bet365.com

Posted by: Garrett

bet365.com - 04/06/2003 03:45

Mam pytanie: jak to jest z tą promocją w bet365? Dają podobno free bet 20 funtów za samo zarejestrowanie się. Zrobiłem to, przysłali mi z Anglii jakieś papiery i co teraz mam robić by uzyskać ten free bet???

Pozdrawiam
Garrett
Posted by: Don

Re: bet365.com - 04/06/2003 06:37

Wpłacić
Promocja polega na zwrocie stawki z 1 zakładu - ale nie pamietam czy jest jakieś minimalne ako zakładu czy może być dowolne.
Posted by: Garrett

Re: bet365.com - 04/06/2003 13:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Don:
Promocja polega na zwrocie stawki z 1 zakładu[/QUOTE]Wygranego, przegranego czy wogóle zakładu ?

Pozdrawiam
Garrett
Posted by: Don

Re: bet365.com - 05/06/2003 04:55

Nie ma znaczenia czy zakład był wygrany czy przegrany.
Posted by: Master_Flamaster_

Re: bet365.com - 22/06/2003 18:05

Może mi to ktoś przetłumaczyć? To dla mnie bardzo ważne.

Open an online account and place your first bet. You will then qualify for a free treble on the selections of your choice to the same value of your first bet (up to a maximum of £20 or currency equivalent). To claim your free bet, add 3 selections only to your bet slip which can be combined in a treble. The words 'Claim Free Bet' will appear on your bet slip. Tick the box next to this and click 'Place Bet'. Your free bet will be placed with the selections you have made. Free bet winnings exclude stake.

Z góry dzięki iwo:
Posted by: Kubi

Re: bet365.com - 22/06/2003 20:42

Otworz konto i zagraj pierwszy zaklad. Bedzie to rownoznaczne z zakwalifkowaniem sie do zagrania jednego zakladu(trebla) za darmo ze stawka taka sama jaka zagrales w swoim pierwszym zakladzie zagranym zaraz po rejestracji ale nie wieksza niz 20 funtow (lub rownowartosc w innej walucie ).
Cyli jak juz sie zarejestrowales. wplaciles kase i zagrales zaklad np za 5 dolcow to masz prawo zagrac darmowego trebla tez o warosci 5 dolcow. Pamietaj aby zaznaczyc check box "Claim Free Bet"
I teraz jezeli np ako na trebla bylo 2.0 i trafisz, to nie wygrasz 10 tylko 5 bo stawka jest odejmowana od calosci.

Pozdro
Posted by: Anonymous

Re: bet365.com - 22/06/2003 22:34

WItam .

Mam prośbę powiedzcie mi wszystko o tym buku. Czy warto w nim grac? czy pobierają jakieś prowizje od wpłaty? czy mozna wpłacac i wypłacac VE? Jaka jest minimalna wpłata na konto? jaka jest minimalna stawka za zaklad? Dzieki za odpowiedz!!
Posted by: rymoholik

Re: bet365.com - 22/06/2003 22:45

Buk jest pewny, mozesz spokojnie wplacac do nich kase. Nie wiem jak jest z prowizjami przy wplacie karta, bo ja wplacalem Netellerem i nie pobrali zadnej prowizji. Ale darmowe wplaty i wyplaty sa chyba raz w miesiacu. Co do oferty to bardzo mi sie podoba. Czesto maja rozne dziwne propozycje na mecze, ktorych nie oferuje zaden inny buk. Mozesz byc pewien ze zadnego meczu nie usuna tak jak robi to GB czy expekt. Ja gram u nich NCAA, CFL i NBA. Dodatkowo nie wiem czy ta promocja jest jeszcze aktualna, ale dawali matchup bonus 50 za 50. Popytaj sie na supporcie. Moze jeszcze oferuja. Mi to przyszlo poczta.

Powodzenia
Posted by: Anonymous

Re: bet365.com - 23/06/2003 03:30

Rymoholik wielkie dzieki!!! A trzeba przesyłac jakies skany?
Posted by: xeo

Re: bet365.com - 23/06/2003 03:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]Rymoholik wielkie dzieki!!! A trzeba przesyłac jakies skany?[/qb][/QUOTE]Przy wplacie karta wymagaja skanu karty , paszport , jakis rachunek , i chyba dodatkowego dowdu ze zdjeciem .
Posted by: Anonymous

Re: bet365.com - 23/06/2003 03:42

Mam prośbe!!! Proszę o kontakt na nr gg 1043950 kogos kto gra w Bet365 i zarejestrował sie Visą Electron . iwo:
Posted by: xeo

Re: bet365.com - 23/06/2003 03:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał xeo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]Rymoholik wielkie dzieki!!! A trzeba przesyłac jakies skany?[/qb][/QUOTE]Przy wplacie karta wymagaja skanu karty , paszport , jakis rachunek , i chyba dodatkowego dowdu ze zdjeciem .[/qb][/QUOTE]A i skanu formularza , ktory przysla ci na skrzynke .
Posted by: Conrad

Re: bet365.com - 23/06/2003 07:31

Od razu ostrzegam, że Bet365 podobnie traktuje "wygrywających" jak Betandwin. Ostatnio chciałem postawić coś z tenisa i limit dostałem... $10...
Posted by: Kubi

Re: bet365.com - 23/06/2003 08:59

Bo ty Conrad to bys chcial zaraz wszystkich ograc a to przeciez taka zabawa
Ja nie mialem narazie z nimi problemow,ale prawda jest ze na duze stawki nie gralem.

Wlasciwie po tym poscie Conrada rodzi sie we mnie fundamantalne pytanie jakie czesto zadaja nowi na tym forum.
"GDZIE GRAC"

Unibet - kreca z wyplata pieniedzy
Expekt - kompletnie nie profesjonalny
GB - podejrzany wlasciciel (Ruskie albo Bulgarzy)
B&W - nie lubiaw wygrywajacych
Bet365 - nie lubia wygrywajacych

Pozdrawiam
Posted by: rymoholik

Re: bet365.com - 23/06/2003 12:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Od razu ostrzegam, że Bet365 podobnie traktuje "wygrywających" jak Betandwin. Ostatnio chciałem postawić coś z tenisa i limit dostałem... $10...[/qb][/QUOTE]Bo Ty Conrad jestes gruba ryba oni o tym dobrze wiedza i sie przestraszyli pewnie
Posted by: Anonymous

Re: bet365.com - 24/06/2003 03:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]Mam prośbe!!! Proszę o kontakt na nr gg 1043950 kogos kto gra w Bet365 i zarejestrował sie Visą Electron . iwo: [/qb][/QUOTE]Ponawiam prośbe iwo:
Posted by: donic

Re: bet365.com - 24/06/2003 04:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kubi:
[qb]Bo

GB - podejrzany wlasciciel (Ruskie albo Bulgarzy)
[/qb][/QUOTE]Ahaaa...
Posted by: Pitersson

Re: bet365.com - 24/06/2003 14:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Od razu ostrzegam, że Bet365 podobnie traktuje "wygrywających" jak Betandwin. Ostatnio chciałem postawić coś z tenisa i limit dostałem... $10...[/qb][/QUOTE]gdyby tego nie napisał Conrad to bym nie uwierzył, 10$?!?! Czyli co, oni nie chcą zarabiać?! Nikt poważny nie będzie trzymał kasy u takiego buka, czasami przecież nawet detaliści postanawiają założyć się za większą kasę. Chyba że ich grupą docelową są nastolatki, szefowie Bet365 postanowili przejąc całe kieszonkowe europejskich nastolatków - to dopiero jest cel!
A ja myslałem że to porządny buk...
Posted by: Xanthos

Re: bet365.com - 24/06/2003 15:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kubi:
[QB]Unibet - kreca z wyplata pieniedzy
Expekt - kompletnie nie profesjonalny
GB - podejrzany wlasciciel (Ruskie albo Bulgarzy)
B&W - nie lubiaw wygrywajacych
Bet365 - nie lubia wygrywajacych

Jakies 2 miesiace temu wyplacalem z Unibetu 4 tys.PLN (nie wiem czy to duzo czy malo),telefonicznie i po paru dniach mialem na koncie pieniadze.Chyba nie jest tak zle z tym Unibetem...
Posted by: rymoholik

Re: bet365.com - 24/06/2003 15:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pitersson:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Od razu ostrzegam, że Bet365 podobnie traktuje "wygrywających" jak Betandwin. Ostatnio chciałem postawić coś z tenisa i limit dostałem... $10...[/qb][/QUOTE]gdyby tego nie napisał Conrad to bym nie uwierzył, 10$?!?! Czyli co, oni nie chcą zarabiać?! Nikt poważny nie będzie trzymał kasy u takiego buka, czasami przecież nawet detaliści postanawiają założyć się za większą kasę. Chyba że ich grupą docelową są nastolatki, szefowie Bet365 postanowili przejąc całe kieszonkowe europejskich nastolatków - to dopiero jest cel!
A ja myslałem że to porządny buk...[/qb][/QUOTE]Mi jakos limitow nie wprowadzili tak niskich jak Conradowi chociaz wcale tam nie przegrywalem. Jesli ktos ma podobne doswiadczenia jak Conrad to niech da znac. Wydaje mi sie ze nasz moderator jest znany na calym swiecie i wsrod bukow jako dobry capper, skoro na stronie glownej bukmachera Betworks znajduje sie jego cytat Nie ma co ukrywac buki sie go boja
Posted by: Kubi

Re: bet365.com - 24/06/2003 21:11

Xantos

O unibecie napisalem tak tylko z jednego powodu. Ktos kiedys skarzyl sie na tym forum ze ma problem z wyplata od nich. Moje osobiste doswadczenie z Unibetem jest jak najbardziej pozytywne. Jakis rok temu wyplacalem od nich pare groszy i nie mialem zadnego problemu. Chyba przypadek opisany na forum byl wypadkiem przy pracy. Ale jak to ktos kiedys powiedzial ze zle wiesci roznosza sie 10 razy szybciej niz te dobre. Jako ze temat dotyczy bet365 to na koniec dopisze ze pare dni temu wyplacalem od nich pieniadze, poszlo bez problemu.

Pozdrowienia
Posted by: Ufo

Re: bet365.com - 24/06/2003 21:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rymoholik:
Mi jakos limitow nie wprowadzili tak niskich jak Conradowi chociaz wcale tam nie przegrywalem. Jesli ktos ma podobne doswiadczenia jak Conrad to niech da znac. Wydaje mi sie ze nasz moderator jest znany na calym swiecie i wsrod bukow jako dobry capper, skoro na stronie glownej bukmachera Betworks znajduje sie jego cytat Nie ma co ukrywac buki sie go boja [/QUOTE]Limity po okolo miesiacu gry. Czesto 0$ na dane zdarzenie. Szybciej chyba tylko w B&W jest...
Posted by: Gabriel

Re: bet365.com - 24/06/2003 21:18

Mam konto w bet365, moje stawki są w granicach 20-50$ i limitów nie mam
Ogólnie buk jako buk jest ok, wpłacałem przez neteller, wypłacać będę tak samo, a najlepsze to to, że odpisują na maile po kilkudziesieciu minutach. Kursy też mają niczego sobie szczególnie na tenis.

