Opcje tematu
#1568832 - 07/09/2007 21:11 9 kolejka-2 LIGA POLSKA
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
zapraszam do dyskusji na temat spotkan 2 ligi polskiej

WARTA P.-MOTOR LUBLIN -2.15 -3.10- 3.00
PODBESKIDZIE-ODRA OPOLE -1.70 -3.30 -4.40
KMITA Z.-JASTRZĘBIE -2.90 -3.20 -2.15
STAL ST. WOLA-ARKA G. -4.65 -3.50- 1.60
PELIKAN Ł.-POLONIA W. -3.55 -3.20 -1.90
ZNICZ PRUSZKÓW-PIAST GL.-1.80- 3.20 -3.90
KATOWICE-WISŁA PŁ. -2.35 -3.10 -2.65
LECHIA G.-ŁKS ŁOMŻA -1.60- 3.40- 4.75
ŚLĄSK WR.-TUR TUREK -1.70 -3.30- 4.40

Do góry
Bonus: Unibet
#1568982 - 07/09/2007 21:49 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: Domingos]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Stal Stalowa Wola-Arka Gdynia

Tylko szesnastu piłkarzy, w tym dwóch bramkarzy, wsiadło juz w czwartek do autokaru, którym zespół udał się na mecz do Stalowej Woli.Sytuacja kadrowa przed konfrontacją ze Stalą jest bardzo zła, bo poza kontuzjowanymi od dłuższego czasu Krzysztofem Przytułą, Damianem Nawrocikiem i Ireneuszem Kościelniakiem nie zagrają również Marcin Chmiest, Bartosz Karwan, Tomasz Sokołowski i Radosław Wróblewski. Jakby tego było mało również Andrzej Bledzewski nie jest w pełni sił, ale jak zapowiadają lekarze na sobotę goalkeeper powinien być już gotowy do gry. Trener Wojciech Stawowy twierdzi, że kontuzje te nie są skutkiem złego przygotowania zespołu, ale, po prostu, zawodników prześladuje pech a poza tym są one wynikiem nieuleczonych w przeszłości urazów.

Nieoficjalnie wiadomo jednak, że ostatnie badania wydolnościowe nie wypadły najlepiej stąd w ostatnich dwóch tygodniach piłkarze trenowali na zmniejszonych obrotach.
Mimo tych wszystkich przeciwności nikt nie dopuszcza nawet do myśli, aby żółto – niebiescy stracili jakiekolwiek punkty w meczu z jedną z najsłabszych drużyn II ligi.

zrodlo:arkowiec

Sam juz nie wiem jak typowac ,Arka gra coraz slabiej ,duzo kontuzji 4-5 zawodnikow to pierwsza 11-tka zespolu, do tego ruszaja sie jak muchy w smole ,wiadac ze sa zajechani.
Doszly jeszcze aspekty pozasportowe czyli nakaz zatrzymania Ryszarda Krauze oraz wczorajsze zatrzymanie i przewiezienie do Wrocka czlonka Rady Nadzorczej Arki Gdynia

Do góry
#1569115 - 07/09/2007 22:11 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: Domingos]
Da Bartek Offline
pokakulka

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 4680
Skąd: Covilhã (Portugalia) / Bi...
Nie wiadomo czy ŁKS w ogole przyjedzie do Gdancka. Pilkarze sie buntuja ze nie dostali jeszcze kasy za czerwiec. Morale w druzynie wiec raczej nie za bardzo

Do góry
#1569263 - 07/09/2007 22:40 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: Da Bartek]
Johan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1961
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
No i znowu ciężka kolejka do wytypowania.

