Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#4182553 - 19/10/2010 20:10 Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29750
Niech kurrr ktos sprobuje napisac post o granych kuponach albo komentowac kupony. Wtedy dostanie oklep od internetowch napinaczy/hoolsow i ultrasow boks




ja juz widze iziii peffki 10/10 by Ojro grin

Do góry
Bonus: Unibet
#4182765 - 19/10/2010 21:52 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: Ojro]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
na pierwszy rzut oka na myśl przychodzą mi takie wyniki :

Polonia Bytom-Śląsk Wrocław X
Korona Kielce-Legia Warszawa X
Polonia Warszawa-Cracovia 1
Arka Gdynia-Bełchatów 2 (punkty za wiosenne 2:1 trzeba oddać)
Wisła-Lechia X
Widzew-Jagiellonia X
Górnik-Lech X
Zagłębie Lubin-Ruch X

zaroi się od remisów , trudna kolejka do typowania , liga stoi na głowie

Do góry
#4182768 - 19/10/2010 21:54 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: Ojro]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
No Ojro , najciekawszy mecz to chyba u Ciebie,twierdzę ,że jak Kolejorz przegra to żegnamy trenera Jacka,o ile piłkarze są murem za trenerem to zdecydowanie można zagrać czystą "2" lub draw no bet ze wskazaniem na Mistrza,natomiast jeśli piłkarze nie mają przekonania to omijać ten mecz z daleka radzę bo Górnik nadspodziewanie dobrze radzi sobie u siebie a jak tak dalej pójdzie to te ich bramki na 1-0 w końcówkach to będzie już "tradycja"
Drugi mecz ,to chodzi mi po głowie to "przebudzenie Wisły" chyba odpowiedni moment noi kurs dość wysoki,a że się przebudzą tej jesieni to chyba pewne ,choć jak grajki mają już dość myśli holenderskiej to również lepiej ominąć ten mecz

Do góry
#4182806 - 19/10/2010 22:27 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: crossmen]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Korona - Legia 1 Korona to nie frajerzy raczej w tym sezonie i z Legia powinni sobie poradzic tym bardziej ze nie rprzepadaja za warszawskim klubie - mysle nawet o handi
Polonia - Cracovia tez 1 w koncu nawet Janas musi cos wygrac a jak to napisali na weszlo nawet jak Polonia nie bedzie umiala to Cracovia sama sie ogra
Widzew - Jagiellonia 2 jak sobie Widzew nie potrafil z Legia poradzic to powinno byc potezne lanie od gosci niespecjalnie nawet blyszczacych na wyjazdach. Zobaczcie z kim wygrywala Legia Cracovia Slask Widzew i Lech wiec druzynami z dna tabeli a Jaga to czubek
Gornik - Lech 1 tym bardziej ze Lech ma ciezki terminarz i jesli wywiezie remis z Manchesteru skonczy to sie popijawa na calego i znowu przejda kolo meczu
Takie wnioski na pierwszy rzut

Do góry
#4182911 - 19/10/2010 23:10 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: crossmen]
herrena Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2007
Postów: 3609
Originally Posted By: lorus
No Ojro , najciekawszy mecz to chyba u Ciebie,twierdzę ,że jak Kolejorz przegra to żegnamy trenera Jacka,o ile piłkarze są murem za trenerem to zdecydowanie można zagrać czystą "2" lub draw no bet ze wskazaniem na Mistrza,natomiast jeśli piłkarze nie mają przekonania to omijać ten mecz z daleka radzę bo Górnik nadspodziewanie dobrze radzi sobie u siebie a jak tak dalej pójdzie to te ich bramki na 1-0 w końcówkach to będzie już "tradycja"
Drugi mecz ,to chodzi mi po głowie to "przebudzenie Wisły" chyba odpowiedni moment noi kurs dość wysoki,a że się przebudzą tej jesieni to chyba pewne ,choć jak grajki mają już dość myśli holenderskiej to również lepiej ominąć ten mecz


Co to się porobiło, że w naszej przeciętnej lidze skopanej marne, przepłacane gwiazdeczki decydują kogo zwolnić, a kogo zostawić na stołku, bo na więcej im pozwala??

