NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5

Posted by: Salihamidzic

NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 08:20

Piąty rozdział NHL sezonu 06/07



Wyniki z 21.11 :


NY Rangers - Carolina Hurricanes 4-0 FT

Edmonton Oilers - Calgary Flames 2-1 FT

Anaheim Ducks - San Jose Sharks 5-0 FT



Mecze dzisiejsze :


01:00 Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs
01:00 Philadelphia Flyers - Ottawa Senators
01:00 Washington Capitals - Atlanta Trashers
01:00 Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues
01:30 Detroit Red Wings - Vancouver Canucks
01:30 Montreal Canadiens - Minnesota Wild
01:30 NY Islanders - Carolina Hurricanes
01:30 Pittsburgh Penguins - Boston Bruins
01:30 Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
02:30 Dallas Stars - Nashville Predators
03:00 Colorado Avalanche - Anaheim Ducks
03:00 Phoenix Coyotes - NJ Devils
03:30 Calgary Flames - Chicago Blackhawks
04:30 San Jose Sharks - Los Angeles Kings



Pzdr
Posted by: carmine

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 08:34

Widzę, że naprawdę niektórzy z Was wpakowali się w progresję bez końca na remis San Jose. Pewnie wielu już z braku funduszy zrezygnowało bo to naprawdę trzeba dysponować sporym zasobem pieniędzy. A tu remisu jak nie było tak nie widać bo Los Angeles to jednak drużyna z innej półki hokejowej. Wczorajsze polowanie na over w pierwszej tercji w Nowym Yorku jak najbardziej udane choć liczyłem, że ten over stanie się także zasługą Caroliny jednak warto chyba podkreślić coraz lepszą defensywę drużyny Rangers z Lundqvistem na czele. Dzisiaj cała masa spotkań dlatego od razu trzeba zabrać się do analizy. Pozdrawiam

New York Rangers-Carolina Hurricanes 2-0 +0.63

Bilans dzisiejszy: (1-0-0) +0.63
Bilans całkowity: (4-1-1) +4.03
Posted by: Ryan20

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 12:43

Osobiście nauczyłem sie nie grac w nhl na faworytów tylko szukać niespodzianek, które wychodzą tu o wiele czesciej niz w piłce, wiec
na dziś proponuje niespodzianki

San Jose - LA Kings X2 ---- 2,10
Colorado - Anaheim 1x ----- 1,56
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 12:44

Quote:

Matko bosko..,wlazlem w progresje bez konca
Dzisiaj ostatnia teska ratunku :|


wiem co czujesz.. mnie juz do szalu doprowadza Minnestot i oczekiwanie na jej wygrana w regulam.czasie..
Posted by: mumin

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 12:47

wczoraj mialbym 100% skutecznosci w typowaniu. zabraklo mi jednak tylko 1 bramki w meczu kaczek. dzisiaj kolejny dzien i masakrycznie duzo meczow:

01:00 Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs 1 1.70 B&W 3j.
ostatnio szable mnie nie zawodza. graja u siebie a poza tym maja lepsza pozycje w tabeli

01:00 Philadelphia Flyers - Ottawa Senators 2 1.85 B&W 3j.
juz wiecej nie zagramna phile. nieraz osiagaja niesamowite wyniki jednak to nadal jest beznadzeijny sezon w ich wykonaniu

01:00 Washington Capitals - Atlanta Trashers 2 2.20 B&W 3j.
dam sznase gosciom. w tabeli przepasc miedzy tymi zespolami. mam nadzieje ze podobnie bedzie w nocy
01:00 Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues 1 2.00 B&W 3j.
sasiedzi z konca tabeli. kurtki beda chcialy poprawic swoj mizerny stan zwyciestwem u siebie

01:30 Detroit Red Wings - Vancouver Canucks 1 1.75 B&W 3j.
pozycja w tabeli i atut wlasnej hali

01:30 Montreal Canadiens - Minnesota Wild 1 2.00 B&W 3j.
jeden i drugi zespol srodek tabeli jednak to montreal wyglada na solidniejsza ekipe

01:30 NY Islanders - Carolina Hurricanes 2 2.20 B&W 3j.
fajny kursik. grzechem byloby dac sobie spokoj. co prawda ostatnio wygralo NYI jednak licze ze tym razem bedzie inaczej

01:30 Pittsburgh Penguins - Boston Bruins 1 2.10 B&W 3j.
fajny kursik mimo ze zespoly dzieli znaczna roznica w tabeli. boston ostatnio wygral z nimi. teraz czas na rewanz.

01:30 Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 1 2.25 B&W 3j.
ostatnio Florida calkiem ladnie i licze na podtrzymanie serii tym bardziej na wlasnym terenie

02:30 Dallas Stars - Nashville Predators 1 2.00 B&W 3j.
ostatnio nashville mnie nie zawodzi. jednak tym razem graja na terenie gwiazd ..

03:00 Colorado Avalanche - Anaheim Ducks 2 2.15 B&W 3j.
po tym co ostatnio pokazaly kaczki stawiam smialo na nich

03:00 Phoenix Coyotes - NJ Devils 2 1.90 B&W 3j.
phoenix poki co mnie nie zawodzi jezli chodzi o czywiscie o przegrywanie licze ze i tym razem bedzie podobnie

03:30 Calgary Flames - Chicago Blackhawks 1 1.65 B&W 3j.
wlasny teren i lepszy sezon w wykonaniu gospodarzy

04:30 San Jose Sharks - Los Angeles Kings 1 1.62 B&W 3j.
rekiny po masakrze jaka zgotowaly im kaczki wczoraj beda chcieli sie odegrac


bilans:
wczoraj 4-1 +10.38j.
39W-31L (+33,40j.)

Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 17:19

Witam witam

Panowie widze ze tu juz jakas trzasawka panuje na forum z powodu Rekinow, na pewno nie jeden z was juz "wpakowal" troszke budzetu w OT "Szarksów" i zycze powodzenia tym ktorzy wczesniej zaczeli granie na remis druzyny z Kalifronii ode mnie.

Ja spokojnie 3 poziom na nich w dniu dzisiejszym( w razie czego jestem przygotowany na daleko w przod)

A Minnesota dzis poziom 6 jesli chodzi o mnie i spokojnie bede czekal co przyniesie przyszlosc.

Dzis jeszcze skrobne cos konkretniej.

Pozdrawiam.

P.S. Sraczka (u niektorych) is coming.... I Love this game

Powodzenia
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 19:08

Najgorsze są takie kolejki w których jest zbyt wielki wybór. Dzisiaj nikt nie może narzekać na brak wyboru. Można zamknąć progresję lub popaść w dalszą czeluść.

Pittsburgh-Boston
Dla Pingwinów ten mecz będzie przetarciem przed serią potyczek z rywalami z Dywizji. Jest to według mnie ostatni mecz w tym miesiącu aby zagrać ich zwycięstwo, bo w maratonie z Islandersami, Rangersami, ponownie Islandersami, New Jersey i znowu z Islandersami być może stracą punkty. Jeśli ma to mieć sens to okazja na porażkę Pingwinów jest wyśmienita. Ja zacznę po dzisiejszym spotkaniu "grzecznie" czekać na taki właśnie przebieg. Bostończycy limit szczęścia w 3 ostatnich dogrywkach chyba wyczerpali i po porażce z przeciętną Floridą dzisiaj będą musieli trochę bardziej się wysilić.
Typ:1

Detroit-Vancouver
Czy wiecie kto wygrał wszystkie 5 wyjazdowych spotkań w Central Dyvision, grając ze wszystkimi jej ekipami? VANCOUVER!!!!!!!!! Dla mnie jest to wystarczający powód, aby sądzić, że Orki w meczach nr 2 nadal tak bezkarnie nie będą się "pławić".
Typ: 1

San Jose-Los Angeles
SJ wczoraj grało tylko do stanu 2:0, tak więc wysoka porażka z Kaczkami nie jest miarodajna. Poza tym wiadomo , że polujemy na OT.
Typ: OT

Dallas-Nashville
Wieśniaki punktują od 5 meczy odnosząc 4 zwycięstwa i przegrywając po OT. Kres takiej serii już tuż, tuż. Gwiazdy 15 meczy bez OT, więc z tak wymagającym przeciwnikiem jakim jest Nashville takie rozstrzygnięcie wydaje się bardzo realne, mimo faktu, że w 4 ostatnich sezonach(9meczy)takiego wariantu nie było, a chłopcy z Nashville tylko raz wygrali na lodzie Gwiazd. Uwielbiam takie wyzwania.
Typ: OT
Posted by: pit

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 19:15

Po 3 dniach przerwy spowodowanych ostatnimi nienajlepszymi czasami w mojej grze uznalem ze czas wrocic do gry. Dzis prawdziwe zatrzesienie meczy i zal by bylo nie zagrac.

- Toronto, win - głownie do mnie przemawia ten podwójny Boston u siebie. Mail byc w komplecie z Washingtonem, ale bedzie w komplecie zarowno z Washingtonem jak i Buffalo, a to za sprawa kursu 4.1, ktory jak dla mnie troche przesadzony.
A ze Buffalo zagralo ostatnio niesamowity mecz? To jest nhl i po takim spotkaniu wcale nie musza wygrac 10 kolejnych.

- Ottawa, win - ostatnie wygrane z Buffalo pozwalaja miec nadzieje ze kryzys powoli odchodzi. Teraz 3 rywali, z ktorych pierwszy jest najslabsza ekipa w lidze, drugi u sibie calkiem niezla druzyna aczkolwiek generalnie to raczej slaba. No i trzecia jest Tampa, teoretycznie najsilniejsza z tej trjki z tymze Ottawie po prostu chyba lezy. 11 zwyciestw na ostatnich 13 meczy cos jednak mowi.

- St.Louis, lose - Z Columbusem bywało roznie bo to słaba ekipa, ale i tak jednak chyba mocniejsza od Nutek. Do tego meczyk na wyjezdzie. Obie ekipy ciagna swoje serie porazek i wynosza one dla St.Louis 3 a Columbusu 6. Columbus niedlugo zaczyna trudny wyjazd i wypadaloby zdobyc jednak jakis punkt. Jak nie to kolejne w terminarzu St.Louis jest Detroit i tego omawiac chyba nie trzeba. Koniecznoscia bedzie Phoenix, ktore od sezonu 2003/2004 na 9 meczy 5 wygralo 2 zremisowalo(i wygraloo po ot) i 2 przegralo.

- Atlanta, win - ostatnio seria 4 porazek, a teraz 3 mecze z rywalami z dywizji. Jedno ze seria porazek jak na ta ekipe to juz jest za dluga, a drugie ze dostarczycielami punktow w tej dywizji to kto jak kto ale oni nie beda.

- Minnesota, win - seria meczy bez zwyciestwa w 60min liczy sobie juz 8 meczy. Zadyszka po swietnym starcie. Ale zadyszki maja to do siebie ze ustepuja i licze ze nastapi to juz w najblizszych 3 meczach. Pozniej SJ, Detroit i Dallas wiec bedzie ciezko.

- Vancouver, lose - wyjazd obejmujacy Detroit, Zashville i Colorado. Oj to za duzo jak dla Orek.
Posted by: carmine

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 21:12

Tak jak Lemex napisał dzisiaj aż ciężko się skoncentrować na jakimś spotkaniu taki duży wybór. Postanowiłem dzisiaj zagrać troszkę więcej meczy niż zwykle. Oto moje propozycje na pierwszą tercje:

Philadelphia Flyers-Ottawa Senators 1 (2way) 2.25

Dalej liczę w przełamanie się zespoły Flyers. W pamięci mam dwa mecze z zeszłego sezonu gdzie w pierwszych tercjach padły wyniki 3-0 i 4-0 dla Flyers, a warto podkreślić, że oba zespoły należały do liderów Wschodu.

Washington Capitals-Atlanta Thrashers 2 (2way) 1.83

Atlanta w dołku dość wyraźnym. Taka seria porażek nie przytrafiła się im w tym sezonie, także uważam że to najlepszy moment żeby przełamać kryzys z niezbyt silnym rywalem jakim jest Washington. W trzech spotkaniach pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie totalny remis 1-0, 1-1, 0-1 w pierwszej tercji.

Buffalo Sabres-Toronto Maple Leafs 2 (2way) 2.45

Jestem wielkim fanem zespołów z Kanady szczególnie Toronto i Montrealu. Bardzo się cieszę widząc tak dobrą postawę ww. zespołów w porównaniu z zeszłym sezonem. Buffalo dosyć wolno wchodzi w każdy mecz. Warto nadmienić, że odniosło zwycięstwa w pierwszych tercjach jedynie z zespołami NYR i Pittsburghiem. Pomimo wielu wygranych meczy we własnej hali w pierwszej tercji coś nie potrafią się przełamać. Powalająca jest druga tercja w wykonaniu Buffalo. Nawet w meczu z Philadelphia z którą to wygrali 9-1 nie potrafi odnieść zwycięstwa w pierwszej tercji. Jedynym przeciwskazaniem dla tego typu jest z pewnością chęć rewanżu za porażkę 1-4 z 4 listopada.

Montreal Canadiens-Minnesota Wild 2 (2way) 2.15

Wiele osób liczyło na porażkę Canadiens w meczu z Atlantą. Powrót do domu po w miarę udanej serii wyjazdu i jednak zwycięstwo 3-1. Montreal wyraźnie nie jest mistrzem pierwszych tercji, które często remisuje a nawet przegrywa. W Minnesocie chyba powoli uwidacznia się bram Gaborika, który jest naprawdę bardzo niebezpiecznym zawodnikiem. Liczę, że dzisiaj powalczą w Montrealu, bo nie można powiedzieć żeby grali źle tylko tak jakoś w kratkę.

New York Islanders-Carolina Hurricanes 2 (2way) 1.83

Wczoraj dzień bez bramki na tafli NYR a to się rzadko zawodnikom Hurricanes zdarza. Myślę, że drugi raz z Nowym Yorku przegrać nie będą chcieli. NYI to dla mnie pozytywne zaskoczenie tego sezonu. Po pierwszej porażce z Kojotami liczyłem, że będą outsiderami w tym sezonie a tu po 3-4 gorszych spotkaniach nastąpiło odrodzenie. Sporo doświadczonych graczy w NYI ale pewnie z kondycją też już nie najlepiej. Zawodnicy Caroliny mają na pewno w pamięci ostatnią konfrontację tych zespołów, kiedy zwycięstwo zostało im wydarte ostatnich 4 minutach. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 0-0.


To na tyle jeżeli chodzi o mecze rozpoczynające się o godz. 1.00-1.30. Później postaram się przedstawić propozycje odnośnie późniejszych spotkań. Pozdrawiam i życzę udanej nocy
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 21:20

Witam!

Philadelphia - Ottawa 2 1.90 3j.B&W
Na temat "Nielotów" już w tym sezonie się napisałem...


Montreal- Minnesota 2 2.80 B&W
Montreal- Minnesota 2 2.25 (OT+SH) 3j. B&W
Mimo osłabień coś czuję, że Wild będą dziś gryźli lód...

NYI- Carolina 2 2.20 3j. B&W
NYI- Carolina (-1,5) 2 3.20 B&W
Liczyłem na Carolcię z Rangersami ale nie dali rady. Z Isles powinno być chyba lepiej..?

Florida - TBL 2 2.00 (OT+SH) 2j. B&W
Błyskawice po batach w Buffalo powinni dziś zagrać o niebo lepiej.

Detroit (-1,5) - Vancouver 1 2.35 2j. B&W
Tu dobrze o tym pojedynku napisał lemex.

Dallas- Nashville 2 2.20 (OT+SH) 2j. B&W
Na Nashville gram prawie zawsze

Calgary (-1,5) - Chicago 1 2.00 B&W
Jako, że nie gram kursów poniżej 1.70 (a raczej nie lubię grać) więc dziś handicap na Płomienie...

Pozostałe mecze tylko symbolicznie , więc:
Phoenix- NJD 2 1.90 B&W
Pittsburgh - Boston 1 2.10 B&W
Colorado- Anaheim 2 2.15 B&W
Buffalo- Toronto 2 3.00 (OT+SH) B&W

Wczoraj:0-2 (-3,00j.)
Stan:137W-154L-4 (+85,71j.)

Pozdr
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 21:49

Panowie mialem fajnego posta napisanego. Z pol godziny go pisalem i jakims cudem zamknalem zakladke z forum, tak sie wkurzylem ze nic nie powiem tylo wkleje co gram. Mialem opisanych 7 typow wszystko ladnie fajnie a tu bum



2006-11-22 florida-Tb 2 2,65 progresja na lose FLA
2006-11-22 SJS-LA OT 4,35 progresja na OT SJS
2006-11-22 philly-ottawa 1 3,30 Progresja na win PHI
2006-11-22 montreal-minnesota 2 2,75 progresja na win MIN
2006-11-22 detroit-vancouver 1 1,80 progresja na lose VAN
2006-11-22 islanders-carolina 2 2,30 progresja na win CAR
2006-11-22 calgary-chicago 2 4,15 progresja na wlose CHI

Wrzucilem tylo po to by sie podzielic tym co gram,nie mam juz sily na nic... ide po piwo.
Posted by: embor

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 *DELETED* - 22/11/2006 22:06

Post deleted by lupus
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 22:09

Oj przepraszam progresja oczywiscie na lose CGY

No mowie ze taki zly jestem po tym co sie stalo ze musze sie otrzasnac

pozdrawiam i sorki jeszcze raz .
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 22:59

Jak jest tyle meczy co dzisiaj (14) to przeważnie im więcej gram tym mniej trafiam...

22.11
Dallas Stars - Nashville Predators 1 & OT
Calgary Flames - Chicago Blackhawks Over 5.5
Columbus Blue Jackets - St Louis Blues 1 & OT
San Jose Sharks - Los Angeles Kings OT
Anaheim Ducks - Colorado Avalanche Over 5.5

na komentarze już niestety za późno
Posted by: carmine

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 23:00

Postanowiłem zagrać jeszcze dwa mecze na bramki (1st period):

Columbus Blue Jackets-St.Louis Blues over 1.5 1.91

Detroit Red Wings-Vancouver Canucks over 1.5 2.20

Pojedynek legendy bramki z nową wschodząca gwiazdą tego fachu. Detroit od początku sezonu nie mogą przełamać się w ofensywie, za to idealnie im idzie gra w defensywie. Liczę na przełamanie tego trendu.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 22/11/2006 23:23

Montreal - Minnesota UNDER 5,5
W bramce Kanadyjczyków reprezentant Francji Cristobal Huet - gracz ten ostatnio znajduje się w bardzo dobrej formie (w tym sezonie 2.22 GAA). Po drugiej stronie lodowiska Manny Fernandez - ostatnio temu panu zdarzyło się parę razy zawieźć, ale naprawdę wierze w niego bo to znakomity bramkarz. Dodatkowo ofensywa Dzikusów osłabiona brakiem Mariana Gaborika. Najprawdopodobniej niezagra także Pavel Demitra i Wez Walz - a więc kolejni gracze, zaraz bo Gaboriku, odpowiedzialni za ofensywe Wild. Obydwie drużyny zwykle mało strzelają i nie wiele tracą, grają bardzo zachowawczo i szanują krążek. Sądze, że nie zobaczymy tutaj więcej niż 5 bramek.

Detroit - Vancouver UNDER 5,5
Pojedynek dwóch czołowych bramkarzy ligi. Z jednej strony Roberto Luongo, z drugiej Dominik Hasek. Obydwaj Panowie to naprawdę światowa czołówką i żadko zdarzają im sie słabsze mecze. Liczę tutaj naprawdę na solidną postawę obydwu goaltenderów i w związku z tym mało bramek. Obydwa zespoły dobrze się bronią i żadko zdarza im się puszczać dużo bramek. Canucks i Red Wings spotkały się w tym sezonie już dwukrotnie i za każdym razem notowaliśmy wyniki underowe (1:3. 3:2). Dziś sądze, że także nie zobaczymy więcej niż 5 goli.
Posted by: Robak1984

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 00:03

Dzisiaj szybko bo zaraz się mecze zaczynają:

Philadelphia Flyers - Ottawa Senators --> 2

Ottawa kryzys z początku sezonu chyba ma za sobą, Philadelphia wręcz przeciwnie. Senators po 2 kolejnych wygranych powinni być w gazie. W ekipie Flyers mały szpital - pod znakiem zapytania staje występ Forsberga. Sens wystąpią w najsilniejszym składzie. Gracze z Kanady jeżeli chcą grać w play-offach to nie mogą sobie już pozwolić na głupie porażki. Na chwilę obecną Philadelphia to tylko cień drużyny z zeszłego sezonu. Uważam, że Ottawa nie będzie miała dzisiaj problemu, żeby ten mecz wygrać.

Montreal Canadiens - Minnesota Wild --> 2

Minnesota nie wygrała w regulaminowym czasie gry już od 10 spotkań. Jak na taką drużynę jest to już bardzo długa seria. Widziałem ostatni mecz Wild z Ottawą Senators i muszę przyznać, że ich gra nie była taka zła. Co prawda przespali kompletnie I tercję, jednak w kolejnych minimalnie przeważali, ale na ich drodze stał dobrze dysponowany bramkarz Ottawy, Emery. Montreal ostatnio gra w kratkę. Liczę w końcu na przebudzenie Minnesoty.
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 00:17

Witam po dłuższej przerwie, trochę późnawo, więc bez opisów, bo już w zasadzie mecze się zaczynają.

Pittsburgh-Boston under 6,5 (ot) 4/10 1,89 GB
Tu między innymi brak Crosby'ego w Pittsburghu mnie do tego przekonuje, ale nie tylko.
NY Islanders-Carolina under 6,5 3/10 1,77 GB
Bramkarze ostatnio w formie, najprawdopodobniej Di Pietro przeciwko Grahame (Ward). NY Islanders słabssza u siebie skutecznośc do tego powrót po relatywnie udanej serii wyjazdowej do domu, czytaj wygrana Hurricanes.
Florida-Tampa Bay over 6 (ot) 3/10 1,95 GB
Tu odwrotnie, a szczególnie Tampa ma problem z obsadą goalie na mecze wyjazdowe, każdy dziurawi mocno, Floryda miała słabszą serię ostatnio, tu może poprawić dorobek bramkowy, ewentualnie podpierająć się PP. Tampa też coś strzeli, bo ani Belfour ani Auld u siebie (na Florydzie) nie bronią ostatnio za dobrze.
Dallas-Nashville under 5,5 (60) 3/10 1,91 Bwin
Smith albo Turco przeciwko Vokounowi, Nashville to na wyjazdach drużyna underowa, Dallas ostatnio sie rozhulali, ale tu myślę nastąpi powrót do normalności. Do tego brak w zespole z Dallas Brandy Morrowa.
Phoenix-NJ Devils under 5,5 (ot) 2/10 1,96 GB
Mecze między dywizjami są ostatnio jak dla mnie dużą zagadką. Drużyny grają jakoś zupełnie inaczej, co trochę zaciemnia ogólny obraz. Ten mecz wygląda mi na zdecydowany under, ale skoro należy do tej kategorii meczów to stawka dość niska. Joseph vs Brodeur. W NJ Devils najprawdopodobniej zabraknie Gionty.