WARTA P.-MOTOR LUBLIN - x
PODBESKIDZIE-ODRA OPOLE - 1
KMITA Z.-JASTRZĘBIE - 2
STAL ST. WOLA-ARKA G. - x
PELIKAN Ł.-POLONIA W. - x
ZNICZ PRUSZKÓW-PIAST - x
KATOWICE-WISŁA PŁ. - x
LECHIA G.-ŁKS ŁOMŻA - x
ŚLĄSK WR.-TUR TUREK - x

Jak dla mnie będzie to kolejka remisów.Jedynie Podbeskidzie powinno powalczyc i zgarnąć całą pule u siebie.W Katowicach przewiduje czysty remis (0-0).Ze składu wypadł środkowy obrońca Polczak który pojechał na kadre oraz lewy obrońca (Prasnal) za czerwoną kartke na Piascie.Do środka obrony zapewne przesunięty zostanie Markowski a na środe pomocy wróci Sierka.Niestety Maro sie marnuje na środku obrony.Siła ofensywna GieKSy jest jak narazie mizerna a niezrozumiałe decyzje duetu trenerskiego wołają o pomste do nieba.Kolejnym pewnym remisem wydaje się być mecz Śląska z Turem.Goscie posiadają najlepszą obrone w drugiej lidze natomiast Śląsk ma kłopoty z strzelaniem bramek.

P.S. Nie nawidze pisac analiz

Do góry
#1569742 - 08/09/2007 00:33 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: Johan]
Johan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1961
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
Już pojutrze GKS zagra kolejny mecz ligowy - rywalem będzie spadkowicz z ekstraklasy - Wisła Płock. Zawodnicy z Bukowej chcą zrehabilitowac się za porażkę w Gliwicach.

- Na pewno nie zapomnieliśmy jeszcze o porażce z Piastem - komentuje napastnik GKS Hubert Jaromin. - Ta przegrana ciągle boli, bo wydaje mi się, że gdybyśmy grali cały mecz w pełnym składzie, zremisowalibyśmy. Głupio stracona bramka, bo zawodnikowi gospodarzy wyszedł strzał życia. Chcieliśmy odrobić stratę, ale nie udało się i straciliśmy gola na 2-0.

Wisła jak na razie jest wiceliderem i nie ukrywa swoich zamiarów związanych z powrotem do najwyższej klasy rozgrywkowej.

- Wisla Płock jest dobrym zespołem, a klub finansowo wygląda lepiej. Wszystko jednak zweryfikuje boisko. Gramy u siebie i chcemy wygrać ten mecz. Największym naszym mankamentem jest niestabilny skład. Skuteczność? Wydaje mi się, że pod tym względem jest w lidze kilka gorszych zespołów.

Hubert Jaromin w ostatnich meczach z reguły grał w ataku. Wcześniej przyzwyczajeni byliśmy do jego obecności na prawej pomocy.

- Już od dawna chciałem grać w ataku - to, że grałem na prawej pomocy spowodowane było faktem, że musieliśmy awansować do II ligi. Po rozmowach z trenerem ustaliliśmy, że będę gral w ataku. Swoją drogą zastanawia mnie fakt, że po strzelonej bramce i asyście, w następnym meczu zasiadam na ławce rezerwowych.

Hubert Jaromin jest najskuteczniejszym strzelcem GieKSy w obecnym sezonie. Z trzech bramek, dwie zdobył po uderzeniach z rzutu karnego.

- Karne trzeba jeszcze wywalczyć, a to mi się udało. Wiadomo, że po takich niewykorzystanych sytuacjach jak ze Śląskiem nie śpi się po nocach, bo po głowie ciągle chodzi myśl, że można było wywieźć trzy punkty.

Po raz kolejny spotkanie GieKSy będzie transmitowane w TVP3. W kadrze trenera Piekarczyka jest wielu młodych zawodników i dopiero przyzwyczajają się oni do faktu, że oglądać ich ma szansę cała Polska.