Pozdrawiam iwo:
Posted by: Anonymous

Re: bet365.com - 25/06/2003 03:59

MAM pytanko. Można sie zarejestrować bo bet365 kartą Visa Electron. Prosże o odpowiedz. iwo:
Posted by: wyszukaj

Re: bet365.com - 13/08/2003 19:30

Czy ktoś się orientuje w temacie takich zakładów oferowanych przez bet365:
Winning margin:
No score draw
Czy to oznacza że nie będzie remisu?
Bo jeżeli tak to kurs 11.00 na takie zdarzenie jest chyba atrakcyjny?
Pozdrawiam.
Posted by: Arcy

Re: bet365.com - 13/08/2003 19:49

:rolleyes: To znaczy, że bedzie remis bezbramkowy czyli 0:0. Ciekawe czy można to połączyć z correct score 0:0 po 11.00
Posted by: sebau

Re: bet365.com - 17/08/2003 00:23

Mam pytanie odnośnie promocji w bet365. Gdy whodze np. strone http://globetting.com/picks.php?st=djsosna (mojego ulubionego typera ) to pomiedzy opisami meczów znajdują sie banery mowiace ze promocja w bet365 to free bet na 20 funciakow i dodatkowy freebet w zakladach live w meczu liverpool-chelsea. Planuje założyć konto u tego buk'a i chciałbym to zrobić wykorzystując możliwie najlepszą promocje. Jednak po wejsciu przez link zauważylem, ze ten free bet to nie 20 funtów a tylko 10 . Czy ktoś mogłby mi wyjaśnić o co tu chodzi ?
Posted by: Conrad

Re: bet365.com - 17/08/2003 03:22

Link Promocyjny : 15% bonus dla graczy obstawiających sporty amerykańskie i wpłacających min. $100 (jeśli wpłacisz $1.333,33 to otrzymasz maks. bonus $200).

Masz też opcję by zamiast 15% bonusu przy pierwzej wpłacie otrzymać freebet o wartości $15 (do wykorzystania na live betting).
Posted by: monster

Re: bet365.com - 31/08/2003 21:38

Wie ktoz czy sa tu na pilke kursy dwudrogowe, tj. 1x, x2?
Posted by: qwerty

Re: bet365.com - 31/08/2003 23:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał monster:
[qb]Wie ktoz czy sa tu na pilke kursy dwudrogowe, tj. 1x, x2?[/qb][/QUOTE]Sam sobie stwórz.
Posted by: borsuk

Re: bet365.com - 31/08/2003 23:31

Jak rozbijesz stawki to bedziesz mial.
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 04/09/2003 03:18

Niech mi ktoś pomoże bo ślepne chyba na starość Potrzebuję link do strny na mecz.pl z tabelka gdzie i jakie prowizje pobieraja buki od wplat i wyplat, czymazna karta etc. Nie mogę tego znaleźć :rolleyes:

Chyba, że ktoś sam udzieli mi takich informacji bet365 pobiera jakieś prowizjeod wplat i wyplat? możnawplacać ekarta mbanku? wyplacac? wyplacac wiecej niz sie nia wplacilo?

z gory dzieki za pomoc

konkurent

ps. spacja mi nawala :/
Posted by: Arcy

Re: bet365.com - 04/09/2003 05:38

http://www.mecz.org/index.php?dzial=zestaw
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 04/09/2003 15:00

Dzięki wielkie

do dupy ten buk nie można ekartąwpłacać
Posted by: Anonymous

Re: bet365.com - 04/09/2003 16:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Dzięki wielkie

do dupy ten buk nie można ekartąwpłacać [/qb][/QUOTE]A ja wplacilem do BET365 za pomoca visy mBanku i wyplacilem z powrotem na karte duzo wieksza sumke. W takich zestawieniach jak ten na mecz.pl jest niestety zawsze sporo bledów
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 05/09/2003 18:03

Nata$ serio?

Wybierałes withdraw i nie mieli zadnych 'ale'? Byłoby miło bo kursy nainteresujace mne zdarzenia maja bardzo dobre.

Potwierdz prosze bo niedowierzam
Posted by: Anonymous

Re: bet365.com - 05/09/2003 19:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]Nata$ serio?

Potwierdz prosze bo niedowierzam [/qb][/QUOTE]Serio,serio! Trzeba bylo tylko wyslac im scan karty i czegos tam jeszcze jak to zwykle jest z tymi kartami i kaska wraca w 2 czy 3 dni. Buk jest calkiem wporzo poza tym, ze slyszalem, ze potrafi zasunac niezle limity jak ktos mu za duzo podbiera na raz, takze staram sie nie stawiac tam wiecej niz kilkaset $ i jak na razie bez ograniczen

pzdr
Posted by: Anonymous

Re: bet365.com - 05/09/2003 20:19

NATA$ wplaciles zwyklą kartą Visa Electron mBanku? Jesli tak to napisz jakie i na jaki adres trzeba wyslac im skany! Z gory dzieki
Posted by: Anonymous

Re: bet365.com - 05/09/2003 21:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]kartą Visa Electron mBanku?[/qb][/QUOTE]hej hej! no nie elektronem przeciez. visa virtualna czyli eKarta (20zł na rok to smieszna sumka) A ze swej strony to raczej bym wam polecal Netellara w tym wypadku(zawsze to warto wykorzystac jesli buk oferuje ta opcje). Darmowy depozyt i co 28 dni darmowy zwrot dowolnej sumki. A z Netellara jeszcze szybciej wraca kaska na konto w banku przy czym oczywiscie korzysc jest ta ze moge w przeciagu minut czesc kapitalu przerzucic do innego buka ktory ma np lepszy kurs al:
Posted by: rymoholik

Re: bet365.com - 09/09/2003 03:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał NaTa$:
[qb] A z Netellara jeszcze szybciej wraca kaska na konto w banku przy czym oczywiscie korzysc jest ta ze moge w przeciagu minut czesc kapitalu przerzucic do innego buka ktory ma np lepszy kurs al: [/qb][/QUOTE]Wyplacasz kase przelewem z netellera na konto w banku? To oni oferuja cos takiego Polakom? Myslalem ze tylko czeki. :rolleyes:
Posted by: Anonymous

Re: bet365.com - 09/09/2003 20:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Wyplacasz kase przelewem z netellera na konto w banku? To oni oferuja cos takiego Polakom? Myslalem ze tylko czeki. :rolleyes: [/qb][/QUOTE]Zgadza sie, czeki, ale dopiero wtedy gdy masz jakas nadwyzke w stosunku do depozytu (visa o'course). Na poczatku kazdy dokonany depozyt musi by w identycznej kwocie zwrocony spowrotem na konto na zasadzie zareklamowania transakcji. A najfajniejsze jest to, ze kurs $ przy zwrocie to tez kurs kupna $ wiec nic sie nie traci na roznicy kursow kopno-sprzedaz a nawet mozna zykac
Posted by: rymoholik

Re: bet365.com - 09/09/2003 20:39

Ehh, myslalem ze cos sie zmienilo z tymi przelewami. Najwazniejsze jest dla mnie zeby zysk szybko wracal na konto. Bo realizacja czekow jest dobijajaca. Czekam na info o tej karcie, moze to bedzie jakies rozwiazanie w koncu. Jak na razie nikt sie nia jeszcze nie pochwalil, albo nie chce Poki co pozostaje obracanie na GB, ktore troche mija sie z celem moim zdaniem, bo zauzmy ze ktos wygral pieniadze w canbet chce je sobie wyplacic, a tu musi jeszcze obracac w GB nie wiadomo ile razy.
Posted by: majner

Re: bet365.com - 16/09/2003 17:07

obecnie bet365 oferuje rowniez taka promocje jak 20 % od wplaconej sumy, ktore mozna wykorzystac jako free bet tylko w "In-Running" (czyli "Live"). korzystal ktos z tego ? bo ja postawilem ten free bet, wynik trafilem a kasy mi nie dali why ? nie mam pojecia. mial ktos z was takze z tym problem ?
Posted by: monster

Re: bet365.com - 16/09/2003 22:45

Wie ktos czy w bet365 istnieje jakis gorny limit wygranej - przy 2 dzisiejszych moich kuponach pojawil sie jakis dziwny znaczek.
Posted by: qwerty

Re: bet365.com - 17/09/2003 03:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał monster:
[qb]Wie ktos czy w bet365 istnieje jakis gorny limit wygranej - przy 2 dzisiejszych moich kuponach pojawil sie jakis dziwny znaczek.[/qb][/QUOTE]Czy jest to konkretny limit czy nie, to pewne jest, że limitują wygrywających tam graczy.
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 02/10/2003 19:04

Witam,

jest w bet365 jakiś system poleceń/referali? Chcę się zarejestrować a trzebasobie pomagać

konkurent
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 08/10/2003 17:03

bet365 jest limit minimalnej wpłaty 55 euro. Trochę dziwny :rolleyes: Po depozycie przeliczają wybraną walutę na dolary i dopiero rozliczają. W ten sposób 55 euro w bet365 kosztowało mnie 257,78 :rolleyes:
Posted by: luc

Re: bet365.com - 08/10/2003 19:08

Czy ktos wie czy jest mozliwosc zrobienia obrotu obstawiajac kazda mozliwosc w danym zakladzie, bedzie minimalna strata ale za to bylby obrot...
Posted by: qwerty

Re: bet365.com - 08/10/2003 20:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał luc:
[qb]Czy ktos wie czy jest mozliwosc zrobienia obrotu obstawiajac kazda mozliwosc w danym zakladzie, bedzie minimalna strata ale za to bylby obrot...[/qb][/QUOTE]luc, przed takim czymś łatwo się bronić; prawie każdy buk ma zapis, że bonus może zostać wycofany z twojego konta, jeśli uznają, ze go nadwykorzystywałeś. Obstaw lepiej pozostałe możliwości u innego bukmachera.
Posted by: luc

Re: bet365.com - 08/10/2003 22:34

Istnieje jakis odds checker w ktorym mozna zaznaczyc np tylko dwoch bukmacherow i niech miedzy nimi znajdzie 0% "surebety" albo chociaz o najmniejszej stracie ?
Posted by: djmuskla

Re: bet365.com - 20/10/2003 14:05

Witam

Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób wypłacaliście kasę od tego buka na ekarte. W innych bukach (np. GB, Hill) wypłaca się z poziomu ich strony, a bet365 chce (przesłałem już wszystkie skany), bym przesłał im na maila ile chcę wypłacić.
Czy u Was jest tak samo? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 30/10/2003 18:00

Powoli przymierzam się do wypłaty częsci srodkow

i jak to tam wyglada z ekarta?
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 08/11/2003 18:18

Witam,

co to jest "A copy of an online statement" ? :rolleyes:

a ja myślałem, że trochę ten angielski znam

mały update:

"If you have used NETeller as your method of deposit, we will pay back any balance into your NETeller account. bet365 will pay for one free NETeller withdrawal every 28 days. For additional withdrawals, bet365 will charge a fee of US$15. The minimum amount which may be withdrawn via NETeller is US$50. "

czyli jeśli nie wpłaciłem przez Netellera to wypłacić przez niego nie mogę?
Posted by: qwerty

Re: bet365.com - 09/11/2003 02:29

Możesz, ale nie zawsze.
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 09/11/2003 14:48

tzn? kiedy mogę a kiedy nie? wpłaciłem kartą minimalną kwotę depozytu i trochę się zebrało, więc pomyślałem o wypłacie części środków. Równowartość depozytu pójdzie spowrotem na kartę a reszta?

z góry dzięki za pomoc
Posted by: qwerty

Re: bet365.com - 09/11/2003 17:32

Z resztą nie wiadomo; zacytowany przez ciebie punkt regulaminu się do tego nie odnosi, ale osobiście odnoszę wrażenie, że Bet365 lubi trzymać się jednej metody, tak więc możliwe, że będziesz mógł wypłacić tylko na kartę.
Posted by: simka_airMen

Re: bet365.com - 10/11/2003 17:12

Czy wie ktoś moze czy istnieje w bet przelewy na konto innej osoby coś w stylu Vouchera ??
Dokładnie jest taka sytuacja ze znajomy ma dość kasy na konice nie wypłaca poniewaz nie ma konta gdyż nie ma 18 lat i chciałby mi przesłać na konto w bet365 albo na moje osobiste ale to chyba nie jest mozliwe.
Posted by: qwerty

Re: bet365.com - 10/11/2003 19:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał simka_airMen:
[qb]Czy wie ktoś moze czy istnieje w bet przelewy na konto innej osoby coś w stylu Vouchera ??
Dokładnie jest taka sytuacja ze znajomy ma dość kasy na konice nie wypłaca poniewaz nie ma konta gdyż nie ma 18 lat i chciałby mi przesłać na konto w bet365 albo na moje osobiste ale to chyba nie jest mozliwe.[/qb][/QUOTE]A jak wpłacił, skoro nie ma 18 lat?
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 15/11/2003 02:42

Pieniążki doszły i jestem pełen podziwu dla bet365 bo bezproblemowo wypłaciłem na kartę ponad 5 razy więcej niż nią wpłaciłem. Bodajże 2 dni czekałem Kurs rewelacyjny iwo: kocham tego buka
Posted by: Stach

Re: bet365.com - 11/01/2004 16:03

Przy każdej wpłacie kartą żądają takiego bzdurnego oświadczenia ???? :

[QUOTE] Authorisation Statement

I, _________________________________________, authorise bet365 to charge my Visa the amount stated;
Card Number: *********** expiry date: .........
Value: USD ........,
Transaction dated: ............
I acknowledge this purchase and agree all sales are final.

