Sezon 2005 - u bukmachera

Posted by: maher

Sezon 2005 - u bukmachera - 24/01/2005 10:10

Witam,

jako że pomału nadchodzi nowy sezon chciałbym się zorientować kto z uczestników forum:

- "gra" żużel w zakładach bukmacherskich ? (jeśli na pytanie odpowiedziałaś/eś twierdząco to w jakim buku grasz)
- interesuje się żużlem także poza bukmacherką
- może posiada dobry dostęp do wiarygodnego źródła związanego ze sportem żużlowym (klub, działacz, zawodnik)

PS. Czy macie już jakieś sprawdzone informacje co do tego w jakich bukach jaki żużel będzie można grać ?
Posted by: SR

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 24/01/2005 12:31

-ja gram szwecje w expekcie
-polske w totomixie
-anglie w B&W
-interesuje sie zuzlem poza bukmacherka
-co nie co sie wie
Posted by: boozy

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 24/01/2005 14:17

Maher czy ja też sie zaliczam do tej grupy ? ;d
Posted by: maher

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 25/01/2005 18:28

Quote:

Maher czy ja też sie zaliczam do tej grupy ? ;d




To ty sam powinienes wiedziec. A pytania zadalem w celu lekkiego zorientowania sie
Posted by: Giertyszek

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 02/02/2005 10:45

Włączam sie do gry - interesuje mnie zuzel polski i angielski.
Posted by: ermol

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 05/02/2005 02:13

Zuzel Polski oraz Grand Prix ma byc rowniez oferowany w WBZ Millenium ------> zobaczymy na jakim poziomie.
Posted by: ermol

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 05/02/2005 02:14

Aha zapomnialem dodac zuzlem interesuje sie poza bukmacherka od 11 lat jestem kibicem Stali Gorzow !!
Posted by: DRAGO

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 07/02/2005 10:33

Maher mnie znasz ...

Żużel gram w Toto-Mixie , ciekawe co zaoferuje Millenium, nie mam o nich dobrego zdania ale zobaczymy(ostatnio we Wrocławiu otworzyli punkt , tak że mam teraz profa sts toto i milenium w promieniu 500 metrów)

W necie grałem w BAW ale zostałem zablokowany , przymierzam sie do gry w Stan James.


Pozdrawiam

Ivan Drago
Posted by: maher

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 10/02/2005 23:58


hm...Millenium, zobaczymy co zaoferują. Oby się tylko za szybko nie wystraszyli ;p
Posted by: Zuzlowiec

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 11/02/2005 00:39

Panowie co to jest to Milenium????
Posted by: Lopez

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 11/02/2005 08:16

Quote:

Panowie co to jest to Milenium????



Nowy Bukmacher,lecze nie we wszystkich maistach sa jego punkty
Posted by: lucki73

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 10/05/2005 20:18

Witam serdecznie,
Jestem tutaj nowy na Forum więc pozwolę sobie na wstępie przywitać się.

Jako że żużlem intersuję się nie od dziś i coś nie coś chyba o nim wiem, a i wyliczyć potrafię , przeto pograłbym sobie u bukmachera we wszystkie ligi. Ale... mam problem. Nie wiem u którego buka poszczególne ligi grać.

Niby STS wystawia w ofercie wszystkie ligi, ale kursów u nich doprosić się nie sposób, więc w ofercie jest, a rzeczywiście to nie przyjmują.

W Toto-Mix-ie jakieś dziwne handicapy, ale już lepiej.

A jak to wygląda u buków internetowych?

Bardzo prosiłbym o informację, wraz z adresami internetowymi, u których buków regularnie przyjmują poszczególne ligi. Ja ze swej strony obiecuję chyba nie najgorsze typy.

Z góry dzięki i pozdrawiam
lucki73
Posted by: jarko 33

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 10/05/2005 20:49

Quote:

Witam serdecznie,
Jestem tutaj nowy na Forum więc pozwolę sobie na wstępie przywitać się.

Jako że żużlem intersuję się nie od dziś i coś nie coś chyba o nim wiem, a i wyliczyć potrafię , przeto pograłbym sobie u bukmachera we wszystkie ligi. Ale... mam problem. Nie wiem u którego buka poszczególne ligi grać.

Niby STS wystawia w ofercie wszystkie ligi, ale kursów u nich doprosić się nie sposób, więc w ofercie jest, a rzeczywiście to nie przyjmują.

W Toto-Mix-ie jakieś dziwne handicapy, ale już lepiej.

A jak to wygląda u buków internetowych?

Bardzo prosiłbym o informację, wraz z adresami internetowymi, u których buków regularnie przyjmują poszczególne ligi. Ja ze swej strony obiecuję chyba nie najgorsze typy.

Z góry dzięki i pozdrawiam
lucki73



witam kolejnego fana speedwaya
w internecie najwieksza oferte ma betandwin : ekstralige i 1 lige polska lige angielska ( w poniedzialki jeden mecz do obstawienia live ) i lige szwecka
pozdrawiam
Posted by: jarko 33

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 10/05/2005 20:51

a zapomnialem adresy www.betandwin.pl rowniez szwecka lige mozna spotkac w www.expekt.com.pl
Posted by: polskignom

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 10/05/2005 20:53

Od siebie dodam, ze kursy w sts pojawiaja sie popoludniu, tak w granicah 14-16, ale nie sa zbyt przyjazne do gry, poza tym, ze mozna obstawiac bez handicapow.
Posted by: lucki73

Re: Sezon 2005 - u bukmachera - 11/05/2005 11:45

Dziękuję za odpowiedź. Czyli w zasadzie Ci najbardziej popularni bukmacherzy, którzy jednak nie wystawiają lig regularnie, bo każdy w nich ma jakieś przerwy. A to raz nie wystawią w ogóle ligi, a to nie wystawią kursów. A szukam takiego bukmachera, u którego speedway jest regularny i bym nie musiał wpłacać kwot do różnych buków netowych, by sobie pograć wszystkie ligi.

Ale dzięki za odpowiedź raz jeszcze.

Ja postaram się od przyszłego tygodnia wrzucać tutaj dobre typy, bo w zasadzie każdy z meczów rozpisuję sobie bieg po biegu opierając się na średnich z bieżącego oraz trzech poprzednich sezonów.

Wczoraj w szwedzkiej lidze w zasadzie nie trafiłbym tylko Rospiggarny z Masarną, bo któż by ryzykował obstawienie remisu. Stawiałem na wynik w okolicach remisu, z niewielkim wskazaniem na Rospiggarnę, ale remisu nie postawiłbym z oczywistych względów. Takich wyników po prostu trafić się nie da

pozdrawiam
lucki73