Fortuna

Posted by: grajus87

Fortuna - 07/07/2009 06:16

Grając mecz ktory się miał zaczac według Fortuny o 17:30 zaczął się o 17:00 a kupon gralem po 17 powinienem sie spodziewac zwrotu ?Chyba zawsze tak było nie ?


"zakład został w sposób oczywisty zawarty po faktycznym rozpoczęciu spotkania, meczu lub innej okazji zawierania zakładów, ewentualnie w trakcie jego trwania, z tym zastrzeżeniem, że reguła ta nie ma zastosowania to zakładów typu "Live" (szczegółowo określonych w § 11 a."

Z tego co rozumiem to regulaminowo zwrot, to czemu uznali mi porażkę kuponu ?
Odpisali komus kiedyś na maila ?
Posted by: (a)domaitis

Re: Fortuna - 07/07/2009 06:25

na mejla nie pisalem nigdy, ale dzwonilem wiele razy, glownie jesli chodzi o kursy to przelaczaja cie od razu do dzialu analitykow (!) - niespotykana sprawa u nas w kraju, takze zadzwon...
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 07/07/2009 23:36

no ja tez kiedys dzwonilem i gosciu chcial mnie przekonac, ze w koszu nie ma remisu i byl zdziwiony, ze u nich w ofercie jest!
Posted by: grajus87

Re: Fortuna - 08/07/2009 00:29

Odpisac frajerzy zamiaru nie mają , wiec trzeba będzie zadzwonic. Bo tak nie może byc że zakład wejdzie i idę dostając zwrot za to zdarzenie ze względu grania zdarzenie w trakcie meczu , a gdy zdarzenie nie weszło to nie ma zwrotu puke
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 08/07/2009 19:51

zwrot musi byc bankowo
Posted by: 4rest

Re: Fortuna - 08/07/2009 20:31

Originally Posted By: KUERTEN.
zwrot musi byc bankowo
Oj nie wiem czy bankowo. Jak grajus87 zauwazyl, gdy zaklad wchodzi, odrazu jest anulowany, podczas gdy nie wchodzi zaklad, kupon jest uwazany jako przeegrany. Mialem kilka takich przypadkow w fortunie i toto-mixie. Generalnie po ostatnim przypadku zrezygnowalem z gry u nich bo to jest zwykly skandal. Mniejmy nadzieje ze cos sie zmienilo i grajus odzyskasz pieniadze. Pozdrawiam
Posted by: Skorpion BB

Re: Fortuna - 08/07/2009 20:38

grajus87 pisz do nich i dzwoń.Zwrot być musi.
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 08/07/2009 20:45

zawsze byl zwrot jesli zawarty zaklad byl po czasie i nie wazne czy wszedl czy nie
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 08/07/2009 20:47

Originally Posted By: 4rest
Mialem kilka takich przypadkow w fortunie


glupoty piszesz
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 08/07/2009 20:51

nie trzeba dzwonic ani pisac wystarczy zglosic problem w okienku i babka sama zadzwoni i wyjasni na miejscu
Posted by: 4rest

Re: Fortuna - 09/07/2009 01:06

Sam piszesz glupoty smile Jak nie wiesz to po co sie odzywasz. Wiem co mialem i co zrobili. Jeszcze znajoma pracowala i glupio jej bylo ze tak wyszlo. Jednak widze ze wiesz lepiej ode mnie co mnie spotkalo dlatego bez komentarza zostawie ta sprawe smile Badz co badz powodzenia grajus. Ciekaw jestem jak to sie skonczy smile
Posted by: grajus87

Re: Fortuna - 11/07/2009 05:39

Tak tylko ze baba u nas chuja zrobila , nawet numeru m nie chcala dac ...A dzis co ? to samo gram o 18:10 Usa w kosza... teraz patrze mecz o 17:0 sie zacząl ... spradzam kupon i wtopa..
Posted by: (a)domaitis

Re: Fortuna - 11/07/2009 05:41

Tel. +48 033/ 858 21 43-6
dzwon w poniedzialek, i opisz dokladnie problem, z tego co wiem w punkcie maja obowiazek podac ci na zyczenie nr tel. do firmy, wiec dodatkowo powiedz takze o tym...
Posted by: grajus87

Re: Fortuna - 11/07/2009 05:43

o 17:30*
A jak wprowadzę kupon na stronce fortuny to jest napisane że o 17:30 był mecz , a na kuponie mam że o 20 laugh
Posted by: grajus87

Re: Fortuna - 11/07/2009 05:46

Dzwoniłem wczoraj ... Koleś powiedział że mam napisac reklamacje...
Oni poglupieli ? Reklamacja ? Odpiszą mi za 30 dni ... puke na tego buka od dziś . Oferta to nie wszystko cwele z Fortuny
Posted by: Zulus

Re: Fortuna - 11/07/2009 05:48

Grajus z całym szacunkiem do Ciebie ale zacznij grać zdarzenia przed rozpoczęciem spotkania i w razie wtopy nie miej do nikogo pretensji.Trzeba umieć pogodzić się z porażką.
Posted by: grajus87

Re: Fortuna - 11/07/2009 05:53

Zulus , a jak mi wejdzie mecz ktory zagralem po godzinie zaczęcia i mam zwrot ? Też mam to uszanowac zę mi kase kradą z kuponu ?
Posted by: Zulus

Re: Fortuna - 11/07/2009 05:59

Wiem że to jest nie fair delikatnie mówiąc więc ja jak gram jakiś mecz to najpierw sprawdzam o której się rozpoczyna żeby później nie mieć do nikogo pretensji.

Życze powodzenia w walce z Fortuną choć to łatwe zapewne nie będzie piwo
Posted by: grajus87

Re: Fortuna - 11/07/2009 06:05

Wiem że to nie będzie łatwe smile
Ale wracając z pracy nie mam możliwosci sprawdzania o której dany mecz się rozpoczyna , a jeżeli oni w razie wygranej odrazu zauważą swój błąd ,a w razie porażki w ogóle to nie widzę to jest już problem .To jest przecież ten naziemny buk który miał się piąc w górę , a stanie się gorszy od syfu.

Zresztą lepiej isc spac , a nie się rozpisywac . Ze złodziejami ciężko wygrac smile

Pozdrawiam
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 11/07/2009 13:17

od samego poczatku otwarcia u nas punktu gram w fortunie (dawniej profesjonal) takich przypadkow bylo kilkanscie i zawsze byl zwrot malo tego zawsze w wynikach jest poprawiona godzina! Zaraz sprawdze ten twoj mecz!
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 11/07/2009 13:24

to wrzuc skan kuponu
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 11/07/2009 13:29

Originally Posted By: grajus87
a jeżeli oni w razie wygranej odrazu zauważą swój błąd ,a w razie porażki w ogóle to nie widzę to jest już problem .


smieszny jestes piszac takie bzdury widac, ze malo grasz lub grales w fortunie
Posted by: grajus87

Re: Fortuna - 11/07/2009 13:54

Kuerten , nie jestem śmieszny tylko piszę jak jest . Za poniedziałkowy mecz do tej pory nie mam zwrotu. Za wczorajsze Usa dostałem .
A w fortunie gram sporo i z tym ich błędem chodziło mi że już kilka razy miałem sytuacje że właśnie dawali zwrot za mecz który mi wszedł( mecz się rozpocząl , dlatego zwrot ) dlatego mnie dziwi sytuacja że Słowacy utopili z Angolami a zwrotu nie ma za cholerę ( także zagrałem jak mecz już trwal ). Dzwonilem do Cieszyna i analityk kazał mi napisac reklamacje z oficjalną stroną gdzie podane było że mecz się zacząl o 17
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 11/07/2009 14:26

moze pomyliles tam godziny, widzisz za USA masz zwrot, a smieszy jestes za to co piszesz

"a jeżeli oni w razie wygranej odrazu zauważą swój błąd ,a w razie porażki w ogóle to nie widzę to jest już problem ."

jak maja pomylke to jest zwrot niezaleznie od wyniku nie rozumiesz tego ?
Posted by: kosmo

Re: Fortuna - 11/07/2009 19:48

zgadzam się z Kuertenem, jakby nie dali zwrotu tym co wtopili na tym meczu, to wszystkim tym, którzy trafili musieliby wypłacić wygrane.. zwrot jest dla wszystkich albo dla nikogo, inaczej nie przejdzie taki kupon przez system
Posted by: grajus87

Re: Fortuna - 11/07/2009 21:29

Na kuponie mam że mecz o 17:30. Mecz zaczął sięna 1000% o 17 , gralem kupon po 17 . Więc to ja ślepy nie jestem , a śmieszny wcale . Ich pomyłka i powinni to naprawic
Posted by: grajus87

Re: Fortuna - 11/07/2009 21:32

Zresztą zakończmy temat . Ktoś nie wierzy w moją wersję mogę wieczorem wyslac scan kuponu wraz z infem o której zaczeli grac
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 11/07/2009 21:58

wyslij do Fortuny smile
Posted by: Boubson

Re: Fortuna - 11/07/2009 22:07

grajus wrzuc link do kuponu smile moze po prostu sie mylisz, mecz faktycznie zaczal sie o 17... przeciez to 20 sek roboty wrzucic na stronie fortuny sprawdzenie kuponu, a potem podrzucenie linku,...
Posted by: tangerine

Re: Fortuna - 14/08/2009 06:04

Czy można już grać u nich multu lotka ?
Posted by: (a)domaitis

Re: Fortuna - 14/08/2009 06:08

tak
Posted by: tangerine

Re: Fortuna - 14/08/2009 06:12

dzięki to super...
Posted by: bajbus

Re: Fortuna - 08/09/2009 05:54

Panowie ile max spotkań można miec na kuponie ?
i jaka jest maksymalna wygrana ?

z gory dzieki za odpowiedz piwo
Posted by: Ryszardaddy

Re: Fortuna - 22/09/2009 20:07

Witam,

pytanie z rzedu smiesznych,wiem o tym,ale chcialem sie zapytac zeby miec juz to z glowy...

zgubilem wygrany kupon,czy istnieje jakakolwiek szansa ze da sie cos wtym temacie zrobic aby odzyskac wygrana czy po prostu najlepiej juz zapomniec i rozpiepszyc cos ze zdenerwowania?

Pozdro
Posted by: awax76

Re: Fortuna - 22/09/2009 20:34

coś rozpieprzyć piwo
Posted by: dreamer_21

Re: Fortuna - 23/09/2009 15:24

Originally Posted By: Ryszardaddy
Witam,

pytanie z rzedu smiesznych,wiem o tym,ale chcialem sie zapytac zeby miec juz to z glowy...

zgubilem wygrany kupon,czy istnieje jakakolwiek szansa ze da sie cos wtym temacie zrobic aby odzyskac wygrana czy po prostu najlepiej juz zapomniec i rozpiepszyc cos ze zdenerwowania?

Pozdro


Nie da rady nic zrobic .... a ile wygrales wink
Posted by: ZeTuBe

Re: Fortuna - 14/10/2009 03:15

Orientuje sie ktos czy fortuna wkoncu zrobi zwrot za mecz Falubaz-Unibax?Jesli dobrze zrozumialem regulamin tej firmy to powinni to zrobic juz za pierwszym razem
Posted by: k.rzysiek84

Re: Fortuna - 17/10/2009 03:35

Zrobiłem sobie kupony i zapisałem na portalu efortuna mam nr a teraz chce je zobaczyc i wyskakuje, ze taki kupon nie istnieje, gdzi eto sie wpisuje ten nr?
Posted by: forty

Re: Fortuna - 17/10/2009 03:57

Originally Posted By: k.rzysiek84
Zrobiłem sobie kupony i zapisałem na portalu efortuna mam nr a teraz chce je zobaczyc i wyskakuje, ze taki kupon nie istnieje, gdzi eto sie wpisuje ten nr?



Posted by: herrena

Re: Fortuna - 17/10/2009 05:32

Ten stworzony i zapisany kupon musisz najpierw wysłać w fortunie, by potem go zobaczyć w "kontrola kuponu" na stronie fortuny wink Poprzez zapisanie generujusz numer, który możesz podać u buka w okienku.
Posted by: k.rzysiek84

Re: Fortuna - 17/10/2009 22:46

forty dzięki ale musiałem i tak jeszcze pogłówkować wpisuje sie cały kod w 1 okienko i cztery ostatnie cyfry kodu w dolne
Posted by: Ryszardaddy

Re: Fortuna - 23/10/2009 06:36

A`propos dzisiejszego odwolanego meczu zuzla....

Orientuje sie ktos czy jutro to bedzie rozliczone od razu jako zwrot czy trzeba bedzie czekac do soboty czy tam niedzieli bo znany jest termin kolejnego spotkania?

Thx!
Posted by: Komentator

Re: Fortuna - 26/10/2009 17:06

Czy orientuje sie ktoś czy w Fortunie można grać na kase obstawiając przez ich stronę uprzednio złożywszy depozyt pieniężny np. tak jak w Totomixie??
Posted by: Jimmy

Re: Fortuna - 26/10/2009 21:13

Originally Posted By: Komentator
Czy orientuje sie ktoś czy w Fortunie można grać na kase obstawiając przez ich stronę uprzednio złożywszy depozyt pieniężny np. tak jak w Totomixie??


