[fina³] Hiszpania - W³ochy

Posted by: Ghost

[fina³] Hiszpania - W³ochy - 29/06/2012 03:55



Hiszpania - W³ochy
Niedziela, 1 lipca 2012, 20:45
Kijów, Stadion Olimpijski
Posted by: wafe(L)nica

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 29/06/2012 14:16

I przed nami najwa¿niejsze starcie i powtórka z fazy grupowej.
Osobi¶cie spodziewa³em siê innego fina³u ale mo¿e to dobrze ¿e taki fina³.W³osi cwane lisy robi± aferê korupcyjn± przed euro i w sparingach prezentuj± grê poni¿ej oczekiwañ co w wiêkszo¶ci daje do my¶lenie czy w ogóle z grupy wyjd±.
Cwane lisy ale to w koñcu W³ochy, aktorzyny.Jak na razie prezentuj± siê do¶æ dobrze, Buffon to przechodzi chyba drug± m³odo¶æ bo piêknie broni.A w ataku wulkan emocji, w którym gotowa³o a¿ w koñcu wybuch³ w najwa¿niejszym momencie ale tego mo¿na by³o siê spodziewaæ ¿e bêdzie albo anty bohaterem lub bohaterem na jego szczê¶cie to drugie, chod¼ kapitalne asysty kolegów.
W pewnym sensie pora¿kê Niemców mo¿na usprawiedliwiaæ z³ymi decyzjami Loewa.Mi siê wydaje ¿e nie potrzebne by³y te zmiany w meczu z Grecj±, ju¿ nie raz tak by³o w ró¿nych pucharach ¿e po zmianach tylu zawodników wypada siê z rytmu meczowego.Widaæ by³o Gomez nie widoczny, nie mia³ nic do powiedzenia, Podolski to samo, Mullera brak w 1 sk³adzie, po zmianach co¶ to lepiej wygl±da³o.Niemcy trafili w z³y dzieñ ale to ma ka¿dy niestety im siê przytrafi³o w 1/2 a nie np w fazie grupowej.Ale to ju¿ historia.
Co do Hiszpanii, s± faworytem, ale widaæ poma³u ¿e ³api± zadyszkê na finiszu.Od meczu z Chorwacj± tak klepi± i klepi± i to wszystko taki na si³ê ci±gniête.Na razie im szczê¶cie sprzyja ale czy¿by tego ju¿ brakowa³o poma³u ? Wiêkszo¶ci zawodników gra³o bardzo d³ugi sezon i to poma³u siê odbija na kondycji.Id±c teoriom spiskow± du¿o wskazuje na W³ochy.

Ja pobiorê W³ochy awans i mam nadzieje na dobre widowisko.
Posted by: royalflush

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 29/06/2012 15:13

Bojê siê o kondycjê W³ochów 3 wyczerpuj±ce mecze w ci±gu tygodnia w tym jeden z dogrywk±, wczoraj pod koniec by³o widaæ ¿e si³ brakuje wink
Posted by: Ghost

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 29/06/2012 15:28

Dadz± radê. W³osi siê dopiero rozkrêcili od meczu z Angli± wiêc powinni mieæ jeszcze si³ê.
Bardziej siê obawiam, ¿e dadz± siê zdominowaæ w ¶rodku pola i bêd± tylko czekali na kontry. Chocia¿ skoro nie dali siê ani Anglikom ani Niemcom, mo¿e i teraz siê uda.

Wyniki sondy mnie nieco zaskakuj±. Czy to wynik a¿ tak du¿ej niechêci do Hiszpanów, czy naprawdê taka pewka siê szykuje?
Posted by: Beautiful Mind

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 29/06/2012 16:50

Wczoraj Makarony po wspó³czynniku @5 wesz³y jak w mas³o z Hitlerami
Dzi¶ Buki po lekkim zimnym showerku na Italie juz tylko @4
(choæ i tak na bank s± na plusie bo na Hitlerów nawet starsze babcie w ziemniakach po 50% renty przynosi³y)
w ciemno biore i poraz X podkre¶le, beda konusy ryczeæ po meczu, ¿e nie wyrzucili w³ochów w fazie grupowej jak by³a ku temu idealna mo¿liwo¶æ graj±æ z chorwatami na 2-2. W³osi to zawsze by³a turniejowa dru¿yna i jak jest mo¿liwo¶æ pozbyæ sie tak gro¼nego przeciwnika nale¿y to zrobiæ !!!
Uda³o sie krasnalom z Portugali± ale z Makaronami No Way !!!
Posted by: Iwdakuno

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 30/06/2012 05:07

Gram dalej konsekwentnie na kartki over 4,5 za 1,72
w Odss Ring.
Sêdziuje Proenca z POR ( notabene znienawidzony arbiter z Lizbony przez fanów Sportingu za rzekome pomaganie w kilku meczach w ostatnich latach w derbach Lizbony Benfice) .
To najbardziej szczêsliwy sêdzia dla mnie.
Nie ¿artujê ,ale wydaje mi sie ,¿e graj±c na over cards nigdy nie przegra³em jak sêdziowa³.

