Tour de France cz.2

Posted by: Misiek

Tour de France cz.2 - 06/07/2005 15:29

Poprzednia część [1]


Oficjalna strona wyścigu

Orginalnie wysłal: tomo




Zapraszam do dyskusji nad największym, najtrudniejszym, najpopularniejszym, najwspanialszym i najbardziej emocjonującym wyścigiem świata, wyścigiem, w którym każdy kolarz chciałby choć raz w życiu wystartować, ale tego zaszytu mogą dostąpić tylko najlepsi z najlepszych...

Miejmy nadzieje że tegoroczny Tour de France pozostanie jeszcze długo w naszej pamięci, zarówno ze względu na czysto sportowe emocje, jak i wymierne korzyści materialne, czego sobie samemu i wam wszystkim życzę.


Mnie na pierwszy rzut oka (bez głębokich analiz) najciekawsze wydają się typy na Under 4.5 liderów w całym wyścigu oraz Under 3.5 etapów wygranych przez Lanca Armstronga.




A może ktoś ma inne ciekawe propozycje?

Inne przydatne linki:

Eurosport
Posted by: blackjack

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 16:23

Dzisiaj się prof wychylił i pierwszy raz nie licząc druzynówki dał kursy na etap.
Wybrałem takie cztery pary
T2 Bonnen - Kirsipuu
T3 Mc Ewen - Rodriguez
T4 Hushovd - Valverde
T12 OGredy - Forster
kurs 4,3 stwierdziłem że warto to zagrać szkoda że tylko za 50 zł jakie było moje zdziwienie jak wróciłem do domu jak zobaczyłem jak wyglądała pierwsza czwórka wyścigu.
Nie piszę tego po to aby się pochwalić bo mógłbym napisać że zagrałem za 200 lub 500 ja tylko chciałbym wam zwrócić uwagę że prof w kolarstwie to laicy i warto bliżej popatrzeć na ich pary bo niejednokrotnie dają ciekawe promocje.
Od poniedziałku żałowałem że pracuję i nie korzystam z waszych promocji w toto mixie ale ja dzisiaj sam sobie znalazłem promocję tylko załuję że za tak małą stawkę.
Na pewno teraz odezwą się osoby które stwierdzą że wytypowały nawet pierwszą 10 ale ja nie jestem z takich osób ktore piszą bzdury których nie zagrały kila osób z meczu dobrze mnie zna i wie że piszę prawdę.
Mam jeszcze prośbę do g00ńka i innych specjalistow z kolarstwa aby podali 10 - 15 najlepszych górali bo ja znam tylko kilku wielkich takich jak Basso Armstrong i Ullrich a daję sobie rękę uciąć że prof da promo na górskich etapach na 100%.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Posted by: Green Arrow

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 16:45

Brawo Eksperci. Seria trwa,a myslałem że dzis nic sie nie da pograć.Wchodze 12:50 na temat a tu takie kąski ,przy przepisywaniu trojki nawet lekka pomyłka bo zamiast pary boonen-kirsipu poszlo z nazonem(na jedno wyszło ).Dochodze do profa 13:10.pech chciał,że 2 złotowiec przede mną.Odliczam cenne sekundy,w głowie jedna myśl FASTER!!! .
Udało sie kupon wybity 13:13 (śmiech)

Jeszcze raz wielkie dzięki BIG STAR, TOMO i spółce

POZDRO
Posted by: BZYCZEK

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 16:54

Quote:

Brawo Eksperci. Seria trwa,a myslałem że dzis nic sie nie da pograć.Wchodze 12:50 na temat a tu takie kąski ,przy przepisywaniu trojki nawet lekka pomyłka bo zamiast pary boonen-kirsipu poszlo z nazonem(na jedno wyszło ).Dochodze do profa 13:10.pech chciał,że 2 złotowiec przede mną.Odliczam cenne sekundy,w głowie jedna myśl FASTER!!! .
Udało sie kupon wybity 13:13 (śmiech)

Jeszcze raz wielkie dzięki BIG STAR, TOMO i spółce

POZDRO




Dochodze do profa 13:10.pech chciał,że 2 złotowiec przede mną.Odliczam cenne sekundy,w głowie jedna myśl FASTER!!! .
A to dobre zdanie nie mogę Tak sie uśmiałem jak to przczeczytałem....
Tez chciałem podziękowac za dobre typki.Dziękówa wszystkim znawcom tego tematu.
Posted by: Rivaldo

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 17:02

janek jak zwykle nie zawiodl trzymal sie czuba i armstronga walnal znow o kilka ladnych pozycji niech toto daje ta pare codziennie

to co porof dzisiaj dal w ofercie to bylo jakies nieporozumienie ale to ich sprawa nie nasza

no i 2 rodzyneczki z sts tez jak w maselko oby tak jutro bylo jak prezz ost 3 dni
Posted by: gwiazdor

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 18:01

Dziękuję wszystkim ekspertom kolarstwa za Wasze typy (były bezbłędne) dzięki Wam udało się wyciągnąć trochę grosza od buków Jutro idę na 7 rano do roboty czy już moze dzis ktoś podać jakiś faworytów na jutrzejszy etap jeszcze bez kursów
Posted by: timbwolf

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 19:03

Jutrzejszy etap (199 km) też mozna zaliczyć do płaskich, choć będzie troszkę może trudniejszy bowiem są 4 premie górskie (IV kategoria) na końcowych 100km.Ostatnia premia jest 13 km przed metą (3km podjazdu, 5,2%)

W historii TdF nie było jeszcze etapu Troyes - Nancy, był podobny (Troyes - Nevers) w 2004 i wygrał go Petacchi, więc można mniemać że w tym roku będzie podobnie (znaczy się rozstrzygfnie sprint), choć o finiszu w Nancy nie wiele moge poweidziec bo ostatni miał miejsce w 1988.
Jest to ostatni taki typowy etap płaski,więc ostatnia szansa (następna dopiero po Pirenejach) dla sprinterów, ale może się zdarzyć też udana ucieczka,której dzisiaj w sumie wiele osób się spodziewało.
Jak większość tutaj pod uwagę głównie biorę Boonena i McEwena; Hushovt mocny, dziś bez żadnego rozprowadzania zajął 3 miejsce. Grałbym przeciwko Cookovi bo jest w słabej formie co było widać i na poprzednich etapach i dziś (dodatkowo nieudane rozprowadzenie).No ale to musza się kursy pokazać

Dodatkowo można zawsze grać typ polecany przez Rivaldo (jak będzie) Ulrich vs Lance, rzeczywiście amerykanin wbrew temu co mówił że lider powinien byc w top20-30 sam tego nei stosuje (podobnie było w poprzednich latach) i zawsze przyjeżdzą za Janem
To tyle tak na szybko
oby dobra passa trwałą jak najdłużej
Posted by: buszmen

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 20:01

cyt:
Mam jeszcze prośbę do g00ńka i innych specjalistow z kolarstwa aby podali 10 - 15 najlepszych górali bo ja znam tylko kilku wielkich takich jak Basso Armstrong i Ullrich a daję sobie rękę uciąć że prof da promo na górskich etapach na 100%.

Ja fachowcem nie jestem, bo kolarstwo znam głownie z tego co obejrze na TdF i Giro + jakies MS, fragmenty Vuelty, pojedyncze klasyki i TdP

Jakkolwiek pojęcie 10-15 najlepszych górali moim zdaniem jest jednak troche absurdalne, bo tutaj - w duzych górach ogromne znaczenie ma forma i dyspozycja dnia. Wystarczy spojrzeć na zeszłoroczny tour gdzie nie wytrzymywali tempa Mayo i Heras i przyjezdzali daleko poza szeroko pojętą czołowką. Liczy się także pozycja w generalce, bo to może motywować albo i demotywować - idealny przykład to zeszłoroczna genialna jazda Kloedena.

Niemniej jednak zgadzam sie, że jesli prof wystawiać bedzie TdF nadal[i inne] buki [a przez wasz megahurraoptymizm zaczynam miec co do tego małe obawy] to znajdą sie błedy. Ale mogą sie tez znalezc teoretyczne papierowe megapewniaki które zawiodą. Niezawodny i taki na maxa niezatapialny to jest chyba jedynie najwiekszy omkarz Armstrong, wzglednie Ullrich + w moim odczuciu, mój faworyt Winokurow. Basso może zawieźć bo po raz pierwszy w karierze jechal w tym roku Giro, a to zazwyczaj odbijało się na dyspozycji w TdF takich górali jak np Simoni;]

Wygrac - owszem, ale na pewno nie z takim podejsciem ze juz teraz wytypujemy sobei 15 najlepszych górali;], bo z takim podejsciem to zostawisz kase u buka niezaleznie czy to bedzie Profesjonal, Toto-mix czy B&W.

I jeszcze jedno...chce niby zagrac jutro TdF, ale troche odstrasza mnie wasze niesamowite nastawienie na promocje i zysk. To by było za łatwe...
Posted by: Rivaldo

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 20:21

hurraoptymizm jest spowodowany tym ze buki sie w ost czasie myla i trzeba to wykorzystywac jesli jutro beda ciezkie pary do typowania nic sie nie stanie ale jesli znowu dadza jakas "promocje" to bez zawahania zagram poprostu na 10 lekarzy jeden jest z powolania i zna sie na rzeczy a 9 to partacze i tak samo jest z analitykami w w profie,toto,milenium,sts a swoja droga sts ma dobrego analityka z lekkoatletyki Scott-Gatlin 1.4-2.3 taka pare na zafundowali na mitingu w Lusannie wczoraj.Dla niezorientowanych Gatlin to mistrz olimpijski na setke na zwyciestwo jego bylo 1.25 a taka para w expie byla za 1.15 na gatlina wiec ja mam megahurraoptymizm do naszych naziemnych bukow
Posted by: lupus

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 20:27

Quote:

cyt:
Mam jeszcze prośbę do g00ńka i innych specjalistow z kolarstwa aby podali 10 - 15 najlepszych górali bo ja znam tylko kilku wielkich takich jak Basso Armstrong i Ullrich a daję sobie rękę uciąć że prof da promo na górskich etapach na 100%.

Ja fachowcem nie jestem, bo kolarstwo znam głownie z tego co obejrze na TdF i Giro + jakies MS, fragmenty Vuelty, pojedyncze klasyki i TdP

Jakkolwiek pojęcie 10-15 najlepszych górali moim zdaniem jest jednak troche absurdalne, bo tutaj - w duzych górach ogromne znaczenie ma forma i dyspozycja dnia. Wystarczy spojrzeć na zeszłoroczny tour gdzie nie wytrzymywali tempa Mayo i Heras i przyjezdzali daleko poza szeroko pojętą czołowką. Liczy się także pozycja w generalce, bo to może motywować albo i demotywować - idealny przykład to zeszłoroczna genialna jazda Kloedena.

Niemniej jednak zgadzam sie, że jesli prof wystawiać bedzie TdF nadal[i inne] buki [a przez wasz megahurraoptymizm zaczynam miec co do tego małe obawy] to znajdą sie błedy. Ale mogą sie tez znalezc teoretyczne papierowe megapewniaki które zawiodą. Niezawodny i taki na maxa niezatapialny to jest chyba jedynie najwiekszy omkarz Armstrong, wzglednie Ullrich + w moim odczuciu, mój faworyt Winokurow. Basso może zawieźć bo po raz pierwszy w karierze jechal w tym roku Giro, a to zazwyczaj odbijało się na dyspozycji w TdF takich górali jak np Simoni;]




Hmm, gorali czyli takich co to lubia spobie po gorach jezdzic, bo wlasciwie to liderzy ekip zawsze beda w czolowce, chyba ze ktos zawiedzie i inni ich zastapia

Dicovery
wiadomo Lance

T-MOBILE TEAM
Jan, Wino, zobaczyy jak z forma u Klodena, Guerini, ale nie wiamy kto na kogo bedzie pracowal

TEAM CSC
Basso(zobaczymy jak z forma), do pomocy Sastre, Julich
Voight bedzie pewnie uciekal

ILLES BALEARS-CAISSE D’EPARGNE
Mancebo, Valverde, Karpets

RABOBANK
Menchov, Rassmusen moze celowac w koszulke najlepszego gorala

PHONAK HEARING SYSTEMS
Botero(ciekawe jak forma), Landis, Perreiro

SAUNIER DUVAL - PRODIR
Piepoli lubi male gorki, specjalista od klasykow

LIBERTY SEGUROS - WÜRTH TEAM
Heras, Beloki(zalezne od formy), Serrano, Gonzalez ale beda pracowac na Herasa

CREDIT AGRICOLE
Moreau, ale z nim jest roznie, moze Cauchiolli

LIQUIGAS - BIANCHI
Garzelli, Pelizzoti, a markus B. bedzie uciekal

GEROLSTEINER
Totsching i Levi

EUSKALTEL - EUSKADI
Mayo

gorale to glownie liderzy ekip, w niektorych bym widzial po 2 liderow, zobaczymy jak trafili z forma, czy nie beda oslabieni (Mayo last year), czy czegos zlego nie zjedza i nie beda miec problemow z zoladkiem(Basso w Giro, Vino we Vuelcie)

PS Pisalem szybko, wiec pewnie niektore nazwiska nieksztaliclem
Posted by: Bzyku

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 20:54

moim zdaniem Tour już jest rozstrzygnięty - nie wierzę, żeby ktokolwiek mógł pobić Armstronga - może mu conajwyżej dorównywać (jak Basso rok temu), ale po czasówkach to jest zdecydowanie za mało.

Nie wierzę już w Ullricha - to już chyba zostało wielkie nazwisko. Rok temu fatalnie - teraz czasówkę już też zawalił... Myślę, że w konfrontacji z innymi czołowymi góralami Ullrich będzie oglądał w decydujących momentach ich plecy.

NAtomiast mam w pamięci bardzo dobrą jazdę Vinokurova (2 czy 3 lata temu - już nie pamiętam) i mam przeczucie że on mocno namiesza jeśli chodzi o walkę o 2 miejsce.

Ciekaw jestem dyspozycji Basso - rok temu był miłym zaskoczeniem, a czy powtórzy ten wyczyn teraz?

Sądzę, że tak jak wspomniano wczesniej będzie decydowała dyspozycja kilku dni, aktualna forma - a tej można się tylko domyślać... Wszystko się okaże w górach. Natomiast myślę, że można trafnie przewidywać którzy kolarze będą w tym roku słabi.

Poza tym tokiem rozumowania jest oczywiście Armstrong, bo to kolarz z innej planety
Posted by: emzet

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 20:59

www.kolarstwo-szosowe.gda.pl

Ta strona moze być chyba pomocna.Ale nie ma co liczyć,że polskie buki wystawią powszechnie znanego dobrego górala,z powszechnie znanym słabym góralem w parze.
Mysle ze może zaczną wzorowac swoja ofertę na ofertach netowych buków.Etapy sprinterskie to troche co innego,tu łatwiej o niespodziankę,dlatego buki(polskie) wystawiają takie dziwne pary,licząc na nieoczekiwane rozstrzygnięcia.Buki nie są tak głupie jak się wam wydaje!
Nie zmienia to faktu,że czasami(byle jak najczęściej) zachowują się jakby nie ogladali wyścigu,a ofertę na TdF opracowali przed jego rozpoczęciem.
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 21:16

Co do oferty polskich buków naziemnych na Tour de France to jak do tej pory jest ona wynikiem totalnego nieobeznania w temacie a nie mądrością buków i liczeniem na niepsodzianki. Na Boga jeśli się daje parę McEwen - Rodriguez to jest to totalna ignorancja, przecież Rodriguez rozprowadza własnie McEwena i nie ma innej opcji niż ta że przyjedzie za nim. Jedyną niespodzianką jaka może mieć miejsce na płaskich etapach jest upadek sprintera na finiszowych metrach lub ucieczka, ale zakładając że nie ma w niej jakiegoś kolarza spośród tych których mamy sparowanych ze sprinterami na swych kuponach to nie stanowi ona żadnego zagrożenia bowiem sprinterzy i tak będą się bić na mecie o swe punkty przybliżające ich do zielonej koszulki.
Pewnie że buki jak zobaczą spustoszenia w swych kasach po wczorajszym i dzisiejszym etapie to pójda po rozum do głowy i 5 razy sie zastanowią zanim wystawią oferte na kolejne etapy. Jeżeli mi dadzą pare Boonen - McEwen czy Hushovd - O'Grady to po prostu tego nie obstawię ale to co wystawiali wczoraj i dzisiaj to jest paranoja i nie ma innej opcji jak ta by to wykorzystać. Jak jutro nie znajdziemy w ofertach nic ciekawego to płakał nie będę, swoje wczoraj i dzisiaj wygrałem, a jeśli dalej będą się bawic w Świętego Mikołaja to będziemy ich rżnąc po całości.
Posted by: domo

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 21:45

Quote:

Co do oferty polskich buków naziemnych na Tour de France to jak do tej pory jest ona wynikiem totalnego nieobeznania w temacie a nie mądrością buków i liczeniem na niepsodzianki. Na Boga jeśli się daje parę McEwen - Rodriguez to jest to totalna ignorancja, przecież Rodriguez rozprowadza własnie McEwena i nie ma innej opcji niż ta że przyjedzie za nim. Jedyną niespodzianką jaka może mieć miejsce na płaskich etapach jest upadek sprintera na finiszowych metrach lub ucieczka, ale zakładając że nie ma w niej jakiegoś kolarza spośród tych których mamy sparowanych ze sprinterami na swych kuponach to nie stanowi ona żadnego zagrożenia bowiem sprinterzy i tak będą się bić na mecie o swe punkty przybliżające ich do zielonej koszulki.
Pewnie że buki jak zobaczą spustoszenia w swych kasach po wczorajszym i dzisiejszym etapie to pójda po rozum do głowy i 5 razy sie zastanowią zanim wystawią oferte na kolejne etapy. Jeżeli mi dadzą pare Boonen - McEwen czy Hushovd - O'Grady to po prostu tego nie obstawię ale to co wystawiali wczoraj i dzisiaj to jest paranoja i nie ma innej opcji jak ta by to wykorzystać. Jak jutro nie znajdziemy w ofertach nic ciekawego to płakał nie będę, swoje wczoraj i dzisiaj wygrałem, a jeśli dalej będą się bawic w Świętego Mikołaja to będziemy ich rżnąc po całości.



tomo po twim poscie ,o promocji na jutro mozna zapomnieć...,czasami lepiej nic nie pisać,i kosic kase dopóki się da,przecierz buki tez lukaja na to forum..
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 22:06

Już ja widzę jak ktoś z Profa czy Toto czyta nasze wypociny...

