Którego buka polecasz? [2]

Posted by: Conrad

Którego buka polecasz? [2] - 14/06/2006 12:38

Kontynuacja poprzedniego tematu
Posted by: huczek

Re: Którego buka polecasz? [2] - 17/06/2006 09:53

Moim zdaniem najlepszym bukiem naziemnym zdaje sie byc STS.Zamieszczona oferta kursowa zdaje sie byc najbardziej przjrzysta,kursy takze sa zadowalajace.

CO do bukmcharow interntowych.Wydaje mi się,ze najlepeij korzysta z Betandwin.Ten Live naprawde robi wrazenie podobnie jak ilosc mozliwych zzdarzen do obstawiania.Sportingbet takze nalezy do solidnych bukow i jeszcze nigdy nie mialem problemow z wyplata pieidzy od etgo buka
Posted by: chocolate

Re: Którego buka polecasz? [2] - 17/06/2006 15:47

ja może tak zapytam, zna ktoś coś lepszego od mansion??
Posted by: hbr

Re: Którego buka polecasz? [2] - 17/06/2006 15:51

huczek chyba jesteś upośledzony jak polecasz Betandwin. Najlepszy jest Gamebookers
Posted by: micha$

Re: Którego buka polecasz? [2] - 17/06/2006 15:58

Czemu od razu upośledzony? Ja też gram w BAW i nie mam z nimi żadnych problemów. Jedyny minus jaki mnie denerwuje to niskie kursy...
Posted by: chocolate

Re: Którego buka polecasz? [2] - 17/06/2006 16:49

żaden inny bukmacher nie ma tak szerokiej oferty live jak betandwin. aczkolwiek to dobry bukmacher na początek, limity itp.
Posted by: Szewa

Re: Którego buka polecasz? [2] - 17/06/2006 18:20

Quote:

żaden inny bukmacher nie ma tak szerokiej oferty live jak betandwin. aczkolwiek to dobry bukmacher na początek, limity itp.




O perzepraszam. Betfair ma równie szeroką ofertę live, a reszty nie ma nawet co porównywać. Tylko, że tam nie ma co się pchać z kwotą 100 PLN.

Z tradycyjnych mogę polecić:

Gamebookers, Expekt, Betsafe, BAH, Bet365.

Jest dużo porządnyh buków. Zależy kto czego szuka. Najlepiej mieć ulokowaną kasę w 3-4.
Posted by: prer

Re: Którego buka polecasz? [2] - 17/06/2006 18:34

Quote:

Ja też gram w BAW i nie mam z nimi żadnych problemów. Jedyny minus jaki mnie denerwuje to niskie kursy...




Jesli troche dluzej tam pograsz i z czasem zmienia sie Twoje oczekiwania to problem niskich kursow nie bedzie glowna przeszkoda aby traktowac ta firme powazniej...
Posted by: Alphabet

Re: Którego buka polecasz? [2] - 18/06/2006 12:25

Quote:

Moim zdaniem najlepszym bukiem naziemnym zdaje sie byc STS.Zamieszczona oferta kursowa zdaje sie byc najbardziej przjrzysta,kursy takze sa zadowalajace.

CO do bukmcharow interntowych.Wydaje mi się,ze najlepeij korzysta z Betandwin.Ten Live naprawde robi wrazenie podobnie jak ilosc mozliwych zzdarzen do obstawiania.Sportingbet takze nalezy do solidnych bukow i jeszcze nigdy nie mialem problemow z wyplata pieidzy od etgo buka




Wszystrko zalezy od tego czego sie oczekuje od buka, Jesli chcesz wpłacić 100zł i sobie pograc prosze bardzo Betandwin jak najbardziej, świetny live, wszystkie oferty świata cokolwiek chcesz zagrać -> zagrasz, jest ok. Ale z drugiej strony jak ktos szuka buka do grania bardziej profesjonalnego to absolutnie nie betandwin, wtedy nie ma szans tam pograć więc juz tego buka polecic nie można, bo to że ktoś ma 100zl i nie ma z nimi problemów nie jest miarodajne dla kogoś kto chce wpłacić 2000 EUR i pograc po 200 EUR na typ. Wtedy wszystkie sportingbety, betandwiny, expekty odpadają, trzeba szukac ofert amerykańskich lub azjatyckich i warto na to zwracac uwagę przy starcie gry w internecie.
Posted by: yaaho

Re: Którego buka polecasz? [2] - 18/06/2006 12:35

Quote:


Wszystrko zalezy od tego czego sie oczekuje od buka, Jesli chcesz wpłacić 100zł i sobie pograc prosze bardzo Betandwin jak najbardziej, świetny live, wszystkie oferty świata cokolwiek chcesz zagrać -> zagrasz, jest ok. Ale z drugiej strony jak ktos szuka buka do grania bardziej profesjonalnego to absolutnie nie betandwin, wtedy nie ma szans tam pograć więc juz tego buka polecic nie można, bo to że ktoś ma 100zl i nie ma z nimi problemów nie jest miarodajne dla kogoś kto chce wpłacić 2000 EUR i pograc po 200 EUR na typ. Wtedy wszystkie sportingbety, betandwiny, expekty odpadają, trzeba szukac ofert amerykańskich lub azjatyckich i warto na to zwracac uwagę przy starcie gry w internecie.




calkowicie zgadzam sie z wypowiedzia, w BAW pograc mozna dla zabawy, zeby sie lepiej meczyk przy browarku ogladalo, ale jak juz ktos chce cos ugrac to tylko azjatow i amerykanow...dla mnie pinnacle to zdecydowanie numer 1...
Posted by: Alphabet

Re: Którego buka polecasz? [2] - 18/06/2006 12:55

yahoo pinacle jest bardzo popularne u nas w Polsce dzięki poleceniom, programom partnerskim itd, jednak coraż częściej więcej niż 300 EUR ciężko postawić [oczywiście pomijając World cup], ale oferta bardziej orientalna. Lepszym pod tym wzgledem jest TheGreek.com, jednak u nas mało znany marża 3-4% Są buki z podobną marżą jedne z najwyższych kursów jak nie najwyższe na +0.5 na świecie, jednak nigdzie na żadnej polskiej stronie jego nie widziałem, na razie go testuje, świetnie się gra promo też kapitalne dla new users, byc może odważę się go po czasie zarekomendować. Można na zakład upchać i 2000$.
Posted by: connor

Re: Którego buka polecasz? [2] - 18/06/2006 13:01

Alphabet akurat pinnaclesports jest polecane na wszystkich forach na swiecie i nigdzie nie maja z tym bukiem problemow dlatego to nr 1. Wracajac do limitow po 600funtow, to ja sie z takimi tam nie spotkalem, tylko racja nie gram- polskiej koszykowki, albo polskiej pilki, a tutaj powinny byc limity, gram mlb, nba, nhl, nfl, tam sobie moge i zastawiac dom, nie mowiac juz o MS.
Posted by: Alphabet

Re: Którego buka polecasz? [2] - 18/06/2006 13:08

Quote:

gram mlb, nba, nhl, nfl, tam sobie moge i zastawiac dom, nie mowiac juz o MS.




Oczywiście pozostaje mi sie z tym zgodzić, jesli jeszcze na tym wygrywasz to szczerze gratuluję Mało jest takich ludzi.
Posted by: czaja

Re: Którego buka polecasz? [2] - 18/06/2006 18:56

dla mnie najbardziej wymierną oceną buka jest to , że jak uda się wygrać graczowi to na 100 % dostanie swoje pieniądze
czyli krótko mówiąc wypłacalność !!!!
i teraz tak jak zrobimy przegląd we wszystkich tematach forum
co do firm bukmacherskich to jeżeli chodzi o wypłacalność to
jest jedna firma która wybija się na 1 miejsce w negatywnym tego słowa znaczeniu to oczywiście BETANDWIN.
o reszcie można powiedzieć jakieś limity , przegięty czas wpłat i wypłat , inne niedogodności .
natomiast co do podstawego warunku wypłacenia wygranej ta firma nie spełnia wymogów standartowych
moja ocena jest oczywiście subiektywna .
ku przestrodze nowych graczy !!!
Posted by: karol1989

Re: Którego buka polecasz? [2] - 19/06/2006 17:01

a który bukmacher ma najwyższe kursy na under/over, chodzi mi oczywiście o internetowe.
Posted by: march88

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/06/2006 10:07

Pinnacle ma oferte u/o 1,97/1,97 na MŚ
Posted by: [Procek]

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/06/2006 16:47

Sportingbet.com jeden z bukow w którym gram zdecydowanie najczęściej, niemiałem jeszcze do tej pory żadnych problemów typu niezaliczonego spotkania które wygrało + to co najwazniejsze wpłaty/wypłaty dla klientów z USA poprzez VISA i MASTERCARD lecz także są tam i minusy takie jak niema prawie wogole spotkan na tenisa..
Posted by: JMnemonic

Re: Którego buka polecasz? [2] - 21/06/2006 17:16

dla nowych.

najlepiej uczyc sie bukmacherki online na betandwin. najwieksza oferta, super zaklady live, praktycznie caly polski sport (łącznie z III ligą piłkarską), no i najważniejsze dla zaczynających zabawę w sieci - wszystko po polsku, łącznie z obsługą i kontem w polskim banku.

jak już się nauczysz to pewnie pinnacle. ale tam to już raczej wypada grać o grubą kasę, a nie dla zabawy. jak przyjdzie czas, to będziesz wiedział, że jesteś gotowy do ataku na pinnacle.

i najważniejsza uwaga, niezależnie od tego, gdzie zaczniecie grać. CZYTAJCIE regulaminy ze zrozumieniem, szczególnie dotyczące promocji, freebetów, bonusów!
Posted by: marcen

Re: Którego buka polecasz? [2] - 30/06/2006 10:45

panowie mam pytanie czy jest jakis bukmacher internetowy ze jak sie wplaca poprzez PKO INTELIGO pieniadze za kilka minut wplywaja na konto gracza a nie trzeba czekac ok. 2-3 dni???
wiem ze takim bukiem jest np. BETGUN ale czy jest jeszce jakis inny??
Posted by: Hajzel

Re: Którego buka polecasz? [2] - 30/06/2006 11:52

Quote:

panowie mam pytanie czy jest jakis bukmacher internetowy ze jak sie wplaca poprzez PKO INTELIGO pieniadze za kilka minut wplywaja na konto gracza a nie trzeba czekac ok. 2-3 dni???
wiem ze takim bukiem jest np. BETGUN ale czy jest jeszce jakis inny??





jak wpłacasz karta to zawsze pieniądze są odrazu na koncie
Posted by: marcen

Re: Którego buka polecasz? [2] - 30/06/2006 12:06

a jak przelewem przez pko inteligo za pomoca internetu to trzeba czekac 2-3 dni....a np. w www.betgun.pl jak tak sie wplaca jest po 15min......i mi chodzi o to czy znacie jeszce jakiegos podobnego buka?
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 12:06

Wydaje mi sie ze temat ten bedzie najlepiej pasowal do mojego pytania.