- Myślę, że ta sytuacja nie tyle ich stresuje, co mobilizuje. Taka transmisja na pewno jest na plus - zakończył napastnik GKS.


http://www.gieksa.pl

Do góry
#1569833 - 08/09/2007 01:03 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: Johan]
Ryan20 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2005
Postów: 5399
Skąd: TUREK / WROCŁAW
standardowe duo typowania 2 ligi czyli porazki Warty i Pelikana tym razem nie pójdą \:\) jako że Motor może mieć problemy w Poznaniu, jednak zwycięstwo Polonii jak najbardziej. To raz. Druga rzecz - to Znicz-Piast x2, Gliwice to niewygodny rywal a że nie taki Znicz straszny pokazał ostatni mecz w Turku. To dwa. Kmita-Jastrzębie czyli niedoceniany outsider kontra rewelacyjny beniaminek. Z kim ma sie w końcu Kmita przełamać jak nie z beniaminkiem ?? a wystarczy ze Jastrzębie ich choc troche zlekcewazy i moze sie przejechac. 1x a nawet 1. To trzy. Zwycięstwo Płockiej Wisły równiez ruszyc mozna choc za mniejsza stawke juz. I na koniec - o meczu Śląsk-Tur. W Turze do kontuzji Davida Topolskiego przyszła kolejna i to bardzo bolesna - kapitan i główny rozgrywający Rafał Piętka. We Wrocławiu może go bardzo brakować, wraz z tym iż kazdy musi w końcu przegrać - skłaniałbym sie do 1 na Śląsk. Zobaczymy jak bedzie pozdrówki.

Do góry
#1569879 - 08/09/2007 01:19 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: Ryan20]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
W zeszlym tygodniu w Pucharze Polski wynik meczu Znicz - Piast Gliwice brzmial 1-0. Ale nie znam skladow w jakim graly oba zespoly czy byly najmocniejsze ,czy z duza iloscia zmian w stosunku do ligi. Tak ze Piastowi, ktory na wyjazdach gra o wiele slabiej niz u siebie bedzie ciezko.
Wydaje mi sie ze 1-ka przyjdzie w meczu Podbeskidzia. Co do Slaska z Turem idealnie pasuje UNDER 2,5 . Oba teamy niezle defensywy ale maja klopoty ze zdobywaniem goli.

Do góry
#1571628 - 08/09/2007 07:52 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: vonseb]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Śląsk - 7 underów z rzędu, Tur - ostatnie 2 mecze 0:0 => OVER 2,5 gola \:\)

Do góry
#1571670 - 08/09/2007 13:51 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: Domingos]
Johan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1961
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
NIEOBECNI

Warta Poznań-Motor Lublin

Warta-Dariusz Cudny,Maciej Truszczyński,Paweł Iwanicki

Motor-Dawid Ptaszyński,Denis Liaszko,Tomasz Lenart

Podbeskidzie-Odra Opole

Podbeskidzie-nie ma

Odra-nie ma

Stal Stalowa Wola-Arka Gdynia

Stal-Jakub Ławecki,Uwakwe,Janusz Iwanicki

Arka-Krzysztof Przytuła,Damian Nawrocik,Ireneusz Kościelniak,Radosław Wróblewski,Tomasz Sokołowski II,Bartosz Karwan,Marcin Chmiest

Kmita Zabierzów-GKS Jastrzebie

Kmita-Rafał Jędrszczyk,Mateusz Rzucidło

Jastrzębie-Bartłomiej Grabczyński

Pelikan Łowicz-Polonia Warszawa

Pelikan-Bogdan Jóżwiak,Pawel Nawotka,Maciej Wyszogrodzki,Robert Szczypciak

Polonia-Jacek Broniewiecz,Sebastian Olszar,Piotr Klepczarek,Mariusz Pawlak

Znicz Pruszków-Piast Gliwice

Znicz-nie ma

Piast-nie ma

GKS GieKSa Katowice-Wisła Płock

GieKSa-Piotr Polczak,Tomasz Prasnal,Damian Mielnik(?)

Wisła-Łukasz Radliński,Adrian Mierzejewski

Lechia Gdańsk-ŁKS Łomża

Lechia-Rafał Kosznik,Paweł Pęczak

ŁKS-Piotr Petasz

Śląsk Wrocław-Tur Turek

Śląsk-Krzysztof Wołczek,Vladimir Czap,Krzysztof Ostrowski(?)

