Betandwin [34]

Posted by: Conrad

Betandwin [34] - 25/05/2006 20:21

Kontynuacja poprzedniego tematu.

Przypominam o ciągle aktualnej promocje w Betandwin. Info o podobnych promocjach jest dostępne także na podstronie: http://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom oraz w nowym dziale forum: Promocje u bukmacherów (LINK)

PROMOCJA!!!
Posted by:

Re: Betandwin [34] - 25/05/2006 20:32

czy kojarzy ktoś ile wynosi minimalna wypłata? kiedy chyba było 30 e
Posted by: Szewa

Re: Betandwin [34] - 25/05/2006 20:37

120 PLN z tego co pamiętam, czyli wychodziłoby 30 euro
Posted by:

Re: Betandwin [34] - 25/05/2006 20:37

Quote:

120 PLN z tego co pamiętam, czyli wychodziłoby 30 euro




tak myślałem, dzięki.
Posted by: tangerine

Re: Betandwin [34] - 25/05/2006 21:13

Zbigniew Boniek by się opamiętał... i nie tylko on... a tak w ogóle, to jak bukmacher wymaga jakiś skanów dowodu osobistego to ja tam nie gram...
Posted by: redi

Re: Betandwin [34] - 25/05/2006 21:20

Czy dozwolone jest u tego buka stawianie na zdarzenia przeciwstawne przy obrocie? Przykładkowo stawiam po 140 na 1 i 2 single po kursach 1.90, jestem troszke do tylu ale wliczajac bonu to i tak jestem do przodu. Można tak?
Posted by: Pizza-man

Re: Betandwin [34] - 25/05/2006 21:45

ja dostalem comeback bonus 120pln,wplacilem 120 dostalem drugie 120,obrocilem juz 3x240 i 1x120 co w sumie daje obrot 820 i jak chce wyplacic to moge tylko 158pln wyplacic podczas gdy mam 267 pln na koncie. wynika ztego ze nie zrobilem wymaganego obrotu!!!wkurwia mnie ten buk bo klamia w zywe oczy ,liczas na to,ze bede kolejne obnroty chcial robic i a nuz mi sie noga powinie!!!!nie grajcie tam!!!!Nie wiem Conrad jak mozesz pracowac dla tak gownianego buka.zreszta wostatnich dniach widac jak na dloni co robia ze swoimi klientami!W glowie mi sie to wszytsko nie miesci.Szok!
BAW
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [34] - 25/05/2006 22:14

Quote:

Czy dozwolone jest u tego buka stawianie na zdarzenia przeciwstawne przy obrocie? Przykładkowo stawiam po 140 na 1 i 2 single po kursach 1.90, jestem troszke do tylu ale wliczajac bonu to i tak jestem do przodu. Można tak?




nie, nie mozna
Posted by: Szewa

Re: Betandwin [34] - 25/05/2006 22:32

Quote:

ja dostalem comeback bonus 120pln,wplacilem 120 dostalem drugie 120,obrocilem juz 3x240 i 1x120 co w sumie daje obrot 820 i jak chce wyplacic to moge tylko 158pln wyplacic podczas gdy mam 267 pln na koncie. wynika ztego ze nie zrobilem wymaganego obrotu!!!wkurwia mnie ten buk bo klamia w zywe oczy ,liczas na to,ze bede kolejne obnroty chcial robic i a nuz mi sie noga powinie!!!!nie grajcie tam!!!!Nie wiem Conrad jak mozesz pracowac dla tak gownianego buka.zreszta wostatnich dniach widac jak na dloni co robia ze swoimi klientami!W glowie mi sie to wszytsko nie miesci.Szok!
BAW




comeback bonus objęty jest chyba obrotem 5x bonus + 1x depozyt
Posted by: kobzi

Re: Betandwin [34] - 25/05/2006 22:53

Witam

Niestety ja tez zostalem wydymany przez ta firme ale co lepsze to oszukali mnie z kasy ktorej nie wygralem na bonusie , otoz tak fakkt skorzystalem z bonusu na zaklady no i przehralem ale postanowilem sobie zagrac w ruletke wplacilem 100 euro i wygralem 300 i zlecilem wyplate , przeslalem skan dowodu zgodnie z wymaganiami a oni przyslali mi maila ze zamykaja mi konto bo ... wzgledy bezpieczenstwa i tyle i moga mi jedynie moj depozyt zwrocic , tyle osob oszukanych i jeszcze ten buk promowany na tym forum konrad opamietal sie i cos podzialaj bo zbiera sie dosc spora liczba osob oszukanych i lada dzien to wybuchnie !!!!
Posted by: typex

Re: Betandwin [34] - 25/05/2006 23:00

UWAGA !!!!

Dzis zglosilo sie do mnie 5 osob oszukanych przez tego buka ktry przy zamnknieciu konta podaje powod tylko jeden wzgledy bezpieczenstwa i tyle , zwracam sie do admina tej strony o zainteresowanie sie ta sytuacja bo ta strona ma sluzyc graczom chyba a nie promowaniu tej firmy , nie bede poruszal swojego tematu i tematu mojej znajomej gdzie zostalismy oszukani niemilosiernie na kilka tysiecy ale jesli bedzie trzeba na forum udotepnimy skany naszej gry i transakcji , powiem jedno grajac tutaj to tak jak w ruletke wyplaca albo nie !!!!!!!
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betandwin [34] - 25/05/2006 23:10

To co Panowie tu opisujecie to mi sie w pale nie mieści !!!
Do limitów juz sie przyzwyczaiłem (bywa i mówi się trudno) ale nie kumam jak mozna zamknąć komus konto!!
Gram u nich z doskoku, czyli nie trzymam kasy i jak jest cos ciekawego to wpłacam kartą i jak trafię to od razu zlecam wypłatę. Z pierwszą wyplatą miałem troszkę problemów i dosyc długo to trwało ale potem w "miarę" szybko.
Zastanawiam się teraz czy jeszcze czasem u nich grać w ogóle po takich jazdach !
W związku z tym mam pytanie: Czy ktos miał klopot w ostatnich 2-3 miesiącach z wypłaceniem pieniędzy a nie korzystał z żadnych bonusów,promocji itp ?
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 08:17

walczę z nimi o wypłatę 1000 zł. ., w przyczynach zamknięcia konta podali tylko punkt 4 - , ze spółka ma prawo wykluczyć bez podania przyczyn . zakłady anulowali
mi te wygrane , co mogę jeszcze zrobić , żeby odzyskać pieniądze wygrane czy sprawa jest z góry przegrana proszę o pomoc .
Posted by: bohem

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 09:08

ja wyplacilem. i to juz nieraz. faktem jest, ze nie robilem takich rzeczy, ze wplata, bonus i szybkie postawienie na 5 kursów po 1,01. ale normalnie gralem. i wyplacałem.

sadze, ze oni zamykaja konta tylko gosciom, ktorzy wplacaja dla obrocenia bonusem i potem wyplacaja. przez nich zdarzaja sie problemy z wyplatami. zagraja 3 razy, w regulaminie jest mowa o 5 i od razu dym robia.
Posted by: oli

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 09:18

ja nic takiego nie zrobilem i tez mam problem supoort milczy ja im tego nie popuszcze
Posted by: Pizza-man

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 09:24

dokladnie .bohem nie badz taki cwany bo wlasnie mamy z nimi problemy wcale nie przez jakies przekrety tylko przez widzimisie BAW!
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 10:06

bohem - nie osstawiłem po kursie 1,01 tylko po kurasie 2,35 + 1,87 - chciałem wypłacić tylko depozyt plus wygraną - bo w regulaminie było obrót depozytem 1 x , a bonusem 5 x .
bonus chciałem zostawić na koncie , tylko wygrana była duża bo ze 120 zł. zrobiło się 1000zł
mam radę : jak ktoś wygrał większą kasę to te pieniądze zostaną wirtualne , lepiej przenieście je progresją do innego buka do skończy się jak u mnie . grałem u nich 2 lata , a to miała być 1 wypłata do tej pory były wtopy
może ktoś poradzi co można od strony prawnej zrobić, bo oczywiście powodu zamknęcia konta nie podają
Posted by: oli

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 10:07

mnie co prawda konta jeszcze nie zamkneli ale po paru mocnych mailach nie odpisują..czekam na rozwoj wypadkow
Posted by: jaszur

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 10:37

Ugrałem ok. 2000 PLN , z bonusa comeback 120 PLN, obrót nawet nie wiem nawet dokładnie bo pewnie z 3-4 tys. PLN. Stawiałem rózne dyscypliny, dużo grałem na live. Po zleceniu wypłaty poproszono mnie o dowód, co wysłałem niezwłocznie i po 3 godzinach dostałem odp. że transakcja zostaje wstrzymana przez dział bezpieczeństwa. To co ? Za dużo wygrałem ? Kompletnie bez powodu, bez sensu... Po co robią te bonusy jak nie chcą wypłacać ? Niepotrzebnie się produkowałem przez 2 tygodnie nad tym bukiem i od wczoraj niepolecam go nikomu. To jest kpina w biały dzień.
Posted by: oli

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 10:39

Szanowny Panie!

Uprzejmie informujemy, ze chwilowo wystapiły problemy techniczne. Jak tylko zostana usunięte wypłata zostanie przeprowadzona na konto Moneybookers.

Przepraszamy za wynikłe niedogodności.

Z poważaniem,

Support Team z betandwin


Po kilku mocnych mailach i chyba dzialaniach szefa tego forum

dostalem przed momentem taka odpowiedz
Posted by: jaszur

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 10:43

No ciekawe .. zobaczymy czy poszli po rozum do głowy ...
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 11:21

jaszur , obawiam się , że tej kasy nie zobaczysz u siebie na koncie. daj znać jak to się zakończy , ja walczę ale to chyba
bez sensu , może ktoś doradzi co można jeszcze zrobić w takim wypadku .
proszę o podanie jakiś wiarygodnych i wielokrotnie sprawdzonych buków internetowych , ale do wypłat anie do wpłat
Posted by: redi

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 11:46

Jak jest u nich z wypłatą? Wczoraj zleciłęm wypłatę, wysłałem skan dowodu i do tej pory brak jakiegokolwiek potwierdzenia czy zlecenie przyjęli, czy kase wypłacą czy nie. To u nich normalne, czy mogę już zacząć się obawiać o swoje pieniądze?
Posted by: jaszur

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 11:49

Lepiej sprawdź czy nie napisali Ci że dział bezpieczeństwa postanowił wstrzymać wypłatę.. ot, tak bez żadnego powodu.. :/
Posted by: redi

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 11:51

Narazie chyba wygląda na to że nie, ale wogóle to niewiem co się dzieje. Zero kontaktu ....
Posted by: arkadius

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 12:10

Witam.
Po przeczytaniu powyzszych postow, tez zlecilem wczoraj wyplate i nie dostalem zadnego potwierdzenia od nich. Dzisiaj wyslalem maila z zapytaniem kiedy przysla kase, a tu cisza. No coz czekamy.
Jak ktos dostanie wyplate to niech napisze ile to trwalo.
No i wyplacalem na Moneybookers.
Posted by: connor

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 13:06

Quote:

proszę o podanie jakiś wiarygodnych i wielokrotnie sprawdzonych buków internetowych , ale do wypłat anie do wpłat




to tego nawet nie wiecie...
www.pinnaclesports.com
www.5dimes.com

i wiele innych, a nie wynalazki jakies

PS. Oczywiscie to sa bukmacherzy do grania za wieksza kase
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 13:37

typex
mnie przewieżli na 1000 zł. daj znać jakbyś , jakieś kroki podejmował w celu odzyskania kasy .
może jest ktoś na forum , komu baw zamknęło konto anulowali zakłady , a kto odzyskał kasę ? jesto w ogóle możliwe
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 13:39

dzięki experto - za wiarygodnych bukmacherów
a jeszcze z polską obsługą strony i supportem po polsku - pozdro
Posted by: bookbuster1

