Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#448053 - 14/11/2005 17:40 Ligue 1 - 15 kolejka (19-20.XI)
solidny_gracz Offline
old hand

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 797
021 Ajaccio-Sochaux 2.2 2.9 3.2 1.25 1.52 -
022 Auxerre-Lille 1.95 3 3.8 1.18 1.67 -
023 Bordeaux-Paris SG 2.2 2.9 3.2 1.25 1.52 - 20/20.45
024 Lens-Metz 1.48 3.6 6.3 1.07 2.3 2.09
025 Lyon-Troyes 1.3 4.6 8 1.03 2.93 1.68
026 Marseille-Nantes 1.68 3.3 4.7 1.12 1.94 - 19/17.15
027 Monaco-St.Etienne 1.84 3.1 4.1 1.16 1.77 - 19/17.00
028 Nancy-Le Mans 2.06 3 3.4 1.22 1.6 -
029 Rennes-Toulouse 1.81 3.2 4.1 1.16 1.8 - 20/18.00
031 Strasbourg-Nice 2.46 2.91 2.76 1.33 1.42 -


Strasbourg - Nice 1
Zacheca mnie wysoki kurs i to ze druzyna gospodazy nie wygrala jeszcze w tym sezonie meczu (ostatnie 2 przegrane u siebie po 1:0 a wczeniej 2 remisy z lens oraz bordeaux)


Edited by Prem (17/11/2005 13:22)

Do góry
Bonus: Unibet
#448054 - 17/11/2005 13:20 Re: Ligue 1 - 15 kolejka (19-20.X)
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
W tej kolejce ligowej warto zwrócić uwage na takie mecze:

Lens-Metz 1
Lens w ostatniej kolejce ligowej remis na wyjeździe z Sochaux 1-1. W tym sezonie mają następujący bilans na własnym stadionie 3-3-0. W tabeli aktualnie znajdują się na 8 miejscu.
Metz w ostatniej kolejce w końcu odniosło zwycięstwo 2-0 z Ajaccio. Metz wygrało po 13 kolejkach ligowych. Bilans w tym sezonie na wyjeździe 0-2-5. Aktualnie w tabeli na 19 miejscu i to jest miejsce spadkowe.
Do grania na Lens przekonuje mnie słaba postawa Metz na wyjeździe i dobry bilans Lens na własnym stadionie.

Lyon-Troyes 1
Lyon w ostatniej kolejce ligowej wygrana 0-1 z Toulouse na wyjeździe. W tym sezonie bilans na własnym stadionie 5-1-0. Aktualnie lider ligowej tabeli z przewagą nad drugim zespołem Bordeaux 9 punktów.
Troyes w ostatniej kolejce ligowej wygrana na własnym stadionie 2-1 z Rennes. Bialns na wyjeździe w tym sezonie 1-1-5. Aktualnie na 16 miejscu w tabeli.
Do zagrania Lyon-u na "1" przekonuje mnie wspaniała postawa w tym sezonie zespołu zarówno w Ligue 1 jak i Lidze Mistrzów.
Pozdrawiam.

Do góry
#448055 - 17/11/2005 16:59 Re: Ligue 1 - 15 kolejka (19-20.X)
mxt_ Offline
stranger

Meldunek: 24/10/2005
Postów: 13
Marseille - Nantes 19.11.2005 godz. 17.15

18 Punkty 20

5/3/6 wygrane/remisy/porazki 6/2/6
3/3/1 wyg/re/por dom|wyjazd 1/1/4
9/5 under/over 12/2
5/2 under/over dom|wyjazd 5/1

Ostatnie 3 spotkania:

Le Mans - Marseille 3-0
Marseille - Lille 1-1
Saint Etienne - Marseille 2-1


Nantes - Nancy 3-0
Nantes - Le Mans 1-0
Lille - Nantes 2-0

11. Nantes 14 5 3 6 13 : 11 18
12. Marseille Ol. 14 5 3 6 14 : 18 18

No to mamy pojedynek miedzy sasiadami w tabeli.Druzyny mozna powiedziec bliznaicze. Ten sam bilans w spotkaniach podobny w bramkach, chcialoby sie powiedziec ze sure bet na remis ale zaraz zobaczymy jak sie przedstawia sytuacja

Zaczynamy od czystych statystyk na to spotkanie.

Druzyna gospodarzy na pierwszym miejscu 7 3 3 1 9 : 7 12 Calkiem zadowalajace statystyki na to spotkanie. Przegrane jedno spotkanie na wlasnej murawie. 3 razy komplet punktow i 3 razy podzial.Srednia bamek to 2.2 !! Podkreslam ze jest to dysyc duza srednia.

Druzyna gosci 6 1 1 4 4 : 7 4 nie pokazuje nic ciekawego na meczach wyjazdowych. 4 porazki raz podzial punktow i raz honorowa wygrana, Srednia bamek to 1.8 co jest srenia statystyczna ligi francuskiej. Nie moge wiecej nic tu powiedziec. Bardzo przecietnie i blado prezentuje sie druzyna gosci.


Troszke prozy na temat kontuzji absencji w skladzie i ciekawostek mogacych meic wplyw na rpzegieb tego spotkania.

