PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16

Posted by: SR

PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 20/01/2005 07:37

Założyłem nowy temat na kolejną runde rozgrywek Uleb.
Wiadomo już że Śląsk Wrocław zagra z Charleroi , a więc trzeba się cieszyć bo lepiej nie mogli chyba trafić
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 21/01/2005 15:37

dzisiaj zostały wylosowane pary top 16
ponizej podaje drabinke rozgrywek
http://www.euroleague.net/ulebcup/noticia.jsp?temporada=E04&jornada=2&id=1231

moj kochany śląsk trafil na maroussi to wedlug mnie znacznie lepiej niz jak mowiono wczesniej na charleroi ..... belgowie sa jak dla mnie o wiele lepsza druzyna niz grecy ..... to najciekawszego pojedynku dojdzie chyba w meczu dinamo moskwa -hemofarm .... pozdrawiam BeNiTooo
Posted by: Spartan

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 21/01/2005 16:04

Cze,

Miejmy nadzieje, ze bedzie tak jak chcemy, czyli awans Śląska do next round
Pamietajmy jednak, ze Maroussi Ateny wygral swoja grupe (bilans meczy 7-3), choc wydaje sie ze byla ona duzo slabsza niz grupa Slaska.
Obecnie Grecy zajmuja w swojej lidze 4 miejsce (bilans 8-3).
A swoja droga to jakies dziwne zamieszanie z tym losowaniem. Początkowo mówiło się, że Śląsk zagra z Spirou Charleroi. Po proteście władze ULEB Cup zmieniły jednak regulamin. -> O co chodzi

Pzdr,
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 31/01/2005 00:33

Lukoil Akademik (BUL) 1.20
TEC Spirou Charleroi (BEL) 4.00

18:00 Hemofarm (SCG) 2.00
Dynamo Moscow (RUS) 1.70

19:00 Deichmann Śląsk Wrocław (POL) 1.88
Marousi (GRE) 1.85

19:30 RheinEnergie Cologne (GER) 2.25
BK Ventspils (LAT) 1.55

20:00 DKV Joventut (ESP) 2.00
Pamesa Valencia (ESP) 1.70

20:30 Cholet Basket (FRA) 1.85
PAOK Saloniki (GRE) 1.85

20:30 Pallacanestro Varese (ITA) 1.35
Makedonikos Alfa (GRE) 2.90

Brak kursu na mecz Litevosu. Jeszcze godzinę tem był. Mam nadzieję, że nowi podopieczni Mahorica (K_U_T_A_S) przegrają. Kurs na WKS idzie ostro do góry startował z 1.6 albo niżej.
Posted by: Maciek

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 31/01/2005 10:15

Mam prosbe potrafi mi ktos tu ocenic zawyzony kurs ? Oceniac mozna na przeczucie lub porownojac z innymm bukiem lecz baw zawsze pierwszy jest z Ulebą-a a skoro kursy spadaja jak pisze karolsky wiec ktos juz to musi grac .
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 31/01/2005 10:32

Jak dla mnie zawyżony kurs jest na Charleroi. Przyznam, ze przed sezonem niedoceniałem Belgów, ale wygrane w Berlinie z Albą i Gravelines mają swoja wymowę. Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja w Łukoilu, ale niedawno były tam perturbacje finansowe i min. Priest LAUDERDALE i Bryant SMITH opuścili klub. na ich miejsce przyszli nowi Amerykańce, ale nie są pewnie jescze zgrani z drużyną. Łukoil świetny w ofensywie, ale Charloroi z kolei bardzo dobrze gra w defensywie. Jak miałbym szukać przeszacowanego kursu to właśnie w tym meczu. Kurs na Belgów @4.
Posted by: robak50

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 31/01/2005 19:10

Quote:

Lukoil Akademik (BUL) 1.20
TEC Spirou Charleroi (BEL) 4.00

18:00 Hemofarm (SCG) 2.00
Dynamo Moscow (RUS) 1.70

19:00 Deichmann Śląsk Wrocław (POL) 1.88
Marousi (GRE) 1.85

19:30 RheinEnergie Cologne (GER) 2.25
BK Ventspils (LAT) 1.55

20:00 DKV Joventut (ESP) 2.00
Pamesa Valencia (ESP) 1.70

20:30 Cholet Basket (FRA) 1.85
PAOK Saloniki (GRE) 1.85

20:30 Pallacanestro Varese (ITA) 1.35
Makedonikos Alfa (GRE) 2.90

Brak kursu na mecz Litevosu. Jeszcze godzinę tem był. Mam nadzieję, że nowi podopieczni Mahorica (K_U_T_A_S) przegrają. Kurs na WKS idzie ostro do góry startował z 1.6 albo niżej.



Skąd są te kursy ?
Posted by: zmudaRTS

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 08:17

Ciekawe kursy w toto-mixie Slask-Maroussi 1 kurs jest 2,1,a z handi Slask-Maroussi(3:0) 1 kurs 1,9!!!!Cały toto-mix.
Posted by: grajek17

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 09:13

dla mnie slask na 100% przegra to jest jedena z gorszych zespolow ktora pozosatala w grze a dzis podobno ignerski i watson niepograja wiec 2
Posted by: lucAs

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 09:32

nadal nie może trenować na pełnych obciążeniach Michał Ignerski, a na porannych zajęciach zabrakło również Michaela Watsona. Amerykanin "miał problemy z dotarciem do hali", natomiast Ignerski nie może jeszcze grać. Być może będzie gotowy na sobotnie spotkanie ligowe ze Stalą Ostrów.

- Mam naderwane więzadła i stan zapalny pod rzepką, ale mam nadzieję, że to nie jest poważniejsza sprawa. Wydaje mi się, że mogę wrócić na kolejne spotkania, ale we wtorek raczej nie pomogę - mówił wczoraj.

To sprawia, że faworytem spotkania są goście, szczególnie, iż ich siła pod koszami jest nieporównywalnie większa. Solidni skrzydłowi Larry Stewart, Aleksander Smiljanić, Blagota Sekulić i Oliver Popović oraz środkowi Giorgios Karagounic i Kenyon Jones to już spora siła, a ci zawodnicy i tak zwykle pozostają w cieniu obrońców Rodericka Blakneya oraz Vasileiosa Spanoulisa. W ostatnim meczu ligowym wygranym z innym uczestnikiem ULEB Cup Makedonikos 84:77 najlepsi byli Stewart (21 punktów i 7 zbiórek) oraz Blakney (19 punktów i 6 zbiórek). Śląsk jednak już wiele razy w tym sezonie udowadniał, że potrafi wygrywać z teoretycznie silniejszymi rywalami.

- Maroussi to z pewnością bardzo dobry zespół, świetnie radzą sobie i w Pucharze ULEB i lidze greckiej, gdzie zajmują chyba trzecie miejsce. Mają dwóch bardzo dobrych Amerykanów, ale dopiero będziemy dokładnie analizować ich grę, bo kasety z meczami dotarły do nas dopiero w poniedziałek - mówił wczoraj po południu Jankowski, który miniony tydzień poświęcał głównie na poprawienie gry jego zespołu. - Ciężko było jednak coś zmienić, bo zespół mieliśmy w rozjazdach. Czterech zawodników zagrało w meczu gwiazd, dwóch młodych na zgrupowaniu reprezentacji. Generalnie staraliśmy się przyspieszyć grę i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Na pewno jednak będziemy się bić i mam nadzieję, że będzie to miłe dla oka. Chcę, żebyśmy się zaprezentowali dobrze jako zespół, bo ostatnio w mediach atmosfera wokół drużyny nie była najlepsza, padało dużo słów. Musimy mniej gadać, a więcej grać.

Pozwolilem sobie wkleic artykul z wyborczej bo zapewne nie kazdy wie o tym artykule i moze komus to pomoze.
zródło http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,2522773.html
Posted by: bobson

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 11:21

Quote:

Ciekawe kursy w toto-mixie Slask-Maroussi 1 kurs jest 2,1,a z handi Slask-Maroussi(3:0) 1 kurs 1,9!!!!Cały toto-mix.



nie bardzo rozumiem o co sie czepiasz...
Posted by: meler

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 11:21

Quote:

Ciekawe kursy w toto-mixie Slask-Maroussi 1 kurs jest 2,1,a z handi Slask-Maroussi(3:0) 1 kurs 1,9!!!!Cały toto-mix.





co ci sie nie podoba ?
cos ci sie je*** w glowie chyba ze nie wiesz co to jest handi
Posted by: solarq

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 11:27

No dobra ale jakieś konkretne typy byśmy prosili...
Posted by: Skorpion BB

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 11:47

Mam pytanko do BeNiTooo.Jesteś kibicem Śląska,mógłbyś napisać coś o sytuacji Śląska i jak widzisz ten mecz.Zastanawiam się tu nad typem na gości.Ignerski nie zagra?Z góry dziękuje.
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 11:54

przeciez masz post wyzej dokladnie przedstawiona sytuacje w slasku

sask chyba nie ma wystarczajacego powera, zeby tutaj zagrozic maroussi - mimo wszystko slabi (w skali europejskiej) 'gwiazdorzy' śląska: hyży, watson, randle + parę trójek i to by w sumie bylo na tyle... nie wierze w cuda... ale znajac naszych plejerów, mecz bedzie na styku
Posted by: Buczy

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 12:26


dzisiaj dwa bardzo dobre mecze

slask - maroussi z bardzo wysokim kursem na gosci. mozna smialo grac za duzo kase.

Tak samo jak inne spotkanie Hermofarm z D.Moskwa.

Dynamo ma taki potencjał ze powinni sobie spokojnie wygrac.

Ale sa to pierwsze mecze wiec nie wiadomo jak bedzie

Na pewno kursy zachecaja do grania!
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 12:58

powiem dzisiejsze słowa wlademara łuczaka .......
-ślaska wygra ?
- tego nie wiedzą nawet najstarsi górale



powiem tak NO BET z kazdego powodu wiem ze slask jest na straconej pozycji ale ...... byli tez w meczach z bonem napoli i red starem tez tak wszyscy mowili ze nie maja szans wygrali fartem ale wygrali i wogole mowili ze slask nie awansuje do kolejne rundy a tu prosze jaka mila niespodzianka nie mozna zapomniec ze marousi za tydzien ma mecz u siebie i nawet jak dzis wtopia to sa w stanie wygrac w grecji nawet 30 pkt pozdrawiam


dzis gram pamese , paok , venstpils
Posted by: bynio

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 13:13

Quote:



slask - maroussi z bardzo wysokim kursem na gosci. mozna smialo grac za duzo kase.





Hmm,z tym graniem za duza kase bylbym jednak ostrozny.

Podzielam zdanie BeNiTooo
Przede wszystkim to jest dwumecz w ktorym o wszystkim moga zadecydowac "male punkty".
Zalozmy ze mecz bedzie do konca na styku.Grecy nawet gdy beda minimalnie przegrywac nie beda "gonic" wyniku bo dla nich porazka np. piecioma punktami to zadna porazka.
Nie twierdze ze przyjada przegrac ,ale kilkupunktowa porazka na pewno ich nie zmartwi.Maja przeciez jeszcze rewanz na wlasnym parkiecie i spokojnie odrobia te pare punktow.

