Betway [1]

Posted by: Majtikroko

Betway [1] - 12/06/2009 22:55

Czy ktoś miał może kiedyś problemy z logowaniem sie do nich??
Ani moje haslo ani "przypominanie hasla" nie dziala
Posted by: Lipi

Re: Betway [1] - 12/06/2009 23:21

Witamy,

Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com

Uprzejmie informujemy, że doświadczamy pewnych problemów technicznych, w
związku z czym napotykać możesz trudności z zalogowaniem się na koncie
gracza na stronie Betway.

Zapewniamy, że rozwiążemy problem tak szybko, jak to tylko możliwe.

Prosimy, abys spróbował zalogować się za jakiś czas.

Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skotaktuj się z nami
ponownie.

Serdeczne pozdrowienia,
Marta @ Betway.com
Posted by: Farciarz

Re: Betway [1] - 27/06/2009 23:32

Trochę zapomniany buk, a freebetami walą jak szaleni. Najpierw dostałem freebeta na piłkę (45 PLN - to przyszło na maila), później za trzy zakłady (potrójne akumulatory) a teraz widzę freebeta na tenis 100 PLN (to wszystko w przeciągu 4 dni). Nie wiem czy dla wszystkich, czy tylko dla długo niegrających , ale miło smile. A kasa na MB po około dobie, nie jest źle ...
Dla amatorów takich jak ja buk więcej niż przyzwoity !
Posted by: nowy WK

Re: Betway [1] - 29/06/2009 17:01

Witam,

Zauwazylem od pewnego czasu, ze robia problem z wyplatami. Najpierw zlecilem wyplate 500 euro to zazadali dokumentow bo to niby byla pierwsza moja wyplata wiekszej kwoty (nie wiem czy to prawda ale 200 - 300 euro wczesniej wyplacalem 500 moze i nie). Weryfikacja trwala kilka dni i w sumie z wyplata mniej wiecej tydzien. Kilka dni temu zlecilem wyplate 350 euro i znowu czekam juz znaczeni dluzej niz kiedys kiedy wyplacali wlasciwie na drugi dzien.

Czy ktos jeszcze to zauwazyl? Moze warto wzmocnic czujnosc co do tego bukmachera?

Pzdr WojtekK
Posted by: Cendruś

Re: Betway [1] - 14/07/2009 04:13

Czesc, mam pytanie:





Wybralem metode platnosci w BETWAY.COM przelew na karte VISA, a dokladniej na konto do Mbanku, i tam mam numer karty to mam wpisac z karty delfinka niebieskiej te 16 cyfr z pierwszej strony czy te 16+3cyfry z drugiej strony?

Ktos wie?
Bardzo prosze o pomoc...
Posted by: cinek1234

Re: Betway [1] - 14/07/2009 04:14

Witam,

czy Ktoś ostatnio korzystał z ich Free Beta ( 200 zł dla nowych klientów) i wypłacał wygraną ?

Słyszałem jakiś czas temu, że robią problemy przy wypłacie.
Posted by: treliusz

Re: Betway [1] - 14/07/2009 04:42

ja wyplacalem niecaly miesiac temu i nawet o zaden skan nie pytali ani nic tylko wyplacili. A pierwszy zaklad byl wygrany i freebet 50 euro tez wszedl.

Ale od tego czasu moglo sie cos zmienic.

Pozdro
Posted by: Cendruś

Re: Betway [1] - 14/07/2009 05:26

Originally Posted By: Mario_
Czesc, mam pytanie:





Wybralem metode platnosci w BETWAY.COM przelew na karte VISA, a dokladniej na konto do Mbanku, i tam mam numer karty to mam wpisac z karty delfinka niebieskiej te 16 cyfr z pierwszej strony czy te 16+3cyfry z drugiej strony?

Ktos wie?
Bardzo prosze o pomoc...


Srodki przelalem na swoje konto w Betway z rachunku bankowego z ktorego pochodzi moja karta z delfinkiem niebieska Mbank. Czy moge bez problemu przelac na nia pieniadze wybierajac metode platnosci w tym buku: wyplaty na karte VISA ?
i jak tak to czy: Jak sie bierze metode wypłaty na karte debetowa VISA w Mbanku to wpisuje sie te 16cyfr z pierwszej strony czy te 16+3 cyfry z drugiej strony?
Posted by: cinek1234

Re: Betway [1] - 14/07/2009 05:37

Originally Posted By: treliusz
ja wyplacalem niecaly miesiac temu i nawet o zaden skan nie pytali ani nic tylko wyplacili. A pierwszy zaklad byl wygrany i freebet 50 euro tez wszedl.

Ale od tego czasu moglo sie cos zmienic.

Pozdro


OK,wielkie dzięki za szybką odpowiedź.
Posted by: Cendruś

Re: Betway [1] - 14/07/2009 23:26

ile ida pieniadze z konta Betway do Mb?
Posted by: jot23

Re: Betway [1] - 21/07/2009 04:50

no wlsnie ,ile idzie kasa z mb ?wyplata zlecona o 23 wczoraj. od nich wyszla o 9 rano(tak jest napisane w transakcjach) jest 21 i echo. help
Posted by: rodrigo

Re: Betway [1] - 29/08/2009 15:27

Originally Posted By: Mario_
ile ida pieniadze z konta Betway do Mb?


podbijam z pytaniem???
Posted by: !zari

Re: Betway [1] - 29/08/2009 19:33

Originally Posted By: rodrigo
Originally Posted By: Mario_
ile ida pieniadze z konta Betway do Mb?


podbijam z pytaniem???


Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com




Uprzejmie infromujemy, że dokonując wypłaty poprzez Moneybookrs, zanim pieniądze znajdą się na twoim koncie, może minąć od 1 do 3 dni roboczych.



W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami ponownie.
Serdecznie pozdrawiam,
Kasia@Betway.com
Posted by: szkudnik13

Re: Betway [1] - 14/09/2009 05:13

za nic nie mogę pojąć jak mam obstawić Freebta w Betway. Stawiam 200 zł na to że wygra np Porto z Chelsea żeby to przegrać. I dostaję wtedy FREBETA 200 zł ? Ale czy to jest token ze muszę znowu postawić te 200 FREEBET aby mieć zysk a stawka FREEBETA się nie liczy -jets odliczana? jak to wykorzystać z innymi bukami np do surebetów albo na minimalnej stracie ? Ma ktoś jakieś doświadczenie? Mma środki w expekt dużo i w canbet ?
Posted by: IL RE

Re: Betway [1] - 14/09/2009 06:07

Lepiej sobie to odpuść,bo jak zagrasz surebeta w betway , możesz miec bardzo duze problemy z wypłatą. Jak się zorientują ze nie mają do czynienia z frajerem to napiszą że już ktoś grał z tego IP i konfiskata pieniędzy. To wszystko dzieje się zgodnie z regulaminem , który musisz zaznaczyć , wiec nie możesz mieć do nich pretensji , co najwyżej do siebie
Posted by: ݀$

Re: Betway [1] - 14/09/2009 06:47

Originally Posted By: szkudnik13
za nic nie mogę pojąć jak mam obstawić Freebta w Betway. Stawiam 200 zł na to że wygra np Porto z Chelsea żeby to przegrać. I dostaję wtedy FREBETA 200 zł ? Ale czy to jest token ze muszę znowu postawić te 200 FREEBET aby mieć zysk a stawka FREEBETA się nie liczy -jets odliczana? jak to wykorzystać z innymi bukami np do surebetów albo na minimalnej stracie ? Ma ktoś jakieś doświadczenie? Mma środki w expekt dużo i w canbet ?


Im wyzszy kurs w BetWay tym lepiej.
Np 6,00 (czyli wygrana 5,00)
szukasz surebeta czyli kursu ok. 1,20 (1,18).
Jak rozłozysz stawki, to Ci zostanie ok 150-170 zł.
(i raczej nie będzie to BetWay, co ma swoje zalety,
bo zasłuzysz na kolejnego freebeta)

Przy kursach 2,00-2,00 (czyli realnie 1,00-2,00)
wyciągniesz ("marne") 100 zł.

Stosując rady Kolegi nic nie wyciągniesz.
(nie trzeba surebeta by coś wyciągnąć).
Posted by: szkudnik13

Re: Betway [1] - 15/09/2009 00:04

Ja nie będę wypłacał tylko tak zrobię ze kasa z betwaya znajdzie sie u innych bukow a poza tym gram pierwszy raz., A jak tak napisza-zrobią to napisze o tym tutaj.
Posted by: rafal08

Re: Betway [1] - 15/09/2009 00:12

Geniusz papa
Posted by: IL RE

Re: Betway [1] - 15/09/2009 02:06

weż mi zdradż sposób zeby pieniądze z betwaya znalazły się u innych buków?
Posted by: gruda

Re: Betway [1] - 15/09/2009 03:01

to samo zdarzenie grasz przeciwnie w buku X i betway liczac, ze umoczy w betwayu.
jak juz niefartownie cala twoja kasa przegra sie do betwaya, to mozesz w garazu poszukac i stawiac za opony, alufelgi - jakos tak to bylo tongue
Posted by: szkudnik13

Re: Betway [1] - 15/09/2009 03:24

Narazie u innych mam wiecej. Nuk nie lubi wyplacac. mam u porzadnych wyplacalnych kase wiec przeniose i stad. Przenioslem z betsson gamebookers z bet365 do expekta wiec i tu sie przeniesie ;-)
Posted by: ݀$

Re: Betway [1] - 15/09/2009 03:55

Originally Posted By: IL RE
weż mi zdradż sposób zeby pieniądze z betwaya znalazły się u innych buków?


Nie wiem dlaczego do mnie się z tym zwracasz.
Uzyłem słowa "raczej",
co przy prawdopodobieństwie ponad 80%
uważam za usprawiedliwione.

PS. Przenoszę ponad rok kasę z bWin
(ale łyżeczką a nie spychaczem).
Posted by: IL RE

Re: Betway [1] - 15/09/2009 04:33

Poprzedni post był do Szkudnika , tak ze przepraszam Ye$ , a z tymi surebatami w betway to jest tak , że Ten Buk ma wyjątkowo rozbudowany regulamin , w którym są podpunkty na podstawie których każdemu można nie wypłacić kasy . Zatrudnili w dziale weryfikacji kiepskich bonushunterów , którzy próbują się wykazać (dla zabawy odpisując zresztą na wszystkie maile pod żeńskimi imionami)Analizują każda wypłatę i jeśli zobaczą że ktoś gra zakład + freebet i wypłata lub chipdumping , to natychmiast blokują wypłatę i nie wypłacają pod byle pozorem . Szansę na wypłatę mają tylko Ci , którzy grają tasiemce, ale Ci akurat zwykle moczą.
Ja akurat nie mam konta w betwayu , ale problem znam doskonale
Posted by: awax76

Re: Betway [1] - 16/09/2009 20:52

o co chodzi w zakładzie "Team A Win Without Conceeding" YES or NO?

wygrywa bez straty bramki?
Posted by: treliusz

Re: Betway [1] - 16/10/2009 04:22

Witaj XXXXXX,


Pragniemy poinformować, że próbowaliśmy skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer który

podałeś przy rejestracji w Betway.com, o nazwie uzytkownika: XXXXXX jednak okazał się on nieprawidłowy.

Powodem dla którego próbowaliśmy nawiązać kontakt z Tobą jest specjalna oferta, którą chcemy Ci zaoferowac.

Aby skorzystać z naszej oferty, prosimy o przesłanie do nas poprawnego numeru telefonu i pory dnia , które najbardziej Tobie odpowiadają.


Dziękujemy za wybranie Betway.com




Dostal ktos cos takiego? co chcieli?
Posted by: ArtekPotito

Re: Betway [1] - 24/10/2009 18:17

wiarygodny jest ten bukmacher ? można bez strachu wpłacić, zagrać 1 zdarzenie i wypłacić ?
Posted by: IL RE

Re: Betway [1] - 24/10/2009 18:24

Jak bez bonusa to raczej tak z tym ze szczegółowej kontroli w razie wygranej raczej nie unikniesz
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 25/10/2009 03:27

Originally Posted By: treliusz
Witaj XXXXXX,


Pragniemy poinformować, że próbowaliśmy skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer który

podałeś przy rejestracji w Betway.com, o nazwie uzytkownika: XXXXXX jednak okazał się on nieprawidłowy.

Powodem dla którego próbowaliśmy nawiązać kontakt z Tobą jest specjalna oferta, którą chcemy Ci zaoferowac.

Aby skorzystać z naszej oferty, prosimy o przesłanie do nas poprawnego numeru telefonu i pory dnia , które najbardziej Tobie odpowiadają.


Dziękujemy za wybranie Betway.com




Dostal ktos cos takiego? co chcieli?


ja tez dostalem maila nie dodzwonili sie bo wisi tam moj stary numer
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 25/11/2009 04:20

chyba chodzilo o freebeta 50zeta, wyplata 1 dzien na MB fajna maja opcje ilosc goli w hokeja under 7,5
Posted by: treliusz

Re: Betway [1] - 25/11/2009 07:25

Do mnie tez dzwonili ze daja freebet 45 PLN bodajze.
Posted by: kiwi49

Re: Betway [1] - 30/11/2009 19:20

Lepiej uważajcie na tego buka, jakoś zleciłem wypłatę już spory czas temu, kazali mi zweryfikować konto poprzez wysłanie skanu dowodu, wyciągu z konta i takie tam, a środków nadal nie ma....
Posted by: IL RE

Re: Betway [1] - 01/12/2009 10:58

kiedyś to był w miarę porządny buk , chodź kursy mają słabe ,ale jak widzę zaczęli zjeżdżać po równi pochyłej . Myślę ze jest to pokłosie właśnie słabych kursów . Dają dużego freebeta , a tu każdy się zapisze , zobaczy że licho i chce uciekać . Jak nieopatrznie wygra i wszystko wypłaca , no to następuje próba przez weryfikację zatrzymania kasy !
Posted by: Hokej_Fan

Re: Betway [1] - 02/12/2009 22:48

Originally Posted By: IL RE
kiedyś to był w miarę porządny buk , chodź kursy mają słabe ,ale jak widzę zaczęli zjeżdżać po równi pochyłej . Myślę ze jest to pokłosie właśnie słabych kursów . Dają dużego freebeta , a tu każdy się zapisze , zobaczy że licho i chce uciekać . Jak nieopatrznie wygra i wszystko wypłaca , no to następuje próba przez weryfikację zatrzymania kasy !


Zamiast ciągle marudzić i narzekać na każdego buka pouczyłbyś się języka polskiego.

CHOĆ i CHODŹ to nie są te same wyrazy, mają inne znaczenie i w innych kontekstach je używamy.
Posted by: zalayeta

Re: Betway [1] - 02/12/2009 22:59

nie zgodze sie z wasza opinia ze sa be i zjezdzaja po rowni pochylej. jesli chcecie ich oszukac to nie znaczy ze sa zli jak dla mnie gra u nich to spoko sprawa chociaz w godz 21.30 - 22.30 ociagaja sie z roliczaniem kuponow
Posted by: arkadius

Re: Betway [1] - 03/12/2009 06:21

Popieram przedmówcę ... dla graczy rekreacyjnych takich jak ja, buk jest jak najbardziej wporzadku, co prawda, wyplaty nie sa juz po parunastu minutach na MB, ale nie dla kazdego jest to rzecz priorytetowa ... najwazniejsze, ze sa wyplacalni, a kursy nie sa takie zle, w koncu liczy sie swietna zabawa prawda smile

Nie rozumiem tylko jednego, jezeli ktos siebie uwaza za gracza profesjonalengo i obraca po kilka tys. na kupon to po cholere wplacac do takiego bukmachera, jak mozna obracac rzeczywiscie w bardziej renomowanych i akceptujacych wysokie limity bukach.
Czyzby to pazernornosc na marnego free beta 40 zl, przeciez to sie mija z celem.

Nie bronie tutaj Betway-a, ale jest on na takim samym poziomie jak buki typu Betgun, GB, Unibet, Sportingbet, czy jeszcze kilku innych bardziej rekreacyjnych. Zreszta ... i tak kazdy wyrobi sobie swoje zdanie, ja na razie jestem zadowolony.

Pozdro
Posted by: IL RE

Re: Betway [1] - 03/12/2009 07:57

Po pierwsze z bukmacherem gra się po to żeby wygrać , a nie żeby się pobawić ! Gracz rekreacyjny to bzdura wymyślona przez bukmachera i nawet jesli kogos bawi wysyłanie kuponów(i bardzo dobrze) to robi to po to by wygrać a nie żeby sobie pokreślić cyferki.
Ale ja się całkowicie zgadzam z Tobą Arkadiusie, Jak ktoś chce sie pobawić i nie interesują go wysokości kursów , to Betway jest niezły i na pewno takim graczom nie robi problemów z wypłatami.
Posted by: Chivas

Re: Betway [1] - 13/01/2010 05:53

Mógłby ktoś pokazać screana jak wygląda rozliczony zakład? Mecz dawno się skończył, a ja nie wiem czy mi promocję mają zamiar łaskawie przyznać czy nie...
Posted by: hbr

Re: Betway [1] - 26/01/2010 04:30

Rozliczenie zakładu na Norwegie w ME trwa już około godziny. Gdzieś jest gorzej?
Posted by: forty

Re: Betway [1] - 26/01/2010 04:34

Originally Posted By: hbr
Rozliczenie zakładu na Norwegie w ME trwa już około godziny. Gdzieś jest gorzej?


w stsie
Posted by: HenkSiracius

Re: Betway [1] - 04/02/2010 16:38

zagrałem sobie tripla wczoraj:

Małysz - Loitzl
Uhrman - Kuetell
Twente - Herakles

oczywiście Małysz był drugi - Loitzl czwarty, Uhrmann wygrał z Kuetellem o 20 pkt i Twente wygrało 2:0.

Dzisiaj rano loguje się na konto w betway i ku mojemu zdziwieniu bardzo mała suma się tam znajduje. niedowierzanie zaprowadza mnie aż do historii zakładów, otwieram szczegóły wspomnianego tripla, a tam jako nietrafiony betway uznał zakład Adam Małysz - W. Loitzl..

trochę to dziwne, zobaczymy jak zareaguje ich support
Posted by: HenkSiracius

Re: Betway [1] - 04/02/2010 23:52

zwracam honor.

bardzo szybka i fachowa reakcja supportu, wymieniliśmy dwa maile i wszystko zostało szybciutko załatwione, kupon rozliczony, pieniążki wypłacone.

co nie zmienia faktu, że oferta jest słabiutka a live betting to chyba tylko po zażyciu relanium.

zleciłem wypłatę, zobaczymy czy nie napotkam na jakiś zdecydowany opór smile
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 05/02/2010 18:31

Originally Posted By: HenkSiracius
zwracam honor.

bardzo szybka i fachowa reakcja supportu, wymieniliśmy dwa maile i wszystko zostało szybciutko załatwione, kupon rozliczony, pieniążki wypłacone.

co nie zmienia faktu, że oferta jest słabiutka a live betting to chyba tylko po zażyciu relanium.

zleciłem wypłatę, zobaczymy czy nie napotkam na jakiś zdecydowany opór smile


Witam

do tej pory czytalem od czasu do czasu czytalem to forum. Stwierdzilem jednak, iz od czasu do czasu rownie sie wpisze smile.

Jak bedziecie mieli problem w Betway to najpierw zapraszam do kontaktu z supportem poprzez email, badz tez live chat.

Ewentualnie dopiero pozniej ze mna.

