Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu

Posted by: Platini

Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 05/09/2009 01:57

cool

W temacie proszę o wszelkie uwagi dotyczące konkursu.

Regulamin w porownaniu z ostatnią edycją troche sie zmienił,
Prosze o zapoznanie się ze zmianami, jesli coś jest źle proszę o informacje i postaramy się poprawić.

Wplaty pewnie na moje konto jak ostatnio, na PW proszę po informację

Zapraszam piwo
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 13/09/2009 05:18

Na chwilę obecną zapisanych jest 11 osob.

Nie jest Panowie źle smile Liczę jednak, że jeszcze kilka się dopisze.

Powysyłałem na priv namiary na moje konto. Jeśli kogoś pominalem proszę o informacje.

Jeśli coś byście chcieli zmienić w regulaminie rowniez jak najwcześniej dajcie znać.

Pozdro piwo
Posted by: podstawek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 16/09/2009 20:35

Platini, a Ty nie bawisz się tym razem tongue ?
Posted by: oiram

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 16/09/2009 22:46

platini moze lista kto juz zapłacił?
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/09/2009 02:46

@podstawek87

Sam jeszcze do końca nie wiem. Nie chce zostac osmieszony jak w poprzedniej edycji wink


@oiram

W temacie z zapisami edytuję codziennie prawie listę userów biorących udzial oraz to kto zapłacił smile
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/09/2009 19:41

Zapisywać się Panowie smile

Zebrała się ciekawa ekipa, czekamy na kolejne osoby.

Milo mi poinformować, że arturro ufundował nagrodę dla zwycięzcy smile

Co to będzie ? Zobaczycie za jakiś czas tongue

Wartość nagrody - 200 zł ktore przeznaczył na to arturro

Więc jest chyba o co walczyć.

Pozdrawiam pogodnie
Posted by: podstawek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/09/2009 20:44

Ja od siebie mogę dorzucić gadżety, które dostałem od Dreju. Czyli flagę i szal Barcelony. Dostałem, obejrzałem i starczy. Niech trafią w ręce fana Barcy smile
Posted by: seba30

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/09/2009 16:55

to jak panowie, zaczynamy dzisiaj konkurs??

pozdr smile
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/09/2009 17:33

To nieźle podstawek87 smile

Dziś idę na wesele więc wszystko uporządkuje w poniedzialek by było wiadomo o co dokladnie walczymy smile

seba30 - oczywiście, już zakładam temat do podawania typów.
Posted by: oiram

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 03/10/2009 23:10

Kiedy będzie wiadomo o co dokładnie walczymy podział nagród itd..
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 04/10/2009 01:26

Jeśli wszystko pojdzie jak mysle jutro podam o jakie nagrody walczymy smile

Więc jeszcze troszkę zaczekajcie smile
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 13/10/2009 18:50

uwaga pogodnie boks

Po cięzkich bojach z samym soba w końcu można przedstawić o co walczymy w konkursie.

Bawimy się w gronie 12 osób.
Do podziału mamy więc 360 zł.
10 zł przeznaczam na wydatki konkursu. (wysyłka nagród)

Podział puli wygląda następująco:

I miejsce - 150 zł
II miejsce - 100 zł
III miejsce - 70 zł


Dodatkowo:

uwaga

Zwycięzca otrzyma oczywiście dodatkowo 200 zł !

Nagrodę sponsoruje arturro, któremu bardzo dziękujemy za ten gest.
Nagrodą moze być koszulka, bluza badź co tylko sobie zwycięzca zażyczy.
Może to być również 200 zł w postaci gotówki.


Najdłuższa plusowa seria:
Jak w ubiegłym sezonie - osoba, która zanotuje najdłuższą serię kolejek na plus otrzyma szal, flagę i odznakę Barcy !
Warunkiem jest najdłuższa seria z plusem choć powyżej 2J w pojedynczej kolejce.

Nagrody funduje podstawek87, ktory w ubieglej edycji wygrał te nagrody.
Postanowil jednak przekazać je na obecną edycję za co mu dziękuję piwo

Poniżej fotki nagród zrobione przez podstawka telefonem wink :






Najlepszy bilans w pojedyńczej kolejce:
Aby było ciekawie do samego końca user, który w pojedyńczej kolejce uzyska największy zysk otrzyma w nagrodę 30 zł
czyli zwrot wpisowego wink

Wydaje mi się, że jest o co walczyć.
Zważywszy na ilość osób, które biora udzial.

Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, nie podoba mu się podział nagród proszę o wypowiedzi.
Niektórzy z was maja mój numer telefonu, gg - proszę o kontakt bądź info w tym temacie.
Jeśli ktoś chcialby coś dowiedzieć się poza tematem proszę o info na priv, podam gg czy nr telefonu - wyjaśnimy watpliwości.

Pozdrawiam, Platini
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/10/2009 00:06

uwaga futbol uwaga

Przypominam, że typujemy mecze pucharowe (LM, Liga Europejska)
W naszym kalendarzu jest najblizsza kolejka (20-22.10)

Więc można podawać typy zgodne z regulaminem.
Typujemy TYLKO spotkania z udziałem hiszpańskich druzyn.

Pozdrawiam, Platini
Posted by: podstawek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 10/12/2009 01:54

ja wiedziałem, że jest, ale trudne mecze były tongue
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 10/12/2009 02:16

za późno się ogarnąłem tak więc anulujmy wink
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 10/12/2009 02:17

jw.
Posted by: ELEV

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 10/12/2009 02:35

Jest mnie to obojętne , róbcie co chcecie , choć jak Iniesta strzeli dziś bramkę to będe zły laugh laugh
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 10/12/2009 03:28

ELEV grin

Nie chce by poźniej było, że sobie celowo odwolalem lub tym podobne.
frekwencja w obecnej kolejce mała, niektórzy pewnie nie pamiętali, ja z braku czasu późno przypomniałem..

Myślę, że anulowanie będzie najlepszym wyjściem.
W ramach tej kolejki do wyboru pozostawie Wam ktorą z kolejek rozgrywanych w srodku tygodnia chcecie typować i wówczas nie będzie zmiłuj wink
Posted by: oiram

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 10/12/2009 04:37

Platini osoby które typowały powinny miec typy rozliczone a osoby ktore nie mogły lub zapomniały powinny pamietac o terminach i tyle konkurs traci na wartosci zasady sa po to aby ich przestrzegac ja nie podalem np 3 typu w kolejce pucharowej zgodziłem sie ze nie typowalem ale decyzja nalezy do ciebie.Teraz pamietałem i chyba jako pierwszy typowałem brak rozliczania typów w terminie tabela robi sie balagan z tym konkursem.
Tu nie chodzi o wyniki tylko szacunek do konkursu i innych graczy tyle ode mnie.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 10/12/2009 04:46

Oki, jutro postaram się to uporządkować bo rzeczywiście jest bałagan.

Oczywiście zgadzam się z Tobą jednak więcej stracimy jesli ta kolejka zostanie zaliczona.
Bo przeliczyłem się i nie popatrzylem ze Europejska nie gra.
A z kilku spotkań cięzko coś wybrac. No choc ostatnio było podobnie jednak zupełnie inaczej te nasze typowania wyglądały.

Jestem bliższy odwolania kolejki, poczekam na opinie innych (najlepiej tych co typowali).
I w grę nie będzie wchodził mój wynik czy kogoś innego.
Posted by: seba30

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 10/12/2009 05:55

co prawda spóźniłem się z typami "tylko" albo "aż" o 1 minutę (Atletico 1 bramke straciło w 2 min wink ) i nie wiem czy miałbym z tego powodu swoje typy zaliczone, ale jeżeli chcecie anulować kolejkę to trochę byłoby mi szkoda moich typów (oczywiście jeżeli ta 1 minuta nie zaważyła na ich ważności) bo akurat w tej kolejce wyszłoby mi na plus smile

pozdr
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 10/12/2009 23:51

@seba30

Twoje typy niestety są podane chwile po czasie i nie mogłyby być policzone do kolejki.

Wobec kolejki, gdzie nie każdy chyba wiedział, że gramy proponuję następujące rozwiązanie:

Zeby Ci, którzy typowali nie czuli sie pokrzywdzeni proponuję podliczyć bilans i wrzucić w temacie konkursowym.
Jednak - jeśli ich wynik im nie odpowiada będzie on mógł ulec poprawie wink Jak? Otóż proponuję rozegranie jednej środowej kolejki o której wszyscy zostaną wcześniej poinformowani.
Wówczas jeśli uzyskają lepszy wynik niż w kolejce pucharowej zostanie dopisany do ich konta wynik lepszej kolejki.
Jeśli odpuszczą typowanie dopisany zostanie wynik z kolejki, ktora wczoraj się zakończyla.
Aby tyle osob nie miało kolejki 'w plecy' w ustalonej kolejce środowej będą te osoby mogły typować. Wówczas ich wynik będzie już ostateczny, tzn nie będzie możliwości jego poprawy.
Jeśli ktoś kolejkę odpuści zostanie ona danej osobie dopisana do tyc, które możemy opuścić tak by nie wypaść z konkursu wink

Jasne dla Was ? wink

A! Kolejką środową może być kolejka LM i Ligi Europejskiej wink
Wybór pozostawiam Wam.

Proszę osoby, ktore biorą udzial w konkursie o wyrażenie swojej opinii odnośnie mojej wypowiedzi wyżej czy taka forma ostatniej kolejki wam odpowiada smile
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 11/12/2009 00:54

4 wrzesnia 2009r został umieszczony regulamin Naszego konkursu..
w pkt 10 podane są daty środowych kolejek....więc dlaczego to zamieszanie???jeden typował inny zrobił sobie przerwe w typowaniu i jeszcze ktos inny celowo nie typował....teraz ktos zapomni za msc podac typów i tez może miec pretensje,ze wtedy anulowano,a teraz nie....to jest zabawa i niech wyznacznikiem tej zabawy będzie nasz regulamin....takie jest moje zdanie.
Posted by: Bea73

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 11/12/2009 01:59

typowało raptem 5 osób , więc zgadzam się na rozwiązanie szefa.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 11/12/2009 23:33

Wybaczcie, ostatnio tyle na głowie, do tego 'małe' problemy i brakuje na wszystko czasu.

Za chwilę wyjeżdzam, w ndz pewnie bede mial chwilke czasu i wówczas wrzucę w końcu upragnioną tabelke.

Tylko nie badźcie za bardzo źli.

Pozdro smile
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 06/03/2010 03:38

Tabelka podliczona jednak nie wrzucam jej gdyz dalej jestem wyjazdowo.
Mysle, ze za tydzien wszystko bedzie ladnie przedstawione, prosze sie nie denerwowac i zrozumiec mnie wink

Pozdro.
Posted by: Bea73

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/04/2010 05:37

Czy plusowa seria oznacza ponad 2j czy może się równać z 2j ? Bo jeżeli ta druga opcja jest w regulaminie to seba30 powinien chyba zakończyć plusową serię na XXX kolejce ...
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/04/2010 05:47

Dzięki za zwrócenie uwagi smile

Seria musi być powyżej 2j. Wobec tego jest tak jak piszesz Bea73.

I już naniosłem zmianę, przepraszam za pomyłkę.
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/05/2010 05:37

Dzięki za wspólną zabawę jak również prowadzącemu i do zobaczenia w nowym sezonie po wakacyjnej przerwie piwo
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/05/2010 16:48

Wielkie dzięki wszystkim za bardzo fajną i udaną zabawe wink wink wink.Beatko wielkie gratki dla Ciebie aplauz aplauz aplauz

Artur-organizacja wzorowa wielkie dzięki piwo

papa papa papa
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 15/08/2010 00:58

piwo

Po przerwie czas na kolejną - III edycję konkursu.
Oczywiście jeśli zbierze się ekipa grin

W puli mamy już 100 zł - swoją nagrodę na najbliższą edycję przekazał arturro cool

Myslę, że to nie jedyna nagroda, gdyż wstępnie będą też i inne.
Wpisowe bez zmian - 30 zł

Czekam na każdy sygnał co do zmian w regulaminie.
Niedługo - czy będą propozycje do zmian czy nie podam regulamin wstępny.
Możemy wystartować od początku sezonu lub tradycyjnie od drugiej czy trzeciej kolejki wink

Czekam na chętnych, czy coś zmieniamy w regulaminie i jedziemy piwo
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/08/2010 21:12

Nie ma na co czekać wink

Wrzucać swoje propozycje, co do zmiany itd.
Wstępny regulamin: http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4072212&#Post4072212

Zamiast środowych kolejek znów będziemy typowali LM i LE. Tylko myślę o typowaniu ze wszystkich spotkań a nie tylko drużyn hiszpańskich.
Dajcie znać co o tym myślicie.

