PUCHAR ULEB..............

Posted by: BeNiTooo

PUCHAR ULEB.............. - 29/06/2004 22:39

dzis w barcelonie odbylo sie losowanie grup pucharu ULEB..wsród druzyn grajacych w tych rozgrywkach jest tez nasz Śląsk Wrocław...........losowanie nie było dla nas zbyt łaskawe trafilismy na druzyny ktore jednak co badz prezentuja jakis poziom na europejskich parkietach.....slask zagra w grupie G z Lietuvos rytas Wilno(wicemistrz litwy), Pompea Neapol(cwiercfinalista włoch), Crvena Zvezda Belgrad(pólfinalista ligi adriatyckiej), Telekom Bonn(połfinalista niemiec),nie wiadomo kto jeszcze bedzie szóstą druzyna w grupie gdyz po zaproszeniu realu madryt do euroligi zwolnilo sie jedno miejsce i teraz szukaja druzyny ktora by zastapila koszykarzy z madrytu w tych rozgrywkach........
reszta grup
Grupa A: Debreczyn, Charleroi, Buducnost Podgorica, Gravelines Dunkierka, Alba Berlin PAOK Saloniki
Grupa B: BK Ventspils, EiffelTowers, Hemofarm Vrsac, Euphony Liege, Le Mans, ReingEnergie Kolonia
Grupa C: KK Zadar, Groningen, Telindus Oostende, Cholet, Auna Gran Canaria, Maroussi Ateny
Grupa D: Lukoil Academic Sofia, Dynamo Moskwa, Turk Telekom Ankara, Oregon Cantu, Reflex Belgrad, Aris Saloniki
Grupa E: Ovarense, Hapoel Jerozolima, Vojvodina Novi Sad, Metis Varese, Chalon, Pamesa Walencja
Grupa F: Kapfenberg, Darussafaka Stambuł, Pivovarna Lasko, GHP Bamberg, Makedonikos Kozani, Joventut Badalona
I LOVE THIS GAME............... iwo:
Posted by: Gy_Gy_Crav[eel]

Re: PUCHAR ULEB.............. - 29/06/2004 23:17

Wyjechales z tematem )))))))))))))
Posted by: Amkwish

Re: PUCHAR ULEB.............. - 29/06/2004 23:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gy_Gy_Crav[LPi]:
[qb]Wyjechales z tematem )))))))))))))[/qb][/QUOTE]Mam inne zdanie.
Wiemy kto z kim bedzie grał ,znajdzie sie teraz miejsce na info o poszczególnych drużynach przed rozgrywkami (mecze kontrolne,preseason),rotacjach zawodników,zmianach trenerów etc.
Jak zacznie sie Puchar IMHO jak znalazł,no i nie będą powtarząć sie ciągle posty typu "Czy trener Treviso ...Kijewski to ten sam Gienek czy zbieżność nazwisk ?"
Żartuję,ale IMO dobrze jak temat jest "ab ovo".

BTW Gy_Gy_Crav proszę Cię o opinię o kształcie "Parkietu" - tez wyjechałem z tematem ("A propos...")

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB.............. - 01/07/2004 03:22

finał ULEB Cupodbędzie się 17 kwietnia. Faza rozgrywek grupowych potrwa od 9 listopada do 18 stycznia 2005 roku. Faza play off - mecz i rewanż - rozpocznie się 1 lutego. Spotkania 1/8 finału odbędą się 1 i 8 lutego, ćwierćfinały 1 i 8 marca, a półfinały 22 i 29 marca iwo:
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB.............. - 02/07/2004 00:27

szóstą druzyna w naszej grupie bedzie benfica lizbona.....wedlug mnie beda to chlopcy do bicia.....ktorzy w ciagu ostatnich sezónów nie zajeli wyzszej pozycji w lidze portugalskiej niz 8..........
Posted by: DRAGO

Re: PUCHAR ULEB.............. - 29/10/2004 14:13

Ja stwierdzam tylko jedno , Daichmann Śląsk bedzie zgarniał baty ... powtarzam Deichmann bo Śląsk we Wrocławiu jest tylko jeden ... piłkarski i nic tego nie zmieni. Koszykówka była od zawsze Zepterem Ideą czy teraz Deichmannem.
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/11/2004 13:16

Witam!Dzis juz niestety nie mam czasu wiec swoje przemyslenia odnosnie spotkan postaram sie podac jutro rano!Mysle ze wspolnie cos zdzialamy
Posted by: teges6

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/11/2004 15:22

Quote:

Ja stwierdzam tylko jedno , Daichmann Śląsk bedzie zgarniał baty ... powtarzam Deichmann bo Śląsk we Wrocławiu jest tylko jeden ... piłkarski i nic tego nie zmieni. Koszykówka była od zawsze Zepterem Ideą czy teraz Deichmannem.




I Miedzianka też, i Miedzianka też przyjacielem Ślązeczka jest!!!!!!
Posted by: cheguavera

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/11/2004 17:58

We wrocławiu Mahoric ma już dość śląska, a konkretnie działaczy. Podono rozważa odejście z klubu. Michel Watson w meczu z Benficą NA PEWNO nie zagra bo nabawił się kontuzji w meczu z Polonią. może i Śląsk jakimś cudem wygra, ale jak mu sie uda to nie wysoko, więc spokojnie można dać na jakies (+8) benfici
Posted by: RVI

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/11/2004 19:00

zbytnio w koszu nie siedze ale poczatek sezonu dla Slaska lekko mowiac niezbyt udany. A betanwin na Befnice wystawili ponad @ 6 ?? Czy moglby ktos bardziej zorientowany w temacie przyblizyc to spotkanie i jego otoczke ?
pozdrawiam
RVI
Posted by: spidzio

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/11/2004 20:10

Wroble cwierkają, że Mahoric ma odejsc. Nie wiem, w klubie nie siedzę, ale to mogą byc tylko plotki. Watson na 99% nie będzie grał, ale to wcale nie znaczy, ze Sląsk tego meczu nie wygra. W meczu z Polonią Warszawa Watson grał krótko, nie trafił żadnego z 8 rzutów które oddał, więc sami możecie sobie odpowiedziec czy rzeczywiscie Sląsk bez niego nie moze pokonać Benfiki.
Moim zdaniem Polonia jest o klasę lepsza od portugalczyków, dlatego faworytem bedą wrocławianie, ale tak na prawdę ciężko spodziewac się czegoś pewnego po tej drużynie. Wiekszosc to młodzi zawodnicy, ktorzy jak będą mieli dzien rozniosą Benfice, a jak gorszy to bedzie męczarnia. Pamiętacie jak to kazdy mowil przed meczem na Litwie, ze Śląsk dostanie baty (ja tez tak twierdzilem), a mecz okazał się do konca wyrownany i kto wie co by bylo gdyby nie glupia stara Skiby.
Takze podsumowując nie oplaca sie stawiac na Śląsk (b&w 1,05), moim zdaniem Śląsk wygra, ale iloma punktami tego nie wie nikt (ale ja stawiam w granicach 5-15 pkt)
Posted by: divadlo

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 08:29

PIVOVARNA LASKO w Centerbecie 2,0!!!
Posted by: divadlo

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 08:38

z rekomendacji dobrego znajomego i zarazem dobrego typera uleb lietuvos warte uwagi.w cb jest 2,6...
Posted by: Kulka

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 08:45

Wreszcie ULEB!!!!!!!
Tamten tydzień był niezły!! +350zł!!
Teraz proponuję i napewno zagram
ARIS 1,30(STS) ALBA 1,35 (STS) BADALONA 1,15(STS) CANTU 1,15(STS) to myślę że grubo!!
A do systemu jak będzie handicap w TOTO MIXIE na Benfice, a także Pivovarna i Koln centralne 2!!!
Co o tym sądzicie???
Pozdrowienia!!!
Posted by: Kulka

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 09:09

Ślicznie jest (+11) Benfica za 1.90 w TOTO MIXIE myślę że warte zagrania!!!
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 09:13

To już rruga kolejka. Coś już wiadomo o formie zespołów - ligi w pełni i pierwsza kolejka coś już pokazała - na co kogo stać! Dobrymi typami na tą kolejkę wydają sie być:
1. Aris Saloniki (pokonał w pierwszym meczu na gorącym terenie Lukoil) z Turk Telekom (Turcy cudem doprowadzili do dogrywki z Reflexem a w lidze b.blado).
2. Ventspils (w sumie łatwe zwycięstwo z liderem francuckiej ligi Le Mans) gra ze słabym Nijmegen (klęska w Kolonii, słobo w lidze).
3. Varese (zwycięstwo niby dopiero po dogrywce z Sintrą na wyjeździe, ale teraz w niedzilę odprawili u siebie Benetton 94-90). Goście niemiłosiernie męczyli sie ze słabym Ovarense a w lidze też nie najlepiej. Włosi u siebie z Francyzami nie przegrywają>
4. Hapoel Jerozolima - jedynym przeciw będzie pewnie słaby kurs.
UWAGA na Spirou - może to być jedna z rewelacji tegorocznych rozgrywek - bardzo możliwe zwycięstwo w Budocnosti.
Pozdrawiam!!
Posted by: Kulka

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 09:14

No a Lietuvos +6 za 1.90 także warte uwagi!!!
Posted by: viva

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 09:18

Quote:

To już rruga kolejka. Coś już wiadomo o formie zespołów - ligi w pełni i pierwsza kolejka coś już pokazała - na co kogo stać! Dobrymi typami na tą kolejkę wydają sie być:
1. Aris Saloniki (pokonał w pierwszym meczu na gorącym terenie Lukoil) z Turk Telekom (Turcy cudem doprowadzili do dogrywki z Reflexem a w lidze b.blado).
2. Ventspils (w sumie łatwe zwycięstwo z liderem francuckiej ligi Le Mans) gra ze słabym Nijmegen (klęska w Kolonii, słobo w lidze).
3. Varese (zwycięstwo niby dopiero po dogrywce z Sintrą na wyjeździe, ale teraz w niedzilę odprawili u siebie Benetton 94-90). Goście niemiłosiernie męczyli sie ze słabym Ovarense a w lidze też nie najlepiej. Włosi u siebie z Francyzami nie przegrywają>
4. Hapoel Jerozolima - jedynym przeciw będzie pewnie słaby kurs.
UWAGA na Spirou - może to być jedna z rewelacji tegorocznych rozgrywek - bardzo możliwe zwycięstwo w Budocnosti.
Pozdrawiam!!




ty mi tu lepiej na lacza wejdz hehe
Posted by: viva

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 10:03

Ja dzis widze to tak :

Debrecen-Berlin 2 1.45
Nijmegen-Ventspils 2 1.32
Aris-Turk Telekom 1 1.24
Darussafaka-Lasko 2 1.76

i raczej:

Dunkerque-PAOK 1 1.91
Zadar-Maroussi 2 2.00
Cholet-Las Palmas 1 1.76
Bamberg-Kozani 1 1.66

z niespodzianek:

Podgor.-Charleroi 2 3.10
Bonn-CZ Belgrad 2 2.36
Le Mans-Vrsac 2 2.68

Posted by: divadlo

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 12:09

dynamo moscow w profie 1,8!! a w betako(juz dawno tu nie bylem)nawet 1,85!!zagralem w profie i polaczylem z nozna kwal.ME<21 1sze polowy niemcy-polska 1 1,85 i macedonia-czechy-2 2,05
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 12:47

Poszukiwany BROKSTAR - możesz, powiedzięć coś o obecnej formie drużyn niemieckich bo ich tu sporo gra? Ja sądze że mozna dizś pomyśłeć o Bambergu 1x i albie. Natomiast nie wiem jak ugryźć Telekom z Jugolami?
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 13:31

Ale żywy czy martwy :P

Debrecen ? Alba Berlin
Wynik z PAOKiem niby nie był zły (-8) ale zadecydowała o tym 4 kwarta. Przed nią Węgrzy przegrywali (-17). Słabo w zespole Debrecenu wygląda rozkład punktów, praktycznie tylko 3 zawodników ciągnie wynik: Lee, Toya i Szendrei. Najważnieszym egzekutorem jest Lee ponad 20 pkt na mecz, ma też jednak sporo asyst i przechwytów. Trener go praktycznie nie zdejmuje z boiska jeżeli tego robić nie musi(40 minut w ostatnim meczu ligowym). Jednakże Alba posiada kilku zawodników o predyspozycjach obronnych i jeżeli bedą Albatrosy grały przeciw niemu rotacyjną obroną indywidualną mogą go dość szybko zmęczyć, a przynjmniej sprawić że nie będzie aż tak skuteczny. Alba posiada dużo większy potencjał i jest faworytem tych zawodó. Dla mnie kluczową sprawą jest zaopiekowanie się Lee, a wtedy wygrana będzie na wyciągnięcie dłoni.

Następne 2 za kilka/naście minut
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 13:38

Telekom ? Crvena
Dla mnie no bet. Chociaż skłaniam się ku 2. Gwiazda obecnie w dobrej formie. Mają oni wysoki skład co przy niskich centrach telekomu będzie miało znaczenie. Jeżeli goście nie będą na siłę szukali rzutów za 3(co w ich naturze jest głęboko zakorzenione) a pograją trochę przez trumne to może wpaść bardzo dobry kurs(ale za nieską stawke :P)
Posted by: boca juniors

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 13:43

Na dziś i jutro w ULEB:

single
Darussafaka-Lasko 2
Napoli-Wilno 2
Zeleznik-Moskwa 2 -ten kurs to hit,grajcie bo jutro będzie spadówa

kombo
Debrecen-Alba 2
Nijmegen-Ventsplis 2
Liege-Koln 2
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 13:46

Żywy Brokstar żywy Tego w sumie sie spodziewałem - potwierdziłeś moje typy! No prawdę powiedziawszy kurs na Albę kuszący jest.
Mnie bardzo interesuje dziś gra na Maroussi, Lasko i Gran Canarię. W ciemno biorę hadni +7 na Spirou.
PS. Brokstar - możesz przesłać mi swój nr gg eska (606403577) - pozdrawiam
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 13:48

Bamberg ? Makedonikos
Ten mecz to będzie typowe granie na wyniszczenie przeciwnika. Dirk Bauermann ? tytan gry obronnej zapewne przygotował coś interesującego na Makedonikos. Ensminger dostał w końcu kogoś sensownego do pomocy na desce, oprócz tego waleczny(czasami aż za bardzo Archibong) więc z Jelicem powinni sobie poradzić. Koszykarze posiadają ogromny atut(wysoką skuteczność rzutów za 3) bryluje w tym szczególnie Helmanisi Stafford. Kurs warty gry. Makedonikos ma co prawda bilans dodatni w lidze ale to byli raczej przeciwnicy z dolin tabeli a mecze z wielkimi tej ligi przed nimi.

pozdrawiam brokstar
Posted by: boca juniors

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 13:57

o właśnie zapomniałem o Bambergu i Dunkierce,szczególnie ten pierwszy typ,jak kolega wyżej uzasadnił warty gry
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 14:02

O jednym zapomniałem troszkę mnie dziwi, że wszyscy spisują Śląsk na pożarcie.Rozumiem, że początek sezonu słaby, ale należy również zauważyć, że wszystko idzie w dobrym kierunku. To co gra teraz Ignerski to przypomina się Adam Wójcik z czasów gry w ASPRO Wrocław. Wreszcie powinien pokazać się Grafs który ma problemy z masywnymi centrami. Jeżeli dodamy do tego Rondelka i osobiście przeze mnie nie lubianego Hyżego to wygląda to dobrze. Nienależy zapominać o bardzo ciekawym graczu Szlachtowiczu, który nie boi się rywali i gra bardzo odważnie. Nie wierzę w to, że Benfika ten mecz wygra.

pozdrawiam brokstar
Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 14:19

Brokstar...wielkie dzieki za informacje ale nie napisałes o jeszcze jednej ekipie zza naszej zachodniej granicy...
Energia gra w Belgii...bardzo ciekawi co Ty sadzisz o tym spotkaniu chociaz jak nic nie piszesz to pewnie no bet!!
Ja jeszcze wczoraj myslałem o handi na gospodarzy...
w pierwszej kolejce do 25 minuty głownie dzieki ex-Anwilowcowi trzymali wynik na ciezkim terenie Hemofarmu...
byłbym wdzieczny o udzielenie jakiekolwiek informacji z Twojej strony!>
Posted by: boca juniors

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 22:07

no to dziś ciężki tydzień z ULEB, 5 remisów,porażki Cantu,Lasko,Le Mans,Bamberga i zanosi się Valencji, w tym roku nie ma tak różowo jak ostatnio,dobrze ,że choć Alba,Vensplis i Koeln wygrali.
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 16/11/2004 22:21

Zeleznik - Dinamo

Ja w tym meczu widze 2. Lavrinovicz, Lynn, Turkcan, Papadopoulos, McDonald, Fetisov to niektorre z nazwisk graczy Dinama. Jeżeli w/w gracze podejdą do tego meczu skoncentrowani to powinni przywieźć do stolicy Rosji zwycięstwo. Bardzo dobry obwód, bardzo ciekawy zestaw graczy podkoszowych kontra młodzieńcza fantazja. Zapewne dogrywki już nie będzie(ile można??). Mecz opłacalny do grania w singlu ale ja robię dokładkę w postaci USVO(przekonał mnie jeden z forumowiczów do tego zdarzenia). Co z tego wyjdzie zobaczymy.

pozdrawiam brokstar
Posted by: g00niek

Re: PUCHAR ULEB.............. - 17/11/2004 00:14

witam

expekt popelnil dzis spory blad, mecz Slaska z Benfica mozna bylo grac do godziny 18,55. mecz zaczal sie o 18,30 relacja na zywo w tv puls i tak w polwoei 2 kwarty mozna bylo sie zdecydowac na zagranie benfiki +9,5 hm... prosimy o wiecej
Posted by: maverick

Re: PUCHAR ULEB.............. - 17/11/2004 00:20

A jutro nagle odkryjesz, że z konta ubyły Ci pieniądze, które w ten sposób wygrałeś. Nie raz i nie dwa tak było.

Co do jutrzejszego meczu to 2 wydaje się pewna, ale po dzisiejszych wynikach nic juz nie będzie pewne
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB.............. - 17/11/2004 15:03

Quote:



Ja w tym meczu widze 2. Lavrinovicz, Lynn, Turkcan, Papadopoulos, McDonald, Fetisov to niektore z nazwisk graczy Dinama.




Ciezko widziec cokolwiek innego, ale dziwi mnie jedna rzecz - czemu nikt nie wspomina o Langdonie? Przeciez to jeden z najlepszych Amerykanow jacy grali w Europie w ostatnich latach

Wg mnie sklad Dinama nalezy zaczynac wymieniac wlasnie od niego, ciekawe jak sie zgraja z Lynnem
Posted by: muppet

Re: PUCHAR ULEB.............. - 17/11/2004 19:14

o kurde
langdonowi sie pokręciło w głowie, co on wyprawia tragedia!

fajnie ze turkcan i domani graja...

co za wał, no nie wierze <lol>
Posted by: Kulka

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 09:20

Na dziś z ULEB:
Turk - Dynamo 2 (STS 1.30)
Kapfenberg - Darussafka 2 (STS 1.25)
Crvena Zvezda - Slask Wroclaw 1 (STS 1.35)
Gran Canaria - Groningen 1 (STS 1.05) tylko przy dużej kasie leciutko podbije stwakę!!
Budocnost - Debrecen 1 (STS 1.15)

Co o tym sądzicie?
Dla ryzykantów
Eiffel Towers - Liege 1 (STS 1.90)
Aris - Cantu 1 (STS 1.45)
Lukoil Academic-Reflex Belgrad 2 (STS 2.25)
Badalona - Makedonikos 2 (STS 2.60)
Posted by: money

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 09:29


18:00 PAOK - Charleroi Not started
20:30 Buducnost - Debreceni Not started
International - Uleb Cup Grp. B
17:00 Ventspils - Hemofarm Not started
19:30 RheinEnergie Koln - Le Mans Not started
20:00 Eiffeltowers - Euphony Liege Not started
International - Uleb Cup Grp. C
19:30 Maroussi Honda - Oostende Not started
20:30 Zadar - Cholet Not started
21:00 Gran Canaria - Capitals Groningen Not started
International - Uleb Cup Grp. D
16:30 Lukoil Academic - Reflex Not started
18:00 Turk Telekom - Dynamo Moscow Not started
18:00 Aris Egnatia - Vertical Vision Cantu Not started
International - Uleb Cup Grp. E
20:30 Pamesa Valencia - Pallacanestro Varese Not started
20:45 Hapoel Jerusalem - Ovarense Not started
22:00 Queluz Sintra - Chalon-sur-Saone Not started
International - Uleb Cup Grp. F
19:00 Pivovarna Lasko - GHP Bamberg Not started
19:00 Superfund Kapfenberg - Darussafaka Not started
20:45 DKV Joventut - Makedonikos Alfa Not started
International - Uleb Cup Grp. G
17:45 Lietuvos Rytas - Benfica Not started
20:00 Crvena Zvezda - Idea Slask Wroclaw Not started
20:30 Pompea Napoli - Telekom Baskets Bonn Not started

moze ktos sie rozpisze pozdrawiam
Posted by: cargoool

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 10:08

Co powiecie na taki serbski tercet:
Crvena Zvezda - Idea Slask Wroclaw 1
Pivovarna Lasko - GHP Bamberg 1
Zadar - Cholet 1
Macie jakies przeciwskazania? Niestety juz to zagralem i nie wiem czy dobrze zrobilem.
Posted by: oli

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 10:22

Lasko chyba dzis bankowo...

Dynamo Moskwa tez powinno wygrac ..
zobaczymy..
Posted by: KRAJAN

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 10:30

Ja na dziś zapodałem coś takiego, ale jeszcze coś zapodam:
1) KK Zadar - Cholet ULEB Cup -6.5 1.85
2) Pivovarna Lasko - GHP Bamberg ULEB Cup -5.5 1.85
3) Rhein Energie Cologne - Le Mans ULEB Cup -4.5 1.85
w rozpisie 2/3
do tego dorzuciłem 4 pewniaczki
PAOK, Dynamo Moscow, Red Star Belgrade i Pamesa Valencia.
Czy widzicie jakieś zagrożenia dla pewniaków?
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 10:37

Witam! Mam prosbe,czy moglby mi ktos podac kursy na Marousi z handi9I jakie handi),Ventspils(z handi),,Valencia-Varese-na 1,Paok z handi i jakie,Aris 1,Dynamo Moskwa,Lietuvos z handi i jakie w expekcie,unibecie i betandwinie,to znaczy chodzi mi o wybranie jednej opcji,gdzie kurs jest najwyzszy,bo jestem w pracy i nie mam dostepu,a wroce tuz przed meczami.z gory dziekuje
Posted by: [g]um[p]

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 11:01

W Unibecie kursy zapewne beda dopiero po 15, w Betandwin oferta slaba, handi brak. Oferta Expektu zostaje, choc rowniez licha:

Marousi i Ventspils brak, Valencia 1.22, PAOK -11.5 1.85, Aris 1.3, Dynamo 1.15, Lietuvos brak;
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 11:05

dz wielkie,sportingbet mam odblokowany,ale chcialem porownac kursy,pewnie handi beda poznie
Posted by: oli

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 11:23

w ostatnim meczu ligowym przeciwko Czarnym Slupsk

Slask gral bez chorych Mroczeka, Zielińskiego, Randla

oraz bez kontuzjowanego Watsona..Jesli nawet ta 3 chorych

wychorowała to nie beda w optymalnej dyspozycji...Wydaje

ze typ na Red Star jak najbardziej pewny
Posted by: fart?

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 11:33

Quote:

w ostatnim meczu ligowym przeciwko Czarnym Slupsk

Slask gral bez chorych Mroczeka, Zielińskiego, Randla

oraz bez kontuzjowanego Watsona..Jesli nawet ta 3 chorych

wychorowała to nie beda w optymalnej dyspozycji...Wydaje

ze typ na Red Star jak najbardziej pewny





a czy hadni -9 tes jest pewny do wziecia na cvezde ?
Posted by: oli

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 11:37

hmm no wlasnie sie zastanawiam bo pomimo tych osłabien..

wrocławianie wygrali ten mecz niewiele ale jednak..

moze sie skusze...poczekam na opinie innych..
Posted by: jarko 33

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 11:39

W ostatnią niedziele treningi wznowiło trzech graczy Deichmanna Śląska: Michael Watson, Maciej Zieliński i Ryan Randle. Wszyscy trzej są już w pełni sił i na pewno zagrają we workowym spotkaniu z Red Starem.
Posted by: jarko 33

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 11:45

Hit kolejki zostanie rozegrany w Sofii. Miejscowy Łukoil podejmie serbski Reflex. To spotkanie miało być pojedynkiem dwóch najlepszych strzelców Uleb Cup, po dwóch kolejkach : Todora Stoykova i Marko Marinovica. Ten drugi ucierpiał jednak w poniedziałkowym wypadku samochodowym. Do Bułgarii Reflex pojedzie więc mocno osłabiony. Nie znaczy to jednak, że bez szans na zwycięstwo. Łukoil bowiem przed własną publicznością jeszcze nie wygral
Posted by: oli

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 12:03

Chyba sobie odpuszcze Dynamo Moskwa..Goscie zagraja najprawdopodobniej bez Domani, Turkcana i Greera

Natomiast zastanawiam sie nad Napoli z Telekom Baskets Bonn goscie bez J.Allena i Jeff Trepagnier
Posted by: oli

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 12:12

Quote:

Chyba sobie odpuszcze Dynamo Moskwa..Goscie zagraja najprawdopodobniej bez Domani, Turkcana i Greera

Natomiast zastanawiam sie nad Napoli z Telekom Baskets Bonn goscie bez J.Allena i Jeff Trepagnier




sorkki wielkie zle odczytalem edytowac niemoge
TYP na NAPOLI anulujee
Posted by: maxima

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 12:16

czyli Dynamo w całym skałdzie gra ??
Posted by: Rivaldo

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 12:21

Dymamo gra bez Turcana Greera i Doamniego jak dla mnie to handi na telekom +7 7/10:)
Posted by: money

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 12:22

a alba b jutro 1.2 co o tym myslicie
Posted by: michalkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 12:52

Granie przeciwko Śląskowi to samobójstwo...
Posted by: oli

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 12:53

Quote:

Granie przeciwko Śląskowi to samobójstwo...



Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 13:04

jak pojawi sie oferta z unibetu i expekta czy moglby ktos ja wrzucic na forum,bo pozno wracama z pracy i nie zdaze przeanalizowac,bylbym wdzieczny.Zapewne jest kilka osob ktore maja ten sam problem
Posted by: jarko 33

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 13:08

16:25 4012 Lukoil Academic BPC - Reflex BC
Zawierając dogrywkę
1.28 3.35

16:55 4013 Ventspils BK - Hemofarm
Zawierając dogrywkę
1.38 2.80

17:40 4014 Lietuvos Rytas - Benfica
Zawierając dogrywkę
1.02 10.0

17:55 4015 PAOK - Spirou Charleroi
Zawierając dogrywkę
1.06 7.20

17:55 4016 Turk Telekom Ankara - Dynamo Moscow
Zawierając dogrywkę
3.70 1.22

18:55 4017 KK Zadar - Cholet
Zawierając dogrywkę
1.28 3.35

18:55 4018 Pivovarna Lasko - GHP Bamberg
Zawierając dogrywkę
1.28 3.35

18:55 4019 Superfund Kapfenberg - Darussafaka
Zawierając dogrywkę
4.60 1.16

19:25 4020 Maroussi - Telindus Oostende
Zawierając dogrywkę
1.02 10.0

19:25 4021 Rhein Energie Kolonia - Le Mans BC
Zawierając dogrywkę
1.67 2.07

19:40 4022 Hapoel Migdal Jerozolima - Ovarense Aerosoles
Zawierając dogrywkę
1.03 9.00

19:55 4023 Aris Egnatia Bank - Vertical Vision Cant&ugrave;
Zawierając dogrywkę
1.40 2.75

19:55 4024 BC Red Star - Deichmann Śląsk Wrocław
Zawierając dogrywkę
1.24 3.65

19:55 4025 EiffelTowers - Euphony Liegi BC
Zawierając dogrywkę
2.50 1.47

20:25 4026 Buducnost - Debreceni Vadkakasok
Zawierając dogrywkę
1.06 7.20

20:25 4027 Pamesa Valencia - Casti Group Varese
Zawierając dogrywkę
1.28 3.35

20:25 4028 Pompea Napoli - Telekom Baskets Bonn
Zawierając dogrywkę
1.48 2.45

20:40 4029 DKV Joventut - Makedonikos BC
Zawierając dogrywkę
1.28 3.35

21:25 4030 Auna Gran Canaria - MPC Capitals Groningen
Zawierając dogrywkę
1.01 11.0
Posted by: jarko 33

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 13:09

16:25 4039 Lukoil Academic BPC - Reflex BC
Zawierając dogrywkę Reflex BC 6.5 1.85
LUKOIL ACADEMIC BPC -6.5 1.85


16:55 4033 Ventspils BK - Hemofarm
Zawierając dogrywkę Hemofarm 5.5 1.85
VENTSPILS BK -5.5 1.85


17:40 4036 Lietuvos Rytas - Benfica
Zawierając dogrywkę Benfica 13.5 1.85
LIETUVOS RYTAS -13.5 1.85


17:55 4047 PAOK - Spirou Charleroi
Zawierając dogrywkę Spirou Charleroi 11.5 1.85
PAOK -11.5 1.85


17:55 4049 Turk Telekom Ankara - Dynamo Moscow
Zawierając dogrywkę Dynamo Moscow -7.5 1.85
TURK TELEKOM ANKARA 7.5 1.85


18:55 4040 KK Zadar - Cholet
Zawierając dogrywkę Cholet 6.5 1.85
KK ZADAR -6.5 1.85


18:55 4048 Pivovarna Lasko - GHP Bamberg
Zawierając dogrywkę GHP Bamberg 6.5 1.85
PIVOVARNA LASKO -6.5 1.85


18:55 4038 Superfund Kapfenberg - Darussafaka
Zawierając dogrywkę Darussafaka -9.0 1.85
SUPERFUND KAPFENBERG 9.0 1.85


19:25 4044 Maroussi - Telindus Oostende
Zawierając dogrywkę Telindus Oostende 13.5 1.85
MAROUSSI -13.5 1.85


19:25 4035 Rhein Energie Kolonia - Le Mans BC
Zawierając dogrywkę Le Mans BC 2.5 1.85
RHEIN ENERGIE KOLONIA -2.5 1.85


19:40 4041 Hapoel Migdal Jerozolima - Ovarense Aerosoles
Zawierając dogrywkę Ovarense Aerosoles 13.0 1.90
HAPOEL MIGDAL JEROZOLIMA -13.0 1.80


19:55 4043 Aris Egnatia Bank - Vertical Vision Cant&ugrave;
Zawierając dogrywkę Vertical Vision Cant&ugrave; 5.0 1.85
ARIS EGNATIA BANK -5.0 1.85


19:55 4046 BC Red Star - Deichmann Śląsk Wrocław
Zawierając dogrywkę Deichmann Śląsk Wrocław 7.0 1.85
BC RED STAR -7.0 1.85


19:55 4032 EiffelTowers - Euphony Liegi BC
Zawierając dogrywkę Euphony Liegi BC -4.5 1.85
EIFFELTOWERS 4.5 1.85


20:25 4031 Buducnost - Debreceni Vadkakasok
Zawierając dogrywkę Debreceni Vadkakasok 11.5 1.85
BUDUCNOST -11.5 1.85


20:25 4045 Pamesa Valencia - Casti Group Varese
Zawierając dogrywkę Casti Group Varese 6.5 1.85
PAMESA VALENCIA -6.5 1.85


20:25 4037 Pompea Napoli - Telekom Baskets Bonn
Zawierając dogrywkę Telekom Baskets Bonn 4.5 1.85
POMPEA NAPOLI -4.5 1.85


20:40 4034 DKV Joventut - Makedonikos BC
Zawierając dogrywkę Makedonikos BC 6.5 1.85
DKV JOVENTUT -6.5 1.85


21:25 4042 Auna Gran Canaria - MPC Capitals Groningen
Zawierając dogrywkę MPC Capitals Groningen 15.0 1.90
AUNA GRAN CANARIA -15.0 1.80
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 13:09

Czy nikt z Was nie gra dzis Arisu,Lietuvos,Marousi,,Hapoela,Ventspilsu z handi? Wprawdzie nie wiem jakie sa progi pkt( istad moja prosba powyzej),a wszyscy jak dotad prowadza dyskusje tylko na temat meczu Slaska i Dynama,a jest tyle meczow.Powyzsze mecze raczej zagram,no chyba ze handi bedzie b.wysokie(16-20pkt).Co sadza na temat handi w tych meczach specjalisci-amkwist,sebkos,brokstar,ktorych serdecznie pozdrawiam
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 13:10

Ryan Randle jest na bank już zdrowy. Widziałem go w niedzielę na mieście. Radzę nie ruszać Śląska. CZ ma młody skład i może powieść WKS +15 jak i przegrać po walce. DLATEGO NO BET. ew Śląsk z handi ))))))))))
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 13:11

jarko,pierwsze z expektu a drugie z uni czy na abarot? Wielkie dzieki
Posted by: jarko 33

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 13:14

obie sa z unibetu z expecktu sa te
17:55 PAOK - Spirou Charleroi ULEB Cup 1.10 5.85 +1
17:55 Turk Telecom - Dynamo Moscow ULEB Cup 4.05 1.20 +1
18:55 KK Zadar - Cholet ULEB Cup 1.30 3.22 +1
18:55 Pivovarna Lasko - GHP Bamberg ULEB Cup 1.35 2.95 +1
19:25 Rhein Energie Cologne - Le Mans ULEB Cup 1.47 2.50 +1
19:55 Aris - Vision Cantu ULEB Cup 1.30 3.22 +1
19:55 Red Star Belgrade - Slask Wroclaw ULEB Cup 1.15 4.75 +1
20:25 Pamesa Valencia - Corimec Varese ULEB Cup 1.22 3.85 +1
20:25 Pompea Napoli - Telekom Bonn ULEB Cup 1.35 2.95 +1
20:40 DKV Joventut - Makedonikos ULEB Cup 1.30 3.22 +1

ýr 24/11/04
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 x 2
19:25 Alba Berlin - Gravelines ULEB Cup 1.08 6.50 +1



handicap

Wt 23/11/04
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 x 2
17:55 PAOK - Spirou Charleroi ULEB Cup -11.5
1.85 +11.5
1.85 +1
17:55 Turk Telecom - Dynamo Moscow ULEB Cup +8.5
1.80 -8.5
1.90 +1
18:55 KK Zadar - Cholet ULEB Cup -6.5
1.85 +6.5
1.85 +1
18:55 Pivovarna Lasko - GHP Bamberg ULEB Cup -6.5
1.80 +6.5
1.90 +1
19:25 Rhein Energie Cologne - Le Mans ULEB Cup -4.5
1.85 +4.5
1.85 +1
19:55 Aris - Vision Cantu ULEB Cup -6.5
1.85 +6.5
1.85 +1
19:55 Red Star Belgrade - Slask Wroclaw ULEB Cup -9.0
1.85 +9.0
1.85 +1
20:25 Pamesa Valencia - Corimec Varese ULEB Cup -7.5
1.85 +7.5
1.85 +1
20:25 Pompea Napoli - Telekom Bonn ULEB Cup -6.0
1.85 +6.0
1.85 +1
20:40 DKV Joventut - Makedonikos ULEB Cup -6.5
1.80 +6.5
1.90 +1

ýr 24/11/04
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 x 2
19:25 Alba Berlin - Gravelines ULEB Cup -12.5
1.85 +12.5
1.85
Posted by: g_i_t_s

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 13:28

Tego Dynama nie bylbym taki pewny w ostarnim meczu w lidze nie zagrali Greer,Turcan i Domani i nie wiem czy dzisiaj zagrają
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 13:37

jak dla mnie zawyzone handi w sportingbet +15 na Ovarense z hapoelem Jerozolima.Ostatnio Portugalczycy ladnie grali,przegrali zpamesa 2 pkt,z chalonem 4,hapoel wprawdzie z Queluze, wygral 27 pkt,ale to outsider grupowy.Czekam na opinie na temat handi w Uleb w meczach faworytow,typu Lietuvos,Aris,Paok,Marousi.Jak dla mnie powinny wejsc-Paok,Marousi,Valenciai przede wszystkim Ventspils(-5.5)!.czekam na opinie
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 13:45

Turk Telekom - Dinamo Moskwa
Nie zagra zapewne Domani(powazna kontuzja) reszta nie wadomo. Ja i tak zagram Dinamo, bo różnica klas jest aż nadto widoczna. Trener Zvi zapowiedział, że nie interesuje go inne rozwiązanie niż wygrana na terenie Ankary.

Red Star - Deichmann
Nie ma co bajek opowiadać, że Crvena młoda itd. A Śląsk to poza Zielińskim to co wyjadacze?? Karolsky nie prawda, że wychodzi, że to bardzo młody zespół. Dla mnie w tym meczu Skibniewski, Szlachtowicz, Chanas (opcjonalnie Watson) będą poddani bardzo trudnej próbie a publika sprawdzi ich psyche. Niestety wychodzi w tym meczu HW.

Napoli - Bonn

Nie wiadomo tak jak w przypadku Dinama czy Bonn wystąpi poważnie osłabione ale nawet gdy wystąpią w optymalnym składzie to będzie im bardzo ciężko we Włoszech poprzednie mecze wygrywali bardzo małymi różnicami. Wystarczy, żę w pewnym momencie Napoli rzuci 4 trójki i utrzyma przewagę i będzie po herbacie. Tak samo zresztą było w meczu Eligi Bologni, było równo aż festiwal 3 dali obwodowi. Także pierwsze zwycięstwo Pompei.

LAsko - Bamberg
6 zawodnikó Pivovarny to zawodnicy powyżej 203. Bamberg może dać przeciw nim Ensmingera(gracz bardzo przeciętny to między innymi jego postawa zaważyła na zeszłorocznych finałąch BBL) i Archibonga(bardzo szybko łapie faule, oprócz tego niruchawy Helmanis(nie wiadomo czy zagra). Tak więc gramy do środka i Bamberg ma cielo.HW

Zagrałem to razme AKO 3.325

pozdrawaim brokstar
Posted by: pixies

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 14:34

Quote:

Napoli - Bonn

Nie wiadomo tak jak w przypadku Dinama czy Bonn wystąpi poważnie osłabione ale nawet gdy wystąpią w optymalnym składzie to będzie im bardzo ciężko we Włoszech poprzednie mecze wygrywali bardzo małymi różnicami. Wystarczy, żę w pewnym momencie Napoli rzuci 4 trójki i utrzyma przewagę i będzie po herbacie. Tak samo zresztą było w meczu Eligi Bologni, było równo aż festiwal 3 dali obwodowi. Także pierwsze zwycięstwo Pompei.

pozdrawaim brokstar




Pompea zagra bez J.Allena i J. Trepagniera. Może handi na Bonn ?

pozd - slawek
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 14:49

brokstar - byłem na wszystkich meczach Śląska u siebie w tym sezonie i to co gramy w tym roku to ...... (pozostawię bez komentarza), ale w meczu z Lietuvos Rytas skazany na wysoką porażkę Śląsk przegrał minimalnie. (Wtedy z całego dnia tylko ten mecz mi nie wszedł z handi, a miałem go na wszystkich kuponach((((!!!). Rzeczywiście Śląsk ma bardzo młody zespół, ale to właśnie daje nadzieję na sukces. trener CZ mówi:
Szanse oceniam 50 na 50. Może jeden procent więcej dla nas za grę u siebie - mówi w wywiadzie dla Gazety Wyborczej szkoleniowiec Crvenej Zvezdy Belgrad Aleksandar Trifunović...

Oczywiście to tylko słowa ale...
CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA)))))))))
Posted by: michalkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 14:55

Również byłem na wszystkich meczach u siebie Śląska, również tych przedsezonowych, widziałem też wiekszośc meczów wyjazdowych. I widać jedną główną tendencję- Śląsk z każdym jednym meczem gra coraz lepiej co widać choćby po wynikach. Czerwona Gwiazda i Ślask to młode zespoły o podobnym potencjale. Atutem Jugoli jest własna hala ale Śląsk już w niej wygrał z Partizanem na którego meczach atmosfera jest dużo gorętsza... Śląsk zagra w pełnym składzie i jak najbardziej może ten mecz wygrać. Szanse są mniej wiecej równe. Dlatego właśnie wybieranie z 20 meczy akurat tego jako pewniaka nazywam samobójstwem. I żałosne jest dla mnie to że Polacy bardziej wierzą w zwyciestwo gospodarzy niż sami Jugole :/
Posted by: hot-oil

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 15:10

Quote:

Również byłem na wszystkich meczach u siebie Śląska, również tych przedsezonowych, widziałem też wiekszośc meczów wyjazdowych. I widać jedną główną tendencję- Śląsk z każdym jednym meczem gra coraz lepiej co widać choćby po wynikach. Czerwona Gwiazda i Ślask to młode zespoły o podobnym potencjale. Atutem Jugoli jest własna hala ale Śląsk już w niej wygrał z Partizanem na którego meczach atmosfera jest dużo gorętsza... Śląsk zagra w pełnym składzie i jak najbardziej może ten mecz wygrać. Szanse są mniej wiecej równe. Dlatego właśnie wybieranie z 20 meczy akurat tego jako pewniaka nazywam samobójstwem. I żałosne jest dla mnie to że Polacy bardziej wierzą w zwyciestwo gospodarzy niż sami Jugole :/



Dokładnie,nie ma co się zapinać na ten mecz.Zespół jest młody i nieograny.Nie wiadomo kiedy "wystrzeli". Na Litwie osiągnęli rezultat bliski remisu , ale u siebie niesprostali Benfice.Także nie wiadomo kiedy taki TEAM sprawi niespodzinke.
Posted by: pixies

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 15:19

Turkcan i Greer jednak grają, tylko Domani out.

pozd- slawek
Posted by: Amkwish

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 15:22

Quote:

Czy nikt z Was nie gra dzis Arisu,Lietuvos,Marousi,,Hapoela,Ventspilsu z handi? Wprawdzie nie wiem jakie sa progi pkt( istad moja prosba powyzej),a wszyscy jak dotad prowadza dyskusje tylko na temat meczu Slaska i Dynama,a jest tyle meczow.Powyzsze mecze raczej zagram,no chyba ze handi bedzie b.wysokie(16-20pkt).Co sadza na temat handi w tych meczach specjalisci-amkwist,sebkos,brokstar,ktorych serdecznie pozdrawiam





Dzięki za miłe słowa,ale w eurobaskecie przy Sebie i B-Starze to ja jestem leszcz

Jeżeli chodzi o mecze,to niestety nie mam opcji spreadowych w b&w ,akursów 1,1-1,2 grac nie lubię,nawet w kombosach.

Siedze teraz i szukam jakichś value.

Jeszcze 10 minut do 1 dzisiejszego meczu,trzeba sie sprężać,tak więc ja zagram to:

Łukoil - Reflex 2
Cologne - Le Mans 2
/ako 5,81/

I tyle na dziś z ULEB.

Pozdrawiam

amkwish
Posted by: pixies

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 15:22

Quote:

Turkcan i Greer jednak grają, tylko Domani out.

pozd- slawek




Acha, o jeszcze jedno. Trener Turk Telekom Ankara Tolga Ongoren zrezygnował z prowadzenia druzyny ( za eurobasket.com)

pozd ponownie - slawek
Posted by: Drops

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 15:27

michalkos: gorętsza atmosfera jest na meczach CZ niz partizanu mialem okazje widziec na własne oczy co sie dzieje na meczach czerwonej gwiazdy


BC RED STAR-SLASK WROCLAW H(0-9) - 2
dla mnie bardzo prawdopodobny typ w calej kolejce
Śląsk z meczu na mecz gra coraz lepiej
ostatnie 3 mecze wrocławian w lidze:
Stal Ostrów - Śląsk Wrocław 75:97
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 77:72
Czarni Słupsk - Śląsk Wrocław 67:69

w ULEB Cup:
Lietuvos Rytas Wilno - Śląsk Wrocław 72:68
Śląsk Wrocław - Benfica Lisbona 85:83

jak widać Śląsk ostatnio wyszedł na prostą i grają tak jak powinni z 5 ostatnich spotkań przegrali tylko 1 i to po kapitalnej grze i błędach w końcówce młodego rozgrywającego Roberta Skibniewskiego, moze i męczyli się z Benficą ale grali bez Watsona i Zielinskiego, benfica nie jest słabą drużyną, była ale w zeszłym sezonie w tym roku bedą walczyć o mistrzostwo portugali

na uwage zasługuje fakt ze grająć bez podstawowego PG Watsona, kapitana Zielinskiego i centra Randla i Mroczka wygrali na wyjezdzie w gorącej hali w Słupsku praktycznie juniorami: Chanasem, Skibniewskim, Szlachtowiczem, Grafsem, Ignerskim, jedynym doswiadczonym zwodnikiem byl Radek Hyży który odwalił kawał dobrej roboty

powtarzam to wszystkim od początku sezonu nawet po 3porazkach z rzędu w lidze: Śląsk z każdym meczem rośnie w siłe poniewaz druzyna bez sezonu przygotowawczego powoli się zgrywa a doświadczenia nabierają juniorzy

nie mówie ze Slask wygra z silną CZ ale na pewno nie przegra powyzej 9pkt
po kursie 1.9 mozna spróbować
Posted by: hot-oil

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 15:34

Działacze Dynama Moskwa nie przestają zadziwiać. Tym razem namówili oni do gry w swojej drużynie znakomitego amerykańskiego obrońcę Trajana Langdona (28 lat, 191 cm) - poinformował rosyjski dziennik sportowy "Sport-express". [więcej...]
Posted by: hot-oil

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 15:38

A co myślicie o meczach Arisu i LASKO?nie powinny byc HW?
dzieki i pozdr.
Posted by: SZYMEL

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 15:48

Quote:

Działacze Dynama Moskwa nie przestają zadziwiać. Tym razem namówili oni do gry w swojej drużynie znakomitego amerykańskiego obrońcę Trajana Langdona (28 lat, 191 cm) - poinformował rosyjski dziennik sportowy "Sport-express". [więcej...]




gdyby nie ty chyba nigdy byśmy sie nie dowiedzieli

ps prosze o live do reflexu
Posted by: hot-oil

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 16:01


ps prosze o live do reflexu




www.ps-kladionica.hr
Posted by: bartmis

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 16:02

Quote:

michalkos: gorętsza atmosfera jest na meczach CZ niz partizanu mialem okazje widziec na własne oczy co sie dzieje na meczach czerwonej gwiazdy


BC RED STAR-SLASK WROCLAW H(0-9) - 2
dla mnie bardzo prawdopodobny typ w calej kolejce


Ja też się chciałem za to zabrać, ale jak sobie obejrzałem biorytmy zawodników Śląska to szok. Wiem, ze nie można tego brać zbyt serio, ale mnie to już kilka razy, na szczęście , przestrzegło i uratowało mi troszkę kasy . Tak ogólnie to też uważam, że Ślask nie przegra więcej niż 9 pkt, a hpc przedstawiony przez buków jest nadwyrost, wg mnie powinnien być w granicah -4,5 na korzyść Red Star. Mieszkam we Wrocławiu i całym sercem jestem za Śląskiem, mam nadzieję że sprawią niespodziankę i wygrają. 3 mam kciuki za nich i Twój typ.

pozdrawiam
bartmis
Posted by: Drops

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 16:22

Quote:

Quote:

michalkos: gorętsza atmosfera jest na meczach CZ niz partizanu mialem okazje widziec na własne oczy co sie dzieje na meczach czerwonej gwiazdy


BC RED STAR-SLASK WROCLAW H(0-9) - 2
dla mnie bardzo prawdopodobny typ w calej kolejce


Ja też się chciałem za to zabrać, ale jak sobie obejrzałem biorytmy zawodników Śląska to szok. Wiem, ze nie można tego brać zbyt serio, ale mnie to już kilka razy, na szczęście , przestrzegło i uratowało mi troszkę kasy . Tak ogólnie to też uważam, że Ślask nie przegra więcej niż 9 pkt, a hpc przedstawiony przez buków jest nadwyrost, wg mnie powinnien być w granicah -4,5 na korzyść Red Star. Mieszkam we Wrocławiu i całym sercem jestem za Śląskiem, mam nadzieję że sprawią niespodziankę i wygrają. 3 mam kciuki za nich i Twój typ.

pozdrawiam
bartmis





tak racja, buki dały niezły prezent dlatego trzeba go wykorzystać, zagralem taki dubel
Red Star- Slask W. - (0-9) - 2
Prokom - Efes 2 - 1.85
mysle ze wejdzie
pozdro
Posted by: bartmis

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 16:35

Myślę, ze tak! Powodzenia
Posted by: LESTAT1981

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 16:48

Witam
Czy jest jaka[ strona w necie |eby na zywo ULEB CUP obserwowac?
Posted by: ziomek-domek

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 16:54

www.ulebcup.com
i tam masz live stats Nie ma live`ow ze wszystkich spotkan bo niektore kluby nie maja hali z dobrymi laczami
Posted by: hot-oil

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 18:59

Quote:

www.ulebcup.com
i tam masz live stats Nie ma live`ow ze wszystkich spotkan bo niektore kluby nie maja hali z dobrymi laczami



Otóz jest stronka ze wszystkimi meczami LIVE-Uleb-u i EUROLEAGUE tylko ze gdy mecz sie skonczy to po ok. 10 min zdejmuja go ale LIVE JEST http://typosfera.pl/na_zywo.php
Posted by: michalkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 21:17

Żeby nie było że nie ostrzegałem Kochany Ślązunio pojechał Jugoli po dogrywce 87:81 !!!
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 21:30

Red Star - Deichmann
Nie ma co bajek opowiadać, że Crvena młoda itd. A Śląsk to poza Zielińskim to co wyjadacze?? Karolsky nie prawda, że wychodzi, że to bardzo młody zespół. Dla mnie w tym meczu Skibniewski, Szlachtowicz, Chanas (opcjonalnie Watson) będą poddani bardzo trudnej próbie a publika sprawdzi ich psyche. Niestety wychodzi w tym meczu HW.

pozdrawaim brokstar




Nie chcę wyjść na bufona i pisać a nie mówiłem )) Ale Wks dał dziś mega popis, a Watson rzucił 39 PKT !!! i rzutem za 3 pkt (podobno na 8 sec do końca ) doprowadził do dogrywki ( było 72-72 !!! ). Tak więc CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA !!!
Aha brokstar - bardzo cenię twoje infa i wiedzę o koszykówce europejskiej.
PS. Na czacie Śląska w pewnym momencie było 288 osó !!! A dla TVP wielkie rzygi, że takiego meczu nie pokazała !!!
Aha wynik 88-81 dla WKS !!!
Posted by: Drops

Re: PUCHAR ULEB.............. - 23/11/2004 21:35

Quote:

michalkos: gorętsza atmosfera jest na meczach CZ niz partizanu mialem okazje widziec na własne oczy co sie dzieje na meczach czerwonej gwiazdy


BC RED STAR-SLASK WROCLAW H(0-9) - 2
dla mnie bardzo prawdopodobny typ w calej kolejce
Śląsk z meczu na mecz gra coraz lepiej
ostatnie 3 mecze wrocławian w lidze:
Stal Ostrów - Śląsk Wrocław 75:97
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 77:72
Czarni Słupsk - Śląsk Wrocław 67:69

w ULEB Cup:
Lietuvos Rytas Wilno - Śląsk Wrocław 72:68
Śląsk Wrocław - Benfica Lisbona 85:83

jak widać Śląsk ostatnio wyszedł na prostą i grają tak jak powinni z 5 ostatnich spotkań przegrali tylko 1 i to po kapitalnej grze i błędach w końcówce młodego rozgrywającego Roberta Skibniewskiego, moze i męczyli się z Benficą ale grali bez Watsona i Zielinskiego, benfica nie jest słabą drużyną, była ale w zeszłym sezonie w tym roku bedą walczyć o mistrzostwo portugali

na uwage zasługuje fakt ze grająć bez podstawowego PG Watsona, kapitana Zielinskiego i centra Randla i Mroczka wygrali na wyjezdzie w gorącej hali w Słupsku praktycznie juniorami: Chanasem, Skibniewskim, Szlachtowiczem, Grafsem, Ignerskim, jedynym doswiadczonym zwodnikiem byl Radek Hyży który odwalił kawał dobrej roboty

powtarzam to wszystkim od początku sezonu nawet po 3porazkach z rzędu w lidze: Śląsk z każdym meczem rośnie w siłe poniewaz druzyna bez sezonu przygotowawczego powoli się zgrywa a doświadczenia nabierają juniorzy

nie mówie ze Slask wygra z silną CZ ale na pewno nie przegra powyzej 9pkt
po kursie 1.9 mozna spróbować




hehe i moje prognozy sprawdziły się ;]
a z Watsona wyrasta drugi Lynn Greer
transmisji nie było dlatego ze jugole chcieli kasy od polsatu za transmisje co wczesniej sie nie zdarzało
relacji na ulebcup.com tez nie było :/
ale jest zajebiscie

CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA
Posted by: Durex18

Re: PUCHAR ULEB.............. - 24/11/2004 11:05

Jak widzicie dzisiaj mecz ALBA BERLIN-GRAVELINES H(0-10) - 1. Moim zdaniem Alba powinna raczej spokojnnie wygrać powyżej 10 punktów. Macie jakieś przeciwskazania ??
Posted by: michalkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 24/11/2004 12:13

Wygrać powinna, ale niekoniecznie 10 punktami...

