NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7

Posted by: Salihamidzic

NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 01/01/2007 08:01


Siódmy rodział NHL sezonu 2006/2007


Z rozpoczęciem Nowego Roku rozpoczynamy nowy temat, nowy kolejny rozdział o najpiękniejszej grze na świecie - NHL - .

Stary Rok 2006 tego sezonu NHL mamy już za nami i miejmy nadzieję, że dla wszystkich grających na zwycięstwa, porażki, overy, undery, zawodników punktujących i nie tylko był to rok udany, lepiej - bardzo udany, wręcz owocujący w trafione typy.

Ale wszystko co dobre szybko się kończy i lepiej skupić się na tym co będzie. Wraz z rozpoczęciem Nowego Roku zaczyna się ponownie żmudna praca. Praca, która jednym daje satysfakcję, innym bardzo dochodowy zarobek, a jeszcze innym podnosi adrenalinę. A może wszystkie te trzy rzeczy na raz ???

Co tu dużo pisać, życzę bywalcom tego tematu, aby wszystkie Wasze typy, analizy, opinie, komentarze i uwagi były trafione w stu procentach i jak najbardziej przydatne dla nas wszystkich, a żmudna praca dla każdego na swój sposób godziwie wynagrodzona. Powodzenia !!!



Wyniki meczów z dzisiejszej sylwestrowej nocy :


Minnesota Wild - Anaheim Ducks 4-3 FT

Detroit Red Wings - Los Angeles Kings 6-2 FT

Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks 3-1 FT

Calgary Flames - Edmonton Oilers 4-2 FT

Dallas Stars - San Jose Sharks 2-4 FT

Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers 2-5 FT




Dzisiejsze mecze :


20:00 Washington Capitals - Phoenix Coyotes
21:00 Nashville Predators - Colorado Avalanche
21:00 Ottawa Senators - Atalnta Trashers
22:00 Buffalo Sabres - NY Islanders
01:00 Toronto Maple Leafs - Boston Bruins



Pzdr
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 01/01/2007 15:59

Washington 4 porażki z rzędu, w których stracili mnóstwo goli. Myślę że czas na przerwanie tej serii. Rywal Kojoty wygrał 2 mecze z rzędu, wydaje mi się że to i tak ponad ich mozliwości \:\)
Liczę na Ovieczkina i spółkę.
Typ: Washington 1,95 bwin

2 moim faworytem do zwycięstwa jest Atlanta. Ottawa ma świetną passę, która dziś powinna się wreszcie skończyć. Pozatym kurs na Atlantę jest bardzo zachęcający.
Typ: Atlanta 3,00 bwin
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 01/01/2007 19:12

Witam w nowym roku

Oby dobrze zaczac 2007 \:\) tak wiec co do dzisiejszych spotkan

Capitals-Coyots -wygranej stolecznych owszem ale po OT w 60' cieszko bedzie rozwazam powaznie zagranie czystego C

Nashvile +Buffalo+ Boston OT+SH tutaj widzial bym wygrane tych druzyn.predators ostatnio ostro pogonili miski z bostonu mam nadzieje ze amunicji im wystarczy na Laviny i pewna wygrana .Buffalo raczej nie powinno miec problemow z wyspiarzami jak zagraja tak jak ze stolecznymi w 1 tercji to wygrana izzzzi :).Boston rozpedzony chlopaki juz sporo ugrali na klonowych lisciach a dzisiaj pewnie kolejne 2 punkty na kanadyjczykach ktorzy dosc mocno oslabieni .

Ottawa-Atlanta - powinno sie dziac w tym spootkaniu i to duzo wygrana senatorow w 60' jedna bramka lub po OT.

Pozdro. oczywiscie wszystkiego nie gram \:\)
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 01/01/2007 19:51

Buffalo - NY Islanders UNDER 6,5
Bardzo wysoko ustawiona linia. Obydwie drużyny posiadają wystarczająco dobrych bramkarzy bo wynik był dużo niższy niż 6 bramek. Dla gospodarzy bronił będzie Ryan Miller (2.60 GAA z jednym SO), który w ostatnich dwóch meczach obronił aż 58 z 60 strzałów. Dla gośći bronił będzie Rick DiPietro (2.60 GAA, z czterema SO), który ostatni jest w znakomitej dyspozycji i dzisiaj także nie powinien zawieść. Obydwa zespoły spotkały się już w tym sezonie, w Nowy Jorku lepsi byli goście zwyciężając 0:3. Dzisiaj także nie powinniśmy zobaczyć wielu bramek, szczególnie podkreślam tutaj dosyć wysoką linię jaką bukmacherzy wystawili na to spotkanie - myślę, że grzechem byłoby tego nie wykorzystać.
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 01/01/2007 19:53

witam fanów nhl w 2007
na dzisiaj ryzykne ottawkę lub colorado
za pierwszą drużynką sentyment - a , że 1 zakład w nowym roku to można na ulubioną postawić , może się odpłaci a za lawinami przełamka serii porażek - są już 3 a jak na nich to już dużo tym bardzie , że kurs wyśmienity ok 3,6
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 01/01/2007 23:44

witam

dzisiaj szybko szybko bo meczyk za pół godzinki a trzeba jeszcze pokrązyć za jakimś nocnym \:D

progresja na zwycięstwo Klonowych Liści.
01.01. Boston
04.01. @Boston
06.01. Buffalo
09.01. Carolina

-przegrali już 5 z 6-ciu ostatnich meczy
-ostatnie 4 spotkania z Bostonem to porazki (więc kiedyś muszą ich pokonać)
-nie przegrali jeszcze 4 gier z rzędu na własnym lodzie i licze że tak już pozostanie

kursy będą duże na każdym poziomie więc gram to z OT i SO
Toronto 1.80 (OT + SO)
poziom pierwszy, max 4


--------------------------------
Scored by number 22 Daniel Sedin !!! The assist by number 3 Kevin Bieksa !!! and by number 33 Henrik Sedin !!!
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 06:41


Wyniki meczów z nocy :


Washington Capitals - Phoenix Coyotes 2-3 FT

Nashville Predators - Colorado Avalanche 3-5 FT

Ottawa Senators - Atalnta Trashers 2-3 OT

Buffalo Sabres - NY Islanders 3-1 FT

Toronto Maple Leafs - Boston Bruins 5-1 FT



Mecze dzisiejsze :


01:30 Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
01:30 NJ Devils - NY Rangers
01:30 NY Islanders - Philadelphia Flyers
01:30 Pittsburgh Penguins - Carolina Hurricanes
01:30 Detroit Red Wings - Anaheim Ducks
02:00 St.Louis Blues - Chicago Blackhawks
02:00 Minnesota Wild - Atlanta Trashers
03:00 Calgary Flames - Vancouver Canucks
03:00 Edmonton Oilers - Florida Panthers



Pzdr
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 09:38

Originally Posted By: Brudas

Toronto 1.80 (OT + SO)


świetny mecz !
wszelki dalszy komentarz zbędny. wynik broni sie sam \:\)

pozdrawiam

Posted by: tiktak

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 10:15

Witam wszystkich w tym roku i życzę powodzenia

to jest mój pierwszy post na tym forum choć jestem tu obecny od jakiegoś czasu. Korzystam z waszych podpowiedzi i sugestii i za to wam dziękuję,
kierując się waszymi typami postawiłem na 1000-ną wygraną edmonton
no i lipa od 4 meczy ale dzisiejszej nocy wieże ze to osiągną więc stawiam Edmonton 1 po 1,93 w betfair za 20j i drugi typ tez gram z "wami" loos Philadelphia z NY Islanders trzecie podejście po 1,8 za 16j
ps
jeszcze raz powodzenia no i tego remis rekinów \:\) w rundzie zasadniczej \:D
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 10:44

witam

Zastanawiam sie nad rozpoczeciem poszukiwan zwyciestwa DUCKS

najblizsze mecze:

02.01 @red wings
05.01 blue jackets
07.01 red wings

Pomimo iz Ducks graja bez kilku podstawowych zawodnikow (Chris Pronger, Todd Marchant, Francois Beauchemin, Ilya Bryzgalov, Jean-Sebastien Giguere)powinni cos wygrac. Na dzisiaj bardzo zachecajacy kurs 3,30 - mysle ze warto...

jako ze jestem "nowym czlowiekiem" czekam na Wasze opinie czy taka takyka ma szanse powodzenia...??:)))
Posted by: Ramzes

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 12:38

Teoretycznie jak najbardziej ma szanse. Ale praktycznie może się zdarzyć taki wyskok jak na przykład obecnie SLB (zachciało im się nagle porumakować) i leżysz. Dzisiaj mam 7 poziom na ich porażkę i niestety jest to poziom ostatni \:\(
Jak nie przegrają to robię przerwę.
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 13:55

NO tak SLB niezły numer odwaliło..sam ich chciałem grać jak mieli 2 zwycięstwa, całe szczęście wybrałem progresje Rangers na zwycięstwo (które po 6 porażkach) wreszcie wygrało, a ja miałem pełno w gaciach. 6 zwycięstw to bardzo dużo na ten team, a teraz mają przeciętne Chicago...nie zazdroszcze ci!
Posted by: waldi561

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 *DELETED* - 02/01/2007 15:12

Post deleted by lupus
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 20:51

Czemu piszesz swoje stawki i wygrane dopiero po fakcie???! Pisz przed to będziesz wiarygodny :/
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 21:01

Originally Posted By: Tommy Lee
Czemu piszesz swoje stawki i wygrane dopiero po fakcie???! Pisz przed to będziesz wiarygodny :/

Po fakcie latwiej ulozyc zwycieski kupon \:\) napisac to mozna wiele .tak gra takie wspaniale DOGi i tak wspaniale mu wchodza to prosze wklej chociaz 3 kuponik ze zwycieskimi dogami .
Pozdro.
jak juz to pisz naprawde typy przed meczami ,a nie robisz balagan po fakcie z nic niewnoszacymi postami.Przed kim sie chwalisz ze bygrales pare groszy?
Posted by: gabkik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 21:11

Na dziś dalej konsekwentnie gram na WIN Oilers tak samo Anaheim i na LOSE Philadelphia. Edmonton 3 porażki z rzędu i dzisiaj na przełamanie Anaheim kończy tournee wyjazdowe przeciwnik trudny (Detroit) lecz po 2 porażkach z rzędu myśle ze w tym meczu będzie pełna mobilizacja a Philadelfia już swoje punkty zdobyła az nadto na wyjazdach czas coś przegrac.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 21:16

Calgary - Vancouver UNDER 5
Obydwie drużyny notują ostatni overowe wyniki - myślę, że ta passa nie potrwa długo. Obydwie ekipy mają znakomitych bramkarzy. Dla gospodarzy bronił będzie dziś - jak zwykle - Mika Kiprusoff (2.35 GAA, 4 SO). Bramki gości strzegł będzie Roberto Luongo (2.50 GAA, 2 SO). Nie wierze, że tak rewelacyjni bramkarze notować będą kolejne słabsze występy, nie wierze też w cudowne odblokowanie napastników obydwu ekip, to że udało im się strzelić ostatnio sporo bramek upatruje w słabszej dyspozycji defensywy gospodarzy. Dzisiaj zagram na under - myślę, że po takim kursie warto zaryzykować (1.99 pinnacle).
Posted by: MIDA$

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 21:21

prosze was o opinie na 2 kuponach oddzielnych pozostalo mi po jednym zdarzeniu i tak
kupon 1 : za 400pln do wziecia 2300 pln pozostalo edmonton 1x
kupon 2 : za 300pln do wziecia 1800 pln pozostało calgary 1x
czy jest sens to kontrowac? czy moze kontrujac zmniejszę swoją wygraną ? nie jestem wielkim znawcą NHL i dlatego prosze o jakies sugestie.
pozdrawiam
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 21:26

jak dla mnie Mida$ powinno spokojnie wejdzie .Powodzenia
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 22:12

Originally Posted By: VOLODYA
Calgary - Vancouver UNDER 5
Obydwie drużyny notują ostatni overowe wyniki - myślę, że ta passa nie potrwa długo. Obydwie ekipy mają znakomitych bramkarzy. Dla gospodarzy bronił będzie dziś - jak zwykle - Mika Kiprusoff (2.35 GAA, 4 SO). Bramki gości strzegł będzie Roberto Luongo (2.50 GAA, 2 SO). Nie wierze, że tak rewelacyjni bramkarze notować będą kolejne słabsze występy, nie wierze też w cudowne odblokowanie napastników obydwu ekip, to że udało im się strzelić ostatnio sporo bramek upatruje w słabszej dyspozycji defensywy gospodarzy. Dzisiaj zagram na under - myślę, że po takim kursie warto zaryzykować (1.99 pinnacle).

chodziło oczywiście o przeciwników \:\)

Mida$ no nie wiem - ja tam też znawcą nie jestem, ale ja bym skontrował przynajmiej Edmonton - chodź w obydwu przypadkach zdaje mi się, że może być różnie - ale oczywiście mogę się mylić ;-)

pozdrawiam
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 23:01

Z Edmonton jest ten problem że na razie wygrali 999 meczów w NHL...i wszyscy podnoszą ciśnienie i presje na zawodnikach, by to już ten teraz mecz wygrali...no i przegrali 3 takie mecze w kiepskim stylu, teraz jest 4 szansa na 1000 wygraną, kiedyś przecież muszą :)!

Co do Calgary to niedawno (chyba tydz temu) 2 mecze tych drużyn skończyły się zwycięstwami Vancouver który nie był faworytem.
Myślę że to dobre że Calgary przegrało te 2 mecze, bo teraz się max. zmobilizuje.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/01/2007 23:53

Witam!
W Nowy Rok z nowymi nadziejami...

NYI-Philadelphia over 6 2.15 3j. B&W
Nieloty jakby się ostatnio rozstrzelały a Isles w ostatnich trzech meczach tylko jedna bramka. Dziś po prostu liczę na overa.

Detroit-Anaheim under 6 1.70 3j. B&W
Wg mnie powinien to być zacięty mecz z małą ilością goli

St.Louis- Chicago 2 (OT+SH) 2.00 4j. B&W
Edmonton - Florida 1 1.90 5j. B&W
Edmonton (-1,5) - Florida 1 2.90 3j. B&W

Ostatnio: 2-2 (-2,20j.)
Stan: 201W-250L-5 (+62,70j.)

Pozdr
Posted by: Mieszko

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 03/01/2007 00:18

Witam,

Według mnie najpewniejszym meczem na dziś jest Detroit-Anaheim 1 1,85 - expekt.
Gospodarze w dobrej formie w przeciwieństwie do gości którzy przegrali dwa ostatnie spotkania. W bramce gospodarzy niezawodny Hasek , po drugiej stronie młodziutki 21latek Wall. Kaczory straciły też w ostatnim spotkaniu drugiego najlepiej punktującego zawodnika Prongera. Wsztystko wskazuje na łatwe zwycięstwo gospodarzy...
Pozdro
Posted by: Valverde

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 03/01/2007 00:25

Edmonton - Florida
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 2.85

W Edmonton czekają na tysieczną wygraną w NHL. Jednak owo zadanie tak stremowało hokeistów "Nafciarzy", że ci cztery ostatnie mecze przegrali. Dzisiaj liczę na przełamanie gospodarzy.
Mecz gram z handicapem głównie dlatego, że na 9 z 11 domowych wygranych Edmonton kończyło się różnicą minimum dwóch bramek, a jeśli już się przejechać to lepiej po kursie znacznie powyżej 2.
Posted by: Mieszko

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 03/01/2007 00:47

No pięknie na dodatek pożegnanie Yzermana ;\)
Gruuubo na Detroit !!!
Czuje że zmiotą kaczorki ;\)
Posted by: waldi561

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 03/01/2007 06:54

Ludzie kombinuja kto z kim wygra a mowilem zeby zagrac same 2 i wystarczy ze 3 dwojki wejda i juz bedzie zysk. Weszly 4 dwojki i 36% zysku na czysto bez myslenia. I poco mam wam wklejac kupony jak wystarczyc przeanalizowac to co wam podaje od kilku kolejek. Pozdrawiam kumatych

Skoncz z podawniaem typow po fakcie
Posted by: Ramzes

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 03/01/2007 08:50

No i Chicago uratowało mi tyłek, chociaż po 2 tercjach marnie to wyglądało. Dzisiaj kontynuacja 3 progresji (na szczęście jeszcze nie te poziomy co SLB) na porażki: Ottawy (mają serię 5 meczy bez L co im się w sezonie jeszcze nie zdarzyło), Vancouver (również rekordowa seria 4 sukcesów) i Columbus.
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 03/01/2007 09:49

Philadelphia dalej zaskakuje! W Islanders zapowiada się passa porażek bo teraz mają 3 ciężkie wyjazdy. W ub sezonie mieli serię 9 meczów bez zwycięstwa, ciekawe czy w tym będą się z tym wynikiem ścigać ?!

Flayers będę grał progresje na ich porażkę, mam nadzieję że nie będą kopią Nutek" \:\) Dla mnie to najsłabszy team w lidze, i te 3 zwycięstwa z rzędu to i tak za dużo.

Co do kolejnej nocki to bardzo prawdopodobna jest porażka Vancouver. Po pierwsze grali wczoraj bardzo ciężki mecz z Calgary w którym było mnóstwo walki i kar, będą więc na zmęczeniu. Po drugie seria 5 zwycięstw z rzędu nie zdarzyła im się jeszcze w tym sezonie i myślę że nie zdarzy.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 03/01/2007 19:36

Vancouver - Dallas UNDER 5
Dla gospodarzy, po dobrym występie przeciwko Calgary w dniu wczorajszym (Canucks wygrali 3:2), w bramce ponownie stanąć powinien Roberto Luongo (2.49 GAA, 2 SO). Dla gości bronił będzie ponownie rewelacyjny Marty Turco (2.23 GAA, 4 SO) - Marty zaliczył ostatnio słabsze spotkanie i został zmieniony przez Smitha - tymbardziej ma dzisiaj sporo do udowodnienia i oczekuje od niego solidnego występu. Obydwie ekipy spotkały się w tym sezonie dwukrotnie, za każdym razem wygrywali gospodarze 2:1. Dzisiaj sądze, że także są spore szanse na mniej niż 5 bramek i tak też zdecydowałem się zagrać.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 03/01/2007 22:11

Witam!
Dziś tylko 3 mecze i ja zagrałem tak:

LAK-Columbus over 6 1.95 3j. B&W
LAK-Columbus 2 (OT+SH) 2.10 2j. B&W
Vancouver-Dallas under 5 1.91 2j. B&W
Ottawa-Buffalo over 6 1.87 15j. B&W

Co do Ottawy to poluję na ich overa już od kilku spotkań więc stawka "powiększona"(coś w rodzaju małej progresyjki...).Z Buffalo może dziś być naprawdę "bramkostrzelny" mecz...
Co do undera w Vancouver to zgadzam się z naszym "wschodnim typerem", bo wg mnie to on powoli wyrasta nam na typera "underów".Miejmy nadzieję , że i tym razem się nie pomyli. Pozostałe dwa typy to moje "kombinacje"-rano zobaczmy na ile trafne...

Wczoraj: 4-1 (+13,30j.)
Stan:205W-251L-5 (+76,00j.)

Pozdr
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 04/01/2007 09:40

Dzisiejszej nocki Roberto Luongo obronił 39 z 40 strzałów Dallas! Chyba złapał facet formę, bo dzięki niemu Vancouver śrubuje mecze bez porażki. A byłem pewien że Dallas sobie poradzi... Jutro mamy cały zestaw ciekawych gier więc siadam i myśle:)
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 04/01/2007 15:30

Witam!
Wczoraj wreszcie over Ottawy po bodajże czterech kolejkach. I chociaż I-sza tercja była bezbramkowa, to później się obydwie ekipy rozstrzelały. Na dziś podobnie jak wczoraj stawiam na wyższą stawkę na over NYR, którzy nie mogą uzyskać overa od czterech spokań.

Zestaw na dziś:

NYR-Philadelphiaover 6 1.83 8j. B&W
Carolina- Phoenix 1 1.85 3j. B&W
Washington-Montrealover 61.87 4j. B&W

Wczoraj: 2-2 (+9,87j.)
Stan:207W-253L-5 (+85,87j.)

Pozdr
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 04/01/2007 17:28

Witam
Ostatnio ilość typów na forum jest coraz mniejsza, więc postanowiłem też coś umieszczać.

Calgary Flames - Florida Panthers 1 1.75 Betson

W bramce Florydy zagra Alex Auld zamiast skutecznego ostatnio Belfura. Dodatkowo Calgary dwóch meczów u siebie nie powinno przegrać.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 04/01/2007 20:26

Edmonton - Dallas UNDER 5
Bramki gospodarzy strzegł będzie Dwayne Roloson (2,71 GAA, 3 SO). Dla gości bronił będzie dziś zapewne Marty Turco (2.19 GAA, 4 SO). Obydwaj bramkarze w doskonałej formie - bez wątpienia światowa czołówka. Ekipy Oilers i Stars zmierzyły się w tym sezonie już trzykrotnie (2:3, 2:0, 2:3). Obydwie ekipy grają przeciwko sobie ostrożnie i są bardzo silne defensywnie. Dodatkowo ofensywa Gwiazd osłabiona brakiem Modano, Lindrosa i Otta. Sądze, że są spore szanse, iż zobaczymy tutaj mniej niż 5 bramek i tak właśnie zdecydowałem się zagrać.
Posted by: gabkik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 04/01/2007 20:27

Witam wszystkich!

Na dzisiaj: Po raz kolejny na porazke Philadelphi dodatkowo rekiny po 2 overach zaczne polowanie na under z ich udziałem i do tego zaczne grac na zwycięstwo huraganów.
Posted by: Mieszko

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 04/01/2007 21:12

Witam,

To ja też coś zarzucę na dzisiaj...
Proponuje win Rangersów po niezłym kursie 1,7 (Expekt).
Poprostu nie wierze w czwarty win Philadelphi na wyjeździe...
Dzisiaj zagrają bez znów kontuzjowanego Forsberga...
No i liczę że Jagr coś ustrzeli...jak się nie myle to 6 meczy bez bramki Jaro, więc czas najwyższy...
W tym sezonie grali 3 razy i co dziwne New York wygrał dwa mecze na wyjeździe (raz po karnych), a u siebie porażka.
Czas na rewanż..., podkreśle teź dobrą ostatnio forme bramkarza Lundqvista..

Pozdro
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 04/01/2007 21:55

Ja również gram porażkę Philadelphi w progresji, jak wygrają 4 mecz z rzędu na wyjeździe to będzie coś co udaje się nielicznym w tej lidze. Czas by Jaromir Jagr się przełamał i zdobył kilka pk. bo Crosby mu odjechał w punktach i to bardzo.
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 00:43

witam

Czas już zapolować na zwycięstwo Calgary Flames przed własną publicznością (ostatnio upokorzeni przez żarłoczne Orki )

Do meczu z Vancouver bilans Płomieni w domu wynosił 14-4-0 (bardzo bardzo mocno). Wyjazd - 5-10-4 (słabiutko).
Jakie są więc szanse aby tak domowa drużyna przegrała nagle 4 mecze z rzędu na własnych śmieciach? malutkie...

01.04. Florida (najprościej mówiąc, trzeba na początku porzucać Panterami troche po bandach- ale czysto - i zagrać mecz obroną. jesli bedzie dużo kar i goli, może być wtopa \:\( )
01.06. Dallas (kontuzje: Ott, Modano, Lindros, Morrow - teoretycznie najłatwiejsze spotkanie)
01.09. Minnesota (to dopiero przyszły tydzień :o)

Calgary 1.75 (60 min)
poziom pierwszy, max 3 (chyba)

Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 08:07

Witam ponownie
Tak się dziś zastanawiałem że San Jose ma właśnie 40 meczów bez X!
Chciałem zacząć grać na ich X jak mieli 32 mecze bez...teraz bym sikał w majtki..
Reasumując, wyleczyłem się z gry na X w hokeju.

Dzisiejszej nocki wreszcie Washington się przełamał, i to z Canadiens...apropo tej 2 drużyny to gra ona teraz 3 mecze z rzędu u siebie:

6.01 - Rangers
7.01 - Devils
9.01 - Thrashers

Myślę więc że warto zagrać progresje na zwycięstwo Canadiens. Kursy może nie będą powalające ale wg mnie darzenie jest pewne. Montreal u siebie gra bardzo dobrze (bilans 13-4-3).
Posted by: slogan

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 08:15

z dzisiejszych meczy bardzo apetycznie wygląda kurs na Columbus, tylko czy kaczory przegrają czwarty mecz z rzędu? w Expekt dają 4,85 Co o tym sądzicie?
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 08:17

hehe ale wyniki kurde 6 pieknych overkow \:\) chyba trzeba zaczac grac na ilosc goli :D.Wczoraj to byla uczta dla kibicow ito jaka \:\)
Posted by: alves

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 08:31

Originally Posted By: slogan
z dzisiejszych meczy bardzo apetycznie wygląda kurs na Columbus, tylko czy kaczory przegrają czwarty mecz z rzędu? w Expekt dają 4,85 Co o tym sądzicie?

watpie przeciez wkoncu musza wygrac dodatkowy atut to wlasne lodowisko
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 08:49

A ma ktoś info o kontuzjowanych zawodnikach w Anaheim?
Czy ktoś wracado składu?
3 porażki tej drużynie się jeszcze nie zdarzyły w tym sezonie (Canadiens 2 najwyżej!). Columbus to bardziej niż przeciętna drużyna.
Posted by: gabkik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 09:28

Originally Posted By: slogan
z dzisiejszych meczy bardzo apetycznie wygląda kurs na Columbus, tylko czy kaczory przegrają czwarty mecz z rzędu? w Expekt dają 4,85 Co o tym sądzicie?


Ja sadze że zagram na win Anaheim bo mam ich w progresji od 3 przegranych wyjazdowych i sadze ze to nie przypadek że są w czole tabeli teraz musza to udowodnić
Posted by: viali

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 13:55

A czego sie spodziewales?
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 15:02

Witam
Dziś po wczorajszym horrorze w Calgary zagram średnio na Bufflo. Wczoraj dziwne mecze w San Jose i Bostonie to dzisiaj powinno być normalnie. Trochę niepokoi mnie, że przewidywany jest do bramki Bufflo Martin Biron. Ale mimo porażki z nieprzewidywalną Ottawą Sabres w strasznym gazie.
Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins 1.7 Betson.
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 17:07

Originally Posted By: Brudas
)

Calgary 1.75 (60 min) \:\(

\:o
Płomienie przez pierwsze 2 tercje realizowały plan taktyczny jaki im nakreśliłem niemal w stu procentach (2-1). Widząc to pomyślałem że moge ich już tak zostawić. Poszedłem spać i prosze jaki psikus- bo gdy kota nie ma, myszy harcują \:o
Czułem że tak bedzie jeśli poluzują za bradzo.
Teraz Dallas i Minnesota- czyli jest szansa na zakończenie progresji.
Mam niby środki na jeden poziom więcej ale z Edmonton byłby już niezły Hardcore.
Ogólnie nie lubie grać zwycięstw w 60 minutach. Jesli wystawią gdzieś z 1.60 (including ot) bede bardziej spokojny.

