ZMIANY !!!!!!

Posted by: Anonymous

ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 01:51

WITAM

Jestem od ponad dwóch lat użytkownikiem tego forum jednoczesnie czatu mecz.pl ktory jest integralną częscią tegoż forum. Przyglądając sie przez dłuższy czas czatowi doszedlem do mysle trafnego wniąsku i myślę ze znajdzie sie dosyć spore grono osób ( z tego co słyszałem) ktore moje slowa jest w stanie potwerdzić. przechodząc do meritum sprawy: osoby ,,zarządzające'' tak to nazwijmy czatem mecz.pl sa wysoce nieodpowiedni i nieprzygotowani, można by rzec - nie w pelni dojrzali do pełnienia takiego obowiązku. Sposób w jaki odnoszą sie do niektorych osob zwłaszcza nowych użytkowników jest naganny i psuje wizerunek i dobro domeny ,,mecz.pl'' , zauważyłem rownież co bardzo istotne- owi ludzie mają takie wysokie mniemanie o sobie ze każde sprzeciwienie sie ich słowom konczy sie tzw. banem z info o treści typoowej dla nastoletnich gówniarzy.

Te sowa krytyki maja za zadanie spojrzec prawdzie w oczy - to co sie dzieje na forum i na czacie jest źle i ja to nie pierwszy zauważyłem. Oczywscie jest grono ludzi na czacie ktore w wyniku dłuższej znajomosci na pewno bedzie bronic tzw. opów o ktorych była mowa- jednak własnie w tym tkwi błąd, to jest zasłona dymna przed okrutną prawdą.

Slowa te są skierowane do wszystkich moderatorów mecz.pl i licze ze w szybkim tępie zostana wyciągnięte właściwe wnioski i odpowiedni osoby zostaną uwolnione z funkacji ktore co tychczas pełnia.

Nie operowałem nickami ponieważ te osoby dobrze sobie zdaja sprawę o kim mowie. Proszę również o nie kojarzenie mnie z zadnymi ,,buntownikiami'' ktrzy wyrobily sobie juz tu marke.

Proszę o podpisywaniem sie poniżej osób ktore podbnie myślą jak ja - pomóżmy zwalczyć CHOŁOTĘ

JEST TO KOLEJNY CZYNNIK KTORY TRZEBA NAPRAWIĆ ABY PRZYWRÓCIĆ DWNĄ ŚWIETNOŚC ,,MECZ.PL'' O KTÓRĄ TYLE OSÓB JUZ SIE DOPOMINAŁO.
Posted by: Vipek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 01:59

Stsik ?
Posted by: _Lider

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 01:59

Brawo Stsik znów to samo zaczyna się pewnie mama mu napisała ten post bo on nie jest w stanie takiego czegoś napisać.
Posted by: Haz$

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:06

podpisuje sie raz miesiac temu wszedlem pierwszy raz jako guest zostalem wyzwany ze jestem guestem i oczywiscie oddalem i dostalem bana od tej pory wchodze 2 razy w tygodniu jak potrzebuje tylko wynik live ...

pozdrawiam iwo:
Posted by: Intruzik

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:10

HAzardzista , jednym z regułow czata jest posiadanie nicka , skoro nie mogles d*** ruszyc by wklepać pare literek to dobrze ze cie zbanowali , bo jak proste słowa do ciebie nie docieraja to znaczy ze jesteś bałwan a bałwanów trzeba tępić !!!!
Posted by: qwerty

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:12

Ciekawe kto to ten "Stsik", gdyż wstąpiłem na tego czata niecały rok temu i mając inne zdanie co do typów, które zagrała pewna osoba z północy Polski, zostałem po prostu wykopany z komentarzem "pewnie to znowu stsik" właśnie!
Posted by: qwerty

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:13

Intruzik, z nickiem czy bez, prawda jest taka, że niektórzy "podwładni" artha uprawiają samowolkę...
Posted by: tOOmeq

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ciekawe kto to ten "Stsik", gdyż wstąpiłem na tego czata niecały rok temu i mając inne zdanie co do typów, które zagrała pewna osoba z północy Polski, zostałem po prostu wykopany z komentarzem "pewnie to znowu stsik" właśnie![/qb][/QUOTE]Moze trafiles na Sc???
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:15

witma ponownie panie intruz- reguły sa takie ze nie masz prawa podważac tego co powiedzial hazardzista. nie wsazyscy prosze sobie wyobrazić mają tyle czasu co ty zeby bawic sie w logowanie zapisywanie itp. większośc chce po prostu wejsc i coś sprawdzić a wy to uniemozliwiacie.
Posted by: Intruzik

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:16

heheh Bunt
nie masz czasu by wklepac 5 literek ? to poco wlazic na czat ? poco wlaczac komputer ??????
kto kaze sie logowac ?????????
Posted by: Intruzik

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:18

[QUOTE]Oryginalnie wysłał tOOmeq:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ciekawe kto to ten "Stsik", gdyż wstąpiłem na tego czata niecały rok temu i mając inne zdanie co do typów, które zagrała pewna osoba z północy Polski, zostałem po prostu wykopany z komentarzem "pewnie to znowu stsik" właśnie![/qb][/QUOTE]Moze trafiles na Sc???[/qb][/QUOTE]toomeq moze pólnocny wschód ?
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:22

Jeszcze raz prosze o głos wszystkich którzy mieli jakiekolwiek problemy ta sprawa nie jest błacha, jak widać pewne osoby z ,,kregu pewniej osoby majacej opa'' lekcewazy ten problem. to Jest problem wszystkich uczestnikow i każdy ma prawo wyraźić swoją opinie - a to że dzieje sie źle wiadomo nie od dziś, slyszalem juz o opiniach w stylu ,,reżim artha i jago ,,podwładnych''

Conrad prosze o pilna interwencje w imie wszystkich
Posted by: arth

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:23

gwoli wyjasnienia - nie ma zadnych "podwladnych"
Posted by: hunter

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:29

Witam

Jestem stałym "bywalcem" kanału mecz.pl i potwierdzam opinie, że każdy kto zachowuje się odpowiednio tak samo odpowiednio jest traktowany. Jedynym warunkiem jest posiadanie własnego zarejstrowanego nicka. W czym problem panie Bunt?