Ktory buk w/g was userow najlepiej dziala w wersji wap. Ktorego w tej dziedzinie mozna polecic.

Pozdrawiam,
Maciek.
Posted by: connor

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 12:15

gamebookers ma wap

betcris ma calkiem niezly, polecam
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 12:18

Tak, tylko Betcris ma nettlera ktorego nie mam i nie zamierzam miec. Dlatego pewnie pozostanie mi GB.
Posted by: connor

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 12:26

Jesli chcesz sie w to bawic powaznie to Netteler jest konieczny, a zlozenie jest latwiejsze niz konto pocztowe na onecie:)
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 12:28

Tam gdzie gram, MB mi wystarcza. Przy powiekszeniu limitu przez rejestracje konta bankowego, skanow dowodow da sie zyc.

Przerazaja mnie troche ogromne prowizje, ale trzeba bedzie sie chyba wziasc za to i zalozyc konto.
Posted by: connor

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 12:30

Nie przypominam sobie aby ludzie mieli problemy z nettelerem, a z moneybookers to roznie bylo, dlatego warto zalozyc, lepiej miec wiekszy wybor, wszystko jest opisane w temacie nettelera.
Posted by: Rancorn

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 20:41

a jakiego buka netowego proponujecie jesli ktos ma maly kapital na wplate no i jest to jesgo pierwszy internetowy buk ?
Posted by: Arcy

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 20:44

Betandwin
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 20:45

Dobrze ze dales emot oczko

Maly kapital - tzn ? Zaraz cos Ci dobierzemy, zanim Conrad napisze Gamebookers
Posted by: Rancorn

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 20:46

a trzeba tam wysylac skan dowodu, i czy mozna wplacac przez MB ?
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 20:48

He,he konto na fikcyjna osobe chcesz zakladac czy co. Tak BAW obsluguje MB
Posted by: rangiz9

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 20:49

tak mozna wplacać MB. Żądają skanu dowodu przy wypłacie
Posted by: Rancorn

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 20:50

tak pytam bo nie mam skanera
a maly kapital znaczy tak kolo 30 zl bo chce zaczac zabawe z netem dopiero
Posted by: rangiz9

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 20:53

Quote:

tak pytam bo nie mam skanera
a maly kapital znaczy tak kolo 30 zl bo chce zaczac zabawe z netem dopiero




to zdjecie zrob
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 20:55

no z 30 PLN to ciezko ci bedzie. Mimalne depozyty sa chyba troche wyzsze, chociaz nie wiem. Mnie bardziej interesuja maxima
Posted by: Rancorn

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 21:25

no to doradzi mi ktos cos ?
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 21:30

Tak jak mowie, z 30 pln bedzie niesamowicie ciezko. GB ma chyba minimum wplate 2 euro. Poszukaj sobie, a najlepiej zalatw wiecej kasy.
Posted by: Majtikroko

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 21:30

mhhm a jak sie nie ma dowodu a ma juz 18 to co wtedy??
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 21:30

No to chyba musisz poczekac.
Posted by: yaaho

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 21:31

Quote:

mhhm a jak sie nie ma dowodu a ma juz 18 to co wtedy??




to sie idzie do urzedu miasta wyrobic
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 21:31

poczekac na wydanie dowodu, albo wyslac skan paszportu
Posted by: Majtikroko

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 21:42

wszystko cacy gdyby dowod nie byl zatrzymany przez organy wyzsze
Posted by: yaaho

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 22:00

Quote:

wszystko cacy gdyby dowod nie byl zatrzymany przez organy wyzsze




masz tylko jeden dowod tozsamosci? prawko i paszport tez moga byc...
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 22:29

Rancorn - na poczatku moze wplac do betandwinu, doladuj bonem i juz bedzie wiecej. Czyli dostaniesz 90 pln za 30:) Depozyt x 3
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 22:31

A no i co wazne, Betandwin:
Min. PLN 40 na wszystkie rodzaje platnosci
Posted by: Hajzel

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 23:24

nie wpłacaj do tego syfu Baw pograć sobie pograsz ale mogą ci zablokować konto i nie wypłacic kasy..
Posted by: Rancorn

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 23:31

Fantomas to co jest lepsze z malym limitem wplaty ? momoze GB ?
Posted by: Hajzel

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/07/2006 23:46

w Gb możesz być pewny że Cie nie okradna i wypłaty na MB sa bardzo szybkie i nie rzadaja żadnych skanów przynajniej odemnie nie chcieli
Posted by: Rancorn

Re: Którego buka polecasz? [2] - 02/07/2006 09:27

ale z tego co wiem juz nie ma tam bonusa a ile najmniejsza wplata do GB ?
Posted by: Hajzel

Re: Którego buka polecasz? [2] - 02/07/2006 10:40

Rób jak chcesz może Ciebie nie okradną hehe
Posted by: JMnemonic

Re: Którego buka polecasz? [2] - 03/07/2006 17:18

ja spokojnie wypłacałem już wiele razy z betandwin i nie miałem problemu ani razu. przy pierwszej wypłacie dokładnie sprawdzają czy ty to ty, żeby ci nikt nie gwizdnął ;-)
najprostszy interfejs, największy wybór zakładów - od tego bukmachera należy zaczynać zabawę online.
Posted by: Logan

Re: Którego buka polecasz? [2] - 03/07/2006 17:23

Poczatkujacy gracz online zglupieje od tak szerokiej oferty BAW i wszystko przegra szybciutko na livebettingu
Posted by: yaaho

Re: Którego buka polecasz? [2] - 03/07/2006 17:45

od interfejsu w BAW bola oczy i to jeszcze jak :/ wole delikatne kolory bez blyskotek, co do wypowiedzi logana347 zgadzam sie w 100% poczatkujacy wszystko na live przewali w jeden dzien...albo jak zobaczy ta oferte to zacznie stawiac nawet afrykanskie ligi, na ktorych sie kompletnie nie zna :/ ja zaczynalem od expektu i uwazam, ze to swietny buk na poczatek, teraz juz praktycznie tylko u amerykanow gram...
Posted by: lekki

Re: Którego buka polecasz? [2] - 03/07/2006 17:56

Ktorego buka polecacie do tenisa?

- oferta musi byc 12h wczesniej bo w pracy mam stronki z bukami poblokowane. Czyli stawiam w nocy, jak graja w dzien nastepny.
- kursy oczywiscie wysokie :-)
- oferta nie tylko na wimbledon ale tez na mniej popularne turnieje (tu mnie GB milo zaskakuje)

pzdr
Posted by: pszek

Re: Którego buka polecasz? [2] - 03/07/2006 17:56

Quote:

od interfejsu w BAW bola oczy i to jeszcze jak :/ wole delikatne kolory bez blyskotek, co do wypowiedzi logana347 zgadzam sie w 100% poczatkujacy wszystko na live przewali w jeden dzien...albo jak zobaczy ta oferte to zacznie stawiac nawet afrykanskie ligi, na ktorych sie kompletnie nie zna :/ ja zaczynalem od expektu i uwazam, ze to swietny buk na poczatek, teraz juz praktycznie tylko u amerykanow gram...




A jakich amerykanskich buków polecasz, bo ten rynek jest mi zupełnie obcy
Posted by: muppet

Re: Którego buka polecasz? [2] - 03/07/2006 18:08

Jak nie lubicie błyskotek (przerost formy nad treścia?) to http://www.10bet.com polecam. Myślę, że interfejs jest naprawdę przyjazny, wypłaty szybkie, oferta się poszerza, livebetting też
Posted by: Kris5

Re: Którego buka polecasz? [2] - 03/07/2006 18:13

Muppet jest tam jakis bonus dla nwoych graczy i czy jest oferta na zuzel POLSKI??
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 03/07/2006 22:00

Bonus jest, zuzel polski tez. Zalezy ile chcesz wplacic polecam ten 10% do 200$.
Posted by: JMnemonic

Re: Którego buka polecasz? [2] - 03/07/2006 23:35

muppet - z lewej animacja, z prawej animacja, po środku kolorowa tęcza. live betting - prawie żadnego wyboru (bo to że jest wimbledon i MŚ to naturalne).

nieee, wcale na 10bet nie ma przerostu formy nad treścią.
Posted by: Kacpro

Re: Którego buka polecasz? [2] - 03/07/2006 23:39

Quote:

Quote:

od interfejsu w BAW bola oczy i to jeszcze jak :/ wole delikatne kolory bez blyskotek, co do wypowiedzi logana347 zgadzam sie w 100% poczatkujacy wszystko na live przewali w jeden dzien...albo jak zobaczy ta oferte to zacznie stawiac nawet afrykanskie ligi, na ktorych sie kompletnie nie zna :/ ja zaczynalem od expektu i uwazam, ze to swietny buk na poczatek, teraz juz praktycznie tylko u amerykanow gram...




A jakich amerykanskich buków polecasz, bo ten rynek jest mi zupełnie obcy




pinnacle
Posted by: Adammm10

Re: Którego buka polecasz? [2] - 09/07/2006 08:53

Quote:

ja spokojnie wypłacałem już wiele razy z betandwin i nie miałem problemu ani razu. przy pierwszej wypłacie dokładnie sprawdzają czy ty to ty, żeby ci nikt nie gwizdnął ;-)
najprostszy interfejs, największy wybór zakładów - od tego bukmachera należy zaczynać zabawę online.




nawet nie zartuj nie polecaj oszustow, Ciebie nie okradli, okradna kogos innego.
Posted by: 3d_man

Re: Którego buka polecasz? [2] - 10/07/2006 16:07

witam
przewertowalem wiekszosc tematow na forum i jako takie zdanie juz sobie wyrobilem na temat bukmacherki on-line, ale zawsze lepiej sie dodatkowo poradzic
a wiec, gram od dosyc dawna u "naziemnych" bukow i mam w koncu zamiar przejsc na powazniej do wygodniejszej formy obstawiania. ktorego mi poleciacie ?

wymagania
-pierwsza wplata ok 2-3000
-wyplata raz na miesiac 1000-1500
-gram duzymi (jak na moje mozliwosci oczywiscie) stawkami na niskie kursy
-konto bankowe mam normalne w multibanku, wiec chyba nie bede potrzebowal dodatkowo tego moneybooker'a (?)
-jezyk obojetny
-ligi raczej te standardowe + mozliwie jak najwiekszy wybor wloskich (pilka nozna)
-no i milo by bylo (ale nie jest to konieczne) gdyby byla mozliwosc obstawiania przez wap


za odpowiedzi i ewentualne porady z gory dziekuje
Posted by: 3d_man

Re: Którego buka polecasz? [2] - 10/07/2006 16:10

zapomnialem dopisac :P
nie interesuja mnie bonusy, bo nie chce byc zalezny od jakichs warunkow obrotu
i przegladajac rozne strony bukow, graficznie i merytorycznie podoba mi sie nawet bet at home. czy bedzie pasowal do moich oczekiwan ?
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 10/07/2006 16:13

MB to podstawa, jesli chcesz wyplacac raz na miesiac. Prowizje nie wyniosa cie zbyt wiele. Podobno sportingbet ma wszystkie ligi wloskie, ale limity prezentuja sie mizernie. Sam nie gralem, to tylko opinie znajomych.

