Euroliga 2006/2007 - Top 16

Posted by: muppet

Euroliga 2006/2007 - Top 16 - 05/02/2007 13:37

Euroliga 2006/2007

FAZA TOP 16

Grupa D:
Tau Ceramica Vitoria,
Maccabi Tel Aviw,
Pau Orthez,
Lottomatica Roma

Grupa E:
CSKA Moskwa,
Olympiacos Pireus,
Joventut Badalona,
Partizan Belgrad

Grupa F:
Panathinaikos Ateny,
Winterthur FC Barcelona,
Efes Pilsen,
Prokom Trefl Sopot

Grupa G: ( \:D \:D \:D \:D \:D \:D \:D \:D \:D \:D )
Dynamo Moskwa,
Benetton Treviso,
Unicaja Malaga,
Aris Saloniki

System: Każdy z każdym, mecz i rewanż, 2 najlepsze zespoły z grupy awansują do ćwierćfinałów.

Prokomowi gratulujemy:
- Kijka,
- wyjścia z grupy z bilansem 5-9
- bilansu 0-6 w TOP16
- oraz bardzo istotnego wzmocnienia - Rafał Frank dołączył do ekipy Mistrzów Polski
Posted by: muppet

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 05/02/2007 13:39

"- Mogę obiecać, że będziemy chcieli, to znaczy bardzo chcemy się zaprezentować znacznie lepiej - odpowiedział Kijewski na pytanie, czy może się zdarzyć, że nie wygrają żadnego meczu. Nie potrafił jednak odpowiedzieć na pytanie o ewentualne wzmocnienia składu."

Zaznaczam, że trener-mobilizator odpowiadał na to pytanie PRZED losowaniem.
Posted by: tomo

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 05/02/2007 14:07

Odkąd tylko zobaczyłem wyniki losowania tak do tej pory mam tylko jedno słowo komentarza:

Efes... \:D \:D \:D \:D \:D \:D
Posted by: sebkos

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 05/02/2007 14:15

tomo wiesz to już nawet nie jest śmieszne - oj ale na pewno teraz ich już pokonamy \:D
Posted by: XsebaX

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 05/02/2007 14:52

"Koszykarze Prokomu Trefla Sopot w drugiej fazy rozgrywek Euroligi zagrają w najsilniejszej spośród czterech grup - F razem z mistrzem Grecji Panathinaikosem Ateny, FC Barceloną i Efesem Pilsen Stambuł.

Losowanie czterech grup Euroligi odbyło się w Barcelonie. Prokom losowany był z czwartego, najsłabszego koszyka ponieważ zajął 5. miejsce w tabeli grupy A po pierwszym etapie rozgrywek.

Z czterech grup awans do 1/4 finału wywalczą po dwa najlepsze zespoły. Rywalizacja w TOP 16 rozpoczyna się 13 lutego.

"Nie mieliśmy szczęścia. Trafiliśmy najgorzej jak mogliśmy, bardzo silna Barcelona i Panathinaikos, który chce odebrać CSKA Moskwa mistrzostwo Euroligi. Nie chce już narzekać jeszcze bardziej na fatalny kalendarz" - powiedział trener Eugeniusz Kijewski, który dodał, że spełnieniem marzeń byłby występ w grupie G z Dynamo Moskwa i Benettonem Treviso.

"Losowanie nie odebrało mi ochoty do gry w fazie TOP 16, ale najwyraźniej mieliśmy pecha. Taka grupa mobilizuje nas bardziej do pokazania, że awans do fazy TOP 16 nie był w tym sezonie przypadkowy. Gdzie Prokom tam i Efes - wcale mnie to już nie dziwi i mam nadzieję, że w końcu z nimi wygramy. Nie mam pojęcia, ile meczów uda nam się wygrać, ale jednego jestem pewien - nie chciałbym, żebyśmy byli chłopcem do bicia, tak jak to było dwa lata temu, gdy nie wygraliśmy w fazie TOP 16 żadnego meczu" - powiedział Filip Dylewicz."
Posted by: ALEX

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 05/02/2007 14:52

Nawet trudno mi powiedzieć, która z tych drużyn jest faworytem naszej grupy. Jedyny pozytywny akcent, oprócz gratki dla kibiców w Sopocie, to fakt, że po raz kolejny zagramy z Efesem i nie wyobrażam sobie, byśmy tym razem nie zrewanżowali się Turkom za te wszystkie porażki" - powiedział dyrektor generalny klubu z Sopotu Jacek Jakubowski, który obserwował w Barcelonie losowanie fazy TOP 16.

dobre....no to bedzie gratka dla kibicow, kebaby przyjada po 9 a potem po 10 zwyciestwo...
Posted by: haven

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 05/02/2007 17:15

Over 1,5 zwycięstw powinni wystawić , kompletnie tutaj tego nie widze , oglądając z wysokośći trybun ostatni mecz z Climamio \:D to jak przyjedzie Barca albo Panathinaikos to ....
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 06/02/2007 03:47

No to będzie 0/6 murowane , a w Olivi można walić grubo dwójki,nie no Panasie czy Barca to się po nich jak walec pzejedzie. I no znowu ten Efes,pewnie w Stambule już się cieszą z 4 punktów....

Kijek płacze że fatalnie trafili,już sam awans do top16 jest dla nich fatalny, a w tej jego wymarzonej grupie w Dynamo i Treviso też by 0/6 było , w ogóle z tej 16-tki to oni by z nikim nie wygrali chyba \:\)

Ale debil zawsze bedzie debilem i zawsze będzie obwiniał o to los....
Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 06/02/2007 13:34

kolego wyluzuj z tekstami - po prostu kijek nie jest tu lubiany za swoje załsugi
Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 06/02/2007 15:08

ej ale przeciez nie klne ale ten koles przesadza ja nie mowie o kjiewskim tylko o druzynie prokomu awansowali do 16najlepszych i chyba sie nalezy troche szacunku i niech ten boca wyluzuje z tekstami bo debila z powodzeniem znajdzie w swojej rodzinie!!!
Posted by: assasin

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 07/02/2007 08:08

Originally Posted By: BonJovi88
ej ale przeciez nie klne ale ten koles przesadza ja nie mowie o kjiewskim tylko o druzynie prokomu awansowali do 16najlepszych i chyba sie nalezy troche szacunku i niech ten boca wyluzuje z tekstami bo debila z powodzeniem znajdzie w swojej rodzinie!!!


Efes w Bolonii załatwił im ten awans \:o
Posted by: ruben

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 07/02/2007 10:08

Tak tylko przypominam to jest koszykówka
i 0-6 co wy piszecie
1 wygrana mysle izi a o 2 sie pomysli
Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 07/02/2007 13:52

ruben ok ale szczęscie sprzyja lepszym bo prokom jest lepszy od boloni gdzie ich zniszczył na ich hali!!!Bolonia nie zasluzyla na awans bo to są koszykarskie leszcze
Posted by: Mitul

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 07/02/2007 17:55

Originally Posted By: ruben
Tak tylko przypominam to jest koszykówka
i 0-6 co wy piszecie
1 wygrana mysle izi a o 2 sie pomysli


oj optymista z Ciebie... niby z kim ta jedna wygrana ?? Ja widze 0:6, no chyba ze pod sam koniec trafimy na przeciwnika dla ktorego mecz nie bedzie mial totalnie znaczenia, wtedy moze.... poki co w poczatkowych meczach smialo mozna walic przeciwko Prokomowi (niestety)
Posted by: Twin Peaks

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 07/02/2007 18:04

Wszyscy piszecie, że można śmiało grać na porażki Prokomu. Tylko pamiętajcie, że buki znają możliwości ......
[chciałem napisać 'potencjał', ale wiadomo, że potencjał jest ;)]
..... Prokomu i nie spodziewałbym sie wielkich kokosów.
Poczekamy na kursy i zobaczymy.
Posted by: Kacpro

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 07/02/2007 20:33

Jakbym widział gdzieś zakład na prokom że nie wygra ani jednego meczu w top16 po kursie około 3.5-4 to pewnie bym grał 2/10.

Niewyobrażam sobie poprostu czegokolwiek innego...Jak im sie
fartło w pierwszej fazie,to teraz dostali takie drużyny,że an cuda już i nagłe wtopy,dołki itp nie mająco liczyć.Chyba,że nagle w barcy pao i efezie zawodnicy zaczną masowo łamać nogi.Wszyscy mówią,że teraz właśnei w tym momencie trenerzy zwalaniją tempo ze swoimi teamami,tylko i wyłącznie z myślą o top 16.Widać to po ostatnim meczu barcy,widać to po pao,już tak nie szarżują (opinia greków),a Efez właściwie dopiero teraz złapał forme i już tendencja moze byc tylko zwyżkowa,zresztąich liga nie wymaga od nich bycia non stop w super formie bo i tk wygrywają.

Ale licze,że jak bedziemy wczesniej pare dni przed meczem brali mecze,to moze przeciw prokomowi u nich w domu beda dobre kursy,jakieś 1.4 na barce mysle bedzie,na efez też pewnie z 1.4 u nas .
Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 09/02/2007 20:35

kacpro zal mi cie co ty bredisz o jakims łamaniu nóg,nie czaje ciebie wszystko jest mozliwe przeciez to jest sport
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 14/02/2007 11:30

Partizan - Olympiacos
Typ: 2 (-2.5)
Kurs: 1.935
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Żarty się skończyły, gdyż w fazie TOP16 nie ma już słabych drużyn. Do awansu do następnej fazy rozgrywek niezbędne są 3 wygrane na własnym parkiecie oraz conajmniej jedna, wyjazdowa wiktoria, co podkreśla sam trener gości. Jako, że w grupie grają również niezwykle silne CSKA Moskwa i Jovetut Badalona, Grecy w dzisiejszym spotkaniu muszą zrobić wszystko, by już na starcie nie skomplikować sobie do maksimum promocji do ćwirećfinałów Euroligi. Grecka drużyna wygląda całkiem solidnie, a w dodatku na dzisiaj awizowany jest powrót "Baby Shaq'a" - Sofoklisa Schrtsanisa. Dlatego też stawiam na gości, którzy powinni powtórzyć wyczyn Malagi sprzed dwóch tygodni i z gorącego terenu w Belgradzie wywieźć dwa punkty.
Posted by: Cholo

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 14/02/2007 12:01

Originally Posted By: BonJovi88
kacpro zal mi cie co ty bredisz o jakims łamaniu nóg,nie czaje ciebie wszystko jest mozliwe przeciez to jest sport


a ty co jakis psychofan KIJKA \:D ? oni maja spore problemy z Polpharma, Turowem i Anwilem to co dopiero z Barcą, PAO czy z Efesem z ktorym wysoko prowadzili a w 4 kwarcie Turcy ich zjedli \:D (zapowiada sie na bilans z kebabami 0-10) \:p

Prokom moze wygrac max. jedno spotkanie ale tylko i wylacznie jezeli rywal nie bedzie mial juz szansa na awans i przejdzie obok meczu.. chodz nawet wtedy bede dawac 50 na 50 \:p
Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 14/02/2007 14:37

jaki psychofan?na mózg ci padło,przeciez nie pisze ze wygrają z paną barcą czy efesem ale napewno nie bende ich skreslał z góry ze zmoczą kazdy mecz!I nie wiem z czego tak sie cieszysz zobaczyłes sie w lustrze? proszę o spokój
Posted by: Cholo

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 14/02/2007 14:43

Originally Posted By: BonJovi88
jaki psychofan?na mózg ci padło,przeciez nie pisze ze wygrają z paną barcą czy efesem ale napewno nie bende ich skreslał z góry ze zmoczą kazdy mecz!I nie wiem z czego tak sie cieszysz zobaczyłes sie w lustrze?


Tobie to chyba sufit na głowe spadł kolego. i skoncz te swoje podjazdowki


Nie no po tym co pokazali nie mozna ich skreslac przeciez nalezało im sie to TOP16 jak nikogo innemu
Posted by: Kacpro

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 14/02/2007 15:34

Originally Posted By: BonJovi88
kacpro zal mi cie co ty bredisz o jakims łamaniu nóg,nie czaje ciebie wszystko jest mozliwe przeciez to jest sport


tak właśnie,a w sporcie wygrywa lepszy to niestety nie pierwsza faza,gdzie można sobie coś odpuścić i pzegrać z cieniasami pokroju prokomu.Tak pomyslalem kiedyś,że jedyna nadzieja na 1 win mogłabybyc,jakbny barca przyjechała do nas z takim szitem jak sie im niedawno zdarzał,ale teraz znowu mają forme do góry,zwłaszcza w tych meczach ,na których im bardziej zależy,także i ta "teoria" dająca prokomowi jakiekolwiek szanse upada.

i mówie to patrząc trzeźwo,bo jako polak oczywiście chciałbym widzieć prokom w fnal four,ale jakie na to są szanse wie każdy :D...niestety ten prokom praktycznie nie zasłużył na top 16
Posted by: Big Ben

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 14/02/2007 16:03

witam!
widzę że dyskusja na temat dzisiejszych meczów "wre" \:o

to może ja coś napiszę...choć mój typ chyba mało popularny \:p

Partizan-Olympiakos under 158-161 (granica u buków waha się w tych granicach)

wiadomo TOP16-zaczynamy wszystko od nowa.sporo ludzi gra na Oly i pewnie liczy na ultraofensywę greckiej drużyny.ja pozostanę w opozycji i postawię w tym spotkaniu under .

czemu tak? bo Partyzanty jeśli marzą o zaistnieniu w TOP16 muszą głównie u siebie pokazać dobry basket,a jeśli tak to nie mogą pójść na wymianę ciosów gdyż to (wg mnie) byłoby samobójstwo.
powinni skoncentrować się na defensywie, a swoje akcje ofensywne konstruować mądrze, bez pośpiechu.
jakoś nie widzę wyniku np.76:85 coś wg mnie za dużo

tyle ode mnie
czekam na wasze typy i opinie
pzdr
Posted by: MARSHALL213

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 14/02/2007 16:58

hehe rzeczywiscie dyskusja na temat dzisiejszych meczów wre :P:P

Zgadzam sie z przedmowca, typ na under punktowy w meczu Partizan-Olymp. jak najbardziej wskazany, lecz ja go nie gram, ze wzgledu na uraz do typów na sume punktow.

Zaproponuje cos z handicapów:

Wg mnie dzisiaj typem nr 1 jest dla mnie handicap +7,5 na Pau. Jakoś nie widzę, zeby Roma dzis odprawiła 8pktami lub wiecej druzyne z Francji. Roma ostatnio nie gra za dobrze, fakt faktem pozyskała 3 nowych zawodnikow, lecz handicap jest ustawiony za wysoko wg mnie. Moim skromnym zdaniem tutaj moze nawet wygrać Pau, wiec zainteresowanym i bardziej odwaznym polecam gre na 2@3,65 unibet.

Drugim typem jest handi na DKV +11,5. Cska bez Vanterpoola, a więc spore oslabienie. Pozyskali Oscara Torresa z Khimiki Moskwa, lecz uwazam, ze ten zawodnik nie zastapi w pelni Davida. Moim zdaniem handicap powinien wynosic gora 9,5. W tym przypadku jest inaczej i biore +11,5 \:\) PS. CSKA wygra ok 6-8 pktami :P:P

pozdro \:\)
Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 09:02

Kacpro a kto niby zasłuzył?kolonia moze uheheheh.Prokom okazał sie lepszy od climy i le mans i awansował proste!!!
Posted by: rudyfcb

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 11:46

Panathinaikos-Efes Pilsen (H 0-11)typ2 kurs 1,9

Oba zespoły spotykały się ze sobą wiele razy w eurolidze.Panata koncówke rundy zasadniczej zagrała słabiej, ale spowodowane było to przedewszytskim brakiem Batiste.Efes natomiast rozkręcał sie z meczu na mecz.Wygrał w Climamio bo bardzo dobre końcówce jak i pokonał świetne Dynamo w ostatniej kolejce.Tak jak do składu koniczynek powraca Batiste tak w Efesie zapowiadany jest powrót Grangera.HC jaki zaoferował millenium mysle że spokojnie zostanie pokryty gdyz uwzam że mecz bedzie wyrównany,a o losach zadecyduje walka pod koszem która chyba lekko faworyzuje Panate.Zobaczymy jak będzie !!!
Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 12:30

Nie mozna porównywac Panaitnaikosu do Efesu ktory w lidze we własnej hali męczy sie niemiłosiernie ze słabym besiktasem który gładko dostaje we Włocławku.Panata ten mecz wygra bez problemowo bo jest zdecydowanym faworytem tego spotkania kazdy inny wynik jak wygrana Panaty bedzie sensacją!!!Za Panatą przemawia wszystko własna hala,powrot własnie Batiste!!!Efes nie ma startu do Panaty!!
Posted by: rudyfcb

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 12:36

mecz meczowi nie równy.Tutaj drużyna starują od zera,a to ze Efes meczył sie z Besiktasem nie ma najmniejszego znaczenia.Tez moge ci napisac ze Efes wygrał z Oli w Grecji 92-71.
Posted by: Stoin

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 12:46

Czy może ktoś kumaty napisać coś o parze

Aris Saloniki - Dynamo Moskwa

Zastanawiam się nad oczywiście nad graniem na Dynamo

Z tego co widze to na mecz nie pojechał tylko lub aż Travis Hansen (14.4 ppg.)

Pięć wygranych w eurolidze Dynama ...