PoZdRaWiAm iwo:
Posted by: Intruzik

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:31

hunter ,jak ktos nie chce nie musi rejestrować !
wystarczy wpisac /nick .... i koniec
Posted by: hugobos

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:32

Zarejestruj się, nie flooduj, nie podawaj złych wyników to nie powinieneś mieć żadnych problemów. Pozdrawiam
PS. Może problem w niewiedzy

reg-pl: Rejestracja: 1. napisac komende /ns register haslo email *** 2. poczekac na e-maila z komenda do werfikacji i po jego otrzymaniu wpisac komende do weryfikacji: /ns verify AAA.... *** 3. identyfikacja (przy kazdym polaczeniu sie z siecia Webnet): /ns identify haslo *** przykladowa konfiguracja mIRC: http://www.owca.civ.pl/kasaserwis/sts/mirc/mirc02a.gif
Posted by: Maciejev

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:32

Czat jest zarządzany przez odpowiednich i odpowiedzialnych ludzi z arthem na czele i żadnych zmian ani nowych wyborów zarządu się nie przewiduje..

Bunt - swój cel osiągnąłeś ,bo za taki na pewno uważasz odrobinkę rozgłosu i kilkanaście postów w tym temacie - no tak , każdemu coś od życia należy

Pozdrawiam wszystkich czatowiczów! iwo:
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:35

witam panie hunter. rozumiem pana doskonale. jak juz pisałem tzw. ludzie z grupy zaprzyjaznionej z ,,rzadzacymi'' maja ułatwione zadanie. jednak chcialem zauwazyc ze nie wiem pan jak jest z innej perspektywy. Prosze sprobowac ktoregos pieknego dnia wejsc nie pod swoim tradycyjnym nickiem i sprobowac na tzw. ogolnym kanale nadac infromacje o treści przeciwnej do tresci jednego z opów.

ps jezeli pan nie probowal lub nie zamierza to powiem jakie jest tradycyjne zachowanie czlowieka ktory stoi na strazy ochrony i bezpieczenstwa osob: dostanie pan tzw. bana z dołaczoną infromacja: ,,w******alaja''

to tak na marginesie panie hunter aby udowodnic ze nie wszyscy maja tak jak pan...
Pozdrawiam pana
Posted by: Drak

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]witam panie hunter. rozumiem pana doskonale. jak juz pisałem tzw. ludzie z grupy zaprzyjaznionej z ,,rzadzacymi'' maja ułatwione zadanie. jednak chcialem zauwazyc ze nie wiem pan jak jest z innej perspektywy. Prosze sprobowac ktoregos pieknego dnia wejsc nie pod swoim tradycyjnym nickiem i sprobowac na tzw. ogolnym kanale nadac infromacje o treści przeciwnej do tresci jednego z opów.

ps jezeli pan nie probowal lub nie zamierza to powiem jakie jest tradycyjne zachowanie czlowieka ktory stoi na strazy ochrony i bezpieczenstwa osob: dostanie pan tzw. bana z dołaczoną infromacja: ,,w******alaja''

to tak na marginesie panie hunter aby udowodnic ze nie wszyscy maja tak jak pan...
Pozdrawiam pana[/qb][/QUOTE]Bunt za duzo trawy wypaliles lub Absinth zle Ci zrobil.
Czat jest normalnym czatem jak ma byc. Prowadza go konkretne osoby. A co do artha to widze ze nie znasz 15 przykazanie czatowskie mecz.pl ktore brzi : Nie bierz imie pana artha do brudnej buzi nadaremnie.

Pozdrawiam
Posted by: Kura

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 02:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]WITAM

Jestem od ponad dwóch lat użytkownikiem tego forum jednoczesnie czatu mecz.pl ktory jest integralną częscią tegoż forum. [/qb][/QUOTE]Zarejestrowany: 28-04-2003 - no i trzeba było po raz kolejny sie zarejestrować bo ostatnio pare razy dostało się bana na forum

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb] osoby ,,zarządzające'' tak to nazwijmy czatem mecz.pl sa wysoce nieodpowiedni i nieprzygotowani, można by rzec - nie w pelni dojrzali do pełnienia takiego obowiązku.
[/qb][/QUOTE]proponuje żeby osoba o nicku Bunt dostała opa na czacie bo chyba o to tu chodzi od samego poczatku podobny temat pojawił się rok temu na forum treść prawie identyczna

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]Proszę o podpisywaniem sie poniżej osób ktore podbnie myślą jak ja - pomóżmy zwalczyć CHOŁOTĘ
[/qb][/QUOTE]Jestem za proponuje usunąc durny temat i zbanować IP oczywiście z odpowiednim komentarzem

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]JEST TO KOLEJNY CZYNNIK KTORY TRZEBA NAPRAWIĆ ABY PRZYWRÓCIĆ DWNĄ ŚWIETNOŚC ,,MECZ.PL'' O KTÓRĄ TYLE OSÓB JUZ SIE DOPOMINAŁO
[/qb][/QUOTE]Na pewno o to ci chodzi
Ostatnio na forum pojawił sie temat o obraźlwej treści dotyczącej osoby z chata trudno sie dziwić że na dowidzenia dostajesz pożegnanie typu w******alaj po tym co napisałeś to i tak duża kultura ze strony "opów"

Na koniec do wszystkich niewtajemniczonych nie dajcie się zwariować jakiemuś 13-latkowi który nie ma co robić jego zachowanie jest skandaliczne proponuje zamknąc bezsensowny temat
Posted by: makos

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:06

Witam

Bunt trza bylo skopiowac caly text jak rozmowa wygladala i wkleic tutaj, może byśmy zlali tą osobę

Pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:13

widzę ze niektore osoby tutaj z korzenia komunistycznymi są. wy wszyscy myslicie ze wszystko ma byc tak jak jest głos wiekszosci sie nie liczy - liczy xie tylko to jak mowi arth i spólka a wszelkie proby zmiany ich decyzji kończa sie wybluzganiem i osmieszeniem na oczach wszystkich

takkk najlepiej zamknąc ten temat w chlere no bo jakze jezeli ktos ma odmienne zdanie lub mowi cos złego o rzadach arth i jego paczki to jest zly i trzeba go wyrzucic...

komunistyczne korzenia sie odzywaja panowie...