Całkiem możliwe, że jutro nie natkniemy się na żadną promocję, ale będzie to tylko i wyłącznie efekt spustoszenia w kasah Profa i Tota a nie lektury tego tematu...
Posted by: domo

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 22:31

Quote:

Już ja widzę jak ktoś z Profa czy Toto czyta nasze wypociny...

Całkiem możliwe, że jutro nie natkniemy się na żadną promocję, ale będzie to tylko i wyłącznie efekt spustoszenia w kasah Profa i Tota a nie lektury tego tematu...



obysmiał rację
Posted by: stypa

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 22:54

Ale żałuje ,że nie wiedziałem,że w profie można grać TDF
Myślę,że jutro też dadzą szeroką ofertę tylko troche bardziej przemyślaną.
Jutrzejszy etap jest szansą dla harcowników bo na 13.5 km do mety mamy wzniesienie Côte de Maron ,długości 3.2 km ,o nachyleniu do 5.2 %,coś tam można na nim zrobić przewagi i drużyny mające w swoich drużynach czołowych spronterów bendą musiały się trochę namęczyć aby zlikwidować ucieczki.



Myślę,że Boonen raczej nie powtórzy błędu z dzisiaj i nie "rozprowadzi" australijczyka. Ciekaw jestem czy norweg w końcu powalczy o wygraną bo dziś jakby zapóźno przeszedł do kontrataku (możliwe,że nie był w stanie wcześniej). Również zastanawiam się nad tym czy chłopaki z FDJ będą w stanie coś pokazać czy to co dzisiaj zrobili to był max ich możliwości.

Z par na jutro podoba mi się dwójka "dostępna" w unibecie i expekcie:
Davis - Eisel 2 1.85u (2.1 ex)
Eisel dzisiaj był o jedno miejsce dalej bo trochę sobie źle FDJ końcówkę rozegrało natomiast na etapie odwrotna,więć po kursie powyzej dwóch typ jak najbardziej do zagrania.
Posted by: stypa

Re: Tour de France cz.2 - 06/07/2005 22:59

Ależ bełkot a ostatnie zdanie to już szczyt,zjadłem chyba ze 3 słowa.
Quote:


Davis - Eisel 2 1.85u (2.1 ex)
Eisel dzisiaj był o jedno miejsce dalej bo trochę sobie źle FDJ końcówkę rozegrało natomiast na etapietrecim kolejnośc była odwrotna odwrotna,więc po kursie powyzej dwóch typ jak najbardziej do zagrania.


Posted by: buszmen

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 00:14

cyt:Już ja widzę jak ktoś z Profa czy Toto czyta nasze wypociny...

Całkiem możliwe, że jutro nie natkniemy się na żadną promocję, ale będzie to tylko i wyłącznie efekt spustoszenia w kasah Profa i Tota a nie lektury tego tematu...

jasne ze czyta, to raz. a dwa, że będzie to efekt tego i tego. Po tym jak ich skrajnie i dosadnie wysmialeś wskazując jeszcze głownie miejsce błedu zapomnij ze zobaczysz jeszcze taką pare czy tez pare podobnego rodzaju. Niemniej spustoszenia w kasie profa i toto syfu nie bedzie, bo jednak kolarstwa nie gra wiele ludzi. Tym bardziej w toto mixie w, ktorym to przebywanie przypomina podróż w czasie do PRL.

Ciekawe zdanie 'Armstrong - kolarz z innej planety'. Chyba z takiej co sie KOKS nazywa. Wzglednie 'koksiarz z innej planety'. Inna sprawa to to z jaka pasją mówi on o 'zyciowej formie'. Jedzie w końcu ostatni raz to mozna zaszalec ;]]] Wyscig juz wygrany, zreszta nikt nie pozwoliłby mu Armstrongowi nie wygrac[nawet gdyby był w takiej formie jak w 2003], zbyt duzo na tym duzo ludzi zarobi;]

No ale kij z tym, liczmy ze jutro w ofercie będzie ciekawie i że wygra McEwen;] W końcu jest najlepszym sprinterem z jezdzacych tu. Pewnie w gorach sie wycofa, bo po dyskwalifikacji[supermądrej zresztą, brawo] raczej nie powalczy o koszulke najlepszego sprintera;]
Posted by: blackjack

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 05:55

Mam do was ogromną prośbę jak znajdzie się jakieś promo w dniu dzisiejszym nie ważne u jakiego naziemnego buka to bardzo bym prosił o podesłanie smsa na numer 609646991 z bramki plusa.
Zaraz spadam do roboty a mam możliwość grania na telefon.
Ja postaram się odwdzięczyć dobrymi typami z intertoto.
Dziękuje z góry.
Posted by: TOM

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 07:06

Ciekawe typy w profku
T01 Boonen-Nazon 1.4 2.54
T02 Boonen-Kirsipuu 1.35 2.71
T03 McEwen-Rodriguez 1.35 2.71
T04 Hushovd-Valverde 1.4 2.54
T05 Hushovd-Voigt 1.5 2.26
T06 Hushovd-Dekker 1.5 2.26
ma ktos moze linka do tras bo dzisiaj podobno chopki wiec sie moze ucieczka jakas udac
Posted by: HAGIi

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 07:09

Quote:

Ciekawe typy w profku
T01 Boonen-Nazon 1.4 2.54
T02 Boonen-Kirsipuu 1.35 2.71
T03 McEwen-Rodriguez 1.35 2.71
T04 Hushovd-Valverde 1.4 2.54
T05 Hushovd-Voigt 1.5 2.26
T06 Hushovd-Dekker 1.5 2.26
ma ktos moze linka do tras bo dzisiaj podobno chopki wiec sie moze ucieczka jakas udac





kolego to kursy na wczorajszy etap
Radze dobrze przyjrzec sie aktualizacji i spojrzec na date.
Kursow prof jeszcze nie dal
Posted by: Marcel

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 07:12

ale są w STS

1512 12:30 Boonen T. - Mc Ewen R. 1.70 1.90
1513 12:30 Boonen T. - Hushovd T. 1.40 2.40
1514 12:30 Boonen T. - O'Grady S. 1.30 2.70
1515 12:30 Mc Ewen R. - Cooke B. 1.35 2.60
1516 12:30 Davis A. - Hunter R. 1.40 2.40
1517 12:30 Eisel B. - Wrolich P. 1.60 2.00

widzicie cos ciekawego ?
Posted by: redi

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 07:12

Tom Boonen - Robbie McEwen
1.75 1.95
Allan Davis - Bernhard Eisel
1.65 2.10
Lance Armstrong - Francisco Mancebo
2.10 1.65
Sylvain Chavanel - Didier Rous
1.80 1.90
Matthew White - Joost Posthuma
2.00 1.70
Iban Mayo - Juan Manuel Garate
1.85 1.85
Gerben Löwik - Kurt-Asle Arvesen
1.85 1.85
Andreas Klöden - Oscar Pereiro Sio
1.85 1.85
Anthony Geslin - Inaki Isasi
1.75 1.95
Thor Hushovd - Stuart O'Grady
1.50 2.40
Maxim Iglinskiy - Daniel Becke
1.70 2.00
Robert Förster - Angelo Furlan
1.75 1.95
Manuel Quinziato - Jerome Pineau
2.00 1.70
Denis Menchov - Levi Leipheimer
1.75 1.95
Georg Totschnig - Yaroslav Popovych
1.80 1.90
Pierrick Fedrigo - Vicente Garcia Acosta
1.70 2.00

O to kursy z expekta. Ktoś poradzi mi co obstawić dzisiaj?
Posted by: TOM

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 07:15

Quote:

Quote:

Ciekawe typy w profku
T01 Boonen-Nazon 1.4 2.54
T02 Boonen-Kirsipuu 1.35 2.71
T03 McEwen-Rodriguez 1.35 2.71
T04 Hushovd-Valverde 1.4 2.54
T05 Hushovd-Voigt 1.5 2.26
T06 Hushovd-Dekker 1.5 2.26
ma ktos moze linka do tras bo dzisiaj podobno chopki wiec sie moze ucieczka jakas udac





kolego to kursy na wczorajszy etap
Radze dobrze przyjrzec sie aktualizacji i spojrzec na date.
Kursow prof jeszcze nie dal





O tak sorki przepraszam nie popatrzylem
Posted by: HAGIi

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 07:17

Quote:

ale są w STS

1512 12:30 Boonen T. - Mc Ewen R. 1.70 1.90
1513 12:30 Boonen T. - Hushovd T. 1.40 2.40
1514 12:30 Boonen T. - O'Grady S. 1.30 2.70
1515 12:30 Mc Ewen R. - Cooke B. 1.35 2.60
1516 12:30 Davis A. - Hunter R. 1.40 2.40
1517 12:30 Eisel B. - Wrolich P. 1.60 2.00

widzicie cos ciekawego ?




ogolnie ciezkie pary dali. Jedynie nad czym mysle to nad dubelkiem
Boonen - Hushovd oraz Mc Ewen - Cooke.
Cooke ostatnio pokazuje ze w super formie nie jest co pokazuja jego miejsca. Mc Ewen pokazal na co go stac i dzis zapewne tez bedzie walczyl o zwyciestwo.
Pozdrawiam i czekamy za kursami z toto i profka
Posted by: jazdagz

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 07:45

jakby oferta profa sie pokazala moglbym prosic o wklejenie jej na forum...nie wiem jak wam ale u mnie non stop pokazuje sie z wczorajsza data i 5 etapem.
pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 07:46

Rzeczywiście STS nie dał dzisiaj nic ciekawego. Jedyne co kusi to para McEwen - Cooke. McEwen to klasa sama dla siebie, natomiast Cooke mimo iż jest jednym z najlepszych specjalistów od sprintu w tegoroznej edycji TdF jest kompletnie bez formy i gubi się na finiszowych metrach, czego efektem są 9, 24 i 8 miejsce na dotychczas rozegranych płaskich etapach.
Ja dzisiaj czekam na zwycięstwo Hushovda, choć jest dość prawdopodobne ze wreszcie powiedzie się jakas ucieczka, a trasa temu wyjątkowo dzisiaj sprzyja...
Posted by: fart?

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 07:47

oferta z toto:

T.BOONEN-MCEWEN 1,65 -1,95
6802 MCEWEN-S.O 1,37 - 2,55
6803 HUSHOVD-S.O GRADY 1,55 - 2,10
6804 J.ULLRICH-A.KLODEN 1,65 - 1,95
6805 D.CIONI-S.BOTERO 1,70 - 1,90
6806 TOTSCHNIG-R.HERAS 1,80 - 1,80

czekam na opinie
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 07:49

W ofercie Toto również nie widzę nic ciekawego...
Posted by: Marcel

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 07:54

http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?Pg=279

to chyba bedzie w profie
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 07:56

Jeżeli będzie rzeczywiście tak będzie to T02, T04 i T05 i mamy piękny trebel.
Posted by: HAGIi

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 07:59

Quote:

Jeżeli będzie rzeczywiście tak będzie to T02, T04 i T05 i mamy piękny trebel.




raczej to nie bedzie
Juz kiedys porownywalem niektore zdarzenia i roznily sie one czasami
Posted by: bynio

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:02

Quote:

Jeżeli będzie rzeczywiście tak będzie to T02, T04 i T05 i mamy piękny trebel.




T04 Hushovd - Davis za 1.25 nie warte ryzyka
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:05

Faktycznie kurs mierny ale ja dzisiaj czekam na zwycięstwo Hushovda więc typ musi siąść.
No ale zobaczymy co rzeczywiście da Prof.
Posted by: funkymc

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:06

Jest juz ofera z profka :-D


T01 Boonen-McEwen 1.65 2
T02 Boonen-Eisel 1.25 3.2
T03 Hushovd-O'Grady 1.5 2.26
T04 Hushovd-Davis 1.25 3.2
T05 McEwen-Voigt 1.31 2.91
T06 McEwen-Hushovd 1.54 2.18
T07 Davis-Eisel 1.71 1.91
T08 Flecha-Dekker 1.52 2.22
Wg mnie pewne sa dwa zdarzenia T02 i T04 .Duzy ? dla T05 bo Voigt lubi ziwewac a dzis tak mzoe byc na koncowce POzdrawiam
Posted by: Marcel

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:07

TdF-6.etap-kto lep 07.07.2005 12.35
Info Nazwa 1 2 dzen/godz
T01 Boonen-McEwen 1.65 2
T02 Boonen-Eisel 1.25 3.2
T03 Hushovd-O'Grady 1.5 2.26
T04 Hushovd-Davis 1.25 3.2
T05 McEwen-Voigt 1.31 2.91
T06 McEwen-Hushovd 1.54 2.18
T07 Davis-Eisel 1.71 1.91
T08 Flecha-Dekker 1.52 2.22

czyl to samo
Posted by: Snajper2

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:10

T01 Boonen-McEwen 1.65 2
T02 Boonen-Eisel 1.25 3.2
T03 Hushovd-O'Grady 1.5 2.26
T04 Hushovd-Davis 1.25 3.2
T05 McEwen-Voigt 1.31 2.91
T06 McEwen-Hushovd 1.54 2.18
T07 Davis-Eisel 1.71 1.91
T08 Flecha-Dekker 1.52 2.22


by prof
Posted by: HAGIi

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:11

<lol> kto jeszcze wklei oferte??
Posted by: Quan

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:12

Dla mnie dzisiaj pewniakiem jest Boonen-Eisel 1 1.25, bo jak Eisel może wygrać z Boonenem gdy on cały czas pracuje na Cook'a. Jedyną przykrą niespodzianką może być ucieczka i tu widzę Voigta, Dekkera lub Vocklera. Dzisiaj 4 premie górskie czwartej kategorii, które mogą coś zmienić w tej klasyfikacji. Do zdobycia 12 pkt to całkiem spory kąsek. Może okazać się że łykną 12 pkt i staną w miejscu, bo Dekker wyraźnie nastawia się na klasyfikację górską co widać wyaźnie po pozycji zajmującej w peletonie (wczoraj jechał cały czas w ostatniej 5). Ja osobiście poczekam na live w B&W
Posted by: bynio

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:14

Quote:

Faktycznie kurs mierny ale ja dzisiaj czekam na zwycięstwo Hushovda więc typ musi siąść.
No ale zobaczymy co rzeczywiście da Prof.




Tomo ja mysle ze dzis nie dojedzie cala grupa .
8 km przed meta jest premia gorska co prawda tylko 4 kat ale tempo powinno byc na tyle wysokie ze grupa sie podzieli .
Hushovd jezdzi w miare dobrze takie gorki, ale Davis jezdzi jeszcze lepiej.
Nie ruszalbym tez Voigta z McEwenem z podobnych powodow.
Posted by: Arcy

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:18

Radzę odpuścić sobie dziś granie po takich kursach - po co grać na siłę - prof tylko na to czeka.
Posted by: funkymc

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:18

Ja osobiscie proponuje schlodzic glowy i dzis sobie odpuscic lub zagrac za malutka stawke, bo nie ma co na sile stawiac. Jutro jest latwiejszy etap z idealnie plaska koncowka wiec moze cos jutro buki naziemne nam zaoferuja.POzdrawiam
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:20

Dokładnie, Dekker to stary harcownik i napewno dzisiaj pomknie do przodu, myślę że zabierze się z nim Voeckler, Voigtowi też zdarzają się ucieczki ale jego podstawowym zadaniem jest pracowanie na Basso więc dyrektor zespołu raczej nie pozwoli mu dzisiaj na harce.
Posted by: bynio

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:21

8 km przed meta jest premia gorska co prawda tylko 4 kat ale tempo powinno byc na tyle wysokie ze grupa sie podzieli .