2007-02-01 Efes Pilsen - Dynamo Moscow 72-76
2007-01-25 Dynamo Moscow - Olympiacos CFP 84-69
2007-01-18 Le Mans - Dynamo Moscow 69-70
2007-01-11 Dynamo Moscow - Prokom Sopot 95-74
2007-01-04 Climamio Bologna - Dynamo Moscow 80-101


Do tego dochodzi dobry bilans przeciwko Grekom:

2006-04-11 Aris BSA 60-73 Dynamo Moscow
2005-01-18 Dynamo Moscow 84-77 Aris BSA
2004-12-07 Aris BSA 80-95 Dynamo Moscow


Może ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia/napisania o tym meczu ?

\:\)
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 12:56

Hmm rewanż za finał UlebCup z zeszłego roku (wygrało oczywiście Dynamo).

Gospodarze są niezwykle zmotywowani by wziąć odwet za tą porażkę. Na własnym parkiecie grają doskonale i doprawdy niewiele drużyn wywiozło z Salonik dwa punkty.
Z drugiej strony lekko kontuzjowany jest Terrell Castle i jego dyspozycja dzisiaj jest wielką niewiadomą. Ponadto pod tablicami zapowiada się niesamowita walka, bo Aris to najlepiej zbierająca drużyna Euroligi, ale z kolei Rosjanie mają Papadopulosa, a wiadomo co ten zawodnik znaczy dla Dynama.

Osobiście skłaniałem się ku dwójce, ale jest tyle za i przeciw, że jednak no bet.
Posted by: muppet

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 13:42

Dynamo to jest slaby zespol i nic ani nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.

Jadą na opinii z zeszłego roku, w tym sezonie są dużo, dużo słabsi, przede wszystkim nie mają lidera, bo center nim raczej nie może być.

Bez Hansena moga sie pogubic jeszcze bardziej, Dynamo jest bez formy, bez indywidualnosci, jesli Aris zagra swoje to wygra.

Pamietajcie, ze Dynamo gralo w naszej grupie i szału nie zrobili, ale poziom i splot wydarzeń był na tyle denny, że wylądowali w pierwszym koszyku. Nie przeceniajmy ich, ba- apeluje o niedocenianie tego quasi-zespolu.

TYLKO CSKA, W MOSKWIE TYLKO CSKA!!
Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 14:27

rudyfcb jak nie ma znaczenia? chodzi o obecną forme Efes jest slaby to kazdy wie a ze wygrali z olimpiakosem na ich terenie nic nie swiadczy oli mialo awans juz dawno zapewniony po tej porazce z efesem przyszla następna w Moskwie tez dosyc dotkliwa(84-69)a potem w męczarniach wygrana ze słabiutkim zespolem z Koloni.Swiadczy to ze Oli na serio i w 100% nie potraktował koncowej fazy grupowych meczy!!!
Posted by: Stoin

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 14:38

muppet oszalał \:D

Jak to Dynamo bez formy ?

5 wygranych w eurolidze z rzędu ( no dobra 3 bo tych ekip z Sopotu i Bologni nie licze ) w tym Oly + EFES tzn że Dynamo ograło dwa silne zespoły będąc pod formą ? Bez jaj
Może te mecze nie miały znaczenia dla ukladu tabeli ale jednak na parkiet trzeba wyjść tym bardziej u siebie i zaprezentować jakiś poziom żeby wygrać z Olimpiakosem.

Zespół to nie jest, indywidualności nie ma w zespole to co to k*** jest ? zespół pieśni i tańca ?

A tak poważnie...to raczej odpuszczam ten mecz lub zagram Aris z dwóch powodów.
Aris tak jak piszecie mocny , chyba najmocniejszy na tablicach, własna hala ... ten dyzio Castle nie grał w ostatnim meczu ligowym więc pewnie pracowali nad nim żeby doporowadzić chłopa do używalnośći no i brak Hansena ...
Przejrzałem staty z poprzednich meczy i absencja Hansena to chyba spora strata bo w meczach z Efesem czy Olimpiakosem to był chyba jeden z lepszych zawodników na parkiecie w zespole Dynama:

Z Efesem:



Z Oly



Mój typ ARIS

Tylko że ja się nie znam \:p
Posted by: Kacpro

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 14:42

Originally Posted By: BonJovi88
rudyfcb jak nie ma znaczenia? chodzi o obecną forme Efes jest slaby to kazdy wie a ze wygrali z olimpiakosem na ich terenie nic nie swiadczy oli mialo awans juz dawno zapewniony


to raczej ty kolego mało wiesz.Pomijając to kto i jak dzisiaj wygra ,"Oli" bardzo chciał wygrać z efesem ,bo wtedy pozycja Gershona była baaardzo zagrożona już w oly i sporo ludzi chciało by go tam nie widzieć to jedno,a drugie to każdy kumaty wie co znaczy mecz grecja vs turcja i na odwrót.Nie ważne czy potrzebowaliby to wygrać czy nie,chcieć napewno chcieli,efes poprostu był tam drużyną o klase lepszą.
Pomijając już nawet h2h jak doskonałe ma efes na greckiej ziemi,wogóle nazywanie ich "słabym zespołem" i "to każdy wie" to przyebałes,chyba troche zabardzo nosisz sie emocjami.
Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 14:52

Efese jest slaby jakie oni maja gwiazdy? i nie ta gwarą koles!!A po resztą kazdy ma swoje zdanie.Muppet np.pisze ze Dynamo to słabeusz aa z tym to se mozna niezgodzic!!Efes jest słaby i tyle w lidze nie przoduja tylko jakis Turk Telekom prowadzi a to nie schlebia druzynie Efesu
Posted by: grzesol

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 14:56

Maccabi Tel Aviv-TAU Ceramica 2
Musze przyznać,że troszkę się zdziwiłem minimalnym faworyzowaniem Izraelczyków w tym meczu,według mnie większe szanse na wygraną mają goście,którzy w eurolidze spisywali się świetnie notując tylko 2 porażki.Maccabi za to grał w kratkę raz dobrze,raz źle no i trzeba podkreślić,że to już nie ta sama drużyna co w zeszłym sezonie,odesżło kilku kluczowych zawodników.Ja widze w tym meczu minimalną wygraną gości tak kilkoma punktami może pięcioma \:\)
Posted by: rudyfcb

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 15:02

Originally Posted By: grzesol
Maccabi Tel Aviv-TAU Ceramica 2
Musze przyznać,że troszkę się zdziwiłem minimalnym faworyzowaniem Izraelczyków w tym meczu,według mnie większe szanse na wygraną mają goście,którzy w eurolidze spisywali się świetnie notując tylko 2 porażki.Maccabi za to grał w kratkę raz dobrze,raz źle no i trzeba podkreślić,że to już nie ta sama drużyna co w zeszłym sezonie,odesżło kilku kluczowych zawodników.Ja widze w tym meczu minimalną wygraną gości tak kilkoma punktami może pięcioma \:\)




Maccabi u siebie to zupełnie inna drużyna, a w dodatku do Izraela nie pojechał pierwszy trener Tau.Wczoraj ogladałem powtórke pucharu króla gdzie Tau przegrało z Realem i widac było brak Planinica.Na obwodzie Rakocevic troche straszył,aale Prigioni,Erdogan czy przesłaby House nie pokazali nic specjalnego.1X bym zagrał:)
Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 15:43

Oba zespoly grają w kratke!!Tau z trenerem pojechało!!!Moj typ to nie grac tego meczu;)
Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 15:48

Ja bym dzis zagrał na Benetton moze po zdobyciu Copa de Italia się odrodzą.Unicaja gra strasznie w kratke swietne mecze przeplata słabiutkimi!!UNICAJA-TREVISO-TYP:2
Posted by: Stoin

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 16:01

Originally Posted By: BonJovi88
Ja bym dzis zagrał na Benetton moze po zdobyciu Copa de Italia się odrodzą.Unicaja gra strasznie w kratke swietne mecze przeplata słabiutkimi!!UNICAJA-TREVISO-TYP:2


\:D

Przekonałeś mnie gram 2

Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 16:03

Ma sie ten dar przekonywania;)
Posted by: muppet

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 16:13

"Zespół to nie jest, indywidualności nie ma w zespole to co to k*** jest ? zespół pieśni i tańca ? "

dokladnie tak uważam, zespol piesni i tanca. Poza Papadopoulousem i Fotsisem ktorego da sie zatrzymac to tam wystepuje banda przecietniakow, ktora z konkretnym rywalem na wyjezdzie nie powinna miec wiekszych szans. OCZYWISCIE Aris nie jest wcale lepszy, ale u siebie wygraja.

Mowie o tym, ze Dynamo jest slabym zespolem w kontekscie Top16 i fakcie losowania ich z pierwszego koszyka. Rok temu mieli 2x mocniejszą ekipę.
Posted by: mura

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 16:13


mnie dziś najbardziej interesuje mecz w hali Nokia.

już wcześniej nosiłem się z zamiarem grania na Hiszpanów...
spokojnie czekałem na kursy i do dziś dziwię się czemu lekkim faworytem są gospodarze. gdyby to było już klasyczne PO, nie mialbym najmniejszych watpliwości i grał soczyście ''dwójeczke'' ale jako że to ''dopiero'' grupa a oba timy uchodza za faworytów do awansu to będę lekko powściągliwy w stawkowaniu aczkolwiek wydaje mi się że MAccabi jest zbyt słabe by pokąsać TAU.

gospodarze są dużo słabsi niż sezon temu i nie uważam ich za czołowy zespół kontynentu, ba , napiszę nawet ze dopiero triumf w Final Four mógłby zmienić moją opinię o nich

wsród gosci widzę więcej indywidualności i mysle że potraktują ten mecz odpowiednio poważnie. w takim wypadku nie widzę szans dla gospodarzy na zwycięstwo...

także lekko shamowalem emocje i z ''big'' upłynniam portfel na medium stake ze wskazaniem na gosci.

jak będzie zobaczymy, dla mnie same kursy to niezły valuebet

pozdro
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 17:04

Maccabi-Tau 1

Jak dla mnie kursy adekwatne do meczu,pejsiaki we własnej hali , to bardzo mocna i trudna do ogrania ekipa,plus wiadomo,18 tysiecy fanatycznych syjonistów na trybunach \:\)
Sędziowe,klimat,stres zwiazany z sytuacją w tym kraju.Maccabi gra całkiem nieźle,mają kilku całkiem niezłych graczy,wiadomo,że daleko im do ekipy z Parkerem,Bastonem i Jaskieviciusem w skłądzie,ale nadal to mocny zespół.W wysokiej formie Vujcić, Jasaitis też w hali Nokia to inny zawodnik,do tego doswiadczeni reprezentanci Izraela i Amerykanie . Tau to już nie ta drużyna z początku sezonu,już tak nie dominuje,dla mnie są w małym dołku.
Ponadto doskonały bilans z pierwszej rundy zawdzięczają frajerskiej grupie,do jakiej trafili,bo jakim wyczynem jest wygrać w Koeln, Sopocie czy Le Mans,jedynie w Stambule i Moskwie mieli jako takich rywali,a już z solidnym Olimpiakosem dostali lanie w ich hali,o Boloni nie wspomne.Podobnie powinno być dziś,Maccabi u siebie 7 wygranych i dzis powinna być ósma,Tau jakoś mi sie nie widzi,ponadto za dużo tam indywidualnosci i Rakocevicia....

Co do innych meczy,biorę w ciemno handi 6 na Benków,Malaga w tym sezonie jest strasznie cieńka, w Eurolidze fartem i układem wyszli z grupy,ale tak naprawdę niewiele sobą reprezentują,natomiast Benetton gra coraz lepiej,maja dobrą defensywe i grają bardzo zespołowo,nawet jeśli Malaga wygra,to zapewne będzie to minimalnie wymęczone zwyciestwo w granicach 4 punktów. Meczu Arisu z Dynamem nie ruszam,Grecy mocni u siebie,Dynamo gra coraz lepiej,ale brak Hansena może być zgubny.

Panasi nie ma co ruszać , choć handi +11 na Efes wyglada nawet zachęcajaco,Turasy to zespół z charakterem i nie powinien dać się rozgromić,a co do puzzli to wiadomo lanie na miękko dostaną, ciekawe ile pogra Pacesas i co pokaże Hukić....

Ale znajac genialne zagrywki i talenty oratorskie ich genialnego treneria,wyjdą ze spuszczonymi głowami i do przerwy będzie już +20 dla Barcy, handikapy dosc wysokie,ale jeśli tylko Katalończykom się zechce grać na 70% procent pary,to zmasakrują tą bande nieudaczników z Sopotu...

pozdrawiam
Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 17:40

jakiich nieudacznikow?sam jestes nieudacznikiem!!!Awansowali do TOP16 teraz są outsiderem ale jak mozesz ich nazywac nieudacznikiami!!!
Posted by: MARSHALL213

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 17:47

Originally Posted By: BonJovi88
jakiich nieudacznikow?sam jestes nieudacznikiem!!!Awansowali do TOP16 teraz są outsiderem ale jak mozesz ich nazywac nieudacznikiami!!!


wyjdz ! i zamknij w koncu ta jadaczke !



eh te wczorajsze ostatnie minuty meczu Romy i CSKA :/ no ale coz dzis probujemy dalej \:D Z moich propozycji na dzisiaj:

Pao - Efes
handicap +10,5 na Efes jest dobrym typem i zgodze sie z
przedmowca \:\) Pao silne, lecz Efes powalczy i mysle, ze wiecej niz 10 pktami w torbe nie dostanie \:D

Unicaja Malaga - Treviso
handicap na Treviso +5,5. Treviso ostatnio zadziwia mnie swoja gra, we Wloszech wygrali ostatnio z bardzo dobrze dysponowana Siena w pucharze. Rozmyslam tutaj nad gra na czysta 2@2,95 Globet. Wg mnie 2,95 to zdecydowanie za duzo, kurs powinien sie wachac w okolicach 2,65-2,75. Globet oferuje 2,95, wiec biore.

Aris - Dynamo
Wg mnie Dynamo nie stoi na straconej pozycji w tym meczu, pozyskali Taquana Dean'a, ktory ma zastapic kontuzjowana gwiazde zespolu z Moskwy - Travisa Hansena. Nie jest to zastepstwo godne Hansena wg mnie, ale z drugiej strony w druzynie Arisu prawdopodobnie zabraknie Terrel'a Castle (10.9 pkt/mecz), wiec mecz sie wyrownuje i oceniam go na 50%-50%, co przy kursach 2,15 na Dynamo, daje nam value.

Maccabi - TAU
I najciekawszy mecz kolejki na koniec \:D Wg mnie, mecz wygra druzyna z TAU, fakt faktem zabranie trenera Velimira Perasovica. Ale Hiszpanie maja wiecej indywidualnosci i to dzis zadecyduje:) Izraelski team to cien druzyny sprzed 2 lat czy sprzed roku i nie przemawiaja za mna fakty,ze wygrali 7 meczy \:\) Stawiam na gosci!:D kursy leca w dol, ja zlapalem 2,20, teraz najwyzszej w necie widze 2,1 \:\)

Z sumy punktow tak na szybko to:
Pao +154,5
Aris -144,5
Maccabi +165,5
Malaga -142,5
Barca +150,5

Lecz zadnego z tych typow nie gram, ze wzgledów wiadomych \:D POZDRO!
Posted by: BonJovi88

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 18:00

MARSHALL213 zrób mi przysługe i sklej tą swoją dupe i schowaj sie z tymi swoimi frajerskimi typami!!!
Posted by: buczer

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 18:01

witam jestem tu nowy ale sledze forum od dawna,dzisiajszy mecz barca-prokom moze sie skonczyc tylko wysokim zwyciestwem barcy,wiadomo sa w mega super formie co pokazali w cup a prokom ?zenada besok po kontuzji a reszta bez formy no i kijek na lawce to duze handi dla barcy
ja gram w bet365 barca(-21.5) 3.25 3/10

pozdrawiam
Posted by: kajtek

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 18:09

Barcelona -Prokom typ 2 kurs: 9.00 5/10
Barcelona - Prokom + 15.5 typ 2 kurs 1.85 10/10

Gram na handicap i caly mecz bez logiki. Wczoraj gralem Badalone z +11 i po polowie wydawalo sie to pewne a jak sie skonczylo kazdy wie.Dzis wlasnie taki nieobliczalny Prokom moze sprawic wielka niespodzianke a napewno pokryc handi 15 punktowe. Na przekor wszystkim, na przekor sobie, na przekor kijkowi, na przekor wszytskim. Barcelona to klasa sama w sobie ale nie wierze ze nie zlekcewaza rywala bo to jest wiecej niz pewne. BO kto powiedzial ze Barca musi wygrac z Prokomem w koncu prokom ma
najsilniejszy atut jakim jest kijek. \:\)
Posted by: muppet

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 18:35

Nie wierzę, że zagrasz ten prokom ML, po prostu nie wierze

Pokaż skany z łaski swojej ;\)

Ja odpuszczam Euroligę, dziś i może na zawsze \:p
Zmęczenie materiału ;\)
Posted by: zmarcin

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 18:35

Prokom +15 wygląda fajnie, więc za small stake. Nie znam się na Eurolidze, ale jak dają kurs 1.04, to różne rzeczy się mogą dziać. +15 to sporo, ale nie wiem czy nie okaże się, że Prokom się zbłaźni. Oby nie. Dlatego small stake.
Posted by: kajtek

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 18:45

Originally Posted By: muppet
Nie wierzę, że zagrasz ten prokom ML, po prostu nie wierze

Pokaż skany z łaski swojej ;\)