Conrad prosze o interwencje i uwzglednienie naszej opinii
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:16

adam na jakiej podtawie twierdzisz ze masz 13 lat ??? Myśle ze nie dorosłes do takich rozmów bo twoja wiedza ogranicza sie do tego ze myslisz - skoro ma inne zdanie niz ja tzn. ze jest nmałolatem

zastanow sie czlowieku o czym ty piszesz dwa razy zanim cos wkleisz bo własnie skompromitowales na oczach wszystkich
Posted by: dymeczek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:35

WITAM WSZYSTKICH, MILEJ LEKTURY :zobacz: HEHE CHCIALEM OPISAC MOJE ZDANIE NA TEMAT CZATA I PEWNIE ZOSTANE WYZWANY OD STSIKÓW I INNYCH TU NA FORUM I NA KANALE #MECZ.PL GDZIE TERAZ ZROBILO SIE TROCHE ZAMIESZANIA PO ZAMIESZCZENIU TEGO POSTA PRZEZ BUNT-A. ALE DO DZIELA...
JESTEM UZYTKOWNIKIEM TEGO FORUM I ROWNOCZESNIE CZATA OD JAKIEGOS CZASU I MOJ NICK WIEKSZOSC WIARY KOJARZY. OSTATNIO WYPOWIEDZIALEM SIE NA TEMAT JAKIEGOS MECZU I ZOSTALEM WYZWANY PRZEZ JEDNA OSOBE... W ZWIAZKU Z TYM ODWDZIECZYLEM SIE BO CHYBA NIKT NIECHCE BYC WYZYWANY BEZ POWODU A NA CZACIE CHYBA MOZNA SIE WYPOWIADAC NA TEMAT MECZY... WIEKSZOSC ZNA TA CALA SYTUACJE JAK DOSTAWALEM CIAGLE BANA... MIALEM NAGLOSNIC TA SPRAWE TAK JAK ZROBIL TO BUNT ALE MOJE ZDANIE JEST TAKIE.... : CD...
Posted by: dymeczek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:37

PO TYM JAK OMIJALEM BANY I WYWALANO MNIE CIAGLE Z CZATA Z WYZWISKAMI ZGLOSILEM SIE POPROSTU DO ARTH-A I WYJASNILISMY ELEGANCKO SPRAWE...
A TO MOJ OPIS NA TEMAT OPOW MYSLE ZE WIELU ZAINTERESUJE:
ARTHX - UWAZAM ZE TEN CZLOWIEK JEST NA WLASCIWYM MIEJSCU, POPROSTU GOSC ODWALA KAWAL DOBREJ ROBOTY, WSZYSTKO ELEGANCKO KAZDEMU TLUMACZY CZASEM AZ ZA BARDZO I Z TEGO CO ZAUWAZYLEM NIEDAJE NIKOMU BANA BEZ POWODU A JAK JUZ DAJE TO I TAK JEST ZE TAK POWIEM DELIKATNY , JEST OK I POWINIEN JAK NAJBARDZIEJ DALEJ SIE W TO BAWIC...
KAFEL - Z TYM PANEM NIEMIALEM ZE TAK POWIEM DOCZYNIENIA ZABARDZO, ALE TEZ NIEWIDZIALEM ALBO NIEZAUWAZYLEM ZEBY NADUZYWAL SWOJEJ FUNKCJI... ALE MOZE SIE MYLE POPROSTU JAKOS NIEWYROBILEM SOBIE ANI ZDANIA NA MINUS ANI NA PLUS NA JEGO TEMAT...
HRABIA_LIDER - TEN PAN JAK WIEKSZOSC Z WAS DOBRZE WIE MIAL ZE MNA NA CZACIE MALE SPIECIE DZIEKI TEMU ZOSTALEM CHYBA REKORDZISTA BANOW ALE NIE W TYM RZECZ... JAK SAM CZESTO MOWI TEN PAN POPROSTU LUBI DAWAC BANY I JEST ZA TO NIELUBIANY ALE NIEPOTRZEBUJE PRZYJACIOL NA CZACIE... NIEZNAM GO NA LIVE ALE Z CZATA WNIOSKUJE ZE MA TROCHE WYSOKIE MNIEMANIE O SOBIE I CZESTO TROCHE PRZEGINA BO POPROSTU NIEODPOWIEDNIO SIE ODNOSI WLASNIE DO NOWYCH I NIEZNANYCH MU LUDZI ALBO WLASNIE JAK KTOS COS POWIE NA TEMAT JAKIEGOS MECZU A ON MA INNE ZDANIE... ALE JAK WIDAC I TAKI KTOS JAK JA POTRAFIL DOJSC Z NIM DO POROZUMIENIA iwo: ALE GOSC JEST NIE DO POBICIA HEHE... CD...
Posted by: dymeczek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:38

REASUMUJAC: UWAZAM ZE Z LUDZMI OBECNYMI NA CZACIE NIEDA SIE WYGRAC PANIE BUNT OTO POWODY:
WIELU LUDZI JAK ZAUWAZYLEM SIE ZNA NA LIVE (OKOLICE MIASTA BIALYSTOK) PONADTO ATMOSFERA NIEBYLA BY TAKA ZLA GDYBY RZECZYWISCIE KAZDY BYL ROWNO TRAKTOWANY GLOWNIE CHYBA PRZEZ PANA LIDERA GDYZ CZASEM NAWET JAK KTOS FLODUJE NIEDOSTAJE ODRAZU BANA A JAK JA BYM ZROBIL TO SAMO TO BAN DOZYWOTNI ODRAZU POPROSTU MYSLE ZE LUDZIE SIE ZNAJA I ZE TEGO JUZ SIE NIEZMIENI PANIE BUNT TAK JEST WSZEDZIE LICZA SIE ZNAJOMOSCI I CHYBA SAM BYS TAK POSTEPOWAL, TAK JEST ROWNIEZ I NA INNYCH CZATACH... TAKI JUZ TEN SWIAT UWAZAM JEDYNIE ZE RZECZYWISCIE NIEKTORZY UZYTKOWNICY SA ZE TAK POWIEM FAWORYZOWANI I OPY IM POZWALAJA NA WIECEJ (BIALYSTOK) WYJSCIA WIDZE TAKIE Z TEJ SYTUACJI:
ZABIERANIE + OSOBOM KTORE PRZEGINAJA I ZEBY TYLKO MOGLY GADAC NA PRIVACH BEZ BANOWANIA , ZROBIENIE PRZEDE WSZYSTKIM REGULAMINU I PRZESTRZEGANIE GO !!! A NIE ZE LUDZIE Z BIALEGO. WYZYWAJA INNYCH I NIEMAJA BANA NIEBEDE TU WYMIENIAC I NIEMOWIE ZE JESTEM JAKIS SWIETY I NP: NIGDY NIEFLODOWALEM ALE RACZEJ NIEPRZEGINAM,A JAK JUZ TO ROBIE COS CZESTO W ZARTACH I WIECZOREM JAK JEST MALO TYPA I NIEPRZESZKADZA TO TAK BARDZO INNYM ALE GDY SA WAZNE JAKIES MECZE TO NIEPRZESZKADZAM INNYM UZYTKOWNIKOM, PISZE SE POPROSTU ROZNE RZECZY JAK JEST CICHO NA KANALE I CHYBA WIEKSZYCH PROBLEMOW NA CZACIE OPROCZ TEGO JEDNEGO NIEMIALEM... UWAZAM ZE NIEKAZDY JEST SWIETY I POPELNIA BLEDY ALE PANIE BUNT GDYBY PAN NA PRIVIE SKONSULTOWAL SIE Z ARTHX-EM CZY Z INNYM OPEM TAK JAK JA SPRAWA ZOSTALA BY WYJASNIONA BEZ PROBLEMU CO NIE PANIE LIDER MOZE TEZ POWINNO BYC TAK ZE TYLKO ARTHX BY MIAL OPA ?? ON NAPRAWDE KONKRETNIE PROWADZI TEN KANAL I NIEWIDZIALEM ZEBY KOGOS WYZWAL NAWET ALBO PRZEKLNAL A JESLI TAK TO ZADKO... UWAZAM ZE TROCHE SA NIEKTORZY FAWORYZOWANI ALE NIC SIE W TEJ SPRAWIE CHYBA NIEZMIENI BUNT, POPROSTU TAKIE SA PRAWA TEGO SWIATA PAN CONRAD POWINIEN JEDNAK COS Z TYM ZROBIC !!!!!
Posted by: dymeczek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:39