Nie można.
Posted by: k.rzysiek84

Re: Fortuna - 31/12/2009 00:33

W celu uzyskania dostępu do zawartości strony www.efortuna.pl, prosimy o dokonanie rejestracji.
Buhahaha, co kompletują dane czy przymiarka do internetowego buka?
Posted by: forty

Re: Fortuna - 31/12/2009 00:41

http://www.ifortuna.sk/pl/stavkovanie/index.html
Posted by: k.rzysiek84

Re: Fortuna - 31/12/2009 00:56

i te numery zdarzeń i kursy są takie same jak w PL?
Posted by: forty

Re: Fortuna - 31/12/2009 00:58

Originally Posted By: k.rzysiek84
i te numery zdarzeń i kursy są takie same jak w PL?


tak,tylko chyba e-kuponu nie zrobisz
Posted by: k.rzysiek84

Re: Fortuna - 31/12/2009 00:59

forty dzieki za info
Posted by: Giertyszek

Re: Fortuna - 02/01/2010 18:32

jak wezmiecie slowacka stronke i polski jezyk to nie dziala poprawnie (pewnie specjalnie wylaczyli), ale z angielska wersja jest wszystko OK, bo niby dlaczego ma nie byc, oto link do pelnej oferty fortuny bez zadnego logowania, co za kretyni tam pracuja, ze wymyslili te logowanie w polskiej wersji. Oto link:

http://www.ifortuna.sk/en/betting/index.html
Posted by: herrena

Re: Fortuna - 02/01/2010 21:14

polska wersja też działa, tylko czy są te same numery jak u nas?

http://www.ifortuna.sk/pl/stavkovanie/index.html
Posted by: Cendruś

Re: Fortuna - 02/01/2010 21:17

Originally Posted By: herrena
polska wersja też działa, tylko czy są te same numery jak u nas?

http://www.ifortuna.sk/pl/stavkovanie/index.html
identyczne smile
Posted by: mazik

Re: Fortuna - 02/01/2010 21:20

Ktoś już był w naziemnych? jest współczynnik x0.88 ?
Posted by: Giertyszek

Re: Fortuna - 02/01/2010 22:34

Originally Posted By: herrena
polska wersja też działa, tylko czy są te same numery jak u nas?

http://www.ifortuna.sk/pl/stavkovanie/index.html


Ale w polskiej wersji sa poblokowane linki z kursami.
Sprobuj kliknac np siatkowke i strona sie nie wyswietla.

A w angielskiej jest wszystko OK dlatego polecam angielska.
Posted by: Giertyszek

Re: Fortuna - 02/01/2010 22:34

Originally Posted By: mazik
Ktoś już był w naziemnych? jest współczynnik x0.88 ?


0.875
Posted by: Marcios

Re: Fortuna - 03/01/2010 05:20

w Fortunie dzis grałem i mam 0,9 jak zawsze na kuponie czyli 10%
Posted by: forty

Re: Fortuna - 03/01/2010 05:29

zgadza się ,jest jak było,ja robiłem zakład w milenium.

Nic się nie zmieniło, Nadal 10%
Posted by: Marcios

Re: Fortuna - 03/01/2010 05:32

czyli co buki te 2 % na siebie biorą dodatkowe czy poprostu nie zmienili w systemie swoim i dlatego liczy 10% dalej?
Posted by: forty

Re: Fortuna - 03/01/2010 05:45

Originally Posted By: Marcios
czyli co buki te 2 % na siebie biorą dodatkowe czy poprostu nie zmienili w systemie swoim i dlatego liczy 10% dalej?


zmienić takie coś w systemie, to sekundowa sprawa
Posted by: AGASSI

Re: Fortuna - 03/01/2010 05:56

Originally Posted By: forty
Originally Posted By: Marcios
czyli co buki te 2 % na siebie biorą dodatkowe czy poprostu nie zmienili w systemie swoim i dlatego liczy 10% dalej?


zmienić takie coś w systemie, to sekundowa sprawa


to w końcu co jest z tym 12% ? laugh
Posted by: forty

Re: Fortuna - 03/01/2010 16:34

Originally Posted By: AGASSI
Originally Posted By: forty
Originally Posted By: Marcios
czyli co buki te 2 % na siebie biorą dodatkowe czy poprostu nie zmienili w systemie swoim i dlatego liczy 10% dalej?


zmienić takie coś w systemie, to sekundowa sprawa


to w końcu co jest z tym 12% ? laugh



A może nie ma ,żadnych 12%? A może nie chcą sobie ,strzelić w stopę,a może wzieli na siebie te 2%?
Patrząc na marże jakie teraz ma taki sts,to co im 2%? jak marże zwiększyli do takich rozmiarów,że chyba dogonili w tym Bułgarów
Posted by: ݀$

Re: Fortuna - 03/01/2010 20:00

Originally Posted By: forty
Originally Posted By: Marcios
czyli co buki te 2 % na siebie biorą dodatkowe czy poprostu nie zmienili w systemie swoim i dlatego liczy 10% dalej?


zmienić takie coś w systemie, to sekundowa sprawa


A na jakiej podstawie mają to zmienić ?

To jest ich "podatek regulaminowy".
Ustawa zmieniła podatek od sumy wpłat a nie od pojedynczej wpłaty.

Raczej musieli by zmienić regulamin i go zatwierdzić.
To trochę trwa.
Posted by: Akhu

Re: Fortuna - 03/01/2010 20:34

STS już ma 12%, a Fortuna możliwe, że wzięła to na siebie
Posted by: AGASSI

Re: Fortuna - 03/01/2010 20:40

Originally Posted By: ݀$
Originally Posted By: forty
Originally Posted By: Marcios
czyli co buki te 2 % na siebie biorą dodatkowe czy poprostu nie zmienili w systemie swoim i dlatego liczy 10% dalej?


zmienić takie coś w systemie, to sekundowa sprawa


A na jakiej podstawie mają to zmienić ?

To jest ich "podatek regulaminowy".
Ustawa zmieniła podatek od sumy wpłat a nie od pojedynczej wpłaty.

Raczej musieli by zmienić regulamin i go zatwierdzić.
To trochę trwa.





podążając za Tobą pytam : to na jakiej podstawie prawnej klient dziś płaci 10% od pojedynczego kuponu skoro w ustawie jest 12% ?

ps. na zmianę regulaminu mieli bity miesiąc wiec to kiepska wymówka a w dodatku podatek jest ustawowy a nie regulaminowy i został zmieniony wraz z podpisem Prezydenta.
ps2. to Minister zatwierdza regulamin buka a nie buk podatki wink
Posted by: ksiądz Alfons

Re: Fortuna - 03/01/2010 21:05

Czy macie również problem z zalogowaniem sie do fortuny??? podaje wszystko co trzeba, juz nawet poprosilem o haslo i przyslali mi sms + mail, wpisuje i powraca mi do okna logowania......wiem ze jest alternatywa czeskiej strony no ale nie wiem czy tylko u mnie wystepuje ten przypadek. Tak samo strona sts klikam na "jestem klientem" i nic sie nie dzieje moge klikac ze sto razy i bez zmian. Juz sobie mysle ze moze cos z kompem nie tak, moze jakies dziadostwo mi sie dostało i blokuje wszystko....HELP!
Posted by: Daramanian

Re: Fortuna - 03/01/2010 21:17

Wszystko w porządku ;]
Posted by: ݀$

Re: Fortuna - 03/01/2010 21:54

Originally Posted By: AGASSI

podążając za Tobą pytam : to na jakiej podstawie prawnej klient dziś płaci 10% od pojedynczego kuponu skoro w ustawie jest 12% ?

ps. na zmianę regulaminu mieli bity miesiąc wiec to kiepska wymówka a w dodatku podatek jest ustawowy a nie regulaminowy i został zmieniony wraz z podpisem Prezydenta.
ps2. to Minister zatwierdza regulamin buka a nie buk podatki wink


Klient nie płaci podatku od stawki.
Podatek płaci buk od sumy wpłat.

Np. w STS w regulaminie jest
Wygraną w przypadku trafnego wytypowania wyniku jest iloczyn 90% stawki
i kursu przypadającego na ten typ.


Na jakiej podstawie zabierają 12% ?
Jedyne prawo jaki przychodzi mi do głowy, to "prawo kaduka".

Jako klienta obchodzi mnie jedynie podatek "od wysokiej wygranej"
Posted by: AGASSI

Re: Fortuna - 03/01/2010 22:05

nie bedziemy tutaj dyskutować wink
prośba o nowy temat już jest grin
Posted by: grajus87

Re: Fortuna - 04/01/2010 04:52

Originally Posted By: Akhu
STS już ma 12%, a Fortuna możliwe, że wzięła to na siebie

To że oni to pierwsi wprowadzą było pewne laugh Lepiej niech wezmą się w garść bo upadli już dawno smile
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 04/01/2010 06:13

Zas w profilu uzytkownika jesli ktos gral z karta nie ma juz pokazanych wyslanych kuponow, bylo to bardzo wygodne do sprawdzenia jesli ktos mial ich duzo lub zalegle z kilku dni
Posted by: Skorpion BB

Re: Fortuna - 04/01/2010 06:39

Z tego co mi sie wydaje firmy 2% wzieły na siebie wink
Posted by: VuLyNX

Re: Fortuna - 04/01/2010 06:43

W Milenium podatek dalej 10 %. Kuponik puszczałem 2 stycznia i dalej mnożnik x 0.9
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 05/01/2010 18:04

Originally Posted By: KUERTEN.
Zas w profilu uzytkownika jesli ktos gral z karta nie ma juz pokazanych wyslanych kuponow, bylo to bardzo wygodne do sprawdzenia jesli ktos mial ich duzo lub zalegle z kilku dni


Przeglad zakladow powrocil
Posted by: onda

Re: Fortuna - 10/01/2010 08:42

Basketbal | 1.Poland-mens

...no comment...To z ich oferty w j.angielskim...
Posted by: kadus

Re: Fortuna - 10/01/2010 17:50

Mam pytanie, czy te numery spotkań z angielskiej wersji jezykowej w necie są zgodne z polskimi numerami w punkcie ?

Nie chce mi sie skreslac w punkcie, wole napisac w domu i uniknąć konfrontacji z dziadkami w kapeluszach.
Posted by: Komentator

Re: Fortuna - 15/01/2010 04:04

Czy orientuje sie ktos czy unihokej czeski (Fortuna Extraliga)jest w ofercie polskiej?
Posted by: forty

Re: Fortuna - 15/01/2010 04:13

Originally Posted By: Komentator
Czy orientuje sie ktos czy unihokej czeski (Fortuna Extraliga)jest w ofercie polskiej?


czasami dają
Posted by: Globtroter

Re: Fortuna - 21/01/2010 23:05

Napiszę coś jako ciekawostkę i ku przestrodze (choć ciężko się byloby zabezpieczyć przed tym co mnie spotkało)

Zbierałem przez cały rok w pocie czoła punkty w klubie fortuny.
Często zdarzało się że wysyłałem na siłę kupony - byleby tylko nabić te 500 pnkt...
Po całym roku z zebranych prawie 140 000 punktow zamówiłem NAGRODĘ GŁÓWNĄ -zestaw kina domowego LG ( NA zdjęciu w folderze przez fortunę wydanym był zestaw identyczny z takim jaki juz posiadam w domu - wartosci 1300-1500 zł ) Nagroda ta miała być prezentem dla dziewczyny.

Dziś przyszla dlugo oczekiwana nagroda - Zestaw Lg ale nie ten który mieli na zdjeciu w folderze a miast tego przyslali NAJTANSZY (z okolo 20 dostepnych modeli) zestaw HT303PD wartosci 579 zł!!!

Zeby było bardziej szokująco i kontrastowo to 2-ga pod wzgledem wartosci punktowej nagroda (za 100 000 pnkt) - monitor LG M2094D-PZ jest warta od 800-1100 Pln!!!

Czyli że przyslali mi glowna nagrodę WARTOŚCI POŁOWY 2giej nagrody!!!


Zadzwoniłęm do nich i w odpowiedzi usłyszałem jakieś bezsensowne tłumaczenie o całkowitym budzecie przeznaczonym na zakup nagród i próbowanie zwalania całej winy na przelożonego osoby z którą rozmawiałem... ŻENADA

Nie wiem czy smiać się czy plakać w tej syt.

FORTUNO NIEŁADNIE tak postępować z klientem. Pokazaliście że macie mentalność godną POSPOLITEGO ZŁODZIEJASZKA.
Posted by: u

Re: Fortuna - 22/01/2010 00:05

Nie od dziś wiadomo, że polskie programy lojalnościowe nie są atrakcyjne dla klienta. Nie warto być oddanym konkretnej marce.
Posted by: herrena

Re: Fortuna - 22/01/2010 00:11

Originally Posted By: Globtroter

Zeby było bardziej szokująco i kontrastowo to 2-ga pod wzgledem wartosci punktowej nagroda (za 100 000 pnkt) - monitor LG M2094D-PZ jest warta od 800-1100 Pln!!!

Czyli że przyslali mi glowna nagrodę WARTOŚCI POŁOWY 2giej nagrody!!!


Nie zdziwiłbym się, jak z drugą nagrodą tez robią podobne rzeczy. Przyślą inny monitor LG o mniejszej wartośći i także wykręcają się bezsensowną gadaniną tak jak w Twoim przypadku.
Posted by: rafal08

Re: Fortuna - 22/01/2010 00:16

Nie mam pojecia teraz o tej calej Fortunie bo mnie takie firmy malo obchodza ,ale musiał byc chyba jakis regulamin tej promocji .Gdzie byly wyszczegolnione nagrody za dana ilosc punktow . Kazda firma podlega jakims organom gdzie mozna ich podac to w jaki sposob postapili .Ja bym tego tak nie zostawil .Z opisu to wyglada na normalne oszustwo .Chyba ze maja w regulaminie jakies punkty zezwalajace na takie obnizenie wartosci nagrody
Posted by: Globtroter

Re: Fortuna - 22/01/2010 00:36

Na folderze mieli dopisek że nagrody nie muszą być takie same jak na zdjęciach-ale to akurat rozumiem.

Natomiast tego że GŁÓWNA nagroda którą mi przysłali bedzie warta POŁOWĘ następnej w kolejności nagrody to jest SKANDAL i kompletnie zadrwienie z lojalnego klienta!!!

ps. Dowiedziałem się ze ten zestaw kina domowego czyli Główną nagrodę odebrały w polsce 3 osoby i na fakturze ich zakupu widnieje cena 490 netto(monitory kupowali po 700 netto) - czyli potraktowali w ten oszukańczy sposób 3 osoby włącznie ze mną.
Monitorek który był 2gą w kolejności nagrodą spokojnie sprzedałbym za 700-750 na allegro a za ten zestaw to wiecej niz 400 nie dostanę...

Jak nisko trzeba upaść żeby próbować zaoszczędzić w tak oszukańczy sposób na 3 klientach moze 2 tys zł....
Posted by: Globtroter

Re: Fortuna - 22/01/2010 00:40

Originally Posted By: Globtroter
Napiszę coś jako ciekawostkę i ku przestrodze (choć ciężko się byloby zabezpieczyć przed tym co mnie spotkało)

Zbierałem przez cały rok w pocie czoła punkty w klubie fortuny.
Często zdarzało się że wysyłałem na siłę kupony - byleby tylko nabić te 500 pnkt...
Po całym roku z zebranych prawie 140 000 punktow zamówiłem NAGRODĘ GŁÓWNĄ -zestaw kina domowego LG ( NA zdjęciu w folderze przez fortunę wydanym był zestaw identyczny z takim jaki juz posiadam w domu - wartosci 1300-1500 zł ) Nagroda ta miała być prezentem dla dziewczyny.