Ja odpuszczam Euroligę, dziś i może na zawsze \:p
Zmęczenie materiału ;\)


muppet a co ty takie nie wierzacy hehe ;\)
wiara czyni cuda a kijek podobno sie modlil duzo przed meczem haha
Posted by: bodescu_wampir

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 18:51

Barca(-7)-Prokom Half Time typ Barca
coz napisze tylko tyle ze nie ma zadnych argumentow zeby puzzle mogly zagrozic na chwile barcelonie w wygraniu tego meczu (chyba , ze na poczatku jak trafia pierwsi kosza , to bedzie ich 1 i ostatnie prowadzenie)
Wszyscy wiemy jak gra Barca , wygrywa mecze obrona , a prokom , przez ta obrone sie nie przedze , dodatkowe argumenty takie jak inni userzy , czyli to ze kijek jest trenerem pacecas i reszta ..... Prokom nie pasuje tutaj nawet w roli chlopca do bicia bo lanie bedzie zawsze , a handi 13.5 moze jakims cudem jak barca zrobi duza przewage po polowie to pozniej odpusci i bedzie sie toczyc gra na okolu 15 pts roznicy, to wszystko dziekuje \:\)
Posted by: kajtek

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 21:37

Originally Posted By: kajtek
Barcelona -Prokom typ 2 kurs: 9.00 5/10
Barcelona - Prokom + 15.5 typ 2 kurs 1.85 10/10

Gram na handicap i caly mecz bez logiki. Wczoraj gralem Badalone z +11 i po polowie wydawalo sie to pewne a jak sie skonczylo kazdy wie.Dzis wlasnie taki nieobliczalny Prokom moze sprawic wielka niespodzianke a napewno pokryc handi 15 punktowe. Na przekor wszystkim, na przekor sobie, na przekor kijkowi, na przekor wszytskim. Barcelona to klasa sama w sobie ale nie wierze ze nie zlekcewaza rywala bo to jest wiecej niz pewne. BO kto powiedzial ze Barca musi wygrac z Prokomem w koncu prokom ma
najsilniejszy atut jakim jest kijek. \:\)


hehee nawet kijek nie pomogl hehe ale ja to jednak bjestem sponsor bukow heheh. zrywam z tym
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 22:08

Originally Posted By: BonJovi88
jakiich nieudacznikow?sam jestes nieudacznikiem!!!Awansowali do TOP16 teraz są outsiderem ale jak mozesz ich nazywac nieudacznikiami!!!



nazwałbym ich gorzej,ale tu nie wolno pzreklinać,a ty zacznij w koncu coś wnosić do forum albo zamknij w końcu morde,a jak tak kochasz Prokom,to idź do Krauzego,Kijka , Winnickiego i powiedz im ze są zajebisci i puzzle grają rewelacyjnie jak na swój potencjał...

Zeby nie było off topic, ech co ja mam powiedzieć,wtopa po całosci,tylko Prokom nie zawiódł :),przeceniłem Żydków,niedoceniłem Malagi i Dynama, no nic może za tydzien będzie lepiej.....
Posted by: Kacpro

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 22:16

yeah,o dynamo pisałem juz dawno,to co poniektórzy mnie obsmiali ;\) jak napisałem jak dobrym są zespołem.dzisiaj dynamo mi weszło iziiii,ale maccabi spiepszyło
Posted by: rafal08

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/02/2007 22:19

BonJovi88

BAN

Prosze o kulturalne wypowiedzi
Posted by: MARSHALL213

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 16/02/2007 11:53

wreszcie ktos sie ocknal i dal bana BonJoviemu \:\)

Dynamo i Tau n1 \:\)
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 17/02/2007 04:21

"Kłopoty ze skutecznością w "Olivii" biorą się m.in. z tego, że z tą halą, koszami mamy możliwość oswajania się tylko w dniu meczu Euroligi - mówił po jednym ze spotkań grupowych trener Kijewski."

nie no bo jebne ze śmiechu,może jesze za wolno wracają do obrony bo parkiet jest z deski dębowej a nie sosnowej......

http://sport.trojmiasto.pl/news.phtml?id_news=22110
Posted by: Kacpro

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 17/02/2007 10:18

no to jest naprawde żenujące jakim bezhonorowym idiotą trzeba być,żeby takie rzeczy mówić,bo to już zakrawa na śmiesznośc.Naprawde nie rozumiem,kto i dlaczego ciągle go tam zatrudnia?Oświeci mnie ktoś bardziej obeznany w "prokomie? To można chyba tylko znajomościami wytłumaczyć i totalnym brakiem troski o drużyne trzymając takiego cymbała za kołcza
Posted by: Baqu

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 17/02/2007 19:18

Originally Posted By: buczer
witam jestem tu nowy ale sledze forum od dawna,dzisiajszy mecz barca-prokom moze sie skonczyc tylko wysokim zwyciestwem barcy,wiadomo sa w mega super formie co pokazali w cup a prokom ?zenada besok po kontuzji a reszta bez formy no i kijek na lawce to duze handi dla barcy
ja gram w bet365 barca(-21.5) 3.25 3/10

pozdrawiam


buczer z łaski swojej pisz Barca z dużej, bo to aż kłuje po oczach

gratuluje typu
Posted by: clooney

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 19/02/2007 17:47

BWIN
2 kolejka:

CSKA Moskwa (RUS) 1.07
Partizan Belgrad (SER) 8.50
-------------------------------
Panathinaikos (GRE) 1.20
Winterthur FC Barcelona 4.60
-------------------------------
Benetton Treviso (ITA) 1.79
Dinamo Moskwa (RUS) 2.03
-------------------------------
Unicaja Malaga (ESP) 1.25
Aris (GRE) 4.00
-------------------------------
Efes Pilsen (TUR) 1.10
Prokom Trefl Sopot (POL)7.00
-------------------------------
DKV Joventut (ESP) 1.90
Olympiakos (GRE) 1.90
-------------------------------
Lottomatica Roma (ITA) 1.70
Maccabi Elite (ISR) 2.15
-------------------------------
Pau-Orthez (FRA) 3.00
Tau Cerámica (ESP) 1.39

Zapraszam do analizy!!
Posted by: jarko 33

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 19/02/2007 19:33

szykuje sie pogrom w stambule i kabaret na lawce prokom zwolnil 2 trenera a zarazem tlumacza winnickiego wiec podczas czasow wzietych przez kijka moze byc komedia \:D pozatym atmosfera w szatni prokomu tez niejest rozowa wiec moze byc blamaz zespolu prokomu ( "lekka" ;\) wymiana pogladow miedzy slanina a adkinsem po meczu w barce zakonczona zawieszeniem na "chwile" slanine a dzis juz odwieszenie go \:D ) normalny kabaret
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 19/02/2007 20:00

Zwolnili nie tego faceta co trzeba.
Nie wiedzą, że prima aprillis jest w kwietniu?
Posted by: shane

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 19/02/2007 21:03

Dla mnie fajnym typem jest granie Efesu z handicapem -12.5 @ 1.90

Nie znam sie za bardzo na Eurolidze, ale doskonale wiem ze Prokomowi zawsze zle sie gralo z ekipa z Turcji. Chyba sie skusze na taki wlasnie typ, bo po tym co czytam w internecie to działacze Mistrza Polski dostali "wysokiej goraczki" a roszady w zespole sa po prostu smieszne. Ekipe Prokomu opuszcza Jacek Winnicki czyli II trener. Sam Kijewski na ławce to lekkie nieporozumienie. Dobrze ze jest Pacesas ktory zawsze kierowal jego gra, bo jak wiemy Kijek takowej pracy nigdy nie wykonywal dobrze. Zła atmosfera w zespole + zwolnienie Hamiltona nie wrozy nic dobrego. Hamilton moze nie zdobywal najwiekszej ilosci punktow, ale bronic to ten czlowiek potrafil, a krycie najlepszych strzelcow przeciwnika bylo jego glownym zadaniem. Jakby nie patrzec Rafał Frank zastapil w zespole mocno kontuzjowanego Jeffa Nordgaarda. To chyba jakis kolejny dobry zarcik bo jedyna moja reakcja na ta wiadomosc byl glosny smiech.

A co ze Slanina? Raz zawieszony, a na drugi dzien odwieszony. Tak zachowuje sie profesjonalny zespol? Nie wydaje mi sie.

Ja tam dla Prokomu nie widze cienia szansy. Biore ten handicap i bede obserwowal co poczynia sobie zespol z Sopotu na parkiecie... Bardzo mnie to ciekawi.

Jednak to zawsze Prokom. Nie jeden raz juz sprawil nam psikusa, wygrywajac to co mial sromotnie przegrac. Nie stawia sie przeciwko wszystkiemu co polskie, tak wiec uwaga z tym typem. To tylko takie moje skromne przemyslenia.

pzdr
Posted by: twarog2006

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 19/02/2007 21:13

Originally Posted By: shane
Dla mnie fajnym typem jest granie Efesu z handicapem -12.5 @ 1.90

Nie znam sie za bardzo na Eurolidze, ale doskonale wiem ze Prokomowi zawsze zle sie gralo z ekipa z Turcji. Chyba sie skusze na taki wlasnie typ, bo po tym co czytam w internecie to działacze Mistrza Polski dostali "wysokiej goraczki" a roszady w zespole sa po prostu smieszne. Ekipe Prokomu opuszcza Jacek Winnicki czyli II trener. Sam Kijewski na ławce to lekkie nieporozumienie. Dobrze ze jest Pacesas ktory zawsze kierowal jego gra, bo jak wiemy Kijek takowej pracy nigdy nie wykonywal dobrze. Zła atmosfera w zespole + zwolnienie Hamiltona nie wrozy nic dobrego. Hamilton moze nie zdobywal najwiekszej ilosci punktow, ale bronic to ten czlowiek potrafil, a krycie najlepszych strzelcow przeciwnika bylo jego glownym zadaniem. Jakby nie patrzec Rafał Frank zastapil w zespole mocno kontuzjowanego Jeffa Nordgaarda. To chyba jakis kolejny dobry zarcik bo jedyna moja reakcja na ta wiadomosc byl glosny smiech.

A co ze Slanina? Raz zawieszony, a na drugi dzien odwieszony. Tak zachowuje sie profesjonalny zespol? Nie wydaje mi sie.

Ja tam dla Prokomu nie widze cienia szansy. Biore ten handicap i bede obserwowal co poczynia sobie zespol z Sopotu na parkiecie... Bardzo mnie to ciekawi.

Jednak to zawsze Prokom. Nie jeden raz juz sprawil nam psikusa, wygrywajac to co mial sromotnie przegrac. Nie stawia sie przeciwko wszystkiemu co polskie, tak wiec uwaga z tym typem. To tylko takie moje skromne przemyslenia.

pzdr

mimo wszystko uważam,że linia trochę za wysoka te 12,5 czuję,że będzie na styku
Posted by: kajtek

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 19/02/2007 21:30

twarog przepraszam ale nma styku czego? hehe ja juz po ostatnim styku na Barcelonie gnebie ten prokom ile sie bedzie dalo. Wiec jedyny styk jaki widze to taki ze Kijewski styknie cos i caly prokom pierdzielnie w dlugą
Posted by: twarog2006

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 19/02/2007 21:43

Originally Posted By: kajtek
twarog przepraszam ale nma styku czego? hehe ja juz po ostatnim styku na Barcelonie gnebie ten prokom ile sie bedzie dalo. Wiec jedyny styk jaki widze to taki ze Kijewski styknie cos i caly prokom pierdzielnie w dlugą

nie chodzi mi ,że mecz będzie wogóle na styku ale te handi 12,5 trochę wysoka linia z Barcą 14,5 było a teraz z o niebo słabszym Efesem 12,5 nie wiem czy to jest warte ryzyka,znając życie to CSKA powiezie Partizan z 12-18 punktami,i Benneton ładnie wygląda ;\)
Posted by: jarko 33

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 19/02/2007 21:47

kabaretu w prokomie ciag dalszy
"Na zwolnieniu Jacka Winnickiego Prokom nie poprzestał. Z zespołem mistrza Polski żegna się także Justin Hamilton. Co ciekawe decyzję o rozstaniu się z Amerykaninem podjął Eugeniusz Kijewski.



Zawodnik został sprowadzony do Prokomu z myślą o tym, że pokieruje grą zespołu. Jeszcze niedawno trener Kijewski twierdził, że gdy przed sezonem oglądał zawodnika w barach Montepaschi Siena był zadowolony z jego postawy jako rozgrywającego. Później szkoleniowiec był mniej już zachwycony grą swojego zawodnika i myślano nad sprowadzeniem kolejnej "jedynki". Nie udało się jednak znaleźć odpowiedniego koszykarza za oceanem. Teraz Kijewski złożył wniosek o rozwiązanie z nim umowy pomimo, że ma on gwarantowany kontrakt.

Hamilton w barwach Prokomu notował średnio 6.9 punktów oraz 2.4 asysty (o 0.3 więcej niż przed rokiem we Włoszech)."
e-basket
efes z handi wyglada coraz lepiej \:\)
Posted by: jarko 33

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 19/02/2007 21:52

troche dziwne kijek robi porzadki w zespole w momencie gdy niemoze zatrudnic nowego zawodnika czy to jest madre
Posted by: kudzior

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 *DELETED* - 19/02/2007 22:00

Post deleted by zw1
Posted by: ELEV

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 19/02/2007 22:50

Shane na końcu swojej wypowiedzi napisał że nie stawia się przeciwko wszystkiemu co polskie , moje zdanie jest tak że w tym wypadku nie ma się nad czym zastanawiać !!

W meczu z Barceloną brałem 2 dobre kursy , a mianowicie 1 połowa +7,5 Barcelona - 1,75 bodajże było , i na drugi +16 Barcelona cały mecz - 1,85 około , obydwa weszły z wielkim luzem , i teraz z niecierpliwością czekam na kursy jakie Bwin wystawi w czwartek .

W Prokomie są wielkie kłopoty , tak jak pisał wyżej Jarko,zawirowanie kadrowe i sprawy pozaboiskowe których być nie powinno , ostatnio ciężki bój w meczu z Gipsarem wygrany 1pkt , wcześniej niepowodzenia w Pucharze Polski , to wszystko nie wróży dobrze Prokomowi przed meczami w Eurolidze .

Ogólnie mówiąc czarno widzę Prokom jak i w najbliższym meczu z Efesem jak również w pozostałych meczach grupowych , smutne ale prawdziwe .

Dla mnie osobiście to granie przeciwko Prokomowi jest świetnym przedsięwzięciem \:D

Pozdrawiam \:\)
Posted by: muppet

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 19/02/2007 23:56

Kijkowi ktoś przekazał w głuchym telefonie "trener musi odejść" i sobie wzial do serca, ale nie do konca sczaił chyba \:D \:D \:D

Po co Hamilton, przeciez Pacesas jest gotowy do gry \:D \:D \:D

ja pierdole \:D \:D \:D \:D \:D \:D
Posted by: muppet

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 20/02/2007 00:00

cytat z innego forum:

'a moze kijek zyje w blednym przekonaniu, ze jak przegraja wszystkie mecze w euro, to beda mieli pierwsze miejsce w drafcie?'

\:D \:D \:D
Posted by: muppet

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 20/02/2007 00:02

Jeszcze jeden post, mam cichą nadzieję, że nie zostaną one usunięte

Ale chodzi mi to, żeby po lewej stronie ekranu każdy miał mój manifest, 3xNIE dla Kijewskiego Eugeniusza
Posted by: ALEX

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 20/02/2007 00:11

nie wydaje wam sie ze kursy na panathinaikos z barca to jakies nieporozumienie???w expekcie na barce 4.35? czy jest w tym momencie az tak straszna roznica klas miedzy tymi ekipami? barca ladnie zagrala na tle prokomu ale ktoz moze przegrac z prokomem? swietnie vasquez, bardzo dobra gra triasa noi ten batiste, napewno sprobuje barce delikatnie a juz napewno zagram handi na barce 7.5!
po za tym benki wydaja sie na ta chwile dobrym typem z dynamo ktore przeciez nie bededzie wiecznie wygrywac na wyjazdach..
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 20/02/2007 03:36

Ludzie,Prokom się sypie,nie ma co,oni nawet mistrza w tym roku nie obronia!!!

Zawodnicy są skłoceni i nie chca tak dalej grać bez pomysłu,atmosfera jest fatalna,a Kijek rządzi twarda ręka jak Messina i wylatuje kto....?
Bogu ducha winny Hamilton,jeden z niewielu trzymajacych poziom,Slanina się poprztykał ze Atkinsem,ten już też ma chyba dość,też mial być zawieszony,ale bez niego to już by chyba żadnego meczu nie wygrali to go dowiesili...

Ogólnie kabaret w tym Sopocie,ale kogo to intersuje,zarząd ma w dupie wyniki i kibiców, sorki jakich kibiców....

Ogólnie sypie sie ten klub bez tradycji,kibiców i pomysłu na sukces....

Efes nas tradycyjnie rozwali, Panasie też raczej wygrają choc kursy słabe.