WIDZE ZE JUZ ZACZELO SIE STSIKOWANIE ITD. NIZ NORMALNY DIALOG... MYSLE ZE KAZDY POWINIEN PODAC JAKIES NORMALNE SPOSTRZEZENIA A NIE TYLKO WYZYWAC BUNTA I JECHAC PO NIM !!!!!! TERAZ TO JUZ JA PEWNIE BEDE POGRZEBANY HEHE....
MI TEN CZAT TERAZ PO WYJASNIENIU TEJ SPRAWY PASUJE I CZY BEDE ZMIANY CZY NIE TO MI TO RYBKA W SUMIE... MOGA BYC ZMIANY ALE I NIEMUSZA GDYZ... NARAZIE PRZESTALEM MIEC PROBLEMY , DZIEKI ZA PRZECZYTANIE MOJEJ LEKTURY POZDRAWIAM I POWODZENIA W TYPOWANIU iwo:
NA KONIEC PRZYTOCZE SLOWA CHWALONEGO PRZEZE MNIE ARTHXA: CZAT JEST DLA WSZYSTKICH UZYTKOWNIKOW MECZ.PL !!!!! A WIEC ZAPRASZAM WSZYSTKICH , NIEMUSICIE SIE BAC iwo: KONIEC TEMATU I OBY MNIEJ TAKICH SPIEC
A TERAZ TO JUZ PODPISALEM NA SIEBIE WYROK uke:
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:39

dymeczek doskonale cie rozumiem, sam znam kilka osob ktore sa poszkodowane przez TA OSOBE Z BIAŁEGOSOTKU , ktory ma opa.

Conrad masz kolejny dowod na to ze władze posiadaja osoby niekompetentne. prosze o interwencje

Prosze rownoczesnie o wpisywanie sie innych osob ktore sa tak jak m.in. dymeczek poszkodowane ja w pelni rozumiem tych ludzi i po to sie odezwalem aby im pomoc bo uwazam ze nie mozna tego juz tolerowac...
Posted by: _Lider

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:41

Dymeczek dlaczego tak kłamiesz dostałes bana za to ze ublizyłeś mi, a piszesz i kłamiesz w zywe oczy ze za jakiś mecz buhahaha kompletna bzdura.Ale widzę ze moja rozmowa z tobą nie poskutkowała i olałes mnie okey rozumiem na przyszłosć.

Co do człowieka który teraz załozył ten temat to własnie był na czacie i dostał bana za podszywanie się za osoby,a ze ma zmienne ip to wchodzi co chwile pod inne nicki i nie dośc ze flodduje to obraza nie tylko opów bo to juz przyzywczajenie a innych uczesników czata.

Zresztą nie wiem po co ten temat juz niejednokronie rozmawaiłem z Conradem jak i arth i wiadomo ze z przypadku ani arth ani ja nie dostalismy opa , a po drugie to typ stsika alias bunt czy dymeczka flodującego robicie to z zazdrosci bo chielibyscie opa !To tyle
Posted by: dymeczek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:44

chcialem przeprosic tylko uzytkownikow za tak dlugie posty ale problem staralem sie dosc doglebie opisac... ciekawe co o tym sadzicie , prosze tez o wypowiedzi roznych osob z forum ale na temat forum a nie wyzywania sie !!! chyba ze macie po 15 lat i to lubicie, pozdrawiam iwo: dla wszystkich...
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:46

CZŁOWIEKU ?? CZY TY ZDAJESZ SOBIE SPRAWE CO PISZIESZ ??/ NIE MASZ PRAWA I WOGOLE ZADNYCH DOWODOW NA TO ZE JA BYŁEM NA TYM CZACIE ROZUMIESZ ?? PO PROSTU TEGO NIE WIERESZ A TO ZE PRZYPUSZCZASZ TO TWOJA SOOBISTA SPRAWA. JA SIE W CZATY NIE BAWIE POWSTALEM ABY POMOC LUDZIOM KTORZY SPRZECIWIAJA SIE TWOJEJ ZASRANEJ POLITYCE - A BOJA SIE TO WYRAZIC SLOWAMI NA FORUM .

PROSZE NIE PISZ WIECEJ TAKICH BZDUR PONIEWAZ TYLKO KOMPROMITUJESZ I TAK BEZNADZIEJNA OPINIE O OSOBIE...
Posted by: Vipek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]CZŁOWIEKU ?? CZY TY ZDAJESZ SOBIE SPRAWE CO PISZIESZ ??/ NIE MASZ PRAWA I WOGOLE ZADNYCH DOWODOW NA TO ZE JA BYŁEM NA TYM CZACIE ROZUMIESZ ?? PO PROSTU TEGO NIE WIERESZ A TO ZE PRZYPUSZCZASZ TO TWOJA SOOBISTA SPRAWA. JA SIE W CZATY NIE BAWIE POWSTALEM ABY POMOC LUDZIOM KTORZY SPRZECIWIAJA SIE TWOJEJ ZASRANEJ POLITYCE - A BOJA SIE TO WYRAZIC SLOWAMI NA FORUM .