Originally Posted By: Tommy Lee
A ma ktoś info o kontuzjowanych zawodnikach w Anaheim?
Czy ktoś wracado składu?
3 porażki tej drużynie się jeszcze nie zdarzyły w tym sezonie (Canadiens 2 najwyżej!). Columbus to bardziej niż przeciętna drużyna.

kontuzjowani:
Pronger- nie zagra
Beauchemin- nie zagra
Marchant- wznowił treningi ale dzisiaj nie zagra
Giguere- wznawia powoli rozruch więc dzisiaj też nie wystapi (chciałby wrócić przed meczem gwiazd)

Ze spraw klubowych jeszcze:
Obrońca Ric Jackman pozyskany z Florydy za wybór w drafcie-
przez co inny obrońca- Aaron Rome odesłany do Portland.
Juz w poprzednim meczu do bramki Kaczek wrócił Ilya Bryzgalov. 21-letni bramkarz Michael Wall odesłany do POrtland. Zmiennikiem Bryza - Sebastien Caron.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 20:21

Witam!
Wczorajszy dzień kompletnie nie udany.szkoda,że nie zagrałem więcej spotkań, bo na kilka wczorajszych "dogów" miałem ochotę...

Na dziś poszło:
Chicago-Nashville 2 2.15 2j. B&W
Chicago-Nashville (-1,5) 2 3.10 B&W
Chicago-Nashville 2 (OT+SH)1.73 5j. B&W
Nashville powinno być wypoczęte, Chicago trzeci mecz w ciągu czterech dni.Zagrałem zwycięstwo gości we wszystkich możliwych opcjach, bo wg mnie są dziś murowanym faworytem. Do tego prawdopodobnie w Chicago odpocczywał będzie Khabibulin...

Atlanta-Phoenix 1 1.75 5j. B&W
Atlanta-Phoenix over 6 1.91 3j. B&W
Jak dla mnie to drugi dziś pewny mecz w tej kolejce. Drozdy powinny sobie poradzić z Kojotami, chociaż ci ostatni nawet nieźle sobie ostatnio poczynają.

Colorado-TBL 1 1.97 3j. B&W

Wczoraj:0-2-1 (-11,00j.)
Stan: 207W-255L-6 (+74,87j.)

Pozdr
Posted by: 14honor88

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 22:25

Originally Posted By: Ralph

Wczorajszy dzień kompletnie nie udany.szkoda,że nie zagrałem więcej spotkań, bo na kilka wczorajszych "dogów" miałem ochotę...

Colorado-TBL 1 1.97 3j. B&W


Jakieś argumenty? Z tego co wyczytałem to w Colorado Avalanche szpital . Kurs na TBL 3,30 warty ryzyka.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 22:41

Colorado dwa ostatnie mecze u siebie przegrało -- z Dallas i St.Louis. Jak dla mnie to trzecia porażka z rzędu na własnym lodzie raczej w grę nie wchodzi...Ostatnio pokonali nie byle kogo, bo samych "wieśniaków".Tampa trzeci mecz w cztery dni.Możesz grać na Tampę, to Twój wybór ale ja daję dziś większe szanse Lawinom...
Posted by: 14honor88

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 23:22

Grasz ten typ czy tylko dajesz szanse ?
Posted by: Mieszko

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 05/01/2007 23:46

Witam,

Ja na dzisiaj proponuje Vancouver 1 po kursie 2.05 (Expekt).

Ostatnie dwa mecze gospodarze nie potrafili wygrać w 60min.
Myśle że dzisiaj czas najwyższy. Bracia Sedin powinni coś ustrzelić a jak zwykle w bramce rewelacyjny Luongo.
Wczorajszy mecz sporo sił kosztował nafciarzy i to może mieć spory wpływ na wynik spotkania, kurs moim zdaniem warty ryzyka...

Pozdro
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/01/2007 00:16

Chicago - Nashville UNDER 5,5
Dla gospodarzy bronił będzie rewelacyjny Rosjanin Nikolai Khabibulin (2.40 GAA). Dla gości pomiędzy słupkami stanie Chris Mason (2.35 GAA, 4 SO), który spisuje się ostanio wprost niesamowicie i należy do najlepiej grających bramkarzy w tym sezonie. Obydwaj bramkarza w rewelacyjnej formie, obydwie drużyny grają defensywnie, nie sądze żebyśmy zobaczyli tutaj więcej niż 5 bramek i tak też zdecydowałem się zagrać.
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/01/2007 09:25

kolejna noc zakonczona kompletna klapa...cos nam sie NHL zmienila ostatnio..poza tym mysle ze nalezy teraz uwazac na czolowe zespoly ligi,bo mamy juzpolmetek sezonu zasadniczago ii zawodnicy sa juz napewno troche zmeczeni oraz,jak w przypadku Anaheim,kluczowa role odrywaja absencje w zespole...Ale nie poddajemy sie i walczymy dalej ;\)
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/01/2007 15:06

Witam
Zgadzam sie Nhl zaczyna sypać dziwwnymi wynikami.To co przez 2 miesiące zarobiłem juz prawie straciłem.Dziśiaj stawiam na Calgary i Detroit. Calgary ma już dwa mecze nie wygrane w regulaminowym czasie u siebie. Chayba powinni dziś dać radę i pokonąc kilka razy Turco.Ponadto wraca do bramki Flames Kiprusof.

Calgary-Dallas 1 2.2 betson
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/01/2007 17:27

Ciężko idzie, oj ciężko. Obecny sezon faktycznie odbiega trochę od poprzednich, zwłaszcza jeśli chodzi o OT, które jakby trudniej trafić, że nie wspomnę o "kosmicznej serii" Sharksów, która "wykosiła" wielu "forumowiczów" z tego tematu. Półmetek sezonu, to tak krótko mówiąc ostatnie "tarcia" i nastąpi zdecydowany podział na tych, którym z PLAY OFF-ami będzie "po drodze", a komu pod górkę i pod wiatr. Kluby, którym będzie przeszkadzał "zaciśnięty krawat" z powodu ograniczonych możliwości portfela, a pogodzą się z rolą "Kopciuszków" dokonają roszad w składach i wtedy być może liga stanie się bardziej przewidywalna-stabilna, nie pozbawiona oczywiście sensacyjnych rozstrzygnięć.

Los Angeles-Detroit
Czerwone Skrzydła "super ciekawie" rozpoczęli wyjazdowy maraton, przegrywając jak "juniorzy młodsi" w San Jose 9:4. Oprócz dzisiejszego meczu z "Król-ikami", poślizgają się jeszcze na lodzie u Kaczorów, Lawin i Kojotów. To nie będą łatwe mecze, ale czy aby wszystkie Detroit może przegrać? Już 2 razy wygrali z LA, 3:1(wyjazd), 6:2(dom)i to mnie "kapeczkę" martwi, bo Król nawet miłościwy, może być pamiętliwy i "rządny krwi". Ponadto, Rekiny przerwały Detroit ich dobra passę w której zdobywali punkty i zawsze zachodzi ryzyko, że teraz trend może się obrócić w drugą stronę, czyli kilka porażek. Liczę jednak, że tak doświadczony zespół jakim są Skrzydła, nie "załapie doła" i wciąż uważam, że będą się liczyć w walce o tytuł najlepszej ekipy ligi, bo czy to Buffalo, czy to Anahaim, aż tak daleko nie "odjechały", by mogły spać spokojnie.
Typ:2 i Over 6

Calgary-Dallas
Gwiazdy "występują" obecnie w roli "testera" ekip z Northwest Division, grając wszystkie mecze na wyjeździe. Po underowym meczu w Vancouver 2:1OT dla Orek, następny overowy w Edmonton 5:6OT dla Gwiazd i dzisiaj Płomienie. Czwarty dzień-trzeci macz, czy Calgary wykorzysta okazję i "na czysto" ogra Gwiazdy? O powtórkę z 8 listopada ubiegłego roku(3:1) zapewne będzie bardzo trudno, bo analizując wyniki Gwiazd z rywalami z tej Dywizji, widać, że Dallas nie "wali w gacie" przed Colorado(2:3OT, 4:5), Vancouver
(2:1, 2:1OT), Edmonton(2:3, 5:6OT) i Calgary(3:1). W 7 wyjazdowych meczach z tymi ekipami zdobyli 9 pkt, strzelili i stracili po tyle samo goli-łącznie z OT po 20. Gdyby nie wcześniejsze dwie dogrywki, to właśnie na remis byłbym najbardziej skłonny, a tak, cóż, skoro Płomienie "pograły" sobie w "kulki" z Floridą, ratując tyłek w dogrywce, to już dzisiaj o bimbaniu nie może być mowy.
Typ:1
Posted by: gabkik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/01/2007 17:54

krótko na dzisiaj gram Carolina - N.Y. Islanders oraz San Jose - Columbus unger 5,5
Posted by: Ramzes

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/01/2007 17:55

No cóż dla mnie ten sezon na razie się zakończył. Wczoraj miałem ostatni stopień progresji na porażkę Kojotów i do tej pory nie mogę uwierzyć jak Atlanta tego nie wygrała. Mieć 4-1 na początku 3 tercji z jedną z gorszych ekip ligi i wjebać to trzeba mieć talent.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/01/2007 17:57

Ottawa Senators - New Jersey Devils UNDER 5,5
Dla gospodarzy bronił będzie Ray Emery (2.48 GAA, 3 SO). Dla gośc Martin Brodeur (2.13, 6 SO). Brodeur to wg mnie najlepszy obecnie bramkarz w NHL, jest po prostu niesamowity. Emery w ostatnim czasie także prezentuje bardzo wysoką formę. Diabły na wyjeździe grają bardzo defensywnie - taki mają styl i nie lubią atakować, cały mecz się bronią czekając tylko na kontry. Nie wydaje mi się żeby w tym spotkaniu padło więcej niż 5 bramek.
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/01/2007 19:56

witam

Kontynuacja progresji na zwycięstwo Flames.
Kurs z wliczoną dogrywką-karnymi bardzo wysoki.
Nie może to jednak w żaden sposób dziwić skoro Płomienie wystąpią bez swojej największej gwiazdy, człowieka będącego ikoną drużyny.
Z powodu kontuzji kolana, kapitan Calgary- Jarome Iginla nie zagra conajmniej tydzień.

Nie ma co ukrywac, informacja ta troche mnie martwi.
Jeśli przegrają a do tego zagrają słabo - najprawdopodobniej zamkne progresje po dwóch wtopach.
Iginla to człowiek na którym opiera sie cały zespól i glupotą może okazać się brnięcie dalej.

Jedyne pocieszenie upatruje w tym że Dallas też bez czołowych graczy a do bramki Płomieni wraca (prawdopodobnie najlepszy bramkarz swiata) Miikka Kiprusoff. Wielcy mają z reguły wielkie powroty. ;\)

Calgary 1.80 (Ot+SO)
poziom drugi, co bedzie dalej nie wiem...

pozdrawiam

--------------------------
dziś nad ranem znów można było wysłuchać magicznego:
Scored by number 22 Daniel Sedin !!! The assist by number 3 Kevin Bieksa !!! and by number 33 Henrik Sedin !!!
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/01/2007 21:20

Widzę że każdy ma swojego najlepszego bramkarza świata ;\) Dla mnie najlepszy jest wciąż Hasek !

Co do dzisiejszej nocy to dostałem niezłe baty: grałem Anaheim, Buffalo i porażkę Vancouver...Anaheim najbardziej mnie rozczarowało 4 porażka z rzędu takiego zespołu, kontuzje nie usprawiedliwiają 4 porażek z rzędu. Orki już mnie wkurzają bardzo bardzo bardzo, a teraz słabiutkie Pantery przeciwko nim..eh może ta nocka będzie lepsza ... oby
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/01/2007 22:09

Kurde przegapiłem mecz Philadelphii :/ Chciałem zagrać progresje na ich porażkę, a tu już mecz rozegrany...eh to 4-3 dla Bostonu
Trudny mecz do dla mnie to Carolina - Islanders. Pierwsi 3 x lost, drudzy 5 x lost. Mam w progresji Caroline, a Islanders grają coraz lepiej, no i kiedyś muszą wygrać...mam nadzieje że następnym razem ;\)
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 00:12

Calgary - Dallas UNDER 5
Dla gospodarzy w bramce ponownie wystąpi Fin Mika Kiprusoff (2.37, 4 SO). Dla gości bronił dziś będzie Marty Turco (2.19 GAA, 4 SO). Obydwu Panów nie trzeba przedstawiać - ligowa czołówka. W pełni ufam obydwu i naprawdę żadko mnie zawodzą. Dodatkowo gospodarze bez lidera zespołu i najlepszego strzelca Jarome Iginli (23 gole i 30 asyst). Dla gości w dalszym ciągu nie zagrają Modano, Lindros, Ott i Morrow. Obydwie drużyny grają solidnie w lini defensywnej i mają doskonałych bramkarzy w świetnej formie - cóż innego grać tu jeśli nie under? Powodzenia.
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 07:55

Wreszcie super nocka...po koszmarnej wczorajszej dziś dla mnie rewelacja. Buffalo i Carolina wygrały wreszcie, i skończyły mi progresje. Calgary też. \:\)

Dziś w nocy znowu duża dawka meczów. Ja postawie na pewno na porażkę Kojotów!. Mimo że Chicago przegrało w kiepskim stylu wczoraj z Neshvile, to argumentem dla mnie jest 5 kolejnych zwycięstw Phoenix! Wcześniej najdłuższa ich passa to 3 WIN, teraz mają 5! Myślę że w najbliższych 2 meczach ta passa się skończy.
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 11:06

Originally Posted By: Brudas

Jedyne pocieszenie upatruje w tym że Dallas też bez czołowych graczy a do bramki Płomieni wraca (prawdopodobnie najlepszy bramkarz swiata) Miikka Kiprusoff. Wielcy mają z reguły wielkie powroty. ;\)

Calgary 1.80 (Ot+SO)


Miikka, Miikka i jeszcze raz Kiprusoff !!!
Wspaniale zagrał fiński bramkarz. Mecz cały czas na styku i dopiero 2 minuty 17 sekund przed końcem trzeciej tercji bramka na 3-2. Potem jeszcze formalność- empty neter Tanguaya (cios dla tych co grali under).

Nie wiem czy Calgary pędzi teraz bez maszynisty i czy w związku z tym wokolei sie w najbliższym czasie, ale ciesze sie, że ja tym pociągiem nigdzie już jechać nie musze.

pozdrawiam

Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 11:35

Witam!
Wczorajszą noc odpuściłem i może nawet lepiej, bo nie miałem twórczej weny. Dziś tylko to:

Chicago-Phoenix 1 (OT+SH) 1.91 4j. B&W
Chicago-Phoenix under 5,5 1.91 3j. B&W
Co do zwycięzcy to upatruje w nim drużynę gospodarzy. Dwie ostatnie przegrane na własnym lodzie, w tym z Nashville prawie pogrom. Czas troche powalczyć a tego Jastrzębiom chyba nie można w tym sezonie odmówić. Under dlatego, że widzę tu raczej zacięte spotkanie a i historia pojedynków tych drużyn na lodzie w Chicago także za tą opcją "przemawia"...

Ottawa-Philadelphia over 6 1.95 2j. B&W
Pittsburgh-TBL over 6 1.83 3j. B&W

Ostatnio: 5-1 (+8,69j.)
Stan: 212W-256L-6 (+83,56j.)

Pozdr
Posted by: mirekg

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 12:04

Witam

Nhl jest bardzo specyficzną ligą. Jak dla mnie trzeba zęby na niej zjeść jak Lemex żeby w dłuższym czasie zarabiać. Większość tu osób gra progresje licząc na brak seri win/lose jakiejś drużyny.
Ja za drobne pieniążki testuje na amerykańskich bukach czy kursy na dogi nie są zawyzane narazie po 39 typach wygląda to następująco:

39 typów zagranych na same Dogi w systemie moneyline kazdy po 5 j

zagrano za 195j wygrano 232j zysk 37j yield1=18,97% yield2=15,94%

Podałem 2 typy yieldu gdzie 1 liczony jest zysk tzw od dołu czyli od zainwestowanej kasy a yield 2 jest zuyskiem od góry czyli od wygranej kasy.

Będe to testował na płaskiej stawce 5 j do konca sezonu i zobaczymy czy bulmacherzy przeszacowują kursy na faworytów czy nie. Ja myśle że jak tak to minimalnie więc płakanie że faworyt po kursie 1,95 nie wszedł jest troszke bez sensu bo ten faworyt ma 50% prawdopodobieństwo na wejscie.

Pozdrawiam i życze wygranych oraz remisu SJS \:D
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 12:42

od kiedy przeprowadzasz test ?

jak rozumiem grasz na wszystkie dogi ? czy wybierasz sobie stpotkania ( jezeli tak to w jaki sposób ).
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 13:02

Panowie, moim skromnym zdaniem, osoby mało doświadczonej w NHL (hahahahahaha), proponuję nie używać określenia faworyt i będzie po kłopocie.

Vancouver-Florida
Skusił mnie kurs na ten mecz, bo we wcześniejszych rozważaniach nie zakładałem, że będzie ponad 2,0. Orki punktują od 6 spotkań i wierząc w "spiskową teorię dziejów", teraz powinni lada moment przegrać i to najlepiej z rywalem dużo słabszym i najlepiej z innej Konferencji, aby w wyniku swego braku zaangażowania nie wzmacniać rywali do "8". Florida spełnia wszystkie takie wymagania, aby ograć Vancouver, który czeka jeszcze derbowy mecz z Minnesotą i potem sesja wyjazdowa do:Toronto, Montrealu, Ottawy i Buffalo. Pantery kończą wizytę w Kanadzie i urwały punkt Płomieniom w OT, a w Edmonton dostali lanie 1:4. Czyż Orki, które przewodzą najrówniejszej chyba Dywizji nie sprostają Floridzie? Czyż Orki, które po dogrywkach pokonały u siebie 4:3 Carolinę i 3:2 Washington, maja wystąpić w roli dostarczyciela horrorów własnym kibicom? Ekipy z Southeast Division rozegrały w Northwest Division 14 spotkań z czego 2 mecze wygrał Washington(5:3 z Colorado i 4:2 z Calgary) i Tampa wygrała w Minnesocie 3:2. W dogrywkach przegrały Carolina(z Orkami 4:3), Washington(po 3:2 z Orkami i Dzikusami), oraz wspomniana wcześniej Florida w Calgary 5:4. Wynika z tego, że jednak ekipy z Zachodu w tej fazie rozgrywek lepiej radziły sobie z rywalami ze Wschodu. Zaufam Zachodowi, bo jednak w mojej opinii więcej dobrego płynie z Zachodu niż ze Wschodu, z którego nawet wiatr nie wróży nic dobrego.
Typ:1 Over 5.5
Posted by: mirekg

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 14:02

Witam
Baqu test robie od 02-01-2006 i gram wszystkie dogi.
Będe go prowadził do końca sezonu zasadniczego żeby mieć jakąś próbę większej ilości typów.
Narazie wyniki moim zdaniem są świetne ale poszło za mało meczy.
Pozatym takie perełki jak win columbus u kaczorów pieknie zwiekszają zysk.
Lemex własnie dlatego że w nhl druzyny typowane przez bukmacherów na faworytów przegrywają postanowiłem spróbować sprawdzić jak jest z szacowaniem szans przez buków.
A robie to w jaskini lwa czyli u buków amerykanskich którzy powinni najlepiej szacować kursy wydażeń.
Co do meczu Vancouver-Florida to zgodze się z lemexem ze warto dać 1 pozatym u buków popularnych ze wzgledu na progresje na lose Vancouver kurs moze być naprawdę smakowity.

Pozdrawiam Mirek
Posted by: Zvoni

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 16:09

lepiej późno niż wcale.. mój debiut w tym dziale ;\)

Anaheim Ducks - Detroit Red Wings 1 @2 + under 6 @1.67

Kaczory, mimo, że są liderem Western Conference od kilku spotkań nie grają na poziomie adekwatnym do zajmowanej pozycji. 5 porażek w ostatnich 6 meczach. W ostatnim meczu z Columbus wydawało się już, że zażegnali kryzys, gdy po 2 tercji schodzili z lodowiska prowadząc 2-0. Jednak w ostatnich 20 minutach goście zdemolowali defensywę Kaczek wygrywając 3 tercję aż 4-1 [mimo, że Anaheim prowadziło już 3-0] :shock: Można to oczywiście usprawiedliwiać kontuzjami 2 podstawowych bramkarzy, ale bądź co bądź.. nie przegrywa się wygranego już meczu i to tracąc 3 bramki w odstępie 2,5 minuty.
Dzisiaj we własnej hali podejmują Detroit Red Wings, którzy również mają złą passę.. Porażki 4-6 z San Jose Sharks i 2-4 z LA Kings [obydwie na wyjazdach] nie nastrajają pozytywnie ich kibiców. Na pewno będą zdeterminowani, ale w Anaheim gospodarze radzą sobie wybornie z Detroit. Na ostatnie 8 meczy ulegli im tylko raz.
Ducks w domu 15-3-4, a ich rywale z Detroit na wyjazdach słabo 11-8-2. Goście legitymują się najlepszą obroną w lidze [stracili do tej pory zaledwie 98 bramek, co daje średnią 2,4 bramki na mecz], gospodarze drugi najlepszy atak w lidze [147 bramek i średnia 3,5 bramki na spotkanie]. Myślę, że Selanne i spółka staną na wysokości zadania i wygrają ten mecz. O under 6 bramki jestem spokojny. Taki wynik w konfrontacji między tymi zespołami zdarza się bardzo bardzo rzadko, a w obecnej dyspozycji jest wręcz prawie niemożliwy ;\)
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 17:29

Ottawa - Philaelphia OVER 6
Dla gospodarzy bronił będzie Szwajcar Martin Gerber (3.29 GAA). Dla gości Fin Antero Nittymaki (3.28 GAA). Mamy tutaj dwóch zupełnie przeciętnych bramkarzy, który dosyć często przytrafiają się wpadki. Sens grają przed własną publicznością bardzo ofensywnie i dużo atakują - z jednej strony powinni strzelić kilka bramek - z drugiej zaś jest to spora szansa dla gości na dołożenie kilku trafień, tymbardziej, że tak jak pisałem wcześniej Ottawa nie ma najlepszego bramkarza. Sądze, że w tym spotkaniu padnie więcej niż 6 bramek i tak też zdecydowałem się zagrać.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 17:51

Montreal - New Jersey UNDER 5,5
W bramce gospodarzy stanie dziś Francuz Cristobal Huer (2.45 GAA, 2 SO). Dla gości ponownie bronił będzie niesamowity Martin Brodeur (2.12 GAA, 6 SO). Brodeur wraca do swojej rodzinnej wiadomości - w starciach z Canadiens radzi sobie po prostu fenomenalnie (1.77 GAA w 48 spotkaniach!). Devils i Canadiens w tym sezonie grali ze sobą dwukrotnie, dwa razy padł wynik underowy (1:2, 1:2OT). Obydwie drużyny mają bardzo mocnych bramkarzy i lubią grę defensywną stąd zdecydował się postawić tutaj na undera.
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 18:05

Witam
Montreal-New Jersey 1 2.40
Montreal wczoraj przegrał z Rangersami po nerwowym meczu, w którym wynik do końca sie ważył.Niestety David Aebischer jest bez formy. Dziś ma bronić Huet i w tym upatruje szanse że Montreal wygra. Poza tym stawiam na Detrot w starciu z Anaheim, które z Bryzgalovem w bramce to inny zespól.
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 18:31

Dziś myślę że warto zacząć grać progresje na porażkę Pingwinów. Penguins mają serię 3 zwycięstw z rzędu - wcześniej 5x Lost - 5 x Win i 3x Lost.

Wniosek jest jeden. Pingwiny grają seriami.
Mimo super ataku z Crosbym i Małkinem, mają bardzo przeciętną defensywę, więc przewiduje w najbliższych 2 meczach porażkę, tym bardziej że grają z nieobliczalną Tampą 2 razy z rzędu, raz u siebie raz na wyjeździe.
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 18:47

witam tommego lee śledzisz jeszcze remisy rekinów ?
osobiście najbardziej nie lubię "seryjnych drużyn" - można się szybko wyłożyć - jak miałbym coś wrzucić to progresję na lose dom orek - mają już serię 6 bez wtopy a to jak na nich dużo .
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 19:09

Witam - dawno mnie nie było, chyba z półtora miesiąca, ale postanowiłem zawitać. NHL już w pełnym gazie i zaczyna robić się coraz ciekawiej. Na forum też parę zmian dostrzegam.

Co dzisiaj? Na razie tylko mecze że tak powiem popołudniowe:

Linie na bramki proponwane przez buki (w nawiasie moje własne)

Ottawa-Philadelphia 6 (6,5)
Montreal-NJ Devils 5,5 (5,5)
Chicago-Phoenix 5,5 (4,5)

Typy: (w nawiasie bramkarze)
1. Ottawa-Philadelphia over 6 1,95 Bwin 4/10
(Gerber-Niitymaki)
2. Chicago-Phoenix under 5,5 1,91 Bwin 7/10
(Khabibulin-Joseph/Tellqvist)

Z 1x2 NJ Devils i Philadelphia MoneyLine wydają mi się wartościowe przy tych kursach jakie mamy.

Bilans: 35-25-5 +11,89

Powodzenia
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 19:18

generalnie nie gram zakładów under/over -
ale doradzam koledze grać over - u buków tam gdzie wynik liczy się z dogrywką( 10 bet,gamebookers )
a under tam gdzie bez dogrywki ( bwin , expekt,betgun)
pozdro , życzę wygranych - ta ottawa podoba mi się na dziś
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 20:19

Masz całkowitą rację, pamiętam o tym, ale coś mi nie wchodziła ofera GB jak pisałem ten post. Buki jednak też to uwzględniają i z reguły tam gdzie nie wliczają dogrywki kursy są odpowiednio wyższe/niższe.
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/01/2007 22:44

Z wieczornych: Linie (w nawiasie własne)

Pittsburgh-Tampa Bay 6 (6,5)
Anaheim-Detroit 6 (6,5)
Vancouver-Florida 5,5 (?)