Bład .Nie 8km a 13,5 km przed meta ale zdania nie zmieniam...
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:22

Quote:

Quote:

Faktycznie kurs mierny ale ja dzisiaj czekam na zwycięstwo Hushovda więc typ musi siąść.
No ale zobaczymy co rzeczywiście da Prof.




Tomo ja mysle ze dzis nie dojedzie cala grupa .
8 km przed meta jest premia gorska co prawda tylko 4 kat ale tempo powinno byc na tyle wysokie ze grupa sie podzieli .
Hushovd jezdzi w miare dobrze takie gorki, ale Davis jezdzi jeszcze lepiej.
Nie ruszalbym tez Voigta z McEwenem z podobnych powodow.



Premia jest coprawda 13.5 km przed meta ale niewiele to zmienia. Tak jak pisałem dzisiaj jest idealny etap na ucieczke i albo zagram coś za drobne albo sobie całkiem odpuszcze.
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:25

bynio a jak Ci się widzi para Davis - Eisel? Bo ja robię baaardzo delikatne przymiarki do Davisa
Posted by: Wojtas_

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:30

Boonen, T - McEwen, R

Davis, A - Eisel, B

Flecha Giannoni, J-A - Dekker, Erik

Furlan, A - Brochard, L

Hushovd, T - O'Grady, Stuart

Pereiro Sio, O - Ullrich, J

Voigt, J - Hunter, R


Co sądzicie o parach ktore dzis wystawił UNIBET?
Posted by: Quan

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:31

Co to Voigta to zawsze wątpiłem w jego umiejętności do walki w górach, natomiast znakomicie przyda się Basso przy zjazdach. Dla mnie to jest zawodnik w typie Honchara - jedzie równo, rytmowo ale bez wyskoków. Jako jeden z niewielu potrafi zachować równe tempo przy indywidualnej ucieczce. W górach bardziej Basso będą pomagali Sastre i Julich. Jego zadaniem w tym wyścigu będzie pewnie wygranie jednego etapu. Kursik 18.00 na zwycięstwo nie za wysoki choć można spróbować.
Posted by: NAPIGiba

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:34

Moim zdaniem Furlan, A - Brochard, L 1
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:39

Dobra ja dzisiaj siedze w domu, nie ma sensu kusić losu, który i tak przez ostatnie dni przyniósł naprawde dużą kasę.
Dzisiaj jest wymarzona trasa dla harcowników natomiast jutro po 2 średnich górkach mamy aż 120km trasy płaskiej jak stół. Będzie to tak naprawde ostatnia opkazja przed górami dla sprinterów i ich ekipy napewno nie pozwolą dojechac żadnej ucieczce.
Posted by: bynio

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:41

Quote:

bynio a jak Ci się widzi para Davis - Eisel? Bo ja robię baaardzo delikatne przymiarki do Davisa




Jezeli dojada w jednej grupie to 50/50 ale kurs na Davisa niezbyt zachecajacy.

Ja natomiast gram drugi dzien progresje na zwyciestwo O,Grady'ego z Husvod'em .Jak widze to ulubiona para bukow i kiedys w koncu "wejdzie".Dzis expekt daje na australijczyka 2.4 ...Mam nadzieje ze nie bede musial czekac dlugo
Posted by: TOM

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:46

Ja bym proponowal dzisiaj: 1516 12:30 Davis A. - Hunter R. 1.40 2.40 1 Davis zawsze w czubie widac ze chce cos ugrac Hunter przecietnie na dalszych pozycjach
Posted by: funkymc

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:52

No ja wlasnie powaznie mysle nad dubelkiem
Davis-Hunter 1
Mc Ewen R. - Cooke B. 1
AKO 1,89 wiec nie najgorzej
Pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 08:54

bynio a jeszcze mam takie pytanko: ja Ci się widzi para McEwen - Cooke w perspektywie tych dzisiejszych górek?
Bo gdyby etap był całkiem płaski to wiadomo że McEwen bo Cooke jest bez formy i gubi się na finiszach. Ale niestety nie bardzi się orientuje jak Cooke radzi sobie w górach, nawet takich jak dzisiaj.
Posted by: bynio

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 09:25

Quote:

bynio a jeszcze mam takie pytanko: ja Ci się widzi para McEwen - Cooke w perspektywie tych dzisiejszych górek?
Bo gdyby etap był całkiem płaski to wiadomo że McEwen bo Cooke jest bez formy i gubi się na finiszach. Ale niestety nie bardzi się orientuje jak Cooke radzi sobie w górach, nawet takich jak dzisiaj.



Hehe ale zrobiles ze mnie eksperta
Z tego co czytam to sam dysponujesz nie mniejsza wiedza ode mnie.Ale pytasz wiec sprobuje odpowiedziec.Szczerze mowiac tez nie wiem na co stac Cooke w jezdzie po takich gorkach ale mysle ze nie jest lepszy od McEwena .
McEwan jezdzi na poziomie Petacchiego tzn . gorka dajmy na to 4 kat nie stanowi dla nich wiekszego problemu pod warunkiem ze peleton jedzie normalnym tempem Przy jakis akcjach zaczynaja sie juz klopoty.Problem w tym ze ta dzisiejsza ostatnia gorka jest tylko 13 km przed meta i byc moze ktoras z ekip przygotowala na te okolicznosc jakis specjalny scenariusz .Tego nie wiemy i dlatego ten etap jest dosyc trudny do "odczytania".
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 09:30

Dzisiaj w Stsie...


1514 Boonen - OGrady 1 @1.30
1515 McEwan - Cooke 1 @1.35
1516 Davis - Hunter 1 @1.40

5/10

Już nie taka promocja jak w ostatnich dniach, ale typy też niczego sobie... Zarówno Boonen jak i McEwan powinni sobie bez trudnu poradzić ze swoimi przeciwnikami, natomiast Davis jak dla mnie jest zdecydowanie lepszy od Huntera i dzisiaj nie powinien mieć problemów z jego pokonaniem.

Pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 09:54

No rzeczywiście z dzisiejszych naziemnych to właśnie STS dał najciekawszą ofertę, chociaż i u nich nie ma nic super ciekawego. Możnaby spróbować tego tripelka co podał Big_star ale za znacznie niższą stawkę niż ostatnimi dniami, ale ja wole nie kusić losu.
Siedze w domu i czekam na jutrzejsze propozycje buków.
Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 10:02

A jak zgrac dzis na ucieczke Voigta i Dekkera, Flecha dzis chyba sobie odpocznie?

Voigt, J - Hunter, R

1
2.15

Flecha Giannoni, J-A - Dekker, Erik

2
2.45
Posted by: Quan

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 10:28

Dzisiaj nie ma zakładu Any other not listed-Boonen itd. Dzisiaj szykuje się pewnie jakaś konkretna ucieczka. Wczoraj uciekający kolarze nie wierzyli w powodzenie swojej akcji. Słabsze drużyny zaprezentowały swoich sponsorów i to na tyle. Ciekawy jestem bardzo kto zabierze się do ucieczki.
Posted by: rafal110

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 15:14

i co powiecie na to co sie stało na mecie??? nie wiecie jak booki to rozlicza?? ja stawiałem na zwyciestwo bonena nad McEwanem.A oni sobie wjechali koło w koło stawiałem w sportingbecie... bedzie zwrot?
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 15:18

Decyzja o niegraniu dzisiejszego etapu była iście doskonała. Tyle przypadkowości to już dawno w TdF nie było.
A jak pomysleć że sporo osób miało zagrane pare Boonen - McEwen a ta dwójka jechała sobie jak na wycieczce wymieniając poglądy i nie interesując się końcową pozycją to nie chciałbym być w skórze tych typerów.
Jutro po 2 górkach będziemy mieli 100 km płaskiej trasy i będzie to ostatnia okazja dla sprinterów i na 99% etap zakończy się finiszem z peletonu dlatego też uważnie trzeba się przyglądać propozycjom naszych naziemnych bo po dzisiejszych rozstrzygnięciach moga być one dosyć ciekawe.
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 15:19

Quote:

i co powiecie na to co sie stało na mecie??? nie wiecie jak booki to rozlicza?? ja stawiałem na zwyciestwo bonena nad McEwanem.A oni sobie wjechali koło w koło stawiałem w sportingbecie... bedzie zwrot?



Hmm no wiesz jak sie bili o zwycięstwo to tez mieli ten sam czas a decydowały dosłownie centymetry, dlatego też myslę że dzisiaj porozliczają najnormalniej w świecie zgodnie zpozycjami na mecie, a z tego co zaobserwowałem do McEwen był tuż przed Boonenem.
Posted by: rafal110

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 15:24

heheh no własnie ja z tego co obserwowałem to boonen jednak jechał minimalnie przed McEwenem dobpiero za meta dał sie wyprzedzic
Posted by: oli

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 15:29

Panowie niema jeszcze wszystkich wynikow?
interesuje mnie Boonen-Eisel pewnie bedzie zonk ale niemoge nigdzie tego znalesc
Posted by: rafal110

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 15:35

no własnie jest tylko pierwszych 59 zawodnikow sklasyfikowanych narazie... lipa. Czekam z niecierpliwoscia jak zakonczył sie niezwykle pasjonujacy finisz dwoch najlpeszych sprinterow tegorocznego Touru...
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 15:37

Quote:

no własnie jest tylko pierwszych 59 zawodnikow sklasyfikowanych narazie... lipa. Czekam z niecierpliwoscia jak zakonczył sie niezwykle pasjonujacy finisz dwoch najlpeszych sprinterow tegorocznego Touru...



No ja to jakbym miał dzisiaj zagraną pare Boonen - McEwen i zobaczł jak obaj panowie jadą do mety jak na piknik wymieniając między soba pooglądy to bym chyba wykitował. :D:D
Posted by: oli

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 15:39

takie pytanko male za ile sie mozna spodziewac wszystkich wynikow pewnie sami nie wiedzie ?

pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 15:42

Quote:

takie pytanko male za ile sie mozna spodziewac wszystkich wynikow pewnie sami nie wiedzie ?

pozdrawiam



Bardzo ładnie sobie odpowiedziałeś.
Posted by: kristoskristof

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 15:51

Quote:

Panowie niema jeszcze wszystkich wynikow?
interesuje mnie Boonen-Eisel pewnie bedzie zonk ale niemoge nigdzie tego znalesc



No i jest reszta wyników...
Boonen 126
Eisel 130

tez to miałem

pozdrawiam
Posted by: HAGIi

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 15:58

Quote:

Quote:

Panowie niema jeszcze wszystkich wynikow?
interesuje mnie Boonen-Eisel pewnie bedzie zonk ale niemoge nigdzie tego znalesc



No i jest reszta wyników...
Boonen 126
Eisel 130

tez to miałem

pozdrawiam




to sie ciesz ze dluzej nie gadal z Bonenem bo bys wtopil
Pozdrawiam
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 16:01

No niestety dzisiaj się nie udało, ale tak jak pisze TOMO jutro może być bardzo ciekawie u naziemnych jutro nie powinna się udać żadna ucieczka, także trzeba grać sprinterów. Zobaczymy z rana co zaprezentuje Prof i Toto.


Pozdrawiam
Posted by: piter_i

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 18:03

pytanie mam takie o ktorej godzinie pojawiaja sie oferty na TDF u naziemnych ??
Posted by: oli

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 18:18

Quote:

pytanie mam takie o ktorej godzinie pojawiaja sie oferty na TDF u naziemnych ??


kolo 10
Posted by: GregVeB

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 18:25

straszny etap....dlatego denerwuja mnie organizatorzy
TdF zawsze probuja urozmaicac na sile...no i maja urozmaicenie....jebac ich a taksie cieszylem ze znow bedzie zajebista walka na ostatnich metrach a tu wracam z pracy...iu wszyscy poprzewracali sie ...
Posted by: bynio

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 19:00

Ma ktos moze ma namiary na stronke gdzie mozna zobaczyc profil ostatnich kilometrow ? Chodzi mi o taka szczegolowa z ukladem zakretow i profilem ostatniej prostej .
Cos na wzor tego czym dysponuja komentatorzy eurosportu.
Szukam szukam i niestety nigdzie nie moge znalezc Byloby to bardzo pomocne przy typowaniu plaskich etapow
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 07/07/2005 19:30

Też mi tego potrzeba i też poszukuję. Narazie niestety bez rezultatów...
Posted by: redi

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 06:09

Denis Menchov - Levi Leipheimer
1.75 1.95
Tom Boonen - Robbie McEwen
1.70 2.00
Gerrit Glomser - Kurt-Asle Arvesen
Tour de France 2.00 1.70
Didier Rous - Christophe Moreau
1.80 1.90
Oscar Pereiro Sio - Jan Ullrich
1.75 1.95
Georg Totschnig - Yaroslav Popovych
1.75 1.95
Thor Hushovd - Stuart O'Grady
1.45 2.50
Jens Voigt - Laurent Brochard
1.85 1.85
Robert Förster - Angelo Furlan
1.65 2.10
Dario Cioni - Santiago Botero
1.85 1.85
Michael Rogers - Bobby Julich
1.85 1.85

O to oferta na dzisiaj z expekta. Wyłapał ktoś coś?
Posted by: HAGIi

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 06:58

Witam
Z netowych takie pary rzucily mi sie w oczy:
Hushovd - Furlam 1,45
Dzisiejszy etap juz powinien byc duzo latwiejszy od wczorajszego i etap w wiekszosci plaski wiec ucieczki nie powinno byc a jak bedzie to zostanie wchlonieta przez peleton. Czyli sprinterzy dzis znow beda walczyc o wygranie etapu. Hushovd bardzo dobry Norweski sprinter, w TDF drugi trzeci oraz dziewiaty. Nie licze wczoreajszego etapu bo niestety przez krakse loteria byla. Furlan tez dobrze sie spisywal ale miejsca glownie pod koniec dziesiatki albo w drugiej dziesiatce. Kurs warty grania
Flecha - Dekler 1,45. Tez ladnie wyglada. Zdecydowanie lepeij Flecha radzi sobie na finiszu i przewaznie przyjezdza w czubie peletonu. Dekler najlepsze miejsce poza wczorajszym to 77 co pokazuje ze sprinterem dobrym nie jest i nie powinien dzis przeskoczyc Hiszpana
O'Grady - Forster 1,6. Kurs bardzo ciekawy a szansa duza. Australijczyk jak narazie spisuje sie znakomicie, raz 3 miejsce i 2 razy czwarte. Dzis licze ze bedzie podobnie i bedzie walczyl o miejsce w dziesiatce. Niemiec natomiast 2 miejsca pod koniec dziesiatki i na drugim etapie - piecdziesiaty. Dzis jada do Niemiec ale nie licze na to zeby chcial sie pokazac i zaatakowac.
Jak narazie te 3 pary mam na oku. Trzeba czekac co dalej dadza buki a co najwazniejsze co da toto oraz prof
Pozdrawiam
Posted by: oli

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 07:25

STS

1666 12:00 Boonen T. - McEwen R. 1.65 1.95
1667 12:00 Boonen T. - Hushovd T. 1.40 2.40
1668 12:00 Mc Ewen R. - Voigt J. 1.30 2.70
1669 12:00 Hushovd T. - O'Grady S. 1.50 2.10
1670 12:00 Pagliarini L. - Galvez Lopez I. 1.55 2.05
1671 12:00 Eisel B. - Nazon J.P. 1.60 2.00
Posted by: oli

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 07:56

Totomix

6801 T.BOONEN-MCEWEN KL etap 7 1,65 --- 1,95 --- ---
6802 MCEWEN-S.O GRADY etap 7 1,37 --- 2,55 --- ---
6803 HUSHOVD-S.O GRADY etap 7 1,45 --- 2,30 --- ---
6804 J.ULLRICH-A.KLODEN etap 7 1,60 --- 2,00 --- ---
6805 D.CIONI-S.BOTERO KL etap 7 1,80 --- 1,80 --- ---
6806 R.HERAS-C.MOREAU etap 7 1,70 --- 1,90 --- ---
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 07:58

Oferta Toto-Mixa:

6801 T.BOONEN-MCEWEN KL etap 7 1,65 --- 1,95
6802 MCEWEN-S.O GRADY etap 7 1,37 --- 2,55
6803 HUSHOVD-S.O GRADY etap 7 1,45 --- 2,30
6804 J.ULLRICH-A.KLODEN etap 7 1,60 --- 2,00
6805 D.CIONI-S.BOTERO KL etap 7 1,80 --- 1,80
6806 R.HERAS-C.MOREAU etap 7 1,70 --- 1,90


Dzisiejszą ofertę Toto to ja już w jakimś buku netowym chyba widziałem, wczorajsza ich oferta też wydawała mi się dziwnie znajoma...
Posted by: Dulo

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 07:58

BAW

Head-to-Head
Robert Forster (GER/Gerolsteiner) 1.45
Peter Wrolich (AUT/Gerolsteiner) 2.55

Head-to-Head
Jen Voigt (GER/Csc) 2.70
Robert Forster (GER/Gerolsteiner) 1.35

Head-to-Head
George Hincapie (USA/Discovery) 1.75
Lance Armstrong (USA/Discovery Channel) 1.95

Head-to-Head
Any German Rider to win the stage 3.20
Any other nationality 1.25

Head-to-Head
Robbie McEwen (AUS/Davitamon-Lotto) 1.50
Thor Hushovd (NOR/Credit Agricole) 2.40

Head-to-Head
Tom Boonen (BEL/Quick Step) 1.65
Robbie McEwen (AUS/Davitamon-Lotto) 2.10

Head-to-Head
Stuart O´Grady (AUS/Cofidis) 1.35
Jen Voigt (GER/Csc) 2.70

Head-to-Head
Thor Hushovd (NOR/Credit Agricole) 1.40
Stuart O´Grady (AUS/Cofidis) 2.70
Posted by: bazylus1

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 08:17

Sory ale w jakim celu wklejacie te oferty ??
TO jest bez sensu , tak mysle!!
Posted by: rafal110

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 08:31

Tom Boonen v Robbie McEwen 1.714 2.00 1


Thor Hushovd v Stuart O'Grady 1.48 2.45 1



ja dzisiaj zagram tak.Dzisiaj nie powinno być już pogawędek tyylko ostre zapierdalando na finishu. Myśle ze harcownicy zostaną wchłonięci przed metą i sprinterzy sie wykażą.
Posted by: T3NnIs Chi3F

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 08:42

Witam wpadły mi w oko te pary co wy na to : ???