PROSZE NIE PISZ WIECEJ TAKICH BZDUR PONIEWAZ TYLKO KOMPROMITUJESZ I TAK BEZNADZIEJNA OPINIE O OSOBIE...[/qb][/QUOTE]...najpierw piszesz ze jestes uzytkownikiem czata od 2 lat a teraz ze "nie bawisz sie w czaty" ...cos dziwnego :rolleyes:

...idz moze juz lepiej spac stsik
Posted by: dymeczek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:52

kazdy ma swoje racje nikt niejest swiety, z nikim na czacie sie niewygra ale lider plissss niepisz tylko ze ja floduje bo dobrze chyba wiesz ze tego nierobie.... juz niemam sil pisac... uwazam ze jest w tym sporo mojej racji.... juz mnie rece bola od pisania ale text o flodowaniu mnie rozbroil bo ja niefloduje... koles sie pewnie zachowuje jak zachowuje bo wy mu niedacie spokojnie posiedziec... jest was wiecej i nieda sie z wami wygrac... ale moze mi ktos powiedziec jedna tylko rzecz... czemu zaden z uzytkownikow nieskarzy sie na arthx-a ??? chyba cos w tym jest
Posted by: _Lider

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 03:54

Ostatni mój post hehehe jak was nie banować jak wy nawet na forum nie umiecie sie zachowywać,jak ty Stsik alias Bunt tak samo Dymeczek piszecie duzymi literami gdzie sie nie pisze po zadnym forum i na żadnych czatach.

Stsik pokazałes teraz swoją klase nawet na ogólnoświatowym czacie dostałes bana za podawanie fałszywych wyników.

A jak macie takie problemy to napiszcie do Przyjaciółki albo Bravo,a nie tutaj płaczecie jak baby.
Posted by: xeo

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 04:03

Hmmm cos w tym jest, co opisuje bunt z rok temu jako nowy na chacie zostalem brzydko potraktowany przez osobe, która wypowiedziala sie w tym temacie, a jest to zdaje sie op (nie arth) . Chodzilo o zwykla roznice zdan ale zostalem tak potraktowany , ze od tego czasu na chacie bylem moze z 2 razy , nie mam ochoty byc przez jakiegos typa opieprzany tylko z tego powodu ,że mam inne zdanie od niego .

Pozdrawiam
Posted by: dymeczek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 04:03

lider czepiasz sie w tym momencie drobiazgow napisalem te bodajze 4 ze 150 kilku postow duzymi literami zeby sie wyodrebnialy bo to dosc wazny temat czemu wy piszecie na temat ludzi co sie wypowiadaja a niepiszecie argumentow na temat czata i wogole co bedzie z tym zeby wkoncu takimi glupotami sie niezajmowac... chyba lepiej siedziec spokojnie na czacie wtedy opy beda mialy mniej do roboty te problemy niebiora sie znikad ale wypijcie se lepiej po iwo: i wlazcie na czata... chyba niemacie po 15 lat... sa wazniejsze sprawy a ja tylko opisalem dosc doglebnie moje spostrzezenia ale niemam zamiaru sie z nikim bic o czata buheheh bo to mnie smieszy, chcem se posiedziec spokojnie chyba tak jak kazdy
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 04:04

LIDER WIDZE ZE TWOJA GLUPOA PRZORSLA SAMEGO CIEBIE. JESTES TAKIM PROSTAKIEM ZE NAWET SZKODA O OTBIE GADAC.

TY PO PROSTU JESTES BŁAZNEM I BŁAZNA Z SIBIE ROBISZ. MYSLISZ ZE WSZYSTKOCO ROBISZ I CO MOWISZ JEST DOBRE ZE CZLOWIEKOWI SLOWA NIE DASZ POWIEDZIEC ?? PSUJESZ WIZUREUNEK CAŁĘGO CZATA I WOGOLE CAŁĘGO BIAŁEGOSOTKU, TYLE JUZ BYLO SKARG NA LIDERA W PRZECIAGU 2 LAT ZE PO PROSTU DZIWIMY SIE ZE TEN CZLOWIEK JESZCZE NIE ZOSTAL ZDJETY.

CONRAD NA TWOJE RECE SKLADAMY POSTULAT:

ROZUMIEM ZE LIDER TO TWOJ KOLEGA, ALE DLA DOBRA CALEGO CZATA NIE MOZESZ TOLEROWAC CHAMSTWA, PROSTACTWA I GUPOTY. LIDER JEST OSOBA UNIEMOZLIWIAJACA PRAWIDLOWE FUNKCJONOWANIE TEGOZ CZATA I FORUM PROSZE CIE O NIEZWLOCZNE ODEBRANIE LIDEROWI OPA JAKO NAUCZKA NA PRZYSZŁOŚC. NIE UWAZAM ZE MY NIE JESTESMYBEZ WINY, ALE OSOBA KTORA BEZ DOWODOW PONIZA OBRAZA WYZYWA BEZBRONNYCH UZYTKOWNIKOW NISZCZY DOBRE IMIE TEGO CZATA I W TYM WYPADKU POWINIEN ZADECYDOWAC ZDROWY ROZSADEK CONRAD.

PROSIMY O POZYTYWNE ROZPATRZENIA NASZEGO PROJEKTU
Posted by: Arcy

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 04:23

Bunt - zachowujesz się jak kapuś albo kabel...
Posted by: Seen

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 04:32

bunt pomyśl może jeszcze o.... zdymisjonowaniu rządu ,rozwiązaniu parlamentui i koniecznie poproś Conrada o wycofanie akcesji Polski z Unią.
Posted by: skottie

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 04:33

no chłopaki starczy już tej dyskusji, wyłączyć komputery i spać, bo jutro rano do szkoły (sądząc po postach i problemach poruszanych to chyba gimnazjum, tak koło 2 klasy)
Posted by: Vipek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 04:34

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Seen:
[qb]bunt pomyśl może jeszcze o.... zdymisjonowaniu rządu ,rozwiązaniu parlamentui i koniecznie poproś Conrada o wycofanie akcesji Polski z Unią.[/qb][/QUOTE]
Posted by: Vipek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 04:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał scottie:
[qb]no chłopaki starczy już tej dyskusji, wyłączyć komputery i spać, bo jutro rano do szkoły (sądząc po postach i problemach poruszanych to chyba gimnazjum, tak koło 2 klasy)[/qb][/QUOTE]...moje gimnazjum juz jutro wolne
Posted by: skottie

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 04:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vipek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał scottie:
[qb]no chłopaki starczy już tej dyskusji, wyłączyć komputery i spać, bo jutro rano do szkoły (sądząc po postach i problemach poruszanych to chyba gimnazjum, tak koło 2 klasy)[/qb][/QUOTE]...moje gimnazjum juz jutro wolne [/qb][/QUOTE]a mama wie , że do tak późnej pory siedzisz przy komputerze?
Posted by: Vipek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 04:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał scottie:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Vipek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał scottie:
[qb]no chłopaki starczy już tej dyskusji, wyłączyć komputery i spać, bo jutro rano do szkoły (sądząc po postach i problemach poruszanych to chyba gimnazjum, tak koło 2 klasy)[/qb][/QUOTE]...moje gimnazjum juz jutro wolne [/qb][/QUOTE]a mama wie , że do tak późnej pory siedzisz przy komputerze?[/qb][/QUOTE]...a ty ksiazke piszesz ?? :rolleyes:
Posted by: skottie

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 04:53

to było pytanie retoryczne
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 05:22

A czy Bunt jest synem RAFTERA (tego co jezdzi na mecz LA i wpier...$) ?
Posted by: PROFIT

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 05:22

Jeżeli ludzie z czata są tacy w porządku to powinni sprawę załatwić normalnie - zwyczajnie się porozumieć.