A teraz jesli chodzi o post kolegi powyzej. Zgadzam sie, ze nasza oferta live nie powala na kolana, ale ze stwierdzeniem ze oferta jest "slabiutka" nie moge sie zgodzic.

liczba kursow na chwile obecna

Betway 8113
Betsafe 8799
Bwin 9708
BAH ok. 1200
Expekt 6204
Unibet 7964

Czy to wg Ciebie jest slabiutka oferta? Chyba specjalnie nie odstajemy od czolowki. Owszem na niektore sporty mamy slabsza oferte, na niektore lepsza (hokej)

pozdrawiam,

Marcin
Posted by: TGeb

Re: Betway [1] - 11/02/2010 22:20

zleciłem wypłatę z betway na moneyookers o godzinie 10 rano. Zobaczymy czy obędzie się bez komplikacji i po jakim czasie kaska dojdzie.
Posted by: TGeb

Re: Betway [1] - 12/02/2010 01:14

Originally Posted By: TGeb
zleciłem wypłatę z betway na moneyookers o godzinie 10 rano. Zobaczymy czy obędzie się bez komplikacji i po jakim czasie kaska dojdzie.


czekam juz 8 godzin, status wypłaty się nie zmienił
Posted by: HoMiK155

Re: Betway [1] - 12/02/2010 01:36

Originally Posted By: TGeb
Originally Posted By: TGeb
zleciłem wypłatę z betway na moneyookers o godzinie 10 rano. Zobaczymy czy obędzie się bez komplikacji i po jakim czasie kaska dojdzie.


czekam juz 8 godzin, status wypłaty się nie zmienił

to jeszcze poczekasz - u mnie to zajęło 27 godzin smirk
Posted by: TGeb

Re: Betway [1] - 12/02/2010 22:00

Originally Posted By: HoMiK155
Originally Posted By: TGeb
Originally Posted By: TGeb
zleciłem wypłatę z betway na moneyookers o godzinie 10 rano. Zobaczymy czy obędzie się bez komplikacji i po jakim czasie kaska dojdzie.


czekam juz 8 godzin, status wypłaty się nie zmienił

to jeszcze poczekasz - u mnie to zajęło 27 godzin smirk


czekałes 27 od tej pory jak zleciłes czy jak przestało byc żółte i oni zlecili??
Posted by: TGeb

Re: Betway [1] - 13/02/2010 01:01

do bukmachera zatrzeżeń nie mam, solidny, nie robił problemów z identyfikacją, pieniądze wypłacone. Jedyny mankament to ponad doba czekania na przelew do mb.
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 05/03/2010 04:45

Czy komuś udało się z nimi ostatnio skontaktować? Na maile nie odpowiadają, a livechat jest niedostępny, a nawet jak niby jest online to nikt się z drugiej strony nie zgłasza.
Posted by: twarog2006

Re: Betway [1] - 31/03/2010 15:34

Mnie spotkała bardzo przykra sytuacja,nigdy nie spodziewałem się ,że jakiś bukmacher może w taki chamski sposób zareagować a potem po chamsku jeszcze odpisywać.Dokładnie po 5 latach zamknęli mi tam konto.Wszystko zaczęło się od tego ,że często do mnie wysyłali oferty odnośnie darmowego zakładu w wysokości 50 zł,to wpłaciłem i za pierwszym razem przegrałem owy zakład i potem te 50 co mi dali,po 2 tygodniach ponowili ofertę ,tym razem coś tam wygrałem i zleciłem wypłatę.Pierwszy minusem był czas wypłaty,spodziewałem się ,że wypłata na mooneybookers będzie trwała kilka godzin,a tu trwała 2 dni,w tym,że 2 dnia dowiedziałem się,że zamknęli mi konto a pieniądze z konta zabrali.Powodem było domniemane powiązanie z innymi kontami(2 -oba należą do znajomych).Od razu napisałem,że znam te osoby,ale jedyne co mogłem robić to po prostu logować się u nich na komputerach by coś zagrać na swoim koncie(myślę,że nie jeden z was grał kupony na nie swoim komputerze,gdy był poza domem)W żaden sposób nie oszukiwałem,nigdy nie miałem 2 kont,a tu taka akcja,i od razu zero możliwości wytłumaczenia,tylko blokada konta,dodam,że w gamebookers nigdy nie zrobili problemu gdy nie mogłem zagrać czegoś na swoim komputerze i grałem jakiś zakład na swoje konto na jego komputerze,a tu betway pokazaju moim zdaniem,ze przeżywa poważny kryzys finansowy skoro ,blokuje wypłatę środków i zamyka konto,dodam,że jedną z tych osób z którą niby jestem powiązany jest jedna z osób na forum,która jest moim kolegą,ale widocznie uważają,że w danym mieście gra u nich tylko jedna osoba,a jak gra druga to już musi być oszustwo,dodam,że temu koledze sam kiedyś tego bukmachera poleciłem laugh więc zyskali jeszcze klienta,a oni zamykają mi konto w zamian,dodam,że dłuższy czas u nich nie grałem,bo uważam ich za słabego bukmachera i tylko ta promocja skłoniła mnie do powrotu,a tu taka niespodzianka,kiedyś wypłacałem u nich spore sumy ,i jakoś wtedy im to nie przeszkadzało,że także grałem u tego kolegi w domu niektóre z kuponów(bo po prostu akurat byłem u niego w tym czasie),dla mnie firma jest kompletną żenadą,i mogę na swoim przykładzie tylko was ostrzec przed nią,bo oprócz takiego zachowania czyli zamknięcia konta,jeszcze wypłacają pieniądze na mb 2 dni laugh
tutaj załączam treść mejla który mi wysłali:)

Drogi ......,

Jak już poinformowaliśmy Cię w poprzednim e-mailu, Twoje konto zostało zamknięte przez dział zajmujący się ryzykiem.
Twój początkowy depozyt, pomniejszony o 10% jego wartości na pokrycie kosztów administracyjnych, zostanie Ci zwrócony za pomocą tej samej metody, której użyłeś do jego dokonania. Powinno to nastąpić w ciągu kilku dni roboczych.

Powodem zamknięcia konta było złamanie przepisów serwisu, gdyż wykryto, że Twój profil jest powiązany z innym kontami zarejestrowanymi w naszej witrynie (........ i ........), co jest niezgodne z Regulaminem Betway.com, który znajdziesz na https://betway.com/pl/help/terms-conditions. Zablokowanie konta gracza i konfiskata jego wygranych jest w takim przypadku standardową procedurą.

Przypominamy, że zgodnie z naszym Regulaminem:
"Tożsamość klienta sprawdzana jest pod względem zgodności imienia i nazwiska, adresu mailowego, adresu IP, numerów kart kredytowych/debetowych, komputera i jakichkolwiek innych form identyfikacji jakie mogą być zastosowane."

Podjęta decyzja ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna.

Pozdrowienia,
Anna @ Betway.com

Mam nadzieję,że mój przypadek przyda się wam przy możliwych wpłatach tak pieniędzy,bo zwykle każdą sprawę można wyjaśnić,tutaj od razu bez możliwości wyjaśnienia zostałem oskarżony(mimo,że jak pisałem posiadam tam 1 KONTO),i gram tam wiele lat,ostatnio nie grałem bo oferte mają słabą po prostu,teraz widać ,że nie szanują swoich klientów,pozdrawiam i odradzam grę u nich,bo bez powodu mogą wam to konto zamknąć(myślę,że nie jeden z was grał jakiś kupon na nie swoim komputerze,bo akurat nie miał takiej możliwości w domu)
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 31/03/2010 18:01

podaj mi swoj login
Posted by: twarog2006

Re: Betway [1] - 31/03/2010 18:48

Originally Posted By: Betway_com
podaj mi swoj login

login- twarog2006 , jako,że masz skrzynkę zapchaną to podać muszę tutaj
Swoją drogą jeśli tak ze mną postąpiono to co zrobić z osobami z Neostradą które pewnie też grają na betwayu;p
Posted by: marasking

Re: Betway [1] - 31/03/2010 19:19

Pisz skarge do LGA jezeli jest tak jak piszesz to daje 95% szans na zwrot kasy (około 1,5 tygodnia sie czeka na werdykt, najlepiej zadzwon jeszcze do nich zeby przypominac o sprawie) rozumiem blokade konta jak maja jakieś podejrzenia , ale nie konfiskata kasy !! To jest niedopuszczalne , jezeli trafiłeś kupon to nic nie moga zrobic.
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 31/03/2010 19:42

Mam dokładnie identyczny problem. Chciałem pomóc znajomej, której zablokowali konto i napisałem do SBR i widać, że zainteresowali się problemem, ale po dwóch tygodniach dostałem odpowiedź, że niestety Betway ma ranking D- i wiąże się to właśnie z ryzykiem takich problemów. Miesiąc temu zablokowali konto i do dzisiaj na każdy mail wysyłają dokładnie taką samą odpowiedź: Jak już poinformowaliśmy Cię w poprzednim e-mailu, Twoje konto zostało zamknięte przez dział zajmujący się ryzykiem.
Twój początkowy depozyt, pomniejszony o 10% jego wartości na pokrycie kosztów administracyjnych, zostanie Ci zwrócony za pomocą tej samej metody, której użyłeś do jego dokonania. Powinno to nastąpić w ciągu kilku dni roboczych.

Powodem zamknięcia konta było złamanie przepisów serwisu, gdyż wykryto, że Twój profil jest powiązany z innym kontami zarejestrowanymi w naszej witrynie (........ i ........), co jest niezgodne z Regulaminem Betway.com, który znajdziesz na https://betway.com/pl/help/terms-conditions. Zablokowanie konta gracza i konfiskata jego wygranych jest w takim przypadku standardową procedurą.


Jak jeszcze można z nimi wyjaśniać? Trochę pieniędzy skonfiskowali i chcemy je odzyskać.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Betway [1] - 31/03/2010 20:58

Originally Posted By: twarog2006
bez powodu mogą wam to konto zamknąć (myślę,że nie jeden z was grał jakiś kupon na nie swoim komputerze,bo akurat nie miał takiej możliwości w domu)


Jakiś tam powód musieli mieć. Nie wierzę, że bukmacher zamknął ci konto bo obstawiałeś na swoim koncie gracza z innego komputera. Ja tak robię od 10 lat i nigdy mnie coś takiego nie spotkało. Co musisz teraz zrobić? Przekonać BetWay, że nie jesteś tzw. "fraud" i że nie działałeś w złej wierze. Bukmacher może oczywiście zamknąć ci konto i anulowac wygrane (tak jest w Regulaminie, który wszyscy zapewne czytaliście przy otwieraniu konta), jeśli zaliczy cię do "frauds", ale musi mieć ku temu powodu i powinien je przedstawić. Na przykład, jeśli obstawiałeś na kilku kontach na to samo wydarzenie celem ominięcia limitów itd.

Powodzenia. Wyjaśnij tę sprawę.

Cześć.
Posted by: CarlosMarc

Re: Betway [1] - 01/04/2010 00:32

Niestety, jesli w Betwayu bierzesz jakiegos bonusa to mozesz tylko grac ze swojego kompa albo wiedziec jak go czyscic. Kazdego kto bierze bonusa traktuja jako potencjalnego "lowce bonusow". Tylko dobry lowca wie jak to ominac a zwykly gracz na to sie zlapie. Sam nieraz u roznych bukow gralem od znajomych. Nie kazdy moze miec notebooka z mobilnym internetem. Dlatego klienci beda odchodzic od tej firmy jak beda stosowac taka "przyjazna" polityke...
Posted by: ݀$

Re: Betway [1] - 01/04/2010 01:11

Originally Posted By: CarlosMarc
... Sam nieraz u roznych bukow gralem od znajomych. Nie kazdy moze miec notebooka z mobilnym internetem. ..

Kazdy moze zostawić wlaczony komputer albo go uruchomić (Wake on LAN).
Poprzez program tylu LogMeIn (zdalny pulpit) może pracować od kolegi
na swoim sprzęcie ze swojego adresu.
Granie od kogoś budzi nieufność a ta jest pierwszym krokiem do problemów.
Taka promocja "donieś na przyjaciela" puke
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 03/04/2010 01:36

Originally Posted By: marasking
Pisz skarge do LGA jezeli jest tak jak piszesz to daje 95% szans na zwrot kasy (około 1,5 tygodnia sie czeka na werdykt, najlepiej zadzwon jeszcze do nich zeby przypominac o sprawie) rozumiem blokade konta jak maja jakieś podejrzenia , ale nie konfiskata kasy !! To jest niedopuszczalne , jezeli trafiłeś kupon to nic nie moga zrobic.


Napisałem do LGA, ale bez odzewu. SBR tak jak pisałem wcześniej nie dało rady. Gdzieś jeszcze można napisać?
Posted by: marasking

Re: Betway [1] - 03/04/2010 01:46

Betway podlega pod jurysdykcję maltańska wiec LGA na pewno się tym zajmie. Pisałeś skarge ze swojego maila czy z formularza?? Po wysłaniu zawsze przychodzi potwierdzenie na miala, spróbuj przedzwonić . Kiedy pisałeś skargę.
Posted by: pacjent11

Re: Betway [1] - 03/04/2010 04:14

Hipotetycznie jak przykladowo zagra kilka zakladow z kompa kolegi na swoim koncie a nastepnie kolega zagra podobne zdazenia na swoim koncie to juz nawet LGA nie pomoze i nie oddadza konta?
przeciez czasami moze sie zdazyc ze zagrasz sobie cos u kumpla lub w pracy gdzie do jednego kompa ma dostep kilku ludzi lub kilkunastu i co wtedy ? zlamanie regulaminu i konfiskata kasy??
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 03/04/2010 04:16

Pisałem na maila complaints@lga.org.mt 3 dni temu. O ten formularz chodzi http://www.lga.org.mt/lga/Contact.aspx?id=85807? Za jego pomocą wysłać jeszcze raz?
Posted by: East_side

Re: Betway [1] - 03/04/2010 05:24

Witam na forum mecz.pl. Również ja padłem ofiarą Betway i moje konto wraz z wygranymi pieniędzmi zostało zablokowane. Sprawę opisywałem na innym forum ale opiszę ją również tutaj aby i forumowicze mecz.pl zapoznali się z moim problemem. W sobotę i niedzielę wpłaciłem pieniądze ( łącznie 986 PLN ),następnie zdałem kupony i wypłaciłem na moneybookers kwotę 2700 PLN. Na następny dzień moje konto zostało zablokowane ,a gdy napisałem do supportu otrzymałem odpowiedź:

Informujemy, że Twoje konto zostało zamknięte przez dział zajmujący się ryzykiem.

Powodem było złamanie przepisów serwisu, gdyż wykryto, że Twój profil jest powiązany z innym kontem zarejestrowanym w naszej witrynie (******nik gracza ), co jest niezgodne z Regulaminem Betway.com, który znajdziesz na https://betway.com/pl/help/terms-conditions

Podjęta decyzja ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna, dlatego Twoje konto gracza pozostanie na stałe zamknięte. Kwota Twojego początkowego depozytu, pomniejszona o 10% jej wartości na pokrycie kosztów administracyjnych, zostanie Ci zwrócona.

Serdeczne pozdrowienia,
Anna @ Betway.com

Nik "powiązanego" gracza jest mi znany ,być może w przeszłości logowałem się od niego na swoim koncie ( nie mam co do tego pewności ,jeśli tak było to na pewno nie w weekend ,w którym zdawałem kupony i wypłaciłem swoją wygraną). Kilkakrotnie wypłacałem drobne sumy z Betway i do tej pory nie było żadnego problemu. Następnie wysłałem swój dowód osobisty w celu potwierdzenia tożsamości ,to samo na moją prośbę uczynił kolega.Odpowiedzią supportu było:

Po raz ostatni przypominamy, że decyzja o zmaknięciu Twojego konta ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna.

Pozdrawiam,
Anna @ Betway.com

Kwota 887,40PLN ( depozyty pomniejszone o 10%) zostały mi wypłacone na moneybookers ,jednak reszta pieniędzy nie. Czuję się całkowicie NIEWINNY i zniesmaczony postępowaniem firmy Betway. Nawiązałem kontem z Panem Marcinem ( nik na forum Betway_com ),jednak sprawa się przeciąga i odpowiedzi mam się spodziewać po świętach. Liczę na sprawiedliwość oraz wypłacenie należnej mi wygranej,gdyż podkreślę raz jeszcze jestem niewinny i w sposób uczciwy wygrałem pieniądze. O finale mojej sprawy niezwłocznie powiadomię forumowiczów w tym temacie.
Posted by: pacjent11

Re: Betway [1] - 03/04/2010 05:33

czytajac rozne fora internetowe na temat roznych bukmacherow to nasuwa sie jedna mysl , nie dosc ze potrafia z nas niezle zyc , kładą niesamowite pieniadze na reklame ( bwin chyba najwieksza ) to jeszcze w beszczelny sposb nas okradaja bo jak inaczej mozna nazwac to co opisuja ludzie nie tylko w tym temacie na ronych bukmacherow , widac zyjemy w dziwnych czasach , wpierw oskubac grajkow ktorzy graja po kilka pln na zaklad a jak sie znajdzie ktos przez ktorrego maja spore plecy to rzucaja pod nogi klody jak moga cytujac regulamin ktory jest napisany w jedna strone ( cyztaj dla bukmachera )
Posted by: East_side

Re: Betway [1] - 03/04/2010 05:39

Originally Posted By: twarog2006
Originally Posted By: Betway_com
podaj mi swoj login

Swoją drogą jeśli tak ze mną postąpiono to co zrobić z osobami z Neostradą które pewnie też grają na betwayu;p


Mam właśnie internet w Neostradzie ,jeśli to ma jakieś znaczenie przy zablokowaniu mojego konta w Betway.
Posted by: marasking

Re: Betway [1] - 03/04/2010 06:15

Originally Posted By: GBocian84
Pisałem na maila complaints@lga.org.mt 3 dni temu. O ten formularz chodzi http://www.lga.org.mt/lga/Contact.aspx?id=85807? Za jego pomocą wysłać jeszcze raz?


Najlepiej wysłac z formularza na stronie, powinno na miala przyjść potwierdzenie. Na Malcie dzisiaj jest święto, więc pewnie z tego względu jest poslizg. Pozdro
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 07/04/2010 03:18

Wysłałem również z formularza, nadal bez odzewu.
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 07/04/2010 22:27

mi wysylaja w srode oferte na wtorek smile
Posted by: CarlosMarc

Re: Betway [1] - 08/04/2010 06:06

Mi LGA odpowiedzialo po jakims miesiacu conajmniej w innej sprawie.
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 09/04/2010 17:22

od dnia wczorajszego bonus powitalny na betway.com to 50 % do 200 pln.
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 09/04/2010 20:37

A na głównej dalej darmowy zakład w wysokości 200 zł... (?)
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 09/04/2010 22:47

wciaz mozna otrzymac darmowy zaklad 200 pln. ale by go otrzymac teraz nalezy zagrac pierwszy za 400, nie za 200 jak bylo do tej pory. dlatego jest 50 % a nie 100 %
Posted by: pettersen

Re: Betway [1] - 09/04/2010 23:08

Originally Posted By: Betway_com
wciaz mozna otrzymac darmowy zaklad 200 pln. ale by go otrzymac teraz nalezy zagrac pierwszy za 400, nie za 200 jak bylo do tej pory. dlatego jest 50 % a nie 100 %


a do wiadomości powyżej to się szanowny przedstawiciel nie ustosunkuje? smile


tak, lecimy po bonusy laugh

a później zamkną konto, bo mam neostradę smile
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 09/04/2010 23:43

sprawa East Side jest w toku. w pozostalych sprawach rowniez bede interweniowal i prosil o ponowne ich rozpatrzenie.
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 15/04/2010 16:34

Wam też przesyłają ofertę np. na zwrot w konkretnym zakładzie na 10 minut przed wybranym meczem? laugh
Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 16/04/2010 05:28

wygrałem tam free beta na kwote prawie 1000 euro
chcialem sie zalogowac i nic, pisze ze zablokowane konto
napisalem do supportu o co chodzi to wklejaja to samo co tutaj kazdemu, ze konto jest niby powiazane z jakims innym i ze wykryl to ich jakis dzial
jak chce znac szczegoly to pisza w kolko to samo ze na pewno tak i tak, zadnych szczegolow co im sie nie podoba mi nie chca powiedziec

"Drogi Wojciechu,

Jak już Cie poinformowaliśmy, że Twoje konto zostało zamknięte przez dział zajmujący się ryzykiem.

Powodem było złamanie przepisów serwisu, gdyż wykryto, że Twój profil jest powiązany z innym kontem zarejestrowanym w naszej witrynie (tu jakiś login), co jest niezgodne z Regulaminem Betway.com, który znajdziesz na https://betway.com/pl/help/terms-conditions

Podjęta decyzja ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna, dlatego Twoje konto gracza pozostanie na stałe zamknięte.

Serdeczne pozdrowienia,
Anna @ Betway.com"
Posted by: East_side

Re: Betway [1] - 16/04/2010 08:56

Po ponad 2 tygodniach moje konto w Betway zostało odblokowane , a należna mi wygrana została w całości wypłacona na moje Moneybookers. Niemniej kosztowało mnie to mnóstwo nerwów ,składania wyjaśnień,wysyłania skanów rachunków,dowodu, a także uwaga... zdjęcia twarzy wraz z przyłożonym do niej dowodem osobistym. Takie same procedury musiał przejść znajomy "zamieszany" w moją sprawę. No a przecież jak pisała pani Anna: "Podjęta decyzja ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna, dlatego Twoje konto gracza pozostanie na stałe zamknięte" oraz "Po raz ostatni przypominamy, że decyzja o zmaknięciu Twojego konta ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna". Jak widać na szczęście nie okazało się to prawdą i zwyciężył zdrowy rozsądek i sprawiedliwość. Jednakże będę bardzo ostrożny zanim jeszcze raz wpłacę tam swoje pieniądze lub polecę Betway znajomym. Zwłaszcza nie polecam logować się na swoje konto gracza w Betway z innego komputera niż własny , bo będziecie zmuszeni przechodzić żmudny proces odblokowania konta.
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 16/04/2010 17:19

Originally Posted By: bombay22
wygrałem tam free beta na kwote prawie 1000 euro
chcialem sie zalogowac i nic, pisze ze zablokowane konto
napisalem do supportu o co chodzi to wklejaja to samo co tutaj kazdemu, ze konto jest niby powiazane z jakims innym i ze wykryl to ich jakis dzial
jak chce znac szczegoly to pisza w kolko to samo ze na pewno tak i tak, zadnych szczegolow co im sie nie podoba mi nie chca powiedziec

"Drogi Wojciechu,

Jak już Cie poinformowaliśmy, że Twoje konto zostało zamknięte przez dział zajmujący się ryzykiem.

