Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#1793805 - 20/11/2007 10:48 Rozwalone forum
okey Offline
stranger

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 5
OK, "my account has been banned or locked", płakać nie będę
Wchodzę tu tylko po to, by pożegnać się z tymi wszystkimi, z którymi zawsze przyjemnie się dyskutowało i wygłupiało, bo pożartować też trzeba, nie samą grą człowiek żyje
Pozwólcie, że nie będę wymieniał nicków, by kogoś nie pominąć
Zainteresowani na pewno wiedzą, o kogo mi chodzi

Wymienię tylko Ignoratora, który w pewnym momencie usiłował mi wmówić coś, co nie miało miejsca, a potem "zawiódł się na mnie", gdy usiłowałem dojść do faktów
Ciebie Kamil też będę dobrze wspominać, choć zalazłeś mi za skórę
Wszystkim Wam dziękuję
Dziękuję też tym wszystkim, których nicki nie utkwiły mi w pamięci, a którzy udzielali się w tematach piłkarskich

Nie wiem kto mnie zbanował, bo nawet nie miał odwagi dać wzmianki o tym w odpowiednim dziale ani uzasadanić swojej decyzji
Nie jest to dla mnie aż tak istotne, bo mecz.pl to portal bukmacherski już raczej z nazwy, coraz częściej jest to miejsce do rozmów o Dupie Maryny, itp.
Następuje wręcz degrengolada
Są jednak granice przyzwoitości i rzeczy, na które sobie nigdy nie pozwolę
A znalazł się dziś pojebaniec - bo inaczej nazwać takiego nie umiem - który dał zawirusowanego linka
Mój antywirus wyłapał natychmiast trojana i jakiś syf, ale i tak musiałem zrobić pełny skan, by przed zalogowaniem się u bukmachera mieć absolutną pewność, że komp jest czysty. Straciłem ponad godzinę i nie zdążyłem już obstawić wszystkiego.
Potem jeszcze napisał mi "Pierdol się cwelu", oraz "nie wjeżdża się na starych frajerze i za to powinieneś polecieć z tego forum"
No i "stary" pojebaniec został na forum i ma się dobrze, a ja młody kot \:D dostałem bana
Ku uciesze kolesi starego oraz tych, którzy czerpią radość, gdy zobaczą trzęsące się cycki, wirującego kutasa czy jakieś pedalskie scenki na... forum mecz.pl
Tym ostatnim powiem - bawcie się dobrze, bo kompletnie udało wam się rozpierdolić te forum - przynajmniej w mojej opinii
Teraz dam wam jeszcze jedną przyjemność, moje nowe konto też możecie zbanować \:D

rene

Do góry
Bonus: Unibet
#1793809 - 20/11/2007 10:59 Re: Rozwalone forum [Re: okey]
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Rene bana za prawde dostales ehh, cos tu na prawde nie gra...

Do góry
#1793812 - 20/11/2007 11:03 Re: Rozwalone forum [Re: Kylo]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Oficjalne info jest takie, ze userzy: rene i Zbigniew otrzymali bana czasowego, za ich konwersacje na forum:

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?...rue#Post1793573

Do góry
#1794069 - 20/11/2007 17:12 Re: Rozwalone forum [Re: connor]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Przeczytałem to co było napisane i jedna taka mądrość mi się nasuwa, że panowie mogli wyhamować.

Winna w tym przypadku rozkłada się na dwie osoby na Zbigniewa, że dał takiego a nie innego linka a na rene za zachowanie zimnej krwi.

Ochłońcie panowie i wracajcie na forum. Tylko jak wrócicie to dajcie sobie na wzajemne wstrzymanie. Każdy z was jest tutaj potrzebny dlatego trzeba zapomnieć o wczoraj a żyć jutrem \:\)

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1794103 - 20/11/2007 17:27 Re: Rozwalone forum [Re: Ignorator]
Mixer8899 Offline
member

Meldunek: 28/01/2007
Postów: 195
ten debil już podobno wklejał cos takiego i TEŻ za to przepraszał. Na takie rzeczy ludzie reagują zawsze tak samo.A więc żadnych wniosków nie wysunął .
W sieci są osoby które zyją z gry i pilnuja swoich pieniędzy, więc reakcja rene odpowiednia.

Do góry
#1794136 - 20/11/2007 17:43 Re: Rozwalone forum [Re: Mixer8899]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734




Tu macie powyżej porównanie w formie zapytania , a tu macie poniżej odpowiedź ( już nie chciało mi się robić screenów )

Zbigniew : Zarejestrowany: 29/03/2003
Wiadomości: 4676
Loc: Kurdestan

Rene : Zarejestrowany: 25/01/2006
Wiadomości: 1534
Loc: Gdansk

A who is who wyjaśnia Experto :
Oficjalne info jest takie, ze userzy: rene i Zbigniew otrzymali bana czasowego, za ich konwersacje na forum.