Mnie osobiście nie interesuje chat, ale miałem taki przypadek jak xeo, dlatego w ogóle piszę cokolwiek.

Ludzi, którzy uważają, że nowych użytkowników można obrażać uważam, że mają bardzo silne kompleksy.
Posted by: Haz$

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 14:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Intruzik:
[qb]HAzardzista , jednym z regułow czata jest posiadanie nicka , skoro nie mogles d*** ruszyc by wklepać pare literek to dobrze ze cie zbanowali , bo jak proste słowa do ciebie nie docieraja to znaczy ze jesteś bałwan a bałwanów trzeba tępić !!!![/qb][/QUOTE]Intruzik z trakimi tekstami do kolegow z piaskownicy

nie pozdrawiam
Posted by: qwerty

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 14:37

Hehe, treść i styl wypowiedzi Intruzika odpowiadają normom zschowania, jakie powszechnie panują na tym czacie.
Posted by: Kafel Jr.

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 15:38

no dobra - poniewaz jestem jednym z operatorow to i ja cos napisze:

1) zachowania Bunta nie bede komentowal...

2) Nikodemus podobnie jak Ty zostalem wychowany , zeby nie tolerowac donosicieli...

3) Sheetee masz racje - jesli komus nie odpowiada taki czat jak jest niech znajdzie sobie inny

4) dymeczek -czy Ty myslisz ze na czacie sa tylko osoby z Bialegostoku??

5) Xeo znamy sie ze zjazdu , wiec nie bede mowil zlych rzeczy - ale prosze cie o jedno .. zastanow sie jak cos napiszesz - moze obrazil Cie ktos inny, ale napewno nie Arth - ten czlowiek muchy by nie zabil , a co dopiero obrazil kogos - nie znam nikogo lepiej wychowanego od Artha

6) Profit napisz kto i z jakiego powodu Cie obrazil - bo jeszcze nie widzialem nigdy Cie na czacie

7) znam wiekszosc osob z chata osobiscie , i wiem jak sie zachowuja> Jednak chyba kazdy z was zdaje sobie sprawe , ze tworzymy zgrana paczke i chyba wam to przeszkadza ... Bunt myslisz, ze pozwolimy zebys swoim tekstami zdegradowal ktoregos z opow albo obrazal innych uczestnikow ... wiele razy probowales i ani razu Ci sie to nie udalo . Sam dobrze zdajesz sobie sprawe , ze jesli wiekszoscia glosow karzesz nas wyrzucic stamtad , to i tak wszyscy zmienimy lokal, a Ty nie zostaniesz sam , tylko nadal bedziesz probowal nam zaszkodzic - juz na nowym czacie ... tylko jest jeden problem .. NIGDY CI SIE TO NIE UDA
Aha , jeszcze jedno - gwarantuje Ci. ze Kura jest osoba starsza od Ciebie , a kultura wymaga zwracania sie do takich osob z szacunkiem !

8) Qwerty sluchaj wiekszosc z czatowiczow ma wyksztalcenie wyzsze, choc zdarzaja sie osoby , ktora nadal studiuja - zwroc uwage na swoje zachowanie , a nie patrz na innych ! jesli ktos uzywa, ktorys z wulgarnych slow : c***, ****a itd. - czy po tym oceniasz czlowieka? pokaz mi osobnika , ktory nigdy nie bluzni ...

9) Scottie a ty nie cwaniakuj pozdrowka !
Posted by: xeo

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 15:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kafel Jr.:
[qb]5) Xeo znamy sie ze zjazdu , wiec nie bede mowil zlych rzeczy - ale prosze cie o jedno .. zastanow sie jak cos napiszesz - moze obrazil Cie ktos inny, ale napewno nie Arth - ten czlowiek muchy by nie zabil , a co dopiero obrazil kogos - nie znam nikogo lepiej wychowanego od Artha
[/qb][/QUOTE]Kolego Kafel Jr. zastanow sie co piszesz bo:

1. Nie znamy sie ze zjazdu , nigdy nie bylem na zjezdzie , nie znam Cie , musiales mnie z kims pomylic .

2. Przeczytaj uwaznie mojego posta , przecierz napisalem ,ze to nie był arth. Co do artha to zgadzam sie z toba wporzadku gosc , nie moge o nim zlego slowa powiedziec .

Pozdrawiam
Posted by: Kafel Jr.

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 15:55

Xeo nie byles w Borkach w tamtym roku? Szczuply , dlugie wlosy?
Posted by: xeo

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 16:08

Nie, nie bylem . Wygladam tez troche inaczej , krotkie wlosy, postawny .
Posted by: dymeczek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 16:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kafel Jr.:
[qb]
4) dymeczek -czy Ty myslisz ze na czacie sa tylko osoby z Bialegostoku??
[/qb][/QUOTE]Kafel jasne ze tak niemysle, ale kazdy wie ze nawet tu na forum duzo jest takich osob i akurat tak sie przytrafilo ze osoba stamtad dala mi sie we znaki. Dla mnie temat jest narazie zakonczony i zapewniam wszystkich ze niechcem zadnego opa na tym czacie bo mi to niepotrzebne, moga byc opy tak jak sa teraz i dopoki mnie nikt niebedzie wyzywal w sposob przekraczajacy wszelkie granice to niebede tu pisal ( chociaz "prosił" mnie o to Lider, ale narazie niedam sie sprowokowac), bede tylko odpisywal na pytania kierowane do mnie, niema swietych i wiekszosc klnie i zdarzaja sie klotnie na czacie ale teraz jest narazie okey i niech tak zostanie pozdrawiam
Posted by: tangerine

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 17:05

heh... jeśli chodzi o [qb] arth'a [/qb] to :5gw: ...procedury rejestracyjne nie są wcale takie proste - całe sczęście, że [qb] arth [/qb] czuwa... thnx!

