Wyłącznie dobre typy z NBA

Posted by: lorasNBA

Wyłącznie dobre typy z NBA - 22/02/2014 06:07

Witam serdecznie!

Jestem nowy na forum. Od dzisiaj w tym dziale mam zamiar regularnie wrzucać i dzielić się typami z NBA. Mam swój określony system grania na tą ligę i analizę każdego ze spotkań. Jednocześnie informuję, że zdarzają się nawet przerwy w typach po kilka dni, ale zdarzają się też takie dni gdzie gram po 2-3 typy.

Gram w większości spready. Moje propozycje będą podawane na sucho, tzn. bez konkretnie rozpisanej analizy na dany mecz, jednak zapewniam, że dokonuję jej (jak również wielu obliczeń)do każdego spotkania, które mam zamiar zagrać.

Ligą NBA jak i generalnie całą koszykówką interesuję się od dzieciństwa, a na pewno śledzę ją na bieżąco od czasu pełnej możliwości wglądu we wszystkie mecze, statystyki itp. (czyli od czasu rozprzestrzenienia się na dobre internetu w Polsce, tego bezprzewodowego, a nie czasu w którym mama karciła mnie za każdą kolejną dodatkową minutę spędzoną na jakiejś stronie grin ). Czyli jakieś 10-12 lat temu?


Mam nadzieję, że zamieszczane przeze mnie typy w jakiś sposób pomogą komuś w typowaniu. Jak mi będzie szło to sami zobaczycie.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 22/02/2014 06:18

No to zaczynamy, na dzisiaj mam 2 typy do zagrania:




W Denver wątpliwy występ Ty'a Lawsona.

W Bostonie nie zagrają Avery Bradley i Vitor Faverani. Po stronie Lakers jak zawsze jest to plaga kontuzji, aczkolwiek Pau Gasol ma już podobno zagrać.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 22/02/2014 18:47




Biorąc pod uwagę, że gram te typy po równej stawce, to dzisiaj nie licząc kaszaków wyszedłem na remis.

Denver jest w totalnej rozsypce i to nigdy nie był mecz.

Z Bostonem było blisko, ale ostatnia kwarta przegrana przez nich 18:38 zadecydowałem. Myślałem, że historia weźmie górkę nad tankowaniem i będzie jakiś konkretny mecz. Niestety.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/02/2014 04:33



T-Wolves nadal bez Kevina Martina i Ronny Turiafa. Natomiast Nikola Pekovic jest już game-time decision na to spotkanie.

Wśród Jazzmanów wątpliwy występ Derricka Favorsa.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/02/2014 05:23

Oczywiście zachęcam wszystkich do wyrażenia swoich opinii na temat typów albo zadawania pytań. wink
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/02/2014 19:35

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/02/2014 23:09



Liczę na to, że w Houston zagra Harden, który jest day-to-day. Możliwy jest również powrót do gry Grega Smitha.

Co do Phoenix to status Leandro Barbosy jest wątpliwy, ale raczej zagra. Podobno Eric Bledsoe gra na treningach już 1 na 1, ale jego przewidywany powrót do gry to początek marca.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 24/02/2014 18:45



Miałem sporo szczęścia. Przede wszystkim rewelacyjna końcówka i pressing w wykonaniu Patricka Beverleya (jak zawsze). Dragic w końcówce był przez to lekko zagubiony, generalnie był to dobry i zacięty mecz. aplauz
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 26/02/2014 01:48




Atlanta gra bez Paula Millsapa, a do tego wątpliwy jest występ Gustavo Ayona i w obliczu tego, że już dużo wcześniej kontuzje złapali Al Horford i Pero Antic to Hawks mogą mieć ogromne problemy pod koszem. Tym bardziej, że Noah jest ostatnio w świetnej dyspozycji.

Poza tą największą kontuzją D-Rose'a to jakoś poważne urazy szczególnie w ostatnim czasie ich omijają. Na ten mecz tylko Jimmy Butler jest game-time decision.
Posted by: zavvada

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 26/02/2014 14:48

Skorzystałem drugi raz, dolepiełem chicago do swojego kuponu nocnego na copa libertadores, ale w wersji bezpieczniejszej z handi +2,5 po kursie 1,55. Gratuluje trafności, masz głowę do nba.
Ja specjalizuje się w typowaniu speedwaya, ale w zimie dla mnie jest sezon ogórkowy.......
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 27/02/2014 01:37

Originally Posted By: zavvada
Skorzystałem drugi raz, dolepiełem chicago do swojego kuponu nocnego na copa libertadores, ale w wersji bezpieczniejszej z handi +2,5 po kursie 1,55. Gratuluje trafności, masz głowę do nba.
Ja specjalizuje się w typowaniu speedwaya, ale w zimie dla mnie jest sezon ogórkowy.......


Dzięki wielkie za te miłe słowa. Cieszę się, że mogę komuś pomagać w typowaniu i głównie dlatego założyłem ten temat. wink
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 27/02/2014 03:15

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 27/02/2014 04:04



W pierwszym przypadku to dwa idealne przykłady zespołów bezczelnie tankujących po dobre mieście w drafcie. Praktycznie obie drużyny pozbyły się swoich liderów i chodzi tylko o przegrywanie. W dalszym ciągu jednak Orlando jest faworytem tego spotkania i nie widzę racji przemawiających za tym, że Sixers mieli ten mecz wygrać. Krótko i na temat będzie to kolejny pojedynek Oladipo i MCW o nagrodę ROY. Co warto dodać w drużynie Magic występ Arrona Afflalo jest wątpliwy.

Co do drugiego spotkania to Bulls grają w b-2-b (mój wczorajszy typ) i są po trudnej zwycięskiej końcówce w Atlancie. Jimmy Butler wczoraj nie grał i nie ma informacji czy dzisiaj już zagra. W GSW David Lee przechodził w ostatnich dniach grypę i jego występ jest również wątpliwy.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 27/02/2014 17:24




Orlando bardzo ładnie, szczególnie te ich trójki w 4 kwarcie podciągnęły trochę wynik. Nie wiem czy Sixers nie są przypadkiem w tym momencie gorszą drużyną nawet od Bucks.

W Chicago blowout, Curry i Thompson mieli w sumie tylko 13 punktów (5/18 z gry). Po stronie Bulls do gry wrócił Jimmy Butler i zrobił różnicę, bo: 1) rzucił 16 punktów z 10 rzutów 2) Bulls z nim na parkiecie byli tego dnia + 17 3) zmęczony Dunleavy mógł sobie odpocząć i grał 36 minut.