Bilans 31-24-5 +6,08

Powodzenia.

I mam nadzieję, że tym razem nie będzie nagłych zmian co do obsad bramkarzy (vide mecz San Jose-Philadelhia z soboty i decyzja o wpuszczeniu na ten mecz "firanki" Esche - efekt 1-6 po 30 minutach gry)
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 06:03

Wyniki z 22.11 :


Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs 7-4 FT

Philadelphia Flyers - Ottawa Senators 2-3 OT

Washington Capitals - Atlanta Trashers 2-4 FT

Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues 3-4 SO

Detroit Red Wings - Vancouver Canucks 3-4 OT

Montreal Canadiens - Minnesota Wild 4-2 FT

NY Islanders - Carolina Hurricanes 4-2 FT

Pittsburgh Penguins - Boston Bruins 3-4 SO

Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 4-6 FT

Dallas Stars - Nashville Predators 1-0 FT

Colorado Avalanche - Anaheim Ducks 3-2 SO

Phoenix Coyotes - NJ Devils 3-1 FT

Calgary Flames - Chicago Blackhawks 4-1 FT

San Jose Sharks - Los Angeles Kings 6-3 FT



Dzisiejszy mecz :

02:00 Nashville Predators - Vancouver Canucks



Pzdr
Posted by: chwdpxxx

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 06:44

prawde mowiac to dzisiaj jakos nie wierzylem w te OT bo wydawalo mi sie malo prawdopodobe z kings,wiec nie gralem wiecej a raczej na zwrot,a w sumie to nawet za troche mniej ;P;P no ale spojrzmy na kolejne mecze:

2006-11-26 04:30 San Jose Sharks - New Jersey Devils
2006-11-29 02:00 St. Louis Blues - San Jose Sharks
2006-11-30 02:00 Minnesota Wild - San Jose Sharks
2006-12-03 01:00 Detroit Red Wings - San Jose Sharks
2006-12-05 03:00 Dallas Stars - San Jose Sharks

z Devils i Blues raczej bym remisu nie widzial-moze sie myle, wg mnie najprawdpodobniej moze pasc remis z ubieglorocznymi rekordzistami w dziedzinie "bez OT" Minesota.
ps. co myslicie o tym,zeby po tym upragnionym OT Shark'ow grac ponownie na ich OT?? bo jak tak sledze staty itd to czesto druzyny ktore dlugo nie mialy remisu potem lapaly nawet po 2-3 OT z rzedu
odbior

Nashville Predators - Vancouver Canucks - na dzisiaj widze OT i under 5,5
pozdrawiam
Posted by: kris_nh

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 08:11

Ja nie gram remisow w NHL ale mysle ze wlasnie w tych 2 kolejnych spotkaniach SJS gdzies moze pasc remis....
Dzis w nocy w sumei zakonczonych 6 progresji a 4 przechodza do dalszych etapow z tym ze najbardziej szkoda Bostonu bo 30 sekund go dzileilo od wygranej no i Detroit bo prowadzili 3-1 a w efekcie przegrali! o Minesocie szkoda sie wypowiadac! teraz maja mecz u siebie z Phoenix wiec powinni ich pojechac lecz kurs moze byc maly w granicahc 1.8 a nie zdziwilbym sie jakby dali mniejszy. po Phoenix maja mecze z tymi lepszymi przeciwnikami i przynajmniej kursy beda wyzsze i Minesota sie bardziej przylozy:)
Posted by: carmine

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 10:50

Wczorajsza noc na delikatnym plusie ale podając typy liczyłem mimo wszystko na większy zysk. Szczególnie mocno zaskoczyła mnie ponowna porażka Caroliny w Nowym Yorku bo tu powiem szczerze najbardziej spodziewałem się korzystnego rezultatu. Z powyższego widać, że NYI naprawdę nie zamierzają tanio sprzedać skóry i mogą się liczyć nawet w walce o play-off.

Philadelphia Flyers-Ottawa Senators 1-0 +1.25

Buffalo Sabres-Toronto Maple Leafs 2-2 0.00

Washington Capitals-Atlanta Thrashers 1-0 -1.00

Montreal Canadiens-Minnesota Wild 2-0 1-0 -1.00

New York Islanders-Carolina Hurricanes 1-0 -1.00

Columbus Blue Jackets-St.Louis Blues 1-1 +0.91

Detroit Red Wings-Vancouver Canucks 2-1 +1.20


Bilans dzisiejszy: (3-3-1) +0.36

Bilans całkowity: (7-4-2) +4.39


Co do pierwszych tercji to wspaniały powrót Buffalo ze stanu 0-2 (niestety nie dla mnie). Dość szcześliwy gol Philadelphii - decydowała powtórka video. In minus postawa Minnesoty która raczej była tłem dla graczy Canadiens oraz postawa Atlanty, która całkowicie przespała pierwszą tercję i dopiero od stanu 0-2 w drugiej tercji zabrali się do roboty. Dzisiaj dość spokojny wieczór, ale prawdę mówiąc skłaniam się do zagrania Nashville w meczu z Vancouver. Pozdrawiam
Posted by: superges

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 14:42

Dzisiaj jest bogato:P
Niestety tylko jeden mecz.
Ja nie gram bo gram po 2 mecze;)

Ale stawiam na Nashvill
Bez głębszej analizy, poogladałem tabele i h2h i wydaje mi sie że ich zwycięstwo jest prawdopodobne.

Oczywiście ja gram NHL na 1 lub 2 bez X.
Posted by: APOLLYON

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 14:47

Panowie! Mam pytanie:

Znacie jakąś stronkę, gdzie są prowadzone staty ekip typu:

- Ilość meczy bez porażki
- Ilość meczy bez remisu
- Ilość meczy bez zwycięstwa

Bądź w domu jak i na wyjeździe czy ogólne.

Zastanawiam się nad wejściem w jakąś progresję, ale tak "na głupa" nie będę próbował...

Stronki, z których korzystam nie podają szczegółowych statystyk, w temacie, który mnie interesuje.

Pozdro,
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 14:59

Quote:

o Minesocie szkoda sie wypowiadac! teraz maja mecz u siebie z Phoenix wiec powinni ich pojechac lecz kurs moze byc maly w granicahc 1.8 a nie zdziwilbym sie jakby dali mniejszy. po Phoenix maja mecze z tymi lepszymi przeciwnikami i przynajmniej kursy beda wyzsze i Minesota sie bardziej przylozy:)


tylko ze ja juz tego ich przykladania sie moge nie doczekac.. mnie tez nie zdziwi niski kurs na nich.. chociaz potym co Wild ostatnio graja to oczekiwalbym,kurs ok 2.05
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 15:02

Quote:

Panowie! Mam pytanie:

Znacie jakąś stronkę, gdzie są prowadzone staty ekip typu:

- Ilość meczy bez porażki
- Ilość meczy bez remisu
- Ilość meczy bez zwycięstwa

Bądź w domu jak i na wyjeździe czy ogólne.

Zastanawiam się nad wejściem w jakąś progresję, ale tak "na głupa" nie będę próbował...

Stronki, z których korzystam nie podają szczegółowych statystyk, w temacie, który mnie interesuje.

Pozdro,


moze to: http://www.betexplorer.com/hockey/usa/NHL-2006-2007/ a moze to: http://scores.espn.go.com/nhl/clubhouse?team=nsh
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 15:15

Witam!
Wczoraj miałem najgorszy dzień w sezonie ale się nie poddaje. Najbardziej zawiodła mnie Carolcia- w pierwszej tercji oddali 1 strzał a w drugiej 6 na bramkę Isles. W ten sposób meczy się w NHL raczej nie wygrywa...
Dziś tylko jedno spotkanie.Nashville wczoraj uległo w Dallas, Vancouver pokonało Detroit po OT. Ja gram dziś konsekwentnie na "wieśniaków".

Nashville - Vancouver 1 1.85 3j. B&W

Nashville (-1,5) - Vancouver 1 2.60 2j. B&W


Wczoraj: 2-11 (-16,00j.)
Stan:139W-165L-4 (+69,71j.)

Pozdr
Posted by: superges

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 15:36

Dlaczego najgorszy dzień??
Progresja zbankrutowała??
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 15:43

Niestety ja nie jestem fanem progresji co da się chyba zauważyć...Chociaż kto wie, czy na OT Rekinów nie zacznę teraz grać. Najgorszy, bo tylko 2 typy weszły i straty finansowe dosyć spore w zeszłej kolejce. Ale gramy cały czas...
Pozdr
Posted by: Policeman

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 18:26

Chyba Ci sie fora pomyliły
Posted by: theone&only

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 18:43

Ja bym zagral na canucks szukaja oni swojej 4 wygraniej z rzedu i moim zdaniem sa w niezlym gazie pokazali to w ostatnim meczu z Detroit wygrywajac go 4-3. Pozatym Nashville u siebie nie graja jakos extra super co pokazuje bilans 4-1-2, nie mowie ze Vancover na wyjezdzie gra dobrze (6-5-1) ale ja bym rozwazyl zagranie na nich np progresja gdzie nastepne 3 mecze to :

Nov 23, 2006 VAN @ NSH
Nov 25, 2006 VAN @ COL
Nov 28, 2006 CBJ @ VAN

i najpozniej w tym 3 widze wygrana Vancover

rozwazyl bym tez typ na under bo w meczach Vancover pada srednio 5 goli (56+54 /22) a w meczach Nasville 6,15 (66+57 /20) co daje nam 5,575 gola na mecz w tych druzynach co jest bardzo zblizone do granicy o/u (ostatni ich mecz Vancouver Nashville 2:3)
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 20:04

Jeśli Orki są w"gazie", bo wygrały 3 mecze z rzędu, to w czym są "wieśniaki", którzy do wczoraj(0:1 z Dallas) punktowali w 5 meczach? Obie ekipy złapały wietrzyk w żagle i Vancouver "popasł konia" na ekipach z Central Division(St.Louis 3:2,Chicago 2:1 i Detroit 4:3ot). Tak jak wcześniej wspominałem, nie mieści mi się to w "pale", aby bez końca ogrywali ekipy z tej Dywizji. "Wieśniaki" we wspomnianej serii punktowali:1:0 Colorado, 5:4 Columbus, 6:7ot Minnesota, 4:2 Columbus i 3:1 znów Columbus. 3 zwycięstwa nad Kurtkami mogą zniekształcić nieco wizerunek Predators, ale przecież w Columbusie nie grają "łosie", tylko faceci. Kto postawi tamę i złapie w sieć Orki i uratuje resztę honoru CD?-może właśnie Neshville.
Typ:1 i 1X
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 21:20

w dzisiejszym spotaniu w obu ekipach wystąpią rezerwowi bramkarze tj. Chris Mason w Nashville i Dany Sabourin w Vancouver, skłania to raczej do gry na over

pozdr,
Posted by: Robak1984

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 22:59

Nashville Predators - Vancouver Canucks --> 1

Obie ekipy w tym sezonie grały już ze sobą dwa razy. Co się rzuca w oczy patrząc na wyniki tych spotkań? Ano to, że za każdym razem wygrywali goście: 21 października w Nashville lepsze było Vancouver, które wygrało 4-3, natomiast 10 dni późnie w Kanadzie wygrali Predators 3-2. Pora więc na zwycięstwo gospodarzy. Vancouver, po serii 6 spotkań na własnym lodowisku, rozpoczęło wczoraj serię wyjazdową. Pierwsza wyprawa miała miejsce do Detroit, gdzie Canucks pokonali Red Wings 4-3 (po dogrywce). Po 2 tercjach przegrywali 1-3, jednak w ostatniej odsłonie gry udało im się strzelić dwie bramki i doprowadzić do dogrywki, w której przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Nashville natomiast wczoraj grało wyjazdowy mecz z Dallas Stars i przegrało 0-1. Trzeba przyznać, że w ostatnim okresi obie drużyny spisują się całkiem przyzwoicie. Patrząc jednak na ich grę od początku sezonu to można stwierdzić, że lepszą drużyną jest Nashville, które obecnie jest 6 drużyną ligi z 28 pkt na swoim koncie. Predators bardzo dobrze spisują się na wyjazdach, gdzie na 13 spotkań wygrali aż 9. Na własnych śmieciach wygrali 4 spotkania, a przegrali 3. Najwyższa więc pora, żeby zaczęli odnosić więcej zwycięstw u siebie, w końcu kibicom też się coś należy Ktoś tutaj pisał, że dzisiaj mają wystąpić rezerwowi bramkarze. Jako, że Nashville jest drużyną skuteczniejszą od Vancouver (Predators 66 bramek w 20 meczach, Canucks 54 gole w 22 spotkaniach) to można mieć nadzieję, że dzisiaj strzelą więcej bramek od swoich rywali.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 23/11/2006 23:26

Nashville - Vancouver UNDER 5,5
W bramce gospodarzy Tomas Vokoun, w bramce gości Roberto Luongo. Obydwaj bramkarze bardzo solidni i w dobrej formie. Obydwa zespoły grały ze sobą dwukrotnie, raz padło 5 bramek, raz 6. Sądze jednak, że dzisiaj nie powinno paść więcej niż 5 bramek. Orki bez Arnota - poważne osłabienie w ofensywie. Nashville w ostatnim czasie u siebie gra bardzo zachowawczo notując niskobramkowe wyniki (oprócz spotkania z Minnesotą - miejmy nadzieję, że to wyjątek potwierdzająćy regułę ;-) ). Vancovuer jak zwykle w spotkaniach wyjazdowych powinno zagrać uważnie w obronie. Myślę, że po kursie 1.87 (betway) warto zaryzykować under 5,5.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 00:17

Volodya, chyba jednak Vokoun i Luongo jednak nie zagrają. Ale życzę trafnego typu!
Pozdr
Posted by: Shadhun

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 00:26

Jak nie grają to passuje na dziś. Czysta loteria.
Posted by: Shadhun

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 01:15

Ehh słabe macie te przecieki Vokoun gra, zamiast Luongo gra Sabourin i już sie zdążył pokazać ;p. Miałem grać na Wieśniaków cholercia.
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 05:41

A mnie zawsze jest obojętne, kto gra. Bramkarze to istotne ogniwa drużyny, ale, żeby coś wpuścić do sita, to najpierw trzeba chcieć strzelić w kierunku bramki i na dodatek celnie.
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 06:01

Wyniki z dnia 23.11


Nashville Predators - Vancouver Canucks 6-0 FT


Dzisiejsze mecze :


18:00 Boston Bruins - Carolina Hurricanes
19:00 Philadelphia Flyers - Columbus Blue Jackets
20:00 Minnesota Wild - Phoenix Coyotes
20:00 NY Islanders - Pittsburgh Penguins
22:00 Anaheim Ducks - New Jersey Devils
01:00 Washington Capitals - Toronto Maple Leafs
01:30 Florida Panthers - Ottawa Senators
01:30 Detroit Red Wings - St.Louis Blues
02:00 Buffalo Sabres - Montreal Canadiens
02:00 Tampa Bay Lightning - Atlanta Trashers
02:30 Dallas Stars - Los Angeles Kings
03:00 Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks




Pzdr
Posted by: SJS

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 13:50

Hurricanes ostatnio bardzo słaby mecz. Dzisiaj jest szansa na wygraną Bruins, którzy nic na razie nie pokazali i pewnie w tym meczu tak może być. Flyers muszą z kimś przecież wygrywać, CBJ ostatnio ulegli u siebie z STL nic dobrego to nie może wróżyć. Minesota po pioronującym starcie, ostatnio kilka porażek, Coyotes trudno będzie o niespodzianke w dodatku na wyjeździe. Te trzy mecze zagram na dzisiejszy wieczór, a na nocke przyjdźie jeszcze czas . Na głebsze analizy brak czasu .
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 13:50

Witam!
Przed chwilą mój obszerny post nie został wysłany i całe moje klepanie w klawisze poszło na marne. Tak więc krótko, bo zaraz wyjazd do pracy.

W związku z tym, że dziś mamy chyba "indyka" w USA zagrałem kilka overów.Niech będzie "suto".
Minnesota- Phoenix over 5,5 1.83 3j. B&W
Dallas- LAK over 5,5 2.05 2j. B&W
Edmonton-Chicago over 5,5 2.05 2j. B&W
Florida-Ottawa over 6 1.73 B&W
Philadelphia-Columbus over ? za 3j. B&W
Jak tylko B&W wystawi kursy na ten mecz to tu też idzie overek.

Poza tym:
Florida- Ottawa (-1,5) 2 2.70 B&W
TBL- Atlanta 2 2.15 (OT+SH) 2j. B&W
Boston - Carolina 1 2.05 (OT+SH) B&W
Minnesota (-1,5) - Phoenix 1 2.25 3j. B&W

Wczoraj: 2-0 (+5,75j.)
Stan:141W-165L-4 (+75,46j.)

Pozdr
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 17:25

Anaheim - New Jersey UNDER 5,5
W bramce gości znakomity Martin Brodeur - w ostatnich 8 spotkaniach ten bramkarz nie puscil wiecej niz 3 gole. W bramce goście prawdopodobnie zobaczymy Jeana-Sebastiena Giguere, który także znakomicie sprawdza się w roli zmiennika dla Bryzgalova (lekka kontuzja). Diabły, szczególnie na wyjeździe, grają bardzo defensywnie i nie powinni dziś pozwolić Kaczkom na wiele. Gospodarze w ostatnich spotkaniach prezentują dobrą postawę więc nie także powinni zacząć spokojnie, sądze, że jeśli wygrają to małą liczbą bramek. Mój typ w tym spotkaniu to under 5,5.
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 20:02

Quote:

Hurricanes ostatnio bardzo słaby mecz. Dzisiaj jest szansa na wygraną Bruins, którzy nic na razie nie pokazali i pewnie w tym meczu tak może być.



no to dzisiaj carolina rozjechała niedżwiadków niesamowicie
5-1 - prawdziwy nokaut
( mnie natomiast smuci postawa senatorów w tym sezonie , może jeszcze zaskoczą na razie mają przebłyski )
pozdro fani nhl
Posted by: SJS

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 20:11

Rozjechała Carolina ale co z tego jak GB nie działało i nie mogłem dać na CAR :/. Dramat jak nie wiem.
Posted by: SJS

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 20:13

A co do drużyny z Ottawy to już za niedługo karta się do nich odwróci. Wierze w to bardzo mocno .
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 20:20

Quote:

Rozjechała Carolina ale co z tego jak GB nie działało i nie mogłem dać na CAR :/. Dramat jak nie wiem.



stary naprawdę współczuję - z powodu awarii g.b - nie będę cię dołował jakbym wspomniał , że jakbyś postawił w firmie co przyjmuję 1X2 - na nhl - to wynik byłby jeszcze lepszy
( czasami warto się podeprzeć bukami ziemnymi )
sezon jeszcze długi - to nadrobisz - nie martw się
co do ottawy - obyś miał rację - ale z kasą podchodzę do nich ostrożnie

Posted by: SJS

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 20:51

Co do spotkań na noc to szybko kilka słów. Ottawa Senators handi -1.5 i 2 OT+SH, po prostu ja w nich ciągle wierze. Żadnych kontuzji w zespole Senators. Detroit Red Wings co tu dużo pisać, dla STL raczej za wysokie progi. Nie raz nadziałem się na taką właśnie niespodzianke gdzie DET niespodziewanie przegyrwało z o wiele słabszym przeciwnikiem. Nie sądze, że może zdarzyć sie to dzisiaj. Po ostatnich trzech porażkach Red Wings powinni wygrać ten mecz. Edmonton Oilers doskonała gra na własnej tafli, w Chicago Blackhawks wciaż szpital. Nie dawno Blackhawks wygrali niespodziewanie z Ducks, ale nie sądze, ze może sie to wydarzyć z Edmonton, które jest w niezłej formie. Na sam koniec Dallas, które nie powinno mieć kłopotów z słabymi Kings.

Sorry za literówki, nie mam kiedy po prawić bo GB jużdziała. Korzystam póki jest bo znowu mi zabiorą .
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 22:08

24.11
Dallas - Los Angeles OT
Gwiazdy od 16 meczy bez remisu...

i to by było na tyle, bye
Posted by: kris_nh

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 22:44

To nie QC
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 24/11/2006 22:57

Edmonton - Chicago UNDER 5,5
Hokeiści Oilers znajdują się w znakomitej formie. Wygrali cztery ostatnie spotkania i zapewne dzisiaj także walczyć będą o komplet punktów. Bramki gospodarzy bronił będzie Dwayne Roloson, który w 19 spotkaniach w których występował w tym sezonie zanotował wyniki 2.30 GAA. W bramce gości po miesięcznej przerwie świetnie spisuje się Nokolai Khabibulin. Dzisiaj także wystąpi jako podstawowy bramkarz i na pewno będzie mocnym punktem zespołu z Chicago. Blackhawks w tym spotkaniu powinno powalczyć, Rosjanin Khabibulin w bramce to spory atuta i po jego powrocie Jastrzębie notują znacznie lepsze wyniki. Sądze, że Edmonton nie będzie łatwo dzisiaj strzelać, a z drugiej strony Chicago w dalszym ciągu ma spore problemy w ofensywie. Mój typ to ponad 5,5 bramek.
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 25/11/2006 00:07

Quote:

W bramce goście prawdopodobnie zobaczymy Jeana-Sebastiena Giguere, który także znakomicie sprawdza się w roli zmiennika dla Bryzgalova (lekka kontuzja).



na odwrót jak już. Giguere nie może sprawdzać sie w roli zmiennika bo nim przecież nie jest.

crossmen -> czy aby czasem dla Ottawy sytuacja już sie nie odwróciła? możesz być spokojny. Senators mają wszystko co potrzebne do wygrywania. Zobaczysz- będą mocni

ehhh te piątki... .