Buki myślę, że mogą zostać. Jeśli byście chcieli jakieś opcje do typowania dorzucać - proponować, rozważymy.

piwo
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 28/08/2010 21:26

Ok, chwilkę mnie nie było ale już wszystko wstępnie gotowe wink

Jedziemy więc z zapisami gwizdek !

Zapisy

Regulamin konkursu

Temat do dyskusji

Gorąco zapraszam!
Czekam też na ifno czy coś zmieniami, czy się może gdzieś z terminami pomyliłem wink

piwo
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/08/2010 20:11

jeśli chodzi o mnie to w tym sezonie pauzuję
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/08/2010 22:00

'Szczęśliwa siódemka' już się zapisała cool

Czekamy na kolejne zgłoszenia. Jak się zbierze około dziesięciu osób wyślę zapisanym PW z numerem konta do wysyłki wpisowego.

Piecia, nie żartuj tylko się zapisuj grin

Nikt nic nie chce zmienić w tym sezonie w regulaminie ? :>
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/08/2010 22:07

Cytat:
Nikt nic nie chce zmienić w tym sezonie w regulaminie ? :>


Ja chcę, ja chcę...

żeby zamiast La Liga typować wszystkie wytwory Calcio tongue

...bez nerwów, żartuję grin
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/08/2010 22:13

grin

Ja oczywiście na luzie wink
Kiedyś próbowałem połączyć kilka lig (w tym włoską specjalnie pod Ciebie tongue ) ale nie przeszło.

A tak to teraz przekonasz się do La Liga wink
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 01/09/2010 19:09

Zapisywać się cool

Im więcej osób tym większa nagroda! I nie chodzi tutaj o wpisowe tylko o wkład jaki postanowił znów dorzucić do puli arturro !! pogodnie

Zostało 100 zł z poprzedniej edycji, teraz chce dorzucić znacznie więcej!

Warunek jest jeden - jak największa liczba chętnych. Jeśli będzie 20 osób będzie bardzo dobrze smile

Więcej szczegółów wkrótce piwo
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 02/09/2010 23:13

zelo

Wyczyść skrzynkę i odezwij się do mnie.


Czekamy na kolejnych chętnych do gry piwo
Posted by: zelo

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 04/09/2010 08:29

Mam zablokowana mozliwosc pisania PW, wiec jak mozesz to napisz na tego maila platinimail@o2.pl jakis kontakt do siebie i sie dogra reszte. Jak wyslesz maila to napisz tutaj, ze podeslales coby jakis znudzony czlowiek nie robil niepotrzebnych komplikacji.

Pozdro

______
Wysłałem, tylko czemu taki mail dziwny?/Platini wink
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/09/2010 01:19

uwaga

Przypominam o wpłacaniu wpisowego.
Czasu nie zostało dużo.

No i o zapisach kolejnych chętnych do zabawy smile
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/09/2010 01:11

cool

Dziś i jutro nie mam zbyt wiele czasu dlatego wszystko postaram się ogarnąć pewnie w czwartek.

Tzn. wpłaty, kto ostatecznie gra itp


Aa, jeśli ktoś chce się jeszcze zapisać to zapraszam piwo

Przypominam, że typujemy LM i LE, która już za kilka godzin zaczyna smile
Posted by: seba30

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/09/2010 04:34

Originally Posted By: Platini
cool
Przypominam, że typujemy LM i LE, która już za kilka godzin zaczyna smile

typujemy tylko mecze drużyn hiszpańskich w pucharach?? bo chyba tylko takie typowanie w tym konkursie ma sens, bo co do tego konkursu mają typy np. Akhu 1. Ajax - Milan 2. Inter - Werder 3. Braga - Shakhtar lub innych.
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/09/2010 04:44

Originally Posted By: seba30
Originally Posted By: Platini
cool
Przypominam, że typujemy LM i LE, która już za kilka godzin zaczyna smile

typujemy tylko mecze drużyn hiszpańskich w pucharach?? bo chyba tylko takie typowanie w tym konkursie ma sens, bo co do tego konkursu mają typy np. Akhu 1. Ajax - Milan 2. Inter - Werder 3. Braga - Shakhtar lub innych.


zdecydowane tak dla @seba30.... tylko drużyn hiszpańskich.... moje skromne zdanie cool
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/09/2010 05:35

hmm, sam troszkę namieszalem ale pewnie uda się już na starcie to wszystko poprostować smile

Zasugerowałem, że typujemy wszystkie mecze, gdyż wiadomo - mimo, iż gra tyle druzyn z Hiszpanii wowczas i tak trzeba by wybierać z okrojonej listy.
Dlatego podsunąłem pomysł by brać wszystkie spotkania.

Ale może rzeczywiście lepiej jeśli tylko drużyny hiszpańskie jak to miało miejsce w ubiegłym sezonie?

Określcie sie szybko i Akhu pewnie nie będzie miał nic przeciw i wówczas zmieni typy.

PS Szkoda, że nikt wcześniej uważnie nie poczytał moich wypocin co do sugerowania zmian w regulaminie tongue
Posted by: Dreju

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/09/2010 07:02

Ja mam taki pomysł. Może będzie ciekawiej. Niech typy na LM i LE będą dowolne, ale ... i tu zaczyna się propozycja.

Za typy nie związane z Hiszpanią np mecz Juve - Man City niech będzie normalne rozliczanie typu, a za trafiony typ z LM związany z Hiszpanią np mecz Rubin - Barca niech będzie dodatkowa jednostka ekstra. Bo może zdarzyć się tak, że w pewnym momencie będzie tylko 1 czy 2 mecze do obstawiania a tak będzie możliwość typowania i wyboru praktycznie do końca rozgrywek pucharowych.
Posted by: oiram

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/09/2010 14:23

Powinny być tylko hiszpańskie drużyny tak jak było w poprzednich edycjach konkursu moje typy sa na 2 kolejke prawidłowe a inni mogą je zawsze jeszcze zmienić wczoraj grał tylko real.

Pozdrawiam
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/09/2010 17:42

Dobrze,

czekamy do dzisiejszego wieczora, przyjmijmy godzina 20.00
Jeśli nikt nic nie się nie zmieni to zostajemy przy typowaniu tylko hiszpańskich druzyn.

To jest Wasz konkurs, i to Wy musicie decydować wg jakich zasad gracie.
Dlatego czekam na każdy glos w tej sprawie smile

Propozycja @Dreju piwo wg mnie dobra, i znów powtórze się - wszystko zależy od Was smile
Posted by: Domenico

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/09/2010 00:18

piwo

Jak powiedział Platini, Dreju wyszedł z interesującą propozycją. Szkoda, że dopiero wróciłem z pracy i już podałem swoje typy (tylko Hiszpańskich drużyn). Na przyszłość proponowałbym jednak takie rzeczy ustalać z większym wyprzedzeniem czasowym wink

Pozdrawiam.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/09/2010 01:06

Vacinho, pisałem jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to mógł je zgłaszać już od 2-3 tygodni, gdyż temat z regulaminem był zmieniany ale o typach do kolejek pucharowych wspominałem raczej znacznie wcześniej wink

Chyba wówczas za bardzo was to nie interesowało wink

OK, proponuję następująco, gdyż nie ma dużego odzewu co do toczącej się kolejki:

W obecnej kolejce typujemy sposród wszystkich spotkań.
Pozostałe to TYLKO mecze z udziałem drużyn hiszpańskich.

Nie było protestów wcześniej więc uznałem, że przyjęliście, iż typujemy wszystko.

Jeden z uczestników zapytał mnie wczoraj na gg jak podajemy.
Odpisałem mu, że wszystkie spotkania brane są pod uwagę.
Teraz nie chcę by ktoś był pokrzywdzony. Ok, możecie mi napisać ze ktoś z was jest skrzywdzony bo wybierał spośród Hiszpanii..

Tak więc myślę, że każdy z nas jest dorosły i przyjmie wszystko na spokoju.
Jak coś to proszę pisać smile

Propozycja Dreja fajna ale jeśli nie piszecie co o niej uważacie to rozważymy ją przed startem następnej edycji o ile będzie piwo
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 02/10/2010 18:47

Wybaczcie, że dwie pierwsze kolejki a tabeli jeszcze nie ma. Nadrobię zaległości pewnie jutro po północy smile
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 11/11/2010 22:48

uwaga

Czas na wrzucenie informacji co i jak z Waszymi $, wpisowym itd cool

Do każdego wysłałem jakiś czas temu informację z moja propozycją odnośnie przeznaczenia puli nagród.

Wiele osób wyraziło zdanie, że całość puli można przeznaczyć na pomoc.
Kilka osób jednak wyraziło opinię, że lepiej bawić się choćby o jakąś część gotówki.

Tak więc postanowiłem co następuje:

wpisowe wpłaciło 16 osób co daje 480 zł.

arturro dorzucił do zabawy 300 zł futbol

Z poprzedniej edycji zostało 100zł, które wygrał arturro ale przeznaczył pieniądze na obecny sezon, raz jeszcze dzięki piwo

Podział nagród:

I miejsce - 140zł
II miejsce - 90 zł
III miejsce - 50 zł


Dodatkowo - za najwyższy wynik w pojedyńczej kolejce - 40 zł

Z puli zostaje wg moich obliczeń 560 zł i te pieniądze trafią na konto naszego forumowego kolegi - Biszopa a dokładniej Kacpra, Jego syna.

Jeśli komuś podział nie pasuje to proszę o zabranie opinii, krytykę, propozycję zmiany itp w tym temacie a wówczas będziemy myśleć co zmienić.

Pozdrawiam, Platini.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/02/2011 18:47

Ważna sprawa wink

Szczerze to zapomniałem o pucharowej kolejce. Ale chyba nie tylko ja bo i wy, gdyż nikt nie oddał typów grin
Teraz na dzisiejsze mecze już za późno, gdyż nie ma z czego wybierać i w takim razie odwołamy kolejkę ..

W zamian mam dla was następujące rozwiązanie, tylko od was zależy kiedy tą kolejkę rozegramy:

5 i 6 kwietnia są ćwierćfinały LM, 7 kwietnia LE
12 i 13 kwietnia rewanże LM, 14 LE

Wówczas do typowania WSZYSTKIE spotkania, nie tylko drużyn z Hiszpanii, gdyż nie wiemy ile ich wówczas będzie.

Są również jeszcze dwie środowe kolejki hiszpańskiej ligi, tj. 2 marca i 11 maj.

Proszę o wpisanie przez was, która opcja kolejki najlepiej wam pasuje.

Podsumowując:
1) 5 i 6 kwietnia są ćwierćfinały LM, 7 kwietnia LE
2) 12 i 13 kwietnia rewanże LM, 14 kwietnia LE
3) 2 marca - kolejka ligowa
4) 11 maj - kolejka ligowa

Wpisywać, którą opcję wybieracie cool
Macie czas do końca miesiąca wink
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/02/2011 18:49

2) tongue
Posted by: Domenico

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/02/2011 19:50

Druga opcja piwo
Posted by: haku

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/02/2011 18:14

2.
Posted by: seba30

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/02/2011 01:45

4 smile pozdr
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/02/2011 18:11

4
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/02/2011 22:03

4 tenis
Posted by: Bea73

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/02/2011 03:30

kolejka ligowa tj. 4 opcja
Posted by: Valverde

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/02/2011 14:29

4
Posted by: podstawek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/02/2011 23:44

żeby nie było samych 4 to ja daję 3 tongue
Posted by: buko69

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 27/02/2011 03:06

4
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/03/2011 22:57

przez przypadek zagrałem za 11j blush
jak to teraz rozliczyć? ;p
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/03/2011 23:06

'za karę' policz każdy typ jako 2,5j i po kłopocie wink

Chyba, że widzisz jakieś inne rozwiązanie smile
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 09/03/2011 19:07

Zaległa kolejka zostanie rozegrana 11 maja.
Proszę o tym pamiętać smile

Kilka osób podało typy ze środowej kolejki (1/2 marzec) a nie jest ona przewidziana w naszym terminarzu więc nie miałem możliwości dodania tych wyników do tabeli.
Haku uzyskał fajny wynik z remisów ale niestety - nie zostanie on dodany.

Dodałem aktualny stan po XXIV kolejce w temacie Tabela.

Przypominam, że typujecie toczące się boje pucharowe pogodnie
Na chwilę obecną tylko jedna osoba o tym pamiętała.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 09/03/2011 20:46

haku popraw proszę typy.
Typujemy z dni 8-10 marca, podałeś mecze, które odbędą się za tydzień.