Dzisiaj na remis.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 27/02/2014 23:35



O Denver pisałem niedawno. Poza tymi powszechnie znanymi kontuzjami do końca sezonu (McGee, Robinson i Gallinari) to na to spotkanie występ Tya Lawsona i Darrella Arthura jest wątpliwy.

W Nets nie gra tylko Brook Lopez, który jest już oczywiście wykluczony z gry do końca sezonu.
Posted by: zavvada

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 28/02/2014 13:53

112-89 dla Nets smile Denver zwyczajnie nie miało kim powalczyć, po pierwszej kwarcie było już 29-8!

Brawo Loras smile
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 28/02/2014 17:43

Originally Posted By: zavvada
112-89 dla Nets smile Denver zwyczajnie nie miało kim powalczyć, po pierwszej kwarcie było już 29-8!

Brawo Loras smile


Tak, mecz bez historii. Bałem się trochę tego, że Nets grali w b-2-b i dzień wcześniej przegrali -44 w Portland, ale jak widać miałem nosa.

Posted by: Gustawo Lima

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 28/02/2014 20:56

Sam gram NBA od wielu lat i interesuję się praktycznie od pierwszych przekazów do PL i bardzo podoba mi się Twoja gra. Czym się sugerujesz przy doborze typów, widze,że chyba kadrowo, obecna forma i zmęczenie typu dzień po dniu?
Czy masz jakieś jeszcze metody?
Pozdrawiam i życzę dalej takich wyników:)
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 28/02/2014 21:03

Dzisiaj słaba oferta w moim odczuciu i nie wiem czy będą jakieś typy, cały czas analizuję czy warto zagrać na Sacramento Kings z LA Lakers. Jeżeli typ nie pojawi się do godz. 18.00 tzn. że nie gram nic na piątkową noc.

Czas na podsumowanie po tygodniu grania i będę to aktualizował z każdym kolejnym tygodniem.

Bilans zwycięstw do porażek: 6-2 (0.750)

Yield przy stałej stawce na każdy typ: +53,25%
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 28/02/2014 21:11

Originally Posted By: Gustawo Lima
Sam gram NBA od wielu lat i interesuję się praktycznie od pierwszych przekazów do PL i bardzo podoba mi się Twoja gra. Czym się sugerujesz przy doborze typów, widze,że chyba kadrowo, obecna forma i zmęczenie typu dzień po dniu?
Czy masz jakieś jeszcze metody?
Pozdrawiam i życzę dalej takich wyników:)


Przy dobieraniu typów sugeruję się wieloma przeróżnymi czynnikami. Nie będę ukrywał, że bieżąca forma czy kontuzje mają ogromne znaczenie, ale korzystam również z wielu czynników statystycznych efektywności defensywnej czy ofensywnej danego gracza w matchupach z którymi przyjdzie mu się zmierzyć w danym spotkaniu. Mam wiele stron z których korzystam i przy pomocy tego dokonuję matematycznych obliczeń jaką przewagą i na czyją korzyść dany mecz powinien się zakończyć. Oczywiście nigdy nie oznacza to pewnego zwycięstwa, ponieważ w sporcie istnieją dwa inne bardzo ważne czynniki: 1) szczęście 2) dyspozycja dnia. Ale ryzyko tych dwóch elementów zawsze zmniejszam przez odpowiednią analizę. wink
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 01/03/2014 23:03




Trochę szpital w Bostonie (to oczywiste), ale i tak decyduję się na zagranie tego spreada. W Celtics raczej na pewno nie zagrają Gerald Wallace i Avery Bradley. Stan Olynyka jest określony jak wątpliwy, a zagrać ma już podobno Jared Sullinger.

Co do Indiany to nie jest wiadomo na ile poważna jest ta kontuzja George'a Hilla, ale jego stan to day-to-day.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 02/03/2014 18:40



Trochę szczęścia zawsze się przyda. Przy -8 zbiórka w ataku Jeffa Greena, który trafił z faulem. Potem do końca czasu piłka została przekozłowana przez Indianę. Generalnie był to solidny mecz w wykonaniu Celtics i na taki liczyłem obstawiając ten spread.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 02/03/2014 22:32



W Toronto wątpliwe występy Kyle'a Lowry'ego i Terrence'a Rossa. Pierwszy był wczoraj w stanie normalnie trenować, drugi natomiast ograniczył się do jazdy na rowerku.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 03/03/2014 23:46

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 04/03/2014 00:25

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 04/03/2014 23:11



Dziwna sytuacja, bo wydawało się, że oba typy są już trafione. Zarówno Memphis jak i Minnesota prowadzili po 3 kwartach +15. Niestety w obu meczach zdarzyły się nietypowe comebacki gospodarzy. Nuggies rzucili w ostatniej kwarcie 45 punktów w samej końcówce trafiając same trójki i schodząc poniżej tej linii 7,5. Natomiast Wizards wcale nie gorsi, bo rzucili 40, ale Grizzlies dowieźli ten mecz do końca. Szkoda, bo mogła być łatwa podwójna zdobycz.
Posted by: zavvada

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 04/03/2014 23:59

To fakt troche pechowo z tym handi na Minnesote. Ja zagrałem te typy tylko obrałem wersję bezpieczną na jednym kuponie Memphis (+1,5) + Minnesota bez handi. Kurs razem wyniósł 2,0 więc jestem zadowolony. Oczywiście wielkie dzięki za kolejną podpowiedź. Jako "koszykarski laik" jestem pełen podziwu Twoich umiejętności typowania NBA.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 05/03/2014 01:16

Originally Posted By: zavvada
To fakt troche pechowo z tym handi na Minnesote. Ja zagrałem te typy tylko obrałem wersję bezpieczną na jednym kuponie Memphis (+1,5) + Minnesota bez handi. Kurs razem wyniósł 2,0 więc jestem zadowolony. Oczywiście wielkie dzięki za kolejną podpowiedź. Jako "koszykarski laik" jestem pełen podziwu Twoich umiejętności typowania NBA.


piwo

Na najbliższą noc mam jeden typ do zagrania. Niedługo wrzucę do tematu.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 05/03/2014 01:49

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 05/03/2014 20:25

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 06/03/2014 19:35

Wczoraj typów nie było i na dzisiaj też nie będzie. Po prostu wygłaszam teorię, że nie należy grać na siłę jeśli chce się zarobić pieniądze. Tam gdzie mam do typu więcej wątpliwości jak przekonania to go odpuszczam. W noc z piątku na sobotę będzie 11 spotkań więc może wtedy wybiorę coś z tego zestawu. Pozdrawiam dobrze2
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 07/03/2014 22:50