Signature_______________________________________ Date:______________
[/QUOTE]Przecież nie będę specjalnie kupował drukarki :eek: :eek:
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 11/01/2004 16:11

Stach - możesz wysłać faxem

Wydaje mi się, że tylko przy pierwszej wypłacie, ale więcej nie wypłacałem
Posted by: chase

Re: bet365.com - 11/01/2004 17:10

[QUOTE]Pieniążki doszły i jestem pełen podziwu dla bet365 bo bezproblemowo wypłaciłem na kartę ponad 5 razy więcej niż nią wpłaciłem. Bodajże 2 dni czekałem Kurs rewelacyjny kocham tego buka[/QUOTE]Na jaka karte wyplacales?
Posted by: dadycool

Re: bet365.com - 13/01/2004 22:11

wlasnie
i ile?
Posted by: AnonimGall

Re: bet365.com - 18/01/2004 05:18

co znaczy"To Win Outright" przy skokach narciarskich???
Posted by: qwerty

Re: bet365.com - 18/01/2004 06:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał AnonimGall:
[qb]co znaczy"To Win Outright" przy skokach narciarskich???[/qb][/QUOTE]Zwycięstwo w zawodach.
Posted by: AnonimGall

Re: bet365.com - 18/01/2004 17:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał AnonimGall:
[qb]co znaczy"To Win Outright" przy skokach narciarskich???[/qb][/QUOTE]Zwycięstwo w zawodach.[/qb][/QUOTE]a jak postawić że znajdzie się w pierwszej tójce (wydziałem że ktoś dał taki typ właśnie na bet365)
Posted by: Stach

Re: bet365.com - 18/01/2004 17:15

Podium finish
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 18/01/2004 17:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał chase:
[qb] [QUOTE]Pieniążki doszły i jestem pełen podziwu dla bet365 bo bezproblemowo wypłaciłem na kartę ponad 5 razy więcej niż nią wpłaciłem. Bodajże 2 dni czekałem Kurs rewelacyjny kocham tego buka[/QUOTE]Na jaka karte wyplacales?[/qb][/QUOTE]jak już cytować to razem z autorem Wypłacałem na ekartę mbanku
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 19/01/2004 20:05

Pieknego poniedzialkowego poranka dostalem koperte z Wielkiej Brytanii, a w srodku :
mala ulotka reklamowa, zasady gry w bet365, karta plastikowa z nr klienta i telefonem do supportu, plyta CD z softem do gry w kasynie oraz dwu stronicow wyjasnienia na temat :
- zakladu LIVE za FREE przy stawce max 10 funciakow/15 USD (dotyczy nowych posiadaczy konta)
- 15% bonusu od pierwszego depozytu (min. depozyt 100 USD), max bonus 200 USD

MOje pytanko brzmi korzystal ktos moze z w/w promocji i czy mozna je razem laczyc ?

pozdr
Posted by: sebau

Re: bet365.com - 19/01/2004 21:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał WiWo:
[qb]Pieknego poniedzialkowego poranka dostalem koperte z Wielkiej Brytanii, a w srodku :
mala ulotka reklamowa, zasady gry w bet365, karta plastikowa z nr klienta i telefonem do supportu, plyta CD z softem do gry w kasynie oraz dwu stronicow wyjasnienia na temat :
- zakladu LIVE za FREE przy stawce max 10 funciakow/15 USD (dotyczy nowych posiadaczy konta)
- 15% bonusu od pierwszego depozytu (min. depozyt 100 USD), max bonus 200 USD

MOje pytanko brzmi korzystal ktos moze z w/w
promocji i czy mozna je razem laczyc ?

pozdr[/qb][/QUOTE]Tak, można ...ja skorzystałem z obu promocji. Warunkiem jest wpłacenie minimum 100$ do bet365 przez neteleradostajesz wtedy 15$ na konto (10%) no i masz jeszcze tego freebeta
pozdro,
sebau
Posted by: miglanc

Re: bet365.com - 20/01/2004 13:40

Pytanie.

Jaka jest aktualnie minimalna kwota potrzebna do rozpoczęcia gry na bet365.com ?

Z góry dzięki!
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 20/01/2004 23:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurs:
[qb]Pytanie.

Jaka jest aktualnie minimalna kwota potrzebna do rozpoczęcia gry na bet365.com ?

Z góry dzięki![/qb][/QUOTE]kwoty minimalne sa zroznicowane w zaleznosci od formy wplaty gotowki.
nie znam dokladnych info przy jakiej formie jaka kwota.

pozdr
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 21/01/2004 05:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurs:
[qb]Pytanie.

Jaka jest aktualnie minimalna kwota potrzebna do rozpoczęcia gry na bet365.com ?

Z góry dzięki![/qb][/QUOTE]55 euro przez visę.
Posted by: doktor006

Re: bet365.com - 24/01/2004 04:37

mam pytanie dot. wyplaty pieniędzy od tego buka:
mianowicie konieczne jest przesłanie wypełnonego formularza, rachunku z nazwiskiem i adresem, kopię ID oraz skan obu stron karty za pomocą której przesyłaliście forsę. Chodzi mi o skan ekarty - przecież ona jest jednostronna - czy ktoś miał podobny problem??
Posted by: Stach

Re: bet365.com - 24/01/2004 16:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał doktor006:
[qb] przecież ona jest jednostronna - czy ktoś miał podobny problem??[/qb][/QUOTE]A co szkodzi zeskanować dwie strony?? Ja tak zrobiłem. Napisałem im że to jest karta do transakcji internetowych i nie ma na niej podpisu. Dodatkowo załączyłem jakiś screen shot z transakcji wykonaną tą kartą.
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 24/01/2004 17:08

Skanjednej strony i info, że druga jest pusta zupełnie wystarcza
Posted by: doktor006

Re: bet365.com - 24/01/2004 18:51

dzięki za odpowiedź
Posted by: woytass

Re: bet365.com - 26/01/2004 19:54

czy mógłby ktos tak od początku do końca napisac jak wpłacac pieniadze na bet365, bo tak czytając ten temat tak sie zamotalem ze chyba wiem jeszcze mniej niz wiedziałem
dzięki z góry za odpowiedz iwo:
Posted by: woytass

Re: bet365.com - 27/01/2004 01:02

[QUOTE] czy mógłby ktos tak od początku do końca napisac jak wpłacac pieniadze na bet365, bo tak czytając ten temat tak sie zamotalem ze chyba wiem jeszcze mniej niz wiedziałem
dzięki z góry za odpowiedz iwo: [/QUOTE]p0onawiam pytanie i czekam na odpowiedz
Posted by: Stach

Re: bet365.com - 27/01/2004 01:04

Ja tam wpłaciłem w tradycyjny sposób, czyli e-kartą mBanku.
Posted by: sebau

Re: bet365.com - 27/01/2004 01:16

ja też w tradycyjny czyli przez neteller wplacasz 100$ = łapiesz sie na dwie promocje(od depozytu i freebet)

pozdr,
sebau
Posted by: woytass

Re: bet365.com - 27/01/2004 01:19

a co z ewentualnymi prowizjami i jakie dokumenty trzeba im przesłac ??
jeszcze nigdy nie grałem u internetowych i dlatego cała ta akcja mnie przeraza
normalnie ide do buka dostaje kupon i zadnego kombinowania
Posted by: Stach

Re: bet365.com - 27/01/2004 01:29

Mówiąc szczerze nie pamiętam czy pobierają jakąś prowizję. Gdbyby była jakać kosmicznie wielka to pewnie bym pamiętał
Zaraz po wpłacie przysyłają maila z listą dokumentów jakie trzeba im przesłać. Standardowo: skan karty i jakieś ID - paszport lub prawo jazdy. Dodatkowo przy wpłacie kartą przysyłają do podpisania oświadczenie. Jego treść zamieściłem na poprzedniej stronie tego tematu.
Posted by: woytass

Re: bet365.com - 27/01/2004 01:42

czyli w skrócie : zarejestrowac sie, przelac pieniądze kartą z mbanku, potem dostaje mejla od nich, odsyłam wraz ze skanem karty i ID i kasa pojawia sie na koncie w bet365 ???
cos pominełem ???
a ten formularz to tez z tym mejlem im przesłac ???
a jeszcze jedno jak jest z wypłatą ???
Posted by: woytass

Re: bet365.com - 27/01/2004 01:43

a i co z waluta ??? sami przekabacają ??? na jakiej zasadzie ??? nie jest sie na tym jakos stratnym ???
Stachu bedę bardzo wdzięczny za pomoc iwo:
Posted by: Stach

Re: bet365.com - 27/01/2004 01:50

Ok zajrzałem do historii w mBanku. Nie było żadnej prowizji. Transakcję mam w USD po kursie 3,70. To było 2 tyg. temu
Posted by: sebau

Re: bet365.com - 27/01/2004 02:00

woytass jak jeszcze nie masz konta u buka w internecie to jednak bardziej polecam betandwin...maja promocje 30euro do konca stycznia, żal by bylo nie skorzystać. Choć rzeczywiscie bet365 to bardzo dobry buk. później możesz stopniowo poszerzać baze buków
Posted by: woytass

Re: bet365.com - 27/01/2004 02:02

A jak myslisz bedą sprawiac problemy jak sie zarejstruje na inne nazwisko a z innego wpłace pieniądze ??
Nie bede przeciez specjalnie zakładał konta by wpłacic tam pieniądze, a tak bym przelal z konta partnerki, ale niestety mamy inne nazwiska (jeszcze sie nie wkopalem )
Posted by: sebau

Re: bet365.com - 27/01/2004 02:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]A jak myslisz bedą sprawiac problemy jak sie zarejstruje na inne nazwisko a z innego wpłace pieniądze ??
Nie bede przeciez specjalnie zakładał konta by wpłacic tam pieniądze, a tak bym przelal z konta partnerki, ale niestety mamy inne nazwiska (jeszcze sie nie wkopalem )[/qb][/QUOTE]nigdy tego nie probowałem, ale raczej mogą być kłopoty. Najlepiej się zarejestruj jako twoja partnerka to załatwi sprawe (też żyję w konkubinacie :-))
pozdr,
sebau
Posted by: woytass

Re: bet365.com - 27/01/2004 03:32

a mozna przelac pieniądze do buka przelewem ???
co wtedy musze wpisac na kwitku ???
browarek iwo: dla tego kto zna odpowiedz
Posted by: Inspirator

Re: bet365.com - 27/01/2004 11:50

Czy moneybookers obsługuje bet365 ? czy tylko nettler ?
thnx
Posted by: Cyborg

Re: bet365.com - 27/01/2004 12:44

Tylko Neteller
Posted by: woytass

Re: bet365.com - 27/01/2004 14:58

a mozna wpłacic visą wydana stadardowo przez inteligo ??? a potem ewentualnie na nią wypłacic ???
pomózcie gdyz mi zalezy na czasie iwo:
Posted by: woytass