_________________________________________________

Napastnik Olympique, który doznał urazu ramienia podczas dzisiejszego treningu z zespołem, odpocznie dwa do trzech tygodni.
Hiszpan Koke zwichnął ramię i na pewno nie zagra w meczu z Le Mans.[02-11-2005 20:22],źródło: AFP
_________________________________________________

Niestety wiecej informacji nie udalo mi sie zgromadzic o gospodarzach. Teraz kilka slow o gosciach.
_________________________________________________

Przerwa pomocnika reprezentacji młodzieżowej i FC Nantes może potrwać 1,5 miesiąca.
Jérémy Toulalan zmaga się ze skręceniem prawego kolana. Dokładny okres absencji gracza będzie znany w czwartek.

Zawodnik doznał urazu w pierwszym meczu U-21 pomiędzy Anglią i Francją, który odbył się w poprzedni piątek.

W czwartek będą znane nowe wyniki badań Toulalan.

- Mam nadzieję wrócić do treningów przed końcem 2005 roku - deklaruje piłkarz Nantes. [16-11-2005 00:38],źródło: AFP
_________________________________________________


Tony Heurtebis, rezerwowy bramkarz Nantes, doznał urazu w starciu powietrznym podczas treningu Kanarków. Aby poznać okres niedyspozycji dublera Mickaëla Landreau niezbędne są badania medyczne.

Heurtebis, byłego bramkarza Troyes (1999-2004) i Brest (2004-2005) czeka w najbliższym czasie wizyta u neurologa.(mozliwe ze juz nieaktualne, informacji narazie nie ma na ten temat)

_________________________________________________

Pomyślnie przebyte badania medyczne pozwolą Franckowi Signorino na zajęcie swojego miejsca na boisku w sobotnim meczu z Nancy. Zawodnik Nantes doznał urazu przywodziciela i jego występ stał pod znakiem zapytania.

Drużyny Nantes i Nancy zmierzą się 5 listopada o godz. 20 w ramach 14. kolejki Ligue 1.

Z czego wynika ze w meczu z Marsylia zawodnik wystapi takze [04-11-2005 18:55], źródło: F365

_________________________________________________


I na koniec esencja smaku Nie bede szukal wyuzdanych typow na to spotkanie poniewaz moze byc tu wiele rozwiazan. Under/over jest ciezki do wytypowania poniewaz obie druzyny strzalaja jak na hustawce. Nie maja ustalonej "lini"
Dla mnie faworytem jest druzyna gospodarzy ktora prezentuje na wlasnym boisku ciekawy poziom natomiast goscie na wyjazdach graja slabo bez werby i nie maja przebicia. Licze na to ze skoro Marsylia potrafila pokonac u siebie PSG jak i inne mmocne druzyny nie bedzie mialo problemow ze slabo grajacym teamem Nantes.

zródło: www.betmania.pl

Do góry
#448056 - 17/11/2005 21:27 Re: Ligue 1 - 15 kolejka (19-20.X)
gismo Offline
journeyman

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 97
Ja jestem ciekawy meczu Auxerre - Lille, jestem w stanie postawić na gości, kurs kusi

Do góry
#448057 - 17/11/2005 21:35 Re: Ligue 1 - 15 kolejka (19-20.X)
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Quote:

Licze na to ze skoro Marsylia potrafila pokonac u siebie PSG jak i inne mmocne druzyny nie bedzie mialo problemow ze slabo grajacym teamem Nantes





Jestem szczerze ubawiony wytłuszczonym tekstem Uwielbiam "psuedo-analizy" a co do meczów Ligue1 to opiszę je jutro albo w sobotę jak będę miał trochę więcej info niż obecnie.

Pozdrawiam!

Do góry
#448058 - 17/11/2005 23:31 Re: Ligue 1 - 15 kolejka (19-20.X)
TELE Offline
addict

Meldunek: 19/06/2005
Postów: 428
Quote:

Quote:

Licze na to ze skoro Marsylia potrafila pokonac u siebie PSG jak i inne mmocne druzyny nie bedzie mialo problemow ze slabo grajacym teamem Nantes





Jestem szczerze ubawiony wytłuszczonym tekstem Uwielbiam "psuedo-analizy" a co do meczów Ligue1 to opiszę je jutro albo w sobotę jak będę miał trochę więcej info niż obecnie.

Pozdrawiam!




Skoro bierze sie pod uwage dwa ostatnie mecze druzyny do okreslenia jej gry to niewiem co mzoe tutaj bawic.Odsylam do meczow wczesniejszych ktore juz nie sa tak kolorowe i barwne. Co do pseudo-analiz to nie bede sie wypowiadal.Zapraszam do oddania typow ja podam swoje porownamy wyniki i to zweryfikuje trafnosc typow. Nie toleruje takiego samosadu.

Do góry
#448059 - 17/11/2005 23:37 Re: Ligue 1 - 15 kolejka (19-20.X)
goran Offline
veteran

Meldunek: 05/07/2005
Postów: 1399
Skąd: EAST DULWICH
Quote:

Quote:

Licze na to ze skoro Marsylia potrafila pokonac u siebie PSG jak i inne mmocne druzyny nie bedzie mialo problemow ze slabo grajacym teamem Nantes





Jestem szczerze ubawiony wytłuszczonym tekstem Uwielbiam "psuedo-analizy" a co do meczów Ligue1 to opiszę je jutro albo w sobotę jak będę miał trochę więcej info niż obecnie.

Pozdrawiam!