Mam aż 4 mecze na dzisiaj:

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 08/03/2014 18:10



3/4 w nocy. Było bardzo blisko, żebym przy spotkaniu Nuggies-Lakers miał zwrot równo 10 punktów, ale wtedy akcje są już odpuszczane i goście zmniejszyli do 8. I tak mam dobrą sobotę. wink
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 08/03/2014 19:15

Podsumowanie:

Bilans zwycięstw do porażek: 12-5 (0.706)

Yield przy stałej stawce na każdy typ: +44,12%
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 08/03/2014 23:33

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 09/03/2014 19:51

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 09/03/2014 22:00

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 10/03/2014 14:20



Co za peszek dziś w nocy. Te mecze mogły spokojnie zakończyć się na naszą korzyść, przynajmniej jeden. O ile nie mam pretensji do Houston (zabrakło 1 punktu do zwrotu), bo zaliczyli i tak rewelacyjny run na koniec tego meczu. To do GSW wypada już mieć: po 1) mieli w 3q już +15 i mogli spokojnie ten mecz kontrolować 2) na finiszu mieli 6 rzutów wolnych z czego przestrzelili cztery pierwsze. Nie muszę chyba dodawać, że 2 trafione rzuty wolne więcej to byłoby zwycięstwo. Poza tym Warriors tego dnia byli na linii 13/21 mad
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 10/03/2014 21:58

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 11/03/2014 17:26

Posted by: torres

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 11/03/2014 21:35

sorki za smiecenie, ale po co sie ukrywa nr kuponu? a co do typow to czesto odwiedzam Twoje typy, jedynie czego mi tu brakuje to jakis krotkich analiz badz okreslenia pewsnoci typy np 8/10, powodzenia piwo
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 11/03/2014 23:42

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 11/03/2014 23:48

Originally Posted By: torres
sorki za smiecenie, ale po co sie ukrywa nr kuponu? a co do typow to czesto odwiedzam Twoje typy, jedynie czego mi tu brakuje to jakis krotkich analiz badz okreslenia pewsnoci typy np 8/10, powodzenia piwo


1) Nr kuponu ukrywam z własnego wyboru, nie muszę tego robić, ale nie mam też 100% pewności czy np. podając u supportu Pinnacle ten nr to nie pozyska ktoś informacji na temat moich stawek. A jest to tylko i wyłącznie dla mojej informacji, bo przecież prawdziwi mężczyźni nie zaglądają sobie do portfela smile

2) Nie podaję analiz, ponieważ nie mam na to czasu. Już w pierwszym poście w tym dziale napisałem jednak, że moje typy są dokładnie analizowane przeze mnie za każdym razem.

3) Nie umieszczam pewności typu, ponieważ nie czuję się w tym dobrze. Często jest taka sytuacja, że wchodzą typy, które są dla mnie bardziej ryzykowne niż te, które traktuję jako typowego pewniaka. Dla informacji mogę napisać, że ja wszystkie te mecze gram zawsze po równej stawce.

4) Nie śmiecisz, zachęcam wszystkich w dalszym ciągu do komentarzy czy pytań. cool
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 13/03/2014 04:19

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 13/03/2014 04:21



3 typy na dzisiejszą noc. Przepraszam wszystkich, że wrzucam to tak późno, ale sprawy osobiste i brak czasu wzięły górę.
Posted by: Ojro

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 13/03/2014 15:14

ładne typy, żeby nie napisać świetne
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 13/03/2014 17:41

Originally Posted By: Ojro
ładne typy, żeby nie napisać świetne


dzięki wink no dzisiaj bardzo udana noc, bo 3/3 w typach.
Posted by: Jajo

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 13/03/2014 20:01

Swietna robota i gratulacje!!! Mam pytanko do Ciebie, czy jest szansa zebys w ciagu dnia dawal tylko krotka informacje czy bedziesz podawal typy danego dnia, bo wstaje bardzo wczesnie rano do pracy i czasami ide spac z "kurami: laugh i wczoraj z racji poznego posta nie doczekalem sie i zasnalem, hehehe. Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow !
Posted by: rymoholik

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 13/03/2014 20:32

Gratulacje loras! aplauz

Sam gram NBA, ale poluje bardziej na dogi. Czy bierzesz w swoich analizach również pod uwagę historię spotkań obu drużyn na danym terenie?

Powodzenia dalej, naprawde niezla skutecznosc jak na handi
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 13/03/2014 21:28

Originally Posted By: Jajo
Swietna robota i gratulacje!!! Mam pytanko do Ciebie, czy jest szansa zebys w ciagu dnia dawal tylko krotka informacje czy bedziesz podawal typy danego dnia, bo wstaje bardzo wczesnie rano do pracy i czasami ide spac z "kurami: laugh i wczoraj z racji poznego posta nie doczekalem sie i zasnalem, hehehe. Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow !


Dzięki wielkie wink Postaram się umieszczać typy jak najszybciej będzie to możliwe. Jeśli nie będę miał nic do zagrania to również poinformuję w temacie. Na dzisiaj nie mam właśnie żadnych wartościowych typów do zagrania (tylko 3 mecze w ofercie).
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 13/03/2014 21:30

Originally Posted By: rymoholik
Gratulacje loras! aplauz

Sam gram NBA, ale poluje bardziej na dogi. Czy bierzesz w swoich analizach również pod uwagę historię spotkań obu drużyn na danym terenie?

Powodzenia dalej, naprawde niezla skutecznosc jak na handi


Dziękuję. smile Oczywiście podczas analizy biorę wszystkie możliwe elementy pod uwagę, również historię spotkań.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 13/03/2014 21:38



Tak jak już wyżej napisałem, na dzisiaj nie mam żadnych typów.
Posted by: chudy

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 14/03/2014 03:52

Cześć!
Mam pytanie: W jakim buku grasz, gdzie takie handi znajdę ?
Posted by: zavvada

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 14/03/2014 04:45

unibet, bet365, pinnacle i inne tego typu mają wiele opcji handicapów.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 14/03/2014 15:45

Originally Posted By: chudy
Cześć!
Mam pytanie: W jakim buku grasz, gdzie takie handi znajdę ?


Osobiście gram w PinnacleSports, ponieważ jest to jeden z nielicznych (jedyny?) bukmacher w sieci, oprócz giełdy zakładów gdzie nie nałożą limitu stawek za ew. wysokie wygrane czy regularne zwycięstwa.