BTW co tu tak cicho, gdzie sie podziali ci wszyscy fani Crveny Zvezdy którzy mieli tyle do powiedzenia przed meczem :]
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 24/11/2004 16:08

Piszesz o mnie?? Powiem jedno niech ludzie Cie ocenia bo mi sie nie chce. Sam wydales o sobie cenzurke. Widac kibice Slaska nie tylko napinaja sie na e-baskecie. Bufonada pelna geba.
Posted by: michalkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 24/11/2004 16:40

Akurat nie do Ciebie był głównie ten post. A na oceny żadne nie czekam bo to forum chyba nie służy do dyskusji na mój temat tylko do typowania mecżów. A co do bufonady... Niemam zamiaru płakać po wygranych meczach i będę się napinał bo jestem dumny ze swojego klubu. Pax
Posted by: matys1971

Re: PUCHAR ULEB.............. - 29/11/2004 03:33

Chyba jestem pierwszy-oto IV kolejka, proszę o typy:
Grupa A
Spirou Charleroi - Debreceni
Gravelines - Buducnost Podg.
PAOK Saloniki - Alba Berlin
Grupa B
BK Ventspils - Euphony Liege
Le Mans - Eiffel Towers
Hemofarm Vrsac - RheinEnergie
Grupa C
Maroussi Ateny - Cholet Basket
MPC Capitals - KK Zadar
Telindus Oostende - Gran Canaria
Grupa D
Türk Telekom - Cantu
Reflex Zeleznik - Aris Saloniki
Dynamo Moskwa - Akademik Sofia
Grupa E
Queluz Sintra - Ovarense Ovar
Pallacan. Varese - Hapoel Jerozolima
Elan Chalon - Pamesa Walencja
Grupa F
Joventut Badalona - Darussafaka St.
Bamberg - Basket Kapfenberg
Makedonikos - Pivovarna Lasko
Grupa G
LRytas Wilno - Telekom Bonn
Deichmann Śląsk - Pompea Napoli
Benfica Lizbona - Crvena Zvezda
Posted by: Lexus

Re: PUCHAR ULEB.............. - 29/11/2004 16:29

Quote:

Chyba jestem pierwszy-oto IV kolejka, proszę o typy:





Pierwszy w czym ? w głupocie ?
Zestaw par każdy moze spobie sprawdzic na stronach buka.
Chcesz się wykazać, to przedstaw sensowna analizę któregoś spotkania.
Posted by: Pierwszy

Re: PUCHAR ULEB.............. - 29/11/2004 16:31

Przepraszam ale Pierwszy to ja jestem. a co do typow to polecam Slask Wroclaw 1 - z handicapem rowniez...teraz juz nie bedzie 3 remisu pod rzad...

Pozdrawiam,
Pierwszy
Posted by: cheguavera

Re: PUCHAR ULEB.............. - 29/11/2004 16:38

Quote:

Przepraszam ale Pierwszy to ja jestem. a co do typow to polecam Slask Wroclaw 1 - z handicapem rowniez...teraz juz nie bedzie 3 remisu pod rzad...

Pozdrawiam,
Pierwszy




Slask dostanie w dupe że aż żal mi iść na ten mecz.

Ale tak na serio, to oni nie mają szans z solidnym zespołem włoskim, wystarczy że zatrzymają Watsona i jest po meczu
Posted by: zbykap39

Re: PUCHAR ULEB.............. - 29/11/2004 17:42

Też z Wrocka jestem i tak powiem szczerze, ze pierwsze odczucie to równiez miałem, ze ten mecz Sląsk przegra.
Jednak sprawdzajac co nieco już nie jestem tego taki pewny. Napoli a i owszem to solidna .......ale srednia druzyna włoska. W tym sezonie na 9 meczy na wyjezdzie ledwo wygrała 2 w tym z ostatnia w tabeli "Biela" Przegrywała wyjazdy dośc zdecydowanie około 10 punktami. Ogólnie ma ujemny bilans koszy w 9-ciu wyjazdach -57. Można zaryzykować wniosek, że słabo broni, więc sugestia o wyeliminowaniu Watsona jest nie na miejscu, bo po prostu trzeba to umiec zrobic.
Osobiscie to dla mnie typowy "no bet" w systemie 1x2 morze jesli jakiś sensowny hc znajdę. Tylko pytanie jaki duzy?
Posted by: zbykap39

Re: PUCHAR ULEB.............. - 29/11/2004 17:52

I wracając jeszcze do tego meczu. Wydaje mi sie, że raczej nie bedzie wysokiego wyniku, Włosi staną w obronie licząc na zbiórki Spileliego i szybki kontratak.Wydaje sie, że sensowny hc to około 3,4 dla Napoli. Mysle, że coś obok tego mozna bedzie znaleśc. Pewnie wtedy bym sie skusił, ale narazie to w dalszym ciągu kazdy wynik możli, wliczając w to trzeci remis pod rzad.
Posted by: KRAJAN

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 07:36

Narazie jestem na etapie drobnych analiz ale już wykreowało mi się parę typów:
1) Slask Wroclaw - Pompea Napoli ULEB Cup 1(-4.0)
Śląsk bez rewelacji (szczególnie w Polskiej Lidze), ale w pucharach poczyna sobie calkiem nieźle. Co udowadniają wyniki i miejsce w tabeli. To co prezentuje obecnie Napoli to "żenada!!!" (śledzę Lega A Basket od początku sezonu) - od kilku sezonów nie widziałem tak słabo grającej Pompei. A ostatnia wysoka porażka z Teramo (napewno nie potentatem WK 110-91) tylko mnie w tym utwierdza.

2) Gravelines - KK Budocnost ULEB Cup 2(+6.0), dla odważniejszych 2 /2.95/- ja napewno zagram w jakimś rozpisie
Zastanawiam się skąd buki wzieły takie linie hp? Może sugerują się ostatnią minimalną porażką z Albą na wyjeździe i niezłymi występami w lidze francuskiej, jednak drużyna Serbów, macedończyków i Czarnogórców prezentuje się w tej edycji ULEB Cup całkiem przyzwoicie (nie wiem jak gra w kraju?)

3) Telindus Oostende - Auna Gran Canaria 2(-6.5)
Auna to drużyna ze ścisłej czołówki hiszpańskiej ACB. Na wyjazdach nie gra rewelacyjnie ale potrafi wygrywać wysoko (przykł. ostatni mecz ze słabszą drużyną Leche Rio Breogan 74-93.
Myślę, że drużna belgijska? nie powinna stawiać większych oporów (pomimo przypadkowej wygranej z Maroussi (ostatnio też niezbyt udane występy w Grecji). Liczę na swobodne uzyskanie przewagi już w I kw. i systematyczne jej powiększanie aż do końca spotkania.

Sory za tak ogólne spostrzeżenia - rozpisywanie się na ostatnie mecze itp zajęło by sporo czasu i zrobiłoby niezły śmietnik w co poniektórych głowach.
Nad resztą meczy jeszcze się zastanawiam myślę o Valencji -4,5, Varese -5,0 i czy na Joventut nie przesadzono z -hp. Ale na razie tyle
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Kulka

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 08:26

KK Budnocnost gra w ADRIATIC LEAGUE jest sredniakiem 6 zwyciestw i 7 porazek ostatnio porazka u siebie z KK Zadarem 95-97 zajmuje 10 miejsce!!!!
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 08:51

Mam prosbe czy ktos moglby wkleic oferte ULEB z handi i normalna z expekta i unibetu,bo jestem w pracy a tu same blokay?Z gory dzieki
Posted by: Giertych

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 08:54

A blokady na mecz.pl nie zalozyli jeszcze?
Posted by: Kulka

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 08:57

Dla mnie piekny handi w TOTO MIXIE
1.PAOK - ALBA (0-7) 2
Paok w trzech dotychczasowych spotkaniach ULEB wygrał ale z kim?
1 at Debreceni W 69-77
2 at Gravelines W 70-83
3 vs. Charleroi W 80-73
Ostatni mecz w lidze ze sredniakiem IONIKOS i porazka 98-94 nie napawa optymizmem(to trzecia porażka z rzędu),Alba pokonała OPEL SKYLINERS 78-75 u siebie nie nie wierze że przegra 7pkt!!!
2.MAKEDONIKOS-PIVOV.LASKO H(0-6) 2
Pivovarna w ADRIATIC LEAGUE zajmuje 3 miejsce po słabym początku obecnie wygrali 7 spotkań z rzędu i tylko przypadek sprawił że przegrali w ULEB z Darussafaka 78-77, Makedonikos udowodnił iż w ULEB gra im się bardzo dobrze pokonując:
1 vs. Darussafaka W 75-61
2 at GHP Bamberg W 65-70
3 at Joventut W 77-84
Jednak dwie ostatnie porażki z Arisem i Apollonem dają do myslenia!!
Posted by: Fozzie

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 09:19

W Totomixie Slask tylko i az...-1
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 11:36

Jak dla mnie to :
1. Ventspils-Liege +19 2 ( nie przeskoczą takiego handi - Belgowie to nie jest aż taka słaba drużyna gra tam min SKELE i Białek )
2. Gravelines-4 - Buducnost 1 francuzi kryzys mają za sobą. W ostatniej kolejce łatwe zwycięstwo z NANCY w lidze, a w ULEB porażka po dogrywce z Albą. Są zdecydowanie lepsi. Jedyny problem czy nie odpuszczą ULEBU bo raczej małe szanse mają na wyprzedzenie PAOKU i ALBY.
Myślę też nad:
1. Reflex-4 - Aris 1 ale jeżeli nadal graja bez Marko Marinovic to tego nie ruszę
2. Bamberg - Kapfenberg +20. Niemcy w tym sezonie to przeciętniacy i takie handi nie jest łatwo zrobić więc raczej 2.
3. PAOK - ALBA +6. Grecy rzeczywiście w małym kryzysie. Ale na mecz Z ALBĄ wyjdą na pewno maks. skoncentrowani.

MECZ ŚLĄSKA NO BET !!! PO TYM CO ZROBILI Z ANWILEM TO NA BANK TEGO NIE RUSZĘ. JEŻELI JUŻ TO NA 2. POMPEA OSTATNO SŁABA, ALE ŚLĄSK NIEOBLICZALNY. W SPORTINGBET WŁOSI SĄ ZA 2.62.
Posted by: szachus

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 11:54

Quote:

Jak dla mnie to :
1. Ventspils-Liege +19 2 ( nie przeskoczą takiego handi - Belgowie to nie jest aż taka słaba drużyna gra tam min SKELE i Białek )
2. Gravelines-4 - Buducnost 1 francuzi kryzys mają za sobą. W ostatniej kolejce łatwe zwycięstwo z NANCY w lidze, a w ULEB porażka po dogrywce z Albą. Są zdecydowanie lepsi. Jedyny problem czy nie odpuszczą ULEBU bo raczej małe szanse mają na wyprzedzenie PAOKU i ALBY.
Myślę też nad:
1. Reflex-4 - Aris 1 ale jeżeli nadal graja bez Marko Marinovic to tego nie ruszę
2. Bamberg - Kapfenberg +20. Niemcy w tym sezonie to przeciętniacy i takie handi nie jest łatwo zrobić więc raczej 2.
3. PAOK - ALBA +6. Grecy rzeczywiście w małym kryzysie. Ale na mecz Z ALBĄ wyjdą na pewno maks. skoncentrowani.

MECZ ŚLĄSKA NO BET !!! PO TYM CO ZROBILI Z ANWILEM TO NA BANK TEGO NIE RUSZĘ. JEŻELI JUŻ TO NA 2. POMPEA OSTATNO SŁABA, ALE ŚLĄSK NIEOBLICZALNY. W SPORTINGBET WŁOSI SĄ ZA 2.62.





1.stary skad ty bierzesz takie linie? ze porownam to tylko do sportingbeta. w sportingbecie linia 13 a z tym handikapem lotysze powinni sobie bez mydla poradzic.

a jesli chodzi o Bamberg - Kapfenberg +20 to rzeczywiscie duzo, w sportingbecie jest 15 i z tym tez nie powinno byc problemu.

a co do slaska to wydaje mi sie ze jesli madrze zagraja to sa w stanie wygrac z wlochami. watson w miare juz sie zgral z druzyna, a przytrzymac go latwo nie bedzie. ja tam wierze w naszych

pozdrawiam
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 12:05

No skąd bierze - z Toto-Mixa bierze
Kibibe Śląska gdzie jesteście - jakim skłądem przyjechało NAPOLI
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 12:11

biorę linie z toto-mixa. I dokładnie takie sa jak napisałem. Co do Śląska to:
1. Widziałem ich we wszystkich meczach u siebie w tym sezonie
2. Grają raz fantastycznie, a raz żenująco słabo.( w 3 kwarcie meczu z Anwilem w sobotę był moment że prowadzili 16 punktami by po dokładnie 8 minutach przegrywać 6 !!! 22 punkty w 8 minut !!!)
3. W poprzedniej kolejce jak grali z Crveną Zwezdą to grałem Śląska z handi i bez i weszło. Przestrzegałem wtedy przed graniem na Czerwona Gwiazdę co było bardzo popularne. Dziś przestrzegam przed grą na WKS bo w tym meczu wszystko się może zdarzyć. Jeżeli Watsonowi będzie siedział rzut za 3 pkt i nie bedzie na siłę wchodził pod kosz, jeżeli Mahoric nie będzie popełniał błędów w prowadzeniu zespołu ( moim zdaniem to przez błędy trenera przegraliśmy mecz z Anwilem), jezeli Rondel z Graftsem wygrają nam tablicę to mecz można wygrać. POMPEA ma bardzo dobrego strzelca Mike PENBERTHY. On też podobnie jak Watson rzucił w poprzedniej kolejce 39 pkt. Jak jego zatrzymamy to będzie dobrze. Ale dla mnie ten mecz NO BET. Wolę zasiąść w Orbicie ( bilet już mam))) i dopingować WKS>
Posted by: ROBERT1982

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 12:30

czesc neiwiecie w jakim internetowym buku jest uleb do grania dzieki
Posted by: [g]um[p]

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 12:40

nie ma chyba nigdzie, caly sztab ludzi szuka i szuka i nie moze nic znalezc

Centrebet, Expekt, Gamebookers, Sportingbet, Bet365, Betandwin, a Unibet da pozniej;
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 13:24

na bettingadvice koleś z Włoch pisze że:
Napoli without J.Allen,Dalipagic and without sacked Trepagnier
W meczu z Teramo grał tylko Dalipagic -grał tylko 6 minut i rzucił 1 punkt.Penberthy Mike rzucił w lidze 35 punktów- hmm. Jeżeli tego gościa wyłączymy to będzie dobrze.
Aha Włoch na BA typuje Śląska
Posted by: szachus

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 14:07

Hemofarm Rhein Energie Cologne H 1.55 8/10 za BA do gry w sportingbecie za 1,61! GB 1,44; BW 1,40; EX 1,45

Charleroi v Debreceni H SB 1,36; BA 1,20; nie ma tego meczu ani w expekcie ani w gb.

przypominam ze w Sb gramy tylko regulaminowy czas!
Posted by: oli

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 14:09

co myslicie o Zadarze ?
Posted by: DeeZee

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 14:44

CHALON-VALENCIA H(4-0) 1
BC REFLEX-ARIS H(0-4) 2
DYNAMO M-LUKOIL ACAD.H(0-12) 2
VENTSPILS-LIEGE H(0-19) 2

krotko i na temat.....
brak czasu na analize
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 15:45

Na dzis proponuje:

Vrsac - RE Koln
Gospodarze powinni sobie poradzic z przecietna(jezeli chodzi o Europe) druzyna z Kolonii. Vrsac jako jedyna ekipa podjela walke z Ventspilsem i z dobrej strony pokazali sie we Francji. Kolonia z kolei meczyla sie z Belgami, rozniosla beznadziejnych Holendrow i pokonali francuzow. Jezeli Hemofarm zagra uwaznie w obronie to powinno sie to spotkanie zakonczyc ich wygrana.

Benfica - RS Belgrad
Czas juz na Serbow. W koncu zaczna miotac swoimi trojkami i zagraja na lepszym % rzutow z gry. Benfica ktora miala praktycznie Slask(bez Watsona, Zielinskiego) na widelcu nie potrafila tego wykorzystac. Serbowie jezeli chca awansowac do nastepnej rundy musza wygrac jakis mecz na wyjezdzie i w Portugalii bedzie o to najlatwiej.

Do tego dolozylem Badalone. Jak bedzie zobaczymy.

pozdrawiam brokstar
Posted by: gsm

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 18:55

No macie tych swoich pupilków -20 po 2 kwartach ! Skąd te info o kontuzjach po co takie głupoty wypisujecie ? Chcialem grac na Napoli ale zobaczylem to info to sie przestawilem ! Bravo Watson i bravo rzuty za 3 punkty tak dalej tą metodą napewno wygrac ! Cool Trener !
Posted by: gsm

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 18:56

*** ŚLĄSKA !!!!
Posted by: SZYMEL

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 19:01

Quote:

No macie tych swoich pupilków -20 po 2 kwartach ! Skąd te info o kontuzjach po co takie głupoty wypisujecie ? Chcialem grac na Napoli ale zobaczylem to info to sie przestawilem ! Bravo Watson i bravo rzuty za 3 punkty tak dalej tą metodą napewno wygrac ! Cool Trener !




co sie burzysz, pompea nie ma 3 podstawowych graczy,a ze inni grają dobrze a slask ***** to twoj problem
Posted by: KRAJAN

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 19:26

Powiem krótka w tamtym tygodniu Śląsk, a w tym Dynamo (i to bez hp- w sumie z 10 kuponów i to ladnie się zapowiadających ). Brawo, brawo!!! - chyba przerzucam się na troting lub big bradera najlepiej szwedzkiego!
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: slawysz

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 19:53

moze jeszcze bdzie dobrze! Sląsk doszedł 78-78
Posted by: slawysz

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 20:01

trójka Watsona i 83-80!
Posted by: Piotree

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 20:02

w toto licza z dogrywka czy bez? dzieki
Posted by: slawysz

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 20:13

jesli dobrze sie orientuje to niestety bez dogrywki
Posted by: tomiw

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 20:13

Quote:

w toto licza z dogrywka czy bez? dzieki



bez
Posted by: Exp

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 20:18

Quote:

No macie tych swoich pupilków -20 po 2 kwartach ! Skąd te info o kontuzjach po co takie głupoty wypisujecie ? Chcialem grac na Napoli ale zobaczylem to info to sie przestawilem ! Bravo Watson i bravo rzuty za 3 punkty tak dalej tą metodą napewno wygrac ! Cool Trener !



to sie nazywa inteligencja Trzeba bylo grac na Napoli i to grubo...
Posted by: smoke

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 20:27

Wygląda na to, że Śląsk wyhaczył w tym sezonie kolejnego Greer'a. Całe szczęście, że nie grał tak dobrze w Wilnie bo bym popłynął na grubą kasę. Brawo Śląsk!!!
Posted by: buszmen

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 20:40

Quote:

Wygląda na to, że Śląsk wyhaczył w tym sezonie kolejnego Greer'a. Całe szczęście, że nie grał tak dobrze w Wilnie bo bym popłynął na grubą kasę. Brawo Śląsk!!!




Ja tez sie cieszę, że Śląsk wygrał, emocje były nieprzeciętne. No ale żeby pisać takie głupoty <hmmmm>? Watson - drugi Greer? Zastanów się chwilkę.
Posted by: wHiTe_StAr

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 21:32

mecz był naprawde cudowny,do pełni szczęscia brakło 1 punktu(puściłem z handim -4 ),ale co tam, ważne że wygrali.. .
Posted by: Kulka

Re: PUCHAR ULEB.............. - 30/11/2004 21:47

BRAWOO ŚLĄSK!!
No i handicapy
1.PAOK - ALBA (0-7) 2
2.MAKEDONIKOS-PIVOV.LASKO H(0-6) 2
TRAFIONE !!!
Posted by: Socio

Re: PUCHAR ULEB.............. - 01/12/2004 15:15

Rusza ktoś mecz LeMans-Eiffel Towers H(0-14)? Wydaje mi sie ze Francuzi moga nie przeskoczyc takiego handi ...
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB.............. - 02/12/2004 10:10

2 dni po meczu, ale wrócę do tego co zdarzyło się we wtorek w Orbicie. NIGDY czegoś takiego nie widziałem. Pierwsza połowa w wykonaniu WKSU tragiczna. Gdyby nie punkty młodego Chanasa to do przerwy byłoby -30. Widać było, że Watson nie chce rzucać nawet z czystych pozycji i oddawał do kolegów Ci oczywiście pudło za pudłem. W Pompei fantastyczne rzuty oddawał Mike Penberthy. Trafaił z takich pozycji że .... Widać szkołę z NBA ( był mistrzem z LAKERSAMI )bardzo dobrze rozgrywał piłkę Valerio Spinelli, a pod tablicami rządził Michael Andersen ( nie zbierał może wielu piłek, ale rzucił sporo punktów z pod kosza ). informacja o kontuzjach w NAPOLI była oczywiście w 100% prawdziwa. Żaden z wcześniej wymienionej trójki zawodników nie przyjechał do Wrocławia.do przerwy 29-49
Druga połowa to juz zupełnie inna bajka. Bardzo dużo rzutów za 3 punkty. Sporo celnych, ale po niecelnych zbiórki w ataku ( głównie Rondla ). Generalnie 2 rzeczy zaważyły o dojściu POMPEI na remis:
1. na własną prośbę opiekę nad Penberthym przejął Michael Watson. Pokazał, że jednak jak chce to jest dobrym obrońcą i gość przestał trafiać.
2. ale moim zdaniem zdecydowała konuzja Spinelliego. To on był mózgiem zespołu, a po jego zejściu z boiska rozgrywanie wziął na siebie Penberthy, któremu to nie wychodziło.
Na 17 sec przed końcem rzut za 3 Watsona i 78-78( druga połowa zakończyła się dokładnie odwrotnym wynikiem jak pierwsza czyli 49-29 dla nas). DOGRYWKA.
Wtedy też powiedziałem sobie, że jak to wygramy to się upiję ))))
Najpierwy uciekamy im na 4 punkty 84-80. Niestety znów parę złych zagrań i jest 85-84 dla Napoli. W kolejnych akcjach spadają za faule Ignerski, Grafts i Hyży (uff). W tym momencie MAHORIC nie wiedział kogo ma wpóścić na końcówkę z ławki. Myślał chyba z 30 sec przy wyczekiwaniu hali i zawodników. W końcu wpuszcza CHANASA, co jak się później okazuje było strzałem w 10. na 40 sec przed końcem przy stanie 87-86 rzut za 3 wykonuje chyba Rondel ( nie pamiętam ) Jest mocno niecelny. Piłka odbija się jednak od któregos z zawodników Napoli i wpada w ręce Chanasa, który stał pod koszem. Ten bez namysłu rzuca i kosz !!! 88-87. Akcja Napoli świetna obrona przy lini Zielińskiego i Napoli wyrzuca piłkę w aut !!! 30 sec do końca długie rozgrywanie piłki przez Śląsk rzut Watsona za 2 pkt i kosz !!!! 90-87 Napoli nie trafia akcji 3 pkt, Rondel przytula piłkę i KONIEC !!! Naprawdę MEGA MEGA EMOCJE. Mimo że hala była wypełniona w 60% to doping był taki jak na Ludowej przy 7000 ludzi. Pierwszy raz widziałem 40letnie kobiety skaczące po krzesłach i drące się WKS WKS. Po meczu pod halą klaksony, krzyki, zabawa. Nawet policja mieszała kogutami ))) Jak to w tej reklamie - przeżycia bezcenne. No a później do rana ogień)))))
Kolejny raz WKS udowodnił, że w tym sezonie jest tak nieobliczalny, że na pewno nie warto grać go u bukuf. Chyba, że underdoga na dogrywkę (3 w 4 meczach - wszystkie wygrane ). Dodam tylko, że WATSON pobił(wyrównał) rekord rozgrywek ULEB w rzutach za 3 pkt. Trafił 8.
Posted by: michalkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 02/12/2004 16:45

Z tydzień nie byłem w tym topicu, wszedłem sobie poczytać przed i pomeczowe opinie. Niektóych nie chce mi sie anwet komentować, ale nie o tym chciałem. Spodobało mi pare cytatów na temat Ślaska z przed meczu :P

WKS- Napoli 93:90 po dogrywce

1.cheguavera- Slask dostanie w dupe że aż żal mi iść na ten mecz.