Slask juz wiele razy skazywany byl na porazke z teoretycznie silniejszymi zespolami a mimo wszystko potrafil wygrywac.Kto wie moze znow Watson bedzie mial dzien konia a wtedy wszystko jest mozliwe.
Posted by: kardynal20

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 13:21

Dzisiaj praktycznie kazdy zagra w parze slask - maroussi na 2 ale ja nawet nie ruszam tego meczu

#1 po pierwsze ze slask nie jest wcale takim słabeuszem co potwierdził awansujac ze swojej grupy,
#2 po drugie ze odejscie trenera prawdopodobnie nie wpłynie negatywnie na gre zespołu przeciez przez niego pojawiały sie konflikty (micheal watson)
#3 po trzecie strata ignerskiego moze i jest bolesna ale nie przekresla szans slaska na zwyciestwo juz na starcie
#4 po czwarte jest młody skibniewski, chanas, hyzy dobre mecze gra ostatnio, moze watson sie odrodzi po odejsciu mahoricia i pokaze ze za wczesnie został skreslony
#5 po piąte patriotyzm

Osobiscie polecam lukoil - charleroi typ 2 (+7) kurs 1,9 w toto
Mecz ofensywy gospodarzy z defensywa gosci, w spirou swietne trio zawodników którzy rzucaja ok 50 pkt na mecz (Charleroi has an offensive trio that collected 49.2 points per night: Week 10 co-MVP Marcus Faison (19.8 ppg.), the fifth-best regular season scorer, Damir Kruplaija (14.4 ppg.) and Pero Dujmovic (14 ppg.)) i dobrze zorgaznizowana obrona nie pozwola na pokrycie tego handicapu dla mnie typ dnia


pozdro
Posted by: assasin

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 13:31

W sporcie jak w sporcie, nie ma nic PEWNEGO. Pewne to jest to, że jutro będzie środa:P

Ale jeżeli trzeba już zagrać jakiś typ, to grałbym 2 na Maroussi.
Jeśli chodzi o mecz Śląska z Crveną Zvezdą to owszem był bardzo dobry, natomiast spotkania z Bonn i Napoli- Uważam, że to Niemcy i Włosi PRZEGRALI, a nie ŚLąsk wygrał. Mieli wrocławian na widelcu i pozwolili im wrócić do meczu.
Moim zdaniem Maroussi to dużo lepsza ekipa od Bonn i Neapolu. Będą mieli zdecydowaną przewagę pod koszem, ponadto ich siła rozkłada się na kilku zawodników. Śląskowi ciężko będzie wygrać to starcie. Na razie w formie jest tylko Hyży, nie będzie Ignera, Randle nie spełnia oczekiwań, a Watson to wielka niewiadoma, poza tym myślę ze Grecy nie dadzą mu pograć. To jest top16 ULEBu i nie będzie żadnych taryf ulgowych, więc przewiduję w miarę wyraźne zwycięstwo gości. Nie będą liczyć na wysokie zwycięstwo u siebie, załatwią sprawę dzisiaj, pozbawią Śląsk złudzeń i w rewanżu spokojnie będą kontrolować przebieg wydarzeń.
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 13:59

Quote:


Osobiscie polecam lukoil - charleroi typ 2 (+7) kurs 1,9 w toto
Mecz ofensywy gospodarzy z defensywa gosci, w spirou swietne trio zawodników którzy rzucaja ok 50 pkt na mecz (Charleroi has an offensive trio that collected 49.2 points per night: Week 10 co-MVP Marcus Faison (19.8 ppg.), the fifth-best regular season scorer, Damir Kruplaija (14.4 ppg.) and Pero Dujmovic (14 ppg.)) i dobrze zorgaznizowana obrona nie pozwola na pokrycie tego handicapu dla mnie typ dnia





Widzisz w tym problem że oto Pero Dujmovic został wykluczony przez kontuzję na jakieś 3-4 tygodnie.
Gracze Lukoila wiedzą że bardzo ciężko może być w Belgii i dlatego myślę ze są w stanie granicę 7 pkt delikatnie przebić. A tak wogłe to raczej 1 bezstresowa
Dodatkowo kursi mnie gra na Aris gdyż Wilno bez Hausa - pozadrawiam.
PS. Szkoda że tak mało dyskusji rzeczowej a więcej p...
Posted by: ziomek-domek

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 14:31

polecam na stronie Slaska wywiad z Watsonem. Jego "wahania" sa spowodowane, tym ze zalezalo to od Timo Mahorica. Nastawial bardziej na rozgrywanie pilki przez Watsona. Dlatego zdobywal wczesniej po paredziesiat pkt a w niektorych meczach ledwo 10. Nowy trener moze ustawi cala gre pod Watsona. Na meczu gwiazd w sobote Watson pokazal klase trafiajac pare trojek z 7-8 metrow!!!
To tyle jesli chodzi o gre Watsona
Hyzy wrocil do wysokiej formy. Ale 3-4 dobrych zawodnikow i bardzo waska lawka to za malo na pokonanie Maroussi. Zwlaszcza, ze w meczach we wlasnej hali Slask wyraznie przegrywal 1 polowe, a pozniej gonil rywali. Teraz moze im sie ta sztuka nie udac
Dlatego mysle, ze mozna sprobowac delikatnie na porazke Slaska
Posted by: feliciano

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 14:47

slask wygra!!!!! zaraz jade na meczyk!!! ale bedzie atmosfera.... komplet publicznosci i niessamowity doping!!!!!!! HEJ ŚLĄSK......!!!!!
Posted by: piotrekkk_22

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 14:52

ja przed chwilą wrociłem z profa zagrałem grubo na porazke Sląska, zobaczymy jak bedzie, Marousii to nie sa kelnerzy, potrafia grac w kosza,przekonamy sie o 20, oby grecy wygrali
Posted by: NiUNiU

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 15:15

700 zl zagrane na porazke slaska @2.20 .. to powinno ostudzic twoje zalapy na slask
Posted by: carlos

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 15:38

Quote:

700 zl zagrane na porazke slaska @2.20 .. to powinno ostudzic twoje zalapy na slask



Gdzie złapałeś taki kursik ??
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 15:52

Dlaczego na Aris taki kurs 1,55 u netowych kiedy 2,06 jest w profie ,ktos niegra u gosci?
Posted by: SZYMEL

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 15:55

Quote:

Dlaczego na Aris taki kurs 1,55 u netowych kiedy 2,06 jest w profie ,ktos niegra u gosci?




fred house, bylo pare postow wyzej
Posted by: kardynal20

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 16:09

Quote:

Quote:


Osobiscie polecam lukoil - charleroi typ 2 (+7) kurs 1,9 w toto
Mecz ofensywy gospodarzy z defensywa gosci, w spirou swietne trio zawodników którzy rzucaja ok 50 pkt na mecz (Charleroi has an offensive trio that collected 49.2 points per night: Week 10 co-MVP Marcus Faison (19.8 ppg.), the fifth-best regular season scorer, Damir Kruplaija (14.4 ppg.) and Pero Dujmovic (14 ppg.)) i dobrze zorgaznizowana obrona nie pozwola na pokrycie tego handicapu dla mnie typ dnia





Widzisz w tym problem że oto Pero Dujmovic został wykluczony przez kontuzję na jakieś 3-4 tygodnie.
Gracze Lukoila wiedzą że bardzo ciężko może być w Belgii i dlatego myślę ze są w stanie granicę 7 pkt delikatnie przebić. A tak wogłe to raczej 1 bezstresowa
Dodatkowo kursi mnie gra na Aris gdyż Wilno bez Hausa - pozadrawiam.
PS. Szkoda że tak mało dyskusji rzeczowej a więcej p...




sebkos nie wiem skad brałes info ale ja widocznie miałem dokładniejsze po dujmovic gra i wyszedł w pierwszej piatce a charleroi prowadzi 12-8
Posted by: Bartezz

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 16:11

No wlasnie, nie rozumiem jak zawodnik wykloczony z gry na miesiac nagle moze pojawic sie na parkecie...Mam nadzieje ze przez te bledne info nie strace swoich pieniedzy, ale narazie nie wyglada to dobrze...
Posted by: pkubik

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 16:17

w profie maroussi juz po 1.71...
Posted by: _Carola_

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 16:37

zajebicie podoba mi sie ta delikatna jazda pod tytulem --dujmowicz --ale nikt nie zauwazyl ze nie ma krupalii kory duzo wiecej wnosi do zesspolu--wiec dajcie sebkosowi spokuj --1 sztuki brak i kuba berger idzie do wojska(jesli kos kuma o co mi chodzi), wynik 33-39 zeczywiscie to mala tragedia , ale charleroi grywa strasznymi seriami , wiec bulgarzy majacy zazwyczaj lepsza 2 polowe maja realne szanse nawet na handi--natomiast jesli chodzi o sensowne typy i bez pindolenia - to nie kumam dlaczego nikt nie gra koloni z handi plusowym---ovcina i willougby to zajebiste wzmocnienie a 1 mecz w koloni zakonczyl sie w eliminacjach wynikiem bodaj 5 punktow dla vetplisu, nie muze mowic ze to typek mocno grany przez niektore kregi itd id
Posted by: kardynal20

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 17:49

Quote:


Osobiscie polecam lukoil - charleroi typ 2 (+7) kurs 1,9 w toto
Mecz ofensywy gospodarzy z defensywa gosci, w spirou swietne trio zawodników którzy rzucaja ok 50 pkt na mecz (Charleroi has an offensive trio that collected 49.2 points per night: Week 10 co-MVP Marcus Faison (19.8 ppg.), the fifth-best regular season scorer, Damir Kruplaija (14.4 ppg.) and Pero Dujmovic (14 ppg.)) i dobrze zorgaznizowana obrona nie pozwola na pokrycie tego handicapu dla mnie typ dnia






85 - 73 dla spirou charleroi
Posted by: grajek17

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 17:59

Tylko niepiszcie Ze Frederic Hous nie zagra bo jak to prawda to ide wytrzec kuponikiem d...
Posted by: szachus

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 18:54

Witam. ktos wczesniej napisal ze Slask to najslabsza druzyna w tej czesci rozgrywek. Jesli ktos ogladal dzisiejszy mecz to moze przyzna mi racje ze to co grali ci gercy to wola o pomste do nieba. slask powinien sobie z nimi bez problemu poradzic gdyby nie ... zielinski i hyzy. hyzy moze jeszcze cos trafi, co w jakis sposob rekompensuje sposob w jaki rzuca osobiste, czy fakt ze jest sztywny jakby mial drewniany kolek w dupie, ale to co gra zielinski to sie nie powinien lapac do rezerw cmielowi cmielow! przeciez ten chlop powinien juz jakies 5 lat emu isc na spokojna emeryture i oby na niej trzymal sie jak najdalej od koszykowki. pytam sie nie czy nie ma w kraju lepszych od niego? no nie robmy jaj! przeciez ten facet ma problemy z koordynacja nie mowiac o odpowiednim ukladaniu nog podczas biegania. masakra. a do tego to gadania panow swietnych komenatorow ze slask jeszcze ciagle ma szanse na awans. hehe zgodze sie z jednym. jesli pojada bez zielinskiego o rzeczywiscie moga powalczyc. w innym wypadku wtopa 20-toma. pozdrawiam
Posted by: awoke

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 19:05

Quote:

slask wygra!!!!! zaraz jade na meczyk!!! ale bedzie atmosfera.... komplet publicznosci i niessamowity doping!!!!!!! HEJ ŚLĄSK......!!!!!




