Dania - Szwecja

Posted by: Marcin

Dania - Szwecja - 03/06/2007 06:06

Dobry przyklad na roznice w regulaminach bukow.
Posted by: jadanek

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 17:58

No i?
Posted by: gryzonko

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 18:06

No własnie od wczoraj sie zastanawiam jak zostanie rozliczony ten mecz. W piątek grałem ten mecz na Danie w Betandgame, w sobote kursy mocno spadły więc opłącało sie kontrować, co też zrobiłem w 10bet, betchance, betsafe, mansion exch.
Dotychczas mecz rozliczyło jedynie betchance (grałem tam remis)- mecz rozliczyli jako zwrot. Ich reulamin
"Every match which is terminated before the 90 minutes regulation time and not restarted and played to its conclusion on the same day will be deemed void (including the score at half time or any other bet, like first goal scorer, first corner kick, GG/NG etc.) for an efficient betting regulation (even if replayed or restarted on another date)."
Mecz zalkończony bodaj 89.34 więc werdykt chyba słuszny
Posted by: Sturmwind

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 18:08

prof tez rozliczyl jako zwrot. rozmawiałem z bah i wg nich bedzie utrzymany wynik z boiska czyli 3:3. do unibetu wyslalem dwa maile i cisza. eh ze tez musialem trafic na live na taki mecz
Posted by: nowy WK

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 18:24

Ja w podobnej sytuacji mialem zwrot w BF i rozliczony mecz w Bwin. Niedawno mialem wpadke bo przerwany mecz wloskiej serie C zostal bardzo szybko powtorzony i to tak niefortunnie, ze w BF wyszedl zwrot a w Expekcie anulowali (maja inny czas jaki czekaja na powtorzenie meczu).

Wojtek
Posted by: Marcin

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 18:31

Jesli ktos gral na Danie :
W Expekt przegrane - dla nich liczy sie 80 min
W Betson tez - mam spore watpliwosci czy slusznie
Azjacie porobili zwroty, a wyspiarskie buki wciaz mysla ( chyba czekaja na oficjalny wynik)
Udusilbym tego kibica....
Posted by: budzigniew

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 18:36

Unibet rozliczył mój zakład under 3,5 jako przegrany i wpisał wynik 1-3, czyli ten, który był chyba do przerwy. Gralem uder na cały mecz.
W ich regulaminie jest:
Zakład uznany jest za nieważny:
W przypadku, gdy mecz lub zdarzenie nie zostało zakończone, a Wynik nie został ogłoszony w ciągu 36 godzin

Nie znalazłem w ich regulaminie jakiegoś specjalnego traktowania under/over w przypadku przerwania meczu. Wiec wydaje mi sie ,że jednak powinien być zwrot, a na pewno powinni poczekać 36 godzin na decyzję UEFA.
Nie straciłem dużo, ale dobrze jakby na przyszłość były jasne zasady w takich przypadkach.
Posted by: gryzonko

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 18:37

Zainteresowany jestem rozliczeniem mnnajbardzie przez betandgame i 10bet
betandgame
If a match is abandoned before 90 minutes are played or postponed by more than 48 hours, all bets will be annulled
Jak na mój gustu w gre wchodzi tylko anulowanie ( jest mi to zresztą na tęke)
10bet
Zakłady zostają unieważnione jeżeli zostały postawione:
Po rozpoczęciu spotkania, o ile nie jest to zakład typu “live betting”.
Jeżeli mecz zostaje przerwany przed końcowym gwizdkiem, o ile nie zostaje dokończony w ciągu 24 godzin.
W przypadku przełożenia spotkania, o ile nie zostaje rozegrany w ciągu 24 godzin na tym stadionie.
W przypadku zmiany miejsca rozgrywania meczu.
Jeżeli wynik meczu został ustalony przez odpowiedni Związek Piłkarski w ciągu 24 godzin.

Niby anulowany, ale nie rozumiem znaczenia ostatniego warunku, trza by było chyba sprawdzić angielskie rules
Posted by: bizonik

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 18:38

Kto gral na Danie nie ma czego zalowac - sedzia po pokazaniu czerwonej wskazal na wapno i gdyby nie ten debil zapewne Szwedzi strzeliby z karnego na 4:3
Posted by: Sturmwind

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 18:44

Witamy serdecznie!

