Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7
Opcje tematu
#810125 - 25/12/2006 15:51 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: connor]
KIDD Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/03/2005
Postów: 2546
Skąd: Warszawa / Otwock / Pruszków
Originally Posted By: Experto
hpc ani jednego typu pewnie nie podal w tym roku w dziale wyscigi konne, terrorist zbanowany na tym forum od dawna, ja w ogole sie nie udzielam w us sports, bez jaj, w dupe sobie wsadzic mozna takie sondy, wyszla fuszerka - z oscarow rezygnuje!



Zgadzam się w 100 %. Z tych tegorocznych Oscarów wyszła farsa. To był bardziej ranking popularności poszczególnych typerów a nie ocena ich wartości. Jak wogóle można oddać głos na osobę, która w danym temacie nie typuje lub typuje i nie przynosi profitów? Może Ci co oddawali głosy na takie osoby odpowiedzą nam na to pytanie.

Do góry
Bonus: Unibet
#810653 - 26/12/2006 01:47 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: HAGIi]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: HAGIi
Biszop uwazalem Cie za pozadnego goscia i zaskoczyles mnie tym negatywnym postem w moją strone
Co z tego, ze znam goscia, ktorego nie nawidzisz? a teksty typu, nawdychal sie oparow z "panskiego stolu" zostaw dla siebie bo nie umiesz panowac nad wlasnymi emocjami
"zacznij pisac wroc do aktywnej postaci albo nie zabieraj glosu." - robilem to kupe lat, pisalem czesto i trzymalem co niektore tematy, wiec chodz troche szacunku prosze. Czemu nie pisze teraz? wałkowane to juz bylo kilka razy, forum schodzi na psy, wole oszczedzic klawiszy, niz napisac cos sensownego, a i tak zostaniesz opierdolony bo komus cos sie nie spodoba
Jesli nie te zlotowki ktore dostajesz pewnie byloby podobnie i nie pisz, ze nie bo glupiemu mozesz takie bajki wkrecac

"Niby mi nie zalezy ale jakbym dostal oskara to bym sie podniecil jak marcepanowy zajaczek:P" - pisalem juz przed wynikami, ze dla mnie zaskoczeniem bylo wogole nominowanie mnie do glownego glosowania i szczerze mowiac gila mnie to czy dostane oskara czy nie. Z powaznymi ludzmi znajacymi sie na fachu rozmawiam na gg albo gdzie indziej i te forum nie traktuje tak jak kilka lat temu priorytetowo bo wiekszosc ludzi powaznych odeszla stad i nie zaglada
jesli masz jakies zale i przeciwskazania to wal na priva, chyba ze publicznie chcesz pokazac, ze jestes super moderatorem i uzytkownikiem tego forum to wal smialo tutaj


Po pierwsze, szanuje kogos za typy i za prace ktora wykonuje, Ty nalezales do tych ktorych szanowalem, Ares bo o nim wspominasz to ktos o kim ani nie wspomnialem tutaj ani nie zamierzam tego robic.
"zlotoweczki" o ktorych wspomniansz to mit ktory wpoil Ci Twoj idol, dlatego nie pisz wiecej na ten temat bo sie osmieszasz.
Najlepszym przykladem sa rzekome profity, piszac cos takiego narazasz sie na smiesznosc, nic wiecej, lykasz kit ktory wciska Ci Twoj kolega ktory nie ma pojecia co pisze.

Do jednego sie przyznaje, niepotrzebnie zaatakowalem Cie zbyt mocno, jednak teksty w stylu nie pisze bo ....smiech:P

Mlody jestes wiec za jakis czas zrozumiesz, nie zamierzam Ci tlumaczyc, mlody nie oznacza glupi, kwestia czasu.

Do góry
#812241 - 26/12/2006 20:52 Re: OSCARY 2006 mecz.pl - GŁOSOWANIE [Re: Radek_89]
muppet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2003
Postów: 4626
Skąd: Toruń
Bo nasz sebkos najlepszy w Polsce jest! Aejaejaejaejaoooo

Do góry
Strona 7 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kemp, wHiTe_StAr), 3601 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583792 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07