Dziś przyszla dlugo oczekiwana nagroda - Zestaw Lg ale nie ten który mieli na zdjeciu w folderze a miast tego przyslali NAJTANSZY (z okolo 20 dostepnych modeli) zestaw HT303PD wartosci 579 zł!!!

Zeby było bardziej szokująco i kontrastowo to 2-ga pod wzgledem wartosci punktowej nagroda (za 100 000 pnkt) - monitor LG M2094D-PZ jest warta od 800-1100 Pln!!!

Czyli że przyslali mi glowna nagrodę WARTOŚCI POŁOWY 2giej nagrody!!!


Zadzwoniłęm do nich i w odpowiedzi usłyszałem jakieś bezsensowne tłumaczenie o całkowitym budzecie przeznaczonym na zakup nagród i próbowanie zwalania całej winy na przelożonego osoby z którą rozmawiałem... ŻENADA

Nie wiem czy smiać się czy plakać w tej syt.

FORTUNO NIEŁADNIE tak postępować z klientem. Pokazaliście że macie mentalność godną POSPOLITEGO ZŁODZIEJASZKA.




Nie wiecie gdzie jeszcze w necie warto powyższe wkleić? Nie mam zamiaru z nimi walczyć ale chciałbym im za takie zakpienie z klienta chociaż 'poprawić wizerunek' na taki na jaki zasługują...
Posted by: marasking

Re: Fortuna - 22/01/2010 00:50

Nic Ci to nie da Globtroterze - im na wizerunku specjalnie nie zależy bo ich klienci ( jak i większości buków) to hazardziści..
Oni w duchu gardzą swoimi klientami, to nie jest galeria z obrazami czy choćby sklep z odzieżą czy zegarkami...Jak w restauracji dostaniesz zupe z karaluchem to więcej tam nie zjesz, a u buka będziesz się trząsł żeby zagrać.. Sad but true
Posted by: Maldini$$

Re: Fortuna - 22/01/2010 00:55

Ale skoro specjalnie grał w Fortunie dla tych punktów lepiej dać znać, że się nie opłaca i kręcą.

Wyślij tam gdzie najwięcej osób się o tym dowie.
Posted by: Vader

Re: Fortuna - 22/01/2010 02:02

Oszczędzają w firmie bo szykują się wejść na giełdę wink

http://www.parkiet.com/artykul/7,888473.html
Posted by: dreamer_21

Re: Fortuna - 09/02/2010 20:13

Siemka

Wie moze ktos ile mozna zagrac maksymalnie spotkan na jednym kuponie ? smile

Pozdr.
Posted by: forty

Re: Fortuna - 09/02/2010 20:18

Originally Posted By: dreamer_21
Siemka

Wie moze ktos ile mozna zagrac maksymalnie spotkan na jednym kuponie ? smile

Pozdr.


50
Posted by: dreamer_21

Re: Fortuna - 09/02/2010 22:53

Originally Posted By: forty
Originally Posted By: dreamer_21
Siemka

Wie moze ktos ile mozna zagrac maksymalnie spotkan na jednym kuponie ? smile

Pozdr.


50


Niezle ... myslalem ze 26 Spotkan nie wiem dlaczego smile

Dzieki piwo

A wiesz moze ile maks. Grup ?
Posted by: grajus87

Re: Fortuna - 10/03/2010 18:11

Witam piwo

Kto mi może wytłumaczyć takie coś że w wynikach fortuny pojawiają się mecze np. kosza Australijskiego czy Ligi Mistrzów Azjatyckiej skoro nie ma tego nigdy w ofercie ( w tym roku)


Może gdzieś ta oferta się mi ukrywa ? Dzieki
Posted by: forty

Re: Fortuna - 10/03/2010 18:33

Originally Posted By: grajus87
Witam piwo

Kto mi może wytłumaczyć takie coś że w wynikach fortuny pojawiają się mecze np. kosza Australijskiego czy Ligi Mistrzów Azjatyckiej skoro nie ma tego nigdy w ofercie ( w tym roku)


Może gdzieś ta oferta się mi ukrywa ? Dzieki



wyniki mają z Czech,w tamtej wersji fortuna ma to w ofercie
Posted by: grajus87

Re: Fortuna - 10/03/2010 19:03

rozumiem że jak wezmę numerek z Czeskiego buka to u nas tego nie zagram ?
Posted by: Maciek

Re: Fortuna - 10/03/2010 19:04

zagrasz ,ale jak bedziesz chcial stworzyc e kupon to nie zagrasz
Posted by: grajus87

Re: Fortuna - 10/03/2010 19:08

Widzę że mają nawet Polskiego kosza , a ja ciągle na tą stronkę Polską wchodziłem ..

dzięki
Posted by: Marcios

Re: Fortuna - 10/03/2010 19:16

Serio można grac u nas to co w czeskiej jest skoro u nas w ofercie nie ma? jakoś w to nie wierze, kiedyś z rok temu wpisałem numer z czeskiej i mi nie przyjeła. Maciek grałeś np polskiego kosza wpisujac z czeskiej oferty?
Posted by: Maciek

Re: Fortuna - 10/03/2010 19:19

tak Marcios ,numery poszczególnych zakładów są dokładnie te same ,natomiast jeśli będziesz kleił e kupon a nie przepisywał na karteczkę to numer e kuponu ten zaczynajacy sie na 998......... ci nie wejdzie w punkcie ,oferta jest niemal identyczna ,trochę więcej zakładów na hokeja mają Czesi których w Polsce nie da się zagrać + jakieś specjale jeśli gra Czeski zespół w meczach międzynarodowych np.
Posted by: cantona7

Re: Fortuna - 14/03/2010 21:25

moze komus sie przyda, oferta z polskiej strony bez koniecznosci logowania sie, jedyny minus ze oferta jest tylko na dzien "dzisiejszy"

http://www.efortuna.pl/pdf/pl/today_bet_offer.pdf
Posted by: - c1amak -

Re: Fortuna - 29/03/2010 21:35

Originally Posted By: fortuna
Najstarsza w Polsce firma organizująca zakłady wzajemne, sponsor Odry Wodzisław, rozpoczęła program sponsoringowy „Wspieramy Polską Piłkę Nożną“. Inicjatywa ma na celu wyposażenie w stroje sportowe zawodników 40 polskich drużyn piłkarskich.


więcej info na stronce fortuny i http://www.bukmacherzydlasportu.pl/
Posted by: Isildur

Re: Fortuna - 11/04/2010 20:53

Witam
wie ktos gdzie znajde w internecie wszystkie systemy jakie mozna zagrac w fortunie
chodzi mi o np 3z4 , 4 itp wraz ze stawkami
dobrze jakby były pokazane przykładowe kupony
Posted by: - c1amak -

Re: Fortuna - 11/04/2010 21:32

Jamal23 mam nadzieję że takie coś Ci pomoże:

http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nasze_produkty/maxikombi.html#s2
Posted by: Isildur

Re: Fortuna - 11/04/2010 21:49

Dzieki c1amak ale to o inne systemy mi chodzi
te widziałem
moze spytam w fortunie czy nie maja jakies ulotki albo ksiazki z tymi systemami
Posted by: lavolpe

Re: Fortuna - 11/04/2010 22:34

Ulotek moze nie maja, ale na 1000000% wisi tabelka z systemami gdzie masz napisane stawki. W każdych naziemnych zakładach taka tabelka wisi gdzieś w punkcie. Jezeli nie maja tego w zadnym informatorze, to popros o skerowanie tej tabelki.
Posted by: Isildur

Re: Fortuna - 11/04/2010 23:18

ok dzieki lavolpe
Posted by: xdmcx

Re: Fortuna - 12/04/2010 04:06

Originally Posted By: lavolpe
Ulotek moze nie maja, ale na 1000000% wisi tabelka z systemami gdzie masz napisane stawki. W każdych naziemnych zakładach taka tabelka wisi gdzieś w punkcie. Jezeli nie maja tego w zadnym informatorze, to popros o skerowanie tej tabelki.


tabelka przeważnie jest w punkcie z tym że z systemami 2z3, 2z4, 3z6 itd ale np o systemach takich jak "4", "11", "26" czy "57" już info żadnego nie widziałem a dawniej grałem właśnie takie systemy ale nie wiem czy o takie systemy Jamal23 pytał. pozdro
Posted by: Isildur

Re: Fortuna - 13/04/2010 18:44

Wlasnie o te systemy 4", "11", "26" czy "57" mi chodzi
Posted by: pawelyo

Re: Fortuna - 13/04/2010 20:33

4 to inaczej 2z3 3z3
11 to 2z4 3z4 4z4
26 to 2z5 3z5 4z5 5z5
56 to 2z6 3z6 4z6 5z6 6z6
Kiedyś grając np 26 mogłeś ją puścić tylko za wielokrotność 1zl. Teraz możesz kombinować i na poszczególne kombinacje dawać inne stawki jak też opuścić jakieś kombinacje.
Posted by: pawelyo

Re: Fortuna - 13/04/2010 21:05

czyli możesz puścić "11" i będzie kosztować 11zl lub 22zl itp ale możesz też puścić np 2z4 za 10zl(wtedy na jedną kombinacje wychodzi ci 1.66zl) 3z4 za 4zl(1zl) i 4z4 za 1zl i płacisz wtedy 15zl. teraz masz pełną dowolność i puszczasz takie kombinacje jakie ci się podobają .
Posted by: Isildur

Re: Fortuna - 13/04/2010 21:26

ok dzieki za pomoc
Posted by: vinicius

Re: Fortuna - 09/06/2010 03:11

Czy mozna ze strony internetowej wydrukowac oferte z konkretnej dyscypliny?
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 09/06/2010 05:35

12% podatku juz jest
Posted by: Raphaello

Re: Fortuna - 09/06/2010 05:39

Złodzieje na maxa na równi z Milenium blush blush blush


Niech spieprzają puke
Posted by: Gaske

Re: Fortuna - 22/06/2010 05:57

Wygrana odebrac mozna w kazdym punkcie czy tylko tam gdzie sie puszcza?
Posted by: Raphaello

Re: Fortuna - 22/06/2010 06:08

w kazdym, ale jest sens grac gdy podatek juz 12% ?
Posted by: AGASSI

Re: Fortuna - 16/11/2010 22:35

Originally Posted By: Raphaello
w kazdym, ale jest sens grac gdy podatek juz 12% ?


wbijam Sobie e-kuponik na czeskiej stronie Fortuny a tam niespodzianka {bynajmniej dla Mnie} bo podatek Czesi mają nie 10 czy 12 % ale tylko 5% od wnoszonej stawki i podatek ten nie jest potrącany od stawki tylko dodany do niej czyli grając za 50 koron gracz płaci 52.5 k.
Posted by: Goget

Re: Fortuna - 16/11/2010 23:09

Ciekawe czy doczekamy się w Polsce modelu brytyjskiego, gdzie to buki płacą podatek od zysków, a gracz w lokalu Hilla gra po takim samym kursie jak na ich stronie w necie.

Przy dużej stawce można się zapakować w samolot, zagrać kupon w Londynie, odebrać wygraną po kilku godzinach i wrócić do Polski. Wyjść można na tym lepiej finansowo niż grając ten sam zakład w Fortunie pod blokiem smile
Posted by: - c1amak -

Re: Fortuna - 16/11/2010 23:18

W Czechach to wygląda tak, że grając przez internet płaci się 5% podatek. Natomiast grając u tego samego bukmachera ale w punkcie, płaci się 10% z czego 5% idzie dla bukmachera (za obsługę) a drugie 5% to podatek - przynajmniej tak było i myślę, że się nic do dzisiaj nie zmieniło smile
Posted by: Gaske

Re: Fortuna - 16/11/2010 23:42

Jakis czas temu mowili, ze w Polsce tez chca wejsc z obstawianiem w internecie w nowym roku. Jak by wzieli jakas czesc podatku na siebie to mogloby przejsc calkiem niezle, bo wtedy posrod naziemnych nie mieliby konkurencji. Na dodatek oferta przewyzszaja cala reszte.
Posted by: Rusedski

Re: Fortuna - 01/12/2010 19:08

Postawiłem w Fortunie kupon i jest jako przegrany ( Besiktas przegrał w kosza 2-oma punktami ), ale dzisiaj postanowiono, że mecz zostanie powtórzony

Czy mogę liczyć, że Fortuna zmieni wynik końcowy ? Czy uzna za nierozegrany czy może będzie trzeba czekać na to 2 rozstrzygnięcie czyli na wynik końcowy powtórzonego spotkania ?

Z góry dzięki za pomoc
Posted by: zmarcin

Re: Fortuna - 01/12/2010 21:00

Nie sądzę. Zakładałeś się na konkretny mecz i on się zakończył, więc powinien zostać rozliczony zakład na niego
Posted by: malinek9

Re: Fortuna - 31/03/2011 19:26

Witam, chcialem sie dowiedziec wiecej na temat zakladow MAXIKOMBI. na ich stronie jest to slabo opisane wiec pytam sie tutaj. chcialem sie dowiedziec czy stawiajac taki kupon musze wybierac ktorys z systemow np 2z4, 4z5 , 4z7 czy jakis inny? czy jest mozliwosc postawienia na wszystkie mozliwe kombinacje? moze moje pytanie bedzie latwiejsze gdy podam przyklad:
chce np postawic 4 mecze , nastepnie wpisuje jeden mecz do jednej grupy i stawiam na caly kupon 200zł. Majac 4 grupy jest maksymalnie 15 kombinacji czyli:
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Grupa AB
Grupa AC
Grupa AD
Grupa BC
Grupa BD
Grupa CD
Grupa ABC
Grupa ABD
Grupa ACD
Grupa BCD
Grupa ABCD
czyli na kazda kombinacje stawiam 11,73zł (200-12%podatku=176zł, 176zł/15=11,73). moja wygrana bylaby suma wszyskich trafionych kombinacji.
czy jest mozliwosc postawienia takiego kuponu? i jak ewentulanie taki kupon sie nazywa?