HEY
Posted by: BlueMen

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/02/2005 19:43

Karolsky , dziekuję za trafna ocenę meczu, postawilem w STS na Charleroi (kurs 3) i weszło .Pozdro
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 02/02/2005 07:37

Pozwolę sobie na słowo komentarza do wczorajszych spotkań
Po pierwsze gratuluję typu na Spirou i już zmówiłem rachunek sumienia za informację o Dujmovicu (apropo wziętą ze strony Uleba bo nigdy nie podałbym czegoś takiego ot tak). Notabene osłabienie było u Belgów w osobie Krupalji (tu chylę czoła _Carola_ tobie podwójnie bo za Kolen również - tu akurat myślałem podobnie i handi +4 Koeln brałem w ciemno).Okazało się że niedoceniani wciąż Belgowie zrobili świetny zespół (bo niekażdy mógł sobie pozwolić na sprowadzenia Awonjobi) i "8" mają w kieszeni, a prawdę powiedziawszy lepiej że Śląsk gra z nieprzekonywującymi Grekami niż jak zapowiadano ze Spirou bo oni dopiero pokazaliby "naszym" miejsce w szyku .
Aris wygrał z Lietuvosem (trójka Collinsa na 2 sek przed końcem), jednak małe sznase w rewanżu w Wilnie.
Pamesa potwierdziła że jej wyniki z kilku osttanich kolejek to nieprzypadek i że jej siła tkwi w grze podkoszowej (świetnie zgrani Tomasevic i Oberto oraz superstrzelec Rakocevic) - to Hispzanie są jednym z głównych kandydatów do pucharu.
Wreszcie w Dynamo Moskwa zabłysnął Lyn Greer gdzie dano mu wolną rękę i co - 30 pkt przy niesamowitej skuteczności zespołu za 3 pkt (do przerwy 11/13 a w meczu 15/21) dało zwycięstwo we Vrsacu, który to jest liderem ligi adriatyckiej a to sporo mówi o formie tego zespołu.
Włosi z Varese potwierdzili podejście klubów z z LEGABasket do pucharu ULEB. Prawdę powiedziawszy rozmiar porażki jest dla mnie conajmniej sensacyjny biorąc pod uwagę klasę Makedonikosu
I na koniec chyba największa sensacja wczorajszego wieczoru - KOLONIA Tak jak powiedział _Carola_ Koeln wzmocniony Ovciną (Willooughby nie grał) wyciągnął wnioski z dwóch porażek z Łotyszami i ich objechał zdrowo - Ovcina 22 pkt. 16 pkt to potężna zaliczka i pozwolę sobie na stwierdzenie ze w następnej rundzie dalej zobaczymy Niemców chyba że ...
Pozdrawiam i proszę o komentarze oraz o rzeczowe dyskusje bo "koszykarze" uciekają z forum
Posted by: jarko 33

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 02/02/2005 09:09

sorry ze sie wtrace w ta dyskusje ogladalem mecz lukoilu z charleroi i krupaljia gral napewno i ostatnich 2 minutach trafil bardzo wazna trojke gdy bulgarzy doszli na 5 pkt pozatym w lukoilu slabo zagrali amerykanie a belgowie mieli rewelacyjna skutecznosc za 3 pkt
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 02/02/2005 10:03

Quote:

sorry ze sie wtrace w ta dyskusje ogladalem mecz lukoilu z charleroi i krupaljia gral napewno i ostatnich 2 minutach trafil bardzo wazna trojke gdy bulgarzy doszli na 5 pkt pozatym w lukoilu slabo zagrali amerykanie a belgowie mieli rewelacyjna skutecznosc za 3 pkt




Rzeczywiście jarko masz rację - ja swój komentarz pisłąem na podstawie relacji live ze strony ulebu.
Okazuje się żę nie grał Dujmovic (pomylono go w relacji live z kimś innym chyba właśnie Krupalją) w związku z tym info o jego kontuzji było prawdziwe i nie rozumiem tych ataków na mnie
Posted by: Bartezz

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 02/02/2005 11:45

Spoko Sebkos, zaden problem, ile razy podawano informacje o pladze kontuzji w Olimpii Lublana, a oni wychodzili pierwszym skladem...Tak to juz jest w tych przedmeczowych szachach. Poza tym nawet absencja Dujmovica nie zminilaby przebiegu meczu...Bulgarzy grajac 6 zawodnikow nie maja czego szukac w Europie...
Posted by: tygrysexx

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 07/02/2005 08:40

hej chlopaki. Dzis spojrzalem na oferte b&w na Uleb i co zobaczylem....na Lietuvous Rytas widze kurs 1,35.......hmmmmmm no jak dla mnei to promocja i mam zamair zagrqac za naprawde drugy jak dla mniej chajs. z tego co pamietam to w pierwszym meczu Litwini nie zagrali na maxa i wydaje mi sie ze teraz powinni wygrac spokojnie z Arisem. jak dla mnie to mecz tygodnia w koszykowce. co o tym sadzicie?
Posted by: _REKIN_

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 07/02/2005 14:07

Quote:

hej chlopaki. Dzis spojrzalem na oferte b&w na Uleb i co zobaczylem....na Lietuvous Rytas widze kurs 1,35.......hmmmmmm no jak dla mnei to promocja i mam zamair zagrqac za naprawde drugy jak dla mniej chajs. z tego co pamietam to w pierwszym meczu Litwini nie zagrali na maxa i wydaje mi sie ze teraz powinni wygrac spokojnie z Arisem. jak dla mnie to mecz tygodnia w koszykowce. co o tym sadzicie?




Tez przewiduje zwyciestwo Litwinów, którzy w pierwszym meczu przegrali dwoma punktami po rzucie za trzy Colinsa w ostatnich 5 sekundach meczu !!! Mysłe, że wygrana bedzie oscylowała w granicach 15 punktów.

POZDRAWIAM
Posted by: Cholo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 07/02/2005 14:51

Jestem ciekaw kursow na jutrzejsze mecze w Profie

Mam nadzieje ze kursy beda zachecajace na mecze

Lietuvosu
Dynama
PAOKU
czy Ventspils


bo Charleroi, Makedonikos, Maroussi Honda
to pewnie po 1,05

moze toto-mix da jakies ciekawe granice punktowe

pozdro.
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 07/02/2005 15:16

17:00 BK Ventspils (LAT) 1.20
RheinEnergie Cologne (GER) 4.00

17:45 Lietuvos Rytas (LTU) 1.30
Aris Egnatia (GRE) 3.20

18:00 Dynamo Moscow (RUS) 1.15
Hemofarm (SCG) 4.55

20:30 Pamesa Valencia (ESP) 1.40
DKV Joventut (ESP) 2.70

20:30 TEC Spirou Charleroi (BEL) 1.90
Lukoil Akademik (BUL) 1.80

20:30 Makedonikos Alfa (GRE) 1.30
Pallacanestro Varese (ITA) 3.20

ULEB Cup, Europa
18:00 PAOK Saloniki (GRE) 1.15
Cholet Basket (FRA) 4.75

18:00 Maroussi (GRE) 1.15
Deichmann Śląsk Wrocław (POL) 4.55


SZczegolnie dziwi kurs na Charleroi, nie kieruje sie tu wynikiem pierwszego meczu tylko i wylacznie... Przeciez oni sa lepsi od tego dziwnego Lukoilu

Ciekawe jaki handicap ustawia na Ventspils... Mysle ze od poczatku beda starali sie odrobic straty i co wiecej - podejrzewam, ze to moze im sie udac

Dziwi kurs na Pamese... W Joventucie zagra już Sean Rooks?

pozdrawiam
Posted by: jarko 33

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 07/02/2005 18:19

w expekt Maroussi - Slask handicap -10.5 1.85 dla mnie slask dostanie wysoko zagra juz bez watsona pozatym slask jest obecnie bez formy z trenerem ktory jest mlody i niedoswiadczony i nie wiadomo czy czasami nie bedzie to jego ostatni mecz pewnie bedzie oszczedzany ignerski ( pozatym jest bez formy w meczu ligowym byl 6 zawodnikiem druzyny przeciwnej gral fatalnie ) jezeli dopisza kibice w grecji to mlodzi zawodnicy slaska moga spalic sie psychicznie
pewnie jutro handi pojdzie do gory
Posted by: gacektyper

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 07/02/2005 19:13

No to macie info z obozu Paoku.

Mulaomerovic out vs. Cholet

PAOK point guard Damir Mulaomerovic will miss the second leg of the ULEB Cup eighthfinals in which his team faces Cholet Basket due to a calf injury. Mulaomerovic could not finish PAOK's Greek League game against Aris Egnatia Bank, in which his team lost 82-65, and is expected to return against Olympiacos on February 16. As such, Mulaomerovic joins Alexander Bashminov and Loukas Mavrokefalidis in the injured list. He led PAOK in the first game against Cholet with 17 points and 12 assists, helping his team to win 75-78 and keep a three-point play for the second game of the two-way series.

pozdro
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 07/02/2005 20:14

Quote:

jezeli dopisza kibice w grecji to mlodzi zawodnicy slaska moga spalic sie psychicznie
pewnie jutro handi pojdzie do gory




Dopisze ich jak zwykle ok 600-800 osób. Tak więc ten argument jakby bez sensu.
Posted by: Slaaawwek

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 07/02/2005 20:44

co powiecie o takich typach??

Lietuvos Rytas - Aris 1
Dynamo Moscow - Hemofarm 1
Pamesa Valencia - DKV Joventut 1
Spirou Charleroi - Lukoil Academic(+2,5) 1
BK Ventspils - Rhein Energie Cologne(+10,5) 1

Posted by: wyz

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 06:39

Quote:

w expekt Maroussi - Slask handicap -10.5 1.85 dla mnie slask dostanie wysoko zagra juz bez watsona pozatym slask jest obecnie bez formy z trenerem ktory jest mlody i niedoswiadczony i nie wiadomo czy czasami nie bedzie to jego ostatni mecz pewnie bedzie oszczedzany ignerski ( pozatym jest bez formy w meczu ligowym byl 6 zawodnikiem druzyny przeciwnej gral fatalnie ) jezeli dopisza kibice w grecji to mlodzi zawodnicy slaska moga spalic sie psychicznie
pewnie jutro handi pojdzie do gory




a czemu go nie bedie?? to jest pewnie info?? a BAW mozna stawiac czy rzuci iles tam punktow

czekam na odp
Posted by: fart?

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 07:16

Quote:

Quote:

w expekt Maroussi - Slask handicap -10.5 1.85 dla mnie slask dostanie wysoko zagra juz bez watsona pozatym slask jest obecnie bez formy z trenerem ktory jest mlody i niedoswiadczony i nie wiadomo czy czasami nie bedzie to jego ostatni mecz pewnie bedzie oszczedzany ignerski ( pozatym jest bez formy w meczu ligowym byl 6 zawodnikiem druzyny przeciwnej gral fatalnie ) jezeli dopisza kibice w grecji to mlodzi zawodnicy slaska moga spalic sie psychicznie
pewnie jutro handi pojdzie do gory




a czemu go nie bedie?? to jest pewnie info?? a BAW mozna stawiac czy rzuci iles tam punktow

czekam na odp




tu masz info:
http://www.e-basket.pl/?news=23176
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 08:39

Heh, Śląsk zwolnił Watsona i zatrudnił niejakiego Adriana Autry - 33 latek z przeszłością gry w ligach włoskiej, francuskiej i rosyjskiej. Ostatnio w Belgi w Pepinster ze śr.10,2 - - prawda taka że normalnie w Grecji z nowym przeciętnym grajkiem Śląsk powinien dostać z 20 w plecak. Ale to niestety Grecja i czy tak będzie - naprawdę nie wiem czy przeskoczą barierę 10 pkt. - raczej tak
Za to wartym gry wydaje sie Cholet w PAOK-u przy granicy 8 pkt. Przy takich problemach PAOK walka będzie na styku i trudno powiedzieć czy akurat na korzyść Greków - sami Vasiliadis, Tamir, Maye i Nielson rady mogą nie dać. No ale jest jeszcze trójka panów z gwizdkami
Posted by: tygrysexx

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 08:57

mam pytanko. postawilem wczoraj w B&W za gruba kase dubelka Rytas+Ventspils na zwyciestwa w meczu. i teraz sobei wymyslilem problem,jesli np druzyna ktora przegrala pierwszy mecz 2 pkt teraz wygra 2 pkt i beda grac dogrywke to rozlicza mi kupon od razu bo wygrali mecz czy bede liczyczyc dopiero po dogrywce(chociaz przeciez nei stawialem a awans tylko na mecz) ?? jest to to tyle neibezpieczne ze po dogrywce druzyna na ktora dalem moze wdupic. dzieki za info
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 08:59

A co z Ventspilsem Sebkos? Wedlug mnie to jest najwazniejszy typ dzisiejszego dnia.Ma do odrobienia 16 pkt,wiec barire 10 powinien pokonac.Tymbardziej ,ze pamietamy te druzyne z dokonan w grupie gdzie kazdemu jest w stanie wrzucic conajmniej 90 pkt,a Koeln to chyba jedna z slabszych druzyn tej rundy.Drugi typ to Lietuvos,ale czy wejdzie z handi.Irytuja mnie mecze tej druzyny,jak chocby z Benfika na wyjezdzie gdzie w ostatniej kwarcie utracili przewage ponad 15 pkt.Co myslisz o tych dwoch meczach Sebkos a takze i inni typerzy,np Brokstar?pozdrawiam
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 09:13