Wap b. dobry ma GB, Cris. Osobiscie polecam BF, chociaz bez WAPU i wyplat na konto bankowe, ale mozna doplacic mb.
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 10/07/2006 16:13

W BF nic nie musisz obracac, tylko zdobyc 50 ptk betfair. Grajac twoimi stawkami nie jest to zbyt wiele.
Posted by: Egzorcysta

Re: Którego buka polecasz? [2] - 13/07/2006 03:03

Chlopaki potrzebuje buka z porownywalna iloscia zakladow live co BAW - szczegolnie amerykanskich sportow MLB, NHL, NBA. Co mozecie polecic ??
Posted by: bookies

Re: Którego buka polecasz? [2] - 13/07/2006 05:36

Betfair. Jest jeszcze wieksza oferta niz betandlose.
Posted by: holly_7

Re: Którego buka polecasz? [2] - 13/07/2006 09:18

chcialbym wplacic sporo kasy do ktoregos z bukow. mozecie mi jakiegos polecic?? chodzi mi o to zeby byla dobra obsluga dobre kursy i przede wszystkim pewnosc ze wyplaca. zastanawiam sie nad sportingbetem ale jak macie jakies lepsze propozycje to bardzo bylbym rad. dziekuje
Posted by: Hajzel

Re: Którego buka polecasz? [2] - 13/07/2006 11:11

Quote:

chcialbym wplacic sporo kasy do ktoregos z bukow. mozecie mi jakiegos polecic?? chodzi mi o to zeby byla dobra obsluga dobre kursy i przede wszystkim pewnosc ze wyplaca. zastanawiam sie nad sportingbetem ale jak macie jakies lepsze propozycje to bardzo bylbym rad. dziekuje






ja ci proponuje Gamebookers dobra obsługa, kursy no napewno nie najwieksze ale najważniejsze pewna wypłata i szybka...

Odradzam Baw nie wpłacaj tam nigdy złamanego grosza
Posted by: robert423

Re: Którego buka polecasz? [2] - 13/07/2006 11:38

Lubię Unibet. Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów (gram u nich kilka lat, zaleta polskie konto, kursy całkiem niezłe).
Polski support.

Kiedyś Sportingbet był niezły, teraz według mnie kiepskie mają kursy i jak grasz za większe pieniądze czasami mogą być kłopoty po za tym potrafią limitować.
Posted by: _Korver_

Re: Którego buka polecasz? [2] - 13/07/2006 12:03

ja bym poleciał Gamebookers i Unibet, to sa jak dla mnie 2 najlepsze buki, nigdy żadnych problemó i kursów w miarę przyzwoitę.
Posted by: LART

Re: Którego buka polecasz? [2] - 14/07/2006 20:10

BAW - złodzieje zaręczam !!

GB, Unibet, Sportingbet ze znanych mi bezproblemowe. Szczególnie GB polecam.
Posted by: dandi1

Re: Którego buka polecasz? [2] - 14/07/2006 20:12

Quote:

Chlopaki potrzebuje buka z porownywalna iloscia zakladow live co BAW - szczegolnie amerykanskich sportow MLB, NHL, NBA. Co mozecie polecic ??




do sports uda to www.pinnaclesports.com polecam
Posted by: dandi1

Re: Którego buka polecasz? [2] - 14/07/2006 20:13

unibet,bah i gb najlepsze buki na rynku moze jeszcze betfair . BAW zlodzieje nie ze blokuja konta tylko ze wygrane zaklady anuluja . pozdro.
Posted by: 1sylwesterklos

Re: Którego buka polecasz? [2] - 14/07/2006 20:58

ja gram w unibet, jeszcze sie na nich nie zawiodłem kasa po dwóch dniach na koncie (inteligo), wyjatkiem byla pierwsza wypłata ok. 5 dni. support tez ok.
Posted by: czubek

Re: Którego buka polecasz? [2] - 15/07/2006 12:20

a w jakim banku najlepiej otworzyc konto do 'obslugi' bukmachera netowego?? jesli jestescie juz u danego buka to gdzie macie swoje konta?? prosze o jakies zalety, jak to wyglada przy wplatach/wyplatach, jak i gdzie najszybciej zalozyc konto w tym banku...
Posted by: Logan

Re: Którego buka polecasz? [2] - 15/07/2006 13:29

Ja polecam mbank. Darmowe konto. Przelewy zewnetrzne 50gr. Wplaty i wyplaty do/z Gamebookers 1-2 dni. Zanim zalozysz konto minie ze 2 tygodnie bo bedziesz musial wyslac im xero swoich danych i odeslac podpisana umowe.
Posted by: Vintec

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/08/2006 09:24

Quote:

jesli jestescie juz u danego buka to gdzie macie swoje konta?? prosze o jakies zalety, jak to wyglada przy wplatach/wyplatach, jak i gdzie najszybciej zalozyc konto w tym banku...




Bukmacher - EXPEKT - konto w ING Bank Slaski.. wyplaty bez zarzutów

Bukmacher- Betfair - konto w angielksim Lloyds TSB - wyplata w max 3 dni

Bukmacher - Gamebookers - to samo konto .....
Posted by: saniol

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/08/2006 15:13

Ze swojej strony dorzucam do pozytywów BETGUN. Przelew systemem allpay.pl pozwala praktycznie po 15 minutach mieć pieniądze na koncie.
Wypłaty - byłem mocno zdziwiony szybkością z jaką pieniądze znalazły się na koncie bankowym - trwało to 24 godziny.
Posted by: Brons

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/08/2006 17:08

gram juz chwilke - polecam:

Pinnacle
10bet
bet365
canbet
unibet
sportingbet
expekt

nie polecam:

betandwin
bet-at-home
Posted by: crossmen

Re: Którego buka polecasz? [2] - 02/08/2006 21:32

mam do ciebie prośbę , proszę o uzasadnienie takiego wyboru
do wszystkich wymienionych przez ciebie firm
dzięki
Posted by: Landzaat

Re: Którego buka polecasz? [2] - 02/08/2006 21:47

Ja polecam Betguna. 0 problemów z wypłatami, limity są ale ja jakoś nie mam problemu, miałem na koncie 300pln a kupon mogłem stawić za 250 więc taki limit to nic:) Stawiałem ostatnio dość intensywnie i stawki ponad 100 i dalej moge stawiać za całe lub prawie całe pieniądze na koncie. Polecam
Posted by: Gaca

Re: Którego buka polecasz? [2] - 02/08/2006 22:54

Quote:

Ja polecam Betguna. 0 problemów z wypłatami, limity są ale ja jakoś nie mam problemu, miałem na koncie 300pln a kupon mogłem stawić za 250 więc taki limit to nic:) Stawiałem ostatnio dość intensywnie i stawki ponad 100 i dalej moge stawiać za całe lub prawie całe pieniądze na koncie. Polecam




ehhh dziwne zeby za stawki rzedu 100zl dawali limity ...
Posted by: rafałek

Re: Którego buka polecasz? [2] - 04/08/2006 19:32

Witam,kiedyś już zabierałem głos w tym temacie i podawałem swoją własną listę polecanych/nie polecanych.Do listy tych negatywnych muszę dołączyć Expekt.
O ile do tej pory nie miałem z nimi większych problemów (owszem ,kilka razy próbowali mnie oszukać ,ale zawsze wychodziłem z opresji obronną ręką) tak w tym tygodniu Expekt mnie i moich znajomych najzwyczajniej w świecie okradł na angielskim żużlu...
Posted by: Feel-Tsu

Re: Którego buka polecasz? [2] - 05/08/2006 17:24

witam serdecznie i prosze o pomoc, pytanie proste i brzmi - ktory buk internetowy ma najlepsza oferte na ligi angielskie. od premiership do league two.

i drugie pytanie w tej chwili jeszcze jestem w Anglii, ale wracam juz za miesiac. chce wplacic jednak kase przez karte kredytowa Lloydsa. termin waznosci karty uplywa mi w styczniu 2007 roku. czy po tej dacie nie bede mial jakichs problemow z ewentualna wyplata wygranych.

prosze o pomoc, wczesniej w Polsce grywalem glownie na 'ziemi', teraz w Anglii to samo ale tu nie ma podatku tak wiec luzik. wracam jednak do Polski i chce zaczac gre w internetowych, w ogole warto w ten sposob?
slucham prosze o rady i porady :P
dzieki
Posted by: marcpot

Re: Którego buka polecasz? [2] - 06/08/2006 14:59

co sadzicie o unibet?

jest aktualna jeszcze promcja 200zl?
Posted by: Wahi

Re: Którego buka polecasz? [2] - 07/08/2006 09:48

Oto moja rozbudowana, subiektywna opinia.
Gralem juz w wielu bukach i oto moja opinia: (stan na 1 sierpnia 2006)

Unibet
Mój pierwszy internetowy buk. Oferta zakladów ciekawa, bardzo czesto ma nietypowe zdarzenia, a przez to ciekawe kursy. Troszke malo zakladów live. Promocji sporo, wrecz co kwartal jest promocja 100% dla nowych klientów. Starsi tez co jakis czas dostaja oferte 100%, a czasem wrecz kase za darmo (na walentynki dali mi 30 zl ot tak, bez przymusu obracania). Jak na razie wyplacalem cztery razy i kasa zawsze do trzech dni byla na koncie. Wplaty przyznawane automatycznie po okazaniu dowodu wplaty.

oferta: 3/5
wyplacalnosc: 5/5
promocje: 5/5
layout: 3/5
support: 4/5
+1 za dbalosc o klienta

Razem: 21/25

Sportingbet
Mój drugi buk netowy ;-). Dla nowych uzytkowników stala promocja 100%, dla starych tez calkiem niezle 10% w czwartek itp. Wplaty i wyplaty do dwóch dni, pelna wyplacalnosc. Oferta wyczerpujaca, brakuje mi nizszych lig polskich, za to sa bardzo ciekawe zdarzenia i dosc bogata oferta live. Nie podoba mi sie ich strona, bardzo kiepski sposob gry live. Czesto mam jaies zwisy.