HUSHOVD-S.O GRADY etap 7 1 1,45
D.CIONI-S.BOTERO KL etap 7 2 1,80
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 08:43

Dzisiejsze oferty buków wyraźnie dają do zrozumienia, iz Ci stawiają dzisiaj na Voigta bo niemalże każdy buk daje nam Voigta w parze z jakimś sprinterem. Oczywiście buki widza tutaj jego udaną ucieczkę bo wiadomo że na finiszu z peletonu nie ma on najmniejszych szans z typowymi sprinterami. No i rzeczywiście scenariusz z ucieczką Voigta jest wielce prawdopodobny gdyż ten uciekac lubi a ponadto dzisiejszy etap kończy się w Niemczech więc w swej ojczyźnie szczególnie będzie się chciał pokazać. No ale z drugiej strony dzisiejszy etap po 2 górkach ma grubo ponad 100 km do mety trasy płaskiej jak stół, awięc jest to wymarzona okazja dla sprinterów i warto zauważyć że jest to przed górami już ostatnia taka okazja. Dlatego też uważam że grupy sprinterów nie pozwolą na powodzenie żadnej ucieczki i nie będa patrzyć czy jedzie w niej Voigt czy kto inny. A wiadomo powodzenie ucieczki w głównej mierze nie zależy od samych uciekinierów a od chęci peletonu a chęci na dogonienie wszelkich ucieczek dzisiaj napewno będą więc te pary w których mamy jakiegos sprintera i Voiggta według mnie można smiało grać i tak też zrobię.
A eby się zabezpieczyć to se zagram za symbolicznego pieńcioka (no może 2 pieńcioki) na zwycięstwo Viogta.
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 08:53

Posiada ktoś może oferte z Profa ??
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 08:54

Oferty w Profie brak.
Posted by: oli

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 08:57

Prof chyba nie bedzie gorszy i oferte wystawi pytanie kiedy
Posted by: HAGIi

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:05

a co myslicie o Pineau - Bernucci 1 1,55. Pineau 8,32,19 i widac ze przwaznie jedzie w przodzie peletonu i dobrze sie czuje. a Bernucci po wczorajszym fuksiarkism etapie wczesiej: 86,116,177 widac ze slaby z niego sprinter i dzis powinno byc podobnie. Do tego dochodzi wczorajsze piwko po zwyciestwie i dzis moze byc znowu w koncowce peletonu:). Jak sadzicie?
Posted by: A.S.Romek

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:14

Witam, narazie na stronie profa brak oferty.

Ale oferte znalazłem tutaj: http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=P279C.gif
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:17

Prof to już raczej oferty nie da.


Oto typy z różnych buków na dzisiaj według mnie godne uwagi:

Voigt - Forster --- 2 --- 1.35 >>> 7/10
O'Grady - Voigt --- 1 --- 1.35 >>> 8/10
Flecha - Dekker --- 1 --- 1.45 >>> 5/10
Hushovd - Furlan --- 1 --- 1.35 >>> 7/10
O'Grady - Forster --- 1 --- 1.60 >>> 6/10
Pineau - Bernucci --- 1 --- 1.55 >>> 6/10
Wrolich - Rodriguez --- 1 --- 1.50 >>> 8/10
McEwen - Voigt --- 1 --- 1.30 >>> 8/10
Eisel - Nazon --- 1 --- 1.60 >>> 7/10


Myślę, że z tych typów śmiało można wybrac coś na dzisiaj.
Posted by: HAGIi

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:17

Quote:

Witam, narazie na stronie profa brak oferty.

Ale oferte znalazłem tutaj: http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=P279C.gif





ehh troche dziwne i nie wiem czy to oferta profa bo oni zawsze dawali male kursy na faworytow tak samo jak na biathlon czy skoki hmm ciekawe
musza sie spieszyc bo za godzine ruszaja
Posted by: oli

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:22

ktos z was byl w profie bo moze oferta juz jest tylko na www nie ma :/
Posted by: oli

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:25

Quote:

ktos z was byl w profie bo moze oferta juz jest tylko na www nie ma :/


OFERA jest przed momentem dzwonilem do PROFA
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:27

Jak jest ta sama oferta to

T06 Hushovd - Furlan 1 @1.35

T08 O'Grady - Forest 1 @1.60

Ładny dubelek

Ok, lece zobaczyć czy jest to do grania, jak wróce to się odezwe.
Posted by: HAGIi

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:29

Quote:

Jak jest ta sama oferta to

T06 Hushovd - Furlan 1 @1.35

T08 O'Grady - Forest 1 @1.60

Ładny dubelek

Ok, lece zobaczyć czy jest to do grania, jak wróce to się odezwe.



prawie prawie takie same co UB hmmm dziwne czyzby swoim analitykom nie ufali i sciagneli kursy z UB. Swoja droga dubel ladnie wyglada i sam sie zastanawiam nad tym aby zagrac w Ub za spora stawke
Posted by: kristoskristof

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:30

do której można obstawiać w profie TdF??
Posted by: Misiek

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:31

Quote:

Jak jest ta sama oferta to

T06 Hushovd - Furlan 1 @1.35

T08 O'Grady - Forest 1 @1.60

Ładny dubelek

Ok, lece zobaczyć czy jest to do grania, jak wróce to się odezwe.




Witam.

To samo jest do zagrania w unibecie :-) a w profie masz dodatkowo 0.9%

Hmm...Star - ale to 5 cz 10 na 10 ?

pozdro
Posted by: HAGIi

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:39

i jak z tym profem? kursy te same co z tej stronki kilka postow wyzej? bo jak tak to gram w UB
Posted by: kristoskristof

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:42

Quote:

i jak z tym profem? kursy te same co z tej stronki kilka postow wyzej? bo jak tak to gram w UB




no nic, ide zobaczyc. Jak wróce to dam znac
Posted by: HAGIi

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:43

Quote:

Quote:

i jak z tym profem? kursy te same co z tej stronki kilka postow wyzej? bo jak tak to gram w UB




no nic, ide zobaczyc. Jak wróce to dam znac




jak wrocisz to juz bedzie po bo zapewne bedzie mozna staiwac do 12:15
Posted by: Adam 635

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 09:43

Jens Voigt - Laurent Brochard - 1
1.85 1.85
Robert Förster - Angelo Furlan - 1
1.65 2.10

Ako 3.05 , coś takiego poszło w Expie
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 10:14

Kursy te same co na czeskiej, i w punkcie u mnie ograniczenie 150 zł ...
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 10:16

Quote:

Quote:

Jak jest ta sama oferta to

T06 Hushovd - Furlan 1 @1.35

T08 O'Grady - Forest 1 @1.60

Ładny dubelek

Ok, lece zobaczyć czy jest to do grania, jak wróce to się odezwe.




Witam.

To samo jest do zagrania w unibecie :-) a w profie masz dodatkowo 0.9%

Hmm...Star - ale to 5 cz 10 na 10 ?

pozdro



Heh, no widzisz jak to jest...

Promocje u naziemnych od kilku dni i dziś tylko czekałem na oferte profa nie patrząc na inne buki...

Chciałem tego debelka zagrać za 8/10 bo wygląda ładnie, ale niestety 150 zł ograniczenie i ani grosza więcej nie chciała przyjąć...

Pewnie dostali zjebke za ostatnie przyjmowanie kilkuset złotych na TDF i teraz się boją...
Posted by: Misiek

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 15:18



O'Grady, Stuart - Forster, R


O'Grady - 11

Forster 14



===============

Hushovd, T - Furlan, A


Hushovd - 9

Furlan - nie ma go w 19

Więc EASY !

Dzięki BIGGGG_STAR

Mykam na Polaków

Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 15:23

Dzieki tomo dzieki big star.Jestescie dla mnie znawcami kolarstwa, taka para naszych Forumowych komentatorow , jak Ci dwaj swietni na Polskim eurosporcie. tak trzynac.

Co do Furlana on sie wywrocil przed meta razem z Rodrogezem. Wiec nie wiem czy bedzie skalsyfikowany??
Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 15:25

Uwga: Jutro start TDF juz 0 11.45 !!!!!
Posted by: HAGIi

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 15:31

Quote:

Witam
Z netowych takie pary rzucily mi sie w oczy:
Hushovd - Furlam 1,45
Dzisiejszy etap juz powinien byc duzo latwiejszy od wczorajszego i etap w wiekszosci plaski wiec ucieczki nie powinno byc a jak bedzie to zostanie wchlonieta przez peleton. Czyli sprinterzy dzis znow beda walczyc o wygranie etapu. Hushovd bardzo dobry Norweski sprinter, w TDF drugi trzeci oraz dziewiaty. Nie licze wczoreajszego etapu bo niestety przez krakse loteria byla. Furlan tez dobrze sie spisywal ale miejsca glownie pod koniec dziesiatki albo w drugiej dziesiatce. Kurs warty grania
Flecha - Dekler 1,45. Tez ladnie wyglada. Zdecydowanie lepeij Flecha radzi sobie na finiszu i przewaznie przyjezdza w czubie peletonu. Dekler najlepsze miejsce poza wczorajszym to 77 co pokazuje ze sprinterem dobrym nie jest i nie powinien dzis przeskoczyc Hiszpana
O'Grady - Forster 1,6. Kurs bardzo ciekawy a szansa duza. Australijczyk jak narazie spisuje sie znakomicie, raz 3 miejsce i 2 razy czwarte. Dzis licze ze bedzie podobnie i bedzie walczyl o miejsce w dziesiatce. Niemiec natomiast 2 miejsca pod koniec dziesiatki i na drugim etapie - piecdziesiaty. Dzis jada do Niemiec ale nie licze na to zeby chcial sie pokazac i zaatakowac.
Jak narazie te 3 pary mam na oku. Trzeba czekac co dalej dadza buki a co najwazniejsze co da toto oraz prof

a co myslicie o Pineau - Bernucci 1 1,55. Pineau 8,32,19 i widac ze przwaznie jedzie w przodzie peletonu i dobrze sie czuje. a Bernucci po wczorajszym fuksiarkism etapie wczesiej: 86,116,177 widac ze slaby z niego sprinter i dzis powinno byc podobnie. Do tego dochodzi wczorajsze piwko po zwyciestwie i dzis moze byc znowu w koncowce peletonu:). Jak sadzicie?

No to dzis wszystko pieknie weszlo. Milo wypadku w koncowce dzis happy end oby wiecej taklich dni
Dziekuje od razu tomo i funky za pomoc w dobraniu pra
Pozdrawiam i oby jutro bylo podobnie:)




Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 15:31

Quote:

Prof to już raczej oferty nie da.


Oto typy z różnych buków na dzisiaj według mnie godne uwagi:

Voigt - Forster --- 2 --- 1.35 >>> 7/10
O'Grady - Voigt --- 1 --- 1.35 >>> 8/10
Flecha - Dekker --- 1 --- 1.45 >>> 5/10
Hushovd - Furlan --- 1 --- 1.35 >>> 7/10
O'Grady - Forster --- 1 --- 1.60 >>> 6/10
Pineau - Bernucci --- 1 --- 1.55 >>> 6/10
Wrolich - Rodriguez --- 1 --- 1.50 >>> 8/10
McEwen - Voigt --- 1 --- 1.30 >>> 8/10
Eisel - Nazon --- 1 --- 1.60 >>> 7/10


Myślę, że z tych typów śmiało można wybrac coś na dzisiaj.




Dziękuje, nie mam pytań.

Czekam na gratulacje.
Posted by: Kiwi

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 15:38

Tomo wielkie uznanie za prace Jestem pełen podziwu i uznania Oby tak Ci szło do koća TdF

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje !!
Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 15:40

UUUUU..jeszcze raz gratulacje.. Jutro prof moze rzeczywiscie nie zdazyc dac oferty w necie, ale w punkcie moze ona byc do 11.40.

Jezeli ma ktos profa blisko siebie moglby wyjsc na spacer z psem jutro i dac cynk czy jest w ofecie...Z gory dzieki.

A to wklejanie ofert tu ma swa zaleteb, bo mi np rano w ogole strona profa nie chciala sie logowac..
pozdrawiam i dziekuje

P.S wybralem tylko dwa typy , teraz mowi sie szkoda ...
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 17:51

Dzisiaj kolejny etap bez niespodzianek (to już piąty taki etap na siedem )

Jutro może być cięzko, ma ktoś numer do profa (oli?) ? to by sie jutro zadzwoniło, bo na oferte w necie nie ma co liczyć ...
Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 18:14

(33) 8582143 do 7

To numer do redakcji z ksiazeczki kursowej profesjonala ale nie wiem gdzie jest ich siedziba ??? I chyba w sobote nie pracuje?
Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 18:17

A zreszta Ja sie rano przejade na omen omen rowerku do punktu i dam cynk czy jest oferta na Tour? Tylko zeby nie padalo bo blotnikow nie mam !!! i na plecki mi strasznie wtedy piasek z blotem daje...
Posted by: blackjack

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 19:05

Big Star zadzwoń do mnie 609646991 albo daj mi numer puszczę Ci sygnał jak wejdzie do oferty kolarstwo
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 19:14

timeek, tylko że ja dzisiaj też byłem jakoś 10.30 i jeszcze oferty nie było także dają jak im się podoba a na necie i tak tego się nie znajdzie...

Jakbyś dał jutro cynk to będę wdzięczny (888171211).

(Jutro zaczynają się góry, zobaczymy co nam zaoferują uliczniaki :P)

Pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 19:41

Jutro drugi pod względem długości w tegorocznym Tour de France 231.5 - kilometrowy etap z Pforzheim w Niemczech do Gerardmer we Francji.
Jest to taki etap przejściowy między etapami płaskimi i górami. Na początkowym odcinku mamy bardzo gęsto (bo na przestrzeni 48 kilometrów) rozlokowane 4 premie górskie 3 kategorii. Myślę, że zaraz po starcie zaatakuje jakiś kolarz (może to być grupa kolarzy) który będzie chciał zebrac punkciki z tych 4 premii i dzięki temu ubrac białą koszulkę w czerwone grochy. I w tej roli najbardziej widzę Dekkera i Voecklera, szczególnie zas tego pierwszego. Górki te trudne nie są dlatego też żaden z kolarzy nie powinien odnotować większych strat do peletonu na tym odcinku, a nawet jeśli tak się stanie to potem mamy ponad 100 km płaskiej trasy i tutaj wszyscy Ci którzy ewentualnie zostali napewno dojdą do peletonu. Kluczowy dla losów jutrzejszego etapu będzie podjazd pod Col de la Schlucht na którego szczycie wyznaczono premię górską 2 kategorii. Co prawda średni poziom nachylenia tego podjazdu 4.4% do dużych nie należy, ale długość podjazdu która wynosi aż 16.8 km napewno zrobi swoje i część zawodników zostanie w tyle, a wśród nich może być niejeden sprinter. Napewno nie zaatakuje tutaj Armstrong, Ulrich, Basso czy nawet Wino ale dla takiego średniego górala jest to góra wręcz wymarzona do ataku. Szczyt tej ostatniej góry znajduje się ledwie 15.5 km przed metą, tak więc ewentualny atak na tej górze ma wielkie szanse powodzenia, gdyż ten ostatni 15.5 - kilometrowy odcinek prowadzi w dół prosto do mety i na nim nie da się wiele stracić.
Wszystko to sprawia, iż etap ten nie będzie należał do łatwych w typowaniu gdyż ze sprinterami to może różnie być na tej górze (przekonany jestem tylko, że O'Grady da sobie radę na podjeździe, gdyby był Zabel to też problemów by nie miał) no ale poczekamy co nam buki dadzą i może znajdzie się coś godnego uwagi.
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 19:49

Ja widzę narazie 2 całkiem dobre typki w Unibecie ...

6682 O'Grady, Stuart - Hushovd, T 1 @1.80

6681 Voigt, J - Valverde, A 2 @2.25

Jak dla mnie Valverde to jeden z głownych faworytów do wygrania tego etapu, a z 1 pary w górach przychylam się bardziej do O'Gradego, jak dla mnie zdecydowany faworyt w tej parze...