Piszę tutaj, gdyż masz pełną skrzynkę wink


dwazwierzatka - 11j dałeś, proszę o zmienienie stawkowania.
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 10/03/2011 20:46

Bea73 - nie ma takich kursów jakie podałaś na dzisiejsze spotkania w bet365
Posted by: Bea73

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 11/03/2011 02:55

takie były wczoraj , po zakończeniu dokonam korekty jeśli typ wejdzie.
Posted by: podstawek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/05/2011 22:12

można zagrać, że dany zawodnik strzeli 2 gole lub więcej?
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/05/2011 03:52

Gramy tylko na to, że ktoś trafi.
W takiej sytuacji więc nie typujemy, że ktoś trafi dwa czy więcej razy wink

Wszystkiego dobrego z okazji urodzin piwo
Posted by: podstawek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/05/2011 16:35

A dziękuję piwo

ok trudno
chciałem zawalczyć o dodatni bilans, ale jednak odpuszczę tongue
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/05/2011 16:41

wink

Walcz walcz, nie wszystko stracone smile boks !
Posted by: podstawek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/05/2011 03:36

już stracone wink
na pocieszenie wychodzi, że w drugiej części byłem póki co najlepszy laugh
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 27/07/2011 20:12

Tak Panie i Panowie, jedziemy z kolejną edycją smile ?
Im szybciej się zbierzemy (o ile zbierzemy) tym lepiej.
Może byśmy pierwszy raz od I kolejki zaczęli tongue

Jeśli tak to co byście zmienili itd piwo
Posted by: haku

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 11/08/2011 21:20

halo halo gwizdek
jedziemy z tematem?
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 15/09/2011 19:22

Nie ma żadnego odzewu więc chyba dajemy sobie spokój .. blush
Chyba, że nagle coś się zmieni wink
Posted by: buko69

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/09/2011 01:00

witam

jak coś to piszę się
Posted by: podstawek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/09/2011 02:24

też nie odpuszczę tongue
Posted by: haku

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/09/2011 17:38

gram
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/09/2011 19:23

Jedziemy jedziemy!
Tylko trzeba jeszcze kilka/kilkanaście osób do zabawy.

Zgłosił się sponsor (arturro kolejny raz piwo ) który w zależności od ilości osób dorzuci do puli zabawy odpowiednią kwotę.

Wpisowe - 50zł

Takie ustaliliśmy uznając, że kto ma się bawić to i przy takiej kwocie będzie się bawił.

Czekam na zgłoszenia piwo
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/09/2011 19:35

coolja gram aplauz

tak jak w poprzednich konkursach zasponsoruję nagrody
pod warunkiem:

- będzie nas około piętnaście osób
- wpisowe 50zł
- regulamin i zasady pozostają z poprzednich lat

Szczegółowe informacje przedstawi Artur (Platini)
Może jedna mała zmiana, że przy użytkowniku będą podane miejsca z poprzednich edycji konkursu, np:stefanek(2,1,-)
Panowie i Panie zapisywać się, czym będzie nas więcej tym większa będzie nagroda.

pozdrawiam
arturro
Posted by: fenomen

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/09/2011 19:44

Do kiedy wpłaty ?
Posted by: kkkrrrooopppaaa

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/09/2011 19:50

Chętnie smile
Posted by: podstawek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/09/2011 00:47

póki konkurs nie ruszył to proponuję rozszerzyć ofertę z zakładami

Po to wybraliśmy buki, które mają szeroką ofertę, aby z niej korzystać więc jestem za tym, żeby można było zagrać każdy zakład. Górna granica kursu zablokuje możliwość grania wysokich kursów. W przypadku nietypowych zakładów to na podającym ten typ ciążyłby obowiązek podana zweryfikowanego wyniku
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/09/2011 01:08

fenomen - na wpłaty będzie z tydzień, dwa. W zależności kiedy zbierze się odpowiednia liczba graczy.

podstawek - ok, poddaję pomysł pod głosowanie. Proszę innych o wyrażenie swojego zdania wink
Trochę godzi to w postanowienia arturro, który nie chciał zmian ale może i on się jakoś przekona smile
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/09/2011 01:15

podstawek-...ten pomysł jest naprawde ok.
Platini-..pomysł podstawka bardzo fajny.
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/09/2011 01:21

Nie godzę się wink na obstawianie meczy rezprezentacji i innych lig europejskich.
Niech to będzie tylko i wyłącznie ,,PRIMERA DIVISION''.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/09/2011 01:51

dobrze będzie Primera.
Napisz jeszcze czy w grę wchodzą puchary jak to miało miejsce ostatnio wink

No i jakie opcje chcielibyście dołączyć do możliwości obstawiania..
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/09/2011 03:15

Oczywiscie ,że gramy puchary wink
Posted by: Dziabor

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/09/2011 06:52

witam jako nowy w tym konkursie tongue

Platini przekonales mnie tym privem smile

wiec jak najbardziej sie zapisujei czekam na info co do wplaty na privie

VeB piwo
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/09/2011 16:58

Bardzo się cieszę jeśli Cię przekonałem piwo

W następnym tygodniu ruszymy z wpłatami. Każdy kto się zapisał dostanie namiar.

Na chwile obecną mamy magiczne 15 osób zapisanych hura
Jeśli te 15 osób wpłaci wpisowe arturro dorzuca do zabawy 500zł !!

Dopracujemy regulamin, gdyż pojawiły się głosy, by ubarwić zabawę.
Do tego mam pomysł na puchar Primery.

Wszystkie informację będę zamieszczał w dziale konkursowym.
Na privie tylko odnośnie wpłat.

Jak ktoś coś by dodał do zabawy to śmiało pisać - rozpatrzymy cool
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/09/2011 23:54

17 osób aplauz
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/09/2011 02:08

Originally Posted By: arturro
17 osób aplauz


18
Posted by: haku

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/09/2011 02:26

Myślę że jako zwycięzca poprzedniej edycji dorzucam skromne 100 zł do zabawy smile
liczba wymagana jest więc wszystko gra piwo
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/09/2011 02:36

Originally Posted By: haku
Myślę że jako zwycięzca poprzedniej edycji dorzucam skromne 100 zł do zabawy smile
liczba wymagana jest więc wszystko gra piwo


brawo aplauz,fajny gest aplauz
myślę,że jest szansa nawet na 25 osób piwo
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/09/2011 02:41

to mamy już 1500zł kopara cool
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/09/2011 04:15

gora chyba to już nie aktualny stan licznika hmm
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/09/2011 14:05

1650 zł
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/09/2011 20:56

Originally Posted By: arturro
1650 zł


1700zł
Posted by: bemowiaki

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/09/2011 15:11

kiedy zaczynamy zabawę???



____________
Startujemy już niebawem. Wieczorem będzie szczegółowe info wink
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/09/2011 18:23

Kilka osób pytało mnie o możliwość rozwinięcia możliwości typowania:
chcą grać kartki, rożne itd.

Podstawek fajnie podsunął, że wówczas trzeba podać po meczu, gdzie byśmy typowali takie rozwiązanie, źródło z możliwością sprawdzenia typowanego zdarzenia.
Czekam na Wasze opinie - jeśli nie będzie problemu dodam do regulaminu, który za chwilę zmodyfikuję.

I jeszcze odnośnie podliczeń - KAŻDY będzie sam podsumowywał typy, ja je jedynie sprawdzę. Kto nie podsumuje trzech kolejek bez uprzedzenia mnie o tym wypadnie z zabawy.
Nauczony doświadczeniem nie będzie taryfy ulgowej.

Czekam na Wasze wpisy.

Niebawem przedstawię jak widzę rozgrywki pucharu Primery piwo
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/09/2011 19:21

Każdy zapisany otrzymał ode mnie namiary na wpłatę wpisowego.
Jeśli kogoś pominąłem to informujcie.

mario145
- do Ciebie nie mogłem wysłać priva. Jak tylko przeczytasz info wyczyść skrzynkę i daj znać.

Wpłacajcie jak najszybciej.

Ostateczny termin wpłaty - 4 październik

piwo
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/09/2011 22:02

Liczba osób zapisanych jest imponująca hura
Czekamy na kolejnych chętnych!

Nie możemy jeszcze ustalić podziału nagród, jak to wszystko będzie wyglądało ale już teraz mogę napisać,
że jeśli każdy wpłaci terminowo zwycięzca IV edycji wzbogaci się o przynajmniej 1000zł hura piwo
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/09/2011 22:10

Nagroda główna za wygranie konkursu 1000 zł kopara

Platini -dobra robota piwo
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/09/2011 17:33

Panie i Panowie - można już podawać typy na pierwszą kolejkę cool

Czekam na wpłaty wpisowego - na razie wpłaciło 10 osób. Liczę, że każdy kto się zapisał wpłaci.
Wiecie ile osób musi wpłacić, by wpłynęły do mnie dodatkowe środki wink

Mam nadzieję, że pamiętacie o bukach z jakich możecie korzystać, o potrzebie robienia podliczeń.

uwaga Zrezygnowałem z jednej środowej kolejki na rzecz Puchary Primery.
Jeśli wszystkie zapisane osoby wpłacą nie będzie potrzeby robienia eliminacji. Wówczas naniosę lekkie poprawki do PP i będzie można się bawić.

Tak więc - do dzieła! Wpłacać i typować gwizdek !
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 04/10/2011 02:41

Na chwilę obecną wpłaciło stosunkowo mało osób.
Przypomnę, że jutro jest ostatni dzień na wpłaty.

Nie ma spełnionego wymogu 15 osób, które wpłacą więc jeśli to się nie zmieni to arturro, który zagwarantował 500zł przy takiej ilości osób grających nie wpłaca na moje konto tej sumy i wówczas pula do podziału będzie mniejsza.

Decydujcie - wiecie o ile możecie grać cool
Posted by: Dziabor

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 04/10/2011 03:52

no dalej panowie robic wplaty, tyle osob chetnych (30) a tu wplacila tylko garstko, wstyd
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 04/10/2011 16:52

Dokładnie, wstyd wink
Liczę jednak, że się dziś to zmieni i jak wrócę i spojrzę na konto pojawi się sporo wpłat.
Jedna osoba napisała mi, że dopiero w czwartek da radę zrobić przelew - ok, nie ma problemu, poczekam. Ważne, że poinformowała.
Kilka osób pisało, że dokonało wpłaty więc będzie niebawem pewnie zaksięgowana.
Do dzieła z wpłatami boks !

Jutro zobaczę ile ich będzie, czy arturro ma 500zł dopłacać wink

Aktualny stan wpłat w pierwszym poście z zapisami piwo
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 06/10/2011 23:23

Tabela będzie po najbliższej kolejce. W sobotę pewnie dopiero (jak będzie okazja wink ) podział nagród, gdyż przelewy jeszcze są księgowane i wówczas będę wiedział ile osób wpłaciło.

uwaga Dziś zaksięgowany został przelew, gdzie w tytule nie ma loginu z forum tylko: Konkurs. Proszę tą osobę o info na priv. Podać jeszcze swoje dane bym to mógł zweryfikować wink
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 11/10/2011 22:09

Do niektórych osób nie wiem jak pisać. Deklarują, że wpłacą (niektóre niby wpłaciły) a później czekam, czekam i nic.
Trudno, wasza sprawa. Jest na chwilę obecną 23 wpłaty - jedna idzie, jutro jeśli to nie ściema będzie.
Więc pewnie jutro ostateczny podział nagród przedstawię.
Kto nie wpłacił nie gra w konkursie - to chyba jasne.
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 11/10/2011 23:16

Platini wyznacz konkretny termin wpłat np.środa godz.20.00. Nie ma co się bawić i czekać czy ktoś jeszcze łaskawie wpłaci. Skoro zgłosił się do konkursu to wiedział, że trzeba wpłacić wpisowe.Czasu na wpłaty było bardzo dużo.Dzisiaj kręci, że wpłacił, a jutro będzie kręcił, że nie miał czasu zrobić podsumowania i podać typów itp. itd.Lepiej bawić się w mniejszym gronie, ale z ludźmi odpowiedzialnymi i dorosłymi.

pozdrawiam
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 11/10/2011 23:58

Też tak uważam. Czekam do jutra jak piszesz do godziny 20.00
Kto nie wpłaci odpada i raczej nigdy nie zagra w naszym konkursie.
I może ogólnie w konkursach ..
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 13/10/2011 21:24

Wpłaciło 25 osób.
Jedna pisała wczoraj, że przelew wyszedł - czekamy aż dotrze.
Jeden dziś zaksięgowany u mnie. Dwie osoby nie raczyły się odezwać na moje pytanie. Jedna tłumaczyła się brakiem neta przez kilka dni..
Grono liczne więc i zabawa będzie pewnie dobra więc przed najbliższą kolejką po tych problemach z wpłatami będziecie mieli podział o co walczycie cool

Pozdrawiam piwo
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/10/2011 03:34

Jedna osoba niby wpłaciła więc poczekam a teraz nie mam z nią żadnego kontaktu.
Więc podział miał być na weeku ale będzie najpóźniej w środę wieczorem, gdyż najbliższe dni to praktycznie zero czasu będę miał.

uwaga W Pucharze proszę pamiętać, że typujemy mecze z udziałem TYLKO hiszpańskich drużyn.
Posted by: Domenico

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/10/2011 02:21

piwo

Chciałem oficjalnie podziękować gumie za to, że poprawił mój źle podliczony wynik z drugiej kolejki. Szacunek i uznanie za gre Fair smile
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/10/2011 02:29

Dobrze, mamy już skład w jakim zagramy w tym sezonie cool
Bawi się 26 osób, których wpisowe dostałem na konto.
Z wpisowego mamy 1300zł, do tego dochodzi 500zł od arturro i 100zł od haku.
Całość daje 1900zł

Podział nagród:

Zwycięzca IV edycji konkursu - 1000zł
II miejsce - 300zł
III miejsce - 200zł

Zwycięzca Pucharu Primery - 350zł

Gracz, który osiągnie najlepszy wynik w pojedynczej kolejce - 50zł


Jest więc o co walczyć boks !

