M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.1

Posted by: Pawka

M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 cz.1 - 04/08/2005 09:06

Witam !

W sobotę 6 sierpnia rozpoczynaj± się w Helsinkach 10 mistrzostwa ¶wiata w lekkiej atletyce, potrwaj± one do niedzieli 14 sierpnia. Z własnego do¶wiadczenia wiem, że powinny one przynie¶ć graj±cym sporo profitów i satysfakcji. Poniżej trochę przydatnych linków :

http://www.iaaf.org/WCH05/index.html - oficjalna strona mistrzostw

http://www.iaaf.org/statistics/toplists/index.html - tegoroczna tabela wyników w poszczególnych konkurencjach

http://www.iaaf.org/gp05/results/index.html - tegoroczne wyniki mitingów organizowanych prze IAAF

Pozdrawiam i życzę sukcesów Pawka z Kielc.
Posted by: glub76

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 04/08/2005 09:52

narazie nie ma duzego wyboru w ofertach. z expekta rozsadnie wyglada srebro anny rogowskiej w skoku o tyczce za 1.65. kto zdobedzie zloto to jest pewne na 99%. natomiast walka o 2 i 3 miejsce powinna rozegrac sie miedzy rogowska i pyrek (feofanova nie wystapi w helsinkach jezeli wierzyc temu artykulowi http://www.kommersant.com/page.asp?idr=500&id=590311 ). moim faworytet jest rogowska, stabilna i rosnaca forma, niedawno pobity rekord Polski, ale najwarzniejsze wg. mnie jest duzo mocniejsza psychicznie od pyrek. ewentulanie mozna sie zabezpieczyc trzecim miejscem rogowskiej za 3.60 na zwrot stawki albo chociaz 50%.
Posted by: Pawka

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 04/08/2005 09:59

A pro po nieobocnych na M¦ to na interii jest przedstawiona lista nieobecnych http://helsinki.interia.pl/aktualnosci/news?inf=652901 jest do¶ć obszerna.
Posted by: Pawka

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 04/08/2005 17:44

Skoro niemogę edytować wcze¶niejszego postu to chciałbym dołożyc jeszcze jeden link do wyników z zeszłorocznej Olimpiady czyli najważniejszego startu lekkoatletów w 2004, czyli docelowej imprezy zeszłego roku, która podobnie jak tegoroczne M¦ s± najważniejsze w obecnym roku dla lekkoatletów. Porównuj±c wyniki Olimpiady możemy uzyskać info jak zawodnik przygotowuje się do najważniejszej imprezy sezonu. Oto ten link : http://www.iaaf.org/oly04/results/byevent.html

Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: Robertino

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 04/08/2005 18:03

Gdzie warto obstawiac w/g Ciebie ? Ktory buk ma duza ofertę ?
Posted by: Pawka

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 04/08/2005 18:35

To zależy ile masz na koncie i gdzie wpłaciłe¶ kasę, ja jestem wierny unibetowi choć wiem, że ofertę z lekkiej maj± niezabogat± czasami, choć się poprawiło bo daj± w tym roku nie tylko mitingi złotej ligi jak było w zeszłych latach (oprócz GP w Sztokholmie ale to zrozumiałe bo to szwedzki buk), a poza tym ja tak wolę, bo mogę się skupić tylko na podanych przez nich parach a nie skakam po ofertach innych buków, a poza tym maj± wieksze limity wygranej albo ich niema wogóle. Wiem, że podczas takich ważnych imprez wszyscy bukmacherzy co¶ dadz± i napewno w każdym w którym masz kasę co¶ możesz znaleĽć. Ja powtarzam lubię unibet i tam gram, wiem że nie napisałem Ci graj tu i tu bo co¶ tam, chciałe¶ moje zdanie to masz, je¶li co¶ Ci pomogłem to się cieszę, je¶li nie zabardzo to trudno.

PS. A czy duża oferta oznacza okazje i promocyjne kursy - niewiem, wiem jedno przyzwyczajenie i granie u konkretnego buka jest ważne, a okazje się zawsze znajd±.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: nawoj

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 04/08/2005 18:48

Cze¶ć Pawka!!
Moze cos wystawi sportingbet-jak kursy będ± takie jak na MS w plywaniu-to super.Betawin tez już cos ma,natomiast unibeta ciężko ograć.Pozdrowienia
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 04/08/2005 22:25

"Organizatorzy 10.lekkoatletycznych mistrzostw ¶wiata, uczestnicy, kibice, słowem wszyscy s± zrozpaczeni prognoz± pogody w Helsinkach na najbliższe 10 dni. Ma być tak jak w czwartek - pochmurno, deszczowo, chłodno i wietrznie."

Niedobrze.
O ile jeszcze w konkurenjach biegowych wszyscy beda mieli wyrownane szanse to juz w konkurencjach tech. moze byc spora loteria.
A szkoda bo sam czekam glownie na skok wzwyz ,w dal,trojskok, oszczep i tyczke a sa to konkurencje w ktorych wiatr moze pokrzyzowac szyki nawet najlepszym.
Ale moze nie bedzie az tak zle...prawdopodobnie bede obstawial dopiero w dniu zawodow po zapoznaniu sie z pogoda podczas przedpoludniowych eliminacji .W razie czego stawkowanie ogranicze o 1/3
Na przyszlosc IAAF powinna zwracac baczniejsza uwage na miejsce organizacji badz co badz drugiej w hierarchii po olimpiadzie imprezy .Jest w końcu na swiecie kilka stadionow z zasuwanymi dachami...
Posted by: Pawka

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 05/08/2005 07:46

Pozdrowienia Nawoj ! - czy unibet ciężko ograć - hmmm mnie się jako¶ udaje z niezłym skutkiem
jak nie maj± jakiej¶ oferty to się dzwoni do nich i zawsze cos dadz± (ja tak robię), a co do prognozy pogody to masz rację bynio wystarczy, że koło do rzytu np dyskiem albo młotem bedzie ¶liskie i powtórka z Sydney gwarantowana gdzie niespodziewanie mieli¶my 2 złota w rzucie młotem na ¶liskim kole. Przy takiej pogodzie nie trudno o niespodzianki i trzeba już indywidualnie podchodzić do poszczególnych konkurencji. A może Bozia odmieni i będzie odwrotnie - ciepło, słonecznie i najważniejsze przewidywanie - bo o przewidywalno¶ć nam w grucie rzeczy chodzi najbardziej.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: nawoj

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 05/08/2005 20:38

Jak leje w Helsinkach,to zagralem delikatnie cos takiego w unibecie ponizej Helsinki 2005: Pchnięcie Kul± MężczyĽni - Zwycięzki Wynik
What will the winning result in the Men`s Shot put be?


21.60 m lub lepiej 1.85
Under 21.60 m 1.85 Może cos bedzie z tego
Posted by: Claudio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 08:10

w totomix jest takie co¶ :

7152 J.GODINA-J.OLSEN KL(kula M) 1,55 --- 2,10

Z tego co widze to godina nie zakwalifikował sie do finału a Olsen i owszem. Czy je¶li postawie na Olsena to i zalicz± czy może obaj kulomioci musz± znaleĽć sie w finale aby zakład był ważny ??
Posted by: tokara

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 08:10

a jakie sa osiagniecia w tym roku w rzucie kula
Posted by: seba stop

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 08:19

Quote:

w totomix jest takie co¶ :

7152 J.GODINA-J.OLSEN KL(kula M) 1,55 --- 2,10

Z tego co widze to godina nie zakwalifikował sie do finału a Olsen i owszem. Czy je¶li postawie na Olsena to i zalicz± czy może obaj kulomioci musz± znaleĽć sie w finale aby zakład był ważny ??




no to chyba normalne ...........co nie
Posted by: Pawka

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 08:26

tokara przeciez podałem link do rezultaów w tym roku tak trudno wej¶c na pierwszy post?
Posted by: Claudio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 08:35

nie wiem czy normalne bo czasami totomix popełnia błedy a ja jestem nowy w tym fachu to wszystkiego jeszcze nie wiem
Posted by: seba stop

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 08:45

Quote:

nie wiem czy normalne bo czasami totomix popełnia błedy a ja jestem nowy w tym fachu to wszystkiego jeszcze nie wiem




popelnia bledy???? a jakie widziales?
to ze maja podana jakas tam godzine nie oznacza ze zaklad beda uznawali ...niestety
ale wystarczy przeczytac regulamin i pewnie pisze ze musza wystartowac
zreszta jesli chcesz nikt nie zabroni ci sprobowac

pozdro
Posted by: seba stop

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 08:53

no a jesli juz o kulach mowa..... to mysle ze mozna postawic
na pojedynek NELSONA z CANTWELLEM ... ten drugi jako jedyny przekroczyl w kwalach 21 metrow ... NELSON uzyskal wynik gorszy .... choc to wiadomo zawsze tylko kwalifikacje
a juz glowny turniej to bedzie inna bajka
kursy wyrownane .... i jak dla mnie z lekka przewaga przystepuje do zawodow CANTWELL
Posted by: arktos

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 10:11

Je¶li chodzi o kulomiotów to Christian CANTWELL wygl±da naprawdę solidnie i wydaje się że jest poza zasięgiem postałych,je¶li będzie kurs w okolicach 1.5 można smiało brać.
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 10:22

Arktos kurs na Cantwella w parze z Nelsonem jest 1.80 w Toto!!!
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 10:33

Był bo już 1,55 - tak samo na Mikhnevicha z Belonogiem z 2,20 na 1,8 co i tak jest tu dobrym kursem na tego pierwszego. (Pinnacle kursy na win - Mikhnevich 6,2 Belonog 14,50)
Miknevich to obrońca tytułu z Paryża. Belonog słabo w eliminacjach - nawet nie przekroczył progu kwalifikacyjnego 20,25)
Posted by: pietroc1908

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 *DELETED* - 06/08/2005 10:33

Post deleted by Misiek
Posted by: arktos

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 14:03

W Unibecie para Reinikainen, T - Tiisanoja, V 1.95 na Tiisanoje kurs zawyżony ,starszy z Finów powinien być wyżej w Expekcie daja na niego 1.7.
Posted by: arktos

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 14:09

Cantwell na V 1.75 też ładnie
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 15:38

Przed chwila Kajsie Bergqvist ubyla najgrozniejsza rywalka w skoku wzwyz rosjanka Slesarenko(kontuzja)
W tej sytuacji mysle ze warto grac V szwedki .
Posted by: Giertyszek

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 15:46

Quote:

Przed chwila Kajsie Bergqvist ubyla najgrozniejsza rywalka w skoku wzwyz rosjanka Slesarenko(kontuzja)
W tej sytuacji mysle ze warto grac V szwedki .




a w jakim buku mozna to grac?
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 15:52

przez 5 min w unibecie .
teraz sie zreflektowali i chwilowo zamkneli .Otworza jak skoryguja kursy ja zlapalem po 2.3
Posted by: adrenalina

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 15:57

na v Cantwella 1,90 w baw
Ja sie nie znam, a zatem napiszcie czy warto:>

z góry dziekuje
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 18:13

Ogladal ktos eliminacje trojskoku?
Co sie dzieje z Lebiediev± ?
Oddala tylko jeden slabiutki skok ktory ledwo co dal jej awans do finalu .Czyzby jakas kontuzja ?
Juz podczas ostatniego mitingu w Oslo komentatorzy mowili ze lekko utyka a miedzy probami robila sobie oklady z lodu.
Gdyby nie to ze wciaz miala szanse na zwyciestwo w "zlotej lidze " to pewnie by sobie odpuscila tamten start.
Czyzby przedobrzyla ?
Posted by: arktos

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 18:50

Quote:

W Unibecie para Reinikainen, T - Tiisanoja, V 1.95 na Tiisanoje kurs zawyżony ,starszy z Finów powinien być wyżej w Expekcie daja na niego 1.7.





No i gładziutko szkoda że kosztem Majewskiego
Posted by: gremlin

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 19:03

no a Cantwell kompletna klapa Nelson go masakruje!!!
Posted by: arktos

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 19:11

Quote:

no a Cantwell kompletna klapa Nelson go masakruje!!!




Znokautował go pierwszym rzutem i juz się pajac nie podniósł,słaba psychika
Posted by: gremlin

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 19:20

lekkoatletom to ja raczej juz dziekuje!!!!
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 19:49

Quote:

Ogladal ktos eliminacje trojskoku?
Co sie dzieje z Lebiediev± ?
Oddala tylko jeden slabiutki skok ktory ledwo co dal jej awans do finalu .Czyzby jakas kontuzja ?
Juz podczas ostatniego mitingu w Oslo komentatorzy mowili ze lekko utyka a miedzy probami robila sobie oklady z lodu.
Gdyby nie to ze wciaz miala szanse na zwyciestwo w "zlotej lidze " to pewnie by sobie odpuscila tamten start.
Czyzby przedobrzyla ?



To chyba ta sama kontuzja, bodajze kostki, mysle, ze wystartuje jutro i postara sie wygrac w 2-3 skokach. Dzis skoczyla tylko raz, moim zdaniem znajac mozliwosci rywalek odpuscila dalsze skoki, zeby byc gotowym na dalsza rywalizacje w M¦ i golden league, ale to jest moja opinia, jak znajde jakies dokladne info to podam.
Posted by: ciacho1984

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 19:57

Mam pytanie co sadzicie o zwyciestwie Holma w skoku wzwyż, wydaje sie on dosc sporym faworytem, a kurs w profie kusi 2,25.
Ma ktos jakies opinie co do tego typu.
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 21:01

Quote:

Quote:

Ogladal ktos eliminacje trojskoku?
Co sie dzieje z Lebiediev± ?
Oddala tylko jeden slabiutki skok ktory ledwo co dal jej awans do finalu .Czyzby jakas kontuzja ?
Juz podczas ostatniego mitingu w Oslo komentatorzy mowili ze lekko utyka a miedzy probami robila sobie oklady z lodu.
Gdyby nie to ze wciaz miala szanse na zwyciestwo w "zlotej lidze " to pewnie by sobie odpuscila tamten start.
Czyzby przedobrzyla ?



To chyba ta sama kontuzja, bodajze kostki, mysle, ze wystartuje jutro i postara sie wygrac w 2-3 skokach. Dzis skoczyla tylko raz, moim zdaniem znajac mozliwosci rywalek odpuscila dalsze skoki, zeby byc gotowym na dalsza rywalizacje w M¦ i golden league, ale to jest moja opinia, jak znajde jakies dokladne info to podam.




Wnioskuje ze tez nie widziales tego skoku ?
Ciekawe czy wogole eurosport to pokazal ? Interesuje mnie czy
to byl rzeczywiscie skok oddany jak najmniejszym nakladem sil czy moze bylo widac jakis grymas bolu, jakies utykanie ? Z tego co sie orientuje to eliminacje odbywaly sie na dwoch skoczniach i raczej ciezko byloby jej kontrolowac to co dzieje sie na drugiej skoczni .Dlatego jezeli chciala sie oszczedzac to mogla skoczyc w pierwszej probie 14.50 cm i spokojnie sie spakowac. A w zaistnialej sytuacji musiala drzec do ostatniej kolejki.
Ciekawie zareagowal unibet .Wczoraj zwyciestwo Lebiedievej bylo za 1.45 dzis juz 2.3
Czyzby cos wiedzieli czy opieraja sie tylko na wynikach z eliminacji ?
IMO jezeli rosjance nie poglebil sie ten wczesniejszy uraz to jutro spokojnie to wygra.
Przed eliminacjami obawialem sie jeszcze Piatykh i Devetzi ale widac ze tylko greczynke stac ew .na skok w granicach 14.80cm.Rowniez T.Smith nie powinna wiecej skoczyc.
Lebiediewa przed tygodniem w oslo miala 14.89cm a w minimalnie spalonej probie ok. 15m.
Gdyby ta kontuzja okazala sie jednak grozna to nie sadze aby zdecydowala sie jutro skakac z gory wiedzac ze nie ma szans na wygrana .Za duze ryzyko a w perspektywie jeszcze wiele dobrze platnych mityngow.
Podsumowujac uwazam ze jezeli Lebiedieva wystartuje to wygra chocby nawet zdecydowala sie skakac na blokadzie.
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 21:25

no, nie widzialem, samo osobiscie jakbym mial konto w unibecie to bym zagral na Lebedeva. Skoczyla 14.15, bo moglo ja cos podczas skoku zabolec, ale mimo wszystko taki wynik przewaznie dawal awans i dlatego mysle, ze zrezygnowala. Z restza mam taka nadzieje, bo jej kibicuje, sam jak gdzies bede mial okazje to ja jutro zagram, bo mysle, ze to wygra na srodkach przeciwbolowych i blokadzie.
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 06/08/2005 22:39

Takie cos znalazlem:

Lebedeva takes easy route to triple jump final

Russia’s Tatyana Lebedeva made a comfortable, though not spectacular, start to her quest to win a third consecutive world championships gold in the triple jump this morning. The 29 year old, who was disappointed to finish third at the Olympic Games in Athens last year, jumped 14.15 on her first attempt as, initially, many of the principals struggled to make the automatic qualifying mark of 14.35 in the swirling wind of Helsinki’s Olympic stadium.

Lebedeva has leapt beyond 15 metres already three times this year and with three Golden League wins is in line for the a share of the $1 million jackpot. However, she hurt her left Achilles while warming up in Oslo last week casting doubts on her chances. Clearly not wanting to test the injury here before tomorrow’s final, she settled at 14.15 and did not take her other two attempts. It was a risky move as all but two of the other qualifiers jumped further and she went through only in 10th place.