Ale tak na serio, to oni nie mają szans z solidnym zespołem włoskim, wystarczy
że zatrzymają Watsona i jest po meczu

2zbykap39- Wydaje mi sie, że raczej nie bedzie wysokiego wyniku

3.Pierwszy- polecam Slask Wroclaw 1 - z handicapem rowniez...teraz juz nie bedzie
3 remisu pod rzad...

Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB.............. - 06/12/2004 14:17

Witam...
dzisiaj jest jeden mecz pucharu ULEB...aż dziw bierze ,że nikt o nim nie pisze...
Debreceni vs. BCM Gravelines
Obie drużyny chociaz ich sytuacja w tabeli jest podobna(Węgrzy bez wygranej,Francuzi 1)prezentują zupełnie inne poziomy gry...
Węgrzy mają 3-4 graczy którzy mogą nawiazać równorzędną walkę z graczami z Dunkierki...jeden z nich Thompson nie jest w pełni zdrowy i jeżeli bedzie grał to bardzo krótko...
swego czasu zespół z Węgier przy okazji meczu z Albą opisał brookstar...od tamtego czasu niewiele się zmieniło...
Może tyle ,że Debrecen gra coraz gorzej...w rodzimej lidze przegrał swój pierwszy mecz a w pucharze Uleb rozegrał bardzo słabe spotkanie w Charleroi...
Francuzi jeżeli myślą o awansie muszą ten mecz wygrać...od jakiegoś czasu(a właściwie od przyjścia Sciary)grają naprawdę dobrze...
Handi jak najbardziej do przeskoczenia...
Ja osobiscie handi zagrałem w Toto niestety za 1.71 ale -3 jest ewidentnym błędem...
Stawki meczowe...
bardzo wysokie...takie jest moje zdanie
1.47 oferuje centrebet,1,45 betandwin...
expekt jak zwykle...podejrzewam ,że nie da tego spotkania wogóle...
w naziemnych sts oferuje 1.5...

Debreceni vs. BCM Gravelines
typ 2
9/10
Debreceni(-3) vs. BCM Gravelines
typ 2
8/10
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 06/12/2004 15:48

Nikt nie pisze bo praca albo tak jak w moim przypadku studia dzis az do 16. No i zgadzam sie z Toba co do typu. Dlaczego oplaca sie grac Dunkierke po pierwsze jest to zespol ktory stac na wyjscie z grupy ....ale niekonieczmnie z 2 miejsca. Dlatego tez roznica malych punktow tez moze miec zmnaczenie. W wielkim uproszczeniu to Debrecen = Lee. Zatrzymanie tego superstrzelca to zadanie dla Sciarry, Cupina i dobrze znanego nam wszystkim Adomaitisa. Ja rotowalbym tymi zawodnikami bardzo przeciw Lee a wszystko powinnop miec ciekawe zakonczenie. Ciekawe jak zaprezentuje sie nasz center eksportowy :P KOrdian Korytek.

AW(-3) 02, 2 1.7 1.9

To proponuje, wczesniej nie dalo sie mi wbic na mecz.pl

pozdrawiam brokstar
Posted by: KRAJAN

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 07:58

V kolejka
Wt 07/12/04
17:25 Lukoil Academic - Turk Telecom 1.08 6.50 -/+13,5
18:25 Darussafaka - GHP Bamberg 1.85 1.85 -/+0,5
18:55 KK Zadar - Telindus Oostende 1.08 6.50 -/+12,5
18:55 Pivovarna Lasko - DKV Joventut 1.30 3.22 -/+6,5
18:55 Superfund Kapfenberg - Makedonikos 7.85 1.05 +/-12,5
19:25 Rhein Energie Cologne - Ventspils 1.76 1.95 -/+1,5
19:25 Telekom Bonn - Slask Wroclaw 1.40 2.73 -/+5,5
19:40 Hapoel Jerusalem - Elan Chalon 1.30 3.22 -/+6,5
19:55 Eiffel Towers - Hemofarm 6.50 1.08 +/-12,5
19:55 Aris - Dynamo Moscow 1.70 2.03 -/+2
19:55 Euphony Liege - Le Mans 2.20 1.60 +/-3,0
19:55 Red Star - Lietuvos Rytas 2.20 1.60 +/-3,0
20:25 KK Budocnost - PAOK 1.80 1.90 -/+1,5
20:25 Cholet - MPC Capitals 1.08 6.50 -/+12,5
20:25 Vision Cantu - BC Reflex 1.35 2.95 -/+6,0
20:25 Pompea Napoli - Benfica 1.13 5.15 -/+10,5
21:25 Auna Gran Canaria - Maroussi 1.25 3.55 -/+7,5
21:55 Ovarense - Casti Group Varese 3.35 1.28 +/-7,0
śr 08/12/04
17:55 Pamesa Valencia - Queluz Sintra 1.04 8.50 -/+15,5
19:25 Alba Berlin - Spirou Charleroi 1.18 4.30 -/+8,5
Zapraszam do opiniowania
KRAJAN
Posted by: gremlin

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 08:27

tak na pierwszy rzut oka lakomym kaskiem wydaje mi sie mecz napoli-benfika z hp10.5 wydaje mi sie ze benfika tradycyjnie zostanie rozjechana min 30 pkt., ekipa z portugalii gra beznadziejnie poza incydentem ze slaskiem wroclaw,odnosnie slaska moze 4 remis????
Posted by: jarko 33

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 08:33

pozwole cos wkleic
Michael Mager, specjalista od marketingu i kontaktów z mediami w Telekomie Basket Bonn: Na dzień dzisiejszy mamy spore problemy z kontuzjami. Dwaj nasi najlepsi gracze, Nadjfeji i Jackson są kontuzjowani i na pewno nie zagrają w meczu z zespołem z Wrocławia. Dla nas faworytem tego spotkania jest Śląsk, ponieważ wicemistrzowie Polski indywidualnie są od nas o wiele silniejsi. Presji na naszą drużynę jednak nie ma, bo ostatnio przegrywamy wszystko zarówno w lidze niemieckiej, jak i Pucharze ULEB.
Posted by: arktos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 08:34

19:55 Red Star - Lietuvos Rytas 2.20 1.60 +/-3,0

Myślę że w związku z zawirowaniami wokół kwesti finansowania drużyny z Belgradu czego odzwierciedleniem jest nie najlepsza postawa w lidze dość pewny wydaje się typ na litwinów.
Posted by: arktos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 08:50

Quote:

pozwole cos wkleic
Michael Mager, specjalista od marketingu i kontaktów z mediami w Telekomie Basket Bonn: Na dzień dzisiejszy mamy spore problemy z kontuzjami. Dwaj nasi najlepsi gracze, Nadjfeji i Jackson są kontuzjowani i na pewno nie zagrają w meczu z zespołem z Wrocławia. Dla nas faworytem tego spotkania jest Śląsk, ponieważ wicemistrzowie Polski indywidualnie są od nas o wiele silniejsi. Presji na naszą drużynę jednak nie ma, bo ostatnio przegrywamy wszystko zarówno w lidze niemieckiej, jak i Pucharze ULEB.




Co do NADJFEJI to rzeczywiscie jego ewentualna nieobecność to spore osłabienie przedewszystkim jeśli chodzi o walkę pod tablicami a co do JACKSONA to w obecnej formie nie nazwałbym go najlepszym zawodnikiem drużyny Telekomu
Posted by: jarko 33

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 08:55

ale czysta 2 za 2.83 lub 02 za 2.38 w profie wygladaja ladnie
w toto handi +6 na slask za 1.9 tez ladnie wyglada
tyle ze teraz wszystko w rekach watsona bo on sam moze wygrac lub przegrac mecz
Posted by: arktos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 08:58

Tak handi-6 jak najbardziej na miejscu
Posted by: michalkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 09:26

STS ładne prezenty na Mikołaja robi Że wspomne tylko 2,5 na Śląsk czy 1,8 na Lietuvos
Posted by: Kulka

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 10:21

Nie wiem czy dobrze mysle ale kolejnym meczykiem na mikołaja wydaje mi sie Bamberg za 2.09(PROFES) nie wiem jak z kontuzjami zawodników ale przeciwnik Darussafka wygrała dopiero pierwszy mecz w lidze!!!! A w ULEB sprawił niespodziankę z Pivovarną (limit się wyczerpał)!!
Jeżeli macie wiedzę na temat kontuzji to będę wdzięczny!!
Czekam na opinie!
Posted by: arktos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 11:04

Quote:

Nie wiem czy dobrze mysle ale kolejnym meczykiem na mikołaja wydaje mi sie Bamberg za 2.09(PROFES) nie wiem jak z kontuzjami zawodników ale przeciwnik Darussafka wygrała dopiero pierwszy mecz w lidze!!!! A w ULEB sprawił niespodziankę z Pivovarną (limit się wyczerpał)!!
Jeżeli macie wiedzę na temat kontuzji to będę wdzięczny!!
Czekam na opinie!




Widocznie łapią formę chłopaki
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 11:05

Pomapea - Benfica

Włosi są w położeniu bardzo horyzontalnym. Mecz ze Slaskiem troszke niekorzystnie wplynal na ich obecna sytuacje. Mecz z Benfica to spotkanie ktore musze bazapelacyjnie wygrac. Zespol z Portugalii jest slaby i mysle ze zapowiada sie latwe HW. Do zespolu gospodarzy powrocil po kontuzji Jerome Allen. Penberthy i Allen to juz jest okolo 50 pkt dla gospodarzy. Powrot Allena daje mozliwosci w ataku niepomiernie wieksze i bardziej zroznicowane. Zepol Pompei pokazla we Wroclawiu , ze jezelli graja skoncentrowani to potrafia byc bardzo grozni. Mysle ze mecz ten zakonczy sie 25-30 przewagi gospodarzy.

Pompea(-11) 1 1,90
Posted by: Kulka

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 11:08

A jeszcze PIVOVARNA myśle ,że bez problemy wygra z Badalona 1.63(PROFES) 8 zwycięstw z rzędu w Adriatic League do czegoś zobowiązuje!!Natomaist średniak z ligi hiszpańskiej Badalona po ostatniej porażce w lidze ( u siebie!!!!) z CB Granada 85-87 chyba się nie podniesie!!
Posted by: kazow

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 11:20

czy b&w nie da zadnych handi na ULEB ?
Posted by: [g]um[p]

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 11:26

da, niedlugo
Posted by: Adolf 88

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 11:32

Quote:

STS ładne prezenty na Mikołaja robi Że wspomne tylko 2,5 na Śląsk czy 1,8 na Lietuvos




Jakie prezenty...
Prof 2,83 na WKS a na Lietuvos 1,9
Posted by: ciacho1984

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 12:32

Czy wedlug was Slask i lietuvos sa warte zagrania za grubsza kase????
Posted by: Giertych

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 12:34

Slaska ja bym grubo nie gral, nieprzewidywalny zespół.
Posted by: ciacho1984

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 12:34

no chyba 4 remisu slask nie wywalczy,bez jaj.
Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 13:22

Quote:

A jeszcze PIVOVARNA myśle ,że bez problemy wygra z Badalona 1.63(PROFES) 8 zwycięstw z rzędu w Adriatic League do czegoś zobowiązuje!!Natomaist średniak z ligi hiszpańskiej Badalona po ostatniej porażce w lidze ( u siebie!!!!) z CB Granada 85-87 chyba się nie podniesie!!



Lasko problemy może mieć...mecz bedzie na styku i handi +6.5 powinno byc nie do przeskoczenia...tylko gdzie teraz takie znaleźć???!!!
napalacie sie strasznie dzisiaj na Śląsk...hmmm...myśle ,że dzisiaj jest wiele ciekawszych meczów do postawienia...
czekam na handicapy w Betandwin i czekam....:)
Moim skromnym zdaniem Reflex dzisiaj dostanie lanie we Włoszech...nie jestem w tym zdaniu odosobniony...miał wyczerpujący lecz wygrany mecz w Adriatic League w niedzielę...myśle ,że odbije sie to dzisiaj na ich postawie.Grają od jakiegoś czasu bez Marinovica z niezłym skutkiem ale dzisiaj bedzie go bardzo brakowało...myśle ,że Cantu wrzuci ponad 10 punktów wiecej...
Trzeba pamietac tylko o jednej rzeczy dotyczącej włoskich teamów grających w ULEB CUP...
dla nich ten puchar ma niewielkie znaczenie w porównaniu z LIGĄ...
ale dzisiaj o tym zapominam
Posted by: Giertych

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 13:29

Poza batami Refleksu jakie inne mecze polecasz zw1?
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 13:47

na dzis po przeanalizowaniu wszystkich kolejek i pkt zdobywanych najwieksze pewniaki to:Makedonikos z handi,Pivovarna 1,Napoli z handi,Hemofarna z handi i Lukoil z handi.Kapfenberg ,Benfika,,Eifel przegraja zapewne conajmniej 20 pkt a handi przynajmniej w sportingbet -12-14.Godne obstawienia(6-7/10) ventspils z handidodatnim!!,,Aris 1,,Cholet z handi,Lietuvos 2.prosze o opinie i wklejenie oferty z exp,unibetu i betandwinu z handi.Z góry dziekuje
Posted by: jurek_killer

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 13:57

dawno nic nie pisałem na forum, ale mam trochu czasu więc coś nabazgrole:

hemofarm -12.5 - róznica klas

rytas - również, dodatkowo b.dobra forma litwinów i zachecajacy kurs

zadar - 10 zadar u siebie b. mocny w lidze walnął CZ 14 więc tu tez nie powinno być problemów, co do wyniku ostende z maroussi to nie ma nawet o czym mówić, mecz był ustawiony tak jak to często robią grecy

dynamo moskwa - dream team grający bardzo słabo jak na posiadany potencjał 2-2 w ulebie to nie dokońca wesoła sytuacja dla potencjalnego faworyta turnieju, dotyczasowe słabe mecze składam na karb braku zgrania i zrozumienia, zespół budowany od 0, dodatkowo dojścje langdona i oparcie gry w duzym stopniu o niego, + braki kadrowe w niektórych spotkaniach ( turkcan, greer) dziś full skład, troche juz pograli razem więc im dalej w las tym lepiej powinno to wyglądać, najwyzsza pora zrobić 1 krok
Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 13:59

Quote:

Pomapea - Benfica

Włosi są w położeniu bardzo horyzontalnym. Mecz ze Slaskiem troszke niekorzystnie wplynal na ich obecna sytuacje. Mecz z Benfica to spotkanie ktore musze bazapelacyjnie wygrac. Zespol z Portugalii jest slaby i mysle ze zapowiada sie latwe HW. Do zespolu gospodarzy powrocil po kontuzji Jerome Allen. Penberthy i Allen to juz jest okolo 50 pkt dla gospodarzy. Powrot Allena daje mozliwosci w ataku niepomiernie wieksze i bardziej zroznicowane. Zepol Pompei pokazla we Wroclawiu , ze jezelli graja skoncentrowani to potrafia byc bardzo grozni. Mysle ze mecz ten zakonczy sie 25-30 przewagi gospodarzy.

Pompea(-11) 1 1,90



Jerome Allen ma jednak nie grać ale i tak handi jest jak najbardziej do przeskoczenia...
Posted by: jurek_killer

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 14:00

zapomniałem jeszcze o jednym oczywistym typie makadenikos -15 nie ma cudu żeby nie wyjebac austryiaków ( choc to grecy mimo wszystko)
Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 14:03

Quote:

dawno nic nie pisałem na forum, ale mam trochu czasu więc coś nabazgrole:
.....
zadar - 10 zadar u siebie b. mocny w lidze walnął CZ 14 więc tu tez nie powinno być problemów, co do wyniku ostende z maroussi to nie ma nawet o czym mówić, mecz był ustawiony tak jak to często robią grecy
.....

rozumując Twoim tokiem myślenia Auna też zrobiła wałek....
szczerze wątpię...
w tym przypadku handi jest dość wysoki...jak dla mnie no bet
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 14:13

Mysle ze Zadar nie przelamie handi 12 pkt.Zadar to sila wlasnego parkietu.Ostatni mecz ostendy mocno podejrzany ale mysle ze Zadar wygra 7-9 pkt
Posted by: jurek_killer

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 14:15

to nie sa moje przemyslenia, na zachodnich forach sami grecy piszą że ich liga jest często ustawiana, a róznica klas maroussi i oostende jest tak duża że inaczej tego sie nie da wytłumaczyć, kosz to nie noga że lewar może się zamurowac i fuksem strzelić gola i wygrać, tu cienias z ma duzo mniejsze szanse niż w nodze ( pomijam kwestie motywacji itp. mówie o samej charakterystyce gry)
Posted by: jurek_killer

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 14:19

co do ostende to popatrzymy chociaż na to
Pepinster - Oostende: 93 - 67
bez komentarza
Posted by: jurek_killer

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 14:20

może tylko powiem że pepinster u siebie miał 1:3
Posted by: A.S.Romek

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 14:32

Czy nie przewidujecie jakiś remisów ??
Posted by: Maciek

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 14:36

Ja przewiduje jeden .
Posted by: ciacho1984

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 14:37

Quote:

Czy nie przewidujecie jakiś remisów ??




Remisy moze i beda,ale chyba nie slask, bo 4 remis to juz by bylo za wiele.
Swoja droga stawiam na slask, ze wzgledu na slaba forme telekomu kurs w prof 2,83
Posted by: DRAGO

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 14:41

remis może byc jak dla mnie w meczach :

Telekom - Śląsk
Gran Canaria - Maroussi
Posted by: maxima

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 15:46

mecz Luk.Sofia-TurkTel. juz sie zaczoł a w profie mozna go dac do 17.30 szkoda ze tylko taki mały kutrs na sofie 1,13
Posted by: arktos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 15:51

I tak byłby zwrot
Posted by: ciacho1984

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 15:54

Quote:

mecz Luk.Sofia-TurkTel. juz sie zaczoł a w profie mozna go dac do 17.30 szkoda ze tylko taki mały kutrs na sofie 1,13




To tak jak swojego czasu bylo w toto mix z hokejem ruskim na 1 t, gdzie mozna byl stawiac jak sie juz prawie konczyla.Niestety teraz buki sa juz madre i nawet jesli sie pomyla na drugi dzien jest zwrot.
Posted by: prer

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 16:19

Gazeta dolnoslaska o meczu Telekom Bonn v Slask Wroclaw:

Puchar ULEB koszykarzy. Ile dogrywek będzie w kolejnym meczu koszykarzy Deichmanna Śląska w Pucharze ULEB? Być może żadnej, bo wrocławianie mają sporą szansę, aby ograć na wyjeździe Telekom Bonn na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek grupowych

Po czterech meczach koszykarze Śląska mają już świetny bilans 3-1, który jeszcze mogą poprawić. Szansa na kolejne zwycięstwo jest spora, bo zespół z Bonn po znakomitym początku sezonu przeżywa trudne chwile. Przede wszystkim stracił dwóch ważnych zawodników: Altrona Jacksona i Aleksandara Nadjfeji. Obaj są kontuzjowani i przeciwko Śląskowi nie zagrają. Bez nich zespół ostatnio gra słabo, a w ciągu tygodnia doznał dwóch bolesnych porażek: najpierw poległ w Wilnie 60:88, natomiast w ostatniej kolejce ligowej w Kolonii z RheinEnergie 68:90. W tym ostatnim spotkaniu o wszystkim zadecydowała trzecia kwarta (podobnie jak często w przypadku Śląska) przegrana przez Telekom 12:33. Zespół z Bonn spadł na szóste miejsce w Bundeslidze, ma bilans 6-3, z czego wszystkie zwycięstwa odniósł na starcie rozgrywek. Wliczając mecze w Pucharze ULEB (bilans 2-2), Telekom przegrał pięć kolejnych spotkań. Warto to wykorzystać.

Najskuteczniejszymi zawodnikami zespołu w meczu z RheinEnergie byli obrońcy Kristaps Janicenoks oraz Branko Milisavljević, którzy zdobyli po 14 punktów. Ten drugi znowu stanie na drodze wrocławskiej drużynie, z której w 2001 roku wyleciał w niejasnych okolicznościach jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Przed rokiem już zawitał do Wrocławia, ale jego Olympiakos przegrał. W rewanżu nie zagrał, bo został zwolniony. Telekom jest już jego dziewiątym klubem.

I właśnie ograniczenie poczynań obrońców, a także powstrzymanie Olumoa Nnamaki, może nie imponującego warunkami fizycznymi, za to niezłego w walce pod tablicami reprezentanta Szwecji, powinno dać wygraną. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na węgierskiego obrońcę Simona Bazalsa oraz środkowego z austriackim paszportem Aleksandarasa Djuricia, ale nie są to nazwiska rzucające na kolana. Rezerwy w Telekomie - przy kontuzjach ważnych graczy - są już sporo słabsze, żeby nie stwierdzić żadne.

Wrocławianie wydają się zatem faworytem dzisiejszego spotkania, problem w tym, że nigdy nie wiadomo, czego się po nich spodziewać. W przypadku Śląska już nawet nie jeden mecz wychodzi diametralnie inny od poprzedniego, ale i połowy, a nawet kwarty. Wicemistrzowie Polski potrafią grać długo fatalnie, by kilkoma minutami znakomitej gry wrócić do meczu. Albo na odwrót. Taki scenariusz obserwujemy bowiem ostatnio regularnie zarówno w lidze, jak i Pucharze ULEB. I oni jednak zdają sobie sprawę z wagi dzisiejszego meczu, bo zwycięstwo dałoby znakomity bilans po pierwszej rundzie i awans na wyciągnięcie ręki. W rewanżach wrocławianie mają bowiem bardzo korzystny układ spotkań. Czy ktoś jeszcze przed miesiącem byłby w to w stanie uwierzyć? Najpierw trzeba jednak wygrać w Bonn.