W najbliższym czasie (tak do czwartku) może mnie nie być na necie - wszelkie pytania, kwestie sporne w tym czasie kierować do arturro jak coś.

Pamiętajcie, że gramy jutro PP. Pary znane, zasady jak w lidze.
Lekka korekta nastąpiła, gdyż otrzymałem w końcu wpłatę od seneki1, który zagra z Bea73 w Pucharze.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/10/2011 03:14

uwaga Ważna kwestia odnośnie Pucharu Primery - osoby, które grają na wyjeździe mają do dyspozycji maksymalnie 12j.
Osoby u siebie normalnie 10j.
Jest to mały handi jak bramka na wyjeździe z tym, że tutaj można też stracić wink
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/10/2011 03:17

nie gram w konkursie, ale co z handicapem własnego boiska? tongue To u siebie sie gra łatwiej czyż nie?
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/10/2011 03:25

W tej lidze, tym bardziej zabawie nie ma handi własnego placu grin
Atak na wyjeździe preferowany tongue
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/10/2011 03:39

Originally Posted By: Platini
W tej lidze, tym bardziej zabawie nie ma handi własnego placu grin
Atak na wyjeździe preferowany tongue

A no tak, w końcu to La Liga, oni nie wiedzą co to taktyka, więc atakują gdzie popadnie grin
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/10/2011 15:18

jak tam sytuacja z tabelką?
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/10/2011 21:35

Postaram sie niebawem zrobic. Jestem u siostry a ma kompa rozwalonego calkiem, Excela brak a zadnego! programu zdjac nie moge.
cierpliwosci troszke smile
Posted by: Valverde

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/10/2011 11:31

Czy zaczynającą się kolejkę można grać tylko w Pucharze Primery, czy też również w rozgrywkach głównych?
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/10/2011 21:36

W regulaminie znalazłem taki zapis
Cytat:
2. Konkurs wystartuje 1 października 2011 roku i potrwa do 13 maja 2012 roku.
Obejmie więc 30 kolejek ligowych. Środowych kolejek w lidze nie gramy, wykorzystane zostaną na potrzeby Pucharu Primery.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/10/2011 02:10

uwaga

Ostatnio mam malo czasu i nie moge na biezaco wszystkiego kontrolowac wiec arturro bedzie sie staral za mnie na biewaco podawac informacje co i jak cool
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/10/2011 01:29

kiedy planowane jest losowanie kolejnej rundy pucharu?
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/10/2011 01:57

Jutro wszystko przedstawie cool
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/10/2011 02:01

dobra wiadomość piwo
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 31/10/2011 02:03

Tak przeglądam temat konkursowy i widzę iż jest tam niezły bajzel, mam nadzieję iż znajdzie się chwila po tej kolejce by w końcu to uporządkować wink
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 31/10/2011 02:21

Postaram sie, by wszystko to jakos wygladalo choc przyznam, ze jak ktos chce przeczytac to i tak przeczyta co chce wink
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 31/10/2011 02:29

Co tu porządkować,przecież to temat do dyskusji wink
Posted by: haku

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 04/11/2011 18:27

Originally Posted By: dwazwierzatka
Originally Posted By: haku
Originally Posted By: haku
haku - bemowiaki

Plzen - Barcelona HT/FT Remis/Barcelona @3,75 1j -1j

Valencia - Man City over 2,5 bramek @1,80 3j
Lyon - Real 1X @2,25 3j -3j
Salzburg - Bilbao 2 @2,10 3j +3,30j

bet365 10j

teraz dobrze
piwo


haku masz pełną skrzynkę dlatego tutaj. W drugim meczu masz błąd smile Valencia gra z aptekarzami, natomiast Man city jedzie do villarreal. ktory mecz typujesz?

w typie #2 typowałem Villareal- Man City over 2,5, jednak mylnie opisałem sprawę.
(W obydwu meczach Villa-ManCity, Valencia - Bayer) padły i tak overy, ale pytanie jest czy można to zaliczyć?
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 05/11/2011 00:59

haku, akurat tak sie zdarzylo, ze obydwa spotkania zakonczyly sie overami.
Tylko pomysl co bysmy zrobili, gdyby jedno z nich zakonczylo sie overkiem ? wink

Nie ma innego wyjscia - typu nie mozemy zaliczyc.
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 10/11/2011 01:23

Originally Posted By: M@rcin
Barcelona- Mallorca over 4,5 @2,75 6j
Real Sociedad- Real Madryt over 3,5 @2,2 3j
Malaga- Real Zaragoza 1 (1,5) @3,2 1j


4 kolejka: +12,5

łącznie: -17,5


M@rcin źle zakumał rozliczanie typów (na początku sam zrobiłem taki błąd w Pucharze smile ) Bieżąca kolejka była źle rozliczona i poprzednia tak samo(do poprawki).

Pozdrawiam /Podpierdalacz laugh
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 11/11/2011 01:22

U siebie w tabelce wczoraj nanioslem zmiany.
Jutro, najpozniej w sobote bedzie aktualna tabela a w niej wszystko ok cool
Posted by: Valverde

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/11/2011 21:52

Originally Posted By: Valverde
Originally Posted By: AG
Athletic Bilbao - Barcelona X 6.50 2j
Real Madryt(-2,5 gola) - Osasuna 1 1.95 4j
Getafe - Atletico Madryt ponad 2,5 gola 2.00 4j

bet365
10j

Typ na Real dotyczy handicapu azjatyckiego podczas, gdy regulamin przewiduje jedynie handicapy europejskie (trzydrogowe).


Originally Posted By: Valverde
Originally Posted By: AG
Originally Posted By: AG
Barcelona(-2,5 gola) - Mallorca 1 1.65 +3.9
Real Sociedad - Real Madryt(-1,5 gola) 2 1.725 -3
Atletico Madryt - Saragossa X2 2.75 -1

10j
bet365


kolejka: -0.1
łącznie: +11.57


Podobnie jak powyżej, rzecz ma się również tutaj.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/11/2011 22:00

Przy najblizszym wrzuceniu tabelki wszystko z typami AG dotyczacymi handicapow azjatyckich zostanie wyprostowane i przedstawione tak jak powinno byc cool
Posted by: colaczek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/11/2011 22:02

Mecz Granada - Mallorca przerwany w 61'. Czekam na dokonczenie czy typ zastępczy?
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 22/11/2011 00:12

Nie wiadomo kiedy dokoncza ten mecz (i czy wogole bedzie dokonczenie) wiec kto mial ten mecz moze podac typ zastepczy.
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/11/2011 14:06

6 tysięcy euro kary dla Granady cool
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/11/2011 16:18

mario145 chyba powinien mieć 2j więcej za tą kolejke
Posted by: M@rcin

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/11/2011 18:55

Kolega bemiowaki podał typ zastępczy o kursie @8. Jesli dobrze mi sie wydaje max kurs może wynosić @6.
Posted by: bemowiaki

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/11/2011 19:14

.....tak,ale liczony będzie jak wejdzie po @6,00 papa
kolega wink koleżanka razem z synem

Marzena/Damian hura
Posted by: M@rcin

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/11/2011 20:05

Chyba, ze tak koleżanko wink
Posted by: mario145

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/11/2011 20:22

Originally Posted By: AG
mario145 chyba powinien mieć 2j więcej za tą kolejke



nie rozumiem ????
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/11/2011 02:56

Podsumowanie mario145 widze, ze jest dobre.

Odpowiadajac na kwestie zwrotu - tylko w danej kolejce graly zwroty.
Kto nie podal zastepczego za Granade nie ma prawa juz do podania typu w tej czy innej kolejce.
Posted by: colaczek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 27/11/2011 03:17

Originally Posted By: M@rcin
Kolega bemiowaki podał typ zastępczy o kursie @8. Jesli dobrze mi sie wydaje max kurs może wynosić @6.


A ja tego w regulaminie nie doczytałem i stawiam wysokie kursy, które nie wchodząconfused
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 27/11/2011 03:24

Mozna stawiac kursy i 30.0 tylko, ze jesli takowy zostanie trafiony bedzie liczony po kursie 6.0 wink

Tabelka pewnie bedzie koncem nastepnego tygodnia, teraz za bardzo czasu niestety nie mam.
Posted by: mario145

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/11/2011 23:31

Jesli chodzi o Granade to przeciez nie bylo szans podania typu za niego bo to byl mecz ostatni... a ten poniedzialkowy juz mialem wczesniej podany to mozesz mi powiedziec jak mialem podac za niego typ zastepczy??? takze troszke nie fair...

i tabele mi sie nie otwieraja normalnie nie mozna tego jakos zrobic....
Posted by: bemowiaki

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/11/2011 02:47

Dokładnie tak samo myslimy jak mario145
my nawet podalismy typ zastępczy.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/11/2011 02:51

Mario, nie mam wplywu na to, ze akurat miales wczesniej podany mecz poniedzialkowy.
Tutaj akurat zalezy od Ciebie jak dobierasz spotkania, kiedy sa grane itd wiec mysle, ze troszke za duzo masz pretensji do mnie wink

Nie wiem czemu nie otwieraja Ci sie tabelki, postaram sie teraz gdzie indziej ladowac.

Najblizsza tabela bedzie dopiero chyba w nastepny wtorek, teraz mega malo czasu, no chyba ze cos wykombinuje to wrzuce wink
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/12/2011 20:41

W tabelce, jest błąd, gdyż tylko raz opuściłem kolejkę, jednak proszę o sprawdzenie.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/12/2011 22:00

Wybacz błąd, już poprawiłem cool
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 08/12/2011 00:33

Spoko, zdarza się czasem wink

piwo
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/12/2011 13:57

WESOŁYCH ŚWIĄT toast
Posted by: mario145

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 16/01/2012 05:37

Platini mozesz pokazac tabele po tej kolejce smile dziekuje i pozdr
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 16/01/2012 16:04

Originally Posted By: dwazwierzatka

3)FCB - Betis over 1,5 I połowa @ 2,62 4j


coś jest nie tak z tym typem, na to zdarzenie max. kurs był 1.83
http://www.oddsportal.com/soccer/spain/primera-division-2011-2012/barcelona-betis-827062/#over-under;3
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 16/01/2012 22:30

Dzięki AG za namiar, wieczorem sprawdzę.

mario - postaram się wrzucić w nocy tabelę. Zjebał mi się plik i muszę wstukać z poprzedniego wszystko i dorzucę to co brakuje (a wiem, że brakuje sporo blush )

Pozdrawiam piwo
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/01/2012 03:29



@dwazwierzatka

Twój typ policzymy jak na załączonym screenie. Typowałeś 14.01 więc damy kurs z dnia 13.01 (@1,73), gdyż 14.01 nie było żadnej zmiany kursowej.

Później będzie aktualna tabela smile
Posted by: dwazwierzatka

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/01/2012 19:37

W tym momencie nie dojdziemy jaki był kurs, ale jestem przekonany, ze spisywałem z bet365 prawidłowy kurs na to zdarzenie. Jeśli się pomyliłem to przepraszam.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/01/2012 23:51

Jedyną rozsądną decyzją jest policzenie kursu po 1,73.
Nikt inny nie wystawił wyższego więc nie mamy tutaj innej możliwości. No chyba, że miałbyś print zakładu zagrany wink
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 31/01/2012 23:47

Artur...jest szansa na tabelkę??? hmm wink
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 13/02/2012 14:51

@Dziabor-typujemy max 6j-podałes 7j???
Posted by: Dziabor

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 13/02/2012 20:48

Originally Posted By: arturro
@Dziabor-typujemy max 6j-podałes 7j???


dzieki za czujnosc piwo poprawilem
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 13/02/2012 21:22

Originally Posted By: Dziabor
Originally Posted By: arturro
@Dziabor-typujemy max 6j-podałes 7j???


dzieki za czujnosc piwo poprawilem

spoko smile
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 13/02/2012 21:32

Originally Posted By: arturro
Artur...jest szansa na tabelkę??? hmm wink
Jest jest.