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 14:55

Od dwóch lat jestem biernym użytkownikiem tego forum. Z przyjemnością czytam typy, dyskusje o nowych bukach, info o promocjach.
Ale teraz nóż mi się w kieszeni otwiera, jak widzę, jak cwaniaki, które tylko czychają na promocje i golą frajerskich buków z kasy, płaczą, że betandwin nie dał się przez nich nabrać.
Jak ktoś próbował powiedzieć obiektywnie o tym buku, to od razu znalazło się paru 'oszukanych'. Dla niewtajemniczonych - 'oszukani' to koledzy, którzy myślą, że jak wpłacą kasę, obrócą bonusem, i szybko wypłacą kasę oraz otworzą nowe konto, to bukmacherzy się nie kapną. Nie oceniajcie ludzi swoich miarą.
Właśnie przez działania takich cwaniaków, my Polacy mamy teraz przewalone u wszystkich buków. Bo ile razu już były promocje u buków, tylko nie dla Polaków? Albo byliśmy defaultowo traktowani podejrzliwie. Być może właśnie przez nich niektórzy ze skarżących się mają problemy z wypłatą. Ale ludzie opamiętajcie się. Betandwin ma pewnie z kilkadziesiąt tysięcy klienów i pewnie zdażają im się pomyłki. Ale o wiele więcej jest prób oszustw - kilka kont na 1 człowieka, albo otwieranie i zamykanie kont aby zgarnąć bonus.
Normalni gracze, tacy jak ja i inni którzy zostali tu zakrzyczeni, nie mają się czego obawiać. Ja wiele razy już u nich wypłacałem pieniądze i nie miałem problemów. Oczywiście, przy pierwszym razie trwało to dłużej, ale w sumie się cieszę, bo wiem, że moje pieniądze nie trafią do kogoś innego.
Podsumowując - jeżeli zaczynasz przygodę z bukmacherką w internecie, zacznij od betandwin. Chyba, że chcesz tylko bonus, albo zakładasz kilka kont u nich. Wtedy takich cwaniaków wyłapią.
Wiem, że zaraz się odezwą 'pokrzywdzeni'. Od razu informuję - nie mam zamiaru się z Wami kłócić. Szkoda czasu. Ktoś już mądrze napisał - macie problem wyślijcie swoją skargę do Conrada, on ma kontakt z Betandwin. Zostanie to sprawdzone i wyjaśnione. Jeżeli się odważycie...
KONIEC
PS: Conrad, szacunek za to forum i nie łam się, że masz do czynienia z tyloma krzykaczami. Tacy muszą niestety być na każdym forum. Taki folklor.
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 15:30

bookbuster1
super tekst - pretensji nie mam masz prawo tak sądzić
ja o baw tak jak ty myślałem do 22.05.2006 ( moment złożenia dyspozycji wypłaty )
grałem u nich 2,5 roku , przegrałem trochę kasy , była przerwa ok. pół roku , po tej przerwie dostałem listem do domu zaproszenie do promocji come back ( oszustom chyba by nie wysłali ) wpłaciłem 120 zł. , drugie dopisali mi do konta .i teraz zagrałem za 240 zł. po kursie 2.35 , i pózniej za stawkę 564 zł. po kursie 1,87 - zrobiło się na koncie 1054,68 zł. , zgodnie z promocją obrót depozyt x 1 , bonus x 5 : 22.05.2006 - złożyłem dyspozycję wypłaty , mogłem wypłacić 943 zł. , wszystko poszło dobrze , na drugi dzień z financiala żebym dosłał skan dowodu , tak zrobiłem wysłałem noi chciałem się zalogować a konto już zablokowane , i jak się okazało zamknięte
i gdzie tu oszustwo , konto mam jedno i zawsze miałem jedno . jeśli mogę prosić CONRADA o pomoc to proszę o pomoc i ew. kontakt nie mam nic do ukrycia
a tobie życzę żebyś nigdy nie był w takiej sytuacji jak ja
( a może życzę to byś zobaczył jaka to fajna jazda )
ta ostania linijka to żart
Posted by: arkadius

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 15:52

Quote:

Witam.
Po przeczytaniu powyzszych postow, tez zlecilem wczoraj wyplate i nie dostalem zadnego potwierdzenia od nich. Dzisiaj wyslalem maila z zapytaniem kiedy przysla kase, a tu cisza. No coz czekamy.
Jak ktos dostanie wyplate to niech napisze ile to trwalo.
No i wyplacalem na Moneybookers.




Przelew doszedl wiec wszystko OK
Czekalem 24h

P.S.Gram w betanwin tylko ze wzgledu na powiadomienia sms i bardzo obszerny live. Co do reszty, to dla osob zaczynajacych przygode z bukmacherka mozna go smialo polecic, jednak dla wszyskich, ktorzy zamierzaja zainwestowac trochę więcej gotowki lepiej wybrac "profesjonalnego" buka.
Pozdrawiam
Posted by: oses20

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 15:56

taaak tak oczywiście bookbuster1 gadaj sobie tak do czasu, aż sam się na nich nie przejedziesz, dla mnie betandwin to niepoważna firma. Wpłaciłem setkę dali mi niby ten bonus no to sobie grałem chciałem wypłacić 300 zł i co? Oczywiście jakiś dział bepieczeństwa informuje mnie, że zwrócą mi łaskawie może depozyt. Może... To po co ja tam grałem?? Wogóle przecież im to się nie opłaca. Niech każdy kto został oszukany przez nich coś od siebie napiszę to może coś się zmieni. A powiedz mi jeszcze bookbuster1 to co mam się kontaktować z jakimś CONRADEM?? Aha to musze szukać sobie po forumach kogoś, żeby mi załatwił sprawę bo oni nie potrafią?? To bardzo dobrze o nich świadczy...

LUDZIE NIE GRAJCIE W BETANDWIN TO NAJGORSZY BUKMACHER W SIECI!!!
Posted by: Logan

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 16:03

arkadius, w GB tez sa powiadomienia sms
Posted by: oli

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 16:08

bookbuster1 oczym ty chlopie mowisz
Posted by: oli

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 16:10

własnie otrzymalem pieniadze od tego pseudobuka nigdy wiecej Betandwin
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 17:06

jak można skontaktować się z CONRADEM , bo ponoć może pomóc z baw , proszę o pomoc
Posted by: lion19

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 18:36

wplacilem do nich 140zl dostalem 2 tyle zagralem 4X po 140zl na zakladach live wygralem 1 maly kupon w koncowym rozrachunku mialem 314zl na koncie a oni na 2 dzien napisali mi ze blokuja konto ze wzgledow bezpieczenstwa co jest pomozcie ja chce wyplacic to 314zl a nie moge obecnie nic zrobic o0dwolywalem sie do nich z 7razy a oni daja wymijajace odpowiedzi co mam zrobic
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 20:22

u mnie już nawet na emaile nie odpowiadają , nawet depozytu nie odesłali , choć wszystkie dane konta , skany dokumentów mają wysłane po 5 razy. ale amatorka ktoby pomyslał . nie wiem co dalej robić .CONRAD pomożesz ? albo jakiś szef tego forum , bo ja jestem na tym forum swieży.poczytajcie wcześniejsze moje teksty niech to będzie przestroga dla innych , chyba utopiłem kasę bezpowrotnie , piszcie oszukani przez tą firmę , tylko to mozemy zrobić .
Posted by: AnJay

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 22:43

A ja zadam takie pytanie: czy ktoś kto nie korzystał z bonusa miał podobne problemy jak koledzy którzy tu napisali?

Mi to nie robili problemów gdy wypłacałem ale nie korzystałem z bonusów, a teraz jestem w trakcie obracania bonusa i boję się że również zrobią mi problem jak będę chciał wypłacic za parę tygodni.
Może mnie zapamiętali ze niegroźny jestem i nie zablokują mnie
Posted by: Szewa

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 22:59

Ja korzystałem z tego comeback bonusa i nie zamknęli mi konta Tylko z wypłatą na MB się ociągali i musiałem czekać siedem (!) dni roboczych.
Posted by: Alphabet

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 23:07

Quote:

u mnie już nawet na emaile nie odpowiadają , nawet depozytu nie odesłali , choć wszystkie dane konta , skany dokumentów mają wysłane po 5 razy. ale amatorka ktoby pomyslał . nie wiem co dalej robić .CONRAD pomożesz ? albo jakiś szef tego forum , bo ja jestem na tym forum swieży.poczytajcie wcześniejsze moje teksty niech to będzie przestroga dla innych , chyba utopiłem kasę bezpowrotnie , piszcie oszukani przez tą firmę , tylko to mozemy zrobić .




Wystarczy przeglądnąć kawałek sieci by znależć "przestrogę dla innych" jednak dalej mnóstwo osób chce tam grać, marketing prowadzony przez betandwin jest na bardzo wysokim poziomie i w żadnym wypadku nie jest on korzystny dla klienta. Betandwin jest na wszystkich blacklistach, jednak tam zawsze ludzie beda wpłacać, dlaczego wiadomo. Mam konta w około 70 firmach bukmacherskich i polityka betandwin nigdzie nie jest powielana. bonusy, ustawiane kursy na "chybił trafił" nie wynikają z niewiedzy oddsmakerów, to działania celowe, dlatego ten buk zawsze będzie miał wielu klientów jak i najwięcej poszkodowanych.
Posted by: storhamar

Re: Betandwin [34] - 26/05/2006 23:56

Quote:

bookbuster1
super tekst - pretensji nie mam masz prawo tak sądzić
ja o baw tak jak ty myślałem do 22.05.2006 ( moment złożenia dyspozycji wypłaty )
grałem u nich 2,5 roku , przegrałem trochę kasy , była przerwa ok. pół roku , po tej przerwie dostałem listem do domu zaproszenie do promocji come back ( oszustom chyba by nie wysłali ) wpłaciłem 120 zł. , drugie dopisali mi do konta .i teraz zagrałem za 240 zł. po kursie 2.35 , i pózniej za stawkę 564 zł. po kursie 1,87 - zrobiło się na koncie 1054,68 zł. , zgodnie z promocją obrót depozyt x 1 , bonus x 5 : 22.05.2006 - złożyłem dyspozycję wypłaty , mogłem wypłacić 943 zł. , wszystko poszło dobrze , na drugi dzień z financiala żebym dosłał skan dowodu , tak zrobiłem wysłałem noi chciałem się zalogować a konto już zablokowane , i jak się okazało zamknięte
i gdzie tu oszustwo , konto mam jedno i zawsze miałem jedno . jeśli mogę prosić CONRADA o pomoc to proszę o pomoc i ew. kontakt nie mam nic do ukrycia
a tobie życzę żebyś nigdy nie był w takiej sytuacji jak ja
( a może życzę to byś zobaczył jaka to fajna jazda )
ta ostania linijka to żart




to nie chodzi o to ze masz ugrać 5 razy tyle bo to nie obrót ośle obrót wykonujesz obstawjając kase łacznej wartości 720zł (ale trza to zrobić stawjajac przynajmniej 6 kuponów)
póki co to ty obróciłes 2 razy kasą (postawiłeś w kupony):| a gdzie jeszcze 4 to nie wiem zawarłeś 2 zakłady ...czyli 2 obroty...powinienieś jeszcze zagrać 4 razy chociazby po 2 zeta jak mniemam i wtedy dopiero miałbyś wykonany 5x120=600 + 120 = 720zł (obstawione w 6 obrotach) (obrót wykonany..i owszem ale 2 razy)ale człowieku powonieneś jeszcze zawrzeć 4 zakłady ...a że nie myślisz to masz jak masz ...

według mnie (i betandwin...jak mniemam) obróciłes bonusowe 120zł 2 razy :| to tyle :| ...i dałes im pretekst do zamknięcia konta łamiąc warunki BONUSA ...to tyle
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 07:35

słuchaj , to , że być może nie doczytałem regulaminu to nie powód , żeby mnie obrażać , ( tu apeluję do moderatora
o upomnienie w.w ponoć nie wolno obrażać na forum )
ale jest jedna rzecz ja bonus chciałem zostawić na koncie
i tak jak robiłem dyspozyję wypłaty , system mi pokazywał , że mogę wypłacić 943 ( czyli bez 120 zł. kwoty bonusu ) , a kwotę depozytu można wypłacić po obrocie
1 x -
po za tym jakby tak było jak ty twierdzisz , to jakie to
oszustwo , firma powinna przysłać emaila , że nie mam prawa jeszcze do wypłaty , albo system ich nie powinien mnie przepuścić jak robiłem dyspzycję wypłaty ( tak jest chyba w g.b )
po tym jak czytam to nie jestem sam oszukany przez nich
więc tu nie ma mowy o pomyłce z ich strony tylko z celową polityką
nie życzę sobie takich ''mądrych '' wypowiedzi bo zaniża poziom forum a forum jest bardzo fachowe
( storhamar chyba straszne baty dostali w tym roku w hokeju norweskim ha ha ha )
ta ostatnia linijka to żart
mimo wszystko pozdrawiam i życzę abyś ty się nigdy nie mylił , noi buki , żeby się nie mylili na twoją niekorzyść
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 08:59

dzięki za info
mógłbyś podać strony blacklist
a z buków cobyś polecił?
a mi nasuwa się jeszcze jeden wniosek , że te pozytywne opinie o baw to ci zarabaiają na nowych klientach ( marketing ),
bo na forum jest widzę , że bardzo dużo niezadowolonych
bo nawet nie ma chętnego , żeby moją sprawę wyjaśnił konkretnie i uczciwie .wszystkie dane mogę udostępnić , nie mam nic do ukrycia . jak mi napiszą , że moja wina i dlaczego, chętnie się podzielę wiedzą na forum i przeproszę za podniesione larum.
ale jest cisza i echo - nawet nie odzyskałem depozytu
zawsze w korespondencji z baw było szanowny panie , szanowny graczu , a teraz pocałuj nas w .... frajerze
Posted by: Trewor