Prem nastukaj cos bo temat powoli sie konczy. Analizy i przemyslenia niektorych powalaja mnie na kolana. Szkoda tu zagladac . Pozdro

Do góry
#448060 - 17/11/2005 23:55 Re: Ligue 1 - 15 kolejka (19-20.X)
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Quote:


Skoro bierze sie pod uwage dwa ostatnie mecze druzyny do okreslenia jej gry to niewiem co mzoe tutaj bawic.Odsylam do meczow wczesniejszych ktore juz nie sa tak kolorowe i barwne. Co do pseudo-analiz to nie bede sie wypowiadal.Zapraszam do oddania typow ja podam swoje porownamy wyniki i to zweryfikuje trafnosc typow. Nie toleruje takiego samosadu.




Primo - widzę, że szanowny kolega opiera się jedynie na suchych statystykach. Wielka szkoda... To, że wyniki tych meczów nie były dla FCNA korzystne nie znaczy, że grali w nich źle - wręcz przeciwnie.

Secundo - czy ktoś tu mówił o trafności typów? Po prostu jeśli ktoś pisze o jakimś meczu i próbując namówić kogoś na granie takiego a nie innego typu wymyśla wyssane z palca informacje to nie spotka się to nigdy z moją aprobatą niezależnie od tego czy typ okaże się trafny czy nie.

Tertio - nie tolerujesz samosądu? To oczywiste, że bronisz swojego serwisu ale zdania nie zmienię - była to "pseudo-analiza" - nawet jeśli OM wygra to spotkanie.

Pozdrawiam!

Do góry
#448061 - 18/11/2005 00:43 Re: Ligue 1 - 15 kolejka (19-20.X)
TELE Offline
addict

Meldunek: 19/06/2005
Postów: 428
No i jedziemy w druga strone. Skoro twoj team w ostatnich meczach wygral wcale nie znaczy ze gral dobrze <Szok> twoim tokiem myslenia. mozna to odwracac w nieskonczonosc i ocena meczow jest kwestia indywidualna nie podelgajaca dyskusji.

kolejna sprawa nie psize tutaj tego zeby namawiac ludzi ale zeby podzielic sie moimi spostrzezeniami dotyczacymi tego spotkania. o ile wiem to nie przymuszalem nikogo do gry tego i nigdy nie bede. to jest prywatna sprawa kazdego czy zagra czy nie.

co do trzeciego bronie zarzutow ukierunkowanych w moja osobe. piszac to nie kierowalem sie statystykami jak to napsiales ale przemysleniami i glebsza analiza niz moze na to wygladac. nawet jesli typ okaze sie nie trafny to co? pewnosc siebie jest bardzo dobra cecha ale jeszcze lepsza jest skrucha w odpowiednim momencie. ja nigdy nie mialem problemow z okazaniem wyzszosci tym ktorym sie nalezy a ty wynosisz sie ponad mnie biorac pod uwage roznice zdan dotyczaca poziomu gry druzyny <Szok> jest to niepowazne i moim zdaniem niepotrzebne

Do góry
#448062 - 18/11/2005 09:48 OM - Nantes
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Bez komentarza... Skończmy tę jałową dyskusję

Olimpique Marsylia - FC Nantes

Źle się ostatnio dzieje w Marsylii. Drużyna ze Stade Velodrome nie dość, że nie odniosła zwycięstwa od trzech serii gier Ligue1, to jeszcze w ostatnim swoim występie na Stade Leon-Bollee w Le Mans poległa 0:3 będąc drużyną bezdyskusyjnie gorszą od gospodarzy tamtego spotkania. Jedynym pocieszeniem dla podopiecznych Jeana Fernandeza może być fakt, iż udało im się chyba odpędzić "złe duchy" krążące nad Stade Velodrome (dość powiedzieć, że do momentu zwycięstwa z Troyes 18 września, marsylczycy ostatnie trzy punkty na własnym obiekcie w Ligue1 zainkasowali... w marcu tego roku z Lens!). Nie zmienia to jednak faktu, że wobec dwóch porażek wyjazdowych (wspomniana w Le Mans a także ta w St.Etienne) oraz remisu z Lille, OM spadło na 12. miejsce w tabeli mając więcej porażek niż zwycięstw i ujemny bilans bramkowy.

Fernandez liczy na sukces w sobotnim spotkaniu z Nantes, kibice OM również są optymistycznie nastawieni do tej potyczki. Dlaczego? Do składu OM wraca kontuzjowany w spotkaniu z St.Etienne senegalski snajper Mamadou Niang. Niang w Marsylii wciąż nie może zachwycić swoją grą w takim stopniu jak mu się to udawało gdy przywdziewał trykot alzackiego Strasbourga (głównie przez fatalną skuteczność w 10 ligowych meczach Niang stał się autorem zaledwie dwóch bramek) lecz jest to piłkarz na tyle utalentowany i - mimo braku skuteczności - dobrze grający, iż w każdym meczu można spodziewać się z jego strony zagrożenia dla bramki rywali. Do składu wraca także lider defensywy OM, nieobecny od końca września z powodu kontuzji Frederic Dehu. Dehu tuż przed odniesiem kontuzji miał wielkie wahania formy, zdarzyło mu się "zawalić" kilka bramek, kwestionowano nawet jego obecność w pierwszej jedenastce drużyny Fernandeza. Nie sądzę aby w swoim pierwszym meczu po przebytej rehabilitacji Dehu był w stanie pokazać pełnię swoich możliwości zważywszy na jego "osiągnięcia" sprzed odniesionego urazu. Pomimo powrotu do składu Nianga i Dehu, trener Fernandez ma spory ból głowy przed spotkaniem z Nantes. Dlaczego?