Czyli wychodzi na to ze swiadomie sie oszczedzala.
Jest kontuzja achillesa ale to nic nowego. Na ile to jest powazne to wie tylko ona sama.
W finale pojdzie na maksa i albo wygra ...albo ja zniosa .
Jak dla mnie za duze ryzyko .
Gram Lebiedieva jednak tylko 2/10 .
Duzo pewniej wyglada para: Smith - Pyatykh 1 1.55 8/10
Posted by: Maciek

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 07:24

No faktycznie,w elimin. Smith skoszyła 0 29 cm dalej,ale miała wiatr +3,a rosjanka -1.3.Natomiast Lebiedewa ledwo wlazła so finału
Posted by: gizmo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 08:06

Mam jedno pytanie odnosnie zakladow w toto:
Rezultat zwyc. (9,97 sek) R (100m M)
1 to ponizej tego czasu czy powyzej ?Na logike powinno byc ponizej ale pytam sie dla pewnosci bo juz chyba kiedys przy okazji tego typu zakladow zrobili oznaczenia odwrotne niz wszyscy przypuszczali.
Posted by: gremlin

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 08:22

Quote:

Mam jedno pytanie odnosnie zakladow w toto:
Rezultat zwyc. (9,97 sek) R (100m M)
1 to ponizej tego czasu czy powyzej ?Na logike powinno byc ponizej ale pytam sie dla pewnosci bo juz chyba kiedys przy okazji tego typu zakladow zrobili oznaczenia odwrotne niz wszyscy przypuszczali.



proponuje dokladnie zasiegnac jezyka w tym temacie na miejscu bo jezeli chodzi o toto-mix to sa mistrzami w tego typu przekretach - potwierdzam ze kiedys byla taka sytuacja wiec moze i dzis sprobuja cos popiepszyc!! jezeli osoba obslugujaca nie bedzie wiedziala dokladnie to nalegaj aby zadzwonila i niech przesla info tak abys mial napisane czarno na bialym
Posted by: NBA FAN

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 08:43

Kursy z Profa co o nich myslicie ?
Lebedeva 1.25 1.07 1.03
Smith 5 2 1.4
Aldama 6 2.5 1.5
Devetzi 6 2.5 1.5
Martinez 15 6 3
Lebedeva-Smith 1.18 3.5
Lebedeva-Aldama 1.15 3.8
Aldama-Pyatykh 1.41 2.36


Pyatykh wygra bardzo smakowicie a pozatym Smith w "3".
Posted by: Cholo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 08:59

Quote:

Kursy z Profa co o nich myslicie ?
Lebedeva 1.25 1.07 1.03
Smith 5 2 1.4
Aldama 6 2.5 1.5
Devetzi 6 2.5 1.5
Martinez 15 6 3
Lebedeva-Smith 1.18 3.5
Lebedeva-Aldama 1.15 3.8
Aldama-Pyatykh 1.41 2.36


Pyatykh wygra bardzo smakowicie a pozatym Smith w "3".




kursy z profa ale prof zamkniety w niedziele
Posted by: Robertino

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 09:13

Qrwa ale pierdolisz czlowieku , czynny jest PROF !
Posted by: NBA FAN

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 09:21

Prof juz czynny przynajmniej u mnie
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 11:45

Witam

aż się dziwię czemu nikt jeszcze nie napisał o kwiatku, który jest w toitoimixie, a mianowicie o parze:

A.ZAKARI-F.OBIKWELU KL (100m M) 1.65 - 1.95

cały czas zastanawiam się czym kierował sie toitoi daj±c tak± parę i to po takich kursie na Obikwelu , w całym necie Obikwelu wymieniany jako drugi do złotego medalu po Gatlinie, Zakari gdzie¶ daleko - dla przykładu "pierwszy z brzegu":
Unibet
Gatlin, J 1.50
Obikwelu, F 8.00
Scott, L 8.00
Brown, D 12.00
Pognon, R 18.00
Thomas, D 18.00
Crawford, S 22.00
Zakari, A 25.00

inne buki widz± szanse Zakari'ego troszkę wyżej (~5 miejsce), jednak Obikwelu wszędzie jako ten drugi.
Czasy z eliminacji:
Zakari - 10,41 (-2.0 m/s)
Obikwelu - 10,19 (0,7 m/s)
http://www.iaaf.org/WCH05/results/gender=M/discipline=100/combCode=hash/roundCode=qf/index.html
Widzialem bieg w ktorym wygral Obikwelu to widać bylo ze spokojnie i mial jeszcze zapas - bieg na paluszkach jak konik polny - biegu Zakari'ego nie widzialem. Osobiscie uwazam ze Obikwelu wygra finał z wg mnie przereklamowanym Gatlinem.
Oczywiscie dzis jeszcze półfinaly, ale nie widze mozliwosci zeby Obikwelu nie zakwalifikowal sie w nich. To Zakari moze miec problem z zakwalifikowaniem sie gdyz biegnie obok Gatlina, Thomasa, Browna, Pognona.
Wg prognoza pogodowych nie powinno byc wiekszych deszczów na wieczor - szanse na jakikolwiek deszcze 30%, obecnie w Helsinkach słońce.
Podsumowuj±c - mimo iż to konkurencja szybkosciowa - zagralem grubo tego singla po 1,95 na Obikwelu i uważam, że toto popelnil tutaj spory bł±d - chyba, że kto¶ mnie ol¶ni i wyprowadzi z hurraoptymizmu.

pozdro
Posted by: nawoj

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 12:02

Sprint to troche loteria..
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 12:21

No tak - wiadomo, że konkurencje szybko¶ciowe czy to w biegach czy to w pływaniu mog± być loteryjne (choć tu np wygrywali faworyci - dwukrotnie Schoeman, Grigoriadis, Warnecke (tu akurat nie wiem czy byl faworytem) jednak wszedzie sa ci faworyci i ci "troche mniej" i gdyby wystawili parę np. Gatlin - Frater 1,95 - 1,65 tez bys nie wzi±ł?

Jeszcze taki wykładnik w CB:
Mens - 100 Metres Group of 3
OBIKWELU, Francis (POR) 1.70
SCOTT, Leonard (USA) 2.60
ZAKARI, Abdul Aziz (GHA) 5.50
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 12:22

Arcy zbyt duza uwage przykladasz do wynikow z eliminacji...
Tam biegnie sie na miejsca a nie na wynik .W finale Zakari powinien byc w trojce.
Gdybym mial juz grac to postawilbym odwrotnie
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 12:26

Wlasnie wyników z eliminacji praktycznie w ogóle nie biorę pod uwagę - zdecydowana większo¶ć (90-95%) to po prostu spore różnice kursowe, no ale zobaczymy wieczorem.

pozdro
Posted by: Don

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 12:31

jak myslicie, jest sens kontrowac C. Kluft w siedmioboju ?? kurs 4,5 na Barber w tej chwili a zostal tylko bieg na 800m... Barber ma szanse wygrac z Kluft w tym biegu ?
Posted by: g00niek

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 12:48

Arcyinkwizytor znalazles swietna oferte z Obikwelu... Widzialem wczoraj Portugalczyka (sic!) i naprawde pobiegl znakomicie i mysle ze naprawde ma szanse powalczyc o zloto...

Ehhh ja tego nie zauwazylem bo na pewno grubo by poszlo
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 12:55

Je¶li się nie mylę to po 6 konkurencjach Barber ma w tej chwili 5888 a Kluft 5906 czyli 18 pkt. przewagi.

W tym roku w czasie swych najlepszych wyników Szwedka przebiegła 800 metrów w czasie 2:10.46 co dałoby jej 958 punktów a rezultat Francuzki to 2:14.66 - > 898.

Najlepszy wynik Barber w historii to 2.13 więc szanse na wygran± s± iluzoryczne, musiałaby pobiec około 1.5 sekundy szybciej niż Kluft ale aby Barber wygrała to raczej Kluft musiałaby przegrać o 1.5 sekundy

W finale tzn ostatniej konkurencji wg mnie Kluft pobiegnie około 2:11- 2:12 a Barber nie szybciej niż 2:14.
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 14:29

Baya Rahouli - Yargelis Savigne 2 1.6 8/10 expekt
Na Rahouli gralem w Oslo w parze z Aldama i sie niezle przejechalem .Obie byly slabiutkie a Algierka nie skoczyla nawet 14m ! Widzialem jeden skok i co sie odrazu rzucilo w oczy to bardzo slaba szybkosc na rozbiegu. Jak nie ma szybkosci to o dalekim skakaniu mozna zapomniec
W Helsinkach w eliminacjach skoczyla 14.02 i 14.17 widac co prawda pewien postep ale to i tak bardzo slabo .Ten wynik ledwo co dal jej awans do finalu
Dzis prawdopodobnie nie zakwalifikuje sie nawet do waskiego finalu.
Kubanka miala 14.28 i 14.47 w porownywalnych warunkach.
Wyglada na to ze ma jeszcze rezerwy
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 17:49

Po półfinałach kiepsko widze swój zakład :/ Zakari pobiegł ładnie - mam nadzieje ze wysiadzie psychicznie Teraz w Unibecie
Zakari, A - Obikwelu, F
Najlepsza pozycja końcowa
1.55 2.30
Posted by: Pawka

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 17:59

Dla pytajacych a takich pewno bedzie dużo Labiedewa niewystartowała w konkursie trójskoku.
Posted by: Pawka

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 18:04

Przepraszam za literówkę Lebiedewa nie wystartowała, a co do Karoliny to dzieki unibetowi odbiłem sobie z nawi±zka to co zainwestowałem w Barber, po tym jak Barber spieprzyła rzut oszczepem rzucaj±c o 5 m gorzej niz w tym roku. Dobrze, że unibet dał 17 % zysku, bo dał na Karoline 1.17 z czego skwapliwie skorzystałem.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: anty_ubek

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 18:28

Quote:

Przepraszam za literówkę Lebiedewa nie wystartowała, a co do Karoliny to dzieki unibetowi odbiłem sobie z nawi±zka to co zainwestowałem w Barber, po tym jak Barber spieprzyła rzut oszczepem rzucaj±c o 5 m gorzej niz w tym roku. Dobrze, że unibet dał 17 % zysku, bo dał na Karoline 1.17 z czego skwapliwie skorzystałem.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.




Widze, ze chwalenie sie typami po zakonczeniu zawodow staje sie powoli norma na tym forum.
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 18:39

Zakari
Posted by: teges6

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 19:16

Mam pytanie. Postawiłem, że w trójskoku wygra Lebedeva a ona wogóle nie wystartowała. Postawiłem to dzisiaj już po kwalifikacjach, więc zakład obejmował jedynie serię finałow±. Zakład zawarłem w UNIBECIE. Jak oni to rozlicz±?? Powinien być zwrot??? Lebedeva przecierz wogóle nie wystartowała.
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 19:25

Quote:

Mam pytanie. Postawiłem, że w trójskoku wygra Lebedeva a ona wogóle nie wystartowała. Postawiłem to dzisiaj już po kwalifikacjach, więc zakład obejmował jedynie serię finałow±. Zakład zawarłem w UNIBECIE. Jak oni to rozlicz±?? Powinien być zwrot??? Lebedeva przecierz wogóle nie wystartowała.



Czytamy regulamin firmy bukmacherskiej...

Mam pro¶bę do wszystkich:
Nie odpowiadajcie ci±gle na pytania typu "Jak buk w takiej sytuacji rozliczy mi zakład?" bo czytanie regulaminu nie boli a je¶li będ± dostawać tutaj odpowiedzi jak na srebrnej tacy to takie pytania będ± się pojawiały bez końca.
Posted by: anty_ubek

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 19:29

Quote:

Mam pytanie. Postawiłem, że w trójskoku wygra Lebedeva a ona wogóle nie wystartowała. Postawiłem to dzisiaj już po kwalifikacjach, więc zakład obejmował jedynie serię finałow±. Zakład zawarłem w UNIBECIE. Jak oni to rozlicz±?? Powinien być zwrot??? Lebedeva przecierz wogóle nie wystartowała.




Krotko: Nie ma zwroto na non-starters !!! Pisze to zawsze przyzkaldzie tego typu. Jak stawiasz to trzeba przeczytac...
Posted by: teges6

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 19:40

tomo
Nie b±dĽ taki do przodu bo Ci z tyłu zabranie.
Pierwsze co to sprawdziłem w regulaminie ale nie ma tam o tym ani słowa, przynajmniej ja nie znalazłem.
Jest tylko mowa o zak±łdach head to head i tam w takich przypadkach jest zwrot.
Posted by: host

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 20:07

Siemka, wiecie moze kto byl lepszy?

Smith - Pyatykh ? Z Gory THX
Posted by: kardynal20

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 20:15

smith była lepsza na 100%
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 20:30

Piekny dzien...
Jakby tego bylo malo to jeszcze live Baw dobawil.
W momencie kiedy okazalo sie za Lebiediewa nie wystartuje wystawili taki zaklad:
T,Smith V 3.1
Devetzí V 2.5
Any other athlete poczatkowo 5 i szybko spadlo do do 2.9

Zagralem Smith i Devetzi z gory zakladajac ze jedna z nich wygra .Obojetnie ktora i tak bylbym do przodu .
Poczatkowo nie wygladalo to najlepiej .Po trzech kolejkach nieznacznie ale prowadzila Pyatykh.
Kursy na obie faworytki zaczely juz nieznacznie rosnac i wtedy do swojej czwartej proby stanela Smith.
W telewizji nie bylo tego widac bo realizatorzy skupili sie na prezentacji zawodnikow przygotowujacych sie do biegu na 400m ploty.
Wiedzialem ze Smith sie przygtowywuje bo tak wynikalo ze stronki live z Helsinek.
Realizatorzy dalej skupieni na biegaczach ...i w tym momencie ogromna wrzawa na trubunach !
Od razu wiedzialem ze byla to reakcja na skok Smith bo w tym czasie na stadionie nie bylo zadnych konkurencji oprocz trojskoku.
Aplauz publiki znamionowal prawdopodobnie najlepszy wynik bo takiej wrzawy nie bylo wczesniej nawet przy najlepszej probie Piatykh.
Patrze na live Baw a tam nadal 3.75 !!! Zagralem...
Kurs jeszcze wisial przez okolo 30 sek .nawet chwile po tym jak pokazali ten skok z odtworzenia !
Zagralem jeszcze raz!
Zdjeli dopiero po tym jak pokazali w tv jak Jamajka odbila sie przy tym skoku 40 cm przed belka.
Posted by: phaser

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 07/08/2005 21:11

Arcy-mistrzu gratuluje ladnego typu na Obikwelu sam skorzystalem...
Posted by: Pawka

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 08:35

Anty ubek nie chwale sie wygranymi po zakończeniu zawodów bo to do mnie nie podobne napisałem tylko o ofercie unibet to po pierwsze, a po drugie jezeli ktos wczesniej napisal uzasadnienie czy kontrowac i grac na Barber albo Kluft to po co to powielać a po trzecie itd. po co mam pisac uzasadnienia skoro to i tak nie pomoze bo i tak wszystkim nie dogodzę.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 08:42

Berqvist -Howard 1 1.41 8/10 Howard- Palamar 2 2.36 5/10

Prof nie najlepiej skalkulowal tu kursy .
Mloda amerykanka miala spore problemy juz w eliminacjach.
Poczawszy od 1.84 wszystkie wysokosci zaliczala w drugich probach.
Na 1.93 jej drugi skok tez byl slaby i poprzeczka ledwo co utrzymala sie na stojakach.
Widac u tej zawodniczki ogromny potencjal ale widac tez ogromne braki techniczne . Przede wszystkim rozbieg.
Wyglada to jakby skakala w dal. Za dwa trzy lata z innym trenerem bedzie najlepsza na swiecie ale jeszcze nie dzis...
Posted by: Uther

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 11:08

W Profie dali tez Pyrek miejsce 1-3 za 1,3
moim zdaniem to ciekawa oferta
Pyrek powalczy o 2 lub 3 miejsce
do medalu powinno wystarczyc 4,6 w pierwszej pobie
badz 4,65 w kazdej .
Obawiam sie tylko Polnowej ale chyba warto zagrac ???
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 11:14

Witam

apropo typu w profie na Palamar w parze z Howard - tak maj±:

Unibet
Palamar - Howard
1.75 - 1.95

Nordicbet
Palamar - Howard
1.60 - 2.10

Oprócz tego bardzo dobry zakład oferuje nam nie kto inny jak toitoimix , a mianowicie:

7164 Rezultat zwyc. 10.92 R ( 100m K )
1.85 8.00 1.85

Stawiam tu na >10,92 z dwóch powodów, w tym roku wyniki na ¶wiecie - jedynie 2 zawodniczki przekroczyły ten próg i było to w jednym wy¶cigu bardzo szybkim finale na mityngu w Lausanne. Zreszt± link do najlepszyvh wyników w tym roku:
http://www.iaaf.org/statistics/toplists/...al=A/index.html
No i drugi powód - pogoda - dzi¶ zła pogoda w Helsinkach i ma padać większo¶ć dnia, a wieczorem raczej napewno - pogoda godzina po godzinie:
http://www.weather.com/activities/travel...amp;from=search

zła pogoda + osi±gane wyniki w tym roku = mała szansa na przekroczenie tego progu.
I teraz jeszcze pytanie - jak to postawić, bo jeszcze nie byłem w toto - jako 1 czy jako 2? wg zakladów under/over powinienem postawic na 2 jako over 10,92, jednak patrz±c na wyniki na stronie totomixa na zakład:
7160 Rezultat zwyc. (9,97 sek) R (100m M) 2 - widzimy że rezultat jest jako 2 a przecież Gatlin pobiegł w czasie 9,88 czyli under 9,97. Wie kto¶ o co biega i wie na 100% jak postawić czas zwyciężczyni większy niż 10,92 u kobiet?

pozdro
Posted by: NBA FAN

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 11:21

Jak chcesz postawic ze nie osiagna tego czasu to stawiaj jedynke.

a co do typow to :

Janowska 1-3 1.45
Bekele 1.18
Isinbajeva pobije r.¶ NIE 1.71
Posted by: Geremi

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 11:24

Quote:

Witam

apropo typu w profie na Palamar w parze z Howard - tak maj±:

Unibet
Palamar - Howard
1.75 - 1.95

Nordicbet
Palamar - Howard
1.60 - 2.10

Oprócz tego bardzo dobry zakład oferuje nam nie kto inny jak toitoimix , a mianowicie:

7164 Rezultat zwyc. 10.92 R ( 100m K )
1.85 8.00 1.85

Stawiam tu na >10,92 z dwóch powodów, w tym roku wyniki na ¶wiecie - jedynie 2 zawodniczki przekroczyły ten próg i było to w jednym wy¶cigu bardzo szybkim finale na mityngu w Lausanne. Zreszt± link do najlepszyvh wyników w tym roku:
http://www.iaaf.org/statistics/toplists/...al=A/index.html
No i drugi powód - pogoda - dzi¶ zła pogoda w Helsinkach i ma padać większo¶ć dnia, a wieczorem raczej napewno - pogoda godzina po godzinie:
http://www.weather.com/activities/travel...amp;from=search

zła pogoda + osi±gane wyniki w tym roku = mała szansa na przekroczenie tego progu.
I teraz jeszcze pytanie - jak to postawić, bo jeszcze nie byłem w toto - jako 1 czy jako 2? wg zakladów under/over powinienem postawic na 2 jako over 10,92, jednak patrz±c na wyniki na stronie totomixa na zakład:
7160 Rezultat zwyc. (9,97 sek) R (100m M) 2 - widzimy że rezultat jest jako 2 a przecież Gatlin pobiegł w czasie 9,88 czyli under 9,97. Wie kto¶ o co biega i wie na 100% jak postawić czas zwyciężczyni większy niż 10,92 u kobiet?

pozdro




R Należy wytypować, czy rezultat uzyskany przez zwycięzcę konkurencji będzie:
1 - gorszy od podanego
0 - równy
2 - lepszy od podanego

Takie cos znalazlem na stronie totomixu odnosnie lekkoatetyki ,wiec wychodzi na to ze dzis trzeba dac 1 jesli uwazasz ze bedzie gorszy czas niz 10,92
Posted by: daro1981

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 11:24

Witam.
W oznaczeniach Toto pisze tak:
Należy wytypować, czy rezultat uzyskany przez zwycięzcę konkurencji będzie:
1 - gorszy od podanego
0 - równy
2 - lepszy od podanego
Posted by: hot-oil

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 11:27

Quote:

Jak chcesz postawic ze nie osiagna tego czasu to stawiaj jedynke.

a co do typow to :

Janowska 1-3 1.45
Bekele 1.18
Isinbajeva pobije r.¶ NIE 1.71




gdzie jest taka mozliwosc ze nie pobije rekordu ¶wiata?? w toto-mixie?
Posted by: NBA FAN

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 11:32

Quote:

Quote:

Jak chcesz postawic ze nie osiagna tego czasu to stawiaj jedynke.

a co do typow to :

Janowska 1-3 1.45
Bekele 1.18
Isinbajeva pobije r.¶ NIE 1.71




gdzie jest taka mozliwosc ze nie pobije rekordu ¶wiata?? w toto-mixie?




Prof

jak patrzylem rano bylo ok. 1.45

Skacza w srode ale lepiej puscic wczesniej
Posted by: hot-oil

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 11:44


Prof

jak patrzylem rano bylo ok. 1.45

Skacza w srode ale lepiej puscic wczesniej




wydaje się to do¶ć pewne bior±c pod uwage warunki atmosferyczne nie da rady pobic rekordu w takich warunkach..
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 11:50

Zakład na rezultat dzisiejszego sprintu pań rzeczywi¶cie bardzo ciekawy, a wszystkie znaki na niebie i ziemi iż czas ten będzie gorszy niż 10.92.

Mam jeszcze takie do¶ć dziwne pytanie i w±tpie czy kto¶ będzie znał na nie odpowiedĽ no ale może jednak.
Otóż chodzi mi o to w którym kierunku geograficznym będ± biegły panie na 100 metrów? Prognozy przewiduj± na dzisiaj wiatr wschodni (ewentualnie południowo wschodni) a jak doskonale wiadomo siła i kierunek wiatru mog± mieć do¶ć istotny wpływ na końcowy rezultat zwyciężczyni.
Posted by: sebkos

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 11:56

Skoro ma padać i być zimno to lepszym zakładem niż sprint wydaje sie skok w wzwyż - wysokosć 2,00 w tych warunkach raczej nie do pobicia Dodatkowo patrz±c jak panie się mordowały w eleminacjach ...
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 11:56

hot-oli pamiętaj jednak że finał konkursu skoku o tyczce rozegrany zostanie opiero w ¶rodę a nie dzisiaj więc pogoda może być już zupełnie inna.
Posted by: LEWY

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 11:59

tomo w jakim kierunku geograficznym to nie wiem ale napewno przed siebie
dobra koniec z zartami jak kiedy¶ juz wspominałem na LA sie nie znam a nie mam czego dozucic do Bayernu a wiec co najlepiej zagrac z oferty Toto z lekkiej ??
pzdr
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 12:13

@LEWY
To wcale nie s± żarty - siła i kierunek wiatru maj± bardzo istotny wpływ na rezultaty sprintów. Niestety znalezienie odpowiedzi na nurtuj±ce mnie pytanie graniczy z cudem.

@sebkos
Jeżeli pisz±c o skoku wzwyż masz na my¶li zakł±d z Toto-Mixa to on jest o tyle ciekawy, ze linia ustawiona jest na 2.00.50 (sł. dwa metry i pół centymetra) więc nawet jak która¶ skoczy te 2.00 to zakładzik jak najbardziej wejdzie.
Posted by: hot-oil

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 12:20

Quote:

tomo w jakim kierunku geograficznym to nie wiem ale napewno przed siebie
dobra koniec z zartami jak kiedy¶ juz wspominałem na LA sie nie znam a nie mam czego dozucic do Bayernu a wiec co najlepiej zagrac z oferty Toto z lekkiej ??
pzdr




Berqvist-Howard 1,31 2.91
Posted by: sebkos

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 12:23

Tak Tomo tylko że wzwyż nie skacze sie 2,0 m
Granice sa 1,99 i 2,01 je¶li się nie myle także to bez znaczenia co mówisz. Wysoko¶ć się podnosi o 2 cm
Posted by: NBA FAN

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 12:28

A co myslicie o rzucie mlotem 82.70 sa w stanie pokonac tylko Bialorusini ale biorac pod uwage pogode i fakt ze poza krajem ich wyniki nie sa az tak dobre sklania ku krotszym rzutom.

Co do pewniaka to BEKELE na 10000M
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 12:31

Może i masz racje sebkos (ja w LA nie jestem zbyt mocny) ale w tebeli najlepszych tegorocznych rezultatów widzę niejeden wynik 2.00 a i 1.98 się pojawia.
Posted by: hot-oil

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 12:33

Macie gdzies wyniki połfinałów 100m kobitek.. z gory dzieki..albo podajcie stronke gdzie sa wyniki wszystkich eliminacji i polfinalow w danych konkurencjach
Posted by: bobson

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 12:36

polfinaly beda rozegrane dopiero dzisiaj
Posted by: hot-oil

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 12:36

Quote:

Może i masz racje sebkos (ja w LA nie jestem zbyt mocny) ale w tebeli najlepszych tegorocznych rezultatów widzę niejeden wynik 2.00 a i 1.98 się pojawia.




dokładnie...przeciez zawodnik chyba moze sobie podnosic o ile mu sie podoba(mówi±c juz o tych wyższych granicach)
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 12:36

Półfinały sprintu dopiero dzisiaj.

http://www.iaaf.org/WCH05/index.html - tutaj oficjalna stronka mistrzostw a na niej wszelkie wyniki.
Posted by: sebkos

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 12:40

Quote:

Może i masz racje sebkos (ja w LA nie jestem zbyt mocny) ale w tebeli najlepszych tegorocznych rezultatów widzę niejeden wynik 2.00 a i 1.98 się pojawia.




Tak na mityngach jest większa dowolno¶ć - ale na imprezach mistrzowskich idzie sie o 2 cm na nieparzystych wysoko¶ciach. Przynajmniej tak mi sie zdaje, ale na pewno nie jest tak że zawodnik sobie podnosi o ile mu sie podoba - owszem moze opuszczać wysoko¶ci ale kto to robi ...
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 12:50

Dzięki chłopaki za pomoc z totomixem.

Oczywi¶cie zagrałem jeszcze skok wzwyż kobiet, że nie osi±gna rezultatu 2,01m z podobnych względów.

Je¶li chodzi o podnoszenie progu w finale to wydaje mi się, że nie ma żadnych ograniczeń np. 2 lata temu w Paryżu progi kwalifikacyjne wygl±dały tak samo jak w Helsinkach, a w finale było tak - 1.85 1.90 1.95 1.98 2.00 2.02 2.04 2.06.

Wyniki w tym roku na ¶wiecie:
http://www.iaaf.org/statistics/toplists/...al=A/index.html
jak widać tylko raz przekroczony został próg przez Kasje w Gavle - wystawiony przez totomix. Dodatkowo nie ma jak wiadomo Cloete, z powodu kontuzji nie ma Slesarenko - poziom zawodów może stać na niższym poziomie motywacyjnym. Także kwalifikacyjne problemy Howard, Cicherovej. No, ale przede wszystkim pogoda, mokra bieżnia, chłodnawo.

Pozdro
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 12:53

Quote:

(...) 2 lata temu w Paryżu progi kwalifikacyjne wygl±dały tak samo jak w Helsinkach, a w finale było tak - 1.85 1.90 1.95 1.98 2.00 2.02 2.04 2.06.(...)




Jeszcze podam link dla ciekawo¶ci jak to wygl±dało na poprzednich mistrzostwach
http://www.iaaf.org/WCH03/results/gender=W/discipline=HJ/combCode=hash/roundCode=f/index.html
Posted by: TOM

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 13:52

Co myslicie o zwycięstwie Sturrup 3.25 lub h2h z Arron 2.30 W golden w Golden 2 razy staruup pokonala Arron?
Posted by: żyła

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 13:57

Ja bym zagrał na Sturrup bo wyższy kurs a szanse chyba 50 na 50 a je¶li chodzi o golden league to Arron jeszcze nie przegrała z tym że Sturrup przynajmniej w ostatnim nie startowała
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 14:03

Przeciez Arron wygrala wszystkie mityngi Golden League, wiec o co Ci chodzi Tom? Arron wyglada na mocna i dla mnie to wygra, jedyne co jej moze przeszkodzic to psychika. Co do mlotu moje zdanie jest takie, ze jak bedzie mokre kolo to Bialorusini, a w szczegolnosci Tikhon moga miec problemy z wejscie do 8-ki. Mysle, ze Ziolkowski dzis pyknie medal, ale glownym faworytem po eliminacjach jest dla mnbie Devyatovskiy. Wzwyz to raczej mozna stawiac przeciwko Howard wszystko, tym bardziej, ze pogoda mizerna, a przy jej technce i obyciu miedzynarodowym to . Bekele wygra dyszke z palcem w dupie. No i przeszkody = bedzie deszcz to Zadorozhnej moze byc ciezko sie nie wywrocic i dlatgeo postawilem w sts na Janowska po kursie 1.9 w tej parze. Wygra chyba najmocniejsza Inzikuru, ale mam nadzieje na mila niespodzianke.
Posted by: TOM

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 14:04

Quote:

Ja bym zagrał na Sturrup bo wyższy kurs a szanse chyba 50 na 50 a je¶li chodzi o golden league to Arron jeszcze nie przegrała z tym że Sturrup przynajmniej w ostatnim nie startowała




No rzeczywiscie na zly rok popatrzyłem w tym roku jedna bezposrednia potyczka i wygrana Arron o 0,02 sek
Posted by: Ulvgaard

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 14:09

Ja dzi¶ proponuję Maxima 'Dewiata` :P Deviatovskiego - 2.7 z Tikhonem. Wprawdzie kwalifikacje nie s± specjalnym wyznacznikiem, ale jednak różnica w przedwczorajszych osi±gnięciach obu zawodników rzuca się w oczy. Najlepszym tegorocznym wynikiem legitumuje się Tikhon, ale Deviatovski dużo regularniej i czę¶ciej rzucał poza 80m.
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 14:09

Oczywiscie chodzilo mi, ze mozna stawiac przeciwko Howard w kazdym zakladzie, a nie caly swoj dobytek. Zebym pozniej chujow i roznych takich nie zebral od kogos .
Posted by: DRAGO

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 14:18

Jak oceniacie szanse Inzikuru w biegu na 3000m. przez pł kobiet ??? Wygra ??? Ja sie nie znam tak bardzo na LA dlatego prosze Was o wypowiedzi ...

z góry dzieki za odpowiedĽ
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 15:07

Moj± uwagę zwrócił dobry kurs na Pitkämäkiego (unibet 2.40) w rzucie oszczepem. Kurs który może po jutrzejszych kwalifikacjach spa¶ć. Jedynym przeciwnikiem który może mu odebrać złoty medal jest Makarov ale my¶lę że u siebie Fin nie pozwoli mu na to.

Odno¶nie dzisiejszego finału 100 metrów kobiet dużo powiedz± nam półfinały w tej konkurencji ale jak wiadomo kursy też szybko zostan± skorygowane. Wg mnie silniejsza jest Sturrup i takie wrażenie odniosłem po 1/4 finałach. W tej chwili kurs wynosi na ni± 3.25 - taki też zagram i mam nadzieję że po półfinałach znacznie spadnie
Posted by: hot-oil

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 15:23

Quote:

Moj± uwagę zwrócił dobry kurs na Pitkämäkiego (unibet 2.40) w rzucie oszczepem. Kurs który może po jutrzejszych kwalifikacjach spa¶ć. Jedynym przeciwnikiem który może mu odebrać złoty medal jest Makarov ale my¶lę że u siebie Fin nie pozwoli mu na to.

Odno¶nie dzisiejszego finału 100 metrów kobiet dużo powiedz± nam półfinały w tej konkurencji ale jak wiadomo kursy też szybko zostan± skorygowane. Wg mnie silniejsza jest Sturrup i takie wrażenie odniosłem po 1/4 finałach. W tej chwili kurs wynosi na ni± 3.25 - taki też zagram i mam nadzieję że po półfinałach znacznie spadnie




Tak jest..Fin jest w dobrej dyspozycji i nie pozwoki u siebie przegrac
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 15:29

leje w Heksinkach!!!!!
Brac Berqvist under 2m!!!!
Posted by: TOM

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 16:35

Quote:



Odno¶nie dzisiejszego finału 100 metrów kobiet dużo powiedz± nam półfinały w tej konkurencji ale jak wiadomo kursy też szybko zostan± skorygowane. Wg mnie silniejsza jest Sturrup i takie wrażenie odniosłem po 1/4 finałach. W tej chwili kurs wynosi na ni± 3.25 - taki też zagram i mam nadzieję że po półfinałach znacznie spadnie




No i wydaje sie ze Arron duzo mocniejsza ale nie koniecznie tak musi byc ,nie postawilem na Sturrup ale nawet teraz mialbym nadzieje tylko bym sie co najwyzej wkurzyl bo teraz ma 5.75 na Winner bardzo jestem ciekaw tego finału
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 16:44

hehe półfinały wszystko zweryfikowały - no cóż zaryzykowałem i wygl±da na to że nie udało się, ale jak wiadomo 100 to do¶ć nieprzewidywalna konkurencja (np. nieudany wczorajszy występ Zakariego). Łudzę się że Aron pobiegła na tyle na ile było j± stać i wyczerpała swoje siły a Starrup czai się. Nadzieja matk± głupich jak to mawiaj± , lecz jak każda matka, dba o swoje dzieci

Co do kursu to na pocz±tku był nawet 6.25 więc spada a to dobrze wróży
Posted by: v_a_m_o_s

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 16:54

wie ktos moze czy zakład w toto-mixie (czy bedzie lepszy czas od 10,92 na 100m kobiet) dotyczy samego finałowego biegu czy razem z połfinałami albo moze samych półfinałów???
Posted by: phaser

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 17:08

Quote:

wie ktos moze czy zakład w toto-mixie (czy bedzie lepszy czas od 10,92 na 100m kobiet) dotyczy samego finałowego biegu czy razem z połfinałami albo moze samych półfinałów???



dotyczy samych finalow
Posted by: nawoj

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 17:58

Czy sprinterki s± dzisiaj w stanie wykręcić czas poniżej 10.90? Jest taki zaklad w betawinie-kurs 3.1.Warto to grać?
Posted by: zik

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 18:01

No to mamy 6 prób na 2.02m. Ciekawe czy skocz±?
Posted by: Uther

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 *DELETED* - 08/08/2005 18:06

Post deleted by Misiek
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 *DELETED* - 08/08/2005 18:07

Post deleted by Misiek
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 18:10

quasi czat .
Posted by: Uther

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 18:12

quasi czat?
Posted by: nawoj

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 18:17

Simpson, Sherone - Barber, Me´Lisa
Najlepsza pozycja końcowa
1.75 1.95
Zagrałem na Barber w unibecie.Trochę lepszy czas w 1/2 miala barber przy mniej sprzyjajacym wietrze.
Posted by: Misiek

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 18:25

PóĽniej skasuję



Panowie cenię Was za to co tutaj robicie, no ale chyba wiemy gdzie sobie komentujemy zawody? [quasi czat]

Dzięki...
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 18:51

10.93





Posted by: Geremi

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:04

Quote:

10.93










Wielkie dzieki dla Arcyikwizytora i Tomo za typ powyzej 10,92 , uffff emocji co niemiara, jak widzialem polfinal a potem jak skacza panny w wzywz to balem sie o wyniki finalu. A w finale deszcz , ulewa i wiatr a mimo to 10,93 nie ma to jak 50 zetka byc do przodu jeszcze raz dzieki
Posted by: bazylus1

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:09

Dotyczy UNDER skok zwyz zagrany w mixie !!!!!!!!