Wygląda to trochę tragicznie, gdyż czas nie pozwalał na sprawdzanie tego wszystkiego ale dziś późnym wieczorem będzie tabelka cool
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/02/2012 19:03

,,Puchar Primery,,teraz będzie losowanie par-czy jest jakaś drabinka???
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/02/2012 20:02

Ciebie boją się chyba wszyscy wink
Kto z pozostałych da mi najwięcej $ ten ew. spotka się z Tobą w finale.

A na poważnie - na początku przed losowaniem przyjąłem 1-3, 2-4 itd więc tym razem będzie podobnie cool
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 14/03/2012 16:54

Panowie, 'dałem lekko ciała' w Pucharze do czego się przyznaję.
Nie wiem jakim sposobem w terminarzu podałem o jedną rundę za mało smirk
Patrząc na swoje stare zapiski z terminarzem widzę, że początkowo było dobrze. Później nie wiem czemu wywaliłem jedną rundę i teraz pojawia się problem.
Do końca wg tego co jest gramy tylko trzy razy a potrzebne jest pięć meczów (u siebie i rewanż dwa razy oraz finał).

Stąd do WAS (ósemki, która została) ważna kwestia i proszę o decyzję: kiedy rozgrywamy dodatkowe dwa mecze?

Wybieracie dwie dowolne kolejki ligowe, np. z miesiąca maja, przenosimy pierwotny finał na mecz 1/2 PP, a jedna z majowych kolejek będzie finałem.

Można też zagrać to w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów i UEFA. Terminy 27-29.03 i 3-5.04 tylko wówczas nie wiadomo jak to będzie wyglądało z hiszpańskimi drużynami.

Proszę o jakieś pomysły na rozwiązanie problemu,
wybaczcie za taką wtopę.
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 14/03/2012 20:09

""Można też zagrać to w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów i UEFA. Terminy 27-29.03 i 3-5.04 tylko wówczas nie wiadomo jak to będzie wyglądało z hiszpańskimi drużynami"".

-jak będzie odpowiednia ilość drużyn hiszpanskich-to ja jestem za tym terminem... cool
Posted by: Jaros

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 14/03/2012 22:00

Witam smile. Przychylam się do koncepcji arturro. Poczekajmy do piątku na wyniki rewanżów LE; jest duża szansa, że hiszpańskie drużyny awansują w komplecie do ćwierćfinałów. Wtedy w 1/2 Pucharu Primery będziemy typować mecze 1/4 LM I LE. Pozdrawiam.
Posted by: seba30

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 14/03/2012 23:01

Originally Posted By: Jaros
Witam smile. Przychylam się do koncepcji arturro. Poczekajmy do piątku na wyniki rewanżów LE; jest duża szansa, że hiszpańskie drużyny awansują w komplecie do ćwierćfinałów. Wtedy w 1/2 Pucharu Primery będziemy typować mecze 1/4 LM I LE. Pozdrawiam.



jestem tego samego zdania

pozdr
Posted by: colaczek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 15/03/2012 02:51

Jeżeli przejdą 3 drużyny jestem za pucharem.
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/03/2012 03:56

mi to obojętne smile skoro przeszły wszystkie to problem wydaje się być rozwiązany wink
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/03/2012 14:55

Tak jest, problem rozwiązany wink

Dodatkową rundę rozegramy w dniach, które podałem, tj. 27-29.03, rewanż 3-5.04

uwaga Przypominam, że obecna środowa kolejka jest rewanżową w Purzarze cop
Posted by: podstawek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/03/2012 20:36

rezygnuję z gry frown
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/03/2012 15:01

Originally Posted By: podstawek
rezygnuję z gry frown

Komisja stanowisko podstawka odrzuca.

Nakazuje mu walkę do końca boks !
Posted by: Dziabor

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 02/05/2012 19:59

gramy dzisiejsza mecze?
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 02/05/2012 20:41

Nie, dziś jest luz cool
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 13/05/2012 19:43

Originally Posted By: jarecki85


2.Levante(-1,5)-Athletic Bilbao 1 @2.85 3j



od kiedy gramy asiany?
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 13/05/2012 19:49

Originally Posted By: Piecia
Originally Posted By: jarecki85


2.Levante(-1,5)-Athletic Bilbao 1 @2.85 3j



od kiedy gramy asiany?


moj blad,zaraz zmienie
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 13/05/2012 19:52

wporządku wink
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 06/08/2012 23:19

Będą chętni do gry w nowym sezonie? cool

Zasady bez zmian, jeśli już to jakieś kosmetyczne.
I może udałoby się wystartować od I kolejki.
Kto jest chetny wpisywać na razie w tym temacie, jeśli uzbiera się trochę osób byśmy ruszyli z zapisami niebawem cool

Jeśli ktoś ma jakieś plany co do zmian w regulaminie proszę o wpisy.

piwo
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 06/08/2012 23:31

zagram chetnie
Posted by: Valverde

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/08/2012 14:35

Popykam.
Posted by: haku

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/08/2012 17:30

też pierdyknę
Posted by: delfiedor

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 08/08/2012 01:47

witam a też mógłbym powalczyć z byczkami oleeeeee
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 08/08/2012 04:01

podtrzymuję swoją deklarację i tym razem również zagram
Posted by: Bea73

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 09/08/2012 23:54

jak zawsze , gram smile
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 11/08/2012 18:26

gram smile
Posted by: buko69

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 11/08/2012 18:43

GRAM
Posted by: Jaros

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 12/08/2012 00:10

zagram
Posted by: M@rcin

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 12/08/2012 15:18

gram
Posted by: Dreju

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 12/08/2012 17:20

Zagram. Cierpię lekko na brak czasu, ale jest lepiej niż ostatnimi czasy. Raczej nie odpuszczę:)
Posted by: Jose

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 13/08/2012 22:19

Również spróbuję swoich sił smile
Posted by: czołg

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 14/08/2012 00:27

a zagram co mi tam dajcie znac kiedy start w ten weekend?
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 14/08/2012 23:26

Tradycyjnie chyba zaczniemy nie od początku wink
Myślę, że optymalnie to od 2 kolejki. Muszę wszystko zebrać itd. i wówczas możemy ruszyć z wpłatami.
Do tego trzeba by jeszcze z 4-7 osób przynajmniej się zapisało.

Wrócę w nocy to wstępnie postaram się wszystko wrzucić.
Posted by: colaczek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 16/08/2012 20:14

Chętnie zagram wink
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/08/2012 03:04

Jeszcze kilka osób może się zapisze, mam taką nadzieję i liczę na stałych bywalców - kogo brakuje ten wie o kim piszę wink

Teraz na nic za bardzo nie mam czasu, w niedzielę późnym wieczorkiem bądź z rana w poniedziałek dam osobom zapisanym namiary na konto.
Zaczniemy od 2 kolejki, nie ma wyjścia cool
Posted by: bemowiaki

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/08/2012 13:03

Gramy dobrze
Posted by: dwazwierzatka

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 18/08/2012 15:44

dzięki za zaproszenie smile , gram z Wami
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/08/2012 22:47

coolczekam...zobaczymy ile będzie osób chętnych.
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/08/2012 03:19

Siema.

Może być cienko z czasem, ale nie ma się co mazać, pierdylne z Wami smile
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/08/2012 15:28

Originally Posted By: arturro
coolczekam...zobaczymy ile będzie osób chętnych.

Nie masz co czekać, zapisuj się cool
Jednego z lepszych nie może braknąć pogodnie


PS. Później jak wspomniałem dam namiary na wpłaty.
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/08/2012 20:17

Originally Posted By: Platini
Originally Posted By: arturro
coolczekam...zobaczymy ile będzie osób chętnych.

Nie masz co czekać, zapisuj się cool
Jednego z lepszych nie może braknąć pogodnie


PS. Później jak wspomniałem dam namiary na wpłaty.


Cześć Artur

Czekam ile osób się zapisze.Jeżeli będzie około 25 osób to myślę,że około 500 zł mogę przekazać na nagrodę.Najlepiej zacząć zabawę od 3 kolejki.Ja jestem obecnie bardzo zajęty,ale jeżeli konkurs ruszy od 3 kolejki to chętnie przystąpię do zabawy.

Skoro wspominasz,że nie może zabraknąć jednego z lepszych to dlaczego nie zgłosiłeś się jeszcze do konkursu???

Zapraszam do zabawy cool
Posted by: Valverde

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/08/2012 20:54

Heh szkoda, że się nie można zapisać drugi raz laugh
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/08/2012 23:53

Originally Posted By: arturro
Cześć Artur

Czekam ile osób się zapisze.Jeżeli będzie około 25 osób to myślę,że około 500 zł mogę przekazać na nagrodę.Najlepiej zacząć zabawę od 3 kolejki.Ja jestem obecnie bardzo zajęty,ale jeżeli konkurs ruszy od 3 kolejki to chętnie przystąpię do zabawy.

Skoro wspominasz,że nie może zabraknąć jednego z lepszych to dlaczego nie zgłosiłeś się jeszcze do konkursu???

Zapraszam do zabawy cool

Też przemyślałem przedtem sprawę i będzie chyba najlepiej jeśli ruszymy właśnie od początku września, czyli od 3 kolejki.
Do tego czasu może jeszcze zapisze się trochę osób. Miło z Twojej strony, że chcesz znów tak znaczną kasę na nagrodę dać piwo

Co do mojego zapisu - Ty w tym jesteś dobry a ja? kopara Gdy jeszcze śledziłem hiszpańską to byłem słaby, teraz odpuściłem trochę to już bym się totalnie błaźnił ale jeszcze sprawę przemyślę czy się czasem nie zapisać wink

Kolejna sprawa - chcecie Puchar Primery? wink Pierwsza edycja nie była zła, teraz może by było lepiej.
Jest grana jedna środowa kolejka ligi ile dobrze widziałem, wówczas z konkursu byśmy ją dali do pucharu plus mecze LM i LE. Decyzja należy do Was.

Teraz muszę spadać więc koło północy dam namiary w końcu na konto bo wiem, że już chcecie wpłacać hajs grin
Posted by: colaczek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/08/2012 02:02

Ja jestem za pucharkiem tongue
Posted by: Piecia

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/08/2012 04:53

Proponuję wymianę buków, zobecnej listy tj. bet365, GB, Sportingbet zostawił bym tylko bet365 i dopisał bym unibet, expekt, tobet? Jeśli macie inne sugestie to piszcie, nie można przejść obojętnie obok tego.
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/08/2012 05:00

Dla mnie SB powinien zostać.
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/08/2012 18:56

Ja jestem przeciwko pucharom.Paru osobom chętnym do gry brakuje czasu,więc skupmy się tylko i wyłącznie na lidze.Będą trzy konkretne nagrody i będzie o co walczyć.

Nie-dla pucharów cool
Posted by: Jose

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/08/2012 22:02

Osobiście będę miał pewnie mało czasu dlatego raczej jestem przeciwny pucharowi. Jeśli jednak wola użytkowników będzie inna, to zrobię wszystko aby regularnie podawać w nim typy.

Bukmacherzy: Bet365, GB - podstawa! Reszta jest mi obojętna.

Pozdrawiam.
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/08/2012 23:35

Podobne zdanie do Arturro mam odnośnie Pucharu.
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/08/2012 03:24

też wydaje mi się że powinniśmy się skupić na lidze.
co do buków, be365 i sportingbet bym zostawił, a GB zastąpił tobetem/unibetem.
Posted by: mopsiq

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 27/08/2012 00:04

jak mozna to zagram
Posted by: colaczek

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 28/08/2012 00:43

Ja bym prosił o expekt
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/08/2012 18:25

Bardzo mało wpłat. Na chwilę obecną mam od 3 blush osób.
Jeśli do piątku nie pojawi się ok. 12 osób łącznie to wówczas nie wiem czy startujemy..

Więc liczę, że się ogarniecie i zaczniecie szybko wpłacać gwizdek !
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 31/08/2012 22:36

Jak będzie z wpłatami? smirk

Na chwilę obecną wpłaciło tylko 6! osób. W obliczu tego nie wiem czy jest sens startować z konkursem. Dwie osoby zadeklarowało, że wpłaci w poniedziałek.
Ale reszta?

Określcie się proszę szybko bo jak nie to nie będziemy się bawić, na chwilę obecną pierwsza kolejka odwołana.
Start przełożony na następny weekend jeśli wpłaci więcej osób..
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 04/09/2012 03:46

Platini, nie wpisałeś mopsiqam w temacie z zapisami, a wyraził on chęć udziału. No chyba, że w międzyczasie zrezygnował wink
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 04/09/2012 22:01

Originally Posted By: fechnerinho
Platini, nie wpisałeś mopsiqam w temacie z zapisami, a wyraził on chęć udziału. No chyba, że w międzyczasie zrezygnował wink

Już go dopisałem. Zapisał się jeszcze w temacie z dyskusją i stąd przegapiłem wink

W temacie zapisów uaktualniłem osoby, które wpłaciły - KLIK!