Dziekujemy za wiadomosc. Informuje,ze ciagle czekamy na oficjale wyniki UEFA.W miedzyczasie prosze zapoznac sie z regulaminem Unibet.

5.7 Zakład może być uznany za nieważny, a jego kurs, w takim przypadku, ustala się jako 1.00.


5.8 Zakład uznany jest za nieważny:
W przypadku, gdy mecz lub zdarzenie nie zostało zakończone, a Wynik nie został ogłoszony w ciągu 36 godzin; albo w ciągu 12 godzin w przypadku Baseball’a;



5.1.4 "Mecz" oznacza wydarzenie, co do którego możliwe jest postawienie Zakładu na wynik meczu lub zdarzenia. Każdy zakład odnosi się do czasu normalnego, chyba że wyszczególnione jest inaczej.


Prosimy o cierpliwosc!

Pozdrawiam,

Marta

Biuro Obsługi Klienta
Posted by: gryzonko

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 18:49

10bet i betandgame anulowali zakłady. Jeśli chodzi o 10bet prosiłbym kogoś kto jest dobry z angielskiego o dokładne przetłumaczenie tego zdania
Bets will be deemed void, if the bet was placed:
.
.
.
-If the match result has been decided at a Conference within 24 hours at the same venue.
Posted by: pietroc1908

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 18:50

Originally Posted By: gryzonko

Jeżeli wynik meczu został ustalony przez odpowiedni Związek Piłkarski w ciągu 24 godzin.[/color]
Niby anulowany, ale nie rozumiem znaczenia ostatniego warunku, trza by było chyba sprawdzić angielskie rules


chodzi pewnie o dyskwalifikacje / walkowery itd., ktore zostaly nalozone w ciagu 24 godzin po zakonczeniu meczu.
Posted by: Marcin

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 18:53

Originally Posted By: bizonik
Kto gral na Danie nie ma czego zalowac - sedzia po pokazaniu czerwonej wskazal na wapno i gdyby nie ten debil zapewne Szwedzi strzeliby z karnego na 4:3


Ja liczylem na zwrot - i to wcale nie jest oderwane od zapisow niektorych regulaminow ( patrz Betsson) - a mimo wszystko policzyli jako przegrane
Posted by: globus

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 18:56

W Betfair zakład mam w dziale "znalazł nabywcę" mam nadzieje ze zostanie remis
Posted by: nowy WK

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 19:36

BF ma jasno okreslone:

If a match starts but is later abandoned or postponed and is not completed (i.e. 90 minutes of play, plus stoppage time) within three whole days of the scheduled start date, all bets will be void except for those on markets which have been unconditionally determined.

Ja zawsze mialem zwrot w takiej sytuacji. Pewnie u/o jak wszedl over rozliczaja bo to jest "unconditionally determined" ale za wynik meczu zwrot.

Wojtek
Posted by: m-a-r-c

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 19:44

Czy jest ktos kto typowal w Expekt cos co by weszlo np. remis albo over 2.5? Ciekawy jestem czy rozliczyli mu kupon jako wygrany bo ja akurat stawialem na under, ale jezeli komus anulowali to mi tak samo nalezy sie zwrot i wtedy do nich napisze.

Regulamin niby mowi ze mecz musi trwac conajmniej 80 minut aby zostal uznany za wazny, ale linijke nizej jest napisane ze rezultat ustala sie po rozegraniu regulaminowego czasu gry, wiec roznie moga to zinterpretowac
Posted by: erty

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 21:12

W BF mecz jest wciąż nie rozliczony

I pewnie jeżeli w ciągu 3 dni zostanie podany oficjalny wynik,
to zostanie rozliczony, jezeli beda inne decyzje typu :powtorzenie czy bedzie ustalony termin dokończenie meczu to wówczas zwrot.