Pójdê ¶ladem fina³u w RPA .
Pamiêtacie?

W³och ¿aden nogi nie odstawi,Hiszpanie to mistrzowie fauli taktycznych,do tego dochodzi prawdopodobieñstwo protestów i innych niesportowych zachowñ.
Posted by: Vorspringer

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 30/06/2012 12:15

Originally Posted By: Iwdakuno
Gram dalej konsekwentnie na kartki over 4,5 za 1,72
w Odss Ring.
Sêdziuje Proenca z POR ( notabene znienawidzony arbiter z Lizbony przez fanów Sportingu za rzekome pomaganie w kilku meczach w ostatnich latach w derbach Lizbony Benfice) .
To najbardziej szczêsliwy sêdzia dla mnie.
Nie ¿artujê ,ale wydaje mi sie ,¿e graj±c na over cards nigdy nie przegra³em jak sêdziowa³.


Jest to jaki¶ pomys³, i s± pewne argumenty po temu, ale jako "adwokat diab³a" przypomnê, ¿e ten¿e Proenca gwizda³ ju¿ æwieræfina³ Anglia-W³ochy. Tam te¿ trup s³aæ mia³ siê gêsto, nikt nogi nie odstawiaæ. Efekt: przez 120 min. gry Portugalczyk wymy¶li³ 2 kartki.
Posted by: kamasutra

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 30/06/2012 13:11

W Fortunie linia na kartki 3,5 tyle ¿e kurs malutki 1,32...W takim meczu raczej over powinien wej¶c bo gdzie walczyæ twardo jak nie w finale ME....

Ja my¶le nad underem na strza³y celne 11,5...
Kurs 2,09 w Fortunie , under spalone 5,5 1,71 te¿ wydaje sie ok...

Te ostatnia± opcje ¶ledzê od pocz±tku mistrzostw i w zdecydowanej wiêkszo¶ci wchodzi...
Posted by: Iwdakuno

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 30/06/2012 16:31

A ja jeszcze rozpatujê opcjê na Hiszpaniê czyst± 1.
Kurs bardzo dobry.
W³osi mog± byæ przemêczeni ( jak s³usznie zauwa¿y³ kilka postów wy¿ej royalflush ), szczególnie mo¿e byæ to widoczne tak od 65-70 minuty.
Wtedy Hiszpanie mog± zadaæ decyduj±cy cios.
Nie wiem ,mo¿e na livie co¶ spróbujê.
Posted by: royalflush

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 30/06/2012 17:03

Szansê W³ochów upatrujê je¶li zdobêd± prowadzenie w pierwszej po³owie (kurs 5.0 bet365/bwin) we wszystkich meczach 1 po³ówki by³y lepsze w ich wykonaniu, zreszt± tak jak wy¿ej pisa³em po pierwszej po³ówce ich si³y stopniowo bêd± opadaæ i je¶li tego Hiszpanie nie wykorzystaj± i dojdzie do dogrywki to wejd± graj±cym na czworaka W³ochom z pi³k± do bramki (Hiszpania w dogrywce @12.0 bet365)Trzeci typ to Hiszpania -1 (4.5 bet 365)
Je¶li to oni obejm± prowadzenie i W³osi nie doprowadz± do dogrywki zapewne dobij± ich w koñcowych fragmentach gdy ci postawi± resztê swoich si³ na jedn± kartê.To s± moje scenariusze na to spotkanie, jeden z nich my¶lê ma spore szanse na wej¶cie, a mo¿e fartem wejd± dwa smile

W³ochy HT 5.0
Hiszpania po dogrywce 12.0
Hiszpania -1 4.5


bet365
Posted by: Iwdakuno

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 01/07/2012 06:22

Przez wa³ek w boksie na gali w Atlas Arenie w £odzi,od której notabene mieszkam 1,5 km zosta³ mi zak³ad na over 4,5 cards w Tobet.