Spotkanie nie będzie transmitowane w telewizji, relację (aktualny wynik oraz statystyki) będzie można śledzić na stronie www.ulebcup.com. Jeżeli i tym razem zawiedzie (tak jak przed dwoma tygodniami w przypadku transmisji z Belgradu), pozostaje jeszcze oficjalna strona Telekomu Bonn www.telekom-baskets-bonn.de.
Posted by: prer

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 16:31

betandwin zmianil handicap, obecnie na wroclawian wynosi: +4.5 @1.8
unibet: +3.0 @1.85
Posted by: Wasyl69

Re: PUCHAR ULEB.............. *DELETED* *DELETED* *DELETED* *DELETED* - 07/12/2004 20:08

Post deleted by [g]um[p]
Posted by: gup-szy

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 20:13

Po co ten post ???
Nie zabrales głosu w dyskusji, więc sobie daruj zgryźliwe komentarze.
Posted by: Wasyl69

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 20:17

Tak jest.
Brawo, brawo dla Śląska.
"Faworyci" tak w dupę dostali, że miło.
Brawa dla zespołów z holandii, belgii i austrii, którzy od bardziej wymagających zespołów niż niemiaszki nie otrzymali takich batów.
Posted by: Wasyl69

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 20:20

"Zgryźliwe komentarze" to jeżeli sobieżyczysz mogę dopiero zacząć. Tylko, że nie chcę, bo widziałem co się działo ptrzy p. UEFA. Poza tym jest to F-O-R-U-M.
Każdy może się wypowiedzieć. Chyba, że nie każdy domyśla się co słowo forum oznacza.
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 20:46

mój kochany śląsku coś ty zrobił
Posted by: jurek_killer

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 21:21

*** dałem lugano i zero kasy,ba nawet nie zero ale ujemnie
Posted by: jurek_killer

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 21:22

cos post pocieło miało sie zacząć od tego że uleb wchodził bez mydła buahaha
Posted by: spidzio

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 21:22

no niestety Śląsk dostał baty, teraz niektorzy mogą się wyżywać, ale nie o to tu chodzi, jak do tej pory Slask badż co bądz w ULEBie nie zawodzil, takze kazdamu moze zdarzyc sie wpadka, a co dopiero takiemu mlodemu zespołowi, na który nikt przed sezonem nie liczył, a tylko i wyłącznie dobra gra Śląska w ostatnich tygodniach spowodowała nagły wzrost apetytów na kolejne zwyciestwa.
nalezy liczyc sie z tym , ze Śląsk sprawi jeszce nie jedną niespodziankę , ale i wkalkulowac trzeba takze porazki z teoretycznie gorszymi zespołami. dlatego tez ja sobie chyba odpuszcze stawianie na sląsk w tym sezonie.

a i jeszcze wynik meczu Red Star - Lietuvos, na betandwin pisali ze litwini przegrali, a na ULEBCUP.com jest 10 pkt wygrana Lietuvosu, postawilem na Lotyszy, takze wieżę w tą drugą opcję
Posted by: majestic

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 21:22

Quote:

Quote:

STS ładne prezenty na Mikołaja robi Że wspomne tylko 2,5 na Śląsk czy 1,8 na Lietuvos




Jakie prezenty...
Prof 2,83 na WKS a na Lietuvos 1,9





to zescie pewniaki lansowali

a chcialem isc do profa i dojebac na te dwa kosze
Posted by: ivo

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 21:51

Na http://www.ulebcup.com/ juz poprawili
BC Red Star vs. Lietuvos Rytas 89-85
Posted by: gremlin

Re: PUCHAR ULEB.............. - 07/12/2004 21:55

wroclawowi gratulujemy slaska, wiem ze zaraz odezwa sie glosy oburzenia ze strony kibicow tej druzynki,ale dobrze sie stalo ze w tym roku nie zalapali sie do euroligi kuchennymi drzwiami,mozna przegrac mecz oczywiscie ale wydaje mi sie ze zdobyc 9 pkt w czwartej kwarcie to lekka przesada. pozdrawiam
Posted by: boca juniors

Re: PUCHAR ULEB.............. - 08/12/2004 01:58

w tym roku chyba nie da rady na Ulebie zarobić,jak już Śląsk prawidłowo dostaje baty,to jakaś inna kutwa wyskoczy,dzis Lasko i Metis
Posted by: KOZAK

Re: PUCHAR ULEB.............. - 08/12/2004 12:49

witam!zastanawiam sie nad meczem VALENCIA-SINTRA H(0-17) aby postawic na 1 czy sintra jest tak slaba a na stronce uleb wyczytalem ze Pamesa Valencia power forward Ademola Okulaja will be sidelined for six weeks due to a meniscus injury in his left knee. Okulaja got injured on November 20 in a Spanish League game against Lagun Aro Bilbao Basket czy to duze oslabienie dzieki za opinie
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 08/12/2004 13:20

Sam Okulaja może i nie byłby jakimś tam osłabieniem, jednak to nie wszystko - nie zagra też Montechia i Luengo.
Trzeba przyznać że pechowo jest w Pamesie w tym sezonie - handicap może być zagrożony bo za mało ludzi do gry a mogą faule być i beretka - z takim progiem no bet
Posted by: cheguavera

Re: PUCHAR ULEB.............. - 13/12/2004 20:40

W środe spokojnie można stawiać na śląsk 1X.

Lietovus ma bardzo dobrą sytuację w grupie i nie powinien za wszelką cena gryźćparkietu we Wrocławiu(mecz nareszcie w Hali Ludowej a nie tym kurniku ). Wrocławianie ewentualną porażką bardzo komplikują sobie sytuację w grupie i ich awans staje pod wielkim znakiem zapytania. Ide na mecz , nie pozwole zeby jakieś Litwini ogoliły mnie z kasy
POZDRAWIAM
Posted by: DRAGO

Re: PUCHAR ULEB.............. - 13/12/2004 23:32

powiem tak , lietuvos ponoć bez E.House takie dochodzą sygnały i tak bedzie umotywowany zeby wygrac, cóz jedyne co mnie cieszy ze mecz wreszcie w Ludowej gdzie wszystko odbija sie od betonowych ścian dlatego powstaje tam tak specyficzny jazgot , już lepsi rywale zgadzali sie co do opinii ze w Ludowej gra sie bardzo cięzko ....

NAJWAŻNIEJSZE jest jednak to że hala nie gra , grają zawodnicy ...

Ten mecz no bet .

Bede im kibicował na mecz nie ide , chodze tylko na ŚLĄSK piłkarski gdzie też źle sie gra przyjezdnym , ale to już historia nie do tego tematu...
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 08:35

Witam !
I znow Panowie dyskusja o slasku,zupelnie nie rozumiem dlaczego?. Na dzis w pierwszej kolejnosci typy z handi( nie wiem jeszcze jakie) na Pivovarne (-10.-12), Reflex (-10),Varese(-10,-12),na drugim miejscu PAOK(-8,-12), Telekom(-10,-14),Koeln(-10),Gravelines(-12,-15),Ventspils(-7,-9),Hemofarm(-4,-8).bardzo prosilbym o podanie linii gdy sie pojawia w exp,unib i betandwin,z gory dzieki
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 08:47

No ale z tym typem na Granvilki to przesadziłeś stary - wszystko powyżej (0-9) biorę w ciemno na 2

Po kursach jakie wystawił Prof na mecze, linia na Zvezdę w Neapolu powinna być coś koło 5 - po formie jaką chłopaki z Belgradu prezentują ostatnio jest to warte zastanowienia.

Widzę że w temacie najgłośniej mówi się o Śląsku - hmm, może chłopaki z Wrcoka będą mieli info w jakim skłądzie przyjedzie do nich Lietuvos. Tak poza tym, to nie ma co sie Śląskiem co podniecać, choć chwała im za wyniki (prawdę powiedziawszy wielce pewnie nie tylko mnie zadziwiające). Bo spodziewałe sie że wynik z Bonn (co za ironia niemocnego wcale Bonn) powinien być normalką w Europie w tym sezonie.
No i jak Lietuvos podejdzie solidnie do meczu to tak -20 się spodziewam - Pozdrawiam
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 08:52

Buducn-Charleroi 82-68
PAOK-Charleroi 80-73

Gravelines-Buducnost 108-75
Grav-Paok 70-83

Sebkos dlaczego uwazasz ze Grav nie jest w stanie nawrzucac tyle pkt Charleroi skoro Buducnosti nawrzucali ponad 100,a Charleroi dostal od Titogradu niezle baty? Prosze o uzasadnienie
Posted by: DRAGO

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 09:05

BAMBERG - Badalona 2 a kurs 1.9 , Badalona jak podejdzie tak skoncentrowana jak w Lasko to pojedzie bambergi różnica 8-10 pkt
Posted by: darros

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 09:40

Mój typ na dziś:
Gravelines - Charleroi-2(2,6)-STS
Charleroi pierwszy mecz wygrało prawie różnicą 20 pkt.
W poprzednim sezonie oba zespoły grały ze sobą 2-krotnie i za każdym razem górą byli Belgowie(w Charleroi 72:66,w Gravelines 67:57).Jak na mnie większe wrażenie wywarł zespół Charleroi pokonując ostatnio bardzo solidną ekipę z Berlina na ich terenie(ALBA Berlin - Charleroi 57-64)Jak widać goście prezentują niezłą formę w tym etapie gry i liczę na 3 zwycięstwo pod rząd w wykonaniu tego zespołu.
Posted by: Lamar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 10:19

Quote:

Mój typ na dziś:
Gravelines - Charleroi-2(2,6)-STS
Charleroi pierwszy mecz wygrało prawie różnicą 20 pkt.
W poprzednim sezonie oba zespoły grały ze sobą 2-krotnie i za każdym razem górą byli Belgowie(w Charleroi 72:66,w Gravelines 67:57).Jak na mnie większe wrażenie wywarł zespół Charleroi pokonując ostatnio bardzo solidną ekipę z Berlina na ich terenie(ALBA Berlin - Charleroi 57-64)Jak widać goście prezentują niezłą formę w tym etapie gry i liczę na 3 zwycięstwo pod rząd w wykonaniu tego zespołu.





A ja myślę że górą będą jednak Francuzi. Wyników z ubiegłego sezonu nie biorę wogóle pod uwagę, natomiast co do pierwszego meczu w tym sezonie między tymi zespołami trzeba nanieść małe poprawki:
1- Charleroi grało wówczas na niesamowitym procencie rzutów za 2 pkt- prawie 70% to szokujący wynik, raczej trudny do powtórzenia
2- w ekipie Charleroi nie zagra Awojobi
3- gravellines wzmocnił Sciarra, może nie jest to jakiś wybitny gracz, ale fakt faktem że od tego momentu w tej drużynie coś zaskoczyło- zarówczno w Uleb jak i w lidze francuskiej...co prawda nie zdobywa on wiele punktów ale dał drużynie pewien spokój w rozegraniu no i zawsze doda te kilka zbiórek i asyst( ostatnio w lidze francuskiej zanotował 18 pkt, 9 zb, 5 as i 4/4 za 3pkt )

Jak dla mnie Dunkierka 1 po 1.5...a może nawet i 1.9 w toto z hadni -6
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 10:33

Potwierdzam typ na Spirou w toto +6, a co do wypowiedzi Lamara:
- zgoda procent niesamowity trudny do powtórzenia - ale po co powtarzac i wygrywać 20 pkt - mozna 2
- grał Awonjobi - a co on grał powiedź - od początku sezony zmaga sie z kontuzją i nic nie wniósł niestety do zespołu - w zamian ściągnięto Dujmovica który b.dobrze wkomponował się w zespół
Posted by: Lamar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 10:53

hmmm...z tego co wiem to Dujmovic został zakontraktowany jeszcze przed sezonem( w uleb grał od 1 kolejki) i ciężko powiedzieć czy to własnie on ma zastępować Awojobiego z prostej przyczyny- Awojobi to raczej silny skrzydłowy wykorzystywany do walki pod koszem a Dujmovic to raczej typowy small forward lubiący sobie cisnąc od czasu do czasu za 3 pkt. No nie wiem ta Dunkierka ładnie wygląda choć trzeba przyznać że akcje Chareloi znacznie wzrosły po wygranej z Albą...mam nadzieję że przypadkowej ;-) Pozdro all.
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 10:55

W takim razie dlaczego tak wtopili z Buducnostia,niemalze outsiderem grupy az 33 pkt??
Posted by: Lamar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 11:01


Quote:

W takim razie dlaczego tak wtopili z Buducnostia,niemalze outsiderem grupy az 33 pkt??




Sorki ale kto tak wtopił??? Bo w meczu Dunkierki i Buducnosti to rzeczywiście była różnica 33 pkt ale na korzyść Francuzów;-)
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 11:16

No tak ok - przyznaję sie do kiksu - oczywiście Dujmović jest w Spirou od początku sezonu. To nie zmienia faktu że klub zakontraktował innego gracza za Tunji który ma dość powazne problemy a miał być podstawowym zbierającym drużyny.
To nie zmienia faktu że typ (0-6) uważam za wart zagrania na Belgów.
Poza tym uważam że - Aris, Dynamo, Hemofarm, Hapoel i Zadar.
PS. No i jutro oczywiście Lietuvos
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 11:29

Lamar ,ja jestem wlasnie za obstawieniem na Francuzow,stad przytoczylem ich wysoka wygrana z Buducnosta,ktora ograla belgow.straszne zamieszanie powstalo wokol tego meczu.Gravelines w 2 rundzie gra 3 mecze u siebie i zeby awansowac musza wykorzystywac atut wlasnego boiska przed nimi tez wazny mecz u siebie z Debreczynem a ten z Paokiem na wyjezdzie to raczej na tracenie...
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 12:28

Czy mogby ktos wkleic oferte exp ,unib i betandwinu z handi?Jestem w pracy calkowicie poblokowany:),z gory dz
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 12:31

W sportingbet (jedynym dostepnym) jest -4.0 na Gravelines,to chyba warto zagrac na Zabojadów,co myslicie o tym? Pytam bo po waszych rozwazaniach powstal zamet w glowie.dla mnie ten mecz byl oczywisty na rzecz France z handi
Posted by: Fozzie

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 12:37

Quote:

Czy mogby ktos wkleic oferte exp ,unib i betandwinu z handi?Jestem w pracy calkowicie poblokowany:),z gory dz





To jakim cudem na mecz.pl wchodzisz ??
Posted by: cargoool

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 12:44

Oferta z Expekt

17:55 PAOK - Debreceni 1.04 8.50
18:25 Darussafaka - Makedonikos 2.00 1.72
18:55 KK Zadar - Auna Gran Canaria 1.60 2.20
18:55 BC Reflex - Turk Telecom 1.04 8.50
18:55 Superfund Kapfenberg - Pivovarna Lasko 7.75 1.05
19:25 MPC Capitals - Maroussi 3.22 1.30
19:25 GHP Bamberg - DKV Joventut 1.80 1.90
19:25 Telekom Bonn - Benfica 1.10 5.85
19:40 Hapoel Jerusalem - Pamesa Valencia 1.65 2.10
19:55 Gravelines - Spirou Charleroi 1.40 2.73
19:55 Le Mans - BK Ventspils 1.85 1.85
19:55 Euphony Liege - Hemofarm 3.22 1.30
19:55 Eiffel Towers - Rhein Energie Cologne 4.90 1.14
19:55 Aris - Lukoil Academic 1.40 2.73
20:25 KK Budocnost - Alba Berlin 1.65 2.10
20:25 Cholet - Telindus Oostende 1.25 3.55
20:25 Vision Cantu - Dynamo Moscow 2.73 1.40
20:25 Casti Group Varese - Queluz Sintra 1.04 8.50
20:25 Pompea Napoli - Red Star Belgrade 1.40 2.73
21:55 Ovarense - Elan Chalon 3.22 1.30

handicap

17:55 PAOK - Debreceni -16.5 1.85 +16.5 1.85
18:25 Darussafaka - Makedonikos +1.5 1.85 -1.5 1.85
18:55 KK Zadar - Auna Gran Canaria -3.0 1.85 +3.0 1.85
18:55 BC Reflex - Turk Telecom -14.5 1.85 +14.5 1.85
18:55 Kapfenberg - Pivovarna Lasko +15.5 1.85 -15.5 1.85
19:25 MPC Capitals - Maroussi +6.5 1.85 -6.5 1.85
19:25 GHP Bamberg - DKV Joventut -1.0 1.85 +1.0 1.85
19:25 Telekom Bonn - Benfica -10.5 1.85 +10.5 1.85
19:40 Hapoel Jer. - Pamesa Valencia -2.5 1.85 +2.5 1.85
19:55 Gravelines - Spirou Charleroi -5.5 1.85 +5.5 1.85
19:55 Le Mans - BK Ventspils -0.5 1.85 +0.5 1.85
19:55 Euphony Liege - Hemofarm +6.5 1.85 -6.5 1.85
19:55 Eiffel Towers - R.E. Koln +12.5 2.00 -12.5 1.75
19:55 Aris - Lukoil Academic -5.5 1.85 +5.5 1.85
20:25 KK Budocnost - Alba Berlin -2.5 1.85 +2.5 1.85
20:25 Cholet - Telindus Oostende -7.5 1.85 +7.5 1.85
20:25 Vision Cantu - Dynamo Moscow +5.5 1.85 -5.5 1.85
20:25 C.G. Varese - Queluz Sintra -16.5 1.85 +16.5 1.85
20:25 Pompea Napoli - Red Star Belgrade -4.5 1.85 +4.5 1.85
21:55 Ovarense - Elan Chalon +6.5 1.85 -6.5 1.85
Posted by: Fozzie

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 13:24

Eiffel Towers - Rhein Energie Cologne (-11,0)

Najniższe hc jakie znalazłem oferuje Toto, u netowych zaczyna sie od 13,5...
Posted by: Exp

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 14:00

Quote:

Eiffel Towers - Rhein Energie Cologne (-11,0)

Najniższe hc jakie znalazłem oferuje Toto, u netowych zaczyna sie od 13,5...



Sportingbet oferuje Rhein Energie -12 @ 1.85

Pozdrawiam,
Exp
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 14:32

caly czas analizuje tabele i poczynania druzyn i dochodze do wniosku po 3 godzinach analiz wynikow u siebie i na wyjezdzie,ze chyba najpewniejsze sa dzis 2 mecze- Pivovarna -14.5(kapfenberg ze swoja srednia 50-58 pkt,przy sredniej 76-78 Słow.) nie powinien miec szans ,nawet z handi.Wygrana powinna byc kolo 18-21 pkt
Drugi mecz to jednak Ventspils.Awanse sa jeszcze nie przesadzone dlatego mecz numer 2 to Ventspils.srednio zdobywa 87-95 pkt,a le Mans okolo 81 u sibie rzecz jasna.Pierwszy mecz tych druzyn pokazal roznice klas,a ponadto le mans wygrywal ledwo z hemofarma( po dogrywce) zdobywakac 81 pkt,z niemcami(Rheinem) w plecy a z Belgami znow 80 pkt wygrana 7 pkt.ventspils poza jednym meczem wyjazdowym wygranym 87-81 z Rhein zdobywa po 90 kilka pkt,Francuzi nie osiagneli tego pulapu ani razu a sadze ze srednia Le Mans 80 pkt Ventspils zapewni sobie juz w polowie 4 kwarty.To tyle przemyslen.na rozpis Telekom,Koeln,Aris i reflex z handi wszystkie
Posted by: Bosman_

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 16:27

dziwie sie ze jeszcze nikt tego nie zauwazyl,.. wybieracie jakies pivovarne tudziez inne pamesy tymczasem mamy w uleb cup rodzima rodzine z piastowskiego grodu .. deichmann. dla mnie pewna jedynka gdyz slask przegral tam w wilnie tylko czterema a wiec we wroclawiu powinien przynajmniej wygac wyzej, pozatym mamy lepszych zawodnikow i 6 kibica jakim sa najlepsi w europie kibicowie

reasumujac:

Slask - Lietuvos 1

SURE PICK
Posted by: Pablo_NFG

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 16:28

Panowie, pytam Was jako znawców tematu... Warto grać dziś Aris oraz Dynamo ? Tzn. w sumie już to zagrałem i chciałbym poznać Wasze opinie dotyczące tych dwóch spotkań
Posted by: Fozzie

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 16:32

Quote:

dziwie sie ze jeszcze nikt tego nie zauwazyl,.. wybieracie jakies pivovarne tudziez inne pamesy tymczasem mamy w uleb cup rodzima rodzine z piastowskiego grodu .. deichmann. dla mnie pewna jedynka gdyz slask przegral tam w wilnie tylko czterema a wiec we wroclawiu powinien przynajmniej wygac wyzej, pozatym mamy lepszych zawodnikow i 6 kibica jakim sa najlepsi w europie kibicowie

reasumujac:

Slask - Lietuvos 1

SURE PICK





Yhmmmm......jasne, jasne, ja już chate zastawiłem w lombardzie i wszystko poszło na Śląsk, a poza tym wydawało mi sie, że Wrocław, to bardziej germański gród....
Posted by: kozaxxx

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 16:34

a co myslicie o meczu podgorica - alba. berlin bez formy, przegrywa lige, ostatni mecz w uleb cup...
Posted by: typek

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 16:44

Quote:

Panowie, pytam Was jako znawców tematu... Warto grać dziś Aris oraz Dynamo ? Tzn. w sumie już to zagrałem i chciałbym poznać Wasze opinie dotyczące tych dwóch spotkań



moze znawca nie jestem ale odpowiem na twoje pytanie: Dinamo powinno wygrac, mam ok 80% pewnosci
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 16:45

Berlin nie tyle bez formy co jest jeszcze slabo zgrany. Co prawda tez pogralem w tym meczu 1 ale mniejsza stawke. Mecz ogolnie wydaje mi sie, ze bedzie dosc rowny i wazyc sie bedzie w 4 kwarcie.
Co do Pabla to razem z Sebkosiem doszilsmy do porozumienia ze Dinamo MOskwa to dzis ciekawy typ.
Ja natomiast zagralem Napoli z Kolonia. Pierwszy typ dosc ryzykowny ale nie mialem zadnej koncepcji na dzis te hc minusowe powymyslali dosc spore i po kilku godznach(4) doszedłem do wniosku, że jednak z HC rezygnuje.

pozdrawiam brokstar
Posted by: DeeZee

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 17:00

PODGORICA-BERLIN 2 8/10

Alba pirewszy mecz wygrała 16-oma pkt.,poza tym ostatnio na wyjeździe wygrała z PAOKiem ,w lidze BBL jest druga,ma punkt straty do Koeln.

Mając w składzie M.Wrighta,Teina,Stanojevicia,G.Browna,Szewczyka,Demirela...nie widze innego typu jak zwycięstwo Berlina,tym bardziej po wpadce z Charleroi tydzień temu,co odpuścili mając bilans 5-0...
Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 17:03

Bamberg - [qb]Juventut[/qb]
mecz odbędzie sie w Norynbergii..ale to nie powód by od razu grac na Hiszpanów...
ja jednak pójdę za głosem Greevdegera i zagram na Juventut...
Betandwin 2.05
6/10

Bardzo wysoki handi wystawił expekt na Turk Telekom(+14.5)...
Ja w tym sezonie spażyłem sie pare razy na Reflexie..ale dziś znów zagram przeciw nim...
MVP z 1 kolejki ULEB nie gra Jugole grają lepiej...jak to jest?!:)...
4/10
ciekawy typ przedstawił tez kolega z BA...
w pełni go popieram...Topic nie rzuci dzis wiecej niż 15!...
5/10
to chyba wszystko na dziś....
Pozdrawiam
Posted by: bynio

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 18:01

Quote:

PODGORICA-BERLIN 2 8/10

Alba pirewszy mecz wygrała 16-oma pkt.,poza tym ostatnio na wyjeździe wygrała z PAOKiem ,w lidze BBL jest druga,ma punkt straty do Koeln.

Mając w składzie M.Wrighta,Teina,Stanojevicia,G.Browna,Szewczyka,Demirela...nie widze innego typu jak zwycięstwo Berlina,tym bardziej po wpadce z Charleroi tydzień temu,co odpuścili mając bilans 5-0...




Odpuscili ???
Ogladales ten mecz ? Sorry ,ale chyba nie wiesz co piszesz !Widzialem kilka meczy berlinczykow rozgrywanych u siebie i musze stwierdzic ze ta ekipa wyglada dobrze co najwyzej na papierze.W praktyce wyglada to tak ,ze postawa zespolu zalezy w 70% od postawy nieruchawego Stanojevica.Facet jest malo efektowny ,ale za to efektywny wie jak ustawic sie pod koszem i zrobic pozytek z masy ktora jest jego glownym atutem.Widac ze wiekszosc zagrywek maja ustawionych wlasnie pod niego .Dobrze jak Jovo "ma dzien" i trafia gorzej jak i jemu nie idzie.W ostatnim meczu podobno jeszcze odczuwal skutki choroby ktora wykluczyla go z wyjazdu do Grecji.Nasz kandydat do NBA (Szewczyk)Ma tylko przeblyski i gra bardzo nierowno .Potrafi zagrac kilka dobrych minut rzucic pare punktow zebrac pare pilek aby przez reszte meczu byc zupelnie niewidocznym.Tein gra moze 60 % tego co gral w Slasku (widac dostal niezly kontrakt i osiadl na laurach )Zupelnie nie grozi tym co bylo jego najsilniejsza strona czyli rzutem za 3pkt.A grajac na "dwojce" powinien byc grozniejszy w tym elemencie.Brown i Demirel tez nie zachwycaja.M.Wrighta porownl bym do naszego R.Randla obaj jacys nieskoordynowani zupelnie jak nie murzyni .
Co prawda nie widzialem w akcji Serbow ale sklonny jestem postawic na nich
KK Buducnost vs. Alba Berlin 1 7/10
Posted by: elenes

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 18:03

Oby Ventlis wygral z Le mans! NO i Dynamo!!
Posted by: Fozzie

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 18:08

a ja sobie zagram jednak Albe....
Posted by: DeeZee

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 18:21

Tak się składa bynio ,że Tein w weekend rzucił 18 pkt. i miał 4/6 za 3...więc prosze cię...
Posted by: bynio

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 18:34

Quote:

Tak się składa bynio ,że Tein w weekend rzucił 18 pkt. i miał 4/6 za 3...więc prosze cię...




Uleb to nie bundesliga .W ULEB ma 8/15 procent niezly ale 8 "trojek" w pieciu meczach to troche malo jak na niego nie uwazasz?

Taki Garris mial z PAOKiem 5/8 i w praktyce wygral ten mecz a sumujac wszystkie mecze tylko 9/19.