Na murawę Stade Velodrome wybiec nie będzie mógł nigeryjski defensor OM - Taye Taiwo, który - co ciekawe - jest jedynym zawodnikiem gospodarzy, który wystąpił we wszystkich 14 spotkaniach Ligue1 w tym sezonie (co zresztą zrozumiałe bo Taiwo spisuje się nad wyraz przyzwoicie). Ze składu wypadł także inny defensor - Słoweniec Bostjan Cesar. Nie zagra także inne ważne ogniwo drużyny, doświadczony, 34-letni już pomocnik Sabri Lamouchi, który potrafi poderwać zespół do walki w trudnych momentach. Wciąż kontuzjowany jest Hiszpan Koke, który przed rozpoczęciem sezonu znajdował się w kręgu zainteresowań... Nantes. Wobec kłopotów w obronie trener OM, Jean Fernandez być może zdecyduje się na przesunięcie albańskiego pomocnika Lorika Cany do linii defensywnej.

Jak zagra w sobotę OM? Fernandez niezbicie dowodzi, iż przerwa na mecze reprezentacji i dwa tygodnie, które upłynęły od czasu porażki z Le Mans zrobiły dobrze jego zawodnikom. O motywację OM można być spokojnym jednak nie sądzę by z kolejki na kolejkę Marsylia była w stanie o 180 stopni zmienić swoją dyspozycję.

Co u "Kanarków"? Wszystko idzie w dobrym kierunku. Świetna seria, którą Nantes rozpoczęło wyeliminowaniem z rozgrywek Pucharu Ligi drużyny Lyonu (w tym sezonie nikt Lyonu jeszcze nie pokonał) trwa. Po nieco szczęśliwym choć zasłużonym zwycięstwie nad Le Mans 1:0, nantejczycy pokazali "a la nantaise" w najlepszym wydaniu w spotkaniu z Nancy zwyciężając przed własną publicznością 3:0. Świetne nastroje w klubie zmącił ostatnio uraz lidera drugiej linii FCNA, Jeremy'ego Toulalana. Toulalan, który uznawany jest za jeden z największych talentów francuskiej piłki, za którego prezydent Lyonu, J.M.Aulas oferował przed rozpoczęciem tego sezonu nawet 15 mln euro (sic!), został wykluczony z gry na najprawdopodobniej 6 tygodni. Na pocieszenie trenerowi "Kanarków" pozostaje fakt, iż absencja Toulalana będzie stanowiła jego jedyny problem przed spotkaniem z OM na Stade Velodrome.

Nantes zdobywa dużo więcej punktów na Stade La Beaujoire niż na wyjazdach, na których nie wygrało od 7 sierpnia (nadspodziewanie łatwe zwycięstwo 3:0 w meczu derbowym z Rennes). Od tego momentu Nantes zremisowało raz (w Nicei) oraz przegrało czterokrotnie, nie strzelając nawet bramki! O ile w meczu z Troyes gracze Le Dizeta prezentowali się przeciętnie i przegrali przez własną niefrasobliwość i golu strzelonym przez rywali w doliczonych czasie gry, o tyle np. w ostatnim spotkaniu wyjazdowym, z Lille, mimo porażki 0:2 gra nantejczyków mogła się podobać. FCNA zagrało z francuskim reprezentantem w LM dobre spotkanie - sami gracze Nantes przyznali nawet, że lepiej prezentowali się w Lille niż w wygranym tydzień później meczu z Le Mans.

Co Nantes może przeciwstawić w sobotę zdeterminowanym graczom gospodarzy?

Po pierwsze - bardzo solidny blok defensywny. Po przyjściu do drużyny haitańskiego obrońcy Pierre'a gra obronna "Kanarków" uległa znacznej poprawie. Gdy do Pierre'a dorzucimy jednego z najlepszych (jeśli nie najlepszego i nie jest to zdanie tylko moje a i francuskiej prasy oraz prezydenta Aulasa, który wyraził wstępne zainteresowanie sympatycznym blondwłosym obrońcą) lewych obrońców we Francji - Francka Signorino, argentyńskiego stopera Mauro Cetto, który w meczu z OM wróci do składu po kontuzji (coraz mniej brakuje mu do poziomu prezentowanego w FCNA przez Mario Yepesa) oraz Pascala Delhommeau, który ustabilizował ostatnio formę to wyjdzie nam naprawdę solidny blok defensywny - dość powiedzieć, że mniej bramek w Ligue1 straciło tylko 5 drużyn a przypominam, że Pierre - który stanowi teraz ważne ogniwo w obronie FCNA - dołączył do zespołu w trakcie sezonu i zdążył rozegrać w lidze dopiero 7 meczów.

Po drugie - "a la nantaise". W meczu z Nancy - wbrew obawom kibiców - Nantes pokazało, że nadal pamięta o stylu, który uczynił tę drużynę rozpoznawalną i lubianą nie tylko we Francji ale i w Europie. Jeśli Yapi Yapo, który najprawdopodobniej zastąpi Toulalana w składzie zagra na miarę swoich możliwości gospodarze mogą mieć problemy... Spore zagrożenie grozi im też ze strony... ich własnego zawodnika - Habiba Bamogo. Bamogo wypożyczony do Nantes nie mógł się odnaleźć w Marsylii gdzie bez żalu się go pozbyto. W Nantes Bamogo też nie ma łatwego życia, pełni rolę jokera (w 13 meczach aż 9-krotnie wchodził z ławki) jednak wobec jego świetnej postawy w meczu z Nancy (wszedł na boisku w 65 minucie by 3 minuty później strzelić ładną bramkę - do jej obejrzenia zapraszam do działu "To i Owo", temat "Bramki z meczów") trener Le Dizet najprawdopodobniej zdecyduje się desygnować go do gry od 1 minuty. O tym jak bardzo Bamogo będzie zależało na dobrym występie w tym meczu pisać chyba nie muszę.