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 09:39

Zaopatrzyłem się ostatnio w eKartę z mBanku i chciałem przelać nią kasę do BAW. Po wypełnieniu formularza wyskakuje mi niestety komunikat "Instytucja obsługująca Twoją kartę kredytową odrzuciła wniosek o wydanie zezwolenia na przeprowadzanie transakcji. Skontaktuj się z nią w celu uzyskania szczegółowych informacji.". Wiecie może o co chodzi?
Do użytkowników mBank: Kod CVC2 to jest to samo co CVV2, czyli ten kod co mi przyszedł w osobnej kopercie?
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 10:21

trevor ty się dobrze zastanów , nad tą firmą a przynajmniej przeczytaj wszystkie posty , ja jestemm w plecy 1000 zł.
radzę dobrze po przyjacielsku , jest dużo innych firm ra rynku , chyba , że zakładasz przegraną , bo jak wygraną to możesz mieć problemy z wypłatą
Posted by: Trewor

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 10:28

Gram tam już od dłuższego czasu i jak na razie nie miałem z nimi problemów. Wpłaty wcześniej robiłem przelewami, a teraz mam kartę i dlatego pytam.
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 10:40

to poczytaj chociaż posty , bo te problemy nasiliły się w ostatnim czasie , mądrą rzecz tu wyczytałem może to trafna uwaga : przy doborze buka - przy wypłatach wybierać te firmy , które nie wymagają skanów dokumentów itp.
tylko twoja karta , twoje konto , albo mb
pozdrawiam , życzę wysokich wygranych w baw ( noi oczywiście wypłat ) bo mi się mnie udało wypłacić i mam zlikwidowane nieodwracalnie konto , a w starciu z nimi zwykły gracz jest bez szans
Posted by: redi

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 11:28

Dziwny jest ten ich support... Raz odpowiadają na maila odrazu, drugim razem wogóle...
Posted by: redi

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 11:30

Dostałem od nich maila:

Szanowny Graczu.


Uprzejmie informujemy, że Pana wypłata jest w trakcie realizacji. Proces ten potrwa jeszcze około 2-3 dni roboczych.
Z poważaniem,

Support Team z betandwin

Co to ta realizacja może oznaczać? Czy jeżeli w histori swojego konta w b&w mam napisane, że całe moje pieniądze poszły na przelew, to przelew jest już zrobiony i musze tylko czekać na pieniądze, czyteż mogą mi jeszcze kasę zblokować bo coś im się zawidzi? Będzie jakaś weryfikacja, czy nie?
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 12:12

redi
ja miałem tak , złożyłem dyspozycję wypłaty , z finanaciala przysłali żebym dosłał skan dowodu , dosłałem i echo - chciałem się dzień póżniej zalogować i konto było już zablokowane a póżniej okazało się , że zlikwidowane
na emaile nie odpowiadają , żadnych argumentów , tłumaczeń nie przyjmują , bez szans
mama nadzieję , że tobie się uda i pamiętaj wypłata jest zrealizowana jak pieniądze są u ciebie na koncie .
pozdrawiam
Posted by: loker

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 12:39

Ile trzeba czekać na wypłate na karte ?
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 12:47

loker
nie wiem , bo ja chciałem wypłacić na konto w banku , tyle że nie udało mi się i już nie uda .pozdro
Posted by: redi

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 13:09

Czaja ja bym na Twoim miejscu tego tak nie zostawił. Zadzwoń do nich, spróbuj się dowiedzieć o co poszło, postrasz ich troche sądami itp. Może uda Ci się chociaż depozyt wypłacić...
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 13:26

Redi , dzięki za wsparcie !
wysyłam emaile i nic ,
prosiłem o pomoc CONRADA i nic zero kontaktu ,
mówię ci tak , ci co nas wyzywają tu od głupków , oszustów . co nadużywają bonusów itp. itd , to trzepią kasę na współpracy z betandwin i nowych osiołków tych co uda im się skaperować.
deklaruję jawność swojego konta i uczciwe rozwiązanie sprawy , nawet jakby to moja była wina to od razu przepraszam na forum firmę i wszystkich , ale ja poprostu nie wiem dlaczego mi zamknęli konto i chyba się nie dowiem
napewno ma czyste sumienie
a o bonusy nikt się nie prosi tylko sami przysłają do domu chyba tylko po to , żeby mieć pretekst do zamknięcia konta
obyś ty u nich nie został na lodzie
pozdrawiam
Posted by: storhamar

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 14:50

zrozum człowieku że złamałeś warunek bonusa wnioskując o wypłatę pieniędzy ...łamiąc warunki Bonusa Dałeś im tym samym prestekst do zamknięcia twojego konta ....a że ugrałes 9 razy tyle co do nich wpłaciłes to skrupulatnie aż do bólu wykorzystali to i ...w 100% ZGODNIE Z ICH REGULAMINEM zawiesili ci konto ...ale jest to tylko i wyłacznie TWOJA WINA i nie mozesz mnieć o to pretensji do BETANDWIN ...tylko do SAMEGO SIEBIE ...to tyle ... i ja ci radze domagać sie od nich tych wpłaconych 120zeta (powinni raczej oddać) bo o tym ugranym 1000 możesz sobie pomarzyc a i w betandwin więcej nie pograsz .... ale jak już napisałem SAM sobie jesteś winien ...wystarczyło przed zgłoszeniem wyopłaty puścic 4 kupony po 2 zeta :] czyli za 8 zł :] a wtedy zapewne bezproblemowo dostałbyś od nich wypłate
to tyle ...zycze miłego życia

P.S. i na przyszłosć radze czytać warunki jakiejkolwiek umowy z kimkolwiek :]
Posted by: storhamar

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 16:00

jakis damisek napisał 17.05 (potem ludzie zacżeli jechac na tego buka)

Witam mam pyt. czy nieorientuje sie ktos z jakich powodow blokoja konta na baw ???
Wczoraj normalnie o 22 sobie korzystam z konta potem o 2 chce wejsc zeby nba sobie obstawic i widze ze niemoge sie zalogowac i pisze ze mam sie z supportem skontaktowac.Jestem zdziwiony i niewiem co robic wyslalem juz 3 emaile i na zadnego narazie nieodpisali.Ma Ktos jakies propozycje co zrobic zeby mnie nieokradli ???

wczesniej napisał tak :
to jest cyctat jakiejs poprzedniej wypoweidzi
Najnowsze wiadomości:
2006-05-15 22:10 Pojedynczy Fabrice Santoro (FRA) - Bjorn Phau (GER) (Kto wygra trzeciego seta?) Phau USUNIĘTE
200.00 1.90 200.00
2006-05-15 22:07 Pojedynczy Fabrice Santoro (FRA) - Bjorn Phau (GER) (Kto wygra trzeciego seta?) Phau Phau
200.00 2.00 400.00
2006-05-15 22:04 Pojedynczy Fabrice Santoro (FRA) - Bjorn Phau (GER) (1 2) Phau Phau
400.00 2.00 400.00


I teraz dopiero jestem w kropce - czekam na odp.

Dwa zakłady zaliczyli - 1 anulowali - (a przecież 200PLN na drodze nie leży?) - co byście mi poradzili?


koniec cytatu

z tego co widze dales po tym jak wystapil u nich blad i pewnie dlatego nieuznali ale niezmienia to faktu iz to byl ich blad i powinni uznac taki zaklad ZRESZTĄ SAM TO DAWAŁEM HEHEHE

Ale co mnie dziwi ostatnio bardzo zle sie Baw dzieje same walki oszustwa schodza na psy a w dodatku zablokowali mi konto newet niewiem czemu jestem ciekaw co odpisza ale jestem wkurw..... bo zarabiac niemoge a mialem na tm konicie 2 tys, i niewiem co te skurwesyyny kombinuja

sorka za wulgaryzmy ale niewiem jak inaczej to ujac


Pozdr.



nie ma sie co dziwic że ci konto zablokowali skoro próbowałes ich ojebać :] w regulaminie betandwin jest napisane że za takie akcje jaką zrobiłes (chodzi o live ) to znaczy za wykorzystanie ich pomyłki maja prawo zablokowac konto

I bardzo dobrze ze takich cwaniaków tempią i tempic powinni :] ....chytry 2 razy traci :]

Czytajcie uwazniej regulamin zanim zaczniecie miec do kogoś pretensje a pretensje kieruj sam do siebie :] to tyle :]

Stawiacie na live na mecze które trwaja lub sie skonczyły
tudziez próbujecie ich okrasc wyłudzając bonusy lub zwyczajnie nie czytacie regulaminu a potem sie pienicie
....To wam konta blokują i ...mają RACJE ...to tyle ode mnie :]
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 16:06

to nie mogłes od razu tak napisać , bez tych osłów i itp. itd - przecież nic złego tobie nie zrobiłem
ale jeszcze raz będę się upierał że wypłatę depozytu mogę zrobić po obrocie 1 x , a bonusu po obrocie 5 x
i wg tego klucza przepuszczał mnie ich system wypłat
bo tego bonusu 120 zł.nie mogłem wypłacić bo mnie ich system blokował
a po za tym takie wyjaśnienie powinienem otrzymać od nich a nie od ciebie ( wiem naiwny jestem )
pozdrawiam -
a tą drużynę z norwegii to lubię , dobrze mi się gra na nich , trochę zarobiłem na nich
za rady dziękuję - będę się stosował
Posted by: connor

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 16:07

Wracajac do tego buka to jesli ktos nie przeczytal uwaznie regulaminu to pewnie ze zamkna konto, jednak wiele osob spelnilo warunki w regulaminie i maja zamkniete konta, to nie przypadek, zreszta oceny tego buka to bodajze C i D, a to oznacza ze mozna tam wplacic najwyzej 100zl i nie warto wygrywac:)))))
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 16:18

storhamar
a co ty jesteś adwokat betandwina - przestań zjeżdżać kazdego co ma z nimi problem , co ty kasę od nich bierzesz czy co , ich support milczy a ty ty się silisz - o co tu chodzi ?
tu jest prosta zależność albo ty wygrasz albo oni i kropka . ich bład ich strata , twój błąd twoja strata
daj trochę umiaru a nie od razu wszyscy oszuści i kombinatorzy , a bonusy sami dziady do domu przysyłają .
ciekaw jestem twoich gier jaki jesteś fair ,
Posted by: Hajzel

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 17:41

storhamar opanuj się i nie wyzywaj nikogo niepotrzebnie ja np. nie miałem żadnego bonusu i mi zamkneli i wielu osobom.. nie obrażaj nikogo jesli nie masz pojęcia o co chodzi..
Posted by: darek15

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 17:44

czy z nim się nie da nic zrobić. Może założyć stronę ant betandwin i tam opisywać wszystkie ich kradzieże?? Dziś na meczu Niemcy -Luksemburg 7:0 pełno band Betandsteal.com
Posted by: AnJay

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 17:59

Betandsteal.. dobra nazwa hehe.
Tutaj jest regulamin bonusów. https://www.betandwin.com/help.aspx?mode=content&page=agb_allgemeines#credit
Poczytajcie, może ktoś z was złamał jakiś punkt. Jest też jakieś dziwactwo że "przez okres 60 dni jedna osoba może zrealizować tylko jedną darmową stawkę". Różne tam są wymysły i ciężko się połapać.
Posted by: storhamar