Wnioski niech każdy wyciągnie sam, jestem pewiem, że jakby role się odwróciły , rene - był winowajcą - dostałby bana na zawsze, a te nco go sprowadziłna ziemię - czyli Zbigniew dostałby oscara za pilnowanie porzadku.

Na ale jest jak jest " Ku uciesze kolesi starego oraz tych, którzy czerpią radość, gdy zobaczą trzęsące się cycki, wirującego kutasa czy jakieś pedalskie scenki na... forum mecz.pl "

Do góry
#1794174 - 20/11/2007 18:19 Re: Rozwalone forum [Re: moonlight]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Jak zwykle nie chcecie dostrzec wszystkich faktów.

Rene nie tylko Ty dostałeś bana to raz. Zbigniew także, zastanawiam się czy nie zostawić mu bana na dłużej, bo nic nie wnosi na forum.

Dwa - Moonlight - proszę, przedstaw mi swój tok rozumowania - krok po kroku - dlaczego uważasz, że gdyby obaj panowie byli w odwrotnej sytuacji to rene dostałby bana na zawsze, a zbigniew oscara ? Nie pojmuje tego.

Do góry
#1794190 - 20/11/2007 18:27 Re: Rozwalone forum [Re: moonlight]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Wracam po dyżurze ,wchodze na forum i...ręce opadają \:\(

Rene BAN ? \:D

Specjalnie pisze TU,by wszyscy mogli przeczytać ,a nie w dziale dostepnym tylko dla modów.

STANOWCZO PROTESTUJĘ przeciwko takim metodom i żądam odbanowania rene NATYCHMIAST

Gdy to nie nastapi bede osobiscie rozmawiał z Conradem ,nie przez żadne PW


Zbigniew po raz kolejny zasyfia forum zawirusowanym linkiem ,juz po pierwszym razie inny user dostałby bana ,ale....Zbigniew to "stary user" ,na takich sie nie wskakuje ,prawda ? \:p

"Wchodzisz na własna odpowiedzialność !"

Jak to rozumieć ?

Ano kazdy normalny user bedzie uważał ,ze chodzi o TREŚĆ zawarta pod podanym linkiem ,ale nie ,ze podlinkowano strone z WIRUSEM !

Reakcja Rene była gwałtowna ,to fakt ,ale kazdy kto zyje z bukmacherki wie ,ze zasyfiony komp to ogromne ryzyko otwarcia jakiejkolwiek strony buka.

To jest forum bukmacherskie ,chyba ,ze ktos uważa ,ze filmiki z pedałami maja tu zastapic analizy i typy.

Skoro tak mysli ,jest w błedzie i lepiej bedzie jak poszuka sobie innego forum.

Reasumując :

1) Cofniecie bana dla rene

2)Zbigniew wraca ,ale z 2 ostrzezeniami na koncie


Mariusz & Fro ,licze na Waszą szybka reakcję i mam nadzieje ,ze moje argumenty beda przez Was wziete pod uwagę.

Ale sie wk........

Do góry
#1794203 - 20/11/2007 18:31 Re: Rozwalone forum [Re: Amkwish]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Co Wy macie z tym wirusem? ;>

Proponuje niech każdy najpierw spojrzy na siebie, bo u Ciebie moonlight trudno znaleźć jakiś post z analizą spotkania w ostatnich 100 postach.

Do góry
#1794211 - 20/11/2007 18:34 Re: Rozwalone forum [Re: Kameleon]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA

Do góry
#1794215 - 20/11/2007 18:38 Re: Rozwalone forum [Re: Fro_Lech]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Fro_Lech,

jeżeli chłopak daje podejrzany link na forum ( a był podejrzany - mój antywir coś tam poblokował, zresztą sam uznasz zapewne, że poziom tego "żartu" mocno odbiegał od przyjętych norm ) - na szkodę innych użytkowników ( a nie trzeba pisać, że to forum powinno być poważne i poważnie traktowane - wiadomo ), powinien być od razu ukarany pstryczkiem w nos. Tym bardziej , ze zrobił to celowo, próbując nie wiem czym zaimponować ( jakimiś wyskakującymi okienkami ). 1 przewinienie Zbigniewa. Następnie Rene go zbluzgał ( każdy by tak zrobił , ja również, jeżeli musiałbym skanować kompa i tracić czas przez to ) , Zbigniew także nie był mu dłużny. Wynik w przewinieniach 2:1.