Do tych typów przychyla się np baw który za wygraną Valverde płaci @10, natomiast O'Grady @21, a na jego przeciwnika nie widziałem kursu w necie na jego wygraną ...

Ale mimo wszystko czekam do jutra, i zobacze co dadzą prof toto i sts.
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 20:07

Pozwól Big_star że wtrące swoje 3 grosze do Twoich typów.

Jeśli chodzi o pierwzy typ to popieram go w całej rozciągłości i jest to pierwsza niewątpliwie bardzo interesująca propozycja na jutrzejszy etap. O'Grady jest zdecydowanie lepszym "góralem" z tej pary sprinterów i niewątpliwie lepiej zniesie to jutrzejsze ostatnie wzniesienie i tutaj Hushovd może stracić cenne sekundy których już potem nie da się odrobic, a nawet jeśli obaj panowie do mety dojadą w jednej grupie to Hushovda będzie kosztowało to o wiele więcej sił i na finiszu nie będzie miał już wiele do powiedzenia.

Natomiast jesli chodzi o druga parę, którą przytoczyłeś to dla mnie jest to zdecydowany no bet. Niby dla Valverde jest to etap wymarzony i tutaj się z Tobą zgadzam, ale przecież dla Voigta jest to również wysmiennnita okazja do powalczenia o etapowe zwycięstwo. Według mnie w tej parze to równie dobrze Voit może wygrac i ja bym tutaj zalecał ostrożność.
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 20:31

Quote:

Big Star zadzwoń do mnie 609646991 albo daj mi numer puszczę Ci sygnał jak wejdzie do oferty kolarstwo



Nie mogę Ci wysłać priva, coś jest nie tak...

Odezwij się do mnie jak możesz na gg (1317608) żeby nie zaśmiecać tematu.
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 20:37

Panowie ja też czekam na wszelkie info na temat oferty kolarskiej u naszych naziemnych.
Moje GG: 5431855
Będę wdzięczny za wszelkie info.
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 20:54

jak ktoś będzie miał jutro oferte od Profa, stsa albo Toto niech ją tu wklei ! Bo prof nie zawsze mi się odświeża i nieraz mam oferte z przed 2 dni...
I pamiętajcie, że jutro etap zaczyna się po 11 ale buki wcześniej otwarte
Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 08/07/2005 21:30

Etap 8 (9.07): Pforzheim / Niemcy - Gérardmer 231,5 km ***

Pforzheim leży w sercu górzystego Schwarzwaldu dlatego aż cztery premie górskie trzeciej kategorii na pierwszych 50 kilometrach tego etapu nie mogą dziwić. Później teren na dłuższy czas się wypłaszczy i po rozegraniu jeszcze dwóch lotnych premii w Sasbach i Kenzingen peleton około 150 kilometra wróci na francuską stronę Renu. Końcówka tego drugiego pod względem długości etapu TdF 2005 zapowiada się ciekawie. Tuż za miejscowością Munster zaczyna się niezbyt stromy, lecz blisko 17-kilometrowy podjazd drugiej kategorii pod Col de la Schlucht. Przełęcz ta znajduje się zaledwie 15,5 kilometra przed metą w Gérardmer. Jest więc bardzo prawdopodobne, iż to na niej przeprowadzona zostanie akcja decydująca o losach tego etapu...tylko kto kogo przescignie...czekamy na pary..Dobranoc
Posted by: TOM

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 00:24

Jan Ullrich - Oscar Pereiro Sio 1 2,00 jak nie patrzec
EW
Alejandro Valverde - Jerome Pineau 1 1,75 goralszczyna z b.dobrym sprintem
Posted by: Quan

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 06:02

Boje się że dzisiejsze górki nie za wiele zmienią. Ktoś tam ucieknie z 20s i to pewnie jakiś mniej znany i zupełnie nie liczący się kolarz. To nie jest wzniesienie na którym faworyci będą się jakoś specjalnie poświęcali. Spory ubytek sił, a nagroda na mecie niewielka. Inna sprawa że Urlich i Vinkourov muszą starać się odrabiać po 15-20s, bo na raz nie zniwelują przewagi Armstronga (jest po prostu zbyt silnym kolarzem, żeby dał sobie tak odjechać). Zostawiam to na live. Pierwsze góry to jak pierwszy sprint nie wiadomo kto jest dobry. Po obejrzeniu kilku sprintu możemy dobrze ocenić, że tacy kolarze jak Nazon czy Kirsipuu niczego na finiszu nie zwojują. Dzisiaj live i to symbolicznie.
Posted by: timbwolf

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 06:48

Od 9:00 do ok 10:30 nie bede miał dostępu do kompa więc bardzo prosze o wysłąnie SMS z ofertą totomixa a także z info do której można stawiać. Moj numer 606965008. dzięki
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 06:52

STS


Kolarstwo Tour de France 8 etap - kto lepszy?
Nr Godz. Spotkanie 1 X 2 1X X2
09-07 Sobota
1895 11:45 Vinokourov A. - Moncoutie D. 1.40 2.40
1896 11:45 Vinokourov A. - Flecha J.A. 1.45 2.30
1897 11:45 Basso I. - Heras H.R. 1.50 2.10
1898 11:45 Valverde B.A. - Botero E.S. 1.55 2.05
1899 11:45 Voigt J. - Merckx A. 1.60 2.00
1900 11:45 Boogerd M. - Garzelli S. 1.70 1.90
Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 07:55

Cyklistika - Tour de France - víťaz 8.etapy

1869 Vinokurov A. 10.00 11:45
1870 Valverde A. 11.00 11:45
1871 Voigt J. 12.00 11:45
1872 Leipheimer L. 15.00 11:45
1873 Garzelli S. 16.00 11:45
1874 Flecha J.A. 17.00 11:45
1875 Moncoutie D. 18.00 11:45
1876 Kirchen K. 19.00 11:45
1877 Heras R. 20.00 11:45
1878 Dekker E. 20.00 11:45
1879 Boogerd M. 20.00 11:45
1880 Botero S. 20.00 11:45
1881 O Grady S. 22.00 11:45
1882 Merckx A. 22.00 11:45
1883 Mayo I. 22.00 11:45
1884 Klöden A. 22.00 11:45
1885 Gilbert P. 23.00 11:45
1886 Ullrich J. 25.00 11:45
1887 Moreau Ch. 25.00 11:45
1888 Basso I. 25.00 11:45
1889 Chavanel S. 25.00 11:45
1890 Wegmann F. 25.00 11:45
1891 McGee B. 25.00
1892 Cioni D. 25.00
1893 Garate J.M. 25.00
1894 Armstrong L. 25.00
1895 Brochard L. 25.00
1896 Kessler M. 28.00
1897 Voeckler T. 30.00
Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 08:11

Dekker - Vegman 1 Mozna tak postawic?
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 08:29

Dzisiejszy etap niestety jest dosyć trudny do przewidzenia i nie znalazłem zbyt wiele ciekawych typów.


Oto co zwróciło moją uwagę:

Voigt - Dekker --- 1 --- 1.60 >>> 5/10
Valverde - Pineau --- 1 --- 1.70 >>> 6/10
Vinokourov - Moncoutie --- 1 --- 1.40 >>> 6/10
Voigt - Mercx --- 1 --- 1.60 >>> 5/10

Zalecam ostrożność przy ewentualnym graniu tych typów.
Czekamy jeszcza na propozycje Profa, ale na nie możemy się niestety nie doczekać...
Posted by: manfred78

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 08:34

6801 ARMSTRONG-ULLRICH 1,70 --- 1,90
6802 MERCKX-BOOGERD 1,65 --- 1,95
6803 T.BOONEN-MCEWEN 1,80 --- 1,80
Oferta TOTO- MIX
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 08:47

Czekam na oferte Profa, ale jak się nic nie pojawi to pójdzie coś akiego w Stsie...

Valverde B.A. - Botero E.S. 1 @1.55
Vinokourov A. - Moncoutie D. 1 @1.40
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 08:50

Jest w Profie ...


http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=P279B.gif
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 08:58

Heh, wszystko to samo co w unibecie...

Jak ktoś chce coś z tego grać to jak dla mnie

Voigt - Valverde 2

Boonen - McEwan 1 ...
Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 09:04

Bonnena bym nie gral bo byl wczoraj troche oddarty na udzie, leciala krew, a wiadomo jak sie jedzie bez komfortu psychicznego...aby dojechac Nie polecam
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 09:10

Zaraz idę do profa i wybiorę coś z tego...


Boonen - McEwan 1 1.70
Merckx - Moss 1 1.55
Voigt - Valverde 2 1.86
Kirchen - Voigt 2 1.92
Posted by: qlman

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 10:28

im trudniejsze etapy tym mniej typów

Z profa wybrałbym
Brochard - Kirchen - 1
Mazzoleni - Fritsch - 2
Merckx - Moss - 1
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 14:53

Quote:

Oto co zwróciło moją uwagę:

Voigt - Dekker --- 1 --- 1.60 >>> 5/10
Valverde - Pineau --- 1 --- 1.70 >>> 6/10
Vinokourov - Moncoutie --- 1 --- 1.40 >>> 6/10
Voigt - Mercx --- 1 --- 1.60 >>> 5/10




Pozdrawiam
Posted by: emzet

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 15:05

Nareszcie coś ciekawego się działo
Posted by: Bzyku

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 15:14

bardzo ciekawy etap dziś był...

mi się podobała jazda Vinokurova, i tak jak wcześniej typowałem go do 2 miejsca, to teraz oprócz tego mam nadzieję, że mocno napędzi na następnych etapach stracha Armstrongowi, którego drużyna dzisiaj dała dupy...

Jeśli ich mocno nie opieprzy i znów Armstrong sam będzie musiał stawiać czoła wszystkim rywalom, to może być gorąco...

A jedynym, który może przeszkodzić Vinokurovovi jest... Ullrich. Dalej twierdzę, że niemiec nie jest w stanie nawiązać walki z Armstrongiem, co było dzisiaj widać, kiedy Kazach mocno szarpał Armstronga i aż sie prosiło, żeby Ullrich wyskoczył zza pleców i też spróbował zaatakować.
Problem w tym, że T-Mobile dalej będzie nastawione na Ullricha...
Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 16:08

Musze przyznac Big Star ze jestes niesly w te klocki. Ja dzis nic nie zagralem bo nie zdazylem jechac do StSa. Ale twoje typy kolarskie w porownaniunz innymi dzialami to geniusz typerstwa !!! Widzisz ja se dzis sam wymyslilem ze Dekker wygra z Wegmanem /zagralem w netowych/ i co i kicha juz sam nie bede kombinoiwal. Pozdrawim i tak trzymaj, a jak fajnie sie oglada te widoczki z trasy TDf i komentarz Eurosportu tez jest super,
Posted by: buszmen

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 16:45

Bzyku...

taktyka T-mobile może być mniej wiecej taka, że Vino ma szarpać[bo jest najlepszym kolarzem swiata] i jesli cos uszarpie to pojedzie byc moze po swoje zwyciestwo. Szarpac ma tez pewnei Kloeden, wzgledie trzymac sie zawsze w czubie.
Tym samym to musi zmeczyc Armstronga - jak ataki Vino w 2003. Moze z tego skorzystac Ullrich, a to on jednak jezdzi z T-mobile najlepiej na czas i nie musi tam wcale przegrac z omkarzem.

Tak czy siak, Go T-mobile, go Vino - typuje go od początku.
Posted by: Bzyku

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 17:01

no ja wiem, że tak jest - tylko ja myślę, że nawet jak oni obaj mocno wyszarpią Armstronga, to Ullrich i tak mu nie da rady.

Od kilku lat tak Ullrichowi pomagają, i co roku wychodzi z tego okrągłe zero.

I dlatego sądzę, że Vinokurov może stracić na tym, bo boję się, że będzie ograniczał się tylko do szarpania i patrzenia na Ullricha.
Posted by: buszmen

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 19:55

hmmm, to cięzko powiedzieć, w 2003 prawie sie udało, w 2004 nie było Vino. Tyle ze Ullrich nie jest tak dobry jak w 2003[chyba]. Mysle tez ze ewentualnie taktyke mogą zmienić, jesli powiedzmy Ullrich gdzies zostanie, w każdym razie tak silna trójka T-mobile - Vino, Kloeden, Ullrich może rozwalić Armstronga i tego im życze, a najbardziej własnie VInokurovowi - tez uwazam ze jest mocniejszy niż Ullrich.
Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 21:06

Jutro Profesjonal zamkniety. Zostaje STS !!! Czekam na ich pary. szkoda Big stra ze dzis mi sie nie chcialo jechac do STSa z twoimi propozycjami. Moze jutro...Dzieki

Etap 9 (10.07): Gérardmer - Mulhouse 171 km ****
Gérardmer od Miluzy w linii prostej dzieli niespełna 50 kilometrów, lecz zawodnicy tego dnia nieźle pokręcą się po Wogezach. W sumie czekać będzie na nich aż sześć premii górskich, w tym najwyższe przełęcze w tych górach czyli: Le Grand Ballon (64 km - kategoria 2) oraz Le Ballon d'Alsace (115 km - kategoria 1). Ballon d'Alsace ma bogatą kartę w dziejach "Wielkiej Pętli". Po raz pierwszy wjeżdżano na nią równo przed stu laty a pierwszy na szczycie zameldował się późniejszy triumfator TdF 1905 Rene Pottier. Tym samym jest to góra nr 2 w historii TdF, bowiem przed nią w latach 1903-04 przejeżdżano tylko Col de la Republique w Masywie Centralnym. Na przełęczy tej czterokrotnie wyznaczano też mety etapów. Wygrywali na niej: Francuz Lucien Aimar (w sezonie 1967), Belg Eddy Merckx (1969) oraz rodacy Aimara Bernard Thevenet (1972) i Pierre-Raymond Villemiane (1979). Jednak tym razem ze szczytu do mety będzie jeszcze 56 kilometrów z czego 35 km w terenie płaskim. Dlatego też choć peleton niewątpliwie się porwie lepiej będzie uciekać w towarzystwie niż solo. Będzie to już piętnasta wizyta TdF w Miluzie. Jako pierwszy w 1925 roku wygrał tu Luksemburczyk Nicolas Frantz. Jako ostatni w 2000 roku świętował w niej Lance Armstrong (była to 58,5-kilometrowa transgraniczna czasówka z Freiburg-im-Breisgau), zaś przed nim inny as Laurent Fignon wygrał w Miluzie etap podobny do tegorocznego po solowej ucieczce w 1992 roku.
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 21:42

Quote:

Ja widzę narazie 2 całkiem dobre typki w Unibecie ...

6682 O'Grady, Stuart - Hushovd, T 1 @1.80

6681 Voigt, J - Valverde, A 2 @2.25

Jak dla mnie Valverde to jeden z głownych faworytów do wygrania tego etapu, a z 1 pary w górach przychylam się bardziej do O'Gradego, jak dla mnie zdecydowany faworyt w tej parze...

Do tych typów przychyla się np baw który za wygraną Valverde płaci @10, natomiast O'Grady @21, a na jego przeciwnika nie widziałem kursu w necie na jego wygraną ...

Ale mimo wszystko czekam do jutra, i zobacze co dadzą prof toto i sts.



Ogrady 40 Hushovd 120
Voigt 5 Valverde 3

Quote:

Czekam na oferte Profa, ale jak się nic nie pojawi to pójdzie coś akiego w Stsie...

Valverde B.A. - Botero E.S. 1 @1.55
Vinokourov A. - Moncoutie D. 1 @1.40




Valverde 3 Botero 23
Vinkourov 10 Moncoutie 55

Quote:

Boonen - McEwan 1 1.70
Merckx - Moss 1 1.55
Voigt - Valverde 2 1.86
Kirchen - Voigt 2 1.92




W Profie 2/2 naszczęście obstawiłem akurat to co weszło

Do jutra ...
Posted by: emzet

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 21:52

Jose Azevedo,Manuel Beltran,Benjamin Noval,Jarosław Popowicz,Jose Luis Rubiera,Paolo Savoldelli-jak to możliwe,że wszyscy oni nie wytrzymali pierwszej niezbyt dużej górki?Tempo może i było duże,ale słabsi kolarze wytrzymali,wszyscy faworyci też.Oczywiście od razu pojawiły się spekulacje,że to rodzaj gry.To możliwe,zawsze warto zasiać trochę zamentu i nie forsować drużyny przed górami.No i do tego dochodzi gra na psychice rywali,prowokowanie do ataków,które samodzielnie likwidował.
Armstrong niewątpliwie pamięta,że najważniejszy moment jeszcze nie nastapił.Tylko czy jego rywale też o tym pamiętają?Ullrich na pewno pamięta,ale on potrafi przejechać cały wyścig na kole atakowanego przez kolegów z zespołu Armstronga i zająć w ten sposób drugie miejsce.Basso też nie atakuje z reguły.A groźny Vino może wykończyć się na początkowych górskich etapach jadąc dla Ullricha.
Mam nadzieje,że jutro będą jakieś ciekawe pary i będzie można zacząć grać.
Pozdro!
Posted by: Bzyku

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 22:01

jeśli istotnie okaże się, że Discovery jest mocne, a to była gra, to wszyscy powinni bić ukłony przed Armstrongiem.