Powodem było złamanie przepisów serwisu, gdyż wykryto, że Twój profil jest powiązany z innym kontem zarejestrowanym w naszej witrynie (tu jakiś login), co jest niezgodne z Regulaminem Betway.com, który znajdziesz na https://betway.com/pl/help/terms-conditions

Podjęta decyzja ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna, dlatego Twoje konto gracza pozostanie na stałe zamknięte.

Serdeczne pozdrowienia,
Anna @ Betway.com"



Prosze o login. niestety nie mam mozliwosci wysylania priv..
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 16/04/2010 17:35

Również chciałbym uzyskać pomóc w sprawie zablokowanego konta, ale nie podam loginu na forum. Jak można się z Tobą skontaktować? Mail, gg?
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 16/04/2010 17:40

jesli mozesz wyslij priv. jak nie to zlap mnie na innym forum

mysle ze Conrad sie nie obrazi jak powiem, ze mozna mnie znalezc takze na konkurencyjnym FB.
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 16/04/2010 18:04

Betway_Team?
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 16/04/2010 18:58

tak
Posted by: twarog2006

Re: Betway [1] - 16/04/2010 19:17

Drogi ......,

Uprzejmie informujemy, że prześledziliśmy Twoją aktywność w serwisie Betway oraz sposób, w jaki korzystałeś ze swojego konta oraz oferowanych przez nas usług i postanowiliśmy ponownie otworzyć Twoje konto gracza.

Zawiadamiamy również, że zwrócimy na Twoje konto gracza skonfiskowane środki pieniężne, jak tylko dokonamy weryfikacji Twojej tożsamośći.

Aby to uczynić, prosimy Cię o wysłanie skanów lub cyfrowych zdjęć:
- dowodu tożsamośći
- aktualnego papierowego rachunku (prąd, Internet, rachunek z banku), na którym widoczne będą Twoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

Z góry dziękujemy za współpracę oraz przepraszamy za wszelkie niedogodności.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami ponownie.

Serdeczne pozdrowienia,
Marta @ Betway.com

Miłe zaskoczenie,brawo i dzięki betway@com bo pewnie gdyby nie ty nikt by się tym nie zainteresował,pozdrawiam
Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 17/04/2010 00:58

Originally Posted By: Betway_com
Originally Posted By: bombay22
wygrałem tam free beta na kwote prawie 1000 euro
chcialem sie zalogowac i nic, pisze ze zablokowane konto
napisalem do supportu o co chodzi to wklejaja to samo co tutaj kazdemu, ze konto jest niby powiazane z jakims innym i ze wykryl to ich jakis dzial
jak chce znac szczegoly to pisza w kolko to samo ze na pewno tak i tak, zadnych szczegolow co im sie nie podoba mi nie chca powiedziec

"Drogi Wojciechu,

Jak już Cie poinformowaliśmy, że Twoje konto zostało zamknięte przez dział zajmujący się ryzykiem.

Powodem było złamanie przepisów serwisu, gdyż wykryto, że Twój profil jest powiązany z innym kontem zarejestrowanym w naszej witrynie (tu jakiś login), co jest niezgodne z Regulaminem Betway.com, który znajdziesz na https://betway.com/pl/help/terms-conditions

Podjęta decyzja ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna, dlatego Twoje konto gracza pozostanie na stałe zamknięte.

Serdeczne pozdrowienia,
Anna @ Betway.com"



Prosze o login. niestety nie mam mozliwosci wysylania priv..

ok, wysłałem PW na tym drugim forum
Posted by: Maciek

Re: Betway [1] - 17/04/2010 01:16

Takie czasy że trzeba się bać tych bonusów a nie na nie polować.
Posted by: Maciek

Re: Betway [1] - 17/04/2010 01:18

Też miałem dziwną przeprawę z betway ,dzwonili do mnie nie wierząc że to moje konto ,co ciekawe zadano mi pytanie ,,kto stoji koło pana bo jakieś głosy słyszę'' hehe rozbawiło mnie to na maxa .

Stop betway-owi !!!
Posted by: DJ SOSNA

Re: Betway [1] - 17/04/2010 02:49

Originally Posted By: Maciek
dzwonili do mnie nie wierząc że to moje konto ,co ciekawe zadano mi pytanie ,,kto stoji koło pana bo jakieś głosy słyszę'' hehe rozbawiło mnie to na maxa .



No coś ty? Serio? Szkoda, że nie zadzwonili jeszcze z telefonu na kartę Tesco laugh

Naprawdę zabawna sytuacja! Szkoda tylko, że kompromituje się przy tym ten buk, który miał szansę kiedyś podbić serca polskich typerów. A przecież jest tyle skutecznych sposobów na weryfikację konta gracza! Wystarczy wysondować jak to robią naprawdę profesjonalne firmy. Żeby daleko nie szukać bet365, neteller, allegro itd.
Posted by: gumis1987

Re: Betway [1] - 24/04/2010 19:04

Widzę, że na forum jest przedstawiciel Betway, może odpowie na moje pytanie. Dostałem e-mail o potwierdzeniu tożsamości. Najpierw miałem wysłać:

"- aktualny dowód osobisty ze zdjęciem (lub paszport, prawo jazdy)" oraz „- kopia całej strony papierowego, aktualnego rachunku bieżącego lub wyciągu bankowego, na którym widoczne będą Twoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Informujemy, że nie akceptujemy rachunków w formacie .pdf, ani innych rachunków elektronicznych.”

Wysłałem skan dowodu i napisałem, że nie mam papierowych rachunków z banku i mogę wysłać tylko w postaci elektronicznej. Oto jaką otrzymałem odpowiedź:


„Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com
Uprzejmie informujemy, że przesłane przez Ciebie dokumenty nie zostały zaakceptowane przez dział ds. płatności oraz ryzyka.

Bardzo prosimy, abyś wysłał do nas cyfrowe zdjęcie swojej twarzy, obok której trzymać będziesz swój dowód tożsamości oraz o wysłanie skanu lub cyfrowego zdjęcia aktualnego papierowego rachunku, na którym znajduje się Twoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.

Rachunek nie musi koniecznie być rachunkiem z banku. Może być to rachunek za wodę, Internet, telefon komórkowy etc. Ważne jest, aby zawierał wspomniane dane oraz był kopią papierowego rachunku, a nie zrzutem ekranu.

Z góry dziękujemy za współpracę oraz czekamy na dokumenty pod adresem verifications@betway.com

Serdeczne pozdrowienia,
Marta @ Betway.com „


I teraz moje pytanie co będzie następne odcisk kciuka czy badanie DNA?

PS. Nie będę z siebie robił pajaca więc albo przyjmą ode mnie skan dowodu i jakiegoś rachunku albo Betway papa
Posted by: agr1

Re: Betway [1] - 24/04/2010 19:09

No to jest masakra -
Cytat:
Bardzo prosimy, abyś wysłał do nas cyfrowe zdjęcie swojej twarzy, obok której trzymać będziesz swój dowód tożsamości


Jak wplacasz i przegrywasz to mozesz byc nawet psem sasiada.
Ale sprobuj wyplacic to weryfikacja wieksza niz na allegro i moneybookers razem wziete..

Ja rozumiem skan dowodu, rozumiem weryfkacje telefoniczna, no ale bez przesady.
Posted by: agr1

Re: Betway [1] - 24/04/2010 19:12

Ostatecznie bym to rozumiam w przypadku korzystania z jakiegos bonusa, ale przy zwyczajnej grze to jest paranoja.
Posted by: gumis1987

Re: Betway [1] - 24/04/2010 19:12

Jeśli chodzi o wypłaty to konto mam tam od kilku lat i nigdy nie było problemówsmirk
Posted by: gumis1987

Re: Betway [1] - 24/04/2010 19:31


"Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com

Uprzejmie informujemy, że wysłana przez Ciebie kopia rachunku została zaakceptowana przez dział ds. płatności oraz ryzyka.

Przypominamy, że abyśmy mogli dopełnić procesu weryfikacji, musimy otrzymac jeszcze cyfrowe zdjęcie Twojej twarzy, obok której trzymać będziesz swój dowód osobisty.

Bardzo prosimy o zastosowanie się do naszej prośby oraz wysłanie takiego zdjęcia na adres verifications@betway.com

Z góry dziękujemy."
papa puke
Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 29/04/2010 03:01

Originally Posted By: bombay22
Originally Posted By: Betway_com
Originally Posted By: bombay22
wygrałem tam free beta na kwote prawie 1000 euro
chcialem sie zalogowac i nic, pisze ze zablokowane konto
napisalem do supportu o co chodzi to wklejaja to samo co tutaj kazdemu, ze konto jest niby powiazane z jakims innym i ze wykryl to ich jakis dzial
jak chce znac szczegoly to pisza w kolko to samo ze na pewno tak i tak, zadnych szczegolow co im sie nie podoba mi nie chca powiedziec

"Drogi Wojciechu,

Jak już Cie poinformowaliśmy, że Twoje konto zostało zamknięte przez dział zajmujący się ryzykiem.

Powodem było złamanie przepisów serwisu, gdyż wykryto, że Twój profil jest powiązany z innym kontem zarejestrowanym w naszej witrynie (tu jakiś login), co jest niezgodne z Regulaminem Betway.com, który znajdziesz na https://betway.com/pl/help/terms-conditions

Podjęta decyzja ma charakter ostateczny i jest nieodwołalna, dlatego Twoje konto gracza pozostanie na stałe zamknięte.

Serdeczne pozdrowienia,
Anna @ Betway.com"



Prosze o login. niestety nie mam mozliwosci wysylania priv..

ok, wysłałem PW na tym drugim forum

chyba nic z tego, kolega Betway Team owszem zainteresował się tematem ale na tym się skończyło
co ciekawe zostało mi zadane pytanie "a gdzie pan wygrał tego freebeta ?"
czyżby usuneli z konta żeby nie było śladów w historii zakładów ? laugh
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 29/04/2010 06:20

Originally Posted By: gumis1987

"Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com

Uprzejmie informujemy, że wysłana przez Ciebie kopia rachunku została zaakceptowana przez dział ds. płatności oraz ryzyka.

Przypominamy, że abyśmy mogli dopełnić procesu weryfikacji, musimy otrzymac jeszcze cyfrowe zdjęcie Twojej twarzy, obok której trzymać będziesz swój dowód osobisty.


Bardzo prosimy o zastosowanie się do naszej prośby oraz wysłanie takiego zdjęcia na adres verifications@betway.com

Z góry dziękujemy."
papa puke


To jest nieprawdopodobne. Słyszałem o tym wcześniej, ale nie byłem w stanie uwierzyć. Czy zdjęcia przed domem (tak żeby widoczna była ulica i nr domu) też wymagają?

Już nawet nie mówię o tym, że wysyłają listy z promocjami, a w nich takie kwiatki jak "ZAKŁADY NA ŻYWOTING"... Dno i dwa metry mułu.
Posted by: huge

Re: Betway [1] - 29/04/2010 06:43

ja tez wyplacam tam bez problemow. z takim sposobem weryfikacji nie spotykam sie po raz pierwszy, kiedys wygralem w jakims kasynie troche kasy z promocji bez depozytu i kazali mi wyslac takie samo zdjecie laugh
Posted by: yaaho

Re: Betway [1] - 29/04/2010 06:45

Originally Posted By: GBocian84


Już nawet nie mówię o tym, że wysyłają listy z promocjami, a w nich takie kwiatki jak "ZAKŁADY NA ŻYWOTING"... Dno i dwa metry mułu.


tez dostalem smile dodakowo bonus 100 pln do zrealizowania od 9 do 25 kwietnia, list dostalem wczoraj laugh
Posted by: Farciarz

Re: Betway [1] - 29/04/2010 17:01

Ten ze zdrapką ??? Do mnie dotarł dzisiaj - termin ważności do 25 kwietnia laugh
Poprzednio dostałem list z darmowymi spinami - dwa tygodnie po terminie ...
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 29/04/2010 19:53

jesli chodzi o ten bonus to opoznienie z dostarczeniem tych listów wyniknęło z powodu zawieszenia większości połączeń lotniczych - chyba, że już zapomnieliście o wybuchu wulkanu smile

bonus ten jest wciąż aktualny, ale wcześniej proszę zagadać na czacie w tej sprawie.
Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 30/04/2010 00:04

Betway.com a co z moim kontem ?
Posted by: xdmcx

Re: Betway [1] - 30/04/2010 03:25

mam takie pytanie gdyż też otrzymałem ten list od betway. na livechat powiedziano mi że promocja przedłużona jest do 3 maja natomiast jest jakiś minimalny kurs na jaki muszę postawić kwotę mojego depozytu żeby otrzymać darmowy zakład? czy nie ma reguł? i jak coś freebet też czy ma jakiś min kurs czy tez maksymalny? pozdrawiam
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 30/04/2010 04:03

Pierwszy zakład po dowolnym kursie. Nie wiem jak już z otrzymanym freebetem, ale chyba też dowolny.
Posted by: artbledo

Re: Betway [1] - 30/04/2010 04:17

freebet około 2 , można sprawdzić przed obstawieniem , w okienku potwierdzenia pokaże się freebet jeżeli kurs nie jest za niski ...
Posted by: xdmcx

Re: Betway [1] - 30/04/2010 16:27

ok dzięki. już znalazłem że zakład stawiany za freebet musi zawierać selekcję z kursem 1.7 lub wyższym.
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 30/04/2010 18:03

Originally Posted By: bombay22
Betway.com a co z moim kontem ?


konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).

oskarazenia, iz Betway zamknal konto , tylko dlatego, ze wygral Pan freebet na 1000 euro sa bezpodstawne, gdyz w styczniu, gdy konta zostaly zamkniete nie wiadomo bylo jeszcze czy Pana zaklad bedzie wygrany czy tez nie. postawil Pan na zwyciezcow dywizji w NBA, i zaklad okazal sie wygrany dopiero w kwietniu.
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 30/04/2010 19:43

Originally Posted By: GBocian84
Originally Posted By: gumis1987

"Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com

Uprzejmie informujemy, że wysłana przez Ciebie kopia rachunku została zaakceptowana przez dział ds. płatności oraz ryzyka.

Przypominamy, że abyśmy mogli dopełnić procesu weryfikacji, musimy otrzymac jeszcze cyfrowe zdjęcie Twojej twarzy, obok której trzymać będziesz swój dowód osobisty.


Bardzo prosimy o zastosowanie się do naszej prośby oraz wysłanie takiego zdjęcia na adres verifications@betway.com

Z góry dziękujemy."
papa puke


To jest nieprawdopodobne. Słyszałem o tym wcześniej, ale nie byłem w stanie uwierzyć. Czy zdjęcia przed domem (tak żeby widoczna była ulica i nr domu) też wymagają?




jest to bardzo rzadko stosowane. i jedynie w przypadku graczy, ktorzy przysylaja na tyle slabej jakosci skan ID, iz zachodzi podejrzenie iz moze byc ono sfalszowane.
Posted by: gumis1987

Re: Betway [1] - 30/04/2010 20:25

Originally Posted By: Betway_com
Originally Posted By: GBocian84
Originally Posted By: gumis1987

"Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com

Uprzejmie informujemy, że wysłana przez Ciebie kopia rachunku została zaakceptowana przez dział ds. płatności oraz ryzyka.

Przypominamy, że abyśmy mogli dopełnić procesu weryfikacji, musimy otrzymac jeszcze cyfrowe zdjęcie Twojej twarzy, obok której trzymać będziesz swój dowód osobisty.


Bardzo prosimy o zastosowanie się do naszej prośby oraz wysłanie takiego zdjęcia na adres verifications@betway.com

Z góry dziękujemy."
papa puke


To jest nieprawdopodobne. Słyszałem o tym wcześniej, ale nie byłem w stanie uwierzyć. Czy zdjęcia przed domem (tak żeby widoczna była ulica i nr domu) też wymagają?




jest to bardzo rzadko stosowane. i jedynie w przypadku graczy, ktorzy przysylaja na tyle slabej jakosci skan ID, iz zachodzi podejrzenie iz moze byc ono sfalszowane.


Słabej jakości skan ID? Weź mnie człowieku nie rozśmieszaj taką samą kopie wysyłałem do kilku innych bukmacherów i nie było żadnego problemu. Dodatkowo dostaliście ode mnie skan prawa jazdy więc nie gadaj tych bzdur.
Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 01/05/2010 03:10

Originally Posted By: Betway_com
Originally Posted By: bombay22
Betway.com a co z moim kontem ?


konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).

oskarazenia, iz Betway zamknal konto , tylko dlatego, ze wygral Pan freebet na 1000 euro sa bezpodstawne, gdyz w styczniu, gdy konta zostaly zamkniete nie wiadomo bylo jeszcze czy Pana zaklad bedzie wygrany czy tez nie. postawil Pan na zwyciezcow dywizji w NBA, i zaklad okazal sie wygrany dopiero w kwietniu.


tak a w styczniu to moje drużyny miały sporą przewage, zwlaszcza dallas z kursem 6 laugh
ja chciałem się zalogować jakoś teraz w kwietniu i dopiero się dowiedziałem o zamknięciu konta
skąd miałem wiedzieć że moje konto zostało zamknięte ? maila od was nie dostałem żebym mogł cokolwiek wyjaśnić
poza tym nie przypominam sobie abym się do was logował z komputera który mógł być wykorzystany przez inną osobe, zwłaszcza do bukmacherki
nawet gdyby coś takiego miało miejsce to jak można ludziom zamykać za to konta

czekam wiec na zidentyfikowanie tego komputera z którego się logowałem bo wg mnie wasze oskarżenia są bezpodstawne a żadnej takiej informacji nie dostałem do tej pory, sam chętnei się dowiem co to za komputer
na moje pytania o to dostawałem ciągle "nasz dział wykrył i zamkneliśmy konto" , "nasz dział nie może się mylić" i na koniec informacje że wiecej mi nie odpiszecie

ok to nie odpisujcie ale najpierw prosze mi pokazać czarno na białym że się logowałem z tego i tego komputera bo wam nie za bardzo wierze
Posted by: agr1

Re: Betway [1] - 01/05/2010 03:34

Originally Posted By: Betway_com
konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).


I to jest powod do blokady konta?
Originally Posted By: Betway_com

jest to bardzo rzadko stosowane. i jedynie w przypadku graczy, ktorzy przysylaja na tyle slabej jakosci skan ID, iz zachodzi podejrzenie iz moze byc ono sfalszowane.

Doprawdy?
Bo ja juz slysze o tym ktorys raz, w dodatku nie pierwszy raz slysze, ze ktos wysyla kilka! skanow dokumentow, a i tak jest wymagany test DNA, odcisk palca i siatkowki oka..