Toronto już startuje lada chwila więc może tylko tytułem zaznaczenia; rozpoczynam progresje (w założeniu max 3 poziomy) o której może wypowiem sie dokładniej jutro (oby nie) bo na dzisiejsze rozwiązanie jakoś bardzo sie nie nastawiam.
Toronto 1,833 OT + So

pozdrawiam
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 25/11/2006 08:55

Quote:


Toronto 1,833 OT + So





A jednak oklepali ich jak chcieli.
PO pierwszych 30 minutach mecz był w zasadzie wyrównany. Liście prowadziły 2-1 i poszedłem spać z myślą że możey być róznie...
Jednak 9 sekund później (gdy ja już spałem ) Toronto w ciągu następnej minuty strzeliło 3 gole i było po mecz
Pięknie obudzić sie rano i zobaczyć że 7-1 dla twoich.

pozdrawiam

Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 25/11/2006 14:10

Witam!
Dziś znów dużo meczy więc każdy może coś dla siebie wybrać. B&W coś ostatnio "ściemnia" z ofertą . Wczoraj nie wystawili zakładów na U/O w meczu Philly. Akurat dla mnie było to dobre, bo zagrałbym jak pisałem overa w tym meczu a w ten sposób uratowałem trochę kasy. Mimo wszystko jednak coś świrowali z wczorajszymi zakładami na NHL i dziś też nie ma jeszcze kursów na Montreal i Pingwiny...

Na dziś:
NYI-Washington over 6 1.75 5j. B&W
Zagrałem overa w tym meczu ,bo Stołeczni coś ostatnio zawodzą w zdobywaniu bramek. Ostatnie ich zdobycze licząc wstecz to:1,2,2,1,2. Isles nawet nieźle sobie poczynają i ja liczę dziś na otwarty mecz obu drużyn z dużą ilością goli i wreszcie na przełamanie strzeleckiej niemocy Washingtonu.

Atlanta - Florida 1 1.80 5j. B&W
Atlanta (-1,5) - Florida 1 2.30 3j. B&W
Wczoraj zagrałem na Drozdy ale polegli w dogrywce. Dziś gram znowu na nich, bo muszą odzyskać fotel lidera SouthEast Division

LAK- Calgary 2 1.85 3j. B&W
Calgary mają udany listopad jak na razie i Kings nie powinni dziś tego zmienić.

Columbus-Minnesota over 5,5 1.83 4j. B&W
Polowania na over Minnesoty ciąg dalszy...

Czekam jeszcze na kursy w meczu Montrealu...może się doczekam

Wczoraj:5-3 (+4,28j.)
Stan:146W-165L-4 (+79,84j.)

Pozdr
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 25/11/2006 14:13

Atlanta oczywiście musi utrzymać a nie odzyskać fotel lidera w swojej dywizji.

Pozdr
Posted by: kamikazeeeee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 25/11/2006 16:13

ja na dziś zagram DET w regulaminowym czasie, ostatnie 4 macze to porażki, w tym 3 ostatnie po dogrywce lub karnych, wystarczy już tej zabawy i czas na wygraną
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 25/11/2006 19:35

25.11
Los Angeles Kings - Calgary Flames Over 5,5 & Under 5,5
Dwie progresje nakładają sie na siebie, jednak wolałbym gdyby wpadł over...

San José Sharks - New Jersey Devils OT
wiadomo...

Vancouver - Colorado Over 5,5
kto czyta ten wie...

Nashville Predators - Detroit Red Wings 2
4 OT Detroit i 5 porażka z rzędu? Za 2,75 biore w ciemno...

Miłego wieczoru
Posted by: Robak1984

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 25/11/2006 22:46

Toronto Maple Leafs - Boston Bruins --> 1 /@ 1,90 (Betgun)

Na początek 2 ciekawe ciągi - Toronto P Z P Z; Boston Z P Z P. Warto więc zagrać na ich przełamanie. Teraz parę sportowych askepktów. Wczoraj Toronto rozgromiło w Waszyngtonie miejscowych Capitals 7-1, natomiast Boston przegrał u siebie z Caroliną 1-5. Maple Leafs w tym sezonie spisują się bardzo dobrze, w 24 spotkaniach zdobyli 30 pkt, pod względem strzelonych goli zajmują drugie miejsce. Boston jest znacznie mniej skuteczny, traci również więcej bramek. W tym sezonie obie ekipy spotkały się ze sobą już dwa razy i to całkiem niedawno. Oba spotkania rozegrane zostały w Bostonie - 9 listopada wygrało Toronto 6-4, a tydzień później lepsi okazali się gospodarze wygrywając po dogrywce 2-1. Toronto u siebie gra ostatnio bardzo dobrze, wygrało m.in. z Montrealem 5-1, NYI 4-2. Dzisiejsze spotkanie jest meczem drużyn z tej samej dywizji, tak więc mobilizacja napewno będzie większa. Obecnie Toronto zajmuje 2 miejsce w Northeast Division, jednak zajmujący 3 miejsce Montreal ma tylko punkt straty, ale też 3 mecze rozegrane mniej. Boston natomiast zajmuje ostatnie miejsce. W chwili obecnej w lepszej formie są chyba hokeiści Toronto, tak więc myślę, że dzisiaj poradzą sobie ze swoimi rywalami z Bostonu.

Atlanta Thrashers - 1,5 - Florida Panthers --> 1 /@ 2,30 (Betgun)

Kolejny pojedynek wewnątrz dywizji. Ostatnio Atlanta zawodzi oczekiwania swoich kibiców. W 6 kolejnych meczach odnieśli tylko 1 zwycięstwo. Najwyższa pora na małe przebudzenie. Florida na wyjazdach gra bardzo słabo - w 11 meczach odniosła tylko 2 zwycięstwa.W tym sezonie grali ze sobą 3 razy i wszystkie mecze wygrała Atlanta - u siebie: 6-0, 4-2, na wyjeździe 6-3. Wczoraj Atlanta przegrała po dogrywce z Tampą (też ta sama dywizja), tak więc dzisiaj nadaża się okazja na zdobycie kompletu punktów, które pozwolą odskoczyć od zajmującej 2 miejsce Caroliny.
Posted by: Danielsan

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 25/11/2006 23:06

wczoraj ponad 70% meczy to undery w 1 tercji, dzis liczę na powtórkę - wybralem mecze, w których wg mnie najbardziej prawdopodobny jest udner w calym meczu, liczę, że w 1 tercujszce sobie dzis nie postrzelają.


Minnesota Wild/Columbus Blue Jackets
UNDER 1.5 1,91
Vancouver Canucks/Colorado Avalanche
UNDER 1.5 1,91
Detroit Red Wings/Nashville Predators
UNDER 1.5 1,94
Calgary Flames/Los Angeles Kings
UNDER 1,5 1,85

pozdro
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 25/11/2006 23:51

Trochę już późno, ale dorzucę i coś od siebie

NY Islanders-Washington under 6 (60) 5/10 2,10 Bwin
Dunham lub Di Pietro przeciwko Kolzigowi. Bramkarze dobrzi i w formie, szzególnie dobze broni Dunham u siebie i Kolzig na wyjazdach, ale Di Pietro również w niezłej formie. Islandersi skuteczniejsi przede wszystkim na wyjazdach, u sieie słabiej, dużo może zależeć od PP ale Kolzig je broni dość dobrze i Waszyngton nie ma aż tak słabego PK. Jeżeli chodzi o gości to wątpliwy jest dziś występ Semina, a to spore osłabienie, Waszyngton ostatnio ma problemy ze strzelaniem goli i tu myślę, że ta tendencja dalej będzie trwała.
Nashville-Detroit over 5,5 (ot) 4/10 1,95 GB
Liczę, że na bramkach Mason (Vokoun kontuzjowany) i MacDonald (Hasek z reguły nie występuje mecz po meczu bez dnia przerwy. H2h tych 2 druyn zdecydowanie underowy, ale z tym jak w tym sezonie gra Nashville szczególnie u siebie (dużo strzela i dużo traci) oraz przy tych bramkarzach jest duża szansa na wysoki wynik. Liczę na PP zespołu Predators i dużą liczbę kar u Skrzydeł.
LosAngeles-Calgary over 5 (ot) 4/10 1,77 GB
Cloutier przeciwko Kiprusoffowi (lub McInnlan). Lepiej dla overa by było, żeby wystąpił ten drugi bo Kiprusoff jest w wyśmienitej formie. Calgary dzięki temu bramkarzowi praktycznie traci ostatnio tylko gole z osłabień, tu liczę na PP zespołu z LA (1-2 gole). LA z Cloutier na bramce to dość łakomy kąsek dla każdej ofensywy szczególnie jeżeli, tak jak atak Calgary ,jest w dobrej formie.

Bilans: 35-25-5 +11,89
Posted by: Arson111

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 02:50

Współczuję wszystkim którzy grali dzisiaj win Detroit (ja też ich zagrałem). 2-ga tercja 5 strzałów Nashville = 5 bramek, brawo MacDonald
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 17:01

witam

czyzby wczorajsze SJS i brak remisu w kolejnym meczu zebral az takie zniwo ze dzis nikt nie napisal jeszcze posta

23:00 Tampa Bay - Ottawa 2.65 4.00 2.25
01:00 N.Y. Rangers - Buffalo 2.65 4.00 2.25
02:00 Anaheim - Calgary 1.95 4.10 3.20

Zapraszam do podzielenia sie swoimi uwagami, typami i komentarzami.

Ja wrzuce cos pozniej

Posted by: lelu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 17:19

Hm bede pierwszy z typami na dzisiaj:

Calgary - Anaheim
Dzisiaj pojde na analogie niektorych wydarzen miedzy druzynami :>... Ostateni dwa mecze wygrywali przyjezdzni, poprzednie dwa gospodarze(a jeszcze wczesniejsze na zmiane) wiec stawiam teraz na gospodarzy :]
Poza tym, Calgary przydalby sie win u siebie (dwa ostatnie wdupili)
Ogolnie slabo im wychodzi gierka u siebie ale moze czas sie przelamac.

Ottawa - Tampa
Ottawa wygrala w tym roku az 6 spotkan z Tampa i tylko raz przegrala... w tym sezonie jednak sie jeszcze nie spotkaly, nie szkodzi to jednak zeby podtrzymac passe wygranych.
z drugiej strony tampa niezle lupie na wyjazdach ale niech bedzie win @ Ottawa

Buffalo - NY Rangers
Licze na przegrana NYR, 3 mecze ostatnie na wyjazdach sa do przodu, mysle jednak, ze szable ich zatrzymaja
szczegolnie ze to czesciej wlasnie oni wygrywali


pozdr
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 18:17

lelu mala uwaga ,CALGARY,BUFFALo,OTTAWA graja na wyjazdach nie w domku
Posted by: lelu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 18:36

hmmm wiem, namieszalem(syndrom dnia nastepnego ;]) jakby jakis mdoerator tu zajrzal to prosze o delete powyzszego postu...
i odrazu tez tego a pozniej dam jeszcze raz typy

pozdr i przepraszam raz jeszcze :]
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 19:03

Anaheim - Calgary UNDER 5,5
Krótko i na temat. Pojedynek dwóch znakomitych bramkarzy. Po stronie gospodarzy Jean-Sebastian Giguere, pomiędzy słupkami gości Mika Kiprusoff. Goście w 9 ostatnich spotkaniach zaliczli spotkania underowe i w ośmiu z nich puścili tylko dwa gola (wyjątek - ostatnie spotka w LA z Kings przegrane 1:3). Defensorzy gości wspomagani fenomenalnym bramkarzem powinni dzisiaj być dla gości sporym probleme. Sądze, że to bardzo dobre spotkanie na undera.
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 19:41

Wczorajsza noc to był dla mnie dramat (1/5) z czego ten 1 musiał "wejść"...
SJS już wyrównali "osiągnięcie" Minnesoty z poprzedniego sezonu - 23 mecze bez OT, we wtorek doskonała okazja aby ten wyczyn pobić, bo przeciwnik z dolnej półki (St. Louis)...

Na dziś tylko jeden mecz gram, bo mi sie odechciało po wczorajszej nocy grać więcej

26.11
Anaheim Ducks - Calgary Flames over 5,5
Płomienie już od jakiegoś czasu nie potrafią rozegrać meczu na powyżej 5 goli. Wiem, że łatwo nie będzie bo tu underowa ekipa, no ale...sanie jadą dalej chociaż śniegu nie widać
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 20:12

Taka mała ankieta
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 20:25

NIVET.. mysle ze w ciagu dwoch najblizszych meczy.. Z St.Louis bo maja ostatnio lepszy okres gry,no i slabsi lubia czasem splatac figla.. A moze z bylym rekordzista pod tym wzgledem? Jedno z tych dwoch.. A jak bedzie to zobaczymy..
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 20:30

Mysle ze spokojnie ociagna jeszce 2-3 spotkania bez X i mysle ze z DALLAs X-AVALANCHE-NASHVILE:) jesli ktos wytrzyal porogresje i gra nadal na X zycze mu duzo cierpliwosci i w koncu wygranej ...proponuje zaopatrzyc sie w kilka opakowan tabletek od bolu glowy bo przydadza sie
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 20:52

Quote:

jesli ktos wytrzyal porogresje i gra nadal na X zycze mu duzo cierpliwosci i w koncu wygranej


jestem pewien podziwu dla tych co graja i wytrwaja do konca
Quote:

proponuje zaopatrzyc sie w kilka opakowan tabletek od bolu glowy bo przydadza sie


ja bym dorzucil jeszcze z 2 rolki papieru toaletowego i opakowanie tabletek przeciw rozwolnieniu
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 22:05

Panowie spokojnie na pewno jeszcze wiekszosc trzyma jakies zaskorniaki i jesli trzeba bedzie to zostana uzyte w odpowiednim momencie. Ja sie na razie nie przejmuje tym co wyprawia San Jose bo mam ich dopiero 4 razy zagrane.

Pozdrawiam i zycze farta.
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 22:23

Quote:

Anaheim - Calgary UNDER 5,5
Krótko i na temat. Pojedynek dwóch znakomitych bramkarzy. Po stronie gospodarzy Jean-Sebastian Giguere, pomiędzy słupkami gości Mika Kiprusoff. Goście w 9 ostatnich spotkaniach zaliczli spotkania underowe i w ośmiu z nich puścili tylko dwa gola (wyjątek - ostatnie spotka w LA z Kings przegrane 1:3). Defensorzy gości wspomagani fenomenalnym bramkarzem powinni dzisiaj być dla gości sporym probleme. Sądze, że to bardzo dobre spotkanie na undera.




Jean-Sebastien Giguere ma nie grać ze wzgledu na złamany palec, drugi bramkarz ( Ilya Bryzgalov ) tez nie moze zagrać ze wzgl na kontuzję, dlatego najprawdopodobniej zagra McKee ktorego bedzie to pierwszy start w NHL, zobaczymy... mnie kurs 2.15 skusił
Posted by: APOLLYON

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 23:40

Ja uważam, że remis SJS padnie 11 grudnia a przeciwnikiem wtedy będzie "sfora Kojotów"...

Na tą datę czekam.
Posted by: APOLLYON

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 26/11/2006 23:53

Zagrałem w tym meczu "czysty remisik" nie wiedząc o kłopotach bramkarzy w ekipie gospodarzy...

"Kaczory" dużo bramek strzelają, ale liczę na Kiprusoffa.

W tym wypadku dogram sobie "singielka" za średnią kwotę na OVER 5.5 gola - 2.20 (Ladbrokes)
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 27/11/2006 06:05

Wyniki z 26.11 :


Tampa Bay Lightning - Ottawa Senators 3-1 FT

NY Rangers - Buffalo Sabres 2-3 SO

Anaheim Ducks - Calgary Flames 5-3 FT


Dzisiejsze Mecze:


01:00 Detroit Red Wings - Dallas Stars
04:00 Los Angeles Kings - New Jersey Devils


Pzdr
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 27/11/2006 12:42

27.11
Detroit Red Wings - Dallas Stars 1 & OT

Skrzydła ostatnio lekki dołek, który w przypadku tej drużyny myśle że zakończy sie być może już dzisiaj, a jak nie to w meczu z Minnesotą lub SJS. Co ciekawe w tak krótkim czasie to Detroit może rozdawać karty co do zakończenia maratonu meczów bez OT jakim podążają Rekiny (23 bez OT) i Gwiazdy (17). Dlatego dodatkowo daje tu X.
Mam nadzieje, że któraś z tych dwóch ekip SJS jak i Dallas zakończą ten maraton przed 4.12 kiedy to przyjdzie im sie ze sobą zmierzyć, bo jeśli nie to będzie bardzo gorąco i nawet Mikołaj tego nie zmieni
Posted by: theone&only

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 27/11/2006 14:57

Los Angeles Kings - New Jersey Devils 2

w krolach nie graja
Tverdovsky, O D
Petiot, R D
Sopel, B D
McCauley, A C

w diablach
Janssen, C RW
Fahey, J D
Matvichuk, R D
Wiemer, J C

czyli najwieksze ubytki obie druzyny maja w obronie

New Jersey 3 porazki z rzedu u siebie wyjada do Los Angeles i powinni sobie poradzic mimo iz Ci ostatnio ograli 3:1 Calgary.

rozwazyl bym rowniez granie underu (w ostatnich 10 meczach New Jersey tylko 2 overy) a od 2000 pomiedzy tymi zespolami over nie padl
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 27/11/2006 15:08

Quote:

Los Angeles Kings - New Jersey Devils 2
New Jersey 3 porazki z rzedu u siebie wyjada do Los Angeles




To ciekawe wedlug moich informacji NJ DEVILS sa obecniew na "turne wyjazdowym" od 4 spotkan ,dzisaj 5 ostanie z LA wyjazdowe.
NJ 3 porazki z rzedu na wyjazdach ,jedna wygrana nad Toronto .
P.S. widze ze wielkie klopoty co niektorym sprawia okreslenie gdzie dana druzyna gra H/A
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 27/11/2006 17:43

raiders_ - młodsi koledzy mają problem w odróżnieniu formatu europejskiego od amerykańskiego i stąd biorą się takie błędy, żeby nie użyć określenia herezje.
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 27/11/2006 18:42

Los Angeles-New Jersey
Typ:2 i over5.5
Moja propozycja na wynik w tym spotkaniu, to "zasługa" głównie niekorzystnych rozstrzygnięć NJ w potyczkach wyjazdowych z San Jose(2:0), Phoenix(3:1), Dallas(3:1), Anahaim(4:2). Oglądałem mecze w San Jose i Anahaim i mimo porażek NJ, ekipa ta prezentowała się solidnie i zaryzykuję, że Los Angeles nie będzie miało tyle "farta" co np Rekiny. Królowie w domu przegrali z Philadelphią 3:4, Pittsburghiem 3:4ot, Detroit 1:3, 1:2ot i 2:3ot z Minnesotą, San Jose 3:7, dwa razy po 1:4 z Dallas i 2:3ot z Kaczkami. Sporo tych dogrywek.

Detroit-Dallas
Typ: OT i 1X
Typowanie progresywne OT w obecnym sezonie to zabawa zapałkami przy loncie, siedząc okrakiem na beczce prochu. Co się może stać po takim wybuchu, to każdy potrafi sobie wyobrazić - jaja urwane. Tak więc tylko najbardziej zaawansowani finansowo gracze mogą pozwolić sobie na igranie z ogniem. Dallas dzisiaj rozegra 18 mecz od czasu gdy ostatni raz potrzebowali więcej czasu niż 60 minut, aby zakończyć mecz. Czerwone Skrzydła "załapały doła", bo jak inaczej wytłumaczyć 5 porażek, gdzie jednak 3 punkty po OT zdobyli. Gwiazdy kolejne 3 domowe "victorie". "Zderzenie" takich ciągów może przynieść remisowe rozstrzygnięcie, którego z poważnymi obawami tutaj "poszukam".

Ps. Ja jestem stary i z jaj już zrobiłem użytek, tak więc będę nadal igrał z OT.
Posted by: A-Rod

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 27/11/2006 19:22

Postanowiłem dziś zacząć progresje na WIN Detroit(60') powód:

ostatnie 4mecze to albo overtime albo lost

Nov 18 @EDM Lost 3-4 (OT)
Nov 22 VAN Lost 3-4 (OT)
Nov 24 STL Tied 2-2 (OT)
Nov 25 @NSH Lost 2-6

a myślę, że spokojnie powinni wygrać choć jeden mecz z najbliższych trzech:

Nov 27 DAL 7:00 PM
Dec 1 @MIN 8:00 PM
Dec 2 SJ 7:00 PM

Detroit - Dallas 1 2,1 1st
Posted by: piekny?roman

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 27/11/2006 19:29

Witam,
dziś widze mecz do grania na "pewniaka".
Mecz ten to Detroit - Dallas
"Pewniak" to wynik 1 lub OT.
Ja zagram ten mecz dwudrogowo.
W progresji na win Detroit postawię 1.
I rozpocznę dziś progresję na OT Dallas.
Jeżeli jednak miałbym stawiać ten mecz w jedną stronę to w myśl zasady "... choćby stado małp ..." postawiłbym zwycięstwo Detroit. Więc tutaj pójdzie większa kasa - jakoś nie wierzę, żeby skrzydła musiały czekać na win w 60' dłużej niż do końca tego tygodnia.
Pozdrawiam forumowiczów i życzę kolejno: zwycięstwa Detroit, remisu SJS i remisu gwiazd. Myślę, że taka kolejność wyników usatysfakcjonowałaby wszystkich:)
Posted by: Robak1984

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 27/11/2006 20:07

Detroit Red Wings - Dallas Stars --> 1 (z OT i SH) oraz X

Drużyna Detroit po 9 zwycięstwach z rzędu w ostatnim czasie trochę spuściła z tonu, czego efektem było 5 kolejnych spotkań bez zwycięstwa. Jak na tą drużynę jest to już dość długa passa. W ostatnim meczu na własnej tafli z St.Louis Blues, Czerwone Skrzydła oddały na bramkę rywala 43 strzały, przy 19 ekipy gości. Pomimo tak wielkiej przewagi nie potrafili jednak wygrać tego spotkania. W ostatnim meczu natomiast ponieśli wysoką porażkę z Nashville Predators 2-6. Mam nadzieję, że ten wynik podziała na chłopaków z Detroit mobilizująco. W tym sezonie obie ekipy spotkały się 27 pażdziernika w Dallas, gdzie lepsi okazali się goście wygrywając 4-3. Większość spotkań między tymi drużynami jest bardzo wyrównanych. W 2002 roku byliśmy świadkami 4 remisów z rzędu. Z racji tego, że Dallas w tym sezonie już bardzo dawno nie zremisowało, całkiem prawdopodobny jest dzisiaj właśnie taki rezultat po 60 min gry. Jeżeli dojdzie do dogrywki to w końcu Detroit musi przełamać złą passę w dodatkowym czasie gry (obecnie 4 OT i 4 porażki).
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 27/11/2006 20:09

Witam!
Nie mam dziś za dużo czasu więc typy będą "szybkie". Dziś poszły dwa dogi i liczę, że przynajmniej jeden z nich wejdzie. Generalnie to nie lubię poniedziałków w NHL ale skromnie poszło tak:

Detroit- Dallas 2 2.30 (OT+SH) B&W
LAK - NJD 1 2.35 (OT+SH) B&W

Last:2-3 (-3,68j.)
Stan:148W-168L-4 (+76,16j.)