Re: bet365.com - 27/01/2004 19:01

to jak z ta kartą inteligo ??? mozna nia wpłacic ??? to jest standardowo wydana karta visa electron
pomózcie zalezy mi na czasie
Posted by: woytass

Re: bet365.com - 27/01/2004 23:31

[QUOTE]
a mozna wpłacic visą wydana stadardowo przez inteligo ??? a potem ewentualnie na nią wypłacic ???

to jest standardowo wydana karta visa electron
pomózcie zalezy mi na czasie
[/QUOTE]naprawde nikt nie wie czy da sie tą karta wpłacic pieniądze do bet365
pomóżcie zalezy mi na czasie a to mój pierwszy internetowy buk :rolleyes:
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 29/01/2004 21:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb] [QUOTE]
a mozna wpłacic visą wydana stadardowo przez inteligo ??? a potem ewentualnie na nią wypłacic ???

to jest standardowo wydana karta visa electron
pomózcie zalezy mi na czasie
[/QUOTE]naprawde nikt nie wie czy da sie tą karta wpłacic pieniądze do bet365
pomóżcie zalezy mi na czasie a to mój pierwszy internetowy buk :rolleyes: [/qb][/QUOTE]Nie mam konta w Inteligo więc nie pomogę. Zapytaj suportu banku czy możesz tą kartą płacić za rzeczy kupine w sklepie internetowym bo tak zapisywane są wszystkei wpłaty do buków przez kartę. Jeśli możesz - to wpłacaj, jeśli nie - zmień bank
Posted by: lukboj

Re: bet365.com - 29/01/2004 21:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb] [QUOTE]
a mozna wpłacic visą wydana stadardowo przez inteligo ??? a potem ewentualnie na nią wypłacic ???

to jest standardowo wydana karta visa electron
pomózcie zalezy mi na czasie
[/QUOTE]naprawde nikt nie wie czy da sie tą karta wpłacic pieniądze do bet365
pomóżcie zalezy mi na czasie a to mój pierwszy internetowy buk :rolleyes: [/qb][/QUOTE]Można wpłacać !!!

ale robicie problemy :rolleyes:
Posted by: dadycool

Re: bet365.com - 30/01/2004 21:12

Jak wplace do nich poprzez western union czy zwroca mi prowizje. Jesli bedzei to wiecej niz 300 $ i jak sie to odbywa? Skad oni wiedza ile maja mi zwrocic?
Posted by: qwerty

Re: bet365.com - 30/01/2004 23:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]Jak wplace do nich poprzez western union czy zwroca mi prowizje. Jesli bedzei to wiecej niz 300 $ i jak sie to odbywa? Skad oni wiedza ile maja mi zwrocic?[/qb][/QUOTE]Nie wiem czy Bet365 oferuje przekaz przez Western Union Green Form? Bo w Polsce to wszędzie widzę tylko to, ale jak jest z Blue Form -- Quick Pay, to nie wiem, nie pytałem.

Większość amerykańskich buków zwraca za przekaz tyle ile zażądasz (oczywiście w rozsądnych granicach). Za przekaz $1000 spokojnie zwrócą nawet $70, chociaż w rzeczywistości może kosztować tylko $50.
Posted by: dadycool

Re: bet365.com - 31/01/2004 08:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]Jak wplace do nich poprzez western union czy zwroca mi prowizje. Jesli bedzei to wiecej niz 300 $ i jak sie to odbywa? Skad oni wiedza ile maja mi zwrocic?[/qb][/QUOTE]Nie wiem czy Bet365 oferuje przekaz przez Western Union Green Form? Bo w Polsce to wszędzie widzę tylko to, ale jak jest z Blue Form -- Quick Pay, to nie wiem, nie pytałem.

Większość amerykańskich buków zwraca za przekaz tyle ile zażądasz (oczywiście w rozsądnych granicach). Za przekaz $1000 spokojnie zwrócą nawet $70, chociaż w rzeczywistości może kosztować tylko $50.[/qb][/QUOTE]Jak to pisze do nich meila i oni mi zwracaja kase?
Posted by: qwerty

Re: bet365.com - 31/01/2004 16:59

Tak, kasę za przekaz. Mówiłem głównie o 'amerykańskich' bukach, bo taki Canbet kazał faxowaź kopie, by mieć pewność ile za ten przekaz faktycznie było.
Posted by: gruda

Re: bet365.com - 04/02/2004 03:47

dzisiaj rano zlecilem wyplate(zwrot na ekarte), po godzince poprosili mailem o przeslanie odpowiedzi na pytanie, co uczynilem.tyle tylko ze do tej pory kasa z konta nie zniknela, why? po ilu dniach mozna sie hajsu spodziewac w mbanku, tak jak w przypadku GB m/w po 3 dniach?
Posted by: Anonymous

Re: bet365.com - 04/02/2004 04:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]dzisiaj rano zlecilem wyplate...[/qb][/QUOTE]...i już chcę ją mnieć no koncie al: , tak, hehe?
Niestety standardowo 3-4 dni się czeka, i nie pogonisz, także imprezkę w sobotę zdązysz odpyknąć ale raczej nie w środę. Aha, skoro nie zdjeli ci jej z konta jeszcze to po prostu nie graj za nią just wait

pzdr.
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 10/02/2004 14:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lukboj:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał woytass:
[qb] [QUOTE]
a mozna wpłacic visą wydana stadardowo przez inteligo ??? a potem ewentualnie na nią wypłacic ???

to jest standardowo wydana karta visa electron
pomózcie zalezy mi na czasie
[/QUOTE]naprawde nikt nie wie czy da sie tą karta wpłacic pieniądze do bet365
pomóżcie zalezy mi na czasie a to mój pierwszy internetowy buk :rolleyes: [/qb][/QUOTE]Można wpłacać !!!

ale robicie problemy :rolleyes: [/qb][/QUOTE]Potwierdzam wlasnie dokonalem przelewu

pozdr
Posted by: piasek

Re: bet365.com - 11/02/2004 15:28

Wiwo przelewales normalnie przez inteligo STANDARDOWYM PRZELEWEM??

Byla jakas prowizja? Jaka minimalna kwota?
Jakie dane odbiorcy podales i po ilu
kasa sie pojawila na koncie...
i co z wyplata
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 11/02/2004 19:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał piasek:
[qb]Wiwo przelewales normalnie przez inteligo STANDARDOWYM PRZELEWEM??

Byla jakas prowizja? Jaka minimalna kwota?
Jakie dane odbiorcy podales i po ilu
kasa sie pojawila na koncie...
i co z wyplata [/qb][/QUOTE]Wplaty dokonywalem przy pomocy karty VE Inteligo.
Minimalna wplata to chyba 25 Funtow lub rownowartosc. Ja wplacalem na poczatek 50 USD.
Kasa na koncie w bet365.com byla po kilku sekundach. Nalezy takze autoryzowac konto poprzez przeslanie skanow dokumentow.

pozdr
Posted by: martinez

Re: bet365.com - 11/02/2004 19:53

Ma ktoś juz limity w bet365, bo podobno z tego ten buk słynie
Posted by: woytass

Re: bet365.com - 11/02/2004 23:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cyfrowy:
[qb]Ma ktoś juz limity w bet365, bo podobno z tego ten buk słynie[/qb][/QUOTE]chyba buki pomyliłes, bo z tego co wiem to najwieksze limity i najszybciej wprowadza betandwin
Posted by: uQ$

Re: bet365.com - 11/02/2004 23:59

Bet365 niestety również jest bardzo szybki w obcinaniu wygrywających graczy. Aby przeżyć tam jak najdłużej radzę unikać "bet max" (wydaje mi się, że mają system wyłapujący takich co grają za maksymalne stawki), zawsze warto odjąć kilka dolarów oraz przede wszystkim nie wypłacać. Oczywiście kiedyś trzeba będzie wygrane wypłacić, ale Bet365 jest na tyle solidnym bukiem, że można sobie pozwolić na posiadanie tam większego salda.
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 12/02/2004 00:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał uQ$:
[qb]Bet365 niestety również jest bardzo szybki w obcinaniu wygrywających graczy. Aby przeżyć tam jak najdłużej radzę unikać "bet max" (wydaje mi się, że mają system wyłapujący takich co grają za maksymalne stawki), zawsze warto odjąć kilka dolarów oraz przede wszystkim nie wypłacać. Oczywiście kiedyś trzeba będzie wygrane wypłacić, ale Bet365 jest na tyle solidnym bukiem, że można sobie pozwolić na posiadanie tam większego salda.[/qb][/QUOTE]Z tym sie zgodze nad tym nie siedza ludzie tylko maszyny i limity do zatwierdzenie podsuwa sama maszyna poprzez odpowiedni algorytm. Tak ze uQ$ z pewnoscia ma racje.

pozdr
Posted by: ozzy123

Re: bet365.com - 16/02/2004 15:55

Witam! Mam pytanko, czy mogę wpłacić do nich kasę normalnie przelewem? I jak to dalej wygląda?
Z gory dziekuję za odpowiedz.
Posted by: piasek

Re: bet365.com - 17/02/2004 19:17

Czyli moge zrobic przelew najzwyczajniej w swiecie?? przez konto inteligo ??
jakie prowizje?? i jak pozniej z wyplata...? wyplacal ktos?
Posted by: Koval

Re: bet365.com - 17/02/2004 22:50

Witam wszystkich!
Założyłem sobie przed chwilą konto w bet365 i chciałbym od razu dokonać wpłaty za pomocą VE Inteligo. Podaję numer karty, swoje imię i nazwisko, a tu wyskakuje komunikat "Card country of origin is unknown". Co to znaczy? Jest jakiś sposób, żeby dokonać wpłaty za pomocą VE Inteligo do bet365?
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 17/02/2004 23:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Koval:
[qb]Witam wszystkich!
Założyłem sobie przed chwilą konto w bet365 i chciałbym od razu dokonać wpłaty za pomocą VE Inteligo. Podaję numer karty, swoje imię i nazwisko, a tu wyskakuje komunikat "Card country of origin is unknown". Co to znaczy? Jest jakiś sposób, żeby dokonać wpłaty za pomocą VE Inteligo do bet365?[/qb][/QUOTE]jako typ karty podajesz VISA, nr karty, date waznosci, wielkosc depozytu i haslo do konta. I gotowe.

pozdr
Posted by: Koval

Re: bet365.com - 18/02/2004 02:47

Mam konta w GB, Expekt, Unibet i tam nie mam żadnych problemów, karta VE Inteligo jest akceptowana.
Jeśli ktoś może mi dokładniej wyjaśnić jak wpłacić kasę do bet365, byłbym bardzo wdzięczny iwo:
Ja robię to w ten sposób, ale nie wiem czy dobrze:
1. Loguję się.
2. Wybieram "Top up Funds"
3. Type of payment: Credit/Debit Card.
4. Betting Currency: US Dollar.
5. Card Number: ....(wpisuję jednym ciągiem 16 cyfr z karty, czy z odstępami?).
6. Cardholder's Name: (wpisuję moje imię i nazwisko, takie jakie mam na karcie, tak?)

Robię wszystko w tej kolejności i coś jest nie tak. Nigdzie nie mam, żeby podać Visa, data ważności karty, wielkość depozytu, itp.
Posted by: Master_Flamaster_

Re: bet365.com - 18/02/2004 05:41

Napisz do ich Customer Service. Podaj nr karty, datę wygaśnięcia ważności karty i kwotę depozytu. Załatwią to za Ciebie. W każdym bądź razie mi w ten sposób pomogli.

Pozdrawiam /MF/
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 18/02/2004 20:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Koval:
[qb]Mam konta w GB, Expekt, Unibet i tam nie mam żadnych problemów, karta VE Inteligo jest akceptowana.
Jeśli ktoś może mi dokładniej wyjaśnić jak wpłacić kasę do bet365, byłbym bardzo wdzięczny iwo:
Ja robię to w ten sposób, ale nie wiem czy dobrze:
1. Loguję się.
2. Wybieram "Top up Funds"
3. Type of payment: Credit/Debit Card.
4. Betting Currency: US Dollar.
5. Card Number: ....(wpisuję jednym ciągiem 16 cyfr z karty, czy z odstępami?).
6. Cardholder's Name: (wpisuję moje imię i nazwisko, takie jakie mam na karcie, tak?)