PS. i dodatkowe pytanie czy wiecie u ktorego buka internetowego moge stawiac tego typu kupony?
Posted by: Maciek

Re: Fortuna - 31/03/2011 20:23

yankee ?
Posted by: Yuri Orlov

Re: Fortuna - 21/05/2011 20:37

Panowie mam pytanie, mam zakład przynajmniej 1 set dla Bartoli, która kreczowała w spotkaniu, jak to firma fortuna rozlicza?
Posted by: - c1amak -

Re: Fortuna - 22/05/2011 14:49

to niestety masz zakład przegrany, mają w regulaminie taki zapis:
"Jeżeli np. tenisista w trakcie meczu pięciosetowego zrezygnuje z dalszej gry przy stanie 0 : 2, to zakłady na to spotkanie nie tracą ważności, ale zakłady na dokładny wynik zostają zwrócone."
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 22/05/2011 19:57

Originally Posted By: Yuri Orlov
Panowie mam pytanie, mam zakład przynajmniej 1 set dla Bartoli, która kreczowała w spotkaniu, jak to firma fortuna rozlicza?


zwrot
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 23/05/2011 01:25

Originally Posted By: - c1amak -
to niestety masz zakład przegrany, mają w regulaminie taki zapis:
"Jeżeli np. tenisista w trakcie meczu pięciosetowego zrezygnuje z dalszej gry przy stanie 0 : 2, to zakłady na to spotkanie nie tracą ważności, ale zakłady na dokładny wynik zostają zwrócone."


Bartoli to kobieta wiec nie bedzie meczu pięciosetowego
Posted by: Yuri Orlov

Re: Fortuna - 24/05/2011 01:49

To jak w końcu panowie, bo do fortuny nie chodziłem jeszcze...
Posted by: Gaske

Re: Fortuna - 24/05/2011 01:56

zwrot masz jak dales przynajmniej jeden set.
Posted by: Enbi

Re: Fortuna - 24/05/2011 01:57

Wejdz sobie w wyniki na stronie fortuny i zobacz,albo wbij nr kuponu na stronie i zobaczysz jak masz rozliczone.Chyba nie takie trudne?
Posted by: Yuri Orlov

Re: Fortuna - 24/05/2011 02:10

Wchodziłem tego dnia co był mecz, był na czerwono, później nie wchodziłem bo myślałem, że wtopa, ale kupon dalej mam, ale jestem w robocie i nie mam jak sprawdzić... a tak z ciekawości wszedłem tutaj i widzę, wpis kuertena...

A na fortunie w wynikach jest takie coś...


info wygra przynajmniej jeden set prawidłowy typ wynik
8739 Petkovic-Bartoli 1 1:0
Posted by: Gaske

Re: Fortuna - 24/05/2011 22:37

na pewno masz zwrot, bo mialem to samo kilka dni temu na meczu Andujar - Dimitrov, tez krecz Grishy i zwrot byl.
Posted by: Tekken

Re: Fortuna - 23/06/2011 09:27

PYTANIE: Jak Fortuna traktuje Boże Ciało? wie ktoś?
Proszę mi powiedzieć czy firma jest czynna 23.06.2011?
Posted by: Tekken

Re: Fortuna - 23/06/2011 09:45

ok mom.

Godziny otwarcia w Boże Ciało dzień godz.
czwartek (23.06.2011) 09:30 - 14:30
Posted by: Giertyszek

Re: Fortuna - 21/12/2011 22:34

czy jak zagram w punkcie na dw centralnym w warszawie przykladowo to moge w innym punkcie odebrac wygrana czy tylko tam gdzie zagralem?
Posted by: Skorpion BB

Re: Fortuna - 21/12/2011 22:37

W Fortunie wypłacasz gdzie chcesz
Posted by: Giertyszek

Re: Fortuna - 21/12/2011 22:47

Originally Posted By: Skorpion BB
W Fortunie wypłacasz gdzie chcesz

dzięki za info wink
Posted by: wsadzecigłowedopralki

Re: Fortuna - 25/01/2012 01:03

Od jutra ruszają zakłady online w Fortunie,zobaczymy jak to będzie ...
Posted by: NanekHKS

Re: Fortuna - 25/01/2012 03:10

Fortuna jako pierwszy bukmacher oferuje Ci legalne zakłady on-line! W dniu 24 stycznia 2012 roku uzyskaliśmy zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów w Internecie. Wyniki spotkań ulubionych drużyn, możesz obstawiać on – line już od jutra na stronie www.efortuna.pl.

Zarejestruj się, a następnie załóż konto przeznaczone do zakładów internetowych. Wymagane jest podanie danych zgodnych ze stanem rzeczywistym oraz weryfikacja pełnoletności. Możesz posiadać wyłącznie jedno konto on-line.

zakładaj się bezpieczne i legalnie 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca
darmowo doładuj Twoje konto za pomocą przelewu bankowego
wypłacaj wygrane za darmo bezpośrednio na Twoje konto bankowe
zawieraj zakłady natychmiast po doładowaniu konta
korzystaj z serwisu SMS informującego o wynikach oraz Twoich operacjach finansowych
poznaj bogatą ofertę zakładów na żywo – LIVE
uzyskaj bezpłatny i nieograniczony dostęp do unikalnej na rynku Oferty Special

laugh
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 25/01/2012 03:23

z czego sie smiejesz ?

oferte maja lepsza niz niejeden buk, chociazby dodadkowe handi na tenisa
Posted by: Kura

Re: Fortuna - 25/01/2012 03:27

Ktoś wklejał jakiś czas temu informację o tym, że polskie buki mają obowiązek współpracy z Urzędem Skarbowym . Nie wiem ile w tym prawdy więc pewnie niebawem się przekonamy. Chętnych do rejestracji pewnie nie zabraknie a jakby jeszcze rzucili jakiegoś bonusika.
Posted by: Farciarz

Re: Fortuna - 25/01/2012 03:30

No to ludzie pana Jacka będą mieli w końcu materiał do analizy smile
Posted by: Pizza-man

Re: Fortuna - 25/01/2012 03:39

Originally Posted By: Kura
Ktoś wklejał jakiś czas temu informację o tym, że polskie buki mają obowiązek współpracy z Urzędem Skarbowym . Nie wiem ile w tym prawdy więc pewnie niebawem się przekonamy. Chętnych do rejestracji pewnie nie zabraknie a jakby jeszcze rzucili jakiegoś bonusika.


Fortuna po każdym roku wyśle do Twojego Urzędu PIT-8C ( do Ciebie tez- i bedziesz musiał na PIT-38 rozliczyc zysk lub stratę z bukmacherki. Cos jak z akcjami.
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 25/01/2012 03:43

Originally Posted By: Pizza-man
Originally Posted By: Kura
Ktoś wklejał jakiś czas temu informację o tym, że polskie buki mają obowiązek współpracy z Urzędem Skarbowym . Nie wiem ile w tym prawdy więc pewnie niebawem się przekonamy. Chętnych do rejestracji pewnie nie zabraknie a jakby jeszcze rzucili jakiegoś bonusika.


Fortuna po każdym roku wyśle do Twojego Urzędu PIT-8C ( do Ciebie tez- i bedziesz musiał na PIT-38 rozliczyc zysk lub stratę z bukmacherki. Cos jak z akcjami.


skad sie tacy biora ?
Posted by: PetePistol

Re: Fortuna - 25/01/2012 03:45

jak "fortunowe dziadki" też się na fortune w necie przerzucą to kto tam będzie przychodził ? cały klimat się ulotni smile
Posted by: Luc Nilis

Re: Fortuna - 25/01/2012 03:47

nie widze nigdzie panelu wpłat/wyplat
jeszcze nieaktywne to jest ?
Posted by: NanekHKS

Re: Fortuna - 25/01/2012 03:58

Originally Posted By: KUERTEN.
z czego sie smiejesz ?

oferte maja lepsza niz niejeden buk, chociazby dodadkowe handi na tenisa

chociazby z tego ze teraz Kapica bedzie mial wszystko na tacy laugh
a tak powaznie to dla mnie bez roznicy jedyny plus to online a podatek i tak i tak beda kasowac wiec niech sie pocaluja w cztery litery papa
Posted by: Pizza-man

Re: Fortuna - 25/01/2012 04:00

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: Pizza-man
Originally Posted By: Kura
Ktoś wklejał jakiś czas temu informację o tym, że polskie buki mają obowiązek współpracy z Urzędem Skarbowym . Nie wiem ile w tym prawdy więc pewnie niebawem się przekonamy. Chętnych do rejestracji pewnie nie zabraknie a jakby jeszcze rzucili jakiegoś bonusika.


Fortuna po każdym roku wyśle do Twojego Urzędu PIT-8C ( do Ciebie tez- i bedziesz musiał na PIT-38 rozliczyc zysk lub stratę z bukmacherki. Cos jak z akcjami.


skad sie tacy biora ?


co niby zle napisalem? chodzi mi o zarejestrowanych graczy przeciez
Posted by: Pizza-man

Re: Fortuna - 25/01/2012 04:03

Originally Posted By: Luc Nilis
nie widze nigdzie panelu wpłat/wyplat
jeszcze nieaktywne to jest ?

jutro zapewne bedzie dopiero dostepne
Posted by: Śmigło

Re: Fortuna - 25/01/2012 04:25



Witam serdecznie!

Mam w sprawie Fortuny on-line parę pytań, gdzie jak gdzie, ale na forum najlepszym na świecie liczę, że znajdę odpowiedzi na moje troski smile

Więc piszę:
- czy odbieranie wygranych jest tylko z konta bankowego? czy można również w punkcie?
- czy mogę grać na dane kogoś innego z rodziny i za niego odbierać wygrane za okazaniem dowodu osobistego tej osoby? (rozumiem, że banki mogą się czepiać, ale jak idę do swoich punktów, gdzie mnie każdy zna to chyba nie jest problem?
- czy wygrane automatycznie mi się na koncie pojawiają ( na koncie Fortuny) i mogę mnożyć ewentualne wygrane?
- i czy ewentualnie gra osoba X, a pieniądze chce odbierać osoba Y- jest to możliwie (tzn posiadacz konta i zarejestrowany- korzysta z konta innej osoby)

Pytam Was, bo nie mam konta i się zastanawiam nad danymi tam wpisanymi (można jeden raz- zaznaczali)

Z góry wielkie dziękuje smile I powodzenia w grach!
Pozdrawiam!
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 25/01/2012 04:26

Originally Posted By: Pizza-man
Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: Pizza-man
Originally Posted By: Kura
Ktoś wklejał jakiś czas temu informację o tym, że polskie buki mają obowiązek współpracy z Urzędem Skarbowym . Nie wiem ile w tym prawdy więc pewnie niebawem się przekonamy. Chętnych do rejestracji pewnie nie zabraknie a jakby jeszcze rzucili jakiegoś bonusika.


Fortuna po każdym roku wyśle do Twojego Urzędu PIT-8C ( do Ciebie tez- i bedziesz musiał na PIT-38 rozliczyc zysk lub stratę z bukmacherki. Cos jak z akcjami.


skad sie tacy biora ?


co niby zle napisalem? chodzi mi o zarejestrowanych graczy przeciez


najpierw pomysl pozniej pisz a zarejstrowani gracze sa juz od dawna (gra z karta)
Posted by: Pizza-man

Re: Fortuna - 25/01/2012 04:28

logiczne ze tak bedzie. trzeba bedzie podac w opcjach wlasciwy US gdzie sie nalezy.
Posted by: royalflush

Re: Fortuna - 25/01/2012 04:53

Będą dostawali listę klientów na tacy, bo większość z nich grało u tych ,lewych, i wjazd na chatę laugh
Posted by: ky-lo

Re: Fortuna - 25/01/2012 05:18

Nie czaję...

PIT8C? Czyli jeszcze dodatkowy podatek po za tymi 12% gdy uda się być na letkim plusie?

Wyjaśnijcie, bo nie miałem z tym PITem nigdy styczności...

1. Będę na minus. OK? smile
2. Będę na plus 100zł? Kolejny podatek od przychodów?
3. Zagram jeden zakład i wygram 3000zł?
4. Suma wygranych wyniesie 3000zł (1000zł i 2000zł)?
Posted by: AGASSI

Re: Fortuna - 25/01/2012 05:57

Originally Posted By: Farciarz
No to ludzie pana Jacka będą mieli w końcu materiał do analizy smile


faktycznie roboty Kaplicowskie celniki będą mieli sporo grin

http://www.interplay.pl/index.php?main/aktualnosci//news5244

"Już przeszło 20.000 kibiców i jednocześnie fanów zakładów sportowych wyraziło chęć udziału w legalnych zakładach wzajemnych.

o kurwa shocked
Posted by: Art300

Re: Fortuna - 25/01/2012 06:07

Dla mnie najlepsze jest to:

"Fortuna zakłady bukmacherskie wyznacza standardy i trendy w tej branży."
Posted by: rafal08

Re: Fortuna - 25/01/2012 06:09

laugh laugh dobre
Posted by: Vorspringer

Re: Fortuna - 25/01/2012 08:31

"Dodatkowo, w przypadku zakładów u nielegalnych bukmacherów zagranicznych w znacznym stopniu utrudnione jest dochodzenie roszczeń. [...] Korzystanie z oferty legalnie działających na rynku operatorów daje pełną gwarancję(...)"

Może skomentują Koledzy, którzy obstawili pamiętne zakłady na losowanie grup EURO.
Posted by: forty

Re: Fortuna - 25/01/2012 13:09

Originally Posted By: ky-lo
Nie czaję...

PIT8C? Czyli jeszcze dodatkowy podatek po za tymi 12% gdy uda się być na letkim plusie?

Wyjaśnijcie, bo nie miałem z tym PITem nigdy styczności...

1. Będę na minus. OK? smile
2. Będę na plus 100zł? Kolejny podatek od przychodów?
3. Zagram jeden zakład i wygram 3000zł?
4. Suma wygranych wyniesie 3000zł (1000zł i 2000zł)?


Zadnego PITa ,zdaje się ustawa nie przewiduje
Posted by: ky-lo

Re: Fortuna - 25/01/2012 14:21

Originally Posted By: forty
Originally Posted By: ky-lo
Nie czaję...

PIT8C? Czyli jeszcze dodatkowy podatek po za tymi 12% gdy uda się być na letkim plusie?

Wyjaśnijcie, bo nie miałem z tym PITem nigdy styczności...

1. Będę na minus. OK? smile
2. Będę na plus 100zł? Kolejny podatek od przychodów?
3. Zagram jeden zakład i wygram 3000zł?
4. Suma wygranych wyniesie 3000zł (1000zł i 2000zł)?