Ale to się okaże, a ja liczę na to, że jutro będzie bardzo ciekawie
Posted by: bynio

Re: Tour de France cz.2 - 09/07/2005 22:38

Michael Rasmussen - Leonardo Piepoli 2 1.85 exp

Wczoraj Piepoli wytrzymal tempo pierwszej grupy i przyjechal na mete razem z Armstrongiem ,Urlichem i cala reszta.Co prawda byl w tej grupce ostatni ale to taki typowy minimalista jak widzi ze nie ma szans na czolowe miejsce to sie nie angazuje.Na plaskich tez zawsze przyjezdzal w ogonie peletonu co ciekawe prawie zawsze blisko Rasmussena.
Z kolei Dunczyk jedna z rewelacji ubieglorocznej petli jest w tym sezonie bez formy .W Giro podczas gorskich etapow dojezdzal ...razem ze sprinterami.Tu wyglada juz lepiej jednak wczoraj nie wytrzymal tempa czolowki i stracil do grupy z Piepolim 1.57s.
Mysle ze dzis bedziemy swiadkami wielu atakow rywali Armstronga ktore spowoduja powolne odpadanie co slabszych kolarzy.co prawda po ostatnim wzniesieniu jest jeszcze 50 km.plaskiego do mety i peleton moze spokojnie na tym odcinku sie "zjechac" a wtedy szanse obu kolarzy to jak rzut moneta.Jednak delikatnie to postawilem tak 4/10
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 08:38

Na dzisiaj STS

2109-1 Valverde Belmonte A.-Kirchen K. 1,50
2112-1 Voigt J. - McGee B. 1,60
AKO 2,16 (2.40) 8/10

Pozdrawiam
Posted by: Kiwi

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 08:41

Witam Big Star, jesli mozesz to wypowiedz sie na temat pary z STS-u Vinokourov A. - Menchov D. ja tutaj co prawda sugerowalem sie tylko pozycja w ogolnej klasyfikacji TdF oraz kursami bukow na zwyciezce etapu gdzie Vinokurov jest w czubie a Menchova wogole nie uwzgledniono...co o tym sadzisz ?? Dzieki za opdowiedz

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 08:50

Kiwi rób co chcesz jednak jak dla mnie no bet, z tego względu że Menchova uważam za dobrego górala, i wcale się nie zdziwie jak dzisiaj zaatakuje i uda mu się utrzymać prowadzenie do końca. Dlatego po takim kursie sądze że nie warto, lepiej zainwestować w Valverde i Voigta co wydaje mi się dużo lepszym typem...


Pozdrawiam,
Big_star
Posted by: włodar

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 08:50

Czołem kolarze:)widzicie moze wsrod par wystawionych przez unibet jakies "perełki"?

12:10 Basso, I - Heras Hernández, R 1.70 2.00
12:10 Boogerd, M - Popovych, Y 1.80 1.90
12:10 Glomser, G - Zberg, B 1.70 2.00
12:10 Kirchen, K - Voigt, J 1.75 1.95
12:10 Klöden, A - Pereiro Sio, O 2.10 1.65
12:10 Menchov, D - Mayo, I 1.65 2.10
12:10 Moreau, C - Evans, C 1.60 2.15
12:10 Valverde, A - Vinokourov, A 1.50 2.35
12:10 Weening, P - Ludewig, J 2.10 1.65
Posted by: Inzaghi78

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 08:55

jezeli cos bede z tego wybieral to:
Basso-Heras 1 ( Heras od czasów świetnosci przy boku Armstronga jest cieniem zawodnika w tourze)

KIrchen-Voight 2 (wysoki kurs a Voight pewnie podekscytowany 2 miejscem w generalce bedzie chcial jak najdluzej byc w czolowce)
Te pary 6/10

Valverde -KIrchen 1 6/10
Voight-McGee 9/10
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 09:09

12:10 Kirchen, K - Voigt, J 1.75 1.95 2 6/10

12:10 Moreau, C - Evans, C 1.60 2.15 1 8/10

12:10 Valverde, A - Vinokourov, A 1.50 2.35 1 9/10

12:10 Menchov, D - Mayo, I 1.65 2.10 1 6/10

To z Unibetu.
Posted by: emzet

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 09:11

Quote:

Michael Rasmussen - Leonardo Piepoli 2 1.85 exp

Wczoraj Piepoli wytrzymal tempo pierwszej grupy i przyjechal na mete razem z Armstrongiem ,Urlichem i cala reszta.Co prawda byl w tej grupce ostatni ale to taki typowy minimalista jak widzi ze nie ma szans na czolowe miejsce to sie nie angazuje.Na plaskich tez zawsze przyjezdzal w ogonie peletonu co ciekawe prawie zawsze blisko Rasmussena.
Z kolei Dunczyk jedna z rewelacji ubieglorocznej petli jest w tym sezonie bez formy .W Giro podczas gorskich etapow dojezdzal ...razem ze sprinterami.Tu wyglada juz lepiej jednak wczoraj nie wytrzymal tempa czolowki i stracil do grupy z Piepolim 1.57s.
Mysle ze dzis bedziemy swiadkami wielu atakow rywali Armstronga ktore spowoduja powolne odpadanie co slabszych kolarzy.co prawda po ostatnim wzniesieniu jest jeszcze 50 km.plaskiego do mety i peleton moze spokojnie na tym odcinku sie "zjechac" a wtedy szanse obu kolarzy to jak rzut moneta.Jednak delikatnie to postawilem tak 4/10



Nie tyle jest bez formy,co nastawił się na koszulke w kropki.Na pewno zaatakuje na pierwszych premiach,zdobędzie jak najwiecej punktów,a potem odpuści.Tylko ta głupia płaska końcówka,może wprowadzić zamieszanie.
Posted by: TOM

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 09:12

Ja raczej bym uwazal na grajacych przeciwko Kirchenowi z tego co pamietam to dobry goral a Voight moze byc zmeczony harcami a jest to pomocnik nie lider zespolu i nie wiadomo jakie dostanie zadania.

Proponuje ne dzisiaj:



Chris Horner - Oscar Pereiro Sio 2
1.85 1.85

Hornera nie znam co prawda za bardzo wygral jakies klasyki ale mysle ze Oscar jest lepszym zawodnikiem ma mniejsza strate do lidera (4,54 horner) (2,54 Pereiro) wiec mysle ze bedzie sie liczyl w calym turze i powinien znalezdz sie w 10 wiec w takim etapie powinien utrzymac sie wsrod najlepszych.W dotychczasowych etapach zawsze stara sie byc w czołowce 7/10
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 09:31

Witam
Po bardzo udanych dniach przedwczorajszym i wczorajszym, kiedy to z kolarstwa trafiłem najpierw 9/9 a potem 4/4 dzisiejszy etap postanowiłem odpuścić ze wzgledu na jego bardzo wyjątkową specyfikę. Niby sporo gór i to tych z wyższej pułki, ale z drugiej strony od ostatniej góry do mety mamy ponad 50 km. Wśród potencjalnych zwycięzców tego etapu widze Voigta, Valverde orz Kirchena, a na bardzo wysokiej pozycji widzę Wino.
W związku z tym że większoścć par H2H u buków opiera się właśnie na kombinacjach między tymi 4 kolarzami a dla mnie wszystkie te pary to klasyczne 50/50 postanowiłem ten etap odpuścić i poczekać do wtorku.
Dzisiaj koncentruję sie na mojej ukochane Formule 1 i zmykam czym prędzej do Toto bo tam jak zwykle same rarytasy z tej dyscypliny.

Pozdrawiam
tomo
Posted by: Mc_Chleb

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 14:44

Valverde Belmonte - Kirchen ? Jaki rezultat tej pary? Wie ktos ?
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 14:47

Valverde niestety dzisiaj zawiódł i przegrał z Kirchenem
Posted by: włodar

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 14:48

Big_star jak para Valverde-Vinokourov??thx!
Posted by: Kattowitz

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 14:48

Wyniki 9 etapu
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 14:51

A ja dzisiaj po dojściu do STS-u doznałem olśnienia i postanowiłem postawić na dzisiaj jedną jedyną parę. Była to para Valverde - Kloeden, postawiłem na Valverde po kursie 1.6 gdyż stwierdziłem że Kloeden po wczorajszej szarży dzisiaj nieco odpuści.

No i co widzę w wynikach etapu...
72. Valverde
73. Kloeden
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 14:52

Quote:

Big_star jak para Valverde-Vinokourov??thx!



35. Wino
72. Valverde
Posted by: TOM

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 15:03

Quote:

Ja raczej bym uwazal na grajacych przeciwko Kirchenowi z tego co pamietam to dobry goral a Voight moze byc zmeczony harcami a jest to pomocnik nie lider zespolu i nie wiadomo jakie dostanie zadania.

Proponuje ne dzisiaj:



Chris Horner - Oscar Pereiro Sio 2 szczesliwie ale weszło
1.85 1.85

Hornera nie znam co prawda za bardzo wygral jakies klasyki ale mysle ze Oscar jest lepszym zawodnikiem ma mniejsza strate do lidera (4,54 horner) (2,54 Pereiro) wiec mysle ze bedzie sie liczyl w calym turze i powinien znalezdz sie w 10 wiec w takim etapie powinien utrzymac sie wsrod najlepszych.W dotychczasowych etapach zawsze stara sie byc w czołowce 7/10


Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 15:08

Quote:

A ja dzisiaj po dojściu do STS-u doznałem olśnienia i postanowiłem postawić na dzisiaj jedną jedyną parę. Była to para Valverde - Kloeden, postawiłem na Valverde po kursie 1.6 gdyż stwierdziłem że Kloeden po wczorajszej szarży dzisiaj nieco odpuści.

No i co widzę w wynikach etapu...
72. Valverde
73. Kloeden




Był Valverde z Klodenem czy z Vinokurovem w STSIE ??
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 15:14

2110 Valverde Belmonte A. - Kloden A.

A kurs nie 1.6 a 1.5 bo własnie spojrzałem na kupon.
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 10/07/2005 16:22

Quote:

12:10 Kirchen, K - Voigt, J 1.75 1.95 2 6/10

12:10 Moreau, C - Evans, C 1.60 2.15 1 8/10

12:10 Valverde, A - Vinokourov, A 1.50 2.35 1 9/10

12:10 Menchov, D - Mayo, I 1.65 2.10 1 6/10

To z Unibetu.




W Unibecie było lepiej 3/4, ale niestety zawiódł mnie Valverde, liczyłem że będzie w przodzie a tu niestety 77 miejsce.

W Sts miałem grać Valverde 1 z 2 możliwych par i właśnie Voigta ale niestety źle dzisiaj wybrałem ...

No ale już we wtorek bardzo ciekawy etap z podjazdem pod mete . Oby tutaj coś ciekawego wystawili "nasi"...

Pozdrawiam
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 11/07/2005 19:35

W dniu jutrzejszym po zasłużonym dla wszystkich kolarzy dniu odpoczynku powracamy do wielkiego ścigania. Słowa wielkiego użyłem tutaj nieprzypadkowo, jako że własnie jutro czeka nas pierwszy 192.5 - kilometrowy bardzo poważny sprawdzian dla kolarzy chcących walczyć o najwyższe laury w tegorocznej Wielkiej Pętli. Były już co prawda góry na trasie tegorocznego TdF, w tym 2-3 dosyć poważne, ale z pewnością nie były one aż tak trudne jak te jutrzejsze i był to raczej etapy dla harcowników dobrze radzących sobie w "średnich" górach marzących o wygraniu etapu a nie wysokim miejscu w klasyfikacji generalnej wyścigu, no i co chyba najistotniejsze żaden z dotychczasowych etapów nie kończył się na szczycie wzniesienia. A teraz przejdźmy do konkretów. Początkowa faza etapu będzie niejako "rozgrzewką" dla kolarzy po dniu przerwy, bowiem liczy ona prawie 100 km płaskiej trasy. Oczywiście słowa rozgrzewka nie należy traktować dosłownie, bowiem w dniu dzisiejszym z pewnością każdy z kolarzy wsiadł na rower i przemierzył na nim od 50 do 100 km. Jeżeli ktoś by tego nie uczynił no marnie widze jego jutrzejsza jazdę... No ale powróćmy do etapu. Tak więc po tej początkowej fazie etapu, na 96 kilometrze zaczyna się pierwszy a zarazem przedostatni bardzo poważny sprawdzian dla kolarzy na trasie tego etapu. Będzie to liczący 20.1 km podjazd o średnim nachyleniu wynoszącym 6% pod Cormet-de-Roselend, na którego szczycie wyznaczono premię górską 1 kategorii. Następnie mamy ok. 45 kilometrów zjazdu oraz wypłaszczenia trasy, co będzie szansą na dojście do grupy zasadniczej (celowo nie padło tutaj słowo "peleton") kolarzy radzących sobie w górach średnio-dobrze. No i wreszcie na 170 kilometrze zacznie się najważniejszy w dniu jutrzejszym podjazd, liczące 22.5 km wzniesienie o średnim nachyleniu 6.2% którego szczyt znajduje się w znanej stacji sportów zimowych Courchevel, a szczyt tego wzniesienia wyznaczy nam zarówno premię górską 1 kategorii jak i metę jutrzejszego etapu.
Będzie to etap niezwykle ciężki i wymagający a Ci kolarze którzy jutro ukończą go na najwyższych miejscach będą z pewnością także tymi, którzy w klasyfikacji generalnej całego wyścigu zajmą bardzo wysokie pozycje.

Zrobiłem już ogląd ofert wystawionych przez najbardziej znane netowe buki i rzuciło mi sie w oczy kilka bardzo interesujących par, nie jest tego wiele ale za to przeważnie kursy są bardzo smakowite.
Ale o tym napiszę w swoim czasie...
Posted by: dyzio20

Re: Tour de France cz.2 - 11/07/2005 21:05

Jutrzejszy etap koncz sie ponad 20-kilometrowym podjazdem a strata Lanca do prowadzacego Niemca to ponad 2 minuty. Zdziwilbym sie bardzo gdyby Grupa Discovery nie podkrecila ostrego tempa na ostatnim wzniesieniu. Wydaje mi sie ze przy prowadzacej grupie wraz z Lancem zostenie kilkunastu kolarzy a w decydujacym momencie nawet kilku.(Armstrong , Basso, Vinokurow, Ulrich, Kloden) Zadaniem grupy Amerykanina bedzie odrobienie czesci strat poniesionych "celowo" na ostatnim etapie. Voigt nie jest tak dobrym goralem jak Ulrich, Basso, Kloden czy Armstrong. Takze nie znajac jeszcze oferty u bukow naziemnych moge stwierdzic ze na pewno zagram przeciwko obecnemu liderowi jesli bedzie wystawiony w parze z ktoryms z wymienionych zawodnikow. Voigt zrobil juz w tym wyscigu i tak bardzo duzo! Teraz czas na pokazanie pazurkow przez Teksanczyka.
Posted by: sebkos

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 06:44

A mi się zdaje że właśnie Lance nie będzie szarżowął, bo jak mówiła nasza słynna para komentatorów będzie chciał atak przypuścić w Alpach. No ale może rywale go zmuszą że będzie musiał już dziś brać co jego Bardzo dobrze widzę dziś szansę Vinokurova, będzie się chciał pokazać Botero, może Heras - zobaczymy - jest trochę czasu jeszcze
Posted by: TOM

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 07:16

Lance byc moze nie bedzie atakowal na dzisiejszym etapie ale nie wydaje mi sie żeby to mialo decydujace znaczenie jesli nie zrobi tego on lub jesli Discover nie narzuci wielkiego tempa zrobi to ktos inny i peleton i tak sie wykruszy moje pary na dzisiaj to:

Andreas Klöden - Michael Rasmussen 1.75 1.95 1

Michael Rogers - Vladimir Karpets 1.80 1.90 2

Bradley McGee - Chris Horner 2.20 1.60 2

Kloden bardzo dobrze wygladajacy w tym wyscigu widac ze ma ochote powalczyc o wysokie miejsca,mozliwy scenariusz ze Rasmusen zaatakuje na pierwszej gorze po polka jersey ale w tym etapie juz nie bedzie czarowania i nikt mu nie pozwoli odjechac wiec moze go to kosztowac duzo sil a pamietajmy ze jechal caly etap sam i na pewno swieżoscia nie grzeszy.
Karpets bedzie walczyl o koszulke najlepszego mlodziezowca a jest to bardzo utalentowany kolarz i powinien utrzymac sie w czolowej grupie natomias Rogers wydaje mi sie zbyt przereklamowany po Tour de swiss w ktorym moze i jechal berdzo dobrze ale napewno nie jest to goral najwyzszych lotow pozatym wydaje sie bez formy
Natomiast jesli chodzi o ostatnia pare to obserwuje Amerykanina i wydaje sie na tyle mocny w gorach zeby bez problemow poradzic sobie z Bradleyiem ktory w mojej opini jest slabym goralem i to jest chyba najpewniejszy typ no ale jak bedzie przekonamy sie juz niebawem
Posted by: TOM