Mnie zaciekawił mecz Benetton-Dynamo

Ruski załapali jakąś magiczną serie i wygrali 6 meczy z rzędu,z tego 3 na wyjazdach.Ale nie oszukujmy się,Dynamo to co najwyzej średniak Euroligi z Hansenem i dwoma dobrymi Grekami, i nie widzę tutaj innej opcji,niż wygrana gospodarzy.Treviso u siebie jest zupełnie inną ekipa,graja o niebo lepiej, doskonale bronią,potrafią seryjnie punktować.
Jak dla mnie kursy są bardzo wysokie na Dynamo i trzeba to wykorzystać:)

Ponoć kibice puzzli planują jakiś protest na meczu z Unia,bo wjazd jest za darmo,to wpadną i pomachają białymi chusteczkami,wywiesza jakieś plakietki i tak nikt na nich nie zwróci uwagi \:\)

Dzis było spotkanie Kijka z kibicami,głownie były same dzieci i ich rodzice,padły jakieś niesmiałe pytanie odnosnie wyników,to np. na temat meczu z Anwilem Gienio odpowiedział:"to jest sport,każdy może wygrać ", no to fakt z Prokomem akurat każdy moze,trzeba tylko chcieć !!

Mi sie nasuwa taka aluazja:

Czemu został pan ,panie Kijewski trenerem ?

- takie są realia w Polsce,każdy głupi moze być trenerem....
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 20/02/2007 06:53

w tym sezonie nie ma pewnie na to szans, ale w przyszłym, bezwzględnie Kijek musi wylecieć...
mecz z Barcą to była żenada...Barca nie grała jakiejś porywającej koszykówki na wysokim poziomie, przeciwnie - ciągle grała to samo - trzech szeroko + dwóch pod koszem i albo trójka z niekrytej pozycji albo pod kosz - ew. z wejściem rozgrywającego - oczywiście trener tego nie zauważył, no bo niby po co...

podobnie jak nie zauwżył, że Basile świetnie rzuca za trzy...

gdyby w Barcy grał np. Kapono (zwycięzca konkursu trójek) to prawdopobobnie byłby jedynym zawodnikiem, który byłyb zostawiany wolny na lini za trzy...

żenada
Posted by: Kacpro

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 20/02/2007 10:20

"Ruski załapali jakąś magiczną serie i wygrali 6 meczy z rzędu,z tego 3 na wyjazdach.Ale nie oszukujmy się,Dynamo to co najwyzej średniak Euroligi z Hansenem i dwoma dobrymi Grekami, i nie widzę tutaj innej opcji,niż wygrana gospodarzy.Treviso u siebie jest zupełnie inną ekipa,graja o niebo lepiej, doskonale bronią,potrafią seryjnie punktować."

mupp na non stopie tak niedoceniasz dynamo,w zeszłym tyg rozjebali Aris na wyjezdzie,mało drużyn było do tego zdolnych,właściwie w tym sezonie mianem ,że ktoś "rozjeb." aris u nich to tylko można nazwato co panathinaikos w lidze zrobił.No i Dynamo.

Nie chce pisać jak bdb jest to team czy coś,tylko wielu z was z deka ich niedocenia,pisałem dawno o tym,to ludzie tutaj polewali,a potem była "magiczna passa" dla mnei tu nie ma przypadku,a jak w meczu z benettonem znalazlbym dobre kursy na dynamo to moze sie skusze,ale póki co nei analizowałem tego meczu,ani nie patrzyłem na jakieś kontuzje itp więc nie pisze nic,wiem tyle,że jakby kursy na dynamo wzrosły to wmoich oczach byłby to conajmniej value bet,bo póki co 2.1 to faktycznie żadna rewelacja bo łatwy to ten mecz dla żadnej ze stron nie będzie.
Posted by: shane

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 20/02/2007 10:29

W Prokomie rzadi GTW hehe i Kijka nic nie ruszy stamtad chyba.
Posted by: Kopytko

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 20/02/2007 11:10

Efes - Prokom(+11) 1

W kontekście tego meczu można rozmawiać tylko o hc. Wiadomo, na ile może sobie pozwolić Prokom na tym etapie rozgrywek, do tego zawirowania w klubie. Drużyna z Sopotu chyba nie ma złudzeń co do tego, że nie ma szans na awans, może postarają się o jakieś zwycięstwo u siebie, jednak moim zdaniem nawet tyle nie osiągną. Z drugiej strony Efes, który będzie chciał się zrehabilitować za wysoką porażke w Atenach,poza tym wiadomo, że w maczach z Barcą i Panathinaikosem będzie bardzo ciężko o punkty. Myślę, że spokojnie pocisną Prokom co najmniej tymi 12-oma punktami.

Pau-Orthez - Tau Ceramica 2 oraz hc -6 2

Tutaj krótko, Tau w zajebistej formie, pojechałoz bardzo groźnymi u siebie żydkami, 3-ki wchodzą jak w masło, na pewno nie zatrzymają się na przeciętnym Pau, które nawet we własnej hali nie zachwyca.

Do tego spróbuje jeszcze Malage(-9). Powieźli Benków 14-oma to dlaczego nie mieliby tego samego zrobić z Arisem, który jest mocny raczej tylko u siebie...
Posted by: muppet

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 20/02/2007 11:38

Originally Posted By: Kacpro

mupp na non stopie tak niedoceniasz dynamo,w zeszłym tyg rozjebali Aris na wyjezdzie,mało drużyn było do tego zdolnych,właściwie w tym sezonie mianem ,że ktoś "rozjeb." aris u nich to tylko można nazwato co panathinaikos w lidze zrobił.No i Dynamo.


to nie ja pisalem przeciez, tylko boca

Ale fakt, nie doceniam dynama, tylko ze w kontekscie meczu z benettonem to nie ma znaczenia
Posted by: kiziorro

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 20/02/2007 19:23

Originally Posted By: boca juniors




Mnie zaciekawił mecz Benetton-Dynamo

Ruski załapali jakąś magiczną serie i wygrali 6 meczy z rzędu,z tego 3 na wyjazdach.Ale nie oszukujmy się,Dynamo to co najwyzej średniak Euroligi z Hansenem i dwoma dobrymi Grekami, i nie widzę tutaj innej opcji,niż wygrana gospodarzy.Treviso u siebie jest zupełnie inną ekipa,graja o niebo lepiej, doskonale bronią,potrafią seryjnie punktować.
Jak dla mnie kursy są bardzo wysokie na Dynamo i trzeba to wykorzystać:)



przeciez Hansen ma kontuzje a za niego gra Taquan Dean
Posted by: Kacpro

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 00:23

i źle mu chyba nie idzie,bo arisowi w 13 minut rzucił 12 pkt ;\)
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 08:10

Panathinaikos - FC Barcelona
Typ: under 153.5 pkt
Kurs: 1.943
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Początkowo myślałem o tym spotkaniu w kontekście handicapu na Barcelonę. Jednak tak na dobrą sprawę jeśli mecz nie ułoży po myśli przyjezdnych, to mogą przegrać bardzo wysoko, gdyż PAO najprawdopodobniej zadba o małe o punkty, by w razie potencjalnej porażce w Katalonii być wyżej od "Blaugrany" w końcowej tabeli. Co prawda goście grają ostatnio całkiem nieźle (wygrana w krajowym pucharze i to w dodatku z Realem na jego terenie), mają w swoim składzie ex-Ateńczyka Lakovica, a w zespole gospodarzy kontuzjowany jest Tony Delk, to pomimo tego w oko mi wpadł inny typ. Po raz kolejny liczę na under w meczu "Wszechateńskich". Grecy jeśli chcą wygrać powinni zagrać tak samo jak z Efesem, gdyż pójście na wymianę może skończyć się tak, jak w meczu z Olympiakosem (84-89). Również dotychczasowe wyjazdowe mecze Barcelony w Eurolidze nie obfitowały w jakieś zawrotne sumy punktów (średnio 146 punktów na mecz przy jednej dogrywce). Dlatego też liczę, że jeżeli przyjezdni nie pozwolą gospodarzom wyjść z 80 punktów under ma duże szanse powodzenia.
Posted by: assasin

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 10:11

A Copa Del Rey to czasem nie był rozgrywany w Maladze?
Posted by: kamasss

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 10:14

Nie mam neta w domu i jestem odłączony od świata...

teraz mam chwilę i na uczelni wpadłem na forum i co widzę... przejrzałem też ofertę...

Znawcą kosza nie jestem ale, bardzo ciekawe rzeczy się dzieją w Prokomie... -12,5 na Efes mnie jednak trochę odstrasza... ale -6 HT po 1,9 biorę... będzie się fajnie oglądać... mam nadzieję, że nie będzie żadnych dziwnych rzeczy, bo to co się dzieje w Prokomie to rzeczewiście jest śmieszne i chyba po prostu trzeba to zagrać, żeby sobie później nie pluć w brodę czy jak to się tam mówi... że się przeczyło taki kursik (nie chcę pisać promocję, bo z tymi promocjami różnie bywa)

Licze, że jak na Turasów przystało będą walczyć na całego od początku przy swoich kibicach.
reasumnując Efes -6 HT
-12,5 FT też zagram... ale już trochę słabiej...
-3 (pierwsza kwarta) też wygląda ciekawie...
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 10:41

kamasss to jest koszykówka,Trefl moze nawet prowadzić do przerwy,ale w końcowym rozrachunku zbierze łomot od kebabów,wiec ja bym był ostrożny:)
Posted by: tomasi

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 12:40

Witam ja mysle jak tu kolega pisalna beneton warto postawic bo wiecej na nich u siebie tak wysokich kursow nie bedzie
Posted by: MARSHALL213

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 13:48

Quote:
Jak dla mnie kursy są bardzo wysokie na Dynamo i trzeba to wykorzystać:)


Chyba chodziło o Treviso \:\)

Moje zdanie na temat tego meczu jest proste. Dynamo w gazie, Treviso must win = NO BET \:D Więcej propozycji ok. 17, kac morderca pozdro \:D
Posted by: trypek

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 13:57

JAki sens maja pisane przez niektorych posty ?;/ wezcie chlopaki troche pomyslcie. a swoje typy piscie w pp ;/ forum troche spada na psy przez takie posty. Konkrety mile widziane a nie kto jak uwaza;/ POZDRO
Posted by: no11

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 16:00

Witam wszytskich jestem nowy;]

Pau - Tau -6,5 na tau wydaje sie dość bezpieczne, jak napisal kopytko Tau w natarciu, a Pau no cuz 13 miejsce w lidze francuskiej z bilansem 11-10 cala serie meczy od poczatku sezonu przeplatane zwyciestwem z porazka. Ostani mecz wygrany wiec nie wskazuje to na nic innego niz porazke;]
Posted by: shane

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 16:23

Ja bym jednak troszke uwazal na to handi na TAU. Jak wiecie trener ekipy hiszpankiej trafil do szpitala i od ponad tygodnia nie trenuje swoich graczy, co moze miec zly wplyw na przygotowanie do meczu. Zreszta watpie by Pau latwo sie poddalo, u siebie moga postraszyc...

Co do Prokomu:

http://www.e-basket.pl/News__Bagno_w_Prokomie_Trefl_Sopot__37350

pzdr
Posted by: MARSHALL213

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 17:15

Ok jestem, troche pozniej, ale na szybko wg mnie dzisiaj to wyglada tak:
Buki naziemne, bo na net nie mam czasu za bardzo...

Panathinaikos-Barcelona
Tutaj sobie zagralem 2@3,50 toto \:\) Dla mniej odwaznych handicap +7@1,90 toto.
Duzo ludzi stawia na Pao -7,5, ja postawie na odwrot, dla zasady. Uwazam, ze Barcelona wcale nie jest druzyna duzo gorsza od Panaty, kursy tez troszeczke za wysokie, dlatego biore \:\) PS. Mogliby dac z 3,90 ;\)

Malaga-Aris S.
Tutaj granie na 1 po kursie 1,25 mija sie z celem, dlatego sprobowalem wycelowac w handicap -7@1,90 milenium. Unicaja ostatnio prezentuje dobra, rowna forme, a Aris ? Aris wg mnie jest slaby na wyjazdach i dostanie ten mecz w granicach 12-16 pktow.

Benetton-Dynamo M.
Tutaj jak wczesniej pisałem NO BET... Ale po przeanalizowaniu dokladnie tego meczu stwierdzilem, ze zagram sobie 1@1,80 milenium. Dynamo w gazie jak wiemy dobrze, lecz gram ten typ takjakby na przelamanie sie Treviso po porazce z Malaga i licze ze seria 6 wygranych spotkan przez Dynamo skonczy sie wlasnie dzisiaj ;\)

pozdro123 \:\)
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 19:35

DKV Joventut - Olympiakos
Typ: 2
Kurs: 1.909
Stawka: 7/10
Buk: Sportingbet

Duże problemy w drużynie gospodarzy, w szeregach których nie zobaczymy Lubosa Bartona (11.8 pkt na mecz; 4.9 zbiórki na mecz), a występ Elmera Benetta (8.1 punktu na mecz) stoi pod dużym znakiem zapytania (trener miejscowych zapewnia, że zagra). Z kolei Grecy są ostatnio w świetnej dyspozycji i po poprzednich wyjazdowych wygranych z Partizanem i Panathinaikosem, zrobią wszystko by kontynuować zwycięską passę, gdyż wygrana w Hiszpanii przybliży Olympiacos do upragnionego awansu do następnej fazy rozgrywek. Na całe szczęście Grecy dysponują na tyle szerokim i silnym składem, że owemu zadaniu powinni spokojnie podołać.
PS. Kursy na wygraną gości od kilku godzin lecą na łeb na szyję.
Posted by: 4rest

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 19:47

Originally Posted By: MARSHALL213
Ok jestem, troche pozniej, ale na szybko wg mnie dzisiaj to wyglada tak:
Buki naziemne, bo na net nie mam czasu za bardzo...

Panathinaikos-Barcelona
Tutaj sobie zagralem 2@3,50 toto \:\) Dla mniej odwaznych handicap +7@1,90 toto.
Duzo ludzi stawia na Pao -7,5, ja postawie na odwrot, dla zasady. Uwazam, ze Barcelona wcale nie jest druzyna duzo gorsza od Panaty, kursy tez troszeczke za wysokie, dlatego biore \:\) PS. Mogliby dac z 3,90 ;\)

Malaga-Aris S.
Tutaj granie na 1 po kursie 1,25 mija sie z celem, dlatego sprobowalem wycelowac w handicap -7@1,90 milenium. Unicaja ostatnio prezentuje dobra, rowna forme, a Aris ? Aris wg mnie jest slaby na wyjazdach i dostanie ten mecz w granicach 12-16 pktow.

Benetton-Dynamo M.
Tutaj jak wczesniej pisałem NO BET... Ale po przeanalizowaniu dokladnie tego meczu stwierdzilem, ze zagram sobie 1@1,80 milenium. Dynamo w gazie jak wiemy dobrze, lecz gram ten typ takjakby na przelamanie sie Treviso po porazce z Malaga i licze ze seria 6 wygranych spotkan przez Dynamo skonczy sie wlasnie dzisiaj ;\)

pozdro123 \:\)


Jak mozna nie miec czasu na internetowych bukmacherow ?? ciekawe. to chyba trudniej z domu wyjsc. i co to za analiza , ze aris slaby na wyjazdach. kasujcie takie posty bo one mijaja sie z celem tego forum. brawo za barcelone \:D
Posted by: ___On

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/02/2007 19:50

Widze ze sporo ludzi gra dzis na Beneton.....: )jak dla mnie to najbarziej nieprzewidywalna duzyna w tej fazie EUROLIGI. Chimerycznie i jakies dziwne i dosc podejzane wyniki padaj w meczach z ich udziałem : ) Trzeba dodac tez ze DINAMo wygralo az 6 ostatnich spotkan: MOJ TYP: DINAMO kurs 2.4
Posted by: pettersen

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 22/02/2007 15:05

Ciekawie zapowiada się spotkanie w Hiszpanii pomiędzy DKV Joventud, a Olympiakosem. Miejscowi obawiają się tej potyczki, lider drużyny Rudy Fernandez w wywiadach twierdzi, że mecz będzie bardzo trudny, martwi go także skład pierwszej piątki "We are not at 100 percent physically as we are missing important players as Lubos Barton, and Robert Archibald and Elmer Bennett are having some physical problems, too." Są to poważne straty, Bennet prawdopodobnie zagra, ale brak Archibalda pod tablicami to spory minus, spróbuję takich opcji ;\)

Oly @1.825
Penn (Oly) over 12,5 @1.727
Oly/Oly @2.40
Oly -6 @2.60


pozrawiam
Posted by: Voivod

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 22/02/2007 15:16

Bedzie debiucik,zobaczymy z jakim skutkiem. mianowicie..w miniony wekend miała miejsce kolejna swieta wojna Pana-Oli (84;89)..Widziałem co wczoraj Pana robiło z Barca.niesamowita skutecznośc .szybka gra.duzo rzutów z obwodu i 20 pkt!!!!Barca w plecy..tego nikt sie nie spodziewał(sam grałem handi na Barca)Dzis gram na Olipiakos handi -2 pkt za 1.9 w expekt...bo na mecz juz kursy leca :-(.Jesli Olimpiakos zagra na podobnym poziomie.to z pokryciem handi nie bedzie problemu.;-)
Posted by: pettersen

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 22/02/2007 17:57

jeszcze coś ciekawego \:\)

Nikola Vuicic/Maccabi/Over 14,5/1.666/Sportingbet



-uważam, że linia za nisko ustawiona, jeszcze ~2 godziny wcześniej na over było 1.85, jak widać kurs szybko spada, bwin wystawił linię 16,5 \:\) kurs też leci w dół
Nikola rzuca średnio ~17 pkt'ów na mecz

powodzenia
Posted by: ruben

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 22/02/2007 21:03

Originally Posted By: ruben
Tak tylko przypominam to jest koszykówka
i 0-6 co wy piszecie
1 wygrana mysle izi a o 2 sie pomysli

sie pomysli
bravo trefle
Posted by: Kacpro

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 22/02/2007 23:03

nie wiem jak to prokom wygral i jakim cudem,a moze nei cudem....efes byl dzisiaj chyba najgorsza drużyną tego sezonu w eurolidze,może poza tym co union pokazal jak zostal zmiażdżony przez partizan.Dramat.jak pod koniec zobaczylem jak prokom stracil 14 pkt przewagi to juz myslalem ze koniec,ale w ot sie wybronili,uff.

ale cieszy mnie to,zawsze to punkt dla polskiej drużyny
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 23/02/2007 00:15

Właśnie źle ,że wygrali,i tak nic im to nie da,a tylko ten idiota Kijewski znów sie obronił,wywalił Winnika,Hamiltona -sprawców złych wyników i znów wygrywa,znów Krauze go oszczędzi.
Źle się stało , dupa znowu Kijek nie wyleci \:\(
Posted by: djviejo

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 23/02/2007 06:13

kijek i tak wyleci tylko to jest kwestia czasu , ale wracając do meczu to myślę że efesy myśleli , że przed meczem już mają dwa punkty , tym bardziej , że w składzie naszych doszło do rewolucji i na stojąco chcieli dojechać do końca a tu taki numer .

mnie też prokom wywalił ale trudno . dadzą zarobić jeszcze nie raz .
Posted by: Kendi87

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 26/02/2007 08:22

Ryszard Krauze, właściciel Prokomu Sopot, stawia przed drużyną ambitne cele. Za dwa lata mistrz Polski ma zagrać w Final Four Euroligi koszykarzy - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

"W tym sezonie mieliśmy awansować do TOP 16, za rok chcemy być w najlepszej ósemce, a za dwa lata w Final Four. Taki jest plan. Dużo zależy od sytuacji budżetowej, ale mamy nadzieję, że sobie poradzimy. Podkreślę jedną rzecz - chciałbym, aby za dwa lata Prokom grał w Final Four Euroligi, a trenerem tej drużyny był Eugeniusz Kijewski" - powiedział Krauze.

jaja jak berety:D czy ktoś w to wierzy ??
Posted by: sebkos

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 26/02/2007 08:46

Originally Posted By: HuBciAk KiboL
Podkreślę jedną rzecz - chciałbym, aby za dwa lata Prokom grał w Final Four Euroligi, a trenerem tej drużyny był Eugeniusz Kijewski" - powiedział Krauze.