Z reguły nie ruszam meczy między konferencjami

Typy:

1. Pittsburgh-Tampa Bay over 6 1,75 5/10 GB
(Fleury-Holmqvist)
2. Anaheim-Detroit over 6 2,29 5/10 GB
(Bryzgalov-Hasek)

Bilans: 36-26-5 +8,69
Posted by: Marinko

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/01/2007 00:14

[quote=Tommy Lee]Dziś myślę że warto zacząć grać progresje na porażkę Pingwinów.

Zgadzam sie co do progresji tyle, ze na zwyciestwo Pingwinow w jednym ze spotkan z Blyskawicami. Sa w gazie i jedyne czego sie obawiam to remis bo Tampa juz dawno nie grala dogrywki. Polecam wiec podporke X na zwrot lub wygrana Pitsburga po OT/SH.
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/01/2007 03:21

prawie prawie Marinko \:\)
Posted by: gabkik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/01/2007 11:18

No i nareszcie kaczory wygrały po 4 porażkach z rzędu z takim przeciwnikiem jak Detoit zwycięstwo smakuje najlepiej oby tak dalej
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/01/2007 12:19

Witam,dzisiaj tylko jeden mecz Los Angeles-Edmonton..

jakies uwagi i spostrzezenia odnosnie tego meczu??
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/01/2007 15:43

Ten mecz to czysta loteria.Klasyczne poł na pół.Więc stawiam na remis.
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/01/2007 22:25

Powrót po dłuższej przerwie niezbyt udany, ale jedziemy dalej.

Dziś miałem sobie darować bo tylko jeden mecz, ale wg mojego arkusza wygląda dobrze.

Linie na bramki na dzisiejszy mecz (w nawiasie własne)

Los Angeles-Edmonton 6 (5)

Typ:
Los Angeles-Edmonton under 6 (ot) 1,83
(Garon-Roloson)

Przede wszystkim musi wystąpić Garon w LA, ale na to się w sumie zapowiada. Myślę, że linia tak wysoko ustalona z tego powodu, że poprzedni mecz tych drużyn w Kanadzie zakończył się wynikiem 6-4 dla LA. W tym układzie (tj LA u siebie/Edmonton na wyjeździe) to zupełnie inny mecz. Dzisiaj spodziewam się, że mecz zakończy się niską wygraną LA i linią w granicach 4-5 bramek.

Bilans: 36-27-6
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/01/2007 22:27

Stawka 8/10 tak przy okazji.

Bilans: 36-27-9 +3,69

Nie wiem, dlaczego nie można zwyczajnie edytować.

Powodzenia
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/01/2007 10:38

Wyniki z nocy:
Los Angeles - Edmonton 1:2 OT

I zestaw par na dzisiajesza noc:

01:00 Columbus - St. Louis
01:00 Washington - Philadelphia
01:30 Ottawa - Boston
01:30 Tampa Bay - Pittsburgh
01:30 Montreal - Atlanta
01:30 Toronto - Carolina
02:00 Nashville - Anaheim
02:30 Dallas - Phoenix
03:00 Calgary - Minnesota
03:00 Colorado - Detroit
Posted by: Fremen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/01/2007 13:49

kiedy bedzie gralo San Jose sharks??

Czy tak trudno sprawdzic samemu grafik?

http://sports.espn.go.com/nhl/schedule


Posted by: katowiczanin

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/01/2007 15:03

Colorado Avalanche - Detroit Red Wings

Detroit przegrało swoje ostatnie 3 mecze z Anahaim 4:2 z Los Angeles 4:2 i z San Jose 9:4. Myśle że dzisiejszej nocy się przełamią i pokonają Colorado które gra w kratke potrafią nawet przegrać u siebie ze słabiutkim St.Louis kurs na Detroit bardzo ciekawy.

Detroit Red Wings (60') 2.45 Expekt
Posted by: Adam_HKS

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/01/2007 15:11

Dallas - Phoenix 1 ok 1.70
goscie seria 6 wygranych z rzedu to zadziwiajaco duzo w koncu przegrac musza i dzis tak sie raczej stanie druzyna Dallas na wlasnej tafli 13 - 6 ostatnio porazka z Calgary wygrana ze slabiutkim Edmonton i znowu porazka wyjazdowa z Vancover a takze z San Jose mysle ze dzis beda chcieli pokazac przed wlasna publicznoscia ze potrafia wygrywac mecze i odniosa latwe zwyciestwo ...
Posted by: mirekg

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/01/2007 15:51

Witam
Na dzis polecam Dallas-Phoenix
Wiadomo ze Dallas osłabione wiadomo kim w tej ekipie jest Modano
ale po 2,0 kursie w centrebet grzech niezagrac.
Dla mnie kurs tu max 1,85

Pozdrawiam Mirek
Posted by: mirekg

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/01/2007 16:38

Witam ponownie
Detroit po 2,45 w expekcie z colorado również wart gry i to tez zagrałem.

Kolejne dane z testu gry na dogi w amerykańskich bukach
zagrano za 230j wygrano 272,8j zysk 42,8j yield1=18,60% yield2=15,68%
Posted by: Iwan

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/01/2007 17:23

Originally Posted By: mirekg
Witam
Wiadomo ze Dallas osłabione wiadomo kim w tej ekipie jest Modano

...a jest kimś szczególnym? Nie przeceniał bym aż tak tego osłabienia.
Lepsze noty mają : MIKE RIBEIRO, JUSSI JOKINEN, JERE LEHTINEN, BRENDEN MORROW, a grający na tej samej pozycji ERIC LINDROS i JEFF HALPERN też są nieźli. Więc spokojnie. Mie to osłabienie nie przeszkadza. Spokojnie stawiam na Dallas.
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/01/2007 17:49

Witam
Dallas-Phoenix 2 3.40 unibet
Dallas bez Modano to jak Calgary bez Iginly. Dopóki grał on i Lindros Stars grali o niebo lepiej. Phoenix gra od połowy grudnia rewelacyjnie, widać wpływ Gretzkiego. Oni nie mogą odpuszczać meczy bo mieli kiepski początek więc po 6 zwyciestwach nie bedzie odpuszczania.

Montreal Canadiens - Atlanta Thrashers 1 2.30
Już 3 mecze bez win gospodarzy, myśle że dziś dadzą radę.

Colorado-Detroit 2 2.4
Detroit z trzama porażkami na wwyjeżdzie to sytuacja anormalna

NY Rangers-NY Islanders 2 3.10
Wydaje mi się że goście maja patent na Jagra i spółke.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/01/2007 21:20

Witam!
Nie mogę coś od dłuższego czasu przebić się przez pewną granicę zysku ale może ta część sezonu będzie lepsza i forma w typowaniu się ustabilizuje...

Dziś jest trochę spotkań a ja wybrałem następujące:

Columbus-St. Louis 2 (OT+SH) 2.15 2j. Bwin
Szansy gości upatruję tylko w kontuzjach Nash'a, Fedorova i Cartera . Bez nich Kurtki tracą naprawdę bardzo dużo.

Montreal-Atlanta 2 2.15 2j. Bwin
Obie drużyny ostatnio nie najlepiej. Zarówno Montreal jak i Drozdy przegrali swoje trzy ostatnie mecze.Zaryzykowałem na Drozdy bo mają lepszy bilans ostatnich 10-ciu spotkań a Montreal po świetnym grudniu, przechodzi chyba mały kryzys...

Ottawa-Boston 1 1.85 5j. Bwin
Ottawa już 3 razy uległa w tym sezonie Bostonowi, w tym ostatnio u siebie doznając łomotu 2:7 Ja bym zauważył jakiś progres w grze Ottawy ostatnio, bo w ostatnich 6-ciu meczach tylko w jednym nie zdobyli punktów. Jeśli Philadelphia miała by być "papierkiem lakmusowym" w szukaniu faworyta w dzisiejszym meczu, to wyraźnie wychodzi na zwycięstwo Ottawy ( Ottawa wygrała z Philly 6:1 a dzień wcześniej Boston tylko 4:3). Zresztą Boston jakby w dołku więc dam kolejny raz szansę Senatorom \:\)

Colorado-Detroit 2 2.30 3j. Bwin
Ktoś już tu pisal,że Red Wings nie wygrali od trzech spotkań na wyjeździe. Ja też mam nadzieję, że dziś się sprężą \:p

calgary- Minnesota 1 1.90 3j. Bwin
Dallas-Phoenix 2 (OT+SH) 2.35 2j. Bwin
NYR-NYI 2 (OT+SH) 2.40 2j. Bwin

Ostatnio: 1-3 (-8,10j.)
Stan: 213W-259L-6 (+75,46j.)

Pozdr
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/01/2007 22:15

Nashville - Anaheim UNDER 5,5
Do bramki Predatorów wraca po długiej nieobecności Tomas Vokoun. Czech opuścił aż 20 spotkań dlatego sądze, że dzisiaj będzie podwójnie zmobilizowany by zaliczyć dobry występ. A grać to on potrafi... zdecydowanie ligowa czołówka (2.49 GGA, 1 SO). Dla gości, w związku z kontuzją Giguerre, bronił będzie rezerwowy Ilya Bryzgalov - mimo tego, że nie grał wiele w tym sezonie to bardzo solidny bramkarz, zbliżony umiejętnościami do Giugerre. Myślę, że także nie powinien dziś zawieźć. Spodziewam się zaciętego pojedynku, obydwie drużyny powinny skupić się przede wszystkim na defensywie - stąd mój typ: poniżej 5,5 bramek.
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/01/2007 22:24

Originally Posted By: VOLODYA
Nashville - Anaheim UNDER 5,5
bronił będzie rezerwowy Ilya Bryzgalov - mimo tego, że nie grał wiele w tym sezonie to bardzo solidny bramkarz, zbliżony umiejętnościami do Giugerre. Myślę, że także nie powinien dziś zawieźć. Spodziewam się zaciętego pojedynku, obydwie drużyny powinny skupić się przede wszystkim na defensywie - stąd mój typ: poniżej 5,5 bramek.
"

Dla mnie tu będzie over. Po pierwsze Bryzgalov to może Giugerre buty czyścić, i nie zaliczył bym go nawet do pierwszej 20 bramkarzy w NHL! Po drugie blok obronny Anaheim jest bardzo mocno przetrzebiony z Prongerem na czele. Nashville gra bardzo ofensywny hokej.
Posted by: Mieszko

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/01/2007 23:05

Witam,

Ja od dziś zaczynam progres na porażkę Kojotów. Mają niezłą serię która w najbliższych spotkaniach poprostu musi się skończyć...
Pierwsza szansa już dziś w Dallas a poźniej po kolei:

11.01- Detroit
13.01- San Jose
15.01- St.Louis
17.01- Colorado
18.01- San Jose

jak nie dzisiaj to napewno wkrótce polegną \:\)

Pozdroo
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/01/2007 23:07

Dziś spory wybór, ale sytuacja z mojego punktu widzenia nie przedstawia się najkorzystniej.

Linie na bramki (w nawiasie własne) i typy:

1. Washington-Philadelphia 6,5 (6-) under 6,5 (ot) 1,85 GB 3/10
(Kolzig-Esche)
2. Montreal-Atlanta 6 (6) NO BET (Huet-Lehtonen)
3. NY Rangers-NY Islanders 6 (6) NO BET (Lundqvist-Di Pietro)
4. Ottawa-Boston 6 (6+) NO BET (Emery-Thomas)
5. Tampa Bay-Pittsburgh 6 (6) NO BET (Holqvist-Fleury)
6. Toronto-Carolina 6,5 (6- albo 5,5+) under 6,5 (ot) 1,87 GB 5/10
(Raycroft-Ward)
7. Columbus-St.Louis 5,5 (6+) over 5,5 6/10 2,00 GB
(Norrena-Legace)
8. Nashville-Anaheim 5,5 (?)
Mecz z kategorii nie przewidywalnych nawiązując do rozmowy powyżej. Vokoun to z pewnością jeden z najlepszych bramkarzy NHL ja bym go mieścił spokojnie w pierwszej "3", ale w tym sezonie u siebie w Nashville bronił średnio, co w dużej mierze równoważyła bardzo skuteczna gra ofensywna zespołu. Na wyjeździe spisywał się za to bardzo dobrze. Jak będzie grał po kontuzji - trudno stwierdzić. Co do Bryzgalova, też uważam, że jest znacznie słabszy od Giguere'a, ale znów. Na wyjazdach broni statystycznie więcej strzałów od pierwszego (kontuzjowanego obecnie) bramkarza Anaheim.

9. Dallas-Phoenix 5 (4,5) under 5,5 5/10 Expekt
(Turco-Tellqvist)
10. Colorado-Detroit 6 (6-) NO BET (forma Haska nie najlepsza ostatnio, ale wszystko zależy od PP zespołu gospodarzy)
(Budaj-Hasek)
11. Calgary-Minnesota 5 (5+) NO BET
(Kiprusoff-Fernandez)

Z 1x2 polecam Montreal i Calgary

Jeżeli hodzi o Montreal to wygrzebali się oni już z tego co widzę z grypy, która ich dopadła w weekend i teraz mają za rywala zespół, który im powinien bardzo odpowiadać ze względu na bardzo słaby PK. Jedyny problem to słabsza ostatnio forma bardzo dobrze grającego do tej pory Huet. Ale i Atlanta ostatnio nie gra rewelacji z przodu, więć powinno być dobrze.

Drugi mecz to wg mojego arkusza największa jak dzisiaj różnica pomiędzy dwiema ekipami. Są tylko dwa "ale". Calgary się ostatnio nawygrywało, a Minnesota naprzegrywała. A do tego brak Iginli, kluczowego zawodnika Flames. Ale skoro poradzili sobie u siebie z Dallas, to czemu by nie z Minnesotą. Fernandez nie przypomina tego samego bramkarza co z poprzedniego roku czy chociażby z początku sezonu.

Bilans: 37-27-6 +10,33

Powodzenia
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/01/2007 10:47

Wyniki z nocy.
New York Rangers - New York Islanders 3:5
Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins 3:2
Nashville Predators - Anaheim Ducks 5:4 (po dogr.)
Dallas Stars - Phoenix Coyotes 2:5
Calgary Flames - Minnesota Wild 3:0
Colorado Avalanche - Detroit Red Wings 3:4 (po karnych)
Washington Capitals - Philadelphia Flyers 6:2
Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues 3:4 (po karnych)
Ottawa Senators - Boston Bruins 5:2
Montreal Canadiens - Atlanta Thrashers 4:2
Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes 1:4
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/01/2007 13:31

Witam!
Nocka wreszcie bardzo udana, aż żal, że nie pograłem z handicapami.Gdyby Detroit wygrało w reg. czasie byłby ładny komplecik ale i tak jest dobrze. Kilka "dogów" trafionych.
Na dziś:

Chicago-Buffalo (-1,5) 2 2.70 2j. Bwin
SJS-Edmonton over 5,5 1.95 3j. Bwin

Szable nie powinny dziś mieć raczej problemu z Jastrzębiami. SJS od czterech meczy overy, więc na kontynuację overowego trendu tej ekipy.

Wczoraj: 6-1 (+14,05j.)
Stan: 219W-260L-6 (+89,51j.)

Pozdr
Posted by: hotdog

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/01/2007 13:46

Originally Posted By: Ralph
Witam!
Nocka wreszcie bardzo udana, aż żal, że nie pograłem z handicapami.Gdyby Detroit wygrało w reg. czasie byłby ładny komplecik Wczoraj: 6-1 (+14,05j.)
Stan: 219W-260L-6 (+89,51j.)

Pozdr


Nie zebym sie czepial, ale Atlanta chyba tez nie weszla...
Co nie znaczy ze noc byla nieudana. Dobre typy.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/01/2007 13:54

Masz rację hotdog...
Korekta:
Wczoraj: 5-2 (+9,75j.)
Stan: 218W-260L-6 (+85,21 j.)

Pozdrawiam fanów NHL. Widać, że jeszcze ktoś ten temat śledzi \:\)
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/01/2007 13:59

Witam
Ja tez miałem noc udaną. Byłaby rewelacja gdyby Detroit byli skuteczniejsi w 3 tercji.

Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres 2 1.90
Chicago przegrało ostatnio z mocnym Pheonix ale w końcówce mocno napierali. Dziśiaj jak Bufflo ich nie zlekceważy powinno być bez historii, ale mam trochę obaw więc postawie tak średnio.

San Jose Sharks - Edmonton Oilers 1 1.8
Nabokov kontra Roloson. Podobna wysoka klasa ale Edmonton jest teraz w dołku a SJS takie zespoły na ogół wysoko pokonuje. Dla mnie mecz rekinów z Detroit pokazuje jakie możliwości drzemia w tym zespole.

Florida Panthers - Pittsburgh Penguins 1 2.15
U siebie Jokinen i spółka grają od kilku sezonów bardzo skutecznie. Mam nadzieje że bronić bedzie Belfour.

New Jersey Devils - St. Louis Blues no bet
Jak dla mnie za niski kurs oferują buki. Już kilka razy wtopiłem grubą kasę po kursie 1.5. Zastanawiam sie nad X2
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/01/2007 17:09

Ludzie jak mnie te Kojoty denerwują...7 kolejnych zwycięstw w tym 5 kolejnych wyjazdowych! Jak zaczynałem progresje to dawałem im 1-2 mecze na porażkę, a oni taki numer odwalają :/
Pojutrze grają z Detroit więc mam nadzieje koniec tej passy, bo inaczej będzie bliskość bankruta :/

pozdro
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/01/2007 17:34

ja juz ich odpuscilem...na poczatku tez tak myslalem.. jak widac przerwa swieteczna dobrze im zrobila...ale to tylko do czasu,do czasu..nie wierze w ich gleboka i dlugotrwala metamorfoze...
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/01/2007 19:08

[quote=Tommy Lee]Ludzie jak mnie te Kojoty denerwują...7 kolejnych zwycięstw w tym 5 kolejnych wyjazdowych! Jak zaczynałem progresje to dawałem im 1-2 mecze na porażkę, a oni taki numer odwalają :/
Pojutrze grają z Detroit więc mam nadzieje koniec tej passy, bo inaczej będzie bliskość bankruta :/

masz -"2" w tym meczu jak w banku bo ja z kolei jestem zainteresowany aby skrzydełka w końcu wygrały na wyjeżdzie w regulaminowym czasie , bo coś się łamią ostatnio , na pocieszenie zostaje mi , że senatorowie w końcu zaczynają grać jak na nich przystało
pozdro
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/01/2007 19:34

Dziś 4 mecze, odpuszzam jak zawsze mecze drużyn pomiędzy konferencjami więć dużo nie zostaje:

Linie na bramki (w nawiasie własne):

1. Florida-Pittsburgh 6 (?) NO BET
(Auld-Thibault)
W zasadzie dwaj słabsi bramkarze w obu ekipach, aczkolwiek Thibault ma jak dotychczas wyższą średnią obronionych strzałów od pierwszego bramkarza Pittsburgh, jeżeli uwzględnimy tylko mecze wyjazdowe. W każdym bądź razie obaj niepewni. Z drugiej strony oba zespoły nie rozpieszczają skutecznością w ataku.

2. San Jose-Edmonton 5,5 (5) under 5,5 4/10 1,87 Bwin
(Nabokov-Roloson)
Tutaj spekuluję lekko, że Nabokov zagra lepiej niż w kilku ostatnich spotkaniach. Jest to całkiem realne bo w meczach, których wyraźnie mu nie szło za rywali SJ miało ekipy Anaheim i Detroit, a więc znacznie skuteczniejsze od Edmonton Oilers. Z drugiej strony atak SJ to przede wszystkim PP - dość powiedzieć, że w ostatnich 2 meczach z 14 strzelonych goli 11 zostało zdobytych w przewadze. Edmonton ma njalepszy PK w konferencji zachodniej, i najleopszy wyjazdowy w całej NHL, dlatego myślę, że nie dojdzie w tym meczu do jakieś masakry. Jeżeli zakład nie wejdzie to jedynie przez jakiś empty net goal (nr 6) w ostatnich minutach gry. Miejmy nadzieję że nie.

Z 1x2 również stawiałbym przede wszystkim na Buffalo .
Khabibulin sprawiał w ostatnich paru meczach niezbyt korzystne wrażenie, co w konfrontacji z takim przeciwnikiem jak Buffalo może się nie zakończyć zbyt dobrze dla gospodarzy.

Bilans: 39-29-6 +12,68
Powodzenia
Posted by: Mieszko

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/01/2007 21:59

Witam,

Dzisiaj spróbuje przeciwko podmeczonemu St.Louis tylko kurs marny..
No i co powiecie na remis San Jose ? Dziś wszystko przemawia za gospodarzami ale kto wie może Roloson uratuje Edmonton...
Już nie takie remisy wchodziły gdzie miał pewnie ktoś wygrać...
więc X. ;\)

Pozdroo
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/01/2007 23:04

Chicago - Buffalo UNDER 6
Dla gospodarzy bronił będzie Khabibulin. Dla gości Miller. Dwóch świetnych bramkarzy, Rosjanin wprawdzie notował ostatnio słabsze występy, ale szybko powinien wrócić do dawnej formy. Blackhawks grać będą zapewne bardzo defensywnie, Buffalo poza domem także powinno zagrać ostrożnie. Goście bez swojego lidera Martina Havlata. Bukmacherzy dosyć wysoko ustawili linię na to spotkanie - dlatego zagram poniżej 6 goli.
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/01/2007 11:38

Wyniki ze środy Jan 10, 2007

Blues vs. Devils 3 - 2

Penguins vs. Panthers 2 - 5

Sabres vs.Blackhawks 2 - 1

Oilers vs. Sharks 3 - 2

=========================================

Sporkania dzisiejsze: Jan 11, 2007

Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/01/2007 12:51

Witam

Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs 1 1.70
Sabres są w stanie rozjechać każdego. Wczoraj Khalibulin uchronił Chicago od masakry w 1 tercji. Myśle że dziś Andrew Raycroft nie da rady, a zawodnicy Toronto beda latac po bandach.

Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens 2 2.0
Ten mecz mógłbym grać za wszystko ale oczywiście w nhl wszystko jes możliwe i Fila ma 1 procent szans. Huet musiał by jakąś szopke odwalić.

Phoenix Coyotes - Detroit Red Wings 2 2.10
Progresja trwa więć nie ma się co łamaać na widok Gretzkiego. Ja na kojotach troche zarobiłem ale kazda seria sie kiedys konczy. Detroit 4 mecze BEZ WIN bedac w fenomenalnej formie to za duzo. Jak ktos nie widział karnych Zeterberga i Dacjuka to
niech żałuje.

Los Angeles Kings - San José Sharks 2 2.0
Progresja na sharks. Maja tez patent na LA

Vancouver Canucks - Minnesota Wild 1 2.0
Minesota słabo gra na wyjazdach wiec raczej nie wygra. Ludzie u bukow graja remis bo te zepoły lubia tak konczyc mecze. 4 remis Vancuver u siebie - nie wierze.
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/01/2007 15:16

Dla ścisłości - Detroit ostatni mecz wygrało po dogrywce w Colorado. Mam nadzieję że zakończy passę zwycięstw Phoenix :/

Dla mnie tej nocy jest dobry moment na progresję przeciw Calgary. Dziś grają w Colorado, a wogule 3z4 najbliższych meczy grają na wyjazdach (Edmonton Home, Nashville Away, Dallas Away) a jak grają poza domem, czysta statystyka (5Win - 10Lost). Dodam jeszcze, że grają bez swojego lidera Ignalii.
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/01/2007 17:57

nie mam konkretnych wybranych meczy , ale nasuwa mmi się wniosek , że będzie to noc " 2" - także kto lubi ryzyko to może ładną kasę zarobić - rekiny,czerwone skrzydła,liście ,wilki,płomienie,kaczory
myślę , że minimum 3 mecze z wygraną gości i to po regulaminowym czasie - doda , że ładne kursy na nhl - są w bet4e - solidna oferta
pozdro ( zresztą temat tego buka jest założony na forum )
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/01/2007 19:38

Dziś spory wybór:

Linie na bramki (w nawiasie własne) i typy:

1. Boston-NY Islanders 6 (7+) over 6(ot) 9/10 1,78 GB
(Toivonen-Di Pietro)
Krótko o tym meczu. Myślę, że obie ekipy strzelą minimum po trzy bramki lub więcej. NY Islanders po serii porażek w końcu wygrali w ostatnim wyjazdowym spotkaniu z NY Rangers (daleko nie pojechali) , ale grają dobrze. Mam wrażenie, że to typ drużyny, która jak poczuje, że ma przed sobą niepewnego bramkarza to leje mocno. A dziś w Bostonie ma wystąpić Toivonen, dla którego ten mecz ma niebagatelne znaczenie, bo może zadecydować czy dalej będzie rezerwowym zmiennikiem Thomasa, który notabene też nie spisywał się ostatnio najlepiej. Toivonen nie bronił w tym sezonie najlepiej, szczególnie we własnej hali. Z drugiej strony Boston, który ma okazję poprawić mocno swój dorobek bramkowy. Di Pietro (NYI) to dobry bramkarz, ale Islandersi mają spore problemy cały czas z obroną gier w przewadze, a skoro faulują też dość często Boston będzie miał spore szanse by mimo wszystko ten mecz przechylić na własną szalę. Wynik myślę otwarty ale liia 6 goli w tym wypadku jest moim zdaniem dość znacznie zaniżona.

2. Carolina-Florida 6 (6) NO BET
3. NY Rangers-Ottawa 6 (6+) NO BET
(Weekes-Emery). Tu maleńki plusik, ale przed zakładem na over odstraszają trochę braki w Ottawie (Spezza, Fischer).
4. Philadelphia-Montreal 6 (5,5) under 6 3/10 1,73 Bwin
(Niitymaki-Huet).
Mam nadzieję, że Fin zacznie coś łapać z gry, Penalty Killing obu ekip wyśmienite, wraca Forsberg do Philadelphii.
5. Tampa Bay-Washington 6,5 (6,5) NO BET
(Holmqvist-Kolzig).
6. Buffalo-Toronto 6,5 (6,5) NO BET
(Biron-Aubin)
Taki układ i ci bramkarze (obaj rezerwowi) z początku sezonu to bym się długo nie zastanawiał - pewny over, ale teraz to już sam nie wiem. Z jednej strony Buffalo już nie to samo, skueczność spadła dość znacznie, ale cóż trudno grać cały czas na tym samym poziomie. Z drugiej Toronto też jakieś zagubione zupełnie.