Tak jak napisał jednak zavvada, jeśli grasz rekreacyjnie to u wielu buków znajdziesz różne linie spreadów tym bardziej na NBA.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 14/03/2014 21:25

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 15/03/2014 00:19

Podsumowanie:

Bilans zwycięstw do porażek: 18-7 (0.720)

Yield przy stałej stawce na każdy typ: +47,08%
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 15/03/2014 16:54

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 15/03/2014 18:52

Bardzo prawdopodobne, że pojawi się dzisiaj jeden typ. Umieszczę go do godz. 17.00, a jeśli do tego czasu to nie nastąpi tzn. że dzisiaj nie będzie nic grane. Pozdrawiam! ooo
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 15/03/2014 20:07

Mój znajomy (bardzo dobry typer z doświadczeniem) regularnie przesyła mi typy również z innych dyscyplin, głównie piłkarskie. Teraz pytanie do osób systematycznie odwiedzających ten temat czy chcecie abym również te typy zamieszczał tutaj w temacie czy pozostajemy tylko i wyłącznie przy opcji z NBA? Tutaj możliwe opcje:

1) nie zamieszczamy typów od znajomego
2) zamieszczamy typy, ale nie bierzemy ich pod uwagę przy ogólnych podsumowaniach.
3) zamieszczamy typy i wliczamy je do podsumowań razem z NBA.

Na dzisiaj mam typ na 17.00, więc przez najbliższe półtorej godzinki czekam na wasze opinie. cool
Posted by: Aronek

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 15/03/2014 20:08

Originally Posted By: lorasNBA
Mój znajomy (bardzo dobry typer z doświadczeniem) regularnie przesyła mi typy również z innych dyscyplin, głównie piłkarskie. Teraz pytanie do osób systematycznie odwiedzających ten temat czy chcecie abym również te typy zamieszczał tutaj w temacie czy pozostajemy tylko i wyłącznie przy opcji z NBA? Tutaj możliwe opcje:

1) nie zamieszczamy typów od znajomego
2) zamieszczamy typy, ale nie bierzemy ich pod uwagę przy ogólnych podsumowaniach.
3) zamieszczamy typy i wliczamy je do podsumowań razem z NBA.

Na dzisiaj mam typ na 17.00, więc przez najbliższe półtorej godzinki czekam na wasze opinie. cool


wybieram odpowiedz nr 2 ooo
Posted by: Jajo

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 15/03/2014 20:21

Jestem za, ale chyba najbardziej odpowiednia jest wersja nr. 2, w koncu to twoj temat i Twoje statystyki. A inne typy moga sie przydac, czemu nie smile Czekamy z niecierpliwoscia, trzeba odrobic wczorajsza black night hehehe
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 15/03/2014 20:46

Ok, tak właśnie zrobię jak napisaliście. Typy te będą wrzucane do tematu dodatkowo i nie będą brane pod uwagę przy ogólnym podsumowaniu. Po godzinie 16.00 pojawią się dzisiejsze propozycje, abyście mieli czas na obstawienie. smile
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 15/03/2014 21:11

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 15/03/2014 21:12

Posted by: Aronek

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 15/03/2014 21:28

Akurat te 2 mecze mam już pograne smile
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 15/03/2014 21:43

Originally Posted By: Aronek
Akurat te 2 mecze mam już pograne smile


No to nic tylko czekać i trzymać kciuki smile
Posted by: majkel1234

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 15/03/2014 22:03

Witaj larsNBA.

Moim zdaniem fajnie by było gdyby oprócz NBA pojawiły sie inne dyscypliny. Za wszystkie Twoje typy należy Ci się duże piwo laugh
Posted by: Aronek

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 16/03/2014 00:50

Originally Posted By: lorasNBA


debiut piłki w temacie nie udany blush
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 16/03/2014 00:57

Originally Posted By: lorasNBA


dol 0:1
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 16/03/2014 01:08



Kolejny mecz pograny przed momentem na live, w tym momencie jest już 1-0. Nie dałem rady wrzucić tego szybciej. Ale można śledzić w razie czego live betting.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 16/03/2014 03:02

Originally Posted By: lorasNBA


Kolejny mecz pograny przed momentem na live, w tym momencie jest już 1-0. Nie dałem rady wrzucić tego szybciej. Ale można śledzić w razie czego live betting.


gora 5:0 łał

Sorry, że nie dałem rady tego wrzucić wcześniej, ale nie było mnie w domu i sam zagrałem to w ostatniej chwili. Mam nadzieję, że NBA dzisiaj w nocy będzie dla nas przyjazne.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 16/03/2014 16:46

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 16/03/2014 16:49

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 16/03/2014 17:22

Posted by: Jajo

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 16/03/2014 19:18

Yyyy,na Unibecie w ofercie nie ma meczow z NBA czy tylko u mnie ich nie widac ?? :/
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 16/03/2014 19:32

Originally Posted By: Jajo
Yyyy,na Unibecie w ofercie nie ma meczow z NBA czy tylko u mnie ich nie widac ?? :/


Z tego co widzę to faktycznie nie ma jeszcze oferty na mecze w Unibecie. Wrzucą pewnie trochę później, ale pilnuj godziny, bo np. Toronto-Phoenix jest o 18.00.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 16/03/2014 21:09

Originally Posted By: lorasNBA
Originally Posted By: Jajo
Yyyy,na Unibecie w ofercie nie ma meczow z NBA czy tylko u mnie ich nie widac ?? :/


Z tego co widzę to faktycznie nie ma jeszcze oferty na mecze w Unibecie. Wrzucą pewnie trochę później, ale pilnuj godziny, bo np. Toronto-Phoenix jest o 18.00.


Już jest.
Posted by: Jajo

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 16/03/2014 21:21

Ok, wszystko w porzadku, oby dzis bylo po naszej mysli smile
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 17/03/2014 04:15

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 17/03/2014 13:29

Originally Posted By: lorasNBA


gora 3-1
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 17/03/2014 21:32

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 17/03/2014 23:05

Z NBA nie będzie dzisiaj typów.
Posted by: majkel1234

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 18/03/2014 02:50

Originally Posted By: lorasNBA


Były emocje tongue
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 18/03/2014 02:53

Originally Posted By: majkel1234
Originally Posted By: lorasNBA


Były emocje tongue


Ja wpadłem dopiero na końcowy wynik, ale fakt faktem bardzo szczęśliwe zwycięstwo. Ważne, że do przodu. smile

gora 2:3
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 18/03/2014 21:00



Dzisiaj również bez typów z NBA, bo w moim odczuciu bardzo słaba oferta. Ostatnio mamy jednak z kopanej serię 3 zwycięstw z rzędu i mam nadzieję, że ta passa zostanie dzisiaj podtrzymana. boks
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 19/03/2014 03:41