Badzmy powazni, jak ktos gra, wplaca i przegrywa to moze grac i z konta swietego mikolaja z Laponii, ale jesli zaloguje sie z 2 roznych komputerow to juz oszust i nalezy go scigac jak prokuratura?
Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 07/05/2010 00:32

Originally Posted By: bombay22
Originally Posted By: Betway_com
Originally Posted By: bombay22
Betway.com a co z moim kontem ?


konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).

oskarazenia, iz Betway zamknal konto , tylko dlatego, ze wygral Pan freebet na 1000 euro sa bezpodstawne, gdyz w styczniu, gdy konta zostaly zamkniete nie wiadomo bylo jeszcze czy Pana zaklad bedzie wygrany czy tez nie. postawil Pan na zwyciezcow dywizji w NBA, i zaklad okazal sie wygrany dopiero w kwietniu.


tak a w styczniu to moje drużyny miały sporą przewage, zwlaszcza dallas z kursem 6 laugh
ja chciałem się zalogować jakoś teraz w kwietniu i dopiero się dowiedziałem o zamknięciu konta
skąd miałem wiedzieć że moje konto zostało zamknięte ? maila od was nie dostałem żebym mogł cokolwiek wyjaśnić
poza tym nie przypominam sobie abym się do was logował z komputera który mógł być wykorzystany przez inną osobe, zwłaszcza do bukmacherki
nawet gdyby coś takiego miało miejsce to jak można ludziom zamykać za to konta

czekam wiec na zidentyfikowanie tego komputera z którego się logowałem bo wg mnie wasze oskarżenia są bezpodstawne a żadnej takiej informacji nie dostałem do tej pory, sam chętnei się dowiem co to za komputer
na moje pytania o to dostawałem ciągle "nasz dział wykrył i zamkneliśmy konto" , "nasz dział nie może się mylić" i na koniec informacje że wiecej mi nie odpiszecie

ok to nie odpisujcie ale najpierw prosze mi pokazać czarno na białym że się logowałem z tego i tego komputera bo wam nie za bardzo wierze


widzę żadnego zainteresowania ze strony Betway, czyli teoretycznie każdemu można zamknąć konto, zgarnąć kase i powiedzieć że jest połączone z jakimś innym

nie wiem czy mnie oszukujecie czy wtedy skorzystałem nieświadomie z komputera na którym ktoś faktycznie mógł u was grać (nie pamietam bo to było w zeszłym roku)
na maila nie odpisujecie więc pytam publicznie - dowiem się w końcu szczegółów żebym w ogóle miał szanse cokolwiek wyjaśnić albo przesłać dokumenty na potwierdzenie że ja to faktycznie ja ?
Posted by: alan2000

Re: Betway [1] - 07/05/2010 01:07

mieszkam obecnie w ROI i dostalem wczoraj (5 maj 2010) list w ktorym otrzymalem doskonala oferte darmowego zakladu ktorego waznosc byla od 5 kwietnia do 29 kwietnia smile

ja rozumiem ze poczta moze czasami przetrzymac gdzies list ale on byl wyslany dawno po 29 kwietnia wiec ja sie pytam po co marnowac papier i tracic pieniadze na znaczek?
dziekuje za list ale skoro ktos kto to wysylal wiedzial ze nie dojdzie w okreslonym czasie to po co to robil?
Posted by: ݀$

Re: Betway [1] - 07/05/2010 01:17

Originally Posted By: alan2000
.... skoro ktos kto to wysylal wiedzial ze nie dojdzie w okreslonym czasie to po co to robil?


Uważasz, że mieli drukować z nowymi datami?

Chcieli o sobie przypomnieć.
Poczytaj pocztę, napisz e-mail a pewnie się dowiesz, że można jeszcze coś otrzymać. Nawet w tym wątku było wyjaśnienie dlaczego.
Ja ostatnio załapałem sie na 2 freebety (e-mail)
(27-29.04, 30.04-02.05).
Posted by: alan2000

Re: Betway [1] - 07/05/2010 05:58

no to o sobie przypomnieli w jak najgorszy sposob
ja tez sprawdzam swoja skrzynke mailowa i rowniez korzystam z ich darmowych freebetow ale po tych wpisach dotyczacych wysylania zdjecia swojej twarzy z przylozonym dowodem osobistym jest co najmniej kontrowersyjne

a z tym listem to tak jakby zapraszac kogos powiedzmy na impreze urodzinowa tydzien po fakcie smile
Posted by: CarlosMarc

Re: Betway [1] - 07/05/2010 16:36

Kazdy powinien sie zastanowic czy tam grac. Czy bukmacher ma prawo ponizac klienta tylko dlatego, ze jest z Polski i ze wygral kase. Bo tylko o to tutaj chodzi. Nie wierze, ze gracza z UK albo ze Skandynawii traktuje sie tak samo. Wymyslanie zasad o graniu z jednego komputera godzi w zwyklego gracza, bo lowca bonusow obejdzie to bez problemu. Wybor na rynku jest duzy i mam nadzieje, ze ta firma to odczuje. Po co ryzykowac utrate kase, skoro sa bezpieczniejsze miejsca do gry. Dobra opinie latwo sobie popsuc, ale na odbudowanie potrzeba lat.
Posted by: andegawen

Re: Betway [1] - 07/05/2010 17:02

Można tam grać jeśli się nie kombinuje z bonusami tylko po prostu gra to wszystko na sto procent wypłaca. ci co mówią o konfiskatach dziwnym trafem wszyscy jak jeden mąż korzystają z bonusa a najczesciej jeszcze ktoś korzystający z ich komputera tez
koszysta z bonusa wink nie jestem pracownikiem ale grałem i wielokrotnie wyplacalem zawsze bez problemu i bez limitu. Pochwalony
Posted by: Ezquerro

Re: Betway [1] - 08/05/2010 17:41

mam pytanko odnośnie darmowego zakładu w regulaminie jest napisane:
•Przypisane Darmowe Zakłady ważne są przez 7 dni, chyba ze ustalono inczej.

wiadomo mi że darmowy zakład pojawia się dopiero po rozliczeniu zakładu. od kiedy jest liczony czas tych 7dni ??
1. od momentu wpłaty
2. od momentu zawarcia zakładu
3. od momentu rozliczenia zakładu
Posted by: CarlosMarc

Re: Betway [1] - 09/05/2010 08:15

Originally Posted By: andegawen
Można tam grać jeśli się nie kombinuje z bonusami tylko po prostu gra to wszystko na sto procent wypłaca. ci co mówią o konfiskatach dziwnym trafem wszyscy jak jeden mąż korzystają z bonusa a najczesciej jeszcze ktoś korzystający z ich komputera tez koszysta z bonusa wink

Tylko frajer nie bierze kasy jak daja za darmo. Kazdy pewnie lyknal bonusa poczatkowego. Nieraz gralem sobie jakis zaklad u buka jak bylem u znajomego i mi sie przypomnialo przed meczem albo na live. Najlepiej tak napisac regulamin, zeby zawsze znalazl sie pretekst to zagarniecia wygranej...
Posted by: ݀$

Re: Betway [1] - 09/05/2010 08:54

Originally Posted By: Ezquerro

wiadomo mi że darmowy zakład pojawia się dopiero po rozliczeniu zakładu. od kiedy jest liczony czas tych 7dni ??
1. od momentu wpłaty
2. od momentu zawarcia zakładu
3. od momentu rozliczenia zakładu


U mnie (live) było

2. od momentu zawarcia zakładu

Termin pojawia się w bonnusach
Posted by: Ezquerro

Re: Betway [1] - 12/05/2010 04:25

ale to by było bez sensu. bo np.
robimy wpłate w poniedziałek i odrazu gramy mecz który jest w sobote, darmowy zakład pokazuje sie w sobote wieczorem a znika w poniedziałek czyli mamy z 1,5 dnia na zagranie a nie 7 dni!
Ja już straciłem przez to dwa takie darmowe zaklady
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 12/05/2010 18:13

Originally Posted By: Ezquerro
mam pytanko odnośnie darmowego zakładu w regulaminie jest napisane:
•Przypisane Darmowe Zakłady ważne są przez 7 dni, chyba ze ustalono inczej.

wiadomo mi że darmowy zakład pojawia się dopiero po rozliczeniu zakładu. od kiedy jest liczony czas tych 7dni ??
1. od momentu wpłaty
2. od momentu zawarcia zakładu
3. od momentu rozliczenia zakładu


3
Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 12/05/2010 21:07

a co z moim kontem ? na maila nie odposujecie
jest szansa na odzyskanie pieniedzy i odblokowanie konta ?

Originally Posted By: bombay22
Originally Posted By: bombay22
Originally Posted By: Betway_com
[quote=bombay22]Betway.com a co z moim kontem ?


konto zostalo zamkniete w styczniu, gdy nasz dzial bezpieczenstwa wykryl iz z tego samego komputera nastapilo logowanie na dwa konta (oba te konta wykorzystaly freebety).

oskarazenia, iz Betway zamknal konto , tylko dlatego, ze wygral Pan freebet na 1000 euro sa bezpodstawne, gdyz w styczniu, gdy konta zostaly zamkniete nie wiadomo bylo jeszcze czy Pana zaklad bedzie wygrany czy tez nie. postawil Pan na zwyciezcow dywizji w NBA, i zaklad okazal sie wygrany dopiero w kwietniu.


widzę żadnego zainteresowania ze strony Betway, czyli teoretycznie każdemu można zamknąć konto, zgarnąć kase i powiedzieć że jest połączone z jakimś innym

nie wiem czy mnie oszukujecie czy wtedy skorzystałem nieświadomie z komputera na którym ktoś faktycznie mógł u was grać (nie pamietam bo to było w zeszłym roku)
na maila nie odpisujecie więc pytam publicznie - dowiem się w końcu szczegółów żebym w ogóle miał szanse cokolwiek wyjaśnić albo przesłać dokumenty na potwierdzenie że ja to faktycznie ja ?

Posted by: Ezquerro

Re: Betway [1] - 13/05/2010 01:56

Originally Posted By: Betway_com
Originally Posted By: Ezquerro
mam pytanko odnośnie darmowego zakładu w regulaminie jest napisane:
•Przypisane Darmowe Zakłady ważne są przez 7 dni, chyba ze ustalono inczej.

wiadomo mi że darmowy zakład pojawia się dopiero po rozliczeniu zakładu. od kiedy jest liczony czas tych 7dni ??
1. od momentu wpłaty
2. od momentu zawarcia zakładu
3. od momentu rozliczenia zakładu


3

Prosze jeszcze raz sprawdzić bo niechce znów wyjść na głupka znów pisząc do supportu.

wpłata 2010-04-30 19:26:00 Depozyt piątek
2010-04-30 19:27 Pierwszy zakład na sobote:
2010-05-01 16:00 powiedzmy ze rozliczenie było 2 godziny później,darmowy zakład powinien być waż do następnej soboty!

wśrode jeszcze darmowy zakład był dostępny, w czwartek się nie logowałem,w piatek chcialem skożystac bo zazwyczaj gram mecze w ten dzien na weekend, darmowego zakładu już nie było!

ps. super buk, jeden z moich ulubionych
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 13/05/2010 21:26

Ezquerro czy mógłbyś podać mi swój login? jeśli nie chcesz podawać publicznie to napisz mi wiadomość na priv na innym, dużym forum (FB)
mój login tam to Betway_Team
Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 13/05/2010 23:56

pytam po raz kolejny, co z moimi pieniędzmi ? smirk

Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 14/05/2010 01:06

Panie bombay22. Ja w dziale Risku nie pracuje. Obiecac Panu moge jedynie to iz poprosze raz jeszcze nasz dzial aby przyjrzal sie Pana sprawie ponownie. Czy cos z tego wyniknie dla Pana pozytywnego to juz nie bedzie zalezec ode mnie, gdyz wykracza to poza moje kompetencje.
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 14/05/2010 03:40

kolejny mail z promocja dochodzi w 24 godziny po rozegraniu meczu (ATL - FULHAM) support twierdzi, ze wina poczty a ja wam powiem, ze tylko z waszym bukiem jest ten problem
Posted by: CarlosMarc

Re: Betway [1] - 14/05/2010 16:15

Originally Posted By: Betway_com
Panie bombay22. Ja w dziale Risku nie pracuje. Obiecac Panu moge jedynie to iz poprosze raz jeszcze nasz dzial aby przyjrzal sie Pana sprawie ponownie. Czy cos z tego wyniknie dla Pana pozytywnego to juz nie bedzie zalezec ode mnie, gdyz wykracza to poza moje kompetencje.


Od razu widac, ze bombay to oszust, bo mu combo weszlo:) Pewnie dostal cynki do Gortata. Na pewno to, ze wszedl z komputera kolegi na swoje konto, pomoglo mu w wygranej tego combosa. Czlowieku napisz wprost, ze skoro koles jest z Polski, a naruszyl jeden z punktow regulaminu i wygral troche kasy, to jest podstawa do tego, zeby mu ja zabrac. 1000euro piechotą nie chodzi. Rozumiem jakby wygral singla, ale combo?
Bombay pisz na Malte do tych co im licencje wydawali, bo inaczej tego zlodziejstwa sie nie powstrzyma. Dali figuranta na forum, ktory ma robic dobre wrazenie i tyle.
Posted by: kosmo

Re: Betway [1] - 14/05/2010 16:29

faktycznie niezle jaja, tym bardziej, ze 1000 euro to nawet nie sa jakies wielkie pieniadze.. jezeli sprawa sie nie wyjasni, firma dla mnie jest spalona wink
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 14/05/2010 18:09

Witam. konto zostało zamknięte w lutym, a nie po rozliczeniu zakładu w kwietniu jak niektórzy mogą sądzić. Proszę w takim razie zgłosić sprawę do LGA.
Posted by: kosmo

Re: Betway [1] - 14/05/2010 19:58

a czy to duzy problem wyjasnic sprawe zamkniecia konta w lutym? jezeli kolega faktycznie wyludzal bonusy to przedstawcie na to jakies dowody, oczysccie imie firmy i po sprawie, a tak za glupie 1000 euro wystawiacie sie na posmiewisko
Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 14/05/2010 20:24

Originally Posted By: Betway_com
Witam. konto zostało zamknięte w lutym, a nie po rozliczeniu zakładu

sęk w tym że ja nie zostałem o tym fakcie nawet poinformowany głupim emailem, żebym mógł cokolwiek wyjaśnić czy nawet potwierdzić swoją tożsamość
nigdy nie został mi przedstawiony żaden dowód na to, mimo że o to prosiłem byłem zbywany np

Cytat:
Drogi Wojciechu,

Informujemy, że narzędzia i programy, z których korzysta nasz dział zajmujący się ryzykiem podczas przeprowadzania audytu kont wykluczają jakąkolwiek możliwość pomyłki.

Przypominamy, że decyzja o zamknięciu Twojego konta jest ostateczna i udzieliliśmy Ci wystarczających informacji na ten temat. Twoje przyszłe e-maile nie spotkają się z naszą odpowiedzią.

Pozdrawiam
Anna @ Betway.com

otóż żaden dowód na to że tak faktycznie było i logowałem się z innego komputera nie został mi do dziś przez was przedstawiony, więc skąd mam wiedzieć że to prawda ?
nie wykluczam że tak mogło być bo z tego co widzę po dacie zakładu (początek listopada) mogłem być w rozjazdach (studia) ale czy za takie rzeczy zamyka się ludziom konta ??
poza tym raczej staram się o bezpieczeństwo i jeśli już muszę to nigdy nie loguje się u nikogo kto ma stałe IP, jak ktoś ma np neostrade i skorzysta z free beta to od razu jest nazywany oszustem i mu się zamyka konto ???
Posted by: Fro_Lech

Re: Betway [1] - 14/05/2010 21:36

Co do tych cyfrowych zdjęć, skanów rachunku etc.
Mnie też kiedyś poproszono o to w chwili kiedy chciałem wypłacić od nich trochę grosza.
W takich momentach gdy proszą o absurdalne rzeczy to warto przeczytać regulamin, nie wiem czy go nie zmienili, ale wtedy w tamtym momencie w regulaminie słowem nic nie było o takich procedurach weryfikacji. W mailu powołałem się tylko na regulamin, że tam nic takiego nie ma i wypłacili tylko na podstawie skanu dowodu osobistego.
Korespondując z nimi albo straszyć LGA smile albo dać im możliwość naprawienia swojego błędu.
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 14/05/2010 23:12

Powtórze raz jeszcze. ja w Pana przypadku nic więcej nie mogę zrobić. nie jestem pracownikiem działu, który zajmuje się tymi sprawami i nie jestem decydentem w tej sprawie. Proponuje wyjaśnić sprawę poprzez LGA a następnie podać nam informację jak się sprawa zakończyła.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Betway [1] - 15/05/2010 00:23

@bombay22'owi mogę jedynie współczuć, że 1k euro przeszło mu koło nosa. Oceniać jednak sytuacji nie będę bo nie znamy tu wszystkich okoliczności. Pracownik BetWay.com wiadomo że nie może publicznie przedstawić wszystkich faktów, a i @bombay22 pewnie nie chce się całkowicie obnażać przed gremium. Przynajmniej zamknęli konto @bombay22'owi zanim rozstrzygnął się ten zakłady bo inaczej to już byłby naprawdę skandal.

Na przyszłość mam radę do wszystkich forumowiczów. NIE BIERZCIE ŻADNYCH POWITALNYCH BONUSÓW to nie będzie takich problemów. Bukmacher nie będzie miał żadnych opcji aby wciągnąć was na listę "wyłudzaczy" i wtedy nie grozi wam takie, bądź co bądź regulaminowe, zamknięcie konta! Zakładam, że większość z was poważnie traktuje bukmacherstwo. W takim razie, po jaką cholerę bierzecie bonusy 100zł itd? Pewny siebie gracz nie łasi się na takie "grosze", które może wygrać na jednym ciekawym zdarzeniu Live! Albo poważnie traktujecie bukmacherke albo "kręci" was bonusik 100zł. Od 10 lat obstawiam. Mam konta u każdego buka i nigdy nie wziąłem żadnego bonusa. O 400zł BetWay'a wiedziałem zanim się ta informacja oficjalnie pojawiła. Nie skorzystałem i tak. Problemów nie mam dzięki temu żadnych. Przemyślcie to na przyszłość...czy warto?

Życzę wszystkim szczerze jak najmniej problemów w kontaktach z firmami bukmcherskimi w przyszłości!

DJ SOSNA
Posted by: Pawcias

Re: Betway [1] - 15/05/2010 00:35

Zgadzam się Sosna z Tobą w pełni. Na dłuższą metę malwersacje bonusowe nie mają większego sensu. Fajnie śmiać się z Rumunów, że żebrzą...
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 15/05/2010 01:00

Originally Posted By: CarlosMarc
Originally Posted By: Betway_com
Panie bombay22. Ja w dziale Risku nie pracuje. Obiecac Panu moge jedynie to iz poprosze raz jeszcze nasz dzial aby przyjrzal sie Pana sprawie ponownie. Czy cos z tego wyniknie dla Pana pozytywnego to juz nie bedzie zalezec ode mnie, gdyz wykracza to poza moje kompetencje.


Od razu widac, ze bombay to oszust, bo mu combo weszlo:) Pewnie dostal cynki do Gortata. Na pewno to, ze wszedl z komputera kolegi na swoje konto, pomoglo mu w wygranej tego combosa. Czlowieku napisz wprost, ze skoro koles jest z Polski, a naruszyl jeden z punktow regulaminu i wygral troche kasy, to jest podstawa do tego, zeby mu ja zabrac. 1000euro piechotą nie chodzi. Rozumiem jakby wygral singla, ale combo?
Bombay pisz na Malte do tych co im licencje wydawali, bo inaczej tego zlodziejstwa sie nie powstrzyma. Dali figuranta na forum, ktory ma robic dobre wrazenie i tyle.


nie jestem ani figurantem ani lyzwiazem figurowym. za robienie dobrego wrazenia nikt mi nie placi. niektorym sie wydaje ze jak wezma "na huk" bukmachera na paru forach to ten od razu zwroci nalezne pieniadze. do czasu rozwiazania sprawy poprzez LGA proponuje od wstrzymania sie od dalszych komentarzy w tym temacie, gdyz to nie zmieni sytuacji tego gracza.
Posted by: CarlosMarc

Re: Betway [1] - 15/05/2010 01:08

Uczciwy bukmacher by tak nie zrobil i nie powolywal sie na te same komputery, bo to bzdura. Bombay pisz do LGA a zobaczysz, ze wygrasz. LGA nie interesuje granie z tych samych komputerow. Potrwa to troche zanim Ci odpisza, ale Betway bedzie musial w zebach pieniazki przyniesc. Oni licza na to, ze sie do LGA nie zglosisz.
Posted by: koszałek

Re: Betway [1] - 15/05/2010 04:01

Originally Posted By: Betway_com
Originally Posted By: CarlosMarc
Originally Posted By: Betway_com
Panie bombay22. Ja w dziale Risku nie pracuje. Obiecac Panu moge jedynie to iz poprosze raz jeszcze nasz dzial aby przyjrzal sie Pana sprawie ponownie. Czy cos z tego wyniknie dla Pana pozytywnego to juz nie bedzie zalezec ode mnie, gdyz wykracza to poza moje kompetencje.