7. Dallas-Anaheim 5,5 (5) NO BET
(Turco-Bryzgalov). Wygląda na under, ale kursy są dość niskie i jakoś nie zachęcają. Turco nie wygląda na 100% pewnego, choć to bardziej wina słabego obecnie PK zespołu chyba.

8. Colorad0-Calgary 5,5 (5,5+) NO BET
(Budaj-Kiprusoff)

9. Phoenix-Detroit 5,5 (5,5) NO BET
(Joseph-Hasek)

10. Vancouver-Minnesota 5 (4,5) under 5 (60) 4/10 1,91 Bwin
(Luongo-Fernandez)
Tu bałbym się jedynie o występ Fernandeza, bo coś ostatnio słabizna, ale przy tych skutecznościach obu drużyn to i on będzie się czuł dość pewnie myślę.

11. Los Angeles-San Jose 6 (5) under 6 (60) 7/10 1,80 Bwin
(Garon-Toskala)
Nie widzę inaczej. Mało kar, i mało okazji do strzelenia PP. Sensowni bramkarze. W zasadzie najlepsi w swoich drużynach jeżeli chodzi o LA (dom), SJ (wyjazd). Powinno być mało bramek.

Z 1x2 polecam Colorado w meczu z Calgary i Anaheim . Jak pisał już Koivu, Calgary bez Iginli. Kiprusoff mimo ostatniego shutoutu w spotakniu z Minnesotą i faktu, że jest po prostu świetnym bramkarzem, na wyjazdach ostatnio nie wyłapuje tak rewelacyjnie. Co do Anaheim to jestem zdania, że są w stanie przebić się przez Turco nie dając zespołowi Stars zbyt wielu okaji do pokonania Bryzgalova, który na wyjazdach spisuje się bardzo przyzwoicie. Z Nashvile nie było najlepiej (4:4), ale to nie ten sam kaliber co Dallas.
Spróbowałbym też za niższą stawkę Toronto . Myślę, że to spore value. Kursy nie odzwierciedlają szans obu drużyn w tym spotkaniu.

Bilans: 40-29-6 +16,16
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/01/2007 20:27

Witam!
Wczoraj znowu tyły więc dziś powinno być zdecydowanie lepiej . Buffalo z handi nie weszło, zabrakło 50 sekund ale tak to nieraz bywa. Nie łamiemy się i gramy dalej tym bardziej, że dziś jest z czego wybierać ;\)

Buffalo- Toronto 1 1.70 5j.B&W
Buffalo(-1,5)- Toronto 1 2.00 3j.B&W
Buffalo-Toronto over 6 1.61 4j. B&W
Dla mnie to dziś mecz kolejki. Nie przewiduję tu niespodzianki a raczej wręcz obawiam się o to by Toronto nie zostało "zmiecione" z lodu. Trochę kasy na ten mecz poszło więc wóz albo przewóz... \:p

Boston-NYI 2 2.10 (OT+SH) 3j. B&W
Misie mają chyba jednak doła więc typ na Isles jak najbardziej na miejscu...

NYR-Ottawa 2 2.00 (OT+SH) 3j. B&W
Ottawa wydaje się być teraz w "gazie" więc trzeba ten trend wykorzystać.

Philadelphia-Montreal 2 1.85 3j. B&W
Philly wraca z bardzo długiego wyjazdu. Montreal ostatnio jakby "zadyszka" ale potrafił u siebie wypunktować solidną w tym sezonie Atlantę więc nie widzę przeszkód aby i dziś dał radę "Nielotom"...

Dallas-Anaheim 2 1.95 (OT+SH) 3j. B&W
TBL-Washington 2 2.90 2j. B&W
Vancouver- Minnesota 1 2.00 2j. B&W

Trochę "dwójek" dziś mi powychodziło ale moze źle nie będzie.

Wczoraj: 0-2 (-5,00j.)
Stan: 219W-262L-6 (+81,51 j.)

Pozdr
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/01/2007 21:37

W Montrealu ma brnić jednak Aebischer a nie Huet, ale to zmienia typu na under. Myślę, że w sumie nawet lepiej
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/01/2007 23:30

Vancouver - Minnesota UNDER 5
Dla gospodarzy bronił będzie Roberto Luongo. Dla gości Manny Fernandez. Obydwaj bramkarze bardzo solidni. Gospodarze mają spore problemy ze strzelaniem bramek, goście natomiast w wyjazdowych spotkaniach z trudem zdobywają punkty. Obydwie drużyny zazwyczaj grają bardzo oszczędnie w ataku i dzisiejszej nocy także spodziewam sie defensywnej gry obydwu teamów. Jeśli żaden z Panów w maskach na twarzy nie zawiedzie nie powinniśmy zobaczyć tutaj więcej niż 5 trafień.
Posted by: jabolukas

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/01/2007 23:42

Originally Posted By: Ralph

Philadelphia-Montreal 2 1.85 3j. B&W
Philly wraca z bardzo długiego wyjazdu. Montreal ostatnio jakby "zadyszka" ale potrafił u siebie wypunktować solidną w tym sezonie Atlantę więc nie widzę przeszkód aby i dziś dał radę "Nielotom"...


przeciez oni lataja samolotami!
Philadelphia w domu napewno powalczy, ja bym sie sklaniał na gospodarzy!
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/01/2007 07:57

Witam!
No i Buffalo mnie wczoraj załatwiło.Dałem się nabrać na kurs 1.7 chociaż z reguły unikam takich "pewniaków". Ogólnie to kolejka chyba wg. przewidywań, bo dużo "dwójek" wczoraj wpadło. W sumie 9 meczy na 11 skończyło się zwycięstwami gości.
Dzisiejszą kolejkę odpuszczam ale na sobotę coś się wymyśli...

Wczoraj: 4-4-1 (-4,30j.)
Stan:223W-266L-7 (+77,21j.)

Pozdr
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/01/2007 07:59

Originally Posted By: jabolukas
Originally Posted By: Ralph

Philadelphia-Montreal 2 1.85 3j. B&W
Philly wraca z bardzo długiego wyjazdu. Montreal ostatnio jakby "zadyszka" ale potrafił u siebie wypunktować solidną w tym sezonie Atlantę więc nie widzę przeszkód aby i dziś dał radę "Nielotom"...


przeciez oni lataja samolotami!
Philadelphia w domu napewno powalczy, ja bym sie sklaniał na gospodarzy!


Bardzo długi wyjazd w tym kontekście znaczył że "dużo meczów konkretnie 8 grali tylko na wyjaździe" zanim coś skrytykujesz w przyszłości to najpierw pomyśl :/
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/01/2007 09:14

Może kolega źle zrozumiał zwrot "Nieloty". Otóż w tym sezonie jest to moje określenie na Lotników z Philadelphii.

A tak na marginesie mała korekta:
Wczoraj: 4-4-1 (-0,30j.)
Stan: 223W-266L-7 (+81,21j.)

Pozdr
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/01/2007 13:19

Witam
Wczorajsza noc to już trzecia z niezłym zyskiem. Mam nadzieje że passa jeszcze potrwa bo muszę sie odkuć za ostatnie 3tygodnie kompletnej klapy. Typy na dzisjaj:

New Jersey Devils - Atlanta Thrashers 1 1.90 Unibet 10j.
NJD zespół własnego lodowsiska, w tym sezonie miewa na nim wpadki, tak jak ostatnio z St luise i Rangersami. Ale mi imponują zwycięstwa NJD nad Montrealem i Ottawą. Ostatnie cztery mecze we własnej hali z atlwntą Diabły przegrały. Można powiedzieć że Atlanta ma jakiś patent na NJD. Ja jednak postawie na przełamanie tej passy.

Nashville Predators - Columbus Blue Jackets 1 1.55 5j.
Columus chyba bedzie osłabione Jak nie bedzie Fedorowa i Naszha to Norena bedzie miał dużo pracy. Raczej poinno być jakies 6:0 bez historii.
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/01/2007 19:04

koivu - wydaje mi się,że Twój hurra-optymizm co do wyniku 6:0 jest przesadzony. O ile typ na win "rancheros" jest wysoce prawdopodobny, to aż taki nokaut w rozmiarze porażki chyba nie wchodzi w rachubę. Bardziej rozsądnym typem w tej parze, sadzę, będzie zagranie na ilość bramek w meczu, bo jak uczy historia mecze o kursach poniżej pewnej granicy lubią "nie siadać", a na dodatek w derbach Dywizji nie jedne "ptakowiny" już widziałem. "Rancheros" w tym sezonie wygrali wszystkie (3)potyczki z "Jaklami":4:2 w domu i na wyjeździe 5:4 oraz 3:1. Jutro mecz rewanżowy w Columbus. Wszystko wydaje się jasne i z wytypowaniem "winera" nie powinniśmy mieć problemów, przynajmniej w jednym z tych meczy. Nashville średnio w meczach na własnym lodzie strzela dwa razy więcej goli niż Columbus na wyjazdach. Prawdopodobieństwo, że nie zagra Nash i Fedorow jest wielkie, ale osłabienie "siły rażenia" Columbusu może wymóc na tej ekipie zagranie alternatywnych rozwiązań i wtedy diabli wiedzą co z tego wyniknie. Oprócz tego mają w swoich szeregach gościa, który ogląda cały mecz na stojąco i nie dam sobie nawet włosa uciąć,że czegoś na dzisiaj nie wykombinował. Ja odradzam grube granie na win "Rancheros" i osobiście zagrałem Over
Typ:Over 5.5

Kolejny Over, który "wycisnąłem" jest w meczu Edmonton-Minnesota. Linia jest o tyle korzystna, bo SPORTINGBET ustawił ją na poziomie 5, więc nawet przy umiarkowanej ilości goli można ostatecznie liczyć na zwrot. W bramkach obu ekip grają doskonali "goolies", co może sugerować underowy wynik, ale skoro Dzikusy wczoraj podregulowały celowniki i wygrały jeden z nielicznych razy na wyjeździe, to może 2-3 gole zaaplikują Oliwiarkom, które w 5 ostatnich meczach zdobywały punkty(3razy OT). Pierwszy mecz w Edmonton gospodarze wygrali 3:1. Obecna sytuacja w tej Dywizji jest tak wyrównana, że trudno wskazać, kto jest lepszy, a różnice punktowe minimalne. Dla mnie to mecz bliski remisu.
Typ:Over 5

Ps. Tłumaczenia zwrotów "obcojęzycznych":
rancheros - "wieśniaki" (Nashville)
ptakowiny - jaja
jakle - kurtki(Columbus)
Posted by: Belphegor

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/01/2007 19:58

New Jersey Devils - Atlanta Thrashers 2 Ekspekt 2.95 4j.
Over 5,5 Betway 2.00 1j.

Atlanta 6 meczy z rzedu bez zwyciestwa. Od 6 meczy wstecz Atlanta wygrywala z Diablami w podastawowym lub doliczonym czasie. Do tego wysoki kurs wiec szkoda nie sprobowac. Tym samym rozpoczynam progresje na win Atlanty. Nie sadze aby passa bez zwyciestwa przekroczyla 10 meczy. W tym sesonie max bylo 7.

Nashville Predators - Columbus Blue Jackets 1 handicap -1,5 Betway 1.95 5j.
Over 5,5 Betway 1.77 1j.

Az 6:0 nie przewiduje ale na pewno wygraja roznica ponad 2 bramek.

Edmonton - Minnesota 1 Ekspekt 2.00 4j.
Over 5,5 Ekspekt 2.00 1j.

Minnesota do tej pory tylko 2 zwycietwa na wyjezdzie z czego jeden wczoraj. Nie sadze aby to powtorzyli. Edmonton wygrali na wyjezdzie z San Jose Sharks, wiec powinni podbudowani chciec pokonac slabszego przeciwnika u siebie. Edmonton w ostanich 4 meczach 3 OT wiec chyba dzis remis nie padnie.


P.S
Mam pytnie gdzie moge znalezc info o zawodnikach ktorzy nie wystapia w danym meczu? Prosilbym o podanie kilka linkow.
Posted by: lupus

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/01/2007 20:01

Najlepszym info sa strony lokalnych gazet.
To w przypadku graczy, kotrych status jest niejasny \:\)
Bo jesli ktos np zlamal noge, to to info znajdziesz wszedzie ;\)
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/01/2007 22:46

Na dziś nie widzę nic superciekawego, więć jedynie dwa standardowe bety za średnią stawkę.

Linie (w nawiasie własne)i typy:

1. NJ Devils-Atlanta 5,5 (5-) under 5,5 (60) 5/10 1,87 Bwin
(Brodeur-Lehtonen)
Dwóch bardzo dobrych bramkarzy i jak się spodziewam bardzo mała liczba goli z gry 5 na 5. Nie licząc gier specjalnych, czyli bramek z PP i shorthanded (w osłabieniu), Atlanta w ostatnim miesiącu, tj. w ostatnich 8 meczach wyjazdowych strzeliła 6 goli. Nie jest to dorobek imponujący i z pewnością niełatwo będzie go poprawić przeciwko Brodeurowi. NJ w ofensywie również nie jest jakąś miażdżącą siłą. Kluczem do ewentualnego undera w tym meczu będą z pewnością gry specjalne obu drużyn. Ostatni mecz tych drużyn w NJ w grudniu skończył się wygraną Atlanty po dogrywce 4:3(ot). Wówczas padły 2 gole z PP dla NJ i 2 shorthanded dla Atlanty. Szczerze mówiąc nie spodziewam sie tutaj powtórki. Atlanta wie o swoich słabościach w grze w osłabieniu i zagra bardzo zdyscyplinowany hokej z małą liczbą kar, a NJ bardziej rozważnie będzie starało się wykorzystać nieliczne z możliwości gier w przewadze.

2. Nashville-Columbus 5,5 (5,5) NO BET
(Vokoun-Norrena)
3. Edmonton-Minnesota 5 (5,5+ lub 6-) over 5,5 3/10 Expekt
(Roloson-Fernandez?)
Tutaj stawka byłaby i może większa, ale ci dwaj bramkarze to starzy znajomi z Minnesoty (długa rywalizacja o miano pierwszego bramkarza w zespole Wilków przez parę sezonów) i mam wrażenie że, jak stają oni naprzeciwko siebie, to od razu koncentracja jest maksymalna.


Bilans: 41-31-7 +12,18

Powodzenia
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/01/2007 22:48

Over w Edmontonie po kursie 2,00 zapomniałem dodać.

Tak przy okazji strona do kontuzji, choć nie jest jakaś rewelacyjna .

http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nhl/injury/injuries.html
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 00:57

Originally Posted By: koivu

Nashville Predators - Columbus Blue Jackets 1 1.55 5j.
Raczej poinno być jakies 6:0 bez historii.


jeśli im sie tylko zechce to powinno.
W sumie cięzko sobie wyobrazić aby Columbus bez Nasha, Fedorova i Westcotta oraz z chyba niepewnym zdrowia Foote'm byli w stanie zahaczyc przynajmniej o remis.
Vokoun jest świetny. Powiedział po prostu że mimo całej sympatii dla Masona (rówiesnicy, taka sama fryzurka- a właściwie jej brak ) nie chce z nikim dzielić pozycji numer 1 w bramce bo jak stwierdził: It's a business and this is my position. This is where I stand. (powinien zatem być zmobilizowany)
Facet mnie rozwala. Pamiętam jak kiedyś będąc w Karlovych Warach miałem przyjemność porozmawiać z nim chwilke:
podchodze i z całej podniety zaczynam mówić po polsku \:D
Zaraz sie połapałem że to nie ten język i pytam:
- Do you speak Enlish?
- Yes of course. I play in America \:D

Co do Hitchcock'a - zniszczył Philadelphie. Z Colubmus mu sie to nie uda bo żeby coś zniszczyć najpierw to coś musi w ogóle istnieć. A czy wymyśli cokolwiek na dzisiejsze spotkanie...? mam nadzieje że nie \:o

Nashville 1 (1.60)

Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 08:10

Mintesota siepopisala wywiozla 4 punkt z kanady wczoraj pukneli Canuks dzisiaj edmonton..BRAVO BRAVO czyzby dzicy wracali na swoje tory?
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 08:31

Nocka połowicznie udana, z jednej strony planowo weszło Nashville (chyba nikt nie odważył się przeciwko nim zagrać :)...z drugiej Edmonton zawalił, choć ja sobie ten mecz odpuściłem bo nie lubie ich grać. Trzeci mecz Atlanty, postawiłem na nich tak rekreacyjnie zaczynając progresje na Win, bo kurs 3,00 był bardzo zachęcający. Długo prowadzili i mieli kolejne sytuacje, ale Brodeur pokazał wielką klasę! W połowie 3 tercji Devils grając w przewadze szybko strzeliło 2 gole, pierwszy w przewadze, i w swoim stylu cofnęli się całą piątką na swoją tercję :/
Dziś w nocy to mamy pole do popisu 14 meczy! \:\)

pozdro
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 13:52

noc z czwartku na piątek była najpiękniejsza w tym sezonie - jak przepowiedziałem wcześniej na poprzedniej stronie w poście dużą ilość "2" tak się stało - 6 wystawionych - 100% trafionych- kursy rewelacyjne
wynik super choć brakło mi odwagi na poważniejszą zagrywkę ,
druga taka noc juz się nie powtórzy więc na razie passe - zawsze tak mam po ładnej hossie , przychodzi bessa - trzeba przeczekać
cieszy również postaw senatorów -w końcu
nasuwa mi się jeden wniosek pomału drużyny ustawiają sie pod kątem play off , więc teraz jazda na całego , kto słaby wypada ,nie ma przebacz.będzie się czołówka krystalizować a można przy tym nieżle zarobić tylko bacznie obserwować.
na czołówkę dobija na pewno ottawa -
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 15:21

Witam
Wczorajsza noc dla mnie rewelacyjna.. NJD potrzebowało kilkunastu sekund aby przechylić szalę zwycięstwa a juz myslałem ze bedzie w plecy. Teraz chyba należy zacząć grać progresje na win Atlanty bo to naprawdę mocny team . Nashville wygrało ale faktycznie bez fajerwerków.
Typy na dziś:
Ottawa Senators -Montreal Canadiens 2 3.0 unibet 10/10
Szanse na wygraną obu ekip oceniam 50 na 50. W zeszłym sezonie zagrałbym remis ale ten sezon mnie stawiania za grubszą kasę na X oduczył. Montreal chyba problemy zdrowotne ma za sobą i powinni wygrac.

St Luise Blues – LA Kings 1 2.10 unibet 5/10
Jak ma bronić Barry Brust w LA, będąca w gazie drużyna z Missisipi powinna wygrać.

Bufflo Sabres-Tampa Bay 1 1,75 unibet 10/10
Poprzedni mecz z Toronto w Bufflo bronił Biron. Co prawda nie jest to jakiś tragiczny bramkarz, ale do klasy Millera to mu brakuje dużo. Bufflo ostatnio u siebie gra rewelacyjnie, a ostatnie spotkania u siebie z Tampą to zwycięstwa kilkoma bramkami.

COLUMBUS-NASHVILLE 2 2.0 5/10
Tak jak wczoraj , cud sie nie zdarzy. Fedorov i Nash to są filary Kurtek.

Poza tym postawie na Anaheim i Calgary. Pierwsi z Colorado drudzy z Edmonton. Kursy 1.85 .
Posted by: gabkik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 16:23

Na dzisiaj myśle ze warto zagrac na zwycięstwo San Jose z Phoenix po ostatnich 2 porazkach z nimi szczególnie ta ostatnią 0:8 beda chcieli sie im sie z pewnościa zrewanżowac.
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 17:10

no to rura na rekinów - kurs 2,17 w betgun - w expekcie 2,20
argumentacja ta j.w
korci mnie jeszcze na detroit - choć chicago to bardzo nieobliczalna drużyna
na niespodzianki dziś typuję : boston.colorado.edmonton - wszystko "2" - ew. podpórka na "x" - na zwrot - 2 z 3 powinny wejść
( choć niespodzianki mają swoje prawa )
Posted by: joesakic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 17:32

Śledzę ten temat już kawał czasu ale jakoś nigdy jeszcze sie w nim nie wypowiadałem. Czas więc na pierwszy raz \:\)

Jeśli chodzi o mecz PHO - SJ to byłbym ostrożny, ja w tym meczu widze ten upragniony przez wielu remis \:p i tak też zagram, a właściwie już zagrałem, jednorazowo.

I jeszcze jedno, sorry gabkik że być może się czepiam ale zauważyłem ze często ludzie tutaj piszą (tak jak Ty) że drużyna A będzie chciała się odegrać/zrewanzować/udowodnić itd drużynie B.
Taka argumentacja wg mnie nie ma sensu.I tak wszystko zweryfikuje lód, a gdyby ktoś zakładał ze nie bedzie chciał wygrać to pewno zajął by się hodowlą jedwabników ;)"Chcieć" nie znaczy "móc" przynajmniej w NHL \:\)

PS jak ktoś ma ochotę pograć w NHL 2007 przez neta to niech da znać \:\) Pozdro
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 18:12

Ottawa - Montreal UNDER 6
Dwóch doskonałych bramkarzy - dla gospodarze Emery, dla gości zaś Huet. Mimo tego, że Sens powinni w tym spotkaniu zagrać ofensywnie formę defensywy i bramkarza gości oceniam na tyle wysoko, że zdecydowałem się zagrać tutaj undera. Montreal gra bardzo dobrze w defensywie dlatego nie wydaję mi się, że by Ottawa dzisiaj dużo nastrzelała - a i gospodarze w defensywie grają przyzowicie (Emery w doskonałej formie).

St. Louis - Los Angeles OVER 5,5
Dla gospodarzy będzie bronił Legace. Dla gości młody i nie doświadczony Barry Brust. Mimo tego, że Legace należy do w miarę dobrych bramkarzy zdecydowałem zagrać się tutaj overa. Kings grają bardzo ofensywnie często się odsłaniając, a niestety nie wierzę w umiejętności Brusta. Dosyć niska linia - muszą tutaj zagrać overa.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 18:45

Witam!
U mnie poszło dziś coś takiego:

Toronto- Vancouver 2 2.60 4j. Bwin
Toronto- Vancouver 2 (OT+SH) 2.15 5j. Bwin
Toronto osłabione i wygrało z Buffalo (a może to tylko Buffalo przegrało) ale ja dziś nie widzę Liści jako zwycięzców. Orki powinny dziś zagrać "z zębem" a Luongo powinien pokazać na co go stać...

Detroit - Chicago 1 1.60 4j. Bwin
Detroit (-1,5) - Chicago 1 1.95 2j. Bwin
Detroit powinno dziś wykorzystać słabszy okres Jastrzębi.

St.Louis-LAK over 5,5 1.83 5j. Bwin
Nie wiem dlaczego ale w tym meczu widzi mi się dziś grad bramek...

Buffalo - TBL 1 1.80 10j. Bwin
Buffalo zawiodło mnie w meczu z Toronto. Dziś muszą odrobić to co na nich straciłem, bo inaczej pomyślę, że są w poważnym dole...

Florida- Washington 2 2.70 Bwin
Florida- Washington 2 (OT+SH) 2.20 3j. Bwin

NYR-Boston under 6 2.00 3j. Bwin

Carolina- Atlanta 2 2.90 2j. Bwin
Carolina- Atlanta 2 (OT+SH) 2.35 4j. Bwin

Ottawa-Montreal under 6 1.80 3j. Bwin

Na dziś tyle i zaraz mamy emocje!
Pozdr
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 18:51

Na razie tylko mecze popołudniowe, bo czas goni:

Linie (w nawaisie własne):

1. NY Rangers-Boston 6,5 (7+) over 6,5 (ot) 2,00 5/10 GB
(Lundqvist-Thomas) - To zakład przede wszystkim przeciwko obecnej formie obu bramkarzy. Ponado Boston ostatnio przeistoczył się w drużynę grającą dość skuteczny, ale i naiwny w defensywie hokej. Strzelają i tracą dużo goli. Myślę, że obie ekipy są w stanie w tym meczu strzelić po 3 bramki minimum.

2. Ottawa-Montreal 6 (5,5) under 6 (60)1,80 5/10
(Emery-Huet) - Dwaj bardzo dobrzi bramkarze i linia liczona bez dogrywki. Zakład relatywnie bezpieczny.

3. Pittsburgh-Philadelphia 6,5 (6,5) NO BET
4. St.Louis-LA 5,5 (5) under 5,5 (ot) 2,00 3/10
(Legace-Brust). Biorąć pod uwagę jak Garon czy nie daj boże Cloutier bronią na wyjazdach to Brust może okazać się dość przyzwoitym bramkarzem. W 4 dotychczasowych występach jego średnia traconych goli w relacji do strzałów minimalnie poniżej 90%. Legace broni ostatnio rewelacyjnie, a St.Louis jest niezwykle toporne przed bramką przweciwnika.

Z 1X2 na razie polecam Pittsburgh. Ostatnio może bez formy, ale na NIitymakiego i Philadelphię zawsze mieli sposób i to już w 1. tercji.
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 18:52

Typ na Ottawę z Bwinu, a na St.Louis z GB
Posted by: gabkik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 19:20

I jeszcze jedno, sorry gabkik że być może się czepiam ale zauważyłem ze często ludzie tutaj piszą (tak jak Ty) że drużyna A będzie chciała się odegrać/zrewanzować/udowodnić itd drużynie B.
Taka argumentacja wg mnie nie ma sensu.I tak wszystko zweryfikuje lód, a gdyby ktoś zakładał ze nie bedzie chciał wygrać to pewno zajął by się hodowlą jedwabników ;)"Chcieć" nie znaczy "móc" przynajmniej w NHL

Moim zdaniem z przeciwnikami z którymi sie przegrywa np. dwa razy z rzędu a zespół ten jest o wiele nizej w tabeli w zespole w tym przypadku rekiny jest pełna mobilizacja i gra sie na 200%
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 19:35

przyznaję rację - gabkikowi
rekiny to nie frajerzy - nie powinni się dać powieść 2 razy kojotom
bo taka porażka 8:0 - na pewno ich boli , poprostu będą bardziej zmotywowani do rewanżu - co przy tej ilości meczów w nhl również ma znaczenie bo siłami też w przekroju całego sezonu trzeba umieć szafować .
( choć oczywiście to nhl i wszystko jest możliwe)
Posted by: Belphegor

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 21:12

Carolina Hurricanes - Atlanta Thrashers 2 Bet-at-home 2.80 8j.
Over 6,5 Betway 2.05 2j.