Zostali potraktowani tak samo. Zaraz potem Zbigniew się pokajał , wkleił jakąś maskotkę na przeproszenie ( no comments ) , ba, nawet odezwali się obrońcy Zbigniewa... I w sumie to Rene wyszedł na głupka.

Jakby była odwrotna sytuacja : taki Rene , młokos \:D wrzuciłby taki link, a cała plejada wzajemnie popierających się dzieciaków, starych userów \:D na niego się rzuciła - to jestem pewien, że bana dostałby od razu.

A kto wnosi więcej do forum to widać gołym okiem, i jeżeli chcecie rzeczywiście, abyśmy czytali więcej o dupie maryni, jak zagadać panienkę, pokojarzyć, ponabijać postów niż konkretnych rzeczy dla których pierwotnie to forum zostało założone - no to rzeczywiście - jesteśmy ku temu na najlepszej drodze.

Na koniec moje osobiste zdanie : wolę 100 razy więcej czytać posty Rene odnośnie piłki, choć się z nim wiele razy nie zgadzam, niż jakiegoś usera, który realizuje się w 99% w dziale TiO.

Do góry
#1794227 - 20/11/2007 18:44 Re: Rozwalone forum [Re: Kameleon]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: Kameleon
Co Wy macie z tym wirusem? ;>

Proponuje niech każdy najpierw spojrzy na siebie, bo u Ciebie moonlight trudno znaleźć jakiś post z analizą spotkania w ostatnich 100 postach.


Mało pomagam w dziale Świat Bukmacherstwa na temat konkretnych bukmacherów? Mało przeczytałeś moich analiz, polemiki w ważnych tematach w Sport Insider ?
3xP proponuję, popatrz, przeczytaj, przeproś...

Próbowałeś na ślepo gdzieś uderzyć, ale nie trafiłeś...

Nie obchodzi czy był tam wirus czy nie, coś było nie tak, ale skoro popierasz, ze poziom tego żartu był O.K. - to gratuluje intelektu.

Do góry
#1794234 - 20/11/2007 18:48 Re: Rozwalone forum [Re: moonlight]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Skoro Kameleon chcesz być taki dokładny, to w Twoich ostatnich 100 postach to 85 dział TiO lub QC.
Zostawiam to bez komentarza, kolego, akurat na ten temat który do mnie uderzyłeś powinieneś mieć najmniej do powiedzenia.

Do góry
#1794241 - 20/11/2007 18:50 Re: Rozwalone forum [Re: moonlight]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110984
Skąd: Las Vegas
Bez sensu sie dochodzić o to ile kto wnosi \:p

Do góry
#1794247 - 20/11/2007 18:53 Re: Rozwalone forum [Re: moonlight]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Mialem sie nie odzywac ale jak widze te protesty, grozne miny i udowadnianie kto mial racje to az zal...;-)

Obaj powinni na jakis czas dac sobie luzu, tydzien czy dwa dalby im czas do uspokojenia bo zarowno jeden jak i drugi przesadzili ostro.

Zbigniew tak czy siak nic tu nie pisywal po za TiO przynajmniej ostatnio ale byl na tym forum od zawsze, bynajmniej go nie bronie ani nic podobnego, oceniam fakty, mi taki ktos jak on nie przeszkadza tutaj wbrew pozorom jest duzo bardziej przydatny niz taki Pi.... ehhh

rene, no coz duzo pisal na stadionie i owszem, ja nazwalbym to biciem piany w wiekszosci wypadkow, wiedzy bynajmniej mu nie odmawiam ale jego typow nie liczylbym w ilosciach hurtowych, zreszta jak kiedys zwrocilem uwage ze milo sie cokolwiek czyta jak jest to na koniec podparte stawka ale nie oszukujmy sie, osoby ktore robia cos takiego (podaja stawke) sa w zdecydowanej mniejszosci.

Dla mnie nie ilosc literek w temacie jest wyznacznikiem, mnie interesuja cyferki, nawet jesli musze sam kogos podliczac to i tak bedzie mi sie to oplacac, nie liczac PP mam kilka osob ktore nie prowadza tematu ale podaja stawki w dzialach w ktorych sie udzielaja.

Wiekszosc nie czuje roznicy bo licza sie gladkie slowa kontrowersyjna opinia, czy wdanie sie w polemike zeby pozniej wyszlo na moje...
Jest tu troche osob ktore maja spore budzety i dla nich to nie jest zabawa, zgadnijcie czy chce im sie pisac przydlugie wywody??
Jesli juz podadza typ to w kilku slowach uzasadnienia i z podana stawka, wielka roznica!

Dla mnie obaj ban na jakis czas, pozniej kilka slow przeprosin i kazdy z nich powinien wyciagnac wnioski z tej akcji.