NA KUPONIE WYDRUKOWANY JEST WYNIK 2.00.50 R
CO TO ZA WYNIK MOZE BYC 2.000000005 ALE 2.00.50 CO TO
DO KUR..... MA BYC !!!!!!!!?????
Posted by: Uther

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:10

Jakby to Armstrong powiedzial
- liczy sie kazda sekunda.
Posted by: nawoj

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:11

Na stronie mistrzostw tak s± podane wyniki sprintu pań.
1 6 838 Williams Lauryn USA 10.93 0.146
2 4 398 Campbell Veronica JAM 10.95 (SB) 0.139
3 5 236 Arron Christine FRA 10.98 0.165
4 3 19 Sturrup Chandra BAH 11.09 0.113
5 2 776 Barber Me'Lisa USA 11.09 0.120
6 1 408 Simpson Sherone JAM 11.09 0.132
7 8 807 Lee Muna USA 11.09 (SB) 0.153
8 7 43 Nesterenko Yuliya BLR 11.13 0.144
4 zawodniczki mialy ten sam czas.Czy one maja ustalon± kolejno¶ć,czy tez wszystkie zajely 4 miejsce?
Posted by: bazylus1

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:17

Quote:

Underek w skoku wzyz za bardzo nie wszedl
ale Howard byla niesamowita



TO sie jeszcze okaze , mam nadzieje ze mixx zaliczy jako zwrot tak jak pisalem 2.00.50 to jest jak dla mnie bład !!!!!!
a jak nie to kolejny raz na MIXA
Posted by: anty_ubek

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:22

Quote:

Jak oceniacie szanse Inzikuru w biegu na 3000m. przez pł kobiet ??? Wygra ??? Ja sie nie znam tak bardzo na LA dlatego prosze Was o wypowiedzi ...

z góry dzieki za odpowiedĽ




Tego typu posty zawsze mnie rozwalaja. Czytajac takie cos dochodze do wniosku, ze bardzo duzo ludzi gra po kursach, nie wiedzac nawet za bardzo co to za dyscyplina. Czlowieku, piszesz ze sie tak bardzo nie znasz na LA. Ja sadze, ze nie masz komleptnego pojecia o tej dyscyplinie sportu. Nie ma biegu na 3000m przez plotki...
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:30

@nawoj
Każda ma swoje miejsce mimo tego samego czasu.

@bazylus1
W sumie jak tak teraz patrz ena ten twór 2.00.50 to i mnie zaczyna on się wydawać ¶mieszny, choć wcze¶niej kompletnie nie zwróciłem na to uwagi uznaj±c iż oznacza on "dwa metry i pół centymetra" i tak pewnie weług Toto-Mixa jest.

No ale pomy¶lmy:
2 - metry
00 - centymetry
50 - wychodzi na to że minimetry
No bo jak niby inaczej...
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:31

Quote:

Quote:

Jak oceniacie szanse Inzikuru w biegu na 3000m. przez pł kobiet ??? Wygra ??? Ja sie nie znam tak bardzo na LA dlatego prosze Was o wypowiedzi ...

z góry dzieki za odpowiedĽ




Tego typu posty zawsze mnie rozwalaja. Czytajac takie cos dochodze do wniosku, ze bardzo duzo ludzi gra po kursach, nie wiedzac nawet za bardzo co to za dyscyplina. Czlowieku, piszesz ze sie tak bardzo nie znasz na LA. Ja sadze, ze nie masz komleptnego pojecia o tej dyscyplinie sportu. Nie ma biegu na 3000m przez plotki...



Według oferty firmy Profesjonał taki bieg jak najbardziej jest
Posted by: nawoj

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:31

One biegn± przez płotki,tylko ze troche napadało(ha,ha ,ha)
Posted by: pixies

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:36

Quote:

Dotyczy UNDER skok zwyz zagrany w mixie !!!!!!!!

NA KUPONIE WYDRUKOWANY JEST WYNIK 2.00.50 R
CO TO ZA WYNIK MOZE BYC 2.000000005 ALE 2.00.50 CO TO
DO KUR..... MA BYC !!!!!!!!?????




sorry, ale nie kumam najpierw zagrałe¶, a teraz się pytasz co to ma byc ?? to dokładnie tyle 200,50 cm ...
Posted by: nawoj

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:40

Dzieki,Tomo,unibet juz mi rozliczyl ten zaklad na +
Posted by: Uther

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:42

to proste
wynik 200 - under
200,5- przedzial
wynik 201 - over

tak jak w plice noznej
2- under
2,5 - przedzial
3 - over

Nie wiem w czym problem .
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:44

Quote:

Quote:

Dotyczy UNDER skok zwyz zagrany w mixie !!!!!!!!

NA KUPONIE WYDRUKOWANY JEST WYNIK 2.00.50 R
CO TO ZA WYNIK MOZE BYC 2.000000005 ALE 2.00.50 CO TO
DO KUR..... MA BYC !!!!!!!!?????




sorry, ale nie kumam najpierw zagrałe¶, a teraz się pytasz co to ma byc ?? to dokładnie tyle 200,50 cm ...



Nie zgadzam się z Toba pixies.
Ten zapis 2.00.50 jest rzeczywi¶cie kompletnie niepoprawny matematycznie i jeżeli Toto rozliczy zakład jako przegrany (a z pewno¶ci± tak rozliczy) to ja tak sprawy nie zostawię.
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:46

ludzie ale zrozumcie, ze to nie było 200.5 tylko 2.00.50 a to dwie zupełnie różne rzeczy.
Mamy niejako 3 kolumny z których każda oznacza inn± jednostkę. Pierwsza czę¶c oznacza oczywi¶cie metry, druga ta po kropce centymetry natomiast trzecia musi tutaj oznaczac minimetry których jak byk jest 50.
Bezsens...
Posted by: pixies

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:52

Quote:

Quote:

Quote:

Dotyczy UNDER skok zwyz zagrany w mixie !!!!!!!!

NA KUPONIE WYDRUKOWANY JEST WYNIK 2.00.50 R
CO TO ZA WYNIK MOZE BYC 2.000000005 ALE 2.00.50 CO TO
DO KUR..... MA BYC !!!!!!!!?????




sorry, ale nie kumam najpierw zagrałe¶, a teraz się pytasz co to ma byc ?? to dokładnie tyle 200,50 cm ...



Nie zgadzam się z Toba pixies.
Ten zapis 2.00.50 jest rzeczywi¶cie kompletnie niepoprawny matematycznie i jeżeli Toto rozliczy zakład jako przegrany (a z pewno¶ci± tak rozliczy) to ja tak sprawy nie zostawię.




Oczywi¶cie, że jest niepoprawny - ale nie w tym rzecz. Pytanie jest inne - czy w momencie zawierania zakładu wiedziałe¶ co grasz ??
Tak nawiasem mówi±c, takich niejednoznacznych zapisów w ofertach jest więcej, np. niepodawanie imion zawodników ( choćby Li T. w tenisie).

pozd
Posted by: daro1981

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 19:59

Witam.

tomo jesli dobrze sobie przypominam to na to zdarzenie bylo tylko dwie mozliwosci do obstawienia (lepszy niz 2.00.50 i gorszy). Nie jestem pewien na 100% ale tak mi sie to wydaje.

Pozdro
Posted by: nawoj

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 20:02

Podstawowa jednostk± miary w ukladzie SI(taki w Polsce obowiazuje) jest metr.Gdyby w ofercie pisało 2,005 to jest OK.Gdyby napisali 200,5cm tez OK.Natomiast taki zapis jak oni podali jest do dupy.Ja zlozyłbym reklamacje,ale znajac nasze firmy to blado to widzę.Ale warto spróbować.Życze powodzenia...
Posted by: phaser

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 20:37

Quote:

Nie zgadzam się z Toba pixies.
Ten zapis 2.00.50 jest rzeczywi¶cie kompletnie niepoprawny matematycznie i jeżeli Toto rozliczy zakład jako przegrany (a z pewno¶ci± tak rozliczy) to ja tak sprawy nie zostawię.



mo pewnie ze tak rozliczy, gowno sie wskura...
a powiedzcie mi jak z Ramzim, dzis gralem go z Silva w profie finaly dopiero za dwa dni... mial to ktos? w tym momencie nie wiem czy prof wystawil polfinaly bo zdarzenie bylo zaznaczone jako ze na dzis
Posted by: bazylus1

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 20:42

i wracajac do underka nie napisali jednostki miary
"m" czy "cm "

7160 Rezultat zwyc. (9,97 sek) R (100m M) mamy "s"
Rez.zwycięzcy (21,60 m) R(kula M) mamy "m"
Posted by: phaser

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 20:43

ale wedlyg mnie to teraz po przegranym zakladzie jest to szukanie dziury w calym, sam osobiscie gralem wynik gorszy niz te 2.00.50, to tak jakby przyczepiac sie do tego ze napisali Cziczerowa a nie oryginalna nazwa... na jakies inne decyzje niz przegrana nie ma szans! dajta se spokoj... jutro znow walna jakieggos bobla jak dzis z Janowska i nadrobi sie z nawiazka...

pzdr
Posted by: bazylus1

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 20:47

I jeszcze wracajac do sprawy kolega mial podobna sprawe z skokami ,napisal reklamacje a nastepnie pismo od adwokata i zaraz kase wyplacili !!
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 20:52

Nie wiem czy to pomoże czy nie ale ja reklamację z pewno¶ci± napiszę i sprawa się nie skończy na jednej odmownej odpowiedzi z ich strony.

W końcu nic mnie to nie kosztuje...
Posted by: bazylus1

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 21:02

Nie mam zamiaru MIXOWI tego darowac .
Popelnili blad wiec niech teraz robia zwrot.
Zagralem kupon za pare stówek i tylko to mi wywalilo!!
I z pewnoscia nie jestem jedynym , moze jak bym zagral za kilka zl i wygrana nie byla za wysoka to bym podarował . Ale tym razem napewno tego nie zrobie.
W koncu sa media .
Nie wiem czy jeszcze ktos zwas pamieta sprawe z "gangiem matematyków" ktora byla opisana w prasie i TV !!
Posted by: phaser

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 21:11

bazylus nie chce ich bronic, ale przed meczem nie wiedziales co grasz? przeciez wiedziales za pewnie ze wygrasz jak bedzie ponizej 200,5... oni tez nie popuszcza bo wiedza ze to nie jest jakis ich straszny blad np nie zamienili gospodarza z gosciem czy cos w podobie...

nie mniej jednak zycze powodzenia z checia bym ich zwrot przyjal sam gralem ale jakos nie widze szans to do nich nalezy decyzja
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 21:14

Zapis byl beznadziejny to fakt, ale ludzie nie przesadzajmy, kazdy chyba sie domyslil, ze tu chodzi o 200,5 cm, czyz nie? tomo jezeli czepiasz sie zapisu od strony matematycznej to wnioskuje, ze jestes na tyle inteligentny, ze od razu rozszyfrowales co grasz. Bo jak zapis Ci sie nie spodobal dopiero po skoku Kajsy na 2,02 to neistety kolejnosc nie ta. Ale zycze Ci powodzenia, kazda proba "upupienia" bukow dobra . A co do dzisiejszego dnia, to Janowska niezly lol, zapowiadala tu bieg na 1500 pon. 4 minut, a tu 14-ta na przeszkodach i chyba na 1500 nie ma co marzyc, zawod. Zadziwil Tikhon, gdyby to bylo 10 lat temu, tylko czekalbym na zwrot medalu przez Bialorusinow, dzis wujek Lukaszenko placi sporo na medycyne sportowa, wiec nie ma wielkich szans, zeby Ziolkowski byl wyzej . Juz nie powiem nic o Howard, strasznie mnie zadziwila, wlasciwie zasmucila. Arron wygrala ze Sturrup, ale co z tego, skoro nie zdobyla zlota. Bekele z palcem w pupie, zgodnie z planem. Ale ogolnie mistrzostwa obfituja w roznego rodzaju niespodzianki, zarowno personalne jak i wynikowe.
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 21:18

Quote:

leje w Heksinkach!!!!!
Brac Berqvist under 2m!!!!



No i niestety...
O 17:30 ten typ wygladal naprawde bardzo dobrze .
Na niemieckiej ARD komentator w strugach deszczu spod parasola robil wprowadzenie do rzutu mlotem.
Kaluze na tartanie do tego ciezkie chmury na niebie nic nie zapowiadalo ze deszcz jak na zawolanie ustanie wraz z rozpoczeciem zawodow :-(
W unibecie kurs na to ze Bergqvist nie skoczy 2m momentalnie
spadl z 1.9 na 1.55 .
Jeszcze w czasie konkursu mialem nadzieje ze wszystko roztrzygnie sie na 1.98 i ostatnie skoki szwedka przeniesie od razu na 2.10 .Niestety ...Howard zburzyla ten scenariusz.Cale szczescie ze Bergqvist to wygrala dzieki czemu zminimalizowala moje straty.
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 21:19

Quote:

bazylus nie chce ich bronic, ale przed meczem nie wiedziales co grasz? przeciez wiedziales za pewnie ze wygrasz jak bedzie ponizej 200,5... oni tez nie popuszcza bo wiedza ze to nie jest jakis ich straszny blad np nie zamienili gospodarza z gosciem czy cos w podobie...

nie mniej jednak zycze powodzenia z checia bym ich zwrot przyjal sam gralem ale jakos nie widze szans to do nich nalezy decyzja



I wła¶nie postawa przez Ciebie prezentowana będ±ca jednocze¶nie odzwierciedleniem postaw większo¶ci osóc znajduj±cych się w podobnych sytuacjach jest główn± przyczyn± tego że buki robi± co chc± i maj± się dobrze.

Jeżeli będziesz tylko mówił, ze "to i tak nic nie da" to na pewno tak się stanie.
Racja jest jednak po naszej stronie i to wcale nie "do nich należy decyzja" bo wrazie czeg± s± wyższe instancje mog±ce rozstrzygn±ć tę sprawę.

A co do tego czy się wie co gra to ja również graj±c ów zakł±d byłem w pełni przekonany do tego, że gram zakład na wynik gorszy niż 2 metry i 0.5 centymetra za¶ refleksja przyszła dopiero po tym jak jeden z forumowiczów napisał iż zapis 2.00.50 jest niedorzeczny. Zastanowiłem się nad tym i stwierdziłem że to rzeczywi¶cie jest bzdura no bo co ten twór ma niby oznaczać?
Posted by: bazylus1

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 08/08/2005 21:29

kiedys zagralem F1

( Alonso Z ) + 7005-2 Raikonene - Alonso Kl1 na 2
mix zaliczyl jako zwrot zaklad wspierajacy sie

7001-Z( Raikonen) i 7005-1 Raikonen – AlonsoKL1 1
tu mix policzyl jako przegrany !!!!!!!::)< a czy on sie nie wspieral ????????
po telefonie do mixa analityk powiedzial ze raikonem jest zwrot tylko blad w sytemie.

I do dzisiaj ten kupon widnieje jako przegrany.!!:))
sporo osob gral te 2 kombinacje z Raikonenem i MIxx policzyl jako przegrany .
Nie jeden pewnie ten kupon juz wywalil wraz z kasa.
I my mamy teraz im darowac ??
Posted by: sebkos

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 05:56

Hmm, i co teraz robić - jestem w podobnej sytuacji jak większo¶ć z was je¶li chodzi o Kajsę. Fakt jest faktem - nie trafili¶my tego co zamierzali¶my ..., ale Juz nie raz buki pokazały celowo¶ć tego typu numerów np. przekręcanie nazw drużyn czy nazwisk po to by mieć haczyk na zwroty w przypadku swojej porażki. Nie wspominaj±c sławennego meczu Lemgo w profie gdzie mimo protestu dałem się wydymać jednym słowem
Posted by: sebkos

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 05:58

Kurde komp mi nie przepuszcza długiego tekstu
Reasumuj±c - Zdecydowanie podano jako zakład dziwny stwór i do tego bez jednostki miary (po prostu błedny zakład i musz± sie oni do tego przyznać - przecież ma to być gra fair ) i nic nie zmieni tego faktu nawet nasza porażka - przyłaczam się do walki
I od razu pro¶ba - je¶li będize trzeba założy się osobny temat na t± sprawę - pozdrawiam
Posted by: Pawka

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 06:16

Widze niezły bałagan sie tu wkradł, ostatni post napisałem wczoraj przed południem na 4 podstronie a tu juz 8 podstrona, szkoda że połowa postów była przeznaczona na quasi czat i moja prosba nie róbcie bałaganu i piszcie sobie posty w Qaaaassssiiiiii czaaacie, posłuchajcie kolegi moderatora Mi¶ka, nie róbcie totalnej chały.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: ferdynand

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 08:50

wydaje mi sie ze mozna smialo grac jacksona na 400m przez plotki, chlopak wyglada naprawde bardzo dobrze, swoj bieg polfinalowy wygral z duza przewaga i na luzie
Posted by: bazylus1

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 08:52

Wiec jestem po rozmowie z firma TOTO-MIX
Sytuacja wyglada nastepujaco gosciu / nie przedstawil sie chociaz ja to uczynilem/
Powiedzial ze ja jestem jedynym ktory zadzwonil z tym problem i mam zlozyc reklamacje do 14 dni.
jak komus nie szkoda paru zl mysle ze warto zadzwonic do siedziby toto mixa i niech sie przekonaja ze nie jestem jedyny z tym problemem tel+48-22 321 03 00
Posted by: gonzalez7

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 10:14

Ja dzi¶ zagrałem w profie co¶ takiego:

Jackson 1-2 kurs: 1.3
Shaheen 1-2 kurs: 1.15
Adrianova 1-2 kurs:1.45

ako:2.16

Graj±c to brałem pod uwage głownie wyniki z tego sezonu.
Mysle ze powinno spokojnie wejsc.Do tego z pilki Wisełka 1x i Betis 1x i emocje gwarantowane :-).
Posted by: LEWY

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 11:09

wie kto¶ moze czemu nie dali u naziemnych 400m pań ?
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 11:46

Panowie proponuje nie plakac nad rozlanym mlekiem tylko odebrac od mixa z nawiazka co nasze .
A okazja ku temu dzis jest duza.