oferta: 4/5
wyplacalnosc: 5/5
promocje 4/5
layout: 3/5
support: 3/5

Razem 19/25

Bet-at-home
Zawsze ich lubialem nie wiem czemu. Od kiedy zmienili wyglad strony to pelen profesjonalizm. Oferta zakladów stale sie rozszeza, maja druga lige polska i wiele rzeczy, których gdzie indziej brakuje. Powoli wprowadzaja live. Maja dosyc wysokie kursy w porownaniu do innych. Wplaty - automatycznie, wystarczy screen wplaty, wyplaty do 2 dni. Promocje to zalezy, nie maja stalej promocji dla nowych uzytkowników, ale za to rozsylaja duzo darmowych bonów. Bardzo dobry i szybki support, polska wersja profesjonalna.

oferta: 4/5
wyplacalnosc: 5/5
promocje 3/5
layout: 4/5
support: 5/5
+1 za kasyno

Razem: 22/25

Betandwin
Oferta zdecydowanie najszersza (np. polska 3 liga), a oferta zakladów live to juz po prostu miodzik. Ale uwaga live moze byc gwozdziem do trumny, nie znasz sie nie stawiaj dobrze ci radze. Relatywnie niskie kursy. Stala promocja dla nowych uzytkowników, niestety kompletny brak promocji dla stalych uzytkowników. Podoba im sie ich strona graficzna. Duzo sie slyszy, ze oszukuja graczy. Ja nie mialem zadnych problemow z wyplacaniem mimo, ze wyciagnalem z nich duzo kasy, ale za to kiedys chcieli odemnie wiecej obrotu bonusem niz w reglaminie. Fatany support, przynajmniej jego polska wersja - odpowiadaja po 2 dniach i to bez polskiego kodowania.

oferta: 5/5
wyplacalnosc: 4/5
promocje 3/5
layout: 5/5
support: 2/5

Razem: 19/25

Expekt
Sredni bukmacher. Oferta do zniesienia, brakuje polskich nizszych lig. Promocje raz na jakis czas i tylko dla nowych klientów. Strona internetowa troszke kiepska. Czasem zdarzaja sie przerwy w dzialaniu. Jesli chodzi o wyplacalnosc to ja nie mialem najmniejszych problemów. Support dosyc dobry. Po prostu wszystko na srednim poziomie. Polecam nalogowym graczom, nie nadaje sie na jedynego bukmachera.

oferta: 3/5
wyplacalnosc: 5/5
promocje 3/5
layout: 3/5
support: 4/5

Razem: 18/25

bet24
Buk niedawno wszedl na polski rynek. Promocja przeprowadzona rewelacyjnie. Bardzo duzo darmowych bonów (moim zdaniem za duzo), czeste freebety. Oferta szeroka, ale kursy zdecydowanie nizsze niz gdzie indziej. Bardzo bogata oferta live (np. polskie mecze). Kiepska strona internetowa. Kase wyplacaja szybko. Dosyc wolny polski support.

oferta: 3/5
wyplacalnosc: 5/5
promocje 5/5
layout: 3/5
support: 3/5

Razem: 19/25

Gamebookers
Od kiedy otworzyli konto w polskim banku wplaty i wyplaty trwaja niecaly dzien !!. Troszke slaba oferta promocji, ale za to maja dobre propozycje za namowienie do grania znajomych. Szeroka oferta, szczególnie podobaja mi sie zaklady P2P gdzie mozna znalesc bardzo wysokie kursy. Strona chodzi bez zarzutów. Support wystarczajacy.

oferta: 5/5
wyplacalnosc: 5/5
promocje 4/5
layout: 4/5
support: 4/5

Razem: 22/25




Ogólny ranking:

1. Gamebookers: 22 punkty
2. Bet-at-home: 22 punktów
3. Unibet: 21 punktów
4. Sportingbet: 19 punktów
5. bet24: 19 punktów
6. betandwin: 19 punktów
7. expekt: 18 punktów
Posted by: lacinio

Re: Którego buka polecasz? [2] - 07/08/2006 10:39

Witam
prosze o porade chcialbym wplacic sianko do jakiegos solidnego buka ktory ma w ofercie 3 lige polska?? Odpada baw. Prosze o propozycje>
Posted by: lupus

Re: Którego buka polecasz? [2] - 12/08/2006 16:52

Panowie jak wiecie najczesciej gram sporty amerykanskie stad moje pytanie.

Gram na codzien w Sportingbet, baseball i tam w przypadku zmiany pitchera dostaje zwrot(tak jest zapisane w regulaminie).
Jest to dobre gdy w dryznie na ktora stawiam nastepuja zmiana i rzuca jakas lama przec co oni przegrywaja a ja dostaje zwrot
Jednak jest i wada, gdy nastpi zmiana pitchera, a on jest i tak lepszy od miotacza np gosci i mimo tego ze zaklad wchodzi ja mam zwrot

Taka sytuacje mialem ostatnio w meczu Toronto - Baltimore, gdzie nastpaila zmiana w Toronto, a w Bal rzucal cienias i wygrali wysoko tak jak przewidywalem przed spotkaniem

Czy sa jakies buki(jesli tak to jakie), gdzie przy zawieraniu zakladu moge zastrzec iz dany pitcher musi wystapic(ale np tylko jeden a nie oboje?)
Posted by: nivet

Re: Którego buka polecasz? [2] - 12/08/2006 17:08

lupus !!!!!!!!!!!!!!!!!!

siema, tylko i wyłacznie www.Pinnaclesports.com

pozdrawiam
Posted by: MKSB

Re: Którego buka polecasz? [2] - 12/08/2006 17:56

Nie tylko i wylacznie Pinnacle. To samo jest w Bodogu. Teraz maja nawet promocje 100 $ + 100 $ - http://www.1bodogfree100.com/
Buk jest z najwyższej światowej półki, świetny support, szybkie wypłaty. Jedyny minus to to że musisz mieć Netellera.
Posted by: robert423

Re: Którego buka polecasz? [2] - 12/08/2006 18:23

Widzę tam 100$ ale jest to 10% od depozytu.

Czy kolega wkleja tu referale??
Posted by: MKSB

Re: Którego buka polecasz? [2] - 12/08/2006 18:32

To jest promocja 100% od pierwszego depozytu do 100$ i nie wklejam tu swojego refferala... O promocji możesz poczytać w temacie o Bodogu na forum.
Posted by: MKSB

Re: Którego buka polecasz? [2] - 12/08/2006 18:34

Pomyłka: to jest bonus 100$ + 100$ a nie do 100$
Czyli wpłacasz 100$ i dostajesz drugie tyle.
Posted by: lupus

Re: Którego buka polecasz? [2] - 13/08/2006 10:23

A oprcz Pinnacle i Bodoga cos jeszcze jest czy tylko te 2 buki
Posted by: Baqu

Re: Którego buka polecasz? [2] - 14/08/2006 19:04

Quote:

lupus !!!!!!!!!!!!!!!!!!

siema, tylko i wyłacznie www.Pinnaclesports.com

pozdrawiam




tylko maja jeden minus w porownaniu do gamebookers, nie maja kursów na wygraną w 1 inningu, zresztą chyba tylko GB ma zawsze popozycję tego zakładu., dlatego jezeli ktos gra tak jak ja MLB, polecam tylko gamebookers
Posted by: connor

Re: Którego buka polecasz? [2] - 14/08/2006 19:06

Quote:

Quote:

lupus !!!!!!!!!!!!!!!!!!

siema, tylko i wyłacznie www.Pinnaclesports.com

pozdrawiam




tylko maja jeden minus w porownaniu do gamebookers, nie maja kursów na wygraną w 1 inningu, zresztą chyba tylko GB ma zawsze popozycję tego zakładu., dlatego jezeli ktos gra tak jak ja MLB, polecam tylko gamebookers




gb nie ma z nimi najmniejszych szans jesli chodzi o baseball

MLB 1st Halfs (5 innings) oczywiscie to jest w pinnaclesports
Posted by: Baqu

Re: Którego buka polecasz? [2] - 14/08/2006 23:20

ale nie ma mozliwosci w pinie postawienia na 1 inning

GB wygrywa
Posted by: connor

Re: Którego buka polecasz? [2] - 15/08/2006 13:09

a tak, ale w gb nie ma oczywiscie takiego bajeru jak strikeouty i inne dziwadla, a tam mozna obstawic doslownie wszystko, runs, walks, hits, co tylko chcesz, idealny buk na us sports, do pilki noznej sie nie nadaje, ale na usa idealny.
Posted by: crossmen

Re: Którego buka polecasz? [2] - 15/08/2006 13:21

Quote:

a tak, ale w gb nie ma oczywiscie takiego bajeru jak strikeouty i inne dziwadla, a tam mozna obstawic doslownie wszystko, runs, walks, hits, co tylko chcesz, idealny buk na us sports, do pilki noznej sie nie nadaje, ale na usa idealny.



wrzuć jakiegoś buka na piłkę nożną under/over - pokroju pinnaclesports ( dobre kursy + wypłacalność )
dzięki
Posted by: John Travolta

Re: Którego buka polecasz? [2] - 16/08/2006 13:48

Quote:

Oto moja rozbudowana, subiektywna opinia.
Gralem juz w wielu bukach i oto moja opinia: (stan na 1 sierpnia 2006)

Unibet
Mój pierwszy internetowy buk. Oferta zakladów ciekawa, bardzo czesto ma nietypowe zdarzenia, a przez to ciekawe kursy. Troszke malo zakladów live. Promocji sporo, wrecz co kwartal jest promocja 100% dla nowych klientów. Starsi tez co jakis czas dostaja oferte 100%, a czasem wrecz kase za darmo (na walentynki dali mi 30 zl ot tak, bez przymusu obracania). Jak na razie wyplacalem cztery razy i kasa zawsze do trzech dni byla na koncie. Wplaty przyznawane automatycznie po okazaniu dowodu wplaty.

oferta: 3/5
wyplacalnosc: 5/5
promocje: 5/5
layout: 3/5
support: 4/5
+1 za dbalosc o klienta

Razem: 21/25

Sportingbet
Mój drugi buk netowy ;-). Dla nowych uzytkowników stala promocja 100%, dla starych tez calkiem niezle 10% w czwartek itp. Wplaty i wyplaty do dwóch dni, pelna wyplacalnosc. Oferta wyczerpujaca, brakuje mi nizszych lig polskich, za to sa bardzo ciekawe zdarzenia i dosc bogata oferta live. Nie podoba mi sie ich strona, bardzo kiepski sposob gry live. Czesto mam jaies zwisy.

oferta: 4/5
wyplacalnosc: 5/5
promocje 4/5
layout: 3/5
support: 3/5

Razem 19/25

Bet-at-home
Zawsze ich lubialem nie wiem czemu. Od kiedy zmienili wyglad strony to pelen profesjonalizm. Oferta zakladów stale sie rozszeza, maja druga lige polska i wiele rzeczy, których gdzie indziej brakuje. Powoli wprowadzaja live. Maja dosyc wysokie kursy w porownaniu do innych. Wplaty - automatycznie, wystarczy screen wplaty, wyplaty do 2 dni. Promocje to zalezy, nie maja stalej promocji dla nowych uzytkowników, ale za to rozsylaja duzo darmowych bonów. Bardzo dobry i szybki support, polska wersja profesjonalna.