Robię wszystko w tej kolejności i coś jest nie tak. Nigdzie nie mam, żeby podać Visa, data ważności karty, wielkość depozytu, itp.[/qb][/QUOTE]Nie jestem pewien, bo poprostu nie pamietam jak to bylo gdy zakladalem konto, ale informacje jaka to karta chyba wybieralo sie przy rejestracji konta.

pozdr
Posted by: Bógmacher

Re: bet365.com - 19/02/2004 01:10

Czy ktos sie orientuje jaki jest limit (n maksa)postawionej kasy w bet365 ?
Posted by: Legol

Re: bet365.com - 22/02/2004 03:18

Mam pytanko- jestem zainteresowany wplata ekarta mbanku do tego buka- konkurent podawal ze minimalna wplata to 55 euro ja natomiast na stronce bet365 nie wyczytalem zeby byl jakikolwiek minimalny depozyt przy wplatach karta kredytowa- a przeciez jako taka jest traktowana ekarta. Wplacal ktos wobec tego kwote mniejsza? np 10-20$?? Pozdrawiam
Posted by: Stach

Re: bet365.com - 22/02/2004 03:22

Co do limitu, to nie jest to chyba 55 czegoś tam. Pierwszy raz wpłacałem 50$
Posted by: Aandja

Re: bet365.com - 22/02/2004 04:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Legol:
[qb]Mam pytanko- jestem zainteresowany wplata ekarta mbanku do tego buka- konkurent podawal ze minimalna wplata to 55 euro ja natomiast na stronce bet365 nie wyczytalem zeby byl jakikolwiek minimalny depozyt przy wplatach karta kredytowa- a przeciez jako taka jest traktowana ekarta. Wplacal ktos wobec tego kwote mniejsza? np 10-20$?? Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]maja limit 55 euro.

nara al:
Posted by: Legol

Re: bet365.com - 22/02/2004 19:31

Zeby sie upewnic co do wysokosci minimalnej wplaty wyslalem maila do supportu bet365...oto odp
"Thank you for your email.

I can confirm that the minimum deposit amount is ?25 by credit card."
Teraz juz wszystko jasne...
Posted by: Legol

Re: bet365.com - 22/02/2004 19:33

Mialo byc 25 GBP lub rownowartosc....
Posted by: Latajacy

Re: bet365.com - 22/02/2004 23:39

Mam problem z wypłatą...wpłacałem ekartą mbanku, wszystko był w porządku. Dokumenty przesłane i zaakceptowane, a gdy chcę wypłacić pojawia się coś takiego:

The payment method you have used to fund your account cannot be used for online withdrawals. Please contact us to arrange a withdrawal from your account.

Czyli nie mogę dostać zwrotu na ekartę? Wysłałem im maila...ale zapytam tutaj, bo zanim odpowiedzą może minąć trochę czasu...
Posted by: Aandja

Re: bet365.com - 23/02/2004 00:54

nie ma juz zwrotow na karte mBanku. wszystko idzie przez https://www.moneybookers.com/

nara al:
Posted by: gruda

Re: bet365.com - 23/02/2004 01:23

jak nie ma jak sa. zas tydzien temu wyplacalem. w mailu do nich napisalem ze chce okreslona sume zwrocic na karte i dostalem od nich maila z prosba o podanie odpowiedz na pytanie bezpieczenstwa. wsio poszlo bez problemow.
Posted by: Latajacy

Re: bet365.com - 23/02/2004 01:36

Wyjaśniło się...zadali pytanie w mailu i zapytali o sumę jaką chcę wypłacić i kasa zniknęła z konta. A czy dojdzie to już inna sprawa
Posted by: Latajacy

Re: bet365.com - 27/02/2004 21:09

Jednak ta firma zaczyna mnie dobijać.
Sprawa wygląda tak:
Dokonuję wpłaty kartą, kasa pojawia sie na koncie i dostaję od nich maila, żeby odesłać im podpisany dokument potwierdzający wpłatę. Do tej pory wysyłałem im ten dokument z podpisem i wszystko było w porządku.
Teraz coś im od****ło i dostałem takiego maila:

"I can confirm receipt of the authorisation statement, however we cannot accept scanned signatures.
I have resent, via separate e-mails, your last 3 statements. Please sign and send them back and I will update them on your account and notify yourself with confirmation."

Dwie ostatnie wpłaty zrobiłem dzisiaj, a trzecią najwcześniejszą jakieś 2 tygodnie temu.
A teraz im nie opdowiadają 3 ostatnie dokumenty. Zaznaczam, że są podpisane im mają dobrą datę.

O co im chodzi do cholery?
Posted by: tomkris

Re: bet365.com - 27/02/2004 23:13

Wyślij im te trzy skany jeszcze raz ale jako załącznik do e-maila pt. "Withdraw" (bo rozumiem, że chcesz wypłacić kasę przez zwrot na kartę), a nie jako "Deposit authorisation".

Jak to dostaną wszystko na raz, będzie OK.

Pozdrawiam
Posted by: Latajacy

Re: bet365.com - 28/02/2004 02:49

Wypłatę robiłem wcześniej, a teraz chcę znowu wpłacić...tylko im nie podobają się skany, które wcześniej były w porządku...
Posted by: Stach

Re: bet365.com - 28/02/2004 02:57

Może po prostu Twoje podpisy różnią się od siebie i stąd te ich wątpliwości. Ja też kilka razy wpłacałem tam ekartą i nic do mnie nie mieli.
Posted by: Latajacy

Re: bet365.com - 28/02/2004 14:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Stach:
[qb]Może po prostu Twoje podpisy różnią się od siebie i stąd te ich wątpliwości. Ja też kilka razy wpłacałem tam ekartą i nic do mnie nie mieli.[/qb][/QUOTE]Już wiem o co chodzi...co za po****na firma. Jeszcze nigdy nie miałem takich problemów.
Co do podpisów, to przy****li się nie dlatego, że się różnią, tylko dlatego, że są takie same!!!
Musiałem im jeszcze raz wysłać 3 skany z trochę odmiennymi podpisami (kropka nad "i" w innym miejscu, itd ...przecież to kompletny idiotyzm, a ja myślałem, że expekt to najgorsza firma.
Od wczoraj zmieniłem zdanie.
Posted by: tomkris

Re: bet365.com - 28/02/2004 19:49

Jeżeli te podpisy były takie same, to wcale im się nie dziwię.

Mnie się jeszcze kilka razy po rząd nie udało podpisać tak samo .
Posted by: Shoti

Re: bet365.com - 11/03/2004 18:14

Wiem ,że da sie wpłacić do tego buka i wypłacić na eKarte mBanku oraz, że da sie wpłacić VE Inteligo...ale czy da sie też WYPŁACIĆ na VE inteligo. Przeczytałem cały ten temat i nie znalazłem odpowiedzi. Jeśli ktoś WYPŁACIŁ na VE inteligo niech da znać.

I jeszcze jedno...jeśli by sie okazało ,że nie można wypłacać na VE inteligo to czy można wpłacić VE inteligo i wypłacić na eKarte mBanku??? Jeśli tak to czy trzeba zmieniać dane karty które sie podawało przy rejstracji?
Posted by: qwerty

Re: bet365.com - 12/03/2004 00:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb]Wiem ,że da sie wpłacić do tego buka i wypłacić na eKarte mBanku oraz, że da sie wpłacić VE Inteligo...ale czy da sie też WYPŁACIĆ na VE inteligo. Przeczytałem cały ten temat i nie znalazłem odpowiedzi. Jeśli ktoś WYPŁACIŁ na VE inteligo niech da znać.

I jeszcze jedno...jeśli by sie okazało ,że nie można wypłacać na VE inteligo to czy można wpłacić VE inteligo i wypłacić na eKarte mBanku??? Jeśli tak to czy trzeba zmieniać dane karty które sie podawało przy rejstracji?[/qb][/QUOTE]Druga opcja nie wchodzi w rachubę.
Posted by: Shoti

Re: bet365.com - 12/03/2004 01:12

To jak ja mam teraz do cholery wypłacić jak wpłaciłem VE Inteligo ???
Posted by: qwerty

Re: bet365.com - 12/03/2004 02:09

A co to, jest tylko jedna forma wypłaty? Jeśli nie będzie można/potrzeby wypłacić z powrotem na kartę, to pozostaje Bank Transfer, Neteller, czek itp.
Posted by: Shoti

Re: bet365.com - 12/03/2004 04:37

No wiem...tylko teraz sie trzeba z nimi kontaktowac,mailowac prosić itp. Nie bedzi już tak miło ,że sobie klikne na stronce i z głowy
A w sumie mogło tak być tylko wystarczyło wpłacić inną kartą (mBank zamiast inteligo)
Posted by: aksior

Re: bet365.com - 12/03/2004 15:01

witam
a ja mam taki problem że nieznam języka a chciałbym założyć konto w bet 356 i w związku z tym chciałbym się dowiedzieć ile tak naprawdę trzeba minimalnie wplacic?? czy sa ograniczenia w stawkach na mecze? czy moge wpłacić jakoś na ich nr konta itp?? bo mam tylko karte z lukasbanku..;/
oraz jak u nich jest naprawdę z wypłacaniem powiedzmy 1000 E??
prosiłbym kogoś życzliwego o wszystkie szczegóły
dzieki i pozdro
Posted by: Ezquerro

Re: bet365.com - 12/03/2004 20:57

Na czym polega promocja, w bet365 na live zakładach jak ją uzyskać?
Posted by: aksior

Re: bet365.com - 14/03/2004 02:48

czy jest ktos tak łaskawy i życzliwy aby pomóc mi założyć konto w bet?
mianowicie chodzi mi o to że nie znam ang. i aby poradził ile tzreba czy da się wpłacić na nr konta itp.. bo mam tylko konto w lukasbanku
wszystkie szczegóły!!!
Posted by: Stach

Re: bet365.com - 14/03/2004 04:06

aksior przelewem to raczej ciężko do nich wpłacić z Polski. Lepiej kartą lub Netellerem.
Posted by: aksior

Re: bet365.com - 14/03/2004 04:10

a czy mógłby ktoś raz a dobrze 10 min poświecić i opisać cała procedurę szczegółowo?
bo wielu ludzi ma zapytania wyrywkowe a ja sam bym sie dowiedział co i jak bo bez języka to trochę bieda:) a chciałbym bardzo założyć konto. a tu czytam w postach o jakiś skanach itp..
byłoby fajnie gdyby ktos sie tym zajął...
pozdro
Posted by: Shoti

Re: bet365.com - 18/03/2004 16:43

Jeżeli wpłaci sie do bet365 to można wypłacić tylko na karte. Na prośby o przelew reagują tak :

Dear Sir

Thank you for your email.

As you have deposited with a Visa card any winnings would be returned to
that card, in order to proceed
please supply me with the answer to your nominated security question

ewentualnie tak :

Thank you for your email.

Unfortunately we are unable to process a bank transfer as it is company
policy to return funds back to your credit card.