Re: Betandwin [34] - 27/05/2006 20:27

Quote:

storhamar
a co ty jesteś adwokat betandwina - przestań zjeżdżać kazdego co ma z nimi problem , co ty kasę od nich bierzesz czy co , ich support milczy a ty ty się silisz - o co tu chodzi ?
tu jest prosta zależność albo ty wygrasz albo oni i kropka . ich bład ich strata , twój błąd twoja strata
daj trochę umiaru a nie od razu wszyscy oszuści i kombinatorzy , a bonusy sami dziady do domu przysyłają .
ciekaw jestem twoich gier jaki jesteś fair ,





jak widać przeglądam to forum juz ponad rok :| i ...przez ten czas tak naprawde to 99% ludzi zawsze sie burzyło o bonusy tudzież grali na live i im konta blokowali jak się zaczęli upominac o kasę która sie im tak naprawde nie należała

większości (jak tobie) nawet sie ich regulaminu nie chiało się przeczytać ... Może i to są oszusci może i okradają ludzi ...ale póki co to są tylko pomówienia nie poparte żadnymi dowodoami ... ludzie wystarczyło robić screeny swoich transakcji (i kuponów) na koncie raz na jakis czas poświecic ta godzinke (jeżeli ktoś obstawia nałogowo) i sprwa byłaby jasna a tak ... to według mnie 90% pretensji do betandwina jest nieuzasadnionych wynikających ze złamania jakichś punktów ich regulaminu ...i dlatego blokuja konta
przy rozmarze ich kampanii bonusowej to ja sie nie dziwie ze sa na to uczulenie bo jakby tak dali sie oszukiwać ....ludzie to przecież nie jest organizacja charytatywna
a ludzie tu piszacy o "przekrętach betandwin" według mnie poprostu chcą się wykrzyczeć gdyż wydawało im się ze są cwani ...a tu dupa...chytry 2 razy traci jak już napisałem wczesnie ....po czym wyładowuja swoja flustrację na forum

( przykładem najlepiej obrazującym sytułację jest pomijanie Polaków w promocjach zagranicznych bukmacherów)



pozatym nikt nie zmusza nikogo do grania w betandwin jest tylu innych buków w sieci
np pinnacle tudzież betfair które mają wyrobiona renomę zaufania społeczności graczy

a jeżeli ktoś chce byc w 100% pewnien swojej kasy niech poporstu gra u naziemnych
Posted by: loker

Re: Betandwin [34] - 28/05/2006 06:27

Gdyby ruskim zawineli tysiaka, to ruscy by sie do nich przejechali i odebrali by 10 razy tyle.
Ja powiem tylko tyle, w dzisiejszych czasach, w dobie tanich linii lotniczych, i jeśli jest więcej oszukanych na takie kwoty, to radził bym Wam, zebrać się w grupe oszukanych, i odwiedzić ich w Wiedniu. Może wtedy im się odechce takich praktyk. Napisać do SBR, do komisji bukmacherskiej, wszedzie gdzie sie da.
A jak to było z tym blokowaniem kont, zleciliście wypłate, i później Wam zablokowali czy wcześniej ?
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 28/05/2006 07:36

w moim przypadku , tak było , najpierw zlecenie wypłaty a póżniej blokada konta nieodwracalna .
ich system wypłat uniemożliwiał mi wypłatę wcześniejszą bonusa ,i ten bonus miał na koncie zostać,to jednak zamknęli konto
( z tego co się orientuję to w gamebookers jak korzysta
się z bonusu to system ich wypłat też pilnuje , żeby za wcześnie nie wypłacić bonusu przed zrobieniem obrotu i też pokazuje ile w danym momencie można wypłacić )
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 28/05/2006 07:46

storhamar
ja czekam już 6 dni na uczciwe wyjaśnienie sprawy , nie mam nic do ukrycia tylko czekam na wyjaśnienie .
może jestem naiwny , ale nigdy sie sądziłem , że będę miał takie szopki z baw , bo przez 2,5 roku miałem o nich jak najlepsze zdanie.
szkoda , że twoich rad nie przeczytałem wcześniej i nie dziw się frustracji , ale nikt nie lubi być kręcony
GRACZ TEŻ NIE
ludzie są różni , to fakt , ale nie oceniaj wszystkich jedną miarą bo to nie w porządku .
nasuwa mi się jeden wniosek :
najlepiej to nie grać na live , i nie brać bonusów
( bo te najczęściej są powodem zamykania kont )
no to może niech je zlikwiduje baw !!!!
Posted by: loker

Re: Betandwin [34] - 28/05/2006 10:02

Kurcze, a nie wiesz jak miałem obrót zrobiony na 487 zł,
(promo comeback 80 zł) z tym że teraz widze że jeden zakład jest usunięty za 20 zł. Zleciłem wypłate, nie dużo, coś 180 zł, czy blokną konto ?
Posted by: loker

Re: Betandwin [34] - 28/05/2006 10:23

Dodam, ze w historii operacji na koncie mam "Wypłata Visa" normalnie...
Posted by: oses20

Re: Betandwin [34] - 28/05/2006 13:41

Z tego co widzę to na innych forach jest również dużo ludzi oszukanych przez betandwin. Trzeba kiedyś coś z tym zrobić... I nie wierzę, żeby WSZYSCY oszukiwali bo jest dużo przypadków, że nie dostali bonusa a i tak nie chcą im wypłacić albo blokują konta ZA NIC!!
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 28/05/2006 14:11

loker
czekaj cierpliwie , nic innego ci nie zostało , ale jak nie masz konta zablokowanego powinno być okey.
tego ci bardzo życzę !!!
teraz tak myślę , to może przed wypłatę emaila do nich wysłać z zapytaniem ile można wypłacić ? chociaż to też może być żle potraktowane i zinterpretowane .pozdro daj znać jak otrzymasz wypłatę ,
Posted by: (J)

Re: Betandwin [34] - 28/05/2006 14:38

Nie zajme stanowiska czy B&W jest uczciwe, czy nie oszukuje itp...Mogę tylko napisać jak było ze mną. Wpłaciłem kase i dostałem bonusa. Po jakimś czasie chciałem wypłacić troszkę kaski i nie zorientowałem się, że jeszcze nie ma obrotu. Oni oczywiście najpierw zaakceptowali, ale po 2 dniach przyszedł mejl: ze względu na brak wymaganego obrotu pana wypłata została cofnięta, proszę zapoznać się z regulaminem i jakieś tam uprzejmości. Konta mi nie zablokowali, a po tygodniu już po zrobieniu obrotu znowu zleciłem wypłatę i kase bez problemu wypłacili, trwało to tylko 3 dni (przelew na konto).

Nie wiem jaka jest twoja sytuacja??? W każdym razie życzę wygranych u innych buków...POZDRO
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 28/05/2006 14:53

nasza sytuacja bardzo podobna , tylko baw inaczej się zachowało bo mi od razu zamknęli konto . powiedz tylko ile miałeś na koncie jak chciałeś wypłacić bo ja dosyć dużo
943 zł. tyle przepuścił mnie ich system - i może w kwocie mamy odpowiedż na pytanie dlaczego ?
pozdrawiam - ale radzę uważać z nimi
Posted by: Maciek

Re: Betandwin [34] - 28/05/2006 14:57

rozdają matoły pieniądze a potem nie maja na wyplaty - tj odpowiedź na to dlaczego bloukują !!!
Posted by: (J)

Re: Betandwin [34] - 28/05/2006 15:23

Chciałem za pierwszym razem koło 400 zł, potem po obrocie już tylko 300 zł he he, a ja na nich uważam cały czas...poprostu jak zarobie satysfakcjonującą mnie kwote to wypłacam i pozostawiam na koncie minimalne środki na mój sposób gry...POZDRO
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 28/05/2006 17:56

i tak trzymaj !!!
chociaż ja na twoim miejscu zastanowiłbym się nad inną firmą.
bardziej pewną co do wypłat . POZDRO
Posted by: JMnemonic

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 09:40

storhamer - 100% racji.

w skrócie: jak ktoś chce grać, to niech zakłada spokojnie konto w betandwin. jak ktoś chce naciąć buka na promocję lub w jakiś inny sposób, to z betandwin nie wygra. uczciwi nie mają się jednak czego obawiać.
Posted by: Conrad

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 11:20

Witam, proszę o dyskusję na poziomie.

Ja nigdy nie miałem problemu z Betandwin. Dostałem bonus, wszystko było super. Tylko limity mi zmniejszyli za wygrany zakład długoterminowy po kursie 1.40 chyba, i dlatego już tam nie gram tak jak kiedyś.

Czy to prawda, że mają być na koszulkach AC Milanu od następnego sezonu czy coś mi się przesłyszało?
Posted by: Infinity

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 12:51

a BAW się zrobił jakiś rozrzutny. Przysłali mi dzisiaj 2 bonusa na MŚ w ciągu 10dni Najpierw 120, teraz 40 Jeszcze obrotu z pierwszego nie zrobiłem ... a ten drugi bonus ważny do końca MŚ czyli 9 lipca
Posted by: ruben

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 13:04

ja dostałem tez bonus podwojenie wpłaty co najmniej 40pln
do tego freebet 8pln wow
Posted by: jazdagz

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 13:19

No zasrance zablokowali mi konto, to juz jest cyrk. Wszyscy sie skarza na nich!!
najlepiej dupnac "konto zablokowane". BARANY!
Posted by: Kopytko

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 13:27

"Proszę zaloguj się za pomocą Twojej nazwy użytkownika, którą otrzymałeś od nas w powiadomieniu. Twoja dotychczasowa nazwa użytkownika nie upoważnia Ciebie do skorzystania z bonusu."

Może mi ktoś kumaty wyjaśnić o co chodzi?W jakim powiadomieniu?
Z góry dzięki.
Posted by: koreas

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 13:28

Quote:

a BAW się zrobił jakiś rozrzutny. Przysłali mi dzisiaj 2 bonusa na MŚ w ciągu 10dni Najpierw 120, teraz 40 Jeszcze obrotu z pierwszego nie zrobiłem ... a ten drugi bonus ważny do końca MŚ czyli 9 lipca



Mi też, ale wplacilem pieniądze a bonusu nie dostałem
Posted by: koreas

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 13:29

Quote:

ja dostałem tez bonus podwojenie wpłaty co najmniej 40pln
do tego freebet 8pln wow



Gdzie tego freebeta dostales razem z listem, na tej samej jednej kartce ?
Posted by: JMnemonic

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 13:56

to znaczy, że nie możesz korzystać ze zbyt wielu bonusów. jeżeli skorzystałeś z bonusu 140 przy pierwszej wpłacie, to drugi raz już z niej nie możesz skorzystać. szczególnie jeśli otwierasz konto na inną osobę.

lub próbujesz skorzystać z bonusu, który był przeznaczony tylko dla niektórych graczy, a próbujesz z niej skorzystać z innego konta. zobacz w mejlu na jakiego logina dostałeś bonus i zaloguj się tym loginem.
Posted by: koreas

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 14:01

Quote:

to znaczy, że nie możesz korzystać ze zbyt wielu bonusów. jeżeli skorzystałeś z bonusu 140 przy pierwszej wpłacie, to drugi raz już z niej nie możesz skorzystać. szczególnie jeśli otwierasz konto na inną osobę.

lub próbujesz skorzystać z bonusu, który był przeznaczony tylko dla niektórych graczy, a próbujesz z niej skorzystać z innego konta. zobacz w mejlu na jakiego logina dostałeś bonus i zaloguj się tym loginem.



Dostalem listem bonus 140zl na MŚ, a dzisiaj na MŚ o wartośći 40zł, wszystko na te same jedno konto !!!
Posted by: unkn0wn

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 14:06

szaleją szaleją, też dziś dostałem dwa listy, jeden bonus 40zł, drugi bonus 88zł i free bet 8zł

respect
Posted by: ozzman78

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 14:06

Quote:

"Proszę zaloguj się za pomocą Twojej nazwy użytkownika, którą otrzymałeś od nas w powiadomieniu. Twoja dotychczasowa nazwa użytkownika nie upoważnia Ciebie do skorzystania z bonusu."

Może mi ktoś kumaty wyjaśnić o co chodzi?W jakim powiadomieniu?
Z góry dzięki.