W tym sezonie Atlanta jeszcze z Carolina nie wygrala. Atlanta 7 meczy z rzedu bez zwyciestwa. Dzis kolejny dzien progresji. Mecze tych druzyn najczesciej koncza sie Over wiec i dzis stawaim na Over.

Detroit - Chicago 1 handicap -1,5 Betway 2.00 5j.

Chicago slaby okres a Detroit druzyna z drugiego konca tabeli wiec typ dosc pewny (jak na NHL).

pozatym:
Bufflo Sabres - Tampa Bay 1 Bet-at-home 1.75 4j.
Anaheim Ducks - Colorado Avalanche 1 Bet-at-home 1.85 2j.
Calgary Flames - Edmonton Oilers 1 Bet-at-home 1.90 2j.


Bilans: 2W-4L (-4,25j.)
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 22:18

No to over/under owcy dzisiaj wtopili kasę w meczu Ottawa-Montreal. Montreal stracił 8 bramek to trochę dziwne. Oni nie potrafią grać meczów w południe(ostatnio grali takie 2razy u siebie). Klasyczny brak koncentracji.
Co do Phoenix to tam cuda w bramce wyprawia Mikael Tellqvist i dodatkowo zawodnicy z pola grają ostatnio wspaniale. Sam nie wiem jak to robią bo to przeciętny zespół. Czyżby Gretzki okazał sie także wybitnym trenerem jak był zawodnikiem?. Konkludując, nie postawił bym przeciwko złamanej złotówki.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 23:02

NY Islanders - New Jersey UNDER 5,5
Rick DiPietro vs Martin Brodeur. Dwaj bardzo dobzi bramkarze. Obydwie drużyny lubią grę defensywną i lubią grać z kontry. Podejrzewam, że gości szybko strzelą bramkę lub dwie i będą kontrolować przebieg spotkania. Nie wydaje mi się żeby padło tutaj więcej niż 5 goli.
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/01/2007 23:15

Ja myślę, że to Huet i jego słabsza forma ostatnio. Miał już chłopak chyba dość na ten tydzień. Dziś powiem szczerze początek fatalny jak dla mnie. Soboty bywają różne.

Dwa typy z under/over jeszcze na dziś:

Główny na dziś:

1. NY Islanders-NJ devils 5,5 (5-) under 5,5 (ot) 8/10 1,74 WillHill
(Di Pietro-Brodeur). Powtórka 0-1 z ostatniego meczu tych drużyn w Nowym Jorku. Czemu by nie? PK bardzo dobre, skuteczności może obu ekipom i nie brakuje z gry, ale nie dzisiaj.

i przy tym drugim się trochę zastanawiałem, bo under mi tu wychodzi dość mony, ale bramkarze niepewni, dlatego mniejsza stawka nieco, zwłaszcza że dzisiaj sobota.

2. Carolina-Atlanta 6,5 (6-) under 6,5 (ot) 5/10 1,80 WH
(Ward?-Lehtonen/Hedberg)
Liczę, że ten pierwszy. Obaj Ward i Lehtonen dobrze bronią. Atlanta ma problem jak pisałem wczoraj z przebiciem się przez jakąkolwiek obronę na wyjeździe, inaczej niż z PP.

Z 1X2 polecam na dziś Buffalo tym razem z Millerem na bramce, więc przeciwko słabej dość defensywie Tampy powinni gładko i przyjemnie, Vancouver przeciwko Toronto, Vancouver ma lepszego bramkarza, Toronto cały czas braki, plus jestem zdecydowanie zdania, że Toronto u siebie jest ciut słabsze jak na wyjazdach, no i Florida , która odnlazła ostatnimi czasy receptę na strzelanie goli poza pierwszą piątką.
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 14/01/2007 09:13

moje typy na niespodzianki zawiodły - 2 wtopy - 1 zwrot
za to rekiny postarały się , znaczy zagrały po swojemu i powieżli kojotów - także nocka srednio udana -
kolejna pochwała dla ottawy - są chłopaki w gazie - oby tak dalej
jeszcze orki pochwalę - super wynik w toronto
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 14/01/2007 13:47

Witam!
Szkoda pisać co wyprawia Buffalo.Gdyby nie oni byłoby całkiem miło. Na dziś tylko jeden typ bez szczególnego uzasadnienia:

Chicago-Minnesota under 5,5 1,77 3j. Bwin

Wczoraj: 7-5 (+10,00j.)
Stan:230W-271L-7 (+87,21j.)

Pozdr
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 14/01/2007 17:14

Witam
Poza Bufflo wkurzył mnie ten Satan z NYI. 2 sekundy i byłoby tak pięknie.
Dzis jeden mecz:
Chicago- Minesota 2 2.25
Seria przegranych Chicago u siebie to już 4. Wrócił Havlat, dobrze broni Khalibulin ale jak wczoraj Detroit by się przyłozyli to by im z 10 wbili. Minesota to o klasę lepszy zespół.
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 15/01/2007 17:38

Witam
Niestety Minesota wygrała ale nie w regulaminowym czasie.
Dziś postawie na Tampę, Bufflo i Detroit.
Posted by: Robak1984

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 16/01/2007 19:36

Widzę, że ostatnio mały zastój w temacie... Tak więc spróbóję trochę towarzystwo rozruszać. Na dzisiaj wynalazłem dwa typy.

Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets --> 1 (60') /@2,00 Betgun under 5,5 /@1,77 Bwin

Spotkanie dwóch drużyn z Central Division. Obie ekipy w tym sezonie prezentują się bardzo słabo - Chicago w 45 spotkaniach zdobyło 40 pkt, natomiast Columbus 37 pkt. Gospodarze nie potrafią wygrać od 6 spotkań, a ostatni mecz u siebie wygrali 27 grudnia z Dallas Stars. Kurtki natomiast przegrały ostatnie 4 spotkania. Do składu Chciago powrócił ostatnio najlepszy strzelec Martin Havlat, co napewno wzmocniło ich ofensywę. W rozegranym dwa dni temu spotkaniu Blackhawks ulegli u siebie Minnesocie 3-4 po serii rzutów katnych. W 2 tercji prowadzili już nawet 3-1, jednak pod koniec stracili bramkę grając w przewadze. Oddali w tym meczu więcej strzałów od hokeistów Wild, co świadczy o ich ofensywnym nastawieniu. Jednak oprócz ataku muszą jeszcze dołożyć dobrą grę w obronie. Jeżeli w meczu działają obie te rzeczy wówczas Chicago potrafi odnosić zwycięstwa: przykładem są tu spotkania z St.Louis Blues 4-1, Dallas Stars 2-1, Toronto 3-1, Colorado 2-1, czy też jeden z poprzednich meczów z Blue Jackets wygrany u siebie 1-0. Z racji kontuzji czołowych strzelców w ekipie gości: Nasha i Fedorova, Columbus wielu goli nie powinien dzisiaj strzelić. Dlatego wg mnie warto w tym meczu zagrać również under 5,5.
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 16/01/2007 20:16

Witam

Coś NHL wykosiła userów z forum. Szkoda bo zawsze można skonfrontować swoje typy. Na dziś:
Atlanta Trashers-LA Kings 1.55 Betson
Wiem że kurs marny ale okazja nie byle jaka. To powinna być formalność. Na LA w dwóch ostatnich meczach zarobiłem sporo i dzis tez grubo postawiłem. Cała analiza meczu sprowadza sie do stwierdzenia ze bronić bedze Brust a na ławie siedzi japończyk (kilka minut w NHL) Brust to zupełne zero, a Atlanta to Hossa i Kovalchuk.Jeszcze ta seria bez win w reg. czasie.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 16/01/2007 20:37

ja cały czas jestem i gram ;\) pozdrawiam Panowie - trzymajcie się i pamiętajcie - GRAMY SWOJE CO BY SIĘ NIE DZIAŁO

Tampa Bay - Toronto OVER 6,5
Sądze, że będzie to bardzo otwarty pojedynek. Obydwie drużyny lubią ofensywny hokej i nie zawsze grają poprawnie w obronie. Bramkarze także mają przeciętnych, Denis wprawdzie zaliczył ostatnio dobry występ przeciwko Buffalo, ale generalnie nie jest w życiowej formie. Raycroft gra beznadziejnie - w ostatnim spotkaniu przeciwko Vancouver kibice wygwizdali go po tym jak puścił sześć bramek. Myślę, że warto tutaj zagrać overa.
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 16/01/2007 21:08

Originally Posted By: koivu
Brust to zupełne zero


eeeeeeeeeeee
nieładnie tak mówić o kimkolwiek \:p (z wyjątkiem Leszka M. ??)

NHL rzeczywiście wykosiła już zdecydowaną wiekszość ludzi wypowiadających się tu w pierwszych tygodniach (może dniach?).
'populistyczne' \:p przykazania mające pomóc wygrać (?) sięgnęły bruku (generalizuje oczywiście).

z każdej jednak wojny ktoś ocaleje więc i tutaj takich pewnie nie zabraknie ;\) - i bardzo dobrze.

moje usprawiedliwienie- złowroga sesja \:\(

ogólnie mówiąc zrobiłem totalnego OFF'a \:\) (dobry preparat przeciw komarom) ale chyba nikomu to przeszkadzać nie powinno.

na koniec chciałbym pozdrowić CAŁY ŚWIAT !!!!!


---------------
LPR - Love, Peace & Rock'n'Roll !!!
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 16/01/2007 23:00

Dziś trochę mało czasu, zresztą ostatnio nie za dużo go, więc tylko suche typy:

1. Chicago-Columbus under 5,5 (ot) 1,80 8/10 GB

2. Florida-Carolina under 6 (60) 1,91 6/10 Bwin

plus z 1x2 Atlanta i Ottawa
Posted by: gabkik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 *DELETED* - 16/01/2007 23:04

Post deleted by lupus
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 17/01/2007 08:40

Witam
Trochę mnie nie było na forum (byłem na innym:) )...ale grać nie przestałem \:\)

Dziś kiepska noc. Anaheim zrobiło mega zonka, do tego Montreal przeżywa poważny kryzys. 0-4 u siebie z przeciętnymi Canucks (na których gram porażkę), to znaczy że nie jest dobrze w zespole!

Dziś zagrał Dallas (Win) 1 poziom

pozdro
Posted by: krzysiek74.

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 17/01/2007 09:13

Ja dziś tez sie przejechałem na Anaheim ale na dziś myśle zagrać takie mecze:
BUFFALO-BOSTON 1 kurs 1.78
DETROIT-NASHVILLE 1 kurs 1.97

podane kursy z Profesjonala jak to widzicie?
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 17/01/2007 09:40

Też bym zagrał Detroit ale mam za dużo otwartych progresji teraz :/
Mecz lidera z wiceliderem konferencji. Nashville ma długą serię zwycięstw, więc teraz najlepszy moment na porażkę. Hasek ostatnio shotaut więc jest w formie. Buffalo mam na 3 poziomie progresji na (Win)...ale nie gadam o nich bo mnie wkurzają na maxa!
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 17/01/2007 19:16

tommy lee
orki to nie sredniak , dobra drużyna z dużym potencjałem , jeszcze niejednego fikoła zrobią
mnie cieszy postawa senatorów , ale się rozpędzili tak trzymac
zacznę chyba na wtopę nutek oczywiście w regulaminowym czasie
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 17/01/2007 19:37

Dallas - Calgary UNDER 5
W ekipie gospodarzy istny szpital. Dzisiaj nie zagrają: Modano, Ott, Morrow, Zubov, Boucher, Halpern - w związku z tym siła ofensywna Gwiazd zdecydowanie maleje. W bramce zobaczymy dobrze dysponowanego Martiego Turco. Dla Płomieni bronił będzie znakomity Fin Miikka Kiprusoff. Goście wystąpią ponownie bez swojego lidera Jaroama Iginli. Gospodarze powinni się w tym spotkaniu skupić przede wszystkim na defensywie, a i Płomienie poza domem zwykli grać ostrożnie - sądze, że nie zobaczymy tutaj więcej niż 5 bramek.



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.hokej.odt.pl
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 17/01/2007 21:15

Nie zgodzę się że Vancouver to bardzo dobra drużyna. Mają niezłego bramkarza Luongo. Bracia Sedin + Naslund w ofensywie nie powalają na kolana, a niezła defensywa to nie wszystko. Teraz mają dobrą passę bo złapali formę głównie Luongo. Ale niedługo wrócą do szeregu czyli w środek stawki.
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 17/01/2007 21:34

Oj jak mowa o CANUKS to musze zabrac glos.
Vancover to ostatnimi czasy sredniczki ligowe owszem ,ale w tej ekipie jest taki potencjal ktory kiedys musi explodowac. co mam na mysli : w obecnym sezonie loderem zespolu jest NASLUND (jaki w poprzednuch ) to on kieruje cala ekipa na lodzie i ona ma strzelac bramki.Ciezar gry spoczywa na braciach SEDIN to o n maj rozgrywac i dzielic krazki na lodzie :),Rober Luongo po to zostal sciagniety do druzyny aby wkoncu uzupelnic najwieksza luke w druzynie jaka byla bramka i robi to dosc dobrze narazie ale sstac go na wiele wiecej .
Najwieksze straty poniosla defensywa bo stracili edka Jovanovskiego :/ no ale coz cos za cos .B.Morison spsuje sie calkiem niezle i robi co w jego mocy w kazdym meczu.w defensywie 7p oty wylewa Ohlund i dobrze poraz zaczac wylewac 8 :).
Znakomicie graja mlodziki Bieksa ktory pokazuje sie w kazdym meczu.
Ta druzyna po winna w tym sezonie zagrac w PO i to z dobrego miejsca .Wlodarze klubu robia wszystko aby wzmocnic to bardzo linei defensywna i nieco ofensywe.Duzo sie plotkuje (na razie _ o transfereach d jesli chodz czesc sie potwierdzi do klubu dolaczy 2 czolowych obroncow ligi i 2 niezlych graczy ofensywnych . A w tedy ... powinno byc jeszcze lepeij.Obecna formacieszy ,ale jak to w NHL bywa nie potrwa dlugo m oze jakies 15-20 spotkan m,potem zadyszka i jak dobrze bedzie to wroca do obecnej dobrej formy tego im zycze \:\)
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 17/01/2007 22:38

Originally Posted By: raiders_
Wlodarze klubu robia wszystko aby wzmocnic to bardzo linei defensywna i nieco ofensywe.Duzo sie plotkuje (na razie _ o transfereach d jesli chodz czesc sie potwierdzi do klubu dolaczy 2 czolowych obroncow ligi i 2 niezlych graczy ofensywnych . A w tedy ... powinno byc jeszcze lepeij.


2 czołowych obrońców ??
To oczywiście niemożliwe a dlaczego napisze może jeśli będzie wiecej czasu.
Tylu mocnych prospektów na pozycji D ilu mają Orki nie ma chyba nikt \:\)
Zresztą, z obroną jest wszystko OK i jeśli już to pasowałoby wzmocnić siłe ognia.
Większych roszad jednak nie przewiduje i najprawdopodobniej takowych nie bedzie.
------------------------

na tej stronce http://www.hokej.odt.pl (podanej kilka postów wyżej) ktoś sie rypął bo dla Phoenix Theodore zacząć nie może- jest przecież zawodnikiem Colorado ). Bramki KOjotów strzegł bedzie Curtis Joseph.

------------------------

Choc Colorado cierpi niemiłosiernie z powodu kontuzji Liles'a to myśle że w najbliższym czasie coś ugrają.
W domu mają już 2 porażki z rzędu.
Ogólnie przegrali 3 z 4 ostatnich spotkań.
Zakładam że nie wtopią 5 gier u siebie pod rząd a nawet jeśli, to że nie przegrają 5 kolejnych meczy (bez podziału - wyjazd/dom).
Szansa ku temu wielka bo oto ciekawy terminarz przed Lawinami:

17.01 Phoenix
20.01 Detroit
26.01 Phoenix
28.01 @DETROIT

2 x 2 i zero zwycięstw??
rzadko kiedy tak sie zdarza.

Colorado 1.625 (OT + SO)
poziom pierwszy, max 4
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 17/01/2007 23:11

Na dziś polecam dwa mecze:

Oba to typy na poniżej w bramkach, zresztą coś mi się zdaje, żę dziś może być wyjątkowo underowy dzień. Może by tak typ na liczbę bramek w dniu, czemu nie.

1. Detroit-Nashville under 5,5 (ot) 7/10 1,87 GB
(Hasek-Vokoun)
2. Colorado-Phoenix under 6,5 (ot) 6/10 1,86 WH
(Budaj-Joseph)

i

3. Grand Salami under 24 (ot) 3/10 1,83 WH

W tych dwóch meczach linie bym określił na mniej więcej 4,5/5 w tym pierwszym meczu i 5,5 w drugim, z tymże bardziej pewni są oczywiście Hasek z Vokounem na bramkach swoich drużyn aniżeli ta druga para. Bardziej pewni w takim sensie, że rzadziej odwalają jakąś manianę od czasu do czasu. Vokoun niby po powrocie średnio na razie się spisuję, ale w tym sezonie to u siebie on nie bronił najlepiej. Co innego na wyjazdach - tam spisywał się rewelacyjnie. Myślę, że i tu będzie podobnie. Zakładam, iż to Detroit będzie stroną dominującą, więc od Vokouna zależy dość sporo wtym zakładzie. W pozostałych meczach nie spodziewam się również festiwalu strzeleckiego, a linie określiłbym mniej więcej na zbliżone do bukowych.
Posted by: krzysiek74.

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 17/01/2007 23:15

BUFFALO-BOSTON 1 kurs 1.69
Buffalo po ostatniej wpadce (2:3 z Tampa) są zdecydowanymi faworytami w starciu ze słabiutkimi graczami z Boston
DETROIT-NASHVILLE 1 kurs 1.97
Mecz 2 zespołów ze ścisłej czołówki NHL.Więcej szans daje gospodarzom w bramce którym stoi świetny 42-letni już prawie Dominik Hasek.Dotychczasowe mecze w tym sezonie między tymi zespołami kończyły się wygranymi gospodarzy i tym razem myślę,iż Red Wings odniosą zwycięstwo.
Posted by: krzysiek74.

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 18/01/2007 11:35

Pięknie 2 mecze weszły z nocy \:\) $$$ dziś proponuje taki zestaw:
SAN JOSE-PHOENIX 1 1.73
Gospodarze pewnie grają we własnej hali i ten mecz również powinni wygrać
NASHVILLE-COLUMBUS 1 1.68
Nashville dobra forma w ostatnich meczach zaś co do Columbus to jeden z najsłabszych zespołów NHL.Każdy inny wymik jak wygrana gospodarzy to duża niespodzianka.
Posted by: gabkik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 18/01/2007 14:29

No przyznaje że tez mnie Buffalo w nocy uszcęśliwiło a na dzisiaj dalszy ciąg proresji na win Anaheim dzis mają trudne zadanie z "lubiącym" grać u siebie Edmonton ale za to kursy są jak najbardziej do grania expekt za ich zwycięstwo płaci 2,4 co mnie cieszy oczywiście jeśli wygrają w regulaminowym czasie. Zastanawiam sie jeszcze czy nie zagrac na win Nasville lub ewentualnie San Jose ale kursy na nie nie sa już tak atrakcyjne
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 18/01/2007 16:01

Witam
#1 Atlanta Thrashers - Montreal Canadiens X2 1.77 betson
Montreal gra ostatnio słabo. Ale jest to zespól wyrównany, świetnie grający w przewagach i osłabieniach. Na Atlante wystarczy dobry dzień Davida Aebischera i nie przespanie pierwszej tercji. Atlanta to zespół rzadko wygrywający więcej niż1 bramką i najczesciej po OT.Mam tu przeczucie że będzie X.Ale bezpieczniej z podpórką.

#2 Boston Bruins - Pittsburgh Penguins 1 2.30Beson
Ktos tam wcześniej napisał że niedzwiadki to słaby zespół. To jedna z bardziej nieobliczalnych drużyn. Wczoraj faworyzowane Bufflo strasznie sie z nimi męczyło. Dalej Boston ma problemy z obroną i traci sporo ale za to świetnie atakuje.Tu powinien byc wysoki wynik więc zagram over 6.5.

#3Florida Panthers - Toronto Maple Leafs 1 2.35
Floryda to zespół własnego lodowiska. A Toronto to sie ostatno gra wkratkę.
#4 New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning 2 3.30
Super defensywa kontra ST Luise i Lecavalier. Tampa ostatnio w formie i napewno coś strzeli. Brodeur coś musi puśćić.

Postawie jeszcze na Anaheim(może wróci Giguere) i Phoenix (mają patent na SJS)
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 18/01/2007 17:25

"postawie jeszcze na Anaheim(może wróci Giguere) i Phoenix (mają patent na SJS) [/quote]"

...Patent Phoenix został przełamany w ostatnim meczu tych zespołów \:\)

Mam chęć zagrać progresje na porażkę Pingwinów, ale jeszcze to przemyślę, bo dziś super atak Pingwinów przeciw miernej obronie Niedzwiadków.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 18/01/2007 21:34

Los Angeles - St. Louis OVER 6
W bramce gospodarzy zobaczymy najprawdopodobniej Barry'ego Brusta. Dla gości bronił będzie Sanford lub Legace. Los Angeles lubi grę ofensywną i nie zawsze należycie dba o defensywę, a Nutki także potrafią zaskoczyć - najlepszy przykład dali dwa dni temu kiedy to odesłali z kwitkiem Anaheim pokonując ich aż 6:2. Dzisiaj spodziewam się otwartej gry, a że bramkarze nie najwyższej klasy powinniśmy zobaczyć wiecej niż 6 bramek.
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 18/01/2007 23:20

Coś ostatnio forma typerska u mnie spadła, ale dzisiaj trochę większy wybór meczy więc liczę na szybką poprawę:

Najpierw U/O, bo choć w tym elemencie nie idzie najlepiej, na nie jednak najbardziej liczę w dłuższym terminie:

1. Atlanta-Montreal under 6 (60) 1,77 Bwin 5/10
(Lehtonen-Huet).
Szczerze mówiąc liczyłem, że będzie bronić Aebischer, ale z ostatnich info wychodzi na to, że jednak Huet. I szczerze mówiąc nie za bardzo rozumiem w takim układzie decyzję trenera, bo jest to obecnie bramkarz będący w znacznie słabszej formie. Szczególnie, jeżeli chodzi o wyjazdy. Gdybym miał pewność, że będzie bronił Aebischer, stawka niewątpliwie byłaby większa. Atlanta jest i powinna być faworytem, u siebie gra dobrze i skutecznie, na bramce do tego Lehtonen, bardzo pewny goalkeeper, szczególnie trudny do pokonania przed własną publicznością. Goście ostatnio bez rewelacji. Typ na 60 minut gry. Z Aebischerem wygląda mi na linię 5-, z Huet 5,5. Lekka spekulacja, że wystąpi jednak w końcu ten pierwszy.

2. Boston-Pittsburgh over 6,5 (ot) 1,85 GB 4/10
(Toivonen-Fleury)

Tu przewiduję po 3 bramki dla każdej z drużyn minimum. W Bostonie na bramce rezerwowy goalie, który jest jak najbardziej do pokonania dla Pingwinów, z kolei Boston ma w zapasie dobry PP (przy słabym PK Pittsburgha), a i Fleury broni w kratkę ostatnio.

3. Ottawa-Vancouver under 6 (60) 1,73 GB 3/10
(Emery-Luongo)

Dwóch dobrych bramkarzy, szczegónie w tym układzie (gospodarz-gość). Ottawa ostatnio strzela bardzo dużo, ale mam wrażenie iż to raczej efekt tego, że drużyny z którymi się ostatnio spotkali mieli słabsze defensywy, bądź wystawiały słabszych bramkarzy, stąd wysokie wyniki w tych konfrontacjach. Luongo natomiast w meczach wyjazdowych jest niezwykle trudnym bramkarzem do pokonania z gry, a i PK Vancouver niczego sobie.

4. Edmonton-Anaheim over 5,5 (ot) 4/10 1,92
(Roloson-Bryzgalov)

Edmonton u siebie dużo strzela, a i ostatnio również sporo traci. Anaheim wciąż bez Prongera, z rezerwowym Brzygalovem na bramce. Pierwszy Giguere jeszcze nie powrócił do gry, choć niedłygo już wraca z kontuzji. Parę bramek z gry i 2-3 PP goals powinny załatwić sprawę. Edmonton ma dobry jak na ligę PK, ale to przede wszystkim na wyjazdach, u siebie tracą w tym elemencie dość sporo.

5. San Jose-Phoenix under 6 (60) 4/10 1,80 Bwin
(Toskala-Tellqvist)

Tu wszystko będzie zależało od gie specjalnych w wykonaniu San Jose i liczby kar Phoenix. Jeżeli San Jose nie strzeli więcej jak 1-2 gole z PP under 6 powinien wejść na spokojnie. Trenerzy Phoenix liczę, że zdają sobie sprawę z zagrożenia, jakim jest PP San Jose i uczulą swoich zawodników na jak najmniejszą ilość nieprzepisowych zagrań. Mało goli z gry 5 na 5.

Z 1X2 polecam Toronto , Atlantę , Anaheim i mały stake na Phoenix .

Toronto na wyjazdach to zupełnie inna ekipa, niezwykle skuteczni, mimo sporych osłabień kolejne wygrane z Bostonem, Buffalo i Tampą Bay a we Florydzie moim zdaniem mniej pewny bramkarz Auld.

Atlanta, szczególnie jeżeli bronić ma Huet, ale jeżeli wystąpi Aebischer to na Moneyline z Lehtonenem, który niezmiernie rzadko przegrywa w dogrywkach to bardzo dobry bet.

Anaheim, bo mam wrażenie, że Edmonton ostatnio bardzo słabo w defensywie, a Bryzgalovowi przytrafiają się większe wpadki jedynie we własnej hali.

Phoenix jak już mówiłem, jeżeli zagra z małą ilością fauli i ograniczy skuteczność San Jose w tym elemencie, to jak dla mnie to dość wyrównany pojedynek.

Saldo o/u 44-38-7 -11,09 .

