CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc.

Posted by: buszmen

CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 21/04/2008 18:14

Tutaj składamy wszelkie zapytania, wyjaśniamy niejasności, wskazujemy błędy w rozliczeniach etc. Prosiłbym aby nie przenosić takich dyskusji do tematów z typami, by zachować tam przejrzystość i porządek. Wątek ten służy także wymianie informacji na temat pogody.
Posted by: kadus

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 22/04/2008 03:15

Expekt liczy wszystkie starty ?
Posted by: jarko 33

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 22/04/2008 03:21

Originally Posted By: kadus
Expekt liczy wszystkie starty ?

tak wszystkie biegi
Posted by: wasp

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 22/04/2008 03:22

Radmanovic - pisalem raz do unibet i tak mi odpisali , ale chodzilo o Andersena na under/over a nie wiem czy tak samo jest jesli chodzi o h2h:

Dziękuję za wiadomość. Zakład na Andersena był przedstawiony ze specjalnym dopiskiem że nie liczą się do wyniku punkty ponusowe i taktyczne. Liczą się tylko punkty uzyskane w 5ciu biegach.
Posted by: Vorspringer

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 22/04/2008 08:33

Originally Posted By: wasp
Radmanovic - pisalem raz do unibet i tak mi odpisali , ale chodzilo o Andersena na under/over a nie wiem czy tak samo jest jesli chodzi o h2h:

Dziękuję za wiadomość. Zakład na Andersena był przedstawiony ze specjalnym dopiskiem że nie liczą się do wyniku punkty ponusowe i taktyczne. Liczą się tylko punkty uzyskane w 5ciu biegach.


To dopiero nazywa się dowolność interpretacji.
Większość (wszystkie0 netowe buki jako punkty "taktyczne i bonusowe" rozumie te podwajane podczas wykorzystanego jokera.
Bonusowymi zaś są bonusy w naszym tradycyjnym rozumieniu.
Tutaj zaś...dziwy rodem z naziemnego Toto-mixa.
Uważałbym na takie wyjaśnienia (vide: pamiętne wytłumaczenie ilości punktów Łaguty przez 'kompetentną" osobę z bet365.
Posted by: kadus

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 25/04/2008 18:22

ktos pamieta jak sts rozliczal zaklady w przypadku rownej ilosci punktow ? (remisow nie ma) , wiem, ze wyzej w klasyfikacji byl ten kto mial jakies "3ki" itd ... jednak jak mieli obaj zalozmy 1,1,0,0,0 i 0,1,0,1,0 ? Czy sts sugerowal sie oficjalnymi wynikami , czy tez wygrywal zawodnik np z nizszym numerem startowym ?
Posted by: HAGIi

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 25/04/2008 18:28

bodajze nizszy numer startowy - nic sie raczej nie zmienilo
Posted by: buszmen

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 25/04/2008 18:51

Liczy się oficjalna klasyfikacja GP. O awansie do 8 decyduje kolejno: ilość zwycięstw, drugich miejsc itd...

Natomiast w klasyfikacji generalnej na miejscach 9-16 decyduje numer startowy.
Posted by: kadus

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 25/04/2008 19:03

Originally Posted By: buszmen
Liczy się oficjalna klasyfikacja GP. O awansie do 8 decyduje kolejno: ilość zwycięstw, drugich miejsc itd...

Natomiast w klasyfikacji generalnej na miejscach 9-16 decyduje numer startowy.


pytanie tylko, czy numer startowy calego sezonu np Nicki Pedersen (1) , Adams (2) , Crump (3) , Gollob (4) , czy numer startowy poszczegolnego GP np Holta(1) , Kasprzak (2) ?
Posted by: HAGIi

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 25/04/2008 19:06

numer startowy nie bo przeciez jest losowany - czysty przypadek
Posted by: buszmen

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 25/04/2008 19:17

Numer startowy na GP na cały rok.
Posted by: endriu999

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 26/04/2008 03:23

Możecie mi powiedzieć jak rozlicza Unibet zakłady żużlowe ?

Zagrałem wczoraj zakład Lingrend 8,5 punkta na poniżej.
Fredrik Lindgren (2,1,4,2*,1,1*) 11+2 Zdobył 11 punktów, ale pod zakładem widniał napis, ze nie są wliczane punkty bonusowe i TAKTYCZNE. A Fredrik jechał taktyczna TS +15 metrów z tył, czyli powinno mu sie nie liczyc te 4 punkty. Pisałem reklamacje, ale to na nic mówią ze zdobył 9 punktów.

Czyli wprowadzają ludzi w błąd z tym napisem, że taktyczne i punkty bonusowe sie nie wlicza.

Proszę o wypowiedzenie sie na ten temat.

Z GÓRY DZIEKUJE
Posted by: Radmanovic

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 26/04/2008 03:38

nie licza taktycznych czyli licza mu 2pt za ten bieg w ktorym jechal 15m z tylu zamiast 4; tak czy taj zdobyl 9pt
Posted by: Vorspringer

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 26/04/2008 10:17

Originally Posted By: buszmen
Liczy się oficjalna klasyfikacja GP. O awansie do 8 decyduje kolejno: ilość zwycięstw, drugich miejsc itd...

Natomiast w klasyfikacji generalnej na miejscach 9-16 decyduje numer startowy.