Co do meczu Ventspilsu powiem tak:
W playoff jest inna specyfika gry niz w grupie gdzie grasz każdy z każdym. Koel jest niewątpliwie teraz mocniejsze niż w grupie i jest kilka argumantów które przemawia za nimi.
Po pierwsze wzmocnienie zespołu co potwierdził pierwszy mecz w Koeln. Po drugie bagaż doświadczeń bo przecież spotykają się z Łotyszami po raz czwarty już. Po 3 chyba najważniejsze świadomość przewagi 16 pkt. Łotysze muszą od początku odrabiać straty a Koeln nie są chłopcami do bicia.
Gdy z upływem czasu przewaga Ventspils nie będzie wzrastać będzie coraz trudniej co może doprowadzić tylko do szybkich wymuszonych rzutów za 3 pkt i w konsekwencji nawet porażki.
Oczywiście może się zdażyć że szybko odskoczą na 10 pkt - ale to ndalej nie jest gwarant sukcesu - bo dla łotyszy nie liczy siewin w dzisiejszym meczu tylko AWANS
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 09:56

Czy ktos mogby podac kursy w gamebookers na venspils i z handina Valencie i z handi i na lietuvos i z handi,z gory dziekuje
Posted by: tygrysexx

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 09:59

Quote:

mam pytanko. postawilem wczoraj w B&W za gruba kase dubelka Rytas+Ventspils na zwyciestwa w meczu. i teraz sobei wymyslilem problem,jesli np druzyna ktora przegrala pierwszy mecz 2 pkt teraz wygra 2 pkt i beda grac dogrywke to rozlicza mi kupon od razu bo wygrali mecz czy bede liczyczyc dopiero po dogrywce(chociaz przeciez nei stawialem a awans tylko na mecz) ?? jest to to tyle neibezpieczne ze po dogrywce druzyna na ktora dalem moze wdupic. dzieki za info




odpowie mi ktos??
Posted by: HAGIi

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 09:59

Quote:

Quote:

mam pytanko. postawilem wczoraj w B&W za gruba kase dubelka Rytas+Ventspils na zwyciestwa w meczu. i teraz sobei wymyslilem problem,jesli np druzyna ktora przegrala pierwszy mecz 2 pkt teraz wygra 2 pkt i beda grac dogrywke to rozlicza mi kupon od razu bo wygrali mecz czy bede liczyczyc dopiero po dogrywce(chociaz przeciez nei stawialem a awans tylko na mecz) ?? jest to to tyle neibezpieczne ze po dogrywce druzyna na ktora dalem moze wdupic. dzieki za info




odpowie mi ktos??




rozliczą Ci od razu
Posted by: larsson

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 10:01

Quote:

Czy ktos mogby podac kursy w gamebookers na venspils i z handina Valencie i z handi i na lietuvos i z handi,z gory dziekuje




BC Ventspils v Rhein Energy 1.15 - 4.10
Pamesa Val v Joventud Badalona 1.35 - 2.70
Lietuvos Rytas v ARIS 1.30 - 2.90

Handicapów jeszcze nie ma
Posted by: tygrysexx

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 10:08

Quote:

Quote:

Quote:

mam pytanko. postawilem wczoraj w B&W za gruba kase dubelka Rytas+Ventspils na zwyciestwa w meczu. i teraz sobei wymyslilem problem,jesli np druzyna ktora przegrala pierwszy mecz 2 pkt teraz wygra 2 pkt i beda grac dogrywke to rozlicza mi kupon od razu bo wygrali mecz czy bede liczyczyc dopiero po dogrywce(chociaz przeciez nei stawialem a awans tylko na mecz) ?? jest to to tyle neibezpieczne ze po dogrywce druzyna na ktora dalem moze wdupic. dzieki za info




odpowie mi ktos??




rozliczą Ci od razu




dzieki dobry czlowieku
Posted by: maverick

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 10:29

Śląsk under 153.5

Innego rozwiązania nie widzę, w Śląsku nie ma kto rzucać punktów, jeśli rzucą się szaleńczo do odrabiania strat to zostaną szybko skarceni za to i Honda odstawi ich na 10 pkt, a wtedy po rybkach. Dla mnie będzie to mecz w którym gospodarze uzyskają 6-8 pkt przewagi i będą spokojnie kontrolować przebieg meczu.
Wynik przewidywany: 78:62

Pozdrawiam;
Maverick
Posted by: Bumer

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 11:25

Quote:

mam pytanko. postawilem wczoraj w B&W za gruba kase dubelka Rytas+Ventspils na zwyciestwa w meczu. i teraz sobei wymyslilem problem,jesli np druzyna ktora przegrala pierwszy mecz 2 pkt teraz wygra 2 pkt i beda grac dogrywke to rozlicza mi kupon od razu bo wygrali mecz czy bede liczyczyc dopiero po dogrywce(chociaz przeciez nei stawialem a awans tylko na mecz) ?? jest to to tyle neibezpieczne ze po dogrywce druzyna na ktora dalem moze wdupic. dzieki za info




a jak padnie remis?np. w b&w typuje sie zwyciezce a dogrywki tu nie bedzie.rozlicza po kursie 1,00?
Posted by: tygrysexx

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 11:39

kurde no tym tez mnie zagiales:)))
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 11:59

W sportingbecie pojawily sie kursy na handi -Ventspils -11,Lietuvos -7,czy moze w gamebookers lub unib pojawily sie juz handi?
Posted by: HAGIi

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 12:05

Quote:

W sportingbecie pojawily sie kursy na handi -Ventspils -11,Lietuvos -7,czy moze w gamebookers lub unib pojawily sie juz handi?




W GB jeszcze nie ma
Posted by: tomo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 12:08

Quote:

Quote:

mam pytanko. postawilem wczoraj w B&W za gruba kase dubelka Rytas+Ventspils na zwyciestwa w meczu. i teraz sobei wymyslilem problem,jesli np druzyna ktora przegrala pierwszy mecz 2 pkt teraz wygra 2 pkt i beda grac dogrywke to rozlicza mi kupon od razu bo wygrali mecz czy bede liczyczyc dopiero po dogrywce(chociaz przeciez nei stawialem a awans tylko na mecz) ?? jest to to tyle neibezpieczne ze po dogrywce druzyna na ktora dalem moze wdupic. dzieki za info




a jak padnie remis?np. w b&w typuje sie zwyciezce a dogrywki tu nie bedzie.rozlicza po kursie 1,00?



Ludzie czego tu nie rozumieć?!
Obstawiając zwycięzce obstawiacie tylko iw yłącznie dzisiejszy mecz i tylko i wyłącznie rwegulaminowy czas gry. Tak wiec nie mają tutaj znaczenia wyniki pierwszych spotkań oraz wynik ewentualnej dogrywki.
No więc jeśli ktoś postawił na zwycięstwo Lietuvosu, a ten zremisuje to macie wtope bo obstawiliście, że wygra, jeżeli Lietuvos wygra 1 punktem to wygraliście bo i Lietuvos wygrał mimo tego że Lietuvos odpada z dalszej rywalizacji. Jeżeli Lietuvos wygra 77:75 to mamy do grywke, ale jeśli postawiliście zwycięstwo Lietuvosu to dogrywka was nie interesuje bo w regulaminowym czasie gry Lietuvos wygrał.
Jasne?!?!?!
Posted by: ryf

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 12:22

nie masz racji tomo, chyba nie grasz u bukow internetowych... Przedstawiles sytuacje dla naziemnych i co do nich zgadzam się z tobą, ale w b&w masz kursy bez mozliwosci typowania remisu, więc jeśli będzie wynik 80:80 to mecz siękończy a typ pozostaje w b&w nierozstrzygnięty i jak na moje oko będzie policzony po kursie 1,00. Uwazam również że jeśli będzie 80:78 i dogrywka to będzie liczony wynik łącznie z dogrywką. Ale to tylko domysly
Posted by: tomo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 12:29

No co ciekawe gram właście w BAW i nie nie zauważyłem że tam nie można typować remisu. Czyli w przypadku gdy będzie remis to chyba masz racje (czyli kurs 1.00, no bo w przypadku remisu nie będziemy mieli w tym meczu dogrywki) ale jeżeli Lietuvos wygra 1 punktem to wygracie na 100% mimo iż Lietuvos odpadnie a jeśli wygra 2 punktami to w tym momencie dogrywka nie będzie miała już dla nas znaczneia gdyż obstawiliśmy zakład na zwycięstwo w tylko i wyłącznie w tym meczu i tylko i wyłącznie w regulaminowym czasie gry.
A ja mam takie pytanie: bo jeszcze przynajmniej 2 sezony temu w europejskich pucharach obowiązywała zasada punktów zdobytych na wyjeździe (coś a'la piłka nożna). I jeżeli ta zasada dalej obowiązuje to przy zwycięstwie Lietuvosu 80:78 nie byłoby dogrywki a Lietuvos by odpadł. W myśl tej reguły tylko wynik 77:75 dawałby dogrywke. Z tym że nie wiem czy ta zasada jeszcze obowiązuje, czy tez została już zniesiona?
Posted by: tomo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 12:37

Reasumując:
W Betandwin stawiamy na zwycięstwo danej drużyny w dzisiejszym meczu, a nie na jej awans.
Tak wiec bez względu na rozmiary zwycięstwa Lietuvosu wygramy równiez i my, nawet jeśli Lietuvos wygra tylko 1 punktem i odpadnie z pucharów, bądź wygra 2 punktami i będziemy mieli dogrywkę.
Jedynym punktem spornym pozostaje wynik remisowy, gdyz w przypadku remisu w dzisiejszym meczu dogrywki nie będzie...
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 12:49

fajnie bedzie jak Lietuvos np. wygra 2
Bedzie dogrywka i tam wtopią

Wtedy dopiero będą dymy :D:D

Ventspils -8.5 + Lietuvos to moj ostrozny wybór dzisiejszy

Co do Maroussi -10.5, to żywię nadzieję że do jutra kursy nie pospadają / handi nie wzrosnie

no ale nic pozdr
Posted by: ryf

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 12:55

5150 Lietuvos Rytas - Aris Egnatia Bank
Stawki są zwracane w przypadku remisu. Łącznie z dogrywką.

Tak to podali w Unibet i pewnie w b&w jest podobnie... czyli jeśli będzie remis np. 77:77 to liczone po kursie 1,00.
A jeśli będzie 80:78 i dogrywka to liczy się wynik po dogrywce... Więc lepiej Lietuvos niech wygrywa 1 pkt niz dwoma hahaha
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 13:37

Muppet,gdzie masz na Ventspils -8.5?
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 13:39

Tak w ogole to gdzie jest najnizszy handi na Ventspils u bukow netowych?
Posted by: Misiek

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 14:25

Quote:

Tak w ogole to gdzie jest najnizszy handi na Ventspils u bukow netowych?





-7.5 expekt


@1.25 ml
Posted by: Misiek

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 14:42

Edytować już nie mogłem...

Od razu po awarii było -7.5 i 1.25 na mecz...obecnie już :

-10.5 i @1.10
Posted by: Slaaawwek

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 16:57

Ventspils - RheinEnergie -10,5 ja grałem to na ekspekcie za 1,85
Posted by: tomo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 17:02

No to się tak nie ciesz.
Mamy wynik 46:32 więc jeszcze może się duuużo wydarzyć przez 2 kwarty.
Posted by: Misiek

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 19:42

Quote:

Ventspils - RheinEnergie -10,5 ja grałem to na ekspekcie za 1,85




Sławku z Jastrzębskiego Węgla...

A teraz się zastanów chwilkę...i sam sobie daj odpowiedź czy Twój post był 'mądry' ;-) ?

Jest HT 46-32, a Ty ogłaszasz że zagrałeś -10.5 na Ventplis...