To tylko sport jak bedzie zobaczymy.
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 18:38

Quote:

Quote:

PODGORICA-BERLIN 2 8/10

Alba pirewszy mecz wygrała 16-oma pkt.,poza tym ostatnio na wyjeździe wygrała z PAOKiem ,w lidze BBL jest druga,ma punkt straty do Koeln.

Mając w składzie M.Wrighta,Teina,Stanojevicia,G.Browna,Szewczyka,Demirela...nie widze innego typu jak zwycięstwo Berlina,tym bardziej po wpadce z Charleroi tydzień temu,co odpuścili mając bilans 5-0...




Odpuscili ???
Ogladales ten mecz ? Sorry ,ale chyba nie wiesz co piszesz !Widzialem kilka meczy berlinczykow rozgrywanych u siebie i musze stwierdzic ze ta ekipa wyglada dobrze co najwyzej na papierze.W praktyce wyglada to tak ,ze postawa zespolu zalezy w 70% od postawy nieruchawego Stanojevica.Facet jest malo efektowny ,ale za to efektywny wie jak ustawic sie pod koszem i zrobic pozytek z masy ktora jest jego glownym atutem.Widac ze wiekszosc zagrywek maja ustawionych wlasnie pod niego .Dobrze jak Jovo "ma dzien" i trafia gorzej jak i jemu nie idzie.W ostatnim meczu podobno jeszcze odczuwal skutki choroby ktora wykluczyla go z wyjazdu do Grecji.Nasz kandydat do NBA (Szewczyk)Ma tylko przeblyski i gra bardzo nierowno .Potrafi zagrac kilka dobrych minut rzucic pare punktow zebrac pare pilek aby przez reszte meczu byc zupelnie niewidocznym.Tein gra moze 60 % tego co gral w Slasku (widac dostal niezly kontrakt i osiadl na laurach )Zupelnie nie grozi tym co bylo jego najsilniejsza strona czyli rzutem za 3pkt.A grajac na "dwojce" powinien byc grozniejszy w tym elemencie.Brown i Demirel tez nie zachwycaja.M.Wrighta porownl bym do naszego R.Randla obaj jacys nieskoordynowani zupelnie jak nie murzyni .
Co prawda nie widzialem w akcji Serbow ale sklonny jestem postawic na nich
KK Buducnost vs. Alba Berlin 1 7/10




Powiem ze chlopie masz duzo racji. Właśnuie w Albie za dużo od Jovo zależy. Wright gra zaróno jak Simon strasznie falowo(raz lepiej raz gorzej). Mihat z kolei gra dobrze jak ma niezbyt ruchawego obrońce. Mecz doprawdy cholernie trudny do typowania jedenz Was daje 8/10 drugi 7/10 ktos bedzie miał rację ale dla mnie ten mecz jest najwyżej na 5/10 Home Win. Zapewiam Was, że ile ja się nad tym głowiłem to moje. Tak sobie pisze a tu Darusafaka sobie niezle poczynia. Co do ostatniego meczu ALby w lidze to mimo zwycięstwa nie był on w ich wykonaniu dobry.
Mam ten mecz obstawiony na 1 ale wcale a wcale nie jestem tego pewien.
pozdrawiam brokstar
Posted by: dymeczek

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 19:14

czytajac to wszystko zaryzykowalem tak:
Kupon stworzony Wt 14/12/04 20:04

stawka : 100.00 PLN
możliwa wygrana: 165.00 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
Wt 14/12/04 20:30 KK Budocnost - Alba Berlin
ULEB Cup 1 1.65

kto nie ryzykuje ten dupa ;P pozdrawiam
Posted by: bynio

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 19:27

KK Buducnost vs. Alba Berlin live TV Berlin FTA z astry
Posted by: Lamar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 20:53

Wiem że to nic nie wnosi do tematu ale muszę: gratuluję Ci Sebkos...a jednak typ na chareroi był odpowiedni( jednak to co zrobili Francuzi to normalnie mistrzostwo świata;-) ). W przyszłości częściej będę Ciebie słuchał ;-) Pozdro all...ale dziś to raczej i tak smętny dzień po popisie Słowenek
Posted by: DRAGO

Re: PUCHAR ULEB.............. - 14/12/2004 22:04

Quote:

BAMBERG - Badalona 2 a kurs 1.9 , Badalona jak podejdzie tak skoncentrowana jak w Lasko to pojedzie bambergi różnica 8-10 pkt




Różnica 8-10 pkt to przesadziłem ale ...
Bamberg - Juventud Badalona 2 kurs 1.90 w profie weszło
76-77 FT
Posted by: darros

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 07:13

Quote:

Mój typ na dziś:
Gravelines - Charleroi-2(2,6)-STS(68:72)
Charleroi pierwszy mecz wygrało prawie różnicą 20 pkt.
W poprzednim sezonie oba zespoły grały ze sobą 2-krotnie i za każdym razem górą byli Belgowie(w Charleroi 72:66,w Gravelines 67:57).Jak na mnie większe wrażenie wywarł zespół Charleroi pokonując ostatnio bardzo solidną ekipę z Berlina na ich terenie(ALBA Berlin - Charleroi 57-64)Jak widać goście prezentują niezłą formę w tym etapie gry i liczę na 3 zwycięstwo pod rząd w wykonaniu tego zespołu.


Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 11:02

uKŁONY DAL SEBKOSA i Darrosa za to ze wybili mi Gravelines,jeszcze raz dzieki
Posted by: bynio

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 15:32

Wklejam tu artykul z "gazety" odnosnie meczu Slaska . Moze ktos jeszcze nie czytal.



- To klasowy rywal, zespół na poziomie euroligowym. Nie mamy jednak nic do stracenia. Chcielibyśmy jak najdłużej być z nimi w grze - podkreśla Mahorić, i to dość asekuracyjne stwierdzenie, biorąc pod uwagę, że w pierwszym meczu w Wilnie wrocławianie przegrali tylko 68:72. A mogło być jeszcze lepiej, bo przecież wówczas Śląsk dopiero zaczynał grać coraz lepiej, a dla Michaela Watsona był to zaledwie trzeci mecz w barwach wrocławskiego zespołu. Dodatkowo w Wilnie koszykarze Śląska popełnili aż 19 strat, a rywale zebrali aż 16 piłek w ataku. Teraz nie można już sobie na to pozwolić, bo przeciwnik wykorzysta to jeszcze bardziej bezwzględnie niż wówczas.

- Wiele zależy też od defensywy rywali, ale chcielibyśmy jak najbardziej ograniczyć straty - podkreśla Mahorić. - Najważniejsze jednak będą dwie sprawy: po pierwsze, nie pozwolić im grać szybkim atakiem, bo oni są w tym doskonali, natomiast po drugie - zagrać bardzo dobrze na tablicach i ograniczyć ich zbiórki ofensywne. To pozwoli nam kontrolować grę, ale łatwe nie będzie, bo brakuje nam centymetrów pod koszami. A oni wygrali walkę na tablicach we wszystkich dotychczasowych spotkaniach, i to często dość zdecydowanie.

Jak podkreśla Mahorić, Lietuvos to najlepszy zespół w naszej grupie i jeden faworytów do triumfu w Pucharze ULEB. W tym sezonie wicemistrz Litwy przegrał zaledwie jedno spotkanie przed tygodniem w Belgradzie 85:89. W krajowych rozgrywkach jest niepokonany, wygrał 15 kolejnych meczów, w większości w rozmiarach jak ostatni (107:72 z Panevezys). Drugi w tabeli Żalgiris ma trzy zwycięstwa mniej. Jakby tego było mało, w weekend wrócił do zespołu po kontuzji Roberts Stelmahers. Były zawodnik Śląska, który współpracował z Mahoriciem w Olimpii Lublana, zdobył 8 punktów, miał 3 zbiórki i 3 asysty. Jego obecność jeszcze wzmocni i tak niezwykle silny skład litewskiego zespołu i możliwości gry szybkim atakiem.

- Mamy swój pomysł na grę, ale to wszystko łatwo powiedzieć, a trudniej wykonać, gdy rywal ma takich zawodników, jak Haouse, Jarutis czy Stelmahers, którzy błyskawicznie potrafią przeprowadzić piłkę - podkreśla Mahorić.

To będzie drugie z rzędu, a dopiero pierwsze w Pucharze ULEB spotkanie w Hali Ludowej. Zawodnicy nie czują się w tym obiekcie tak pewnie jak w Orbicie, a dodatkowo w hali jest tradycyjnie o tej porze roku zimno. W niedzielę przeciwko słabemu AZS-owi Koszalin to nie miało większego znaczenia, ale przeciwko silnemu Lietuvos Rytas może mieć wpływ na przebieg meczu, bo trudno w tej sytuacji traktować własną halę jako wyraźny atut.

- Nie jest łatwo, gdy zmienia się halę, ale nie ma się co tym tłumaczyć. Ja na takie sprawy nie zwracam uwagi. Przepisy są przecież te same, obręcze również, więc po co o tym myśleć? - pyta Mahorić. I dodaje. - Mam nadzieję, że uda nam się jak najdłużej toczyć wyrównany pojedynek i powalczyć o zwycięstwo, bo taki cel mamy przed każdym spotkaniem. Dla mnie i dla tego zespołu jednak o wiele ważniejszy będzie wynik kolejnego ligowego spotkania.

Hmm,wychodzi Lietuvos win 7/10
Posted by: pixies

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 17:25

Hmmm, mecz Śląska już trwa , a B&W przyjmuje zakłady
Posted by: Mitul

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 17:37

Ludzie ja już postawiłem po 300 PLN w B&W i w expekcie na Lietuvos i ciągle przyjmuję , a przewaga kolosalna
Posted by: Mitul

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 17:38

o co chodzi z tym przyjmowaniem i jak mi rozliczą później ?? szczególnie jak mam kilka meczy dodane razem ??
Posted by: Bugs Bunny

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 17:47

pociesz sie ja wlasnie postawilem w GB tez nie maja zablokowanego tego meczu zobaczymy jak to rozlicza mam tylko nadzieje ze slask tego nie wygra bo wtedy pewnie rozlicza na swoja korzysc
Posted by: Mitul

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 17:49

A jak robili wcześniej w takich sytuacjach ?? jak robiż zwroty to wszystkim równo, tak samo chyba jak uznają ,... czy mogą wybiórczo ??
Posted by: Mitul

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 17:51

hihi

Kupon stworzony ýr 15/12/04 18:19

stawka : 100.00 PLN
możliwa wygrana: 150.00 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
ýr 15/12/04 19:00 Slask Wroclaw - Lietuvos Rytas
ULEB Cup 2 1.50
1.50
Posted by: Bugs Bunny

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 17:54

Szczerze mowiac nigdy sie nie spotkalem wczesnie ja taka sytuacja wiec nie wiem
Posted by: Mitul

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 18:02

postawiłem jeszcze w B&W 200 stówki i jeszcze można stawiac :P
Posted by: Bugs Bunny

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 18:03

Quote:

hihi

Kupon stworzony ýr 15/12/04 18:19

stawka : 100.00 PLN
możliwa wygrana: 150.00 PLN

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
ýr 15/12/04 19:00 Slask Wroclaw - Lietuvos Rytas
ULEB Cup 2 1.50
1.50




Ja kwote mam podobna tyle ze $ a obstawialem o 18.50 po kursie 1.45 zobaczymy co z tego wyjdzie osobiscie w cuda nie wierze i mysle ze bedzie zwrot ale moze czasem.
Posted by: Mitul

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 18:16

pewnie tak, ale co jak mam z innymi na kuponie ?? cały kupon do zwrotu ??
Posted by: Bugs Bunny

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 18:18

Quote:

pewnie tak, ale co jak mam z innymi na kuponie ?? cały kupon do zwrotu ??




mysle ze nie tylko ten mecz bedziesz mial liczony po kursie 1, przynajmniej tak mi sie wydaje
Posted by: Mitul

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 18:21

ale 1 zakład w B&W postawiłem po 18-tej, jak zawodnicy dopiero wychodzili i nie zaczęli grać, ciekawe co z tym ...
Posted by: MiFa

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 18:34

eh chora jets ta sytuacja z tym śląskiem bardzo dobry typ a buki nic nie straca bo walna wszedzie zwroty przynajmniej mi sie tak wydaje hm:)
Posted by: mankiet

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 18:58

co do GB jak sie nikt nie upomni to nie zrobi zwrotow:)A jak sie upomni to wtedy skumaja i wszedzie zwrot!!(oczywiscie dla tych co postawili po 18 Pozdrawaim
Posted by: SZYMEL

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 19:21

ja mialem 2 razy taka sytuacje z expektem,raz byl to magdeburg, drugiego nie pamietam.Oba zaklady mi zaliczyli.ciekawe czy duzo ludzi gralo na to,jak malo to moze z bolem zalicza.
Posted by: Bugs Bunny

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 19:23

GB juz zrobilo zwroty
Posted by: Grzes123

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 19:24

W Unibecie zwroty.. juz wyslali maile. Ci co stawiali przed 18 ... chyba beda mieli zaliczone
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 19:37

to co dziś odjeeebał slask to jest szczyt kuuurwa mac .. apropos skonczylem z bukami dzieki tym chuujom z cska zagralem za caly swoj hajs ..... i wtopa .. ale moze i dobrze zajme sie bardziej studiami i treningami jeeebana stresoliga to co w tym roku sie dzieje to przechodiz ludzkie pojecie za chuuja nic nie moge wygrac na eurolidze ani na ulebie !!
w tym tygodniu wyejabała mnie moskwa wczoraj dinamo dzis cska this is the end ........
Posted by: Bugs Bunny

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 19:51

GB sa zajebisci zrobili zwroty tych zakladow wogole nie mam w historii a tu nagle dostaje sms ze zaklad Slask v Lietuvos jest wygrany. Wiec jak juz takiego smska mi wyslali to napisalem do nich gdzie jest kasa? Zaobaczymy czy cos odpisza
Posted by: SZYMEL

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 22:10

gral ktos slask po czasie w expie i czy rozliczyli kupon
Posted by: szachus

Re: PUCHAR ULEB.............. - 15/12/2004 23:41

w BW rozliczyli normalnie zagralem dosc grubo i wlasnie spotkala mnie przyjemna niespodzianka. przyznam szczerze ze spodziewalem sie zwrotow, ale w takiej sytuacji to nie moge narzekac. czekam jeszcze co zrobi sportingbet, bo tam tez zagralem. jak na razie cisza ... rzeczywiscie, takie sytuacje ze caly bukmacherki swiat nie wie o meczu ktory trwa od godziny to dziwna sprawa. z czyms takim spotykam sie pierwszy raz. wracajac do slaska, to trzeba otwracie powiedziec ze nie bylo niespodzianki. litwini po prostu pokazali ze pierwszy mecz u siebie byl w ich wykonaniu, delikatnie mowiac, slaby i ze dopiero teraz pokazuja to co potrafia najlepiej.

pozdrawiam
Posted by: kardynal20

Re: PUCHAR ULEB.............. - 20/12/2004 21:22

pary z stsu


129 16:30 Lukoil Academic - Cantu 1.45 16.00 2.50 1.33 2.16
130 17:00 Ventspils - Eiffel Towers 1.05 20.00 7.50 5.45
131 17:45 Lietuvos - Napoli 1.25 17.00 3.50 1.16 2.90
132 18:00 Hemofarm - Le Mans 1.35 16.00 2.80 1.24 2.38
133 18:00 Turk Telekom - Aris 2.05 15.00 1.65 1.80 1.49
134 18:30 Pivovarna Lasko - Darussafka 1.15 18.00 4.00 1.10 3.27
135 19:00 D.Moskwa - Reflex Belgrad 1.15 18.00 4.00 1.10 3.27
136 19:00 Queluz Sintra - Hapoel Migdal 2.60 16.00 1.40 2.24 1.29
137 19:30 Koeln - Liege 1.20 18.00 3.60 1.13 3.00
138 19:30 Maroussi - KK Zadar 1.40 16.00 2.60 1.29 2.24
139 19:30 PAOK - Gravelines 1.15 18.00 4.00 1.10 3.27
140 20:00 Badalona - Kapfenberg 1.05 20.00 7.50 5.45
141 20:00 Crvena Zvezda - Telekom Bonn 1.40 16.00 2.60 1.29 2.24
142 20:00 Makedonikos - Bamberg 1.20 18.00 3.60 1.13 3.00
143 20:00 Oostende - Groningen 1.30 16.00 3.00 1.20 2.53
144 20:30 Charleroi - Budocnost 1.50 16.00 2.40 1.37 2.09
145 20:30 Chalon - Varese 1.65 15.00 2.05 1.49 1.80
146 20:30 Valencia - Ovarense 1.05 20.00 7.50 5.45
147 21:30 Gran Canaria - Cholet 1.20 18.00 3.60 1.13 3.00
148 22:00 Benfica - Slask Wroclaw 2.40 16.00 1.50 2.09 1.37
Posted by: viva

Re: PUCHAR ULEB.............. - 20/12/2004 22:32

Moje pewniaczki na jutro

Lietuvos - Napoli 1 1.25
Turk Telekom - Aris 2 1.65
Queluz Sintra - Hapoel Migdal 2 1.40
Makedonikos - Bamberg 1 1.20
Chalon - Varese 1 1.65
Gran Canaria - Cholet 1 1.20
Benfica - Slask Wroclaw 1 2.40

i na niespodzianke:

Hemofarm - Le Mans 2 2.80

Posted by: gremlin

Re: PUCHAR ULEB.............. - 20/12/2004 22:39

moze trochu nie w temacie-znasz osobiscie ta panienkeVIVA?
Posted by: gremlin

Re: PUCHAR ULEB.............. - 20/12/2004 22:41

Quote:

moze trochu nie w temacie-znasz osobiscie ta panienkeVIVA?


a tak powaznie to ja czekam na HP w toto- mixie bo granie kursami 1.2 jakos mnie nie bierze
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB.............. - 20/12/2004 22:53

kontuzja ignerskiego to na 99% plotka powiedzial mi to pan waldemar dyrektor od spraw sportowych w slasku
ja gram na slask tradycyjnie
viva ja gram na hemofarm gdyz zauwaz ze w pierwszym meczu hemofarm ulegl dopiero w dogrywce mimo tego ze wieksza czesc prowadzili ja zagram raczej na hemofarm w koncu beda rzadni rewanzu co z tego ze le mans zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ale chyba na chlopaków z balkanów to za malo !! chyba ze viva masz jakies inforamcje na temat tego meczu to wtedy czekam na nie apropos zbliza sie twoj magiczny 5555 post moze jakies świeto
hapoel i aris zgadzam sie z toba w 100% gdyz widac w pierwszych meczach ze totalnie zdeklasowali rywali a watpie zeby w ciagu 5 tygodni koszykarze turku i sintry nauczyli grac sie w kosza
mozna podokładac takie siuski jak dinamo pamesa koln lasko i badalona bo te druzyny musza wygrac z duzo slabszymi rywalami
Posted by: viva

Re: PUCHAR ULEB.............. - 20/12/2004 22:59

ja nie gram w toto ale z tych wszystkich "moich"pewniaczkow ladny kurs bedzie hehe

Ps.ehehe tego cuda nie znam
Posted by: viva

Re: PUCHAR ULEB.............. - 20/12/2004 23:04

no wlasnie widze wiadomosc nr. 5555

Ps. Ja w koszu nie jestem expertem przeprowadzam wlasne skomplikowane analizy hehe A jesli chodzi o Le Mans to jest to dosc dziwny zespol i mysle ze jest w stanie akurat tym razem powalczyc na wyjezdzie w ulebcup

Ps2.zapraszam do dzialu tenisowego od 3 stycznia zaczynamy walke
Posted by: gremlin

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 04:58

a ja tam zagram sobie przeciw slaskowi z hp na benfice, mysle ze juz "dzien konia" dla jednak slabiutkiego slaska sie skonczyl, wiadomo benfica slabiutka ale z dotychczasowych wystepow to ona jest dla mnie faworytem a mysle ze dojdzie mi z 4 moze 5 pkt hp. - pozdrawiam i przepraszam kibicow slaska bo na pewno im sie to niepodoba co napisalem, ale tu nie ma miejsca na sentymenty.
Posted by: majner

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 05:52

Quote:

...co z tego ze le mans zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ale chyba na chlopaków z balkanów to za malo !!...




beni chyba sie troszeczke za bardzo rozpedziles
bo jakby nie patrzec na tabele grupy b to le mans raczej nie bedzie na pierwszym miejscu
ale to tylko taka moja, nic nie wnoszaca to tematu dygresja
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 06:08

Quote:

Quote:

...co z tego ze le mans zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ale chyba na chlopaków z balkanów to za malo !!...




beni chyba sie troszeczke za bardzo rozpedziles
bo jakby nie patrzec na tabele grupy b to le mans raczej nie bedzie na pierwszym miejscu
ale to tylko taka moja, nic nie wnoszaca to tematu dygresja



sorrki ale nie dopisalem ze maja pierwsze miejsce w lidze francuskiej
Posted by: majner

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 06:24

BC Ventspils v Eiffel Towers -24.5/+24.5 1

lotysze o kilka klas przewyzszaja swoich dzisiejszych przeciwnikow. nie przejmowalbym sie za bardzo ich wysoka przegrana w poprzednim meczu z le mans. chlopaki z ventpils odpuscili sobie to spotkanie majac jush praktycznie awans w kieszeni. dzisiaj natomiast beda chcieli pokazac przed wlasna publicznoscia, ze pierwsze miejsce w grupie im sie zdecydowanie nalezy i pokaza eiffel towers gdzie jest ich miejsce.

Lietuvos Rytas v Pompea Napoli -8.5/+8.5 1

lietuvos to druzyna o klase lepsza od zespolu z neapolu. jush mecz we wloszech (73-96 dla litwinow) "delikatnie" zaznaczyl te roznice. nie widze powodu, dla ktorego w dzisiejszym spotkaniu wynik nie mialby byc podobny do tego z neapolu.

Makedonikos v GHP Bamberg -8.5/+8.5 1

osobiscie nie darze sympatia druzyn z niemiec. ich koszykowka moim zdaniem jest zbyt statyczna i schematyczna. zero finezji w grze, totalne rzemioslo. w dzisiejszym meczu bamberg powinno miec powazne problemy z zespolem makedonikas, ktory lubi szybka, techniczna koszykowke. u siebie niemcy przegrali 65-70, ale gdyby grecy grali troche bardziej skoncentrowani to mogli ten mecz wygrac duzo wyzej.