Po trzecie - aktualną formę. W drużynie panuje świetna atmosfera co w dużej mierze przyczyniło się do trzech kolejnych. Kanarkowa lokomotywa jedzie obecnie "siłą rozpędu" i nawet jeśli wkrótce ma się w niej coś "zaciąć" to i tak nie jest to moim zdaniem najlepszy moment do stawiania przeciwko gościom...

Reasumując:
OM jest faworytem tego spotkania, będzie chciało przełamać złą passę i wyprzedzić sobotniego rywala w tabeli. Gospodarze zapewne rzucą się od pierwszym minut do ataku licząc na skuteczność Mamadou Nianga. Goście, którzy po ostatnich trzech meczach uwierzyli w swoje możliwości, zagrają z kontry a o tym jak Nantes potrafi grać z kontry przekonało się chociażby Nancy w ostatnim meczu. Oczywiście, nie ma co porównywać beniaminka do OM, jednak stawianie na "1" w tym meczu w momencie gdy gospodarze znajdują się w małym dołku a goście są w dobrej formie (a ostatnio byli w niej na przełomie lipca i sierpnia...) jest ryzykowne. Pewnie zagram - nieco subiektywnie - "x2" za małe pieniądze, lecz obiektywnie patrząc jeśli obrona Nantes zagra tak jak ostatnio (a wszystkie jej "elementy" są ostatnio w świetnej formie) to OM może bić głową w mur przez 90 minut i nie dość, że "x2" wydaje się być w tych okolicznościach uzasadnione to jeszcze narzuca się myślenie o "underze"... Mam nadzieję, że defensywa Nantes jest w stanie utrzymać wysoką formę 4 mecz z kolei...

Starałem się napisać cokolwiek o tym meczu obiektywnie, mam nadzieję, że mi się udało

Pozdrawiam!

P.S. Opisy innych meczów później - nic nie obiecuję ale się postaram...

Do góry
#448063 - 18/11/2005 10:34 Re: OM - Nantes
TELE Offline
addict

Meldunek: 19/06/2005
Postów: 428
musze przyznac ze calkiem ladnnie. Nie zauwazylem ze nantes to twoja druzyna moze stad ten caly mlyn. powodzenia zycze.

Do góry
#448064 - 18/11/2005 16:04 Re: OM - Nantes
Dymek265 Offline
old hand

Meldunek: 05/06/2005
Postów: 867
Skąd: Wrocław
Ahhh nie wytrzymam i wtrace Swoje zdanie.


Ja uwazam, ze Prem ma racje !! Nantes powoli sie odbudowuje psychicznie jak i taktycznie. Graja z meczu na mecz coraz lepiej. Tak jak pisalem wczesniej w Swoich analizach [jak ktos nie wierzy to niech sobie sprawdzi], "Kanarki" zaczynaja lapac wiatr w zagle. I moje slowa wlasnie sie potwierdzaja. A cytowane stwierdzenie TELE przez Prem'a jest jak najbardzeiej nieuzasadniona. Moim zdaniem TELE napisal to pod wplywem statystyk i wlasnych odczuc ! I to jest jego blad ! Bo jezeli takie zdania sie pisze, to czytajacy mysli, ze autor ogladal poprzednie mecze danej druzyny, a Nasz bohater tego nie robil i to widac z jego analizy. Ale ok, analiza analizą, ale najwazniejsze sa typy - wiecej, trafne typy Wiec poczekajmy do koncowego gwizdka

Ja ze Swojej strony takze postaram sie przedstawic Swoje typy. Ale tak jak Prem niczego nie obiecuje....

Do góry
#448065 - 18/11/2005 18:32 Re: OM - Nantes
Barca Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 2057
Skąd: Radlin
Dla zainteresowanych meczem AS Monaco - Saint-Etienne .

Saine Etienne:
Napastnicy, Frédéric Piquionne i Frédéric Mendy, dopiero w środę wznowili treningi, a Sébastien Mazure z powodu urazu łydki opuścił w tym tygodniu kilka treningów.Do składu powraca już David Hellebuyck.

AS Monaco:
Problemy są głównie w defensywie i drugiej linii. Nie zagrają : Squillaci, Gerard i Zikos. Do zespołu powraca Javier Chevanton.

Do góry
#448066 - 18/11/2005 19:46 Re: OM - Nantes
Dymek265 Offline
old hand

Meldunek: 05/06/2005
Postów: 867
Skąd: Wrocław
20:00 AC Ajaccio - FC Sochaux 2.20 2.90 3.10 1.25 1.50