Jak komuś udało sie od nich dostać pieniądze przelewem niech da znać jak to zrobił. Chyba ,że Bank Transfer to nie jest przelew
Prosze kogoś kompetentnego o pomoc.
Posted by: b6

Re: bet365.com - 18/03/2004 17:28

No dobra, a co sie dzieje jak karta zostala zastrzezona - np. ktos wszedl w posiadanie jej numeru i zablokowalismy karte. Maja wtedy obowiazek wyslac przelew!!!
Posted by: Shoti

Re: bet365.com - 18/03/2004 21:33

Tobie wypłacili przelewem B6 ???
Posted by: b6

Re: bet365.com - 18/03/2004 21:42

Nie, ale co oni maja do gadania??? Jak sie zastrzeglo np. karte i de facto ona nie istnieje, to nie maja prawa nie wyplacic - przeciez to byloby czyste zlodziejstwo! Skoro karty nie ma - musza wyplacic w inny sposob
Posted by: grzechuu

Re: bet365.com - 20/03/2004 13:08

Witam! Jesli chodzi o oferte, kursy i wiarygodnosc (na limity sie jeszcze nie nadzialem) to dla mnie Bet365 plasuje sie w czolowce bukow internetowych. Dziwi mnie tylko jedna sprawa: dlaczego na godziny nocne wycofuja oni swoja oferte Asian Handicap? Wieczorkiem jeszcze jest, po czym znika i pojawia sie dopiero nad ranem. Oczywiscie juz ze znacznie mniejszymi kursami na "rodzynki". ktos moze tez sprawdzal w jakich mniej wiecej godzinach znikaja i w jakich pojawiaja sie? Pozdrawiam
Posted by: piotras

Re: bet365.com - 22/03/2004 11:32

a jak to zrobic, nie majac e-karty? Nettelerem?
Posted by: Don

Re: bet365.com - 22/03/2004 11:59

Wypłate z Bet365 do Netellera można zlecić tylko ze strony Netellera.
Wybieracie "transfer" > "from merchant"
Kod merchant transfer dla Bet365: "BET34725"
Wpisujecie jeszcze tylko kwotę i swój username w Bet365.
Pieniądze powinny być w ciągu kilku godzin (można przyspieszyć wypłatę wysyłając wiadomość do nich z taką właśnie prośbą - opcja "contact", ja tak zrobiłem i w moim przypadku pieniądze były na koncie w ciągu 20 minut).
Posted by: wik_1

Re: bet365.com - 22/03/2004 22:05

W bet365 jest promocja.

"Chelsea play Arsenal on Wednesday night in the first 'English Civil War' in top-flight European competition since 1978.

Neither side has made the semi-finals of this competition before, and with a possible lucrative clash against Real Madrid up for grabs stakes will be high!

Here at bet365, we are 'raising the stakes' further by offering you a FREE IN-RUNNING bet on the game.

Simply place any single bet on the big game before kick off and bet365 will give you a free In-Running bet to the same stake to place on the market of your choice during the Second Half (up to Ł25/$40 or currency equivalent).

Choose from the following seven In-Running markets:-

Total Goals - New In-Running Market!
90 Minutes Result
Which Team will Score Next?
Correct Score
Number of Corners
Number of Bookings Points
Who Will Receive the Next Card?

bet365 offer betting In-Running on all Live TV matches, all Champions League matches and Saturday afternoon Premiership matches, from kick off until the 80th minute.

To claim your free ******ease ensure it is placed during the Second Half.

CLICK HERE TO BET NOW

Lost Your Login -Simply click here and go to the 'lost your login' link in the top right corner.

Terms and Conditions

Only one free bet per customer, household, email address, bank account, and environments where computers are shared. Singles only. Free bet winnings exclude stakes. Free bet must be placed after the start of the Second Half. Internet customers, your free bet will be your first bet on the game after the start of the second half. Please place and pay for your free bet in the normal way and if your free bet loses, please email customerservices@bet365.com to reclaim your stake - please include the reference numbers of both your qualifying bet and your free bet. Accounts will be credited with refund within 48 hours of email being received. Telephone customers, please ask for your free bet when calling during the Second Half."

Z tego co zrozumiałem należy postawić przed rozpoczęciem meczu na ten mecz np. stawkę 25 F i dostanie się freebeta o wysokości stawki (tu 25F) do wykorzystania w trakcie trwania drugiej połowy meczu.
Posted by: verseau

Re: bet365.com - 29/03/2004 02:58

I kolejny zaatakowany

Dear Valued Customer

You may have experienced or be experiencing difficulties accessing the bet365 website. This has been caused by criminal elements trying to clog our network's bandwidth with large amounts of bogus traffic in order to try and prevent our customers accessing the bet365 site.

Please be assured that our systems continue to operate normally and that your funds and personal details remain secure.

Our technical team are working closely with our Internet Service Provider (ISP) to reduce the impact on our customers, so please continue to try to access the service.

If you are experiencing any difficulties accessing the site, please use our 24/7 telephone service. Simply use your existing bet365 account and call:

UK - 08000 322 365 (Freephone).

North America - 1-866-8238-365 (Toll Free).

Rest of the World - +44 1782 684606

Or +800 4 365 4 365 (Toll Free).

I would like to apologies for any inconvenience this may cause you. Please be assured that normal service will be resumed as soon as possible.

Kind Regards

Richard Heathcote

Customer Services Manager
Posted by: Shoti

Re: bet365.com - 29/03/2004 18:45

Jak można w bet365 zmienić swoje "Payment Details" ??? Przy próbie zrobienia tego wyskakuje mi okienko z :

Unfortunately you cannot change your payment details as:

- We have not received copies of the front and back of your credit card
- We have not received confirmation of your address
- We have not received copies of your personal details

a ja im to wszystko wysłałem i dostałem maila z potwierdzeniem.

I czy jest możliwe wpłacić kartą, zmienić "payment details" na Netellera i wypłacić na Netellera ??? Czy trzeba bedzie wcześniej dokonać jakiejś wpłaty z Netellera ???
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 29/03/2004 18:57

Zrobilem wyplate na probe z bet365, 250USD (pierwsza wyplata z tego buka). Byla to wyplata na karte, gdyz taka forme zlozenia depozytu wybralem. Srodki na konto dotarly po dwoch dniach roboczych, lecz sa zablokowane. czy ktos wyplacal w ten sposob od tego buka, czy blokada jest standartowym srodkiem ostroznosci przy kazdej wyplacie czy tylko przy pierwszej jak w przypadku willhill'a ? Ile trwa blokada srodkow ?

pozdr
Posted by: Latajacy

Re: bet365.com - 29/03/2004 19:05

To pewnie zależy od banku. Ja robiłem kilka razy wypłatę na e-kartę Mbanku i nie było blokady. Jeśli to Inteligo, to chyba zawsze blokują kasę na miesiąc.

A tak przy okazji teraz mam problemy z wypłatą...może to przez atak Dos. Odpowiedziałem na to cholerne pytanie bezpieczeństwa. Wysłałem im 2 maile z pytaniem dlaczego nie aktualizują stanu konta po wypłacie. Na razie nie odpowiadają.
Posted by: Stach

Re: bet365.com - 29/03/2004 21:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Shoti:
I czy jest możliwe wpłacić kartą, zmienić "payment details" na Netellera i wypłacić na Netellera ??? Czy trzeba bedzie wcześniej dokonać jakiejś wpłaty z Netellera ???[/QUOTE]Niemożliwe. Musisz wyzerować konto. Dopiero wtedy zmienisz payment details.
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 29/03/2004 21:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Latający:
[qb]To pewnie zależy od banku. Ja robiłem kilka razy wypłatę na e-kartę Mbanku i nie było blokady. Jeśli to Inteligo, to chyba zawsze blokują kasę na miesiąc.

A tak przy okazji teraz mam problemy z wypłatą...może to przez atak Dos. Odpowiedziałem na to cholerne pytanie bezpieczeństwa. Wysłałem im 2 maile z pytaniem dlaczego nie aktualizują stanu konta po wypłacie. Na razie nie odpowiadają.[/qb][/QUOTE]U mnie byla podobna sytuacja czekalem na odpowiedz ponad 24h, ale po kolejnym mailu z odpowiednia formulka, sprawa przybrala bardzo przyspieszyla i udalo sie wszystko bardzo szybko zalatwic.

pozdr
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 30/03/2004 02:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał WiWo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Latający:
[qb]To pewnie zależy od banku. Ja robiłem kilka razy wypłatę na e-kartę Mbanku i nie było blokady. Jeśli to Inteligo, to chyba zawsze blokują kasę na miesiąc.

A tak przy okazji teraz mam problemy z wypłatą...może to przez atak Dos. Odpowiedziałem na to cholerne pytanie bezpieczeństwa. Wysłałem im 2 maile z pytaniem dlaczego nie aktualizują stanu konta po wypłacie. Na razie nie odpowiadają.[/qb][/QUOTE]U mnie byla podobna sytuacja czekalem na odpowiedz ponad 24h, ale po kolejnym mailu z odpowiednia formulka, sprawa przybrala bardzo przyspieszyla i udalo sie wszystko bardzo szybko zalatwic.

pozdr[/qb][/QUOTE]Wlasnie staram sie zalatwic szybciej wyplacana kwote niz po miesiacu, podobny problem przytrafil mi sie wlasnie przy wyplacie z WH. jak rozwiazeproblem z szybszym dostepem do gotowki niz miesiac to dam znac, zeby potomni mogli isc ta sama sciezka.

ps. @Latajacy tak ja susznie stwierdziles kozystalem w tym przypadku z konta w Inteligo.

pozdr
Posted by: karool

Re: bet365.com - 31/03/2004 18:30

Jak skorzystac z promocji free bet. Wczoraj sie zarejestrowalem i obstawilem juz pierwszy mecz. Teraz drugi automatycznie bedzie darmowy czy cos trzeba zrobic ?? Miala byc tez promocja 15% od depozytu, ja wplacilem 100$ i nie dostalem.
Posted by: qwerty

Re: bet365.com - 31/03/2004 19:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał karool:
[qb]Jak skorzystac z promocji free bet. Wczoraj sie zarejestrowalem i obstawilem juz pierwszy mecz. Teraz drugi automatycznie bedzie darmowy czy cos trzeba zrobic ?? Miala byc tez promocja 15% od depozytu, ja wplacilem 100$ i nie dostalem.[/qb][/QUOTE]Przy potwierdzaniu zakładu jest miejsce na zaznaczenie, czy chcesz skorzystać z darmowej kasy. O piętnastoprocentowy bonus należy się upomnieć przed postawieniem jakiegokolwiek zakładu.
Posted by: qwerty

Re: bet365.com - 31/03/2004 19:15

WiWo, ktoś już tutaj na forum wspominał, że zna obejście by kasa nie była blokowana w Inteligo, tylko nie pamiętam kto to był...
Posted by: dadycool

Re: bet365.com - 04/04/2004 13:01

Witam
Chlopaki mam dwa pytanka:
1. Mam ekarte mbanku i jak wiadomo tam jest limit 2000 zl i jak robie zwrot z bet365 wiecej to karta przyjmie wieksza sume? Chce to wyplacic za jednym razem zeby nie placic za drugi raz prowizji.

2. CZY JAK robie zwrot na karte licza mi po kursie sprzedazy czy po kursie kupna waluty. Bo to jest roznica ponad 10 gr.

Dzieki i czekam na odpowiedz iwo: dla was i powodzenia w typowaniu i okradaniu bukow
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 04/04/2004 13:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]Witam
Chlopaki mam dwa pytanka:
1. Mam ekarte mbanku i jak wiadomo tam jest limit 2000 zl i jak robie zwrot z bet365 wiecej to karta przyjmie wieksza sume? Chce to wyplacic za jednym razem zeby nie placic za drugi raz prowizji.

2. CZY JAK robie zwrot na karte licza mi po kursie sprzedazy czy po kursie kupna waluty. Bo to jest roznica ponad 10 gr.

Dzieki i czekam na odpowiedz iwo: dla was i powodzenia w typowaniu i okradaniu bukow [/qb][/QUOTE]Ad.2
W PKO BP licza cos w granicach sredniego kursu w NBP
Posted by: czajka

Re: bet365.com - 04/04/2004 14:41

Czy netowe buki maja w swojej ofercie gry systemowe? Jak tak to jakie buki i jakie systemy oferuja? Za odpowiedz z gory dziekuje!
Posted by: dadycool

Re: bet365.com - 04/04/2004 15:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał WiWo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]Witam
Chlopaki mam dwa pytanka:
1. Mam ekarte mbanku i jak wiadomo tam jest limit 2000 zl i jak robie zwrot z bet365 wiecej to karta przyjmie wieksza sume? Chce to wyplacic za jednym razem zeby nie placic za drugi raz prowizji.