Do góry
#4182917 - 19/10/2010 23:14 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: andegawen]
rayo76 Offline
newbie

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 42
Skąd: Warszawa-Legia
Polonia Bytom-Śląsk Wrocław-w mojej opinii WKS tego meczu nie przegra.Ostatnie spotkania z Wisłą(w) i KSP(d) całkiem dobre w ich wykonaniu.Z 2 strony Bytom ,który w mojej opinii jest głównym kandydatem do spadku w tym sezonie,grający futbol archaiczny bez polotu .typ-2

Arka -Bełchatów-Jeśli nie teraz to kiedy.Czas sie obudzić a lepszej okazji może nie być.Nawet w derbach z Lechia grali mniej/wiecej porzadnie i sie nie położyli.Typ Arka nie przegra:)

Zagłebie-Ruch- ten mecz to dla mnie duża zagwozdka.Team miedziowych grajacy tak sobie do tej pory nie licząc zwycięstwa z Lechem ale opływajacy w dostatek podejmuje Ruch. Klub który jest bez kasy,stracił zawodników i żle sie w nim dzieje a na przekór wyniki są ok.W tym sezonie Ruch jest dla mnie zmorą i zawsze typuje odwrotnie więc teraz bezpieczny a zapewne z value X

Do góry
#4182919 - 19/10/2010 23:17 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: herrena]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Nie gralbym Wisly, przeciez oni ewidentnie chca "zwolnic" Maskanta czy jak on tam sie zwie....No chyba ze tak slabi sa i zapomnieli jak sie gra w pilke...

Gornik ma znow sznase na WIN, przeciez ten Lech po czwartku bedzie ledwo zipial w Zabrzu. Gornik defensywna taktyka i kontry i znow moze zrobic punkty...

Do góry
#4182944 - 19/10/2010 23:33 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: analityk]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: analityk

Gornik ma znow sznase na WIN, przeciez ten Lech po czwartku bedzie ledwo zipial w Zabrzu. Gornik defensywna taktyka i kontry i znow moze zrobic punkty...
Dokładnie tak. I znowu chyba celować za drobne można w X/1.

Do góry
#4182951 - 19/10/2010 23:37 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: kfjatek]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Maskanta nikt nie zwolni w tym sezonie

Do góry
#4182954 - 19/10/2010 23:38 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: andegawen]
rayo76 Offline
newbie

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 42
Skąd: Warszawa-Legia
Originally Posted By: andegawen
Korona - Legia 1 Korona to nie frajerzy raczej w tym sezonie i z Legia powinni sobie poradzic tym bardziej ze nie rprzepadaja za warszawskim klubie - mysle nawet o handi
Polonia - Cracovia tez 1 w koncu nawet Janas musi cos wygrac a jak to napisali na weszlo nawet jak Polonia nie bedzie umiala to Cracovia sama sie ogra
Widzew - Jagiellonia 2 jak sobie Widzew nie potrafil z Legia poradzic to powinno byc potezne lanie od gosci niespecjalnie nawet blyszczacych na wyjazdach. Zobaczcie z kim wygrywala Legia Cracovia Slask Widzew i Lech wiec druzynami z dna tabeli a Jaga to czubek
Gornik - Lech 1 tym bardziej ze Lech ma ciezki terminarz i jesli wywiezie remis z Manchesteru skonczy to sie popijawa na calego i znowu przejda kolo meczu
Takie wnioski na pierwszy rzut
Tu się odniose do wypowiedzi kolegi bo zupełnie sie z nia nie zgadzam.Akurat te 4 spotkania mozna rozpatrywac wielopłaszczyznowo i tak: Kielce-mecz druzyny która jak na swoje mozliwości jest za wysoko w tabeli a zawdziecza to głownie słabości naszej ligi.Która zagra prawdopodobnie bez Vukovica i na 100% Niedzielana kontra chyba największa zagadka tego sezonu Legia.Ta z kolei dostaje łomot prawie od kazdego a pokonuje RTS i Lecha a mecz w Kielcach jest meczem o wszystko.Jak wygraja to moga zaskoczyć i gonić czołówke, jak przegrają to będzie świateczna kiszonka w połowie tabeli i duże zmiany w zimie a sezon stracony.NO BET. Górnik-Lech- Zabrzanie
mogli z Wisłą przegrać,tymczasem wygrali.Ktoś powie urok polskiej ligi,odpowiem oczywiście tu może każdy z każdym ale mimo wszystko tylko odważni zagrają na Górnik. Lech który ostanie 2 mecze w plecy,który nie wiemy w jakiej formie i z jakim wynikiem wróci z Manchesteru,nie może przegrać na Ślasku!Jesli tak sie stanie to sejsmografy instalowane aby zbadać wpływ podskakiwania kibiców na Estadio Bułgarska na pękanie ścian w okolicznych budynkach zanotują wstrząs jakiego wielkopolska jescze nie widziała.Typ -Lech nie przegra. Widzew-Jaga -mecz na remis ,stadion,kibice po stronie RTS-u,umiętności po str Jagiellończyków ale grają na wyjezdzie.Polonia -Cracovia-tutaj Janas nie może przegrać ale pamiętam jak nic mecz gdzie Cracovia też przybywała na Konwiktorską w podobnej sytuacji i wygrała.Dlatego typ X.Kurs na gospodzrzy bedzie za niski a niespodzianka prawdopodobna. pozdrawiam serdecznie

Do góry
#4182955 - 19/10/2010 23:38 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: royalflush]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Originally Posted By: royalflush
Maskanta nikt nie zwolni w tym sezonie

skad ta pewnosc ?