(...) kto zdążył ten przeczytał...

czytając wasz spór zwróciłem uwagę na pewną niekonsekwencję i chciałbym to wyjaśnić:

[QUOTE][qb]Intruzik [/qb] :
jak ktos nie chce nie musi rejestrować ! wystarczy wpisac /nick .... i koniec [/QUOTE] [QUOTE][qb] hugobos [/qb] :
Zarejestruj się... ...to nie powinieneś mieć żadnych problemów [/QUOTE]czy więć trzeba czy nie trzeba się rejestrować żeby uniknąć problemów?
Posted by: skottie

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 17:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kafel Jr.:
[qb]no dobra - poniewaz jestem jednym z operatorow to i ja cos napisze:
9) Scottie a ty nie cwaniakuj pozdrowka ![/qb][/QUOTE]he, zbijam się tylko z problemów chłopaków z gimnazjum
dobra, już nie będę
pozdro
Posted by: dymeczek

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 17:26

veride jak niezarejestrujesz nicka to niepogadasz z nikim na privie ale na ogolnym tak, to chyba jedyny problem...
Posted by: hugobos

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 18:09

Veride po rejestracji możesz używać wielu przydatnych bajerków a i PRIV dziala a jeśli nie chcesz się rejestrować, to chyba nie ma problemu wpisać /nick ...
Pozdrawiam
Posted by: Seen

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 18:16

wszedłem sobie na czata pierwszy raz ,miałem małe problemy z rejestracją nicka ale Arthx od razu mi pomógł ,nikt nie mnie zwyzywał ,nie obrażał ,jest OK . Mr Bunt zmień nicka i spróbuj jeszcze raz może tym razem uda ci się zaistnieć .I jeszcze na koniec, obejrzyj sobie film "Przeklęty " dużo zrozumiesz i wiele się nauczysz .
pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 19:48

Widze zreszta mogłem sie tego spodziewac, temat chodz trudny zostaje byc lekcewazony przez niektroych ktorzy pisza gupoty nie na temat.

Kafel mysle ze mylisz sie bo widac czarno na bialym - jendak zglaszaja sie osoby ktorym ublizacie razem z liderem. Jeszcze raz prosze osoby poszkodawne o zglaszanie sie i opisy sytuacji im wiecej takich informacji - tym szybciej odpowiednie zmiany mamy najdzie zostana poczynione...
Posted by: kanion

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 21:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]Widze zreszta mogłem sie tego spodziewac, temat chodz trudny zostaje byc lekcewazony przez niektroych ktorzy pisza gupoty nie na temat.

Kafel mysle ze mylisz sie bo widac czarno na bialym - jendak zglaszaja sie osoby ktorym ublizacie razem z liderem. Jeszcze raz prosze osoby poszkodawne o zglaszanie sie i opisy sytuacji im wiecej takich informacji - tym szybciej odpowiednie zmiany mamy najdzie zostana poczynione...[/qb][/QUOTE]Zmiany kolego to mozesz Sobie zrobic w samorzadzie klasowym w Twoim gimnazjum a nie tutaj
Posted by: FanJagi

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 21:40

Ja ostatnio na czacie bywam żadko, ale jak bywam to szanuję jego zasady i kłopotów nie mam.
Tyle w temacie.

A jednorazowym prowokatorom w stylu Bunta powiedzmy stanowcze :stop: Jak już ktoś wspomniał przydałoby się banowanie numerów, albo wprowadzenie opłat za rejestrację na forum...
Posted by: qwerty

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 21:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kafel Jr.:
[qb]Qwerty sluchaj wiekszosc z czatowiczow ma wyksztalcenie wyzsze, choc zdarzaja sie osoby , ktora nadal studiuja - zwroc uwage na swoje zachowanie , a nie patrz na innych ! jesli ktos uzywa, ktorys z wulgarnych slow : c***, ****a itd. - czy po tym oceniasz czlowieka? pokaz mi osobnika , ktory nigdy nie bluzni ...[/qb][/QUOTE]Nie miałem na myśli używania wulgarnych słów oczywiście, tylko ogólną mentalność i styl wypowiedzi, oto kolejny przykład:
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kanion:
[qb]Zmiany kolego to mozesz Sobie zrobic w samorzadzie klasowym w Twoim gimnazjum a nie tutaj [/qb][/QUOTE]
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 22:49

Kafel chcialem zauważyć ze zachowanie lidera na czacie jak i bezsensowne wypowiedzi na forum dobitnie wskazuja na brak inteligencji. I prosze mi nie wmawiac ze on ma wyższe wykształcenie bo jakos sie tak stalo ze ludzi znam i człowieka z wyższym wykształceniem da sie poznac po sposobie wyrazania zdan, a ktos kto daje bany za odmienne zdanie, wyzywa i wysmiewa sie z innych na pewno tegoż wykształcenie nie ma.

Kolejnym przykładem nie tolerancji jest kanion ktro jak widac urzadza sobie zarty z tego powaznego problemu.

Jeszcze raz powtarzam jako stali uzytkownicy mecz.pl domagamy sie godnego poszanowania i rownosci wszystkich użytkowników. I dopoki pewne osoby ( z naszych wniąsków wyraznie wiadac ze chodzi głównie o mieszkanca białegostoku - LIDERA ) nie zostana ukarane i nie poniosa konsekwencji za swoje zachowanie, nadal bedzie istniec tzw. samowolka o ktorej była juz mowa w naszej dyskusji - poniewaz czarno na białym widać i nikt nie tego nie zaprzeczy ze własnie głownie LIDER uprawia niesamowitą samowolke..
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 22:54

panie kafel prosze bez dowodow nie wchodzic mi z textami ze ja jestem młodszy od pana kury albo ze obrazałem kogos lub kiedys chcialem cos przejąc. nie masz ZADNYCH DOWODÓW
Posted by: luker_

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 23:33

Panie Bunt kończ waść wstydu oszczędz!
Na mecz.pl siedze ponad 2 lata i nie mam żadnych problemów ludzie są na poziomie..a jak dostawałem kicka to za własne rpzegięcie i wybryki..czasem przyda się osoba , która nas troche przytemperuje..i wyciszy...bo emocje podczas meczów czasem są niebagatelne.
Co do Lidera..., w którego tak rzucasz błotem..to zapewniam Cię.., że gość ejst na poziomie..spooko kumpel zawsze można się do neigo zwrócić..i nie mówie tego dlatego , ze jestem z Białegostoku, bo nie miałem ejszcze okazji z nim się spotkać...ale gość jest na poziomie..nie znasz go nieoceniaj..nosa w mleko wsadz..a nie nawijasz o kimś kogo wogóle nieznasz..To tyle z mojej stronie..zastanów się co ci to da??
Pozdrawiam
Posted by: luker_