oferta: 4/5
wyplacalnosc: 5/5
promocje 3/5
layout: 4/5
support: 5/5
+1 za kasyno

Razem: 22/25

Betandwin
Oferta zdecydowanie najszersza (np. polska 3 liga), a oferta zakladów live to juz po prostu miodzik. Ale uwaga live moze byc gwozdziem do trumny, nie znasz sie nie stawiaj dobrze ci radze. Relatywnie niskie kursy. Stala promocja dla nowych uzytkowników, niestety kompletny brak promocji dla stalych uzytkowników. Podoba im sie ich strona graficzna. Duzo sie slyszy, ze oszukuja graczy. Ja nie mialem zadnych problemow z wyplacaniem mimo, ze wyciagnalem z nich duzo kasy, ale za to kiedys chcieli odemnie wiecej obrotu bonusem niz w reglaminie. Fatany support, przynajmniej jego polska wersja - odpowiadaja po 2 dniach i to bez polskiego kodowania.

oferta: 5/5
wyplacalnosc: 4/5
promocje 3/5
layout: 5/5
support: 2/5

Razem: 19/25

Expekt
Sredni bukmacher. Oferta do zniesienia, brakuje polskich nizszych lig. Promocje raz na jakis czas i tylko dla nowych klientów. Strona internetowa troszke kiepska. Czasem zdarzaja sie przerwy w dzialaniu. Jesli chodzi o wyplacalnosc to ja nie mialem najmniejszych problemów. Support dosyc dobry. Po prostu wszystko na srednim poziomie. Polecam nalogowym graczom, nie nadaje sie na jedynego bukmachera.

oferta: 3/5
wyplacalnosc: 5/5
promocje 3/5
layout: 3/5
support: 4/5

Razem: 18/25

bet24
Buk niedawno wszedl na polski rynek. Promocja przeprowadzona rewelacyjnie. Bardzo duzo darmowych bonów (moim zdaniem za duzo), czeste freebety. Oferta szeroka, ale kursy zdecydowanie nizsze niz gdzie indziej. Bardzo bogata oferta live (np. polskie mecze). Kiepska strona internetowa. Kase wyplacaja szybko. Dosyc wolny polski support.

oferta: 3/5
wyplacalnosc: 5/5
promocje 5/5
layout: 3/5
support: 3/5

Razem: 19/25

Gamebookers
Od kiedy otworzyli konto w polskim banku wplaty i wyplaty trwaja niecaly dzien !!. Troszke slaba oferta promocji, ale za to maja dobre propozycje za namowienie do grania znajomych. Szeroka oferta, szczególnie podobaja mi sie zaklady P2P gdzie mozna znalesc bardzo wysokie kursy. Strona chodzi bez zarzutów. Support wystarczajacy.

oferta: 5/5
wyplacalnosc: 5/5
promocje 4/5
layout: 4/5
support: 4/5

Razem: 22/25




Ogólny ranking:

1. Gamebookers: 22 punkty
2. Bet-at-home: 22 punktów
3. Unibet: 21 punktów
4. Sportingbet: 19 punktów
5. bet24: 19 punktów
6. betandwin: 19 punktów
7. expekt: 18 punktów





co to jest screen wpłaty i gdzie trzeba go wysłać w bat-at-home?
Posted by: yazsm

Re: Którego buka polecasz? [2] - 16/08/2006 14:00

@John Travolta
Screen wpłaty to jest inaczej kopia która potwierdza że zorbiłes przelew na ich konto. Może być to screen (zrzut z konta bankowego) a wysyła się przeważnie na maila supportu.
Posted by: John Travolta

Re: Którego buka polecasz? [2] - 16/08/2006 15:59

Quote:

@John Travolta
Screen wpłaty to jest inaczej kopia która potwierdza że zorbiłes przelew na ich konto. Może być to screen (zrzut z konta bankowego) a wysyła się przeważnie na maila supportu.




a który jeszce buk oprócz bah księguje szybko kasę na podstawie screenów?
Posted by: Koski

Re: Którego buka polecasz? [2] - 16/08/2006 23:09

Quote:

Quote:

@John Travolta
Screen wpłaty to jest inaczej kopia która potwierdza że zorbiłes przelew na ich konto. Może być to screen (zrzut z konta bankowego) a wysyła się przeważnie na maila supportu.




a który jeszce buk oprócz bah księguje szybko kasę na podstawie screenów?




gram w bwin, gamebookers i bah i bah ksieguje z tych trzech wpłate natychmiatowo, bwin i gamebookers czekaja, aż bank zaksieguje kase
Posted by: wiqtor

Re: Którego buka polecasz? [2] - 17/08/2006 12:07

siemka:)
ja z kolej mam pytanie czy ktos z Was gra moze u azjatyckich bukow? z tego co sie zorientowalem to maja duze kursy. ale czy to sie oplaca i nie ma w tym haczyka? gra ktos moze u takich bukow jak Easybets albo Bodog albo Primebet i moglby mi cos wiecej powiedziec o nich? aha: co to jest netteler?

z gory dzieke i pozdro:)
Posted by: Gowysp

Re: Którego buka polecasz? [2] - 17/08/2006 13:32

Zeby grac w gamebookers gdzie trzeba miec konto?? Moze to byc Inteligo?czy lepiej zalozyc nowe gdzies?
Posted by: Konradoboss

Re: Którego buka polecasz? [2] - 17/08/2006 13:39

A czy są jakieś buki do których kase można wpłacić kartą mastercard???
bo w większości buków niemogę!!
tylko w unibet wpłacam kartą masterCard
Posted by: Logan

Re: Którego buka polecasz? [2] - 17/08/2006 13:52

Quote:

Zeby grac w gamebookers gdzie trzeba miec konto?? Moze to byc Inteligo?czy lepiej zalozyc nowe gdzies?




najlepiej w mbanku, blyskawicze wplaty i wyplaty
Posted by: Ka-lolek

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/08/2006 21:15

Możecie mi powiedzieć , które buki mają najwyższe kursy?
Pozdrawiam
Ka-lolek
Posted by: connor

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/08/2006 21:18

Najwyzsze kursy, a wynika to z tego ze maja najnizasza marze ma www.pinnaclesports.com
Posted by: darkoo

Re: Którego buka polecasz? [2] - 23/08/2006 05:30

Może ktoś zna jeszcze jakieś buki obsługujące mb?

Unibet, Expekt, Gamebookers, BAH, Betole, Betway, Betsson, Bwin, Betfair, bet365

Jakieś jeszcze?
Posted by: loipop

Re: Którego buka polecasz? [2] - 23/08/2006 05:52

betgun , nordicbet no i jeszcze pewnie by sie znalazlo kilka
Posted by: Radek_89

Re: Którego buka polecasz? [2] - 23/08/2006 07:39

Quote:

Może ktoś zna jeszcze jakieś buki obsługujące mb?

Unibet, Expekt, Gamebookers, BAH, Betole, Betway, Betsson, Bwin, Betfair, bet365

Jakieś jeszcze?


Pinnacle
Posted by: lupus

Re: Którego buka polecasz? [2] - 24/08/2006 07:53

Sportingbet
Posted by: kazow

Re: Którego buka polecasz? [2] - 27/08/2006 19:31

Quote:

Quote:

Może ktoś zna jeszcze jakieś buki obsługujące mb?

Unibet, Expekt, Gamebookers, BAH, Betole, Betway, Betsson, Bwin, Betfair, bet365

Jakieś jeszcze?


Pinnacle






oczywisccie Pointbet, azjatycki buk z najwyzszymi w sieci kursami na ahndi azjatyckie
Posted by: Haker

Re: Którego buka polecasz? [2] - 28/08/2006 21:23

Panowie który buk ma obecnie najlepsze promocje i bonusy??? Jakies propozycje???
Posted by: Shadhun

Re: Którego buka polecasz? [2] - 29/08/2006 07:46

Witam.

Zmęczony niskimi kursami i brakiem możliwości obstawiania niektórych zdarzeń w bwin postanowiłem zmienic buka. Gram za dosyć niskie pieniądze (klikaset złoty), głownie piłkę/tenis/hokej (europejski i NHL). Możecie coś doradzić ?

Pozdrawiam.
Posted by: rangiz9

Re: Którego buka polecasz? [2] - 29/08/2006 07:53

Quote:

Witam.

Zmęczony niskimi kursami i brakiem możliwości obstawiania niektórych zdarzeń w bwin postanowiłem zmienic buka. Gram za dosyć niskie pieniądze (klikaset złoty), głownie piłkę/tenis/hokej (europejski i NHL). Możecie coś doradzić ?

Pozdrawiam.




za takie niskie pieniadze można spróbować sił w pinnacle
Posted by: Shadhun

Re: Którego buka polecasz? [2] - 29/08/2006 08:07

Albo mi sie zdaje, albo tam nie ma sporej ilości lig europejskich w piłkę nożną i europejskiego hokeja ?
Posted by: cylu

Re: Którego buka polecasz? [2] - 04/09/2006 12:04

expekt i betgun są najlepsze
Posted by: Conrad

Re: Którego buka polecasz? [2] - 04/09/2006 14:48

Gamebookers, Pinnacle, Betfair. Mając te trzy konta nie potrzebowałbym niczego innego do szczęścia. No, może jeszcze Centrebet...
Posted by: bohem

Re: Którego buka polecasz? [2] - 14/09/2006 07:30

fixed na światowe - pinnacle
fixed na polskie niszowe (III liga, ligi p.ręczna, hokej, siatkówki itd) - bwin
live na wszystko - bwin
Posted by: amertil

Re: Którego buka polecasz? [2] - 15/09/2006 22:25

Nie bede pisal po raz kolejny o najpopularniejszych bukach bo chyba wszystko zostalo napisane.