W tym meczu spotkaja sie dwa zespoly, ktore jak narazie walcza na krawedzi spadku do nizszej ligi. Goscie w calej histori spotkan, wygrali tylko trzy razy na korskanskim Stade Francois Coty ! Pewnie beda chcieli powiekszyc te liczbe, ale ja sadze, ze im to sie nie uda. Po pierwsze dlatego, ze przyjada w duzym oslabieniu. Nie zagraja Kader, Zairi, Brunel, Potillon, Rey, Lavoyer, Josse oraz mozg zespolu Ilan ! Ktory moim zdaniem jest bardzo waznym ogniwem tego zespolu. Przy takich oslabieniach trener gosci byl zmuszony do sciagniecia z rezerw dwoch zawodnikow: Mevluta Erdinga i Juliena Quercie.
Natomiast gspodarze jak juz wczesniej pisalem, powinni zaczac grac lepiej, skladniej no i wreszcie zaczac wygrywac. Na pewno beda w lepszej sytuacji kadrowo, niz ich przeciwnik, bo "Niedzwiedzie" zagraja tylko bez Kamel Chafni i Fabien Laurenti. To bedzie plus dla nich. Kolejnym + dla zespolu Rollanda Courbisa moze byc fakt, ze od osmiu kolejek nie wygrali meczu ! Kiedys ta passa musi sie skonczyc, a w sobotni wieczor okazja na pewno bedzie b. dobra.
Mysle, ze ACA bedzie przewazac w tym meczu, beda stwarzac wiecej akcji podbramkowych i jak dla mnie moga sie przelamac i wygrac ten mecz.

Ajaccio: Porato - Jabi, Antonio Carlos, Dzodic, Collin - Rodrigo (cap), Bastien, Rocchi, Andre Luiz - Lucas Pereira, K. Diawara (Saifi)

Sochaux: Richert - Calve, Afolabi, Miranda, Daf - Pitau, Boudarene, Isabey (cap), Meghni - Menez, Dagano


1x @1.25.... (8/10) ; under 2.5 @1.50.... (7/10) ; 1 @2.20.... (2/10)

-----------------------------------------------------------------------------------


20:00 AS Monaco - AS St. Etienne 1.90 3.00 3.70 1.16 1.66


Zapowiada sie bardzo ciekawy mecz. Zagraja ze soba odpowiednio trzecia i dziewiata druzyna L1, ktorych dzieli tylko trzy oczka, a wiec jesli wygraja gospodarze zrownaja sie punktami z "Zielonymi". Ale czy tak bedzie, tego nikt nie wie. Ostatnio gospodarze u siebie rozbijaja przeciwnikow. Solidarnie po 3:0 zostali odprawieni Ajaccio i zespol Michala Zewlakowa, Metz. Ale gdy tylko przychodzil trudniejszy rywal, to odrazu wynik jest inny. A jak dobrze widac, goscie w tym sezonie prezentuja sie calkiem niezle. Takze jesli Monaco bedzie chcialo zdobyc jakies punkty, musi zagrac na 101%. Ale nie bedzie to takie latwe, bo w zespole Guidolina nie zagra duzo zawodnikow: Gerard, Squillaci, Roma, Cubilier, Maurice-Belay oraz zawieszony Zikos.
Natomiast goscie na pewno w dobrych nastrojach przyjada na mecz. Poniewaz ostatnio przegrali dopiero 24 wrzesnia !!! A wiec bardzo dlugo nie moga znalesc pogromcy w L1. W sobotni wieczor beda mieli problemy, bo napastnicy, Frederic Piquionne oraz Mendy, wznowili w srode treningi. Poza tym Mazure nie wystapi w tym meczu. F. Mendy nie zagra w meczu w przeciwienstwie do Piquionne, ktory najprawdopodobniej wybiegnie w podstawowym skladzie. Forma na pewno jest w zespole Baupa i to wie kazdy, ale przeciez kiedys musi przyjsc kryzys.
Przewiduje, ze mecz bedzie ostry, ale fair. Monaco bedzie chcialo pokazac, ze potrafia grac w pilke przeciwko trudnym rywalom, a St. Etienne bedzie chcialo podtrzymac dobra serie. Goscie zapewne beda liczyc na bledy gospodarzy no i oczywiscie kontrataki. Ogolnie mecz ciezki do wytypowania.

Monaco: Warmuz - Maicon, Modesto, Givet (cap), Evra - Bernardi, Sorlin, Plasil (Maoulida), Meriem - Adebayor (Kapo), Chevanton (Gigliotti)

St. Etienne: Janot - F. Diawara, Z. Camara, Hognon, Ilunga - Sable (cap), Zokora, Hellebuyck, P. Feindouno - Piquionne, B. Gomis


1x @1.16.... (6/10) ; x @3.00.... (2/10)






-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Nastepne mecze pozniej.

Do góry
#448067 - 19/11/2005 08:24 Re: OM - Nantes
Szyderca Offline
old hand

Meldunek: 16/04/2005
Postów: 829
Skąd: Loża szyderców
info & kontuzje

FRA Le Championnat, Injuries, November 19 - 18.11.2005

Monaco ROMA Flavio GK ** INJURED
Monaco SQUILLACI Sebastien DC ** INJURED
Monaco GERARD AMC ** INJURED
Monaco CUBILIER Eric DR * INJURED
Monaco ZIKOS Vassilis DMC ** SUSPENDED
Monaco PEREZ Diego DMC * OUT
Monaco GIGLIOTTI David SC * BACK from injury

St.Etienne MENDY Frederic AM/FL ** INJURED
St.Etienne MAZURE Sebastien SC * INJURED
St.Etienne PERRIN Loic DMC * SUSPENDED
St.Etienne PIQUIONNE Frederic SC ** BACK from injury
St.Etienne HELLEBUYCK David AM/FLC ** BACK from injury