Toto wystawil takie cos:

Rezultat zwyc. R 47.60 sec. ( 400m pplk.M) 1,85 10,00 1,85

Obejrzalem sobie jeszcze raz polfinaly i twierdze ze jest duza szansa na to ze wynik bedzie lepszy.
Jezeli o 18 nie bedzie padalo to na pewno zagram sobie ten zaklad .

W polfinale tej granicy nie udalo sie zlamac nikomu .Najblizej byl Carter (47.78)Pobiegl on w najsilniejszym biegu w ktorym o dwa miejsca premiowane awansem walczylo trzech rownych biegaczy .Jeszcze na ostatnim plotku Carter byl rowno z F,Sanchezem i Camanim .Wszyscy szli na maxa a Carter zwolnil dopiero na ostatnich pieciu metrach kiedy byl juz pewny ze bedzie w dwojce.
Wniosek? W finale spokojnie moze urwac jeszcze 0.2 -0.3 s.

Jeszcze wieksza nadzieje wiaze z Jaksonem . Juz przed biegiem wiedzial ze nie musi biec na maxa bo mial slabiutkich rywali co w trakcie biegu sie potwierdzilo Na ostatnich 20m wyraznie zwolnil pomimo tego czas 48.19 .Nie zdziwie sie jak w finale pobiegnie nawet sekunde szybciej.

Jest jeszcze Clement posiadacz najlepszego wyniku w sezonie 47.24
W polfinale pobiegl katastrofalnie .Drobil przed dwoma ostatnimi plotkami a mimo tego mial 48.49
Jezeli wyjdzie mu bieg technicznie moze wygrac nawet z Jacksonem.

Z unibetu gram :

Jackson, B - Carter, J 1 1.45 10/10
Jackson, B - Clement, K 1 1.35 3/10
Jackson V 1.85 3/10
Posted by: zik

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 12:36

Quote:

Panowie proponuje nie plakac nad rozlanym mlekiem tylko odebrac od mixa z nawiazka co nasze .
A okazja ku temu dzis jest duza.

Toto wystawil takie cos:

Rezultat zwyc. R 47.60 sec. ( 400m pplk.M) 1,85 10,00 1,85

Obejrzalem sobie jeszcze raz polfinaly i twierdze ze jest duza szansa na to ze wynik bedzie lepszy.
Jezeli o 18 nie bedzie padalo to na pewno zagram sobie ten zaklad .

W polfinale tej granicy nie udalo sie zlamac nikomu .Najblizej byl Carter (47.78)Pobiegl on w najsilniejszym biegu w ktorym o dwa miejsca premiowane awansem walczylo trzech rownych biegaczy .Jeszcze na ostatnim plotku Carter byl rowno z F,Sanchezem i Camanim .Wszyscy szli na maxa a Carter zwolnil dopiero na ostatnich pieciu metrach kiedy byl juz pewny ze bedzie w dwojce.
Wniosek? W finale spokojnie moze urwac jeszcze 0.2 -0.3 s.

Jeszcze wieksza nadzieje wiaze z Jaksonem . Juz przed biegiem wiedzial ze nie musi biec na maxa bo mial slabiutkich rywali co w trakcie biegu sie potwierdzilo Na ostatnich 20m wyraznie zwolnil pomimo tego czas 48.19 .Nie zdziwie sie jak w finale pobiegnie nawet sekunde szybciej.

Jest jeszcze Clement posiadacz najlepszego wyniku w sezonie 47.24
W polfinale pobiegl katastrofalnie .Drobil przed dwoma ostatnimi plotkami a mimo tego mial 48.49
Jezeli wyjdzie mu bieg technicznie moze wygrac nawet z Jacksonem.

Z unibetu gram :

Jackson, B - Carter, J 1 1.45 10/10
Jackson, B - Clement, K 1 1.35 3/10
Jackson V 1.85 3/10



Może i zagrasz ale już kurs spadł do 1.60 w mixie.
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 14:18

Quote:

Quote:

Panowie proponuje nie plakac nad rozlanym mlekiem tylko odebrac od mixa z nawiazka co nasze .
A okazja ku temu dzis jest duza.

Toto wystawil takie cos:

Rezultat zwyc. R 47.60 sec. ( 400m pplk.M) 1,85 10,00 1,85

Obejrzalem sobie jeszcze raz polfinaly i twierdze ze jest duza szansa na to ze wynik bedzie lepszy.
Jezeli o 18 nie bedzie padalo to na pewno zagram sobie ten zaklad .

W polfinale tej granicy nie udalo sie zlamac nikomu .Najblizej byl Carter (47.78)Pobiegl on w najsilniejszym biegu w ktorym o dwa miejsca premiowane awansem walczylo trzech rownych biegaczy .Jeszcze na ostatnim plotku Carter byl rowno z F,Sanchezem i Camanim .Wszyscy szli na maxa a Carter zwolnil dopiero na ostatnich pieciu metrach kiedy byl juz pewny ze bedzie w dwojce.
Wniosek? W finale spokojnie moze urwac jeszcze 0.2 -0.3 s.

Jeszcze wieksza nadzieje wiaze z Jaksonem . Juz przed biegiem wiedzial ze nie musi biec na maxa bo mial slabiutkich rywali co w trakcie biegu sie potwierdzilo Na ostatnich 20m wyraznie zwolnil pomimo tego czas 48.19 .Nie zdziwie sie jak w finale pobiegnie nawet sekunde szybciej.

Jest jeszcze Clement posiadacz najlepszego wyniku w sezonie 47.24
W polfinale pobiegl katastrofalnie .Drobil przed dwoma ostatnimi plotkami a mimo tego mial 48.49
Jezeli wyjdzie mu bieg technicznie moze wygrac nawet z Jacksonem.

Z unibetu gram :

Jackson, B - Carter, J 1 1.45 10/10
Jackson, B - Clement, K 1 1.35 3/10
Jackson V 1.85 3/10



Może i zagrasz ale już kurs spadł do 1.60 w mixie.




No i co to mialo byc? drwina ? szyderstwo?
Przynajmniej tak to odebralem.
Przesiedzialem nad tymi typami ze trzy godz. dziesiatki razy odtwarzajac te biegi a Ty wyjezdzasz z takim tekstem ???
Widze ze nie warto tu cokolwiek pisac .
Malo jest tu sensownych wypowiedzi i chyba wiem juz dlaczego .
Wiekszosc ludzi poswiecajacych swoj czas na analizy szperanie w sieci itp.gra sobie swoje typy nie bawiac sie w smieszne pisanie na forum bo co z tego maja ? NIC .
W razie pudla tylko masa pretensji albo takie komentarze ze strony osob ktore w temacie nie maja nic ciekawego do zaoferowania...
Posted by: NAPIGiba

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 14:35

Ja mysle ze dobrymi na dzisiaij typkami z toto beda pary:
KAMANI - VAN ZYL 1 1,55
KOECH - KEMBOI 1 1,30
Posted by: sebkos

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 16:42

Bynio wyluzuj - tak własnie niektórzy, może nawet większo¶c wnosi do tematu ze swojej wiedzy. Typ jest ok!
Ja ze swej strony proponuje Catalauyad z Czerkasov± - widziałem półfinały i Kubanka prezentuje się znakomicie - wg. mnie nr 1 do win
Poza tym Clark z Mutol± - Maria męczy się już okrutnie na finiszowej prostej
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 17:02

Tez uwazam, ze nie ma co sie denerwowac na niektorych, jak wszedzie sa ludzie i ludzie. Moim zdnaiem toto-syfek dal troche promocji, ale po kolei:
Kamani - van Zyl 1 - Kamani zszedl pon. 48 sekunfd, wygladal na mocnego, gdyby nie ten deszcz by byl pewniakiem, tak troche niepokoju jest. Zawsze moze sie poslizgnac itd, ale to jest sport, bukmmacherka, trzeba sie z tym liczy
Carter -Sanchez 1 - superman nie doszedl niestety jeszcze do pelni formy po problemach zdrowotnych, jeden z moich ulubionych zawodnikow ma moim zdaniem iluzoryczne szanse na nawiazanie walki z napakowanym Carterem
Shaheen zwyciestwo - tu lepszy kurs w STS (1.60), Shaheen niszczy na przeszkodach wszytskich rywali od czasu wpadki Boulamiego, moim zdnaiem nic sie nie zmieni, rozegra ten bieg jak bedzie chcial, moze ich zajechac tempem, moze wygrac finisz, wszystko w jego rekach.
Mutola - Clark 2 - Mutola juz nie ta sama, Hazel ma bardzo dobra forme, choc na jej medal bym nie liczyl (dla mnie 2 Ruskie i Calatayud) to jednak przed emerytka z Mozambiku, ktora sie niemilosiernie meczyla w elim. i 1/2 powinna przybiec
Sadowa - Song - nie ma co pisac, Ruska to wielkie doswiadczenie i co by nie mowic klasa, Chinki jak to chinki, rok 2005 medali neiwiele, rok 2008 pewnie i w lekkiej wygraja klasyfikacje medalowa
Calatayud-Cherkasova 1 - Zulia zrobila na mnie swietne wrazenie w polfinale i mysel, ze tu bedzie walczyla z Andrianova o zwyciestwo, Cherkasova chyba z Chzao i mzoe Benhasii o braz.
Ogolnie zrobilo sie troche loterii, zawody przeciagniete niemilosiernie, zawodniczki i zawodnicy byli rozgrzani, teraz nie wiadomo jak to bedzie, ale mam nadzieje,z e wejdzie.
Jeszcze jedna rzecz, jako ze jestem Polakiem, kibicuje bardzo naszym, wczoraj Janowska totalna klapa, drugi rok z rzedu, tam lokiec, teraz problemy kobiece, z calym szacunkiem, ale gdzie jej profesjonalizm, przeciez to wszystko mozna zaplanowac prawie co do godziny, zyjemy w XXI wieku, a j± w dniu jednego z najwazniejszych do tej pory startow w zyciu zaskoczyl okres. Przykra sprawa, ale moim skromnym zdaniem jestesmy jednym z nielicznych narodow niepotrafiacych wykorzysac swoich bitych szans.
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 17:04

oczywiscie Sadowa - Song 1
Posted by: zik

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 19:31

Quote:

Quote:

Panowie proponuje nie plakac nad rozlanym mlekiem tylko odebrac od mixa z nawiazka co nasze .
A okazja ku temu dzis jest duza.

Toto wystawil takie cos:

Rezultat zwyc. R 47.60 sec. ( 400m pplk.M) 1,85 10,00 1,85

Obejrzalem sobie jeszcze raz polfinaly i twierdze ze jest duza szansa na to ze wynik bedzie lepszy.
Jezeli o 18 nie bedzie padalo to na pewno zagram sobie ten zaklad .

W polfinale tej granicy nie udalo sie zlamac nikomu .Najblizej byl Carter (47.78)Pobiegl on w najsilniejszym biegu w ktorym o dwa miejsca premiowane awansem walczylo trzech rownych biegaczy .Jeszcze na ostatnim plotku Carter byl rowno z F,Sanchezem i Camanim .Wszyscy szli na maxa a Carter zwolnil dopiero na ostatnich pieciu metrach kiedy byl juz pewny ze bedzie w dwojce.
Wniosek? W finale spokojnie moze urwac jeszcze 0.2 -0.3 s.

Jeszcze wieksza nadzieje wiaze z Jaksonem . Juz przed biegiem wiedzial ze nie musi biec na maxa bo mial slabiutkich rywali co w trakcie biegu sie potwierdzilo Na ostatnich 20m wyraznie zwolnil pomimo tego czas 48.19 .Nie zdziwie sie jak w finale pobiegnie nawet sekunde szybciej.

Jest jeszcze Clement posiadacz najlepszego wyniku w sezonie 47.24
W polfinale pobiegl katastrofalnie .Drobil przed dwoma ostatnimi plotkami a mimo tego mial 48.49
Jezeli wyjdzie mu bieg technicznie moze wygrac nawet z Jacksonem.

Z unibetu gram :

Jackson, B - Carter, J 1 1.45 10/10
Jackson, B - Clement, K 1 1.35 3/10
Jackson V 1.85 3/10



Może i zagrasz ale już kurs spadł do 1.60 w mixie.




Byniu niepotrzebnie się denerwowałe¶.
Typek ładnie wszedł. Nie miałem nic złego na my¶li,jedynie
chciałem poinformować Ciebie i innych, że nie ma co czekać do 18-tej, tylko trzeba grać czym predzej, bo kurs leci w dół. I tyle z mojej strony. Je¶li Cię uraziłem to sorki.
Posted by: mtudor

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 20:30

Quote:

oczywiscie Sadowa - Song 1



a co sadzisz o parze Pospisilova - Song 1 konczy mi piekny kupon
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 21:03

Quote:

Quote:

oczywiscie Sadowa - Song 1



a co sadzisz o parze Pospisilova - Song 1 konczy mi piekny kupon



jak bedzie w miare rowna pogoda Czeszka ja zmiecie, jak bedzie tak krecilo jak dzis to wszytsko mozliwe, wiesz trafi Chinka z wiatrem tak jak Jedrusinski dzis i jeszcze bedzie smiesznie, ale mam nadzieje, ze chociaz bedzie wialo jednostajnie, wtedy zawsze wygrywaja najlepsi.
Posted by: mtudor

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 21:29

Quote:

Quote:

Quote:

oczywiscie Sadowa - Song 1



a co sadzisz o parze Pospisilova - Song 1 konczy mi piekny kupon



jak bedzie w miare rowna pogoda Czeszka ja zmiecie, jak bedzie tak krecilo jak dzis to wszytsko mozliwe, wiesz trafi Chinka z wiatrem tak jak Jedrusinski dzis i jeszcze bedzie smiesznie, ale mam nadzieje, ze chociaz bedzie wialo jednostajnie, wtedy zawsze wygrywaja najlepsi.



dzieki ziomal mam nadzieje ze w Helsinkach sie juz rozpogodzi i że mistrzynia zostanie własnie Czeszka.Zapowiada sie ciekawy pojedynek z Sadowa.
Posted by: Pawka

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 21:47

Teraz zanim co¶ postawię, muszę patrzeć na pogodę, to co się dzi¶ działo to tragedia natury, takie opady to istne oberwanie chmury i niestety nierówne warunki, ponieważ szczuplejsi sportowcy w takich warunkach s± w korzystniejszej sytuacji, bo masa mię¶niowa im tak nie przeszkadza w deszczu. Do¶wiadczyłem tego w biegu na 800 m kobiet gdzie w normalnych warunkach atmosferycznych s±dzę że byłby inny wynik a tak trudno się mówi, naj¶mieszniejsze że sesja przedpołudniowa nie zapowiadała takiej pogody.
Teraz prognoza pogody musi być na 1 miejscu, ciekawe czy władze IAAF wyci±gn± wnioski z tej lekcji i organizować będ± zawody w cieplejszych i bardziej przewidywalnych pogodowo miejscach.

Podrawiam troche rozgoryczony Pawka z Kielc.
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 09/08/2005 22:20

Pawka ja rozumiem, ze jestes rozgoryczony, ale to co sie dzieje w Helsinkach teraz nie jest rzecza naturalna. Sport jest dla ludzi i uwazam, ze takie same prawo ogladania M¦ maja Finowie jak i Hiszpanie, jesli tylko zglosza chec organizowania mistrzostw. Z calym szacunkiem dla Ciebie, ael klimat w ogole nie powinien byc brany pod uwage przy wyborze gospodarza. Zobacz jak Ci ludzie (40 tys.) mokli i czekali na konkurencje, jak sa spragnieni sportu na najwzyszym poziomie. Chociazby za to naleza im sie te mistrzostwa mimo nienajlepszej pogody.

PS. A co do dysku to moja faworytka jest Dietzsch
Posted by: pawpop

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 00:22

mnie sie rzucilo w oczy takie zdarzenie z profa..

Isinbaeva pobije RS 1.75 1.85

jesli sprawdza sie prognozy pogody - wydaje sie ze warto grac NIE za 1.85.
Co o tym myslicie?
Posted by: mtudor

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 06:19

Quote:

mnie sie rzucilo w oczy takie zdarzenie z profa..

Isinbaeva pobije RS 1.75 1.85

jesli sprawdza sie prognozy pogody - wydaje sie ze warto grac NIE za 1.85.
Co o tym myslicie?




zdecydowanie NIE!!
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 06:47

Co do typu ja sobie dzis poogladam jak sie przedstawiaja warunki, jak bedzie bardzo wietrznie tak jak wczoraj, bedzie tak samo jakw konkursie eliminacyjnym mezczyzn, wiec zagram nawet grubiej, ze nie bedzie rekordu, ale najpierw musze zobaczyc, co sie tam dzieje i jaka jest prognoza na 18:00.
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 06:49

I w ogole kusi mnie na postawinie na v Makarova po kursie 2.6, to jest jedyny zawodnik, ktory rzuca podobnie do Fina, Fin mlody, wiec moze nie wytrzymac presji duzych zawodow u siebie, a doswiadczony Makarov tylko na to czeka. Poza tym jak beda warunki smieszne, to wtedy wieksze szanse automatycznie maja stare wygi.
Posted by: Xavier

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 06:53

Jak myslicie kto wygra trójskok ?
Posted by: HAGIi

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 07:37

Wie ktos czemu kurs w GB na Williams Darling spadl az na 1,49?
Dzieki za odpowiedz
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 07:48

Quote:

Wie ktos czemu kurs w GB na Williams Darling spadl az na 1,49?
Dzieki za odpowiedz



pewnie wszyscy na nia graja i dlatgeo. Wydaje sie byc silna, choc nie wiem czy Richards sie nie oszczedzala w eliminacjach, choc Bahamka chyba tez na maxa nie pobiegla. Ja bym nie zaryzykowal zagrania na Williams, ale sadze, ze ma wieksze szanse na wygrana od Amerykanki, ktora na razie tylko zapowiada, ze bedzie mistrzynia swiata, a do tego jeszze daleka droga.
Posted by: Pawka

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 07:49

No i dzis pogoda sie nie poprawia ci±gle wieje, jest zimno, ale niepada, wczoraj przedpołudniem niepadało a co było popołudniu wszyscy wdzieli¶my. Boję się cokolwiek ruszyc bo niewiadomo jaka będzie pogoda. Cóż trzeba czekac na poprawę aury.

Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: HAGIi

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 08:01

Czyli jka pogoda sie nie zmieni, a watpie w to to bardzo dobrym typem jest, ze Isinbaeva nie pobije rekordu. Niestety w BAW kurs juz spada, obecnie 1.55 to w profie 1.85 wyglada bardzo ciekawie...
Mysle tez o rzucie oszczepem w UB:
Pitkämäki, T - Thorkildsen, A 1.30. Pitkämäki faworyt do zdobycia zlotego medalu w tym roku zdecydowanie lepsze wyniki od swojego rywala. W kwalifikacjach zapewnil sobie final juz w 1 rzucie podobnie jak jego kolega. Na ostatnich zawodach w Golden League wyprzedzil rywala o prawie 3 metry i licze, ze dzis bedzie podobnie.
Thorkildsen, A - Värnik, A 1.42 Varnik ledwo co dostal sie do finalu rzucajac w ostatnim swoim rzucie lekko ponad 80 metrow. w Tym roku dosc przecietne wyniki, jedynie udany wystep moze zaliczyc w Golden Leuague 08.07 gdzie rzucil ponad 85 metrow. Reszta zawodow nie udana i watpie aby dzis sie odnalazl w tak trudnych warunkach.
Narazie to tyle i caly czas rozmyslam...
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 08:15

Wlasciwie ja juz sie nie zastanawiam, ubieram sie i lece do profa, rekord swiata bylby tu nieprawdopodobym wydarzeniem i mam co do tego watpliwosci, mysle, ze bedzie kilka zawodniczek, co nie zalicza zadnej wysokosci, wiec nie wyobrazam sobie, zeby Isinbayeva skoczyla ponad 5 metrow.
Posted by: dziniek

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 08:32

wła¶nie a jeżeli skoczy równe 5 metrów to zakład bedzie wygrany czy nie?/
Posted by: adrenalina

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 08:39

chyba tak, bo to nie bedzie pobicie rekordu ¶wiata
Posted by: nowy WK

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 08:47

Quote:

Wie ktos czemu kurs w GB na Williams Darling spadl az na 1,49?
Dzieki za odpowiedz




Dlatego, ze GB ma automat zmieniajacy kurs jak ktos duzo postawi. Jak postawisz tyle ile jest limit to tak zmienia. Czasem wystarczy mniej niz limit. Potem jest roznie - czesto przywracaja kurs a czasami zmieniaja na mniejszy.

Wojtek
Posted by: Uther

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 08:54

Co myslicie o rezultacie w rzucie oszczepem
moim zdaniem nie latwo bedzie im rzucic ponad 90,30
chyba zagram na rezultat ponizej .
Posted by: phaser

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 08:57

Quote:

Wlasciwie ja juz sie nie zastanawiam, ubieram sie i lece do profa, rekord swiata bylby tu nieprawdopodobym wydarzeniem i mam co do tego watpliwosci, mysle, ze bedzie kilka zawodniczek, co nie zalicza zadnej wysokosci, wiec nie wyobrazam sobie, zeby Isinbayeva skoczyla ponad 5 metrow.




czy sa jakies dodatkowe gratyfikacje na M¦ za pobicie tego rekordu??
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 09:11

Tak s± - 100 000 dolarów więc je¶li będzie pogoda to jest prawdopodobne pobicie rekordu ¶wiata, w każdym razie próbować będzie napewno.

Dodatkowo link do nagród w mistrzostwach ¶wiata za poszczególne miejsca.
Posted by: kardynal20

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 09:24

jest gdzies strona na ktorej mozna zobaczyc przeliczniki w 10-boju i 7-boju u lekkoatletów i lekkoatletek. bo chciałbym przeanalizwowac sytuacje claya z sebrle
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 09:24

Witam

apropo typu na NIE po 1,85 w profie - polecam przeczytanie tych 2 onetowych artykulików:
http://sport.onet.pl/1240241,0,0,wia,1145743,impreza.html
http://sport.onet.pl/1240241,0,0,wia,1145526,impreza.html

+ pogoda http://www.weather.com/activities/travel...topnav_business - oby się sprawdziła ;-) (obecnie wiatry co widac po roznych biegach eleiminacyjnych waha sie od -0,3 do - 5,1)

Ponadto ciekawostki - unibet na NIE ma 1,33, Pinnacle ma taki zakład:
Will gold medal height be over 4.86 metres? Yes/No
1,78/2,12

Gram to z kobietkami na 400m tj. Richards 1-2 + Williams 1-2 po kursach 1,2 i 1,25 (Fonbet na to samo ma po 1,03) co daje tripelka po kursie 2,77.
obie zawodniczki dominuj± w tym sezonie i powinno to wej¶ć tak izi jak wczorajsi panowie na 400 przez płotki

pozdro
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 09:40

Sama sila wiatru by nie stanowila problemu, gdyby byla stala, ale sa podmuchy, widac bylo nawet jak plotkarze "stawali" w pewnym momencie. A tak mysle, ze bedzie sporo loterii, a rekord swiata to raczej graniczy z cudem, jest bardzo zimno, ciezko bedzie im zachowac cieplote ciala, wiec mysle, ze jakby wszystkie rywalki szybko sie wykruszyly, to ona nawet nie bedzie ryzykowac rekordu swiata, gdyz moze to byc bardzo niebezpieczne. Gratyfikacja z rekord swiata jest w kazdym mityngu, a mysle, ze ona moze go poprawic na M¦ za 2 lata jak tak bardzo by chciala miec rekord na bardzo waznej imprezie. Ostatni mityng przed M¦ odbywal sie w troche lepszych warunkach, a wyniki daleko odbiegaly od rekordow.
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 09:47

Ok, pogoda będzie odgrywała napewno bardzo duż± rolę, ale Isinbayeva bez problemów wygra ten konkurs i co dalej ? Poprosi o wysoko¶ć na rekord ¶wiata 5.01 i będzie miała 3 próby aby to skoczyć, a napewno jest to w jej zasięgu i z pewno¶ci± może tego dokonać . Kurs 1.85 na NIE jest dobry ale ryzykowny, 100 000 to dla niej wystarczaj±ca motywacja.

Wiatr o prędko¶ci 5 metrów na sekundę może wiać w różn± stronę nawet od dołu i proszę nie zakładać że będzie wiał przeciwnie do kierunku nabiegu ponieważ wtedy zawodniczki mog± mieć problemy z ruszeniem

Dodatkowo to że Williams-Darling i Richards zajm± 2 pierwsze miejsca nie powinno budzić w±tpliwo¶ci ale bardzo mnie kursi postawienie na wygran± Williams-Darling która znacznie lepiej wypadła w półfinale.

Linki to 10-boju -> kalkulator , formuła
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 09:51

Polskignomie, ludzie sprzedaj± się na każdym kroku za pieni±dze a ty mówisz że niebędzie ryzykować, oczywi¶cie jak zacznie padać grad może pojawi± się u niej jakie¶ w±tpliwo¶ci ale w każdym innym wypadku napewno spróbuje, dlaczego ? wiadomo ->
Posted by: Uther

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 09:51

Napiszcie prosze czy pogoda bedzie
miala duzy wplyw na rzut oszczepem
jesli chodzi o odleglosc .

Jak myslicie rzuca ponad 90,30m ??
moim zdaniem nie dadza rady
Posted by: phaser

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 09:53

Quote:

Gram to z kobietkami na 400m tj. Richards 1-2 + Williams 1-2 po kursach 1,2 i 1,25 (Fonbet na to samo ma po 1,03) co daje tripelka po kursie 2,77.
obie zawodniczki dominuj± w tym sezonie i powinno to wej¶ć tak izi jak wczorajsi panowie na 400 przez płotki

pozdro




tak jak mowisz powinno wejsc izzy ale ja kombinuje jescze inaczej gram Richards 1-2, i zamiast Williams 1-2 daje ja w parze z Pospelowa, daje to jakies rezerwy niby to samo ale gdyby np zajela 3 miejsce a Pospelowa jescze dalej to moj wariant wchodzi, oczywiscie to prorocze gdybanie bo obie powinny bez problemow zajac dwa pierwsze miejsca...

+ Makarov z Varnikiem 1.26 i mamy piekny kwartet

Poza tym toto-mix

Madison-Barber 1.65
Pospelova-Guevarra 1.55

dobrze wygladaj tez wyniki gorsze w dal, oszczepem oraz Rogowska bez rekordu

Powodzenia!
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 09:54

Je¶li chodzi o ten wiatr to na 14 dzisiejszych biegów aż 13 wiało zawodnikom w plecy ¶rednio -2,5 (-0,3 do -5,1 jak napisałem), jedynie w jednym biegu było +0,3. Jednak skok wzwyż zaczyna się o godzinie 17,10, ale nie zmienia to faktu, że dzis do¶ć mocno wieje niekorzystnie i tak samo może być + deszcz podczas konkursu tyczkarskiego.
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 09:55

oczywiscie chodzilo mi o wiatr przeciwny a nie w plecy
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 09:58

Fakt phaser - Williams w parze z Pospelov± lepiej wygl±da - nie zauważylem tego, wiec to zmieniam i idę do profka
Posted by: phaser

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 10:00

Jiro Jiro a za rekordy na mitingach ile jej placili? pogode maja fatalna to fakt, nie wiem na ile sa prawdopodobne jej wypowiedzi ze chce do 5,15 dosjc, czy to bunczuczne tylko slowa, mam nadzieje ze dzis nie pobije
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 10:08

Za rekord normalnie dostaje się w granicach $50,000 ale podobno za przeskoczenie 5.00 metrów w Londynie miała dostać pół miliona dolarów dlatego zdecydowała się na to.
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 10:12

chce dojsc do 5,15 i zapewne dojdzie, ale mowi, ze jej zajmie to 3-4 lata, dostawala chyba po 50 tys. za rekord na mityngu, jezeli bedzie taka pogoda jak teraz, to bedzie miala ciezko.
Posted by: Lopez

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 10:18

http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2862358.html

Link moze sie komus do czgos przyda.Pozdrawiam
Posted by: _bodzio_

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 10:30

Rogowska w lipcu pobiła rekord kraju - 4,80 a Isinbajewa skacze 5metrów no ja pierdole niech deszcze leje, i tak Isinbajewa wygra;/
Posted by: kardynal20

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 10:32

jakies poronanie moze byc po konkursie wkoku o tyczce w dziesiecioboju mimo ze to 2 rozne dyscyliny ale pewne wnioski bedzie mozna wyciagnac a pozniej wybrac odpowiednia pozycje z oferty
Posted by: phaser

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 11:06

Obecnie:

toto: na to ze nie pobije 1,35
prof: 1,85

bieznie mokre warunki na pewno nie zmienia sie diametralnie
Posted by: Scobas

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 11:43

Quote:

Obecnie:

toto: na to ze nie pobije 1,35
prof: 1,85

bieznie mokre warunki na pewno nie zmienia sie diametralnie



w BAW kurs na to ze nie pobije 1.45
Posted by: lorder

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:00

Tatu¶ Isimbaiewej postawi że skoczy 5.01 i Ruska skoczy bo inaczej pasek czeka w domu.

A tak serio nie daję jej szans na pokonanie rekordu przy takej pogodzie więc 1.85 z profa wygl±da zachęcaj±co chociaż nie za wysok± stawkę.
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:09

Tymczasem unibet ma już 1,26 że nie pobije, a pinnacle bardziej zrównuje kursy na "Will gold medal height be over 4.86 metres? Yes/No" bo kursy s± teraz 1,877/1,98. Prof ostro trzyma 1,85 ze nie pobije - ahuahauhauaha
Posted by: Ches

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:31

chciałem tylko zauważyc że prof jak ma znacznie większe kursy na jakie¶ spotkanie niż inne buki,to zazwyczaj wygrywa Ja stawiam że pobije rekord
Posted by: michal_tbg

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:32

Skoki o tyczce przeniesione na piatek... przynajmniej tak przed chwila podali na Eurosporcie...
Posted by: Robertino

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:33

ZAWODY w skoku o tyczce KOBIET , przelozone na PIATEK !
hehehehehe !
Posted by: ArsenalFan

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:33

Na Eurosporcie podali ze konkus skoku o tyczce pań przelozono na pi±tek ze wzgledu na warunki atmosferyczne
Posted by: phaser

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:34

Konkurs tyczkarek będzie najprawdopodbniej przeniesiony na pi±tek!!! Eurosport
narazie nie potwierdzone info... takze radze niepodpalac sie
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:34

Tak, tak, tak - prof zdecydowanie przeszacował kurs daj±c 1.85 (1.25 BAW czy 1.26 Unibet dla przykładu) ale zatrważa mnie jak bardzo jeste¶cie pewni że nie skoczy m.in. z powodu ciężkich warunków pogodowych. Dalej uważam że po łatwym wygraniu zawodów będzie miała 3 podej¶cia do rekordu ¶wiata przy dużym dopingu publiczno¶ci.

Módlcie się o deszcz i wiatr , nic innego wam nie pozostało

A ja dla przekory zagram za 3.50 że skoczy, ale chyba jeszcze poczekam, może dojdzie do 4
Posted by: Lopez

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:35

Czyli jezeli dzis nie dojdzie do skutku konkurs skosko o tyczce kobiet to beda zwroty
Posted by: phaser

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:36

Quote:

Czyli jezeli dzis nie dojdzie do skutku konkurs skosko o tyczce kobiet to beda zwroty



dlaczego? trzy dni maja na dokonczenie zdarzenia tak zawsze bylo
Posted by: Uther

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:36

Juz oficjalnie potwierdzone
Posted by: Lopez

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:37

Za GW

Organizatorzy lekkoatletycznych mistrzostw ¶wiata w Helsinkach zdecydowali się przełożyć dzisiejszy konkurs skoku o tyczce kobiet na pi±tek. Powodem s± silne wiatry hulaj±ce nad stolic± Finlandii.

We wtorek ulewy i pioruny zmusiły organizatorów do przerwania zawodów. W czę¶ci Helsinek nast±piły przerwy w dostawie pr±du. Prognoza pogody na najbliższe dni nie jest dobra. Do końca imprezy ma już padać deszcz, aczkolwiek z przerwami.

Na pi±tek przeniesiono także finał pań w rzucie dyskiem.
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:38

nie bedzie zwrotów, nawet jak bedzie ładna pogoda to i tak nie pobije 5 metrów
Posted by: Lopez

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:38

Quote:

Quote:

Czyli jezeli dzis nie dojdzie do skutku konkurs skosko o tyczce kobiet to beda zwroty



dlaczego? trzy dni maja na dokonczenie zdarzenia tak zawsze bylo


To zalezy u jakiego buka.W profie zapewne bedzie zwrot
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:49

Unibet już wycofał zakłady, a ja z szybko¶ci± błyskawicy zagrałem w BAW za 3.20 .

"nawet jak bedzie ładna pogoda to i tak nie pobije 5 metrów " Taaaa szczególnie jak dostanie dodatkowo $100,000 za to czyli razem ze zwycięstwem 160,000. Za 3.20 kurs który był podytkowany warunkami pogodowymi biorę to w ciemno. Napewno jest to warte ryzyka i teraz ja będę się modlił aby nie padał deszcz oraz aby wyszło słoneczko
Posted by: Uther

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:50

W Profie bedzie zwrot czy poczekaja na rozegranie konkurencji ???
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:52

Mysle, ze jestes zbyt pewny, ze isinbayeva skoczy. Mialem przyjemnosc ogladac jej konkursy po wyniku w Londynie i jakos jej srednio szlo. Mysle, ze wysokosc 5 m sprawi, ze juz nie bedzie wybierala mityngow, na ktorych bedzie poprawiala rekord, a na ktorych nie (z powodu kasy), bo jest po prostu juz za wysoko.
Posted by: Uther

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:54

par. 26

Zwrot zakładów.

1). Zakłady zostaj± zwrócone w stawce, jeżeli :

spotkanie o ustalonym regulaminowym czasie gry nie zostało w ogóle rozpoczęte lub wznowione i dograne w czasie ustalonym przez Spółkę (patrz postanowienia par. 8 regulaminu ) bez względu na fakt, kiedy i przy jakim stanie spotkanie zostało przerwane,

ale tez

par. 18

Oficjalny wynik
Je¶li spotkanie odbędzie się póĽniej niż w oficjalnym terminie lub nie zostanie

z jakich¶ powodów ogłoszony wynik, to Profesjonał Sp. z o.o. ogłosi termin zastępczy, do którego trzeba poczekać, czy spotkanie się odbędzie. Po tym terminie zostanie dokonany zwrot zakładów - postępowanie przy zwracaniu zakładów zostało

opisane w par.26 regulaminu.

W/w postępowanie jest zobowi±zuj±ce dla obydwu stron. O ile nie zostanie ogłoszone inaczej, okres oczekiwania wynosi 3 następne dni kalendarzowe.