2. CZY JAK robie zwrot na karte licza mi po kursie sprzedazy czy po kursie kupna waluty. Bo to jest roznica ponad 10 gr.

Dzieki i czekam na odpowiedz iwo: dla was i powodzenia w typowaniu i okradaniu bukow [/qb][/QUOTE]Ad.2
W PKO BP licza cos w granicach sredniego kursu w NBP[/qb][/QUOTE]A co do ad1???
Posted by: Stach

Re: bet365.com - 04/04/2004 15:37

Ad 1 Nie ma żadnych problemów ze zwrotem ponad 2 tys. Pieniądze nie trafiają na kartę tylko od razu na konto.
Posted by: dadycool

Re: bet365.com - 06/04/2004 09:40

dostaliscie od nich meila o tych free 25 funtach na mecz arsenal- chelsy? O co w nim chodzi bo nie zajazylem do konca?
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 06/04/2004 12:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]Witam
Chlopaki mam dwa pytanka:
1. Mam ekarte mbanku i jak wiadomo tam jest limit 2000 zl i jak robie zwrot z bet365 wiecej to karta przyjmie wieksza sume? Chce to wyplacic za jednym razem zeby nie placic za drugi raz prowizji.
[/qb][/QUOTE]A co do ad1???[/QB][/QUOTE]

Moze wypowie sie ktos inny bo ja przy tranzakcjach z tym bukiem uzywam Inteligo.

pozdr
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 06/04/2004 12:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał czajka:
[qb]Czy netowe buki maja w swojej ofercie gry systemowe? Jak tak to jakie buki i jakie systemy oferuja? Za odpowiedz z gory dziekuje![/qb][/QUOTE]Maja gry systemowe, ale akurat bet365 chyba nie. Napewno taka oferte maja Expekt i Centrebet.

pozdr
Posted by: maq73

Re: bet365.com - 06/04/2004 14:29

Mam pytanie, czy jest możliwość zmiany waluty jaką się operuje w bet365 z euro na dolary ?
Posted by: karool

Re: bet365.com - 06/04/2004 17:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał dadycool:
[qb]dostaliscie od nich meila o tych free 25 funtach na mecz arsenal- chelsy? O co w nim chodzi bo nie zajazylem do konca?[/qb][/QUOTE]Ja tez dostalem, ale tez nie calkiem rozumiem, moze ktos przetlumaczy.
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 09/04/2004 23:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]WiWo, ktoś już tutaj na forum wspominał, że zna obejście by kasa nie była blokowana w Inteligo, tylko nie pamiętam kto to był...[/qb][/QUOTE]Moze ktos przyblizyc sprawe, bo przetrzasnalem archiwum i nic nie znalazlem na ten temat, a kasa lezy zablokowana w Inteligo. Dodam tylko ze kontaktowalem sie z infolinia i przyjeli odemnie zgloszenie i ktos mial sie skontaktowac ze mna do 30 dni , no ale minelo juz 14 i zaczynam sie wkurzac na Inteligo.
Jesli zna ktos inny sposob o ktorym napomknal qwerty bardzo prosze o info na przyszlosc.

pozdr
Posted by: dadycool

Re: bet365.com - 12/04/2004 14:53

czy jak zrobie deposyt karta moge wyplacic na neteller? Prosze o szybka odpowiedz.
Posted by: Shoti

Re: bet365.com - 12/04/2004 15:02

Raczej nie...Bet 365 pozwala na wypłate tylko tą metodą jaką sie wpłaciło. Musisz wyczyścić konto ( wtopic wszystko albo wypłacić starą metodą ) i zmienić metode depozytu na Netellera. Wtedy będziesz mógł wypłacić na niego. Do puki na koncie sa jakieś pieniądze wszelkie próby zmiany sposobu wpłaty i wypłaty kończą sie komunikatem "o braku autoryzacji niezbędnych dokumentów " mimo, iż prawdopodobnie wysłałeś już im wszystkie skany paszportów i kart. Ja próbowałem zrobić to samo co ty. Nie udało mi sie ale nie miałem nerwów by interweniować w supporcie...
Posted by: dadycool

Re: bet365.com - 12/04/2004 15:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb]Raczej nie...Bet 365 pozwala na wypłate tylko tą metodą jaką sie wpłaciło. Musisz wyczyścić konto ( wtopic wszystko albo wypłacić starą metodą ) i zmienić metode depozytu na Netellera. Wtedy będziesz mógł wypłacić na niego. Do puki na koncie sa jakieś pieniądze wszelkie próby zmiany sposobu wpłaty i wypłaty kończą sie komunikatem "o braku autoryzacji niezbędnych dokumentów " mimo, iż prawdopodobnie wysłałeś już im wszystkie skany paszportów i kart. Ja próbowałem zrobić to samo co ty. Nie udało mi sie ale nie miałem nerwów by interweniować w supporcie...[/qb][/QUOTE]Dzieki juz zlecilem wyplate na Karte. Zobaczymy
Posted by: Shoti

Re: bet365.com - 12/04/2004 17:36

Jak byś mógł napisz jaki bedzie finał z ta zmianą sposobu depozytu. Nie wiem na jaką karte wypłacasz ,ale moga ci zablokować ta kase na miesiąć więc mam nadzieję ,że odezwiesz sie wcześniej :rolleyes:
Posted by: dadycool

Re: bet365.com - 13/04/2004 13:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb]Jak byś mógł napisz jaki bedzie finał z ta zmianą sposobu depozytu. Nie wiem na jaką karte wypłacasz ,ale moga ci zablokować ta kase na miesiąć więc mam nadzieję ,że odezwiesz sie wcześniej :rolleyes: [/qb][/QUOTE]na ekarte
Posted by: bzyk

Re: bet365.com - 13/04/2004 18:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Don:
[qb]Wypłate z Bet365 do Netellera można zlecić tylko ze strony Netellera.
Wybieracie "transfer" > "from merchant"
Kod merchant transfer dla Bet365: "BET34725"
Wpisujecie jeszcze tylko kwotę i swój username w Bet365.
Pieniądze powinny być w ciągu kilku godzin (można przyspieszyć wypłatę wysyłając wiadomość do nich z taką właśnie prośbą - opcja "contact", ja tak zrobiłem i w moim przypadku pieniądze były na koncie w ciągu 20 minut).[/qb][/QUOTE]Don lub inni gracze , którzy w podobny sposób wypłacali pieniądze z bet365 :
Czy mozna w ten sposób wypłacić od nich $$$ nie wysyłając im jednocześnie sknów dowodu , rachunku i tych potwierdzeń wpłaty ?
Mozna to w ten sposób obejść (nettelerem) ?

Pozdrawiam
Posted by: WiWo

Re: bet365.com - 13/04/2004 18:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bzyk:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Don:
[qb]Wypłate z Bet365 do Netellera można zlecić tylko ze strony Netellera...[/qb][/QUOTE]Don lub inni gracze , którzy w podobny sposób wypłacali pieniądze z bet365 :
Czy mozna w ten sposób wypłacić od nich $$$ nie wysyłając im jednocześnie sknów dowodu , rachunku i tych potwierdzeń wpłaty ?
Mozna to w ten sposób obejść (nettelerem) ?
[/qb][/QUOTE]Bzyku skany itp. to standartowa u nich weryfikacja konta wiec nie da sie tego obejsc. Poprostu konto musi byc zweryfikowane zeby dokonac wyplaty.

pozdr
Posted by: Don

Re: bet365.com - 14/04/2004 11:37

Bzyk - ja wypłacałem z Bet365 (na Neteller) bez wysyłania im żadnych skanów, ale wcześniejszej wpłaty dokonałem właśnie przez Neteller. Możesz spróbować wypłacić w ten sposób ale jeśli depozyt był robiony inną drogą niż Neteller to chyba jednak nie obejdzie się bez skanów.
Posted by: Aandja

Re: bet365.com - 16/04/2004 02:54

ja wyslalem im wszystkie wymagane skany ale pisza cos takiego:

... However we require a signed copy of the back of your card. ...

chca podpisanej e-karty??? odbilo im czy co??? nie jestem pierwszym gosciem ktory korzysta z e-karty!!!!

poradzcie cos.

nara al:
Posted by: easy_rider

Re: bet365.com - 16/04/2004 17:13

Napisz do nich że na tej karcie nie ma podpisu.
Posted by: Rudolf

Re: bet365.com - 23/04/2004 18:56

Hmm...rozumiem wasze pytania i rozterki.

Ale ja juz mam troche konto w 365

Do przelewów używam Neteller-a. Żadnych faksów itd, itp.

To jest chyba najlepszy sposób na granie u róznych bukmacherów. Neteller pozwala mi dokładnie wysyłac i odbierac kaskę od wszystkich internetowych buków. ( prawdziwych ). A założenie konta i przesłanie kaski do Netellera jest dziecinnie proste Polecam tą metodę i skończą się Wasze problemy. I gra stanie sie przyjemniejsza

Pozdrawiam
Posted by: free-o-matic

Re: bet365.com - 24/04/2004 22:20

moje pytanie

jezeli składam dyspozycje wyplaty z bet365.com ze strony netellera to jak szybko kasa jest na moim koncie w netellerze>?..pilne..

dzieki
Posted by: Stach

Re: bet365.com - 24/04/2004 23:11

Napisz do nich (Bet365) maila. Powinni się wtedy zmieścić w 1 godzinie.
Posted by: kanciasty

Re: bet365.com - 25/04/2004 00:00

Witam
przeczytalem ten temat, i spisalem pare rzeczy odnosnie tego buka, prosze o korekty:):
1. min depozyt to 25 Funtow lub ich rownowartosc
2. mozna wplacac ekarta z mbanku
3. mozna wyplacac na karte mbanku wiecej niz sie wplacilo jako depozyt
4. jak najlepiej wyplacac kase z bet365, bo na karte mozna zrobic tylko raz zwrot, chyba ze sie myle
prosze kogos kto gra w bet365 i wie jak to dokladnie u nich jest, o ewentualna korekte:)
dziekuje bardzo
pozdrowka
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 25/04/2004 00:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kanciasty:
[qb]Witam
przeczytalem ten temat, i spisalem pare rzeczy odnosnie tego buka, prosze o korekty:):
1. min depozyt to 25 Funtow lub ich rownowartosc
2. mozna wplacac ekarta z mbanku
3. mozna wyplacac na karte mbanku wiecej niz sie wplacilo jako depozyt
4. jak najlepiej wyplacac kase z bet365, bo na karte mozna zrobic tylko raz zwrot, chyba ze sie myle
prosze kogos kto gra w bet365 i wie jak to dokladnie u nich jest, o ewentualna korekte:)
dziekuje bardzo
pozdrowka[/qb][/QUOTE]możesz wypłacić na kartę więcej niż przez nią wpłaciłeś;
Posted by: jaix

Re: bet365.com - 27/04/2004 14:31

Na jaki e-mail mozna im przeslac skany karty?
Nigdzie nie moge znalesc do nich maila a jak daje contact us wyskakuje formularz mailowy gdzie nie mozna zalaczaczyc skanu karty.
Posted by: easy_rider

Re: bet365.com - 27/04/2004 14:53

CustomerServices@bet365.com
Posted by: donic

Re: bet365.com - 01/05/2004 17:28

Jak ktoś zamierza do tego buka wpłacac kartą to zdecydowanie odradzam. Są po prostu po*******eni maksymalnie. Z czymś takim nigdzie się nie spotkałem :eek: Skany karty, skany dowodu, skan rachunku to znam, ale oświadczenie od visa i podpisywanie jakiegoś ****a załącznika to już paranoja.
Posted by: rymoholik

Re: bet365.com - 01/05/2004 17:45

Donic do bet365 najlepiej wplacac Netellerem. Bez problemow, bez scanow zadnych kasa migiem.
Posted by: donic

Re: bet365.com - 01/05/2004 22:03

Słyszałem własnie, ze Netellerem najlepiej, ale po fakcie...