Re: ZMIANY !!!!!! - 29/04/2003 23:34

trochę się zamotałem:) matura na karku..dużo nauki zrozumcie:)
Posted by: Banik

Re: ZMIANY !!!!!! - 30/04/2003 00:32

Wgryzajac sie w temat...
Na czacie jak zreszta w kazdych nieformanych grupach spolecznych instieje zjawisko lobbingu. Osoby ktore znaja sie dluzej pilnuja swoich interesow i nie dopuszczaja "nowych" do swojego grona. Kazdy ktory w jakis widoczny spodob stara sie podwazyc status quo jest mniej lub bardziej jawnie zwalczany. Takie zjawisko da sie zauwazyc juz w przedszkolu. Tylko najlepiej zorganizowane instytucje potrafia sobie radzic z tym problemem.
W Polsce majac na uwadze nasza kulturowa mentalnosc to zjawisko jest w kazdej organiazcji chlebem powszednim.
Ja jestem na czacie od ponad roku a "Banik" to moj trzeci z kolei nick...Jak do tej pory nikt nigdy nie powiedzial mi zlego slowa, nigdy nie zbanowal...wszystko jest OK.
Jezeli bunt zostales potraktowany nieodpowiednio, najpierw spytaj siebie samego dlaczego...
Nastepna sprawa to publiczne ublizanie. Oczekujesz od innych kultury a sam zachowujesz sie marginalnie...
Co do osob z wyzszym wyksztalceniem...w Polce to roznie bywa z jego zdobywaniem...( patrz poslanka Samoobrony, do sejmu wchodzila z podstawowym nie minely dwa lata,a juz w trakcie "drukowania" mgr.prawa w uczelni w ktorej rektorem jest jej kolega z partyjnej lawy...)
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 30/04/2003 01:23

własnie przed chwilą zgłosila sie do mnie pewna osoba ktora zostala BEZ POWODU wyrzucona z czata oto potwoerdzenie:

you were kicked from #mecz.pl by Hrabia_Lider (Ktos sie rodzi księdzem,ktos złodziejem a ktoś ****ą

TO CHYBA WYSTARCZAJĄCE DOWODY ABY LIDER ZOSTAŁ ZWOLNIONY Z OBOWIĄZKU PEŁNIENIA FUNKCJI ADMINISTRATORA..

NIE CHCEMY TOLEROWAC CHAMSTWA I NIERÓBSTWA.

APELUJE DO WŁADZ MECZ.PL PO RAZ KOLEJNY O PODJECIE DZIAŁAN.

CONRAD PROSIMY O JAK NAJSZYBSZA DECYZJE W TEJ SPRAWIE...
Posted by: _Lider

Re: ZMIANY !!!!!! - 30/04/2003 01:27

Wiesz co jeszcze nie masz odwagi Stsik sie przyznać ze to ty bo Condrad przypadkowo ci odblokował forum. Pisz sobie co chcesz,dopóki żyję masz dożywtniego bana na czacie MECZ.pl.
Szkoda tylko umiesz się się podszywać a nie masz cywilnej odwagi,wczesniej Stsik,teraz Bunt,za miesiąc kolejny nick,cały ty!!!!.
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 30/04/2003 01:42

ZOBACZYSZ GNOJU - WYWALA CIE Z TAMTAD SZYBCIEJ NIŻ SOBIE TO WYOBRAZASZ A JA CIE TAM W BIAŁYMSTOKU DOPADNE SUKINSYNIE. JESTES ZEREM ŚMIE CIU

INACZEJ CIE NIE MOZNA NAZWAC
Posted by: _Lider

Re: ZMIANY !!!!!! - 30/04/2003 01:51

Xeo myślałem ze jesteś z Zabrza a zobacz co twój kolega Bunt robi pod twoim nickiem na czacie

Joins: xeo (ruud@=Gkomcx-1359.wroclaw.dialog.net.pl)

dymeczek is now known as LIDER_TY_***

Takimi własnie Stsik alias Bunt wchodzi nickami na czat.

Także pozdrawiam swoich Fanów
Posted by: Anonymous

Re: ZMIANY !!!!!! - 30/04/2003 01:55

you were kicked from #mecz.pl by Hrabia_Lider (Ktos sie rodzi księdzem,ktos złodziejem a ktoś ****ą

a tak lider traktuje nowy osoby na tym czacie...
Posted by: Vipek

Re: ZMIANY !!!!!! - 30/04/2003 02:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]you were kicked from #mecz.pl by Hrabia_Lider (Ktos sie rodzi księdzem,ktos złodziejem a ktoś ****ą

a tak lider traktuje nowy osoby na tym czacie...[/qb][/QUOTE]NIE NOWYCH TYLKO CIEBIE !!!! wiec nie kłam

i wypie****** bo juz sie nie chce z toba gadac...

Temat nalezy zamknac moim zdaniem !!!
Posted by: xeo

Re: ZMIANY !!!!!! - 30/04/2003 02:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Lider:
[qb]Xeo myślałem ze jesteś z Zabrza a zobacz co twój kolega Bunt robi pod twoim nickiem na czacie

Joins: xeo (ruud@=Gkomcx-1359.wroclaw.dialog.net.pl)

dymeczek is now known as LIDER_TY_***

Takimi własnie Stsik alias Bunt wchodzi nickami na czat.

Także pozdrawiam swoich Fanów [/qb][/QUOTE]Co moge powiedziec . Bunt nie jest moim kolegą, nie znam go , nie zamienilem z nim słowa .
Jesli natomiast kos podszywa sie pod mojego nicka to świadczy to tylko o jego poziomie i wieku .
Nie wiem co mozna na to poradzic ? Na glupote nie ma rady .
Tak lacze sie z Zabrza

Pozdrawiam
Posted by: Kura

Re: ZMIANY !!!!!! - 30/04/2003 02:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bunt:
[qb]ZOBACZYSZ GNOJU - WYWALA CIE Z TAMTAD SZYBCIEJ NIŻ SOBIE TO WYOBRAZASZ A JA CIE TAM W BIAŁYMSTOKU DOPADNE SUKINSYNIE. JESTES ZEREM ŚMIE CIU

INACZEJ CIE NIE MOZNA NAZWAC[/qb][/QUOTE]Miałem już nie pisac ale nie mogę sie powstrzymać
"panie" Stsik własnie powyższym postem pokazałeś jaki jesteś naprawdę gdzie się podział twój styl wypowiedzi?
"Kolega" po raz kolejny pękł emocjonalnie ;
następnym krokiem bedzię temat na forum "Przepraszam więcej już nie będe wybaczcie zachowałem się jak gówniarz"
Posted by: Kafel Jr.

Re: ZMIANY !!!!!! - 30/04/2003 02:13

z tym "zerem" ..hmm ... czyzby rodzina Leszka M.
Posted by: Conrad

Re: ZMIANY !!!!!! - 30/04/2003 02:15

To & Owo.