Pozdr
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 27/11/2006 22:09

Detroit - Dallas UNDER 5,5
Do bramki gospodarzy, po jednomeczowym odpoczynku, wraca Dominik Hasek. W bramce gości zobaczymy najprawdopodobniej Martiego Turco, chociaż w ostatnich dwóch spotkaniach występował debiutant Mark Smith, który jak do tej pory spisuje się znakomicie wygrywając 5 z 6 spotkań i notując znakomity wynik 1.53 GAA. Także o obsadę bramki obydwu teamów byłbym spokojny. Skrzydła nie imponują w ofensywie, w ostatnich 8 spotkaniach nie potrafili swoim rywalom strzelić więcej niż 4 bramki, dzisiaj przebić się przez szczelną defensywę Gwiazd będzie im bardzo ciężko. Goście także nie strzelają dużo bramek, szczególnie na wyjeździe. Sądze, że to dobry typ na under, szykuje się bardzo zacięty pojedynek, wg mnie nie zobaczymy tutaj wielu celnych strzałów do siatki.
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 27/11/2006 22:45

Detroit - Dallas 2

Sprawa wyglada bardzo fajnie, Dallas ma jeszcze 3 mecze na wyjezdzie i wierze ze ktorych z nich wygra. Rywalami oprocz Skrzydeł beda 29 Jastrzebie i 30 Stołeczni. Wierze w nich i dlatego zagram na wygrana juz dzis tym bardziej ze Detroit w tym sezonie chyba bedzie grało seriami

Los Angeles - New Jersey 2

Mon Nov 27, 2006 HOME Devils
Thu Nov 30, 2006 AWAY Coyotes
Sat Dec 2, 2006 HOME Ducks
Sun Dec 3, 2006 AWAY Ducks
Thu Dec 7, 2006 HOME Predators
Sat Dec 9, 2006 HOME Avalanche
Tue Dec 12, 2006 HOME Sharks

Niezmiernie trudne pojedynki czekaja ekipe Kings w najblizszych meczach i tak jak rzadko to robie tak dzis polecam przyjrzec sie blizej im poczynania i w tych 7 najblizszych meczach ,poczawszy od dzis,Krolowie przegraja nie raz i nie dwa

Pozdrawiam.
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 27/11/2006 23:00

Quote:

Postanowiłem dziś zacząć progresje na WIN Detroit(60') powód:

ostatnie 4mecze to albo overtime albo lost

Nov 18 @EDM Lost 3-4 (OT)
Nov 22 VAN Lost 3-4 (OT)
Nov 24 STL Tied 2-2 (OT)
Nov 25 @NSH Lost 2-6






A-Rod jesli bys mogl podawac dokladniej wyniki z poprzednich meczy, kazdy na pewno bylby wdzieczny. Z tego co wiem to nie ma w tej chwili meczy konczacych sie remisem. Ja wiem jaki byl wynik tego meczu z STL po OT , ale inni nowi userzy ktorzy tu zagladaja moga tego nie wiedziec i blednie rozumowac.
To tak na przyszlosc.

Pozdrawiam
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 28/11/2006 07:00

Wyniki z 27.11 :


Detroit Red Wings - Dallas Stars 2-1 FT

Los Angeles Kings - New Jersey Devils 3-2 SO


Dzisiejsze mecze :

01:00 NY Rangers - Atlanta Trashers
01:00 Pittsburgh Penguins - NY Islanders
01:00 Carolina Hurricanes - Ottawa Senators
01:30 Toronto Maple Leafs - Boston Bruins
01:30 Montreal Canadiens - Florida Panthers
01:30 Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
02:00 St. Louis Blues - San Jose Sharks
03:00 Calgary Flames - Colorado Avalanche
03:00 Edmonton Oilers - Anaheim Ducks
04:00 Vancouver Canucks - Columbus Blue Jackets



Pzdr
Posted by: trollveggen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 28/11/2006 09:00

Detroit-Dallas 2-1 FT

Dość dziwny przebieg miał ten mecz. Detroit dwa razy strzeliło bramkę grając w osłabieniu. Dallas mogą sobie pluć w brodę mieli 4 przewagi w ostatniej tercji i nie wykorzystali żadnej. Myślę, że warto stawiać na nich w kolejnych spotkaniach bo dzisiejsza porażka chyba wyjątkowo była dziełem przypadku.
Posted by: A-Rod

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 28/11/2006 15:58

Quote:

Quote:

Postanowiłem dziś zacząć progresje na WIN Detroit(60') powód:

ostatnie 4mecze to albo overtime albo lost

Nov 18 @EDM Lost 3-4 (OT)
Nov 22 VAN Lost 3-4 (OT)
Nov 24 STL Tied 2-2 (OT)
Nov 25 @NSH Lost 2-6






A-Rod jesli bys mogl podawac dokladniej wyniki z poprzednich meczy, kazdy na pewno bylby wdzieczny. Z tego co wiem to nie ma w tej chwili meczy konczacych sie remisem. Ja wiem jaki byl wynik tego meczu z STL po OT , ale inni nowi userzy ktorzy tu zagladaja moga tego nie wiedziec i blednie rozumowac.
To tak na przyszlosc.

Pozdrawiam




Bardzo przepraszam, ale poprostu nie zauważyłem tego, a wyniki kopiowałem z http://www.sportsline.com/nhl/teams/schedule/DET tam widnieje "tied". Ale i tak przepraszam, mój błąd.

Cieszy mnie natomiast, sukces 1pozimu progresji na WIN Detroit(60')
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 28/11/2006 19:01

Witam!
Coś nasz temat chyba trochę podupadł więc trzeba go trochę ożywić. Jest dziś kilka ciekawych spotkań i ja spróbuję wybrać dla siebie coś odpowiedniego.
Dziś więc idzie tak:

TBL-Washington over 6 1.87 3j. B&W
W rozegranym dotychczas jedynym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami padł wysoki wynik, bo 6:4 dla Błyskawic.Nie pamiętam kiedy ostatnio Stołeczni strzelili rywalowi więcej jak 2 gole a ich wyniki każą twierdzić, że koledzy Ovieczkina są w niezłym dole.Czy z niego wyjdą dziś..? Nie wiem ale jak mają to uczynić to strzelać trzeba i to zdecydowanie więcej goli. A że myślę, że Tampa nie powinna się temu biernie przyglądać, gram konsekwentnie overa w meczu z udziałem Capitals.


Montreal (-1,5) - Florida 1 2.20 2j. B&W
Tutaj nie napiszę zbyt wiele. Po prostu liczę na udany rewanż Montrealu za niedawne 1:5 na Florydzie...


Toronto (-1,5) - Boston 1 2.65 2j. B&W
Podobnie jak powyżej. Toronto w sobotę przegrało na własnych śmieciach z Misiami a dziś okazja do rewanżu.


Calgary - Colorado 1 1.90 4j. B&W
Udany w sumie listopad dla Płomieni jeszcze się chyba nie skończył. Dla mnie to drużyna lepsza od Colorado, która powinna to dziś udowodnić.

Pittsburgh-NYI over 6 1 1.91 4j. B&W
Pingwiny ostatnio 3 wpadki i w dwóch ostatnich meczach strzelone tylko 2 gole. Isles jak na razie radzą sobie dzielnie i śmiem twierdzić ,że dziś wcale nie stoją na straconej pozycji. Uważam jednak ,że tu może dojść do ostrej wymiany "ciosów" i z tego względu over.


Wczoraj: 1-1 (+0,35j.)
Stan: 149W-169L-4 (+76,51j.)

Pozdr
Posted by: theone&only

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 28/11/2006 19:30

St. Louis Blues - San Jose Sharks

Z ostatnich 10 meczu rekiny wygraly 8 natomiast St. Louis przegrało siebie. Mecz raczej bez niespodzianki. Aczkolwiek w tym roku San Jose meczylo sie z St Louis u siebie i dopiero po dogrywce wygrali 5:4


Vancouver Canucks - Columbus Blue Jackets

tak jak w meczu rekinow raczej bez niespodzianek. Vancover jest zdecydowanie lepszym zespolem. W tym roku wygrali z Jackets po dogrywce na wyjezdzie wiec u siebie powinno pojsc latwiej.


Edmonton Oilers - Anaheim Ducks 1

Amaheim przegrywa bardzo mało i jeżeli już to na wyjeździe z dobrymi drużynami. Edmonton bardzo dobry biland u siebie. Zaciety mecz ze wskazaniem na Edmonton ewentualnie podparte.


Carolina Hurricanes - Ottawa Senators 2

drugi stopien progresji na Ottawe (Win)
Ottawa dosc dobra na wyjazdach i mysle ze moga powalczyc z Carolina mimo iz nie beda faworytami
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 28/11/2006 19:30

St.Louis-San Jose
Typ:OT
Jeśli ktoś chciałby się doszukać OT w spotkaniach między tymi rywalami na lodzie "blusmenów", to niech zapomni o tym, bo takiego faktu nie było od dawna. Jeśli można szukać jakiejś regularności to jedynie w tym, że San Jose nie przegrywało więcej niż jeden mecz. Seria SJ bez OT jest imponująca i teraz tylko patrzeć jak buki dostaną sraczki i zaczną obniżać kursy.

Toronto-Boston
Typ:1
Liście maja wyraźne problemy w zdobywaniu punktów na swoim lodzie z rywalami z własnej dywizji. Przegrali 1:3 z Bostonem, 1:4 i 2:6 z Ottawą, 2:3ot i wreszcie 5:1 z Montrealem. W meczach wyjazdowych na pierwszy rzut oka rzuca się fakt, że wszystkie pierwsze mecze Liście wygrały, by następnie drugie mecze przegrywać. Dziwna regularność i na niej oprę głównie typ, licząc, że znajdzie to również potwierdzenie w meczach "domowych", czyli po porażce przyjdzie zwycięstwo.

Calgary-Colorado
Typ:1
Lawiny rozpoczynają tym meczem serie pojedynków derbowych wyjazdowych: Calgary, Edmonton, Vancouver. Dwa wcześniejsze mecze w Minnesocie zakończyły się OT i po razie każda z ekip zaliczyła po 2 "oczka". Colorado częściej w tym sezonie przegrywa seriami niż wygrywa i dlatego też "zapoluję" na "grubego zwierza" w postaci porażki Lawin.

NYRangers-Atlanta
Typ:1
NYR po 2 wygranych i 2 OT gdzie raz wygrali i raz przegrali zmierzą się z równie skutecznie grającymi ostatnimi czasy Drozdami, którzy w 3 meczach zdobyli 5pkt. Atlanta jest ostatnią ekipą z Southeast Division, która nie była na "gościnie" u NYR. Wizyty Caroliny, Washingtonu, Tampy Bay zakończyły się ich porażkami, a tylko Florida zaliczyła win 4:2.
Posted by: SJS

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 28/11/2006 19:38

W San Jose kontuzjowani są, Michalek i Cheechoo, więc formacja ofenswyna bardzo osbłabiona, do składu Blues powraca bramkarz Legace. Może Sharks wreszcie zanotują remis.
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 28/11/2006 20:00

Kurcze prawde powiedziawszy to nie widze tego OT za cholere dzisiaj no ni jak nie lukne na ten mecz to OT mi nie wychodzi ,Predzej spodziewam sie innej bomby ...wygranej NUTEK niz OT.Obym sie mylil i bylo to cholerne OT .

Z pozostalych spotkan:
Vancover+Toronto+Ottawa+Calgary++Atlanta i to ladnie rozpisane w dublach

Ponadto Toronto(-1,5)
Over Canuks,Toronto,Atlanty,Florydy
.

Starczy jak na jedna noc ,mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej bo wczorajszy popis NJDevils delikatnie mowiac wyprowadzil mnie z rownowagi z samego rana :|.Ostatnim czasy( 12dni) mam kompleks jednego meczu,zawsze jakies "ciecie" zagraja nie po mysli....
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 28/11/2006 22:15

Calgary - Colorado UNDER 5,5
Do bramki Płomieni wraca znajdujący się obecnie w doskonałem dyspozycji Mika Kiprusoff. Fin miał jeden mecz odpoczynku dlatego sądze, że dzisiaj powinien zagrać bardzo solidnie. W brace gości zobaczymy Jose Theodora, który w ostatnich spotkaniach także spisują się dobrze, miejmy nadzieję, że to oznaka powrotu do najwyższej formy, bo stać go naprawdę na wielę. "Theo" znakomicie spisuje się przeciwko Płomieniom - w dotychczasowej historii w siedmiu spotkaniach przeciwko nim może pochwalić się rewelacyjnym wynikiem 1.68 GAA. Lawiny w ostatnim czasie usprawniły znacznie grę defensywną i z Theodorem w formie stanowią naprawdę zgrany kolektyw. Gospodarze nie należą do drużyn strzelających dużo i także nie powinni dzisiaj wiele stracić - wg mnie to idealny mecz na under. Mój typ: poniżej 5,5 goli.
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 28/11/2006 22:31

No to dziś na szybko, bo juz późno...

28.11
St Louis - San Jose OT
Colorado - Calgary under 5
Atlanta - NY Rangers over 6
Posted by: Lord Devastator

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 28/11/2006 23:25

Ile meczow bez remisu ma San Jose? 22? 23? Czy ja dobrze widze ze zremisowali raz na poczatku sezonu s St Louis po czym koniec?
Posted by: Robak1984

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 28/11/2006 23:39

Dokładnie 23 spotkania bez remisu. Może dzisiaj mała powtórka z rozrywki i tak jak w pierwszym meczu będzie OT.
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 28/11/2006 23:44

Dzis tez graja z st.Louis wiec czemu historia miala by nie zatoczyc koła.

Ja na dzis OT SJS i do tego SJS win.

Pozdro.
Posted by: lelu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 29/11/2006 06:33

bladź!

VAN CANUCKS - COB BLUE JACKETS 1-0
CAL FLAMES - COL AVALANCHE 5-2
EDM OILERS - ANA MIGHTY DUCKS 2-2 OT 2-3
SL BLUES - SJ SHARKS 0-2
MON CANADIENS - FLO PANTHERS 0-0 SH 1-0
TB LIGHTNING - WAS CAPITALS 2-5
TOR MAPLE LEA - BOS BRUINS 1-4
CAR HURRICAN - OTT SENATORS 1-4
NY RANGERS - ATL THRASHERS 4-4 OT 4-5
PIT PENGUINS - NY ISLANDERS 3-2

dzisiaj:

Chicago - Dallas
Minnesota - San Jose
Philadelphia - Nashville

zaprasza ;]

bladź, dzisiaj anaheim urwalo mi 80zl ://// ehhhh *rence*
Posted by: Pan_D

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 29/11/2006 10:28

Ehh ile można czekać na wasze OT drogie rekiny
Dziś dwa mecze na OT 4poziom SJS 2poziom Dallas. Mam nadzieje że wejdzie chociaż jeden ale zagram też dubla Dallas OT + SJS OT kurs 16.00. I czekamy...
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 29/11/2006 12:54

Nie będe dziś chyba oryginalny jeśli powiem, że w meczu Dallas i SJS postawiłem na OT...
3 meczu wogóle nie ruszam.

Nie wiem czy te Chicago stać na remis, chociaż 1 pkt z Gwiazdami to byłoby "coś"... Mecz Sharków na bardziej wyrównany wygląda...echh no chciałoby sie już to upragnione OT trafić (czy wybuchnie tej nocy?)
Posted by: theone&only

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 29/11/2006 18:31

Chicago - Dallas
Minnesota - San Jose
Philadelphia - Nashville

tak patrząc logicznie to chyba same dwojki kazdy inny wynik bedzie niespodzianka. Dallas na wyjazdach nie zachwyca ale Chicago maja nagorszy bilans u siebie w calym nhl (co prawda wplywa na to mala ilosc spotkan rozegranych u siebie). Phila gra ogolnie slabo w przeciwienstwie do Nashville. Rekiny natomiast w swietnej formie w ciagu ostatnich 10 meczy przegrali tylko 2 razy (z Anaheim i LA Kings) i nie powinni miec problemow ze slabo grajaca ostatnio Minnesota.

Kontuzje:

Chicago Blackhawks
Aucoin, A D Out Wed
Havlat, M LW Late Nov
Lalime, P G Late Nov
Bourque, R LW Mid Dec
Handzus, M C out for season

Dallas Stars
Morrow, B LW Doub Wed
Daley, T D I-R
Ott, S LW Out indefinitely


Minnesota Wild
Boogaard, D LW Ques Wed
Demitra, P LW Ques Wed
Walz, W C Ques Wed
Gaborik, M RW Out indefinitely
Morgan, J C I-R

San Jose Sharks
Michalek, M RW I-R
Cheechoo, J RW Early Dec


Philadelphia Flyers
Fedoruk, T LW Out indefinitely
Gauthier, D D Out indefinitely
Carter, J C Mid Dec

Nashville Predators
Upshall, S LW Doub Wed
Vokoun, T G Out indefinitely
Arnott, J C Late Dec
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 29/11/2006 18:31

Mój pomysł na dzisiejsze OT w Chicago i Minnesocie polega jedynie na zamianie stawek z progresji San Jose na stawkę z progresji Dallas. Buki obniżają kurs na remis Rekinów, więc trzeba poszukać jakiegoś wybiegu. Czy manewr ten okaże się skuteczny, zobaczymy przed świtem.

Philadelphia-Nashville
Typ:2
Phila lekko drgnęła w górę, bo w 3 meczach 5 pkt, to najdłuższa seria w tym sezonie. Być może "ukrócą" ich zapędy "wieśniaki", ale ciekawiej zapowiada się jutrzejszy mecz z rywalem z Dywizji - NYIslanders. Typ na Nashville wydaje mi się sensowny, bo kalendarz Predators daje nadzieję na ich sukces w meczach z Philą, St.Louis, Chicago, Phoenix. Czy trzeba szukać czegoś lepszego?
Posted by: trollveggen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 29/11/2006 20:00

Philadelphia jak gra tak każdy widzi. Dodatkowo kontuzje oraz różne przeciwności losu nie omijają Flyers. Chciałem dzisiaj na nich postawić trochę grosza, ale jak zobaczyłem że kolejni zawodnicy są kontuzjowani albo dopadła ich grypa, a niektórzy mają zaniki świadomości to zastanawiam się kto tam ma grać - pewnie ten kogo da się poskładać do kupy przed meczem. Nashville ostatnio dwa przekonujące wyniki 6-2 i 6-0 co prawda u siebie ale robi wrażenie. Myślę, że dzisiaj będę trochę ostrożniejsi i postarają się wypunktować Flyers. Spodziewam się meczu z małą ilością bramek dlatego zagram na pierwszą tercję:

Philadelphia Flyers-Nashville Predators und 1.5 2.20 (Bwin)
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 29/11/2006 23:11

witam

Dzis kolejne podejscie do OT San Jose, oczywiscie gramy

Do tego zagram sobie na Minnesote, niejako rozpoczynajac progresje na przegrana Rekinow w najblizszych 3 meczach (lacznie z dzisiejszym).

Do Nashville przekonal mnie Lemex wiec wchodze w to.

I do tego 2 poziom na wygrana Dallas

Dobrej nocy.
Pozdrawiam.
Posted by: Robak1984

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 29/11/2006 23:12

Czy ktoś wie z jaką drużyną Minnesota Wild zremisowała w tamtym sezonie po 21 meczach bez dogrywki? Z San Jose Sharks Tak więc dzisiaj pora na rewanż i zakończenie tej za długiej passy bez remisu Rekinów. Jeżeli dzisiaj się nie uda, to w kolejnych dwóch spotkaniach z Detroit i Dallas remis już powinien paść. Dlatego Panowie jeszcze trochę cierpliwości i kasa będzie nasza hehe
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 29/11/2006 23:34

Witam!
Wczoraj jakoś "rewanże" za bardzo nie wypaliły ale nie załamujemy się i gramy dalej:

Philadelphia- Nashville 2 1.90 5j. B&W
Philadelphia- Nashville (-1,5) 2 2.90 2j. B&W
Dwie drużyny na przeciwległych "biegunach".Chociaż szkoda mi Nielotów to dziś nie daję im najmniejszych szans...


Chicago- Dallas 2 1.80 3j. B&W
Chicago- Dallas (-1,5) 2 2.60 B&W
Gram dziś zdecydowanie na drużyny lepsze a taką bez wątpienia w tym meczu wydaje się być Dallas...

Minnesota- SJS 2 2.60 B&W
Jakoś nie jestem fanem progresji na remisy więc postawiłem dziś na Rekiny. Może OT jednak w następnej kolejce..?

Wyszły mi jakoś same zwycięstwa przyjezdnych ale może nie będzie źle...

Wczoraj:2-3 (-1,79j.)
Stan:151W-172L-4 (+74,72j.)

Pozdr
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 29/11/2006 23:53

Minnesota - San Jose UNDER 5,5
Przed własną publiczność pierwszy raz od 4 listopada wraca Manny Fernandez. Miejmy nadzieję, że stanie na wysokości zadania i zdoła powstrzymać świetnie grających Rekinów - na pewno stać go na to bo to klasowy bramkarz. W bramce gości zobaczymy najprawdopodobniej Nabokova, który także należy do bardzo solidnych bramkarzy - ten zawodnik w tym sezonie już trzykrotnie zachowywał czyste konto bramkowe. Obydwa zespoły spotkały się już w tym sezonie dwukurotnie, za każdym razem padało mniej niż 5,5 bramek (4:1, 1:3) - sądze, że dzisiaj będzie podobnie.