Ktoś mi może wyjaśnić o jakie oświadczenie od Visy im chodzi ? :rolleyes: Co ja mam pisac jakieś maile do Visy czy jak ? No i co zrobić z tym załącznikiem, którego ... jeszcze nie otrzymałem ? Mam go wydrukować i podpisać i potem zeskanować :eek: ?

Dobry buk, ale to co wymyślili skutecznie zniechęca .
Posted by: gruda

Re: bet365.com - 01/05/2004 22:32

[CODE]
Authorisation Statement


I, _________________________________________, authorise bet365 to

charge my Visa the amount stated;

Card Number: ***********(5 ostatnich cyfr z numeru karty) expiry date: 03/2004

Value: USD (kwota),

Transaction dated: (data) (godzina)PM GMT

I acknowledge this purchase and agree all sales are final.


Signature_______________________________________ Date:______________

[/CODE]
Posted by: Stach

Re: bet365.com - 01/05/2004 22:35

Donic wydrukuj świadczenie (powiinieneś je dostać w mailu od Bet365) wydrukuj, podpisz, zeskanuj i odeślij.
Też ta procedura wcale mi się nie podobała (zwłaszcza że nie mam drukarki ), dlatego przeszedłem na Neteller.
Posted by: donic

Re: bet365.com - 01/05/2004 23:16

Gruda - to co wkleiłeś to jest to oświadczenie czy załącznik jaki mailem przysyłają ?
Posted by: gruda

Re: bet365.com - 02/05/2004 00:02

nie dostalem tego w formie zalacznika. przyszedl mail pt.:"deposit authorisation" z prosba o wypelnienie i podpisanie autoryzacji dla depozytu zlozonego karta. tresc tego upowaznienia podali kilka linijek nizej w tym samym mailu.
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 02/05/2004 16:02

Można wysłać także faxem - numer podają chyba w stopce każdego majla
Posted by: Latający II

Re: bet365.com - 03/05/2004 22:57

Bet365 jest chyba rzeczywiście najbardziej upierdliwym bukiem jaki istnieje. Problem wpłat kartą udało mi się rozwiązać w prosty sposób: Jako, że nie chce mi sie skanować ich dokumentu za każdym razem, to oświadczenie jakie przysyłają przy każdej wpłacie wrzuciłem do Corela. Jeśli żądają go - to zmieniam sumę, datę, godzinę i podpisuję w Corelu (funkcja odręcznego pisma). Zapisuję jako jpg i dokument wygląda jak oryginalny. Więc z tym nie mam problemu. Niestety z wypłatami jest gorzej. Początkowo wszystko było w porządku, przesyłałem im maila, że chcę wypłacić kasę, oni dawali pytanie bezpieczeństwa, ja im odsyłem i kasa za 2-3 dni była na koncie.
Teraz było podobnie, tyle, że po wysłaniu im odpowiedzi - cisza. Nie odpowiadają na maile, w ciągu 24 godzin wysłełem im 4 wiadoości z pytaniem dlaczego wypłata nie została zrealizowana. A oni nie raczą nawet odpowiedzieć.
Miał ktoś takie problemy z wypłatą?
Więc podsumowując:
tragicznie rozwiązane formy wpłat i wypłat (poprzez kartę) i beznadziejny support.
Niestety trzymaja mnie tam ligi, których nie ma u innych buków, więc zmuszony jestem tam grać, ale nie polecam go osobom, które wpłacają kasę do buków kartą.
Posted by: Latający II

Re: bet365.com - 04/05/2004 14:01

Po dwóch dniach ciszy i wysłaniu do ich supportu ok. 10 maili, dostałem taką o to odpowiedź:

"Dear Sir
Thank you for your e-mail
I do apologize for the response time we are extremely busy.
Your withdrawal request has now been processed.
Kind regards"

Poziom obsługi gorszy niż w niektórych supermarketach. Czlowiek się wkurza przez dwa dni, a oni odpowiadają, że byli zajęci? ****a co to ma być? Wystarczyło od razu wysłać jednego maila z informacją, że mają problemy i wypłata zostanie zrealizowana później.
Posted by: free-o-matic

Re: bet365.com - 16/05/2004 15:19

mam prosbe do grajcych w BET365!!!

sprawdzcie prosze rzecz ponizsza:

w BET365 sa gry: m.in HI-LO gdzie wybieramy czy nastepna liczba bedzie nizsza czy wysza od poprzedniej w granicach od 1 do 42

stawki za które mozemy grac sa sztywne z tym ze ostatnio nie ma najnizeszej stawki tj. 0.10
Sa tylko wyzsze 0.20, 0.25, 1,2,5,10,20,100,150,200,500..tylko te

poniewaz czesto tu sie wszytsko opiera o progresje a wygrywam tam regularnie dobre pieniadze, po ostatniej wyplacie mam podejrzenie ze usuneli mi najnizsza stawke tj. 0.10...wiadomo..zaczynam teraz z wyzszego pulapu wiec im w to graj

sprawdzcie prosze..moze zrobili to dla wszytskich...tam sie da wygrywac...sposobem...

druga rzecz to do tej pory jak bylem zalogowany w bet365 to gre w HI-Lo zaczynalem normalnie klikajac odpowiedni banerek, teraz chcac tam grac musze dodatkowo sie raz jeszcze zalogowac...?!..tego nie bylo a moim zdaniem sluzy lepszemu kontrolowaniu na biezaco kto i ile wygrywa...

dzieki...
Posted by: Anonymous

Re: bet365.com - 17/05/2004 00:42

u mnie mozna grac od 0.10 EUR

zmniejszyli ci ilosc mozliwych stawek...buki nie lubia oskubywaczy

Posted by: z o ® r o

Re: bet365.com - 10/06/2004 17:37

Będę zakładał konto. Nie znalazłem nigdzie żadnej promocji typu "zaproś przyjaciela" więc chyba nie ma nic takiego?
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 10/06/2004 20:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Będę zakładał konto. Nie znalazłem nigdzie żadnej promocji typu "zaproś przyjaciela" więc chyba nie ma nic takiego?[/qb][/QUOTE]priv
Posted by: Kura

Re: bet365.com - 04/07/2004 16:51

Witam nigdy nie miałem problemów z bet365 oprócz śmiesznych limitów ale to chyba normalne w podrzędnych bukach ale teraz okazują sie zwykłymi frajerami dla mnie zawarłem u nich zakład przed mistrzostwami :
Euro 2004 Champs - Missed Penalties
(Tournament Totals) under 6
Jako że w regulaminie i nigdzie nie mogłem doczytac czy liczą sie ewentualne karne w wypadku rozstrzygnięcia meczów w fazie 1/4 i dalej wysłałem do nich maila z pytaniem o to Dostałem odpowiedź że karne w tym zakładzie liczą sie tylko w meczu ewentualnie w dogrywce . Zagrałem wiec under . Zakład został rozliczony jako przegrany nie wiedziec czemu wysałem do nich maila z pytaniem o to Dostałem odpowiedź że informacja jaką przysłali do mnie w mailu była nieprawidłowa i że zakład został rozliczony jako zwrot w ich dobrym geście . Bez komentarza . Mysle że brak profesjonalizmu to za mało powiedziane jeszcze sie nie spotkałem z taką sytacją żeby buk zmienił sobie regulamin zakładu po jego zawarciu ( no chyba że STS )To tyle mam nadzieje że ten post bedzie przestrogą przed graniem w Bet365
pozdrawiam
Posted by: lukasz654

Re: bet365.com - 04/07/2004 17:14

bet365 jako jedny buk wypalcajacy na karte inteligo nie powoduje blokady na 30 dni!!

niewiem czy mto jest spowodowane ale za to ma plus!!
Posted by: bzyk

Re: bet365.com - 04/07/2004 17:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]bet365 jako jedny buk wypalcajacy na karte inteligo nie powoduje blokady na 30 dni!!
[/qb][/QUOTE]Ja wypłacałem od nich trzy razy i za każdym razem miałem blokadę na 30 dni.
Posted by: lukasz654

Re: bet365.com - 04/07/2004 17:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bzyk:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał lukasz654:
[qb]bet365 jako jedny buk wypalcajacy na karte inteligo nie powoduje blokady na 30 dni!!
[/qb][/QUOTE]Ja wypłacałem od nich trzy razy i za każdym razem miałem blokadę na 30 dni.[/qb][/QUOTE]no to niewiem - moze jakis wyjatek mialem ale serio tak bylo az sie zdziwilem, kasa byla od razu w dostapenych srodkach
Posted by: arizona

Re: bet365.com - 17/07/2004 20:45

wyrobiłem sobie e-kartę, i na karcie mam nazwisko napisane przez Ł, a u nich przez L, czy będa problemy z wypłatą jak wpłace do nich kasę, czy zmieniają literówki, sam tego nie mogę zrobić, czy ktoś miał podobną sytuację?
Proszę o szybką odpowiedź
Posted by: z o ® r o

Re: bet365.com - 17/07/2004 21:13

Sam mam na e-karcie nazwisko napisane przez "Ł" i nie miałem jeszcze z tego powodu nigdy problemów. Ani w bet365 ani w żadnej innej firmie.
Posted by: arizona

Re: bet365.com - 17/07/2004 21:28

zoRro ale jak sie zapisywałeś to wpisales przez L czy przez Ł, bo ja wpisałem przez L a mam przez Ł
Posted by: lukasz654

Re: bet365.com - 17/07/2004 21:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał arizona:
[qb]zoRro ale jak sie zapisywałeś to wpisales przez L czy przez Ł, bo ja wpisałem przez L a mam przez Ł[/qb][/QUOTE]ja co prawda mam imie Łukasz ale zawsze wpisuje Lukasz i idzie.mysle ze to samo bedzie z nazwiskiem
Posted by: z o ® r o

Re: bet365.com - 17/07/2004 22:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał arizona:
[qb]zoRro ale jak sie zapisywałeś to wpisales przez L czy przez Ł, bo ja wpisałem przez L a mam przez Ł[/qb][/QUOTE]Zawsze zapisuję się prze "L". To nie ma większego znaczenia.
Posted by: arizona

Re: bet365.com - 17/07/2004 23:40

zoRro dzięki za info iwo:
Posted by: arizona

Re: bet365.com - 18/07/2004 14:17

jak długo szła wam kasa od bet 365 na e-kartę
Posted by: arizona

Re: bet365.com - 18/07/2004 16:20

jak długo szła do was kasa od bet365 na e-kartę?
Posted by: nieobecny konkurent

Re: bet365.com - 18/07/2004 21:18

2-3 dni góra

zwrot jest od razu na konto, do któego podpięta jest ekarta a nie na nią samą
Posted by: arizona

Re: bet365.com - 18/07/2004 21:29

konkurent thx iwo:
Posted by: tomq

Re: bet365.com - 19/07/2004 14:19

potrzebuje pomocy
nie moge wyplacic kasy z bet365, wyslalem do nich skany, ale na stronie klikajac w baner wyplaty dlalej wyskakuje mi kontakt z bet365
Posted by: easy_rider

Re: bet365.com - 19/07/2004 14:53

No bo musisz im teraz wysłać maila z informacją że chcesz wypłacić tyle i tyle kasy.
Posted by: tomq

Re: bet365.com - 19/07/2004 17:24

teraz chca jakiegos potwierdzenia wplaty
co mam im wyslac z gory dzieki
Posted by: arizona

Re: bet365.com - 19/07/2004 19:26

w mailu od nich kiedy dokonałeś wpłaty dostaleś formularz wpłaty od nich, musisz wydrukować uzupełnic i wyslać im, i wtedy będziesz mógł wypłacić