W meczu w grupie kartek by³o 7,wiêc liczê ,¿e Pedro Proenca poka¿e minimum 5 ¿ó³tek.Mam nadziejê ¿e mecz bêdzie na styku.
Do wyjêcia 600 z³ ,wiêc bêdzie o co siê denerwowaæ.
Za dnia pewno kursy na kartki spadn± ,albo podwy¿sz± liniê.
Posted by: _Korver_

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 01/07/2012 16:27

Originally Posted By: royalflush
Szansê W³ochów upatrujê je¶li zdobêd± prowadzenie w pierwszej po³owie (kurs 5.0 bet365/bwin) we wszystkich meczach 1 po³ówki by³y lepsze w ich wykonaniu, zreszt± tak jak wy¿ej pisa³em po pierwszej po³ówce ich si³y stopniowo bêd± opadaæ i je¶li tego Hiszpanie nie wykorzystaj± i dojdzie do dogrywki to wejd± graj±cym na czworaka W³ochom z pi³k± do bramki (Hiszpania w dogrywce @12.0 bet365)Trzeci typ to Hiszpania -1 (4.5 bet 365)
Je¶li to oni obejm± prowadzenie i W³osi nie doprowadz± do dogrywki zapewne dobij± ich w koñcowych fragmentach gdy ci postawi± resztê swoich si³ na jedn± kartê.To s± moje scenariusze na to spotkanie, jeden z nich my¶lê ma spore szanse na wej¶cie, a mo¿e fartem wejd± dwa smile

W³ochy HT 5.0
Hiszpania po dogrywce 12.0
Hiszpania -1 4.5


bet365


Bardzo ciekawy punkt widzenia, skorzystam z propozycji wink
Posted by: Danielsan

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 01/07/2012 17:17

Psi sped na Wlochow, mnie kibica Hiszpanow cieszy niezmiernie,
wiemy jak takie spedy sie zazwyczaj koncza cool
Posted by: Iwdakuno

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 02/07/2012 00:59

Boisko w Kijowie mocno polane wod± przed meczem.
Gra bêdzie szybka,czyli korzy¶c dla Hiszpanów,ale do
wyprowadzenia kontrataku te¿ to sa dobre warunki.
Posted by: Isildur

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 02/07/2012 03:44

Mam taki kupon z fortuny
Mistrz i najlepszy strzelec Hiszpania/Torres

Zaliczony bêdzie kupon czy zwrot ?
Posted by: _Korver_

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 02/07/2012 15:18

Originally Posted By: J - 23
Mam taki kupon z fortuny
Mistrz i najlepszy strzelec Hiszpania/Torres

Zaliczony bêdzie kupon czy zwrot ?


Daj znaæ jak rozliczyli, bo niby Torres zosta³ uznany królem strzelców
Posted by: Cavior

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 02/07/2012 16:21

Torres dosta³ Z³otego Buta, ale nie zosta³ uznany jedynym królem strzelców.

http://www.sport.pl/euro2012/1,109071,12051831,Euro_2012__Szesciu_kroli_strzelcow__Torres_ze__Zlotym.html
Posted by: _Korver_

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 02/07/2012 16:23

No a jak buku rozliczaj±?
Posted by: _Korver_

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 02/07/2012 16:24

edit: buki wink
Posted by: Cavior

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 02/07/2012 16:26

To juz pytanie do tych co grali wink
Posted by: hunters

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 02/07/2012 16:31

Tu macie odp :

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5311851&page=4
Posted by: _Korver_

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 02/07/2012 17:33

To fortuna, ciekaw jestem jak netowe, bo wczoraj przyk³adowo b365 w 60 min mia³ ofertê na króla strzelców daj±c @3,20 na Mario oraz po @5,50 na resztê (CR7, Gomez, Rusek, Chorwat), potem @17 na Fabregasa, a Torresa d³uuugo nie by³o.
Posted by: hunters

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 02/07/2012 17:48



hmmmmm smile
Posted by: _Korver_

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 02/07/2012 17:51

i co wyp³acali niby za ka¿dego pe³ny kurs czy dzielili na ilo¶æ wygranych? (bo tak kiedy¶ mia³em w sytuacji, gdy by³ jeden ni¿ wiêcej zwyciêzca)
Posted by: hunters

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 02/07/2012 18:16

Nie wiem, sam tego nie gra³em. Niech wypowie siê kto¶ kto fizycznie ma takowy zak³ad.
Posted by: Isildur

Re: [fina³] Hiszpania - W³ochy - 02/07/2012 19:35

Mistrz i najlepszy strzelec Hiszpania/Torres

zak³ad rozliczony pozytywnie przez fortune