W Nordic - również czeka na rozliczenie (i tak grac sure .. \:\)

pzdr
Posted by: gryzonko

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 21:19

Kiedy uefa wyda decyzję dotyczącą wyniku tego meczu?- jest szansa że dzisiaj?
Posted by: terkin

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 21:49

Grał ktoś ten mecz na starbecie? Bo mi wciąż wisi jako nieroztrzygnięty? a stawiałem remis także jestem ciekaw jak to jest u innych?
Posted by: Sturmwind

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 23:04

Originally Posted By: gryzonko
Kiedy uefa wyda decyzję dotyczącą wyniku tego meczu?- jest szansa że dzisiaj?


pewnie będą się starali przed środą i kolejną kolejką gier
Posted by: Logan

Re: Dania - Szwecja - 03/06/2007 23:23

Dopiero teraz dowiedzialem sie ze przerwali mecz. Przydalby mi sie zwrot w unibecie za dwa nie trafione typy na under 2,5 i 5,5. Ciekawe co mi odpisza
Posted by: m-a-r-c

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 00:11

Gral to ktos w Expekcie?

----------------------------
Witam,

Szanowny Kliencie, zaklady na to spotkaniw zostaly rozliczone. W przypadku zakladow 1x2 zostaly uzwglednione dwa wyniki.
Po pierwsze remis, poniewaz mecz zostal przerwany w 87 minucie, czyli 80 minut spotkania wymaganego zasadami naszego serwisu
zostalo rozegrane i stan meczu byl w tym czasie 3-3.

Po drugie zostala zaliczona tez, z uwagi na okolicznosci jakie zaistnialy w meczu oraz oficjane stanowisko UEFA, wygrana Szwecji.
Takze specjalne potraktowanie spotkania z uwagi na klientow.

Takie rozliczenie jest zgodne z zasadami naszego serwisu.
----------------------------

Z tego co tu napisali to uznali zarowno kupony na remis jak i na zwyciestwo Szwecji, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc?
Posted by: pietroc1908

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 00:20

Originally Posted By: Logan
Dopiero teraz dowiedzialem sie ze przerwali mecz. Przydalby mi sie zwrot w unibecie za dwa nie trafione typy na under 2,5 i 5,5. Ciekawe co mi odpisza


za 5,5 bedziesz mial zwrot, ale under 2,5 jest przegrany, poniewaz byl to zaklad jednoznacznie roztrzygniety.
Posted by: pietroc1908

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 00:20

Originally Posted By: pietroc1908
Originally Posted By: Logan
Dopiero teraz dowiedzialem sie ze przerwali mecz. Przydalby mi sie zwrot w unibecie za dwa nie trafione typy na under 2,5 i 5,5. Ciekawe co mi odpisza


za 5,5 bedziesz mial zwrot, ale under 2,5 jest przegrany, poniewaz byl to zaklad jednoznacznie roztrzygniety.


sorry, 5,5 oczywiscie tez przegrane \:D
Posted by: budzigniew

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 01:06

Napisałem do Unibetu na podstawie ktorego punktu regulaminu uznali zakład na under 3,5 jako przegrany w przypadku meczu przerwanego. Przysłali mi odpowiedż, że czekają na oficjalny wynik z UEFA. Zacytowali także punkty regulaminu o anulowaniu i unieważnieniu zdarzenia i prosili żebym zapoznał się z regulaminem, chociaż sam im w mailu wkleiłem punkt który mi napisali.
Ciekawe co zrobią jak UEFA przyzna Szwecji walkower?
Posted by: Sturmwind

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 02:03

Originally Posted By: m-a-r-c
Gral to ktos w Expekcie?

----------------------------
Witam,

Szanowny Kliencie, zaklady na to spotkaniw zostaly rozliczone. W przypadku zakladow 1x2 zostaly uzwglednione dwa wyniki.
Po pierwsze remis, poniewaz mecz zostal przerwany w 87 minucie, czyli 80 minut spotkania wymaganego zasadami naszego serwisu
zostalo rozegrane i stan meczu byl w tym czasie 3-3.

Po drugie zostala zaliczona tez, z uwagi na okolicznosci jakie zaistnialy w meczu oraz oficjane stanowisko UEFA, wygrana Szwecji.
Takze specjalne potraktowanie spotkania z uwagi na klientow.