Nie, to nie są jaja - to brzmi jak wypowiedź niedorozwoja /hmm jak gość mógł dojść do takiego szmalu /. Ale w Polsce można wszytsko. Tak jak mi kiedyś zw1 powiedział - Kijek ma dożywotnie stanowisko u Puzzli \:D
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 26/02/2007 10:20

Originally Posted By: HuBciAk KiboL
Ryszard Krauze, właściciel Prokomu Sopot, stawia przed drużyną ambitne cele. Za dwa lata mistrz Polski ma zagrać w Final Four Euroligi koszykarzy - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

"W tym sezonie mieliśmy awansować do TOP 16, za rok chcemy być w najlepszej ósemce, a za dwa lata w Final Four. Taki jest plan. Dużo zależy od sytuacji budżetowej, ale mamy nadzieję, że sobie poradzimy. Podkreślę jedną rzecz - chciałbym, aby za dwa lata Prokom grał w Final Four Euroligi, a trenerem tej drużyny był Eugeniusz Kijewski" - powiedział Krauze.

jaja jak berety:D czy ktoś w to wierzy ??


ta chyba jak se znajdzie Krauze w tym Kazachstanie jakąś złotą żyłę i kupi Kijowi Kobiego, T-maca, Wade'a , Mariona i Shaqa pod kosz, drugim trenerem zostanie Pacek,to moze by doszli do FF,ale wygrać i tak by nie dali rady z takim składem,bo Kijek by pewno Shaqa sadzał na ławie bo słabo rzuca wolne,a Kobiego wywalił z druzyny po pół roku za egoistyczne granie......

Sebkos ma racje,jak ten koleś zrobił taki majątek,bo napewno nie głową.....
Posted by: hokuy

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 26/02/2007 10:34

Ludzie dajcie sobie już spokój z tym Kijkiem, to jest temat o Eurolidze. Jeżeli chcecie pojeździeć po Panu Kijewskim to otwórzcie sobie jakiś inny topic tam się wyładujcie. Nie twierdze, że Eugeniusz to jakiś świetny trener, ma swoje wady, ale bez przesady - WYLUZUJCIE troche ;/ Jak Prokom przegrywa to źle, jak wygrywa to jeszcze gorzej, ogarnijcie się i swoje flustracje wyładoujcie w innym temacie, bo ilekroć chcę się dowiedzieć na temat spotkań Euroligowych to widzę jaki ten Kijek zły i nie dobry.
Żal...
Posted by: bogdan1985

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 27/02/2007 17:13

Siema. Jak sie zapatrujecie na kolejne mecze Euroligi ? Myslalem postawić na Dynamo (gra z Malagą) Coś czytam na stronie Euroligi ze drobne problemy ze składem mają.Chyba że niezbyt dobrze zrozumialem;-) to jak cos to poprawcie) Ale myśle że u siebie wygrają. Co o tym myślicie ?
Posted by: Warren

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/02/2007 11:13

warto grać dzisiaj Panatinaikos?
Posted by: El D1ablo

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/02/2007 11:30

Originally Posted By: Biczu
warto grać dzisiaj Panatinaikos?



Panata wygra bezproblemowo,ale czy warto to nie wiem,zależy od stawki
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/02/2007 12:22

Tau Ceramica Vitoria - Lottomatica Roma
Typ: 2 (+10.5pkt)
Kurs: 1.935
Stawka: 7/10
Buk: Pinnacle

Baskowie to jedna z najlepszych drużyn w Europie. W swoich szeregach mają wielu utytułowanych zawodników, jak Scola, czy Erdogan. Jednak w dzisiejszym spotkaniu w ich zespole zabraknie dwóch niezwykle ważnych ogniw, gdyż do kontuzjowanego Planinica dołączył drugi strzelec zespołu Rakocević. Dlatego też uważam, że Włosi, którzy również mogą się pochwalić kilkoma niezłymi graczami (Bodiroga, Hawkins, Righetti, czy Chatman) powalczą dzisiaj z osłabionymi Hiszpanami nawet o zwycięstwo. W związku z tym zaproponowany handicap wygląda doskonale i moim zdaniem powinien zostać przez przyjezdnych obroniony (powyżej 10 punktami przegrywali tylko w Tel Avivie i Atenach).

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=999586&Main=14793#Post999586
Posted by: Ulek

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/02/2007 15:27

Witam Was!

Zachęcam do grania na Panathinaikos z -7,5 pkt handicapu w BetFair.
To prawdziwa promocja. Kurs jest 1,67 i będzie niewątpliwie maleć.
Lub -10,5 w bwin 1,91!!!
Ponadto zachęcam do gry na CSKA z Olympiakosem. To mecz dwóch defenywnych drużyn. Zwłaszcza, gdy CSKA gra na wyjazdach to mało rzuca, ale jeszcze mniej traci. Więc mozna zagrać także na sumę punktów poniżej 149,5 w betfair. Najniższy 1,83!!!
Poza tym CSKA to ustabilizowana drużyna.
Posted by: d1cks0n

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/02/2007 16:08

Originally Posted By: Ulek

Ponadto zachęcam do gry na CSKA z Olympiakosem. To mecz dwóch defenywnych drużyn.


\:D dwóch defensywnych druzyn? czy Ty uwazasz Olympiakos za defensywna druzyne? to jaka ma byc ofensywna? taka ktora na mecz rzuca ponad 100pkt? to nie ma takiej \:p \:D
Posted by: pettersen

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/02/2007 16:18

Originally Posted By: d1cks0n
Originally Posted By: Ulek

Ponadto zachęcam do gry na CSKA z Olympiakosem. To mecz dwóch defenywnych drużyn.


\:D dwóch defensywnych druzyn? czy Ty uwazasz Olympiakos za defensywna druzyne? to jaka ma byc ofensywna? taka ktora na mecz rzuca ponad 100pkt? to nie ma takiej \:p \:D

nie zdziw się jak w Pireusie skończy się underem 140 ;\)
Posted by: d1cks0n

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/02/2007 16:22

Originally Posted By: pettersen
Originally Posted By: d1cks0n
Originally Posted By: Ulek

Ponadto zachęcam do gry na CSKA z Olympiakosem. To mecz dwóch defenywnych drużyn.


\:D dwóch defensywnych druzyn? czy Ty uwazasz Olympiakos za defensywna druzyne? to jaka ma byc ofensywna? taka ktora na mecz rzuca ponad 100pkt? to nie ma takiej \:p \:D

nie zdziw się jak w Pireusie skończy się underem 140 ;\)


wiem ze sie tak moze skonczyc... ale to tylko dzieki defensywie CSKA... ale to nie znaczy ze Olympiakos to defensywna druzyna...


Dynamo w hendim -6 w toto spadlo juz do 1,75 i takze Panatha -9 na 1,7... warto to grac? osobiscie gralem juz Dynamo ale czy warto to powtarzac?
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/02/2007 16:32

Moim skromnym zdaniem Malaga nie jest bez szans w Moskwie, choć z drugiej strony należy pamiętać, że porażka postawi Rosjan w bardzo ciężkiej sytuacji. Jak dla mnie no bet ew. można na livie się na coś skusić.
Co do Panaty to zasadnicze pytanie jest takie, czy Grekom będzie chiało się jakoś nadmiernie wysilać. Równie dobrze może być -5, jak -15. Prokom na pewno spróbuje powalczyć w defensywie więc może under?
Posted by: muppet

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/02/2007 17:03

Ja bym cos napisal o Dynamie ale chyba sie powstrzymam tym razem
;\)
Posted by: Max11

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/02/2007 17:29

Na Panate handi do przerwy -4.5 wydaje się dobrym typem.
Posted by: pajelo

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/02/2007 17:39

Originally Posted By: Max11
Na Panate handi do przerwy -4.5 wydaje się dobrym typem.

Ale sie uparliscie na 1 polowy to jest koszykowka wiadomo ze Prokom jest slabszy ale jednak gra u siebie a to jest atut a nie .... itd Panthinakos to wygra moze i zdecydowanie ale napewno nie w 1 polowie to moja subiektywna opinia
Posted by: Max11

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/02/2007 17:58

5 punktów to przecież nie jest tak dużo a nawet dość mało i nie mów że najlepszy klub europy nie jest w stanie prowadzić do przerwy z Prokomem taka ilością punktów.
Posted by: Przemyslanin

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/02/2007 22:20

Maccabi - Pau Orthez over 162.5 - u siebie Zydki nadal graja porywajacą,szybka i co najwazniejsze efekywna koszykowke ,Francuzi rowniez preferują szybkie ,krótkie akcje do tego czują sie doskonale w kontrach, linia jak najbardziej do grania \:\)

Olympiakos-Cska - bez dyskusyjnie hit tej kolejki, Overovi Grecy vs Underove Cska stawiam przeciwnie do przyslowia "najlepsza obroną jest atak" czyli na Cska. Napewno mecz bedzie od samego poczatku bardzo zaciety ,Grecy ostatnio w wysokiej formie (mimo porazki w Badalonie)ale obawiam sie ze na tak doskonala maszynke jak Cska moze to niestarczyc. Jak dla mnie Cska to faworyt zdecydowanie (razem z Pao) do triumfu w tych rozgrywkach i jutro to udowodni,a ze mialem przyjemnosc ogladac doskonale w tym sezonie grajacych taktycznie zawodnikow H.Messiny jak i Olympiakos B. Gershona tym bardziej upewniam sie ze Cska jest druzyna lepszą. Typ -2

Partizan -Juventut - under 154
Hiszpanie graja ostatnio tragicznie szczegolnie w ataku rzadko przekraczajac u siebie 70 pkt/mecz (jak z Pamesa) pozatym odnotowali wczesniej porazke z ostatnia w Acb Menorcą nie wspominajac o innych wpadkach, jedynym sukcesem bylo pokonanie ( sam sie zdziwilem ) po stojacym na niezwykle zenujacym poziomie Olympiakosu. Partizan to nie potega i szybko się Nią jeszcze nie stanie druzyna opierajaca sie na niezlej obronie , do tego grajaca na goracym terenie co moglo by przemawiac za graniem jedynki ,ale w tym wypadku wydaje mi sie bezpieczniejsze zagranie underu.
Posted by: pettersen

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 01/03/2007 12:37

Uwaga Panowie

ciekawy becik

10bet.com
Olympiakos-Cska "Largest Lead"

under 14,5 @1.870

na moje oko to ta linia z lekka przeszacowana jest

pozdrawiam
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 01/03/2007 13:08

Originally Posted By: Przemyslanin
Maccabi - Pau Orthez over 162.5 - u siebie Zydki nadal graja porywajacą,szybka i co najwazniejsze efekywna koszykowke ,Francuzi rowniez preferują szybkie ,krótkie akcje do tego czują sie doskonale w kontrach, linia jak najbardziej do grania \:\)

Mam troszkę odmienne zdanie:

Maccabi Tel Aviv - Pau Orthez
Typ: under 164.5 pkt
Kurs: 1.990
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

Dla Maccabi sprawa jest jasna. Wygrać, jak najwyżej i przybliżyć się do upragnionych ćwierćfinałów. Jednak pomimo tego, że gospodarze znani są z tego, że potrafią rzucić nawet 100 punktów w jednym meczu stawiam na under. Wszystko dlatego, że w dotychczasowych spotkaniach w Eurolidze Pau rzadko przekraczało 70 punktów, a przy jak zawsze gorącym dopingu w Nokia Arena wcale nie będzie o to łatwiej. Ponadto od czterech meczy na europejskiej arenie Maccabi nie przekroczyło 80 punktów, co też ma swoją wymowę. W związku z powyższym spodziewam się wyniku w okolicach 85-70, dzięki któremu mój under powinien spokojnie przetrwać.
Posted by: Ulek

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 01/03/2007 13:55

Drodzy koledzy!

Moim zdaniem w Telawiwie padnie dzisiaj spory wynik. Maccabi u siebie dużo traci, ale jeszcze więcej rzuca. Pau orthez to "wspaniała" drużyna..., jako chłopiec do bicia. Maccabi da im rzucić z 80 ale sami zdobędą około 100. over 160, czy nawet 164, jak najbardziej moze paść.
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 01/03/2007 14:14

Może gdyby grali o pietruchę we wcześniejszej fazie to i tak.

Jednak to jest TOP16 i nie spodziewam się by miejscowi pozwolili Pau na więcej niż 70 punktów.

Poza tym nie należy żyć przeszłością (100 punktów , bo nawet w ubiegłym roku w tej samej fazie, mimo że drużyna z Tel Avivu grała lepiej to w ani jednym meczu nie przekroczyła 90 punktów).

Macccabi w pierwszej fazie rzucało średnio 86 punktów na mecz (po odjęciu dogrywek), zaś razem z obecną (bo dwa spotkania nie dają aż takie wynierności) 84 punkty na mecz. Jeżeli linia zostanie złamana to na pewno nie w sposób w jaki przewidujesz, bo jak dla mnie gospodarze rzucą maksymalnie 85-90 punktów.
Posted by: fart?

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 01/03/2007 14:57

Barceloona - Efes jak podaj ba forum podobno dzis w efesie nie zagrac Jenkins oraz Akyol nie polecieli do hiszpani z powodow dyscyplinarnych .
Posted by: fart?

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 01/03/2007 14:58

nie zagraja sorka brak edycji postow \:\)
Posted by: d1cks0n

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 01/03/2007 15:25

no to w takim badz razie Barca powinna dzisiaj wysoko wygrac... wiec lapie hendi niestety kurs juz tylko 1,65 w toto
Posted by: jarko 33

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 01/03/2007 15:43

Originally Posted By: fart?
Barceloona - Efes jak podaj ba forum podobno dzis w efesie nie zagrac Jenkins oraz Akyol nie polecieli do hiszpani z powodow dyscyplinarnych .

brak Akyola to zadna strata dla efesu byl ostatnio w slabej formie ( jego bezmyslna akcja w koncowce meczu z prokomem zmarnowala caly wysilek turkow na wygranie tamtego meczu ) pozatym wraca do dobrej formy granger ktory powinien dzis wiecej pograc
jenkins juz w meczu z prokomem gral bardzo slabo a 2 polowie caly czas siedzial na lawce i bez niego efes odrobil straty
spodziewam sie mocnej obrony z obu stron i niskiego wyniku
Posted by: fart?

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 01/03/2007 15:47

Originally Posted By: jarko 33
Originally Posted By: fart?
Barceloona - Efes jak podaj ba forum podobno dzis w efesie nie zagrac Jenkins oraz Akyol nie polecieli do hiszpani z powodow dyscyplinarnych .

brak Akyola to zadna strata dla efesu byl ostatnio w slabej formie ( jego bezmyslna akcja w koncowce meczu z prokomem zmarnowala caly wysilek turkow na wygranie tamtego meczu ) pozatym wraca do dobrej formy granger ktory powinien dzis wiecej pograc
jenkins juz w meczu z prokomem gral bardzo slabo a 2 polowie caly czas siedzial na lawce i bez niego efes odrobil straty
spodziewam sie mocnej obrony z obu stron i niskiego wyniku


dokladnie tak jak jarko 33 piszesz chodzilo mi tylko o absencje nie pisalem ze to oslabienia sa \:\) i nie widze powodu by sie rzucac na handicap -8 na Barce \:p
Posted by: Przemyslanin

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 01/03/2007 19:10

Cska narazie demoluje Olympiakos coś cienko widze Greków hehe
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 05/03/2007 16:24

Nigdy nie myślałem,że takie coś napiszę,ale handi
+6 na Prokom biorę w pocałowaniem w rękę...