Jam mam tak samo, pewnie dlatego że niedawno kożystałem z bonusa.Ale wpisałem ten Freebetcode i dodało mi 8 zeta do konta
Posted by: JMnemonic

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 14:10

tak. podpisali z umowę z AC Milan i jeszcze jakimś klubem w Bundeslidze. no i są sponsorem Barcy cały czas
Posted by: oli

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 14:12

niech sobie odpisuja dla mnie i tak sa bandą złodzieji

nie polecam tego syfu nikomu
Posted by: oli

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 14:12

podpisują rzecz jasna
Posted by: oses20

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 14:49

http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=46144&start=0
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 16:03

cały czas toczę z nimi walkę , to wam napiszę jacy profesjonaliści, przysłali odpowiedż emailem , to już coś
1 - że reklamacja została wysłana do działu i trzeba czekać ( 6 dni już czekam )( konto zamknęli w 1 dzień )
2- że podałem zły numer iban do wypłaty( 10 x razy sprawdzałem wszystkie dane , które mi przysłali , żeby im podać na sto procent dostali prawidłowe , bo mam kopie emaili .konto zamknięte a kasy ani widu ani słychu.
zadnych konkretnych zarzutów ani wyjaśnień
bardzo ciężko pracują na black listę "d" nie ma co
KU PRZESTRODZE GRACZOM ( CZYTAJ W BETANDWIN FRAJERÓW )
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 16:13

ma ktoś , niech ktoś prześle linka z regulaminem promocji come back - bardzo ważne
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 16:17

oses 20 - piękny link - 100 procent racji
adwokatom betandwina wszystkiego najlepszego życzę
betandwin żadnymi pieniędzmi nie gardzi !!!
Posted by: Jankesi

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 17:00

Czy ktos z was orientuje sie w jaki sposob w BAW sa rozliczne mecze tenisa. Chodzi mi o to czy w razie kontuzji jednego zawodnika jest zwrot czy porazka ???????????
Posted by: oli

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 17:13

porazka
Posted by: oses20

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 18:34

Pocztajcie sobie zagraniczne fora tam jest tego dużo więcej...
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 18:40

z barceloną to napewno kit . , bo jest to chyba jedyna drużyna co nie ma reklam na koszulkach i nie zanosi się , żeby miała ,
( chyba , że taki cichy sponsor z naszych wygranych , tych niewypłaconych oczywiście )
do do milanu to był opel nie wiem jak na ten sezon
Posted by: micha$

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 19:21

Wiecie może czy warto pisać do BAW w sprawie Nieminena?
GB zrobiło zwrot meczu, a BAW rozliczył jako przegrany. Tylko nie wiem czemu. Pisać do supportu, żeby to zmienili?
Posted by: zylaa

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 19:22

Dostalem kod FreeBet, wiecie moze gdzie go wpisac?
Posted by: Boomber

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 19:29

Wpłaty/Wypłaty na stronie betandwin i jest tam zakładka free bet code czy jakoś tak
Posted by: RONALDINHO_FCB

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 19:33

Quote:

Wiecie może czy warto pisać do BAW w sprawie Nieminena?
GB zrobiło zwrot meczu, a BAW rozliczył jako przegrany. Tylko nie wiem czemu. Pisać do supportu, żeby to zmienili?


A przeczytaj sobie pierw regulamin GB , a pozniej BAW . Tylko powoli , bez nerwow i pozniej sobie sam odpowiedz na to pytanie. jak juz wpadniesz na pomysl to napisz go tutaj
Posted by: zylaa

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 19:34

DZieki faktycznie nie zwrocilem uwagi, juz mam te 8 zetaaaaaaaaaaaaaaa
Posted by: micha$

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 19:54

Quote:

A przeczytaj sobie pierw regulamin GB , a pozniej BAW . Tylko powoli , bez nerwow i pozniej sobie sam odpowiedz na to pytanie. jak juz wpadniesz na pomysl to napisz go tutaj




Sorki, głupie pytanie...
Posted by: bohem

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 21:17

Są na oficjalnej stronie Barcy i widziałem ich banery w canale+ na meczach ligowych. Więc sponsorem Barcy są napewno. Nie wiem, czy wyjazdowe stroje Barcy (żółte koszulki) to nie efekt współpracy z betandwin.
A Milanu będą od nowego sezonu, bo Opel wycofuje się ze sportu. Milan był ich ostatnią inwestycją sportową, Collinę zdjęli wcześniej. Swoją drogą żółte logo na koszulkach Milanu będzie cholernie żarówiaste.
Posted by: TELE

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 22:26

na dzien dzisiejszy wole wplacic do BAH i zgarnac te 140 pln niz obracac tym smiesznym bonusem. A wplacic bym musial przynajmniej ze 100-1500 pln zeby miec z czym startowac. Pytanie czy oplaca sie dla livu i ladnie wygladajacej strony ryzykowac wpadke i kupe nerwow?

wydaje mi sie ze nie
Posted by: Marty

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 22:41

witam
Dostał ktoś może bonus urodzinowy ??
Z okazji urodzin zaproponowali podwojenie wpłaty ( max 30 euro ) - skorzystałem lecz nigdzie nie znalazłem warunków promocji .... ile razy trza bonusem obrócić
Posted by: Szewa

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 23:02

5x bonusem i 1x depozytem
Posted by: JuN

Re: Betandwin [34] - 29/05/2006 23:11

swietnie tez dostalem kod... eheheheh na 8 PLN, wiecej ich kosztowal ten list z Wiednia
Posted by: goniak

Re: Betandwin [34] - 30/05/2006 07:11



ale leca w mola,dostałem list o bonusie na MŚ,loguję sie na konto ktore podali w przesylce,a tam zonk-"zaloguj sie nazwa ktora dostales w liscie",tak jakbym robil cos innego he,he...listy ich troche kosztowaly,beda teraz musieli zablokowac pare kont z wiekszymi wygranymi
Posted by: Zulus

Re: Betandwin [34] - 30/05/2006 07:59

ja też dostałem list o bonusie na MŚ i właśnie go wykorzystałem pozdrawiam
Posted by: Ralph

Re: Betandwin [34] - 30/05/2006 15:25

Witam!
Opiszę Wam moją sytuację jaką miałem z B&W.

Zawarłem zakład z NHL:

Head to Head handicap
S.Samsonov(+0,5 pkt)- T. Selanne (-0,5pkt) na 2 kurs 2,90 za 100 PLN.Zresztą umieściłem go w dziale NHL na tym forum.
Święcie przekonany ,że chodzi tu o punkty bo przecież w NHL-u punkty zdobywa zawodnik za zdobyte gole i asysty.
Mecz zakończył się tak, że Selanne miał jedną asystę a Samsonow nie ugrał "punkta".
Zakład rozliczyli mi jako przegrany co mnie bardzo wkurzyło. W złości napisałem kilka maili ,że wg mnie zakład mam wygrany. I poszło. Dopiero po jakimś czasie skojarzyłem, że nie wygrałem, bo handicap dodatni +0,5 pkta na Samsonowa daje równowagę. W takim przypadku zakład powinien być nie rozstrzygnięty i mam zwrot stawki. Więc mail do B&W a oni dalej swoje, że przegrałem, bo to był handicap na gole!!!!

Wkur...niemiłosiernie zadzwoniłem do supportu B&W i w rozmowie z pewną panią wyjaśniłem o co mi chodzi.

Powiedziałem im ,że w NHL punkty zdobywa zawodnik za gole i asysty i ja zawierałem zakład na punkty zdobyte przez poszczególnych zawodników w meczu. Dla mnie te punkty to nie te same punkty co np. w NBA, bo to całkiem co innego.
W regulaminie nic na ten temat nie ma.
Jeśli chcieliby liczyć gole zakład powinien brzmieć:

S.Samsonov(+0,5 goal) - T. Selanne (-0,5 goals)
i byłoby bez problemów , jasno i czytelnie!Punkty w NHL to nie tylko gole ale i asysty!
Zresztą, jakbym miał napisane gole w handicapie to kursy powinny być zdecydowanie inne. Np. w Toto mamy na to czy zawodnik strzeli gola kursy w granicy 2,5-2,9 a w takim przypadku jaki miałem ja zawodnik z ujemnym handi musiałby strzelić 2 gole więcej niż jego przeciwnik z pary. Ne jest to niemozliwe ale w życiu bym wtedy nie stawiał na tego z ujemnym handi!!!Wręcz przeciwnie!

A teraz najważniejsza część posta. B&W w końcu przyznało mi rację.Trochę to trwało ale stanęli na wysokości zadania.
Piszę to ku przestrodze innym, bo nieraz takie "dziwne" zakłady przynoszą później takie "niespodzianki".

Pozdr
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 30/05/2006 15:51

słuchajcie , ale numer , po ograbieniu mnie z pieniędzy i zamknięciu konta dostałem dzisiaj
ZAPROSZENIE DO PROMOCJI 8 ZŁ DARMOWY ZAKŁAD + 40 ZŁ BONUS.
czy ktoś mi powie o co chodzi w tej firmie ?
to jest cyrk !!!
konto oczywiście zablokowane cały czas a już łudziłem się , że odblokowali ha,ha,ha
pozdrawiam
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 30/05/2006 15:54

bohem
napisz prosze ,że betandwin wykupił tylko banery reklamowe
na camp nou w barcelonie bo normalnie przestanę lubić tą drużynę
a swoją drogą to gamebookers też się ogłasza sponsorem korony kielce a przeciesz wiadomo kto ich sponsoruje
( kolporter)
więc ten SPONSOR to chyba na wyrost
pozdrawiam
Posted by: bartlomeo

Re: Betandwin [34] - 30/05/2006 18:51

Najpierw to zapraszam do dokształcenia się w dziedzinie sponsoringu. Trzeba znać znaczenie tego słowa aby wyrażac takie opinie. Kolporter jest sponsorem generalnym a jednoczesnie wlascicielem a kazdy klub ma wielu sponsorów. Firma, która posiada tylko reklamy też jest sponsorem bo finansuje klub.
Posted by: bohem

Re: Betandwin [34] - 30/05/2006 19:16

czaja, dokładnie nie znam umowy betandwin z barcą ale z tego co pamiętam z prasy, to mają na razie bandy, mikrofon na konferencjach prasowych i stronę www. Na koszulki na razie klub się nie zgodził (podobno jeszcze Samsung i jakiś bank próbował). Ostatnia oferta była 15 mln E za koszulki - jakieś pół roku temu.
Posted by: zarek741

Re: Betandwin [34] - 30/05/2006 20:00

rozsmieszaja mnie ludzie z tym BAW.Gram tam poltora roku i z niczym nie mam problemow ani z platnosciami ani z kuponami.Problem jest w nas Polakach ktorzy za duzo kombinuja a pozniej zala sie ze tu KTOS oszukuje.Mysle ze wiekszosc tych
"wydymanych" to za bardzo kombinuja z bonusami a jak przegraja
to otwieraja kolejne konta na mame tate dziadka... itd.A buki to nie frajerzy i bronia sie przed takimi graczami.Ja gram np.normalnie wplacam kase regularnie gram przegram wplacam znmowu wygram wyplacam i to nie20 zl ale i po 1000 i nie mam problemow.Mysle ze to my Polacy ze duzo chcemy pojsc na skroty
Posted by: Hajzel

Re: Betandwin [34] - 30/05/2006 20:28

nie masz racji znam wiele osób które nie kombinowało w tym ja i mieliśmy problemy.. nie wrzucaj wszystkich do jednago wora i obyś ty nie miał problemów bo dopiero byś się zdziwił..
Posted by: Tommy Lee

Re: Betandwin [34] - 30/05/2006 20:37

Ja na razie gram u nich od roku i też nie mam żadnych problemów...odpukać. Bonusa też dostałem..wogule w ciągu ostatnich 2 m-cy to dostałem 3 listy
Posted by: Ralph

Re: Betandwin [34] - 30/05/2006 22:41

Bukmacher też ludzie!
Mają też prawo do pomyłek. Zdarzają się źle rozliczone kupony a także pomyłki na naszą korzyść. Nieraz dają jakieś ograniczenia (ale i tak nie pokonają w tym względzie naziemnych) lub robią inne "cyrki". Gram w B&W 1,5 roku i generalnie nie ma naprawdę co narzekać.