Zadnego PITa ,zdaje się ustawa nie przewiduje


Też tak myślałem, a potem wpis pizza-mana i... już wszystko jasne. Przeczytałem regulamin, który mnie gówno obchodzi. smile

PS. Grajcie w Fortunie, będą mieć kapicowi zajęcie. CYA
Posted by: - c1amak -

Re: Fortuna - 25/01/2012 14:32

ale pierdoły piszecie o tych PIT-ach - LOL

pizza-man: zanim coś napiszesz to postaraj się to potwierdzić smile

ŻADNYCH PITÓW NIE BĘDĄ WYSYŁAĆ do nikogo
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 26/01/2012 01:13

Originally Posted By: - c1amak -
ale pierdoły piszecie o tych PIT-ach - LOL

pizza-man: zanim coś napiszesz to postaraj się to potwierdzić smile

ŻADNYCH PITÓW NIE BĘDĄ WYSYŁAĆ do nikogo


co sie dziwic skoro gosc w ogole nie ma pojecia o czym pisze, normalnie smiech czytajac takie bzdury
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 26/01/2012 02:58

Originally Posted By: ky-lo
Nie czaję...

PIT8C? Czyli jeszcze dodatkowy podatek po za tymi 12% gdy uda się być na letkim plusie?

Wyjaśnijcie, bo nie miałem z tym PITem nigdy styczności...

1. Będę na minus. OK? smile
2. Będę na plus 100zł? Kolejny podatek od przychodów?
3. Zagram jeden zakład i wygram 3000zł?
4. Suma wygranych wyniesie 3000zł (1000zł i 2000zł)?


1. ok
2. nie
3. w punkcie odbierzesz wygrana 3000 pomniejszona o podatek od jednorazowej wygranej
4. nie zaplacisz nic

mozesz takze zbierac zaswiadczenia o wygranej jak kiedys US sie przyczepi , ze masz zbyt duzo kasy okazesz "kwity" o zadne podatki sie nie martwisz bo wszystko oplaca firma bukmacherska, zadnych PITow etc Nie patrz na wpisy goscia ktory chyba nawet nigdy nie byl w punkcie bukmacherskim, pewnie malolat a tam takich niestety nie wpuszczaja
Posted by: Max11

Re: Fortuna - 26/01/2012 04:33

Jest nawet livebetting shocked grin
Posted by: forty

Re: Fortuna - 26/01/2012 11:47

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: ky-lo
Nie czaję...

PIT8C? Czyli jeszcze dodatkowy podatek po za tymi 12% gdy uda się być na letkim plusie?

Wyjaśnijcie, bo nie miałem z tym PITem nigdy styczności...

1. Będę na minus. OK? smile
2. Będę na plus 100zł? Kolejny podatek od przychodów?
3. Zagram jeden zakład i wygram 3000zł?
4. Suma wygranych wyniesie 3000zł (1000zł i 2000zł)?


1. ok
2. nie
3. w punkcie odbierzesz wygrana 3000 pomniejszona o podatek od jednorazowej wygranej
4. nie zaplacisz nic

mozesz takze zbierac zaswiadczenia o wygranej jak kiedys US sie przyczepi , ze masz zbyt duzo kasy okazesz "kwity" o zadne podatki sie nie martwisz bo wszystko oplaca firma bukmacherska, zadnych PITow etc Nie patrz na wpisy goscia ktory chyba nawet nigdy nie byl w punkcie bukmacherskim, pewnie malolat a tam takich niestety nie wpuszczaja


wpłaty i wypłaty tylko poprzez konto bankowe,
Posted by: kosmo

Re: Fortuna - 26/01/2012 14:25

te zaklady przez neta to porazka, nie wiem czy ktos tam bedzie gral, nawet jak znalazlem wczoraj cos ciekawego po @1,80 to jak zobaczylem, ze po odjeciu podatku mam kurs @1,58 to odechciewalo mi sie grac smile
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 26/01/2012 16:26

takie sa uroki wszystkiego co legalne, trzeba bulic, nie ma zmiluj sie porazka nie sa zaklady przez neta tylko sama gra w legalnym buku tak jest ze wszystkim, kupujesz spirit w sklepie placisz dajmy na to 40 dychy a na rynku kupisz za 15 bedziesz to pil ?
Posted by: kosmo

Re: Fortuna - 26/01/2012 16:31

Originally Posted By: KUERTEN.
takie sa uroki wszystkiego co legalne, trzeba bulic, nie ma zmiluj sie porazka nie sa zaklady przez neta tylko sama gra w legalnym buku tak jest ze wszystkim, kupujesz spirit w sklepie placisz dajmy na to 40 dychy a na rynku kupisz za 15 bedziesz to pil ?

pilem juz wynalazki po 4zl / 0,5 litra
produkcja domowa, przy kliencie, gosc w starej frani mixowal spirytus z woda kranowa i czerpakiem do butelek rozlewal, stare dobre czasy smile
Posted by: aigel7

Re: Fortuna - 26/01/2012 19:37

Wiatm
Według ustawy co jest nielegalne.
Granie u buka internetowego , czy wypłaty z tego buka, a mówiąc inaczej to że podatku się nie odprowadza.
A czy jak ktoś grał dajmy na to w 2010 roku ale z mizernym skutkiem bez żadnych wypłat na koto bankowe to ma się czego obawiać, jakby teraz chciał w fortunie legalnie się zarejestrować?
Czy jest możne jakaś data graniczna od której granie u buka internetowego jest zabronione?
Posted by: kosmo

Re: Fortuna - 26/01/2012 20:15

juz maja pierwsze klopoty, nie mozna sie zalogowac
Posted by: mercyfulek new

Re: Fortuna - 26/01/2012 20:21

napisali że:

Szanowni Klienci,
Informujemy, iż problemy z funkcjonowaniem strony internetowej w dniu dzisiejszy były związane z obciążeniem infrastruktury telekomunikacyjnej i jest niezależna od nas.
Przepraszamy za powstałą sytuację i prosimy o zrozumienie.

ciekawe czy już kręcą...
Posted by: Kura

Re: Fortuna - 26/01/2012 20:27

Pewnie serwery nie wytrzymują od ilości osób, które się rejestrują na stronie smile
Posted by: royalflush

Re: Fortuna - 26/01/2012 20:31

ciekawe jak z zabezpieczeniami tych pseudo net-buków, z tego co widzę trzeba najpierw scany wysłać i konto podać żeby się zarejestrować
Posted by: [a]domaitis

Re: Fortuna - 26/01/2012 20:41

Originally Posted By: royalflush
ciekawe jak z zabezpieczeniami tych pseudo net-buków, z tego co widzę trzeba najpierw scany wysłać i konto podać żeby się zarejestrować

to chyba raczej na "+"
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 26/01/2012 23:27

Originally Posted By: kosmo
juz maja pierwsze klopoty, nie mozna sie zalogowac


nawet nie mozna bylo dzis wyslac kuponu w punkcie (awaria)
Posted by: royalflush

Re: Fortuna - 26/01/2012 23:49

Na + dla nich a nie klienta, tyle żeby się nie okazało za jakiś czas, że dane klientów wyfruwają jak ptaszki na wiosne bo ktoś znowu posłużył się kodem admin1 laugh w końcu to raczkujące polskie Efirmy.Nic nie widzę na temat bezpieczeństwa na ich stronach, no chyba że nie zauważyłem.
Posted by: [a]domaitis

Re: Fortuna - 26/01/2012 23:52

No w sumie jak rejestrujecie się w Dobetach, Youwinach i innych Vivarobetach tez zwracacie uwagę na bezpieczenstwo, i komu powierzacie swoje skany dowodow os. grin piwo
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 27/01/2012 00:01

Originally Posted By: royalflush
ciekawe jak z zabezpieczeniami tych pseudo net-buków, z tego co widzę trzeba najpierw scany wysłać i konto podać żeby się zarejestrować


nie wiem jak jest teraz , ale kiedys rejestracja odbywala sie w punkcie , tak jestem zarejstrowany bez skanow
Posted by: [a]domaitis

Re: Fortuna - 27/01/2012 00:03

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: royalflush
ciekawe jak z zabezpieczeniami tych pseudo net-buków, z tego co widzę trzeba najpierw scany wysłać i konto podać żeby się zarejestrować


nie wiem jak jest teraz , ale kiedys rejestracja odbywala sie w punkcie , tak jestem zarejstrowany bez skanow

granie w necie a wpunkcie to dwie rozne sprawy, wczoraj bylem u siebie, babka powiedziala, ze nie bedzie to (naziemni - online) w ogole ze soba powiazane...
Posted by: royalflush

Re: Fortuna - 27/01/2012 00:09

Originally Posted By: [a
domaitis]No w sumie jak rejestrujecie się w Dobetach, Youwinach i innych Vivarobetach tez zwracacie uwagę na bezpieczenstwo, i komu powierzacie swoje skany dowodow os. grin piwo


Ta i jeszcze trzymamy tam środki miesiącami czekając na dobry walue laugh
Posted by: rafal08

Re: Fortuna - 27/01/2012 00:12

Ja widze jedna drobna roznice miedzy Fortuna a tymi bukami.One nie musza nikomu nic udostepniac a Fortuna musi np funkcjonariuszom sluzby celnej
Posted by: [a]domaitis

Re: Fortuna - 27/01/2012 00:14

Originally Posted By: rafal08
Ja widze jedna drobna roznice miedzy Fortuna a tymi bukami.One nie musza nikomu nic udostepniac a Fortuna musi np funkcjonariuszom sluzby celnej

hmm, no ale przeciez podatek jest zawarty w stawce, wiec co taka sluzba celna ma mi zarzucic ?
Posted by: - c1amak -

Re: Fortuna - 27/01/2012 00:14

Originally Posted By: royalflush
Na + dla nich a nie klienta, tyle żeby się nie okazało za jakiś czas, że dane klientów wyfruwają jak ptaszki na wiosne bo ktoś znowu posłużył się kodem admin1 laugh w końcu to raczkujące polskie Efirmy.Nic nie widzę na temat bezpieczeństwa na ich stronach, no chyba że nie zauważyłem.


eeee... no chyba przesadziłeś z tym raczkujące smile Fortuna działa w Polsce od lat 90 XX wieku, a jako firma netowa działa od kilku lat w Czechach, na Słowacji i na Malcie (FortunaWin) wink więc takimi ogórkami to oni nie są....
Posted by: royalflush

Re: Fortuna - 27/01/2012 00:17

Fortuna to chyba stary profesjonal tak?
Posted by: [a]domaitis

Re: Fortuna - 27/01/2012 00:18

Originally Posted By: royalflush
Fortuna to chyba stary profesjonal tak?

tak, przejety przejety przez fortune
Posted by: - c1amak -

Re: Fortuna - 27/01/2012 00:18

Originally Posted By: [a
domaitis]
Originally Posted By: rafal08
Ja widze jedna drobna roznice miedzy Fortuna a tymi bukami.One nie musza nikomu nic udostepniac a Fortuna musi np funkcjonariuszom sluzby celnej

hmm, no ale przeciez podatek jest zawarty w stawce, wiec co taka sluzba celna ma mi zarzucic ?


wg mnie to faktycznie nie można porównywać smile
jak Cię wyciula jakaś firma netowa zagraniczna to co zrobisz? nic....
jak Cię wyciula Fortuna to co zrobisz... zgłosisz się do urzędu celnego i pisemnie będziesz się domagał kontroli.. i co... celnicy będą się musieli do tego ustosunkować smile
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 27/01/2012 00:36

Originally Posted By: [a
domaitis]
Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: royalflush
ciekawe jak z zabezpieczeniami tych pseudo net-buków, z tego co widzę trzeba najpierw scany wysłać i konto podać żeby się zarejestrować


nie wiem jak jest teraz , ale kiedys rejestracja odbywala sie w punkcie , tak jestem zarejstrowany bez skanow

granie w necie a wpunkcie to dwie rozne sprawy, wczoraj bylem u siebie, babka powiedziala, ze nie bedzie to (naziemni - online) w ogole ze soba powiazane...


czesto jest tak ze babki w takich punktach sa niedoinformowane
Posted by: gruda

Re: Fortuna - 27/01/2012 00:45

Originally Posted By: rafal08
Ja widze jedna drobna roznice miedzy Fortuna a tymi bukami.One nie musza nikomu nic udostepniac a Fortuna musi np funkcjonariuszom sluzby celnej

wczesniej ktos pisal o podawaniu sie na tacy wlasnie m.in. sluzbie celnej, rafal zdaje sie w podobnym tonie pisze.
dla kogos, kto gral wczesniej na ziemi i bral zaswiadczenia to zadna roznica, bo i tak ksiazka zaswiadczen byla regularnie kontrolowana przez celnikow.
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 27/01/2012 00:55

Originally Posted By: gruda
Originally Posted By: rafal08
Ja widze jedna drobna roznice miedzy Fortuna a tymi bukami.One nie musza nikomu nic udostepniac a Fortuna musi np funkcjonariuszom sluzby celnej

wczesniej ktos pisal o podawaniu sie na tacy wlasnie m.in. sluzbie celnej, rafal zdaje sie w podobnym tonie pisze.
dla kogos, kto gral wczesniej na ziemi i bral zaswiadczenia to zadna roznica, bo i tak ksiazka zaswiadczen byla regularnie kontrolowana przez celnikow.


ja bralem zaswiadczenia , ale kiedys to celnikow nie interesowalo
Posted by: Ojro

Re: Fortuna - 08/02/2012 19:41

wpłacał ktoś już do Fortuny przez neta i grał już? jakoś tych opcji nie mam na profilu
Posted by: ratayski

Re: Fortuna - 08/02/2012 19:42

Originally Posted By: Ojro
wpłacał ktoś już do Fortuny przez neta i grał już? jakoś tych opcji nie mam na profilu


musisz zweryfikować konto
Posted by: Ojro

Re: Fortuna - 08/02/2012 19:57

piwo widzę, że standardami weryfikacji nie odbiegają od netsów. Dzięki.
Posted by: Blackman

Re: Fortuna - 09/02/2012 23:05

To jak to jest w końcu w tej fortunie ? można wpłacać bez obaw ?
Posted by: michal_tbg

Re: Fortuna - 11/02/2012 16:26

Gra ktoś z Was przez neta w Fortunie ? Jak wyglada sprawa z terminami wypłat itp ?
Posted by: kosmo

Re: Fortuna - 11/02/2012 16:42

wypłate zleciłem w poniedziałek wieczorem, na koncie była w środe popołudniu (z konta w fortunie zeszła we wtorek w południe)
Posted by: [a]domaitis

Re: Fortuna - 11/02/2012 16:46

Originally Posted By: kosmo
wypłate zleciłem w poniedziałek wieczorem, na koncie była w środe popołudniu (z konta w fortunie zeszła we wtorek w południe)

jaki tam minimalny depozyt, support jakis jest, livechat ?
Posted by: michal_tbg

Re: Fortuna - 11/02/2012 17:18

Originally Posted By: michal_tbg
Gra ktoś z Was przez neta w Fortunie ? Jak wyglada sprawa z terminami wypłat itp ?