Do góry
#4182964 - 19/10/2010 23:48 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: andegawen]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: andegawen
Korona - Legia 1 Korona to nie frajerzy raczej w tym sezonie i z Legia powinni sobie poradzic tym bardziej ze nie rprzepadaja za warszawskim klubie - mysle nawet o handi


zachowuj sie ! nie jesteś na QC !

Argumentacja zwala z nóg , tak samo jak składnia i pisownia.

Zobaczymy co Korona pokaże bez Vuko i Niedzielana.

Pełno takich jak Ty przestrzegałem przed graniem przeciw Legii w meczach z Lechem na Ł3 i ostatnim w Łodzi bo dla wszystkich to były "pewniaki".

Do góry
#4182993 - 20/10/2010 00:07 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: Legia]
andegawen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 2547
Z tymi wzlotami Legii to bedzie tak
Najlepiej obrazuje to scena z filmu 'Dracula wampir bez zebow' gdzie Leslie Nielsen wstaje z trumny i wydaje sie ze mamy zmartwychwstanie po czym wyrznal glowa w zyrandol i stracil przytomnosc juz na dobre grin
Oczywiscie fani Legii moga wierzyc ze jest to poczatek odrodzenia i ja sie zgodze ze to jest taki klub ze moze nagle pojechac osiem wygranych z rzedu ale Korona juz tak nie powinna ich zlekcewazyc, po drugie chyba Legia jest najbardziej nielubianym klubem w Kielcach (Lodzi tez ale Widzew tez na wyrost troche nie przegrywal prawie wcale)
Zgadza sie to co zagrala Legia przynajmniej w pierwszej polowie w Lodzi to mozna bylo przecierac oczy pewnie ktos solidnie przygadal grajkom ze dostaja ciezkie pieniadze i czas ruszyc dupami.
Mimo absencji Korona powina sobei poradzic z LEgia Niedzielan to taka wisienka na torcie tego klubu a sklad jest calkiem ciekawym pomijajac wspomniane nazwiska
Ja nie jestem antyfanem Legii tylko widze co oni graja generalnie i wkurza mnie dyktatura ITI ; moze na slabeuszow to starcza ale wynk meczu z Legia jest papierkiem lakmusowym dla klubu - kto umie grac w pilke z Legia sobie radzi.

Do góry
#4183015 - 20/10/2010 00:15 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: andegawen]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: andegawen
Legia jest najbardziej nielubianym klubem w Kielcach


głupoty takie sadzisz że głowa mała...

Jakbyś się co nieco orientował to byś tylu bzdur nie wypisywał.

mogę Cię zapewnić że wrogiem numer jeden w Kielcach jest Wisła

Do góry
#4183021 - 20/10/2010 00:22 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: Legia]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29750
no i moja peffka peff juz powszechnie znana... Górnik 1X

ja jednak wezme Górnik (-1X) lub (-1 EH). Licze ze w Manchesterze lechici beda spinac posladki i beda sie chcieli pokazac, liczac na jakis angaz w PL laugh
Górnik powinien zagrac jak zwykle z zebem, a Nawalka mowil juz ze od poniedzialku liczy sie tylko Lech. A na wygrana maja spore szanse IMO.

Do góry
#4183025 - 20/10/2010 00:23 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: andegawen]
rayo76 Offline
newbie