Benfica Lisboa v Slask Wroclaw 2

a ja jednak postawie dzisiaj jakies marne grosze na slask coprawda wroclawianie meczyli sie z portugalczykami u siebie niemilosiernie, ale grali bez watsona benfica jest tak slaba, ze nawet slabemu w tym sezonie slaskowi nie wypada przegrac. jak bedzie w rzeczywisotsci - czas pokaze.
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 06:55

nie znam jeszcze handicapów jakie dał totomix ale na bank bede gral takowe mecze
BK Ventspils - Eiffel Towers handi na 1 nie wazne ile bedzie
PAOK - Gravelines handi na 2 czas wrescie cos wygrac
Turk Telecom - Aris 2 na aris telekom jest za slaby by wygrac
Rhein Energie Cologne - Euphony Liege handi na 1 bialek i skele nie poradza sobie z zawodnikami z kolnu
DKV Joventut - Superfund Kapfenberg handi na 1 nie wiem jak to sie stalo ze kapfenberg gra z ulebie przeciez to 3 liga kosza europjsiego
Lukoil Academic - Vision Cantu handi na 2 musza wygrac
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 07:10

Witaj Ben - ja odniosę się tylko do dwóch meczy które przedstawiłeś - bo mam inne zdanie niż ty.
Uważam że PAOK spokojnie przejedzie się po Granvilkach tak jak to zrobił we Francji, natomiast Cantu i tak jest bez szans na wyjście z tej cholernie ciężkiej grupy - Bułgarzy u siebie b.dobrzy są - win Lukoil
Oczywiście brać handi na Ventspils i Juventut
Posted by: Szafa_gra

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 07:19

JA na dzis widze dwie siespodzianki wg kursow
Benfica u siebie zze Slaskiem
Cantu na wyjezdzie z Lukoilem
oba kursy w granicach 2,5
mysle ze warto zaryzykowac
pozdrawiam
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 07:27

A w miarę pewnym meczem po niezłym kursie jest Charleroi z Budocnostem - Belgowie u siebie b.mocni, wygrywając ten mecz b.bliscy awansu z grupy, natomiast Jugole nijacy z raczej przeciętnymi wynikami w lidze ABA - przegrane z wszytskimi znaczącymi zespołami
Posted by: kardynal20

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 08:06

nie ma co porownywac ligi do pucharu ale tutaj miejsca i statsy obu zespołow w swoich ligach (statsy bez ostatniej kolejki)

11. Ankara Telecom 8 2 0 6 1 0 3 1 0 3 645 : 674 4

5. Aris Saloniki 9 5 0 4 3 0 2 2 0 2 725 : 694 14



w weekend aris zwyciezył w meczu z Ionikosem 98-81

pierwszy mecz tych druzyn to pogrom turków ale w pozniejszych meczach druzyna enkary nie przegrywała juz tak gładko
Posted by: klawiatura

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 08:22

Ja mam krótkie pytanie - ile drużyn wychodzi z grupy?
Posted by: phaser

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 09:13

Ryan Randle w ostatnim meczu slaska doznal kontuzji barku i nie wiadomo czy zagra w meczu z Benfica

dla mnie Aris 1.57 :>
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 09:13

LUKOIL ACADEMIC-CANTU H(0-6)
2303 VENTSPILS-EIFFELTOWERS H(0-29)
2305 LIETUVOS-NAPOLI H(0-9)
2307 PAOK-GRAVELINES H(0-10)
2308 TURK TELEKOM-ARIS H(5-0)
2309 HEMOFARM-LE MANS H(0-7)
2310 DYNAMO M-BC REFLEX H(0-10)
2312 PIVOVARNA-DARUSSAFAKA H(0-10)
2314 CHARLEROI-BUDUCNOST H(0-6)
2315 KOELN-LIEGE H(0-11)
2316 MAROUSSI-ZADAR H(0-6)
2317 GRAN CANARIA-CHOLET H(0-9)
2318 OOSTENDE-CAPITALS H(0-6)
2319 VALENCIA-OVARENSE H(0-19)
2320 CHALON-VARESE H(0-3)
2321 JOVENTUT-KAPFENBERG H(0-27)
2322 MAKEDONIKOS-BAMBERG H(0-9)
2323 RED STAR-BONN H(0-7)
2324 BENFICA-SLASK WROCLAW H(3-0)

Takie są kursy w Toto. Co do druzyn które wychodzą to dalej grają pierwsze 2 z każdej grupy i 2 najlepsze z 3 miejsc
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 09:13

Mam prosbe,jak zwykle te sama:).Gdy pojawia sie kursy zwłaszcza na handi u 3 bukow-unib,exp i betandwin prosilbym o wklejenie.Pewnie nie tylko ja mam poblokowane te strony.Z gory dzieki
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 09:25

Rondel poleciał na bank do Lizbony, a Igi nie będzie grał. Jakby handi na Benficę było 5-6 pkt. to bym to grał. A tak WKS po raz kolejny NO BET. Benfica to nie są kelnerzy. W meczu w orbicie wygraliśmy po jednym z cudów nad Odrą )))). Nie polecam WKS.
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 09:27

Z B&W
Lukoil Akademik (BUL) -5,5 1.85
Vertical Vision Cantu (ITA) +5,5 1.85

17:45 Lietuvos Rytas (LTU) -9,5 1.85
Pompea Napoli (ITA) +9,5 1.85

18:00 PAOK Saloniki (GRE) -8,5 1.95
Gravelines Grand Fort (FRA) +8,5 1.75

18:00 Hemofarm (SCG) -7,5 1.95
Le Mans SC Moderne (FRA) +7,5 1.75

18:00 Türk Telekom (TUR) +3,5 1.85
Aris Egnatia (GRE) -3,5 1.85

18:30 Pivovarna Lasko (SLO) -9,5 1.85
Darüssafaka (TUR) +9,5 1.85

19:00 Dynamo Moscow (RUS) -11,5 1.85
Reflex (SCG) +11,5 1.85

19:30 RheinEnergie Cologne (GER) -9,5 1.67
Euphony Liege (BEL) +9,5 2.05

19:30 Marousi (GRE) -6,5 1.85
Zadar (CRO) +6,5 1.85

20:00 Telindus Oostende (BEL) -8,5 1.85
MPC Capitals Groningen (NED) +8,5 1.85

20:00 DKV Juventud (ESP) -20,5 1.70
Superfund Kapfenberg (AUT) +20,5 2.00

20:00 Makedonikos Alfa (GRE) -8,5 1.85
GHP Bamberg (GER) +8,5 1.85

20:00 BC Red Star (SCG) -7,5 2.00
Telekom Baskets Bonn (GER) +7,5 1.65

20:30 TEC Spirou Charleroi (BEL) -6,5 1.75
Buducnost (SCG) +6,5 1.95

20:30 Pamesa Valencia (ESP) -16,5 1.85
Ovarense Aerosoles (POR) +16,5 1.85

20:30 Elan Chalon (FRA) -2,5 1.85
Pallacanestro Varese (ITA) +2,5 1.85

21:30 Auna Gran Canaria (ESP) -8,5 1.85
Cholet Basket (FRA) +8,5 1.85

22:00 Benfica (POR) +4,5 1.85
Deichmann Slask Wroclaw (POL) -4,5 1.85
Posted by: wyz

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 09:28

a ja mam pytanie czemu kurs na Aris jest tak wysoki?? jakis walek czy jak?? wg mnie ten kurs powinen byc w granicach 1,3-1,4 hmm?? co o tym myslciie??
Posted by: wyz

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 09:29

haha napisalem tego posta a patrze a tu juz kurs 1,55
Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 09:30

Quote:

Ja mam krótkie pytanie - ile drużyn wychodzi z grupy?



DWIE...
ORAZ DWA ZESPOŁY Z TRZECICH MIEJSC Z NAJLEPSZYM BILANSEM.
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 09:52

Z toto typy
1.PAOK-GRAVELINES H(0-10)2 Gdyby nie 3 kwarta w meczu z Belgami w poprzedniej kolejce ( Gravelines przegrało ją 2-20 !!! )to byłbym na 9/10 pewien tego typu. A tak 7/10. Handi jest dość wysokie a drużyny wyrównane. Jedyny problem to motywacja Francuzów. Choć gdyby wygrali pozostałe 4 mecze to mogą nadal awansować. Grają bowiem w bardzo wyrównanej grupie.
2.DYNAMO M-BC REFLEX H(0-10)1 Dynamo ma na razie taką serię WLWLWL więc teraz pora na WIN. Czy przekroczą 10 pkt ??? W pierwszym meczu przegrali 88-81 więc sądzę że będą walczyć o przeskoczenie tej różnicy 7 pkt. 7/10

Myślę też o:
1.RED STAR-BONN H(0-7)2
2.JOVENTUT-KAPFENBERG H(0-27)2
3.HEMOFARM-LE MANS H(0-7)2
Posted by: SZYMEL

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 10:13

znaczna roznica w handi na mecz ventspils
w toto 0-29
w expeku -24,5 i pewnie niebawem podniosa

ps. w bet365 -20,5 toc to qrna promocja
Posted by: Bartezz

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 10:54

W Toto-Mixie ich juz calkowicie pogrzalo, handicapy na Badalone i Ventspils po prostu nie z tej ziemii...
Posted by: Giertyszek

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 11:05

Quote:

W Toto-Mixie ich juz calkowicie pogrzalo, handicapy na Badalone i Ventspils po prostu nie z tej ziemii...




TYLKO GRAĆ NA 2.
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 11:06

czy ktos moglby wrzucic handi z exp i unib?
Posted by: karolsky

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 11:08

Quote:

W Toto-Mixie ich juz calkowicie pogrzalo, handicapy na Badalone i Ventspils po prostu nie z tej ziemii...



Dlatego myślę o zagraniu 2. Tylko który mecz wybrać ??? Badalona gra w trudniejszej lidze, więc może wystawić na 2 połówkę rezerwy. Handi mniejszy ale...
Z BW gram
Lukoil Akademik (BUL) - Vertical Vision Cant&ugrave; (ITA)
Totals - typ: Over 166.5
1.85


Türk Telekom (TUR) - Aris Egnatia (GRE)
Spread - typ: Aris Egnatia (GRE) -3,5
1.85


Benfica (POR) - Deichmann Slask Wroclaw (POL)
Spread - typ: Benfica (POR) +4,5
1.85


Marousi (GRE) - Zadar (CRO)
Spread - typ: Zadar (CRO) +6,5
1.85
W rozpisie 3/4

A niespodzianki z kursami powyżej 2.5 widziałbym w:
Lukoil Akademik (BUL) Vertical Vision Cant&ugrave; (ITA) 2 2.55
Hemofarm (SCG) Le Mans SC Moderne (FRA) 2 3.20
Marousi (GRE) Zadar (CRO) 2 2.70
Posted by: SZYMEL

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 11:08


16:25 Lukoil Academic - Vision Cantu
handicap ULEB Cup -5.5
1.85 +5.5
1.85 +1
16:55 BK Ventspils - Eiffel Towers
handicap ULEB Cup -24.5
1.85 +24.5
1.85 +1
17:40 Lietuvos Rytas - Pompea Napoli
handicap ULEB Cup -8.5
1.85 +8.5
1.85 +1
17:55 PAOK - Gravelines
handicap ULEB Cup -8.5
1.85 +8.5
1.85 +1
17:55 Hemofarm - Le Mans
handicap ULEB Cup -5.5
1.85 +5.5
1.85 +1
17:55 Turk Telecom - Aris
handicap ULEB Cup +3.5
1.85 -3.5
1.85 +1
18:25 Pivovarna Lasko - Darussafaka
handicap ULEB Cup -8.5
1.85 +8.5
1.85 +1
18:55 Dynamo Moscow - BC Reflex
handicap ULEB Cup -9.5
1.85 +9.5
1.85 +1
19:25 Rhein Energie Cologne - Euphony Liege
handicap ULEB Cup -11.5
1.75 +11.5
1.95 +1
19:25 Maroussi - KK Zadar
handicap ULEB Cup -6.5
1.85 +6.5
1.85 +1
19:55 Telindus Oostende - MPC Capitals ULEB Cup -7.5
1.85 +7.5
1.85 +1
19:55 DKV Joventut - Superfund Kapfenberg
handicap ULEB Cup -24.5
1.85 +24.5
1.85 +1
19:55 Makedonikos - GHP Bamberg
handicap ULEB Cup -8.5
1.85 +8.5
1.85 +1
19:55 Red Star Belgrade - Telekom Bonn
handicap ULEB Cup -5.5
1.85 +5.5
1.85 +1
20:25 Spirou Charleroi - KK Budocnost
handicap ULEB Cup -7.5
1.85 +7.5
1.85 +1
20:25 Pamesa Valencia - Ovarense
handicap ULEB Cup -19.5
1.85 +19.5
1.85 +1
20:25 Elan Chalon - Casti Group Varese
handicap ULEB Cup -3.5
1.85 +3.5
1.85 +1
21:25 Auna Gran Canaria - Cholet
handicap ULEB Cup -9.5
1.85 +9.5
1.85 +1
21:55 Benfica - Slask Wroclaw
handicap ULEB Cup +3.0
1.85 -3.0
1.85 +1

ýr 22/12/04
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 hcp X 2
19:25 Alba Berlin - Debreceni
handicap ULEB Cup -14.5
1.85 +14.5
1.85 +1
21:55 Queluz Sintra - Hapoel Jerusalem
handicap ULEB Cup +3.5
1.85 -3.5
1.85 +1


to z expa
Posted by: Bartezz

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 11:10

Ventspils zagra napewno caly mecz na wysokich obrotach i sadze, ze powiniene sobie poradzic z pokonaniem tej granicy...zwlaszcza po zwyciestwie +45 w 1.meczu. Natomiast jezli chodzi o Badalone to uwazam ze wiekszosc meczu zagraja rezerwami...ale przeciez nawet ich rezerwy sa w stanie rozgromic herbatnikow z Austrii. No coz, trzeba to jeszcze przemyslec...
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 11:35

Mam pytanie bo interesuje mnie granie dzis na Ventspils -24.5 i Valencie -16.5 dlaczego Litrwini w ostatnim meczu tak wtopili z Le Mans? czy pojechali rezerwami? Zdobyli b. malo pkt!A valencia w 1 meczu wyjazdowym z Ovarense wygrala tylko 2 pkt,conajmniej dziwne.Czy ktos zna odp na te pytania?Ale rzeczowe.
Posted by: Amkwish

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 11:59

Quote:

Ventspils zagra napewno caly mecz na wysokich obrotach i sadze, ze powiniene sobie poradzic z pokonaniem tej granicy...zwlaszcza po zwyciestwie +45 w 1.meczu. Natomiast jezli chodzi o Badalone to uwazam ze wiekszosc meczu zagraja rezerwami...ale przeciez nawet ich rezerwy sa w stanie rozgromic herbatnikow z Austrii. No coz, trzeba to jeszcze przemyslec...




Bez względu na to kto z kim gra,ja minusowego handi powyżej 20pts nigdy nie obstawiam.
Zgadzam sie,że różnica 3 klas,że kelnerzy z jednej strony a z drugiej mistrzowie,itd.

Powiedzcie mi,czy prowadząc od 15 minuty 20-oma punktami ma się mecz pod kontrolą,będąc zespołem lepszym?
Czy wygrana 15-oma to przekonywające zwycięstwo?

Pytania retoryczne:-)

Ja odpowiedzi na nie traktuje jako wskazówke,by nie grać kosmicznych handi na doga.

Argument "wygrali 1 mecz 45-oma punktami".
OK,ale nawet w NBA (raczej dojrzalsze zespoły:-),ze sie tak wyrażę)dzis jedni wygrywaja 30-oma,by za 4 dni meczyc się w dogrywce z tym samym rywalem:-)

Pozdrawiam

amkwish
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 12:03

W sportingbet handi na Ventspils -22 za 1.85 tylko brac!!!
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 12:10

Amkwish! Eiffel ma widocznie slaba sile ataku,skutecznosc,skoro zdobywa tak malo pkt.ventspils grajac z Liege jakos nie zlekcewazyl Belgow i wygral wyjatkowo wysoko.dalem na Ventspils,bo u siebie zostal im tylo mecz z Niemcami.Z tego co widac nie odpuszczaja slabeuszom.Zreszta zauwaz jak gra Lietuvos u siebie.Poza meczem ze Slaskiem ,jego mecz z Benfica bodajze 74-49,byl w jedna strone.jak slaba skutecznosc maja druzyny pokroju Kapfenbergu i Eiffela.Co do Joventudu,to handi 20,5 budzi moja watpliwosc po analizie meczow Juventudu.Gra troche w kratke.drugim meczem jak napisalem jest valencia,ktora u siebie rowniez robi pokazowke,ale wydaje mi sie ze Ventspils to typ dnia.Na drugim miesjcu idzie valencia ,potem Lietuvos na rowni z Charleroi,oczywiscie z handi.Gratuluje wyczucia wczoraj w nba Phoenix i Goldenow.ja niestety nie traf -2.5:( choc na 2 sek przed kocem byl faul.pozdrawiam Hubert
Posted by: Bartezz

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 12:11

Quote:

Mam pytanie bo interesuje mnie granie dzis na Ventspils -24.5 i Valencie -16.5 dlaczego Litrwini w ostatnim meczu tak wtopili z Le Mans? czy pojechali rezerwami? Zdobyli b. malo pkt!A valencia w 1 meczu wyjazdowym z Ovarense wygrala tylko 2 pkt,conajmniej dziwne.Czy ktos zna odp na te pytania?Ale rzeczowe.



Jesli chodzi Ventspils(Lotyszy, a nie Litwinow) to pojechali oni do silnego przeciez u siebie Le Mans z kompletem zwyciestw i bez tak duzej(moim zdaniem) motywacji, jak w poprzednich meczach. Nie oszukujmy sie, nie mozna wygrywac wszystkiego i ten mecz potraktowalbym jako malo znaczacy wypadek przy pracy...
Jesli chodzi o Valencie to sledzilem ich pierwszy mecz z Portugalczykami na livescorze i od razu nasunal sie tylko jeden wniosek...mianowicie Hiszpanie zagrali od poczatku bez wiekszej koncentracji(najprawdopodobniej zbytnio zlekcewazyli rywala) i w zasadzie caly mecz musieli odrabiac ponad 10-15 ptk.strate. I grali na slabiutkiej skutecznosci praktycznie do konca meczu, ale w 2.polowie dzieki b.dobrej obronie, nie dali rywalowi narzucac zbyt wielu ptk. Wygrali wiec bez zbytniej koncentracji, bez skutecznosci...ale uwazam ze dzis cos takiego nie bedzie mialo miejsca. Przy solidnej obronie i majac takiego strzelca jak Rakocevic, Valencia szybko powinna zbudowac wysoka przewage i mysle warto zagrac handi na ich zwyciestwo
Posted by: aqu32

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:00

A co wysoka komisja myśli o meczu między portugalczykami z Quelez Sintra a Hapoelem Migdal. Żydki dość niespodziewanie mają bilans 3-3 i muszą walczyć o awans a porażka z portugalczykami mogłaby by być już dal nich gwożdziem do trumny. Chyba ubiegłoroczny zwycięzca Uleb nie pozwoli sobie na coś takiego. Chyba, że mają jakieś problemy o których nie wiem...
ps Dziś powinni wygrać goście z Dynamo Moskwa, zmienili trenera po ubiegłotygodniowej porażce co dowodzi że Uleb cup traktują dość serio i dziś powinni pokonać lidera z Belgradu, bo w przeciwnym wypadku to samo co Hapoel czyli out z dalszej rywalizacji.
Co wy na to???
Posted by: Giertyszek

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:06

PANOWIE JA ROMAN GIERTYCH PISALEM W TEMACIE O EUROLIDZE NIE GRAC MINUSOWEGO WYSOKIEGO HANDI NA CSKA Z OPLEM TYDZIEN TEMU.

Byl handi (-18) a jak sie skonczylo wiemy.

Teraz tez biegne do Toto skorzystać Z OPCJI jaka robi Toto i zagram te dwa meczyki na gosci w handi za duza stawke.

Toż to parodia dawac takie handi.

Pozdrawiam
śledczy Roman
Posted by: joram

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:22

czemu nikt nie pisze o meczu


RheinEnergie Cologne (GER) -9,5 1.67

Euphony Liege (BEL) +9,5 2.05

wydaje mi się że niemcy ten meczyk to +10 powinni wygrać bez problemu, dodatkowo pomyslałem jeszcze o


Türk Telekom (TUR) +4,5 1.85

Aris Egnatia (GRE) -4,5 1.85

gram tutaj 2 chociaż turcy nie oddają tak łatwo punktów na swoim parkiecie. dołożę jeszcze do tego dubelku:


Lietuvos Rytas (LTU) -9,5 1.85 win

Pompea Napoli (ITA) +9,5 1.85

+

Lukoil Akademik (BUL) -4,5 1.85 win

Vertical Vision Cantu (ITA) +4,5 1.85

+


Benfica (POR) +4,5 1.85 win

Deichmann Śląsk Wrocław (POL) -4,5 1.85

chetnie wysłucham waszych opinii, byle konstruktywnych
Posted by: Bartezz

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:22

Panie Giertych, uwazam ze jest jednak spora roznica pomiedzy tymi dwoma przypadkami. CSKA(europejski potentat) kontra Opel(przecietna europejska druzyna, jednak z paroma dobrymi wynikami w tym roku). W tym przypadku Rosjanie zeby wysoko wygrac, musieliby grac przez 40 min. na rownym poziomie, poniewaz Niemcy jakas tam klase w koncu przentuja. Poza tym dochodzi tu aspekt Ruskiej druzyny, kotre jak wiemy lubia robic walki w najmniej oczekiwanych momentach. Jesli chodzi o 2 dzisiejsze potyczki to sa to mecze czolowych druzyn z ULEB z druzynami ktore poziomem calkowicie odstaja od wszystkich ekip w tym pucharze i nawet przy slabej postawie Ventspils czy Valencii, nie sa w stanie zrobic im krzywdy na ich terenie. I pewne jest to, ze z minuty na minute w tych meczach przewaga faworytow bedzie rosla. Faktycznie, handi sa troche przesadzone, ale napewno roznica poziomow pomiedzy CSKA i Oplem jest zupelnie inna niz w dzisiejszych meczach.
Posted by: BeNiTooo

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:23

LUKOIL ACADEMIC-CANTU H(0-6) 2
VENTSPILS-EIFFELTOWERS H(0-29) 1
PAOK-GRAVELINES H(0-10) 2
KOELN-LIEGE H(0-11)1
MAROUSSI-ZADAR H(0-6)2
VALENCIA-OVARENSE H(0-19)1
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:38

Roman mistrz teori spiskowej nie bierze pod uwagę jaka kolosalna jest różnica pommiedzy ULEB a Euroligą - tu po prostu grają z przydziału miejsc mistrzowie Austri czy Holandii - różnica w poziomach kolosalna!
Dlatego uważam że trzeba brać handi na Łotyszy i Hiszpanów bo powinna być jazda - zresztą Eiffel nie mial chyba porązki mniejszej niz 20 pkt to jak buki mogli dać mniejszy próg
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:42

I jeszcze jedno - ktoś wspomniał że jest mała różnica pomiedzy PAOK a Dunkierką - mała - kolosalna!! - Wg mnie 10 pkt będzie dla Greków jak nic
A tak wogóle to warto chyba brać:
Charleroi (0-6) 1
Hemofarm (0-7) 2
Dynamo (0-10) 1 - z musu i sytuacji w grupie
Koeln (0-11) 1
i chyba jednak Benfica - Śląsk (0-3) 1
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:43

Na Ventspils wzrosl handi o 1 pkt.Nie ma co porownywac euroligi,z ulebem.Queloz,Kapfen,Eiffel,Benfica to odstajace zespoly.W eurolidze kazdy wynik jest mozliwy.W Eurolidze poza porazka Olimpiakosu z Efesem okolo 40 pkt to rodzynek.Tam granica srednia to 10-12 pkt.owszem w toto handi 29 to przesada i mozna w druga strone zagrac,ale 22 pkt na Ventspils wedlug mnie powinna byc przelamana.To o 6 pkt wiecej musi zdobyc Ventspils niz Eiffel.sadzicie ze to niemozliwe? ja mysle ze przelamia.valencia 16 pkt -tez
Posted by: rafałek

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:46

Quote:

W sportingbet handi na Ventspils -22 za 1.85 tylko brac!!!




LDB -19 @1.83 min. trypla
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:48

Sebkos co myslisz o rozpisie PAOK,ARIS,JOVENTUD,CHARLEROI z handi jako 3 z 4? Mysle ze moze i wszystko wejdzie?
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:49

Rafalek co to ldb?
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:50

Quote:

Sebkos co myslisz o rozpisie PAOK,ARIS,JOVENTUD,CHARLEROI z handi jako 3 z 4? Mysle ze moze i wszystko wejdzie?



Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:52

Quote:

Panie Giertych, uwazam ze jest jednak spora roznica pomiedzy tymi dwoma przypadkami. CSKA(europejski potentat) kontra Opel(przecietna europejska druzyna, jednak z paroma dobrymi wynikami w tym roku). W tym przypadku Rosjanie zeby wysoko wygrac, musieliby grac przez 40 min. na rownym poziomie, poniewaz Niemcy jakas tam klase w koncu przentuja. Poza tym dochodzi tu aspekt Ruskiej druzyny, kotre jak wiemy lubia robic walki w najmniej oczekiwanych momentach. Jesli chodzi o 2 dzisiejsze potyczki to sa to mecze czolowych druzyn z ULEB z druzynami ktore poziomem calkowicie odstaja od wszystkich ekip w tym pucharze i nawet przy slabej postawie Ventspils czy Valencii, nie sa w stanie zrobic im krzywdy na ich terenie. I pewne jest to, ze z minuty na minute w tych meczach przewaga faworytow bedzie rosla. Faktycznie, handi sa troche przesadzone, ale napewno roznica poziomow pomiedzy CSKA i Oplem jest zupelnie inna niz w dzisiejszych meczach.



Widzisz tak do końca nie jest...
Jakiś rok temu czyli nie tak dawno w pucharze ULEB był taki mecz:
L.Rytas Wilno - Miśki z Bringhton
czasy były takie ,że TOTO nie dawał jeszcze handicapów a kurs na to spotkanie były mniej wiecej takie same jak na dzisiejsze spotkanie druzyny z Łotwy.
Jakimś tam cudem wygrała drużyna Angielska a byli to straszni AMATORZY porównywani z dzisiejszym zespołem z Austrii...to był oczywisty wał!Kibice Rytasu widzieli na własne oczy jak ich drużyna oddała mecz...
Nikogo nie złapano za rekę...poleciał trener i...życie toczyło sie dalej...
W tym sezonie sa troche inne zasady awansów w ULEB i bardzo wątpie by Ventspils ułożyło sobie taki scenariusz jak Litvinous...ale takich meczy sie nie stawia...TOTO dał -27....dawno nie widziałem takiego handi w męskich rozgrywkach...
W każdym razie powodzenia!
Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:54

Quote:

Rafalek co to ldb?



nie jestem Rafał ale odpowiem...
LDB to najwiekszy buknamecher na Świecie Ladbokers.
Posted by: rafałek

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:54

Quote:

Rafalek co to ldb?