Chicago - Dallas UNDER 5,5
Pojedynek dwóch bardzo solidnych bramkarzy. Z jednej strony Nikolai Khabibulin, a na przeciwko niego Marty Turco. Faworytem spotkania są goście, którzy bez wątpienia są zespołem lepszym jednak mimo wszystko nie będzie im tutaj łatwo. Twardo grające Jastrzębie potrafią dobrze się bronić i jeśli Khabibulin zagra na poziomie nie powinien wiele puścić. Nie sądze też by poniżej oczekiwań zagrał Turco. Dallas to najlepiej grająca w defensywie ekipa w NHL. Sądze, że warto tutaj zagrać mały zakładzik na poniżej 5,5 bramek.
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 06:48

Chryste panie Dallas dostalo w dupe z CHicago ,ale mnie to NHL zaczyna do szalu doprowadzac.NA siedzisz sie przy tym czasu stracisz ,a muly wyjda i zagraja przeciw tobie w wszelkiej logice
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 07:07

Wyniki z 30.11 :


Philadelphia Flyers - Nashville Predators 2-3 FT

Minnesota Wild - San Jose Sharks 1-2 FT

Chicago Blackhawks - Dallas Stars 2-1 FT



Dzisiejsze mecze :


01:00 Boston Bruins - Tampa Bay Lightning
01:00 Washington Capitals - Dallas Stars
01:00 Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens
01:00 Atlanta Trashers - Toronto Maple Leafs
01:30 Ottawa Senators - Florida Panthers
01:30 NY Islanders - Philadelphia Flyers
02:00 St.Louis Blues - Nashville Predators
03:00 Edmonton Oilers - Colorado Avalanche
03:00 Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings
04:00 Vancouver Canucks - Anaheim Ducks



Pzdr
Posted by: batigol_9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 12:23

Ottawa Senators - Florida Panthers 1

Floryda jest słaba na wyjazdach i ostatnio ma 4 przegrane z rzedu. W ostatnich 2 meczach tracila malo ale nic nie strzelala (Nov 28, 2006 FLA 0 - MTL 1,
Nov 25, 2006 FLA 0 - ATL 1 SO). Ottawa gra duzo lepiej.
Przez ostatnie 5 meczy strzela srednio 3,8 na mecz (3-1-1),
w tym wygrala z Floryda 6:4 24.11.2006.

St.Louis Blues - Nashville Predators 2

Nashville dobrze gra na wyjazdach (10-4-0) i ma 8 wygranych z rzedu z Blues. St.Louis ostanio podobnie jak floryda nie umia trafic do siatki.

Edmonton Oilers - Colorado Avalanche 1

Oilers dobrze graja u siebie (10-2-1), chociaz ostatnio przegrali po dogrywce z Ducks. Jednak Colorado takze przegralo ostatnio 2 razy na wyjezdzie. Oba spotkania w tym sezonie pomiedzy druzynami wygrywalo Oilers. Edmonton u siebie ma problem jedynie z bardzo dobrymi druzynami, grajacymi dobrze na wyjazdach. Colorado gra srednio na wyjazdach 5-5-1.

Mysle czy nie postawic tych 3 meczy jako 2 z 3 + 1 zaklad na wszystkie mecze czyli - tzw w profie "czworka" lub Trixie. Co myslicie o tych typach??
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 12:40

Witam Wszystkich,

Od niedawna wpadlem w ta ekscytujaca i wciagajaca zabawe jaka jest obstawianie NHL. Do tej pory korzystalem z Waszych porad za co serdecznie dziekuje, dzisiaj moje typy na noc:

Atlanta Trashers - Toronto Maple Leafs

Toronto ostatnie dwa mecze to dwie porazki z Bostonem ktory wybitnie im nie lezy. Natomiast Atlanta dwa zwyciestwa. Uwazam jednak ze Toronto dzisiaj bedzie bardziej zmobilizowane zeby wygrac poza tym 9 ostatnich meczy miedzy tymi druzynami konczylo sie zwyciestwem zespolu z Kanady. Kolejnym argumentem ktory sklania mnie na granie na Toronto jest fakt iz we wtorek 5 grudnia ponownie spotkaja sie obie druzyny wiec w jednym z tych meczy Maple Leafs musza wygrac.

TYP: 2

Vancouver Canucks - Anaheim Ducks

Do tego meczu podchodze typowo inyuicyjnie. Mam nadzieje ze Ducks w koncu polegna. Cannucks u siebie trzy zwyciestwa z rzedu:)

TYP: 1

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie
Posted by: A-Rod

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 16:08

Quote:

Kolejnym argumentem ktory sklania mnie na granie na Toronto jest fakt iz we wtorek 5 grudnia ponownie spotkaja sie obie druzyny wiec w jednym z tych meczy Maple Leafs musza wygrac.





Muszą?
Wcale nie jest powiedziane ;]

Ja dziś gram dwa single:

Ottawa - Florida 1 1,70 [Ottawa w mojej opinii wraca do wysokiej dyspozycji, "Pantery" jak zwykle średniacy]

St.Louis - Nashville 2 2,00 [najbliższe trzy mecze Nashville to raczej nie dryżyny z górnej półki;

Nov 30 @STL
Dec 2 CHI
Dec 4 @PHO

uważam, że na te mecze warto się im sprężyć i nazbierać punktów, potem wyjazd na mecz z "Kaczkami" - będzie już cieżej]
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 19:47

Na wstępie , wszystkim Andrzejom życzę wszystkiego najlepszego. Zgodnie z tradycją lania wosku, ja bez "lania wody" wywróżyłem sobie tak:
Washington-Dallas OT
NYIslanders-Philadelphia 1
Ottawa-Florida 1
Edmonton-Colorado 1
To by były takie bardziej wyraziste typy, a te takie zamazane to:
Phoenix-Los Angeles OT
Vabcouver-Anahaim 2
Atlanta-Toronto 2
Boston-Tampa 2
Posted by: alfa

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 22:20

dawno tutaj nie pisalem, ostatnim razem chyba tuz przed PO, wiec dzis napisze ponownie

zespol COL ma bardzo ciekawa serie tj. OUU OUU OUU OUU O
dlatego tez postanowilem zagrac dzis w ich meczu over(5.5) by przerwac ta dluga i dziwna serie

poza tym gram tez na OT DAL ale to akurat nic ciekawego ani oryginalnego
Posted by: trollveggen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 22:45

Dzisiaj zagram sobie dwa typki i to dość ostrożnie bo z podpóreczkami.

Atlanta Thrashers-Toronto Maple Leafs 2(0T+SH) 2.20

Carolina Hurricanes-Montreal Candiens 1(OT+SH) 1.80

Atlanta 7 pkt w ostatnich 4 meczach to całkiem niezły dorobek i dzisiaj liczę na przełamanie tej dobrej passy. Natomiast jeżeli chodzi o drugi pojedynek to sugerowałem się w tym przypadku wynikiem pierwszego spotkania pomiędzy tymi dwoma zespołami gdzie Carolina uległa wyraźnie 0-4 zespołowi Canadiens. Carolina w pierwszym meczu zupełnie nie mogła znaleźć sposobu na drużynę z Montrealu gdyż przy 9 karach gości i tylko 6 gospodarzy oddali 4 strzały więcej a wiadomo, że zazwyczaj drużyny przegrywające 0-1 lub 0-2 rzuczają się do ataku. No to może na tyle moich księżycowych teorii . Pozdrawiam
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 22:47

Po wczorajszej nocy kiedy to w 18 min i 12 s. 3 tercji Chicago wbiło bramke na 2:1 Dallasom odeszła ze mnie wiara w dzisiejszy remis Dallas w Waszyngtonie. No to pozostało mi tylko...zagrać OT i jutro rano zobaczyć jak ciąg Gwiazd bez dogrywki wydłużył sie do 20 meczy a mi odebrał kolejne

Edmonton Oilers - Colorado Avalanche over 5,5
Kolega wyżej opisał ten typ więc nie bede sie powtarzał...
Posted by: szaraczek

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 22:48

Witam dzis z pewnoscia:

Edmonton-Colorado 1
NYI-Philadelphia 1

ciekawie zapowiadaja sie mecze Floridy i StLoius które z góry skazywane sa na pożarcie - mysle ze w jednym z tych meczy bedzie niespodzianka, Florida moze splatac figla gigantom

Ottawa - Florida 2

Pozdrawiam
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 23:11

Witam!
Wczoraj 2 zwycięstwa gospodarzy. Szkoda, że tylko znikome ,bo jakby weszły handi byłoby całkiem nieźle. Zawiodło na całej linii Dallas. Jakoś ciężko coś ostatnio "odskoczyć" mi od pewnego osiągniętego pułapu ale gram uparcie dalej

Dziś:
Ottawa- Florida 2 4.30 B&W
W pierwszym momencie pomyślałem sobie " typ dnia ".Nawet myślałem zagrać dziś bardzo grubo na Senators ale coś mnie odwiodło. To dyscyplina której trzeba się trzymać, bo z reguły kursów poniżej 1.80 nie gram a już na pewno 1.60 nie jest dziś kuszącą propozycją. Po drugie Ottawa wraca z "road trip" a jak się kończą takie powroty na własne śmieci w NHL raczej stali obserwatorzy NHL wiedzą...Nie twierdzę, że Ottawa tego meczu nie wygra ale patrząc w historię niedawnych spotkań między tymi ekipami, Florydzie całkiem nieźle się w Ottawie powodziło, więc czemu nie dziś..?
Ottawa- Florida 2 (OT+SH) 3.40 2j. B&W
Dodatkowo zagrałem Florydę łącznie z dogrywką.

St.Louis - Nashville 2 2.00 3j. B&W
St.Louis - Nashville (-1,5) 2 2.65 B&W
Wczoraj mnie wieśniaki nie zawiodły w Philadelphii i mam nadzieję, że i dziś tego nie zrobią...

Washington - Dallas 1 2.55 2j. B&W
Washington - Dallas 1 (OT+SH) 2.00 2j. B&W
Nie postawiłem na Dallas za karę po wczorajszej porażce z Chicago. Dodatkowo dziś w bramce Dallas prawdopodobnie wystąpi Smith a ja takiego nie kojarzę...

Poza tym poszło:
Boston- TBL 2 2.65 B&W
Boston- TBL 2 (OT+SH) 2.10 3j. B&W
Phoenix- LAK 2 2.70 B&W
Phoenix- LAK 2 (OT+SH) 2.20 3j. B&W
Atlanta - Toronto 1 2.10 2j. B&W


Wczoraj:2-3 (+0,10j.)
Stan: 153W-175L-4 (+74,82j.)

Pozdr
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 23:12

Wczoraj oczywiście były 2 zwycięstwa gości a nie gospodarzy..Sorry.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 23:20

Carolina - Montreal UNDER 6
W bramce gości świetnie spisujący się ostatnio Cristobal Huet - Francuz na dobre zajął miejsce Aebishera i nic nie zapowiada tutaj zmiany. Huet jest obecnie najlepszym bramkarze w lidze (1.93 GAA). Do bramki gospodarzy wrócić powinien Cam Ward (3.03 GAA) - miejmy nadzieję, że ten Pan dzisiaj nie zawiedzie bo bez wątpienia stać go na dobry występ. Obydwa zespoły spotkały się już w tym sezonie w Północnej Karolinie - wtedy lepsi okazali się gości (0:4). Dzisiaj sądze, że gospodarze zagrają ostrożnie w obronie i będą starali się nie popełnić błędów z pierwszego spotkania. Montreal to zespół grający defensywnie dlatego sądze, że zobaczymy mniej niż 6 bramek.

Vancouver - Anaheim UNDER 5
Poprzednie spotkanie obydwu tych zespołów zakończyło się zwycięstwem Anaheim aż 6:0. Nie wydaję mi się jednak by hokeiści Vancouver Canucks po raz kolejny popełnili tyle błędów i dal się ograć w tak łatwy sposób. Sporo do udowodnienia będzie miał Roberto Luongo, który przecież należy do ligowej czołówki. W bramce gości zobaczymy najprawdpodobniej, wobec kontuzji Bryzgalova, Jean-Sebastianea Giguere - zawodnik ten, mimo tego, że jest 'tylko' rezerwowym, spisuje się w tym sezonie niezwykle dobrze i stanowi równorzędnego konkurenta dla pierwszego bramkarza Kaczorów. Orki słabo strzelają, Anaheim w ostatnich spotkaniach wyjazdowych także nie strzelają wiele. Obydwie drużyny mają klasowych bramkarzy i moim zdaniem to właśnie od tych Panów dzisiaj będzie zależało najwięcej. Liczę na wyrównany pojedynek z małą liczbą bramek.
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 30/11/2006 23:57

Quote:


W bramce gości zobaczymy najprawdpodobniej, wobec kontuzji Bryzgalova, Jean-Sebastianea Giguere - zawodnik ten, mimo tego, że jest 'tylko' rezerwowym, spisuje się w tym sezonie niezwykle dobrze i stanowi równorzędnego konkurenta dla pierwszego bramkarza Kaczorów.



Kurde sorry że znowu sie tego czepiam, ale dalej nie wiem skąd sie biorą teksty że Bryz jest podstawowym bramkarzem wrednych Kaczorów ? Kolejne osoby o tym piszą a ja nie wiem o co chodzi
Tak czy owak, Giguere to bramkarz No.1 a Bryz backup. I nic w tej kwestii nie ulega zmianie nawet gdy obaj są zdrowi.

Tyle celem wyjaśnienia (chyba że serio o czymś nie wiem?), co do samego typu to oczywiście mam nadzieje że bedzie trafny bo tylko wynik underowy może dać jakieś punkt(y) najwspanialszej ekipie w lidze

pozdrawiam
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 01/12/2006 06:23

Wyniki z 30.11:



Boston Bruins - Tampa Bay Lightning 4-3 SO

Washington Capitals - Dallas Stars 4-3 FT

Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens 4-2 FT

Atlanta Trashers - Toronto Maple Leafs 5-0 FT

Ottawa Senators - Florida Panthers 6-0 FT

NY Islanders - Philadelphia Flyers 2-3 FT

St.Louis Blues - Nashville Predators 4-5 FT

Edmonton Oilers - Colorado Avalanche 3-7 FT

Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings 7-4 FT

Vancouver Canucks - Anaheim Ducks 1-2 FT


Dzisiejsze mecze :

01:30 New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins
02:00 Minnesota Wild - Detroit Red Wings
02:00 Buffalo Sabres - NY Rangers
02:30 Chicago Blackhawks - St.Louis Blues
03:00 Calgary Flames - Columbus Blue Jackets


Pzdr
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 01/12/2006 07:18

Cos gasna w oczach Gwiazdeczki z Dallas,dwie porazki z rzedu z rywalami z ktorymi wygrac powinni.. No nic moze nastepnym razem wygraja
Posted by: trollveggen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 01/12/2006 08:35

Atlanta Thrashers-Toronto Maple Leafs 5-0

Carolina Hurricanes-Montreal Canadiens 4-2

Toronto paradoksalnie po powrocie Sundina gra coraz słabiej, a jego powrót miał okazać się wzmocnieniem przy i tak dobrej grze liści. No cóż przez dwie tercje utrzymywała się dosyć wyrównana walka ale niestety w ostaniej tercji Atlanta zaaplikowała przyjezdnym taką dawkę, której koń nawet by nie zniósł.

Carolina zrewanżowała się Canadiens za niechlubną porażkę 0-4 z własnej tafli. Tutaj mecz też dość wyrównany i także rozstrzygnął się w ostatniej tercji. Można powiedzieć, że w pełni kontrolowi przebieg meczu a kiedy było trzeba przyśpieszyli na co Montreal nie znalazł już odpowiedzi.Pozdrawiam
Posted by: A-Rod

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 01/12/2006 09:56

Quote:

Ja dziś gram dwa single:

Ottawa - Florida 1 1,70 [Ottawa w mojej opinii wraca do wysokiej dyspozycji, "Pantery" jak zwykle średniacy]

St.Louis - Nashville 2 2,00 [najbliższe trzy mecze Nashville to raczej nie dryżyny z górnej półki;

Nov 30 @STL
Dec 2 CHI
Dec 4 @PHO

uważam, że na te mecze warto się im sprężyć i nazbierać punktów, potem wyjazd na mecz z "Kaczkami" - będzie już cieżej]





W/L - 2/0 Sens gładko 6-0 Predators minimalna różnicą bramek 5-4
Posted by: jamx

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 01/12/2006 11:21

Propozycje:

1) Penguins u Devils
Devils L-L-L-L(OT)
Penguins L(OT)-L-L(OT)-W

Czy to czas na przełamanie NJD i wygraną nad goniącymi rywalami w tabeli Pitsburgh Penguins?

2) Blues u Blackhawks

Przegrana Blues?

Kolejne spotkania:

Fri Dec 1, 2006 AWAY Blackhawks
Tue Dec 5, 2006 HOME Red Wings
Thu Dec 7, 2006 AWAY Red Wings

Nie sądzę aby w tych spotkaniach wyszli 3x WIN . Red Wings na pewno będą chcieli się odegrać za przegrane spotkanie 24.11.06r. A polowanie na ich przegraną zacznę od typowania na wygrana na swoim terenie Blackhawks, którym ostatnio udało się pokonać Blues na swoim terenie Fri Nov 10, 2006 HOME Blues 1 - 3 W .

3) Blue Jackets u Flames

Próba wyłapania LOSE Blue Jackets. Ich kolejne spotkania:

Fri Dec 1, 2006 AWAY Flames
Sat Dec 2, 2006 AWAY Oilers
Tue Dec 5, 2006 AWAY Avalanche


Co Panowie na to?
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 01/12/2006 13:02

Atlanta Trashers - Toronto Maple Leafs 5-0

Vancouver Canucks - Anaheim Ducks 1-2

Typy na dzis:

New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

NJD wraca z serri 4 wyjazdowych spotkan - wszystkich przegranych. Pora na odrabianie punktow tym bardziej ze na swojej tafli NJD spisuja sie calkiem dobrze - wygrana w 4 ostatnich spotkaniach.

TYP 1x

Calgary Flames - Columbus Blue Jackets

Ostatnia druzyna NHL spotyka sie z Calgary ktore u siebie jest bardzo mocnym przeciwnikiem. Swiadczyc o tym moze fakt iz polegly tam takie firmy jak Red Wings, Ducks, Stars. Jako ze kurs na Flames jest niski postanowilem zagrac ten mecz w polaczeniu z meczem New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins oba mecze z podporka. KURS w Betway 2.12.

TYP 1x
Posted by: Robak1984

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 01/12/2006 20:29

Buffalo Sabres - New York Rangers --> 1

Będzie to 4 mecz między tymi drużynami w tym sezonie. W poprzednich spotkaniach zawsze wygrywało Buffalo - u siebie 7-4, na wyjeździe 4-3 (po dogrywce), 3-2 (po dogrywce). Rangersi zresztą w ostatnim okresie bardzo często remisują w regulaminowym czasie gry. Takimi wynikiem kończył się 3 ostatnie mecze NYR. Czwartego remisu z rzędu raczej się nie spodziewam. Wygranej Nowojorczyków raczej też nie. Ich forma zaczyna chyba powoli spadać. Zarówno w ostatnim meczu z Atlantą, jak i wcześniejszym z Buffalo, Rangersi doprowadzali do remisu w końcowej fazie meczu. W dogrywkach brakowało już im chyba sił oraz koncentracji. Do składu Sabres wracają dzisiaj: ofensywny Jochen Hecht oraz defensor Toni Lydman co na pewno jest wzmocnieniem. Mam nadzieję, że Buffalo zagra dzisiaj przede wszystkim skutecznie. W ostatnim pojedynku z Rangers przez ponad 20 min grali w przewadze i wykorzystali tylko jedną z nich. U siebie nie powinni już być tacy gościnni.

New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins --> 1

Diabły od 4 spotkań nie zaznały smaku zwycięstwa. Dzisiaj powracają do domu po serii 5 wyjazdowych spotkań i myślę, że dzisiaj wygrają. Na własnej tafli spisują się w tym sezonie bardzo dobrze bilans: 8-2. Pingwiny na wyjazdach średnio 5-5. Ostatni raz na obcym lodowisku wygrały ze słabą Philadelphią. Z mocniejszymi przeciwnikami nie szło im za dobrze. W tym sezonie obie ekipy grały ze sobą 2 razy w Pittsburgu: raz wygrali gospodarze 4-2, a raz goście 2-1.

Calgary Flames -1,5 - Columbus Blue Jackets --> 1

Columbus Blue Jackets to w tej chwili najsłabsza drużyna NHL. W dotychczasowych 23 występach zgromadzili zaledwie 14 pkt. Ich wyjazdowy bilans to 2 zwycięstwa i 8 porażek. Calgary też trochę zawodzi, zwłaszcza na wyjazdach. U siebie jednak spisują się znakomicie, na 11 rozegranych spotkań wygrali 8. Większość ostatnich spotkań hokeiści Flames wygrywali przeważnie różnicą 2-3 bramek. Liczę, że dzisiaj przeciwko outsiderowi ligi będzie podobnie. Columbus strzela bardzo mało bramek i dzisiaj powinno być podobnie, gdyż w bramce gospodarzy znakomicie spisuje się Mikka Kiprusoff. Ze strzelaniem bramek Calgary też raczej nie ma problemów, tak więc przewiduję w tym meczu zwycięstwo gospodarzy 2-3 bramkami.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 01/12/2006 23:02

Minnesota - Detroit UNDER 5
Dzisiejszej nocy na przeciwko siebie stanie dwóch znakomitych bramkarzy. Z jednej strony czeski weteran, 42-letni Dominik Hasek (1.98 GAA - najlepszy na obecną chwilę wyniki w NHL). Po drugiej stronie lodowiska zobaczymy Manny'ego Fernandeza, który chyba wreszcie odnalazł formę z początku sezonu i wreszcie zaczyna bronić na miarę swoich możliwości. Trochę martwi mnie tutaj powrót do zespołu gospodarzy Mariana Gaborika (bo najprawdopodobniej już dzisiaj wystąpi), jednak mimo wszystko nie sądze żeby łatwo mu było dzisiaj pokonać Haska, który jest w bardzo dobrej formie. Detroit to zespół, który zazwyczaj nie strzela wielu bramek i sądze, że dzisiaj także nie zobaczymy ich wiele. Mój typ w tym meczu to poniżej 5 goli.