Gdzie znaleźliście informację o tym, że decyduje numer startowy?
Jeżeli STS uznaje oficjalne wyniki GP to wg mnie poza miejscami 1-4 (bo tu sprawa jest oczywista), decydują kolejno:


*** większa ilość miejsc pierwszych, drugich, trzecich i czwartych (bo nawet czwarte jest korzystniejsze od nieukończenia biegu)

*** bezpośredni pojedynek(-ki) między zainteresowanymi

*** gdyby i tu utrzymał się remis, sędzia zrządzi losowanie

[źródło: pkt. 7 Regulaminu]

Jesteście pewni, że jest inaczej?
Wiem, że rok temu bWin olewał oficjalną klasyfikację GP i od razu w przypadku remisu patrzył na wynik bezpośredniego pojedynku.
Kwestia ważna, bo zapewne już jutro bedzie tu XX postów pt. dlaczego w buku Y jeden rajder z 8 pkt. jest wyżej od innego z takim samym dorobkiem.
Posted by: kadus

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 24/05/2008 23:12

wie ktos moze czy scandic liczy wieksza ilosc punktów czy tez wyzsze miejsce jesli chodzi o zawody GP ?
Posted by: buszmen

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 24/05/2008 23:24

Pogromca: W GP jest inny regulamin niż w normalnych zawodach i decyduje właśnie numer startowy.
Posted by: gumis1987

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 28/06/2008 06:10

Może mi ktoś napisać czy w Milenium można zagrać takie coś na jednym kuponie?

T.Gollob-L.Adams 2
N.Pedersen-T.Gollob 1
N.Pedersen-J.Crump 1
J.Crump-T.Gollob 1

niby w e-kuponie na stronce Milenium wszystko jest dobrze ale np. w STS nie można tak łączyć zdarzeń.
Pozdrawiam.
Posted by: buszmen

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 27/03/2009 16:50

Mam pytanie:
które buki wystawiły ofertę na wczorajsze mecze z Anglii?
Posted by: Green Arrow

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 27/03/2009 17:09

Bwin, bet365, tobet

Pozdrawiam
Posted by: wasp

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 27/03/2009 17:10

Originally Posted By: buszmen
Mam pytanie:
które buki wystawiły ofertę na wczorajsze mecze z Anglii?


Witam.

Bet365 i Tobet(dosc duza oferta) i Sbet, bwin ale te ostatnie buki tylko na mecze i hc na druzyny (bez h2h i u/o na zawodnikow).

ps. natomiast expekt nie wystawil oferty , a kilka dni temu mieli.
Posted by: buszmen

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 27/03/2009 17:19

No to dobrze smile Jeszcze z ciekawości, kto miał niższą linię na Swindon?
Posted by: wasp

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 27/03/2009 17:22

Wszyscy podobnie (Sbet Swindon-14) reszta -13 ,-13,5
Posted by: buszmen

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 06/04/2009 06:50

Pytanie odnośnie dzisiejszych meczów, bo byłem offline. Tobet wystawił 1 ligę włącznie z ofertą na zawodników, czy same mecze?
Posted by: lds

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 06/04/2009 08:20

tylko mecze
Posted by: Lexus

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 17/05/2009 20:25

W B&W tydzien temu linia na U. Leszno była -5,5 a dzis -6,5 frown
Posted by: GreyTiger

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 17/05/2009 21:19

-4 masz w betgunie za 1,7 wink
Posted by: magik0810

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 19/05/2011 13:29

Witam postawilem w zakladach milenium kupon na ktorym zawarlem pojedynki poszczegolnych zawodnikow w GP Szwecji. Postawiłem miedzy innymi pojedynek Jonsson - Lindgren w ktorym padl remis. W klasyfikacji wyzej byl Jonsson ale to nie ma zanaczenia poniewaz liczy sie tylko liczba pkt. Nie było opcji typowania remisu wiec powinien byc zwrot. Sprawdzam kupon online a tam widnieje jako nietrafiony. W milenium babka naturalnie niezorientowana mowi ze sie dowie. Dostaje odpowiedz ze nie trafilem dlatego ze byla opcja remis? Nie jestem ślepym frajerem zebym nie wiedzial co obstawiam bo takiej opcji nie bylo. Czy spotkal sie ktos z podobna sytyacja??
Posted by: magik0810

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 19/05/2011 13:37

niestety nie mozna na e-kuponie jest git ale przy kasie okazuje sie blad.
Posted by: Green Arrow

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 19/05/2011 14:05

W milenium przy parach h2h jest opcja remisu. Jedyny naziemny buk który przy h2h nie ma remisu jest fortuna.
Posted by: magik0810

Re: CHAT - Problemy, reklamacje, pogoda etc. - 19/05/2011 14:11

Originally Posted By: magik0810
Witam postawilem w zakladach milenium kupon na ktorym zawarlem pojedynki poszczegolnych zawodnikow w GP Szwecji. Postawiłem miedzy innymi pojedynek Jonsson - Lindgren w ktorym padl remis. W klasyfikacji wyzej byl Jonsson ale to nie ma zanaczenia poniewaz liczy sie tylko liczba pkt. Nie było opcji typowania remisu wiec powinien byc zwrot. Sprawdzam kupon online a tam widnieje jako nietrafiony. W milenium babka naturalnie niezorientowana mowi ze sie dowie. Dostaje odpowiedz ze nie trafilem dlatego ze byla opcja remis? Nie jestem ślepym frajerem zebym nie wiedzial co obstawiam bo takiej opcji nie bylo. Czy spotkal sie ktos z podobna sytyacja??
Originally Posted By: Green Arrow
W milenium przy parach h2h jest opcja remisu. Jedyny naziemny buk który przy h2h nie ma remisu jest fortuna.
Rozumiem ale typowalem przez internet i nie bylo bylo tylko 2 mozliwosci znalazlem na forum podobna sytuacje ale to jest na quasi forum i nie wiem jak sie dopisac tam..