Pozdr
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 10:28

dzięki za fachowe info.
ja jednak mam nadzieję , że barcelona koszulek nie sprzeda
a jeszcze robił podchód chiński komitet olimpijski
to wiem na pewno , a te żółte chyba dobrze kojarzysz , jeszcze jak milan w to wejdzie to będą stroje masakra
pozdrawiam
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 10:33

fakultetu ze sponsoringu faktycznie nie mam
ale chodzi mi o tych "generalnych " np. real madryt-siemens
milan-opel itp. itd
a nie azs wkrętmet domex park jurajska częstochowa , albo jeden z 36 ośmiu sponsorów bądż klub 100 cracovia
pozdrawiam
Posted by: nitek

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 14:18

Dostalem jakiegos bonusa 40 zl z okazji MS czy obrot to 5 razy bonus i raz wplata ?? Nie chce miec pozniej problemow przy ewentualnej wyplacie Dzieki za odp
Pozdr
Mateusz
Posted by: bartlomeo

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 15:07

Quote:

fakultetu ze sponsoringu faktycznie nie mam
ale chodzi mi o tych "generalnych " np. real madryt-siemens
milan-opel itp. itd
a nie azs wkrętmet domex park jurajska częstochowa , albo jeden z 36 ośmiu sponsorów bądż klub 100 cracovia
pozdrawiam




Jak ktoś ma reklame na koszulkach danej firmy to nie znaczy że sponsor ten jest sponsorem generalnym....
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 15:09

tez to dostałem a tak w ogóle to już drugi list w ciągu 2 tyg ( a z 1. skorzystałem). Obrót 5 x bonusem i raz depozytem.
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 16:07

kłócić się nie będę , ale wydaje mi się , że jak jest
jedna reklama na koszulce to chyba jest tego co najwięcej wykłada kasy to będzie ten generalny , co nie musi być regułą .
( ale może się mylę )
pozdrawiam -
tak z ciekawości kto jest sponsorem generalnym legii ?
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 16:10

nitek
bardzo uważaj , szczególnie jak uda ci się coś wygrać ,
10 razy czytaj regulamin zanim będziesz chciał wypłacić .
bo skończysz jak ja .
pozdrawiam
Posted by: therror

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 18:35

Czy w tej promocji bonus 100 % jest jakiś min. kurs ??
Posted by: gremlin

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 19:02

panowie czy do tej firmy mozna wplacac za pomoca przelewu bankowego???
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 19:19

ku przestrodze !!!
wszystko co nie wiesz najpierw się dowiedz u nich ( support) - bo inaczej skończysz jak ja ( w plecy 943 i zamknięte konto )
na zwrot depozytu czekam do dziś.
tego ci nie życzę
( z tego co ja się orientuję to nie ma minimalnego kursu )
pozdrawiam
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 19:21

można , tylko u nich wypłatą gorzej !!!
(wcześniejsze posty )
pozdro
Posted by: gremlin

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 19:24

Quote:

można , tylko u nich wypłatą gorzej !!!
(wcześniejsze posty )
pozdro



dzieki za przestroge !! bo te downy sla mi list za listem juz to jest do usrania!!! a dzis wysilili sie i dali mi jakis bon na 8 zl jezli go bedziesz mogl uzyc to moge Ci wyslac kod na privat ( wygrales konkurs na tego kto pierwszy mi odpowie na post!!!)
Posted by: Scobas

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 19:36

Czy moze mi ktos przypomniec kiedy dostane kase na moneybookers jesli zlecilem wyplate przed chwila? Pytam gdyz wyplacam pierwszy raz na MB.
Posted by: bohem

Re: Betandwin [34] - 31/05/2006 21:24

MB - generalnie szybko, ale może się zdarzyć do 4 dni jak będziesz miał pecha.
Można wplacać przelewem, mają konto w polskim banku.
Minimalnych kursów nie ma, ale jest wymagany minimalny obrót - zależy od promocji, jest w regulaminie.
Ja dostałem ostatnio propozycję bonusu 50% w kasynie, jeżeli tylko zamienię swoją kasę na żetony w kasynie - bez dodatkowej wpłaty. No i mnie skusili.
Na brak fajnych promocji nie ma co narzekać. Szczególnie, że liczę jeszcze na wygranie ich Hummera H2
Posted by: -PL-

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 07:20

Quote:

Czy moze mi ktos przypomniec kiedy dostane kase na moneybookers jesli zlecilem wyplate przed chwila? Pytam gdyz wyplacam pierwszy raz na MB.




no coz ciezkie pytanie, ja zlecilem wyplate w piatek i dzisiaj mi zablokowali konto...
banda zlodzieji, niech sobie w dupe wsadza te swoje listy z bonusami
Posted by: frankzane

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 07:27

Witam, ma ktoś może z Was kod o wartości 8zł bo chciałbym zrobić dzieciakowi taki mały prezenta na B&W ?
Posted by: frankzane

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 07:30

Quote:

Witam, ma ktoś może z Was kod o wartości 8zł bo chciałbym zrobić dzieciakowi taki mały prezenta na B&W ?



Oczywiście jakbyście mogli oddać go za darmo i to byłby niezły prezent dla dzieciaka.
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 07:48

no to witaj w klubie oszukanych przez betandwin.
informuj na bieżąco jak się twój temat będzie rozwijał , może ustrzeżemy potencjalnych klientów tej firmy .
kto nie chce niech wierzy , ale żeby póżniej nie było , że nikt nie ostrzegał .
pozdrawiam
Posted by: jadanek

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 07:57

Zlecilem wyplate na MB wczoraj o 14 (juz po raz 2) i jeszcze nie doszla, kiedy moge jej oczekiwac?
Posted by: -PL-

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 08:02

Quote:

no to witaj w klubie oszukanych przez betandwin.
informuj na bieżąco jak się twój temat będzie rozwijał , może ustrzeżemy potencjalnych klientów tej firmy .
kto nie chce niech wierzy , ale żeby póżniej nie było , że nikt nie ostrzegał .
pozdrawiam




no niestety... gralem u nich sporo przez ostatni rok i zawsze czytalem jacy to zlodzieje itp tylko ze nie bylo w tym zadnego poparcia az do teraz, naprawde jest wiele innych firm tak ze trzymajcie sie z dala od tych zlodzieji

BETANDLOSE a jak juz cos wygrasz to ci i tak zabiora
Posted by: As

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 09:29

BaW zle rozliczyl mi zaklad. Ile czasu zazwyczaj trzeba czekac na reklamacje, jesli czoraj wieczorem wyslalem do nich maila ?
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 10:03

ja grałem 2,5 roku - u nich
można powiedzieć zaczynałem u nich , ale nigdy bym się nie spodziewał takiego obrotu sprawy, najgorsze jest to , że takich jak my jest coraz więcej i nie są to na pewno INCYDENTY , tylko wyrachowana i przemyślana polityka firmy BETANDWIN
Posted by: Conrad

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 10:31

Bonus przedłużony o kilka miesięcy, tak więc 140zł jest nadal do wzięcia.
Posted by: nitek

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 12:32

wlasnie zlecilem wyplate na MB 132.40 gr wplacilem przedwczoraj 40 zl. Mam nadzieje, ze nie bedzie problemow zrobilem obrotu na ponad 320 zl poinformuje na forum kiedy wyplata dojdzie na moje konto MB
Posted by: Heniek

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 13:12

Mam pytanie odnośnie wypłat. Mam u nich prawie wypłatkę i niewiem co zrobią jeśli wpłacałem z innego konta Moneybookers a chciałbym wypłacić na inne konto Moneybookers. Poprostu w międzyczasie zlikwidoawałem jedno konto i założyłem inne. Bedą z tym jakieś problemy, jak sądzicie?
Posted by: ooiioo

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 13:38

@Heniek
mialem taka sama sytuacje, wplacalem z bph a wyplacilem do mbanku i nie bylo problemu...
Posted by: woad

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 16:56

W ubiegłym tygodniu chciałem wypłacić na MB ale cofneli mi operację wypłaty i chwilowo miałem konto zablokowane- czytając posty powyżej miałem obawy co będzie dalej. Dla pewności po odblokowaniu konta zrobiłem jeszcze kilkakrotny obrót kwotą bonusa. Wydaje mi się że część problemów z BETANDWIN wynika z warunków bonusa o których nie wszyscy wiedzą, mi nie udało się zapoznać (nie mogłem wejść na www.betandwin.com/bonus)i dopiero na forum dowiedziałem się o wymaganym obrocie 5xbonus i 1xkwota wpłaty
Dla odmiany dałem wczoraj po południu zlecenie wypłaty na konto do mBanku - dzisiaj rano godz.10 mail z potwierdzeniem przelewu i około godz. 18 kasa na koncie w mBanku.
Jestem zszokowany szybkością przelewu.
pozdrawiam
Posted by: -PL-

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 19:04

Quote:

W ubiegłym tygodniu chciałem wypłacić na MB ale cofneli mi operację wypłaty i chwilowo miałem konto zablokowane- czytając posty powyżej miałem obawy co będzie dalej. Dla pewności po odblokowaniu konta zrobiłem jeszcze kilkakrotny obrót kwotą bonusa. Wydaje mi się że część problemów z BETANDWIN wynika z warunków bonusa o których nie wszyscy wiedzą, mi nie udało się zapoznać (nie mogłem wejść na www.betandwin.com/bonus)i dopiero na forum dowiedziałem się o wymaganym obrocie 5xbonus i 1xkwota wpłaty
Dla odmiany dałem wczoraj po południu zlecenie wypłaty na konto do mBanku - dzisiaj rano godz.10 mail z potwierdzeniem przelewu i około godz. 18 kasa na koncie w mBanku.
Jestem zszokowany szybkością przelewu.
pozdrawiam





e tam ja obrocik mialem z x10 tak ze nie w tym problem
Posted by: budzias

Re: Betandwin [34] - 01/06/2006 20:52

Siema panowie ma ktos moze niepotrzebny kod na free beta do tego buka?pozdrawiam
Posted by: -PL-

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 11:52

No i coz, konto zablokowane a na moje pytania odpowiedz standardowa "dzial bezpieczenstwa zdecydowal sie...) bla bla bla.... a w skrzynce kolejny bonus od nich

a tak na marginesie popatrzcie do czego baw ma prawo a do czego prawo mamy my:
-Wyklucza się roszczenia gracza o odszkodowanie wobec spółki i/lub jej pomocników
-Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn
-Spółka zastrzega sobie w szczególności prawo do korekty - również późniejszej - błędów przy wprowadzaniu kursu zakładu

nie wplacajcie tam bo was okradna...
Posted by: PawelD

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 13:16

Jak ktoś ma freebet 8 zł do baw, to chętnie odkupię. Piszcie na priv.
Posted by: ryf

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 13:17

za 10 Ci sprzedam hehe
Posted by: Infinity

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 14:08

czy z supportem BAW można się kontaktowac telefonicznie?
Posted by: djkomos

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 14:11

Quote:

No i coz, konto zablokowane a na moje pytania odpowiedz standardowa "dzial bezpieczenstwa zdecydowal sie...) bla bla bla.... a w skrzynce kolejny bonus od nich

a tak na marginesie popatrzcie do czego baw ma prawo a do czego prawo mamy my:
-Wyklucza się roszczenia gracza o odszkodowanie wobec spółki i/lub jej pomocników
-Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn
-Spółka zastrzega sobie w szczególności prawo do korekty - również późniejszej - błędów przy wprowadzaniu kursu zakładu

nie wplacajcie tam bo was okradna...




Ja mam tą samą wiadomość. Od kilku dni. Mam na koncie 200zl, które są mi bardzo potrzebne a nie moge ich wypłacić bo nie moge się wogóle zalogować. Wysłałem już 3 razy pełne moje dane i nic. Cwele powtarzają to samo: "Szanowny graczu, prosimy jeszcze raz o przesłanie kompletnych danych..."
Już mnie trafia!!! Jaka jest szansa na odzyskanie tej kasy od złodziei
Posted by: superges

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 14:15

Taka jak że Polska wygra MŚ
Posted by: djkomos

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 14:15

nie no poważnie się pytam. Nie ma żadnego prawa, którego można by użyć w celu windykacjji od nich kasy?
Posted by: superges

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 14:18

Oni niestety wykorzystują to że w Polsce gra w necie jest nielegalna, czują się bezkarni, nie pozostaje nic innego jak walczyć o swoje strasząc ich na wszystkie sposoby i robienia siary temu bukmacherowi gdzie się da
Posted by: djkomos

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 14:23

nie rozumiem ich polityki. wystarcze ze np przez moj post dotyczący BaW wyslany na kilka forów bukmacherskich zniechęce 20 osób, to na pewno im sie to mniej opłaca niż robienie mi problemów o 200zł...
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 14:48

stary , ale masz farta !!!
u mnie blokada od ręki , anulowanie zakładów , mam jeszcze
nadzieję na wypłatę ( 17 emali wysłanych w 7 dni ) depozytu 120 zł.
wychuśtali mnie na 943 zł. , nie ma bata na nich , wiej od nich jak najszybciej.
tylko antyreklama , jedyna rzecz co można zrobić !!!
Posted by: woad

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 14:56

Już mnie tam nie ma!
GB jednak jest bezproblemowy przy wypłacie- żadnych skanów itp.
Posted by: djkomos

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 14:59

Quote:

stary , ale masz farta !!!
u mnie blokada od ręki , anulowanie zakładów , mam jeszcze
nadzieję na wypłatę ( 17 emali wysłanych w 7 dni ) depozytu 120 zł.
wychuśtali mnie na 943 zł. , nie ma bata na nich , wiej od nich jak najszybciej.
tylko antyreklama , jedyna rzecz co można zrobić !!!




Nie wiem czy farta, okaże się. Jak narazie miałem 2 stówki a teraz mam te środki zablokowane. I w tym miejscu chciałbym zaproponować możliwość przeklinania w tym temacie. Co innego przeklinać na zawodników jak przegrywają a co innego jechać po złedziejskich firmach. Wiem, że to nic nie zmieni ale przynajmniej każdy by sobie ulżył chociaż trochę
Posted by: djkomos

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 15:37

Quote:

UWAGA !!!!