Kursy na Barce są tragiczne,ja rozumiem takie kursy na Panasi-to jest ekipa na mistrza,ale Barcelona jest dużo słabsza od tej co była u nas rok temu a kursy mimo to gorsze?

W Prokomie coś się ruszyło ostatnio,wygrana w Stambule,doskonały mecz z Panasiami,zaczynają grać na miarę swojego potencjału,dalej jest luka na pozycji trenera,ale coś w zespole drgneło,zaczeli walczyć i jest atmosfera w zespole \:\)

Barcelona po za Navarro i Lakoviciem nie prezentuje nic wielkiego,czasem Basile poszaleje z trójkami,jak trafi na taktycznego osła na ławce trenerskiej....

Moim zdaniem Trefl ma szanse wygrać ten mecz,bo Katalończycy na wyjazdach grają bardzo słabo, a handi 6 na Sopocian to już spory kapitał,warto skorzystać.To tak tytułem wstępu,potem coś jeszcze postaram się dopisac:)
Posted by: mamuska26

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 05/03/2007 16:59

Graja coraz lepiej jest atmosfera kibice nabieraja wiary i wtedy zawsze nastepuje zimny prysznic i wszystko wraca do normy....
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 05/03/2007 19:01

Originally Posted By: mamuska26
Graja coraz lepiej jest atmosfera kibice nabieraja wiary i wtedy zawsze nastepuje zimny prysznic i wszystko wraca do normy....



ja nie jestem kibicem Prokomu,wręcz jego antagonistą,ale tak to wygląda obiektywnie,co nie zmienia faktu,że tak to się może skończyć jak napisałeś,ale handi i kurs są poprostu zachęcajace,a Barca za 1,3 raczej nie....
Posted by: d1cks0n

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 05/03/2007 20:13

co sadzicie o meczu Olympiakos-Partizan?
bo ja mysle ze Partizan nie stoi wcale na takiej straconej pozycji... co prawda przegrali u siebie dosc sporo z Olympiakosem(84:92) , ale jakos nie mam przekonania do druzyny z Pireusu ostatnio... pozatym Olympiakos u siebie nie przekonuje (poza pierwszoma czteroma meczami)
ja zagram:
Olympiakos-Partizan (H 0-12) - 2 (1,9)

drugim meczem nad ktorym sie zastanawiam to jest:
Pau Orthez-Lottomatica Roma
mysle tu nad 1 kurs zachecajacy 1,8 druzyna z Francji potrafila pokonac u siebie CSKA, zas przegrali z Benettonem, Barcelona, Napoli i ostatnio z Tau...zas ostatnio z bardzo dobrej strony pokazali sie w Tel-Awiwie.
Roma dostala ostatnio lomot na wyjezdzie z Tau (99:56 :D)
i ogolnie Lottomatica nie blyszczy na wyjazdach...
Pau Orthez-Lottomatica Roma 1 (1,8)

Tau Ceramika-Maccabi Tel-Awiw
mysle ze mozna zaryzykowac na 1 w hendicapie poniewaz druzyna z Tel-Awiwu to nie ta sama druzyna co rok temu... a Tau w znakomitej formie... ja to biore \:\)
Tau Ceramika-Maccabi Tel-Awiw (H 0-9) - 1 (1,9)

Joventut Badalona-CSKA Moskwa
jedyne pytanie tkwi w tym w jakim nastawieniu wyjda zawodnicy z Moskwy, bo jezeli z takim samym jak w Pireusie to bedzie taka sama demolka...
ja w to wchodze!
dla mniej pewnych:
Joventut - CSKA 2 1,45
dla ryzykantow:
Joventut - CSKA (H 6-0) - 2 (1,9)


poprosze o komentarze do mojej opini...
pozdro
Posted by: mexes

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 05/03/2007 23:50

Dla mnie 100 % pewniak to CSKA. Wysoka wygrana na weekendzie z Lokomotivem bodajze 75;123 mowi wszytsko za siebie. Sa w tak zwanym sztosie, i nie sadze zeby sredniak hiszpanski sprawil psikusa Rosjanom jak i nam typerom i wygral ze szkopami.
Kolejny mecz to Tau, co tu duzo mwoic hiszpanie sa w formie graja coraz lepiej. Macabi bez rewwelacji ,pewne zwyciestwo Tau.
narazie tyle odemnie pozdrawiam HZ
Posted by: sebkos

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 06/03/2007 06:44

Originally Posted By: mexes
Dla mnie 100 % pewniak to CSKA. Wysoka wygrana na weekendzie z Lokomotivem bodajze 75;123 mowi wszytsko za siebie.


No z pewnosią wysoka wygrana z tymi worami mówi dużo za siebie /chyba pomyliłeś Novosibirsk z Rostovem/. Nie wiadomo na razie kogo Messina zostawi w domu dla odpoczynku a że tak już robił gdy ma pewne win w grupie nie raz to pewne. A Juve - no cóż juve u siebie walczy za dwóch. No i ogólnie chyba nie ma pewniaków 100% no chyba że ja za mało wiem.
Posted by: mexes

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 06/03/2007 22:37

Jesli macie jakies info w sprawie nastawienia Cska na te spotkanie i w jakim skladzie beda grali piszcie!
Posted by: Przemyslanin

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 07/03/2007 15:51

Badalona- Cska -roznica jednej klasy na konto Rosjan ,lepszy obwód i zawodnicy podkoszowi ,jakby tego jeszcze bylo malo Cska w wysmienitej formie natomiast Badalona w glebokim kryzysie nie widze tu innej opcji jak 2 i ewentualnie under 149.5 \:\)

Tau- Maccabi - nie gralbym w tym meczu hand na Hiszpanow z tego wzgledu ze moga spokojnie kontrolowac mecz i wygrac np. 7 pkt po odpuszczeniu koncowki ,awans maja prawie w kieszeni i go dzis przypieczetują raczej niespodzianki tez nie bedzie ja sklaniam sie ku zagraniu overa 162.5 \:\)

Co do Pau Orthez i Olympiakosu to nie ruszam tych meczy \:\)
Posted by: KRAJAN

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 07/03/2007 17:13

Na dzis wybrałem dwa typy - narazie zagralem pierwszy z nich:
Olympiakos CFP - Partizan Belgrade over 162,5 /1.90/
1/ oba zespoły preferują ofensywne style
2/ w pierwszym meczu 176pkt
3/ H2H na korzyść overa
4/ w obu zespolach mnostwo trojkowiczów
5/ defensywy do poteg nie należą
6/ ważny mecz pod wzgledem przewagi pkt - nie bedzie odpuszczania wyniku - bo sytuacja w grupie bardzo ciekawa (pomimo, że bilans już na korzyść Oli)
7/ Partizan regularnie lamie linię 80pkt - a jak dzis ma przegrać z kretesem (w co nie wierzę) - może paść z jednej strony wynik trzycyfrowy
8/ spodziewam sie wyniku w okolicach 175pkt - więc spore przewyższenie

ale jak bedzie - mecz pokaże - za 30min poczatek - nalezy jednak pamietać że un/ov to swoistego rodzaju totolotek
Posted by: ALEX

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 08/03/2007 00:14

nie wiem jak ugryzc ten prokom, skazywany na 0-6 na tym etapie odniosl juz 1 zwyciestwo i nie stoi wcale na straconej pozycji w odniesieniu kolejnego! tym razem przeciwnikiem jest barcelona rywal z "salonow koszykarskich", patrzac na ostatnie wyniki i ogolnie na styl grajacych druzyn sklaniam sie ku grania UNDER 147 (expekt) w pierwszym meczu padlo wiecej pkt, ale nie sadze zeby sytuacja sie powtorzyla, mam nadzieje ze kijek odrobi lekcje i pewne zagrywki ktorymi barca razila niemilosiernie w 1 meczu beda powstrzymywane...prokom jesli mialby wygrac to spotkanie to napewno obrona i jeszcze raz obrona a jak wiemy u siebie potrafia skutecznie bronic wiec podsumowujac:
typ: prokom - barcelona under 147 pkt
pozdrawiam i czekam na komentarze!
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 08/03/2007 08:15

Efes Pilsen Stambuł – Panathinaikos Ateny
Typ: 2 (-5pkt)
Kurs: 1.85
Buk: GB
Stawka: 6/10

Efes, to już nie ta sama co drużyna, co jeszcze dwa sezony temu. Również twierdza w Stambule nie straszy, jak dawniej. W obecnych rozgrywkach wygrywało tu już Dynamo, Tau, ale również takie "potęgi", jak Climamio i Le Mans, czy ostatnio Prokom. Oczywiście turecka drużyna nadal ma w swoich szeregach zawodników nieszablonowych, jak choćby Nicholas, Haislip, czy wracający do pełni sił po kontuzji Granger. Mimo to uważam, że będzie to zdecydowanie za mało na mierzący w zwycięstwo w Eurolidze Panathinaikos. Grecy podobnie, jak w pierwszej rundzie pragną, jak najszybciej zapewnić sobie awans do następnej fazy rozgrywek. Być może później sprezentują komuś jakąś wygraną, to jednak na chwilę obecną goście prezentują się o tyle lepiej, że nawet handicap różnicy tej nie jest w stanie w pełni zniwelować.
Posted by: d1cks0n

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 08/03/2007 08:19

no i wczoraj pieknie, 4moje typki weszly...
ale jak bedzie dzisiaj ?
czy dzisiaj ktos nie zwalkuje?
najpewnejszymi typami wydaja sie byc Benetton i Dynamo, oraz mysle ze Barca wygra bo jakby przegrala to by musieli sie meczyc o awans...
no i jak Panatha zagra na 100% to wygra... ale czy zagra z pelnym zaangazowaniem?
ma ktos jakies info o kontuzjach?
Posted by: ___On

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 08/03/2007 15:50

Czesc d1cksOn: ) Prawde mowiac wczorajszy dzien jezeli chodzi o Eurolige był udany chyba dla kazdego, bo powchodziły az 4 pewniaki na 4 mecze i do tego jeszcze 3 pewniaki wygrały w handi !!! Dzis mysle ze juz tak łatwo nie bedzie....

Bardzo zastanawia mnie dzis mecz Prokom - Barcelona....
Z jednej strony słusznie czesc osob zauwazyła ze jezeli zagraja z takim "zebem" jak w dwóch ostatnich meczach to handi + 6.5 na Prokom mozna wziazs smiało....i tu taka jedna mysl mi przychodzi do głowy.....Zawsze jak jakas polska druzyna ma choc cień szansy coś wywalczyc koncy sie to totalną klapą....wiec równie dobrze Barca moze spokojnie pokryć to handi.....sam sie wacham co do tego meczu..bo samej Barcy po kursie 1.35 nie biore... a jakie sa wasze przemyslenia???

POzdrawiam graczy ___On
Posted by: taniak

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 08/03/2007 17:04

Witam
Moim zdaniem dziś będzie łatwe zwycięstwo Barcelony. Wszyscy mówią że Prokom zaczął dobrze grać ale przecież mimo że Prokom wygrał z Efesem to chciałbym przypomnieć że na 7 minut przed końcem wygrywali 14 punktami i o mały włos frajersko by ten mecz przegrali !!ostatnio nawet ładnie walczyli z Panathinaikosem ale skończyło się jak zwykle(myślę o meczach z lepszymi drużynami).Dziś Barca od początku będzie skoncentrowana i nie pozwoli tak jak Panathinaikos prowadzić Prokomowi przez większość meczu.Jak dla mnie dziś pewna 2 i kontrolowany mecz przez Barcelonę. Pozdrawiam
Posted by: ALEX

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 12/03/2007 13:15

kolejna kolejka euroligi chyba jedna z najciekawszych bo no niej bedzie juz duzo wiadomo kto, jak, dlaczego i po co...
od razu rzucilo mi sie w oczy kilka typów. o to i one:
Efes Pilsen - FC Barcelona
ilez barca moze wygrywac, wygrywa ostatnio w lidze w eurolidze, czy sa w formie no coz, ciezka sprawa, jest to wg mnie dosc chimeryczna druzyna, jakos nie wierze aby po 5 meczach turcy mieli bilans 0-5, w hiszpani przegrali i napewno bede chcieli sie zrewanzowac za ta porazke a jak jeszcze dodamy goracy turecki teren to moze byc dosc ciekawie, ponadto oprocz tego proponuje zagrac under w tym meczu, barca na wyjazdach gra bardzo underowo mysle ze grecy silna mocno obrona nie pozwola takze na zbyt wiele hiszpanom.
typ: Efes
typ: under 148,5 pkt

Pau Orthez - Maccabi Tel Aviv zydki jakiejs rewelacji nie graja ostatnio ale przecietny francuski zespol nie powinien byc przeszkoda dla maccabi,mimo tego iz nie znacznie wygrali u siebie 74:70, do tego meczu sugerowalbym over 158,5 pkt jesli maccabi sie w strzeli od samego poczatku bedzie dosc otwarty mecz w granicach 165 pkt...
typ: Maccabi
typ: over 158,5

ponadto mysle ze smialo mozna grac juventut, ktory bedzie napewno bardzo podbudowany po zwycietwie z tau w lidze, nie wiem z kolei jak urgyzc prokom linia jest +16,5 mysle ze lekko mozna sprubowac prokom, panata jakos tak nie gniecie swoich rywali u siebie, beda mieli bezpieczna przewage to moga delikatnie odpuscic...ale to jest prokom, nie zdziwilbym sie gdyby wynik oscylowal w granicach 90:60!!! no ale moze nie bedzie tak zle..
Posted by: sebkos

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 12/03/2007 14:26

Originally Posted By: ALEX
nie wiem z kolei jak urgyzc prokom linia jest +16,5 mysle ze lekko mozna sprubowac prokom, panata jakos tak nie gniecie swoich rywali u siebie...


hmm no nie wiem bo jak inaczej nazwać +27 z Efesem czy +20 z barcą jak nie zgniecienie... no chyba ze ty oczekujesz wygranych 50 pkt ;\)
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 12/03/2007 18:57

Originally Posted By: ALEX
kolejna kolejka euroligi chyba jedna z najciekawszych bo no niej bedzie juz duzo wiadomo kto, jak, dlaczego i po co...
od razu rzucilo mi sie w oczy kilka typów. o to i one:
Efes Pilsen - FC Barcelona
ilez barca moze wygrywac, wygrywa ostatnio w lidze w eurolidze, czy sa w formie no coz, ciezka sprawa, jest to wg mnie dosc chimeryczna druzyna, jakos nie wierze aby po 5 meczach turcy mieli bilans 0-5, w hiszpani przegrali i napewno bede chcieli sie zrewanzowac za ta porazke a jak jeszcze dodamy goracy turecki teren to moze byc dosc ciekawie, ponadto oprocz tego proponuje zagrac under w tym meczu, barca na wyjazdach gra bardzo underowo mysle ze grecy silna mocno obrona nie pozwola takze na zbyt wiele hiszpanom.
typ: Efes
typ: under 148,5 pkt

Pau Orthez - Maccabi Tel Aviv zydki jakiejs rewelacji nie graja ostatnio ale przecietny francuski zespol nie powinien byc przeszkoda dla maccabi,mimo tego iz nie znacznie wygrali u siebie 74:70, do tego meczu sugerowalbym over 158,5 pkt jesli maccabi sie w strzeli od samego poczatku bedzie dosc otwarty mecz w granicach 165 pkt...
typ: Maccabi
typ: over 158,5

ponadto mysle ze smialo mozna grac juventut, ktory bedzie napewno bardzo podbudowany po zwycietwie z tau w lidze, nie wiem z kolei jak urgyzc prokom linia jest +16,5 mysle ze lekko mozna sprubowac prokom, panata jakos tak nie gniecie swoich rywali u siebie, beda mieli bezpieczna przewage to moga delikatnie odpuscic...ale to jest prokom, nie zdziwilbym sie gdyby wynik oscylowal w granicach 90:60!!! no ale moze nie bedzie tak zle..


Ja bym widział oba mecze zgoła inaczej. Szczególnie w Pau under wydaje mi się bardzo prawdopodobny, co potwierdził wcześniejszy mecz w Tel Avivie.
Posted by: d1cks0n

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 12/03/2007 21:41

Pau Orthez - Maccabi Tel-Awiw
nie wiem czemu w tym meczu Maccabi jest faworyzowane? ale to lepiej dla mnie bo ja bede tu gral 1, poniewaz:
Pau bylo juz blisko sprawienia niespodzianki w "paszczy lwa" w Tel-Awiwie... (jak dobrze pamietam) to caly mecz prowadzili w ostatniej kwarcie nawet 10pkt, ale jakims cudem stracili ta przewage i ostatecznie przegrali 70-74...
dla Pau to jest ostatni dzwonek jezeli chca awansowac dalej,
bo w ostatniej kolejce jada na goracy teren do Tau...
a Maccabi w ostatniej kolejce zmierzy sie u siebie z Roma.
Pau potrafilo pokonac u siebi (NARAZIE JAKO JEDYNI) CSKA Moskwa! a to jest nielada wyczyn... bo wiemy jakie CSKA jest silne, a wiec widac ze pewien potencjal w tej druzynie drzemie...
jezeli wygraja ten mecz i przy szczesliwym ukladzie w innych meczach moga awansowac z 2miejsca...