Marseille CESAR Bostjan DC ** SUSPENDED
Marseille TAIWO Taye DL ** SUSPENDED
Marseille LAMOUCHI Sabri AMRC ** SUSPENDED
Marseille MEITE Abdoulaye DC ** OUT
Marseille DEHU Frederic D/DMC *** BACK
Marseille NIANG Mamadou FRC ** BACK from injury
Marseille KOKE Sergio AM/FRC * BACK from injury
Marseille NAKATA Koji D/DML * BACK

Nantes TOULALAN Jeremy DMC *** INJURED
Nantes FAE Emerse MC ** INJURED
Nantes QUINT Olivier AML ** INJURED
Nantes M'HADHBI IMAR M ** INJURED
Nantes VIVEROS Alexander DL * OUT
Nantes NORBERT Guillaume D/DRLM * OUT
Nantes YAPI-YAPO Gilles AMC ** BACK

Ajaccio LAURENTI Fabian DR ** INJURED
Ajaccio CHAFNI Kamel AMC ** INJURED

Sochaux ILAN Araujo SC *** INJURED
Sochaux BRUNEL Philippe AML ** INJURED
Sochaux POTILLON Lionel DRLC ** INJURED
Sochaux JOSSE Maxime D * INJURED
Sochaux KADER Mohamed A * INJURED
Sochaux ZAIRI Jaouad FRL * INJURED
Sochaux BÜHLER Arnaud DRL ** OUT
Sochaux LONFAT Johan MC * OUT
Sochaux DIAWARA Soyleumane DRC ** BACK from injury
Sochaux MIRANDA Joao D * BACK from suspension

Auxerre BOLF Rene DC *** INJURED
Auxerre KABOUL Younes DC * INJURED
Auxerre POYET Roman SC * INJURED
Auxerre MIGNOT Jean-Pascal DLC ** SUSPENDED
Auxerre VIOLEAU Philippe DMC ** BACK from injury
Auxerre JAURES Jean-Sebastien DL ** BACK from injury
Auxerre MATHIS Lionel DMRC ** BACK

Lille DUMONT Stephane D/DMC ** INJURED
Lille ODEMWINGIE Peter SC ** INJURED
Lille GYGAX Daniel AML ** INJURED
Lille PICHON Laurent GK - INJURED
Lille ACIMOVIC Milenko FLC ** SUSPENDED

Lens JEMAA Issam FW - OUT
Lens DIARRA Alou D/DMC *** BACK from suspension
Lens KEITA Seydou DMLC ** BACK from suspension
Lens GILLET Nicolas DC ** BACK from injury

Metz AGOUAZI Laurent M * INJURED
Metz MEDJANI Carl DC * SUSPENDED
Metz RENOUARD Sebastian SC ** OUT
Metz AHN Jung-Hwhan FC ** OUT
Metz ALLEGRO Samuel DR ** OUT
Metz MORISOT Stephane DC * OUT
Metz PROMENT Gregory D/DMC *** BACK from suspension

Lyon ABIDAL Eric DLC ** INJURED
Lyon JUNINHO AMC *** SUSPENDED
Lyon TIAGO MC ** SUSPENDED
Lyon DIATTA Lamine DR * OUT
Lyon BERTHOD Jeremy DL * BACK
Lyon FRAU Pierre-Alain FRC * BACK
Lyon CLEMENT Jeremy DMC * BACK

Troyes DROUIN Stephen DR ** INJURED
Troyes N'DOUR Alassane DMC * INJURED
Troyes KOUASSI Blaise DRC ** SUSPENDED
Troyes BOSKOVIC Branko AMLC ** OUT
Troyes MESLIEN Sylvain DL * OUT
Troyes FAIVRE Cedric AML * OUT
Troyes BANGOURA Ibrahima FRC * OUT
Troyes BOUCANSAUD Florian DC ** BACK from injury
Troyes DALLET Sebastien AM/FRC ** BACK from suspension
Troyes AMZINE Gharib D/DMRLC ** BACK
Troyes MATUIDI Blaise M * BACK
Troyes GUILLAUME Auriol DLC - BACK

Nancy KROUPI Elie SC ** INJURED
Nancy BAKARI Dagui SC ** INJURED
Nancy CURBELO Gaston FC ** INJURED
Nancy KEITA Abdoualaye MC * INJURED
Nancy LASSISSI Saliou DRC - OUT
Nancy LECLUSE Cedric DC * BACK from suspension

Le Mans EKHOSUEHI Kowel Dido FW * INJURED
Le Mans LUCAU Chiguy SC * INJURED
Le Mans LAVECCHIA Luigi D * INJURED
Le Mans BASA Marko DC ** OUT
Le Mans MATSUI Daisuke AMC ** OUT
Le Mans PERIATAMBEE Desire DMLRC * OUT

Strasbourg KANTE Cedric DRLC *** INJURED
Strasbourg KEITA Sidi MC ** INJURED
Strasbourg HAGGUI Karim D/DMC ** INJURED
Strasbourg FARNERUD Alexander FRLC ** BACK from injury
Strasbourg LE PEN Ulrich AML ** BACK from injury

Nice YAHIA Anther DRC ** INJURED
Nice VARRAULT Cedric DL ** INJURED
Nice BISCONTI Roberto MRC ** INJURED
Nice EDERSON AMC * INJURED
Nice FAUCONNIER Olivier SC - INJURED
Nice MOREAU Jeremie GK - INJURED
Nice ROOL Cyril D/DMLC ** SUSPENDED
Nice FANNI Rod DC * SUSPENDED
Nice GRENET Francois D/DMR * BACK