Originally Posted By: lorasNBA


Dzisiaj również bez typów z NBA, bo w moim odczuciu bardzo słaba oferta. Ostatnio mamy jednak z kopanej serię 3 zwycięstw z rzędu i mam nadzieję, że ta passa zostanie dzisiaj podtrzymana. boks


dol 2:1
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 19/03/2014 18:30



Dla mniej zorientowanych, chodzi o powyżej 2,5 bramki w meczu (tzw. over).
Posted by: Jajo

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 19/03/2014 18:47

Witam! A NBA jakies dzisiaj bedziesz dawac? Pozdrawiam
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 19/03/2014 21:49



Oto one wink 4 z 5 ostatnich typów z NBA były przegrane, więc z bilansu 18-7 spadliśmy na 19-11, aczkolwiek ta liga rządzi się swoimi prawami więc takie skoki co do skuteczności typów mogą się zdarzać bardzo często na przestrzeni całego sezonu. Moim skromnym zdaniem uważam jednak, że plus wypracowany na ten moment jest całkiem solidny.

Tym samym powinniśmy przymknąć oko na fakt kiedy jednego dnia możemy trafić przykładowo 4/4, a innego przegrać wszystkie wytypowane mecze. Nie ma się co tym łamać tylko grać regularnie swoim systemem i najważniejsze to po sezonie zainkasować ładny zysk. Co nie zmienia faktu, że chyba grając na wszystkie ligi z USA potrzebujemy solidnego kapitału do grania.

5!
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 20/03/2014 19:02

Originally Posted By: lorasNBA


Dla mniej zorientowanych, chodzi o powyżej 2,5 bramki w meczu (tzw. over).


dol 1:0
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 20/03/2014 19:04



Było blisko hattricka, bo w meczu Nets-Bobcats zabrakło 2 punktów do zwycięstwa. Z drugiej strony natrafiłem na bardzo szczęśliwą końcówkę w spotkaniu Denver-Detroit.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 20/03/2014 19:06



Do 17.00 dam znać czy będzie dzisiaj coś z NBA, ale szczerze wątpię, bo mamy 4 trudne mecze do grania. POzdrawiam! wink
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 20/03/2014 22:07

Dzisiaj bez typów z najlepszej ligi na N.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 21/03/2014 05:09

Originally Posted By: lorasNBA



gora już 2:1

10 minut meczu i zakład już wygrany, a jak na kurs 2.41 to zwycięstwo tym bardziej rewelacyjne.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 21/03/2014 18:20



Do 17:00 dam znać w sprawie NBA.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 21/03/2014 21:44

Nic nie będzie. Bardzo trudne mecze.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 22/03/2014 04:15

Originally Posted By: lorasNBA


Freiburg-Werder gora 3:1

Creteil-Auxerre dol 0:2
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 22/03/2014 07:19



Niech nas też porwie marcowe szaleństwo wink Dla mniej zorientowanych w temacie są to koszykarskie rozgrywki akademickie w USA (tzw. March Madness, turniej trwający ok. 3 tygodnie i wyłaniająca mistrza z wszystkich uczelni). Gra tam wiele talentów, przyszłe gwiazdy NBA m.in. Andrew Wiggins, Joel Embiid czy Jabari Parker. No ale to już dyskusja na inny czas i temat wink

Generalnie co roku zaczynam grać na NCAA dopiero od drugiej rundy i tak również czynię w tym roku. Nie mam jakiejś ogromnej znajomości tych rozgrywek, ale spędziłem dobre 3 godziny na analizie tych spotkań, więc mam nadzieję, że to zaowocuje.

W poprzednich latach wychodziłem na plus w tych rozgrywkach i liczę, że w tym roku będzie podobnie. boks
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 22/03/2014 17:19



-0,5 w piłce oznacza to samo co zakład na zwycięstwo drużyny w kombinacji 1x2. Tym razem pograłem handicap, bo był minimalnie lepszy kurs.

Teraz zaczynam analizę sobotnich spotkań NBA. Życzę wszystkim obserwatorom tego tematu spokojnej i zwycięskiej soboty! smile
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 22/03/2014 18:59

Podsumowanie NBA

Bilans zwycięstw do porażek: 21-12 (0.636)

Yield przy stałej stawce na każdy typ: +30,06%
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 22/03/2014 19:01

Podsumowanie moich wyników z NCAA March Madness zrobię oddzielnie na koniec całego turnieju.

Do 17.00 dzisiaj dam znać w sprawie w NBA.


Jest tu ktoś czy mam zaprzestać publikowanie typów? grin
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 22/03/2014 21:45



Dzięki za odpowiedź ooo
Posted by: rymoholik

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 22/03/2014 23:25

Sądząc po liczniku odwiedzin to wielu tu zagląda wink myśle że po prostu nikt nie chce robić bałaganu w temacie.
Ja dziś się zastanawiam nad Golden State, dobra okazja na zakonczenie passy Spurs.

powodzenia w march madness kosz
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/03/2014 01:05

Originally Posted By: rymoholik
myśle że po prostu nikt nie chce robić bałaganu w temacie.


No ale to jest mój temat i to ja proszę o jakieś komentarze, więc to chyba nie jest przyczyną, prawda? tongue
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/03/2014 01:15

Originally Posted By: lorasNBA


Wigan-Watford gora 2:1

East Stirlingshire-Queen's Park dol 1:4
Posted by: majkel1234

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/03/2014 01:51

Originally Posted By: lorasNBA


Jest tu ktoś czy mam zaprzestać publikowanie typów? grin


Ja specjalnie konto na tym forum założyłem dla Twojego tematu smile

Pozdrawiam piwo
Posted by: Jajo

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/03/2014 05:33

Sledzimy, czytamy i gramy laugh
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/03/2014 05:38

Originally Posted By: Jajo
Sledzimy, czytamy i gramy laugh


To się cieszę smile Btw. jak na ten moment bardzo udany start z NCAA, bo dwa pierwsze typy siadły, a w tym momencie na 12 minut przed końcem San Diego St. prowadzi +8.
Posted by: rymoholik

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/03/2014 15:16

Piękny start w march madness piwo
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/03/2014 19:02

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/03/2014 19:03

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/03/2014 19:05

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 23/03/2014 20:49

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 24/03/2014 04:02

Originally Posted By: lorasNBA


dol 2:1

Trochę pech z tą piłką ostatnio. Dzisiaj over pewnie wszedłby na wielkim luzie gdyby nie fakt, że The Strongest przestrzelili rzut karny, grali od 61 minuty w dziesiątkę i przede wszystkim zechcieli ten mecz rozstrzygnąć dopiero w doliczonym czasie gry.