Pau Orthez - Maccabi Tel-Awiw 1 kurs: 2,25
Posted by: ALEX

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 13/03/2007 00:32

Originally Posted By: sebkos
Originally Posted By: ALEX
nie wiem z kolei jak urgyzc prokom linia jest +16,5 mysle ze lekko mozna sprubowac prokom, panata jakos tak nie gniecie swoich rywali u siebie...


hmm no nie wiem bo jak inaczej nazwać +27 z Efesem czy +20 z barcą jak nie zgniecienie... no chyba ze ty oczekujesz wygranych 50 pkt ;\)


fakt zgadzam sie ale popatrz sebkos na mecze w 1 fazie, jak panata wygrywala u siebie z druzynami teoretycznie slabszymi w eurolidze, co innego grac przeciwko barcelonie, maccabi czy tau a co innego przeciwko np. pau, kolonia czy prokom, nie ma sie co klucic najlepiiej odpuscic ten mecz bo grac na grekow to jest przeciez nonsens...
Posted by: maverick

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 14/03/2007 10:55

Czy Barca ma jakiekolwiek szanse aby przeskoczyc PAO? to wlasnie pytanie jest dzis najwazniejsze dla typowania meczu Efesu. Barca 3-1, PAO 4-0 - jesli Barca wygra dzis a nastepnie odpowiednio wysoko z PAO to zajmie pierwsze miejsce w grupie. Aby miec na to w ogole szanse musza dzis wygrac ze slabym ostatnio Efesem. Jesli jednak odpuszcza i przegraja to nic zlego sie nie stanie, bo Barca ma juz pewny awans z grupy.

Ja jednak postawie na Barce, liczac na jak najwieksza mobilizacje

Barca @1.7 6/10
Posted by: Big Ben

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 14/03/2007 15:15

Witam!
Widzę że ruch całkiem spory
To może ja coś naskrobię...ale moje typy chyba mało popularne, gdyż:
Efes -Barcelona H(2-0) 2,05
CSKA- Olympiakos H(0-11) 2,05
Joventut -Partizan (0-7) 1,90
Joventut - Partizan under 153 1,90
Kursy z oferty TOTO-MIX (z godziny 12:38 :).

Efes . Efes z bilansem 0-5? Nie widzę tego! Mam nadzieję że będą chcieli zachować twarz i nie poddadzą się w tym meczu, a powalczą o zwycięstwo przed swą żywiołową publicznością (która chyba nie zniesie kolejnego upokorzenia).Barca walczy o wygranie grupy? Chyba nie za bardzo, bo w to że odrobią straty poniesione w Atenach nie chce mi sie wierzyć.Więc mają awans z drugiego miejsca i nic więcej! Czyli motywacja po stronie gospodarzy(ale wykombinowałem ). Ponadto zarówno w domu z PAO jak i z Barcą na wyjeździe przez trzy kwarty było bardzo równo..własny parkiet niech dopomoże.

Olympiakos .Gram przeciwko CSKA...chyba zwariowałem \:p
Ale czemu tak:
-CSKA pewny awans z pierwszego miejsca(bo wtopy 21pkt dziś nie przewiduję)
-już pokazali kto rządzi w Europie w poprzednich meczach(liczę na lekkie "odpuszczenie" mimo że to prestiżowy pojedynek)
-Olympiakos walczy o awans i napewno nie będą chcieli czekać z tym do ostatniej kolejki
-potencjał mają z pewnością na ścisłą europejską czołówkę

Joventut.Mecz o podtrzymanie nadziei na awans. Spotykali się już w pierwszej fazie grupowej(82:51 ) . Wiem że mecz meczowi nie równy, ale chyba jest to pewne odniesienie. Wygrana w weekend w lidze z TAU dodatkowo pozwoli im uwierzyć w własne umiejętności.Powinni wykorzystać atut własnej hali.
Dorzucam do tego under gdyż jak już mówiłem jest to niezwykle ważny mecz dla obu ekip i liczę na mocny defense.

Tyle ode mnie
Czekam na wasze typy i opinie
Powodzenia
pozdrawiam
Posted by: MARSHALL213

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 14/03/2007 15:53

CSKA- Olympiakos H(0-11) 2@2,05

Zgadzam sie z Toba. Tez uwazam, ze CSKA odpusci troche ten mecz(zapewne go wygra), a Olympiakos ma przeciez potencjal i mysle, ze chociaz troszke zmaża plame z meczu u Siebie przegrywajac ten mecz po wyrownanym boju i mniej niz 11 pktami ;\) pozdro
Posted by: ___On

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 14/03/2007 17:24

Co do meczu CSKA i Olimpiakosu....panowie przeanalizujcie sobie tabele..Olimpiakos potrzebuje tylko i wyłacznie jednego zwyciestwa np w ostatnim meczu z Juventudem......bo wystarczy jedno zwyciestwo i beda mieli...awans z 2 miejsca.....nawet ze stanem koncowym 3:3.....
Posted by: ___On

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 14/03/2007 17:25

Nietwierdze ze Olimpiakos sie nie obroni w tym handi ( +11.5)tylo ze to troche taka ruletka....; )
Posted by: arnold

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/03/2007 07:09

a co szanowni koledzyt sądzą o TAU ostatni mecz z LOT wygrali 43 pkt,a na dziś jest handi(+2) i także wg bukmacherów Tau jest tylko minimalnym faworytem tej potyczki (kursy u ziemniaków 1.90-1.80).
Pozdrawiam
Posted by: Twin Peaks

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/03/2007 07:40

Tau bez Scoli i Erdogana, i Rakocevicem po chorobie.
kursy na Lotto pospadały. w bah do 1,65.
Posted by: kibuc

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/03/2007 07:51

Tau ma już pewne 1sze miejsce, dziś gra bez Scoli i Erdogana.
Posted by: kibuc

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/03/2007 07:54

Inna ciekawostka ze strony EL

"Maccabi might need more heroics in France as two of the team's most important players - all-Euroleague center Nikola Vujcic, who has a hamstring injury, and power forward Jamie Arnold, who is ill - are questionable for the game"
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/03/2007 09:08

Pau Orthez - Maccabi Elite
Typ: 156.5 pkt
Kurs: 1.952
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

156 punktów w niezwykle ważnym meczu fazy TOP16 to całkiem sporo. Tym bardziej, że na parkiecie Pau w obecnych rozgrywkach owa linia padła zaledwie dwa razy (w meczach z Tau i Benettonem), a już pierwszy mecz pokazał, że obu drużyny całkiem solidnie prezentują się w defensywie (144punkty). Ponadto Maccabi ma sporo problemów - Will Bynum nie wystąpił w ostatnim spotkaniu ligowym z powodu spraw osobistych, zaś Nikola Vujcic i Jamie Arnold choć pewnie dzisiaj zagrają to mogą odczuwać skutki niedawnych kontuzji. Tak więc w związku z wagą spotkania oraz dyspozycją strzeleckiej obu drużyn (Pau over156.5pkt tylko raz na dziesięć poprzednich spotkań w Eurolidze, zaś Maccabi 1/6) spodziewam się zdobyczy punktowej w okolicach 145-150 oczek.

Lottomatica Roma - Tau Ceramica
Typ: 1 (-2pkt)
Kurs: 1.943
Buk: Pinnacle
Stawka :6/10

Dla Włochów tylko wygrana w dzisiejszym spotkaniu przedłuża ich szanse na awans do następnej rozgrywek. Na całe szczęście dla gospodarzy Tau ma już zapewnioną promocję z pierwszego miejsca. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że w dzisiejszym meczu goście nie będą „zabijać się” dla wygranej, o czym świadczą choćby dzisiejsze absencje (brak Scoli i Erdogana). Niewykluczone też, że Baskowie będą pragnęli złapać nieco świeżości przed najważniejszymi meczami w sezonie. Dlatego też zaufam Romie, która ma szansę zmazać plamę z pierwszego spotkania, by do Tel Avivu pojechać na coś więcej niż tylko wycieczkę.
Posted by: Twin Peaks

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/03/2007 10:11

Kurs w profie na Romę 2,11
Posted by: ALEX

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/03/2007 10:42

patrze od kilku dni na kursy meczu pau maccabi i zachowuja sie dosc dziwnie, najpierw 1.66 potem 1.74 wczoraj 1.8 a dzisiaj? 1.74 mowie tu oczywiscie o druzynie maccabi, ja zdaje sobie sprawe ze jest to dosc wazny mecz dla francuzow ale dla mnie maccabi mimo slabszego sezonu jest faworytem tego spotkania, przeciez juz dzis moga zapewnic sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek, warto sie spiac dzisiaj aby nie zostawiac wszystkiego na ostatnia kolejke a francuzi to zadna potega nie jest(zreszta maccabi w tym sezonie tez nie). Licze na male przebudzenie zydkow, moze wkloncu cos zaskoczy...
A linia no coz, ja optuje za overem, niewykluczona dogrywka w tym meczu, wiadomo ze to loteria...
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/03/2007 11:24

Originally Posted By: Valverde
Pau Orthez - Maccabi Elite
Typ: under156.5 pkt
Kurs: 1.952
Buk: Pinnacle
Stawka: 6/10

156 punktów w niezwykle ważnym meczu fazy TOP16 to całkiem sporo. Tym bardziej, że na parkiecie Pau w obecnych rozgrywkach owa linia padła zaledwie dwa razy (w meczach z Tau i Benettonem), a już pierwszy mecz pokazał, że obu drużyny całkiem solidnie prezentują się w defensywie (144punkty). Ponadto Maccabi ma sporo problemów - Will Bynum nie wystąpił w ostatnim spotkaniu ligowym z powodu spraw osobistych, zaś Nikola Vujcic i Jamie Arnold choć pewnie dzisiaj zagrają to mogą odczuwać skutki niedawnych kontuzji. Tak więc w związku z wagą spotkania oraz dyspozycją strzeleckiej obu drużyn (Pau over156.5pkt tylko raz na dziesięć poprzednich spotkań w Eurolidze, zaś Maccabi 1/6) spodziewam się zdobyczy punktowej w okolicach 145-150 oczek.
Posted by: Bouldermaster

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/03/2007 14:26

Ja bym nie stawiał na drużynę która w Hiszpani przegrała prawie 50 punktami.. toz to przepaść... TAU dzisaj ich zmiażdzy nawet w osłabionym składzie
Posted by: KUERTEN.

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/03/2007 15:07

Tau o nic nie gra wiec ROMA na pewniaka
Posted by: bolec

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/03/2007 15:53

Originally Posted By: Bouldermaster
Ja bym nie stawiał na drużynę która w Hiszpani przegrała prawie 50 punktami.. toz to przepaść... TAU dzisaj ich zmiażdzy nawet w osłabionym składzie

a co to za argument 50 pktami???
badalona też pyknęła partizan 82:51 a wczoraj... sprawdz sobie wynik i wyciągnij z tego wnioski \:\)
Posted by: Bouldermaster

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 15/03/2007 17:40

Originally Posted By: bolec
Originally Posted By: Bouldermaster
Ja bym nie stawiał na drużynę która w Hiszpani przegrała prawie 50 punktami.. toz to przepaść... TAU dzisaj ich zmiażdzy nawet w osłabionym składzie

a co to za argument 50 pktami???
badalona też pyknęła partizan 82:51 a wczoraj... sprawdz sobie wynik i wyciągnij z tego wnioski \:\)

Ja juz swoje wnioski co do tego meczu wyciagnolem...
Na ogórów sie nie stawia choćby grali o życie... Nie lepiej odpuścić ten mecz... zagrać chociażby na Denver i SAS z NBA
Posted by: Runi

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 20/03/2007 23:09

Widzę żę nikt jeszcze nie ruszał tematu najbliższej kolejki, a więc ja zacznę bo mamy kilka ciekawych spotkań dzisiaj.

Aris- Unicaja 1
To spotkanie szczególnie mnie interesuje. I chciałbym się dowiedzieć czy Malaga ma już zapewnione miejsce 1, czy też są matematyczne szanse na to że któryś z zespołów: Dynamo, Benetton ją wyprzedzi. Tacz czy owak Aris będzie chciał udowodnić że nie przez przypadek znalażł się w 1/16 i nie zostać jedyną drużyną która w tej fazie nie wyrała meczu.

Dynamo- Treviso 1
Tuta stawiam na Rosjan. Myślę że mają mocniejszy skład i jutro to udowodnią we własnej hali.

W meczu Prokomu raczej skłaniam się ku 2-ce w związku z oststnimi osiągnięciami "kołcza" EuGeniusza, natomiast w ostatnim Środowym również dwujeczka; co z tego że Panata ma 1 miejsce. Ten mecz to prstiż.

Czekam na opinie...
Posted by: Pawka

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 08:54

Na pierwszy rzut oka Malaga ma pewne pierwsze miejsce w grupie tylko niewiem czy decyduja bezposrednie pojedynki czy różnica punktowa bo jesli bezposrednie to na 100% jest lepsza od Dynama i Benetonu bo wygrała 2 razy z Benetonem i bezposrednio z Dynamem przegrała -6 ale u siebie wygrała + 11. Tylko sprawdzic tego nie mozna bo strona euroligi sie nie otwiera. Moze szacowne grono ekspertów cos napisze w tym temacie.

Pozdrawiam Pawka z Kielc
Posted by: jarko 33

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 08:56

Unicaja (4-1) has won Group G even though it can still be tied, because it would own tiebreak advantages over both teams now in second place
Posted by: Pawka

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 09:00

jarko 33 to ktos napisał czy to oficjalna informacja ze strony? Bo ja tez mógłbym cos takiego skrobnąć nie znając sie a tylko oceniając bo tak mi sie wydaje i w innych dyscyplinach tak jest.
Posted by: jarko 33

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 09:04

Originally Posted By: Pawka
jarko 33 to ktos napisał czy to oficjalna informacja ze strony? Bo ja tez mógłbym cos takiego skrobnąć nie znając sie a tylko oceniając bo tak mi sie wydaje i w innych dyscyplinach tak jest.

to z oficjalnej strony euroligi
http://www.euroleague.net/news/i/10008/180/top-16-week-6-possibilities
Posted by: Pawka

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 09:09

Dziękuję bardzo Jarko, to na dzis mozna śmiało grac Aris chęc wygrania jednego choc meczu wg mnie bedzie duzo większą motywacja dla Greków niz wygranie kolejnego dla Malagi. A i kurs zachęca 1.5 piechota nie chodzi odpowiednia stawka i mozna próbowac.

Pozdrawiam Pawka z Kielc
Posted by: DARCIO

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 09:22

Aris - Unicaja
Tak jak juz poprzednicy napisali powyzej a ja juz postawilem pare zlociszy juz wczoraj na Grekow, zgadzam sie w 100% ze motywacji u Hiszpanow nie bedzie a Aris ma forme zwyzkowa poniewaz ostatnio wygrana u siebie w lidze z innym euroligowiczem Olimpiakosem i chec wygrania chociaz jednego spotkania w tej edycji euroligi. Unicaja pierwsze miejsce zapewnione wiec poco pruc sobie flaki. Wiec Aris. O kontuzjach na glownej nic nie pisza.
Dynamo - Benki
Tutaj podobnie postawilem na gospodarzy. Pojedynek o awans. Ruskie wiadomo jak graja o cos i jak sie im cos pod nogami piecze to daja z siebie wszystko i nie patrza na kursy, wiec nie moga tej szansy zaprzepascic i na pewno beda walczyc o awans.
Barca - Panata
I tutaj poraz kolejny postawilem na gospodarzy. Panata bilans bez przegranej a wiec motywacja ze strony barcy wieksza zeby ta serje przerwac. Ostatnio bardzo wysoka forma Barcy, no Panaty na pewno nie gorsza ale mecz o prestiz jak pisal poprzednik ale motywacji wiecej po stronie Barcy. Nigdy tego nie robie ale w porownaniu z Sopotem lepiej wypadla Barca. Sopot z Panata nawet momentami jak rowny z rownym a Barca kontrola spotkania od poczatku do konca. Ale to niewazne.
Wiec tak, najbardziej to zalezy dzisiaj wygrac zespolowi z Rosji. Pozniej mecz o honor Arisa a na koniec mecz o prestiz. Co wiecej pisac jak sportowo to czasami roznie wychodzi.
Posted by: tomo

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 11:50

FC Barcelona - Panathinaikos Ateny /Over 154,5/ @1.86 (Betsson)

Dzisiejszy mecz nie ma żadnego znaczenia dla układu grupy, miejsca już rozdane i dzisiaj oba zespoły walczą tylko o prestiż.
Ten fakt sprawia, że w dzisiejszym spotkaniu oba zepoły powinny zagrać na sporym luzie i nie będą wylewać w obronie siódmych potów. Jeśli dołożymy do tego fakt iż obie drużyny w żadnym wypadku nie należą do "defens teamów" to wychodzi dzisiaj ładny over.


Dynamo Moskwa - Benetton Treviso /Under 147,5/ @1.85 (Sportingbet)

A tutaj sytuacja dokładnie odwrotna - mecz o życie dla obu drużyn. W tym spotkaniu bardzo uważna gra i niesamowicie twarda obrona to po prostu pewnik. Wszak defens to klucz do sukcesu w każdym meczu koszykówki, a co dopiero w takim jak ten dzisiejszy.
Dobór buka nieprzypadkowy - 'ołwertajm' bardzo prawdopodobny.