Od nowego roku:

o/u stawka 6/10 i powyżej 5-5 -3,96
1x2 11-3
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 19/01/2007 07:39

Mimo ze gralem porazke CANUKS z Ottawa a oni mnie zaskoczyli jaak ze optymistycnie wygrywajac to spotkanie 1-2 :):) trudno pieniadze przepadly ,ale uubiona druzyna pnie sie do gory
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 19/01/2007 21:59

Wie może ktoś kiedy wróci Gigure i Pronger w Anaheim??? Bo już mnie trafia ta ich niemoc w defensywie :/
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 19/01/2007 23:13

Buffalo - Vancouver UNDER 6
Ryan Miller vs Roberto Luongo. Dwóch doskonałych bramkarzy, Luongo zaliczył SO przeciwko Canadiens, a wczoraj zagrał rewelacyjnie przeciwko Senatorom. Dzisiaj specjalnie odpuścił poranny trening żeby być w pełni sił na wieczorne spotkanie - miejmy nadzieję, że trener Sabres nie zrobi mi psikusa i nie wystawi Sabourina. Buffalo w spotkaniach z drużynami dobrze grającymi w defensywie nie strzela wielu bramek dlatego wydaję mi się, że nie powinniśmy zobaczyć tutaj więcej niż 6 goli - moim zdaniem bardzo wysoko ustawiona linia, skorzystam z prezentu i zagram undera.

Chicago - Minnesota OVER 5,5
Dla gospodarzy bronił będzie Boucher - to wystarczający powód żeby zagrać w tym spotkaniu overa. Kompletnie nie wierze temu Panu - zdecydowanie słabszy od Khabibulina i nie sądze, żeby był dzisiaj w stanie zatrzymać gości. Dla Minnesoty bronił będzie Fernandez, ale myślę, że gospodarzom także uda się coś ustrzelić. Dosyć niska linia moim zdaniem - powinniśmy tutaj zobaczyć więcej niż 5 bramek.
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 20/01/2007 06:47

kolejna noc NHL za nami i kolejna fatalna dla portfela.. ostatnio nijak nie moge wyczuc tej ligi... dogram do konca stycznia i mowie NHL...az do listopada.. a swoja droga cps ten temat ostatnoi podupadl a szkoda \:\(
Posted by: kamikazeeeee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 20/01/2007 13:29

19:00 Washington - Florida NHL 2.10 4.10 2.85
19:00 New Jersey - Philadelphia NHL 1.60 4.50 4.50
19:00 N.Y. Rangers - Atlanta NHL 2.15 4.15 2.75
01:00 Pittsburgh - Toronto NHL 2.25 4.15 2.60
01:00 Boston - Ottawa NHL 2.75 4.15 2.15
01:00 Montreal - Buffalo NHL 2.50 4.10 2.35
02:00 Nashville - Chicago NHL 1.55 4.50 4.90
02:30 Carolina - Tampa Bay NHL 2.10 4.10 2.85
03:00 Colorado - Detroit NHL 2.45 3.95 2.45
03:00 Minnesota - Dallas NHL 2.10 4.05 2.90
04:00 Edmonton - Calgary NHL 2.25 4.05 2.65
04:30 Los Angeles - Phoenix NHL 2.55 4.10 2.30
04:30 San Jose - St. Louis NHL 1.60 4.50 4.50

Kursy z Expekta, gospodarze na pierwszym miejscu.


Ja na dziś proponuję:

NYR win-najwyższy czas zacząć wygrywać seryjnie panowie, bo macie chyba większe aspiracje niż jedynie dostać się do play-ofów.

PIT win - uzasadnienie podobne jak powyżej a ponadto dwie wygrane toronto na wyjeździe pod rząd to już wystarczy

LAK win - ostantie 6 meczy to porażki, czas najwyższy na zwycięstwo, a zkim tu wygrywać jak nie z PHX.

Uzasadnienie może trochę absurdalne, ale to dlatego że NHL też jest dziwną ligą - najważniejszy jest plan.
Posted by: Ponury Zniwiarz

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 20/01/2007 13:31

Originally Posted By: Tommy Lee
Wie może ktoś kiedy wróci Gigure i Pronger w Anaheim??? Bo już mnie trafia ta ich niemoc w defensywie :/



C.Pronger D Foot Early Feb
J.Giguere G Groin Late Jan

Niech zyje google \:\)
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 20/01/2007 19:38

Minnesota - Dallas UNDER 5,5
Dla gospodarzy bronił będzie Manny Fernandez. Dla gości Marty Turco. Obydwaj bramakrze w dobrej formie, Manny zaliczył w ostatnim spotkaniu SO, Turco także zagrał bardzo dobre spotkanie przeciwko Płomieniom. Obydwie ekipy borykają się z kontuzjami w ofensywie przez co ich "siła rażenia" jest znacznie mniejsza niż zwykle. Sądze, że o wyniku tego spotkania przesądzi w znacznej mierze postawa bramkarze, przyjmując, że zagrają na miarę swoich możliwości nie powinniśmy zobaczyć tutaj wiecej niż 5 bramek.
Posted by: kamikazeeeee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 20/01/2007 21:21

na dziś zagram jeszcze Carolinę- 3 mecze bez zwycięstw i w 5 kolejnych powienni w regulaminowym czasie coś ugrać - kolejne mecze to tampa, wash, wash, toronto i tampa.

oraz zagram po długiej przerwie (nieźle na nich wtopiłem) OT rekinów, tak to bywa, że często się remisuje ze słabszą drużyną
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 20/01/2007 21:52

to jeszcze są chętni - na ot rekinów ? zagraj lepiej na chybił trafił pierwszy mecz z brzegu bo jeszcze cię pociągną na kasę rekiny , chyba , że masz mocne nerwy i zapuścisz progresję
powodzenia
Posted by: kamikazeeeee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 20/01/2007 23:17

ot nie gram już progresj, przynajmniej nie na rekinów, taki po prostu pojedyńczy strzał
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 20/01/2007 23:53

Kilka o/u na dzisiejszą noc

1. Colorado-Detroit over 6 (ot) 1,92 8/10 GB
(Budaj-McDonald)

Jak wiadomo Hasek nie zwykł występować w dwóch meczach z rzędu, jeżeli następują one po sobie dzień po dniu. Wówczas trenerzy Detroitwstawiają rezerwowego bramkarza, którym z reguły jest Osgood. Osgood jest chory na grypę, i choć nie jest 100% czy nie zagra, to jednak większa szansa jest, iż wystąpi trzeci bramkarz Detroit - McDonald. McDonald jak do tej pory bronił trzykrotnie i puścił w meczach z Edmonton, Nashville i San Jose kolejno 3,6 i 3 bramki. Colorado ostatnio spisuje się dość dobrze, an dużej skuteczności i strzela również sporo goli z PP a obrona gier w przewagach jest dużą słabością zespołu z Detroit. Obie drużyny nie tak dawno rozgrywał mecz w tym samym układzie, wówczas bronili Budaj i Hasek i mecz zakończył się po dogrywce 3:4ot (zwycięstwo Detroit). Myślę, że to dobry bet na spreadbetting, gdzie linie w granicach 5,8-6,2.

2. Minnesota-Dallas under 5,5 (ot) 5/10 1,71 WH
(Fernandez-Turco)

Cały czas dużo osłabień w obu ekipach. Linia dość niska - szczerze mówiąc spodziewałem się linii w granicach 5, Turco jest w stanie zahamować napór gospodarzuy w tym meczu.

3. Boston-Ottawa over 6,5 (ot) 4/10 1,83 GB
(Toivonen-Emery)

Dwie drużyny mające spory potencjał w ofensywie. Boston w dalszym ciągu z dziurawą obroną, ale i Emery to przede wszystkim bramkarz "własnej hali" - zresztą Boston zawsze zaje się mieć patent na Senatorów. Duża liczba strzałów i minimum po 3 gole dla każdej z drużyn lub rozjazd w wykonaniu Ottawy. Tak to widzę.

4. Edmonton-Calgary over 5 (ot) 7/10 1,80 GB
(Roloson-Kiprusoff)

Dwóch bardzo solidnych bramkarzy, ale Kiprusoff na wyjazdach nie broni już tak solidnie. W tym roku średnio po 3 gole na mecz w wyjazdowych spotkaniach. Roloson też potrafi "zawalić" mecz od czasu do czasu. W każdym bądź razie przy tym becie biorę pod uwagę przede wszystkim formę obu drużyn w ofensywie. Są to w tym momencie jedne z najbardziej skutecznych zespołów NHL i biorąc pod uwagę tylko występy od nowego roku to Edmonton strzela średnio 4 gole u siebie na mecz, a Calgary również 4 na wyjeździe. H2H nie zachęcające bo wszystkie dotychczasowe mecze tych drużyn kończyły się niskimi rezultatami, ale myślę warto tu zaryzykować. Według form obu ekip linia wygląda mniej więcej na 6,5.

5. San Jose-St. Louis over 6 (ot) 6/10 2,12 GB
(Nabokov-Legace)

Wysoki stake, ponieważ zachętą jest z pewnością kurs wystawiony przez buki. NIe jest to może jakiś pewny bet, ale na pewno szanse są spore. Dwa powody - z jednej bardzo dobra ostatnio gra Blues. Są bardzo skutezni i nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Na Nabokova, który nie wydaje się w jakiejś super dyspozycji obecnie może wystarczyć nawet na 3+ więcej goli. Ponadto zestawienie PP San Jose i PK St.Louis. San Jose ma że tak powiem dwa rozaje meczy u siebie -1. kiedy niszczy PowerPlayem (wysokie wygrane i dużo bramek) i 2. wiadomo jak gra z drużyną, która w tym elemencie broni dość dobrze. Tym razem mamy spore szanse na wariant pierwszy, ale przy dużej skuteczności St.louis w ataku nie wykluczam wysokiego bramkowego remisu (może wreszcie upragniony remis dla progresorów w tym elemencie.

Z 1x2 dziś tylko Buffalo . Na wyjazdach coś im idzie nieco lepiej.

Saldo o/u 47-40-7 -9,5
ze stawką 6/10 5-5 -3,96
1x2 12-6
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 21/01/2007 09:06

a u rekinów remisu jak nie było tak nie ma - pozdro dla tych co ich odpuścili - a współczucie dla naiwnych co to ciągną
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 22/01/2007 20:05

Witam
Jest przerwa w rozgrywkach ale można postawić sobie na mecz gwiazd, tak reakreacyjnie.
Eastern Conference-Western Conference All-Stars 2.65 4.20 2.15
Jak dla mnie faworytem jest East. Nie wiem co spowwodowało takie kursy chyba nie atut własnej sali.?
Posted by: lupus

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 22/01/2007 21:17



Składy:

WESTERN CONFERENCE (ZACHÓD)

Bramkarze
Roberto Luongo - VAN 484,861 ilość głosów
Mikka Kiprusoff - CGY 403,313
Marty Turco - DAL 358,045


Napastnicy
Joe Thornton SJS 663,931
Joe Sakic COL 473,847
Jonathan Cheechoo SJS 444,885
Bill Guerin DAL
Martin Havlat CHI 303,207
Patrick Marleau SJ 415,123
Rick Nash CBJ 135,068
Yanic Perreault PHX
Brian Rolston MIN 146,456
Teemu Selanne ANA 335,149
Ryan Smyth EDM 177,615
Henrik Zetterberg DET 139,735


Obrońcy
Scott Niedermayer ANA 591,657
Nicklas Lidstrom DET 573,069
Philippe Boucher DAL
Dion Phaneuf CGY 395,168
Kimmo Timonen NSH
Lubomir Visnovsky LAK 177,650






EASTERN CONFERENCE WSCHÓD

Bramkarze
Ryan Miller BUF 539,635
Martin Brodeur NJD 484,993
Cristobal Huet MTL 123,590

Napastnicy
Sidney Crosby PIT 825,783
Aleksander Owieczkin WSH 475,297
Daniel Briere BUF 475,857
Jason Blake NYI
Simon Gagne PHI 86,843
Dany Heatley OTT 167,021
Marian Hossa ATL 207,393
Vincent Lecavalier TBL 164,522
Martin St. Louis TBL 103,573
Brendan Shanahan NYR 174,450
Eric Staal CAR 168,290
Justin Williams CAR


Obrońcy
Brian CampbellBUF 602,982
Sheldon Souray MTL 534,647
Jay Bouwmeester FLA 410,007
Zdeno Chara BOS 511,457
Tomas Kaberle TOR 451,963
Brian Rafalski NJD 228,827
Posted by: Valverde

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 22/01/2007 22:30

Ufff dobrze, że mój ulubieniec Gagne się załapał. Może mój głos pomógł
Posted by: Logan

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 23/01/2007 15:28

Jestem NHLowym laikiem, ale zaintersowala mnie linia na bramki w tym meczu 15,5. O co chodzi, w tych allstars meczach bez bramkarzy graja?
Posted by: joesakic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 23/01/2007 21:07

Originally Posted By: Logan
Jestem NHLowym laikiem, ale zaintersowala mnie linia na bramki w tym meczu 15,5. O co chodzi, w tych allstars meczach bez bramkarzy graja?


LOL \:\) hehe bez bramkarzy to moze czasem w koncówce 3 tercji gdy jest różnica 1-2 bramek \:p chodzi o to że to jest ALL-STAR i jak sama nazwa wskazuje nie gra sie dla wyniku tylko dla kibiców (także tych po tej stronie Atlantyku :P) więc gra nie jest tak ostra i pada dużo wiecej bramek (nie zwraca sie takiej uwagi na defensywę)
Pierwszy mecz All Star jaki pamiętam ( jeszcze z udziałem The Great One) zakończył sie wynikiem 8-6 ( czyli under :D) i była tylko jedna 2 minutowa (dla Alexeia Yashina) \:\) ehh aż mi sie nostalgia załączyła \:\)
Posted by: szakira

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 23/01/2007 21:24

A jaki był wynik All Star w ubiegłym roku i jak to się ma do linii 15,5 ???
Posted by: joesakic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 23/01/2007 21:42

Originally Posted By: szakira
A jaki był wynik All Star w ubiegłym roku i jak to się ma do linii 15,5 ???


W zeszłym sezonie była Olimpida i nie było Meczu Gwiazd.
Posted by: joesakic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 *DELETED* - 23/01/2007 21:43

Post deleted by lupus
Posted by: alfa

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 23/01/2007 22:48

ostatnie 10 meczow (covers.com)

Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 24/01/2007 19:51

w '98 grali w Vancouver \:\) a wynik to 8-7 dla North America (czyli też under) ;\)

O samych Meczach Gwiazd nie ma co pisać bo jeden drugiemu niepodobny.
Jedyne co sie powtarza to duża ilość goli.
W tym roku stosunkowo 'słabi' obrońcy (obydwa Kaczory nie grają) więc bramek pewnie troche padie... ale czy więcej niż 15 ?
Dla mnie ta linia to troche kosmos (zobaczymy co powiem jutro) ale dzisiaj biore śmiało
under 15,5 za 1.909

pozdrawiam

Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 25/01/2007 06:14

Originally Posted By: Brudas

under 15,5 za 1.909


12 - 9 Zachód
\:D
Luongo 9/12
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 26/01/2007 21:05

St. Louis - Detroit UNDER 5,5
Manny Legace vs Dominik Hasek. Legace ostatnio w doskonałej formie, w ostatnim spotkaniu zaliczył SO przeciwko Rekinom. Nutki w ostatnim czasie grają bardzo dobrze, szczególnie w defensywie - puszczają mało bramek i wygrywaja mecze. Ekipa Czerwonych Skrzydeł też bardzo mocna defensywnie. Hasek oczywiscie na stałym bardzo wysokim poziomie - nie wydaję mi się żeby padło tutaj więcej niż 5 bramek - bez wątpienia warto zagrać underka po kursie 1.85 (expekt).
Posted by: lysy1

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 27/01/2007 21:35

czy dzisiaj też gra NHL ??.... \:\(
Posted by: lupus

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 27/01/2007 21:40

Originally Posted By: lysy1
czy dzisiaj też gra NHL ??.... \:\(


Ale o o co chodzi?
Tak graja wiecej
Posted by: lysy1

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 27/01/2007 21:57

siedzę sobie "w tę noc" i chciałem coś zagrac, \:p ale nie wiem co i liczyłem na jakieś "spostrzeżenia" ???? fachowców ......
Posted by: Shadhun

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 27/01/2007 23:55

Ja juz swoje zagrałem dziś.

Rangers i Ottawa weszły. Na nocke można spróbować zagrać że wreszcie nutki dadzą ciała.
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 28/01/2007 15:49

Detroit - Colorado

Detroit to druzyna o bardzo mocnej kadrze i potrafiaca wygrywac z kazdym. Ostatnie 3 spotkania to porazki na wyjazdach w tym porazka wyjazdowa z colorado 3-1. Dzis powrot na wlasna tafle i idealna szansa aby odegrac sie na Colorado. Uwazam ze to najpewniejszy typ na dzisiejsza nocke:) Czekam na Wasze opinie odnosnie tego spotkania:)

Pozdrawiam

TYP: 1
Posted by: kamikazeeeee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 28/01/2007 17:23

popiera typ na detroit z przytoczonym powyżej uzasadnieniem
Gram ponadto win kaczek, cztery porazki pod rząd, możliwy powrót części zawodników po kontucji wskazuje na możliwość ich wygranej
Posted by: gabkik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 28/01/2007 18:03

Wiara a wiadomo co sie dzieje w obozie Kaczorów maja 4 porażki z rzędu dzisiaj graja z Dallas wartoi na nich stawiać wiadomo coś o kontuzjach jakby ktoś mógł coś doradzić to proszę o opinie
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 28/01/2007 18:54

Chicago - Calgary UNDER 5
Dla gospodarzy bronił będzie rewelacyjny Rosjanin Nikolai Khabibulin. Dla gości ponownie Fin Mikka Kiprusoff. Obydwa Panowie należą do czołowych postaci w swoich zespołach i są w bardzo dobrej formie. Gospodarze przed własną publicznością grają bardzo defensywnie, Płomienie także należą do zespołów stawiających na defensywę - szczególnie poza domem strzelanie bramek przychodzi im z dużym trudem. Dodatkowo gospodarze zagrają bez Aucoina, Bondry i Borque, a w szeregach gości zabraknie najlepszego strzelca Iginli oraz Kobasewa i McCartiego. Obydwie drużyny grają bardzo defensywnie dlatego też nie powinniśmy zobaczyć tutaj więcej niż 5 goli.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 28/01/2007 19:08

Witam!
Po dłuższej przerwie powracam do NHL. Na dziś wybrałem coś takiego:

Detroit- Colorado 1 1.93 5j. Bwin
3 ostatnie mecze Detroit to porażki w tym z Colorado 1:3 w Denver. Dziś liczę na przełamanie passy i udany rewanż na Lawinach..

Atlanta (-1,5)-Philadelphia 1 1.95 3j. Bwin
Atlanta wie o co gra w tym sezonie i myślę, że nie przepuści okazji aby umocnić się na fotelu lidera swojej Dywizji.

Ostatnio: 0-1 (-3,00j.)
Stan:230W-272L-7 (+84,21j.)

Pozdr
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 29/01/2007 11:54

Witam
Zaczeła się druga cześć sezonu i zespóły bedą nerwowo spoglądać w tabelę. A sytuacja zaczyna robić się ciekawa bo tylko 3 zespoły są poza grą.
1)Boston Bruins - New York Rangers 1 2.35 UNIBET
Do postawienia na Boton skłania mnie rewelacyjna forma THOMASA, który łata dziury w obronie. Natomiast NYR kompletnie zablokowany. Co sie dzije z Jagrem i Shanahanem. W meczu z Filą kilka poweplayów w 1 tercji i nic.

2)Montreal - Ottawa 1 2.40
Wynik meczów Montrealu to prawdziwa zagadka z kimkolwiek by grali. Do grania progresji idealny teami bo kursy sa zawsze wysokie Ja własnie zaczne taka.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 29/01/2007 21:59

Montreal - Ottawa UNDER 6
Dla gospodarzy bronił będzie Szwajcar Aebischer - wprawdzie to Huet jest podstawowym bramkarzem, ale Aebischer jest ostatnio w dobrej formie i powinien dziś stanąć na wysokości zadania. Dla gości bronił będzie Emery, który spisuje się ostatnio rewelecyjnie i także nie powinien zawieść. Montreal gra bardzo defensywnie, a Ottawa w przypadku defensywnie grającego przeciwnika zazwyczaj także przyjmuje defensywną postawę - poza tym grają poza domem więc nie sądze, żeby nastawiali się ofensywnie. Sądze, że po tak wysokim kursie under w tym spotkaniu jest obowiązkową pozycją.
Posted by: Marinko

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 29/01/2007 23:18

Dzis - jak na moj wech - oba mecze pachna pysznymi remisami.

MON-OTT X
W Kanadzie spotykaja sie dwie druzyny z tej samej dywizji i spodziewam sie ostrej rywalizacji, a ze ekipa z Montrealu juz dawno nie grala dogrywki...

BOS-NYR X
Typ bardziej na "wech" niz jakiekolwiek sensowne wytlumaczenie gdyz jak wszyscy gracze NHL zauwazyli roznie z tymi remisami w tym sezonie bywa. Gdyby bylo tak jak przed rokiem zaczalbym polowac na remis straznikow juz od ich meczu z Atlanta bo po przelamaniu dlugiej serii meczy bez remisow zazwyczaj przychodzilo kolejne takie rozstrzygniecie w kilku kolejnych meczach. No coz, nie wszyscy gracze w pore odpusili Rekinom co widac na tym forum. Czyzbym byl ostatnim, ktory mimo wszystko gra w OT po staremu?
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 30/01/2007 22:43

Witam,na noc proponuje Win Rekinow.. dwa najblizsze mecze na wlasnym lodzie z Gwiazdami z Dallas,mysle ze choc jedno starcie wygraja w 60' zwlaszcza ze ostatni mecz przegrali na wyjezdzie.. i brak info o powaznych kontuzjach w ich szeregach..
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 30/01/2007 23:17

St. Louis - Minnesota UNDER 5
Do bramki Blues wraca Manny Legace. Dla gości bronił będzie dziś Manny Fernandez. Obydwaj Panowie są ostatnio w dobrej formie. Gospodarze po serii dobry spotkań zaliczyli ostatnio wpadkę przeciwko Nashville - sądze, że w dużej mierze była to wina rezerwowego bramkarza Curtisa Sanforda. Dziś do bramki wraca Legace, który ostatnio notuje świetne wyniki. St. Louis gra ostatnio bardzo dobrze w defensywie, ale oprócz tego mają problemy ze strzelaniem bramek. Dziś pokonać bramkarza Wild także łatwo im nie będzie. Sądzę, że obydwie drużyny skupią się dziś przede wszystkim na defensywie i nie zobaczymy tutaj więcej niż 5 bramek.
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 30/01/2007 23:21

Ottawa Senators - Washington Capitals

Moim zdaniem mozna sie pokusic o handi na Ottawe (-1,5) po kursie 2,10. W ostatnich 6 wygranych meczach Ottawa pokrywala ten handicap. O ile Washington nie zrobi dzisiaj jakies niespodzianki powinno wejsc:)
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 31/01/2007 08:26

Cud !!! SJS zremisowali po blisko 4 miesiącach trwania sezonu, w tym 49 meczów bez OT \:o
Na 2,2 sekundy przed końcem meczu Dallas na 2:2

Gratulacje dla tych co wytrwali i dziś mogą świętować, bo to jest święto, wkońcu rekord NHL ustanowiony...
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 31/01/2007 09:41

Jak widac po ostatnich pustkach w tym temacie,to raczej nikt nie wytrwal... Dramatyczna koncowka meczu i stalo sie to co kiedys stac sie musialo.. Teraz czekam na kolejne 49 meczy Rekinow bez OT ;\)
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 31/01/2007 12:03

Witam
Ja akurat ostatnio grałem SJS albo 1 albo 2. To co robili ułatwiało typowanie. Ale dzisiaj sypneło remisami. To w tym sezonie nie jest normalne, mam nadzieje ze znowu sie wszystko nie przewróci do góry nogami. Ale przez to Dallas mam dziś w plecy a jak ktos grał progrsje na x sjs to juz dawno zbankrutował
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 31/01/2007 12:59

tak,sypnelo remisami,jak dobrze pamietam to z tydzien temu tez na 10 meczy bylo kolo 5-6 remisow..W tym sezonie nie ma nic co ulatwialoby typowanie NHL,jest badz co badz wyrowanana,zaskakujaca i nieprzewidywalna,niby taka jak ma byc ale... Jutro SJS graja znowu z Dallas u siebie wiec mysle ze odrobia to co dzisiaj stracili...
Posted by: gabkik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 31/01/2007 19:49

Originally Posted By: jackm
Jutro SJS graja znowu z Dallas u siebie wiec mysle ze odrobia to co dzisiaj stracili...


Też na to bardzo licze! Jak niewiele brakowało do szczęścia ale cieszy mnie to ze po karnych wygrały gwiazdy wjutro rekiny bedą jeszcze bardziej zdeterminowane
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 31/01/2007 21:44

Anaheim - Phoenix 1
Do bramki gospodarzy parę dni temu powrócił Jean-Sebastien Giguere (zwycięstwo 4:1 z Dallas Stars). Dla gospodarzy bronił będzie najprawdopodobniej Curtis Joseph. Kaczory są zdecydowanym faworytem tego pojedynku, z czterech bezpośrednich spotkań w tym roku wygrali trzy i za każdym razem, zwłaszcza w meczach przed własną publicznością, mieli zdecydowaną przewagę - dzisiaj nie powinno być inaczej. Gospodarze stracili ostatnio sporo punktów dlatego dzisiaj mają sporo do udowodnienia swoim kibicom - wrócił Giguere więc powinno być dużo łatwiej. Anaheim powinno dziś zwyciężyć i taki też będzie mój typ.