Explanation of stars (*) after the player names.
There are four different categories and they describe the importance of the player. Higher the importance, bigger the effect on estimations.
*** = Irreplaceable Key Player, high importance
** = A starting XI player or an often used rotation player, medium importance
* = rotation player, small importance
- = an youngster or a very rarely used player, no importance




http://www.totalctrl.info/updates.php


Do góry
#448068 - 19/11/2005 08:49 Re: OM - Nantes
Beton88 Offline
journeyman

Meldunek: 19/11/2005
Postów: 50
Skąd: Lechia Gdansk
Auxerre - Lille co myslicie o ty meczyku ja mysle ze moze byc X2

Do góry
#448069 - 19/11/2005 09:52 Re: OM - Nantes
Lorak Offline
enthusiast

Meldunek: 06/12/2004
Postów: 229
Skąd: Lublin
Quote:

Auxerre - Lille co myslicie o ty meczyku ja mysle ze moze byc X2




Ja bym się skłaniał ku 1 albo 1x

Lille ma ważny mecz z Benficą we wtorek w Lidze Mistrzów i chyba tam beda myślami w dzisiejszym meczu.

Chyba ze się mylę

Do góry
#448070 - 19/11/2005 10:41 Re: OM - Nantes
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
hmm moze przyszła pora aby Strasbourg wkoncu wygrał

Do góry
#448071 - 19/11/2005 11:24 Re: OM - Nantes
Deker Offline
newbie

Meldunek: 07/09/2005
Postów: 43
Chyba nie ma bardziej odpowiedniej chwili niz dzisiejszy mecz z Nice, na pierwsze zwyciestwo w Ligue1. 2,4(sts) biore z podziekowaniem, a jezeli wiadomosci co do kontuzji w obu zespołach będą prawda, nie widze innej mozliowsci niz zwyciestwo Strasbourga.

Do góry
#448072 - 19/11/2005 13:05 Liga Francuska - 15. kolejka
Dymek265 Offline
old hand

Meldunek: 05/06/2005
Postów: 867
Skąd: Wrocław
17:15 Olympique Marsylia - FC Nantes Atlantique 1.67 3.00 5.75 1.07 1.97


Sadze, ze Nantes jest na wznoszacej fali. Dwa domowe zwyciastwa dalo im wiare na lepsza pozycje w L1. Ale zmora Kanarkow sa mecze wyjazdowe, a jak statystyki mowia od 4 meczy nie moga nawet zdobyc punktu. Co wiecej nie moga strzelic gola na wyjezdzie !! A wiec trzeba przerwac te czarna serie i wlasnie mysle, ze teraz jest na to odpowiedni moment ! Bo Marsylia po ostatniej dotkliwej porazce 3:0 z Le Mans nie bedzie tak pewnie sie czuc na boisku. Co innego Nantes, ktorzy graja dobrze i co najwazniejsze nie ma praktycznie zadnych kontuzji w tym zespole ! A wiec trener ma pole do popisu. Jesli chodzi o kontuzje to u gospodarzy nie zagraja Cesar, Taiwo oraz Lamouchi, a u gosci tylko Toulalan.

Marsylia: Barthez (cap) - Ferreira, Beye, Dehu, Andre Luis - K. Nakata, Cana, Oruma, Ribery - Niang, Koke

Nantes: Landreau (cap) - Pierre, Cetto, Delhommeau, Signorino - Savinaud, Ca (Yapi), Capoue, Bamogo (Da Rocha) - Keseru, M. Diallo


x2 @1.97.... (4/10) ; under 2.5 @1.50.... (7.5/10) ; x @3.00.... (2/10)

-----------------------------------------------------------------------------------


20:00 Olympique Lyon - AC Troyes 1.25 4.60 8.70 --- 3.01


Jak dla mnie to zwyciesca tego meczu moze byc tylko Lyon. Kazdy inny wynik bedzie dla mnie duza niespodzianka. W zespole Houlliera nie zagra tylko Abidal oraz Juninho i Tiago. Ale trener mistrzow kraju nie ma co sie martwic, bo zastepcow na te pozycje znajdzie zawsze. Lyon ma szeroki sklad i na pewno absencja 2 czy trzech zawodnikow nie jest problemem dla OL.
Inaczej sie ma w Troyes. Nie zagraja S.Drouin i NDour z powodu kontuzji, a Kouassi jest zawieszony. Do tego Boskovic nie pojedzie na mecz ze wzgldu na zmeczenie po meczach reprezentacji. Przy tylu absencjach goscie nie maja co liczyc nawet na punkt. Poza tym Lyon chce sobie wypracowac duza przewage w lidze, zeby pozniej w LM grac na 100%, a w lidze na 70% - 80%.

Lyon: Coupet - Berthod, Cris, Cacapa (cap), Reveillere - M. Diarra, Pedretti (J. Clement), F. Malouda, Govou - Carew (Wiltord), Fred

Troyes: Le Crom - I. Faye, Boucansaud, Guillaume (Adam), Montero - Tourenne (cap), Matuidi, Danic (Amzine), Nivet - Grax, Dallet (G. Ba)


1 @1.25.... (8/10) ; over 2.5 @1.80.... (7/10) ; Fred strzli gola @2.17.... (4/10)

-----------------------------------------------------------------------------------



Przepraszam, ze innych meczy nie opisalem, ale niewyrobilem sie z czasem :/

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, Ojro, 11kera11, latajaca_holenderka, akagi), 3216 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582339 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25