Z NCAA jesteśmy dzisiaj na ten moment 1/2. Jutro podsumowanie całej reszty. Dobrej nocy i udanego tygodnia wszystkim! wink
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 24/03/2014 14:26



Jestem mocno wkurzony na to NBA ostatnio. Nie dość, że mało typów, bo terminarz i mecze są bardzo trudne to dodatkowo jak coś mi podejdzie i zaliczy system to nie wchodzi. Mamy ostatni miesiąc sezonu regularnego i wszystkie ekipy grają już jakoś nijak i w kratkę, nawet te co mają walczyć o mistrzostwo (np. Miami czy Indiana). Ciężki okres dla nas- typerów. No nic, próbujemy dalej. Jestem jednak przekonany, że zawiesimy typowanie NBA tydzień przed końcem RS i powrócimy potem zaraz na PO. Przez ostatni tydzień w większości zespołów grywają już rezerwy więc to będzie się mijało z celem.

Fajnie, że NCAA siadło w ten weekend pięknie, bo 7/8. Aczkolwiek cała reszta jest do dopracowania.

Teraz zmykam na pracy. Ew. dzisiejsze typy pojawią się w godzinach 16-18.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 25/03/2014 00:44



Dwa typy z NBA pojawią się za jakieś 30 minut w temacie. Sorry za małe obsunięcie w czasie.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 25/03/2014 01:13

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 25/03/2014 05:01

Originally Posted By: lorasNBA



dol 4:3

2 rzuty karne dla gospodarzy i kiedy wydawało się, ze przy 3-3 Sociedad pójdzie za ciosem to dali sobie wbić bramkę.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 25/03/2014 23:16

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 25/03/2014 23:24

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 26/03/2014 01:13

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 26/03/2014 03:47

Originally Posted By: lorasNBA


gora 2:0
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 26/03/2014 18:02

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 26/03/2014 18:11

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 26/03/2014 21:47

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 27/03/2014 03:39

Originally Posted By: lorasNBA


gora 1:0
Posted by: rymoholik

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 27/03/2014 12:19

Jackpot aplauz
Posted by: torres

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 27/03/2014 13:37

jestem naprawde pod wrazeniem aplauz
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 27/03/2014 19:16



Dobry dzień dobrze2
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 27/03/2014 21:47



Mam tylko jeden typ na noc z NCAA. Reszta spotkań zarówno z March Madness jak i z NBA jest zbyt trudna do obstawienia.

Tak samo nie dostałem jeszcze dzisiaj żadnego typu z piłki od mojego znajomego więc nie wiem czy coś jeszcze się pojawi.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 28/03/2014 17:45



Zabrakło 3 punkcików do wygranej.

Dzisiejsze typy zostaną opublikowane do godz. 17.00.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 28/03/2014 21:06



Tylko ten jeden typ ode mnie. Ktoś pomyśli, że koleś miał do wyboru 16 spotkań (12 NBA i 4 NCAA) i zaproponował z tego tylko jeden mecz, a w był dzień gdzie miał 4 mecze jednego dnia i zaproponował 2 typy. O to właśnie chodzi. Mam swój system, trzymam się jego bardzo rygorystycznie i stawiam na jakość, a nie ilość. Tydzień temu w NCAA były miodowe mecze i mieliśmy 7/8, a ktoś mógłby pomyśleć, że facet zwariował obstawiając tyle spotkań.

Teraz te rozgrywki wkroczyły w decydującą fazę i jest już ciężej i tak samo NBA czeka już na Play-offs.

Zaraz dodam jeszcze jeden typ z kopanej i to będzie na dzisiaj tyle.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 28/03/2014 21:39



Życzę wszystkim przyjemnego weekendu! smile
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 29/03/2014 06:50

Originally Posted By: lorasNBA


Życzę wszystkim przyjemnego weekendu! smile


gora 2:1 brameczka w 90. minucie i tyle w temacie. cool

Szkoda tylko, że Iowa dnia dzisiejszego strasznie cieniuje i raczej zakończy się blowoutem, zostało 13 minut i jest -14.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 29/03/2014 18:23



Trochę kontrowersyjnych decyzji sędziowskich w końcówce, ale fakt faktem Iowa za późno wzięła się za odrabianie strat. Cały mecz obwodowi Connecticut nękali rywali ciągłymi penetracjami.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 29/03/2014 18:31



Info w sprawie dalszych typów do godz. 17.00.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 29/03/2014 20:42



W ten weekend nie będzie już typów z NCAA. Może za tydzień podczas Final Four wrzucimy coś na ruszt.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 30/03/2014 03:14

Originally Posted By: lorasNBA


Pierwszy mecz gora 2:1

Spotkanie z Irlandii zostało przełożone wiec buki pewnie potraktują to jako zwrot.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 30/03/2014 17:36



Taka sytuacja w tej lidze, że Detroit przegrywa -25 z zespołem, który wcześniej zaliczył serię 26 porażek. laugh gdzie tam... było już nawet -30.

Natomiast w innej serii parodii Milwaukee Bucks w meczu koszykówki ligi NBA, w trakcie 48 minut rzucają ledwo 67 punktów. Z tym ich stylem gry to trochę pomylili kategorii, bo powinni właśnie brać udział w March Madness.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 30/03/2014 17:39



Mecz startuje o 15.00.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 30/03/2014 21:06

Originally Posted By: lorasNBA


gora 1:3

NBA dzisiaj odpuszczam.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 31/03/2014 20:22

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 31/03/2014 22:37

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 01/04/2014 03:31

Originally Posted By: lorasNBA


dol 2:0

Już do przerwy był wynik 2:0, ale nie udało się ustrzelić chociaż jednej brameczki w 2nd half.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 01/04/2014 18:18

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 01/04/2014 18:19

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 01/04/2014 21:52

Z NBA nic dzisiaj nie gram.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 02/04/2014 07:19

Originally Posted By: lorasNBA



dol 0:1
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 02/04/2014 18:37

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 03/04/2014 02:42

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 03/04/2014 17:00

Originally Posted By: lorasNBA


gora 1:2
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 03/04/2014 17:05

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 03/04/2014 17:13

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 03/04/2014 21:28

Dzisiaj nic nie gram z NBA, dwa bardzo trudne mecze to wytypowania. Typowe no bety.
Posted by: rymoholik

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 04/04/2014 01:03

Loras, trudne, ale Oklahome -4 chyba warto dzis na przerwanie passy Spurs
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 04/04/2014 02:23

Originally Posted By: rymoholik
Loras, trudne, ale Oklahome -4 chyba warto dzis na przerwanie passy Spurs


Ciężko powiedzieć. Spurs zrobili ten streak wygranych na wielkim luzie, to co jest największe do podziwu to fakt, że oni się nie spinają. Popovich gra limitowane minuty zawodnikami, a i tak grają rewelacyjnie na tle całej ligi. Oni nie przegrali jeszcze od czasu powrotu do gry Kawhia Leonarda.