Calgary - Columbus UNDER 5
Mika Kiprussof w tym sezonie zanotował już trzy spotkania bez straty bramki. Z wynikiem 2.15 GAA znajduje się w ścisłej czołówce NHL. Kiprusoff znajduje się w doskonałej dyspozycji i liczę na bardzo solidną postawę tego Pana w dzisiejszym spotkaniu. W bramce gości wystąpi Pascal Leclaire, który w ostatnim czasie także notuje dobre wyniki, miejmy nadzieję, że dzisiaj nie zawiedzie. Obydwa zespoły grają defensywnie. Calgary w poprzednim spotkaniu (z Lawinami) strzeliło aż 5 bramek, nie sądze żeby dzisiaj udało im się powtórzyć ten wyczyn, Płomienie nie należą do "ostro" strzelających drużyn. Goście w ostatnim czasie przysparzali gospodarzom sporych problemów i sądze, że dzisiaj może być podobnie. Liczę na wyrównany pojedynek z małą liczbą bramek.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 01/12/2006 23:28

Witam!
A jednak trzeba było się trzymać wczoraj "pierwszej myśli" i łupać ostro na Ottawę...W sumie zabrakło trochę szczęścia, bo Tampa była na dobrej drodze do zwycięstwa a i Nashville mogło wygrać różnicą dwóch goli. Wtedy byłbym happy a tak znów lekki "-".

Dziś:
Minnesota- Detroit 2 2.45 2j. B&W
Minnesota- Detroit 2 (OT+SH) 1.95 5j. B&W
Minnesota na ostatnie 12 meczy wygrała tylko jeden w regulaminowym czasie gry. Dziś też będzie ciężko i nie przypuszczam aby dała radę Skrzydłom.

Buffalo - NYR 1 1.80 4j. B&W
Buffalo(-1,5) - NYR 1 2.60 2j. B&W
Postawiłem na drużynę zdecydowanie lepszą, która już nie raz udowodniła w tym sezonie swojemu dzisiejszemu rywalowi swoją wyższość...

Calgary - Columbus 1 1.70 3j. B&W
Calgary (-1,5) - Columbus 1 2.05 B&W
Calgary solidna firma i dziś liczę na kolejne 2 punkty...

Wczoraj:4-7 (-1,70j.)
Stan:157W-182L-4 (+73,12j.)

Pozdr
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 02/12/2006 07:07

Wyniki z 01.12:


Dzisiejsze mecze :

New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins 5-2 FT

Minnesota Wild - Detroit Red Wings 0-3 FT

Buffalo Sabres - NY Rangers 4-3 SO

Chicago Blackhawks - St.Louis Blues 5-2 FT

Calgary Flames - Columbus Blue Jackets 2-1 FT



Dzisiejsze mecze :


22:00 Los Angeles Kings - Anaheim Ducks
01:00 Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs
01:00 Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning
01:00 Carolina Hurricanes - Boston Bruins
01:00 Detroit Red Wings - San Jose Sharks
01:30 Philadelphia Flyers - New Jersey Devils
01:30 Pittsburgh Penguins - NY Islanders
01:30 Florida Panthers - Atlanta Trashers
02:00 Edmonton Oilers - Columbus Blue Jackets
02:00 Nashville Predators - Chicago Blackhawks
02:00 Dallas Stars - Minnesota Wild
02:00 Washington Capitals - Buffalo Sabres
04:00 Vancouver Canucks - Colorado Avalanche


Pzdr
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 02/12/2006 17:27

wczoraj obydwa typy weszły

na dziś zagram:

Carolina - Boston 1
Typ ten opieram w dużej mierze na poprzednim pojedynku obydwu drużyn (24.11.06). Wtedy to Huragany w Bostonie pokonały Bruins 5:1, a stosunek strzałów w całym spotkaniu wyniósł aż 40 do 26 dla Hurricanes. Dzisiaj w bramce gospodarzy zobaczymy Cama Warda, który w ostatnim spotkaniu świetnie spisał się przeciwo Canadiens. Huragany są w formie i dzisiaj powinni sięgnąć po komplet punktów.

Dallas - Minnesota UNDER 5
Obydwa zespoł posiadają znakomitych bramkarzy. Pomiędzy słupkami Stars stanie rewelacyjny Marty Turco, który po jednym meczu odpoczynku będzie dzisiejszej nocy w pełni sił. W bramce Wild zobaczymy Manny'ego Fernandeza. Myślę, że obydwu Panów nie trzeba przedstawiać. Nie spodziewam się tutaj wielu bramek bo obydwaj bramkarze są światowej klasy. Dodatkowo osłabieniem w ofensywie Wild będzie brak Mariana Gaborika, któy jeszcze parę dni będzie musiał poczekać z powrotem na lód.

Vancouver - Colorado UNDER 5,5
Gospodarze ze sporymi problemami w ofensywie. Orkom w tym sezonie strzelanie bramek przychodzi z wielkim trudem. Sprawę poprawia trochę znakomita linia defensywna z najważniejszy ogniwem zespołu - Roberto Luongo w bramce. Pomiędzy słupkami gości powinniśmy zobaczyć Jose Theodora (3.06 GAA), miejmy nadzieję, że spisze się on dzisiaj na miarę swoich możliwości. Obydwa zespoły w trzech bezspośrednich pojedynkach rozegranych międzysobą w tym sezonie zanotowały trzy wyniku "underowe" (2:3, 2:3, 1:4) - dzisiaj, mam poważne podstawy sądzić, że będzie podobnie.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 02/12/2006 23:06

Witam!
Wczoraj już trochę lepiej ale chyba zacznę bardziej selektywnie dobierać mecze z handicapami. Na dziś szybko, bo nie ma za dużo czasu:

Detroit- SJS X 3.50 B&W 2j.
Nie jestem fanem progresji ale dziś spróbuję właśnie ją zacząć na wyczekiwany przez niektórych usilnie remis Rekinów.

Montreal - Toronto 2 3.00 2j. B&W
Montreal - Toronto 2 (OT+SH) 2.35 4j. B&W
Aż takiej różnicy to między tymi zespołami nie ma aby na Liście nie wziąć kursu 3.0 Ja tu dziś mimo wszystko liczę na dobry występ Liści po ostatnich nie najlepszych w ich wydaniu.

Philadelphia - NJD 1 3.00 B&W
Philadelphia - NJD 1 (OT+SH) 2.35 2j. B&W
Nieloty po zmianie trenera grają jakby lepiej. Ja dam im dzisiaj szansę...

Florida- Atlanta over 6 2.05 2j. B&W
Pantery nie strzeliły gola w trzech ostatnich spotkaniach. Atlanta zaś ostatnio bramkostrzelna i liczę dziś na "wymianę ciosów".

Vancouver - Colorado 1 2.20 4j. B&W
Za tym typem stoi tylko "przeczucie"

Poza tym zagrałem dogi za minimalne stawki:
Edmonton- Columbus 2 3.75 B&W
Nashville- Chicago 2 4.60 B&W


Wczoraj:3-3 (+2,75j.)
Stan:160W-185L-4 (+75,87j.)

Pozdr
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 02/12/2006 23:52

Pierwszy mecz dzisiejszej nocy za nami, Anaheim zasłużenie wygrało na away z Kingsami 4-3, chociaż trzecia tercja zdecydowanie wygrana przez drużynę z Los Angeles, ale nie zdążyli odrobić strat.
Jak na razie dzisiejsza noc na plus

Pzdr
Posted by: Luksi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 03/12/2006 03:46

6 sekund!!! Zabraklo 6 sekund!!!
Ale za to Dallas pokazalo klase i sa
6 sekund
Czy to sie kiedys skonczy???
Przeciez pigulki na sraczke juz sie koncza!!!!!!!!
Hokeistom z San Jose mowimy
A tego Pavelskiego to powinni zwolnic i na zasilek
Ale ciagniemy dalej - ja im nie odpuszcze
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 03/12/2006 07:56

Quote:

6 sekund!!! Zabraklo 6 sekund!!!




mam tego dość i zastanawiam sie czy nie wyjść z tej karawany...
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 03/12/2006 08:50

Wyniki z 02.12:


Los Angeles Kings - Anaheim Ducks 3-4 FT

Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 4-3 SO

Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning 5-2 FT

Carolina Hurricanes - Boston Bruins 5-2 FT

Detroit Red Wings - San Jose Sharks 2-3 FT

Philadelphia Flyers - New Jersey Devils 3-4 SO

Pittsburgh Penguins - NY Islanders 3-5 FT

Florida Panthers - Atlanta Trashers 1-3 FT

Edmonton Oilers - Columbus Blue Jackets 0-4 FT

Nashville Predators - Chicago Blackhawks 3-4 OT

Dallas Stars - Minnesota Wild 4-3 SO

Washington Capitals - Buffalo Sabres 7-4 FT

Vancouver Canucks - Colorado Avalanche 2-1 FT



Dzisiejsze mecze :


23:00 NY Rangers - NY Islanders
02:00 Anaheim Ducks - Los Angeles Kings



Pzdr
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 03/12/2006 09:31

Nie bądźcie "gumy" nie pękajcie. Pisałem odpowiednio wcześnie, że progresja OT, to siedzenie okrakiem na beczce prochu z zapałkami w ręce. Czyżby już urwało Wam jaja? Podsunąłem niedawno pomysł o "przesunięciu" ciężaru stawki na OT z San Jose na ekipę z Dallas, a właściwie o zamianie "progów". Dzisiaj mogę odetchnąć, ale do sukcesu jeszcze daleko.
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 03/12/2006 14:27

MOJ TYP NA DZIS:

New York Rangers - New York Islanders

NYR od 3 spotkan bez zwyciestwa na w tym dwie porazki na swojej tafli. Mysle ze na mecz z lokalnym rywalem beda maksymalnie skupieni i wygrja w normalnym czasie gry. NY Islanders wczoraj rozegralo zwycieski mecz z Pittsburgh Penguins co moze sprawic ze dzisiejszej nocy beda troszke bardziej zmeczeni od NYR. W tabeli NYR ma tylko punkt przewagi nad Wyspiarzami co dodatkowo powinno wplynac na chec odniesienia 14 zwyciestwa w lidze. NYI zagraja bez kontuzjowanych Alexei Yashina.

TYP: 1

Anaheim Ducks - Los Angeles Kings

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze zwyciezca tego meczu moze byc tylko i wylacznie fenomenalne w tym sezonie Anaheim. Za Ducks przemawiaja m.in. atut wlasnego lodowiska, znakomita seria 5 zwycistw, pierwsze miejsce w tabeli oraz wczorajsza wygrana Kaczek na wyjezdzie w LA. Jednakze ja ten mecz odpuszczam jako ze kurs nie najwyzszy a do tego w NHL nie w takich meczach padaly zaskakujace rezultaty.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 03/12/2006 18:18

Anaheim - Los Angeles OVER 5,5
Anaheim to obecnie najlepsza ekipa NHL. Jako jedna z dwóch ekip w lidze przekroczyła liczbę 100 strzelonych goli (oprócz Kaczorów więcej strzelili tylko Buffalo Sabres). Szczególnie przed własną publicznością hokeiści Anaheim grają bardzo ofensywnie i strzelają sporo bramek. Przeciwnikiem Kaczorów będą dzisiaj Los Angeles Kings. Królowie także są drudzy w lidze, tyle, że w liczbie straconych goli (97). W bramce gości zobaczymy prawdopodobnie Dany'ego Cloutier, który w ostatnim czasie gra poniżej oczekiwań (3.86 GAA) - przyznam szczerze, że nie sądze żeby potrafił zatrzymać dzisiaj świetnie spisujących się w ofensywie Kaczorów. Los Angeles mimo słabej gry w defensywie potrafi strzelać bramki. (78 goli w 28 spotkaniach - co jest jednym z najlepszych wyników wśród zespołów z dolnej części tabeli). W swoich szeregach Królowie mają takich graczy jak Kopitar, Frolov czy chociażby starszy z braci Thorntonów (Scott) dlatego sądze, że możliwości ofensywne mają spore i także mogą zagrozić dzisiaj gospodarzom. Spodziewam się otwartego spotkania z dużą liczbą sytuacji bramkowych i co za tym idzie (miejmy nadzieję) sporą liczbą bramek.
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 03/12/2006 20:21

dorzucam jeszcze na dziś:

NY Rangers - NY Islanders UNDER 6
Miałem na początku nie grać tego spotkania jednak jak zobaczyły linię jaką wystawili bukmacherzy Bwin stwierdziłem, że naprawdę warto spróbować - i zagram tutaj bardzo pewnie bo aż za 10 jednotek. Spotkania pomiędzy Wyspiarzami i Strażnikami zawsze należały do bardzo zaciętych i takiego też pojedynku spodziewam się dzisiaj. Do bramki gospodarzy po odpoczynku wraca Henrik Lundqvist - przeciwko Wyspiarzom jak do tej pory notował rewelacyjne wyniki (3-0 1.47 GAA). Generalnie to bardzo solidny bramkarz i wydaję mi się, że dzisiaj stanie na wysokości zadania. W bramce gospodarzy zobaczymy natomiast Ricka DiPietro (w tym sezonie 2.59 GAA), który jest w znakomitej formie i notuje w ostatnim czasie bardzo dobre wyniki. Dodatkowo Wyspiarze osłabieni są brakiem czołowego strzelca drużyny Alexeia Yashina (10 goli i 18 asyst). Mamy tutaj pojedynek dwóch niezwykle solidnych bramkarzy i obydwie drużyny powinny przede wszystkim dbać o "tyły" dlatego sądze, że zobaczymy tutaj mniej niż 6 goli.


pozdrawiam ;-)
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 04/12/2006 05:54


Wyniki z 03.12:


NY Rangers - NY Islanders 4-7 FT
Anaheim Ducks - Los Angeles Kings 2-3 FT



Dzisiejsze mecze :


01:00 Montreal Canadiens - Boston Bruins
03:00 Dallas Stars - San Jose Sharks
03:30 Phoenix Coyotes - Nashville Predators
04:00 Vancouver Canucks - Edmonton Oilers


Pzdr
Posted by: jamx

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 04/12/2006 12:57

1) Bruins u Canadiens

Bruins W-W-W-L (AWAY Hurricanes 2 – 5)

Canadiens L-W-L-W

Ostatnie spotkanie między tymi drużynami rozegrane w Bostonie wygrał Montreal 3:2.

Kolejne spotkania Bruins:

Mon Dec 4, 2006 AWAY Canadiens
Thu Dec 7, 2006 HOME Maple Leafs
Sat Dec 9, 2006 HOME Devils

Doszukiwać się przegranej Bruins? Ja zacznę od dzisiaj.

2) Sharks u Stars

Sharks: W – W – W – W – W
Stars: W – L – L – L – W

Pierwszym zamiarem było szukanie porażki rekinów, ale chyba analizując obie ekipy zdecyduje się na szukanie wygranej Stars ze względu na ich kolejne spotkania:

Mon Dec 4, 2006 HOME Sharks
Wed Dec 6, 2006 HOME Coyotes
Fri Dec 8, 2006 HOME Pilers
Sat Dec 9, 2006 AWAY Coyotes

Uda się dopier 09.12? Czy dzisiaj lub 06.12 ?:)



3) Predators u Coyotes

Predators: W – W – W – W – L
Coyotes: L – W – L – W – W

Przegrana Coyotes w kolejnych spotkaniach?

Mon Dec 4, 2006 HOME Predators
Wed Dec 6, 2006 AWAY Stars
Thu Dec 7, 2006 AWAY Blackhawks
Sat Dec 9, 2006 HOME Stars

4) Oilers u Canucks

Oilers:W- L(OT) – L – L
Canucks: L – W – L – W

Przegrana Oilers w kolejnych spotkaniach? :

Mon Dec 4, 2006 AWAY Canucks
Wed Dec 6, 2006 HOME Hurricanes
Fri Dec 8, 2006 AWAY Stars
Sun Dec 10, 2006 AWAY Blackhawks

Co Panowie na to?
Posted by: Szmajchel

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 04/12/2006 20:05

Witam Szanowne Grono po dłuższej przerwie, to że nie pisałem nie oznacza że nie grałem,po prostu zauważyłem tutaj tzw Wspólną Myśl, więc postanowiłem nie powielać postów znawców tematu.Ale doszliśmy do dość ciekawego momentu i trzeba się zastanowić jak wyjść cało z opresji w jaką powoli wpędzają większość z Nas Rekiny. Ja osobiście co kolejkę staram się zrzucać trochę budżetu poświęconego na progresję na ich OT na inne mecze, według mnie mające szansę "wejścia". No niestety nos mnie ostatnio zawodzi, i drużyny na których postanowiłem oprzeć ciężar gry, a więc Detroit i Dallas jakby się zmówiły, do tego marna seria Toronto, bardzo dobra seria Atlanty przeciwko której nie wiem czemu uparłem się grać no i zaczynam ostro główkować. Dzisiejszego dnia oczywiście gwoździem programu jest mecz:
Dallas - San Jose - > powiem szczerze że boję sie tego meczu, jakoś Gwiazdy ostatnio średnio przędą, San Jose wręcz przeciwnie, jeszcze na dodatek dzisiaj powraca do składu Cheechoo, Dallas nadal bez kapitana, no "muszę" zagrać 1 i OT, ale z bolącym sercem, i lekką rezerwą, bo uważam że jak nie dzisiaj, no to już w następnym meczu z Phoenix Gwiazdy zjadą z lodu w glorii zwycięstwa po 60 minutach gry, tylko pamiętajmy o przewidywanym kursie na ten następny mecz i dobierzmy tak stawki żeby sie nie zajechać.
Zagrałbym dzisiaj rezerwowo na Wieśniaków, ale brtak Vokouna w bramce jakoś odrzuca mnie od tego typu, zastanawiam się poważnie nad Montrealem, któremu ostatnio idzie średnio, nie wygrał od 6 meczy w regulaminowym czasie gry, a że ostanio na 5 meczy 3 razy OT to wykluczam ten wynik (tak tak, wiem, NY Rangers 4 OT z rzędu, niczego nie można wykluczać) ,a jak nie OT to Montreal. Ale powiem szczerze że sam muszę się dopiero do tego typu przekonać.
Pozdrawiam i Panowie głowy do góry, nikt nie mówił że będzie łatwo, żeby nie powiedzieć, że na początku sezonu Ci co wiedzą co w trawie piszczy ostrzegali
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 04/12/2006 20:32

Duch w "narodzie" jakoś przygasł, bo kilka porażek chyba spustoszyło kiesy graczy i albo zniknęli w czeluści niepowodzeń, albo przyczaili się gdzieś za węgłem. Szmajchel ma rację, że trzeba szukać "wyjścia awaryjnego" na wypadek dalszego uporu pewnej zębatej rybki, która nabija kasę bukom. W dzisiejszym meczu Dallas z San Jose zrezygnowałem z zysku i stawkę dobrałem tylko tak, aby w wypadku OT osiągnąć zwrot poniesionych nakładów, a zysku spróbuję poszukać w typie na ilość strzelonych goli, która wydaje mi się, że powinna wahać się w okolicach ponad 5.

Vancouver-Edmonton
Takie mecze jak ten to okazja do świętowania w Albercie. To nie tylko derby wewnątrz regionu, nie tylko wewnątrz Dywizji, ale głównie o prestiż w kraju klonowego liścia. Oilers 3 porażki z rzędu, a ostatnia z Columbus 0:4 zszokowała wielu graczy. Czy to oznaka zadyszki dość dobrze spisujących się dotychczas Oliwiarek? Orki w 5 ostatnich meczach strzeliły tylko 5 goli i wydaje mi się, że impotencja strzelecka lada chwila powinna odejść w zapomnienie. Edmonton co prawda, to nie rywal, któremu można "zapakować" worek goli, ale skoro wykombinowałem tu OT, to słabsza dyspozycja jednych i drugich może dać szansę na taki właśnie wynik.
Typ: OT
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 04/12/2006 20:50

Dallas Stars - San Jose Sharks OT & 1

To będzie prawdopodobnie mój ostatni typ, musze odpocząć, bo moje nerwy zaczynają puszczać a tak być nie może ta sobota - te brakujące 6 sek do sukcesu, ten OT Dallas z którego zeszłem w najgorszym momencie zwyczajnie mnie dobiły. Tak, tak niestety jak pisze wujo: "urwało mi jaja" ale szczęścia też zabrakło, bo 6 s i byłoby po sprawie...
Dziś ostatnia próba, remis podparłem typem na win gospodarzy i podobnie jak Szmajchel mam ogromne obawy czy w tym meczu Gwiazdy dadzą rade i wyjdą zza zachmurzonego ostatnio nieba Rekiny mocno naładowane po tym zwycięstwie z Detroit, zaklinają sie że nie zrobią OT, no ale...pożyjemy - zobaczymy...
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 04/12/2006 22:15

DALLAS 1 i OT
niech sie dzieje co chce.



a tak wogole sledzimy dzisiejszy mecz na zywo ? jest ktos chetny

Jakby co to na quasi pisac
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 04/12/2006 22:31

Quote:


3) Predators u Coyotes

Predators: W; W; W; W; L
Coyotes: L; W; L; W; W

Przegrana Coyotes w kolejnych spotkaniach?

Mon Dec 4, 2006 HOME Predators
Wed Dec 6, 2006 AWAY Stars
Thu Dec 7, 2006 AWAY Blackhawks
Sat Dec 9, 2006 HOME Stars

Co Panowie na to?



A ja na to jak na lato Po prostu progresja marzenie.

Jak powiedział pan Daniel E. Dobish : " The Coyotes are not performing up to snuff and games against the Central Division powerhouse Predators and two games against the Stars will not help get things turned around. "

Ostatnio Kojoty jak gdyby próbują zmazać opinie outsider'a ligi, ale czymże są zwycięstwa z zespołami kalibru: New Jersey (road: 5-8-1), St.Louis czy Los Angeles ?? Mam stosowne przekonanie aby stwierdzić że niczym specjalnym.