A ja tam zagrałem sobie do comba @1.10

ps: To Wasze Jastrzębie nie ma szans z AZS Częstochowa ;-)
Posted by: paweldworzanczyk

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 20:07

dzis gra slask???? nie moge znalesc ich wyniku czy graja jutro ?proshe o info
Posted by: aker

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 20:43

Maroussi Honda vs. Deichmann 9 Feb. godz. 18:00
Posted by: Cholo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/02/2005 20:43

Quote:

dzis gra slask???? nie moge znalesc ich wyniku czy graja jutro ?proshe o info




graja jutro


a Dynamo Moskwa dało ciała na calej liniii
a Ventspils pokazal Niemcom kto rzadzi


pozdro.
Posted by: hunter

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 09/02/2005 11:25

Misiek co tak bardzo boli zeszły sezon i MEGA porażka ?:) :P
Posted by: lupus

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 10/02/2005 08:02

Gdzie jest ten co polecal under na Slasku, eheheh
wszystko siadlo mi to co dalem z ULEB i euroligi tylko nie ten under
Posted by: Cholo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 28/02/2005 16:25

Juz jutro ULEB CUP powraca na europejskie parkiety

Kursy z Profa:

N21 Charleroi-Valencia 2.42 16 1.58 2.1 1.44
N22 PAOK-Wilno 1.7 15 2.2 1.53 1.92
N23 Maroussi-Kozani 1.45 16 2.8 1.33 2.38
N24 Vrsac-Ventspils 1.76 15 2.11 1.58 1.85

Kursy z Totomixa:

2301 PAOK-LIETUVOS KOSZ ULEB CUP - 1.70 15.00 2.15 1.53 1.88
2302 PAOK-LIETUVOS H(0-3) KOSZ ULEB CUP - 1.90 15.00 1.90 1.69 1.69

2303 HEMOFARM-VENTSPILS KOSZ ULEB CUP - 1.70 15.00 2.15 1.53 1.88
2304 HEMOFARM-VENTSPILS H(0-3) KOSZ ULEB CUP - 1.90 15.00 1.90 1.69 1.69

2305 MAROUSSI-MAKEDONIKOS KOSZ ULEB CUP - 1.40 17.00 2.95 1.29 2.51
2306 MAROUSSI-MAKEDONIKOS H(0-6) KOSZ ULEB CUP - 1.90 15.00 1.90 1.69 1.69

2307 CHARLEROI-VALENCIA KOSZ ULEB CUP - 2.35 16.00 1.60 2.05 1.45
2308 CHARLEROI-VALENCIA H(4-0) KOSZ ULEB CUP - 1.90 15.00 1.90 1.69 1.69

Zapraszam do dyskusji

pozdro.
Posted by: ziomek-domek

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 28/02/2005 19:08

proponuje zalozyc nowy temat TOP 8
Posted by: tomo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 28/02/2005 21:16

Błąd w B&W!!!

Wystawili (przypadkowo?) handicap +1.5pkt na Marousi po kursie 1.85, podczas gdy na zwykłe zwycięstwo Marousi jest jedynie 1.30.

Teraz wystarczy postawić pewną kwotę X na tten handicap +1.5 dla Maroussi, potem ok. 55-60% kwoty X na zwycięstwo Makedonikosu i bez względu na wynik macie czysty zysk!!!
No a gdyby Makedonikos wygrał 1 punktem to oba typy by weszły i byłoby genialnie, ale to już raczej mało prawdopodobne...

Korzystajcie dopóki się nie kapną, że coś nie gra!!!
Posted by: kurecki

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 28/02/2005 21:29

GRAJCIE TO!!! Ewidentna pomylka B&W...wystarczy dac np 100 na maroussi+1,5 - bedzie 185 i 50 na Makedonikos-bedzie 160... brawo tomo!ja zdazylem...
Posted by: tomo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 28/02/2005 21:34

Już po ptokach...

Musięli się kapnąc bo zniknęła cała oferta na jutrzejszy ULEB.

Ciekawe ile osób zdążyło...
Posted by: kurecki

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 28/02/2005 21:38

Heheehe...szybko czytaja to forum:) ale jestem ciekawy bardziej czego innego, czy dadza za to zwrot stawek czy puszcza:) zoabczymy jacy sa uczciwi... no ale to dobra wiadomosc przed snem.Milego grania jutro!
Posted by: tomo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 28/02/2005 21:42

No tak tylko że jak daliby zwrot to tylko za ten handicap, a to co poszło na zwycięstwo Makedonikosu zapewne poszłoby się jebać więc niebyłoby tak kolorowo.
Jednak z tego co wiem to do tej pory B&W płacił za swoje błędy i kupony rozliczał jak należy...
Posted by: kurecki

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 28/02/2005 21:49

Racja, racja...Mysle ze sie nie zawiode na nich:) Dotychczas nie zrobili mi zadnego numeru i oby tak dalej, bo sie pogniewamy... Zobaczymy...pozdr
Posted by: lopi

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/03/2005 12:02

czutajac to mam w pamięci jak w zesżłym roku tez odstawiłem podobny zakład i były zwroty !! więc poczekajcie ludize az wam rozlicza i bo ja sie wtedy bardzo cieszyłem !
pozdrawiam
LOPI
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/03/2005 13:56

bEDA ZWROTY.tAK BYLO W MECZU PANELLINOS-mAROUSI BYL HANDI +8,5 NA MAROUSI I BYL ZWROT
Posted by: lupus

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/03/2005 14:23

Tymczasem Marosussi znkiklo z B&W calkowice, jest tylko spread, ale nawet nie ma na zwyciestwo gospodarzy
Posted by: GBocian

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/03/2005 15:30

Wszystkie opcje już są w B&W
Posted by: basted21

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/03/2005 17:15

widzieliscie ten przekret w szwedzkim hokeju!!!!!!!1Soodertalje za 2.20hehehehehepewniak sprawdzcie tabele ja bym dal 1.20
Posted by: basted21

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 01/03/2005 17:17

sorki koszu!!!!!!!!
Posted by: lupus

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 02/03/2005 06:48

pojawilo sie pozniej w B&W ale i tak przegrali, co za fuks ze na to nie postawilem, a udalo sie wygrac an czym innym(mieszanym z pilki i kosza)
Posted by: _Carola_

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 07/03/2005 19:04

na jutro jak dla mnie a tylko dwa enssowne pytania :
1 chyba z odpowiedzia czyli lietuvos dom 1 1.30 na przyklad w toto
no i pytanie numer 2
hemofarm(+7,5)
czyli awans hemofarmu w toto równiez

jetem pod wrazeniem ostatniej kwarty hemofamu u siebie oraz meczu w moskwie z dynamem, bogavac, hukic, meeking, cumings,popovic oraz topic mocna 6 zawodnikow

kontra lenzy, love,vitols, wright i podstawowe pytanie

czy lotysze byli juz tak pewnie zwyciestwa wyraznego u siebie ze odpuscili ostatnia kwarte w vrsacu, zeby jacykolwiek kibice przyszli u nich , czy po prostu jak przyszlo do prawdziwej koszykowki to okazali sie az tak slabi.
w meczu grupowym 83-94 vrsac przegral na lotwie, jednak wtedy byl to mecz o nic , no i grali vencvargas i blums w ventspilisie, natomiast goscie byli bez meekinga, sklaniam sie jako dosc wyraznie do hemofarmu jutro, choc doskonale pamietam co z kolonia zrobili lotysze u siebie - sestokas i skrimant zazwyczaj u siebie graja o wiele lepiej niz na wyjazdach , i tu widze kłopot, bo 3 amerykanow gra na wyrownanym poziomie u lotyszy

do zagrania jeszcze byc moze makedonikos , ktory osatnio wyraznie w lepszej formie od morousi i to chyba na tyle, bo pamesa to jedna wielka niewiadoma, czy bedzie im sie chcialo a kurs na 1 smiesznie maly
Posted by: Vipek

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 07/03/2005 22:20

Quote:

na jutro jak dla mnie a tylko dwa enssowne pytania :
1 chyba z odpowiedzia czyli lietuvos dom 1 1.30 na przyklad w toto
no i pytanie numer 2
hemofarm(+7,5)
czyli awans hemofarmu w toto równiez

jetem pod wrazeniem ostatniej kwarty hemofamu u siebie oraz meczu w moskwie z dynamem, bogavac, hukic, meeking, cumings,popovic oraz topic mocna 6 zawodnikow

kontra lenzy, love,vitols, wright i podstawowe pytanie

czy lotysze byli juz tak pewnie zwyciestwa wyraznego u siebie ze odpuscili ostatnia kwarte w vrsacu, zeby jacykolwiek kibice przyszli u nich , czy po prostu jak przyszlo do prawdziwej koszykowki to okazali sie az tak slabi.
w meczu grupowym 83-94 vrsac przegral na lotwie, jednak wtedy byl to mecz o nic , no i grali vencvargas i blums w ventspilisie, natomiast goscie byli bez meekinga, sklaniam sie jako dosc wyraznie do hemofarmu jutro, choc doskonale pamietam co z kolonia zrobili lotysze u siebie - sestokas i skrimant zazwyczaj u siebie graja o wiele lepiej niz na wyjazdach , i tu widze kłopot, bo 3 amerykanow gra na wyrownanym poziomie u lotyszy

do zagrania jeszcze byc moze makedonikos , ktory osatnio wyraznie w lepszej formie od morousi i to chyba na tyle, bo pamesa to jedna wielka niewiadoma, czy bedzie im sie chcialo a kurs na 1 smiesznie maly


]

Polecam wizyte w "Maratonie Uśmiechu"
Posted by: Kambala

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 07/03/2005 22:26

"w meczu grupowym 83-94 vrsac przegral na lotwie, jednak wtedy byl to mecz o nic , no i grali vencvargas i blums w ventspilisie, natomiast goscie byli bez meekinga, sklaniam sie jako dosc wyraznie do hemofarmu jutro, choc doskonale pamietam co z kolonia zrobili lotysze u siebie - sestokas i skrimant zazwyczaj u siebie graja o wiele lepiej niz na wyjazdach , i tu widze kłopot, bo 3 amerykanow gra na wyrownanym poziomie u lotyszy"

Oj panie KArol, niezly bajkopisarz z pana , prawie Andersen !!!! w 3 kolejce mecz o nic ?????? MEGALOL - Ventspils prowadzil juz ponad 20 jak mnie pamiec nie myli , w Vrsacu w ostatnim meczu gdyby nie krotka lawka (blums i vecvagars out) oraz ilość fauli popelnionych to mecz rewanzowy bylby prawodopodobnie tylko formalnoscia
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 08:05

Tak _Carola_ - przebieg 4 kwarty we Vrsacu został ustawiony przez b.dużą ilość fauli podstawowych zawodników Ventsplisu. 6 pkt jest jak najbardziej do odrobienia, bo Łotysze to zespół a nie indywidualności jak Dynamo.
Posted by: KRAJAN

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 08:43

Typy na dziś:
1) Lietuvos Rytas - PAOK - jako pewniak /1.25/
+2/3
BK Ventspils - Hemofarm 1(-7,0)
Pamesa Valencia - Spirou Charleroi 2(+10,0)
Zalgiris Kaunas - Climamio Bologna 1
i jeden singielek grubiej:
BK Ventspils - Hemofarm 1(-7,0)