To jest również potencjalny pojedynek na finał konferencji i nie wiem czy szczególnie Coach Pop będzie chciał tutaj odkrywać jakieś swoje karty, bo słynie z takich różnych zagrywek trenerskich w RS. Nie wiem, bardzo BARDZO ciężki mecz do przewidywania.
Posted by: rymoholik

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 04/04/2014 02:43

A mnie sie wydaje, ze Popa zadne streaki za bardzo nie obchodza i wie ze playoffy sie zbizaja wiec nie bedzie zylowal dalej rekordu, ktory i tak juz pobili i moze nawet da odpoczac najlepszym graczom. Duze spadki na Oklahome tez daja troche do myslenia, no i jeszcze troche statystyk:

San Antonio is 0-5 SU in its last 5 games when playing on the road against Oklahoma City
San Antonio is 0-5 ATS in its last 5 games when playing on the road against Oklahoma City
San Antonio is 1-9-1 ATS in its last 11 games when playing Oklahoma City

Money line niewarte gry, ale z handi mozna sprobowac wink
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 04/04/2014 02:57

Originally Posted By: rymoholik
A mnie sie wydaje, ze Popa zadne streaki za bardzo nie obchodza i wie ze playoffy sie zbizaja wiec nie bedzie zylowal dalej rekordu, ktory i tak juz pobili i moze nawet da odpoczac najlepszym graczom.


Oczywiście, że Popa nie obchodzą żadne streaki tylko właśnie w tym tkwi ich potęga. Oni się nie siłują i nie spinają już na te mecze, bo mają właściwie w kieszeni przewagę parkietu przez całe PO. Senk w tym, że oni grają najlepszy basket w lidze aktualnie dając z siebie 70-80% możliwości. Jeśli oglądałeś chociaż część ich ostatnich spotkań to wiesz o czym piszę (np. z Indianą w poniedziałek smile ).
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 04/04/2014 03:08

Generalnie nie mówię, że typ nie wejdzie tylko ciężko przewidzieć jak Spurs podejdą do tego spotkania. Jeśli zagrają na poziomie z ostatnich spotkań to Durant&Co. mogą mieć spory problem. Korzyścią ze strony Thunder jest z pewnością fakt, że oni ostatni mecz grali w niedzielę, a Spurs są w b-2-b.

Btw. w meczu Basel-Valencia jest 2-0 do przerwy. Liczę więc na jeszcze jedną bramkę po przerwie i będzie do przodu. boks
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 04/04/2014 03:58

Originally Posted By: lorasNBA


Mam ostatnio szczęście do końcówek spotkań. grin Dzisiaj gol w 91 minucie.

gora 3:0
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 04/04/2014 06:32

Podsumowanie NBA

Bilans zwycięstw do porażek: 29-20 (0.592)

Yield przy stałej stawce na każdy typ: +20,82%
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 04/04/2014 18:38



Później info w sprawie NBA.

Weekend! hura
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 04/04/2014 22:34

14 spotkań w ofercie, ale ponownie nic nie gram. Są to albo bardzo trudne mecze do grania po których ciężko cokolwiek się spodziewać, a z drugiej tzw. "pewniaki" (wiem, że w NBA takich nie ma, ale można tak nazwać drużynę z wyraźną przewagą już na starcie wink ). Dla przykładu takie mecze:

Toronto-Indiania -> Pacers zagrali ostatnio już trochę lepsze zawody z Pistons, ale grają na wyjeździe. Z drugiej strony bardzo potrzebuję zwycięstw do wyprzedzenia Miami w tabeli.

Atlanta-Cleveland -> GM Hawks powiedział, że nie zależy ich drużynie na wygranych i awans do PO. Z drugiej strony patrząc to czy są w stanie nadal tak bezczelnie przegrywać te mecze?

Knicks-Wizards -> Knicks mają świetny streak zwycięstw i ogromną szansę na Play-offs, ale to tylko NYK i może im się tutaj powinąć noga.

Utah-NOP -> Jazz i Pelicans już dawno tankują i siłami są bardzo zbliżone do siebie i weź tu bądź mądry?

PTB-Phoenix -> za duży spread na PTB aby tutaj ryzykować. Z drugiej strony może nagle wystrzelić taki Gerald Green i rzucić przykładowo 40 punktów.

Reszta spotkań to typowi faworycie ze spreadami powyżej >10 pkt. a takie gram bardzo rzadko.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 04/04/2014 22:38

Czyli krótko i na temat: niech już się może zaczną te Play-offy... smirk
Posted by: rymoholik

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 05/04/2014 00:06

Originally Posted By: lorasNBA
14 spotkań w ofercie, ale ponownie nic nie gram. Są to albo bardzo trudne mecze do grania po których ciężko cokolwiek się spodziewać, a z drugiej tzw. "pewniaki" (wiem, że w NBA takich nie ma, ale można tak nazwać drużynę z wyraźną przewagą już na starcie wink ). Dla przykładu takie mecze:

Toronto-Indiania -> Pacers zagrali ostatnio już trochę lepsze zawody z Pistons, ale grają na wyjeździe. Z drugiej strony bardzo potrzebuję zwycięstw do wyprzedzenia Miami w tabeli.

Atlanta-Cleveland -> GM Hawks powiedział, że nie zależy ich drużynie na wygranych i awans do PO. Z drugiej strony patrząc to czy są w stanie nadal tak bezczelnie przegrywać te mecze?

Knicks-Wizards -> Knicks mają świetny streak zwycięstw i ogromną szansę na Play-offs, ale to tylko NYK i może im się tutaj powinąć noga.

Utah-NOP -> Jazz i Pelicans już dawno tankują i siłami są bardzo zbliżone do siebie i weź tu bądź mądry?

PTB-Phoenix -> za duży spread na PTB aby tutaj ryzykować. Z drugiej strony może nagle wystrzelić taki Gerald Green i rzucić przykładowo 40 punktów.

Reszta spotkań to typowi faworycie ze spreadami powyżej >10 pkt. a takie gram bardzo rzadko.



