Opcje tematu
#3635181 - 21/01/2010 00:46 UWAGA NA UNIBET!
gryczas Offline
stranger

Meldunek: 16/03/2007
Postów: 16
Witam, chciałbym ku przestrodze opisać opisać moją historię z serwisem Unibet. Mianowicie, grając w pokera, głównie turnieje heads up zostałem oskarżony o chip dumping, czyli świadome i celowe przekazanie żetonów innemu graczowi. Sprawa wygląda tak: grałem pojedynki z wieloma graczami, w tym z kilkoma wielokrotnie . Wiadomo - niektóre wygrałem, w innych poległem. W poniedziałek koło południa, zablokowano mi konto, gdy poprosiłem na live chat o wyjaśnienie sytuacji, dowiedziałem się, że zostałem posądzony o chip dumping. Oczywiście zdziwienie moje było ogromne, gdyż grałem jedynie ludźmi których nigdy w życiu nie widziałem na oczy, nie wiem kim są, skąd pochodzą itd. To samo tyczy się gracza "new8erra", któremu rzekomo celowo przekazałem żetony (bo pewnie mam za dużo). Rozegrałem z nim 3 pojedynki, jeden wygrałem, w dwóch musiałem uznać wyższość "new8erra". Oczywiście próbowałem wyjaśnić sytuację drogą mailową i telefonicznie, lecz kontakt z supportem Unibet ogranicza się tylko do kontaktu z biurem obsługi klienta, żaden gracz nie ma możliwości bezpośredniego kontaktu z działem finansowym, który to niby dopatrzył się oszustwa z mojej strony. Do chwili obecnej w mojej sprawie nie zostało zrobione kompletnie NIC. Konto mam nadal zablokowane, środki, które na nim zostały - niedostępne. Zgodnie z obietnicą, którą złożyłem pracowniczce supportu na live chat, iż jeśli natychmiast nie otrzymam oficjalnych przeprosin (po pierwsze za pomówienie, po drugie za bezprawne "zamrożenie" moich pieniędzy) oraz konto nie zostanie odblokowane, opiszę ich złodziejskie sztuczki na każdym w miarę liczącym się forum, tak, aby każdy kto chce wpłacić do nich choćby złotówkę, dobrze się nad tym zastanowił. Radzę uważać na ten serwis, bo jak widać wszelkimi metodami próbują ukraść klientowi jego własne ciężko zarobione pieniądze, choćby uciekając się do takich tanich chwytów. Nawet jeśli konto zostanie odblokowane, a pieniądze zwrócone, to kto mi wynagrodzi kilka dni nerwów, oszczerstwa i pozbawienie możliwości zarobku (w końcu chyba właśnie po to wpłaca się pieniądze do tego typu serwisów). Grałem na wielu portalach i nigdy nigdzie z podobną sytuacją się nie zetknąłem. Także, drodzy gracze, jeśli chcecie oszczędzić sobie nerwów i przykrości, chyba lepiej omijać tego typu nieuczciwe portale i wpłacić pieniądze tam, gdzie nikt ich pod byle pretekstem nie spróbuje sobie przywłaszczyć.

Do góry
Bonus: Unibet
#3635203 - 21/01/2010 01:02 Re: UWAGA NA UNIBET! [Re: gryczas]
Haz$ Offline
$

Meldunek: 30/12/2002
Postów: 15195
Skąd: Skjervøy (Norway)
eee tam to za duża marka żeby blokować dla paru groszy konto bez poważniejszego powodu, pewnie coś jeszcze nie tak z Twoimi rozegraniami, ktoś zgłosił albo kilka osób...

Do góry
#3635239 - 21/01/2010 01:23 Re: UWAGA NA UNIBET! [Re: Haz$]
gryczas Offline
stranger

Meldunek: 16/03/2007
Postów: 16
no proszę Cię, trochę powagi smile co miałoby być nie tak? Przecież najnormalniej w świecie gram w pokera, jak na każdym innym portalu, wygrywam i przegrywam jak każdy. Może jeszcze zrozumiałbym gdybym z którymś z graczy przegrał kilkakrotnie "nienaturalnie" dajmy na to w pierwszym rozdaniu całość, ale nic takiego nie miało miejsca. Pojedynki były zacięte i tak jak wspomniałem nie wszystkie przegrałem. Ale już pomijając, nawet jeśli czegoś tam się dopatrzono - ok, każdy może się pomylić, ale zgodzisz się chyba ze mną, że tak karygodne pomyłki powinny być natychmiastowo korygowane. Szanująca się firma nie postępuje z klientami w ten sposób: zablokujemy mu konto i zobaczymy co zrobi, potrzymamy go kilka dni i może odblokujemy, może nie. Takie zachowanie, bezprawne pozbawienie kogoś JEGO WŁASNYCH środków finansowych na jakiś czas nie przystoi nawet mniejszym serwisom.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, Ojro, Akhu, 11kera11, alfa, Józef Małolepszy, Igor, ANZELMO, igea23, akagi, rymoholik, Sony), 2916 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583043 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07