Przeczytalem wiekszosc postow ale nie natrafilem zadnej opinii nt CANBET. Kilka dni temu wplacilem tam kase i musze pochwalic tego buka. Zdecydowalem sie na canbet bo szukalem czegos bardziej profesjnalnego o dobrych kursach (glownie mlb) i znosnym bonusie. Buk australijski wiec pilka europejska raczej nie istnieje.
Bonus wynosi 20%, obrot 3x depozytem + bonusem. Do tego jest mozliwosc otrzymania freebeta 50$ i 25$ z biggerbonus (skorzystalem, sa wiarygodni).
Jesli chodzi o kursy sa na wysokim poziomie. Jesli chodzi o rozliczanie zakladow sa niesamowici. Moze to norma u tego typu bukow ale ja sie z tym nie spotkalem. Zaklady (przynajmniej mlb) sa rozliczane natychmiast po zakonczeniu meczu. Nie ma zadnego poslizgu, nawet kilkunastominutowego.
Support angielskojezyczny wlacznie z czatem (livehelp)...tez zadnych zastrzezen. Reaguja natychmiast i sa bardzo cierpliwi:)
Posted by: amertil

Re: Którego buka polecasz? [2] - 15/09/2006 23:59

Male sprostowanie. Liga europejska jednak istnieje w tym buku:) Na razie grale tylko mlb i na 1 rzut oka wydawalo mi sie ze nie ma. Najwazniejsze ligi europejskie sa...poza polska;)
Posted by: unknown

Re: Którego buka polecasz? [2] - 16/09/2006 09:40

a mi jakiego bukmachera polecicie, najchetniej aby:

- mozna bezpiecznie trzymac "dużą" kwote (kilka tysiecy złoty)
- nie ma problemów z wypłatami
- szybkie wypłaty i najlepiej bez opłat z tym zwiaznych, na moneybookers lub konto bankowe
Posted by: SebaKoza

Re: Którego buka polecasz? [2] - 16/09/2006 18:20

Quote:

a mi jakiego bukmachera polecicie, najchetniej aby:

- mozna bezpiecznie trzymac "dużą" kwote (kilka tysiecy złoty)
- nie ma problemów z wypłatami
- szybkie wypłaty i najlepiej bez opłat z tym zwiaznych, na moneybookers lub konto bankowe




Ja proponuję przy takich kwotach BetFair.
Posted by: JMnemonic

Re: Którego buka polecasz? [2] - 18/09/2006 10:59

Moje typy

dla zaawansowanych, angielskojęzycznych - pinnacle
dla początkujących w Internecie - bwin
dla P2P - betfair
dla stawiających live (w tym na polski sport) - bwin
Posted by: Ignorator

Re: Którego buka polecasz? [2] - 18/09/2006 11:28

Sportingbet najlepszy support wśród bukmacherów, kursy dość wysokie choć egzotyczne końcówki np: 1,444. Ostatnio wypłacają pieniążki w końcu w złotówkach więc nie traci się na przewalutowaniu i tutaj dla nich duże brawa Ja jestem z nich bardzo zadowolony. Oczywiście są i minusy czasem serwis uaktualniają i zamykają na jeden dzień były już takie przypadki w przeszłości. Widzę, że teraz jest podobnie więc taki mały kamyczek do ich ogródka, ale ogólnie polecam bo nie miałem u nich żadnych problemów

Pozdrawiam
Posted by: Conrad

Re: Którego buka polecasz? [2] - 19/09/2006 09:42

Quote:

Gamebookers, Pinnacle, Betfair. Mając te trzy konta nie potrzebowałbym niczego innego do szczęścia. No, może jeszcze Centrebet...




Dalej to podtrzymuję.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo przy dużych kwotach to polecam albo takie giganty jak William Hill czy Ladbrokes. Gamebookers można teraz spokojnie zaliczyć do grona korporacyjnych gigantów gdyż został kupiony przez chyba największą firmę hazardową na świecie: PartyGaming (operator PartyPoker).
Posted by: zbychal

Re: Którego buka polecasz? [2] - 19/09/2006 09:49

Hmm, ja nic do Gamebookers nie mam, ale Conrad pracuje dla tej firmy i ja zachwala. Troche to dziecinne.
Posted by: makusik

Re: Którego buka polecasz? [2] - 19/09/2006 10:01

a ja myslalem ze w koronie kielce :P kazdy chwali ta firme w ktorej mu dobrze, nie widze w tym nic dziwnego, ze ktos chwali firme w ktorej pracuje

ja gram w bwin, bardzo chwale sobie bogata oferte i prostote obslugi no i troche kwestia przyzwyczajenia
z innymi internetowymi bukami nie mialem wiekszego doczynienia,

wiele slyszalem o skargach na bwin a propo wyplat, ale jeszcze nigdzie nie widzialem nic konkretnego, moze ktos napisze komu nie wyplacono, czemu nie wyplacono itp ....
Posted by: zbychal

Re: Którego buka polecasz? [2] - 19/09/2006 10:19

Makusik, czyli jak ktos dzwoni do Ciebie z rewelacyjna oferta sprzedazy odkurzacza za 10 000, pewnie ma dobre odkurzacze skoro tak je chwali i od razu kupujesz?
Podtrzymuje co napisalem, a Gamebookers ma wade w postaci marnych kursow. Innych wad nie widze specjalnie i jak komus takie kursy odpowiadaja, to niech gra do woli.
Posted by: makusik

Re: Którego buka polecasz? [2] - 19/09/2006 10:26

to ogladam odkurzacz i sam oceniam czy to co mi powiedzial jest prawdziwe czy sciema, i w ostatecznosci wybieram najlepszy odkurzacz, kursy kazdy myslacy moze sobie sam porownac i wyciagnac wnioski
nie bede wypowiadal sie na temat gamebookers bo nie wglebialem sie
Posted by: crossmen

Re: Którego buka polecasz? [2] - 19/09/2006 16:18

Quote:

a mi jakiego bukmachera polecicie, najchetniej aby:

- mozna bezpiecznie trzymac "dużą" kwote (kilka tysiecy złoty)
- nie ma problemów z wypłatami
- szybkie wypłaty i najlepiej bez opłat z tym zwiaznych, na moneybookers lub konto bankowe



pinnacle,888,5dimes,bodog,mansion,cris,canbet,skybook
to są firmy do grania w tych przedziałach o które ci chodzi
Posted by: grubylolo

Re: Którego buka polecasz? [2] - 19/09/2006 16:56

Gralem u wielu bukow i przez ten czas uwaznie sledzilem kursy kilku z nich. Ponizej znajdziecie male podsumowanie kursow 3 firm bukmacherskich (Betfair to gielda wiec podaje kursy z godziny 18.30).
Wybralem pierwsze 3 mecze pilki noznej ze strony glownej Gamebookers i porownalem kursy oferowane przez Betfair, Gamebookers i Bwin. Wnioski mozecie wyciagnac sami


Posted by: Conrad

Re: Którego buka polecasz? [2] - 19/09/2006 16:58

Makusik, dokładnie. Dla Zbychala widocznie "dziecinne" jest podanie kilka faktów o pewnej firmie, w tym przypadku Gamebookers, o tym że należy teraz do PartyGaming czyli operatora PartyPoker.

Dla mnie jako gracza ważna jest informacja tego typu, że gram w firmie, która należy do największej korporacji w branży.
Posted by: zbychal

Re: Którego buka polecasz? [2] - 19/09/2006 18:16

A dla mnie wazniejsze ze w meczu Crotone-Juventus w tej fantastycznej firmie Gamebookers oferujecie za X2 az 1,01, gdy w Unibecie zagralem to samo za 1,07.
Posted by: makusik

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/09/2006 10:19

a co z tymi nieszczesnymi wyplatami w bwin ? jak to w koncu jest ? w jakich przypadkach robia problemy, moze maja poprostu tak dluga procedure

czy jest buk z podobnie bogata oferta jak bwin, chodzi mi szczegolnie o nizsze ligi i o ligi wschodnie
Posted by: Conrad

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/09/2006 11:05

grubylolo , Betfair ma często najwyższe kursy, ale są też pewne minusy. Musisz grać single, nie możesz do kuponu dołączyć kilka pewniaków po 1.10 by podnieść kurs. Druga sprawa to specjalne promocje. Paddy Power mi się bardzo podoba, bo oferował na mundialu zakłady outright (na zwycięstwo) a promocja polegała na zwrocie stawki, jeśli drużyna odpadnie w karnych. Jeśli ktoś postawił na Anglię czy Argentynę to dostał pieniądze spowrotem. A w innych firmach by przegrał...
Posted by: grubylolo

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/09/2006 11:58

conrad, jasne ze nie mozna dolaczyc "kilku pewniakow" do kuponu bo betfair to gielda, z technicznego punktu widzenia ciezko byloby znalezc druga osobe ktora chcialaby grac np. 8 czy 10 identycznych kombinacji zakladow jak Ty.

Poza tym fakt, ze sa gielda (nie sa strona w zakladach, nie grasz przeciwko nim, ale innej osobie) powoduje, ze sa dla mnie najbardziej wiarygodni- w przeciwienstwie do tradycyjnych bukmacherow, dla ktorych jestes przeciwnikiem.
Posted by: grubylolo

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/09/2006 12:10

conrad, jasne, ze nie mozna dodac "kilku pewniakow" do kuponu, bo betfair to gielda i tak mysle, ze z technicznego punktu widzenia byloby bardzo ciezko znalezc druga osobe, obstawiajaca identyczna jak Ty kombinacje 8 czy 10 zakladow.

Sam fakt, ze sa gielda (nie sa strona w zakladach, nie grasz przeciwko nim, ale innej osobie) sprawia, ze sa najbardziej wiarygodni-w przeciwnienstwie do tradycyjnych bukmacherow dla ktorych jestes przeciwnikiem....
Posted by: grubylolo

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/09/2006 12:16

sorry za spamowanie, w czasie zapisywania dostalem komunikat o bledzie, wiec napisalem jeszcze raz...
Posted by: bohem

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/09/2006 15:18

mają długą procedurę, ale jak nie masz więcej niż 1 konta to nie ma się o co obawiać. jeżeli chodzi o wybór lig - nie znam 1 firmy, w której byłoby tyle zakładów. raczej musisz zapisać sie do kilku regionalnych buków, żeby mieć podobną ofertę.
Posted by: makusik

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/09/2006 16:10

bohem dzieki
Posted by: Anonymous

Post deleted by Conrad - 20/09/2006 16:33

Posted by: superges

Re: Którego buka polecasz? [2] - 23/09/2006 07:45

Ok mam pytanie:

Jakiego bukmachera polecacie do obstawiania hokeja?? ( europejskiego i nhl ).
Naljepiej żeby nie było minimum wpłaty.