TUR-Rafał Piętka,Dawid Topolski,Dariusz Imbirowicz

Do góry
#1573595 - 09/09/2007 03:20 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: Domingos]
Johan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1961
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
WARTA P.-MOTOR LUBLIN - x
PODBESKIDZIE-ODRA OPOLE - 1
KMITA Z.-JASTRZĘBIE - 2
STAL ST. WOLA-ARKA G. - x

Na cztery typy dzisiejszego dnia trzy weszły.Przekombinowałem tylko z Arką która nawet osłabiona poradziła sobie z słabo grającą Stalą.

Johan naprawdę jestem pod wrażaniem tego jak kochasz drugą ligę i swoją Gieksę. Jednak mam prośbę aby więcej takich postów nie było, że tyle trafiłem i jestem supre. Załóż sobie temat w private picks i jeśli tak dalej będzie tobie szło to dołączysz do elity czego z całego serca życzę. .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (09/09/2007 04:56)

Do góry
#1574933 - 09/09/2007 19:37 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: Johan]
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Nikt nie przedstawił analizy meczu Lechia - ŁKS.
Być może warto postawic większe pieniądze na Lechię. Mają nowego trenera - Kubickiego. Łomżanie planowali w ogole na ten mecz nie jechać, ze względu na kłopoty finansowe. Piłkarze nie dostają pieniędzy, więc sie wkurzyli.
Tak więc raczej czysta 1, ze względu na niskie morale ŁKS

Do góry
#1574965 - 09/09/2007 19:50 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: AnJay]
GrocaL Offline
newbie

Meldunek: 03/08/2007
Postów: 46
Anjay, i żadnego związku z tym nie ma to, że jesteś z Białegostoku ? \:\)

Fakt, że ŁKS miał w ogóle nie jechać, ale ja bym się tak mocno tym nie kierował. Lechia niedawno zmieniła trenera, nie można w zupełności przewidzieć, jak zagra u siebie. Natomiast ŁKS bilans ostatnich spotkań (3-1-0), ostatni mecz to demolka u siebie Stalówki (5-1). Może, być tak że morale będzie niskie, ale może też być tak, iż u piłkarzy zdenerwowanie na zarząd wyzwoli dodatkową adrenalinę i wolę pokazania, że stać ich na dobry rezultat. Pewnie nie jestem w stu procentach obiektywny, ale na pewno nie można mówić, że to czysta 1.

Do góry
#1575098 - 09/09/2007 20:24 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: GrocaL]
AnJay Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/10/2003
Postów: 3523
Originally Posted By: GrocaL
Anjay, i żadnego związku z tym nie ma to, że jesteś z Białegostoku ? \:\)

Nie, nie mam nic do Łomzy \:\)

Biore też pod uwagę fakt że w poprzednim sezonie Lechia pokonała ŁKS bodajże 3:1. Do tego dochodzi nowy trener, a wiadomo jak grają w takiej sytuacji zawodnicy - są bardziej waleczni i chcą sie pokazać.
Jeszcze troszke czasu zostało by się upewnić co do grania na Lechię.

A tymczasem Polonia 5:0 na wyjezdzie z Pelikanem...

Do góry
#1575560 - 09/09/2007 22:16 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: AnJay]
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Johan gratki za dobre typy. I pisz wyniki dalej bo temat by umarl. Rzadko zdzrza sie ktos tak dobrze zorientowany w temacie ligowych druzyn jak TY. Wiec pisz dalej i nie przejmuj sie uwagami- zebys tego nie robil czy tamtego. Chwal sie wynikami bo tylko tak mozna zobaczyc o co chodzi w tej lidze. A nikt kto nie ma czasu nie bedzie wchodzil specjalnie w inne tematy.
Rzeczywiscie przywiazanie do GKSu widac nawret w TVP3 hehhe

Do góry
#1576058 - 10/09/2007 00:54 Re: 9 kolejka-2 LIGA POLSKA [Re: timeek]
timeek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/01/2005
Postów: 1781
Skąd: Fotel (raczej wygodny)
Ryan20 - ten post powyzej odnosi sie tez do Ciebie. Gratki :))))

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, alfa, Irek, Lukasz111, Sensei, igea23, ElNinho[mmdea], burbon), 3880 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582279 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25