Od razu widac, ze bombay to oszust, bo mu combo weszlo:) Pewnie dostal cynki do Gortata. Na pewno to, ze wszedl z komputera kolegi na swoje konto, pomoglo mu w wygranej tego combosa. Czlowieku napisz wprost, ze skoro koles jest z Polski, a naruszyl jeden z punktow regulaminu i wygral troche kasy, to jest podstawa do tego, zeby mu ja zabrac. 1000euro piechotą nie chodzi. Rozumiem jakby wygral singla, ale combo?
Bombay pisz na Malte do tych co im licencje wydawali, bo inaczej tego zlodziejstwa sie nie powstrzyma. Dali figuranta na forum, ktory ma robic dobre wrazenie i tyle.


nie jestem ani figurantem ani lyzwiazem figurowym. za robienie dobrego wrazenia nikt mi nie placi. niektorym sie wydaje ze jak wezma "na huk" bukmachera na paru forach to ten od razu zwroci nalezne pieniadze. do czasu rozwiazania sprawy poprzez LGA proponuje od wstrzymania sie od dalszych komentarzy w tym temacie, gdyz to nie zmieni sytuacji tego gracza.



piwo piwo piwo piwo


Czyli co? narazie nie zwrócicie mu, cytuje Ciebie "należnych mu pieniędzy" ?
Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 15/05/2010 09:13

@DJ Sosna, głównie obstawiam w Betfair smile
niewielu bukmacherów miało dywizje nba w ofercie a Betway tak i można było zagrać ako więc i tak bym tam wpłacił, a skoro dają to czemu nie skorzystać przy okazji z bonusa smirk


Originally Posted By: Betway_com
Powtórze raz jeszcze. ja w Pana przypadku nic więcej nie mogę zrobić. nie jestem pracownikiem działu, który zajmuje się tymi sprawami

ok rozumiem, tylko ja tutaj muszę pisać bo support się wypiął na mnie

przypominam że oprócz lakonicznej informacji że moje konto jest powiązane z jakimś innym i że zostało zamknięte nie został mi przedstawiony żaden dowód na potwierdzenie tego, mimo że nalegałem byłem zbywany

jak pisałem skorzystanie w tamtym okresie z nie mojego komputera (patrząc na date zakładu) było możliwe choć raczej korzystam ze swojego laptopa, ale skąd mam mieć pewność że tak naprawde było ?
Betway zachowujecie sie tak, że wiecie ale nie powiecie ? jaki jest tego powód ? nie wiem może wam wstyd przyznać że jakieś oprogramowanie szpiegujące instaluje sie każdemu kto wchodzi na waszą strone czy co ?
bo innego wyjścia nie widzę skoro nie moge się zwyczajnie doprosić o jakieś szczegóły aby wyjaśnić sprawę (a sam jestem bardzo ciekawy który ten komputer okazał się "trefny" shocked )

druga sprawa to że o zamknięciu konta dowiedziałem sie dopiero w kwietniu jak zapytałem support czemu nie mogę się zalogować... nikt wcześniej mnie o tym nie powiadomił, nie rozumiem dlaczego nie dostałem tej informacji od razu po założeniu konta, ewentualnie od razu po wpłacie i obstawieniu zakładów tylko po kilku miesiącach ??

pytanie do uzytkownika Betway.com - czy Betway w ogóle zainteresowane jest wyjaśnieniem sprawy ?

--
@ CarlosMarc
o to LGA chodzi tak ?
http://www.lga.org.mt/lga/content.aspx?id=85923
i takie pytanie, czy to LGA w ogóle pomaga graczom w takich sytuacjach jeśli rzeczywiście okazałoby się że z tego samego komputera ktoś kiedyś obstawiał w Betway ? czy oni raczej trzymają stronę bukmacherów ? frown
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 15/05/2010 13:47

Originally Posted By: DJ SOSNA
@bombay22'owi mogę jedynie współczuć, że 1k euro przeszło mu koło nosa. Oceniać jednak sytuacji nie będę bo nie znamy tu wszystkich okoliczności. Pracownik BetWay.com wiadomo że nie może publicznie przedstawić wszystkich faktów, a i @bombay22 pewnie nie chce się całkowicie obnażać przed gremium. Przynajmniej zamknęli konto @bombay22'owi zanim rozstrzygnął się ten zakłady bo inaczej to już byłby naprawdę skandal.

Na przyszłość mam radę do wszystkich forumowiczów. NIE BIERZCIE ŻADNYCH POWITALNYCH BONUSÓW to nie będzie takich problemów. Bukmacher nie będzie miał żadnych opcji aby wciągnąć was na listę "wyłudzaczy" i wtedy nie grozi wam takie, bądź co bądź regulaminowe, zamknięcie konta! Zakładam, że większość z was poważnie traktuje bukmacherstwo. W takim razie, po jaką cholerę bierzecie bonusy 100zł itd? Pewny siebie gracz nie łasi się na takie "grosze", które może wygrać na jednym ciekawym zdarzeniu Live! Albo poważnie traktujecie bukmacherke albo "kręci" was bonusik 100zł. Od 10 lat obstawiam. Mam konta u każdego buka i nigdy nie wziąłem żadnego bonusa. O 400zł BetWay'a wiedziałem zanim się ta informacja oficjalnie pojawiła. Nie skorzystałem i tak. Problemów nie mam dzięki temu żadnych. Przemyślcie to na przyszłość...czy warto?

Życzę wszystkim szczerze jak najmniej problemów w kontaktach z firmami bukmcherskimi w przyszłości!

DJ SOSNA


Co do bonusow to sie nie zgodze gram juz ladnych kilka lat nie tylko bukmacherka wszedzie dostawalem i dostaje nadal bonusy i w niczym one nie przeszkadzaja, nie mialem jak na razie zadnego problemu w ani jednym buku czy poker roomie
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 15/05/2010 13:58

Originally Posted By: bombay22

i takie pytanie, czy to LGA w ogóle pomaga graczom w takich sytuacjach jeśli rzeczywiście okazałoby się że z tego samego komputera ktoś kiedyś obstawiał w Betway ? czy oni raczej trzymają stronę bukmacherów ? frown


Mozesz logowac sie z roznych komputerow i roznych ip ale jesli zalozyles np 3 lub wiecej roznych kont z jednego komputera to zapomnij o kasie i nie masz co pisac do LGA. Tak Bet365 wylapalo oszusta co zalozyl kilka kont dla bonusow i wszystko by bylo ok gdyby nie zrobil tego wlasnie z jednego kompa mimo ze zawsze mial inne IP. Tu chodzi o numer kompa ktory jest generowany z jakis podzespolow zainstalowanych (procesor,hdd etc)
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 15/05/2010 14:02

Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 15/05/2010 19:03

założyłem tylko swoje konto, swojego komputera mogę być pewny w 100% ale nie wiem o który komputer im chodzi skoro nie mogę uzyskać od nich żadnych danych na ten temat
oprócz mojego mogł to być laptop kolegi ze studiów lub komputer stacjonarny ze stancji ale chłopaki tam grają raczej tylko w pokera czy jakieś kasyna, obydwa z internetem neostrady bo ze stałego ip nigdzie się nie loguje dla bezpieczeństwa, może jeszcze jeden pc też neostradą ale tam to na pewno nikt nigdy nie grał wcześniej w nic oprócz kurnika

zresztą to jakaś paranoja żeby ten sam komputer, jeśli faktycznie z niego się logowałem był pretekstem do zamykania konta pare miesięcy później, ktoś spostrzegł nagle, że mój free bet może wygrać ?
dlaczego nie zostałem o tym poinformowany od razu po założeniu konta czy po obstawieniu zakładów, że coś jest nie tak ? od razu bym sobie zweryfikował i wyjaśnił sprawę, a tak konto zamknięte wg nich pare miesięcy później nagle bez pokazania niczego na potwierdzenie że to co piszą to w ogóle prawda, żadnej informacji dla mnie, z otwartym zakładem który wtedy miał bardzo duże prawdopodobieństwo wejścia, to wygląda fair ??
Posted by: DJ SOSNA

Re: Betway [1] - 15/05/2010 19:28

Originally Posted By: bombay22
zresztą to jakaś paranoja żeby ten sam komputer, jeśli faktycznie z niego się logowałem był pretekstem do zamykania konta


Jeśli założyłeś dwa różne konta z tego samego komputera i na obu "skusiłeś się" na bonus to oczywiście, że jest to złamanie Regulaminu i to jest uzasadniony pretekst do zamknięcia obu kont.

Originally Posted By: bombay22


dlaczego nie zostałem o tym poinformowany od razu po założeniu konta


Z tego co wiem zaznaczyłeś podczas rejestracji, że ZAPOZNAŁEŚ SIĘ I AKCEPTUJESZ Regulamin, więc zostałeś de facto poinformowany.

@bombay22, proponuję wyjaśnić jednak tę sprawę z BetWay i innymi niezależnymi organizacjami (LGA, EGBA czy nawet GPWA) bo uwierz mi, że dalsza dyskusja na forum nic już ci efektywnego nie przyniesie.
Posted by: BigMaster

Re: Betway [1] - 15/05/2010 19:35

ewentualnie pol roku pozniej ktos dorwal sie do jednego z tych komputerow i zalozyl nowe konto.betway powinien przynajmniej w minimalnym stopniu pomodz w wyjasnieniu tej sprawy
Posted by: BigMaster

Re: Betway [1] - 15/05/2010 19:36

*pomoc
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 15/05/2010 19:55

Originally Posted By: bombay22
Originally Posted By: Betway_com
Witam. konto zostało zamknięte w lutym, a nie po rozliczeniu zakładu

sęk w tym że ja nie zostałem o tym fakcie nawet poinformowany głupim emailem,


jesli logujesz sie tak samo czesto na poczte jak do buka to moze go poprostu cos przeoczyles ?
Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 17/05/2010 19:17

no właśnie nie, sprawdzałem dokładnie maile pod tym kątem i nie było żadnej informacji od nich

@ DJ Sosna
ja założyłem tylko swoje konto, jeśli były jakieś logowania do nich z tego samego komputera (o ile to wtedy był faktycznie nie mój własny komputer) to nie miałem tego świadomości
posądzanie o wyłudzenie bonusa, nawet nie bonusa tylko free beta o takiej wartości jest śmieszne


pisać tylko do tego LGA czy też od razu do tamtych organizacji ?
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 17/05/2010 19:26

LGA nie jest specjalnie pomocne

The Authority has on your behalf investigated the matter you raised about Betway.com.



Betway.com has supplied sufficient documented information to confirm you have breached the Terms and Conditions by opening more than one player account. The multiple accounts were positively identified as belonging to the same person.



The Terms and Conditions are posted on the Betway.com web site for public viewing and when you registered your player account/s you agreed to ‘play and abide” by the Terms and Conditions.



Term 1.3.3 states:



“You may only open and hold one account at Betway. Duplicate accounts will be unilaterally closed by us. All bets and bonus bets on such duplicate accounts will be void and all funds deposited by you will be returned to you less a 10% handling fee.”



In view of the above information Betway.com has acted in accordance with the Terms and Conditions of which you have breached by opening more than one account, therefore the LGA complaint case is considered closed.
Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 17/05/2010 20:20

GBocian84 - tak Ci LGA odpisało w sprawie Betway ?? jaką Ty miałeś sytuację, również logowanie z tego samego komputera ??

czyli po prostu idą wg tego punktu z ich przepisów i nie biorą pod uwagę nic innego ? frown
rozumiem ich ostrożność ale przecież taka sytuacja może dotknąć uczciwych, nieświadomych graczy a samo Betway zachowuje się bardzo nie fair i w ogóle ma w nosie jakiekolwiek wyjaśnienie sprawy

czy takie zachowanie jest fair ?
- od razu po założeniu konta czy obstawieniu zakładów nie zostałem poinformowany o tym, że z danego komputera ktoś się kiedyś logował (o ile tak było), mogłem od razu wyjaśnić sprawę, przesłać wymagane dokumenty do weryfikacji i nawet zrezygnować z tego free beta, zależało mi tylko na tym zakładzie z nba bo w tym momencie tylko oni mieli kursy na te dywizje (w końcu wyszło tak że wpłaciłem i nba zagrałem za tego free beta a za zwykłe pieniądze jakiś inny zakład, nie pamiętam już co)
- konto zostało mi zamknięte kilka miesięcy później, bez pokazania żadnego dowodu winy, bez poinformowania mnie nawet o tym
- zostaje mi unieważniony zakład mający, w momencie zamknięcia konta duże szanse "wejścia" na niemałą kwotę (w końcu nie wiem nawet czy to styczeń czy luty bo kolega Betway_team pisał raz tak a raz tak)
- nie są zainteresowani też żadnym wyjaśnieniem sprawy
Posted by: DJ SOSNA

Re: Betway [1] - 17/05/2010 21:26

Originally Posted By: bombay22

ja założyłem tylko swoje konto, jeśli były jakieś logowania do nich z tego samego komputera (o ile to wtedy był faktycznie nie mój własny komputer) to nie miałem tego świadomości. Posądzanie o wyłudzenie bonusa, nawet nie bonusa tylko free beta o takiej wartości jest śmieszne



Nie ma znaczenia jakiej wartości jest bonus/freebet. Bonus to bonus.

Jak już wcześniej pisałem, zaakceptowałeś Regulamin BetWay który nie pozwala na skorzystanie z bonusa (freebet to też bonus) poprzez założenie dwóch kont gracza z tego samego komputera. BetWay może i poszedłby ci na rękę (choć nie musi, bo Regulamin to Regulamin) i usunąłby z listy "wyłudzaczy", jeśli udowodniłbyś że faktycznie nie wiedziałeś że ktoś jeszcze skorzystał z tego samego komputera, zarejestrował się i wziął bonus ale...tego udowodnić chyba się nie da? Niestety.

Jeszcze coś...

Ludzie! Naprawdę wykorzystujecie do obracania pieniędzmy u bukmacherów komputery i sieci do których inni mają dostęp? Nie mieści mi się to w głowie! Przecież mówimy o obrocie pieniędzmi! To tak jakby makler giełdowy wpadł do kawiarenki internetowej kupić i sprzedać trochę akcji! Powtórzę to co już pisałem -> albo traktujcie bukmacherstwo internetowe poważnie i dbacie o warunki do tej działalności finansowej albo...może lepiej wrócić do Fortuny, STS i Totomixa?
Posted by: DJ SOSNA

Re: Betway [1] - 17/05/2010 21:30

Originally Posted By: bombay22

czy takie zachowanie jest fair ?
- od razu po założeniu konta czy obstawieniu zakładów nie zostałem poinformowany o tym, że z danego komputera ktoś się kiedyś logował (o ile tak było)


To fakt. BetWay powinien był od razu poinformować Cię, że mają jakieś zastrzeżenia co do nowego konta gracza. Nie zadziałał tu jak trzeba ich dział Security i Customer Service. Szkoda, bo niebyłoby wtedy całej tej afery.
Posted by: Platini

Re: Betway [1] - 17/05/2010 23:07

Fajnie, że są tematy o bukach. Każdy kto ma problem może poradzić się innych itd..

w wyżej opisanym wypadku trochę to wszystko dla mnie śmieszne. Buk, który chce być szanowanym naraża się na pośmiewisko.

Fajny fragment wypowiedzi zaznaczył koszałek grin
Nie będę go komentował bo jest chyba bardzo wymowny.

Ja może nie mam jak DJ kont u wszystkich buków jednak w większości buków gram wink
Mam też listę bukmacherów u których nie zagram.
W Betway nie grałem i grać nie zamierzam. Po tym co czytam tylko się utwierdzam, bo problemów mieć nie chcę.

Z bonusów korzystałem często u innych. Nigdy nie było problemów.
Raz buk poinformował mnie mailem, że jestem wg nich potencjalnym 'wyłudzaczem' bonusów. Zdziwiony byłem, gdyż nikt w domu oprócz mnie u buków nie gra.
Jednak mam sieć lokalną i myślałem, że przez to. Jednak nie.
Po wymianie maili z supportem okazało się, że mój najlepszy przyjaciel też skorzystał z bonusa, mniej więcej w tym samym czasie, mieszkamy od siebie kilkaset metrów..
Nawet ja go chyba na ten bonus namówiłem..
Później sobie przypomniałem, że raz u mnie delektowaliśmy się z Marcinem pewnym trunkiem a że leciał jakiś mecz to Marcin u mnie na kompie coś tam sobie zagrał.
Jednak buk od razu jak tylko miał podstawy do działania (słuszne przecież) poinformował mnie o tym.
Wszystko zostało ładnie wyjaśnione, chyba musiałem z kumplem wysłać jakieś skany jeszcze i tyle.

W tym przypadku z tego co czytam nie było żadnych uwag, że konto zamkniete itd. A szkoda.

Czekam na dalszy rozwój sytuacji i rozwiązanie sytuacji.

Pozdrawiam piwo
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 17/05/2010 23:22

Originally Posted By: koszałek
Originally Posted By: Betway_com
Originally Posted By: CarlosMarc
Originally Posted By: Betway_com
Panie bombay22. Ja w dziale Risku nie pracuje. Obiecac Panu moge jedynie to iz poprosze raz jeszcze nasz dzial aby przyjrzal sie Pana sprawie ponownie. Czy cos z tego wyniknie dla Pana pozytywnego to juz nie bedzie zalezec ode mnie, gdyz wykracza to poza moje kompetencje.


Od razu widac, ze bombay to oszust, bo mu combo weszlo:) Pewnie dostal cynki do Gortata. Na pewno to, ze wszedl z komputera kolegi na swoje konto, pomoglo mu w wygranej tego combosa. Czlowieku napisz wprost, ze skoro koles jest z Polski, a naruszyl jeden z punktow regulaminu i wygral troche kasy, to jest podstawa do tego, zeby mu ja zabrac. 1000euro piechotą nie chodzi. Rozumiem jakby wygral singla, ale combo?
Bombay pisz na Malte do tych co im licencje wydawali, bo inaczej tego zlodziejstwa sie nie powstrzyma. Dali figuranta na forum, ktory ma robic dobre wrazenie i tyle.


nie jestem ani figurantem ani lyzwiazem figurowym. za robienie dobrego wrazenia nikt mi nie placi. niektorym sie wydaje ze jak wezma "na huk" bukmachera na paru forach to ten od razu zwroci nalezne pieniadze. do czasu rozwiazania sprawy poprzez LGA proponuje od wstrzymania sie od dalszych komentarzy w tym temacie, gdyz to nie zmieni sytuacji tego gracza.



piwo piwo piwo piwo

Czyli co? narazie nie zwrócicie mu, cytuje Ciebie "należnych mu pieniędzy" ?


nie łapmy sie za słówka.

dobrze wiemy, że czy te pieniądze mu się należą zdecyduje już instytucja niezależna.

faktem jest, że wygrał ten zakład. ale jak się okazało nasz dział wykrył pewne nieprawidłowości, niezgodne z naszym regulaminem.
dlaczego konto nie zostało zablokowane od razu? no niestety. nie mamy takich narzędzi, aby wszystkie rejestracjie sprawdzać od razu. często gracze narzekają, że konto zostaje zablokowane, gdy próbują wypłacić pieniądze. to fakt. dlaczego ? dlatego, że wtedy każde konto jest dokładnie sprawdzane.

część użytkowników już wydała wyrok w tej sprawie. z mojej strony definitywny koniec dyskusji w tym temacie.
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 18/05/2010 04:02

Originally Posted By: bombay22
GBocian84 - tak Ci LGA odpisało w sprawie Betway ?? jaką Ty miałeś sytuację, również logowanie z tego samego komputera ??


Dokładnie. Jak zaczynałem korespondencję z LGA to napisali mi od razu, żebym się nie nastawiał na wymierne efekty bo jest to buk D+, ale że zrobią co w ich mocy. Potem pewnie dostali taką samą odpowiedź jak ja, że ich dział ryzyka wykrył i że nie ma odwołania...
Śmiech na sali, ale dobrze, że jest takie forum jak to odwiedzane przez rzeszę potencjalnych (już mam nadzieję nie) przyszłych klientów Betway.
Posted by: bombay22

Re: Betway [1] - 18/05/2010 04:22

ok czyli sprawa wydaje się przesądzona, trudno, mądry Polak po szkodzie...
ale będę próbował, regulamin regulaminem ale to nie jest oczywista sprawa i te punkty które wymieniłem to gra absolutnie nie fair ze strony Betway, może to jakoś też uwzględni LGA...
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 18/05/2010 05:00

Originally Posted By: GBocian84

Śmiech na sali, ale dobrze, że jest takie forum jak to odwiedzane przez rzeszę potencjalnych (już mam nadzieję nie) przyszłych klientów Betway.


Kogo odstraszy wypowiedz jednego czy dwoch userow ? Bez przesady!
Dzieciakow i kombinatorow to tak masz racje a ilu ludzi mialo problem z Betway z wyplatami, anulowanymi kuponami ?
Ja swego czasu bardzo dawno temu gdy jeszcze gralem freerole wygralem jeden z nich (20k $ w puli) i jakos bez problemu wyplacili ponad 1k $. Ja tam Betway polecam bo buk jest bezproblemowy.

btw
majac wyslany zaklad raz na jakis czas zalogowal bym sie na konto zobaczyc co tam slychac, czy moze cos tam nie anulowali etc
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 18/05/2010 06:49

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: GBocian84

Śmiech na sali, ale dobrze, że jest takie forum jak to odwiedzane przez rzeszę potencjalnych (już mam nadzieję nie) przyszłych klientów Betway.