Takie rozliczenie jest zgodne z zasadami naszego serwisu.
----------------------------

Z tego co tu napisali to uznali zarowno kupony na remis jak i na zwyciestwo Szwecji, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc?


wiesz..dla nich to mogą być grosze, a w ten sposób klienci są szczesliwi. pamietam raz była taka sytuacja bodaj w Will Hillu. sedzia nie uznal prawidlo zdobytej bramki chyba dla Liverpoolu. Hill sobie zrobil reklame i bramke uznal "kto strzeli pierwsza bramke". troche kasy stracili ale poszlo w swiat ze dali zarobic klientom \:\)
Posted by: pietroc1908

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 03:06

dokladnie, to samo zrobil BET24 po ktoryms meczu Orange, bodajze Lech - Cracovia. sedza przekrecil mecz, a oni uznali oba wyniki. obrot pewnie byl na tym meczu niewielki a reklama glosna.
Posted by: pescar

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 04:17

Z tego co pamiętam to Bet24 uznał za wygrane wszystkie 3 kombinacje czyli zwycięstwo gospodarzy, gości i remis.
Posted by: homza

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 04:20

kto wie jak toto-mix rozliczyl ten mecz
Posted by: gremlin

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 04:41

Originally Posted By: homza
kto wie jak toto-mix rozliczyl ten mecz

jeszcze nie rozliczyl
Posted by: Kreczmer

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 05:30

a to dziwne ze mix jeszcze nie rozliczyl. kiedys gralem remis w czeskim hoku i mecz zostal przerwany przy 0:1. mix zaliczyl wynik chociaz mecz trwal tylko 40 minut zamiast regulaminowych 60 - tym samym zaklad przegralem
Posted by: erty

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 05:51

nordicbet - anulowal
Posted by: Joe_Salami

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 19:40

nie wiem kto to mówił że w totomixie robią zwrot za mecz Dania-Szwecja, właśnie wróciłem i nie dostałem pieniędzy bo uznali wynik remisowy
Posted by: gremlin

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 19:52

Originally Posted By: Joe_Salami
nie wiem kto to mówił że w totomixie robią zwrot za mecz Dania-Szwecja, właśnie wróciłem i nie dostałem pieniędzy bo uznali wynik remisowy

chyba jedyna porzadna firma jest u naziemnych "profesjional" ktory policzyl mecz 1-1 ( nie gra sie w takich syfach jak Toto-Mix)
Posted by: Sturmwind

Re: Dania - Szwecja - 04/06/2007 19:56

unibet zwrot
Posted by: frees

Re: Dania - Szwecja - 05/06/2007 00:10

sts zwrot
Posted by: gryzonko

Re: Dania - Szwecja - 05/06/2007 01:25

betsafe zwrot- mają regulaminie że zwrot automatycznie jeśli właściwa federacja w ciągu 36 godzin nie ustali wyniku, a że uefa pracuje w tempie dostarczanie przesyłek przez pocztę polską to....
@ dni myśleli co z ztym fantem zrobić (jak na mój gust to sytuacja odnośnie samego wyniku jest chyba oczywista, 3-0 i kwita) no i ustalili że decyzje podejmą w piątek
"UEFA's Control and Disciplinary Body will deal on Friday with the case relating to last Saturday's abandoned UEFA EURO 2008™ qualifying match between Denmark and Sweden in Copenhagen."
Posted by: Randall

Re: Dania - Szwecja - 05/06/2007 05:32

Duńska federacja będzie się domagać 10 mln zł odszkodowania od tego kibica \:D
Posted by: Tadeusz

Re: Dania - Szwecja - 05/06/2007 05:53

Co do Expektu to masz racje tam powyżej. Zaliczyli zarówno x (3,20) jak i 2 (1.90). Ten Expekt
Posted by: Banik

Re: Dania - Szwecja - 06/06/2007 00:47

Ostatecznie zaklad Dania- Szwecja w betsson wyglada:

1- zwroty
X- wygrany
2- wygrany