----------------------------------------------------------------
http://www.hokejtypy.prv.pl
Posted by: 4rest

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 *DELETED* - 31/01/2007 23:48

Post deleted by lupus
Posted by: mopsiq

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 *DELETED* - 01/02/2007 13:34

Post deleted by lupus
Posted by: __Michal__

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 *DELETED* - 01/02/2007 13:51

Post deleted by lupus
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 01/02/2007 14:34

Witam

Osobiscie zastanawiam sie nad meczem SAN JOSE - DALLAS. Jeszcze dwa dni temu chcialem postawic dosc spora sume na rekiny. Po ostatnim remisie z dallas jednak zaczalem miec nastepujace watpliwosci:

- a czemu by nie kolejny remis :)))) na zlosc wszystkim :]
- 28.12 i 30.12 2006 roku mecze SHARKS - COYOTES. Po pierwszym przegranym meczu przez sharks 3:2 bylem przekonany ze za dwa dni daja rade sie odegrac - dostali 8:0.
- no i kurde mam takie odczucie ze bedzie to dzis bardzo masowy typ...

czekam na Wasze opinie o tym meczu, kurs calkiem fajny 1,90 (expekt)

Pozdrawiam
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 01/02/2007 15:30

Witam
Wczoraj wnocy znowu Toronto dało mi niezły zysk. Chyba już stale bede na nich grał na wyjazdach.
Dziś 11 spotkań a więc jest co wybieerać. Ja w takich sytuacjach mam mały zysk lub strate bo jest pokusa grania 7-8 spotkań.
1) Boston - Buffalo X 4.2
Bufflo gra ostatnio jakoś nie przekonująco i trudno ich wyczuć. Mieli wspaniały okres gry i wygrywali u siebie jak i na wyjazdach. Ale jednak jest to zespól lubiący remisować. Poza tym Boston z Thomasem to jest siła w lidze i gdyby nie słaby początek byliby w osemce na wschodzie.
2)Carolina - Tampa Bay 2 2.75
Nie zaryzykowalbym grania obecnie przeciwko Tampie. Wreszczie St Luise i Lecavalier grają na swoim poziomie. Oni mogą bardzo namieszać na wschodzie.Bilans ostatnich 10 (8-2-0).
3)Colorado - Minnesota 1 2.10
Minesota bardzo silna u siebie na wyjeżdzie całkiem przeciętna.
4)Phoenix - Nashville 2 1.95
Coyotes to teraz wielka niewiadoma. Mieli ostatnio świetna serię. Ale Nashville z takimi zespołami gra bardzo dobrze idzie na wymiane i nie zadowala sie niskim zwycięstwem. A Phoenix jest bardzo groźne w 3 tercjii. Sa w stanie odrobic nawet kilka bramek.
5)Vancouver - Edmonton 1
Chyba za dużo tych remisów orek u siebie. Raczej wygraja bo Luongo jest zyciowej formie.
6)San Jose - Dallas 1
Rewanż. Zawsze w takich przypadkac trzeba postawic na tego co przegrał.
7)Pitsburgh - Montreal 2 2,75
Jakby wygrali gospodarze to byłoby ich 4 z rzędu wygrane u siebie. To raczej mało prawdobodobne patrząc na wcześniejsz dokonania. Poa tym Montreal zatrzyma tego Nexta bo jest to najlepiej broniąca druzyna Nhl.
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 01/02/2007 15:42

Z tym SJS jest coś na rzeczy. JA ich nie moga wyczuć.Z tym DAllas mieli 9 PP i żadnej bramki.Jak na najlepszy zespół w lidze w tym wzgledzie to dziwne. Poza tym tylko 17 strzałow . To wszystko jest dziwne. Nie widziałem tego meczu ale zagram 1 ostrożnie.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 01/02/2007 20:45

Vancouver - Edmonton UNDER 5
Bramki gospodarzy strzegł będzie po raz kolejny rewelacyjny Roberto Luongo. Do bramki gości powrócić powinien podstawowy bramkarz Dwayne Roloson - w ostatnim czasie wprawdzie bronił poniżej oczekiwań, ale przeciwko Canucks radzi sobie w tym sezonie znakomicie (w trzech wyjazdowych pojedynkach 1.66 GAA). Obydwie drużyny prezentują bardzo defensywny styl gry i mają problemy z strzelaniem bramek w przewadze. Obydwie też należą do ligowej czołówki w penalty kill. Sądze, że underowy wynik jest tutaj bardzo prawdopodobny, a po takim kursie - nawet wobec słabszej dyspozycji Rolosona - moim zdaniem warto zaryzykować.
Posted by: Mieszko

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 01/02/2007 23:26

Witam,

A ja dzisiaj spróbuje raz jeszcze Buffalo. Po tak okazałym zwycięstwie u siebie w rewanżu widzę podobne rozwiązanie.
Kurs 1,90 myślę że jak najbardziej do wzięcia...
Szably potną niedzwiadki... ;\)
Pozdrooo
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/02/2007 15:40

Originally Posted By: sakuraba83

- 28.12 i 30.12 2006 roku mecze SHARKS - COYOTES. Po pierwszym przegranym meczu przez sharks 3:2 bylem przekonany ze za dwa dni daja rade sie odegrac - dostali 8:0.


Jednak historia lubi sie powtarzac...

Dzisiaj licze na zwyciestwa gospodarzy.

RED WING - BLUES

Skrzydla w ostatnich pieciu meczach 3 porazki (w tym wyjazdowa z BLUES) 2 zwyciestwa. Jak na taka druzyne to zdecydowanie za malo. Uwazam iz atut wlasnego lodowiska oraz determinacja zawodnikow pozwola im osiagnac dzisiaj korzystny rezultat.

FLAMES - BLUE JACKETS

Calgary - znakomita druzyna na wlasnej tafli do tego licze na powrot do skladu lidera druzyny Jarome Iginly.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 02/02/2007 17:36

Detroit - St. Louis 1
Hokeistom Detroit Red Wings w tym sezonie przed własną publicznością nie udało się jeszcze wygrać z Nutkami w regulaminowym czasie gry. Za każdym razem jednak mieli miażdżącą przewagę i byli zespołem zdecydowanie lepszym. Dzisiaj w bramce Skrzydeł stanie jak zwykle Dominik Hasek, który jest w rewelacyjnej formie (2.03 GAA, 6 SO). Spore szanse na występ pomiędzy słupkami bramki gości ma dzisiaj Curtis Sanford - jutro Nutki zmierzą się z Gwiazdami i bardzo możliwe, że dzisiaj to dużo słabszy Sanford zastąpi Manny'ego Legace.Nawet jeśli by się tak nie stało to nie wierze, że po raz trzeci z rzędu Legace będzie miał tyle szczęścia - Detroit w meczach u siebie miało ogromną przewagę, dwukrotnie jednak spotkania kończyły się dogrywką. Do trzech razy sztuka - moim zdaniem warto dziś zainwestować pieniądze w zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie gry.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hokejtypy.prv.pl
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 03/02/2007 14:21

Witam

Dzis bardzo ciekawa noc.

PREDATORS - DUCKS

Mecz na ktory dawno czekalem. Bede gral gospodarzy po bardzo dobrym kursie 2.20 (expekt). Predators dwie porazki wyjazdowe i teraz powrot na wlasna tafle gdzie maja wysmienity bilans 18-3-3. Dla odmiany Duck ostatnie dwa mecze wygrali na wlasnej tafli. Licze ze wygrana na tak "ciezkim" terenie na dzien dzisiejszy to jeszcze zbyt duze wyzwanie dla zespolu z Anaheim.

Wystep Scotta Niedermayer`a w dzisiejszym spotkaniu jest watpliwy.

TYP: 1

POZA TYM NA DZISIEJSZA NOC CIEKAWIE WYGLADAJA

Phoenix - Minnesota - TYP:1
St. Louis - Dallas - TYP:1
Colorado - Edmonton - TYP:1

Co sadzicie o tych typach?
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 *DELETED* - 03/02/2007 15:58

Post deleted by lupus
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 03/02/2007 17:49

CAROLINA - BOSTON 1
Obrońcy Pucharu Stanleya hokeiści Carolina Hurricanes przegrali trzy spotkania z rzędu i grają ostatnio zdecydowanie poniżej oczekiwań. Ich dzisiejsi rywale grają jednak nieporównywalnie gorzej - przegrali osiem na ostatnich dziesięc spotkań, a w ostatnich siedmiu przegranych meczach wyjazdowych puścili aż 34 bramki, strzelając przy tym tylko 9. Pozatym w konfrontacji z Caroliną wypadają conajmiej słabo - przegrali aż pięć z ostatnich sześciu konfrontacji. Głównym czynnikiem jednak, który przesądził o dzisiejszym typie są dwa bezpośrednie pojedynki pomiędzy obydwiema drużynami w tym sezonie. Obydwa spotkania wygrały Huragany (5:1, 5:2) osiągając ogromną przewagę na lodowisku (ilość strzałów kolejno 40:26 i 30:19). Widać więc, wyraźnie że Carolina ma swój "sposób" na grę z Bruins i jestem przekonanyn, że i tym razem powinni bez trudu sięgnąć po komplet punktów jeszcze w regulaminowym czasie gry.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.hokejtypy.prv.pl
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 03/02/2007 18:42

Witam!
Dziś krótko i bez uzasadnień ale zagrałem sobie kilka "dogów"...

Oto one:

TBL-NYR 2 2.25 (OT+SH) 3j. Bwin
Colorado-Edmonton 2 2.90 3j. Bwin
Atlanta-Philadelphia 2 (OT+SH) 3.20 2j. Bwin
NJD-Buffalo 2 (OT+SH) 2.00 4j. Bwin
Florida-LAK 2 (OT+SH) 2.80 2j. Bwin
Nashville- Anaheim 1 2.05 3j. Bwin
Ottawa-Toronto over 6 1.80 15j. Bwin

Ostatni typ to mój "typ nocy". Z reguły maksymalna moja stawka to 5j. jednak dziś "zaszalałem" i poszło za więcej. mam nadzieję, że nie na darmo...Więc liczymy dziś ostro bramki w Ottawie!

Ostatnio:1-1 (+1,65j.)
Stan: 231W-273L-7 (+85,86j.)

Pozdr
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 03/02/2007 22:36

mam prośbę do Panów, którzy swego czasu pomagali w współtworzeniu 'dekalogu typera nhl' - odbierzcie PW ;\)

pozdrawiam
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 04/02/2007 14:41

Montreal Canadiens - Pittsburgh Penguins

Dzisiaj daje kredyt zaufania dla slabo ostatnio spisujacego sie teamu z Kanady. Dlaczego?

-Dobry kurs 2.10 (expekt)
-Pittsburgh w ostatnich 6 meczach same zwyciestwa -czas to przerwac
-dwa dni temu Montreal ostro walczyl i ulegl dopiero po karnych w wyjazdowym spotkaniu w Pitsburghu
-Montreal pokazal ostatnio ze umie pokonac takie firmy jak Ottawa(30.01.2007) czy Buffalo(21.01)

MOJ TYP - 1
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 04/02/2007 17:15

Montreal - Pittsburgh OVER 6,5
Dla gospodarzy bronił będzie dziś Szwajcar David Aebischer. Przeciwko Pingwinom zadownik ten notuje fatalne wyniki (4.58 GAA w trzech spotkaniach). Parę dni temu obydwie drużyny spotkały się w Pittsburgu - wtedy to gospodarze zwyciężyli 5:4 po rzutach karnych. Pingwiny grają ostatnio bardzo dobrze, wygrywają mecz za meczem, strzelają sporo bramek. Jest to zespół niezwykle mocny ofensywnie z takimi młodymi gwiazdorami jak Malkin, Crosby czy Jordan Staal, którzy należą do ligowej czołówki. Jedynym mankamentem w grze Pingwinów jest słaba defensywa - wśród drużyn z górnej części tabeli tylko Atlanta straciła więcej bramek. Sądze, że to dobre spotkanie na overa i tak też dzisiaj zdecydowałem się zagrać.
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/02/2007 11:21

Witam, na dzisiaj bardzo fajnie zapowiadaja sie trzy mecze. Upatruje w nich dwa zwyciestwa gospodarzy oraz jedno wyjazdowe zwyciestwo Predators:

Colorado Avalanche - Florida Panthers

Dobra ale nierowno grajaca druzyna Colorado powinna sobie dzis poradzic z Florida. Dwie z rzedu porazki na wlasnym lodowisku to za duzo...dzisiaj idealna szansa zeby dac troche pozytywnych emocji dla swojej publiki. W tym sezonie to pierwszy mecz pomiedzy tymi zespolami zobaczymy co sie bedzie dzialo.

TYP: 1

Pittsburgh Penguins - Nashville Predators

Pittsburgh ostatnio jest na fali nie przegrali w regulaminowym czasie gry juz od 10spotkan zaliczajac co prawda dwie wpadki w doliczonym czasie gry. Jezeli ktos ma ich pokonac w 60minutach to tym wlasnie zespolem jest Nashville. Nie czesto mozna grac ten zespol po tak fajnym kursie,a tu drugi raz (poprzednio ducks) kurs 2.35 (betway). Grzechem by bylo nie skorzystac.

TYP:1

San Jose Sharks - Anaheim Ducks

Najmniej pewny z moich dzisiejszych typow niemniej jednak licze ze SJ zmobilizuja sie na ten mecz i pokonaja DUCKS. Dwa ostatnie mecze zakonczyly sie wynikami na styku 2006-12-27 San Jose Sharks - Anaheim Ducks 3-4 oraz 2006-12-17 San Jose Sharks-Anaheim Ducks 4-3.

TYP:1

Dwa pierwsze mecze zagram jako single i cala trojke systemem TRIXIE.

Czekam na Wasze uwagi do tych meczy oraz na inne ciekawe typy.
Posted by: __Michal__

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 *DELETED* - 06/02/2007 16:03

Post deleted by lupus
Posted by: __Michal__

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/02/2007 16:23

sakuraba83
ja bym proponował zagrać na Nashville, a nie na Pittsburgh.. Ponieważ do Nashville zbliżyła się drużyna Buffalo na 3pkt i pewnie buffalo jak i Nashville beda chcialy wygrac swoje mecze...
Posted by: alfa

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/02/2007 16:30

on tak gra, tylko zamiast 2 napisal 1 ale z pierwszego zdania wynika ze gra na Nashville
Posted by: __Michal__

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/02/2007 16:35

No właśnie tez tak myślałem \:\) Nashville wygra
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/02/2007 16:53

dokladnie bardzo licze ze dzisiaj predators wygraja niestety nie moge juz edytowac mojego postu. Przepraszam za blad.
Posted by: jacky sparrow

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/02/2007 19:21

na dziś wymyśliłem sobie coś takiego, że Dallas zremisuje z Minnesota, OT bez rozstrzygnięcia i wreszcie to co publiczność NHL kocha bardzo, bardzo ...SO Manny Fernandez vs Marty Turco. czego chcieć więcej? Dwóch takich speców.Ale by było ;\) Tak więc pozwolę sobie postawić 5-10zł na to pobożne życzenie \:D
Posted by: komombo

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/02/2007 20:19

Fernandez nie zagra. Jest kontuzjowany.
Posted by: joesakic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/02/2007 21:20

Witam!

W ofercie Bwin jest zakład na to czy wynik meczu będzie parzysty czy nieparzysty(łącznie z OT i SO) kursy odpowiednio: 1,55 2,55.
Zakładając że NIE będzie remisu szanse wynoszą 50 na 50.A kurs jest całkiem okazały \:\)

Co myślicie o progresji na parzyste wyniki?

Testowałem już ten sposób 2 krotnie i testy chyba nie spełniły swojego zadania bo progresja weszła dwa 2 razy na I poziomie \:D

Zrobiłem sobie nawet tabelkę w Exelu z ilością meczy bez parzystego wyniku, bo nie mogłem znaleźć nigdzie na necie takich statystyk i aktualizuję ją co kolejkę ( jakby ktoś był zainteresowany to niech da znać na priva to podeślę)

Czołówka przed dzisiejszą kolejką wygląda następująco:

PHOENIX 5
L.A. 5
NYR 5
TORONTO 4
FLORIDA 4
ATLANTA 4
ANAHEIM 4

Ja zaczynałem grać po bodajże 8 czy 9 meczach, także na razie czekam \:\)

A co do typów na dzsiejszą noc:

Zgadzam sie z sakurabą83 co do zagrania na chłopaków z Colorado oraz na Predators.

Jesli Chodzi o mecz SJ - ANA to zagram tutaj remis \:\) ot taki jednorazowy strzał \:\)

Zastanawiam sie jeszcze nad zwycięstwem Bostonu, ale ich dorzucę na ako razem z trzema powyższymi typami \:\)

Wszystkie typy na 60'
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 06/02/2007 22:12

St. Louis - Toronto UNDER 5,5
Dla gospodarzy bronił będzie dziś Manny Legace. Bramkarz Blues jest w świetnej formie, w ostatnim spotkaniu zaliczył shutout (2:0 Dallas) i powinien dziś stanowić mocny punkt w ekipie gospodarzy. Gracze St. Louis przed własną publicznością grają bardzo uważnie w obronie i zazwyczaj nie tracą wielu bramek. Dla gości bronił będzie najprawdopodobniej Andy Raycroft, który w ostatnim czasie jest w życiowej formie. Przerwa spowodowana meczem gwiazd NHL chyba dobrze zrobiła Raycroftowi bo w ostatnich czterech spotkaniach puścił tylko pięć goli notując wręcz fenomenalny wynik 1.25 GAA! Obydwie drużyny mają ostatnio spore problemy w ofensywie i nie łatwo przychodzi im strzelanie bramek dlatego też nie powinniśmy zobaczyć tutaj więcej niż pięć goli.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.nhl-picks.info
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/02/2007 20:50

WITAM!
Na dziś postawiłem tylko jeden zakład, bo już od jakiegoś czasu poluję na over w meczu z udziałem Ottawy. Stawka też więc idzie w górę, bo straty na ostatnim "pudle" trzeba zrekompensować.Zrobiła się więc mała progresja na over Ottawy ale mam nadzieję, że długo nie potrwa

Ottawa- Buffalo over 6 1.83 25j. Bwin

Ostatnio: 4-3 (-5,15j.)
Stan: 235W-276L-7 (+80,71j.)

Pozdr
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/02/2007 21:16

yo yo yo \:D

Dawno juz sie nie udzielałem w temacie,ale w miare regularnie go sledze .
Ok na dzisaij rzucilo mi sie w oczy doslownie takie cos.

Canuks-Chicago-moje pupilki graja coraz lepij to cieszy bardzo ,ale dzisiaj wracaj z serri wyjazdowej licze na ich slabszy mecz w domku.Chicago nie jest takim chlopcem do bicia na jakiego wyglada i kurs 3.00 biore a X2@2.15 lykam bez zapitki \:\)

Anahaim-SJ--kaczuchy zlay okropnie wczoraj rekiny a dzsiaij rewanzyk na lodzie kaczuszek,i spordziewam sie wyniku dokladnie odwrotnego jak wczoraj :)3.20 na SJ chyba lekka przesada ale to nic biore to :D,jakos nie widzi mi sie 2 orazka z kaczychami pod rzad

Islanders-Flayers- cos chyba drgnelo u nielotow w koncu ilez mozna przegrywac X2 biore
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/02/2007 22:34

Originally Posted By: raiders_

Anahaim-SJ--kaczuchy zlay okropnie wczoraj rekiny a dzsiaij rewanzyk na lodzie kaczuszek,i spordziewam sie wyniku dokladnie odwrotnego jak wczoraj :)3.20 na SJ chyba lekka przesada ale to nic biore to :D,jakos nie widzi mi sie 2 orazka z kaczychami pod rzad


Niby tez powinienem dzis grac SJ jako ze wczoraj mi nie weszli. Niestety pamietny dwumeczu z Dallas i Coyotes dzisiaj odpuszczam. Niemniej zycze powodzenia i wygranej SJ :)))

Zastanawiam sie nad win Buffalo no ale typ dosc ryzykowny...Ottawa w ostatnich dwoch meczach miala patent na chlopakow z Buffalo ale czy to wystarczy??

Pozdrawiam
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 07/02/2007 23:23

Vancouver - Chicago 1
W bramce gospodarzy po raz kolejny zobaczymy znakomitego Roberto Luongo, który wczoraj razem z ekipą Canucks zaliczył bardzo udany występ w Edmonton (wygrany 5:2). Luongo jest w doskonałej formie i mimo tego, że będzie grał dzień po dniu nie powinien zawieść. W bramce gości zobaczymy dzisiaj rezerwowego Patricka Lalime - ten Pan czasy świetności ma już dawno za sobą, w tym sezonie nie grał ani razu i nie wydaje mi się żeby potrafił zagrać jak przed lat - nie ufam mu i nie wierzę w jego umiejętności. Orki z Jastrzębiami wygrały już w tym sezonie dwukrotnie (5:0, 2:1) za każdym razem uzyskując sporą przewagę z gry. Dziś, bez Khabibulina, nie daję większych szans ekipie z Chicago - sądze, że bez obaw można zainwestować w zwycięstwo Vancouver Canucks w regulaminowym czasie gry.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.nhl-picks.info
Posted by: krzysiek74.

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/02/2007 08:37

VOLODYA niestety nie sprawdziły się Twoje typ na Vancouver który lekko przegrał aż 0:3
Ja dziś polecam grać Pittsburg 1,95 w bwinie kurs z najgorszym zespołem ligi.Flyers słabo grają zwłaszcza u siebie tylko 12 pkt zdobytych.Każdy inny wynik niż 2 będzie tu sporą niepodzianką.
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/02/2007 09:36

no i slicznie weszy 2 tyoy po znakomitym kursie 3.00 \:D
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/02/2007 18:33

Witam!
Wczoraj się nie udało więc może dziś over Ottawy stanie się faktem w meczu z Montrealem. Progresji ciąg dalszy więc:

Ottawa-Montreal over 6 1.95 50j. Bwin

Wczoraj:0-1 (-25,00j.)
Stan:235W-277L-7 (+55,71j.)

Pozdr
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/02/2007 18:48

Originally Posted By: Ralph
Witam!
Wczoraj się nie udało więc może dziś over Ottawy stanie się faktem w meczu z Montrealem. Progresji ciąg dalszy więc:

Ottawa-Montreal over 6 1.95 50j. Bwin


Zycze powodzenia bo kasa juz duza wchodzi w gre. Zrobie nawet cos co powinno przyniesc Ci szczescie postawie na under w tym meczu:) Bo ostatnio mam doskonala skutecznosc ale w nietrafianiu:)

A z typow na dzis ciag dalszy szukania Win Nashville. Jak dla mnie to bardzo dobra i solidna druzyna. Szczegolnie na wlasnym lodowisku potrafia zdobywac punkty.
Posted by: gabkik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/02/2007 22:27

Witam wszystkich!

Na dziś sobie zagrałem coś takiego tzw 2/3 a mianowicie: po kilku "wtopach" wiesniaków licze ze dzis pójda gładko do tego licze na under w meczu New Jersey vs NY Islanders noi i na zwycięstwo u siebie Senators
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/02/2007 22:41

Philadelphia - Pittsburgh 2
Dla gospodarzy bronił będzie w dalszym ciągu rezerwowy Antero Niittymaki. Fin w pięciu startach w tym sezonie przeciwko Pingwinom zaliczył pięć porażek i wynik 5.32 GAA. Dla gości zaś bronił będzie Marc-Andre Fleury, który wygrał osiem z ostatnich dziesięciu spotkań notując w tym czasie świetny wynik 2.24 GAA. Obydwie drużyny w tym sezonie grały już ze sobą sześciokrotnie - wszystkie sześć spotkań wygrały Pingwiny strzelając aż 33 bramki, a tracąc tylko 14. Z meczu na mecz Pingwiny były stroną coraz bardziej dominującą, by w ostatnim - styczniowym - pojedynku rozegranym w Philadelphii osiągnąć przewagę w strzałach 39:18! Goście są ostatnio w rewelacyjnej formie i nie wierze żeby Lotnikom - którzy w końcu są obecnie najsłabszym zespołem NHL - udało się dzisiaj zdobyć choćby punkt. Mój typ to zwycięstwo gości w regulaminowym czasie gry.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.nhl-picks.info
Posted by: Robak1984

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 08/02/2007 22:51

New Jersey Devils - New York Islanders --> under 5,5 /@1,70 Betgun

Dzisiaj w nocy czeka nas pojedynek dwóch doskonałych bramkarzy - Brodeur vs DiPietro. Obaj w tym sezonie bronią rewelacyjnie. Goalkeeper "Wyspiarzy" w ostatnim spotkaniu z Flyers zaliczył 5 shutouts w tym sezonie. Jego rywal w bramce w tym sezonie już 9 razy zachowywał czyste konto. W tym sezonie obie ekipy spotykały się już ze sobą 4 razy - dwa razy padł over i dwa razy under. Co ciekawe overy padały tylko w spotkaniach rozgrywanych w New Jersey. Dzisiaj liczę jednak na to, że się to zmieni. Wpływ na ilość goli w tym spotkaniu może mieć fakt, że nie zagra najlepiej asystujący gracz NYI - Yashin.
Posted by: alfa

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/02/2007 20:14

dzis tylko 2 mecze ale za to wydaja sie latwe do wytypowania bo w obu graja druzyny bedace na fali z takimi ktore sa w dolku, wiec dla mnie dzis 2 zwyciestwa przyjezdnych
Posted by: Elninio

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/02/2007 20:41

Dość ciekawa teoria alfa.
Ja natomiast myśle odwrotnie.Edmonton po porażce na własnym lodzie z Vancouver będzie chciało się pokazać własnym kibicom, tym bardziej,że do składu wrca Stoll jeden z czołowych zawodników "oliwiarek" ,natomiast Chicago osłabione dzisiaj i po 2 wygranych licze na ich wtopę

Edmonton 5/10 1,87 betgun
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/02/2007 20:53

NY Rangers - Tampa Bay UNDER 6
Pojedynek dwóch Szwedów w bramkach obydwu zespołów. Dla gospodarzy bronił będzie Henrik Lundqvist
(2.73 GAA, 1 SO). Bramki gości natomiast strzegł bedzie Johan Holmqvist (2.60 GAA, 1 SO). Obydwaj Panowie
w ostatnim czasie notują dosyć dobre występy. Goście wygrali siedem kolejnych meczów wyjazdowych, gospodarze natomiast zwykle grają u siebie bardzo ostrożnie. Faworytami mimo wszystko są gospodarze i to oni powinni być tutaj stroną dominującą - Holmqvist jednak wygrał 9 z ostatnich 10 startów i tylko w dwóch z tych spotkań puścił więcej niż 2 bramki - to dobrze dla naszego typu bo to goście powinni być dzisiaj zespołem, który częsciej będzie musiał się bronić. Obydwa zespoły częściej notują ostatnio wyniki niskobramkowe i tym razem także powinno być podobnie. Bukmacherzy ustawili dosyć wysoką linię na to spotkanie - aż sześć bramek - myślę, że warto dziś postawić na underka.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.nhl-picks.info
Posted by: Robak1984

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 09/02/2007 23:09

Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks --> 1 (60') /@1,87 Betgun

Dla Chicago dzisiejsze spotkanie będzie 5 kolejnym meczem wyjazdowym. Bilans dotychczasowych 4 potyczek na obcych lodowiskach jest dla hokeistów Blackhawks bardzo korzystny - 3 zwycięstwa i tylko 1 porażka. Ostatnie wyniki tej drużyny są bardzo zaskakujące - zwłaszcza dwie wygrane z kanadyjskimi rywalami Vancouver i Calgary. Dzisiaj na drodze Chicago stanie kolejna drużyna z Kanady - Edmonton. Oliwiarki ostatnio przegrały z odwiecznym rywalem - Canucks 2-5 i to na własnym lodowisku. Dzisiaj więc napewno będą chcieli się zrehabilitować. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że hokeiści Chicago wywiozą z Kanady komplet 3 zwycięstw z rzędu, dlatego też stawiam w tym meczu na gospodarzy, którzy w tym sezonie już raz uporali się z Blackhawks.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/02/2007 18:01

Witam!
Wrypałem się na progresję na over Ottawy i praktycznie zysk z grania przez cały sezon poszedł się... Dziś kontynuję tą progresję i sięgam do portfela mając nadzieję, że jutro rano będę miał powody do radości \:p
Jak nie to za jeszcze ze dwa poziomy i będę zmuszony skorzystać z karty kredytowej...Ale over Senatorów musi kiedyś przyjść!