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 42
Skąd: Warszawa-Legia
Originally Posted By: andegawen
Z tymi wzlotami Legii to bedzie tak
Najlepiej obrazuje to scena z filmu 'Dracula wampir bez zebow' gdzie Leslie Nielsen wstaje z trumny i wydaje sie ze mamy zmartwychwstanie po czym wyrznal glowa w zyrandol i stracil przytomnosc juz na dobre grin
Oczywiscie fani Legii moga wierzyc ze jest to poczatek odrodzenia i ja sie zgodze ze to jest taki klub ze moze nagle pojechac osiem wygranych z rzedu ale Korona juz tak nie powinna ich zlekcewazyc, po drugie chyba Legia jest najbardziej nielubianym klubem w Kielcach (Lodzi tez ale Widzew tez na wyrost troche nie przegrywal prawie wcale)
Zgadza sie to co zagrala Legia przynajmniej w pierwszej polowie w Lodzi to mozna bylo przecierac oczy pewnie ktos solidnie przygadal grajkom ze dostaja ciezkie pieniadze i czas ruszyc dupami.
Mimo absencji Korona powina sobei poradzic z LEgia Niedzielan to taka wisienka na torcie tego klubu a sklad jest calkiem ciekawym pomijajac wspomniane nazwiska
Ja nie jestem antyfanem Legii tylko widze co oni graja generalnie i wkurza mnie dyktatura ITI ; moze na slabeuszow to starcza ale wynk meczu z Legia jest papierkiem lakmusowym dla klubu - kto umie grac w pilke z Legia sobie radzi.
Ale co to ma do rzeczy?Legia prawdopodobnie jest w kazdym mieście z wyjątkami w top 3 najbardziej nielubianych klubów i tak też jest w Kielcach(gdzie chyba z pewnych względów jeszcze Wisła ją przegania).Piłkarze grają dla kibiców to fakt ale myślisz że taki gośc co grał w kilku klubach bedzie spinał się bo Legia jest be i trzeba ja ograć?Raczej w Kielcach desant z W-wy tj Sasal,Tataj Vuković czy wczesniej Jędrzejczyk dali sie poznac jako normalni. Nie sądze żeby ktoś w szatni bardzo przeżywał fakt że 2 z nich jest/było legionistami.Może poza Gajtkowskim ale to akurat połączenie buraka-wideł i chama z krwi i kości i to są przypadki nieuleczalne.Tu dochodzimy do sedna,tj forum gdzie ludzie podaja typ i swoje opinie/uzasadnienie dlaczego ma byc taki a nie inny.Stwierdzenia Korona to nie frajerzy ,nie przegrają są tak samo bezwartościowe jak & lat temu wygralismy wiec dzis tez bedzie dobrze:)

Do góry
#4183028 - 20/10/2010 00:25 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: Legia]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Legia z Koroną będzie miała łatwiej niż np. z Bełchatowem, Lechią, czy Cracovią. Korona nie będzie murować bramki, dzięki czemu Legia nie będzie musiał grać długiej piłki do nie wiadomo kogo, czy dośrodkowywać 50 razy w meczu. Legia dlatego nieźle zagrała z Lechem i Widzewem, bo generalnie nie była faworytem. Nie musiała konstruować ataku pozycyjnego, którego kompletnie nie umie. Z Koroną myślę, że może być całkiem otwarty mecz, co Legii na pewno będzie bardziej pasować niż murowanie bramki przez przeciwnika

Do góry
#4183117 - 20/10/2010 01:02 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: podstawek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Dzisiaj skończyła się banicja Iwańskiego i Wawrzyniaka.

Banici dostaną drugą szansę. Myślę że po takim zimnym prysznicu będą teraz podwójnie zmotywowani.

Zawodnicy o takim potencjale przydadzą się nawet na ławkę rezerwowych.

Do góry
#4183144 - 20/10/2010 01:09 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: Ojro]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29750
moje typy, bez wiedzy o skladach, ustaffkach itp.

Wisla-Lechia... X2 ogladalem te dwa zespolu i z perspektywy gry z Górnikiem, to nie wroze Wisle zwyciestwa. Dziwie sie ze takie kursy buk wystawil. No chyba ze wie wiecej niiz ja. Wisla w koncu wygra, ale czy z Lechia. Mnie sie nie wydaje

Korona-Legia... X2 lub 2 - co to za czasy gdy mamy na Legie kursy >3,0. Korona mierzy wysoko, ale mysle ze ten mecz powinien byc, moze nie przelomowy, wazny dla zawodnikow Legii. Poza tym granie na wyjezdzie wychodzi im lepiej niz u siebie.

Do góry
#4183238 - 20/10/2010 01:45 Re: Extraklasa 10 kolejka 22.10-24.10 [Re: craax]
royalflush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 4249
Skąd: Kraków
Originally Posted By: craax
Originally Posted By: royalflush
Maskanta nikt nie zwolni w tym sezonie

skad ta pewnosc ?


Cała formacja obronna która w poprzednim sezonie coś tam prezentowała została rozsprzedana.
W obecnej chwili połowa podstawowego składu Wisły to nowi zawodnicy, grają ze sobą ze 2-3 miechy, potrzeba czasu na efekty, co w tym wypadku trener zrobi?
Maaskant w obecnej sytuacji dostał duży kredyt zaufania i jestem zdania że powinien przepracować cały sezon i wtedy można go oceniać, w obecnej sytuacji zmiana trenera po pół roku to i tak sezon w plecy nie mówiąc o transferach które kolejnemu mogą nie pasować.

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, ElNinho[mmdea], Sensei, igea23, latajaca_holenderka, Lukasz111), 3545 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581826 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49