Bardziej ciekawość jak to wygląda.. Ja bazuję głównie na livie, więc raczej nic mi bet365 nie jest w stanie zastąpić.

Aczkolwiek czasem można babola w fortunie trafić, po lepszym kursie niż w netowych, a nie zawsze mi się chciało iść do ziemniaka wink
Posted by: kosmo

Re: Fortuna - 11/02/2012 17:19

Originally Posted By: [adomaitis

jaki tam minimalny depozyt, support jakis jest, livechat ?

depozyt bez kwoty minimalnej, co prawda sama wpłata na początku jest trochę dziwna, bo trzeba sobie ustalić przelew zdefiniowany w banku pod konkretne dane, ale potem sprawnie, bez logowania z poziomu banku sobie robisz, dostajesz potwierdzenie na e-mail i sms o wplywie na konto fortuny, jest livechat, ale na razie nie korzystałem, siedzi sobie jakaś Pani Barbara
Posted by: Bombej22

Re: Fortuna - 12/02/2012 01:15

A tak serio: mysle, ze warto grac u oficjalnego buka, czyli w Fortunie.

W KONCU cos w tej Polsce stalo sie oficjalne i legalne, wiec warto w to wejsc, tak sadze. Jesli jktos gra duzymi sumami, wtedy nikt sie do niego nie przypierniczy o zyski.

Ja tam gram spokojnie, po 2-20 zlotych na mecz/kupon, gram troche u internetowych i troche u naziemnych, ale jestem niewiele na plusie, wiec mnie Urzad Celny mnie nie drapnie, a jak mnie drapnie, to moga mi naskoczyc, bo mam zaswiadczenia z Fortuny (czyli Profa) naziemnej o wygranych.

Ciesze sie, ze weszly oficjalne POLSKIE buki do sieci, mam nadzieje, ze wejdzie tez STS i inne polskie buki.

Chce, zeby wszystko bylo LEGALNE, zebysmy sie nie musieli martwic, czy wygramy 45 zlotych u buka z Australii i ni zaplacilismy 21 zlotych podatkow.

Chce, zeby i Polska byla cala, i my tez zebysmy byli w przeswiadczeniu, ze nie robimy nic zlego/przestepczego, tylko placimy normalne podatki.


pozdrawiam
Posted by: pescar

Re: Fortuna - 16/02/2012 16:22

Mam problem z wypełnieniem pola numer rachunku bankowego. Po wpisaniu wyskakuje mi, że jets błędny. W jakiej formie trzeba to wpisać, żeby przyjęli?
Posted by: MARSHALL213

Re: Fortuna - 17/02/2012 04:30

Originally Posted By: pescar
Mam problem z wypełnieniem pola numer rachunku bankowego. Po wpisaniu wyskakuje mi, że jets błędny. W jakiej formie trzeba to wpisać, żeby przyjęli?


Bez spacji wpisz i powinno być ok.
Posted by: janko muzyk

Re: Fortuna - 26/02/2012 20:33

Orientuje sie ktos czy mozna odbierac w fortunie kupony zawarte w tipsporcie? Gosc z tisportu mowi, ze moge, ale chcialbym sie upewnic, zeby na darmo nie jechac do fortuny. W fortunie kwoty do 3 tysiecy zawsze mi wyplacali od razu, a w tisporcie czekalem kiedys na 4500zl tydzien;]
Posted by: _Korver_

Re: Fortuna - 26/02/2012 20:39

A z jakiej parafii coś takiego? Fortuna ma powiązania z tipsportem? Jeżeli to prawda to faktycznie wiele by ułatwiło, bo z tipsportem jest tak jak piszesz puke
Posted by: janko muzyk

Re: Fortuna - 26/02/2012 21:02

No z tego co sie orientuje, to tipsport nalezy juz do fortuny - oferte maja ich i nawet kupon na str fortuny sobie mozesz sprawdzic. Fortuna najlepsza pod wzgldem wyplat, przynajmniej dla mnie, raz mi wyplacili 7 kola doslownie nastepnego dnia z rana;] W porownaniu do toto mixa starego lub betako ktorego juz chyba nie ma to expres wink W toto mixie na 2 tysiace sie umawialem z babka kolo 2 tygodni laugh
Posted by: Skorpion BB

Re: Fortuna - 27/02/2012 18:29

Originally Posted By: janko muzyk
No z tego co sie orientuje, to tipsport nalezy juz do fortuny - oferte maja ich i nawet kupon na str fortuny sobie mozesz sprawdzic. Fortuna najlepsza pod wzgldem wyplat, przynajmniej dla mnie, raz mi wyplacili 7 kola doslownie nastepnego dnia z rana;] W porownaniu do toto mixa starego lub betako ktorego juz chyba nie ma to expres wink W toto mixie na 2 tysiace sie umawialem z babka kolo 2 tygodni laugh

tak możesz wypłacić w Fortunie kupony z Tipsportu. O ile jeszcze czas nie miął wink
Posted by: janko muzyk

Re: Fortuna - 27/02/2012 21:12

Dziwne, bo bylem dzisiaj okolo 12 w fortunie, tam pracuje moja kolezanka, ktora mi powiedziala, ze nikt jeszcze nie wyplacal u nich kuponu z tisportu, ale cos slyszala, ze mozna. Dzisiaj byla jej zmienniczka - dalem jej kupon i niby "wszedl w system" jak przejechala tym laserem po kodzie, ale wyplacic nie mogla. Zadzwonila gdzies i powiedziala, ze jeszcze nie mozna u nich wyplacac kuponow z tipsportu, ale w ciagu miesiaca ma sie to zmienic. Oczywiscie sie wkurwilem, bo miala z miejsca zeby mi wyplacic 3700, a gosc w tipsorcie powiedzial mi, ze najwczesniej w srode moge wpasc po kase jakby co, bo musza im przeslac najpierw mad
Posted by: janko muzyk

Re: Fortuna - 27/02/2012 21:25

Do fortuny sie nie moglem dzodzwonic, ale wlasnie sie dodzwonilem do tipsportu i wszystko jasne - babka mi powiedziala, ze na razie tisport to tipsort i pracuje tylko na programie fortuny, zeby bylo latwiej dla klientow obu firm. Co do wyplacania, to powiedziala, ze wyplaty tylko w tipsorcie, jezeli gralo sie w tipsporcie i tak raczej zostanie na razie. Nie wiem kto mnie oszukal, bo babka z fortuny powiedziala, ze w ciagu miesiaca bedzie mozna wyplacac w fortunie kupony z tisportu laugh Tak czy siak, na razie napewno nie mozna i nigdy nie mozna bylo, wiec po co Skorpion piszesz, ze mozna?
Posted by: _Korver_

Re: Fortuna - 29/02/2012 03:56

Lekki OT, jako, że temat o STS-ie jest gdzieś tam głęboko zakopany, ale w zasadzie można to podpiąć...

Otóż sprawa jest taka - czy sądził się ktoś, tudzież dochodził swoich praw z jakimś naziemnym bukiem w sprawie błędnie rozliczonego kuponu?
Ewidentka pomyłka buka - zaspali ze zrzuceniem kursu (mieli @5, kiedy w sieci już poszły korekty do @3 i niżej).
Po meczu informacja, że zdarzenie będzie policzone po kursie 1.00 z racji rzekomo odwróconych kursów (o czym nie może być mowy, bo nawet uwzględniając ich podatek i marże nie zjedzie do takiego poziomu...)
Co zatem robić i gdzie szukać pomocy? Oficjalna reklamacja pójdzie, ale zapewne niewiele da.

Wiem, że były podobne sytuacje w historii i dało się takie sprawy wygrać, bo mając mecz zatwierdzony na kuponie to jak świętość wink

ktoś się o tym przekonał na własnej skórze lub zna kogoś, kto miał taką sytuację?

pozdrawiam!
Posted by: HAGIi

Re: Fortuna - 29/02/2012 03:58

Korver pamietna sprawa o recznej niemieckiej - nie chcial sts wyplaci, Kanclerz z Bdg sie sadzil i wygral sprawe - suma nie miala

Jak Cie interesuje temat mocno moge popytac co i jak i poprosic o konkretne wskazowki
Posted by: _Korver_

Re: Fortuna - 29/02/2012 04:10

Originally Posted By: HAGIi
Korver pamietna sprawa o recznej niemieckiej - nie chcial sts wyplaci, Kanclerz z Bdg sie sadzil i wygral sprawe - suma nie miala

Jak Cie interesuje temat mocno moge popytac co i jak i poprosic o konkretne wskazowki



właśnie coś mi w głowie świtało, że ktoś z Twojego otoczenia miał taką sprawę, byłbym wdzięczny jakbyś się czegoś dowiedział
Posted by: HAGIi

Re: Fortuna - 29/02/2012 04:13

gg masz, jakby co wal smialo.
Posted by: macente

Re: Fortuna - 29/02/2012 14:36

Rozumiem ze chodzi o STS

przeklej tu aktualny Regulamin STS gdyz ze stronki nie mozna pobrac.

Od czasu LEMGO wiele sie zmienilo i jak dobrze kojarze sam STS dodal do Regulaminu pare niejasnych zapisow bazujacych na ich pomylce.

Mysle ze powinienes kopie skladanej reklamacji wraz z pismem przewodnim przeslac do Ministerstwa Finansow, ktory regulamin zatwierdzial z prosba o interpretacje zapisu "ze moga zmienic kurs po zaakceptowaniu zakladu". Przy okazji STS ugrillujesz w sprawie online ktory takze skladaja do MF

Kopia do UOKiK nie zaszkodzi, oni doskonale sobie radza z niedozwolonymi klauzulami.

Umowa zakladu wzajemne jest w swiele prawa odmiana umowy cywilnej.
Posted by: Mike Avdi

Re: Fortuna - 10/03/2012 22:47

Można zarejestrować się w Fortunie nie podając nr dowodu, peselu czy nr konta bankowego, bo nie chce obstawiać zakładów na żywo, a tylko zapisywać same kupony?
Posted by: - c1amak -

Re: Fortuna - 08/06/2012 19:38



Więcej szczegółów tutaj: https://www.efortuna.pl/pl/rejestracja/bonus/index.html
Posted by: Iwdakuno

Re: Fortuna - 08/06/2012 19:56

Regulamin wymyślił jakiś teoretyk albo idiota nie mający w ogóle pojęcia a przede wszystkim styczności w praktyce z zakładami bukmacherskimi.

Powinni jeszcze załączyć link ze streszczeniem regiulaminu,bo mniej więcej po 1/3 -ej oodechciewa się doczytywać tego do końca.
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 08/06/2012 20:17

nie poczytam, nie mam odpowiedniego programu na kompie do odczytania, napisz w skrocie co i jak
Posted by: Drizzd91

Re: Fortuna - 08/06/2012 20:18

Masz caly regulamin:

Regulamin bonusu powitalnego
„Bonus Powitalny ME2012”
1. Postanowienia ogólne
1.1. Organizatorem promocji dla Klientów, prowadzonej pod nazwą „Bonus Powitalny ME2012” zwanego dalej promocją, jest „FORTUNA zakłady bukmacherskie” www.efortuna.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie przy
ul. Bielskiej 47, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002455, zwana dalej także jako Organizator.
1.2. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz ich małżonkowie, krewni lub powinowaci w linii prostej, a także osoby związane
z nimi tytułem przysposobienia, opieki lub kurateli oraz osoby zamieszkujące z nimi we wspólnym gospodarstwie domowy.
1.3. Promocja obowiązuje w terminie od dnia 08.06.2012r. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu rozpoczęcia i zakończenia promocji.
1.4. Promocja jest prowadzona na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
2. Uczestnictwo w konkursie
2.1. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych z zastrzeżeniem pkt 2.2., 2.3. oraz 1.2.
2.2. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy, którzy nie posiadali wcześnie zarejestrowanego internetowego konta do zawierania zakładów wzajemnych przez sieć Internet w Fortunie.
2.3. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które w okresie jej trwania dokonały rejestracji i założyły internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych (zwane dalej iKonto) zgodnie z regulaminem zakładów wzajemnych-bukmacherskich świadczonych drogą elektroniczną przez sieć Internet i w terminie 10 dni od rejestracji dokonały wpłaty depozytu na iKonto.
2.4. Korzystanie z promocji jest dobrowolne.
3. Zasady promocji
3.1. Klienci są uprawnieni do otrzymania bonusu w wysokości pierwszego wpłaconego depozytu na iKonto w terminie określonym w pkt. 2.3. po spełnieniu wymogów określonych w niniejszym regulaminie.
3.2. Niezależnie od wysokości wpłaconej przez Klienta kwoty depozytu, wartość bonusu jest ograniczona dla jednego Klienta do kwoty 500,00 zł.
3.3. Aby otrzymać bonus, Klient musi w terminie 60 dni od dokonania rejestracji iKonta, zawrzeć jednokrotnie lub kilkukrotnie zakłady wzajemne za kwotę odpowiadającą czterokrotności pierwszego wpłaconego, w terminie wskazanym w pkt. 2.3., depozytu lub jego części na zakłady minimum
3 AKO (trzy zakłady na jednym kuponie) z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.9.
3.4. Po zawarciu w terminie 60 dni od dokonania rejestracji iKonta, jednokrotnie lub kilkukrotnie zakładów wzajemnych za kwotę odpowiadającą 20% czterokrotności pierwszego wpłaconego, w terminie wskazanym w pkt. 2.3., depozytu lub jego części na zakłady minimum
3 AKO (trzy zakłady na jednym kuponie) z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.9, w terminie do 3 dni zostanie do iKonta Klienta przypisana kwota stanowiąca 20% bonusu. Pozostała kwota stanowiąca 80% bonusu zostanie przypisana do iKonta Klienta po spełnieniu warunków określonych w pkt. 3.3.
3.5. Przy obliczaniu kwoty wymaganej do uzyskania bonusu, opisanej w pkt. 3.3. i 3.4. brane są pod uwagę zakłady zawarte przez Internet jak i zakłady zawarte w punktach przyjmowania zakładów, zarówno z oferty tradycyjnej jak i oferty LIVE, przy czym wysokość kwoty jest równa kwocie Wkładu za kupon (w przypadku kuponu za 100zł do obliczenia kwoty wymaganej do uzyskania bonusu, jest zaliczona kwota 94zł.).
3.6. Bonus będzie przyznawany w wysokości nie większej niż kwota pierwszego depozytu, którą Klienta przeznaczył na zakład/zakłady zgodnie z pkt. 3.3.
i 3.4. z ograniczeniem wysokości bonusu do kwoty maksymalnej 500,00 zł.
3.7. Do wymaganego obrotu określonego w pkt. 3.3. i 3.4. nie zostaną zaliczone zakłady zawarte po niższym kursie niż 1.9, nie będące zakładami co najmniej
3 AKO oraz zakłady które zostały anulowane lub unieważnione.
3.8. Każdy Klient może skorzystać jeden raz z niniejszej promocji.
3.9. Po spełnieniu przez Klienta warunków określonych w niniejszym regulaminie w terminie do 3 dni zostanie do iKonta Klienta przypisana kwota bonusu.
3.10. Udział w promocji nie wymaga złożenia dodatkowego oświadczenia ze strony Klienta.
3.11. Uczestnikowi promocji nie przysługuje prawo do scedowania prawa do bonusu na osobę trzecią.
4. Postępowanie reklamacyjne i przedawnienie roszczeń
4.1. Reklamacje zgłaszać należy drogą e-mail na adres: reklamacje@efortuna.pl, nie później niż do dnia 24.08.2012r. podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane osoby zgłaszającej.
4.2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora na podstawie niniejszego regulaminu w terminie do 30 dni od ich otrzymania.
4.3. W przedmiocie reklamacji ostateczna i wiążąca jest decyzja Organizatora. Uczestnik promocji zostanie powiadomiony o decyzji Organizatora drogą
e-mail, w terminie 3 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.
5. Przetwarzanie danych osobowych
5.1. Administratorem danych osobowych Uczestników jest „FORTUNA zakłady bukmacherskie” www.efortuna.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie przy ul. Bielskiej 47,
5.2. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane w celach związanych przedmiotowo ze Sprzedażą premiową, tj. w celach związanych z ustaleniem prawa danego Uczestnika do uzyskania bonusu, wydania bonusu, ogłoszenia wyników Sprzedaży premiowej, przygotowania statystyk i zestawień podsumowujących Sprzedaż premiową, rozpatrzenia ew. reklamacji oraz sprawozdawczości księgowej i podatkowej – zgodnie z odrębnymi przepisami.
5.3. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, lecz niezbędny do wydania bonusu. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do takich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia.
6.Postanowienia końcowe
6.1. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych
z niniejszą promocją będą rozstrzygane przez Sąd właściwy dla siedziby Organizatora.
6.2. Zasady promocji określa wyłącznie niniejszy regulamin. W kwestiach nie uregulowanych regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego, ustawy o grach hazardowych oraz regulaminy zakładów wzajemnych – bukmacherskich obowiązujące u Organizatora.
6.3. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane
w związku z Promocją , mają charakter wyłącznie informacyjny.
6.4. Regulamin konkursu dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej Organizatora (www.efortuna.pl).
6.5. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w następnym dniu od ich ogłoszenia na stronie www.efortuna.pl.
6.6. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów ze Sprzedaży Premiowej lub dopuszczających do Sprzedaży Premiowej.
Posted by: Drizzd91

Re: Fortuna - 08/06/2012 20:19

sry za krzaczki smirk frown
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 08/06/2012 20:24

oki dzieki
Posted by: Drizzd91

Re: Fortuna - 08/06/2012 20:26

a w duzym skrocie: obrot x4, minimum kurs kuponu 1,90 oraz minimum 3 zdarzenia na kuponie. Spelnisz te warunki dostajesz bonus.
Posted by: Drizzd91

Re: Fortuna - 08/06/2012 20:29

bonus wyplacany w 2 ratach: 20/80
Posted by: Max11

Re: Fortuna - 08/06/2012 21:23

Przy rejestracji wyskakuje mi komunikat "Błędny numer PESEL" mimo że wpisuje poprawny składający się z 11 cyfr (więcej i tak nie można wpisać). Co jest grane?
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 09/06/2012 01:27

Originally Posted By: Drizzd91
a w duzym skrocie: obrot x4, minimum kurs kuponu 1,90 oraz minimum 3 zdarzenia na kuponie. Spelnisz te warunki dostajesz bonus.


to ogolnie nie jest zle
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 09/06/2012 01:42

tym bardziej , ze w Fortnie na jednym kuponie mozna laczyc teraz jeden mecz

przyklad z mojego dzisiejszego kuponu

polska wiecej procent w posiadaniu pilki

rogi mniej niz 10,5

wiecej rogow

kartki powyzej 3,5


mozna roznie kombinowac
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 10/06/2012 13:10

plan jest taki wplacic 500

na drugi dzien wyplacic 400

za reszte sobie grac, czas na obrot 60dni i 500pln wpadnie smile
Posted by: pacjent11

Re: Fortuna - 11/06/2012 21:11

Regulamin pisany przez goscia ktory faktycznie ma malo pojecia
ale reasumujac cytuje kolego w/w
a w duzym skrocie: obrot x4, minimum kurs kuponu 1,90 oraz minimum 3 zdarzenia na kuponie. Spelnisz te warunki dostajesz bonus.

czyli wplacam 500zl to w sumie mam obrocic 2 tys zlotych tak ?
moze to byc na 20 kuponow po 100zl ale minumum 3 zaklady na kuponie i to ako nie 2z3 ?
Posted by: Conrad

Re: Fortuna - 12/06/2012 19:25

Jak wygląda rejestracja w punkcie aby nie trzeba było robić w domu skanów?

Oni chcą tylko zobaczyć dokument tożsamości czy w punkcie go także skanują/kserują?
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 12/06/2012 19:30

maja teraz skanery wiec pewnie sami zeskanuja, musza miec skan w centrali

co do obortu to warto podkreslic takze kupony wyslane w punkcie przy uzyciu karty zaliczja sie
Posted by: Dindek

Re: Fortuna - 12/06/2012 19:32

nie rozumiem, mozna wplacic 500 dopisuja bonus, wyplacam 400 a za reszte gram ?? smile
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 12/06/2012 19:57

500 wplata, ale bonusu nie dopisuja

dopisza jak zrobisz obrot na 2k masz na to 60dni wiec luzik
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 12/06/2012 19:57

mozesz wyplacic nawet 500 smile
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 19/06/2012 00:50

UWAGA UWAGA

czy zostalem oszukany ?

"Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowo rejestrujący się klienci, dlatego bonus nie został uwzględniony w przypadku Pana profilu, gdyż już wcześniej był Pan naszym klientem oraz członkiem FK+."

ich punkt regulaminu

2.2. Promocja jest przeznaczona wylcznie dla nowych graczy, którzy nie posiadali wczeniej zarejestrowanego internetowego konta do zawierania zakladów wzajemnych przez sieci Internet w Fortunie.

mialem karte ale ona nie sluzyla do zawierania zakladow przez net


walczyc czy olac ich , racji chyba nie maja ??
Posted by: AGASSI

Re: Fortuna - 19/06/2012 01:00

Bez jaj
od kiedy oni mają starych klientów grających przez neta laugh
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 19/06/2012 01:10

no wlasnie a teraz mi sciemnaja , ze moj obrot sie nie liczy!

juz im odpisalem, zobacze co dalej, podalem im ten punkt 2.2
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 19/06/2012 03:37

robi sie ciekawa sytuacja, zobacze czy jeszcze odpisza na kolejnego maila
Posted by: pescar

Re: Fortuna - 20/06/2012 12:58

Przy postawieniu na zakład strzelone bramki przy 3+ wchodzi jak strzeli 3 bramki i więcej czy musi przynajmniej 4?
Posted by: Big Ben

Re: Fortuna - 20/06/2012 13:07

po mojemu 3 stykną
Posted by: bajbus

Re: Fortuna - 20/06/2012 13:53

3 i wiecej smile
Posted by: pescar

Re: Fortuna - 20/06/2012 14:10

dzięki, tak mi się wydawało smile
Posted by: dziura

Re: Fortuna - 20/06/2012 14:12

Originally Posted By: KUERTEN.
UWAGA UWAGA

czy zostalem oszukany ?

"Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowo rejestrujący się klienci, dlatego bonus nie został uwzględniony w przypadku Pana profilu, gdyż już wcześniej był Pan naszym klientem oraz członkiem FK+."

ich punkt regulaminu

2.2. Promocja jest przeznaczona wylcznie dla nowych graczy, którzy nie posiadali wczeniej zarejestrowanego internetowego konta do zawierania zakladów wzajemnych przez sieci Internet w Fortunie.

mialem karte ale ona nie sluzyla do zawierania zakladow przez net


walczyc czy olac ich , racji chyba nie maja ??

jeżeli się nie mylę to promocja jest dla użytkowników internetowych którzy założyli konto po 8 czerwca nie ważne czy byli posiadaczami karty klubowej fortuna
Posted by: Max11

Re: Fortuna - 20/06/2012 19:52

Coś mi tu nie gra. Wpłaciłem do na konto 500 zł czyli mam do obrócenia 2000 zł. Puściłem cztery kupony: dwa po 50 zł, jeden za 100 zł i jeden za 200 zł (wszystkie miały minimum 3 zdarzenia i na wszystkich był kurs minimum 1.90) czyli obróciłem w sumie 400 zł, a mam napisane że pozostało mi do obstawienia 1800 zł, a przecież powinno być 1600 zł. Zgadza się?
Posted by: Max11

Re: Fortuna - 20/06/2012 19:52

Originally Posted By: Max11
Coś mi tu nie gra. Wpłaciłem na konto 500 zł czyli mam do obrócenia 2000 zł. Puściłem cztery kupony: dwa po 50 zł, jeden za 100 zł i jeden za 200 zł (wszystkie miały minimum 3 zdarzenia i na wszystkich był kurs minimum 1.90) czyli obróciłem w sumie 400 zł, a mam napisane że pozostało mi do obstawienia 1800 zł, a przecież powinno być 1600 zł. Zgadza się?
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 21/06/2012 00:16

gdzie to masz napisane, przy bonusie jest jakis wykrzyknik , ale po kliknieciu nic nie ma tylko pojawia sie znak zapytania
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 21/06/2012 00:20

Originally Posted By: dziura
Originally Posted By: KUERTEN.
UWAGA UWAGA

czy zostalem oszukany ?

"Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowo rejestrujący się klienci, dlatego bonus nie został uwzględniony w przypadku Pana profilu, gdyż już wcześniej był Pan naszym klientem oraz członkiem FK+."

ich punkt regulaminu

2.2. Promocja jest przeznaczona wylcznie dla nowych graczy, którzy nie posiadali wczeniej zarejestrowanego internetowego konta do zawierania zakladów wzajemnych przez sieci Internet w Fortunie.

mialem karte ale ona nie sluzyla do zawierania zakladow przez net


walczyc czy olac ich , racji chyba nie maja ??

jeżeli się nie mylę to promocja jest dla użytkowników internetowych którzy założyli konto po 8 czerwca nie ważne czy byli posiadaczami karty klubowej fortuna


no wlasnie zalozylem po 8 czerwca , obrocilem prawie polowe a oni mi pisza w mailu, ze dadza bonus a obrot od teraz !!!

w zasadzie olalem ich i przestaje tam grac a jestem (bylem) ich klientem od roku 1997
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 21/06/2012 12:50

Originally Posted By: Max11
mam napisane że pozostało mi do obstawienia 1800 zł, a przecież powinno być 1600 zł. Zgadza się?


pewnie u mnie nie ma opcji bo nie bylo drugiej wplaty
Posted by: Max11

Re: Fortuna - 21/06/2012 18:12

Co mi Fortuna napisała:
"Jest to Bonus dla stałych klientów.
Bonus ten jest w przygotowaniu, prawdopodobnie będzie on aktywny w przyszłym tygodniu.
Bardzo przepraszamy wina leży po naszej stronie.
Pozdrawiamy
zespół call center" laugh
To są chyba jakieś jaja. Dają na całą stronę że można otrzymać bonus maks 500 zł jak się zarejestruje i wpłaci kasę, a później spełni warunki bonusu, a tutaj dostaje taką odpowiedź smirk
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 21/06/2012 19:33

ja juz tak dla "jaj" zobaczymy co odpisza, zlozylem oficjalna reklamacje ,podajac im ten punkt 2.2 na ktory sie powoluje a innego sensownego nie maja. Tylko tyle, ze na rozpatrzenie maja MIESIAC czasu, coz poczekamy zobaczymy, na razie tam nie gram.
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 21/06/2012 19:40

ja juz tak dla "jaj" zobaczymy co odpisza, zlozylem oficjalna reklamacje ,podajac im ten punkt 2.2 na ktory sie powoluje a innego sensownego nie maja. Tylko tyle, ze na rozpatrzenie maja MIESIAC czasu, coz poczekamy zobaczymy, na razie tam nie gram.
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 21/06/2012 20:33

jestem w szoku piekna odpowiedz dostalem, normalnie szok co za ludzie tam pracuja

"aktywowany bonus dokładnie 18.06.2012 "

i nic wiecej, jakies jaja normalnie
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 21/06/2012 20:41

nie moge uwierzyc , ze tak dziala firma legalnie dzialajaca w Polsce , jeden gosc pisze , ze widzi , ze bonus zostal przyznany w dniu 18.06 na moje pytania zero odpowiedzi, pewnie gosc w ogole nie jest zorientowany w sytuacji firmy , jakichs bonusow etc dostal stolek i tam siedzi , no tak wyglada z odpowiedzi na reklamcje !!!