Montreal-Ottawa over 6 2.20 90j. Bwin

Ostatnio:0-1 (-50,00j.)
Stan:235W-277L-7 (+5,71j.)

Pozdr
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/02/2007 19:32

Życzę Ci Ralph, aby Twoja progresja na Overa skończyła się jak najszybciej, bo ja na szczęście w odpowiednim czasie wycofałem się z progresji na OT Rekinów i całą zainwestowaną kasę rozbiłem na wszystkie 30 ekip i teraz krok po kroczku próbuję odrobić straty, bo o zysku chyba w tym sezonie nie będzie mowy.

Na dzisiaj szukam szczęścia w pojedynku Philadelphii z St.Louis. Phila jak gra to każdy wie. W ostatnich 3 meczach u siebie grali OT i wszystkie "przerżnęli". W 2007 roku na własnym lodzie o ile moje zapiski nie kłamią, nie wygrali jeszcze meczu-jak długo można?
Typ: 1

Buffalo to lider pod względem ilości strzelonych ogólnie goli(jedyna ekipa, która przekroczyła dwie setki) i są liderem pod względem ilości strzelonych goli na własnym lodzie. Czy w "zderzeniu" z Płomieniami, które dbają o własną d....tak ofensywny styl przyniesie im zwycięstwo? Nadzieja jest, bo gra Calgary w meczach wyjazdowych nie jest, aż tak skuteczna, aby nie ryzykować w takim pojedynku ich przegranej. 3 ostatnie wyjazdy Kanadyjczyków to 3 przegrane z tym,że 2 po OT.
Typ: 1

Pozostając w obrębie ekip z Kanady, to kolejna moja propozycja to para Vancouver-Atlanta. Orki w rankingu ekip grających "home" zajmują pozycje w okolicach środka tabeli i prawie tyle samo bramek strzeliły co straciły. Ich rywale to ścisła "szpica" wśród ekip "away", ale jednak więcej goli w meczach wyjazdowych stracili niż sami strzelili, a bacząc na to, kogo Vancouver ma w bramce, to prawdopodobnie o gole nie będzie im zbyt łatwo. Ostatni mecz Orek z Chicago oglądałem i wynik 3:0 dla Chicago nie odzwierciedla wydarzeń na lodzie, zwłaszcza ostatnie chwile tego meczu, które w jakiś tam sposób "wypaczają" wyobrażenie o dyspozycji Orek. W konfrontacji ekip Zachodu ze Wschodem bynajmniej w trakcie sezonu zasadniczego zawsze jestem bardziej skłonny "zawierzyć" tym z Zachodu, pomimo ,że Drozdy w 3 ostatnich wyjazdach raz wygrały po OT, a 2 razy "normalnie".
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 10/02/2007 20:33

MON-OTT under 6
W bramce gospodarzy zobaczymy Davida Aebischera (2.80 GAA). Dla gości bronił będzie Ray Emery (2.38 GAA, 4 SO). Aebischer przed własną publicznością broni nienajgorzej, w ostatnim występie przeciwko Senatorom puścił tylko jedną bramkę (3:1), a podczas całej kariery notuje przeciwko nim dosyć dobry wynik 2.57 GAA. Emery natomiast jest w rewelacyjnej formie, przeciwko Canadiens także radzi sobie nienajgorzej (w ostatnim spotkaniu przeciwko nim także puścił tylko jedną bramkę. Montreal przed własną publicznością zazwyczaj gra uważnie w obronie - obydwie drużyny graja ze sobą bardzo często i zazwyczaj padają pojedynku underowe - szczególnie w Montrealu, gdzie inicjatywa należy do gospodarzy. Ottawa aż w ośmiu ostatnich spotkaniach zaliczyła wynik poniżej 6 bramek - Canadiens natomiast w 11 ostatnich meczach underów zaliczyła aż siedem. Dodatkowo obydwie drużyny ostatnio grają trochę słabiej w ofensywie i nie strzelają wielu bramek - sądze, że linia sześciu goli jest dosyć wysoka i spokojnie możemy zmieścić się poniżej - mój typ under 6.

http://www.nhl-picks.info
Posted by: koivu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/02/2007 09:53

Po tej nocy mam już dość tej NHL. Sezon bez remisów a tu taka jazda. Calgary dostaje na wyjazdach a z Bufflo remiuje.Fila któryś remis z rzędu.Anaheim się zacieło gra jakby była na dole tabeli.LA wygrywa z najlepszymi. Dziś jak sie nie uda typ na Detroit to moja kasa na ten sezon sie kończy.
Posted by: ecleik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/02/2007 15:33

Witam wszystkich
Po raz pierwszy na tym forum... W NHL gram od trzech sezonów (zawsze progresja). Zdziwiła mnie wypowiedź koivu że ma dość już NHL - przecież to najlepsza liga na świecie do grania.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/02/2007 17:03

Koivu radzę się zastanowić nad graniem Detroit - Hasek i Osgood kontuzjowani, bronił będzie słabuiutki MacDonald... ja bym grał na Calgary ;\) - znając życie po tym co napisałem Detroit wygra 5:0 \:D
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/02/2007 17:07

aaa zapomniałbym o najważniejszym \:D

New Jersey - Tampa Bay UNDER 5
W bramce gospodarzy Martin Brodeur (2.04 GAA, 10 SO!) - najlepszy obecnie bramkarz NHL - przynajmiej patrząc
w statystyki. Dla gości bronił będzie dziś Johan Holmqvist - dwa dni temu nie zagrał najlepiej przeciwko NY Rangers
(0:5), ale mimo wszystko jest w dobrej formie i pokazał się ostatnio z dobrej strony - dziś liczę na solidny występ
z jego strony. Diabły słyną z gry defensywnej - przez większą część meczu tylko wyczekują na okazję by skontrować
przeciwników, lubią grać defensywnie i dobrze czują się w takiej roli dlatego też mecze z ich udziałem zwykle kończą
się wynikiem niskobramkowym. Faworytem dzisiaj są gospodarze jednak nie lekceważył bym Błyskawic - przed porażką z
Rangersami wygrali przecież siedem kolejnych meczów wyjazdowych. Dzisiaj spodziewam się wyrównanego spotkania z uważną
grą w obronie i tym samym nie wielką ilością bramek. Mój typ: poniżej 5 goli.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.nhl-picks.info
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/02/2007 17:21

Witam!
Ufff....Skończyłem z progresjami w tym sezonie. Na szczęście Ottawa wczoraj "zaoverowała" i dała w końcu zarobić.Nie będę więc zmuszony już korzystać z karty kredytowej Citibanku... \:p

Dziś już standardowo czyli stawkami od 1 do 5j. i wybrałem sobie takie pozycje:

Columbus-Chicago over 5,5 2.10 2j. Bwin
NJD-TBL over 5 1.80 3j. Bwin
Detroit- Calgary 2 3.25 2j. Bwin
Edmonton- Atlanta 2 (OT+SH) 2.30 Bwin

Co do pierwszych dwóch pozycji to gram overki, bo tak mi jakoś wychodzi ;)W Detroit i Edmonton liczę na niespodzianki. Calgary może dziś ją sprawić jak najbardziej...Atlancie daję mniejsze szanse ale spróbowałem.

Wczoraj: 1-0 (+108j.)
Stan: 236W-278L-7 (+113,71j.)

Pozdr
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/02/2007 18:10

Myślę Ralph, że wcale nie musisz dawać mniejszych szans Atlancie. Widziałem ich grę dzisiaj(u nas na długo przed wschodem słońca)z Orkami i owszem Vancouver niby kontrolował grę, prowadził dwiema bramkami, ale to co się działo w końcówce 3 tercji przypominało "obronę Częstochowy" na paru metrach kwadratowych lodu i tylko Luongo sobie wiadomymi metodami zapewnił ostateczną "viktorię".
Czy bramkarz Oilers będzie miał równie dużo szczęścia, co jego kolega z Vancouver?, bo umiejętności mają zbliżone. Twój typ wielce prawdopodobny, a graczom o mniejszym zacięciu hazardzisty mogę podsunąć pomysł na zagranie handi Atlanty +1,5 kurs mniejszy, ale bardzo prawdopodobny.
Posted by: Tommy Lee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 11/02/2007 21:13

Mój typ wieczoru to Dallas Stars. Wreszcie grają pełnym składem z Modano i Lindrosem na czele i od razu to widać. Do tego wczoraj w meczu z Anaheim Turco przechodził samego siebie w bramce.
Goście z Colorado mają duże kłopoty w defensywie no i przegrali ostatnio 3z4 meczy i to u siebie.

Biorę więc Dallas za 1,95
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/02/2007 17:13

Philadelphia - Detroit OVER 5,5
Gospodarze w ostatnim czasie grają po prostu fatalnie, są ostatnim zespołem w lidze. Goście natomiast grają ostatnio bardzo dobrze, strzelają sporo bramek i wygrywają mecze. Jedyny mankament to duża ilość straconych bramek. Dwóch najlepszych bramkarzy Skrzydeł jest kontuzjowanych (Hasek i Osgood), wczoraj grał MacDonald, a dziś pora na młodziutkiego Howarda. Sądze, że linia jest wyjątkowo niska - Philadelphia zazwyczaj traci sporo bramek - Detroit sporo strzela, a z rezerwowym, niedoświadczonym bramkarzem powinni także kilka puścić. Cztery ostatnie spotkania u siebie oraz pięć z ostatnich sześciu spotkań Philadelphii zakończyły się overami - dzisiaj wg mnie wiele wskazuje na kolejne spotkanie z liczbą bramek większą niż pięć.
Posted by: krzysiek74.

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/02/2007 18:23

Philadelphia-Detroit 2 kurs z bah 1,95
Mimo jak napisał przedmówca Detroit osłabione m.in. 2 bramkarzami to powinni wygrać mecz z Flyers wyjątkowo słabym w tym sezonie.Detroit dużo strzela (jak wczoraj n.p.)
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/02/2007 19:28

Być może co niektórzy skierują mnie do najbliższej Poradni Zdrowia Psychicznego, ale dla mnie dzisiejszy mecz jest do grania na win Philadelphii, albo najlepiej olać go cieniutką strużką moczu.
"Głupi ten co logicznie myśli" - zwłaszcza w typowaniu NHL.
Typ: 1
Uzasadnienie:
-bo Phila dawno nie wygrała w reg.czasie
-bo lepiej grać przeciwko faworytowi, niż pluć sobie w brodę przy kursach poniżej 2,0
-bo Detroit wcale nie musi pokonać cieniutkiej Phili i może zrobić prezent, których już kilka w tym sezonie zrobili innym rywalom
-bo wczoraj grali z silnym rywalem, któremu trzeba było pokazać kto jest kim w Konferencji, a Phili nie trzeba niczego udowadniać
-bo to jest NHL i każdy może wygrać z każdym
-bo skoro mogłem wielokrotnie liczyc na OT San Jose, to dlaczego nie liczyć na fuks w wydaniu Phili
-bo do jasnej... jestem hazardzistą , a nie absolwentem szkółki niedzielnej
Chyba wystarczy.
Posted by: vaio

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/02/2007 19:39

ja sadze ze pewny jest over w tym spotkaniu...
i tak zagram...
Posted by: ecleik

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 12/02/2007 20:19

do Lemex:
''głupi ten co myśli logicznie'' - a wyliczyłeś z 10 uzasadnień (logicznych), ja myślę tak:
- Phila nie przegrała w reg. czasie u siebie od 4 meczy (same dogrywki)- nie myślę o wygrywaniu przez nią z najlepszymi
- Detroit chce wskoczyć na pierwsze miejsce w dywizji i konferencji i zrównać się punktami z buffalo w całej lidze...
ale overa bym nie grał...
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/02/2007 00:03

Witam!
Późno już ale ja zagrałem jednak na gości.

Phila - Detroit 2 1,90 4j. Bwin

Wczoraj:1-2-1 (-0,8j.)
Stan: 237W-280L-8 (+112,91j.)

Pozdr
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/02/2007 03:31

Lemex miał dziś typerskiego nosa. Dobrze ,że na live można było skontrować, bo Phila dziś zmiażdżyła Skrzydełka. Trzecią tercję Detroit chyba odpuściło.Dziś mamy 8 meczów więc na pewno coś się wybierze. Tak więc do wieczora...
Pozdr
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/02/2007 05:03

Poradnia Zdrowia Psychicznego będzie musiała jednak jeszcze trochę na mnie poczekać- hahahahahahaha. Wyrazy współczucia tym, którzy dali się "przelecieć" Lotnikom.
Posted by: kris_nh

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/02/2007 15:27

Calgary-Atlanta 1

Calgary mocne u siebie, a pozatym czas na wygrana w koncu bo nie wygrali od 4 spotkan.Bilans bezposrednich spotkan na korzysc Calgary.

Montreal-Florida 1

Montreal nie wygral od 3 meczy wiec czas na zwyciestwo. Florida slaba na wyjezdzie.

P.S. Licze na przelamanie sie Calgary i Montrealu:)

Uboga analiza ale jak dla mnie wystarczajaca:D
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/02/2007 20:22

Witam!
Na dziś poszło coś takiego:

Carolina-LAK under 6 2.15 3j. Bwin
Kings zaskakująco dobrze poczynają sobie w tej sesji wyjazdowej. Liczę, że dziś też łatwo się nie poddadzą Carolinie, która specjalnie w tym sezonie nie zachwyca. Chciałem grać +1,5 na LAK ale kurs na under jest bardziej kuszący. I chociaż w ostatnich trzech meczach u siebie Carolcia schodziła z lodu pokonana -wypadałoby grać na przełamanie- to nie widzę jakoś w dzisiejszym meczu dla niej łatwej przeprawy.

TBL-Phoenix over 6 1.87 4j. Bwin
Tampa od pięciu spotkań bez overa a z Kojotami jak pójdą na wymianę to 6 bramek jest dziś bardzo możliwe...

Poza tym:
St. Louis - SJS 2 2.00 5j. Bwin
St. Louis - SJS (-1,5) 2 2.75 2j. Bwin
Boston- Edmonton under 6 1.77 2j. Bwin
Montreal-Florida over 6 2.00 Bwin
Toronto-NYI over 6 1.83 3j. Bwin


Wczoraj:0-1 (-4,0j.)
Stan: 237W-281L-8 (+108,91j.)

Pozdr
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/02/2007 20:42

St. Louis - San Jose UNDER 5,5
Pomiędzy słupki bramki gospodarzy powinien wrócić Manny Legace. Bramkarz Nutek jest w rewelacyjnej formie - w ostatnich 19 spotkaniach zanotował rewelacyjny wyniki 2.01 GAA (13-4-2). Dla gości bronił będzie najprawdopodobniej Vesa Toskala (2.32 GAA), który także jest w doskonałej dyspozycji. Obydwie drużyny spotkały się w tym sezonie trzykrotnie, z czego w dwóch meczach padały wyniki niskobramkowe (0:1, 0:2 - obydwa rozegrane w St. Louis). Dzisiejsi gospodarze w ostatnim czasie poprawili w znaczym stopniu grę defensywną, szczególnie przed własną publicznością grają bardzo solidny hokej i nie tracą wielu bramek. St. Louis dziś jednak faworytem nie jest - goście z San Jose to zdecydowanie czołówka NHL - dlatego też spodziewam się ultra-defensywnego nastawienia Nutek. Rekiny także dosyć solidnie grają w obronie dlatego nie powinniśmy zobaczyć tutaj więcej niż pięć bramek.
Posted by: Mieszko

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 13/02/2007 22:51

Witam,

Na dziś myślę że warto zagrać na zwycięstwo gospodarzy w meczu Tampa Bay-Phoenix. Kurs niezły 1,8.(expekt)
Po laniu jakie dostali w Nowym Yorku szybko odegrali się na wyjeździe wygrywając pewnie z New Jersey. Kojoty po dwóch porażkach dzisiaj powinni przegrać kolejne spotkanie. W Detroit i na Florydzie nie dali rady. Dochodzi do tego sprzedaż ważnego gracza jakim był niewątpliwie Ladislav Nagy. W grudniu Tampa poradziła sobie 3:1 na wyjeździe, a dzisiaj spodziewam się jeszcze łatwiejszej wygranej. Z powodu kontuzji nie wystąpi raczej Yanic Perreault więc osłabione kojoty nie mają zbyt większych szans.
Polecam zagrać na gospodarzy. (10j)

Pozdroo
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 14/02/2007 19:57

Witam!
Cisza coś dziś w temacie więc trzeba ruszyć z kopyta! Wczoraj całkiem nieźle, chociaż Rekiny powinny wygrać z Nutkami więcej jak jedną bramką. Byłoby zdecydowanie lepiej...

Na dziś zagrałem:
Columbus - St.Louis 1 2.05 3j. Bwin
Columbus(-1,5) - St.Louis 1 3.00 Bwin
Nie wiem czy dobrze robię ale zaryzykowałem na porażkę Nutek. I to wyraźną. Mecz z rywalem z dywizji zapowiada się "ciężko" dla typujących ale ja wytrwale czekam aż ktoś wreszcie sprawi lanie Bluesman'om...

NJD-Montreal over 5 1.91 4j. Bwin
Montreal ostatnio cienki jak barszcz. Zagrałem overka, bo jak nie zaczną strzelać to nie będą wygrywać. Devils ostatnio kilka underów więc może overek przy tej linii wejdzie...

Pittsburgh- Chicago 2 3.60 Bwin
Pittsburgh- Chicago 2 (OT+SH) 2.90 3j. Bwin
Trzeba polować przegraną Pingwinów. Chicago ostatnio nieźle sobie poczyna więc czemu nie oni mieliby być pogromcami graczy z Pittsburgha...

Poza tym:
Nashville-SJS under 5,5 1.91 2j. Bwin
Ottawa-Florida over 6 1.77 2j. Bwin
Ottawa (_1,5) - Florida 1 1.95 Bwin

Wczoraj: 4-3 (+7,47j.)
Stan: 241W-284L-8 (+116,38j.)

Pozdr
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 14/02/2007 21:24

New Jersey - Montreal UNDER 5
W bramce gospodarzy ponownie stanie Martin Brodeur. Mimo słabszego występu przeciwko Tampa Bay w dalszym ciągu pozostaje najlepszym bramkarzem ligi (2.07 GAA, 34 W, 10 SO) - myślę, że ostatnia porażka jeszcze bardziej zmotywuje go do gry na najwyższym poziomie i dzisiaj tymbardziej pokaże na co go stać. W bramce gości natomiast najprawdopodobniej zobaczymy Cristobala Huet. Francuz ostatnio jest w trochę słabszej formie - przegrał cztery kolejne spotkania, ale mimo wszystko to dosyć solidny bramkarz (2.70 GAA, 2 SO) i nie powinien dziś popełniać dużych błędów. Obydwie drużyny lubią grę defensywną i właśnie takie style prezentują. W tym sezonie doszło do trzech bezpośrednich pojedynków - w każdym ze spotkań padły dokładnie trzy bramki. Myślę, że dzisiaj może być podobnie - nie powinniśmy zobaczyć więcej niż pięć bramek.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 15/02/2007 19:34

Witam!
Wczorajsze ryzyko na Columbus jednak się nie opłaciło. Chicago toczyło równorzędną walkę z Pingwinami ale w sumie uległo w karnych i typy też nie weszły. Dziś mam nadzieję pójdzie lepiej więc na noc poszło:

Philadelphia - Toronto 1 2.50 3j. Bwin
NYI-Boston over 6 1.83 5j. Bwin
Phoenix - Anaheim 1 (OT+SH) 2.50 2j. Bwin
Carolina- NYR 2 (OT+SH) 2.15 2j. Bwin
Buffalo-Edmonton over 6 1.83 3j. Bwin
TBL (-1,5) - Washington 1 2.15 Bwin

Wczoraj: 3-5 (-3,59j.)
Stan: 244W-289L-8 (+112,79j.)

Pozdr
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 15/02/2007 20:27

W mojej głowie już rano zrodził się pomysł na zagranie zwycięstw NYIslanders w meczu z Bostonem i Płomieni z Lawinami.
Islandersi niespełna tydzień temu przegrali po OT w Bostonie 4:3 i zakładając, że chcą powalczyć o PO, to z rywalami z półki na której leży Boston nie można tracić kolejnych punktów. Po stronie minusów "zapisałem" fakt, że NYI wraca do domu po 3 meczach wyjazdowych i w takich przypadkach należy zachowywać umiar, bynajmniej co do stawki. Boston w regulaminowym czasie w meczach na wyjazdach w 2007 roku jeszcze nie wygrał - kolejny minus. Nie zmieni to jednak mojego typu, którego kurs ociera się o pułap 2,0. Dla mniej odważnych, albo powiedzmy bardziej rozsądnych mogę sugerować 1+ot+sh.
Nie ma sensu,abym podawał wyniki porównania obu ekip (Calgary-Colorado) w tym sezonie, bo prawie każdy, kto zna temat wie gdzie to znaleźć i samemu wyciągnąć wnioski. Zastanawia mnie coś całkiem innego: czy ostatni sukces Lawin nad Kaczorami, to zapowiedź ich lepszej i skuteczniejszej gry, gdyż uświadomili sobie, że PO jakby zaczęło znikać we mgle, czy też wykorzystali po prostu słabszy okres gry Anahaim? Odpowiedź zapewne poznam już za kilka dni, ale tymczasem kilka "grosików" powierzę Płomieniom, które w meczach z rywalami z własnej dywizji jest jak na razie najskuteczniejsze, bo u siebie na 10 meczy przegrali 2, a na wyjazdach na 9 spotkań 3 razy przegrali 3 razy wygrali i 3 razy przegrali po OT. Najbliższe dni powinny dać nam odpowiedź czy Lawiny jeszcze coś "zamieszają" w tabelach, bo za dwa dni ponownie zagrają z Calgary, 18 z Vancouver, 20 w domu z Calgary i 22 w domu z Minnesotą. Po tych meczach jeśli zakończą się marną zdobyczą punktową Colorado, to chyba trzeba będzie zapisać ich do "klubu marzycieli" o PO. Moja propozycja to zwycięstow Płomieni i podobnie jak w przypadku NYIslanders dla ostrożniejszych graczy 1+ot+sh.
Posted by: alfa

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 15/02/2007 22:12

ja dzis zagralem over 6,5 w meczu WSH z TB, w bramce Washingtonu kontuzjowanego Kolziga(GAA3.07) zastapi Johnson(GAA 3.86) natomiast w druzynie TB prawdopodobnie bronic bedzie Holmqvist(GAA 2.64), ze TB jest ostatnio na fali o tym chyba nie musze nikogo przekonywac natomiast nadzieje na bramki dla WSH upatruje w osobie Ovechkina, ktory ostatnio po kilkumeczowej przerwie ponownie wpisal sie na liste strzelcow.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 15/02/2007 23:49

Lemex wykazał kilka "minusów" przy typie na NYI. Po namyśle ja spróbuję je dziś wykorzystać i zagrać na Boston. Tak więc dodatkowo poszło:

NYI- Boston 2 (OT+SH) 2.40 3j. Bwin
NYI- Boston 2 2.90 Bwin

No i oczywiście bardzo liczę na over w tym meczu jak można zauważyć w moim poprzednim poście...A co do Calgary to popieram lemex'a ale nie gram ich dziś...

Pozdr
Posted by: jarko 33

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 16/02/2007 09:21

"33-letni Peter Forsberg nie jest już graczem Philadelphia Flyers. Szwedzki napastnik, który występuje w hokejowej lidze NHL od 11 sezonów, przeszedł do Nashville Predators, liderów Konferencji Zachodniej. W zamian do "Lotników" przeszli: Scottie Upshall i obrońca Ryan Parent "
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 16/02/2007 16:21

New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

Od dłuższego czasu przygladam sie poczynaniom pingwinow. Na ostatnich 14 meczy 12 zwyciestw. W otatnich 7 meczach az 5 dogrywek . Robiac tabelke ostatnich 10 meczy na czele calej ligi stoja wlasnie zawodnicy z Pittsburgha. Przygladam sie, obserwuje i zastanawim gdzie w koncu moga polec...z moich rozmyslan wynika ze pierwsza z twierdz ktorych nie powinni zdobyc jest wlasnie "diabelskie" lodowisko. Patrzac do tego na calkiem ciekawy kurs 2,05 na NJ typ wydaje sie warty grania. Do minusow stawiania na DEVILS jest niepewny wystep Brian Gionty w tym spotkaniu i pewna absencja John Maddena. Gdzie mozna zdobyc informacje o tym czy wystapi Brian Gionta bo na znanych mi serwisach wszedzie wystepuje jako Questionable.

TYP 1, 1(OT+SH)
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 7 - 16/02/2007 20:19

Witam!
Wczoraj nie za bardzo udanie ale głowa do góry!

Na dziś poszło:
St.Louis - Nashville 2 1.95 10j. Bwin
St.Louis - Nashville (-1,5) 2 2.70 4j. Bwin
Od jakiegoś czasu poluje na to, że ktoś złoi tyłek Nutkom. Dziś okazja do tego wyśmienita, bo rywal z przedniej półki więc wszedłem to za "grubsze".

NJD - Pittsburgh 1 2.05 4j. Bwin
NJD (-1,5)- Pittsburgh 1 2.90 Bwin
Chicago - Vancouver 1 (OT+SH) 2.15 2j. Bwin
Columbus - SJS 1 3.00 2j. Bwin

Wczoraj: 1-7 (-15,70j.)
Stan:245W-295L-8 (+97,09j.)

Pozdr