[1/2] Niemcy - W³ochy

Posted by: Ghost

[1/2] Niemcy - W³ochy - 25/06/2012 13:45



Niemcy - W³ochy
Czwartek, 28 czerwca 2012, 20:45
Warszawa, Stadion Narodowy
Posted by: wafe(L)nica

Re: [1/2] Niemcy - W³ochy - 25/06/2012 17:07

Rewan¿ za Dortmund 2006.

Faworytem Niemcy ale Italii nie ma co lekcewa¿yæ, chod¼ ciê¿ko im bêdzie na tle takich Niemców.Zapewne w pierwszym sk³adzie zobaczymy ju¿ Gomeza, Podolskiego i pewnie Mullera.To wzmocnienie.

Mój typ : Niemcy 2:1 i awans do fina³u.
Posted by: pescar

Re: [1/2] Niemcy - W³ochy - 25/06/2012 21:35

Ciê¿kie zadanie przed W³ochami. Maj± 120 minut w nogach i dwa dni odpoczynku mniej. Niemcy graj± równo ca³y turniej. Posiadaj± wszystko, ¿eby wygraæ Euro. S± w formie, graj± dobrze, maj± mocn± ³awkê rezerwowych. Gdyby byli trochê bardziej skuteczni rozbiliby Greków do przerwy ju¿. Dla mnie zwyciêstwo Niemców to bardzo ciekawa propozycja. Nawet pokuszê siê o zagranie z handi, bo widzê moc w Niemcach i takiej szansy nie powinni wypu¶ciæ z r±k. Nie w ich stylu. W³osi zagrali na tym turnieju lepiej ni¿ mo¿na by³o siê spodziewaæ ale nie widzê formacji w ich dru¿ynie w której byliby lepsi od Niemców, a i jako dru¿yna wypada te¿ s³abiej. W³ochom brakuje armat z przodu. Balotelli zagubiony pod bramk± jak dziecko we mgle. Powinien walczyæ o króla strzelców z sytuacji jakie mia³, a ma 1 bramkê i to z Irlandi±. Kluczowe bêdzie zatrzymanie Pirlo. I jest to ca³kiem mo¿liwe. Nie wiem czy Pirlo nie z³apie zadyszka po tych 120 minutach. A i u Niemców ma kto odcinaæ i nie dawaæ pograæ Pirlo.
Posted by: royalflush

Re: [1/2] Niemcy - W³ochy - 25/06/2012 22:35

Tyle ¿e Niemcy wszystkie swoje mecze szar¿owali na maxa i te¿ tu mo¿e nadej¶æ zmêczenie.W³osi raczej tempa nie forsowali przez ca³y turniej, podobnie jak Hiszpania grali na tyle aby osi±gn±æ korzystny wynik.Wczoraj ca³e 120 minut grali na dobrym poziomie do koñca na wysokim tempie.Ja tu zaryzykuje typ na W³ochów w regulaminowym czasie po kursie @5.0 oraz Niemców w dogrywce za @10.0 przetrwaæ kolejn± dogrywkê z rzêdu mo¿e byæ ciê¿ko.
Posted by: Rivaldinho

Re: [1/2] Niemcy - W³ochy - 28/06/2012 15:42

Profesjonal pozwala laczyc zdarzenie z jednego spotkania na jednym kuponie.. postanowilem spróbowaæ takiego sk³adaka:

Niemcy - W³ochy: 1 @1.90 + over 22.5 fauli @1.40 + over 3.5 ¯K @ 1.42 + 6 zmian @ 1.70 = AKO 6.42

Wiele osob upatruje niespoadzianki, moze dogrywki/karnych.. ja jestem zwolennikiem teorii ze Niemcy ten mecz wygraja w regulaminowym, a mecz bedzie pod ich kontrola. Linia na faule niska.. wczoraj lajtowo weszlo.. sami Portugalczycy przykryli ta linie, wedlug mnie dzis Wlosi w defensywie i faule siegna spokojnie over 30. stawka wysoka, sedzia po statach chetnie kartkuje takze te 4 to minimum. Obaj selekcjonerzy we wszystkich dotychczasowych meczach wykorzystali komplet zmian.. przy prowadzeniu Niemcow jakie zakladam jestem spokojny o 6 zmian [ jeden lapie cenne sekundy, drugi próbuje cos zmienic aby lapac wynik] - nizej tylko gdy gdyby w koncowce zapowiadala sie dogrywka - ale takiej nie zakladam smile
Argumentacja moze nijaka, ale wedlug mnie zaklady sie pokrywaja i ukladaja w jedna calosc.. przy zalozeniu wygranej niemiec w dzisiejszym spotkaniu wink

Powodzenia boks