SZOK
Posted by: Max11

Re: Fortuna - 21/06/2012 20:46

Originally Posted By: KUERTEN.
nie moge uwierzyc , ze tak dziala firma legalnie dzialajaca w Polsce , jeden gosc pisze , ze widzi , ze bonus zostal przyznany w dniu 18.06 na moje pytania zero odpowiedzi, pewnie gosc w ogole nie jest zorientowany w sytuacji firmy , jakichs bonusow etc dostal stolek i tam siedzi , no tak wyglada z odpowiedzi na reklamcje !!!

SZOK

Tzw. "nielegalne" firmy zagraniczne są 100 razy bardziej profesjonalne niż ta cała Fortuna. Nie będę już pisał o tym bandyckim 12% podatku (tutaj akurat Fortuna nie ma wpływu na wysokość podatku tylko polski (nie)rząd). No ale jak chce się grać legalnie w sieci to nie ma innego wyboru niż Fortuna smirk
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 21/06/2012 21:11

tak dokladnie

jeszcze nigdzie nie zostalem tak oszukany jak tu

w zasadzie NIGDZIE mnie nie oszukali

gralem nawet na takim dziwadztwie z Indii na jakies 3 karty i nawet tam dostalem wyplate , fakt 3 maile poszly ale wyplacili wszystko jak sie nalezy, a tu taki zonk

ACHA

i jeszcze kiedys w Milenium stracilem 50 zeta TEZ LEGALNIE dzialajaca firma w Polsce

z dnia na dzien zamkneli punkt w miescie !!!

DWA WTOPY i gdzie ??? U naziemnych gzie najpewniej mialo byc !!!

POLSKA RZECZYWISTOSC ???

btw


najlepiej widac to na przykaldzie podwykonawcow co sie u nas dzieje
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 21/06/2012 21:18

ja pierdole, sorki ale zobaczcie to...

"Szanowny Kliencie,

Twoje konto zostalo pomyslnie zweryfikowane, od teraz mozesz zawierac zaklady za posrednictwem Internetu.
W zalaczniku tej wiadomosci znajdziesz plik PDF, ktory zawiera takie dane jak pseudonim, numer Klienta, numer umowy oraz dane do przelewu."

co sie dzieje w tej firmie , ale jaja !!!
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 22/06/2012 02:12

w koncu dostalem jakies sensowne info, ze posprawdzaja co i jak
Posted by: xqwzts

Re: Fortuna - 22/06/2012 15:38

dlugo idzie wyplata na konto bankowe? tongue
Posted by: mkr

Re: Fortuna - 22/06/2012 16:07

Originally Posted By: xqwzts
dlugo idzie wyplata na konto bankowe? tongue


następnego dnia jest na koncie
Posted by: xqwzts

Re: Fortuna - 22/06/2012 16:43

Originally Posted By: mkr
Originally Posted By: xqwzts
dlugo idzie wyplata na konto bankowe? tongue


następnego dnia jest na koncie
no to dzis sie moge spodziewac wink

dzieki piwo
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 22/06/2012 21:26

Originally Posted By: KUERTEN.
ja pierdole, sorki ale zobaczcie to...

"Szanowny Kliencie,

Twoje konto zostalo pomyslnie zweryfikowane, od teraz mozesz zawierac zaklady za posrednictwem Internetu.
W zalaczniku tej wiadomosci znajdziesz plik PDF, ktory zawiera takie dane jak pseudonim, numer Klienta, numer umowy oraz dane do przelewu."

co sie dzieje w tej firmie , ale jaja !!!




ten email i takze sms to odpowiedz na reklamacje smile niezly burdel maja, konto juz prawie od dwoch tygodni zweryfikowane , co tam sie dzieje, kto tam pracuje
Posted by: Yuri Orlov

Re: Fortuna - 07/08/2012 17:52

Panowie jak długo trzeba czekać po odebranie wygranej? Tego samego dnia można? Wszystkie zakłady z Olimpiady w Londynie
Posted by: wojbest1987

Re: Fortuna - 07/08/2012 18:04

Originally Posted By: Yuri Orlov
Panowie jak długo trzeba czekać po odebranie wygranej? Tego samego dnia można? Wszystkie zakłady z Olimpiady w Londynie
możn a tego samego dnia, sprawdzaj sobie na ich stronie wpisując numery z kuponu, a będziesz wiedział kiedy możesz iśc odebrać
Posted by: gryzonko

Re: Fortuna - 08/09/2012 16:56

Zauważyłem że fortuna założyła sobie też działalnosć na malcie, i na tamtejszej licencji operuje jedna z ich stron internetowych. Kursy te same ale obsługują mb, netellera no i pewnie nie sciągają podatku tak jak polska wersja.
Grał tam ktoś / orientuje sie na ile bezproblemowo pozwolą otwierać /grac Polakom?
Posted by: gruda

Re: Fortuna - 08/09/2012 22:31

masz na mysli fortunawin.com?
jesli tak, to kliknij rejestracje i sie wyjasni.
Posted by: GIT

Re: Fortuna - 13/09/2012 16:04

dostał ktoś od nich już jakiś bonu lojalnościowy lub jakiś inny ?
Posted by: citizen

Re: Fortuna - 04/11/2012 15:36

ktos wie moze w jakich godzinach i dniach czynny jest czat on line u nich?
Posted by: akagi

Re: Fortuna - 04/11/2012 15:43

Originally Posted By: citizen
ktos wie moze w jakich godzinach i dniach czynny jest czat on line u nich?


W "godzinach pracy" zawsze był czynny.

Dzisiaj niedziela to nie wiem,
bo tam tylko chyba, jedna babka to obsługuje.
Posted by: citizen

Re: Fortuna - 04/11/2012 15:50

Originally Posted By: akagi
Originally Posted By: citizen
ktos wie moze w jakich godzinach i dniach czynny jest czat on line u nich?


W "godzinach pracy" zawsze był czynny.

Dzisiaj niedziela to nie wiem,
bo tam tylko chyba, jedna babka to obsługuje.


piwo
Posted by: Tekken

Re: Fortuna - 13/12/2012 01:40

Witam sprawa jest taka:

Na kuponie mam powyżej 2.5 bramki Olympiakos-Bilbao (u20 next gen) wzięte z oferty w oddziale lokalnym, na kuponie data rozpoczęcia 19.00, tymczasem mecz zaczął się od 18 a jak sprawdziłem kupon przez net to czas rozpoczęcia cofnięty do 18.

Sie ma rozumieć zwrot?
Posted by: Tekken

Re: Fortuna - 13/12/2012 02:03

Po flircie na online support Fortuna;odpowiedź uwaga cytuję: "chyba zwrot".
Posted by: Piostar

Re: Fortuna - 13/12/2012 02:04

Zwrot.
Posted by: reltomx

Re: Fortuna - 20/01/2013 15:03

Witam

Otrzymał już ktoś zwrot za bonusa pechowca ?
Posted by: ms84

Re: Fortuna - 22/01/2013 00:27

ktos wie czy obsluguja klientow spoza Polski ?
Posted by: MarcinBielsk

Re: Fortuna - 29/01/2013 01:05

Panowie, jest u nich czat jakiś? A tak w ogóle ile się czeka na potwierdzenie danych i dokończenie rejestracji?
Posted by: HAGIi

Re: Fortuna - 08/03/2013 05:53

Pozamykali mi punkty i widze jedyna opcja to gra przez neta

Ktos mi powie w skrocie czy niczym nie ryzykuje dajac im swoje dane?
Nie pracuje itp itd takze wole byc ostrozny

Dzieki
Posted by: simons1986

Re: Fortuna - 05/04/2013 17:56

Panowie, zaswiadczenie o wygranej mozna odebrac w punkcie jesli gralo sie przez neta ?
Posted by: _Korver_

Re: Fortuna - 05/04/2013 18:10

Originally Posted By: HAGIi
Pozamykali mi punkty i widze jedyna opcja to gra przez neta

Ktos mi powie w skrocie czy niczym nie ryzykuje dajac im swoje dane?
Nie pracuje itp itd takze wole byc ostrozny

Dzieki


ja wychodzę z założenia, że póki nic nie będzie unormowane w tym względzie to w żadnym wypadku nie zarejestruje się na siebie
Posted by: simons1986

Re: Fortuna - 05/04/2013 18:15

Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: HAGIi
Pozamykali mi punkty i widze jedyna opcja to gra przez neta

Ktos mi powie w skrocie czy niczym nie ryzykuje dajac im swoje dane?
Nie pracuje itp itd takze wole byc ostrozny

Dzieki


ja wychodzę z założenia, że póki nic nie będzie unormowane w tym względzie to w żadnym wypadku nie zarejestruje się na siebie


to ze nie pracujesz to nie znaczy ze nie mozesz grac, wystarczy ze masz jakies legalne zrodlo skad bierzesz na gre i tyle w temacie smile
Posted by: Piostar

Re: Fortuna - 05/04/2013 18:36

Puszki po piwie i 50zł na konto. To legalne źródło?

Uff, naprawdę zastanówcie się czasami co piszecie smirk
Posted by: simons1986

Re: Fortuna - 05/04/2013 18:40

Originally Posted By: Piostar
Puszki po piwie i 50zł na konto. To legalne źródło?

Uff, naprawdę zastanówcie się czasami co piszecie smirk


a kto tu mówi o puszkach ? dostajesz od kogoś darowizne i po problemie smile chyba lepiej ciulać coś co miesiąc u lagalnego buka, niz nie miec żadnej podkładki wrazie kontroli.
Posted by: Piostar

Re: Fortuna - 05/04/2013 18:40

A tutaj masz wyjaśniony swój problem z zaświadczeniem.

§ 34.
Zaświadczenie o uzyskanej wygranej.

1. Fortuna stosownie do art.20 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009r., Nr201, poz.1540 z późn. zm.), ma obowiązek wystawić na żądanie wygrywającego zaświadczenie o uzyskanej przez niego wygranej. Zaświadczenie może być wystawione najpóźniej w dniu następującym po dniu, w którym uzyskano wygraną, lub po dniu w którym nastąpiła wypłata (wydanie) wygranej. Zaświadczenie to musi spełniać wymogi określone w przepisach ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009r., Nr201, poz.1540 z późn. zm.) i wydanych na jej podstawie przepisów wykonawczych.

2. Fortuna obowiązana jest prowadzić ewidencję wystawionych imiennych zaświadczeń, o których mowa w ust. 1 powyżej, oraz przechowywać odpisy wydanych zaświadczeń przez okres 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym uzyskano wygraną lub nastąpiła wypłata (wydanie) wygranej.

3. Fortuna jest zobowiązana, na podstawie art.20 ust.5 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009r., Nr201, poz.1540 z późn. zm.), prowadzić ewidencję wypłaconych (wydanych) wygranych, których wartość wynosi co najmniej 20.000 zł.

4. W celu otrzymania imiennego zaświadczenia o uzyskaniu wygranej, Klient musi zgłosić tą okoliczność na mail zaswiadczenia@efortuna.pl podając numer wygranego kuponu lub numery wygranych kuponów oraz czynny Punkt w którym odbierze przedmiotowe zaświadczenie.

5. Klient może zgłosić chęć uzyskania imiennego zaświadczenia o wygranej jedynie do 12 godzin od chwili uzyskania wygranej lub złożenia przez Klienta polecenia wypłaty wygranej.
Posted by: Piostar

Re: Fortuna - 05/04/2013 18:44

Legalne źródło? Darowizna? O czym Ty mówisz.

Chcesz zakładasz konto, wpłacasz i tyle. Nikt nie będzie sprawdzał skąd wziąłeś stówę na zakłady smirk

Tak jakby kogoś to interesowało w punktach naziemnych.
Posted by: simons1986

Re: Fortuna - 05/04/2013 18:48

Originally Posted By: Piostar
Legalne źródło? Darowizna? O czym Ty mówisz.

Chcesz zakładasz konto, wpłacasz i tyle. Nikt nie będzie sprawdzał skąd wziąłeś stówę na zakłady smirk

Tak jakby kogoś to interesowało w punktach naziemnych.


dzieki Piostar
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 06/04/2013 02:19

dziwne, jak w legalnym buku online to mowa o stowce (jednej?) jak a jak w innym to juz mowa o tysiacach, SUPER!!!
Posted by: skoczek13

Re: Fortuna - 06/04/2013 18:13

Za założenie i zweryfikowanie konta dają 15 złotych. Wystarczy wymienić 2100 punktów jakie mamy po weryfikacji konta na darmowy zakład w e-shop
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 07/04/2013 00:50

15pln oraz bonus 500pln
Posted by: KUERTEN.

Re: Fortuna - 07/04/2013 00:56

na koniec misiaca mozna jeszcze skasowac 50pln za pierwsze miejsce w punkcie oraz po drodze nazbiera sie sporo punktow do nastepnych bonusow i pomyslec , ze dawno dawno temu gralo sie bez zadnych bonusow o necie nie bylo wtedy mowy 1997rok to byl
Posted by: AGASSI

Re: Fortuna - 07/04/2013 01:00

Matko Boska
jest się o co bić laugh wink
Posted by: Maciek

Re: Fortuna - 07/04/2013 02:45

97 już grałeś ? ja 00 dopiero pierwszy zakład.
Posted by: simons1986

Re: Fortuna - 07/04/2013 04:16

Ostatnio jak bylem w fortunie po zaswiadczenia, to babka za lady byla tak spanikowana ze zatrzymala caly ruch w punkcie aby wypisac mi swistki, a jak koles podszedl bo chcial puscic tasiemca to mu powiedziala ze go teraz nie obsłuży bo ma teraz ważne sprawy na głowie, prawie posikałem się z śmiechu laugh
Posted by: kacperek76

Re: Fortuna - 07/04/2013 13:38

Originally Posted By: simons1986
Ostatnio jak bylem w fortunie po zaswiadczenia, to babka za lady byla tak spanikowana ze zatrzymala caly ruch w punkcie aby wypisac mi swistki, a jak koles podszedl bo chcial puscic tasiemca to mu powiedziala ze go teraz nie obsłuży bo ma teraz ważne sprawy na głowie, prawie posikałem się z śmiechu laugh
panika moze jest spowodowana faktem, ze jest to druk scislego zarachowania laugh
Posted by: Jose

Re: Fortuna - 07/04/2013 14:46

Mnie też ostatnio nie mile zaskoczyli.

Chciałem wyrobić sobie formularz aby zarejestrować się w tym konkursie. Oddaje formularz, a babka, że mam przyjść jutro bo odbiór karty bo jest dużo wklepywania danych z tego formularza laugh

Nazwisko, adres, pesel, e-mail i wsioooo laugh