Je¶li spotkanie odbędzie się wcze¶niej niż w oficjalnym terminie, to zawarte zakłady

zachowuj± swoj± ważno¶ć z wyj±tkiem postanowień par. 28 regulaminu.
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 12:55

Wg regulaminu profa - zakłady s± ważne do 3 nastepnych dni kalendarzowych (czyli z tego wynika że i dysk kobiet i tyczka mieszcz± się w pzedziale), wiec oby w piatek lało , bo mnie wkurwi±
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 13:05

Wg prognoz niewiele sie zmieni, w piatek w dzien bedzie padal deszcz, temperatura bedzie podobna, wiatr prawie taki sam, ustapi troche w nocy. Ogolnie to majac takie prognozy organizatorzy narazaja sie na smiesznosc, bo ma byc tak samo, a jak sie zdarzy mocniejszy deszczyk, to co wtedy, w sobote i niedziele sie zawodnicy na stadionie nie pomieszcza .
Posted by: HAGIi

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 13:27

Pytanko dla znawcow skoku w dal.
Unibet dal takie zdarzenie Vaszi, T - Udmurtova, O 2.05 na 2 . Patrzac na kursy koncowej klasyfikacji to wynika ze zdecydowanym faworytem tej pary jest Udmurtova. Jesli ktos moze cos napisac o tej parze bede wdzieczny
Pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 13:37

Quote:

Wg prognoz niewiele sie zmieni, w piatek w dzien bedzie padal deszcz, temperatura bedzie podobna, wiatr prawie taki sam, ustapi troche w nocy. Ogolnie to majac takie prognozy organizatorzy narazaja sie na smiesznosc, bo ma byc tak samo, a jak sie zdarzy mocniejszy deszczyk, to co wtedy, w sobote i niedziele sie zawodnicy na stadionie nie pomieszcza .



¦mieszny to Ty jeste¶ z t± swoj± wypowiedzi±.
Dlaczego niby organizatorzy narażaj± się na ¶mieszno¶ć? Maj± ¶lepo wierzyć w prognozy pogody i przełożyć konkurs tyczkarek na 25 wrze¶nia albo 13 listopada bo akurat na ten dzień przewidziana jest piękna i bezwietrzna pogoda?
A może Ty masz tak ogólnie do nich pretensje o to że w Helsinkach leje i wieje i nie może przestać?

Już kto¶ tutaj napisał, że każdy kraj ma takie samo prawo do organizacji Mistrzostw ¦wiata i nie jest to ważne czy będzie to upalna Grecja czy tez mokra Finlandia.
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 13:42

Montaner, C - Barber, E 1 1.80 3/10 unibet
C.MONTANER-O.UDMURTOWA KL 1 1,90 3/10 toto

Gdyby nie zmienny wiatr typy te gralbym 8/10 .

Ponadto : T.Williams D. V 2.15 Baw 6/10

Odpuszczam zupelnie oszczep cos czuje ze moga byc niezle jaja (wiatr)
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 13:53

Quote:

Quote:

Wg prognoz niewiele sie zmieni, w piatek w dzien bedzie padal deszcz, temperatura bedzie podobna, wiatr prawie taki sam, ustapi troche w nocy. Ogolnie to majac takie prognozy organizatorzy narazaja sie na smiesznosc, bo ma byc tak samo, a jak sie zdarzy mocniejszy deszczyk, to co wtedy, w sobote i niedziele sie zawodnicy na stadionie nie pomieszcza .



¦mieszny to Ty jeste¶ z t± swoj± wypowiedzi±.
Dlaczego niby organizatorzy narażaj± się na ¶mieszno¶ć? Maj± ¶lepo wierzyć w prognozy pogody i przełożyć konkurs tyczkarek na 25 wrze¶nia albo 13 listopada bo akurat na ten dzień przewidziana jest piękna i bezwietrzna pogoda?
A może Ty masz tak ogólnie do nich pretensje o to że w Helsinkach leje i wieje i nie może przestać?

Już kto¶ tutaj napisał, że każdy kraj ma takie samo prawo do organizacji Mistrzostw ¦wiata i nie jest to ważne czy będzie to upalna Grecja czy tez mokra Finlandia.




To ja napisalem kolezko, ze kazdy kraj ma prawo do organizacji M¦, narazaja sie na smiesznosc, dlatego ze prognozy na M¦ w tym terminie sparwadzaja sie w 90 albo i wiecej %, wiec skoro sie w piatek nie zmieni to raczej sie nie zmieni. Wiec prosto wywnioskowac, ze nie bylo sensu go przekladac. Nie mam do nich pretensji, ze leje, ale mam, ze sie bawia programem, raczej nie z zyskiem dla kibicow. Jezeli bedzie piekna pogoda, to te slowa odszczekam, ale jezeli bedzie lalo, to sie bede smial prosto w twarz. Sam jestes smieszny z wielu powodow, ale to nie ten dzial
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 13:58

Skoro to nie ten dział to z niecierpliwo¶ci± czekam na owe powody na PW.
Posted by: tomo

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 14:02

Aha nie zwróciłem uwagi że to Ty byłe¶ autorem postu o tym iż każdy powinien miec jednakowe szanse na organizację Mistrzostw ale nawet nie przysżło mi to do głowy w zwi±zku z t± druga wypowiedziam.
Mój bł±d, że nie dopatrzyłem więc CZʦCIOWO zwracam honor.
Posted by: Adam 635

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 14:18

Witam

Orientuje się kto¶ ile punktów jest za 1 sekunde w biegu na 1500m w decathlonie , tak samo w rzucie oszczepem , dwie kończ±ce konkurencje Clay ma 222 pkt przewagi nad Seberle , w obu tych dyscyplinach przewage w rekordach życiowych ma Czech jednak przewaga jest spora dlatego interesuje Mnie ile może przegrać Amerykanin a mimo to moze utrzymać pierwsze miejsce , z góry dziekuje za odpowiedĽ

Pozdrawiam
Posted by: kardynal20

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 15:11

clay nei przegra bo sebrele musiłby pobiec około 30 sekund szybciej wiec to neimozliwe . aha i przed chwila na BAW wypatrzyłem zakład "UNGER - final or not" i dałem na nie po 3,45. upatruje duza szanse gdyz ma dosyc mocny połfinal i jego czas w połfinale tez mnie nei przekonuje

1 28 Daniel BATMAN AUS 20.44 20.44
2 340 Jaysuma SAIDY NDURE GAM 20.57 20.57
3 1030 Wallace SPEARMON USA 19.89 19.89
4 493 Usain BOLT JAM 19.93 19.99
5 384 Tobias UNGER GER 20.20 20.20
6 972 John CAPEL USA 19.85 20.40
7 914 Aaron ARMSTRONG TRI 20.08 20.35
8 353 Christian MALCOLM GBR 20.08 20.15

bolt , capel , spearmon , malcolm i piaty unger ktory niestety sie nie kwalifikuje. piekne ale czy tak bedzie jest szansa i grzech nie zagrac
Posted by: Adam 635

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 15:21

Kurs z 1.13 na Claya spadł do 1.08 natomiast na Seberle z 4.90 na 5.95 . Również wydaje Mi się , że Amerykanin nie roztwoni tej przewagi w biegu , jednak jest jeszcze rzut oszczepem bior±c pod uwage panuj±ce warunki atmosferyczne , które mog± wpłyn±ć na wyniki a je¶li chodzi o bieg to rekord z tego sezonu Clay to 4.57.11 a Seberle 4.33.74 różnica aż 24 sekundy ! Życiówke ma jeszcze lepsz± bo 4.21 ale to było dawno.Jedyna szansa dla Czecha to mieć lepszy wynik w rzucie oszczepem odrobić troszke punktów i zaryzykować w biegu w którym napewno będzie lepszy tylko o ile Sekundy mog± decydować zatem s±dze , że warto zaryzkować za mał± stawke Seberle.
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 10/08/2005 15:27

ogladalem cwiercfinaly i wydaje mi sie, ze zarowno Bolt jak i Malcolm za dobrze nie wygladali, natomiast Niemiaszek bardzo dobry, kolejna nadzieja bialych, sa przynajmniej wieksze szanse, ze jest czysty od Kenterisa.
Posted by: phaser

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 10:24

Oprea-Davis 1.34
Oprea swoj skok kwalifikacyjny wykonywal w spodniach dresowych nie wysilal sie zbytnio majac 16,81 zrezygnowa z dalszych skokow. Dla mnie jest kandydatem do zlota, od Davisa powinien byc lepszy o jakies pol metra.

8/10

Gay-Capel 1.31
Kandydatow do medalu jest tylko trzech. Spearman, Gay i Gatlin. Gay o ciekawie brzmiacym nazwisku najlepiej wypadl w polfinalach czas 20,27s. Gatlin odpuscil jednak ostatnie metry. Wydaje mi sie ze Gatlin moze pokusic sie o dublet zdobywajac zloto na obu krotkich dystansach 100m i 200m. Bukmacherzy upatruja faworyta w Spearmanie, dla mnie na najwyzszym stopniu podium stanie jeden z dwojki Gay-Gatlin.

9/10

Pos.Cech.-Antonova 1.23
Wczorajszy dzien pokazal ze w dyscyplinach rzutowych, nie trudno o niepodzianke, dlatego ten i nastepny typ z mniejsza bardziej asekuracyjna stawka.

Liderka swiatowych list oddala ladny rzut w eliminacjach ponad 64 metrowy, Antonova o 3 metry mniej. Podobniej roznicy spodziewam sie w konkursie. Sadowa bedzie grozna, ale walka o zloto jest sprawa otwarta.

7/10

Walker-Gibilisco 1.38
Konkurs tyczki niema zdecydowanego faworyta. Eliminacje pokazaly ze trudno bedzie sie skakac w tak zimnych i wietrznych warunkach. Pod nieobecnosc Burgessa na mistrzostwach, otworzyla sie szansa dla Amerykanina do zdobycia mistrzostwa. Przez caly rok prezentowal on rowniejsza forme od Gibilisco i zaliczal wyzsze wysokosci od Wlocha. Duzo zalezy jdnak od pogody... konkurs moze byc bardzo loteryjny.

6,5/10
Posted by: _Carola_

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 10:27

zapraszam na szybka dyskusje wszystkich którzy ogl±daja lekka na stary czat mecz.pl - bo wydaje mi sie ze jeden z naszych bookow dał fajny prezent
Posted by: Zabielany

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 11:09

Kurs na Gatlina @5 w profie ....

Prawie najszybszy człowiek na 100m na ¶wiecie ... a tutaj taki prezent od profa.

Oczywiscie to ze zdobdzie medal ... to nie ulega zadnej dyskusji, tak jak juz ktos wczesniej napisal zdecyodwanych kandydatów jest tylko 3 ... tak jak miejsc na podium

Zdaje sobie sprawe za setka a dwusetka troche sie rozni± ... jednak oba dystanse to sprint.

Wydaje mi sie że warto zagrac Gatlina zarowno na v za @5 jak i na 1-2 za @2.
Posted by: onda

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 11:36

Quote:

Kurs na Gatlina @5 w profie ....

Prawie najszybszy człowiek na 100m na ¶wiecie ... a tutaj taki prezent od profa.

Oczywiscie to ze zdobdzie medal ... to nie ulega zadnej dyskusji, tak jak juz ktos wczesniej napisal zdecyodwanych kandydatów jest tylko 3 ... tak jak miejsc na podium

Zdaje sobie sprawe za setka a dwusetka troche sie rozni± ... jednak oba dystanse to sprint.

Wydaje mi sie że warto zagrac Gatlina zarowno na v za @5 jak i na 1-2 za @2.




Oprócz tego , wpadło mi w oko takie cudo

7217 J.GREGORIO-Y.BETANZOS KL ( trojskok M ) 1,25 --- 3,20

Kubańczyk nie szalał po żadnych meetingach tylko spokojnie rzeĽbił formę tak jak na Ateny 2004 i Paryż2003 - w kwal. przypieprzył 17.40 ( prawie z huraganem - ale zawsze - 4m/s ) .
Na M¦ w Paryżu był drugi - brazyl - 5-y , IO - 4 -y a brazyl znowu 5-y . Gregorio żyły wypruwał u siebie głównie w maju i czerwcu - potem tylko raz 17.48 w Europie , a kubańczyk jak zwykle koncentruje się na najważniejszej imprezie .
Bior±c pod uwagę debilne widełki - 3/10 trzeba zagrać na kubańczyka .Też wydaje się bardzo bezpiecznym zakładem zagranie kubańczyka 1-3 w profie - nie wierzę,żeby amerykanin zdołał na pudło wskoczyć .

Co do 200 metrów tym razem sts dał
810 19:30 Spearmon-Gatlin (200m M) 1.40 2.40

aż takie faworyzowanie nieopierzonego młodziaka to zadziwiaj±ca sprawa - jasne biegi u siebie i w Londynie robi± wrażenie - ale tutaj będzie deszcz i stres ....i gatlin - 5/10 gatlin .

Pozdrawiam
Posted by: Ulvgaard

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 11:36

hmm... a ja spróbuję poszukać mimo wszystko niespodzianki - Capel - 7 na wygran± 1/10 i 2.5 na 1-2m. 3/10 - jeżeli dzi¶ znów 200-metrowcy będ± mieć do czynienia z deszczem i przeciwnym wiatrem, to najlepiej radzić powinni sobie z nim zawodnicy wytrzymalsi i mocniej zbudowani - takim jest niew±tpliwie John Capel. Spearman i Gay nie s± poza tym chyba w najlepszej kondycji psychicznej - opu¶cili miejsce zakwaterowania swojej ekipy i zamieszkali w hotelu czuj±c się prze¶ladowani przez starszych członków ekipy USA...
Posted by: onda

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 11:36

Quote:

Kurs na Gatlina @5 w profie ....

Prawie najszybszy człowiek na 100m na ¶wiecie ... a tutaj taki prezent od profa.

Oczywiscie to ze zdobdzie medal ... to nie ulega zadnej dyskusji, tak jak juz ktos wczesniej napisal zdecyodwanych kandydatów jest tylko 3 ... tak jak miejsc na podium

Zdaje sobie sprawe za setka a dwusetka troche sie rozni± ... jednak oba dystanse to sprint.

Wydaje mi sie że warto zagrac Gatlina zarowno na v za @5 jak i na 1-2 za @2.


Posted by: Adam 635

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 11:43

Odno¶nie biegu na 400m mężczyzn to patrz±c na liste startow± biegu poza 4 murowanych faworytów ( Gay , Spearmon , Gatlin , Capel ) Exp dał pary między Bolt-Buckland oraz Johnson-Unger kurs na t± druga pare już spadł z 1.55 na 1.45. W obu przypadkach widze zwycięstwa Buckland oraz Ungera , łaczne ako 2,47.

Uzasadnienie - Bolt był Moim faworytem nawet do medalu jednak po pierwszym biegu w którym wszystko było dobrze w kolejnych natomiast na końcowych metrach biegł bardzo ciężko , szarpi±c się do tego trzeba wzi±¶ć pod uwage jego wzrost ponad 190 cm a będzie startował w finale z toru 1 czyli kolejne utrudnienie. Buckland biega bardzo równo i ma szanse z Boltem.

Unger natomiast biega rewelacyjnie , w finale będzie biegł z toru 2 gonić będzie Spearmona co zapewne wpłynie na jego dobry wynik czyli pokonanie na finiszu Australijczyka Johnsona , który startować będzie z toru 8 , nie będzie miał nikogo przed sob± a jak wiemy z tego toru podobnie jak i z 1 ciężko cokolwiek osi±gn±ć.

Wieczorem zobaczymy czy Moje przypuszczenia sie sprawdz± i jaka będzie pogoda , która również może wpłyn±ć na bieg

Pozdrawiam
Posted by: Pawka

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 12:04

Pytanie panowie, załozyc czę¶ć 2 tematu czy kontynuować dalej pod tym samym tematem bo juz mamy na liczniku ponad 200 postów?

Pozdrawiam Pawka z Kielc.
Posted by: Barca

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 12:43

a co my¶licie o tajkiej parce któr± wystawił prof

Pavlolv - Savano 2 2,36


po wynikach ktore zobaczylem z 2005r,wychodzi mi ze Savano sobie powinien bez probelmu poradzic z Pavlovem.
Posted by: nowy WK

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 12:51

200 metrow mezczyzn:
Kursy w BF sa na Gatlina 5,0 moze wiecej chwilami tak wiec tego co prof wystawil liczac podatek prezentem nazwac nie mozna. Moze dosc uczciwym kursem.

J. Capel 10,5 tak wiec stawiac za 7 raczej nie warto,

Wojtek
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 12:59

Witam

dla zainteresowanych typem na rekord ¶wiata Isinbayevej i dal tych co moze tego nie wiedz± - podaje taka ciekawostkę, że 26 lipca na mitingu w Stockholm Isinbayeva spaliła 3 próby na 5,01. Klimat podobny, bo Skandynawia - jednak my¶lę, że pogoda była o wiele lepsza niż ta, któr± serwuje nam Finlandia
Posted by: Aslan

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 13:11

Niech kto¶ mi powie czy dzi¶ odbywa się finał 110 metrów przez płotki mężczyzn, bo się zgubiłem w tym programie... Chyba powinni biegać dzi¶, chciałem postawić na Doucoure po tym z jak± lekko¶ci± biegał w Golden League, ale w STS-ie nie widzę oferty na ten bieg...

Natomiast co do 200 metrów to je¶li będzie tak wietrznie (a niestety może być, nawet je¶li deszcz nie będzie padał na co s± szanse), to przy przeciwnym wietrze z walki na pewno wypadnie Bolt, niestety szanse Ungera w takich warunkach też oceniam najwyżej na 4-5 miejsce.