Dzis zglosilo sie do mnie 5 osob oszukanych przez tego buka ktry przy zamnknieciu konta podaje powod tylko jeden wzgledy bezpieczenstwa i tyle , zwracam sie do admina tej strony o zainteresowanie sie ta sytuacja bo ta strona ma sluzyc graczom chyba a nie promowaniu tej firmy , nie bede poruszal swojego tematu i tematu mojej znajomej gdzie zostalismy oszukani niemilosiernie na kilka tysiecy ale jesli bedzie trzeba na forum udotepnimy skany naszej gry i transakcji , powiem jedno grajac tutaj to tak jak w ruletke wyplaca albo nie !!!!!!!




Dokładnie miałem identyczną sytuację, tylko nie 26 maja a 28 albo 29 maja. Od tego czasu nic sie nie zmienia, oprócz wzrastającego mojego wkur..enia. "Hej chłopcy bagnet na broń..."
Posted by: jazdagz

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 15:50

przylaczam sie, do jakich kolowiek apelacji aby wy......ć zlodzieji skad tylko sie da.
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 16:00

widzę , że BETANDWIN to hurtowy oszust a nie jakiś tam detalista . jak się bawić to sie bawić .może przejażdżka do wiednia ?
ja oddaję połowę sumy na którą mnie przewieżli dla tego kto pomoże mi odzyskać kasę .
pozdro - info na priv
Posted by: BoLiWiJsKi_SnAjPeR

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 17:57

mam pytanko. Jest gdzies zapisany dokladny regulamin tych bonosow? Nic nie wplacalem, wykorzystalem bon na 8 zeta i mam 60 zlotych ugrane teraz. 10 razy stawialem (pojedyncze zdazenia) raz nie weszlo i jest mozliwosc by wyplacic te pieniadze czy nie?
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 18:12

u nich wypłata to jak rosyjska ruletka.
życzę szczęscia - może spróbuj do nich emaila wysłać z zapytaniem o wypłatę ( tylko żeby nie było póżniej na mnie jak zamkną ci konto )
pozdrawiam - przenieś kasę do innego buka
Posted by: redi

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 18:23

Dostałem kasę na konto już we wtorek, i z tego faktu jestem względnie zadowolony. Poza tym to wg mnie b&w jest słabym bukiem, przeniosłem się na gamebookers. Całkiem inna jakość.
Posted by: -PL-

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 19:58

Quote:

Dostałem kasę na konto już we wtorek, i z tego faktu jestem względnie zadowolony. Poza tym to wg mnie b&w jest słabym bukiem, przeniosłem się na gamebookers. Całkiem inna jakość.




i dobrze zrobiles, przynajmniej masz pewnosc ze jak cos ugrasz to Ci wyplaca, nie to co w tym scierwie
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [34] - 02/06/2006 20:54

Quote:

mam pytanko. Jest gdzies zapisany dokladny regulamin tych bonosow? Nic nie wplacalem, wykorzystalem bon na 8 zeta i mam 60 zlotych ugrane teraz. 10 razy stawialem (pojedyncze zdazenia) raz nie weszlo i jest mozliwosc by wyplacic te pieniadze czy nie?




minimalna wypłata 120 PLN
Posted by: koreas

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 07:37

Quote:

Zlecilem wyplate na MB wczoraj o 14 (juz po raz 2) i jeszcze nie doszla, kiedy moge jej oczekiwac?



Tez zlecilem wyplate na MB 31.05.06 kasy z bonusu, i nadal nie wyplacili, czyzby to oznaczalo zablokowanie konta po wyslaniu maila z zapytaniem ?
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 07:43

jak nie masz konta zablokowanego , to masz jeszcze nadzieję.
jak masz zablokowane to witaj w klubie oszukanych przez betandwin
Posted by: djkomos

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 09:07

Ja wchodzę sobie dziś na stronkę mecz.pl i wiecie ci mnie wita???

Jebany, wielki banner BetandWinu. Myślałem że coś rozjebie.

p.s
Czaja, ja mam w komunikacie, że moje konto zostało zablokowane, skontaktować się nalezy z dzialem obsługi klienta w celu ponownej aktywacji konta. Czy to oznacza ze tez straciłem kase która była na koncie?
Posted by: Scobas

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 09:35

Quote:

Tez zlecilem wyplate na MB 31.05.06 kasy z bonusu, i nadal nie wyplacili, czyzby to oznaczalo zablokowanie konta po wyslaniu maila z zapytaniem ?



Ja rowniez zlecilem wyplate na MB 31.05 o godz. 22 i nadal kasy nie dostalem... ale nie byly to zadne bonusy tylko normalna wyplata kasy :/
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 10:04

miałem to samo co ty , i po wysłaniu emaila do supportu
dostałem wspaniałą wiadomość!!!
pana konto zostało zamknięte i zakłady anulowane , żadnych tłumaczeń , i pkt 4 regulaminu - konto może być zamknięte bez podania przyczyny .
i tyle - żegnajcie pieniążki !!!
Posted by: nitek

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 10:12

ja nadal czekam zlecilem popoludniu 1 czerwca licze, ze w poniedzialek kasa bedzie na koncie MB
Posted by: Scobas

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 10:49

Czy w weekend oni rowniez wykonuja wyplaty na MB?
Posted by: koreas

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 11:51

Quote:

Czy w weekend oni rowniez wykonuja wyplaty na MB?



Nie
Posted by: superges

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 11:54

Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum?
Posted by: Hajzel

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 11:55

Quote:

Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum?





kase mają dlatego maja taka ocene
Posted by: superges

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 12:04

jak już mieli by smarować to raczej smarowali by na B albo A-
Posted by: terrorist

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 12:20

Quote:

Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum?




Widocznie A i B wiecej kosztuja...
Posted by: zw1

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 12:31

Quote:

Quote:

Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum?




Widocznie A i B wiecej kosztuja...



w takim razie NB dysponuje podobna pulą na "gażę" dla SBR
Posted by: djkomos

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 12:47

Ja nie odpuszcze temu zasranemu BaW. 200 zl piechotą nie chodzi, poza tym uczciwie wygrane, z własnej kasy, żadnych bonusów. Będę ich prześladował na każdym kroku. Widzuiałem billboardy BaW. Trzebaby coś z tym zrobić...
Poza tym nie rozumiem na jakiej zasadzie na stronie mecz.pl jest banner tego pierd... bukmachera. Tylu ludzi oszukali, jeszcze więcej się na nich skarży. To jest nie do pomyślenia, osoboście czuję się prowokowany.
Posted by: donic

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 12:54

Na stronie glownej mecz BAW ma 5 gwiazdek, to chyba wiele wyjasnia , prawda?

Faktycznie, firma jest chyba jedna z najgorszych na rynku, daleko w tyle chocby za expektem, unibetem itp.

Apel do nowych graczy!

Nie zakladajcie konta w Betandwin!!
Posted by: gremlin

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 13:03

No to piekne jajca!!! oni regularnie sla mi zaproszenia do gry (przynajmniej raz w miesiacu) w zwiazku z powyzszym wysmaruje im piekny liscik w ktorym napusze ze nie interesuja mnie firmy ktorych glownym celem jest oszukanie klientow.
Posted by: superges

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 13:21

Trzeba przeprowadzić kampanie mającą na celu ośmieszenie tego bukmachera.
Gdzie się tylko da i jak się da.
Czy ktoś już napisał na SBR?
Posted by: donic

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 14:16

Quote:

Trzeba przeprowadzić kampanie mającą na celu ośmieszenie tego bukmachera.
Gdzie się tylko da i jak się da.





Niebawem ja to zrobie i to bardzo intensywnie. Beda mieli bardzo bolesna antyreklame, a kazdy oszukany bedzie mogl sie dopisac. Cierpliwosci Panowie

Betandwin
Posted by: Hajzel

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 16:10

Quote:

Quote:

Trzeba przeprowadzić kampanie mającą na celu ośmieszenie tego bukmachera.
Gdzie się tylko da i jak się da.





Niebawem ja to zrobie i to bardzo intensywnie. Beda mieli bardzo bolesna antyreklame, a kazdy oszukany bedzie mogl sie dopisac. Cierpliwosci Panowie

Betandwin





popieram i też smaruje gdzie można
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 16:52

rękami i nogami jestem za !!!
w- bać betandwin z Polski , albo szmaciarze oddadzą uczciwie WYGRANE PIENIĄDZE
ANTY BETANDWIN !!!
( potencjalni klienci firmy betandwin omijajcie tego buka
bo tam są tylko wpłaty ) gorzej z wypłatami wygranych
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 17:23

właśnie otrzymałem korespondencję od nich - depozyt mi zwrócili 120 zł.
ale walczę z oszustami o wygraną 943 zł., reklamacja jest w odpowiednim dziale , zasypuję ich emailami , piszą , że jak dział się wypowie na temat reklamacji to się skontaktują.
na pewno im nie podaruję tej kasy , walczę do końca
jeszcze iskierka nadziei jest.
pozdro
Posted by: Maciek

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 22:53

A ja mam pytanie

Czy komuś odpowiedzieli DLACZEGO ZABLOKOWALI KONTO ?
Posted by: connor

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 23:01

Quote:

Quote:

Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum?





kase mają dlatego maja taka ocene




tak...
a swistak siedzi i zawija...
tym tokiem myslenia---> juz dawno by mieli A
Posted by: Hajzel

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 23:20

Quote:

Quote:

Quote:

Jakim cudem oni mają ocenke C w SBR za ich wybryki? powinni mieć F czy ktoś już robił siare BAW w SBR albo na ich forum?





kase mają dlatego maja taka ocene




tak...
a swistak siedzi i zawija...
tym tokiem myslenia---> juz dawno by mieli A





to czym się kieują w tych ocenach trudno zrozumieć jedyne wytłumaczenie to takie że klientów z Polski traktują niepoważnie a graczy z Europy Zachodniej normalnie..
Posted by: Amkwish

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 23:23

Quote:


to czym się kieują w tych ocenach trudno zrozumieć jedyne wytłumaczenie to takie że klientów z Polski traktują niepoważnie a graczy z Europy Zachodniej normalnie..




jak nas traktuje szwabstwo widac w reklamach "mm"

ja czekam na wypłate na karte "Visa" juz 2 tygodnie

zarejestrowałem sie,wpłaciłem parę groszy,otrzymałem bonus,obróciłem tym i zleciłem wypłate....no i czekam
Posted by: Hajzel

Re: Betandwin [34] - 03/06/2006 23:27

ja już mam zblokowane konto od dawna za granie meczu który sie odbył ale mam ich gdzieś, głównie gram w GB i wiem że jak bede chciał wypłacić to kasa bedzie za kwadrans na MB
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 08:06

maciek
tylko pkt 4 - , że firma ma prawo zamknąć konto bez podania przyczyny i to koniec wyjaśnień , żadnych odpowiedzi na zapytanie dlaczego zamknęli konto
gdzieś przeczytałem na innyn forum podobny przypadek jak mój , i ponoć betandwin jak da bonus i ktoś wygra powyżej 650 zł. to zaczyna się taka jazda z zamykaniem kont
pkt 4 - rozwala wszystko i wszystkich bez możliwości obrony !!
BETANDWIN
Posted by: Scobas

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 08:17

Quote:

ja już mam zblokowane konto od dawna za granie meczu który sie odbył ale mam ich gdzieś



Mialem podobny przypadek gdy podczas ich awarii obstawilem w jednym meczu na kto rozpocznie. Przez 30min nie moglem sie zalogowac, mialem zablokowane konto, wystraszylem sie cholernie bo mialem tam troche kasy... ale po 1h konto mi odblokowali, a rano support napisal ze to byla tymczasowa blokada. Tak czy siak gralem u nich z 5x zdarzenia ktore u nich zaczynaly sie pozniej i zawsze mi to o dziwo rozliczali. Mam nadzieje, ze obejdzie sie bez zadnych problemow, bo gram u nich regularnie codziennie od 2 lat i nie mialem zadnych powaznych spiec do tej pory. Nie moge im poki co niczego zarzucic, ale wiem ze robia jaja.
Posted by: Scobas

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 08:18

Quote:

głównie gram w GB i wiem że jak bede chciał wypłacić to kasa bedzie za kwadrans na MB



Powaznie tak szybko GB robi wyplate na MB?
Posted by: Boomber

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 08:21

Quote:

Quote:

głównie gram w GB i wiem że jak bede chciał wypłacić to kasa bedzie za kwadrans na MB



Powaznie tak szybko GB robi wyplate na MB?




bo to chyba ta sama firma czy coś takiego, zobacz na nazwe domeny, mają podobną. $ z GB do MB idzie chyba najszybcie z wszystkich buków
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 08:29

scobas
radzę ci pakuj się od nich bo wystarczy , że zrobią to tylko raz ( zamknięcie konta) , kasy na oczy nie zobaczysz .
po co ci te emocje ???
wystarczy , że ja je mam.
pozdro -
Posted by: Amkwish