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 07:38

Alejandro Valverde - Oscar Pereiro Sio 2.00 1.70 2

Wlasnie zauwazylem ta parę i wydaje sie bardzo interesujaca choc Lubie Alejandro to moze byc zbyt dlugi i meczacy podjazd dla niego ale te parke zostawiam juz sobie na sucho bo juz trochę poszlo na w/w 3
Posted by: Kiwi

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 07:52

Oferty w profie jeszcze nie ma ale jzu czeski odpowiednik umiescil oferte na dzisjeiszy etap prosze bardzo: 10 etap TdF w Profie
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 07:59

Big_star bardzo Ciebie prosze odezwij się jak najszybciej do mnie na GG 5431855.
Posted by: piter_i

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 08:08

Pary z profka :

T01 Armstrong-Basso 1.45 2.4
T02 Armstrong-Vinokur. 1.5 2.26
T03 Armstrong-Ullrich 1.35 2.71
T04 Vinokrov-Mayo 1.35 2.71
T05 Vinokurov-Basso 1.76 1.86
T06 Vinokurov-Sastre 1.31 2.88
T07 Basso-Ullrich 1.65 2
T08 Basso-Mayo 1.4 2.54
T09 Ullrich-Julich 1.35 2.71
T10 Ulrich-M.Rasmussen 1.5 2.26
T11 Mayo-Piepoli 1.61 2.06
T12 Valverde-Evans 1.38 2.61
T13 Kloden-Botero 1.61 2.06
T14 Beloki-A.Merckx 1.65 2

Pary z toto :

ARMSTRONG-VINOKOUROV KL etap 10 1,50 --- 2,20 VINOKOUROV-MOREAU KL etap 10 1,65 --- 1,95
I.BASSO-HERAS KL etap 10 1,45 --- 2,30
I.BASSO-KLODEN KL etap 10 1,55 --- 2,10
S.BOTERO-BELOKI etap 10 1,65 --- 1,95
I.MAYO-HERAS etap 10 1,90 --- 1,70
T.BOONEN-MCEWEN etap 10 1,95 --- 1,65
Posted by: AleXK-ce

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 08:18

czesc, czy ma sens slac na zwycięstwo etapowe zawodnika SPOZA listy z B&W??
Oto lista:
Zwycięzca etapu
Lance Armstrong (USA/Discovery Channel) 3.50

Any other rider not listed 4.50

Alexandre Vinokourov (KAZ/T-Mobile) 6.00
Ivan Basso (ITA/Team CSC) 7.25
Jan Ullrich (GER/T-Mobile) 10.00
Iban Mayo (ESP/Euskaltel-Euskadi) 11.00
Michael Rasmussen (DEN/Rabobank) 14.00
Andreas Kloden (GER/T-Mobile) 21.00
Roberto Heras (ESP/Liberty Seguros) 21.00
Santiago Botero (COL/Phonak) 27.00
Carlos Sastre (ESP/CSC) 31.00
Floyd Landis (USA/Phonak) 41.00
Jose Azevedo (POR/Discovery Channel) 41.00
Chris Horner (USA/Saunier Duval-Prodir) 51.00
Denis Menchov (RUS/Rabobank) 51.00
Christophe Moreau (FRA/Credit Agricole) 51.00
Georg Totschnig (AUT/Gerolsteiner) 51.00
Francisco Mancebo (ESP/Illes Balears) 51.00
Bradley McGee (AUS/Francaise des Jeux) 101.00
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 08:28

Dzisiejsze swoje typy postanowiłem oprzeć na uciekinierze sprzed 2 dni czyli na Mickaelu Rasmussenie, a konkretnie graniu przeciwko niemu.
Rasmussen połowe swojego zadania już wykonał wygrywając etap w TdF, drugą częścią jego zadnaia będzie wywalczenie koszulki w czerwone grochy i zrobi wszystko by i ten cel osiągnąć. W związku z tym z całą pewnością będzie walczył na 1 dzisiejszej górze bo umiejscowiona na jej szczycie premia górska 1 kategorii to bardzo łakomy kąsek i wiele punktów do zdobycia. Niewykluczone jest, iż na tym długim płaskim odcinku poprzedzajacym dzisiejsze góry Duńczyk ucieknie peltonowi by zacząć swą wspinaczkę z pewną przewagą nad pozostałymi kolarzami. Bardzo możliwe, że uda mu się zdobyć na tej premii komplet punktów a jesli nie to pewnikiem będzie na 2 lub 3 miejscu. Natomiast już po tej górze z pewnością odpuści oszczędzając siły na kolejne góry i górki w tegorocznej Wielkiej Pętli. Oczywiste jest bowiem, że na dzisiejszym finałowym podjeździe nie ma najmniejszych szans z możnymi tego wyścigu, tak więc będzie po prostu chciał dojechac do metu bez zbyt wielkiej straty do zwycięzcy ale i oszczędzając sporo sił.
Jeżeli dodamy do tego tę przedwczorajszą ucieczkę, która kosztowała go z pewnością mnóstwo sił i dzisiaj na pewno nie pozostanie bez wpływu na jego formę to typy te wydają się być bardzo dobre.
Na zakończenie powiem, że w tegorocznym TdF już 3 razy grałem pary przeciwko uciekinierom z dnia poprzedniego i za każdym razem byy to typy udane.

Rasmussen - Botero --- 2 --- 2.05 >>> 7/10
Ullrich - Rasmussen --- 1 --- 1.50 >>> 8/10
Kloden - Rasmussen --- 1 --- 1.85 >>> 7/10

Nie polecam jedynie grac pary Rasmussen - Piepoli ponieważ ten drugi to jest straszny minimalista i jeśli już pojmie iż nie ma szans na jakieś bardzo wysokie miejsce to po prostuoleje sprawę i przyjedzie daleko z tyłu.


A teraz para można powiedzieć kluczowa dla całego wyścigu, czyli Armstrong - Vinokourov, którą to pare możemy znaleźć niemalże u każdego buka. Kurs na Wino w parze z Armstrongiem w Unibecie wynoszący 2.65 wydaje mi się grubo przesadzony. Ja osobiście uważam, że Wino jest jedynym kolarzem który może powalczyć z Armstrongiem o zwycięstwo w TdF (problem tylko w tym, że on zapewne będzie musiał harować na Ullricha bo zapewne taka będzie taktyka zespołu - według mnie wbrew logice). Ale nawet jeśli to sądzę, iż Wino spokojnie wytrzyma tempo czołówki i dojedzie w grupie z Armstrongiem, a że nie będzie to grupa zbyt liczna to napewno powalczy o zwycięstwo bądź chociaż o podium. Pokazał już na tych poprzednich etapach (m.in. tym wygranym przez Bernucciego) że chce walczyć i będzie to robił gdy tylko nadarzy się okazja. A Armstrong jak to Armstrong spokojnie dojedzie sobie w tej czołowej grupce (bo zakładam, ze do mety dojedzie jednak grupa kilku no w porywach kilkunastu kolarzy jeżeli tempo nie będzie zbyt szybkie) i nie będzie się bił o zwycięstwo czy też choćby o podium.

Armstrong - Vinokourov --- 2 --- 2.65 >>> 4/10


I na deser bardzo ciekawa para z Profa, a mianowicie Beloki - Mercx. Beloki jest jednym z najlepszych górali w tegorocznym TdF, zaś jedyne co ma młody Mercx to jest nazwisko bo do klasy swego sławnego ojca mu baaardzo daleko, a w górach Axel jeździ co najwyżej średnio. DAlszy komentarz do tej pary jest zbędny.

Beloki - Mercx --- 1 --- 1.65 >>> 8/10
Posted by: Big_star

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 08:39

Jak dla mnie w toto...


6802 Vinokurov - Moreau 1 @1.65

6805 Botero - Beloki 1 @1.65

Ciekawie też wygląda para Basso-Heras 1 1.45 ale ja zdecydowałem się na dubelka Vino+Botero...
Posted by: stypa

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 09:18

Zgadzam się z tomo, co do typu przeciw Rasmussenowi w parze z Ullrichem,bo już nie chodzi nawet o to czy on ostatnio uicekał ale jest po prostu słabszym góralem a kurs jaki zaproponował nam prof czyli 1.5 należy brać i całować w rękę. Jedynym zagrożeniem dla takiego rozstrzygnięcia mógłby byc fakt,iż duńczyk będzie chciał zdobyć jak najwięcej punktów do klasyfikacji górskiej no ale na szczęście mamy w środku etapu górę o której wspomniał tomo.Mam również nadzieję,że ból,który towarzyszył niemcowi przy każdym głębszym oddecu,już minął.
Także para Beloki - Mercks wydaje się być oczywista,już na 8 syn sławnego ojca stracił do czołowej grupki. Bardzo bym chcaił by okoazło się,iż Beloki jest ponownie w tak znakomitej dyspozycji jak przed wypadkiem.

Nie mogę się natomiast zgodzić co do jakiego kolwiek typu przciw Armstrongowi to dla mnie zdecydowany faworyt dzisiejszego etapu i jeżeli ma wygrać TDF po raz siudmy to dzisiaj się o tym przekonamy. Jeżeli ktoś ma z nim dojechać na szczyt to ja bym tu widział Basso i może któregoś z Hiszpańskich górali (kto wiec na co stać Mayo lub Belokiego

Kolejną parą ,która zwróciła moją uwagę jest Kloden - Botero , choć czuję sympatię do Kolumbijskiego kolarza (bo nie ma on wyglądu typowego górala ) za to ,zę ten wielki chłop potrafi podjeżdżać pod górki to nie wydaje mi się żeby miał odegrać w tym roku jakąś znaczącą rolę,co do formy Klodena też nie można być pewny ale udana ucieczka na 8 etapie napewno dodała mu wiary w siebie i teraz w górach będzie mu łatwiej.
Posted by: lleyton

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 12:07

Na Quasi Czat zapraszam..bo się bałagan robi...
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 15:27

Dzisiaj klęska, dobrze że nie grałem za wysokie stawki...
Posted by: Kiwi

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 15:43

Tomo przykro mi, że Ci dziśsie nie udalo...ale wielki szacunek za to co tutaj robisz !!! Od poczatku TdF kazdy kupon opieram na Twoich analizach i jak narazie przynajmniej to co ja wybvieram od Ciebie wszystko mi siada:) Tak wiec jeszcze raz wielki szacunek za to co tutaj robisz !!!

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 15:48

Spoko, spośród dotychczasowych etapów TdF to dopiero ten dzisiejszy przyniósł mi straty, we wszystkich poprzednich miałem 100% skuteczności tak wię ckasy w portfelu wciąz całkiem sporo.
No a lepiej chyba polec jednego dnia na całej linii niż codziennie wtapiac po jedym typie któy udupia cały kupon...
Posted by: TOM

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 16:09

Quote:

Lance byc moze nie bedzie atakowal na dzisiejszym etapie ale nie wydaje mi sie żeby to mialo decydujace znaczenie jesli nie zrobi tego on lub jesli Discover nie narzuci wielkiego tempa zrobi to ktos inny i peleton i tak sie wykruszy moje pary na dzisiaj to:

Andreas Klöden - Michael Rasmussen 1.75 1.95 1

Michael Rogers - Vladimir Karpets 1.80 1.90 2

Bradley McGee - Chris Horner 2.20 1.60 2

Kloden bardzo dobrze wygladajacy w tym wyscigu widac ze ma ochote powalczyc o wysokie miejsca,mozliwy scenariusz ze Rasmusen zaatakuje na pierwszej gorze po polka jersey ale w tym etapie juz nie bedzie czarowania i nikt mu nie pozwoli odjechac wiec moze go to kosztowac duzo sil a pamietajmy ze jechal caly etap sam i na pewno swieżoscia nie grzeszy.
Karpets bedzie walczyl o koszulke najlepszego mlodziezowca a jest to bardzo utalentowany kolarz i powinien utrzymac sie w czolowej grupie natomias Rogers wydaje mi sie zbyt przereklamowany po Tour de swiss w ktorym moze i jechal berdzo dobrze ale napewno nie jest to goral najwyzszych lotow pozatym wydaje sie bez formy
Natomiast jesli chodzi o ostatnia pare to obserwuje Amerykanina i wydaje sie na tyle mocny w gorach zeby bez problemow poradzic sobie z Bradleyiem ktory w mojej opini jest slabym goralem i to jest chyba najpewniejszy typ no ale jak bedzie przekonamy sie juz niebawem




Niestety nie udalo sie trzeba bedzie odrobic strate jutro
Posted by: GregVeB

Re: Tour de France cz.2 - 12/07/2005 17:08

ja rzucilem typem Francisco Mancebo - Carlos Sastre na Mancebo....ale za bardzo lekka stawke bo ciezko jest takie etapy typowac, nastepne gory juz bedziue latwiej bo wiemy kto jak sie czuje. ... jak Sastre zaatakowal to sie troche oprzestraszylem ale pozniej to juz luzik
Posted by: nitek

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 05:59

oferta bet24 widzicie cos ciekawego ?? Co polecacie ??
Ja sklaniam sie za Vinokurowem, moze Mancebo ( ale ten gosciu nie ma przekonujacego o jego silach wyrazu twarzy :P - wyglada jakby jechal za kare hehe ) no i moze Lance dzisiaj powinien wygrac etap, ale znow Hiszpan moze mu przeszkodzic

13.07.2005 Alexandre Vinokourov vs Bobby Julich
Cycling France Tour de France, Stage 11

13.07.2005 Francisco Mancebo vs Michael Rasmussen
Cycling France Tour de France, Stage 11

13.07.2005 Stefano Garzelli vs Kim Kirchen
Cycling France Tour de France, Stage 11

13.07.2005 Jörg Jaksche vs Floyd Landis
Cycling France Tour de France, Stage 11

13.07.2005 Eddy Mazzoleni vs Cadel Evans
Cycling France Tour de France, Stage 11

13.07.2005 Georg Totschnig vs Vladimir Karpets
Cycling France Tour de France, Stage 11

13.07.2005 Ivan Basso vs Levy Leipheimer
Cycling France Tour de France, Stage 11

13.07.2005 Lance Armstrong vs Alejandro Valverde
Cycling France Tour de France, Stage 11

13.07.2005 David Moncoutie vs Sandy Casar
Cycling France Tour de France, Stage 11

13.07.2005 Oscar Sevilla vs Guiseppe Guerini
Cycling France Tour de France, Stage 11

13.07.2005 Stephane Goubert vs Maxim Iglinskiy
Cycling France Tour de France, Stage 11

13.07.2005 Mikel Astarloza vs Joseba Beloki
Cycling France Tour de France, Stage 11
Posted by: nitek

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 06:07



tak wyglada dzisiejszy etap, znowu przyjada rozczlonkowani.


P.s Dlaczego nie mozna edytowac wiadomosci ??
Posted by: qlman

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 08:10

są już oferty: prof
T01 Armstrong-Basso 1.35 2.73
T02 Rasmus.-Kloden 1.5 2.26
T03 Rasmus.-Valverde 1.5 2.26
T04 Basso-Leipheim. 1.54 2.18
T05 Basso-Ullrich 1.71 1.91
T06 Ullrich-Kloden 1.48 2.31
T07 Ullrich-Evans 1.26 3.15
T08 Kloden-Botero 1.8 1.8
T09 Moreau-Landis 1.54 2.18
T10 Moreau-Botero 1.71 1.91
T11 Valverde-Moreau 1.76 1.86
T12 Valverde-Leipheim. 1.61 2.06

TOTO
6801 ARMSTRONG-RASMUSSEN 1,50 - 2,20
6802 ARMSTRONG-VALVERDE 1,60 - 2,00
6803 VALVERDE-RASMUSSEN 1,70 - 1,90
6804 ULLRICH-KLODEN 1,70 - 1,90
6805 I.BASSO-MANCEBO 1,70 - 1,90
6806 BOTERO-VINOKOUROV 1,65 - 1,95
6807 TOTSCHNIG-KARPETS 1,80 - 1,80
6808 T.BOONEN-MCEWEN 2,00 - 1,60

STS
388 Armstrong L. - Basso I. 1.40 2.40
389 Armstrong L. - Mancebo F. 1.30 2.70
390 Valverde A. - Ullrich J. 1.40 2.40
391 Valverde A. - Kloden A. 1.35 2.60
392 Rasmussen M. - Leiphaimer L. 1.45 2.30
393 Basso I. - Botero S. 1.30 2.70
394 Vinokourov A. - Sastre C. 1.45 2.30
395 Ullrich J. - Moreau Ch. 1.40 2.40
Posted by: piter_i

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 08:11

Oferta z profa :

T01 Armstrong-Basso 1.33 2.7 -
T02 Rasmussen-Kloden 1.5 2.26 -
T03 Rasmussen-Valverde 1.5 2.26 -
T04 Basso-Leipheim. 1.54 2.18 -
T05 Basso-Ullrich 1.71 1.91 -
T06 Ullrich-Kloden 1.48 2.31 -
T07 Ullrich-Evans 1.25 3.2 -
T08 Kloden-Botero 1.8 1.8 -
T09 Moreau-Landis 1.54 2.18 -
T10 Moreau-Botero 1.71 1.91 -
T11 Valverde-Moreau 1.76 1.86 -
T12 Valverde-Leipheim. 1.61 2.06

oferta z toto

ARMSTRONG-RASMUSSEN KL etap 11 1,50 --- 2,20 ---
6802 ARMSTRONG-VALVERDE KL etap 11 1,60 --- 2,00 --- ---
6803 VALVERDE-RASMUSSEN etap 11 1,70 --- 1,90 --- ---
6804 ULLRICH-KLODEN etap 11 1,70 --- 1,90 --- ---
6805 I.BASSO-MANCEBO etap 11 1,70 --- 1,90 --- ---
6806 BOTERO-VINOKOUROV etap 11 1,65 --- 1,95 --- ---
6807 TOTSCHNIG-KARPETS etap 11 1,80 --- 1,80 --- ---
6808 T.BOONEN-MCEWEN etap 11 2,00 --- 1,60
Posted by: stypa

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 08:15

Muszę przyznać ,że jakby nie profesjonał to byłoby mało ciekawie na rynku a tak panowie zachęceni wczorajszym grubym zyskiem na parze Ulirich - Rasmussen dzisiaj równie odważnie wystawili pary:

T01 Armstrong-Basso 1.35 2.73
T02 Rasmus.-Kloden 1.5 2.26
T03 Rasmus.-Valverde 1.5 2.26
T04 Basso-Leipheim. 1.54 2.18
T05 Basso-Ullrich 1.71 1.91
T06 Ullrich-Kloden 1.48 2.31
T07 Ullrich-Evans 1.26 3.15
T08 Kloden-Botero 1.8 1.8
T09 Moreau-Landis 1.54 2.18
T10 Moreau-Botero 1.71 1.91
T11 Valverde-Moreau 1.76 1.86
T12 Valverde-Leipheim. 1.61 2.06

Idąc od góry najciekawsza para dnia:

Rasmus. - Valverde 2.26

Wczoraj duńczyk zadziwił cały kolarski świat i przyjechał w samym czubie ale moim zdaniem jeżeli Lence chciałby się pozbyć ogona trochęwcześniej to on i Mancebo nie wytrzymali by tępa. Na mnie Hiszpan zrobił najlepsze wrażenie i jako jedyny nie okazywał przejawów zmęczenia i nie odstawał w żadnym momencie. Dziś na trasę wyścigu wyjedzie w białej koszulce (w sumie najmniej ważnej ale zawsze) i na mecie powinniśmy obejrzeć tym razem pojedynek tych samych zawodników ale w innych trykotach, ktoś tam może się z nimi utrzyma ale nawet jeżeli będzie to duńczyk to nie daje mu wielkich szans na finiszu bo Valverde to najlepszy sprinter wśród górali.