Wpłacajcie jak najszybciej, by do piątku wszystko było gotowe i można było ruszać z pierwszą kolejką smile
Przedłużony oczywiście czas zapisów, może ktoś jeszcze się skusi.

Aaaa! arturro - czekamy grin
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/09/2012 16:20

Pieniędzy od wielu osób jak nie było tak nie ma blush
W związku z tym co działamy? Chcecie się bawić w gronie osób, które na obecną chwilę wpłaciły?
Może gramy a możliwość oddawania typów będą miały osoby, które wpłaciły? Liczyłem, że każdy kto się zapisał wpłaci a tymczasem mamy to co mamy..
Posted by: haku

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/09/2012 19:50

grajmy już, nie ma co odwlekać, kierwa tydzień był na wpłatę , jak osoby wpłacą, będą dochodzić, nie ma co tracić kolejek
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/09/2012 22:02

Teraz i tak Haku przerwa więc może jeszcze przez ten tydzień wpłaci kto ma wpłacić.
No i może jeszcze ktoś się dopisze crazy

Bierzcie przykład od haku - zapomniałem mu wysłać namiary na konto a i tak wpłacił mega szybko grin piwo
Posted by: haku

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/09/2012 22:22

hehe to spoko - mam oficjalne pytanie jak już ruch w temacie - jest możliwość że 4 i 5 kolejkę nie będę mógł postawić z racji dalszego wyjazdu - czy może to zrobić w moim imieniu osoba przeze mnie wyznaczona ?
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/09/2012 22:31

Tak, będzie dla Ciebie taka możliwość. Na priv dasz mi znać kto to będzie.

Na priv też dostaniesz namiar gdzie flachę za tą przysługę przesłać toast
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 14/09/2012 01:46

startujemy w ten weekend?
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 14/09/2012 13:12

Originally Posted By: mln
startujemy w ten weekend?

Tak, na godzinach założę temat i można jechać z typami smile
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/09/2012 01:05

Platini, a wiadomo w ogóle o co gramy? Jaki podział nagród, ile, za co? smile

Taki mały szczegół bo wiadomo, że najważniejszy jest good fun. Ale lepiej ustalić takie rzeczy od razu wink
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/09/2012 13:20

Będzie ustalony podział jak wrócę dziś do domu, późnym wieczorkiem myślę wink

Chciałbym dowiedzieć się jednego - co z wpłatami osób, które się zapisały a nie wpłaciły? blush
Kilka z nich deklarowało kilka razy, że na pewno wpłaci 'jutro'. To jutro dawno temu było, śmiech na sali Panowie.

Tabelka z wynikami będzie po II kolejce.
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 22/09/2012 00:48

Originally Posted By: Platini
Chciałbym dowiedzieć się jednego - co z wpłatami osób, które się zapisały a nie wpłaciły? blush
Kilka z nich deklarowało kilka razy, że na pewno wpłaci 'jutro'. To jutro dawno temu było, śmiech na sali Panowie.

wy...rzucić!
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 22/09/2012 04:12

Originally Posted By: Akhu
Originally Posted By: Platini
Chciałbym dowiedzieć się jednego - co z wpłatami osób, które się zapisały a nie wpłaciły? blush
Kilka z nich deklarowało kilka razy, że na pewno wpłaci 'jutro'. To jutro dawno temu było, śmiech na sali Panowie.

wy...rzucić!


Dopisać do czarnej listy obok Davydenki, Gulbisa i Voandriego grin
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/09/2012 23:54

Originally Posted By: Platini
Originally Posted By: fechnerinho
Platini, nie wpisałeś mopsiqam w temacie z zapisami, a wyraził on chęć udziału. No chyba, że w międzyczasie zrezygnował wink

Już go dopisałem. Zapisał się jeszcze w temacie z dyskusją i stąd przegapiłem wink

W temacie zapisów uaktualniłem osoby, które wpłaciły - KLIK!



Wpłacajcie jak najszybciej, by do piątku wszystko było gotowe i można było ruszać z pierwszą kolejką smile
Przedłużony oczywiście czas zapisów, może ktoś jeszcze się skusi.

Aaaa! arturro - czekamy grin


Artur proszę o nr konta i Twoje dane....zapomniałem o konkursie
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/09/2012 00:19

oj shocked ,ale czy ja jeszcze mogę przyłączyć się do zabawy????
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/09/2012 00:55

Pewnie, że możesz cool Dwie kolejki będziesz miał 'w plecy' ale oczywiście zagrasz.

Dane już daje na priv toast
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/09/2012 11:39

....mało nas frown ,ale 200zł dodatkowo wpłacę na nagrody. cool
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/09/2012 16:04

Ostatnio nie było czasu, by ładnie to podzielić więc dziś myślę, że już dam radę.
Zobaczymy popołudniu jak będzie wyglądało moje konto i wtedy się zrobi co trzeba smile
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/09/2012 14:05

Podział pewnie będzie dziś w okolicach wieczornych, gdyż z tego co wiem ma dotrzeć dwa przelewy i po nich się dokładnie ustali o co gracie cool
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/10/2012 14:49

Originally Posted By: mln
Celta v Sevilla(-1) 2 5.20 6j
Valladolid v Espanyol: Valladolid wygra i powyżej 3.5 goli 6.50 2j
Atletico v Malaga ponad 5,5 gola 5.50 2j

10j
sportingbet


mln, kurs jest OK, ale powinno być over 4,5, a nie 5,5 smile Po co sobie utrudniasz? wink

Sam to mam dlatego zwróciłem uwagę smile

Pozdr
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 08/10/2012 03:32

Originally Posted By: fechnerinho
Originally Posted By: mln
Celta v Sevilla(-1) 2 5.20 6j
Valladolid v Espanyol: Valladolid wygra i powyżej 3.5 goli 6.50 2j
Atletico v Malaga ponad 5,5 gola 5.50 2j

10j
sportingbet


mln, kurs jest OK, ale powinno być over 4,5, a nie 5,5 smile Po co sobie utrudniasz? wink

tak, dzięki, mój błąd.
Sam to mam dlatego zwróciłem uwagę smile

Pozdr
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 08/10/2012 03:32

Originally Posted By: fechnerinho
Originally Posted By: mln
Celta v Sevilla(-1) 2 5.20 6j
Valladolid v Espanyol: Valladolid wygra i powyżej 3.5 goli 6.50 2j
Atletico v Malaga ponad 5,5 gola 5.50 2j

10j
sportingbet


mln, kurs jest OK, ale powinno być over 4,5, a nie 5,5 smile Po co sobie utrudniasz? wink

Sam to mam dlatego zwróciłem uwagę smile

Pozdr


tak, dzięki, mój błąd.
Posted by: Valverde

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/08/2013 14:50

Proponuję wywalić GB i w to miejsce wstawić WillHilla.
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/08/2013 03:19

popieram.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/08/2013 13:40

Dobrze, można się zastanowić.
Jeszcze ktoś jest za wywaleniem GB a dodaniem WillHilla?
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/08/2013 19:34

GB wywalić, a czy na jego willhill czy coś innego to mi to obojętne.
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/08/2013 00:03

Wywalić GB i wstawić Fortune smile
Posted by: armado1

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 16/09/2013 21:13

Też jestem za dodaniem WillHill.
Posted by: haku

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/09/2013 18:57

Jeżeli konkurs ruszy jutro, bądź w przyszły weekend, proszę aby typy za mnie oddał kolega vindom, gdyż udaję się na urlop, raczej bez dostępu do neta.
Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim piwo
haku
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/09/2013 20:55

Originally Posted By: haku
Jeżeli konkurs ruszy jutro, bądź w przyszły weekend, proszę aby typy za mnie oddał kolega vindom, gdyż udaję się na urlop, raczej bez dostępu do neta.
Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim piwo
haku

przemyśl to jeszcze grin tongue
Posted by: haku

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/09/2013 22:38

Originally Posted By: Akhu
Originally Posted By: haku
Jeżeli konkurs ruszy jutro, bądź w przyszły weekend, proszę aby typy za mnie oddał kolega vindom, gdyż udaję się na urlop, raczej bez dostępu do neta.
Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim piwo
haku

przemyśl to jeszcze grin tongue

wierzę w człowieka! ooo
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/09/2013 22:44

a co ze zmianą Gamebokkers na WilliamHill?
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/09/2013 15:25

Pewnie będzie taka zmiana, w najbliższym czasie damy znać jak wygląda sprawa buków ostatecznie.
Posted by: katowiczanin

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/10/2013 21:31

Będzie jakaś tabela ?

Bo już IV kolejka mineła a nie widać żeby ktoś się kwapił...
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 09/10/2013 02:25

Coś będzie, ale nie potrafię podać terminu oddania tejże tabeli.
Postaram się w tym tygodniu.
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 27/10/2013 23:23

w poprzednich edycjach chyba tak nie było z tego co pamiętam żeby komuś liczyć niepodsumowane kolejki?
jeszcze raz nie podsumuje i out?
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 28/10/2013 22:29

Dzień dobry Panie i Panowie, czas na kilka wyjaśnień i dopowiedzeń grin

Po pierwsze zmiany buka GB na WH nie będzie, gdyż w sondzie wypowiedziało się tylko 8 osób, a wynik brzmiał 4-4.
Skoro nieprzegłosowano nowego pomysłu, czyli WH, to zostaje po staremu.

Po drugie, sprawa własnych podsumowań, o której wyżej pisze mln...
Faktycznie 3 niepodsumowane kolejki to trochę mało i zwiększamy tę liczbę do 6. 7 raz będzie równoznaczny z pożegnaniem się z konkursem.

Po trzecie podział nagód, który będzie wyglądał następująco:

1. TOP 3 na koniec sezonu (300zł-150-100)
2. TOP 3 na półmetku (po 17 kolejce) (150-100-50)
3. Najlepszy wynik w pojedynczej kolejce (100)
4. Najdłuższa passa na plusie. (100)

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi do tych spraw, bądź innych, to proszę pisać. Każdą uwagę i każdy pomysł przemyślimy.
Pozdrawiam.

ps. tabela będzie około środy-czwartku
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/10/2013 21:57

arturro w swoim drugim typie na tą kolejkę nie podałeś kursu
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 10/11/2013 16:35

katowiczanin-pkt.3 regulaminu
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 17/11/2013 23:11

Jest szansa na tabele ?
Posted by: armado1

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/11/2013 19:31

Mam zrobione wszystkie podsumowania kolejek, a w tabeli mam błędnie zaznaczone ze jedno mam niezrobione.
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/11/2013 19:57

Już poprawione, dzięki za zwrócenie uwagi smile
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/11/2013 23:31

mam serię 4 kolejek z rzędu na plusie
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/11/2013 23:54

Zdaje mi się, że sam sobie ją przerwałeś nie typując.
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/11/2013 15:17

myślałem że kolejki opuszczone nie są liczone.
Posted by: katowiczanin

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/11/2013 19:09

Jeśli zagram wyższy kurs niż 6.0 to będzie on liczony po kursie 6.0 czy w ogóle ?
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/11/2013 19:44

Originally Posted By: katowiczanin
Jeśli zagram wyższy kurs niż 6.0 to będzie on liczony po kursie 6.0 czy w ogóle ?


po 6.0 ,wez przefiltruj regulamin bo tam wszystko pisze,a juz raz machnales sie dajac 2 mecze
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/11/2013 19:48

wytłumaczy mi ktos jak z -29.7 po dodaniu 2.8 otrzymujemy wynik -9.11 ?? troche jaja sie tu robia smile
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/11/2013 21:53

Originally Posted By: mln
myślałem że kolejki opuszczone nie są liczone.

W sumie od początku tak planowałem, że jak ktoś odpuści kolejkę, to przerywa sobie passę. Wydawało mi się to sprawiedliwe, ale jeśli uważacie inaczej, to może musimy to dogłębniej przeanalizować smile
Originally Posted By: katowiczanin
Jeśli zagram wyższy kurs niż 6.0 to będzie on liczony po kursie 6.0 czy w ogóle ?

Jak zatypujesz nawet kurs 58.0, to i tak podliczasz jako 6.0.