Dynamo Moskwa(-6,5) - Benetton Treviso(+6,5) @1.90 (Expekt)

O stawce tego meczu napisałem już wyżej. Spodziewam się bardzo wyrównanego meczu do samego końca, uważam że o zwycięstwie jednej z drużyn zadecydują ostatnie sekundy, a Benków wcale nie uważam za ekipę słabszą od Dynama.
I stąd właśnie wychodzi mi dodatnie handi na przyjezdnych.


Arisu nie tykam - niby wiele wskazuje na ich dzisiejsze zwycięstwo, ale tydzień temu Lottomatika też miała 'iziii' pojechać Ceramikę - tamten mecz ominąłem szerokim łukiem, z dzisiejszym Arisem robię to samo.


P.S. Proszę sobie nie brać za bardzo do serca powyższych wywodów, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie.
Posted by: muppet

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 12:33

Barcelona gra bardzo dobrą obronę, nigdy ich nie lubiłem, a od kilku kolejek, po CSKA, sa moim ulubionym teamem w Europie.
Typ na over nie wyglada zle, ale nie sadze by byl to mecz pokoju i przyjazni, jak wszyscy zakladaja. Wg mnie Barca bedzie chciala ten mecz wygrac i go wygra, a tracac powyzej 76-80 punktow bedzie im ciezko o to zwyciestwo.
Dlatego sugeruje 1-ke, jesli kogos nie satysfakcjonuje kurs oferowany na ML-ki to mozna dolozyc BK Decin z ligi czeskiej.

Co do Dynama to sie zgadzam w 100%. Z drugiej strony, to jest najbardziej chora grupa w historii Euroligi ;\) Unicaja Dynamo Aris Benetton, masakra, jak powieje tak grają...
Posted by: BeNiTooo

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 12:43

Takie małe skromne zdanie na temat dwoch meczów.

prokom-efes
drugie zwyciestwo sledzi? niemozliwe!! pelna mobilizacja kebabow i pokazanie, ze ostatnia porazka to wypadek przy pracy.

Dinamo-treviso
nie wiem czemu jest az takie hiphophura na dinamo, z tomem juz dyskutowalem na tej temat. moje spostrzeżenie
jest takie, dinamo wcale nie jest az takie dobre, dean nie jest az tak dobry jak hansen, kadrowo lepiej wyglada treviso, 6 czarnuchow i zisis zapewnia awans treviso. kurs 3.4 w expekcie \:\)
Posted by: Runi

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 12:44

Originally Posted By: tomo
FC Barcelona - Panathinaikos Ateny /Over 154,5/ @1.86 (Betsson)

Arisu nie tykam - niby wiele wskazuje na ich dzisiejsze zwycięstwo, ale tydzień temu Lottomatika też miała 'iziii' pojechać Ceramikę - tamten mecz ominąłem szerokim łukiem, z dzisiejszym Arisem robię to samo.






Tylko że Tau a Malaga to różnica klasy, a i Aris jest moim zdaniem mocniejszy od Romy...
Posted by: hokuy

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 13:17

Originally Posted By: BeNiTooo

Dinamo-treviso
nie wiem czemu jest az takie hiphophura na dinamo, z tomem juz dyskutowalem na tej temat. moje spostrzeżenie
jest takie, dinamo wcale nie jest az takie dobre, dean nie jest az tak dobry jak hansen, kadrowo lepiej wyglada treviso, 6 czarnuchow i zisis zapewnia awans treviso. kurs 3.4 w expekcie \:\)


a benetton niby dobry jest? ;/, w moim mniemaniu jest to w tym sezonie bardzo przeciętna drużyna (6 "czarnuchów" tego nie zmieni) i w Moskwie nie daje im najmniejszych szans na wygraną, już nie takie ekipy Rosjanie odprawiali z kwitkiem.
Posted by: bodescu_wampir

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 13:37

Prokom-Efes
Trudny mecz do oceny dlaczego??

Prokom plusy

1.Prokom ostatnio wpadka w lidze, czy teraz bedzie rehabilitacja , czy chwilowy kryzys, bo przegrana z takim slabiakiem to .....??
2.Prokom w eurolidze juz nie awansuje , niby moze byc losowany z lepszego koszyka ...

Prokom minusy

3.Prokom przegrywal zawsze z efesem , procz ostatniego razu, turcy zaspali , ale jak zaczeli odrabiac straty , to co zrobil prokom ,wlasnie nic nie zrobil i byla dogrywka z wygranego meczu juz
4.TRenerem jest Kijek a to zawsze jest jakis plus dla przeciwnikow Prokomu
5.Prokom walczy o 1 miejsce przed play-off a nastepna kolejka 25 , wlasnie mecz z Turowem , ktory musza wygrac inaczej spadna na 2 miejsce, a w przypadku wygranej praktycznie wygrana runda zasadnicza
6. O kontuzjach specjalnie nie wiem w ostatnim meczu ligowym nie zagral slanina, ale nie mam pojecia co z nim sie stalo


Efes
1.Po przegranym meczu z prokomem stracili szanse na awans , chec odegrania sie , na "chlopcach do bicia"?
2.Wygrany mecz na wyjezdzie z Darusafka po dogrywce, to zawsze podnosi morale zespolu
3.Druzyna na pewno lepsza od Prokomu bez 2 zdan , coz zawalili top 16
4.Ostatni mecz ligowy w pelnym skladzie , wiec wnioskuje ze nie ma kontuzji

Efes minusy
1.mecz z Galatasaray , ktory jest niezwykle wazny dla efesu , Kebaby maja 1 pkt straty do Ankary i FEnerbahce
2.Graja na wyjezdzie
3.w sumie mecz o "pietruszke"

REasumujac , tak jak co niektorzy pisali , ze Prokom nie jest w stanie wygrac 1 spotkania w top 16 chyba , ze mecz bedzie to juz "o nic" i pod warunkiem , ze beda grali u siebie, taka sytuacja wlasnie wystepuje tutaj...(nie liczac , niespodzianki w turcji)
Prokom ostatnia forma nie blyszczy , i ma na koniec sezonu najciezszy kalanedarz , mecze z Turowem , czarnymi , slaskiem i anwilem ,sprawia ze sopocianie do meczu z turowem w najblizszy weekend musza byc przygotowani wypoczeci i w mozliwie pelnym skladzie , i tak jak pisalem wygrana prokomu praktycznie daje im 1 miejsce na koniec sezonu zasadniczego

Mysle ze liga okaze sie dla nich wazniejsza i nie beda ryzykowac, w meczu z efesem zadnych kontuzji, i zagraja na "swoim" poziomie, jak pierwsze 8 spotkan miedzy tymi zespolami ...

Tak wiec , lekkim faworytem efes i to wlasnie ich dzisiaj "delikatnie" zagram

Bon chance
Posted by: Mitul

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 13:37

Witam,

też mnie dziwi, że tak mało ludzi gra na Efes. Dla mnie to najciekawszy typ dzisiejszej kolejki. Drugi raz "cud" się nie powtórzy i Prokom dostanie więcej niż 10-oma punktami więc handi -2 biorę z pocałowaniem.
Kurs jest wybitnie przeszacowany.
Jedyne co podwyższa ryzyko, to fakt, że mecz jest totalnie o pietruszkę dla obu drużyn, ale myślę, że chęć rewanżu wystarczy żeby Efes rozniósł nasz rodzimy Prokom. Watpię aby tam panowała dobra atmosfera po porażce w Jarosławiu.
Prokom powinien się teraz skupić na DBE bo jeszcze może stracić pierwszą pozycję przed play-off a nie sadzę żeby mieli na to ochotę.

Pozdrawiam
Posted by: zw1

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 17:59

3 miejsce w TOP 16 dla trenera Kijewskiego jest teraz największym priorytetem...poza tym nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jak daleko obecnemu Efesowi do drużyny z lat poprzednich.Faworytem według bukmacherów jest Efes,według mnie Prokom...kursy powinny być ustawione odwrotnie.
Posted by: wariot22

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 21/03/2007 23:10

zastanów się czemu służy twoja wypowiedź - ehh
Posted by: d1cks0n

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 22/03/2007 17:30

Maccabi Tel-Awiw - Lottomatica Roma
typ: under 157
wynik pierwszego meczu miedzy tymi druzynami w Tel-Awiwie w tym sezonie to 78-65... mysle ze jest duze prawdopodobienstwo podobnego wyniku dzisiaj, poniewaz jest to juz mecz o nic, wiec druzyny nie beda forsowaly tempa... pozatym od 3 spotkan Maccabi u siebie nie rzucilo wiecej niz 80 pkt... a Roma tylko raz w tym sezonie rzucila ponad 80pkt na wyjezdzie... \:D
mysle ze przesadzili z ta linia, wiec wydaje mi sie ze to jest rozsadny typ.
w tym meczu takze wydaje mi sie ze bedzie 1 i to nawet moze w hendicapie... poniewaz Roma ma juz praktycznie zapewnione 3 miejsce,bo watpie aby Pau Orthez wygralo na Tau...

drugi ciekawy mecz na linie to dla mnie:
Partizan-CSKA
typ: under 148 (2,2)
a toto-mixie jak widac duzo ludzi gra na over w tym meczu, stad taka zmiana kursu, ale dla mnie to lepiej...
w ostatnim meczu u siebie Partizan rozbil Joventut Badalona 85-70 (czyli razem 155pkt) a jak wiadomo bardziej defensywna druzyna od Joventutu jest CSKA i watpie aby dalo sobie wrzucic az 80pkt, nawet grajac o "pietruszke"! (w tym sezonie w Eurolidze tylko jedna druzyna, ktora grala u siebie z CSKA rzucila ponad 70pkt...)
dzisiaj Partizan przy dobrym ukladzie w meczu Olympiakos-Badalona moze jeszcze awansowac, ale musialby wygrac z CSKA i mysle ze to jest calkiem mozliwe! ja jednak sie zabezpiecze i chyba zagram w hendicapie +6 na Partizan...bo jak sie dowiedza wynik z Pireusu to przy wyrownanym meczu, moga koncowke jakos odpuscic...



Maccabi Tel-Awiw - Lottomatica Roma SP 157 - 1 - 1,9 (8/10)
Partizan Belgrad - CSKA Moskwa SP 148 - 1 - 2,2 (6/10)
Partizan Belgrad - CSKA Moskwa (H6-0) - 1 - 1,9 (8/10)
i dla odwaznych
Partizan Belgrad - CSKA Moskwa - 1 - 2,7 (5/10)

pozdrawiam i prosze komentowac!
wie ktos cos o kontuzjach? prosze pisac \:\)

Posted by: KUERTEN.

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 23/03/2007 02:15

tak mysle ze Partizan dzisiaj powalczy (+4,5 w Betfair) ale kurs na Betfair ciagle rosnie i teraz 2,22 biore to
Posted by: crossmen

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 23/03/2007 02:28

mam pytanko odnośnie meczu-partizan-cska - i taki wniosek mi sie nasuwa , że cska ma awans w kieszeni a partizan ma jeszcze szansę na awans - kurs ok. 3 - jak cska wystawi rezerwy do gry a hala w belgradzie jest bardzo gorąca ok. 15 tysiaków kibiców to może byc fikoł - szczególnie , że ruscy uwielbiają wałki na bukmacherce np. piłka nożna,hokej w ich wydaniu -
( wniosek pod rozwagę mogę się mylic)
Posted by: ___On

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 23/03/2007 02:39

Niestety dzis sprawe w Eurolidze komplkuje fakt 2 mecze tocza sie o przysłowioą pietruszke. Mam na mysli mecze Maccabi z Romą oraz Tau z Pau Ortez..W tej grubioe awans zapewniły juz sobie druzyny Maccabi oraz Tau. Jedyne na co bym sie zdecydował to na mecz Maccabi - Roma TYP: ROMA + 8.5 bardziej kierujc sie nie argumentami lec poprostu przeczuciem..Mccabi absolutnie nie przekonuje mnie w tym sezonie...
Posted by: bodescu_wampir

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 23/03/2007 02:41

Partizan-CSKA 2 EXPEKT 1.45
Teoretycznie Partizan ma szanse na awans do nastepnej rundy , ale to tylko teoria , w praktyce ich nie ma , nie musze chyba pisac ze aby tak sie stalo Partizan dzisiaj wygrywa z CSKA , ktore u siebie wygralo z nimi 23 pts , a badalona na wyjezdzie "gromi"Oli....
PArtizan u siebie przentuje sie naprawde bardzo dobrze , ale CSKA to ,hmm, dla mnie to zawsze faworyt , przde wszystkim ruscy opanowali do perfekcji gre w obronie i tak po koleji , ida sobie w tej eurolidze od zwyciestwa do zwyciestwa, na ogol wygrywajac dosc latwo mecze , bez specjalnego wysilku, druzyna duzo lepsza od Partizanu , wlasciwie dzieli je przepasc
Mecz o "pietruszke" i to ze ruscy graja na wyjezdzie niczego tutaj nie zmienia , i te ilozuryczne szanse awansu, nie mozna ich traktowac , jako bodzciec motywacyjny dla gospodarzy , ktorzy swoje w top 16 juz zrobili , an wiecej sa za slabi i CSKA , po raz kolejny mam nadzieje to udowodni....

Ciekawie wyglada under w tym meczu , bardzo duza rozbieznosc lini , poczawszy od 148.5 az do 152.5 , spogladajac w przysclosc i wynik 1 meczu gdzie lacznie bylo 111 pts i ogolnie na wyniki CSKA , wyglada to bardzo ciekawie
pozdrawiam i powodzenia
Posted by: Cholo

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 23/03/2007 02:56

Originally Posted By: d1cks0n
(w tym sezonie w Eurolidze tylko jedna druzyna, ktora grala u siebie z CSKA rzucila ponad 70pkt...)


blad \:\)
oprocz wspomnianych 70 pkt. które rzuciła u siebie Barca,
to Pau-Orthez u siebie zdobyło 73 pkt. z CSKA i dodatkowo jako jedyni w tegorocznym sezonie Euroligi pokonali ich ;\)
Posted by: ___On

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 23/03/2007 03:04

Do crossmena: Juventud ma bardzo nikłe sanse awansu dalej.MUSIELIBY pokonac az 35 pkt druzyne Olimpiakosu oraz liczyc na to ze CSKA ogra Partizan ( bardo praawdopodobne). Dopiero przy tych 2 warunkach Juventud moze awansowac...Jezeli CSKA ogra dzis Partizan to mecz Olimpiakosu toczy sie juz praktycznie o nic...Nawet 10 czy 20 punktowa porazka OLIMPIAKOSU i tak daje im awans dalej....ja osobiscie licze ze CSKA mimo wszystko pokona Partizan lub( CSKA -4.5) i ze Juventud troche powalczy ..: )
Posted by: KUERTEN.

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 23/03/2007 04:15

to sie Partizan postaral 20 pkt w pierwsej polowie \:\)
Posted by: d1cks0n

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 23/03/2007 05:19

Originally Posted By: Gvizdek
Originally Posted By: d1cks0n
(w tym sezonie w Eurolidze tylko jedna druzyna, ktora grala u siebie z CSKA rzucila ponad 70pkt...)


blad \:\)
oprocz wspomnianych 70 pkt. które rzuciła u siebie Barca,
to Pau-Orthez u siebie zdobyło 73 pkt. z CSKA i dodatkowo jako jedyni w tegorocznym sezonie Euroligi pokonali ich ;\)


niezgodze sie z tym... bo Barcelona zdobyla 70pkt ale dopiero po dogrywce \:p wiec to by sie nie liczylo w sumie pkt (pryznajmniej w naziemnych) \:p
no i pieknie linie weszly...
Posted by: muppet

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 27/03/2007 18:12

Na jutjubie jest top 10 asyst, blokow, wsadow i buzzer beaterów sezonu zasadniczego euroligi

1. Bloki: http://www.youtube.com/watch?v=-TJ8Orz5FRM
Morandais, Burrel, Massey no i Haislip jak zatrzymał Edneya - PRZESAAAAADAAAAA

2. Buzzer beatery: http://www.youtube.com/watch?v=YOIv5u9XvmM
Rzut zisisa i akcja #1, rudy fernandez - przesadaaaaaaaaaaaaaaa

3. Asysty: http://www.youtube.com/watch?v=FXOpeDM1CUc
Gill, Rudy, Theo - przesaaaada

Szkoda ze nie dali asysty prigioniego w meczu z climamio, byla taka jedna akcja ktorej w europie nigdy wczesniej nie widzialem, masakra

4. Dunki: http://www.youtube.com/watch?v=GphO-qgPh8w
Tutaj podejrzewam chcieli dac 10x Haislipa ale juz olali... ;\)
Posted by: Valverde

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 27/03/2007 19:00

Zbiórka i wsad Gortata palce lizać
Posted by: muppet

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 27/03/2007 22:08

Tutaj mix Prigioniego z copa del rey, w meczu z Pamesą przyliczył15 asyst
http://youtube.com/watch?v=HDFYW3JeosU

Zwłaszcza 3, 6 i 7 są niesamowite, także ostatnie podanie jest nieprawdopodobne- gość ma takie wyczucie, że szok, szkoda, że szybkość już nie ta co kiedyś
Posted by: boca juniors

Re: Euroliga 2006/2007 - TOP 16 - 28/03/2007 20:02

co do tych rzutów w ostatnich sekundach to powinni dać Slanine w meczu z Panasiami w Olivi - zajebisty Jordanowski rzut za 3 po obrocie i zgubieniu obrońcy , równo z syreną na przerwe.... \:\)