Ad1) Choć nie lubię typować spotkań z udziałem greckich drużyn (ta liga jest popaprana), jednak nie sądzę aby litwini nie odrobili strat i nie znaleźli się w dalszej fazie rozgrywek. Ale hp ustawine jest na poziomie 7,5/8,5pkt. Nie przeczę, że jest do pokonania - ale sądzę że meczyk będzie wyrównany i wynik właśnie będzie oscylował wokół tegoż wyniku. Przewiduję 6,7pkt gospodarzy.
Ad2) Łotysze powinni spokojnie wygrać już Serbii, ale troszkę źle zagrali taktycznie (czwarta kwarta!). Dziś przewiduję sromotny odwet i nie zdziwię się gdy Czrnogócy wyjadą z Łotwy z bagażem ponad 20pkt.
Ad2) Zespół Belgijski z bardzo mikrymi szansami na udany rewanż, ale jest to drużyna posiadająca charakter i wolę walki, a Pamesa pokazała nie jednokrotnie, że koncentracja nie jest jej najmocniejszą stroną. Jeżeli Spirou nie będą na siłę próbowali odrobić strat z pierwszego spotkania - mecz powinien toczyć się na styku. Nie wykluczam zwycięstwa gości, ale Hiszpanie napewno nie pozwolą na wykluczenie siebie z dalszych rozgrywek.
AD3) Później w temacie "Wtopoliga"
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 10:50

BK Ventspils (LAT) - Hemofarm (SCG)

w pierwszym meczu druzyna z łotwy uległa serbom 99-93 ale wcale nie była drużyną gorsza cały mecz prowadziła dosc wyraznie ale niestety w tym meczu sedziowie nie sprzyjali graczom z venstpilsu 4 zawodników w pierwszej piątki spadło za 5 fauli co bylo rownoznaczne z wpuszczeniem rezerwowych graczy w 32 minucie meczu lotysze prowadzili 68-83 no ale wtedy zaczeli pokolei spadac za faule MVP rozgrywek grupowych Wright ,Petersons ,Skirmants i Vitols ..... na dodatek w pierwszym meczu nie grali dwa podstawowi gracze venspilsu Arnis Vecvagars Janis Blums ktorzy najprawdopodobniej dzis wystapia ....... jak dla mnie venstpils jest obok pamesy jest glownym kandydatem do wygrania pucharu uleb maja naprawde bardzo dobry skład i niezłego trenera jakim jest Karlis Muiznieks .....w poprzedniej rundzie venspils pokonal druzynie z koln przegrywajac na wyjezdzie 93-77 a pozniej u siebie wygrywac 90-58 wiec jak widac lotysze do druzyna glownie swojego parkietu .... los tak chcial ze w fazie grupowej rowniez spotkamy sie te dwie druzyny wtedy dwa razy byla lepsza druzyna łotewska pokonujac kolejno serbów 94-83(home) i 102-97(away) ........ hemofarm cóz o tej druzynie moge powiedziec na wstepie to ze wyeliminowali w poprzedniej rundzie najwiekszego pretendenta do wygrania uleb cup dinamo moskwa wygrywaja w rosji 96-75 ...... ale wowczas to grali na wrecz kosmicznej skutecznosci za 3 pkt oddajac 13 rzutów trafili az 12 co daje im 92% czyli taka skutecznoc jaka nie maja najelpsi gracze w NBA w lini rzutów osobistych ..... mysle ze w tym meczu moze byc tylko jeden zwyciesca a moga nim byc tylko i wylacznie Łotysze ......mysle ze rowniez mozna łapać handi na venstpils chyba ze bedzie on wiekszy niz 8 pkt ....
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 10:50

Lietuvos Rytas (LTU) - PAOK Saloniki (GRE)

jak dla mnie w tym meczu nie ma innej mozliwosci niz zwyciestwo litwinów co prawda do druzyny z grecji wracaja mulaomerovic i bashimov ale litwini sa na tyle mocni ze powinni sobie poradzic Javtoksa Stelmahers Nesby i reszta elity zrobi wszystko by awansowac do pólfinalu .... przed sezonem litwini byli uznawani za jednych z faworytów do zdobycia trofeum ale niestety przykra kontuzja ich super strzelca House strasznie oddaliła droge na triumf .....w pierwszym meczu wygrała druzyna z paoku pokonujac wicemistrzów litwy i obecnych liderów ligi litewskiej 74-71 mimo tego iz lietuvos prowadzila tez czesc meczu nagle w polowie 4 kwarty nastapila niemoc lietuvosu przegrali ten fragment gry 8-0 ulegajac grekom roznica 3 pkt ale dlatego ze glupi faul na 4 sekundy przed koncem złapał javtokas i gracze z grecji rzucali osobiste ...... w poprzedniej rundzie druzyna z litwy pokonała rowniez druzynie grecka aris saloniki awansując dzieki temu iz rzucili dwa puknty wiecej niz grecy natomiast PAOK wyeliminowali cholet męczac sie z nimi po naprawde zacietej walce pokonując ich dwukrotnie roznica 3 pkt .... mysle ze handi na lietuvos mozna dac o ile nie bedzie on wiekszy niz 5 pkt .....
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 10:51

Makedonikos Alfa (GRE) - Maroussi (GRE)

pierwszy mecz tych druzyn wzbudzil sporo emocji przed meczem zapowiadano ze maroussi rozniesie kozani tak jednak sie nie stalo makedonikas wygral 92-89 kontrolujac calutki mecz i prowadzac prawie całe spotkanie ....tak naprawde w kozani gra 6 graczy Lukovski Hutson Canak Papamakarios Rimac Mickael i wlasnie ostatnich dwoch zagralo super zawody w pierwszym spotkaniu zdobywajac kolejno 22 i 24 pkt .... jednym slowem byli nie do powstrzymania ale co by bylo gdyby gracze makedonikosu zaczeli lapac faule ? mysle ze w pierwszym meczu im sie udalo teraz marousi wyciagnie wnioski z pierwszego meczu i pokona gospodarzy w koncu to maja bardziej wyrównana kadre .... maja wieksze pole manewru .... i gdy wyelimuja te nie potrzebne straty w waznych momentach gry to moa pokonac makedonikas bo do potentatów oni nie nalezą swiadczy o tym zajmowana dopiero ósma pozycja w lidze greckiej gdzie maroussi jest wiceliderem majac tylko jedno zwyciestwo mniej niz panathinaikos ktory ma niesamowitą pake ...... Sekulic bedzie chcial sie zrewanzowac za pierwszy slaby mecz w ktorym rzucil 8 pkt teraz bedzie robil wszytsko by sie zrehabilitowac jesli Blakney Stewart Spanoulis zagraja tak dobrze jak w piewszym meczu i z dobrze dysponowanym sekuliciem i smiljaniciem na dodatek ten ostani obchodzi dzis urodziny czyz nie pieknym prezentem byl by awans do polfinalu maroussi jest w stanie wygra roznica dziesieciu punktów ..... gram ten mecz 7/10 wiekszosc buków daje wieksze szanse na zwyciestwo makedonikosu wiec handi na maroussi jest wskazany ......
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 11:03

Co sądzicie o meczu 2 greckich zespołów ???
Ja chcę zagrać na Maroussi. Kurs w expekt 2.2 A handi +3. W pierwszym meczu przegrali, ale uważam ich za lepszy zespół. W lidze greckiej Goście współliderują z Panatą, a Makedonikos jest dopiero 9.
Wchodzę tez w handi dla Ventspilsu. Muszą wygrać 7 żeby awansować to wygrają. No chyba że Hemofarm powtórzy skuteczność z meczu z Dynamem.
Posted by: adriano

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 11:46

B&W chyba odrobine przesadziło z handi na pamese, +12.5 na Belgów biore w ciemno.
A co do najciekawszego spotkania na Łotwie zgadzam sie z Carolą i dziwie się, że co niektórzy piszą, że Ventspils wygra 20stoma punktami, śmiech na sali, przecież Hemofarm to nie Kolonia, wg mnie zapowiada sie zaciety mecz z lekkim wskazaniem na Łotyszy.
Posted by: g00niek

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 12:45

Tak jak juz pisaliscie to co sie stalo we Vrascu nie dzieje sie zbyt czesto.. Wright, Vitols, Skirmants i Petersons spadli za przewinienia. I z 15 punktow przewagi zrobilo sie na koniec 6 deficytu. Ventspils jesli rozpocnie dostatecznie skoncentrowanyto moze pozamiatc juz w pierwszej polowie. IMO sa glownym kandydatem do zdobycia pucharu ULEB. Dzisiejsze 6 punktow to nie tak duzo.. Handi u bukow rośnie jednak szybko a kursy na ML tez oczywiscie polecialy w dol... Niemniej Ventspils dzis wyglada na ladny typ

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: _Carola_

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 14:44

ok przekonaliscie mnie z basketu poleci dzis
:
lietuvos-paok 1
vensplis-hemofarm 1

oraz
lietuvos(-7,5) 1
ventspilis 1
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 15:08

A ja zagram Handi na Geków z Salonik +7,5.
Lieuvos nie raz nie dwa zawodził już (przypominam rok temu) a PAOK to b.solidna firma i to powinien być mecz na styku.
Co do Ventsplisu - kurde chyba jednak handi na Vrsac.
Biorę także handi na Belgów w BAW +12 - pozdro
Posted by: anty_ubek

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 15:13

Love over 14,5
Posted by: Netron

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 17:55

ale młotek... to jakie ty bys chcial kursy..? Dobre sa
Posted by: adriano

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 17:59

hemo w następnej rundzie, bardzo mnie to ucieszyło, myśle, ze teraz są faworytem nr 1 do wygrania ulebu
Posted by: _Carola_

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 17:59

panowie , noooo vrsac z handi jednak wlazl , a ja tutaj taka jazde dostalem hehehe, ok mam na 1 na ventspils , ale , niech letuvos wygra bo w sumie poszli tylko na 1
Posted by: szymi_zdobywca

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 18:56

ale sie przejechalem na Ventspils BK - Hemofarm
a chcialem grac undera zamiast hc

TYLE kasy
Posted by: mark_lithuania

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 19:19

jestesmy w 1/2 Ulebu !!!!!co za widowisko z -17 do +9 doprowadzic,Nesby-Shtelma-Szliazas heeero od dnia dzisiejszego ,Tajron po powaznej rozmowie z Mohoriczem dotyczacym pozostania w drozynie odpracowal na maxa,obrona + atak ,jego strzelaninka za 3pnk !w sumie ponad 20pnk.
Mr.Benitoo ze nie zagra Mula ,Baszminow bylo wiadomo od wczoraj ,blednie info zaczerpales ,,oraz finisz pierwszego meczu byl inny ,zakonczyl sie rzutem Gogo wspolnie z syrena.
Pozdrawiam
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 08/03/2005 21:54

mark_lithuania no wiem i chyle czoła ale to są informacje z najbardziej znanego forum na swiecie nie bede podawal nazwy bo chyba kazdy wie o jakie forum chodzi ......a niestety nie znam greckiego i nic nie zdołałem wyczytac z oficjalnej strony ..... ale wazne ze wszytskie trzy typy weszly i kolejny piekny dzien za mna

Lietuvos Rytas vs. PAOK 76-65

Makedonikos vs. Maroussi Honda 75-76

BK Ventspils vs. Hemofarm 82-77
Posted by: KRAJAN

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 09/03/2005 06:31

Quote:

hemo w następnej rundzie, bardzo mnie to ucieszyło, myśle, ze teraz są faworytem nr 1 do wygrania ulebu



chyba ochuj,,,,
Pozdrawiam
Krajan
Posted by: Kambala

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 09/03/2005 09:50

Dostałes jazde Karolku za to ze piszesz bzdury, ze niby mecz byl o pietruche itp a co do Vrsacu ,nigdy nie byli kandydatem nr 1 do zwyciestwa i nigdy nie beda póki Valencia i Lietouvos graja dalej w pucharze
Posted by: adriano

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 09/03/2005 12:50

Quote:

Quote:

hemo w następnej rundzie, bardzo mnie to ucieszyło, myśle, ze teraz są faworytem nr 1 do wygrania ulebu



chyba ochuj,,,,
Pozdrawiam
Krajan


Kolego Krajan, kultury troche. Wyraziłem tylko i wyłącznie swoje zdanie i uszanuj je. Śmiać mi sie chciało wczoraj jak pisałeś, że Hemofarm wyjedzie z Łotwy z bagażem 20stu punktów, co zresztą pisałem (patrz kilka postów wyżej).Także ochłoń troche i zastanów sie zanim coś napiszesz.