Basso - Urlich 1.71

Włoch regularnie wygrywa na TDF z niemcem na górskich etapach i dziś zapewne powalczy o etapowe zwycięstwo.Natomiast niemiec jak zwykle zawodzi i myślę,że tak jak rok temu najlepszym zawodnikiem z T-mobile będzie Kloden, który wczoraj oddał Janowi wielką przysługę holując go przez 10km.

Kloden - Botero 1.8

Tak jak już wsomniałem, dziś powinna w niemieckiej ekipie nastapić zmiana lidera i jeżeli chcą oni mieć jakiegoś kolarza w pierwszej 6 to muszą postawić na mniej utytułowanego z niemców. Santiago spisuje się całkiem nieźle i prezentuje nie wiele gorszy poziom od niemca i s tąd te wyrównane kursy ale mam nadzieję,że i tym razem przyjedzie o jedną grupkę dalej

Te 3 wydarzenia do rozpisu 2z3 pasują jak ulał.
Posted by: bynio

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 08:22

Nic tylko grac dzis na Valverde. Nawet w parze z Armstrongiem.Do mety dojedzie prawdopodobnie grupka 20 - 30 kolarzy z ktorych o zwyciestwo powinni walczyc Evans z Valverde.
Posted by: qlman

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 08:25

na pierwszy rzut oka
T05 Basso-Ullrich 1.71 1.91

wszyscy widzieli wczoraj na podjeździe formę obu zawodników, gdyby nie "klodi" Urlich przyjechałby z jeszcze większą stratą. Natomiast Basso zdany sam na siebie jadąc w najtrudniejszych momentach w pojedynkę i tak wykręcił niezły czas. Dla niego walka o drugie miejsce w TdF( tak jak zakładał)jeszcze się nie skończyła.Natomiast pierdy Urlicha w stylu "Of course, I am disappointed, but tomorrow is a new day and I&#8217;m not willing to surrender." stają się powoli nudne

Urlich o Kloedenie:
He rode an extra strong race today - and waited for me, when I had to let go. He supported me instead of pursuing his own ambitions. All I can say is: Thanks and hats off to him!
Posted by: onda

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 08:28

Wtrące swoje 3 grosze - dzisaij zrządzenie losu sprawiło ,że moge tak jak wczoraj live obejrzećetap i się bardzo z tego powodu cieszę .

6808 T.BOONEN-MCEWEN etap 11 2,00 --- 1,60 - 2

taka laluchna z toto się pojawiła - i nie wierzę , żeby boonen znowu jako jeden z pierwszych nie spasował pos pierwszą górkę - mcewen też spasuje - ale dla mnie znacznie później i róznica tutaj może być dzisiaj wielominutowa .

T03 Rasmussen-Valverde 1.5 2.26 - 2

Opisany wyżej kwiatek z profa - z argumentacją się zgadzam - nawet jak obydwaj będą w grupce po zjeździe to valverde spokojnie powinien duńczyka ograć - niebezpieczeństwa odjazdu nie ma - Amstrong ich za cholierę nie puści .

Całe towarzystwo ( przereklamowana trójca ) z T-mobile według mnie absolutnie nie do grania - trzeba zobaczyć czy wczorajszy dzień to efekt zatrucia pokarmowego - hehe - ( husowatego doboru strzykawek ) czy insza cholera - patrząc na twarze vino i urlicha żałość brała - a wcale nie jest powiedziane , że biedny Klodenik nie będzie musiał holować klocka z Rostocku ............
Posted by: qlman

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 08:32

dzisiaj warto uwzględnić 40 km zjazdu po ostatnim wzniesieniu ma ktoś jakieś info który kolarz z pierwszej 10 zjeżdża najlepiej? A pamiętacie czy Rasmussen uciekając na 9 etapie na zjazdach dużo tracił? Bo dzisiaj jeśli wjedzie mała grupka na szczyt zwycięstwo zgarnie zapewne dobry zjazdowiec
Posted by: Arcy

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 08:40

Moreau jest uważany za jednego z najlepszych na zjazdach.
Posted by: sebkos

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 08:44

Quote:

Moreau jest uważany za jednego z najlepszych na zjazdach.




No tak tylko że on nie wytrzyma tempa na osttanią górkę - ja w to nie wierzę
Posted by: Arcy

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 08:49

Również nie wierzę - tak tylko dla informacji, bo qlman pytał kto dobrze zjeźdza. Ja puszczam dzis 2 z 3 w profie:
Rasmus.-Valverde 1.5 2.26
Basso-Ullrich 1.71 1.91
Moreau-Botero 1.71 1.91
Posted by: Kiwi

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 08:50

hej, co sadzicie o parze Armstrong - Mancebo ? Wczoraj bylo widac ze jak Armstrong podkrecil tempo to Mancebo wysiadal i wedlug mnie trzymal sie przy Armstrongu tak dlugo tylko dlatego ze Armstrong zaatakowal przed sama meta...Ale znawaca w kolarstwie to nie jestem wiec prosilbym o jakiejs sugestie co do tej pary.

I moze odrazu do Valverde - Kloden ??:) Hmm dzis chyba nastapi juz zmiana lidera w T-Mobile bo ani Winokurov ani Ullrich nie ciagna juz. Wiec chbya wypadnie na Klodena ??
Posted by: Kiwi

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 08:54

a tak jeszcze sobie pomyslalem, ze jesli faktycznie nastapi zmiana lider w T-Mobile z Ullricha na Klodena to moze lepszym rozwiazaniem jest zagranie pary Valverde - Ullrich ? hmmmm

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: stypa

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 09:04

Na szczyt to raczej w dużej grupce to onie nie dojadą i nie ma tu się martwić o to kto najlepiej zjeżdża bo nie pamiętam żdby kiedykolwiek ktoś z grupki super górali ,którzy wspięli się razem na szczyt próbował odjeżdżać,to za duże ryzyko.Jak już to może ktoś próbować dołączyć do czołówki i dlatego boję się trochę zagrać pary Moreau-Landis,bo jakby się etap kończył podjazdem to widać było ,że Moreau nie jest zbyt mocny,ale te 30 sekund czy nawet minutę może nadrobić podczas szaleńczych zjazdów (a tyle pewno straci do amerykanina) a jak już dojadą razem to różnie może być.
Posted by: funkymc

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 09:09

Faktycznie dzis w profei najciekawsze parki do skelcenia jakichs dubli lub tripelkow :-). Jak dla mnie to para Rassmussen-Valverde idealna do zagrania bo podejrzewam ze dunczyk dzis troszke odpusci i mimo ze jest lepszym zjazdowcem niz Valverde to Valverde jest zdecydowanie szybszy na finiszach i ma wiecej sil gdyz tak naprawde to dla neigo wczoraj sie Tour rozpoczal.Para nr.2 to MOREAU-Botero wczoraj przyjechali praktycznie razem roznica byla 8 sek co na zjazdach nic nie znaczy, a Moreau jest naprawde bardzo dobrym zjazdowcem.Jedyne co mnie niepokoi to mapka z oficjalnej strony z pogoda ze na zjazdach maja byc burze :/.Jednakze najwiekszym smaczkiem do zagrania dzis dla mnie jest para Ullrich-EVANS. Wczoraj przyjechali w tej samej grupie,lecz gdyby nie Kloeden Evans bylby wczesniej bo odpadl pozniej niz Ullrich poza tym Evans jest jednym z najlepszych zjazdowcow a kurs 3,15 kusi oj kusi :-D.To tyle pozdrawiam

P.S. Wg mnie nie ma sensu dzis grac par typowych gorali ze soba z tego wzgledu ze jak beda niewielkie roznice na zjazdach sie to wszystko mzoe polaczyc i wtedy bedzie czysty przypadek kto pierwszy.
Posted by: funkymc

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 09:29

Tomo Big_star a co wy dzis myslicie o kursach wystawionych przez naziemnych??? Wasza opinia jest wiele warta :-) Pozdrawiam
Posted by: thrash

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 09:38

Panowie, interesuje mnie taka parka: Mazzoleni-Evans 1,65-2,10 expekt. Evans jest tu dogiem choć w klasyfikacji generalnej ma prawie 3 min. przewagi nad Włochem, w obu poprzednich etapach przyjeżdżali w tej samej grupie, fakt faktem Mazzoleni był zawsze pierwszy, ale biorąc pod uwagę fakt iż Evans jest, jak mówicie, dobrym zjazdowcem może warto zaryzykować trochę na Australijczyka? będę wdzięczny za opinie.
pozdro
Posted by: bynio

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 09:56

Quote:

Panowie, interesuje mnie taka parka: Mazzoleni-Evans 1,65-2,10 expekt. Evans jest tu dogiem choć w klasyfikacji generalnej ma prawie 3 min. przewagi nad Włochem, w obu poprzednich etapach przyjeżdżali w tej samej grupie, fakt faktem Mazzoleni był zawsze pierwszy, ale biorąc pod uwagę fakt iż Evans jest, jak mówicie, dobrym zjazdowcem może warto zaryzykować trochę na Australijczyka? będę wdzięczny za opinie.
pozdro




"dobry zjazdowiec"- widze ze to pojecie jest tu bardzo naduzywane :-)Z racji chociazby postury na pewno nie jest nim Evans
Nie sadze aby ktokolwiek probowal odjechac na zjezdzie wszystko zapewne roztrzygnie sie na finiszu.Jezeli obaj kolarze dojada w pierwszej grupie to licze na sprint Evansa.
Ta parka to moj glowny dzisiejszy typ.
Posted by: gwiazdor

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 10:52

informacyjnie w profie kurs naparę velvarde-rassmusen spadł z 2.26 na 1.6
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 17:29

Witam wszystkich.

Przepraszam, że dzisiaj się nie udzielałem ale urzadziłem sobie ze znajomymi dość niespodziewany wypad na łono natury (konkretnie nad Zalew Zegrzyński) i rzecz jasna nie było mi po drodze ani do maszych naziemnych anie rzecz jasna przed telewizor. Obiecałem sobie jednak, że był to pierwszy i ostatni etap tegorocznego TdF którego nie prześledziłem na żywo i teraz strasznie żałuję, gdyż jak widzę wygrał mój ulubieniec Wino, co jak sądze jest dowodem na to iż wcozrajszy dzień w jego wykonaniu był wypadkiem przy pracy. Mam nadzieję, że kolarz ten nie powiedział jeszcz eostatniego słowa w tegorocznej Wielkiej Pętli i napsuje jeszcze Armstrongowi sporo krwi przez najbliższe półtora tygodnia.
Tak jak pisałem wielka szkoda, że nie obejrzałem etapu, natomiast w żadnym wypadku nie żałuję iż nie po drodze było mi do naszych naziemnych (w necie też zresztą nie grałem), bo zapewne moje typy podobne byłyby do tych forumowych, a niestety przeglądając wyniki etapu widzę, że zdecydowana większość z tych typów okazała się niecelna.
No cuż były dni bardzo urodzajne, teraz przyszedł gorszy okres ale mam nadzieję, że już jutron współnymi siłami z powrotem wyjdziemy na prostą.

Pozdrawiam,
tomo
Posted by: Kiwi

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 17:45

Z tego co mowili nasi super komentatorzy eurosportu to w zespole T-Mobile nastepuje zmiana lidera i od jutra liderem zespolu ma byc wlasnie Vinokurov

Pozdrawiam Kiwi
Posted by: tomo

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 18:06

No i prawidłowo, wreszcie w T-Mobile zrozumieli że ten "wielki" Ullrich to się do chuxxx nadaje (jak co roku zresztą).
Tylko szkoda, że się tak późno ocknęli, wczoraj przez tego pajaca Kloden przynajmniej minutę stracił...
Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 20:23

Qlman piter_i . Dzieki ze wklejacie te Oferty z 3 naszych bukow. Bo jak ktos nie zgara jednego dnai to juz nie ma historii kursow, bo w sieci one znikaja juz ok 12.00 A tak jak sa tu wklejane to zostaja do pozniejszych porownan i mozna sobie druknac na jednej kartce A4 latwo do porownan. To bardzo pomaga w nastepnym typowaniu kogo dzien wczesniej buki uwazaly za faworyta. Np w pierwszym dniu wszyscy sie smiali ze Valverde jest takim super faworytem w ajkies parze. Pozniej sie okazalo ze jednak cos w tych przewidywaniach bylo na rzeczy Buki sa jednak zawodowcami i maja programy wspomagajace a my jestesmy tylko anmatorami z pasja...Dobra robota. czekam jutro
Posted by: timeek

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 20:25

ONi wygrali dzisaj...KTO JUTRO???


1 019 VINOKOUROV Alexandre TMO KAZ
2 061 BOTERO Santiago PHO COL 00' 01"
3 101 MOREAU Christophe C.A FRA 01' 15"
4 023 JULICH Bobby CSC USA 01' 15"
5 151 MAZZOLENI Eddy LAM ITA 01' 15"
6 001 ARMSTRONG Lance DSC USA 01' 15"
7 044 EVANS Cadel DVL AUS 01' 15"
8 164 LEIPHEIMER Levi GST USA 01' 15"
9 057 RASMUSSEN Mickael RAB DEN 01' 15"
10 161 TOTSCHNIG Georg GST AUT 01' 15"
11 038 VALVERDE Alejandro IBA ESP 01' 15"
12 007 POPOVYCH Yaroslav DSC UKR 01' 15"
13 021 BASSO Ivan CSC ITA 01' 15"
14 135 ROGERS Michael QST AUS 01' 15"
15 011 ULLRICH Jan TMO GER 01' 15"
16 031 MANCEBO Francisco IBA ESP 01' 15"
17 096 JAKSCHE Jorg LSW GER 01' 15"
18 108 KASHECHKIN Andrey C.A KAZ 01' 15"
19 066 LANDIS Floyd PHO USA 01' 15"
20 014 KLÖDEN Andréas TMO GER 01' 15"
21 199 ZUBELDIA Haimar EUS ESP 01' 15"
22 026 SASTRE Carlos CSC ESP 01' 15"
23 002 AZEVEDO José DSC POR 01' 15"
24 004 HINCAPIE George DSC USA 01' 15"
25 039 ZANDIO Xabier IBA ESP 01' 15"
26 009 SAVOLDELLI Paolo DSC ITA 01' 15"
27 012 GUERINI Giuseppe TMO ITA 01' 15"
28 087 PIEPOLI Leonardo SDV ITA 01' 15"
29 172 CASAR Sandy FDJ FRA 05' 57"
30 107 JOLY Sébastien C.A FRA 07' 32"
Posted by: Misiek

Re: Tour de France cz.2 - 13/07/2005 21:36

Zapraszam do kolejnej część 3... o teatrzyku TDF

Temat zamykam