Nashville, 2 x Dallas i Chicago - gdzieś tu wtopią i nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

Nashville 1,68 (OT+SO)
pierwszy poziom, max 4

pozdrawiam
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 04/12/2006 22:37

Dallas - San Jose UNDER 5,5
W bramce gospodarzy rewelacyjnie spisujący się w tym sezonie Marty Turco (2.21 GAA). Pomiędzy słupki gości wraca Evgeni Nabokov, który w tym sezonie także gra niezwykle solidnie (2.20 GAA). Obydwie drużyny grają prawie bezbłędnie w obronie i należą do najlepiej defensywnie grających ekip w lidze (Stars i Sharks puścili do tej pory po 58 bramek - tylko ekipa Calgary Flames może pochwalić się lepszym bilansem). Naprawdę bardzo dobre spotkanie na underka i o ile żaden z Panów w bramce nie zawiedzie (a nie powinien) nie padnie tutaj więcej niż 5 goli.
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 04/12/2006 22:59

Quote:


Vancouver-Edmonton
Takie mecze jak ten to okazja do świętowania w Albercie.



wow. jako fan Vancouver czuje sie oburzony . Gramy wszak u nas (w Kolubmii) a jak czytam że świętować mają w Albercie, to wygląda że przyjadą, zleją nas i tyleśmy ich widzieli.

Dzisiaj świętuje cała Kolumbia Brytyjska i jednostka na Podkarpaciu (taki plan).
Choć play-off mamy chyba z głowy

pozdrawiam
Posted by: Robak1984

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 04/12/2006 23:29

Minnesota Wild - San Jose Sharks --> remis

Jak ostatnio zobaczyłem wynik meczu Detroit Red Wings - San Jose Sharks to lekko się wkurzyłem. Wynik 3-2 nie zadowalał mnie, podobnie zresztą jak wielu z Was. Kiedy jednak zobaczyłem kiedy została strzelona zwycięska bramka to zaniemówiłem... 6 sekund zabrakło do szczęścia... Troszkę humor poprawili mi hokeiści Dallas, którzy zremisowali wtedy z Minnesotą. Dlatego dzisiaj liczę na to, że humor poprawią mi obie ekipy. W poprzednim sezonie te dwie drużyny grały ze sobą 8 razy i w 5 spotkaniach po 60 minutach gry był remis... Tak więc rezultat ten nie jest im obcy. Mam nadzieję, że dzisiaj przy wyniku tego spotkania zobaczymy OT lub SH. Niech gracze Dallas i San Jose zrobią nam prezent na Mikołaja hehe.


Vancouver Canucks - Edmonton Oilers --> remis

Obie ekipy w tym sezonie grały ze sobą już 2 razy. Jedno spotkanie wygrały Orki, a jedno Oliwiarki. Do kompletu brakuje remisu. Spotkania między nimi zawsze są bardzo wyrównane i na styku. W poprzednim sezonie na 8 meczy 3 zakończyły się remisami. W tegorocznych grach przedsezonowych również raz zanotowano taki rezultat. Edmonton po 3 porażkach z rzędu napewno będzie bardzo zmotywowane. Vancouver z kolei też nie będzie odpuszczało swoejmu rywalowi. Zapowiada się ciekawa walka, w której nie widzę zdecydowanego faworyta. A jak nie widać faworyta to powinien paść remis.
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 09:01

Quote:


Gramy wszak u nas (w Kolumbii) a jak czytam że świętować mają w Albercie, to wygląda że przyjadą, zleją nas i tyleśmy ich widzieli.





cholerka no i wykrakałem
Przewaga w strzałach Orek- 36-18 (dwa razy więcej ) i dostajemy 0-4
Luongo chyba miał wspaniały dzień (skuteczność obron- 77% )
Druga sprawa- genialna gra w przewagach: Canucks 0/5 , Oilers 1/2 .
NIe oglądałem meczu niestety ale jakieś dziwne rzeczy musiały sie dziać w GM Place.
Porażka boli strasznie bo przecież to właśnie między innymi z Edmonton Vancouver ma walczyć o play-off.
echhhh

teraz coś z bukmacherki:
Quote:


Nashville 1,68 (OT+SO)




krótko mówiąc: w Phoenix pełne szaleństwo , ale choćby nie wiem co robili to i tak nie wygrają następnych 3 meczy. Pozostaje tylko spokojnie czekać.

pozdrawiam
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 09:14

A ja tradycyjnie podam wszystkim wyniki z nocy i mecze na dzisiejszą miejmy nadzieję, że dla wszystkich udaną noc.

Wyniki z 04.12:

Montreal Canadiens - Boston Bruins 5-6 FT

Dallas Stars - San Jose Sharks 1-0 FT

Phoenix Coyotes - Nashville Predators 3-2 FT

Vancouver Canucks - Edmonton Oilers 0-4 FT



Mecze dzisiejsze :


01:30 Toronto Maple Leafs - Atlanta Trashers
01:30 NY Islanders - Ottawa Sentors
01:30 Pittsburgh Penguins - Florida Panthers
01:30 Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres
02:00 St.Louis Blues - Detroit Red Wings
02:00 Minnesota Wild - Chicago Blackhawks
03:00 Colorado Avalanche - Columbus Blue Jackets
03:00 Clagary Flames - Carolina Hurricanes



Pzdr
Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 11:44

Toronto Maple Leafs - Atlanta Trasher

Od 26.11 zaczalem progresje na win Toronto. Dlatego moj typ w tym meczu moze byc tylko jeden. Mam nadzieje ze Toronto na wlasnym lodowisku wezmie srogi rewanz za porazke z 1 grudnia kiedy to zostali rozjechani przez Atlante. Mialem okazje sluchac relacji z tego spotkania w radio i wg mnie Toronto nie zasluzylo na taka porazke (0-5). W calym meczu oddali 36 strzalow na bramke przy 27 strzalach rywali. W dwoch meczach z Bostonem 74 strzaly na bramke i zaledwie dwa gole. Skutecznosc i obrona to dwie najwazniejsze rzeczy do poprawienia dla Toronto. W ostatnim ich meczu przeciwko Canadiens zdobyli juz 3 bramki na 39 strzalow wiec mam nadzieje ze w dzisiejszym meczu bedzie jeszcze lepiej...

TYP: 1

TYP: (-1,5)

LET`S GOOOOO TORONTO!!!
Posted by: Adam_HKS

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 13:58

a co myslicie o Colorado i Minesocie ? Colorado w koncu powinno regularnie zaczac wygrywac a Minesota po tych ostatnich porazkach i dobrej passie Chicago moze tez odniesie w koncu oczekwiane zwyciestwo ?
Posted by: aigel7

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 14:40

Witam wszystkich
Czytam to forum codziennie i bardzo jest mi pomocne przy typowaniu choć jak większość z Was zaliczam już wielkiego minusa przez SJS
Mam pytanie czy gra ktoś z was na typowanie czy w trzeciej tercji któras z drużyn zaga w przewadze i czy mozna gdzieś to sprawdzić bo dziś na betandwin zauważyłem taki zakład i nie wiem czy się pomylili iale wska znik na to że nie będzie takie zdarzenie miało miejsca jest 81!!!
Na dziś proponuję Toronto po 4 porażkach powinni się przełamać tym bardziej że grają u siebie a rywal Atalanta ma 4 wygrane zrzędu wię jednym meczem kończyły by się dwie serje
Posted by: lelu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 14:58

wg mnie mozna sie skusic na remis Chicago - Minnesota...
- obie druzyny w ostatnich meczach zremisowaly
- wg. statystyk widac, ze mialy poprzednie (dwa) remis y w mniej wiecej jednym czasie (od 16 do 18 listopada)

w nhl zdarza sie czesto, ze padaja dwa i wiecej remisy pod rzad


wpadne tu jeszcze pod wieczor;)

pozdr
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 17:44

Quote:

a co myslicie o Colorado i Minesocie ? Colorado w koncu powinno regularnie zaczac wygrywac a Minesota po tych ostatnich porazkach i dobrej passie Chicago moze tez odniesie w koncu oczekwiane zwyciestwo ?





mnie bardziej kusi Buffalo po niezłym kursie, które w tym sezonie jeszcze nie przegrało ani razu dwa razy z rzędu.
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 17:47

Witam

Dzisiejsza wygrana Dallas sprawiła ze moje "jaja" ostatnio lekko i systematycznie pomniejszane sprawiła ze po zobaczeniu wyniku 1-0 dla gospodarzy nagle rozrosly sie ( czyt. kasa na koncie )

Mimo ze progresja na OT SJS jest nadal w toku, to zakonczenie w niedziele polowanie na przegrana NYR i dzis nad ranem na wygrana dallas ( i do tego jednoczesnie na przegrana San Jose) sprawiło ze oddycham pelna para

Pozdrawiam

Na dzis wrzuce cos pozniej

Posted by: aigel7

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 19:04

a czy zna ktos stronę ze statystykami przewinień i wykluczeń jakie były w meczu ?
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 19:25

Jak nie idzie, to nie idzie..... Nie będę już nawet smędził, że NHL to gra twardzieli, bo każdy, kto już poznał smak własnej krwi po zagryzieniu wargi ze złości wie o tym doskonale. Powtarzam jednak jeszcze raz, upór, konsekwencja, sporo kasy i nerwy ze stali doprowadzą do sukcesu najwytrwalszych i najodporniejszych psychicznie.

Colorado-Columbus 1
...bo Kurtki wygrały w tej Dywizji tylko z Edmontonem(chyba manewr taktyczny Oiliwiarek), bo Lawiny w 4 ostatnich sezonach wygrały wszystkie spotkania z nimi u siebie, bo "krzywa" Colorado jest znacznie wyżej niż Columbus

Minnesota-Chicago 1
....bo Minnesota ma serie 4 porażek, którą powinna przerwać jak najszybciej, bo w przeciwnym razie zostanie zepchnięta w okolice "ogona" Zachodu, bo Chicago po 3 zwycięstwach może dostać lekkiej "sapki", bo Minnesota od kilku lat pierwsze mecze wygrywała z Chicago

St.Louis-Detroit 2
....bo Czerwone Skrzydła przeważnie z St.louis robili sobie "skarbonkę" z punktami i ilekroć ich potrzebowali, to zawsze potrafili po nie sięgnąć-zwłaszcza w meczach wyjazdowych, bo St.Louis wygrało z Detroit po OT w "jaskini lwa", bo w najgorszym wypadku można będzie ponowić typ za 2 dni
Posted by: lupus

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 19:36

Quote:

a czy zna ktos stronę ze statystykami przewinień i wykluczeń jakie były w meczu ?




Wystarczy przejzec BOX SCORE kazdego meczu.

Chocby tu
Posted by: Szmajchel

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 20:27

Witam,
no na szczęście Dallas stanęło na wysokości zadania, pora na Detroit więc na dzisiaj:

St Louis - Detroit TYP:2 - > no i w razie czego poprawka za dwa dni w rewanżu na lodowisku Czerwonych Skrzydeł (ale znowu pamiętajmy o przypuszczalnym kursie na ich zwycięstwo na własnym lodowisku i odpowiednim doborze stawki). Jedyne co mnie martwi to fatalna passa Nutek, więc dla odważniejszych - można to zagrać dwudrogowo, może a nuż zespoły podzielą się punktami i nie zaliczą OT.

Toronto - Atlanta TYP:1 - > typ na przełamanie dwóch serii naraz - najgorszej w sezonie Klonowych Liści, i dobrej Atlanty. w razie czego można stawkę rozbić na dwie części i ciągnąć to dalej w dwie strony.

Minnesota - Chicago TYP:1 - > Dzikusy zaliczają wtopę za wtopą, jednak najbliższe mecze grają we własnej hali, w której sa niezwykle trudni do pokonania, z Calgary i ponownie z Chicago, jakoś mi sie nie chce wierzyć żeby chociaż raz mieli nie wygrac w 60 minutach.

Tampa - Buffalo TYP:2 - > Szable ostatnio raczej do tylu niż do przodu, przegranym meczem z Washingtonem rozpoczęli serię wyjazdową, ja zapoluję na ich zwycięstwo, może już dziś, na lodowisku Błyskawic.

Pozdrawiam i Powodzenia
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 21:40

Minnesota 1
Detroit 2
Calgary-Carolina OT

Co do 2 pierwszych typów wszytsko zostało powiedziane. A to OT to czysty strzał jednorazowy. Tak sobie wymyśliłem bo obie ekipy mają po 12 meczy bez OT. No ale co to jest 12 meczy...
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 23:01

Minnesota - Chicago UNDER 5
Po jednym meczu przerwy w bramce gospodarzy ponownie rozpocznie Manny Fernandez (2.71 GAA). Dla gości bronić dziś będzie rewelacyjnie spisujący się ostatnio Rosjanin Nikolai Khabibulin (2.88 GAA). Obaj bramkarze niezwykle solidni, bez wątpienia ligowa czołówka. Inna sprawa, że do formy goaltenderów niedostosowali się ofensywni gracze obydwu teamów. Zarówno Minnesota jak i Chicago mają spore problemy ze strzelaniem bramek. Jeśli do tego dodamy jeszcze absencje Gaborika i Demitry (Wild) oraz Havlata i Handzusa (Blackhawks) możemy dojść do wniosku, że siła "rażenia" obydwu zespołów nie jest zbyt wielka. Sądze, że doskonałym typem w tym spotkaniu będzie under.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 23:40

Witam!
Miałem małą przerwę w typowaniu ze względów zawodowych ale już jestem z powrotem. Ominąłem dwie kolejki ale nie żałuję, bo 2 poziom na remis SJS tylko się kilka dni przesunie...Ostatnie moje typy wyszły słabo może więc ta przerwa wyjdzie na dobre.
Dziś:
Toronto -Atlanta 1 2.35 3j. B&W
Toronto(-1,5) -Atlanta 1 3.10 B&W
Dwie drużyny, które wydają się być w przeciwbieżnych trendach. Atlanta w tym sezonie solidnie się prezentuje i twardo zmierza ku fazie PO. Toronto ostatnio 4 porażki ale dziś liczę na przełamanie i udany rewanż za niedawne 5:0 w Atlancie. Zemsta powinna być słodka...

NYI- Ottawa 2 2.05 3j. B&W
NYI- Ottawa(-1,5) 2 2.85 B&W
Zadziwia mnie "in plus" w tym sezonie zespół NYI ale dziś większe szanse daje jednak Senatorom z Ottawy...

Pittsburgh- Florida 2 3.25 2j. B&W
Pittsburgh- Florida 2 (OT+SH) 2.60 3j. B&W
Florida w ostatnich 4 meczach strzeliła tylko jedną bramkę ale ja postawiłem dziś na Pantery. Może się uda

St.Louis - Detroit 2 1.80 4j. B&W
St.Louis - Detroit (-1,5) 2 2.55 2j. B&W
Colorado-Columbus over 5,5 2.0 4j. B&W
Calgary- Carolina 2 2.80 2j. B&W
Minnesota- Chicago 2 (OT+SH) 2.50 B&W


Ostatnio:2-7 (-4,45j.)
Stan:162W-192L-4 (+71,22j.)

Pozdr
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 05/12/2006 23:54

Na dzis tak:

ottawa win
Maja 3 ciekawe mecze w tym dwa pierwsze na wyjazdach z druzynami do ogrania i potem NYr u siebie, mysle ze zdobeda punkty w 60'

buffalo win

Dec 5 @TB
Dec 7 @FLA
Dec 9 @MON
Dec 12 @NJ

4 wyjazdy i taka druzyna jaka sa Bizony powinna cos ugrac w regulaminowym czasie gry, przynajmniej ja w to wierze

florida win

Dec 5 @PIT
Dec 7 BUF
Dec 9 @NYI
Dec 10 @NYR

Nie wiem czemu ale cos podpowiada mi ze oni za niedlugo wygraja. Nie zdziwie sie jesli uczynia to juz dzis.

carolina lose

Dec 5 @CGY
Dec 6 @EDM
Dec 8 @VAN
Dec 11 @COL

Jesli jest ktos na tym forum kto wierzy w to ze carolina nie zejdzie pokonana w 60' chociaz raz w tych 4 wyjazdowych meczach niech podniesie reke i nacisnie przycisk

Powodzenia
Dobranoc
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 06/12/2006 00:24

Win dla Ottawa Senators:

5 grudzień: @Islanders
6 grudzień: @Capitals
9 grudzień: Rangers
10 grudzueń: @Blue Jackets

7 zwycięstw w 8 ostatnich występach pokazuje że Senators zaczynają wreszcie grać to co zakładali sobie przed sezonem.
Widać też wyraźnie że czy wygrywają czy przegrywają- robią to praktycznie zawsze w 60 minutach (tylko 3 remisy na 27 meczy). Myśle więc że do 11 grudnia wysypu dogrywek nie bedzie i wygrają choć raz w normalnym czasie gry.

Ottawa 1.952
pierwszy poziom, max 4

pozdrawiam

Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 06/12/2006 06:39

Quote:

Na dzis tak:

ottawa win


buffalo win


florida win


carolina lose








Cieszy , oj cieszy taka postawa hokeistow zza oceanu. Troche wolnego czasu pozwoli mi dzis popracowac nad NHL i moze cos ciekawego urodzi sie w mej głowie

Pozdro
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 06/12/2006 07:32

Zawszej jakaś kula u nogi się znajdzie !!!! Niektórym z Was ciąży remis Rekinów, a mi powoli zaczyna ciążyć wygrana Klonowych Liści. Dzisiaj kolejna nocy w której drużyna z Toronto się popisała
No nic gramy dalej, powoli będę zmierzał ku aptece i specyfikom, które pomogą mi funkcjonować , ale się nie poddaję i przetrwam te porażki Toronto, miejmy nadzieję, że będzie to szybciej niż później .


A oto wyniki z dzisiejszej nocki 05.12 (wtorek):


Toronto Maple Leafs - Atlanta Trashers 2-5 FT

NY Islanders - Ottawa Senators 2-4 FT

Pittsburgh Penguins - Florida Panthers 2-3 FT

Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres 1-4 FT

St.Louis Blues - Detroit Red Wings 1-5 FT

Minnesota Wild - Chicago Blackhawks 3-2 SO

Colorado Avalanche - Columbus Blue Jackets 0-3 FT

Clagary Flames - Carolina Hurricanes 3-0 FT



I mecze które odbędą się dzisiaj:


01:00 Washintgon Capitals - Ottawa Senators
01:30 New Jersey Devils - Montreal Canadiens
02:30 Dallas Stars - Phoenix Coyotes
03:30 Edmonton Oilers - Carolina Hurricanes
04:00 Anaheim Ducks - Nashville Predators



Pzdr
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 06/12/2006 22:18

Anaheim - Nashville 1
Kaczory są obecnie najlepszą (pod względem ilości zdobytych punktów) ekipą w lidze. Szczególnie przed własną publicznością grają bardzo solidnie bez trudu wygrywając większość spotkań. Przypuszczam, że ostatnia porażka z Kings mocno podrażniła ambicje Anaheim i dzisiaj nie pozwolą sobie na podobne błędy. W bramce gospodarzy stanie Jean-Sebastian Giguer, który w tym sezonie notuje bardzo dobre występy. W bramce gości zobaczymy Masona - to dość solidny bramkarz jednka mimo wszystko sporo odbiega umiejętnościami od konuzjowanego Vokouna. Kaczory spokojnie powinny dziś wygrać i myślę, że po kursie (2.00) warto zaryzykować na ich zwycięstwo.
Posted by: kamikazeeeee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 06/12/2006 22:19

WIdzę, że nikt się dzisiaj nie udziela to może ja rzucę swoje trzy słowa, a raczej dwa:

Przegrana stołecznych w regulaminowym - dwa mecze temu rozpocząłem progresję na ich przegraną w chociaż jednym meczu u siebie oprócz dzisiejszego meczu z Ottawą grają za dwa dni a Anaheim i moim zdaniem w którymś z tych meczy polegną, przemawiają ponadto za porażką 3 kolejne wygrane stołecznych -> czas na przełamanie

Przegrana Kojotów z ot+sh - liczę na ich przegraną w dzisiejszym meczu a jeśli nie dzisiaj to w dwóch kolejnych które grają z chicago na wyjeździe i u siebie z dallas , podaobnie jak powyżej kojoty również mają 3 wygrane pod rząd
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 06/12/2006 23:15

Witam!
Wczorajsza noc bardzo udana chociaż zawiodło na całej linii Toronto.Na dziś wymyśliłem coś takiego:

Washington- Ottawa 2 1.95 3j. B&W
Washington- Ottawa(-1,5) 2 2.70 B&W
Ciekawie zapowiada się to spotkanie.Washington ostatnio pokonał nie byle kogo bo Dallas i Buffalo.Moim zdaniem nie starczy im dzisiaj pary na świetnych ostatnio Senators.

NJD- Montreal 2 2.75 B&W
NJD- Montreal 2 (OT+SH) 2.25 2j. B&W
Edmonton-Carolina over 5,5 1.91 3j. B&W
Anaheim-Nashville over 5,5 1.77 4j. B&W

Wczoraj:6-5 (+9,60j.)
Stan:168W-197L-4 (+80,82j.)

Pozdr
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 06/12/2006 23:39

Witam

Po wczorajszej jakze udanej nocy ta noc ktora jest przed nami na pewno nie bedzie tak udana. Dlatego z 5 meczy jakie dzis sa wybrałem takie oto single:

NJ-MONTREAL 2 2.90


Wed Dec 6, 2006 AWAY Devils
Thu Dec 7, 2006 AWAY Islanders
Sat Dec 9, 2006 HOME Sabres
Tue Dec 12, 2006 HOME Bruins
Thu Dec 14, 2006 HOME Lightning
Sat Dec 16, 2006 HOME Penguins

Mysle ze w tych meczach Kandyjczycy wygraja cos w regulaminowym czasie gry. Ostatnie ich 6 meczy to Wot,L,Wot,L,Wot,L. Moze dzis pora wygrac w 60'. Zobaczymy

DALLAS-PHOENIX 1 1.75

Dec 6 PHO 8:30 PM
Dec 8 EDM 8:30 PM
Dec 9 @PHO 9:00 PM
Dec 12 CLB 8:30 PM
Dec 14 NYR 8:30 PM

W 3 najblizszych meczach Gwiazdy graja az dwa razy z Kojotami(do tej pory dwa rozegrane mecze miedzy nimi odbyly sie w Phoenix i dwa razy gora byli goscie:4-0,1-0) i wydaje mi sie ze ten fakt przemawia za tym aby zaczac polowanie na wygrana gospodarzy dzisiejszego meczu.

A wiec:


und



Do boju

Dobranoc

Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 06/12/2006 23:51

Quote:


Ottawa 1.952






Wczoraj Święty nie poskąpił więc i dzisiaj licze na to samo- kontynuacja łapanki porazki Kojotów.