Pozdrawiam
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 21/03/2005 22:02

No to mamy półfinały

Pamesa vs Lietuvos

Pamesa
Hiszpanie z nowym trenerem, Chechu Mulero zastąpił Pablo Laso. Powodem była zapewne obniżka formy Pamesy w ostatnich meczach, w ACB poniesli 6 porazek z rzedu... Inna sprawa, ze nie z jakimis totalnymi ogorami, wiec powiedzmy ze to jest wytlumaczalne

Teraz wszystko chyba wrocilo do normy - w weekend ograli Caje San Fernando (84:78, po doskonalym poczatku jakby stracili koncentracje, ale w pelni kontrolowali to spotkanie, wychodzac na prowadzenie pod koniec), doskonaly mecz rozegral Ademola Okulaja i jak zawsze Igor Rakocevic. Ponadto wraca Rigaudeau i sklad Pamesy prezentuje sie naprawde imponujaco: Okulaja, Rigadeau, Rakocevic, Oberto, Tomasevic, Yebra, Montecchia - a praktycznie nie ma miejsca dla takich zawodnikow jak Julian czy Kammerichs (Luengo wciąż nie w pełni sił), też przecież reprezentujących b. wysoki poziom.

Na pewno przed wlasna publicznoscia (dotychczas rewanze w 1/8 i 1/4 PAmesa grala u siebie, majac juz pewna zaliczke) Hiszpanie (ekhm ) będą chcieli wygrac jak najwyzej. W Walencji w hali bedzie ok. 6000 kibicow, jednak w Wilnie czeka ich spotkanie z 11000 litewskich fanatykow

Na pewno Pamesa to lepsza 'marka', maja wiekszy potencjal, ale nazwiska nie graja... I tego nalezy sie obawiac

Bo ostatni kryzys jest zastanawiajacy - co bedzie, jesli mecz z przecietna Caja San Fernando, nie przelamal wcale tej antypassy?

Lietuvos to zespol tak naprawde bez gwiazd. Bo zaden Nesby (no, może on ), Javtokas czy inny Stelmahers to nie sa zawodnicy nie do zatrzymania - a za takich uwazam np. Oberto czy Rakocevica (jesli beda grali 'swoje'). Gorzej jesli zaczna jakos niesamowicie bronic - a zapewne zaczna, zaczna trafiac seryjnie trojki - a prawdopobnie zaczna...
Nie zagra Jasaitis, a to dosyćistotny gracz dla Lietuvosu. Nie wiadomo co z Mujezinovicem, jest po kontuzji, pewnie bedzie w skladzie, zagra jesli bedzie musial, ale chyba nie ma sie co go obawiac.

Wydaje mi sie, ze na Lietuvos jest duza presja wyniku na Litwie - wszyscy chcieliby zobaczyc ich za rok w Eurolidze u boku Żalgirisu, a sa naprawde blisko celu. Zalgiris w top16 przegrywa na razie wszystko, wiec ostatnia nadzieja rozkochanych w baskecie Litwinow, to wlasnie Lietuvos. Sprostają presji?

Kluczem będzie walka na deskach, bo obrone zakladam b. mocną, każda akcja bedzie wazna. Lietuvos doskonale radzi sobie w tym elemencie gry, ale Pamesa nie ma pod koszem maciasów, żeby tu byly jakies wielkie roznice, tak więc ten element gry oceniam mniej wiecej remisowo

Lietuvos w rewanzu z Paokiem rzucil 76 punktow, z czego 27 z rzutow wolnych! Nie widzialem tego meczu, wiec nie wiem z czego to wynika, bo PAOK raczej ma dobra defensywę...

Tak więc, podsumowując, nie będzie to mecz 'do jednej bramki', jednak zdecydowanie więcej argumentow przemawia za gospodarzami:
- skillsy zawodnikow
- wlasna publicznosc
- nowy trener, duza mobilizacja z wielu powodow - przede wszystkim dlatego, ze wiedza, iz wtopa moze sie dla nich b. zle skonczyc (w perspektywie rewanzu)
- Rakocevic - Okulaja - Oberto
- szerszy sklad od Lietuvosu
- duza szansa na zniwelowanie atutu Lietuvosu - czyli zbiorek (tym wygrywali niejeden mecz, jesli Pamesa nawiaze z nimi walke na deskach, to bedzie dobrze )
- Rigaudeau to zawodnik juz z deczka stary, ale doskonaly obrona - mysle, ze moga go oddelegowac do krycia Nesby'ego, zobaczymy jak to sie skonczy, ale chyba 5/9 za 3 juz Tyrone nie powtorzy

Pamesa powinna to wygrac, pytanie tylko - czy pokryją handi? A to ja juz nie wiem, tylko pisze co mysle o tym meczu, a jutro podejme decyzje co robic (w oparciu o uwagi innych rowniez )

Drugim polfinalem jest mecz Hemofarm - Makedonikos

Ciezka sprawa. Hemofarm doskonale radzi sobie w tym sezonie, jest liderem ligi adriatyckiej, a w ULEBie u siebie jest rowniez trudny do pokonania.

Makedonikos zajmuje w swojej lidze 7. miejsce, ogolnie to dosyc dziwny team, duzo lepiej graja w Ulebie, niz w ESAKE. Ich gra opiera sie trio Rimac - Mickael - Hutson, wspieranych przez Lukovskiego, ktory jednak gra mocno srednio w tym sezonie. Silna bronia Makedonikosu na pewna sa rzuty 3punktowe, ale graja z Hemofarmem, ktory juz niejednych odprawil z kwitkiem za sprawą 'trojek'. Problemem Grekow jest na pewno wąski sklad, maja cienkich zmiennikow - jesli pojawia sie klopoty z faulami, to Hemofarm ma ich w garsci.
A kluczem do tego meczu bedzie dobra obrona - wiec faule sa nieuniknione. Tylko, ze mysle ze Hutson i Mickael beda po prostu 'odpuszczac' i ta defensywa bedzie dziurawa jak ser szwajcarski, wiec nie ma co oczekiwac meganiskiego wyniku.

I tutaj widze przewage Hemofarmu. W samodyscyplinie zawodnikow - wiedza o co graja, wiedza ze stoja przed olbrzymia szansą - teamy bałkanskie zawsze imponowaly zdyscyplinowaniem, przeciwnie do Grekow...

Ostatnio Hemofarm wygrywal z Olimpia Lublana, z Cibona Zagrzeb (na wyjezdzie), w swojej hali sa praktycznie 'nie do ugryzienia'. Maja bardzo wyrownany sklad, swietnie rzucaja za 3, a jak trzeba to i bronic potrafią

Wydaje mi sie, ze Hemofarm jest wszechstronniejszy od Makedonikosu i zdolny do rownej gry przez 40 minut. Powinni wygrac, a z handicapem chyba lepiej uwazac

Gdybym musial wybierac opcje handicapowe (expekt), zagralbym:
Makedonikos +6.5
Pamesa -6.5


Ale jesli o ML chodzi, to Hemofarm i Pamesę...

czekam na Wasze opinie,
pozdr
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 22/03/2005 08:47

Co tu dodać _muppet_ - podpisuje siępod tym co napisałeś - najbardziej pod liniami -6 Valenci i +6 Makedonów - pozdro
PS. Czasu jeszcze sporo moze coś ciekawego w ciągu dnia się ujawni
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 22/03/2005 09:32

Wkurza mnie ten Uleb dzisiejszy

Z jednej strony atuty Pamesy mowia same za siebie, z drugiej strony czuje, ze jednak moga dostac po dupie.

Sa bardziej zdyscyplinowani i jednak mniej chimeryczni od tych wszystkich argentynczykow itd. Spokojny jestem o Oberto i Rakocevica, w miare o Okulaje, ale co bedzie dalej to juz zagadka - potencjal maja zeby wygrac to i 20 punktami, ale takiej opcji to w obecnej formie Walencji nie ma chyba co brac pod uwage

Natomiast co do Hemofarmu, to jakby na to nie spojrzec, sa lepszym zespolem od Cibony Zagrzeb - a czy gdyby byl mecz Cibona vs Makedonikos, ktokolwiek mialby watpliwosci z postawieniem '1' ?

Martwi tylko postawa w meczach u siebie z Dynamem (no, tam dyspozycja 'trojkowa' ruskich zalatwila im minimalna wygrana) i szczegolnie z VENTSPILSEM, kiedy tak naprawde wygrali tylko dzieki temu, ze goscie pospadali za faule

ALE

czy Makedonikos bedzie mial komfortowa sytuacje jesli o te faule chodzi? Otóż nie sądzę - Vrsac gra szybki, kombinacyjny basket, z duza iloscia asyst (srednia o 3 asysty wieksza niz Grekow), trudny do zatrzymania - sa dwie opcje:
1. makedonikos broni mocno = fauluje = ma problemy, bo maja do gry tak naprawde 6-7 wartosciowych zawodnikow, a zejscie rimaca/mickaela/hutsona oznacza mocne oslabienie opcji ofensywnych. (ponadto podobno Lukovski byl chory ostatnio)
2. Makedonikos odpuszcza = hemofarm punktuje = hemofarm ma lepszy defence = hemofarm wygrywa

To teoria, ale jakies zalozenia trzeba przyjac

Dlatego przeczucie (nielogiczne) mowi mi: Lietuvos i Hemofarm -15

A logika, podpowiada - Pamesa spokojnie, Hemofarm na styku

no i co tu począć? :/
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 22/03/2005 09:39

Logika _muppet_ - logika
No przynajmniej tak na razie myślę.
Pozatym w BAW chyba warto dać Rakocevica over 15,5 bo to niekwestionowany lider zespołu jeśłi chodzi o pkt od początku sezonu
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 22/03/2005 09:47

Nie mozna edytowac, a zle mi sie napisalo

powinno byc o tak:
Dlatego przeczucie (nielogiczne) mowi mi: Lietuvos i hemofarm na styku

A logika, podpowiada - Pamesa spokojnie, Hemofarm -15


Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 22/03/2005 15:35

Dobra, ostatecznie:
Hemofarm -6.5 + Pamesa ML

ale stawka 2/10

no feelings - no game

pozdrawiam zyczac ciekawych spotkan dziś wieczór (chociaz odnosze wrazenie ze tylko sebkos ma zamiar sledzic te mecze oprocz mnie )
Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 22/03/2005 15:51

Quote:

Dobra, ostatecznie:
Hemofarm -6.5 + Pamesa ML

ale stawka 2/10

no feelings - no game

pozdrawiam zyczac ciekawych spotkan dziś wieczór (chociaz odnosze wrazenie ze tylko sebkos ma zamiar sledzic te mecze oprocz mnie )



co Ty muppet...
Ty po prostu wszystko już napisałeś i przedstawiłeś....
PS
ja też nie czuję Pamesy...ale analizując grę i skład Litwinów nie widze szans na niespodziankę....
Posted by: Amkwish

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 22/03/2005 17:13

Quote:

Quote:

hemo w następnej rundzie, bardzo mnie to ucieszyło, myśle, ze teraz są faworytem nr 1 do wygrania ulebu




chyba ochuj,,,,
Pozdrawiam
Krajan




Świetny "zestaw" Krajan :-(((

Nawiązując do tematu to uważam,że typ Adriano jest jak najbardziej uprawniony,wziąwszy tez pod uwagę ,że w "outright" nie warto stawiać na murowanych faworytów - moim zdaniem lepiej dać middle stake na "czarnego konia" po bardzo przyzwoitym kursie.

Dzis u mnie kombo - dwie emelki na gospodarzy
Posted by: Adizek

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 22/03/2005 17:42

jak sadzicie przekroczy Rakocevic linie 17 pkt? w BAW placa 1.75 oplaca sie?
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 22/03/2005 17:55

Mysle, ze tak
Igor powinien min. 22 pkt zdobyc, jest w swietnej formie

To kozak jakich mało w Europie
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 22/03/2005 21:20

No i sie swietnie wszystko skonczylo



Hurra - moglbym rzec
Posted by: Amkwish

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 22/03/2005 21:22

Quote:

Nawiązując do tematu to uważam,że typ Adriano jest jak najbardziej uprawniony,wziąwszy tez pod uwagę ,że w "outright" nie warto stawiać na murowanych faworytów - moim zdaniem lepiej dać middle stake na "czarnego konia" po bardzo przyzwoitym kursie.