A ja z tego wszystkiego dzis gram Knicksow smile Skoro manager Atlanty powiedzial ze im nie zalezy to Knicks jednak musza uskladac jeszcze te pare wygranych, tymbardziej ze czekaja ich trudniejsze mecze niz ten dzisiejszy z Washingtonem, wiec jak nie dzis to kiedy? wink Atlanta ma latwiejszy kalendarz i raczej nie wierze zeby przegrali wszystkie mecze do konca wiec i Knicks musza powalczyc. Kurs polecial juz ostro w dol, a poczatkowa linia zostala przesunieta juz z -3.5 na -4.5. No i troche statystyk:

New York is 12-3 SU in its last 15 games when playing Washington
New York is 10-1 SU in its last 11 games when playing at home against Washington
Washington is 1-10 ATS in its last 11 games when playing on the road against New York

Moze spreada nie pokryja, ale wygrac mysle ze jednak wygraja.
Ciekawie wyglada tez dzis Oklahoma po 2,2
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 05/04/2014 00:14

Originally Posted By: rymoholik

wiec jak nie dzis to kiedy?


Kibice Knicks zadają sobie to pytanie od ostatnich 10 lat.

Originally Posted By: rymoholik
Ciekawie wyglada tez dzis Oklahoma po 2,2


Oklahoma jest w b-2-b i było nie było stracili trochę mocy przy starciu ze Spurs. Tym bardziej, że Rockets to bardzo trudny fizycznie rywal dla nich. Poza tym ich pojedynki już należą do klasyków tylko, że tym razem ten pojedynek obędzie się bez dwóch podstawowych postaci. Beverley jak wiemy ma kontuzję i wróci pewnie na PO, a Westbrook jest oszczędzany w meczach dzień po dniu i dzisiaj nie zagra.
Posted by: rymoholik

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 05/04/2014 00:43

Originally Posted By: lorasNBA

Kibice Knicks zadają sobie to pytanie od ostatnich 10 lat.


Dlatego jesli dzis nie wygraja to raczej moga sie zegnac z playoffs smile
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 05/04/2014 04:17

Originally Posted By: lorasNBA



gora 2:1
Posted by: rymoholik

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 05/04/2014 16:54

Originally Posted By: rymoholik
Originally Posted By: lorasNBA

Kibice Knicks zadają sobie to pytanie od ostatnich 10 lat.


Dlatego jesli dzis nie wygraja to raczej moga sie zegnac z playoffs smile


No to Knicks dali ciala blush a szczegolnie Carmelo ktory zagral najgorszy mecz w sezonie w takim waznym momencie, rownoczesnie Atlanta wygrala wiec Knicks zegnaja sie tym samym z playoffs bo kolejny mecz graja w Miami, ktore tez wczoraj nie zablysnelo
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 05/04/2014 19:00

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 05/04/2014 19:02

Info w sprawie NBA może się dzisiaj ukazać nawet w godzinach wieczornych. wink
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 06/04/2014 00:13

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 06/04/2014 05:14

Originally Posted By: lorasNBA


zła piłkarska sobota.

dol 1:1
dol 3:1
dol 1:1
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 06/04/2014 18:21

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 06/04/2014 18:22

Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 06/04/2014 19:51



Jeśli do godziny 20.00 nie umieszczę typów z NBA to oznacza, że na dzisiejszą noc nic nie gram. Granie na Heat-Knicks i Clippers-Lakers odpada.
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 06/04/2014 20:58

Trochę ogłoszeń parafialnych:

1. W środę będzie ostatni dzień typowania poszczególnych spotkań z ligi NBA. Tak jak pisałem wcześniej, nie opłaca się granie ostatniego tygodnia rozgrywek kiedy tylko pojedyncze zespoły jeszcze o coś walczą.

2. Podczas Play-offs NBA będę umieszczał typy wyłącznie na zwycięstwa poszczególnych zwycięzców serii. Jest to bardzo trudny okres do stawiania na poszczególne mecze, a przecież o to chodzi w tej fazie, żeby drużyna wygrała 4 spotkania w danym pojedynku. Kursy nie będą poniżej 1.50, bo takich nie opłaca się grać.

3. Ten ostatni podany typ z koszykówki włoskiej jest mój, nie mojego znajomego. Postanowiłem dołączyć coś do mojego repertuaru dlatego mogą pojawiać się teraz takie rzeczy. Są to typy po dokładnej analizie, wyszukane na zagranicznych forach zamkniętych do których mam dostęp za osiągnięcia w typowaniu NBA.

4. Abyście znali źródło pochodzenia typów pod każdym zdarzeniem będę robił następujące odnośniki- Loras- typ z amerykańskiej koszykówki ode mnie, Loras inne- wszystkie moje pozostałe typy, znajomy- typy od mojego znajomego, głównie piłka nożna jak mieliście już okazję zauważyć od jakiegoś czasu.

5. Jako, że typy z amerykańskiego basketu są tylko i wyłącznie mojego autorstwa to tylko te typy będą uznawane w podsumowaniach bilansu i yieldu. Wszystkie pozostałe propozycje będą jedynie rozliczane przez wynik spotkania. Kto będzie chciał to sam zaobserwuje ich skuteczność i oceni czy chce je grać. Jutro w odosobnieniu podsumuję także osiągnięcia w March Madness pod warunkiem, że nie będę nic grał na poniedziałkowy finał.

6. Wszystko inne pozostaje bez zmian.

Mam nadzieję, że chociaż część osób pozostaje ze mną w grze i jest zadowolona z publikowanych w tym temacie propozycji. wink
Posted by: raheemq

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 14/04/2014 14:58

lorasNBA zaginąłeś w akcji? specjalnie się zalogowałem na konto, którego raczej nie używam, aby zapytać czy będziesz dalej prowadzić swój temat? Do tej pory mimo braku komentarzy z mojej strony, wiernie śledziłem Twoje typy smile
Posted by: lorasNBA

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 24/04/2014 17:31

Generalnie zawiesiłem temat z braku czasu, ale jeśli chcecie coś bardzo specjalnego na jutro i nie tylko to zapraszam na PW. Nie chcę tego publikować na forum, żeby zrobił się jakiś public bet. Ograniczona liczba miejsc na to.


Podajesz typy w temacie lub nie podajesz wcale .Zadnych kombinacji z PW,mailami itd.Uwagi pozostaw dla siebie.Takich ktorzy zaczynali i konczyli podobnie jak Ty bylo tu juz wielu
Posted by: rymoholik

Re: Wyłącznie dobre typy z NBA - 24/04/2014 18:23

Loras, czekamy na typy na zwyciezcow serii wink