Kogo odstraszy wypowiedz jednego czy dwoch userow ? Bez przesady!
Dzieciakow i kombinatorow to tak masz racje a ilu ludzi mialo problem z Betway z wyplatami, anulowanymi kuponami ?
Ja swego czasu bardzo dawno temu gdy jeszcze gralem freerole wygralem jeden z nich (20k $ w puli) i jakos bez problemu wyplacili ponad 1k $. Ja tam Betway polecam bo buk jest bezproblemowy.

btw
majac wyslany zaklad raz na jakis czas zalogowal bym sie na konto zobaczyc co tam slychac, czy moze cos tam nie anulowali etc


Jednego czy dwóch userów? To zobacz jak wygląda ten temat od dobrych kilku tygodni. Poza tym ocena SBR i reputacja w LGA o czymś chyba świadczą. Chyba, że to też "zasługa" jednego lub dwóch userów.
Dzieciaków i kombinatorów? Bo zalogowali się na swoje konto nie na swoim komputerze, żeby coś postawić będąc na imprezie u kumpla? To też zaleta buka internetowego, że możesz postawić gdziekolwiek, jeśli tylko masz dostęp do Internetu, czyż nie? Poza tym tu w równym stopniu chodzi o konfiskatę pieniędzy graczy co o sposób ich traktowania. Żadnej możliwości wyjaśnienia, jakieś chore weryfikacje (np. zdjęcie z dowodem przystawionym do twarzy) Polecam poczytać ten temat, więcej jest takich kwiatków.
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 26/05/2010 17:24

rozsylaja na maila freebet 45zl
Posted by: rwschod

Re: Betway [1] - 27/05/2010 05:55

skąd wiesz że 45.
...Zgarnij swój darmowy zakład w wysokości 100% aż do kwoty obstawiając najciekawsze wydarzenia sportowe w tym tygodniu!
Odebranie darmowego zakładu jest bardzo proste!
Po prostu wpłać depozyt i postaw zakład w dniu 26 maja - a my przyznamy Ci darmowy zakład na taką samą stawkę! ....
Ani słowa o kwocie dostałeś coś innego?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 27/05/2010 13:19

"Zgarnij swój darmowy zakład w wysokości 100% aż do kwoty 45 PLN obstawiając najciekawsze wydarzenia sportowe w tym tygodniu!"

u mnie jest tak jak wyzej

fajna ta stronka teraz, super design nie wiem kiedy to zmienili, ale jest super i bardzo szybko zaklady rozliczaja
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 27/05/2010 13:25

na stronie promocji nie pisze jaka kwota, ja w mailu dostalem 45pln moze kazdy ma inaczej?
Posted by: violent

Re: Betway [1] - 28/05/2010 18:03

Originally Posted By: KUERTEN.
na stronie promocji nie pisze jaka kwota, ja w mailu dostalem 45pln moze kazdy ma inaczej?

Dali Ci go już bo u mnie cisza a miał być dodany po rozliczeniu podstawowego zakładu.
Posted by: rododendron

Re: Betway [1] - 28/05/2010 18:07

U mnie bonusik dodany.
Posted by: szczecik

Re: Betway [1] - 28/05/2010 19:59

U mnie w mailu bylo bonus 120pln. Niestety do dnia dzisiejszego nie dostalem. Napisz czy gdzies interweniowales czy bonus dopisali bez gadania.
Pozdrawiam
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 28/05/2010 23:07

Originally Posted By: violent
Originally Posted By: KUERTEN.
na stronie promocji nie pisze jaka kwota, ja w mailu dostalem 45pln moze kazdy ma inaczej?

Dali Ci go już bo u mnie cisza a miał być dodany po rozliczeniu podstawowego zakładu.


tez go nie mialem wyslalem maila, byl jakis problem techniczny ale teraz juz jest ten freebet
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 31/05/2010 03:27

Działa u nich jeszcze livechat czy zlikwidowali tą opcję? Od kilku dni nie widziałem takiej możliwości.
Posted by: Ezquerro

Re: Betway [1] - 31/05/2010 04:21

fajny buk był i polecałem go wszystkim no ale niestety nagrodzili mnie limitem, a grałem przeciez za drobne, to jest nie fer, eh
Posted by: Vorspringer

Re: Betway [1] - 26/06/2010 11:36

Chciałem wpłacić do tego buka parę groszy, dosłownie parę, bo nawet nie 200 ojro. Dobrze, że zanim się skusiłem, poczytałem ten wątek. Makabra jakaś...
Mam pytanie do przedstawiciela betway.
Nie chcę żadnych waszych bonusów, promocji, free roli i innych dobrodziejstw. Czy jeśli wszystko odrzucę, i nie daj boże jeszcze uda mi się trafnie obstawić zdarzenie, wypłacicie pieniądze bez posyłania fotek z przyklejonym do czoła dowodem osobistym, bez telefonów i odpowiadania na pytania czyj pies szczeka obok mnie itd. itp.?
Dziękuję z góry.
Posted by: marzano

Re: Betway [1] - 07/08/2010 21:05

podbijam, mam takie same pytanie jak Pogromca_(z)buków...
właśnie założyłem konto, wpłaciłem kasę i zagrałem za całość depozytu dwa zdarzenia.

Z tego co napisane w regulaminie po rozliczeniu zagranego zakładu dostanę freebeta na kwotę stanowiącą 50% mojego zakładu.
Czy jest opcja aby z tego frebeta nie korzystać?
Nie jestem żadnym wyłudzaczem ale zdarza mi się używać różnych kompów do gry...

Czy fakt, że mogłem mieć kiedyś konto pokerowe w Betway (nie pamiętam ani loginu ani hasła), a teraz założyłem konto w zakładach sprawia, że mogę być przez wasz "dział ryzyka" uznany za potencjalnego terrorystę próbującego dorobić się fortuny na frebetach?

Piszę tu zanim cokolwiek wygram, żeby nie było żadnych niejasności.

Użytkownika Betway_com proszę o rzetelną odpowiedź na powyższe pytania...
Posted by: marzano

Re: Betway [1] - 09/08/2010 16:37

skorzystałem z freebeta i "na szczęście" go przegrałem, także chyba nie będzie żadnych obiekcji jeśli zechcę wypłacić wygraną kaskę z betway...
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 09/08/2010 17:31

Originally Posted By: marzano
skorzystałem z freebeta i "na szczęście" go przegrałem, także chyba nie będzie żadnych obiekcji jeśli zechcę wypłacić wygraną kaskę z betway...



Żebyś się nie zdziwił. Przegrana freebeta nie oznacza braku reakcji ich popiep..zonego działu ryzyka.
Posted by: _Korver_

Re: Betway [1] - 09/08/2010 18:42

Ile się czeka na wypłatę na moneybookers? Bo już trochę zaczynam być podejrzliwy... Ostatnio grałem w tym buku i wypłacałem kilka miesięcy temu, ale szczerze mówiąc nie pamiętam ile to trwało.
Posted by: marzano

Re: Betway [1] - 09/08/2010 18:54

Originally Posted By: GBocian84
Originally Posted By: marzano
skorzystałem z freebeta i "na szczęście" go przegrałem, także chyba nie będzie żadnych obiekcji jeśli zechcę wypłacić wygraną kaskę z betway...



Żebyś się nie zdziwił. Przegrana freebeta nie oznacza braku reakcji ich popiep..zonego działu ryzyka.



hmm...
pomny tego co napisaliście wcześniej na temat tego buka nie będę logował się na swoje konto na innym kompie niż mój własny z którego konto założyłem, a w chwili obecnej nie mam żadnego znajomego, który grałby również na betway i korzystał z bonusów, nowych kont nie zakładam bo i po co, ufam więc, że zostanę przez osławiony dział ryzyka wykluczony z kręgu podejrzanych o sabotaż, akcje terrorystyczne, tudzież "zwykłe" wyłudzenie bonusa...
Posted by: agr1

Re: Betway [1] - 09/08/2010 19:20

Originally Posted By: _Korver_
Ile się czeka na wypłatę na moneybookers? Bo już trochę zaczynam być podejrzliwy... Ostatnio grałem w tym buku i wypłacałem kilka miesięcy temu, ale szczerze mówiąc nie pamiętam ile to trwało.


Tez nie wyplacalem dosc dawno (ale z tego co pamietam to chyba bylo cos ok 1-2dni), a zlecona w piatek wyplata do teraz nie doszla..

Ps. Juz 2 konta zlimitowane na 60zł max bet frown
Posted by: _Korver_

Re: Betway [1] - 09/08/2010 19:27

Też wypłacałem w pt, OK dam im jeszcze z dzień na reakcję. Ja miałem limity po 200zł, ale po takich babolach z GP kobiet pewnie też dostanę maksymalne wink
Posted by: agr1

Re: Betway [1] - 10/08/2010 01:44

'Proszę zauważ, że Twoja ostatnia wypłata została wstrzymana w naszym systemie z powodu braku możliwości zweryfikowania danych podanych przez Ciebie podczas rejestracji konta gracza w witrynie Betway.
Najszybszą drogą, dzięki której Twoje fundusze dotrą do Ciebie, będzie przesłanie przez Ciebie zeskanowanych kopii, lub cyfrowych zdjęć poniżej wymienionych dokumentów, na adres verifications@betway.com:
- aktualny dowód osobisty ze zdjęciem (lub paszport, prawo jazdy);
- kopia całej strony papierowego, aktualnego rachunku bieżącego lub wyciągu bankowego, na którym widoczne będą Twoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Informujemy, że nie akceptujemy rachunków w formacie .pdf, ani innych rachunków elektronicznych.'

Konto od 5lat, kilka wyplat, nie korzystalem z bonusow, nie gralem pomylek, logowalem sie z 1 komputera, chyba nawet juz kiedys weryfikowalem i nagle znow se przypomnieli..

No nic weryfikuje, wyplacam i tyle, bo przez limity i tak juz bym nie pogral.
Posted by: marzano

Re: Betway [1] - 10/08/2010 03:33

_Korver_ jak u Ciebie z wypłatą? taki sam cyrk?
Posted by: agr1

Re: Betway [1] - 10/08/2010 04:33

Wyslalem im w sumie 8 dokumentow!
I mejl:
'Uprzejmie informujemy, że przesłane przez Ciebie kopie dowodu tożsamości zostały zaakceptowane przez dział ds. płatności.

Niestety kopia rachunku bankowego nie mogła stanowić podstawy do potwierdzenia Twojego adresu zamieszkania.

Bardzo prosimy o wysłanie do nas kopii rachunku, który wydany został najpóźniej 3-6 miesięcy temu oraz przedstawia adres, który zarejestrowałeś na swoim koncie gracza.'

Chyba niebawem czeka mnie zdjecie na tle monitora z otwarta zakladka betway i moja twarz trzymajaca swoj dowod przy sobie laugh
Juz kiedy ktos pisal ze takie wymogi sa laugh laugh laugh
Ja juz szykuje probke krwi, kału, i dna niech sobie zweryfikuja i dziekuje im za gre. Bylo mimo, maja analitykow od siatki gorszych nawet od betsafe, a limity niestety dosc szybkie..
Posted by: marzano

Re: Betway [1] - 10/08/2010 04:39

a co jeśli nie masz na siebie żadnych rachunków?
albo (jak w moim przypadku) mam rachunki na swoje nazwisko, które przychodzą na adres inny niż mam w dowodzie, bo mieszkam aktualnie w mieście, w którym pracuje, a moja praca wiąże się z możliwością zmiany miejsca pracy dosyć szybko i często...
Posted by: agr1

Re: Betway [1] - 10/08/2010 04:47

No to licz sie ze skanem siatkowki oka, probka krwi, kału i DNA.
Do tego naga fotka z przyklejonym na czole dowodem a w tle otwarta zakladka jak jestes zalogowany na betway laugh

Ja im specjalnie zeskanowalem aktualny rachunek z banku i wyslalem, do tego dopisalem w mejlu moje zdanie o ich weryfikacjach..

Moze i kursy maja czesto przeszacowane, ale uzerac sie z limitami i topornym supportem nie warto.
Posted by: _Korver_

Re: Betway [1] - 10/08/2010 05:52

Originally Posted By: marzano
_Korver_ jak u Ciebie z wypłatą? taki sam cyrk?


Do mnie ani nie doszła kasa, ani taka wiadomość od nich, więc dopiero co wysłałem im maila z zapytaniem. Zobaczymy jak będzie.
Posted by: _Korver_

Re: Betway [1] - 10/08/2010 05:54

Originally Posted By: agr1
maja analitykow od siatki gorszych nawet od betsafe, a limity niestety dosc szybkie..


Z tym się akurat nie zgodzę, to nie wina analityka, tylko polityki firmy. (mowa oczywiście o betsafe...)
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 10/08/2010 05:58

robicie wyplaty na konto bankowe czy Moneybookers ?
Posted by: _Korver_

Re: Betway [1] - 10/08/2010 06:00

Originally Posted By: KUERTEN.
robicie wyplaty na konto bankowe czy Moneybookers ?


Ja na MB. Do tej pory było OK. Jedną weryfikację już przechodziłem 2-3 miesiące temu, więc mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez...

Ale z tą firmą nie można być niczego pewien. crazy
Posted by: marzano

Re: Betway [1] - 10/08/2010 06:08

ja puściłem dziś wypłatę na konto bankowe, nie chce tam trzymać nawet złotówki...
nie miałem jeszcze żadnych problemów ale i tak żałuję, że wpłaciłem do nich kasę...
Posted by: _Korver_

Re: Betway [1] - 10/08/2010 21:56

U mnie zapowiada się OK, chociaż dalej kasa nie dotarła:

Witaj Kamilu,

Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com.

Chcielibyśmy Cię poinformować, że nasz zewnętrzny partner odpowiedzialny za realizację płatności doświadczył w dniu wczorajszym problemów technicznych z realizacją wypłat na Moneybookers. Wszystkie płatności powinny zostać zrealizowane dziś.

Najmocniej przepraszamy za opóźnienia w realizacji Twojej wypłaty.

Pozdrawiam serdecznie,
Grzegorz @ Betway.com
Posted by: marzano

Re: Betway [1] - 10/08/2010 22:24

moja kasa z konta zniknęła, żadnych mejli ani wiadomości, że coś jest nie tak, pozostaje czekać...
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 10/08/2010 23:41

Standard w przypadku Betway. Problemy zewnętrznej firmy dotykają ich dużo częściej niż konkurencji. Nie mówiąc o tym, że jak nie dopytasz co z Twoja wypłatą to będzie wisiała tydzień zanim okaże się, że oczekują od Ciebie dokumentów. Ja z nimi miałem fatalne przejścia i na pewno stąd wynika moje podejście do nich, ale fakty pozostają faktami.
Posted by: Misiek

Re: Betway [1] - 11/08/2010 01:52

Wczoraj (około 22) wypłata zlecona na MB, dziś dokładnie o 16:41 pieniądze są gdzie powinny być smile
Posted by: marzano

Re: Betway [1] - 11/08/2010 02:09

miła pani na czacie powiedziała, że pieniążki zostały do mnie dziś wysłane, przelewałem na konto więc ze dwa dni poczekam nim dojdą... jeśli dojdą wink
Posted by: agr1

Re: Betway [1] - 11/08/2010 19:19

Wkoncu po wyslaniu kolejnych 2 dokumentow (przypomnialem sobie, ze zakladalem konto w banku kilka miesiecy temu) czyli lacznie 9 dokumentow! Udalo sie zweryfikowac konto..
Wyplata ma dojsc do 2 dni roboczych (na mb).

Gralem juz w ponad 30 roznych bukmacherach, ale takich jaj to jeszcze nie mialem.
Posted by: marzano

Re: Betway [1] - 11/08/2010 23:06

wypłata zlecona w poniedziałek wieczorem dziś na koncie bankowym piwo

obawiałem się tego buka po tym co pisaliście ale w moim przypadku nie było żadnych problemów. Wpłaciłem, potroiłem wpłatę i wypłaciłem w międzyczasie przegrywając freebeta... żadnych skanów, dokumentów, żadnej weryfikacji.
Dorzucam + do tych wszystkich minusów, które ma od Was Betway...
Posted by: agr1

Re: Betway [1] - 12/08/2010 01:57

Bo oni wymagaja weryfikacji po jakims czasie, nie przy 1 wyplacie. Dziewne to, ale tak maja.

Wyplata wkoncu na koncie mb.
Posted by: mez

Re: Betway [1] - 16/08/2010 03:33

jak wplacacie przez mb to tez robi Wam przewalutowanie i tracicie te kilka/kilkanascie PLN ? Oczywiscie przy zalozeniu ,ze mb jak i konto w betway jest w pln

juz pare razy robilo mi te przewalutowania ,ale olewalem to , w koncu sie wkurzylem i napisalem czy moge odzyskac te pieniadze to powiedzieli ,ze to wina mb a kiedys gdzies czytalem ,ze ktos mial podobna akcje i betway oddal mu na konto roznice
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 16/08/2010 03:50

jak konto pln i pln to jakie przwalutowanie ? Ja wyplacalem kilka razy i nic takiego nie mialo miejsca!
Posted by: mez

Re: Betway [1] - 16/08/2010 04:21

Originally Posted By: KUERTEN.
jak konto pln i pln to jakie przwalutowanie ? Ja wyplacalem kilka razy i nic takiego nie mialo miejsca!


no wlasnie wiem ,ze to jest dziwne ,ale niestety kase pobiera...ale jeszcze bardziej dziwi mnie fakt ,ze inni (przynajmniej Ty) nie maja tego problemu

coz napisze do mb ,ale pewnie nic nie zdzialam i betway pojdzie mocno w odstawke jesli bede musial robic specjalnie depozyt bo to co dalby mi lepszy kurs strace na przewalutowaniu
Posted by: mez

Re: Betway [1] - 16/08/2010 18:46

sprawa sie wyjasnila

kiedy rejestrowalem jako forme platnosci moneybookers to w betway nie bylo pln - moglem wybrac euro lub $ stad mimo ,ze mialem pln w betway i mb to mialem przewalutowania

teraz usuneli mi moneybookers , ponownie zarejestruje te metode platnosci i bedzie cacy - szkoda ,ze nie chcialo mi sie tego wyjasnic wczesniej bo kilkadziesiat zlotych stracilem na przewalutowaniach a i pare razy nie skorzystalem przez to z najlepszego kursu,ktory oferowali bo stracilbym na przewalutowaniu przy depozycie
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 21/09/2010 21:57

Nosz k.. Nie dość, że standardowo wypłacają pieniądze na MB dwa dni, czyli poniżej obecnych standardów to jeszcze mi dzisiaj napisali, że jest święto na Malcie i pieniędzy dzisiaj nie dostanę. Nie dbają o swoją reputację niestety.
Posted by: muppet

Re: Betway [1] - 27/09/2010 03:44

Niezłe jaja z nimi są, mieli dziś linie 5.5 w polskim hokeju podczas gdy rynek miał 6.5, dali cancele tam gdzie over siadł, a uznali wtope tam gdzie była wtopa.

Co więcej, różnicę 1 gola na linii podciągają pod definicję 'palpable error', ale tylko w tym jednym przypadku, w drugim już nie wink

Wydawało mi się ze oczywiste błąd to jest linia 55.5 zamiast 5.5 albo coś w tym stylu, a nie po prostu różnica z rynkiem. Ciekawe czy jak w handi koszu będzie -5.5 przy -8.5 w pinnaclu, to czy też walną cancela

Fajny buk - no to piszemy do LGA grin
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 27/09/2010 03:54

Dajcie sobie spokój z tym bukiem. Polski support i angielski twierdzą zupełnie co innego w tym samym czasie. Próbowałem wypłacić kasę na MB i trwało to 4 dni bo najpierw support twierdził, że pieniądze zostały wysłane, potem, że jednak nie, bo mają święto na Malcie, a potem, że wszystko zależy od moneybookers. Nie mówiąc już o tym, że traktują klientów jak złodzieji, czyli każdy odebranie bonusa, których propozycję podsyłają wiąże się z ryzykiem zamknięcia konta i przepadku pieniędzy. Zwłaszcza jak się trafi coś po za dużym dla nich kursie. Kropka.
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 12/10/2010 00:35

Design strony jest bardzo fajny, kupony rozliczaja bardzo szybko, daja freebety, bonusy. Kiedys z wyplatami nie bylo problemu jak bedzie teraz zobaczymy.
Posted by: crossmen

Re: Betway [1] - 12/10/2010 01:48

Myślę ,że będzie jak dawnej,czasami tylko wyślą promocję i nie wiedzą co wysłali , ale ogólnie ok.Jeszcze się u nich nie naciąłem nigdy, więc nic tylko grać ,tym bardziej ,że kursy i ich różnorodność do przyjęcia
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 12/10/2010 02:45

Kiedys wygralem freerolla gdy bylo 10k$ w puli, wyplacilem po paru godzinach okolo tysiac dollarow, nie bylo zadnych problemow.
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 12/10/2010 23:43

widze, ze niby problemy z wyplatami mocno przesadzone, wyplata na MB na drugi dzien, brawo dla buka bo fajny jest i nie ma problemow z wyplatami i nigdy nie bylo
Posted by: rcsade

Re: Betway [1] - 12/10/2010 23:48

Może ktoś miał taki motyw że przy wypłacie (pierwszej) na mb, ustalili mi limit wypłaty?
Jeśli wczoraj wieczorkiem zlecone, kiedy można się spodziewać na mb ?