Gatlin biegał lekko w eliminacjach, Spearmon również, obaj maj± rezerwy i to, że Gay był najszybszy nie jest dla mnie jak± poważn± przesłank± do gry na Niego...
Capel wczoraj powiedział, że jest w stanie dostosować się w finale do przeciwników i pobiec na tyle szybko, żeby nikt nie wytrzymał Jego końcówki... W tych loteryjnych warunkach rosn± szanse Capela i Gatlina... Capel broni tytułu i nie odstaje aż tak jak mogłoby się wydawać po kursach od reszty... Mimo wszystko irytowały mnie wczoraj te Jego fanaberie przy blokach, dzi¶ napięcie będzie dużo większe, my¶lę, że je¶li który¶ Amerykanin ma nie wytrzymać presji to wła¶nie Capel... Spearmon i Gay faktycznie mog± czuć się urażeni "fal±" w reprezentacji, ale jeszcze bardziej będ± chcieli się odgryĽć starym wilkom i motywację maj± na pewno ogromn±... Jestem pod wrażeniem przede wszystkim Spearmona, bo gdyby docisn±ł w półfinale do końca to mógłby wykręcić naprawdę niezły czas...

Ale żeby zakończyć zupełnie niespodziewanie, to ... zagram sobie delikatnie na zwycięstwo Gatlina... Kursy stosunkowo duże, rezerwę ma spor±, finisz piorunuj±cy, start (który ma kiepski) w tych warunkach może nie okazać się decyduj±cy, bo jest to jednak element techniczny, którego wykonywanie warunki mog± utrudnić, a na dystansie Gatlin jest niesamowicie mocny... Motywacja też ogromna, bo je¶li wygrałby oba krótkie dystanse to nikt nie pamiętałby o tym, że na setkę miał ułatwione zadanie dzięki nieobecno¶ci Asafy...

Słowem - lekko na Gatlina, może co¶ pokombinuję w parach, ale prawda jest taka, że żadna z możliwych kombinacji Amerykanów na podium nie będzie mogła zostać uznana za niespodziankę...

Pozdrawiam
Posted by: Aslan

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 13:15

Quote:

a co my¶licie o tajkiej parce któr± wystawił prof

Pavlolv - Savano 2 2,36


po wynikach ktore zobaczylem z 2005r,wychodzi mi ze Savano sobie powinien bez probelmu poradzic z Pavlovem.




Też nad tym my¶lałem, ale podobno Pavlov skakał już w tym sezonie 5,90 i przestrzegał przed Nim sam Siergiej B., więc może nie należy go¶cia skre¶lać. Je¶li spróbuję to za mał± stawkę, ale niestety kompletnie nie czuję tyczki, która może się okazać loteri±... A tak chciałem j± sobie poobstawiać...
Je¶li znajdę jaki¶ ciekawy kurs, to może jeszcze drobniaki pójd± na zwycięstwo Walkera, ale to też tylko rekreacyjnie...
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 13:23

Gatlin biegał od pocz±tku na 200 metrów tak jakby chciał a nie mógł. Biega dla mnie zbyt ciężko a dystans 100 i 200 metrów mimo że s± to sprinty dzieli je kolosalna różnica. Wg mnie Gatlin nie ma szans wygrać tego dystansu.

Oby jutro było słonecznie, ale będę zadowolony jak będzie bezwietrznie i nie będzie padać - w takich warunkach rekord ¶wiata Isinbajewej stanie się faktem . Oby ...
Posted by: Aslan

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 13:29

JiroJiro zgodzę się, ale zauważ, że On zawsze sprawia wrażenie, jakby biegał totalnie ciężko i ledwo łapał oddech...

Ja zwracałem uwagę przede wszystkim na ostatnie 50-70 metrów...
Biegał je tutaj charakterystycznie... Najpierw zwolnił 50 metrów przed met±, a ostatnie 10 praktycznie doszedł, a w półfinale odpu¶cił na jakim¶ 30-40 metrze, ale chciał wygrać, więc sam± końcóweczkę znów pobiegł mocniej, choć nie na maxa...
Jednak w żadnym biegu nie biegł końcówki na miarę swoich możliwo¶ci... A s± one takie, że od 140 metra Jego tempa może nie wytrzymać żaden konkurent... Nie wiadomo tylko czy to wystarczy i czy na tym 140 metrze nie będzie miał już za dużo do nadrobienia... My¶lę jednak, że spróbować można...
No ale koniec komentarzy na ten temat, bo to zbyt niepewne, żeby się tyle nad tym rozwodzić...

Pozdrawiam
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 13:48

Quote:

Witam

dla zainteresowanych typem na rekord ¶wiata Isinbayevej i dal tych co moze tego nie wiedz± - podaje taka ciekawostkę, że 26 lipca na mitingu w Stockholm Isinbayeva spaliła 3 próby na 5,01. Klimat podobny, bo Skandynawia - jednak my¶lę, że pogoda była o wiele lepsza niż ta, któr± serwuje nam Finlandia




Niby wszystko sie zgadza .
Jednak z tego co pamietam to w drugiej probie zabraklo jej naprawde niewiele.
Kto wie czy aura nie sprawi psikusa i w czasie konkursu pogoda nie bedzie laskawsza dla zawodniczek ?
Ja zaryzykuje i symbolicznie dam na to ze skoczy.
A jezeli juz jestesmy przy skoku o tyczce to kurs jaki wystawil mix na Pyrek w parze z Rogowska to jakies nieporozumienie 3.2 ! Ja to biore.

Dzis gram sobie dubla w unibecie:

Perry, M - Hayes 1 1.3
Capel, J - Buckland 1 1.35 8/10

i jeszcze :
Perry, M V 1.75 3/10

A w Baw na robota bez mozgu czyli Pieczonkine ze wygra dzisiejszy polfinal .
Kto ogladal jej wczesniejsze biegi nie tylko ten z Helsinek wie co mam na mysli.
Posted by: jazdagz

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 14:10

jak mozna pisac ze Gattlin wygra dzis dwusetke?! to jest gosc szybki ale na 100m..widac ewidentnie ze zarowno Gay i Spearmon sa lepsi od niego..jestem pewien ze pierwsze miejsce rozstrzygnie sie miedzy tymi dwoma zawodnikami..co prawda moze w jakims stopniu wmieszac sie w to Capel..ale tu juz trzeba szukac wyokich oplacalnych kursow na to i liczyc na szczescie.
tak samo jak w 2003 w Paryzu Montgomery jak i na IO Gattlin na 200m nie wygrali 200 tak teraz tez nie wygra tego Gattlin..jest to moim zdaniem szukanie dziury w calym
pozdrawiam
Posted by: zw1

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 14:23

ja też za Gatinem...ale biorę go zupełnie w ciemno bo nie widzialem za wiele oprócz ulewy na tych mistrzostwach...
Oto co powiedzial o biegu Korzeniowski:
"Na 200 metrów wygra bezapelacyjnie Justin Gatlin, który bawi się w eliminacjach. Pokona Johna Capela, na podium stanie też Tyson Gay, który w półfinałach miał najlepszy czas. Gatlin prosił telewidzów TVP, aby szczególnie ogl±dać bieg na 200 metrów"
ja tam w Campela wypowiedzi nie wierze i widze go poza podium i nie wiem też dlaczego pan Robert zapomniał o Spearmonie...może jego szczyt formy był troche za wcze¶nie...
Posted by: polskignom

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 14:49

John Capel wygladal naprawde dobrze i moze dlatego Korzeniowski go ujal w swoich rozwazaniach, natomiast czas Spearmona jeszcze przyjdzie, jest mlody i nieopierzony, mysle, ze w Pekinie wygra z palcem w dupu, ale tu jeszcze nie . Choc moge sie mylic, bo srednio te mistrzostwa mi wychodza .
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 15:14

Quote:

Quote:


A w Baw na robota bez mozgu czyli Pieczonkine ze wygra dzisiejszy polfinal .
Kto ogladal jej wczesniejsze biegi nie tylko ten z Helsinek wie co mam na mysli.




Nie jest to takie pewne jak sobie przypomnę finał z przed 2-óch lat w czasie mistrzostw w Paryżu. Nadal ¶mieję się z jej głupoty bezmózg to za mało powiedziane

W tym roku taki scenariusz może się znowu powtórzyć tylko że jak bieżnia będzie mokra i zamiast stać w miejscu będzie mogła wykonać ¶lizg do mety.

Nigdy nie postawię już na t± głupi± babę
Posted by: M4CI3K

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 15:15

Ja też uważam że Gatlin wygra. Przed Mistrzostwami postawił sobie za cel trzy złota: 100, 200 i 4x100. Jedno już ma...cza na kolejne
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 15:25

Ja jeszcze raz przestrzegam przed stawianiem na mistrzynię taktyki Pechonkinę na 400 przez płotki, dla tych już nie pamiętaj± to ta co w 2003 roku pobiegła pierwsz± czę¶ć dystansu jakby biegła 200 metrów a na około 340-350 metrze podnosiła nogi do góry (z wielkim trudem) i udawała że biegnie. W tym czasie obok niej Pittman i Glover przebiegły tak szybko że wydawało się że Pechonkina kończy już drugi maraton tego dnia a Pittman i Glover kończ± walkę o złoto na 100 metrów. Ehhh sam wtedy przegrałem na marnym kursie ...
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 16:04

Jiro tam miala kryzys ktory byl nastepstwem biegow eliminacyjnych .po pierwszym biegu w Helsinkach widze ze niczego jej to nie nauczylo. Ona widac inaczej nie potrafi
Na potwierdzenie dwa wyniki z mistrzostw rosji:

53.01 Yuliya Pechonkina 1 Tula 11 07 2005
53.31 Yuliya Pechonkina 1h3 Tula 10 07 2005

Ten drugi wynik to polfinal .
Nie wiem jaki czas miala druga w tym biegu ale na pewno bardzo slaby bo nie widze tego czasu w tabelach najlepszych wynikow na swiecie.
Jak widac dla niej kazdy bieg to final :-)
Sil jej nie zabraknie bo to dopiero drugi bieg
Demius spokojnie sobie pobiegnie tak aby wejsc do finalu a w finale powtorka z Paryza nie wykluczona.
Posted by: pixies

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 16:06

A w Helsinkach znów pada ...

Pogoda nie sprzyja konkurencjom technicznym. S±dzę, że nie ma za duzych szans na przekroczenie 17,60 m trójskoku (linia w Toto). W tym roku udało się to jedynie raz Orpei w Lozannie i dwa razy Gregorio, ale w Sao Paolo. Poza tym 17,64 mial Douglas, jednak tu nie zakwalifikował sie do finału.

I dysk kobiet, para Antonova - Grasu. Ukrainka w tym roku najlepsze rezultaty osi±gnęła w Kijowie. 65,89 i 64,50 a potem długo, długo nic. W eliminacjach męczyła się z z 61 m, a Grasu spokojnie 62,06 w pierwszej próbie.

Antonova - Grasu - 2 (1,90)

pozd
Posted by: Arcy

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 16:16

Quote:

(...)
53.31 Yuliya Pechonkina 1h3 Tula 10 07 2005

Ten drugi wynik to polfinal .
Nie wiem jaki czas miala druga w tym biegu ale na pewno bardzo slaby(...)



55.43 Oksana Gulumyan 2h3 Tula 10 07 2005
Posted by: bynio

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 16:21

Quote:

Quote:

(...)
53.31 Yuliya Pechonkina 1h3 Tula 10 07 2005

Ten drugi wynik to polfinal .
Nie wiem jaki czas miala druga w tym biegu ale na pewno bardzo slaby(...)



55.43 Oksana Gulumyan 2h3 Tula 10 07 2005




Dzieki Arcy .
Tak jak myslalem .
Posted by: pawpop

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 16:21

Konkurs skokow o tyczce mezczyzn wyglada delikatnie mowiac - Tak sobie Pogoda płata dalej figle. Skoro mezczyzni maja takie problemy z poradzeniem sobie z wiatrem to sadze ze kobiety jutro nie beda lepsze... A pogoda ponoc ma sie taka utrzymac. Moj typ - rekord u kobiet nie padnie
Posted by: kristoskristof

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 16:24

Nie czaję...
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 16:24

Quote:

Sil jej nie zabraknie bo to dopiero drugi bieg
Demius spokojnie sobie pobiegnie tak aby wejsc do finalu a w finale powtorka z Paryza nie wykluczona.




Tak, ja też mówię o finale, ale może dzi¶ wszystkich zaskoczy i nie wygra ?
Posted by: M4CI3K

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 16:43

Do takich pytań przeznaczony jest dział Quasi Czat...
Posted by: retoox

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 17:15

Quote:

Jiro tam miala kryzys ktory byl nastepstwem biegow eliminacyjnych .po pierwszym biegu w Helsinkach widze ze niczego jej to nie nauczylo. Ona widac inaczej nie potrafi
Na potwierdzenie dwa wyniki z mistrzostw rosji:

53.01 Yuliya Pechonkina 1 Tula 11 07 2005
53.31 Yuliya Pechonkina 1h3 Tula 10 07 2005

Ten drugi wynik to polfinal .
Nie wiem jaki czas miala druga w tym biegu ale na pewno bardzo slaby bo nie widze tego czasu w tabelach najlepszych wynikow na swiecie.
Jak widac dla niej kazdy bieg to final :-)
Sil jej nie zabraknie bo to dopiero drugi bieg
Demius spokojnie sobie pobiegnie tak aby wejsc do finalu a w finale powtorka z Paryza nie wykluczona.




Zgadzam sie z JiroJiro granie Pechonkiny to jednak loteria. Zaprezentowałes wymiki z Mistrzostw Rosji, ale z tego co pamietam to sa one lekko przesadzone (niekiedy). Pamietam ze na kolejnych mitingach rosyjskie zawodniczki ktore spisały sie bardzo dobrze w Tyule nastepnie osiagaly bardzo mierne wyniki wiec radze zbyt wielkiej uwagi do tych czasow nieprzykladac. Moim skromnym zdaniem Pechonkina do finalu wejdzie raczej spokojnie, ale w finale o najwyzsze cele bedzie jej bardzo trudno.
P.S.
Wiem ze bieg pan odbedzie sie za chwile albo moze nawet juz sie odbyl i moj post pewnie malo wniesie, ale moze jednak ktos wezmie to pod uwage.
Pozdrawiam retoox
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 17:20

Wiem że to nie Quasi Czat ale jednak zagrałem w półfinale na szalon± rosjankę (1.40 BAW-LIVE ) która rzeczywi¶cie jest w dobrej formie ale nie wiem czy znowu nie przesadzi w finale. Tam napewno jej nie zagram, z tego co było widać po walce może j± pokonać Glover i chyba nikt poza ni±. Wszystko jednak będzie zależało tylko od Pieczonkiny jak postanowi rozegrać ten finał.
Posted by: JiroJiro

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 17:28

Może zbytnio nie doceniam jeszcze Demus która poprostu oszczędzała się na finał, w każdym razie kurs który będzie oscylował w granicach 1.30 na rosjankę to trochę za mało jak dla mnie.
Posted by: lasic

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 18:04

ciekawe czy gatlin zdobedzie dzis zloto na 200m? jest jednym z faworutow, zreszta szanse ze nie-amerykanin stanie na najwyzszym podium sa znikome. w kazdym razie postawilem jakies drobne na zwyciestwo gatlina, kursik calkiem calkiem bo ponad 4.
Posted by: TANAMERAH

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 20:25

No chłopaki jak w tej reklamie po co się męczyć Robert was wyręczy. A oto prognozy Roberta Korzeniowskiego na dzisiejsze finały:Robert Korzeniowski typuje medalistów

W rzucie dyskiem powinna wygrać Niemka Franka Dietzsch. Rosjanki nie błyszcz± w Helsinkach form±, Natalia Sadowa będzie druga. A Czeszka Vera Pospisilova-Cechlova powalczy o br±z z Chink± Shuli Ma.

Bardzo ciekawie będzie w trójskoku. Rumun Marian Oprea nie zachwycał w kwalifikacjach, ale skakał w spodniach od dresu. Stoczy walkę o złoto z Brazylijczykiem Gregorio Jadelem. Mocny może być Kubańczyk Yoandri Betanzos i kto wie, czy to nie on sprawi Oprei największych kłopotów.

Gdy rozmawiałem z Serhijem Bubk±, nie miał faworyta w skoku o tyczce. Eliminacje nie rozja¶niły sytuacji. Też nie jestem pewien, jak będzie, najbliżej zwycięstwa powinien być Giuseppe Gibilisco. Mówi mi to intuicja, bo Włoch nie miał w tym roku wielkich wyników. Głównym przeciwnikiem będzie halowy mistrz ¶wiata Rosjanin Igor Pawłow i Amerykanin Brad Walker, który w tym roku skoczył już 5,90. Typuję kolejno¶ć: Gibilisco, Pawłow, Walker.

Aurelia Trywińska nie weszła do finału 100 m ppł., ale to samo stało się z jedn± z faworytek Kanadyjk± Perdit± Felicien. Chyba nie tylko ja stawiam na Amerykankę Michelle Parry. Drugie miejsce - wahałem się - czy Brigitte Foster-Hylton czy Delloreeen Ennis-London, obie z Jamajki. Stawiam na firmę - czyli Perry. Ale różnice w finale mog± wynosić zaledwie 0,05 s.
Posted by: TANAMERAH

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 11/08/2005 20:30

cd:Na 200 metrów wygra bezapelacyjnie Justin Gatlin, który bawi się w eliminacjach. Pokona Johna Capela, na podium stanie też Tyson Gay, który w półfinałach miał najlepszy czas. Gatlin prosił telewidzów TVP, aby szczególnie ogl±dać bieg na 200 metrów.
Posted by: _Carola_

Re: M¦ w lekkiej atletyce Helsinki 2005 - 12/08/2005 10:29

Quote:

zapraszam na szybka dyskusje wszystkich którzy ogl±daja lekka na stary czat mecz.pl - bo wydaje mi sie ze jeden z naszych bookow dał fajny prezent




tak sobie tylko zacytowałem brawa dla wszystkich odwaznych którzy skorzystali i ciekawe czy milenium umie¶ci 2 kupony w "wygranej tygodnia" ale zapewne nie bo oni jak wszyscy pokazuja jak nie nalezy grac a nie jak nalezy turcja+francuski w kosza+ grasu!!!!!!!