Do ani jednego nic nie mam, nie wadzili, a okazywali sie przydatni.


Jak ja napisalem zeby w innym temacie nie wpisywali sie Pierniczkopodobni to jaki byl rwetest...ufff.

Do góry
#1794257 - 20/11/2007 18:57 Re: Rozwalone forum [Re: moonlight]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Nie obchodzi czy był tam wirus czy nie, coś było nie tak, ale skoro popierasz, ze poziom tego żartu był O.K. - to gratuluje intelektu.

O wirusie było do amkwisha. Nie napisałem nigdzie, ze podobał mi się ten żart...

Mało pomagam w dziale Świat Bukmacherstwa na temat konkretnych bukmacherów? Mało przeczytałeś moich analiz, polemiki w ważnych tematach w Sport Insider ?
3xP proponuję, popatrz, przeczytaj, przeproś...


Na ostatnie 75 postów, jedynie 13 poza OC i TO&OWO. Czysty zysk ze sportu?

Kliknąłem na ślpeo inne posty.

Sorka za OT, ale III RP już nie ma

Czekamy na ten klucz
txt rewelka


Wybierz rozmowę , będą pytać o podstawowe dane, numer bezpieczeństwa, itp. O zakłady nie pytają, ale nie zaszkodzi przypomnieć sobie

Do tego odpowiedzi na posty osób, które niedawno zarejestrowały sie na forum i pytają o rzeczy, które z łatwością można znaleźć w googlach. Mnie na tym forum interesują typy, a takich nie widze z Twojej strony.

Do góry
#1794265 - 20/11/2007 18:59 Re: Rozwalone forum [Re: moonlight]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: moonlight
Skoro Kameleon chcesz być taki dokładny, to w Twoich ostatnich 100 postach to 85 dział TiO lub QC.
Zostawiam to bez komentarza, kolego, akurat na ten temat który do mnie uderzyłeś powinieneś mieć najmniej do powiedzenia.


\:D \:D

I co z tego? \:D

Ja się tego nie wstydze ;> a Ty atakujesz w ten spsób Zbigniewa. Napisałem poaptrz na siebie. Ja wiem gdzie siedze i jakoś mam gdzieś czy ktoś siedzi na qc czy zgaduje tytuły filmów w TO&OWO.

Do góry
#1794283 - 20/11/2007 19:05 Re: Rozwalone forum [Re: Kameleon]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Oj Kameleon, z tego postu widzę, że jesteś pierwszy na mojej liście ludzi z którymi polemika jest bez sensu. Dzięki za rzeczowe podsumowanie. Masz rację. Na drugi raz nie klikaj na ślepo ;\) Powodzenia. Bez odbioru.

"to smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości" ( Russel)

Do góry
#1794284 - 20/11/2007 19:08 Re: Rozwalone forum [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop

rene, no coz duzo pisal na stadionie i owszem, ja nazwalbym to biciem piany w wiekszosci wypadkow...



Rene ,jutro trzepaczka do reki i ubijamy nastepna kolejke La Liga.

Clara de huevo batida...a mi me gusta mucho \:D

Do góry
#1794293 - 20/11/2007 19:13 Re: Rozwalone forum [Re: Amkwish]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Biszop

rene, no coz duzo pisal na stadionie i owszem, ja nazwalbym to biciem piany w wiekszosci wypadkow...



Rene ,jutro trzepaczka do reki i ubijamy nastepna kolejke La Liga.

Clara de huevo batida...a mi me gusta mucho \:D


Po pierwsze dzieki za priva sprzed jakiegos czasu:)

Po drugie nie bylo to do Ciebie.
Po trzecie zacytuj calosc bo wyrwany z kontekstu fragment jakbym go nie docenial.
Po czwarte przyklad:
Co do meczu Szkocja - Włochy to zaczynam zmieniać zdanie
Tak na pierwszy rzut wyglądało mi to na makaroniarzy, ale teraz mam coraz więcej wątpliwości
Włosi w tych eliminacjach niczego wielkiego nie grają
Mają jakiegoś śmiesznego trenera, chyba z łapanki
Trochę im przyfarciło, że Szkoci przegrali z Gruzją, bo teraz robi im remis
Grają jeszcze z Owczarzami, więc 3 punkty można im dopisać
Ale Szkoci u siebie mogą im dokopać
Tyle, ze to są farciarze i remis chyba wywiozą


Tak, zdecydowanie, to jest dla mnie bicie piany, 3 opcje w jednym meczu, wygra, zremisuje, przegra;-)
Nie zmienia to jednak faktu ze wiedzu mu nie odmawiam.

Do góry
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, ANZELMO, VVega, alfa, 11kera11, Kretol), 3446 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581958 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49