Ladbrokes
Posted by: italodisco70

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:55

Ostatnio skasowales mnie za Glagow z Bogali,a nie miales racji,ale jednak na Twoje wyszlo.I gdzie handi -19 na Ventspils Rafal? dyanma obawialbym sie grac,10 pkt to sporo,a Rosjanie nie zachwycaja.To samo z Koelnem ,moze nie byc wygranej 12 pkt.liege przegrywa ,ale nie jest nokautowany,z Niemcami przegral 1 pkt,
Posted by: KRAJAN

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 13:56

Na dziś nie ma zbyt wiele klarownych meczyków - wbrew temu co dziś można poczytać. Jeżeli chodzi o meczyk Ventspilsu, to jeszcze ok. 2h temu byłem przekonany co do słuszności Waszych wypowiedzi (zresztą ma to odzwierciedlenia u bukuff), ale teraz po głębszej analizie mogę krótko stwierdzić - nie gram tego spotakani (nie liczę bankowego 1,02 bez hp, ale to inna bajka. Moje kursy na dzisiejszy dzionek (wieczór)
Tradycyjny bezpieczny rozpisik 2/4 + pewniaki - Ventspils (1,02), Rhein Energie Cologne (1.10), DKV Joventut - Superfund Kapfenberg (1.02)
A) Pamesa Valencia - Ovarense 1(-17,5)
Tu sądzę że Hiszpanie powinni wypracować sobie do przerwy +20pkt. przewagę którą dowiozą do końca lub jeszcze dorzucą parę oczek
B) Lietuvos Rytas - Pompea Napoli 1(-8,5)
Nie wiem jak gra Lietuvos, ale po wynikach można stwierdzić że prezentuje solidny basket (bez miana jakiś przypadków), śledzę za to poczynania Napoli i co mogę powiedzieć to jest to cień drużyny z ubiegłego roku - duże kłopoty w Lega A basket + słaba postawa w Eurolidze) Jedyna obawa - oby nie zaczęły wczodzić "Włochom" trójki bo może zapowiadać sie gorąca końcówka.
C) PAOK - Gravelines 1(-8,5)
PAOK ostatnio w wybornej formie, zwycięstwa dość przekonywujące (szczególnie u siebie w lidze). Grupa najbardziej wyrównana ze wszystkich dlatego trzeba ciułać pkt na wszystkie możliwe sposoby - dziś dla Greków super okazja bo Gravelines tak szczerze jeszcze niczego ciekawego w tych rozgrywkach nie pokazał. Dodatkowym plusem jest własny parkiet z żywiołowo reagującą publicznością.
D)Turk Telecom - Aris 2(-3,5)
O tym meczu troszkę już pisano. Turcy pomimo własnego parkietu są drużyną słabszą od Arisu a ten nie może sobie pozwolić na przegrane z takimi zespołami (patrz tabela)
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: zenekk

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 14:03

Quote:


Widzisz tak do końca nie jest...
Jakiś rok temu czyli nie tak dawno w pucharze ULEB był taki mecz:
L.Rytas Wilno - Miśki z Bringhton
czasy były takie ,że TOTO nie dawał jeszcze handicapów a kurs na to spotkanie były mniej wiecej takie same jak na dzisiejsze spotkanie druzyny z Łotwy.
Jakimś tam cudem wygrała drużyna Angielska a byli to straszni AMATORZY porównywani z dzisiejszym zespołem z Austrii...to był oczywisty wał!Kibice Rytasu widzieli na własne oczy jak ich drużyna oddała mecz...
Nikogo nie złapano za rekę...poleciał trener i...życie toczyło sie dalej...
W tym sezonie sa troche inne zasady awansów w ULEB i bardzo wątpie by Ventspils ułożyło sobie taki scenariusz jak Litvinous...ale takich meczy sie nie stawia...TOTO dał -27....dawno nie widziałem takiego handi w męskich rozgrywkach...
W każdym razie powodzenia!




Nie przesadzaj Brighton przynajmniej na swoim terenie walczyl i przegrywal mala iloscia punktow,czego nie mozna powiedziec o Kapfenbergu czy Eiffel Towers ktorzy dostaja po dupsku 30pkt u siebie...a co dopiero na wyjezdzie
Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 14:05

Quote:

I jeszcze jedno - ktoś wspomniał że jest mała różnica pomiedzy PAOK a Dunkierką - mała - kolosalna!! - Wg mnie 10 pkt będzie dla Greków jak nic
A tak wogóle to warto chyba brać:
Charleroi (0-6) 1
Hemofarm (0-7) 2
Dynamo (0-10) 1 - z musu i sytuacji w grupie
Koeln (0-11) 1
i chyba jednak Benfica - Śląsk (0-3) 1



Seba jak możesz grać Dynamo +10...
Ich taktyka to ciagle trójki...nie widziałem ich na żywo ale to co opisuje mój przyjaciel to zespół bez pomysłu...dużo wielkich nazwisk(jak na europejskie parkiety to prawie REAL:))ale taktyka...tragedia...
ten mecz niby muszą wygrać bo inaczej nie bedzie ich już dalej...ale czy gra w Uleb to ich priorytet...
niedawno czytałem ,że dla takich państw jak ROSJA(Polska też jest wsród nich)jest tylko 1 miejsce w EUROLIDZE w przypadku 24 druzyn i na najbliższe lata nie przewiduje sie zmian...
Dla Dynama jedyna droga do Euroligi to mistrzostwo Rosji...
Myśle ,że nawet triumf w ULEB nie daje drogi do EL...
Władze ULEB beda miały nie lada dylemat jak CSKA zostanie mistrzem EUROLIGI(a tak pewnie bedzie)lecz gdy w Rosji mistrzem bedzie ktoś inny...
Reflex to nie kelnerzy...akurat dzisiaj mogą pozwolić sobie na porażkę,od kilku tygodni graja bardzo czesto ale jak do tej pory im nie przeszkadza...Podobno ogladanie ich gry to wielka przyjemność...grają z polotem i bardzo skutecznie...
Ja Dynamo odpuszczam...
Posted by: kardynal20

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 14:38

ja pusciłem dzisiaj taki kuponik

turk telekom-aris(5-0) 1 1,9
mysle ze tutaj bedzie niespodzianka aris nie jest zadnym potentatem w koszu a turcy ostatnio dosyc dobrze prezentuja sie mimo braku zwyciestw ostatnio przegrali tylko 6 punktami na silnym bambergu i wczesniejsze mecze w ich wykonaniu tez nie były tragiczne

benfica-slask(3-0) 1 1,9
slask jest słaby chyba skończyła sie juz passa zwyciestw po cudach ostatnio litwini9 pokazali im jak sie gra w kosza brak randla to dla mnie duze osłabienie boje sie tylko o młode strzelby ze slaska tj. chanas skibniewski zeby sie nie pokazali zza dobrej strony bo to sa perspektywiczni zawodnicy benfica to nie jest eiffel towers grac w kosza potrafia

lietouvos-napoli(0-9) 1 1,9
jak dla mnie to promocja dnia litwini to swietny zespół co pokazali we wroclawiu swietnie ułozony poukładana gra napoli ma penberthego ale znajdzie dzisiaj goscia ktory go przypilnuje i niee bedzie rzucał tak bezkarnie jak we wroclawiu gdzie obnazył wszyskie słabosci w obronie włosi graja bardzo slabo w obronie a atak litinów to ich wielka siła (fred house), wiele zbiorek to takze na plus dla gospodarzy

ventspils-eiffel towers(0-29) 1 1,9
moze troche za duza roznica hpc ale mysle ze gospodarze sobie z nia poradza mysle ze podejda skoncentowani i pokaza miejsce w szeregu gosciom

do tego jeszcze
new york-dallas SP 201 1 1,9

zagrałem to 4z5

kursy z totomixa
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 14:41

Wiesz zw1 - to prawda Dynamo rozczarowuje ale myśłe że po zmianie trenera zmieni sięi sposób gry tej ekipy stworzonej po to by wygrac ULEBcup - bo w Rosji jest tylko CSKA
Dlatego droga do najwyższej klasy rozgrywkowej jest poprzez ULEB dla nich - a przegrali w Belgradzie 8 pkt wiec trzeba to u siebie przebić a skoro udało sie Lukoilowi wygrać z Reflexem 12 pkt to Dynamo też może - Jugoel musza już wygrac tylko mecze u siebie
Posted by: phaser

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 14:43

1/ Koln - Liege 1.17
najpewniejsze spotkanie wg mnie, Koln swietnie w lidze i calkiem dobrze w ULEB Cup (bilans 4-2) jednak do awansu jeszcze troche tych zwyciest brakuje. Nie zlekcewaza rywala tak jak w pierwszym meczu, spokojne zwyc. gospodarzy.

2/ Turk - Aris 1.57
Turcy bilans 0-6 oraz niezbyt sympatyczne wyniki w lidze. Aris 4-2 i majac na uwadze nastepny mecz w ULEB z Cantu powinni zlac tak jak i to wszczcy robia druzyne glownie zlozona z tureckich zawodnikow. W Turku zadebiutuje Davenport (i bynajmniej nie Lisa ) Pierwszy bezposredni mecz oddal roznice dzielaca te dwie druzyny. Wydaje mi sie ze jest to spotkanie pewniejsze niz granie tez na dwojke na nasze orly ze Slaska , a ze wyszy kurs rowniez to oddalem bet na Aris.

3/ Lietuvos - Napoli 1.22
hmm no coz Napoli widzialem ze Slaskiem gra opierala sie na Pennberthym, ktory dostal zielone swiatlo do rzucania, samemu meczu nie mozna wygrac. Z drugiej strony mecz Slaska z Litwinami gra zespolowa Lietovusa zrobila na mnie duze wrazenie wszystko podporzadkowane jednemu celowi zwyciestwu. House lider gospodarzy z taka forma moglby szalec rownie dobrze w eurolidze. W meczu na wloszech wysoki zwyciestwo litwinow. Podobno Rocca ma jakas doleglisowsc. Mam nadzieje ze liwtini podejda do tego meczu z motywacja w koncu awansu jescze nie ma.
Posted by: Fozzie

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 14:45

Ja na dzien dobry zagrałem dubelka:

BK Ventspils (-24,5) - Eiffel Towers
Lukoil Academic - Vision Cantu

AKO:3,85 (expekt)

Kiedy zawierałem zakład na Cantu było 2,20, w tej chwili jest juz 2,0. Byc może Cantu nie ma jakiejś wielkiej motywacji, ale sytuacja w Lukoil jest nie za ciekawa, druzyne opuściło dwóch amerykańskich graczy: Priest Lauderdale i Briant Smith .
Władze klubu nie wiedzą gdzie się chłopaki podziewaja teraz i nie mają z nimi zadnego kontaktu. Przyczyną były zaległości finansowe wobec tej dwójki, prezesi twierdzą, ze jest to nie prawdą, ponieważ dostawali oni wynagrodzenie z góry, w każdym bądź razie jest niezłe zamieszanie w Bułgarii wobec tej sprawy i myślę, że napewno nie sprzyja to atmosferze przedmeczowej, tym bardziej, ze jeżeli faktycznie są jakieś zobowiązania wobec druzyny, to decyzja o opuszczeniu klubu przez amerykanów napewno bedzie miała minusowy wpływ na morale pozostałej ekipy....
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 14:46

Ja dziś bez hc bo ostatnio przyniosło to oczekiwane skutki. Tak więc Aris powinien wygrać w tureckim telekomie. Turcy grają wąską kadrą i nie przynosi to oczekiwanych skutków. Teraz już turcy grają o przysłowiową pietruche a Grecy taki mecz muszą wygrać bo tabela będzie kolosalnie spłaszczona a kończą oni meczami z Lukoilem i prze de wszystkim Dinamem.
Dołożyłem do tego Dinamo(dla mnie bardzo możliwe że wszystko do końca wygrają), oraz Koln, które też tki mecz musi wygrać z bardzo przeciętnymi Belgami. A co do Dinama bardzo możliwe, że złamią linie 10 ponieważ po wywaleniu przez Gomelskyego Sherfa(dlaczego tak późno??) raptem Lavrinovicz zaczął w tej drużynie coż znaczyć, oraz inni zawodnicy zaczęli grać z polotem. Potencjał Dinama jest ogromny ale trener musi umieć to poukładać i wszystko co najlepsze wykorzystać.
Dla przejrzystości:
Turk - Aris 2
Dinamo - Reflex 1
Koln - Liege 1
@1.92 po odjęciu podatku

pozdrwiam brokstar
P.S. Co do niemieckich ekip Koln wygrać powinien, ale pozostałe będą chyba plecki. Zarówno Bonn jak i GHP(dla nich po tym meczu puchary będą historią)
Posted by: pkubik

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 14:49

Benfica-Śląsk 1 2.63 prof

Jak dla mnie promocja!Slask polecial do Portugalii bez swojego kluczowego gracza - Ignerskiego. Nie zagra tez prawdopodobnie Randle. W pierwszym meczu remis, slask gral w najlepszym skladzie.Benfica pokazala niezla koszykowke.U siebie powinni byc jeszcze grozniejsi.Slask nie byl tak slaby od 10 lat... Kurs 2.63 w profie promocyjny. Daje gospodarzom 90% szans na zwyciestwo. Chyba ze Slaskowi wyjdzie mecz zycia i beda wszystko trafiac...KURS wart malego ryzyka!!!
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 14:53

Śląsk nie grał w najmocniejszym składzie w 1 meczu o czym pisano już wcześniej - brak Watsona
Posted by: pkubik

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 15:06

Ok,ale jeden Watson wiosny nie czyni... Bez wyskoich Slask nie powalczy...
Posted by: Amkwish

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 15:10

Jeszcze a propos kosmicznych handicapuff.
Nie dajcie mi argumentów w postaci dotychczasowych wyników,bo słowo honoru,znam je:-)

Ja napisalem jedynie o zasadzie,jaka sobie przyjałem przy bukowaniu basketu.

Spotkania wypasionych druzyn z leszczami przerabiam codziennie w NCAAB i zgoda,czasem handi jest -30,0 a wchodzi jak w masło.
Mnie chodzi jednak o to,że przebieg takiego meczu jest(przynajmniej w pewnych jego fazach)nieprzewidywalny,bowiem róznica potencjałów pomiedzy rywalami otwiera szerokie pole do improwizacji:P
Jak dla mnie za szerokie:-)

Aby nie truć po próżnicy,taki dubelek u mnie:
Cantu 2
Benfica 1
/ako 5,40/

Pozdrawiam

amkwish
Posted by: zenekk

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 15:25

Quote:



turk telekom-aris(5-0) 1 1,9
mysle ze tutaj bedzie niespodzianka aris nie jest zadnym potentatem w koszu a turcy ostatnio dosyc dobrze prezentuja sie mimo braku zwyciestw ostatnio przegrali tylko 6 punktami na silnym bambergu i wczesniejsze mecze w ich wykonaniu tez nie były tragiczne





nie wiedzialem ze Aris i Turk Telekom sa w grupie z Bambergiem...a takze ze niemcy sa silni...Jak dla mnie zdecydowana wygrana gosci,pierwszy mecz 96-57 co podkresla jaka przepasc dzieli obie ekipy!
Posted by: bynio

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 15:32

Turk - Aris
Jak widze wiekszosc typuje tu zwyciestwo Grekow.
Kilka faktow :
- Turk ma bilans 0-6 ale kilka z tych porazek poniosl po bardzo wyrownanych meczach.
-Puchar ULEB maja juz praktycznie z glowy .Zagraja na "luzie" bez zadnych obciazen i wbrew pozorom to moze im tylko pomoc.
-Doszedl nowy czlowiek ktory dzis prawdopodobnie zadebiutuje.
-W lidze graja duzo lepiej niz na poczatku .Zaczeli od 0-5 w tej chwili maja bilans 3-6 (porazka z Efesem)
Jak dla mnie NO BET

Zgadzam sie natomiast co do meczu Slaska z Benfica.Stawianie na wroclawian zdecydoeanie nie warte ryzyka .Jezeli juz to Benfica za mala stawke.

Lietuvos Rytas - Pompea Napoli 1 1.2
Moj glowny dzisiejszy typ .Maly kurs ale przy odpowiednim "wkladzie" beda z tego niezle pieniadze
Posted by: kshyho

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 15:33

Z powodu zaleglosci finansowych dwoch graczy Sofii opuscilo zespol: Priest Lauderdale (222 cm) i Briant Smith. Ogolnie atmosfera w klubie niezbyt mila. Proponuje granie na Cantu.
Posted by: brokstar

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 15:39

Quote:

Z powodu zaleglosci finansowych dwoch graczy Sofii opuscilo zespol: Priest Lauderdale (222 cm) i Briant Smith. Ogolnie atmosfera w klubie niezbyt mila. Proponuje granie na Cantu.




To jakby 3 minuty po czasie.
Posted by: Fozzie

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 15:45

Quote:

Z powodu zaleglosci finansowych dwoch graczy Sofii opuscilo zespol: Priest Lauderdale (222 cm) i Briant Smith. Ogolnie atmosfera w klubie niezbyt mila. Proponuje granie na Cantu.




przed czasem było pare postów wyżej......
Posted by: kardynal20

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 15:59

Quote:

ja pusciłem dzisiaj taki kuponik

turk telekom-aris(5-0) 1 1,9
mysle ze tutaj bedzie niespodzianka aris nie jest zadnym potentatem w koszu a turcy ostatnio dosyc dobrze prezentuja sie mimo braku zwyciestw ostatnio przegrali tylko 6 punktami na silnym bambergu i wczesniejsze mecze w ich wykonaniu tez nie były tragiczne

sorki chodziło mi o zespół reflexu ale nie zmieniam swojego zdania ze bedzie tutaj niespodzianka
Posted by: kardynal20

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 16:50

BK Ventspils (LAT)- Eiffeltowers Nijmegen (HOL) 53-24 ht
Posted by: Amkwish

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 16:58

Quote:

BK Ventspils (LAT)- Eiffeltowers Nijmegen (HOL) 53-24 ht




Kardynal,jesteś Stranger,więc nie bede robił afery ,ale....w tym temacie nie robimy tablicy wyników ani quasi czatu.
Oczywiscie komentarze pomeczowe są jak najbardziej pożądane.

Pozdrawiam

amkwish
Posted by: kardynal20

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 17:05

ok pozdro
Posted by: majner

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 17:12

a w betandwin oraz expekcie dalej mozna typowac mecz dynamo v reflex mimo, ze jush 7 minut graja
Posted by: Amkwish

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 18:09

Nie zakładajcie kolejnej części tematu,bo pomimo ,ze ten przekroczył 200 postów,to lepiej dokończyc w nim 7 kolejke,a nowy topik założyć od ósmej.

Pozdrawiam

amkwish
Posted by: santiago

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 18:35

Witam, moze ktos podac stronke live bo na uleb cup nie ma wszystkich meczy, np pivovarna. dzieki
Posted by: zw1

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 18:45

http://www.ps-kladionica.hr/psk/teletext/MegaTX_Normal.php
Posted by: santiago

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 19:01

wielkie dzieki
Posted by: ciacho1984

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 21:07

czy ktos moze wie jak wygladal mecz wilna, bo dzieki ich remisowi stracilem troche kasy.
Odpuscili, czy moze grali typowo pod remis?
Posted by: Bafanxxx

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 21:13

Wie Ktos moze gdzies sa dostepne wyniki wszystkich meczow? z gory dziekuje
Posted by: ciacho1984

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 21:20

Quote:

Wie Ktos moze gdzies sa dostepne wyniki wszystkich meczow? z gory dziekuje




http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p287a.gif
lub
http://www.euroleague.net/ulebcup/index.jsp
Posted by: KRAJAN

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 21:26

[Tradycyjny bezpieczny rozpisik 2/4 + pewniaki - Ventspils (1,02), Rhein Energie Cologne (1.10), DKV Joventut - Superfund Kapfenberg (1.02)
A) Pamesa Valencia - Ovarense 1(-17,5)
Tu sądzę że Hiszpanie powinni wypracować sobie do przerwy +20pkt. przewagę którą dowiozą do końca lub jeszcze dorzucą parę oczek
B) Lietuvos Rytas - Pompea Napoli 1(-8,5)
Nie wiem jak gra Lietuvos, ale po wynikach można stwierdzić że prezentuje solidny basket (bez miana jakiś przypadków), śledzę za to poczynania Napoli i co mogę powiedzieć to jest to cień drużyny z ubiegłego roku - duże kłopoty w Lega A basket + słaba postawa w Eurolidze) Jedyna obawa - oby nie zaczęły wczodzić "Włochom" trójki bo może zapowiadać sie gorąca końcówka.
C) PAOK - Gravelines 1(-8,5)
PAOK ostatnio w wybornej formie, zwycięstwa dość przekonywujące (szczególnie u siebie w lidze). Grupa najbardziej wyrównana ze wszystkich dlatego trzeba ciułać pkt na wszystkie możliwe sposoby - dziś dla Greków super okazja bo Gravelines tak szczerze jeszcze niczego ciekawego w tych rozgrywkach nie pokazał. Dodatkowym plusem jest własny parkiet z żywiołowo reagującą publicznością.
D)Turk Telecom - Aris 2(-3,5)
O tym meczu troszkę już pisano. Turcy pomimo własnego parkietu są drużyną słabszą od Arisu a ten nie może sobie pozwolić na przegrane z takimi zespołami (patrz tabela)
Pozdrawiam
KRAJAN



Krotka analiza (podsumowanie)
Po raz pierwszy od paru kolejek bez niespodzianek.
Pewniaki bez niespodzianek - mozna bylo grać z -hp, ale np. Kolonii zabraklo by 0,5pkt. (hp-12,5)
Co do rozpisu - nieczesto się zdarza aby weszlo 4/4 dzis sie udało:
A) Pamesa Valencia - Ovarense 1(-17,5) 88-58
Do przerwy przewidywane prowadzenie 48-26 (+22) i w drugiej polowie dorzucili jeszcze 8pkt.
B) B) Lietuvos Rytas - Pompea Napoli 1(-8,5) 95-86 OT
Tu trochę dopomoglo szczęście - ale przecież to jeden z nieodzownych czynników stanowiacych podstawę sukcesow.
Mecz byl wyrownany i pomimo, że PENBERTHY byl pilnowany i tak zdążył zdobyć 31pkt. Jednak to wysokiej klasy zawodnik.
C) PAOK - Gravelines 1(-8,5) 104-82
PAOK potwierdził formę prezentowaną w lidze, w drugiej polowie goście byli tylko tłem do dobrze grjących "Greków"
D)Turk Telecom - Aris 2(-3,5) 78-87
Tu potwierdziła się przewaga umiejetności (potencjału) wsroód graczy poszczególnych drużyn, choć spotkanie było w miarę wyrównane (pierwsze III kw.)
Ogólnie - nie miałbym nic przeciwko temu aby jutrzejsze zmagania Eurolig-owców zakończyły się podobnie
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: MaStyl

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 21:26

Quote:

czy ktos moze wie jak wygladal mecz wilna, bo dzieki ich remisowi stracilem troche kasy.
Odpuscili, czy moze grali typowo pod remis?




Nie tylko Ty straciłeś. W 40 minucie meczu było 80-73 dla Litwinów i trener obrał bardzo słuszna strategię grania faul za faul. Nie wiem co im od.... ale ostatnią akcję meczu po prostu odpuścili i rzut za 3 pkt Napoli dał im wyrównanie. Tak na mój rozum to była chyba ustawka.
Posted by: ciacho1984

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 21:30

Quote:

Quote:

czy ktos moze wie jak wygladal mecz wilna, bo dzieki ich remisowi stracilem troche kasy.
Odpuscili, czy moze grali typowo pod remis?




Nie tylko Ty straciłeś. W 40 minucie meczu było 80-73 dla Litwinów i trener obrał bardzo słuszna strategię grania faul za faul. Nie wiem co im od.... ale ostatnią akcję meczu po prostu odpuścili i rzut za 3 pkt Napoli dał im wyrównanie. Tak na mój rozum to była chyba ustawka.




Tak wlasnie przypuszczalem, dziekuje za streszczenie ostatnich minut.Ta druzyna juz 2 raz w ciagu trzech swoich ostatnich meczy psuje kupon, chyba trafi na moja czarna liste no bet.
Posted by: bynio

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 21:58

Quote:

Quote:

czy ktos moze wie jak wygladal mecz wilna, bo dzieki ich remisowi stracilem troche kasy.
Odpuscili, czy moze grali typowo pod remis?




Nie tylko Ty straciłeś. W 40 minucie meczu było 80-73 dla Litwinów i trener obrał bardzo słuszna strategię grania faul za faul. Nie wiem co im od.... ale ostatnią akcję meczu po prostu odpuścili i rzut za 3 pkt Napoli dał im wyrównanie. Tak na mój rozum to była chyba ustawka.





A pamietasz taki mecz Maccabi -Zalgiris z fazy top 16 zpoprzedniej edycji EL? Mecz ktory decydowal o awansie do F4 .Minuta do konca Maccabi - 9pkt.Zalgiris rzuca dwa osobiste . To byl dopiero walek! I przestancie juz z tymi teoriami spiskowymi bo niedobrze sie robi .
Posted by: Amkwish

Re: PUCHAR ULEB.............. - 21/12/2004 23:42





A pamietasz taki mecz Maccabi -Zalgiris z fazy top 16 zpoprzedniej edycji EL? Mecz ktory decydowal o awansie do F4 .Minuta do konca Maccabi - 9pkt.Zalgiris rzuca dwa osobiste . To byl dopiero walek! I przestancie juz z tymi teoriami spiskowymi bo niedobrze sie robi .






Dokładnie.
Typ nie wchodzi i ...wałek.
Jak tyle wałków to może odpuscic sobie bukmacherke albo....grac tylko na ustawki?

Seb,mozesz zakładać nowy temat,znaczy nastepna część:-)

Pozdrawiam

amkwish
Posted by: sebkos

Re: PUCHAR ULEB.............. - 22/12/2004 08:15

Quote:

PANOWIE JA ROMAN GIERTYCH PISALEM W TEMACIE O EUROLIDZE NIE GRAC MINUSOWEGO WYSOKIEGO HANDI NA CSKA Z OPLEM TYDZIEN TEMU.

Byl handi (-18) a jak sie skonczylo wiemy.

Teraz tez biegne do Toto skorzystać Z OPCJI jaka robi Toto i zagram te dwa meczyki na gosci w handi za duza stawke.

Toż to parodia dawac takie handi.

Pozdrawiam
śledczy Roman




Parodia - heh, przyznaj sie ile na tej parodi uwaliłeś ROMANIE GIERTYCHU TY:p