Originally Posted By: jarecki85
wytłumaczy mi ktos jak z -29.7 po dodaniu 2.8 otrzymujemy wynik -9.11 ?? troche jaja sie tu robia smile

Do sensacji daleko tongue
Wytłumaczę wszystko po kolei:

W 5. kolejce Jose podsumował swoje typy, a ja zamiast mu wpisać do tabeli +12,98, to wpisałem jego bilans -4,86.
Poza tym Jose popełnił kilka błędów w podsumowaniach na swoją niekorzyść:
złe --> dobre
6 kolejka -2,8 --> -1,8
7 kolejka -3,7 --> -3,79
8 kolejka -4,55 --> -4,6
9 kolejka +3,1 --> +3,14

Po poprawieniu wszystkich błędów wyszedł prawidłowy bilans jaki wyszedł.
Żadnych jaj nie ma.

ps. dobrze wiedzieć, że ktoś czuwa nad poprawnym prowadzeniem zabawy
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 01/12/2013 01:12

ja byłem przekonany że to nie przerywa serii.
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 09/12/2013 21:35

Pytanie/sonda do uczestników zabawy...

1. Czy wg Was powinno być tak jak mówi mln, czyli jeśli ktoś opuści kolejkę to nie przerywa swojej serii na plusie.
2. Czy tak jak uważam ja, że jeśli ktoś opuści kolejkę, to automatycznie jego seria się przerywa.


Krótko panowie i panie którą opcję wybieracie.
Proszę każdego o głos w tej sprawie.

Na razie wynik 1-1 (mln-Akhu)
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 10/12/2013 17:10

1.Bo wg mnie skoro masz prawo do opuszczenia kolejki,nie powinieneś w związku z tym ponosić żadnych ,,konsekwencji''.
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 14/12/2013 03:54

1.
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/12/2013 03:17

Widzę, że się po dobroci nie da.
Podsumowań nie będzie do momentu aż wszyscy uczestnicy się wypowiedzą w wyżej wymienionej sprawie.
Dziękuję.
Posted by: katowiczanin

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 20/12/2013 23:54

2
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/12/2013 00:27

Akhu, jesteś jak Tommy Lee Jones grin
Posted by: cigar

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/12/2013 01:07

1
Posted by: haku

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/12/2013 17:38

1
Posted by: Jaros

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/12/2013 22:14

2.
Posted by: Jose

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 21/12/2013 23:53

Opcja pierwsza smile
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 22/12/2013 14:07

wstrzymam się.
Posted by: mln

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 11/01/2014 20:03

Valverde nie ma w tej kolejce meczu Elche - Espanyol, popraw.
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/01/2014 19:39

Po tej kolejce będzie wiadomo kto zgarnie pierwsze nagrody.
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/03/2014 17:52

Gramy dzis ?
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/03/2014 18:19

nigdy nie gralismy hmm
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/03/2014 18:53

Originally Posted By: arturro
nigdy nie gralismy hmm


tak sie tylko upewnialem wink dzieki
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/03/2014 23:45

Ja jestem zdania, żeby grać wszystkie kolejki.

Ale skoro nigdy tak nie było, to zróbmy tak:
Jak ktoś zagra to zagra, a jak ktoś nie zagra, to nie doliczę mu opuszczonej kolejki.
Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się pokrzywdzony.
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 27/03/2014 03:43

O masz...Kto mi teraz odda kurs 3 za 6 jotow na Espanyol ? cool
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 31/03/2014 16:35

armado1 żle rozliczyłeś Getafe,po kursie 6 max zgodnie z regulaminem
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/05/2014 15:37

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie.
Wielkie gratulacje dla zwycięzcy - jarecki85 piwo , który był najlepszy na pólmetku konkursu jak i na końcu.
Brawa również dla Jarosa i Jose. Dzielnie walczyli do końca toast
Wyróźnienie dla haku, letki plus jest, ale na podium okazało się za mało.
No i gratulacje dla arturro i jeszcze raz dla Jose za zgarnięcie nagród specjalnych.

Nagrody wyśle Wam nasz supervisor - Platini smile

12 userów ukończyło - 6 zdobyło nagrody. Myślę, że to całkiem dobry wynik.
Jeszcze raz dzięki i mam nadzieję do zobaczenia w kolejnym sezonie.
Pozdrawiam toast
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/05/2014 15:50

Dzieki,organizacja jak zawsze elegancka,wiec ukłon w strone Akhu piwo ...Graty dla wszystkich nagrodzonych aplauz oprocz mnie wink i do nastepnego fani primera papa
Posted by: Jose

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/05/2014 19:22

Dziękuje wszystkim jeszcze raz za świetną zabawę piwo

Moje gratulacje dla wszystkich nagrodzonych. W szczególności dla - @jarecki85 za równą formę przez cały okres trwania konkursu piwo

Do usłyszenia w przyszłym sezonie! aplauz
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/05/2014 21:39

Ogromne brawa dla tych co ukończyli na podium oraz tych, co zgarnęli nagrody aplauz

Szacunek dla osób, które nie odpuściły, walczyły do końca smile
Świetnie, że Akhu dał się namówić na prowadzenie zabawy - dziękuję bardzo bardzo za świetne podejście do tematu (jak zawsze zresztą) piwo
U mnie z czasem średnio a tak wiedziałem, że konkurs w lepsze ręce trafić nie może.

Jeszcze jedno mi napiszcie - przelewy robić na konta z których otrzymałem wpłaty? Jeśli u kogoś jest zmiana to proszę o szybkie info na priv. Czekam do środy, dajmy na to do 20. Następnie robię przelewy. Myślę, że nikt nie będzie na to narzekał.
Kto mi odpowie na wysłane privy to możliwe, że od razu dokonam przelewu (jak tylko czas pozwoli).

Miłego odpoczynku i miejmy nadzieję do następnego sezonu pogodnie
Posted by: Jaros

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 19/05/2014 22:14

No i dobrnęliśmy do końca wyczerpującego sezonu wink

Gratulacje dla jarecki85 za zwycięstwo, świetny wynik aplauz

Wyrazy uznania dla Jose za wyrównaną walkę do końca wink oraz dla wszystkich pozostałych uczestników zabawy którzy wytrwali do końca piwo

Podziękowania dla Akhu za prowadzenie konkursu smile

Do zobaczenia w następnej edycji papa
Posted by: haku

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 22/05/2014 10:11

Dzięki wszystkim za rywalizację piwo
Gratulacje dla czołowej trójki i wszystkich, którym udało się ukończyć konkurs.
Dzięki dla Akhu za prowadzenie konkursu piwo
Do zobaczenia w przyszłym sezonie piwo
Dzięki Platini - hajs dotarł.
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 22/05/2014 22:36

Gratulacje dla wszystkich, którym udało się przytulić kasiorkę piwo

Akhu - szacunek za prowadzenie konkursu. Jakbyś jeszcze umiał cytować posty to byłbyś modem idealnym wink

aplauz dla zwycięzcy jarecki85
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/05/2014 08:12

Przelewy zostały zrobione w większości (5/6)
Część osób do których już posłałem kasę pewnie ją ma na koncie (a może i wszyscy już).
Czekam jeszcze na arturro, który pewnie gdzieś na Kajmanach wypoczywa i nie ma czasu na numer konta wink
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/05/2014 00:42

Potwierdzam przelew jak i zgodność cyferek,dzięki wink
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/05/2014 12:17

Artur,

niech pieniądze zostaną na kolejną edycję.
Pozdrawiam ciepło...
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/05/2014 18:30

Nie ma problemu, zrobię jak chcesz.
Tak właśnie myślałem, że zostawisz kasę wzorem poprzednich edycji na kolejną zabawę wink

Dzięki piwo
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/05/2014 19:15

Panowie konkurs się dopiero co skończył, ale właśnie stąd moje pytanie...jest coś co byście chcieli zmienić w następnej edycji?
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 28/05/2014 09:04

Dziękuję wszystkim za fajną zabawę i gratulacje dla NAJLEPSZYCH aplauz piwo cool
tenis tenis tenis
Posted by: M@rcin

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 05/08/2014 16:42

Originally Posted By: Akhu
Panowie konkurs się dopiero co skończył, ale właśnie stąd moje pytanie...jest coś co byście chcieli zmienić w następnej edycji?

Chociaz raz zaczac od pierwszej kolejki ooo

Do kiedy zapisy na edycje 2014/15?
Posted by: M@rcin

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 05/08/2014 16:44

I jeszcze jedno, bylby ktos chetny na konkurs Premier League?
Posted by: M@rcin

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 06/08/2014 13:50

Akhu lub Platini, mozecie zalozyc temat z zapisami na kolejna edycje konkursu?

Dzieki z gory piwo
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/08/2014 19:19

Witam,
kiedy zaczynamy kolejną edycję?

Pozdrawiam cool
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/08/2014 19:21

Zaczynamy w ten weekend.
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/08/2014 11:41

Akhu, czy wchodzi w grę dorzucenie Pinka do listy bukmacherów? smile
Posted by: buko69

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/08/2014 11:45

witam
czy mogę jeszcze dołączyć do konkursu?
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/08/2014 14:00

Originally Posted By: fechnerinho
Akhu, czy wchodzi w grę dorzucenie Pinka do listy bukmacherów? smile

raczej nie

Originally Posted By: buko69
witam
czy mogę jeszcze dołączyć do konkursu?

oczywiście możesz
Posted by: buko69

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/08/2014 14:47

to poproszę dane do przelewu
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/08/2014 14:50

Originally Posted By: buko69
to poproszę dane do przelewu

dane będzie przesyłał Platini w najbliższym czasie (ja nie wiem dokładnie kiedy), póki co normalnie możesz typować
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 01/09/2014 14:10

Wysłałem wiadomości do osób zapisanych.
Liczymy, że szybko wpłaty zostaną wysłane. Na bieżąco będę zaznaczał od kogo wpłynęły pieniądze.

uwaga katowiczanin, Jose - wyczyścić skrzynki bo nie mogę wam wysłać wiadomości z nr konta smile
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 25/09/2014 11:16

Widze że typujemy mecze na tygodniu smile Prosiłbym o jakieś oficjalne otwarcie wraz z podziałem,co by nasz konkurs jak co roku miał znamiona elitarnego a nie podwórkowego wink
Posted by: arturro

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/09/2014 19:48

..nigdy nie graliśmy środowych kolejek!!!niech tak zostanie.
Posted by: Bea73

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/09/2014 21:34

popieram ...
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 27/09/2014 14:04

Originally Posted By: jarecki85
Widze że typujemy mecze na tygodniu smile Prosiłbym o jakieś oficjalne otwarcie wraz z podziałem,co by nasz konkurs jak co roku miał znamiona elitarnego a nie podwórkowego wink

Z tego co widzę, jeszcze kilka osób nie wpłaciło. Mam tylko info o jednym userze kiedy będzie wpłata. Z tego też powodu, nie zamierzam się wypowiadać o żadnej z kwestii konkursowej. Nie będzie otwarcia, podziału nagród, decyzji o typowaniu środowych kolejek i nie będzie podsumowań.
Jak Wy (wiem, że uogólniam) nie potraficie podejść do tematu poważnie, to poczekam i popatrzę.
Dziękuję.
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 30/09/2014 18:04

4 tygodnie po rozpoczęciu rozgrywek nie ma wszystkich wpłat ? To kiedy będą ? smile Po co grać w takim razie,bo może koledzy czekają jak im bedzie szło i podejmą decyzję o wpłacie,nie widzę innego rozwiązania takich zachowań..Sam prosiłem o przedłużenie terminu o tydzień,no ale pany,nie po miesiącu...Weżcie ogarnijcie,bo się zawsze Akhu sprężał,wszystko było przejrzyste,klarowne i poszufladkowane,a teraz jest jeden wielki burdel mimo że przeważająca część jak mniemam jest wporządku.
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 06/10/2014 11:31

Jutro ogarniamy konkurs i wszystko stanie się już przejrzyste.
Tych, którzy na bieżąco wpłacali wpisowe przepraszam za ten bałagan.
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/10/2014 19:03

Podział nagród na ten sezon wygląda następująco:

1. TOP 3 na koniec sezonu (350zł-200-150)
2. TOP 3 na półmetku (po 17 kolejce) (200-100-50)
3. Najlepszy wynik w pojedynczej kolejce (150)
4. Najdłuższa passa na plusie. (150)

Wielkie dzięki dla M@rcina, który dorzucił do puli 500zł.

uwaga Uwaga!
Nie typujemy kolejek środowych.


Kolejka środowa, która się odbyła zostaje zaliczona. Userzy, którzy typowali mają ją zaliczoną, Ci którzy nie typowali nie mają tej kolejki uznanej za odpuszczoną.

Tabela po 7. kolejce jest już w dziale. Proszę wszystkich o sprawdzenie swoich wyników.

Jeśli chodzi o usera buko69, to został on usunięty z konkursu ze względu na niezapłacone wpisowe.

No i jeszcze jedno uprasza się kolegę Valverde o zrobienie czasem podsumowania swoich typów, bo Akhu może się kiedyś wkurzyć i zgodnie z regulaminem wyrzucić z konkursu grin

Jeśli macie jakieś uwagi, pytania to śmiało.