Dallas 1.52 (OT+SO)
poziom drugi, max 4

Nie wiadomo czy w meczu zagra Mike Modano (Stars) który ma status 'gametime decision', ale z nim czy bez progresja powinna zakończyć sie dzisiejszej nocy.

pozdrawiam

Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 07/12/2006 06:40

Wyniki:

01:00 Washintgon Capitals - Ottawa Senators 6-2 FT
01:30 New Jersey Devils - Montreal Canadiens 2-1 OT
02:30 Dallas Stars - Phoenix Coyotes 3-0 FT
03:30 Edmonton Oilers - Carolina Hurricanes 3-1 FT
04:00 Anaheim Ducks - Nashville Predators 4-0

Mecze dzisiejsze:

01:00 Boston - Toronto
01:00 N.Y. Rangers - Pittsburgh
01:30 Detroit - St. Louis
01:30 Florida - Buffalo
01:30 N.Y. Islanders - Montreal
01:30 Tampa Bay - Atlanta
02:00 Minnesota - Calgary
02:30 Chicago - Phoenix
04:30 Los Angeles - Nashville
04:30 San Jose - Colorado

Pozdro i Powo
Posted by: Homraj

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 07/12/2006 07:57

Quote:


Dallas 1.52 (OT+SO)





Nic specjalnego sie nie wydarzyło i Dallas spokojnie sobie wygrali

Kurde powinienem teraz siedzieć na wykładach ale tak to własnie jest jak człowiek ma w życiu inne pasje. Ciekawe tylko co na to WKU ?

pozdrawiam

Posted by: sakuraba83

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 07/12/2006 18:36

Boston - Toronto

Bo czekam na zwyciestwo Toronto i mam nadzieje ze w 3 najblizszych meczach nastapi...

TYP: x2

N.Y. Rangers - Pittsburgh

Typ na ktory bardzo dzisiaj licze. Zagram go na jednym kuponie z drugim zespolem z NY. Dlaczego Rangers?? Bo od 4 spotkan nie wygrali, bo graja u siebie, gdzie nie wygrali od 3 spotkan, bo beda chcieli sie zrewanzowac za porazke z 13-10-2006 6:5 z Pingwinami.

TYP 1x 1.50 (betway)

N.Y. Islanders - Montreal

Montreal ostatnio gra w kratke, czesto remisujac. Natomiast Islanders graja 3 mecze na wlasnym lodowisku i przynajmniej raz wygraja. Pierwszy mecz na wlasnej tafli z Sabres polegli. Takze zakladam ze albo dzisiaj z Montrealem albo 9.12 z slabiutka Florida uda im sie wygrac. Warto rozpoczac ta progresje juz dzis jako ze jest dosc ciekawy kurs.

TYP 1 2.25 (betway)
TYP 1x 1.87 (betway)

Co sadzicie Szanowni Koledzy o zagraniu tych dwoch meczow 1x na jednym kuponie?
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 07/12/2006 19:15

Osobiście preferuję single, albo ostatecznie Patent. Typy w mojej ocenie mają szanse powodzenia. To tyle.
Posted by: lupus

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 07/12/2006 19:17

Montreal nie wygrał w regulaminowym czasie od 7 spotkan, to dopiero daje do myslenia
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 07/12/2006 19:25

Minnesota - Calgary UNDER 5
W bramce gości wystąpi świetnie spisujący się Mika Kiprusoff (2.01 GAA - czwarty w lidze). Fin w ostatnich trzech spotkaniach puścił zaledwie 3 gole i dzisiaj także liczę na dobry występ z jego strony. W bramce gospodarzy zobaczymy Manny'ego Fernandeza,
który jeśli zagra na swoim stałym, bardzo wysokim poziomie, powinien stanowić sporą zaporę dla hokeistów z Calgary. Obydwie drużyny nie zachwycają w ofensywie, za to w obronie należą do ligowej czołówki. Sądze, że nie powinno w tym meczu paść więcej niż 5 bramek i tak też obstawiłem.

Detroit - St. Louis 1 (-1,5)
Pomiędzy słupkami bramki gości zobaczymy Dominika Haska, który trzyma poziom i mimo zaawansowanego (nawet jak na hokeistę) wieku, cały czas znajduje się w znakomitej dyspozycji. Goście mają mały problem w obsadzie bramki, kontuzjowani są Legace i Sanford, dlatego dzisiaj w bramce Blues stanie Jason Bacashihua. Ten Pan był bramkarzem reprezentacji USA na ostatniej Olimpiadzie, ale mimo wszystko nie wydaje mi się by był mocnym punktem swojego zespołu w spotkaniu z Skrzydłami bo dawno już nie grał na lodowiskach NHL. Gospodarze powinni dzisiaj pewnie zwyciężyć, stać ich na to bez wątpienia, dodatkowo St. Louis na wyjeździe zazwyczaj przegrywa kilkoma bramkami - stąd mój typ.

Zastanawiam się jeszcze nad spotkaniem Los Angeles - Nashville (1), ale poczekam na oficjalne informacje o obsadzie bramki Predatorów.


Pozdrawiam ;-)
Posted by: lupus

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 07/12/2006 19:28

Mason, bo Vokun jest kontuzjowany przeciez.

Leighton jeszcze startu nie zaliczyl, wiec nie sadze aby to tez mialo miejsce dzis
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 07/12/2006 19:51

jak sie kozioł na coś uprze...

07.12
San Jose - Colorado X
ludzie 27 meczów bez remisu, ostatni 2 miechy temu. Czy mam podstawy żeby myśleć że on padnie w najbliższych dwóch meczach SJS z Lawinami lub Wieśniakami? Chociaż kurs jest przywoity...przynajmniej tyle

Nad resztą nie mam ochoty myśleć
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 07/12/2006 20:30

Quote:

Mason, bo Vokun jest kontuzjowany przeciez.

Leighton jeszcze startu nie zaliczyl, wiec nie sadze aby to tez mialo miejsce dzis




właśnie rozchodzi się o to, że najprawdopodobniej bronił będzie Leighton (info za Nashville Tennessean), ale muszę poczekać jeszcze parę godzin na oficjalne potwierdzenie... z drugiej jednak nie znając tego bramkarza ciężko mi go oceniać, może okazać się przecież rewelacją sezonu
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 07/12/2006 20:31

z drugiej strony (zjadłem wyraz)
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 07/12/2006 22:00

Witam wszystkich
Na wstepie tym ktorzy maja noz na gardle grajac OT w San jose pragne zyczyc duzo szczescia

Na dzis:

SJS - OT

COLORADO - WIN @ 3.90

Dec 7 @SJ 10:30 PM
Dec 9 @LA 10:30 PM
Dec 11 CAR 9:00 PM
Dec 13 STL 9:00 PM
Dec 15 EDM 9:00 PM
Dec 17 @CHI 7:00 PM
Dec 19 @EDM 9:00 PM

2 przegrane mecze ostatnie przez Lawin, kurs ktory buk wystawił na "dwójkę" i ich terminarz sklania mnie do tego by zaczac dzis progre na ich win.

MONTREAL - WIN @ 2.55

Nie bede sie rozpisywal, to kolejny krok "polowania" na wygrana Kanadyjczykow, podam tylko ich schedule:

Dec 7 @NYI 7:30 PM
Dec 9 BUF 7:00 PM
Dec 12 BOS 7:30 PM
Dec 14 TB 7:30 PM
Dec 16 PIT 7:00 PM

MINNESOTA - WIN @ 2.45

Nasze Dzikusy ostatni raz w regulaminowym czasie gry wygrali 24 listopada w meczu z Kojotami (4-0), bylo to dawno, czas to powtorzyc w dzisiejszym meczy z Calgary.

Dec 7 CGY 8:00 PM
Dec 9 CHI 8:00 PM
Dec 12 @CGY 9:00 PM
Dec 14 @EDM 9:00 PM
Dec 16 @VAN 10:00 PM

ST.LOUIS - WIN @ 5.50

Taka sympatyczna druzyna jaka są Nutki ostatni raz w 60' wygrała w meczu z EDM 12 listopada (5-3). Czas sie przełamac, czas cos wygrac bo oprocz meczu z dzisiejszym rywalem graja:
Dec 9 CLB 8:00 PM
Dec 12 CHI 8:00 PM

Moze gram przeciw wszystkim i wszystkiemu, ale gdybym przepuscil kurs 5.5 punkta nie darowałbym sobie ( gra jest warta swieczki )

TORONTO - WIN @ 2.60

Nov 25 BOS Lost 1-3
Nov 28 BOS Lost 1-4
Nov 30 @ATL Lost 0-5
Dec 2 @MON Lost 3-4 (OT)
Dec 5 ATL Lost 2-5

Czarna seria Klonowych Liści trwa.
Kolejne ich mecze to odpowiednio:BOS,DET,TB,CAR,NYR,FLA

Polowanie na wygrana Toronto czas zacząc.

CHICAGO -LOSE @ 2.95

Chciago-Phoenix.
Szukam przegranej Jastrzębi w najblizszych meczach bo ostatnio cos za dobrze im sie powodzi.

Dec 7 PHO 8:30 PM
Dec 9 @MIN 8:00 PM
Dec 10 EDM 7:00 PM
Dec 12 @STL 8:00 PM
Dec 14 DET 8:30 PM
Dec 16 @CLB 7:00 PM

Choc w sporcie nie ma nic na pewno, to Chicago i tak gdzies przegra

Pozdrawiam.

Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 08/12/2006 00:55

Witam!
Wczoraj nie za ciekawie i duże straty, dziś z racji późnej pory zagrałem tylko:

Minnesota - Calgary 1 2.55 3j. B&W
Minnesota - Calgary 1 (OT+SH) 2.00 5j. B&W

SJS- Colorado 2 4.10 B&W
SJS- Colorado 2 (OT+SH) 2.80 3j. B&W

Wczoraj: 0-6 (-14,00j.)
Stan:168W-203L-4 (+66,82j.)

Pozdr
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 08/12/2006 06:12

Ah, te Klonowe Liście znowu napsuły mi krwi. Trzeci mecz z rzędu wygrywają i trzeci raz kończą porażką. A zwycięstwa jak nie było tak nie ma. Ale takie życie i gramy dalej, bo w następnym meczu wszystko możliwe...


Wyniki z 07.12 :


01:00 Boston - Toronto 3-1 FT

01:00 N.Y. Rangers - Pittsburgh 3-2 SO

01:30 Detroit - St. Louis 4-3 OT

01:30 Florida - Buffalo 3-1 FT

01:30 N.Y. Islanders - Montreal 2-4 FT

01:30 Tampa Bay - Atlanta 8-0 FT

02:00 Minnesota - Calgary 3-2 SO

02:30 Chicago - Phoenix 2-3 SO

04:30 Los Angeles - Nashville 1-4 FT

04:30 San Jose - Colorado 2-5 FT



Dzisiejsze mecze:


01:00 Washington Capitals - Anaheim Ducks
01:30 New Jersey Devils - Philadelphia Flyers
02:30 Dallas Stars - Edmonton Oilers
04:00 Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes


Pzdr
Posted by: Rafek

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 08/12/2006 07:19

Czy sądzicie, że jest już dobry moment, aby zacząć progresję na X San Jose ?
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 08/12/2006 07:30

Quote:

Czy sądzicie, że jest już dobry moment, aby zacząć progresję na X San Jose ?



pffff ale wyrwales jak bym wiedzial kiedy jest ten "dobry" moment na X SJS to bym caly majtek rodzzinny w to wlozyl.
Rekiny maja chyba 27 meczy bez X(nie wiem dok. bo olalem ich juz dawono temu) prawde mowiac nie sadze zeby szybko zremisowali ida na "rekord" jak wiemy w stanach kochaja wszelkie rekordy i cyferki tak wiec nie wszystkie mecze mecze musza byc do konca czyste ze strony SJ gdzies tam im sie zawsze bramka smyknie ,nie fortunna obrona bramkarza ,spozni sie obrnca czy jakis falul w decydujacym momencie meczu i strata bramki.:)
Niezla teoria co ... no ale w vidzialem juz zakladny na to i ile SJS pociagnie bez X .
A jak zremisuja to nie z mocnym rywalem tylko z tym najslabszym i najmniej spodziewanym.
Posted by: lupus

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 08/12/2006 08:53

Quote:

Quote:

Mason, bo Vokun jest kontuzjowany przeciez.

Leighton jeszcze startu nie zaliczyl, wiec nie sadze aby to tez mialo miejsce dzis




właśnie rozchodzi się o to, że najprawdopodobniej bronił będzie Leighton (info za Nashville Tennessean), ale muszę poczekać jeszcze parę godzin na oficjalne potwierdzenie... z drugiej jednak nie znając tego bramkarza ciężko mi go oceniać, może okazać się przecież rewelacją sezonu




Mason bronił. 1-0 dla mnie

Mason nie jest taki zly, wiadomo, ze miedzy nim a Vokunem jest roznica klas, ale nie jest to jakis "borok".

Swoja droga II bramkarz Atlanty na 5 strzalow, puscil 3..to nie zdaza sie kazdego dnia

Montreal tez sie przelamal, Nashville tez, tylko nie Rangersi, ale ja jestem zadowoloy.


PS Nivet gdzie jestes? Nie spimy..tradujemy
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 08/12/2006 09:42

a mi nie chcialo sie czekac i zagrałem na la na szczescie za małą kwotę więc nie jest źle

pozdrawiam
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 08/12/2006 10:08

Quote:

Na dzis:

SJS - OT

COLORADO - WIN @ 3.90

MONTREAL - WIN @ 2.55

MINNESOTA - WIN @ 2.45 mieli juz 2-0, jednak okazało sie to za mało.

ST.LOUIS - WIN @ 5.50 mieli 3-0 jednak i to okazalo sie za mało, a taki piekny kurs

TORONTO - WIN @ 2.60

CHICAGO -LOSE @ 2.95





Noc srednio udana ale Colorado ustrzelone

Kto prosil mnie zebym wrzucil program ktorym sie posluguje do obliczania statystyk, moga byc niewielkie uchybienia wic jak cos to prosze pisac.

Jest to arkusz autorstwa naszego kolegi Artc86 za co dla niego wielkie


http://www.speedyshare.com/945980263.html
Posted by: alfa

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 08/12/2006 14:23

Quote:

Czy sądzicie, że jest już dobry moment, aby zacząć progresję na X San Jose ?



ja uwazalem ze dobry moment byl 10 meczow temu ale sam zaczalem ich grac od 5 spotkan wiec nie wiem czy to juz jest ten moment
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 08/12/2006 18:16

Witam!
Co do remisu SJS to ja sobie wczoraj odpuściłem, bo jakoś mi lepiej to Colorado wychodziło ale jutro z Nashville na pewno załupię na X.Dziś tylko 4 mecze i ja wybrałem tak:

Washington- Anaheim 2 1.95 3j. B&W
Washington- Anaheim(-1,5) 2 2.80 B&W
Capitals mają na rozkładzie ostatnio same tuzy. Rozprawili się już z Dallas, Buffalo i Ottawą a dziś kolejni "mocarze". Konsekwentnie gram na ich porażkę, bo kiedyś musi ujść z nich "para"...

Vancouver- Carolina 2 (OT+SH) 1.87 2j.
To trzeci mecz Carolci na wyjeździe w tej sesji i przydałoby się zdobyć jakieś punkty.

Wczoraj: 3-1 (+10,50j.)
Stan:171W-204L-4 (+77,32j.)

Pozdr
Posted by: piekny?roman

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 08/12/2006 20:24

Progresja na OT SJS to jak jazda an rowerze po gwoździach:)
więc z coraz większym zapałem przerzucam wrzuconą w to kasę na inne mecze. Wczoraj wykazałem się dużym wyczuciem i zagrałem na win naszych bohaterów. Co się stało się to wszyscy wiemy.
Ale nie poddaję się.

Na dziś widzę:
1. Dallas - Edmonton
Najbliższe mecze Dallas to:
2006-12-09 02:30 Dallas Stars - Edmonton Oilers
2006-12-10 03:00 Phoenix Coyotes - Dallas Stars
2006-12-13 02:30 Dallas Stars - Columbus Blue Jackets
2006-12-15 02:30 Dallas Stars - New York Rangers
Jeżeli czegoś nie wygrają to....
TYP: 1

2. Vancouver - Carolina
Karolki ostatnie dwa mecze w plecy, więc czas na odmianę.
Ich rozkład jazdy to:
2006-12-09 04:00 Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes
2006-12-12 03:00 Colorado Avalanche - Carolina Hurricanes
2006-12-16 01:30 Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs
2006-12-17 01:30 Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes
TYP: 2

No i jak dla mnie typ dnia (taka mała kombinacja) w meczu:
3. New Jersey - Philadelphia
NJD w ostatnich 4 meczach 3 OT, w tym jedna z Philą. Ten właśnie mecz był ostatnim lotników. Jakie są szanse, że remis się powtórzy?
Moim zdaniem małe, więc małe kombo w stosunku stawki 2:1 dla NJD na win obu drużyn. I niech wygra lepszy a remisowy wynik zostawiam dla SJS:) Może wtedy forum stanie się mniej monotematyczne, do czasu następnej rekordowej serii.
TYP: 1 i 2
Posted by: VOLODYA

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 08/12/2006 23:00

Dallas - Edmonton UNDER 5
W bramce gospodarzy Marty Turco (2.00 GAA) - ten Pan w dwóch ostatnich spotkaniach nie gola (dokładnie 143 minuty i 6 sekund), wydaję mi się, że ta sytuacja nie wymaga komentarza. Dla gości bronić będzie Dwayne Roloson (2.45 GAA), który w ostatnim spotkaniu także zaliczył shotout i jest zdecydowanie "na fali". Dodatowko obydwie drużyny mają spore osłabienia w ofensywie. W szeregach gospodarzy zabraknie Erica Lindrosa (5 goli i 13 asyst), Mike'a Modano (10 goli, 10 asyst) i Brendena Morrowa (8 goli, 8 asyst). W składzie gości nie zagrają Ryan Smith (16 goli, 6 asyst) i Alan Hemsky (4 gole, 14 asyst). Biorąc pod uwagę spore osłabienia w ofensywie obydwu zespołów, defensywne nastawienia obydwu ekip i dwóch znakomitych bramkarzy w najwyższej formie nie pozostaje mi nic innego jak zainwestować pieniądze w zakład poniżej 5 goli w tym spotkaniu. Polecam.
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 08/12/2006 23:16

Witam


Na dzis szybko i bez opisow.
Zaczynamy trzy nowe progresje:

Win DALLAS
Win CAROLINA
Lose WASHINGTON

Waszki bardzo dobrze w ostatnich meczach i czas na jakas porazke.
Carolina ostatnio 2 przegrane i w najblizszych 3-4 meczach powinni cos wygrac
Gwiazdy dzis z Oliwiarkami a potem Kojoty.Bedzie wygrana

Posted by: kris_nh

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 09/12/2006 05:00

Quote:

Dallas - Edmonton UNDER 5
W bramce gospodarzy Marty Turco (2.00 GAA) - ten Pan w dwóch ostatnich spotkaniach nie gola (dokładnie 143 minuty i 6 sekund), wydaję mi się, że ta sytuacja nie wymaga komentarza. Dla gości bronić będzie Dwayne Roloson (2.45 GAA), który w ostatnim spotkaniu także zaliczył shotout i jest zdecydowanie "na fali". Dodatowko obydwie drużyny mają spore osłabienia w ofensywie. W szeregach gospodarzy zabraknie Erica Lindrosa (5 goli i 13 asyst), Mike'a Modano (10 goli, 10 asyst) i Brendena Morrowa (8 goli, 8 asyst). W składzie gości nie zagrają Ryan Smith (16 goli, 6 asyst) i Alan Hemsky (4 gole, 14 asyst). Biorąc pod uwagę spore osłabienia w ofensywie obydwu zespołów, defensywne nastawienia obydwu ekip i dwóch znakomitych bramkarzy w najwyższej formie nie pozostaje mi nic innego jak zainwestować pieniądze w zakład poniżej 5 goli w tym spotkaniu. Polecam.





Dallas-Edmonton 0-2

Bardzo dobra Analiza !!! oby wiecej takich dzieki bo skorzystałem i zagralem ten typ !!!
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 09/12/2006 13:28

Witam

SJS-NSH
OT

Jedno jest pewne jesli Rekiny ida na rekord wszechczasow to my idziemy razem z nimi wiec Panowie nie martwcie sie , bierzemy udzial w historycznym wydarzeniu


oczywiscie SJS-ot to tylko jeden z typkow na dzis reszta poznym wieczorem


Pozdrawiam.
Posted by: A-Rod

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 09/12/2006 14:58

Ja dziś proponuje takie single:

Ottawa Senators - New York Rangers 1 1,85

[Senators maja ciekawszy bilans ostatnich 10 meczy, co potwierdza ich wzwyżke formy (last10 8-2-0), u Rangersów wyglada to zdecydowanie gorzej (4-3-3), czym właśnie najbardziej się sugeruje]

Tampa Bay Lightning - Anaheim Ducks 2 2,20

[tutaj przewiduje taki scenariusz, Anaheim zaliczy mały rajd po teoretycznie slabszych (zaczeli wczoraj na Washington) dziś Tampa, a nastepnie Florida, bo potem może być o punkty ciezej, a to dlatego ze dwa ciezkie mecze na obcym terenie -> Atlanta oraz San Jose]

Minnesota Wild - Chicago Blackhawks 1 1,85

[w tym meczu licze, ze Minnesota nie zremisuje 4meczu z rzedu;) ...a bywaja takie smieszne serie;), wkoncu powinni sie otrzasnac, ochuty dodac dwa zwyciestwa w Over Time i zebrac punkty przed seria meczy wyjazdowych (@CGY,@EDM, @VAN) + bedzie to juz drugi mecz, w ktorym podobno ma wrocic Marian Gaborik, na co ja osobiscie za bardzo nie licze]

Minnesota Wild - Chicago Blackhawks under 5,5 1,85

[Fernandez ostatnio pokazuje klase, jego interwencje z ostnich dwoch meczy budza respekt, Blackhawks natomiast graja bardzo defensywnie, jak dla mnie to w tym meczy wuecej niz piec bramek nie padnie w 60']
Posted by: aigel7

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5 - 10/12/2006 11:16

bardzo bym prosił abyś dał jakis opis do tego programu.
fajnie on wygląda ale barzo trudno się połapac co i jak.
Z góry dzięki:)