Mam już konto na GB gdzie sobie stawiam.
Mam te ż eurobeta ale oni na większość lig hokejowych dają minimum 3 mecze a ja gram single albo 2 max na kupon.
Posted by: SebaKoza

Re: Którego buka polecasz? [2] - 23/09/2006 08:52

Znajomy szuka bukmachera, u którego będzie mógł przechowywać wysokie kowty(kilka tysięcy), ma szeroką ofertę, a przede wszystkim ma bardzo bogatą ofertę live bettingu. Chodzi tutaj o buka tradycyjnego, nie o giełdę zakładów. Kogo polecicie ?
Posted by: Conrad

Re: Którego buka polecasz? [2] - 23/09/2006 10:14

Jest 10+ firm, gdzie spokojnie możesz przetrzymywać dowolne kwoty. Rozejrzej się w ofertach, a sprawę bezpieczeństwa spokojnie odstaw na sam koniec..
Posted by: crossmen

Re: Którego buka polecasz? [2] - 23/09/2006 20:02

Quote:

Znajomy szuka bukmachera, u którego będzie mógł przechowywać wysokie kowty(kilka tysięcy), ma szeroką ofertę, a przede wszystkim ma bardzo bogatą ofertę live bettingu. Chodzi tutaj o buka tradycyjnego, nie o giełdę zakładów. Kogo polecicie ?



na poprzedniej stronie masz nazwy firm - jeśli w grę wchodzi taka kwota to tylko tam - ja bym nie ryzykował w innych - zresztą wystarczy posty poczytac o innych i wyciągnąć wnioski - pozdro -
Posted by: Marcios

Re: Którego buka polecasz? [2] - 25/09/2006 11:19

Witam!!
Czy jest jakas firma poza Bwin i Betadhome gdzie mozna obstawiac hokej poslki? Dzieki z góry za odpowiedz
Posted by: bohem

Re: Którego buka polecasz? [2] - 25/09/2006 20:53

Quote:

Witam!!
Czy jest jakas firma poza Bwin i Betadhome gdzie mozna obstawiac hokej poslki? Dzieki z góry za odpowiedz




Marcios, no właśnie - też kiedyś szukałem i nie znalazłem. fajnie by było porównać ofertę.
Posted by: prer

Re: Którego buka polecasz? [2] - 26/09/2006 11:05

Quote:

Witam!!
Czy jest jakas firma poza Bwin i Betadhome gdzie mozna obstawiac hokej poslki? Dzieki z góry za odpowiedz




www.pinnaclesports.com
Posted by: grubylolo

Re: Którego buka polecasz? [2] - 26/09/2006 13:37

Kursy na dzisiejsze mecze Ligi Mistrzow

Posted by: JMnemonic

Re: Którego buka polecasz? [2] - 26/09/2006 14:29

Quote:

Quote:

Witam!!
Czy jest jakas firma poza Bwin i Betadhome gdzie mozna obstawiac hokej poslki? Dzieki z góry za odpowiedz




www.pinnaclesports.com




dzięki. a jakiś ze standardowymi zakładami 1x2?
Posted by: ivo

Re: Którego buka polecasz? [2] - 26/09/2006 16:15

Quote:

Quote:

Quote:

Witam!!
Czy jest jakas firma poza Bwin i Betadhome gdzie mozna obstawiac hokej poslki? Dzieki z góry za odpowiedz




www.pinnaclesports.com




dzięki. a jakiś ze standardowymi zakładami 1x2?




http://www.bet24.com/
Posted by: karas

Re: Którego buka polecasz? [2] - 27/09/2006 12:31

Szanowny Graczu.


Po sprawdzeniu Pana konta przez Dział Bezpieczeństwa zdecydowaliśmy się na bezpowrotne zamknięcie konta.
Niestety- zgodnie z naszym regulaminem- nie podajemy żadnych szczegółów tej decyzji.

"ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA/PRZETWARZANIE DANYCH
4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn."

Wypłata wpłaconego przez Pana depozytu jest w trakcie realizacji- bonus oraz zakłady zostały anulowane.

Z poważaniem,

Support Team z bwin



takie zlodzieje, ugralem sobie 220 zl i mi konto zamkneli.
ucekajcie z tego zlodziejskiego buka i odpowiednio go reklamujcie wsrod jeszcze nie wtajemniczonych
Posted by: nowy WK

Re: Którego buka polecasz? [2] - 27/09/2006 12:38

Quote:

Kursy na dzisiejsze mecze Ligi Mistrzow






Nie bardzo rozumiem jak na LM moga gdzies byc lepsze kursy niz w Mansion? Tam przed meczami masz 0,4% - 0,5% prowizji i jak obstawiasz to co jest to dostajesz taki kurs jak widac a nie -5% jak w Betfair.

Oczywiscie oferta jest tam bardzo mala ale jak juz vos jest to wiekszosc kursow bedzie najwyzsza. Oczywiscie trafia sie jakies wyjatki ale szybo beda sie musialy dopasowac do kursow BF - Mansion.

Wojtek
Posted by: grubylolo

Re: Którego buka polecasz? [2] - 27/09/2006 15:34

Przed nami kolejne mecze grupowe Ligi Mistrzow. W dwoch meczach wystapia Polacy: Lewandowski w Szachtarze i Kowalewski w Spartaku. Ponizej najlepsze kursy.
Jesli chodzi o Mansion to poza skromna oferta maja tez niska ilosc dostepnych srodkow i ciezko jest handlowac zakladami lub grac kontra.

Posted by: nowy WK

Re: Którego buka polecasz? [2] - 28/09/2006 11:19

Co oznacza ta niska ilosc dostepnych srodkow? Dlaczego ciezko handlowac zakladami i grac kontra? Nie widze specjalnej roznicy w stosunku do Betfair oprocz 10x nizszej marzy. Oczywiscie chodzi o to co maja w ofercie bo tojest podstawowa wada, ze oferta tak mala.

Wojtek
Posted by: Gperez

Re: Którego buka polecasz? [2] - 29/09/2006 06:32

Witam chcialbym sie dowiedziec czy Stan James to solidny bukmacher i czy warto tam wplacic pieniadze i skorzystac z freebeta.
Posted by: raulito33

Re: Którego buka polecasz? [2] - 29/09/2006 12:44

witam, mam pytanie. Czy nie majac konta w zadnym banku, moge sobie zalozyc konto u buka internetowego i tam wplacic kase przelewem???
Posted by: yaaho

Re: Którego buka polecasz? [2] - 29/09/2006 12:59

Quote:

witam, mam pytanie. Czy nie majac konta w zadnym banku, moge sobie zalozyc konto u buka internetowego i tam wplacic kase przelewem???




tak, mozesz
Posted by: Papcio_Gargamel

Re: Którego buka polecasz? [2] - 29/09/2006 19:45

Quote:

witam, mam pytanie. Czy nie majac konta w zadnym banku, moge sobie zalozyc konto u buka internetowego i tam wplacic kase przelewem???





tylko jak cos wygrasz to jak to potem wyplacisz...
Posted by: Danielos

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/10/2006 19:05

Quote:

Quote:

witam, mam pytanie. Czy nie majac konta w zadnym banku, moge sobie zalozyc konto u buka internetowego i tam wplacic kase przelewem???





tylko jak cos wygrasz to jak to potem wyplacisz...




a ty odrazu ze wygra:D
Posted by: Ka-lolek

Re: Którego buka polecasz? [2] - 05/10/2006 15:32

co powiecie o buku vip.com? jest godny zaufania? nie bylo z nim problemów?
pozdrawiam
Posted by: LeFan

Re: Którego buka polecasz? [2] - 05/10/2006 18:06

Czy warto zakładać konto w buku amerykańskim (akurat mam na myśli pinnacle) mając na uwadze bliski zakaz gry przez net w USA? Czy można być spokojnym o swoje fundusze na koncie-czy buki amerykańskie nie zwiną interesu?
Posted by: patch

Re: Którego buka polecasz? [2] - 11/10/2006 12:51

Quote:

co powiecie o buku vip.com? jest godny zaufania? nie bylo z nim problemów?
pozdrawiam




Ja bym raczej tam kaski nie wpłacał, chyba że dali by coś zadarmo to bym tam pograł ale jest to kolejny z tych amerykańskich bukmacherów którzy mogą raz wypłacić kaske a raz jej nie wypłacić... Te firmy amerykańskie bardzo często są do siebie podobne niby oferują duży bonus a jak ktoś już wpłaci do nich kase, to później kupony długo rozliczają i czasem, blokują konta albo nawet zmywają się.... Ale decyzja należy do ciebie ... pozdrawiam
Posted by: patch

Re: Którego buka polecasz? [2] - 11/10/2006 12:52

Quote:

Czy warto zakładać konto w buku amerykańskim (akurat mam na myśli pinnacle) mając na uwadze bliski zakaz gry przez net w USA? Czy można być spokojnym o swoje fundusze na koncie-czy buki amerykańskie nie zwiną interesu?



no własnie bardzo możliwe jest to że buki, mogą się zwinąc ale apropo firmy pinnacle, to ona już jest dosyć długo na rynku, i raczej wykołować cię nie wykołują....
No nic miejmy nadzieje że jeśli wpłacisz kaske, to będzie wszystko wporządku obym się nie mylił....
Posted by: JMnemonic

Re: Którego buka polecasz? [2] - 11/10/2006 15:58

Quote:

Quote:

Czy warto zakładać konto w buku amerykańskim (akurat mam na myśli pinnacle) mając na uwadze bliski zakaz gry przez net w USA? Czy można być spokojnym o swoje fundusze na koncie-czy buki amerykańskie nie zwiną interesu?



no własnie bardzo możliwe jest to że buki, mogą się zwinąc ale apropo firmy pinnacle, to ona już jest dosyć długo na rynku, i raczej wykołować cię nie wykołują....
No nic miejmy nadzieje że jeśli wpłacisz kaske, to będzie wszystko wporządku obym się nie mylił....




problem w usa polega na tym, że nowa ustawa zabrania bankom transferu pieniędzy z/do firm bukmacherskich. więc raczej nie polecam zakładania konta w bukach amerykańskich.
Posted by: lupus

Re: Którego buka polecasz? [2] - 11/10/2006 18:45

Tylko oni pewnie jak wieszkosc bukow, jest zarejestrowana w jakims raju podatkowym, tak podejrzewam.
Posted by: JMnemonic

Re: Którego buka polecasz? [2] - 12/10/2006 13:25

o ile się orientuję to są zarejestrowani na Antigua, Kostaryce, Curracao czy czymś takim. ale większość klientów mają z USA. więc jak stracą płynność finansową, to klientom europejskim, azjatyckim nie będą mieli z czego wypłacać. dlatego w obecnej sytuacji prawnej polecam te zarejestrowane w Europie czy Azji, które nie są w większości skoncentrowane na rynku amerykańskim. przynajmniej do czasu wyjąsnienia sytuacji. prawdopodobnie większość bukamcherów z Karaibów przetrwa, ale jakieś straty będą.
Posted by: Logan

Re: Którego buka polecasz? [2] - 12/10/2006 14:15

Ktory z bukow, oprocz Bwin i Betfair, ma najlepszy, najbardziej rozbudowany, z najwieksza iloscia oferowanych zdarzen (pilka, hokej, tenis, kosz) livebetting???
Posted by: Rafik 25

Re: Którego buka polecasz? [2] - 15/10/2006 14:02

Panowie od wielu lat gram u buków naziemnych, teraz jednak chciałbym wpłacic do jakiegoś buka netowego. Najbardziej chodzi mi o gre na live lub np gdy u naziemnych będę miał ostatni mecz na kuponie to wtedy zakontrowac u netowego na live.Bardzo dobry live ma BAW jednak dobrej opini tutaj nie ma. Co polecacie??
Pozdrawiam
Posted by: omon72

Re: Którego buka polecasz? [2] - 15/10/2006 14:10

Polecam betfair
Posted by: grubylolo

Re: Którego buka polecasz? [2] - 16/10/2006 16:28

Ja tez sie przylaczam, w Betfair maja sporo pilki noznej live i dobra opinie (sam u nich gram od dawna), oferuja na zywo wszystkie duze ligi plus 2-3 mecze z kazdej kolejki ligi polskiej (mozna wczesniej sprawdzic na ich stronie co puszcza na zywo)

Co do BAW to gdyby nie ta ciagnaca sie za nimi opinia, tez moglbym polecic...
Posted by: SebaKoza

Re: Którego buka polecasz? [2] - 17/10/2006 11:11

Quote:

Ja tez sie przylaczam, w Betfair maja sporo pilki noznej live i dobra opinie (sam u nich gram od dawna), oferuja na zywo wszystkie duze ligi plus 2-3 mecze z kazdej kolejki ligi polskiej (mozna wczesniej sprawdzic na ich stronie co puszcza na zywo)

Co do BAW to gdyby nie ta ciagnaca sie za nimi opinia, tez moglbym polecic...