Pozdrawiam i dzięki za odp.
Posted by: rcsade

Re: Betway [1] - 12/10/2010 23:51

Ok,pytanie o wypłatę nieaktualne, gdyż pieniążki właśnie dotarły, pozostaje jedynie pytanie odnośnie limitu wypłaty.
Posted by: muppet

Re: Betway [1] - 19/10/2010 19:10

Jest ktoś chętny na pozew zbiorowy vs Betway? wink W prawie brytyjskim działa to całkiem sprawnie tongue
Posted by: BigMaster

Re: Betway [1] - 19/10/2010 19:11

w jakiej sprawie?
Posted by: muppet

Re: Betway [1] - 20/10/2010 00:22

A wiele, zmiana kursu po zawarciu zakładu, usunięcie zakładu po jego zawarciu, nieprzestrzeganie regulaminu w kwestii weryfikacji graczy, nieprzestrzeganie regulaminu w kwestii długości dokonywania wypłaty, blokowanie możliwości dostępu do konta przy jednoczesnym braku odpowiedzi na korespondencję mailową, ponadto brak wykonania 'wyroku' LGA i kłamstwo, że się to to zrobiło smile

Trochę by się uzbierało tongue
Posted by: andegawen

Re: Betway [1] - 20/10/2010 00:31

LGA sa troche slabo komunikatywni
poza tym co ma brytyjski sad do maltanskiej firmy w sporze z polskim obywatelem?
Posted by: DJ SOSNA

Re: Betway [1] - 20/10/2010 00:52

Originally Posted By: muppet
A wiele, zmiana kursu po zawarciu zakładu, usunięcie zakładu po jego zawarciu, nieprzestrzeganie regulaminu w kwestii weryfikacji graczy, nieprzestrzeganie regulaminu w kwestii długości dokonywania wypłaty, blokowanie możliwości dostępu do konta przy jednoczesnym braku odpowiedzi na korespondencję mailową, ponadto brak wykonania 'wyroku' LGA i kłamstwo, że się to to zrobiło smile

Trochę by się uzbierało tongue


Po jakiejkolwiek z akcji które wymieniłeś, od razu zapala mi się czerwona lampka w głowie i bez zastanowienia zabieram od takiego buka kasę żegnając się z nim bezpowrotnie. Jakim cudem udało ci się doświadczyć wszystkich tych "przyjemności"?!
Posted by: andegawen

Re: Betway [1] - 20/10/2010 01:01

to wyglada na robote jakiegos szczyla w supporcie a sama firma jest winna tyle ze zatrudnia pociotki zamiast pasjonatow bo tak ogolnie to Betway to jeden z porzadniejszych bukow o ile jakis nadgorliwiec sie nie uwezmie na jakies konto a osobiscie mm jedno wielokrotne wyplaty i limitow nie odczuwam wcale
Posted by: muppet

Re: Betway [1] - 20/10/2010 01:30

To wszystko to ciąg zdarzeń, jedna sytuacja wink

A wcześniej tak jak andegawen pisze - wielokrotnie wypłaty i wpłaty okej, nigdy z nimi problemów nie było, nawet limity zmieniły się w perspektywie czasu - o ile np. na siatkówkę od dawna miałem 0.00 pln max stake, o tyle np. kosza szło spokojnie pograć

A jak się juz problemy zaczęły, to nawet kasy nie idzie stamtad wyjąć

To chyba nie jest robota 'nadgorliwca z supportu' tongue :



Jeszcze nigdy czegoś takiego nie widziałem
Posted by: Conrad

Re: Betway [1] - 21/10/2010 03:03

Udało się odblokować konto? Czy podali przyczynę tego?
Posted by: fac_et_spera

Re: Betway [1] - 21/10/2010 05:27

Czy w betway mozna grac na roznych komputerach , czy sprawdzaja ID ??
Posted by: mez

Re: Betway [1] - 21/10/2010 05:30

Originally Posted By: fac_et_spera
Czy w betway mozna grac na roznych komputerach , czy sprawdzaja ID ??


czlowieku przeczytaj pare postow powyzej , wszyscy naokolo trabia jak betway wali w ch.ja i potrafia skonfiskowac kase!!! nawet jesli grasz na jednym kompie ,ale masz neostrade( zmienne ip) a Ty sie pytasz czy mozna grac z roznych ip

orientuj sie !
Posted by: muppet

Re: Betway [1] - 25/10/2010 06:15

Originally Posted By: Conrad
Udało się odblokować konto? Czy podali przyczynę tego?


Przyczyną jest moja skarga do LGA

Pieniadze uda się chyba odzyskac - konto odblokowane, w sportsbooku limit 1% wink

Jutro chyba sprawę uda się zamknąć, mam na myśli kwestię wypłaty kasy i to by bylo na tyle jesli o nich chodzi. A szkoda, bo w temacie value zajmują zaszczytne 2 miejsce, po interwetten i przed betsafe, w mojej opinii wink
Posted by: andegawen

Re: Betway [1] - 25/10/2010 08:37

Tak to jest zamiast pilnowac kursy bawia sie w przegladanie profilow graczy.
Gratuluje dogadania sie z LGA to strasznie niekomunikatywna instytucja z moich doswiadczen chyba dzwoniles do nich bo na maila nie ma co liczyc ze ospowiedza?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 25/10/2010 14:40

Originally Posted By: mez
Originally Posted By: fac_et_spera
Czy w betway mozna grac na roznych komputerach , czy sprawdzaja ID ??


czlowieku przeczytaj pare postow powyzej , wszyscy naokolo trabia jak betway wali w ch.ja i potrafia skonfiskowac kase!!! nawet jesli grasz na jednym kompie ,ale masz neostrade( zmienne ip) a Ty sie pytasz czy mozna grac z roznych ip

orientuj sie !


gram z roznych kompow a takze z roznych ip i nie ma problemow
Posted by: fac_et_spera

Re: Betway [1] - 28/10/2010 22:15

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: mez
Originally Posted By: fac_et_spera
Czy w betway mozna grac na roznych komputerach , czy sprawdzaja ID ??


czlowieku przeczytaj pare postow powyzej , wszyscy naokolo trabia jak betway wali w ch.ja i potrafia skonfiskowac kase!!! nawet jesli grasz na jednym kompie ,ale masz neostrade( zmienne ip) a Ty sie pytasz czy mozna grac z roznych ip

orientuj sie !


gram z roznych kompow a takze z roznych ip i nie ma problemow


dzieki Kuerten za sensowna odpowiedz
Posted by: agr1

Re: Betway [1] - 28/10/2010 22:26

Ja mam u nich ciekawa sytuacje:
Konto juz poweryfikowane itd, ale na koncie mam jeszcze ponad 1,5 tysiaca.
Chcialem wyplacic calosc bo na siatke mam limity kilkuzlotowe, ale nie moge wyplacic przed wykonaniem choc 1 obrotu caloscia (zabezpieczenie praniu brudnych pieniedzy podobno).
I teraz musze stawiac inne sporty zeby ten smieszny obrot zrobic, bo takich kuponow kilkuzlotowych musialbym postawic setki..
Co ciekawe na inne sporty tez limit na 200 czy tam 300zł mimo, ze oprocz siatki inen sporty zagralem moze z 2 razy laugh

Dobijaja mnie oni, juz tam nie wroce, nawet na innych swiezych kontach.
Za duzo problemow z nimi.
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 29/10/2010 03:36

Originally Posted By: agr1

Dobijaja mnie oni, juz tam nie wroce, nawet na innych swiezych kontach.
Za duzo problemow z nimi.


bez komentarza
Posted by: Vorspringer

Re: Betway [1] - 29/10/2010 06:14

Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: agr1

Dobijaja mnie oni, juz tam nie wroce, nawet na innych swiezych kontach.
Za duzo problemow z nimi.


bez komentarza


Z jednej strony "bez komentarza", ale z drugiej, czemu się dziwić... Przecież gdyby takie śmieszne firmy jak w.w., bwin i jeszcze kilka nie odstawiały szopek, nikt nie bawiłby się w zakładanie kolejnych kont.
Posted by: Vader

Re: Betway [1] - 30/10/2010 01:35

Z drugiej strony jak założy ktoś nowe konto (na kogoś) to ma spore szanse, że zostanie wykryte multi. Wtedy pewnie blokada i płacz na forum...

Dlatego jeśli ktoś próbuje tak obchodzić limity nie powinien płakać na forum o blokadzie konta.

Ale ja także nie widzę wiele złego (dyplomatycznie pisząc) jeśli ktoś "prosi kolegę o zagranie" kilku zakładów wink
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 14/11/2010 05:15

co chwile daja freebet 50% do 50pln
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 17/11/2010 02:54

Originally Posted By: KUERTEN.
widze, ze niby problemy z wyplatami mocno przesadzone, wyplata na MB na drugi dzien, brawo dla buka bo fajny jest i nie ma problemow z wyplatami i nigdy nie bylo


skoro pisze o szybkich wyplatach to musze takze wspomniec o opoznieniach, na razie czekam na wyplate dwa dni nie przypominam sie, nie wysylam maili tylko spokojnie czekam
Posted by: szuwi1

Re: Betway [1] - 17/11/2010 03:07

Podobnie ja, zlecilem w niedziele po meczu Everton - Arsenal na MB i nadal nie ma.
Posted by: kacperek76

Re: Betway [1] - 17/11/2010 04:38

Originally Posted By: szuwi1
Podobnie ja, zlecilem w niedziele po meczu Everton - Arsenal na MB i nadal nie ma.
pierwsza podstawowa sprawa, nie wyplacaja w weekendy!! wyplata moze isc do 48h, zlecalem wyplate w sobote i wczoraj byla na mb, wiec spokojnie kasa bedzie grin
Posted by: xdmcx

Re: Betway [1] - 17/11/2010 06:33

Miałem nic nie pisać ale widzę, że nie jestem jedyny. Wypłata zlecona w niedziele o 23 chociaż nie wiem czemu w historii jest o 7 rano w poniedziałek dalej nie doszła na moneybookers (bo nie sądzę, że do 7 rano będzie czyli do tych 48h). Poza tym dla mnie śmieszne jest że z wypłaty np 1000 zł na mb przychodzi 950 zł, rewelacja!!!
Gdyby nie freebety które dają mi co tydzień to już dawno bym tam nie grał ale widocznie chcą się odegrać tongue
Posted by: kacperek76

Re: Betway [1] - 17/11/2010 06:56

Originally Posted By: xdmcx
Miałem nic nie pisać ale widzę, że nie jestem jedyny. Wypłata zlecona w niedziele o 23 chociaż nie wiem czemu w historii jest o 7 rano w poniedziałek dalej nie doszła na moneybookers (bo nie sądzę, że do 7 rano będzie czyli do tych 48h). Poza tym dla mnie śmieszne jest że z wypłaty np 1000 zł na mb przychodzi 950 zł, rewelacja!!!
Gdyby nie freebety które dają mi co tydzień to już dawno bym tam nie grał ale widocznie chcą się odegrać tongue
nie bede ukrywal, ze wplacam tam tylko kase ze wzgledu na weekendowy freebet grin ale nigdy nie spotkalem sie z sytuacja, ze otrzymalem mniejsza kwote od zleconej. jedyne sensowne wytlumaczenie to przewalutowanie ewentualnie prowizja...
Posted by: xdmcx

Re: Betway [1] - 17/11/2010 07:07

No to ja mam tak cały czas, że na moneybookers przychodzi mi od 13-50 zł (mówię o wypłatach z ostatniego miesiąca) mniej niż wypłacam, wspomnę że i konto w betway i na moneybookers mam w PLN.
Posted by: javapl

Re: Betway [1] - 17/11/2010 07:17

smirk smirk i nic z tym nie robisz?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 17/11/2010 07:21

dziwne u mnie przychodzi calosc tez pln/pln
Posted by: mez

Re: Betway [1] - 17/11/2010 07:27

tez mialem problem z wyplatami z betway a mianowicie przychodzilo mi mniej pieniedzy niz wyplacalem mimo ,ze konto w mb i betway mialem w pln , okazalo sie ,ze gdy rejestrowale konto mb na swoim koncie gracza w betway to do wyboru nie bylo waluty pln i wybralem usd czy euro i potem automatycznie mialem przewalutowanie z usd/eur na pln

napiszcie do supportu bo tez pewnie macie ten problem , mi sie nie chcialo pisac od razu i pare przewalutowan mialem frown
Posted by: xdmcx

Re: Betway [1] - 17/11/2010 07:29

a co mam robić pytałem sie na livechat pisali, że to przewalutowanie. Zresztą nie jest to jakaś tragedia i nie o to mi chodzi chociaż też to jest dziwne, chodzi o sam fakt wypłaty na moneybookers niby do 48h (co już to jest grubym przegięciem, gdzie wypłata np z bet365 przyszła mi w 1h) Tak jak piszę zleciłem wypłatę ok 23 w niedziele i nie wiem czemu mam ją zapisaną w poniedziałek o 7 rano (jakbym, nie miał co lepszego o tej godzinie do robienia, zresztą jak tak patrzyłem na wypłaty z betway to kiedyś mam wypłate o 5 rano zrobioną co jest nierealne) i gość mi dziś pisze na livechat, że: Mateusz @ 15:16
Pana wypłata nie została jeszcze wprowadzona do systemu. Prawdopodobnie zostanie to zrobione dzisiaj do godziny 17.00. No to ja wymiękam. Tak jak pisze kacperek76, że tylko przez te freebety u nich gram, i udaje się wygrywać jak dotychczas, to mimo wszystko dla mnie śmieszny buk.
Posted by: xdmcx

Re: Betway [1] - 17/11/2010 07:31

Originally Posted By: mez
tez mialem problem z wyplatami z betway a mianowicie przychodzilo mi mniej pieniedzy niz wyplacalem mimo ,ze konto w mb i betway mialem w pln , okazalo sie ,ze gdy rejestrowale konto mb na swoim koncie gracza w betway to do wyboru nie bylo waluty pln i wybralem usd czy euro i potem automatycznie mialem przewalutowanie z usd/eur na pln

napiszcie do supportu bo tez pewnie macie ten problem , mi sie nie chcialo pisac od razu i pare przewalutowan mialem frown


no widzisz może to być to ale "miły" pan na livechat nie był łaskaw o tym powiedzieć.
Posted by: kacperek76

Re: Betway [1] - 17/11/2010 07:35

ogolnie uwazam, ze wszystkie wyplaty od wszystkoch bookow powinny byc ksiegowane max do 1h od ich zlecenia AMEN!!
pisz do nich o tych roznicach i nie daj sie robic jawnie w c.uja. piszesz, ze nie jest to jakas tagedia, ale jak zsumujesz wszystkie roznice na przelomie kilku miesiecy to pewnie uzbiera sie niezla sumka, moze nawet stykloby na kolejnego freebeta. ja bym nieodpuscil i walczyl o swoja ciezko zarobiona kase grin
Posted by: xdmcx

Re: Betway [1] - 17/11/2010 07:41

po tym co napisał mez to napiszę znowu, ale już pytałem na chacie czemu dostaję kwotę o ileś tam zł mniejszą niż wypłacam to gość powinien chyba wyjaśnić o co chodzi. Naprawdę nie chodzi o tą kasę z ich niby "przewalutowań", tylko niech wypłacają to co mają wypłacić nawet w tym ich czasie do 48h a mi się drugi raz zdarza, że tak nie jest.
Posted by: mez

Re: Betway [1] - 17/11/2010 09:01

gosc na livechacie pewnie nic nie wie , mi najpierw kazali pisac do mb ,dopiero na drugi dzien odpisali mi ,ze zbadali sprawe od swojej strony i dopiero to wykryli wiec nie pisz na czacie tylko do supportu aby sprawdzili to
Posted by: royalflush

Re: Betway [1] - 17/11/2010 09:17

no ja też zlecałem w niedziele ale tam podczas wypłaty piszę że może to potrwać 1-2 dni roboczych
dzisiaj w południe gadałem z typkiem i powiedział że o godz 17 będą zatwierdzać wypłaty i jak nie dostanę do 48h to żebym się kontaktował laugh
Ogólnie nie ma co tam grać, no chyba że jakaś promocja
jeżeli chodzi o zakłady to kiepsko pod każdym względem, czasem coś się znajdzie na live czerwień, karny ale chudy mają ten kalendarz że ho ho, do tego jak widać wypłaty ciężko ogarnąć
Posted by: rozmus

Re: Betway [1] - 17/11/2010 18:20

ja wypłacam od betway na kartę kredytową to zawsze przychodzi parę złotych więcej smile
Posted by: xdmcx

Re: Betway [1] - 17/11/2010 19:08

skontaktowałem się dziś z supportem i przepraszają gdyż mieli jakieś problemy techniczne z wypłatami na moneybookers i wypłata powinna być dziś popołudniu lub najdalej jutro na MB.

dzięki mez za informacje o tych przewalutowaniach, skasowali mi adres MB i dziś zrobiłem wypłatę już na MB w PLN.
Posted by: Betway_com

Re: Betway [1] - 18/11/2010 00:40

Witajcie,

Z pewnością wszystkim wam zależy na jak najszybszym otrzymywaniu pieniędzy, ale uwierzcie, że nam również zależy abyście otrzymali je jak najwcześniej i jak najszybciej.

Staramy się aby wypłaty na Moneybookers były realizowane do 24 godzin i zdecydowana większość graczy potwierdzi, że tak się dzieje. Ale niestety czasami ze względu na procedury może się to przeciągnąć. W weekendy wypłat nie realizujemy, a to czasem może dołożyć kilka dni. A zdarzy się także, że przytrafią się problemy techniczne - złośliwość rzeczy martwych, za którą nie odpowiadamy... to także może opóźnić wypłaty.

Niestety takie rzeczy się zdarzają, co nie zmienia faktu, że staramy się realizować wypłaty tak szybko jak to możliwe. Cały czas staramy się też usprawnić nasz proces i mamy nadzieje, że w przyszłości będziemy jeszcze szybsi.

Pozdrawiam
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 18/11/2010 00:55

To ja napiszę, że z kilku ostatnich wypłat nie udało mi się otrzymać żadnej w czasie krótszym niż 24h. Wszystkie realizowane dłużej niż jeden dzień roboczy. Pozdrawiam
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 18/11/2010 04:10

U mnie odwrotnie wyplaty na MB zawsze szybkie, ostatnia sie przedluzyla, ale bez paniki co to jest 48h ?! Oczywiscie zadnych maili, zapytan supportu, ponaglen !!!
Posted by: fisiol

Re: Betway [1] - 20/11/2010 01:05

dostałem 10zł na weekendową taśmę w postaci frebeta
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 20/11/2010 02:46

Originally Posted By: KUERTEN.
U mnie odwrotnie wyplaty na MB zawsze szybkie, ostatnia sie przedluzyla, ale bez paniki co to jest 48h ?! Oczywiscie zadnych maili, zapytan supportu, ponaglen !!!


Co to jest 48h w przypadku MB? Bardzo długo. Nawet Betclic wypłaca szybciej. Nie mówiąc już o takich firmach jak bet365, bet24, doxxbet, expekt, a pinek gwarantuje wypłatę w czasie krótszym niż 30 minut. Ale to moja opinia.
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 20/11/2010 05:25

nie czekam na wyplaty z zegarkiem w reku i czy to bedzie 12godzin czy 48 to bez roznicy jesli buk wyplaca i nie ma z nim problemow

BTW
kiedys na PAYNORAKE POKER (dobry RB) czekalem ponad 3 tygodnie to bylo dlugo a 48h to pikus , ale to moja opinia
Posted by: ratayski

Re: Betway [1] - 21/11/2010 00:07

Mam małe pytanie. Ja i moj brat mamy po jednym koncie na betway z jednego komputera. Obaj jesteśmy pełnoletni z tym że ja ostatnio ugrałem tam ładne pieniadze. Czy moze byc jakis problem przy wyplacie pieniedzy ?
Posted by: mez

Re: Betway [1] - 21/11/2010 00:17

Originally Posted By: ratayski
Mam małe pytanie. Ja i moj brat mamy po jednym koncie na betway z jednego komputera. Obaj jesteśmy pełnoletni z tym że ja ostatnio ugrałem tam ładne pieniadze. Czy moze byc jakis problem przy wyplacie pieniedzy ?



jeslio oboje korzystaliscie z bonusow to tak

jesli nie...to pewnie tez
Posted by: Legia

Re: Betway [1] - 21/11/2010 00:26

Originally Posted By: ratayski
Mam małe pytanie. Ja i moj brat mamy po jednym koncie na betway z jednego komputera. Obaj jesteśmy pełnoletni z tym że ja ostatnio ugrałem tam ładne pieniadze. Czy moze byc jakis problem przy wyplacie pieniedzy ?