Pozdrawiam
Akhu smile
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 05/01/2015 12:21

Akhu, można grać typy DNB?

@cigar zagrał w spotkaniu typ Elche - Villarreal 1 DNB 2j., był remis i rozliczył sobie jako zwrot stawki w podsumowaniu. smile
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 05/01/2015 12:22

Originally Posted By: fechnerinho
Akhu, można grać typy DNB?

@cigar zagrał w spotkaniu typ Elche - Villarreal 1 DNB 2j., był remis i rozliczył sobie jako zwrot stawki w podsumowaniu. smile


nigdy takiej opcji nie było
Posted by: cigar

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 05/01/2015 16:50

Nie było też powiedziane, że tak nie można, już wcześniej w ten sposób obstawiałem
Nie widzę w czym problem, gram za 2 i dostaję 2… zakład jak zakład..
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 05/01/2015 17:26

Nie wiem co tam rada starszych zdecyduje. wink Jeśli miałbym się wypowiedzieć to żeby nie było scen ani wzajemnych pretensji bo rzeczywiście nie ma takiego zapisu, uznałbym ten zwrot, ale trzeba jasno określić na przyszłość czy można grać DNB czy też nie i zrobić odpowiedni zapis w regulaminie.
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 05/01/2015 17:38

Nie, nie gramy DNB
Posted by: Lukasz111

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 15:03

2. TOP 3 na półmetku (po 17 kolejce) (200-100-50)

TOP 3 na półmetku (po 19 kolejce) czy po 17 kolejce?

PS. Fechu azjanów chyba też nie można grać (jeśli dobrze zrozumiałem zapis w regulaminie) a jak się nie mylę to niedawno chyba podawałeś azjany..tak na przyszłość mówię wink
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 15:13

A skąd wziąłeś te 19 kolejek? Ja gdzieś to napisałem grin

Azjanów i BTSów nie gramy właśnie ze względu na zwroty stawek.
Jeśli jest azjan -2,5, czy -1,5 to nie mam nic przeciwko, ale -1, czy -2, to już widzę problem wink
Posted by: Lukasz111

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 15:16

napisałeś jedynie półmetek i 17 kolejek a tam jest 38 kolejek w sezonie więc myślałem ze chodzi Ci bardziej o taki półmetek przed rundą rewanżową (19 kolejek) tongue
Posted by: Lukasz111

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 15:20

ale już się domyślam, pewnie już odliczyłeś kolejki ze środka tyg których nie możemy typować..wskazuje na to choćby poniższy zapis (wg którego do obstawienia mamy 35 kolejek) i już wiadomo skąd półmetek z 17 kolejkami smile

Aby być klasyfikowanym należy typować choć 29 kolejek, czyli możemy opuścić aż 6 kolejek.
Posted by: Lukasz111

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 15:23

Originally Posted By: Akhu
A skąd wziąłeś te 19 kolejek? Ja gdzieś to napisałem grin

Azjanów i BTSów nie gramy właśnie ze względu na zwroty stawek.
Jeśli jest azjan -2,5, czy -1,5 to nie mam nic przeciwko, ale -1, czy -2, to już widzę problem wink


a tu dobrze, że to dopisałeś..bo nieraz brałem niższy kurs dla zwykłego handicapu zamiast brać azjana (np.-1,5) po nieco wyższym kursie..może niektórzy też tak robili smile
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 15:24

Tak tak odliczyłem środkowotygodniowe kolejki, ale czy się w czymś tam nie pomyliłem, to pewności nie ma.

Jednakowoż półmetek w naszym konkursie, to 17 kolejek i po tylu rozdzielimy pierwsze nagrody wink
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 15:26

Originally Posted By: Lukasz111
Originally Posted By: Akhu
A skąd wziąłeś te 19 kolejek? Ja gdzieś to napisałem grin

Azjanów i BTSów nie gramy właśnie ze względu na zwroty stawek.
Jeśli jest azjan -2,5, czy -1,5 to nie mam nic przeciwko, ale -1, czy -2, to już widzę problem wink


a tu dobrze, że to dopisałeś..bo nieraz brałem niższy kurs dla zwykłego handicapu zamiast brać azjana (np.-1,5) po nieco wyższym kursie..może niektórzy też tak robili smile

Też tak robiłem wink
w przyszłym sezonie sprecyzuje w regulaminie.
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 15:29

Originally Posted By: Lukasz111
PS. Fechu azjanów chyba też nie można grać (jeśli dobrze zrozumiałem zapis w regulaminie) a jak się nie mylę to niedawno chyba podawałeś azjany..tak na przyszłość mówię wink
Chyba mówisz o tym.
Originally Posted By: fechnerinho
Celta-Almeria (ht/ft) X/X @7,50 3j
Levante-Sociedad over 4,5 gola @6,00 4j
Granada-Getafe over 4,5 gola @6,40 3j

10j
bet365

(w meczach Levante oraz Granady overy na oficjalnej stronie są w innej formie jako handi azjatycke powyżej 3,5 i 4, ale chyba nikt nie będzie miał pretensji bo zapisałem jako po prostu over 4,5 gola. Przy 4 bramkach i niżej zakład przegrany)
Po 1. Napisałem od razu przy podaniu typów, że chciałbym coś takiego zagrać i nie było żadnych obiekcji, nic też nie miałem zamiaru ukryć.

Po 2. Nie było opcji w bet365 na over 4,5 gola bo linia kończyła się na powyżej 3,5 i 4 więc skorzystałem z tej opcji jako wybór do over 4,5 gola. Napisałem przy tym od razu, że jeśli padną w tych spotkaniach 4 bramki to rozliczę jako przegrany więc nie rozumiem w czym problem. smile

Po 3. I tak nie weszło. grin

Jeśli chodzi ci o granie przeze mnie handi(-1) przy opcji 3 drogowej to również nigdy nie rozliczałem wygranej drużyny 1 bramką na którą stawiałem jako zwrotu. Zawsze traktuję taki zakład jako opcję 2-drogową.
Posted by: Lukasz111

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 15:48

problemu nie ma żadnego, nie wnioskowałem przecież o odebranie Ci punktacji grin sam już nie wiedziałem jak to traktować i do tej pory sztywno trzymałem się tego, żeby na jakiekolwiek azjany nawet nie patrzeć i na tym traciłem bo brałem często nizsze kursy na NIE-azjany ale juz Akhu mi ładnie wyjasnił smile

Pozdrawiam
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 17:27

Jako,że skrzynka Akhu zapchana,zamieszcze swą prośbę o podsumowanko i tabele przed decydującą kolejką tutaj.
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 17:32

Może dziś, ale bardziej prawdopodobne, że jutro wink
Posted by: Lukasz111

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 18:10

nie chce juz tak zasmiecac ale chyba 17 kolejka już była smile (jakby co to na pewno jestem poza podium w konkursie tongue )
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 18:26

Wg moich nieoficjalnych obliczeń, to była dopiero kolejka nr 16, ale podkreślam, że to są dane nieoficjalne grin
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/01/2015 19:13

Originally Posted By: Lukasz111
problemu nie ma żadnego, nie wnioskowałem przecież o odebranie Ci punktacji grin sam już nie wiedziałem jak to traktować i do tej pory sztywno trzymałem się tego, żeby na jakiekolwiek azjany nawet nie patrzeć i na tym traciłem bo brałem często nizsze kursy na NIE-azjany ale juz Akhu mi ładnie wyjasnił smile

Pozdrawiam
Luzik, wyjaśniłem tylko sytuację po wywołaniu do tablicy smile

Pozdrawiam. piwo
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 13/01/2015 16:28

Pierwsze nagrody rozdane:

Akhu - 200zł
jarecki85 - 100zł
Cigar - 50zł

Oczywiście pieniądzę na Waszych kontach znajdą się po zakończeniu całego konkursu.
Gratuluje i pozdrawiam smile
Posted by: M@rcin

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 07/04/2015 12:35

Typujemy kolejke w srodku tygodnia?
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 08/04/2015 22:17

Originally Posted By: M@rcin
Typujemy kolejke w srodku tygodnia?

nie
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 01/05/2015 16:33

Akhu lekka pomyłka w podsumowaniu-miałem +4,25j w ostatniej kolejce,a nie +4j,pozdrowionka...
Posted by: hallik

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/05/2015 20:43

to byl długi konkurs, ale dotrwaliśmy do końca i chyba nawet mam miejsce na pudle smile Akhu jak zwykle za organizacje i bezapelacyjne zwyciestwo piwo
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 23/05/2015 23:43

Oj długi był to konkurs.

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom zabawy, którzy zdecydowali się wziąć udział w tych wyczerpujących zawodach.

Bardzo dziękuję za gratulacje (nie wiem jakim cudem pozwoliliście wygrać takiemu La Ligowemu dyletantowi jak ja tongue ), obiecuje że sukces nie przewróci mi w głowie i dalej będę kibicował Interowi, hate'ował Barcelonę i wywyższał Calcio ponad wszystko grin

Cieszę się również, że prowadzenie konkursu oceniacie pozytywnie. Mam nadzieję, że poziom tylko się będzie podnosił.
Podziękowania należą się również prekursorowi, pomysłodawcy i supervisorowi, czyli Platiniemu za dbanie nad sprawami finansowymi piwo

Z tego wszystkiego byłbym zapomniał... gratulację Cigar i hallik za TOP3, wielkie piwo dla fecha za najwyższy wynik w kolejce piwo No i przepraszam jarecki85, że w ostatnich dniach zabrałem Ci połowę nagrody za najdłuższą passę. Wybacz smile

Nagrody i odznaczenia wyglądają tak:
Akhu 200zł (1 miejsce na półmetku)+300zł (1 miejsce na koniec) + 75zł (połowa nagrody za najdłuższą passę) = 575zł
Cigar 50zł (3 miejsce na półmetku)+200zł (za 2 miejsce na koniec) = 250zł
hallik 150zł (za 3. miejsce na koniec)
jarecki85 100zł (za 2 miejsce na półmetku)+75zł (połowa nagrody za najdłuższą passę) = 175zł
fechnerinho 150zł (za najwyższy wynik w pojedynczej kolejce)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w kolejnej edycji.

ps. jeśli macie jakieś uwagi co do regulaminu czy innych tego typu spraw, to piszcie proszę tutaj, na pw, czy gdziekolwiek tam chcecie bylebym to zobaczył wink
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 24/05/2015 13:18

Gratulacje dla wszystkich,szczególnie dla Akhu za równą,bezkompromisową forme przez cały okres trwania konkursu,acz tą połowe nagrody za najdłuższą passę traktuje raczej jako podarek z Twej strony,bo zupełnie pogodziłem się ze stratą całości smile.Nie wiem czy dobrze zrobiłem ,ale masz skrzynke zapchaną,a mnie tu w zasadzie już nie ma,więc dane wysłałem do Platiniego.Pozdrowionka i wszystkiego dobrego dla Was kibole Primery wink.
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 26/05/2015 13:21

Gratulacje dla wszystkich osób, które dobrnęły do końca zabawy.

Ogromne gratulacje dla Akhu, który rozbił resztę uczestników aplauz
Dla Niego również gigantyczne brawa za prowadzenie konkursu. Dzięki takiej osobie spokojnie można się przyglądać tylko jak to wszystko wygląda.

Kilka osób wysłało namiary na przelew. Osoby z grona nagrodzonych, które tego jeszcze nie uczyniły proszę o namiary na priv.
W najbliższym czasie będę rozsyłał kasa

uwaga Do jutra do północy każdy z uczestników ma czas na wnoszenie sprzeciwu co do postu Akhu wyżej (dotyczącego podziału nagród). Jeśli coś się nie zgadza informować.
Jeśli nie będzie sprzeciwu nagrody powędrują do odpowiednich osób.


Jeśli będzie zapotrzebowanie będziemy myśleć o kolejnej edycji.

Pozdrawiam,
Platini
Posted by: Platini

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 28/05/2015 07:56

Nie ma żadnych sprzeciwów co do podziału nagród, wobec tego według podziału wysyłam pieniądze.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim za zabawę.
Duże podziękowania dla osób, które zechciały wspomóc zabawę niemałymi kwotami aplauz
Posted by: hallik

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 28/05/2015 14:13

kasa na koncie piwo
Posted by: jarecki85

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 28/05/2015 14:31

pieniadze na koncie smile
Posted by: fechu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 28/05/2015 20:27

Kasiurka na koncie piwo
Posted by: cigar

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/05/2015 11:34

u mnie też smile
Posted by: Akhu

Re: Primera Division Competitions - Dyskusja na temat konkursu - 29/05/2015 17:12

ja również potwierdzam otrzymanie przelewu smile