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 09:55

Quote:

Quote:

Quote:

głównie gram w GB i wiem że jak bede chciał wypłacić to kasa bedzie za kwadrans na MB



Powaznie tak szybko GB robi wyplate na MB?




bo to chyba ta sama firma czy coś takiego, zobacz na nazwe domeny, mają podobną. $ z GB do MB idzie chyba najszybcie z wszystkich buków




Wypłate na "Visa" zrezlizowali mi błyskawicznie.
Posted by: Aros88

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 10:13

dostaliście też od nich marne 8 zł za free...list z kodem ? ciekawe co oni miają zamiar tym zdziałać :-/
Posted by: -PL-

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 11:18

Quote:

dostaliście też od nich marne 8 zł za free...list z kodem ? ciekawe co oni miają zamiar tym zdziałać :-/




no jak to co? okrasc jak najwiecej osob zeby byla kaska na reklamy w niemczech na mundialu
Posted by: Marcovia

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 11:24

A można ten kod komuś oddać? Czy jest przypisany do konkretnego konta? I nie wiecie do kiedy te kody trzeba wykorzystać?
Posted by: Amkwish

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 11:24

Quote:

Quote:

dostaliście też od nich marne 8 zł za free...list z kodem ? ciekawe co oni miają zamiar tym zdziałać :-/




no jak to co? okrasc jak najwiecej osob zeby byla kaska na reklamy w niemczech na mundialu




Ekspansywny prymityw - tak bym krótko okreslił tego buka.
Posted by: Isildur

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 11:30

Quote:

A można ten kod komuś oddać? Czy jest przypisany do konkretnego konta? I nie wiecie do kiedy te kody trzeba wykorzystać?




jezeli nie potrzebujesz tego bonu od BAW to ja go z chęcią od ciebie wezme
Posted by: Marcovia

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 14:31

Przyda się. Chodzi mi o to, że nie lubię BAW i mógłbym w przyszłości wymienić się bonami z kimś, kto będzie miał bon w Bet-At-Home.
Posted by: Maciek

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 21:16

Quote:

maciek
tylko pkt 4 - , że firma ma prawo zamknąć konto bez podania przyczyny i to koniec wyjaśnień , żadnych odpowiedzi na zapytanie dlaczego zamknęli konto
gdzieś przeczytałem na innyn forum podobny przypadek jak mój , i ponoć betandwin jak da bonus i ktoś wygra powyżej 650 zł. to zaczyna się taka jazda z zamykaniem kont
pkt 4 - rozwala wszystko i wszystkich bez możliwości obrony !!
BETANDWIN




Take ale w tym punkcie nie ma nic że mogą zabrać pieniądze tylko że mogą zablokować konto a to nie jest jednoznacznie napisane ,więc tym co poblokowali konto na pewno byli ciekawi nie dlaczego im zablokowali tylko dlaczego oddali im depozyt więc ponawiam pytanie !!

Tyle już było przypadków blokad

CZY KOMUŚ ODPOWIEDZIELI DLACZEGO ZABLOKOWALI KONTO I ZWRÓCILI DEPOZYT ?
Posted by: milipop

Re: Betandwin [34] - 04/06/2006 23:45

Nikomu tego nie powiedzą, bo musieliby pisać bzdury, a przecież tak "profesjonalna" firma nie może sobie na to pozwolić.

Info dla poszkodowanych przez firmę Bet & Loose :

Jeśli zamknęli Wam konto bez podania przyczyny, możliwe jest odzyskanie kasy, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość. Mnie to zajęło 7 miesięcy.

Info dla jeszcze nieposzkodowanych przez firmę Bet & Loose :

Zastanówcie się sami, czy kupować zepsuty produkt w ładnym opakowaniu.

Pozdrawiam.
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 07:29

milipop
daj proszę parę wskazówek jak udało ci się odzyskać kasę ,
mam u nich 943 zł. do odzysku , na razie walczę przez support
info na priv
pozdro
Posted by: Farciarz

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 08:06

Quote:

maciek
tylko pkt 4 - , że firma ma prawo zamknąć konto bez podania przyczyny i to koniec wyjaśnień , żadnych odpowiedzi na zapytanie dlaczego zamknęli konto
gdzieś przeczytałem na innyn forum podobny przypadek jak mój , i ponoć betandwin jak da bonus i ktoś wygra powyżej 650 zł. to zaczyna się taka jazda z zamykaniem kont
pkt 4 - rozwala wszystko i wszystkich bez możliwości obrony !!
BETANDWIN




Nie no trochę przesadzacie, 650 PLN i zamykanie konta
Ja tam raz miałem z nimi spięcie - chodziło o wynik frame'a w pewnym meczu snookerowym ale po wysłaniu iluśtam maili w końcu uznali moje racje.
A ostatnio mile mnie zaskoczyli bo przyznali mi bonusa urodzinowego. Obróciłem, zwielokrotniłem i bez problemu wypłaciłem, choć kwota była większa niż 650 ...
A w ogóle to mają według mnie najlepszą ruletkę w necie - tzn. "najbardziej statystyczną", zachowującą się "normalnie". A grałem tam sporo.
Ale to już oczywiście wyłącznie moja subiektywna opinia ...
Posted by: -PL-

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 08:19

Quote:

Quote:

maciek
tylko pkt 4 - , że firma ma prawo zamknąć konto bez podania przyczyny i to koniec wyjaśnień , żadnych odpowiedzi na zapytanie dlaczego zamknęli konto
gdzieś przeczytałem na innyn forum podobny przypadek jak mój , i ponoć betandwin jak da bonus i ktoś wygra powyżej 650 zł. to zaczyna się taka jazda z zamykaniem kont
pkt 4 - rozwala wszystko i wszystkich bez możliwości obrony !!
BETANDWIN




Take ale w tym punkcie nie ma nic że mogą zabrać pieniądze tylko że mogą zablokować konto a to nie jest jednoznacznie napisane ,więc tym co poblokowali konto na pewno byli ciekawi nie dlaczego im zablokowali tylko dlaczego oddali im depozyt więc ponawiam pytanie !!

Tyle już było przypadków blokad

CZY KOMUŚ ODPOWIEDZIELI DLACZEGO ZABLOKOWALI KONTO I ZWRÓCILI DEPOZYT ?




ja pytalem ich o to z 5 razy ale zawsze dostawalem jedna odpowiedz "nasz dzial bezpieczenstwa zdecydowal sie zamknac panskie konto" oni chyba wogole nie czytaja co sie do nich pisze tylko jak komus zablokuja konto to pozniej na wszystkie pytania odpowiadaja w takis sposob
Posted by: thxluk

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 08:27

Witam.Niech ktos do znac jak dostanie kase na mb\nt i zlecał wypłate przed weekandem bo narazie echhhooooo
Posted by: nitek

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 08:46

ja caly czas czekam na kase na MB i echhhhhhhhhhhhhhhooooooooooo
Posted by: chim123

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 08:46

Czy jest ustalony jakiś minimalny kurs wliczany do obrotu w przypadku bonusa 40PLN na MŚ?
Posted by: robert423

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 08:53

Nie polecam Betandwin choć sam nie miałem z nimi wiekszych kłopotów (po za długim oczekiwaniem na odpowiedzi i pieniądze, a tego bardzo nie lubię). W necie jest to jeden z najgorszych buków, bardzo wiele złych opini o nich czytałem. Osobiście przejechałem się na bonusach do kasyna. Kiedy zaczyna się promocja jest obrót 20X Bonus, po kilku dniach kiedy duża ilość frajerów wpłaci obrót zwiększa sie do 20x Bonus+Depozyt(co przy 50% bonusie jest koszmarem; wpłacasz 200 dostajesz 100 czyli obrót 2000(spoko) po kilku dniach wymagany obrót wynosi 6000 -- niezła jazda. Już trzykrotnie widziałem takie jazdy.
Posted by: Scobas

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 09:09

Quote:

ja caly czas czekam na kase na MB i echhhhhhhhhhhhhhhooooooooooo



Ja rowniez jeszcze nie dostalem.

Wyplata zlecona na MB 31.05 o 22.
Posted by: Scobas

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 10:52

Czy oni maja jakies okreslone godziny o ktorej robia wyplaty na MB czy to nie ma znaczenia?
Posted by: mati55

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 10:58

Quote:

Czy oni maja jakies okreslone godziny o ktorej robia wyplaty na MB czy to nie ma znaczenia?





generalnie okolo 11, ale od kilku dni nie placą nikomu,bo kasa poszla na reklamy zeby złapac przed mistrzostwami jeszcze kilku (za przeproszeniem) "frajerow"
Posted by: nitek

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 11:01

To pisze do Bonka a tak na serio to Conrad nie nie masz tam zadnych wtykow i nie moglbys zareagowac ??
Pozdr
Posted by: Conrad

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 11:21

W weekendy pewnie wolniej to idzie. Dajcie znać czy kasa dzisiaj dojdzie Wam na MB.
Posted by: rybek84

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 13:27

Ja zleciłem im wypłatę kasy na moneybookers w dniu 24.05! Kasy dalej nie mam, w dniu 31.05 zapytałem support co dzieje się z moimi pieniędzmi, po paru godzinach odpisali... przeprosili, kasa miała być w ciągu następnych dwóch dni na moneybookers... miała, ale jej dalej nie ma.
Posted by: mati55

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 13:34

Quote:

Ja zleciłem im wypłatę kasy na moneybookers w dniu 24.05! Kasy dalej nie mam, w dniu 31.05 zapytałem support co dzieje się z moimi pieniędzmi, po paru godzinach odpisali... przeprosili, kasa miała być w ciągu następnych dwóch dni na moneybookers... miała, ale jej dalej nie ma. [/quote


maja obiektywne,jak wiadomo absolutnie od nich niezalezne chwilowe techniczne trudnosci z systemami platnosci neteller i moneybookers--oczywiscie dotyczy to tylko wyplat,bo wplaty wchodza bez problemu,jakżeby inaczej...
Posted by: fisiol

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 17:13

mam konto od dosyć dawna,ale nigdy tam nie grałem,własnie wpłaciłem sobieprzez MB 75 zł, czy dostane bonus???
co ma mteraz zrobic?
Posted by: czaja

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 17:19

fisiol
jak ci dobrze doradzić , to wypłać te pieniądze i graj gdzie indziej , to oszuści , poczytaj posty, i dobrze się zastanów , u nich bonusy są tylko jak uda ci się wygrać to gorzej z wypłatą
betandwin
Posted by: fisiol

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 17:20

moge teraz wypłacić bveż zdanych obrotów???
Posted by: Isildur

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 17:23

Ma ktos moze ten bon 8 zł do BAW bo przydałby mi sie ???
Posted by: Federer

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 17:25

nie musisz raz obrocic!
Posted by: fisiol

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 17:31

minimalna wypłata 120zl:///
Posted by: Federer

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 17:34

aha no i jeszce minimalna wyplata 120zl rowniez odradzam ci grac u tego buka wg. mnie jesli chodzi o traktowanie klientow sa na szarym koncu i wyplaty tez tragedia daj sobie spokoj jest wiele lepszych bukow gdzie nikt ci konta bez powodu nie zablokuje!
Posted by: Isildur

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 17:50

Własnie otrzymałem bon 5 zł od bet-at-home i chętnie go zamianie na bon w BETANDWIN. Chętnych zapraszam na priva
Posted by: Scobas

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 18:01

Quote:

W weekendy pewnie wolniej to idzie. Dajcie znać czy kasa dzisiaj dojdzie Wam na MB.



No i niestety, u mnie dzisiaj lipa z wyplaty, ale do supportu pisal nie bede, bo widzac powyzsze posty jeszcze mi blokna konto za to ze smialem upomniec sie o swoje pieniadze. Swoja droga fajnie, kasa z BAW idzie prawie tydzien na MB.
Posted by: nitek

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 19:12

Dzisiaj rowniez nic nie dostalem coz czekamy dalej...........
Posted by: Kris5

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 19:13

no katastrofa mi dzis napiali ze mam jeszcze do 3 dni czekac a wyplate na MB zleilem w czwartek<SZOK>
Posted by: goniak

Re: Betandwin [34] - 05/06/2006 19:22

Quote:

no katastrofa mi dzis napiali ze mam jeszcze do 3 dni czekac a wyplate na MB zleilem w czwartek<SZOK>






a niby skad maja wziąc kase na wyplatę,najpierw musza zablokować parę kont,zwerbować paru nowych "jeleni",to moze uzbierają na pare wypłat