Jeżeli jesteście bliźniakami to kłopoty murowane stop
Posted by: ratayski

Re: Betway [1] - 21/11/2010 00:29

Nie, nie jesteśmy smile
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 21/11/2010 03:07

jesli korzystacie z bonusow to moga byc problemy bardzo czesto stoi "jedno gospodarstwo domowe" wiec jesli kiedys skorzystaliscie z tego samego bonusa ?!
Posted by: ratayski

Re: Betway [1] - 22/11/2010 00:14

Raczej nie, bo moj brat tego konta wogole nie uzywa, zalozyl chyba zeby zagrac w jakims freerolu i to tyle smile
Posted by: mini-cab_driver

Re: Betway [1] - 23/11/2010 04:20

zalozylem konto, wplacilem 25 funtow, postawielem zaklad i zakonczeniu spotkania mieli dopisac bonus 100% Zaklad okazal sie wygrany, czy w takim razie tego bonusa nie dostane?
Posted by: yaaho

Re: Betway [1] - 23/11/2010 04:30

pewnie juz masz dopisany, sprawdz w sekcji "moje bonusy" czy jakos tak
Posted by: mini-cab_driver

Re: Betway [1] - 23/11/2010 04:43

Originally Posted By: yaaho
pewnie juz masz dopisany, sprawdz w sekcji "moje bonusy" czy jakos tak


dzieki yaaho
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 24/11/2010 22:28

Kolejna wypłata moneybookers i po raz kolejny czas oczekiwania blisko 48 godzin i jeszcze nie doszła... Poniżej standardu.
Posted by: ratayski

Re: Betway [1] - 25/11/2010 02:10

A ja chciałbym dać Betway dużego plusa. Ja tak jak juz pisałem miałem dwa konta z bratem z tym ze moj brat z niego wogole nie korzystał. Ja w week dostałem darmowy zaklad 3 euro i udało się ugrać 1200 euro. Po dwoch dniach otrzymałem pieniadze bez zadnych skanow i telefonow. Dodatkowo bardzo mila obsluga.
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 25/11/2010 02:43

Originally Posted By: GBocian84
Kolejna wypłata moneybookers i po raz kolejny czas oczekiwania blisko 48 godzin i jeszcze nie doszła... Poniżej standardu.


dzis wyplacali
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 25/11/2010 18:36

Tak? A mi napisali, że skoro wypłatę zleciłem we wtorek o 10 rano, to oni ją zaczęli opracowywać o 18 i że pieniądzę dostanę w czwartek o 17, czyli po 57 godzinach. Przypominam, że ciągle chodzi o wypłatę na MB. W sumie nie znam poważnej firmy, która wypłaca wolniej tym sposobem.
Posted by: Poker fans

Re: Betway [1] - 15/12/2010 15:19

Pytanko jak z wypłatami na Mb wypłacał ktos ostatnio?
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 16/12/2010 08:09

Tak, ja wypłacałem. 56 godzin.
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 16/12/2010 09:26

Dla porównania Betclic, dzisiaj w okolicach północy, niecałe 40 minut. Można drogi dziale wypłat Betway?
Posted by: Poker fans

Re: Betway [1] - 16/12/2010 18:43

Originally Posted By: GBocian84
Dla porównania Betclic, dzisiaj w okolicach północy, niecałe 40 minut. Można drogi dziale wypłat Betway?
umnie 15godzin na MB moze im podpadles
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 18/12/2010 03:33

Originally Posted By: Poker fans
Originally Posted By: GBocian84
Dla porównania Betclic, dzisiaj w okolicach północy, niecałe 40 minut. Można drogi dziale wypłat Betway?
umnie 15godzin na MB moze im podpadles


Sugerujesz, że długość wypłaty w Betway zależy od poziomu działu finansowego do mojej skromnej osoby? laugh
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 18/12/2010 03:33

*od poziomu sympatii
Posted by: ultra1978

Re: Betway [1] - 18/12/2010 07:31

Originally Posted By: GBocian84
Tak? A mi napisali, że skoro wypłatę zleciłem we wtorek o 10 rano, to oni ją zaczęli opracowywać o 18 i że pieniądzę dostanę w czwartek o 17, czyli po 57 godzinach. Przypominam, że ciągle chodzi o wypłatę na MB. W sumie nie znam poważnej firmy, która wypłaca wolniej tym sposobem.

Bwin 5dni wypłata na MB tylko nie wiem czy pasuje do nich słowo poważny.
Posted by: zaksa_volley

Re: Betway [1] - 20/12/2010 20:07

Oto historia dla wszystkich, którzy z jakiegos powodu chcieliby się zarejestrować w betway, lub wpłacać tam pieniądze. Miałam w betway konto, na którym nie grałam przez jakiś czas (kilka lat). Ostatnio skuszona ofertą na siatkę wpłaciłam tam środki i obstawiłam kilka zakładów. Po 2 dniach nie mogłam postawić żadnego zakładu na żadną dyscyplinę za więcej niz 5 PLN ! No więc piszę do supportu :
18.12 15:39
Witam!
Dlaczego nie mogę postawić w Państwa serwisie więcej niz 5 pln na zakład? Macie Państwo takie komiczne limity, czy to jakiś błąd?

odpowiedź 18.12 15.50:
Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com

Uprzejmie informujemy, że w naszym systemie nie narzucamy na graczy limitów. Nie mniej jednak każde kursy i oferowane zakłady podlegają ciągłej kontroli i z tego względu może się zdarzyć, że nie jest przez jakiś czas możliwe postawienie zakładu na kwotę wyższą od tej, jaką akceptuje system.

Pozdrawiam serdecznie,
Mateusz @ Betway.com

No więc piszę ponownie, że jednak ja limity mam..

18.12 16:09
W takim razie macie Państwo jakiś błąd, bo próbowałam zagrać 10 przypadkowych zakładów z różnych dyscyplin i za każdym razem mam taki limit - około 5 pln. Proszę o szybkie wyjaśnienie tej sytuacji.

odpowiedź 18.12 16.11

Uprzejmie informujemy, że na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie udzielić bardziej konkretnej informacji.

Czyli jednak limity są, ale po co powiedzieć z jakiej przyczyny...

Więc pytam po raz kolejny o szczegóły.. 18.12 16:13

To kiedy dostanę jakieś informacje? Proszę o dokładny termin.. To jakaś dziwna sytuacja, bez żadnych wyjaśnień, wprowadzić limity i twierdzić, że takich limitów nie ma...

odpowiedź (jak zawsze pełna konkretów..) 18:12 17:25

Witam ponownie,

Zgodnie z wcześniej podanymi informacjami, oferta podlega kontroli pracowników działu sportowego i oni ustalają kursy i stawki. Ponownie przypominam, że nie wprowadzamy ograniczeń na możliwości gry naszych użytkowników.

Pan ponownie przypomina, że mam urojenia..

no więc piszę raz jeszcze, skoro nie można po dobroci to zapytałam ostrzej..18.12 18.33
No więc wygląda na to, że albo betway jest śmiesznym bukmacherem, który przyjmuje zakłady za 5 pln, albo Pan najzwyczajniej w świecie kłamie i pisze, że nie nakładacie limitów - skoro u mnie takie są i to na każdy zakład z dowolnej dysycpliny...
Czekam na oficjalną informację z Państwa stanowiskiem w tej sprawie do jutra do południa. Albo przedstawicie Państwo konkretne powody wprowadzenia tych limitów, albo je ściągniecie. W innym wypadku zamykam u Państwa konto i wrzucę tę korespondencję i dowody w postaci screenów z Państwa strony na kilka stron o tematyce bukmacherskiej, by przestrzec innych klientów przed takimi praktykami z Waszej strony.
Skoro Państwo nie potrafią uczciwie napisać w czym rzecz i dlaczego nagle na moim koncie są takie limity - betway nie jest wart uwagi - gdyż okazuje się być zwykłym bukmacherem "krzakiem".

odpowiedź 18.12 19.11

Witam ponownie,

Uprzejmie informujemy, że kadra menadżerska zadecydowała o ograniczeniu pewnych typów na wybrane zdarzenia.
Ograniczenia takie są pod ciągłą wewnętrzną kontrolą i mogą zostać zmienione w przyszłości.

Uprzejmie przepraszamy, jeśli mogło to wywołać jakieś niedogodności. Ponieważ uważamy, że jest Pani wartościowym klientem chcielibyśmy wykorzystać tę okazję do zaproszenia do naszego kasyna i pokera. Przygotowaliśmy dla Pani 10 darmowych spinów do wypróbowania w grze Avalon dostępnej w naszym kasynie.

Pewnych typów na pewne zdarzenia - czytaj wszystkich typów na wszystkie zdarzenia.. no ale przecież dają mi 10 spinów do jakiejś super gry - powinnam być przeszczęśliwa, sprawa jest przecież załatwiona..

Dziś rano wznawiam temat, bo konretów nadal brak a limity są ..
20.12 8:17

Nadal nie otrzymałam żadnych informacji na temat sprawy limitów. PROSZĘ O NATYCHMIASTOWE ZAJĘCIE STANOWISKA PRZEZ FIRMĘ BETWAY w tej sprawie i poinformowanie mnie, czym spowodowane są limity założone na moje konto i do kiedy będą obowiązywały. Nie interesują mnie żadne zdawkowe odpowiedzi, proszę tylko o konkretne informacje.W przeciwnym wypadku, postąpię tak, jak umawialiśmy się w poprzednich emailach.

Proszę również o nie przydzielanie mi żadnych gratisów do pokera czy kasyna, gdyż nie zmienia to mojej opinii o betway, który blokuje konta bez podania jakichkolwiek przyczyn..

Na konkrety czekam do godz. 12.

no i dostaję kolejną pełną sensu i treści odpowiedź ..
20.12 11:33

Witaj ponownie,

Uprzejmie informujemy, że limity na zakłady podlegają ciągłej kontroli a w pewnych okresach mogą zostać ustanowione ograniczenia na wybrane oferty.

Limity takie różnią się w zależności od wydarzenia a gracze są informowani o ich wysokości w czasie stawiania zakładu.

Ograniczenia na pewne zakłady są ustanawiane na polecenie kadry kierowniczej. Jest to najpełniejsza informacja jakiej możemy udzielić.

Uprzejmie przepraszamy za problemy, które mogły wyniknąć w tej sytuacji.

Tak więc podsumowując betway to jakiś żart nie bukmacher, wprowadzają jakieś limity, twierdzą że ich nie ma, potem jednak okazuje się, że są.. powodów ich wprowadzenia nie przedstawią graczowi, bo i po co, przecież pewnie go to wcale nie interesuje.. No i tak w kółko, wysyłają jakieś z góry przygotowane formułki, bez ładu i składu..

Więc jakbyście przypadkiem chcieli tam zakładać konto i nie daj Boże wpłacać jakieś pieniądze to zobaczcie jakie przygody Was czekają..

Zleciłam już wypłatę wszystkich środków z mojego konta, teraz czekam na przeboje z weryfikacją mojej osoby.. Jak się wpłaca do nich pieniądze, to ich nie obchodzi skąd pochodzą, ale jak przychodzi do wypłaty to nagle ze względu na NASZE bezpieczeństwo i przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy i inne podobne bzdury nagle trzeba się spowiadać łącznie ze skanem CAŁEGO wyciągu bankowego... Ciekawe, że jeżeli moje pieniądze pochodziłyby z przestępstwa, a przegrałabym je w betway, to nie będzie im przeszkadzało, że będą operowali brudnymi pieniędzmi i wezmą udział we wprowadzeniu ich do obrotu..
Posted by: connor

Re: Betway [1] - 20/12/2010 20:23

To Ty nie wiesz tego ze firmy nie informuja klientow ze konto zostalo zlimitowane? tylko wysylaja info o minimalnej stawce albo cos takiego jak betway? to norma, przeciez ci firma nie moze napisac ZLIMITOWALISMY PANA KONTO BO GRAL PAN SPADKI CZY TEZ NAJWYZSZE KURSY NA RYNKU.
Posted by: zaksa_volley

Re: Betway [1] - 20/12/2010 20:32

No ok, ale co limit po 2 dniach, mimo że akurat zakłady, które zawarłam ani nie były po jakiś super stawkach, ani jakoś super wygrane? Chyba musisz przyznać, że to oznacza, że bukmacher jest do .... i trzeba o tym pisać.. Zakłady nie były na spadki, tylko takie "najnormalniejsze z normalnych" smile nie było też żadnego voida z powodu błędu, czy zagrania po czasie..
Wg mnie coś tu nie gra...
To tak jakby pójść do marketu i usłyszeć że wszysycy mogą kupić dany towar, ale Pan/Pani nie - bo taka jest decyzja Zarządu.. na pytanie dlaczego nie, uzyskujemy odpowiedź : nie , bo nie..
Posted by: agr1

Re: Betway [1] - 20/12/2010 20:57

Originally Posted By: Experto
To Ty nie wiesz tego ze firmy nie informuja klientow ze konto zostalo zlimitowane? tylko wysylaja info o minimalnej stawce albo cos takiego jak betway? to norma, przeciez ci firma nie moze napisac ZLIMITOWALISMY PANA KONTO BO GRAL PAN SPADKI CZY TEZ NAJWYZSZE KURSY NA RYNKU.


E tam, mi Sportigbet prosto z mostu napisal, ze jego traderzy uznali, ze trzeba mi zlimitowac konto.
Co ciekawe juz po 3-4 zakladach (zadnych pomylek, zwykle zaklady ako na siatke).

A betway mnie limitowal stopniowo na 500-300-100-30 ziko.
Posted by: _Korver_

Re: Betway [1] - 20/12/2010 21:00

Akurat trafiłaś na jednego z gorszych bukmacherów pod względem limitów, tym bardziej, że jak rozumiem grasz siatkówkę. U nich to norma takie praktyki. Mają beznadziejnego analityka od siatkówki (albo może i nikogo nie mają) i jakoś próbują się bronić przed totalną kompromitacją.

puke betway
Posted by: _Korver_

Re: Betway [1] - 20/12/2010 21:03

Originally Posted By: agr1
Originally Posted By: Experto
To Ty nie wiesz tego ze firmy nie informuja klientow ze konto zostalo zlimitowane? tylko wysylaja info o minimalnej stawce albo cos takiego jak betway? to norma, przeciez ci firma nie moze napisac ZLIMITOWALISMY PANA KONTO BO GRAL PAN SPADKI CZY TEZ NAJWYZSZE KURSY NA RYNKU.


E tam, mi Sportigbet prosto z mostu napisal, ze jego traderzy uznali, ze trzeba mi zlimitowac konto.
Co ciekawe juz po 3-4 zakladach (zadnych pomylek, zwykle zaklady ako na siatke).

A betway mnie limitowal stopniowo na 500-300-100-30 ziko.


To jest właśnie najgorsze, siatkówkę traktują jak dyscyplinę niszową i to wiele buków podobnie postępuje frown
Posted by: Linc

Re: Betway [1] - 20/12/2010 21:58

to jeszcze nic ale jest taki buk, z reszta moj ulubiony, ktory na mnie zarobil okolo 8-10 tys. i moze wiecej ( o zgrozo ) a mam limity na pilke reczna czy wspomniana siatke do kilkunastu zloty, gdzie powinienem grac za sporo, bo w koncu jestem ich "dobrym" klientem wink
Posted by: lencio

Re: Betway [1] - 24/12/2010 08:25

ile trzeba czekac na potwierdzenie weryfikacji ?
Posted by: HAGIi

Re: Betway [1] - 24/12/2010 10:23

Originally Posted By: lencio
ile trzeba czekac na potwierdzenie weryfikacji ?


u nich roznie, gon ich mailami, bedziesz mial pewnosc, ze robia to co maja ...
Posted by: lencio

Re: Betway [1] - 24/12/2010 18:31

gonie ,ale oni nawet nie odpisuja ;|
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 25/12/2010 21:20

"W Betway zapanowała iście świąteczna atmosfera. Z tej okazji chcemy zaoferować Ci 50% darmowy zakład! Jest on ważny na dowolne wydarzania sportowe, które Cię interesują w czasie okresu świątecznego (24-29 grudnia) - wystarczy wpłacić depozyt, postawić zakład"

Freebet powrocil BRAWO
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 26/12/2010 01:08

mogliby tylko szybkosc wyplat poprawic
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 26/12/2010 06:37

freebet mial byc zaraz po rozliczeniu zakladu, ale go nie ma!
Posted by: MarcoviaMarki

Re: Betway [1] - 26/12/2010 17:45

Aten półfreebet to dla wszystkich? Czy dla wybrańców? Jest o tym jakieś info na stronie? Jakaś max stawka? Tylko single? Czy duble też się liczą?
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 27/12/2010 02:35

tylko na maila byl, ale napisalem im ze nie zamierzam sie prosic o freebeta, mial byc po rozliczeniu a go nie ma do tej pory, nie lubie "zebrac" o 50pln, burdel maja rozsylaja maile i jasno pisze "po rozliczeniu zakladu" live-chat zamkniety nie ma z kim pogadac
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 27/12/2010 02:37

Originally Posted By: MarcoviaMarki
Aten półfreebet to dla wszystkich? Czy dla wybrańców? Jest o tym jakieś info na stronie? Jakaś max stawka? Tylko single? Czy duble też się liczą?


100pln zagranie freebet 50pln, pozniej za freebeta kurs min 1.7 moze byc pojedyczny lub ako
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 27/12/2010 04:33

dopisany, bez zadnej odpowiedzi dlaczego dopiero teraz tylko suche info, ze juz jest
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 27/12/2010 04:35

wczesniejsze freebety byly z automatu
Posted by: twarog2006

Re: Betway [1] - 27/12/2010 08:09

Originally Posted By: KUERTEN.
wczesniejsze freebety byly z automatu

Kuerten nie ma co się przypierdalać do Betwaya bo te freebety to piękna sprawa,żaden buk takich nie oferuje co jakiś czas,pamiętam,że przez pewien okres co 2 tygodnie były.Ważne,że dopisują:)
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 28/12/2010 03:04

moze i tak, ale jak pisza, ze po rozliczeniu zakladu to niech tak robia a nie zeby sie dopytywac i dziada z siebie robic
Posted by: KUERTEN.

Re: Betway [1] - 29/12/2010 03:02

ale wyplaty maja szybkie i mysle, ze z nastepnym freebetem (o ile taki bedzie smile ) nie bedie juz problemow
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Betway [1] - 31/12/2010 17:53

24H od zlecenia wyplaty na MB i siana jak nie bylo tak nie ma dalej.
Posted by: TheStyl

Re: Betway [1] - 19/01/2011 21:57

Kolejny nadwrażliwy buk, którego w ciągu paru miesięcy wystarczy ograć na tysia, dwa, aby zarobić limit 20 zł na zakład. Tym samym moja prywatna czarna lista "dwuzłotowych" bukmacherów zawiera już:
-Betway
-Bet365
-Betsson
-Betsafe
Przy czym ten ostatni w limitowaniu jest "najwybitniejszy". Tylko czekać jak lista podobnie dziadowskich firm wydłuży się o kolejne.
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 19/01/2011 22:26

najwybitniejszy jest Sportingbet ;] z Betsafe i bet365 się nie zgadzam, nigdy nie miałem problemów za większe stawki.
Posted by: dampan

Re: Betway [1] - 11/02/2011 05:13

Potwierdzam bardzo szybko limituja, zleciłem pierwsza wypłatę i już limit jakiś był, wpadło jeszcze coś i podziękowali całkiem limit 20,30zl

Przykład:

*
Lech Poznań - Sporting Braga
Wygrana/Remis/Wygrana
1 2.20

* 2.20Kurs Ogólny:
* Stawka:

* 31.00 PLN Stawka całkowita:
* 66.00 PLN Możliwe wygrane:

*
Wprowadzona stawka przekracza Twój limit stawek.Zmniejsz kwotę stawki na zakład
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 13/02/2011 19:30

A potem jeszcze człowiekowi wmawiają, że to limit dla wszystkich a nie indywidualny. Nie polecam.
Posted by: GBocian84

Re: Betway [1] - 13/02/2011 21:17

Selekcje
Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopias
Wygrana/Remis/Wygrana

X
6.50


6.50
Kurs Ogólny:
Stawka:

6.00 PLN
Stawka całkowita:
32.50 PLN
Możliwe wygrane:

Wprowadzona stawka przekracza Twój limit stawek.Zmniejsz kwotę stawki na zakład.


6 zł?!
Posted by: jarl

Re: Betway [1] - 14/02/2011 00:57

Originally Posted By: GBocian84
A potem jeszcze człowiekowi wmawiają, że to limit dla wszystkich a nie indywidualny.


Bo może jest grin
A może dla Polaków wprowadzili? mad
Czy obecnie jest ktoś w stanie postawić więcej niż np. 50 zł ?