Oczywiście, że BF jest najlepszy! Nie tylko duże ligi, Czechy, Rosja, Szkocja, Portugalia, Norwegia, Szwecja - to nie są najsilniejsze ligi a i z tych lig co jakiś czas można znaleźć propozycje na live Codziennie przynajmniej 2-3 mecze znajdziesz na live, a kiedy jest LM czy PUEFA lub weekend, albo reprezentacje grają, to naprawde jest w czym wybierać. Np. 3 tygodnie temu na live w sobote i niedziele było ponad 70 spotkan w ofercie Live Poza tym BetFair to najlepsze kursy i brak limitów Sam wystawiasz kursy Więc nie ma porównania między BF a innymi bukami
Pozdrawiam
Posted by: lupus

Re: Którego buka polecasz? [2] - 19/10/2006 19:32

Hej


Sportingbet mnie do szalu doprowadza, oferta na o/u i OT co 2dni, teraz bylo wszytko ladnie 2 dni z rzedu to znowu nie ma 3 dni z rzedu ;]

Na Atlante 1,625(na Ottawe niewiele lepiej), to juz gowniane bwin ma 1,8 ;]

Potrzebuje buka wiarygodnego, nie robiacego zadnych problemow
Dobra oferta na Sporty Amerykanskie(NHL, NFL, NCAAF i potem NBA) jak i hokej europejski

Z NHL mnie interesuja min zaklady na 1x2,OT.o/u inne mile widziane

Co polecacie?
Milo by bylo, gdyby dawal jakiegos bonusa nowo zarejesrtrowanym uzytkownikom
Posted by: lupus

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 06:22

W góre
Posted by: Conrad

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 07:49

Dla mnie Pinnacle jest najlepszy, ale nie wiem jak tam jest z hokejem europejskim.

Bonusu na otwarcie nie mają dobrego (10%), ale u nich to same kursy są "codziennym bonusem".
Posted by: rangiz9

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 07:50

Quote:

Dla mnie Pinnacle jest najlepszy, ale nie wiem jak tam jest z hokejem europejskim.

Bonusu na otwarcie nie mają dobrego (10%), ale u nich to same kursy są "codziennym bonusem".




dodatkowo z biggerbonusa mozna chyba 50$ jeszcze dostać
Posted by: lupus

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 08:42

A jak dostac tego bigger bonusa?
Posted by: rangiz9

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 08:44

Tu masz wszytsko opisane

--> http://www.biggerbonus.com/index-polski.html
Posted by: SebaKoza

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 11:46

Znajomy poszukuje bukmacherka:
- U którego można bezpiecznie trzymać kwotę 1000-1500zł,
- Który posiada bogatą ofertę Piłki Nożnej i Tenisa(dużo opcji)
- Oferuje dużą ilość spotkań w ofercie LiveBettingu
- Nie nakłada limitów
- Można spokojnie łączyć tenis z piłką.

Osoba ta posiada konto w GB, jednak chciałby zmienić buka. Proponowałem BF, ale ważne są kombosy. Proszę o podanie propozycji.
Z góry dziekuje za odpowiedzi.
Posted by: rangiz9

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 11:59

może Fonbet
Posted by: SebaKoza

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 12:49

Tylko, że z tego co wiem to Fonbet ma mało opcji...
Posted by: Logan

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 13:04

To moze wejdz na strone fonbeta i sam sie przekonaj
Posted by: SebaKoza

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 13:16

No jest duzo spotkań w ofercie, ale mało opcji do spotkań. 1X2, podpórki, handi i O/U, nic wiecej na piłkę...
Posted by: Logan

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 13:23

Ale jesli chodzi o tenis to ma mnostwo opcji, under/over, handi, handi na 1 seta, corret score, sa challengery i eliminacje (do Madrytu byly)
Posted by: SebaKoza

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 13:34

No tak, ale chodzi o to, żeby były na tenis i piłke, ale w szczególności piłka.
Posted by: rangiz9

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 13:35

Quote:

No tak, ale chodzi o to, żeby były na tenis i piłke, ale w szczególności piłka.




bwin
Posted by: SebaKoza

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 14:52

Hahaha
Posted by: crossmen

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 16:54

do bwina przyjmują tylko wpłaty - gorzej z wypłatami wygranych - dobry dla zabawy a nie gry
Posted by: SebaKoza

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 17:06

Ale odkrycie...
Posted by: ALEX

Re: Którego buka polecasz? [2] - 20/10/2006 22:54

czy mozecie mi powiedziec u ktorego buka w necie mozna grac opcje strzeli/nie strzeli???
Posted by: oli

Re: Którego buka polecasz? [2] - 21/10/2006 06:33

Quote:

czy mozecie mi powiedziec u ktorego buka w necie mozna grac opcje strzeli/nie strzeli???




gamebookers np.
Posted by: ALEX

Re: Którego buka polecasz? [2] - 21/10/2006 19:22

witam, chcialem sie zapytac o taka rzecz, czy bedac za granica np. w Wielkiej Brytanii moge dokonac przelewu z angielskiego konta a potem ewentualnie zrobic wyplate na tyo samo konto? jakie sa koszty wyplaty? czy wypalata cos kosztuje?
Posted by: Conrad

Re: Którego buka polecasz? [2] - 21/10/2006 21:35

Quote:

Quote:

czy mozecie mi powiedziec u ktorego buka w necie mozna grac opcje strzeli/nie strzeli???




gamebookers np.




Tak, Gamebookers i Fonbet.
Posted by: Danielsan

Re: Którego buka polecasz? [2] - 21/10/2006 21:50

Quote:

Quote:

Quote:

czy mozecie mi powiedziec u ktorego buka w necie mozna grac opcje strzeli/nie strzeli???




gamebookers np.




Tak, Gamebookers i Fonbet.




i jeszcze polski Betgun, polecam
Posted by: P!T3R

Re: Którego buka polecasz? [2] - 24/10/2006 15:11

Ktory waszym zdaniem buk ma najwyzsze kursy w sieci ?? Z czego zauwazyłem to betfair ale jest tam - że nie mozna grac komboskow .... Może zna jakąś solidna firme.. Z takimi kursami ja chociazby wspomniany prze ze mnie Betfair... Hmm a moze wyższymi :->>> Wypowiadajcie sie
Posted by: rangiz9

Re: Którego buka polecasz? [2] - 24/10/2006 15:14

a jakie dyscypliny Ciebie by najbardziej interesowały?
Posted by: SebaKoza

Re: Którego buka polecasz? [2] - 24/10/2006 15:20

BF ma najwyższe kursy i żaden buk nie ma wyższych...
Posted by: P!T3R

Re: Którego buka polecasz? [2] - 24/10/2006 15:20

Wszytkie tzn Glownie Pilka, Tenis, Kosz, Siatka i Hokej Europejski.... Może nie być NBA NHL i syfu jakim jest MLB I NFL
Posted by: lupus

Re: Którego buka polecasz? [2] - 25/10/2006 07:54

MLB sie juz konczy, trwa teraz WS, wiec do kwietnia masz spokoj
Posted by: Maldini$$

Re: Którego buka polecasz? [2] - 30/10/2006 15:25

jaki jest najlepszy buk jesli chodzi o polskiego klienta?
Posted by: lupus

Re: Którego buka polecasz? [2] - 30/10/2006 16:37

Sprecyzuj
Posted by: Maldini$$

Re: Którego buka polecasz? [2] - 30/10/2006 20:45

support,czyli jak masz jakis problem?
Posted by: Destination

Re: Którego buka polecasz? [2] - 01/11/2006 17:44

Jakiego buka polecacie do hokeja?
Posted by: kulu74

Re: Którego buka polecasz? [2] - 05/11/2006 13:29

Witam
Mam takie pytanie , ktorego buka polecacie dla kogos kto mieszka w usa ? Jak wiadomo wiekszosc bukow ma wpisane w regulaminie ze nie mozna byc rezydentem usa ,grac mozna ale przy ewentualnej wyplacie pewnie moze byc problem. moze ktos z forumowiczow mieszka w stanach . prosze o rade . Dzieki
Posted by: happymetal

Re: Którego buka polecasz? [2] - 07/11/2006 00:07

witam
no wiec mam taki problem, poniewaz poszukuje buka ktory ma najwieksze kursy/ najmniejsza marze. betfair ma wyskoie kursy lecz bardzo ciezko gra sie mniej popularne spotkania, wiec odpada... pinnacle ma wysokie kursy lecz troche uboga oterte na europejskie sporty... wiec tez srednio.

pozdrawiam
Posted by: kazow

Re: Którego buka polecasz? [2] - 07/11/2006 11:02

Quote:

witam
no wiec mam taki problem, poniewaz poszukuje buka ktory ma najwieksze kursy/ najmniejsza marze. betfair ma wyskoie kursy lecz bardzo ciezko gra sie mniej popularne spotkania, wiec odpada... pinnacle ma wysokie kursy lecz troche uboga oterte na europejskie sporty... wiec tez srednio.

pozdrawiam




dobre kursy i niskie marze ...wiec Pointbet sie klania
Posted by: mumin

Re: Którego buka polecasz? [2] - 07/11/2006 12:45

siemka
mam pytanie jakie buki polecicie? najlepsze jezli chodzi o wysokosc kursow, oferte oraz mozliwosc onstawiania (w B&W nie moge np obstawic overow w OT jeszcze)
w nocy gram w NHL i NBA
a na dzien pilka nozna

pozdro
Posted by: Salihamidzic

Re: Którego buka polecasz? [2] - 08/11/2006 09:59

witam,

jaki bukmacher ma najwyższe kursy na nhl i żeby można było u niego również grać na wygranie meczu z dogrywką i karnymi oraz żeby w miarę wcześnie była oferta na te mecze (tzn. żeby można było przejrzeć ofertę już koło południa, a nie o 21).
Nie chodzi mi o bwin, bo mam tam akurat konto i w ciągu kilku dni drugi raz pada im strona i nie można nic zagrać, przez co straciłem na tym nie jedną progresję.

Pzdr