Dzis u mnie kombo - dwie emelki na gospodarzy




Po raz kolejny przekonuje się,że warto grać kombosy złozone z ML.
A Hemofarm..?Bardzo blisko finału

PS.
Wielkie dzięki za typ na Rakocevica
Postawiłem w dublu z moim ulubionym Vaduz.
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 22/03/2005 21:28

Rzeklbym, ze bardzo blisko wygranej w calym Ulebie!

Mimo mizernej postawy Popovica rozniesli Makedonikos

Pamesa jest bez formy, sa niezgrani chyba po prostu - gdyby nie powrot Rigaudeau to nie wiem co by bylo. Rakocevic potwierdzil, to co powtarzalem (buszmen potwierdz! :P) od poczatku sezonu, ze to jeden z najlepszych obroncow w Europie - a moj ZDECYDOWANIE ULUBIONY

A lietuvos jest cienki. Zwyczajnie cienki...
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 05:38

Witam
Dziś rewanżowe mecze 1/2 ULEB Cup.
W Grecji Hemofarm na 99% zapewni sobie awans do finału bo trudno przypuszczać aby roztwonił przewagę z meczu u siebie.
Natomiast bardzo ciekawa konfrontacja czeka nas na Litwie. Przeaga Pamesy niewielka więć emocje dziś gwarantowane.
Zapraszam do dyskusji
Posted by: spiwoor

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 09:44

No właśnie.Chciałbym się zapytać ludzi którzy interesuja się tym sportem czemu kurs na zwycięstwo Lietuvosu wynosi w toto az 1,7.Przeciez w hiszpani valencia wygrała z Litwinami zaledwie dwoma punktami a to nie wskazuje na znaczącą różnice klas obu zespołów.Czy jest to spowodowane kontuzjami,jakimś szwindlem ?
Posted by: mtudor

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 09:56

Quote:

No właśnie.Chciałbym się zapytać ludzi którzy interesuja się tym sportem czemu kurs na zwycięstwo Lietuvosu wynosi w toto az 1,7.Przeciez w hiszpani valencia wygrała z Litwinami zaledwie dwoma punktami a to nie wskazuje na znaczącą różnice klas obu zespołów.Czy jest to spowodowane kontuzjami,jakimś szwindlem ?



chłopie w profie 1.81 na Wilno na Pamese 2.06 a gdzie niegdzie jest równo po 1.85 ten mecz to 50/50 każdy może wygrać.To bedzie mecz walki za duża kase napewno tego nie zagram.
Posted by: bynio

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 11:22

Czy ktos jest w stanie powiedziec dlaczego w ostatnim meczu ligowym z Zalgirisem (26.03) nie zagral Haris Mujezinovic?Zagra dzis ? Moze marco lituania sie odezwie z najnowszymi newsami ?
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 11:33

Hm

Rzeczywiscie zespoly sa bardzo wyrownane i teoretycznie wszystko jest mozliwe... Ale wg mnie Lietuvos dzis wygra i awansuje do finalu

Pamesa to zespol z plejadą gwiazd, z doskonalym Rakocevicem na czele, ogolnie to nazwiska w tym zespole robia piorunujace wrazenie.
Tylko, ze TYLKO nazwiska

Pamesa jest bez jaj (cos a la Siena ), nie walcza (na poczatku sezonu z tego co pamietam udalo im sie wygrac z Realem i Barcelona) z zespolami z czolowki, ostatnio dostali po dupie kilka prestizowych meczow: z Unicaja, Joventutem, Tau, Aunacable...

Co wiecej, w weekend grali dosyc wazny mecz, bowiem walczac o play offs w ACB, pojechali do Lleidy na mecz z najwiekszymi ogorkami ligi (5 zwyciestw w 26 meczach!). Tam nikt nie gubi punktow - a oni nawet w dogrywce nie potrafili sie ogarnac i tego wygrac, no dramat po prostu!

A żeby dzis zwyciezyc, beda musieli wspiac sie na wyzyny swich mozliwosci. Ostatnio uratowal ich Rakocevic, teraz pewnie tez na spokoju rzucil >22 pkt, ale to za malo. Potencjal maja niesamowity, ale jest on po prostu martwy.

Gospodarze ich zagryzą, 11 000 fanatykow na trybunach, Tyrone Nesby w niesamowitej formie, to zdecydowanie mecz sezonu dla litewskiej koszykowki.
Lietuvos bedzie ostro bronil, beda walczyc o kazda pilke, beda WSZEDZIE.
A taka gra nie lezy w charakterze tych wszystkich Argentynczykow i leniwego Tomasevica

Goscie pewnie troche postrasza trojkami, na pewno bedzie to rowny mecz i oczywiscie Pamesa ma duze szanse na wygrana, dlatego nie gralbym tego meczu za wysoki stake, ale wg mnie Lietuvos wygra i zdziwie sie, jesli to Hiszpanie zakoncza ten mecz jako zwyciezcy.

Natomiast w drugim meczu to nie wiadomo czego mozna sie spodziewac, Hemofarm juz sobie praktycznie zapewnil awans w pierwszej rundzie. Jednak gospodarze zapewne beda probowali jakos odrobic te straty, rzuca sie do ataku, jakies krzywe trojki beda ciskac, liczyc na Mickeala... a Hemofarm twardo zagra swoje i ... wygra. 2/10 @3.22 na gosci tak leciutko of kors. Mysle, ze MAkedonikos bedzie sie 'gotowal' tworzyl jakies dziwne rzeczy, bronic bedzie tak jak w pierwszym meczu i Hemofarm wygra dzieki lepszej skutecznosci.

No ale nie ma co grac tej kolejki tak naprawde. Chyba, ze ktos ma ochote na nieco emocji koszykarskich

pozdr
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 12:43

No i ostatecznie zagralem lekko trebel: Lietuvos + Hemofarm (+7.5) + Boliwia
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 12:46

Nawiązując do wypowiedzi _mupetta_ warto dać Rakocevica w Baw - linia 18 pkt. Moim zdaniem Pamesa dziś wygra i biorę handi na nich w Toto +3.
Co do drugiego meczu też się zgadzam z przedmówcą i biorę handi +7,5 z Baw
Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 12:57

chyba troche za lekko...
wbrew panującym trendom ja proponuje dziś grać...
Kozani Hemofarm 2
4/10
no i po twojej analizie muppet trzeba zagrać Rytas....
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 13:10

zobaczymy jak bedzie, na pewno w meczu lietuvosu nie ma co liczyc na komfort (obojetnie w ktora strone by sie nie zagralo), mecz bedzie na styku, ale typuje ze Lietuvos wygra.
Sześcioma punktami

Szkoda, ze raczej nigdzie nie dorwe tego meczu w TV
Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 14:51

po newsach odnośnie absencji trenera Hemofarmu w rewanżowym meczu z Kozani typ na Hemofarm nie wydaje sie dobrym rozwiazaniem...
po namowach sebkosa Pamesa lekko zagrana...dzisiaj Nesby nie zagra juz takiego meczu jak w Hiszpanii
Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 15:09

Quote:

po newsach odnośnie absencji trenera Hemofarmu w rewanżowym meczu z Kozani typ na Hemofarm nie wydaje sie dobrym rozwiazaniem...
po namowach sebkosa Pamesa lekko zagrana...dzisiaj Nesby nie zagra juz takiego meczu jak w Hiszpanii



sam siebie wprowadziłem w błąd...mam nadzieje ,ze Was niee....
dzieki szybkiej reakcji kolegi z forum naprawiam swoj błąd
na ławce zabraknie dzisiaj trenera Makodenikosu Argyrisa Pedoulakisa...
typ na Hemofarm i tak i tak zagrany...dodatkowo linia 165 wystawiona przez toto wydaje jak najbardziej do przeskoczenia...
Przepraszam jezeli komus namieszałem w głowie
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 15:12

O czym Ty mowisz?
to coach Makedonikosu, Argyris Pedoulakis bedzie nieobecny na meczu, jest w szpitalu. Podobno jakies klopoty z sercem, ale nie wiem gdzie sprawdzic to dokladnie - grecki jest trudnym jezykiem

A co do Lietuvosu to zobaczymy, ja juz napisalem wszystko co o tym mysle, zaden to pewniak... Ale lubie miec komu kibicowac
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 15:13

już nic
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 17:34



No i Lietuvos wygrał 75-65, w sumie rzecz biorac bez wiekszych problemow

Pamesa zagrala (jak mozna bylo sie spodziewac) totalnie bez jaj, 13/26 z wolnych? Badzmy powazni. Mieli JEDEN przechwyt w calym meczu, w pewnym momencie Stelmahers zablokowal Oberto SIEDEM asyst Pamesy, lol

I bardzo dobrze, precz z chimerycznym basketem, walka-obrona-determinacja-skutecznosc-chęć zwycięstwa-gra zespolowa

I love this game
Posted by: gremlin

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 19:40

Quote:

zobaczymy jak bedzie, na pewno w meczu lietuvosu nie ma co liczyc na komfort (obojetnie w ktora strone by sie nie zagralo), mecz bedzie na styku, ale typuje ze Lietuvos wygra.
Sześcioma punktami

Szkoda, ze raczej nigdzie nie dorwe tego meczu w TV


BRAWO!! BRAWO!! BRAWO!!! jeszcze raz BRAWO!!!!
Posted by: Amkwish

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 20:25

Hemofarm W Sracz :PPP

Miałes jednak racje Krajan,ULEBu to oni w tym roku nie wygraja:-)
Posted by: DetoX

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 20:26

Makedonikos-Heomofarm 96:65
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 29/03/2005 20:28

End of period
Charalampidis Konstantinos (Makedonikos BC)
made free throw (96-65)

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Nie skomentuje tego
Bo tego po prostu nie da sie logicznie skomentowac

Hemofarm sie zbłaźnił, złamanego grosza bym nie dal na to, ze gospodarze wygraja wiecej niz 15 punktami.

Niemozliwe! 54 punkty roznicy w dwumeczu

Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 30/03/2005 05:43

Quote:

Nawiązując do wypowiedzi _mupetta_ warto dać Rakocevica w Baw - linia 18 pkt. Moim zdaniem Pamesa dziś wygra i biorę handi na nich w Toto +3.
Co do drugiego meczu też się zgadzam z przedmówcą i biorę handi +7,5 z Baw




Totalna klapa Nawet Igor który po 1 kwarcie mial 11 oczek później zupełnie znikł. A Hemo - szkoda słów
Posted by: SR

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 19/04/2005 08:52

Dzisiejszy mecz jest o najwieksza z mozliwych stawke , wiec licze na bardzo uwazna gre , obie druzyny , zarowno Makedonikos jak i Lietuvos mają dobre obrony.Licze na szczelną , uważną obrone , wydaje mi sie że ataki tez raczej będą dlugie i przemyslane bo na tym etapie kazdy nie trafiony rzut oddala puchar.Zmierzam do tego aby samemu sobie udowodnic ze bedzie dzisiaj under Linia jest 155 a Lietuvos grając od ćwierćfinału nie pozwalał przeciwnikom na dużo.Makedonikos też kojarzył mi się defensywnie ale ich mecze z ofensywnym Hemofarmem i ostatnie wystepy w lidze troche zmieniły ten obraz.Mimo wszystko wydaje mi się że waga dzisiejszego meczu nie pozwoli na frywolne wymiany i punktów nie będzie za wiele.
Posted by: mark_lithuania

Re: PUCHAR ULEB cz.3 TOP 16 - 19/04/2005 10:36

ULEB CUP WINNER LIETUVOS RYTAS !
PEWNIAK!TYLKO ZWYCIESTWO! WSZYSCY W SKLADZIE,BEZ KONTUZJI