Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#688671 - 21/10/2006 09:44 Re: Premiership - 8 kolejka - 14-16 X
$Neverland$ Offline
member

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 167
ładny opis ale mogłbys napisac ze to z gazety "Tylko Piłka" sorry za off top ale takie rzeczy powinno sie pisac

Do góry
Bonus: Unibet
#688672 - 21/10/2006 09:53 Re: Premiership - 8 kolejka - 14-16 X
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Jak mi pokażesz gdzie w "Tylko Piłce" jest taki opis tego meczu to postawie tobie piwo. ZAwsze sam pisze opisy meczów oczywiście korzystam ze żródeł, ale z bbc.com, skyports.com i stron klubowych nie wiem skąd takie isynuacje. Szczerze to nawet nie miałem czasu przeczytać "Tylko Piłki" bo pracuje po 50 h w tygodniu. Sorry za off topicka, ale nie lubie bez podstawnych ataków na moją osobe.

Pozdrawiam

Do góry
#688673 - 21/10/2006 10:06 Re: Premiership - 8 kolejka - 14-16 X
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Everton Liverpool
VS
Sheffield United
Typ Sheffield United nie strzeli bramki

Prócz zagrania na Everton warto przyjrzeć się temu typowi. Sheffield United gra bardzo źle na wyjazdach. Posopieczni Neila Warnocka nie byli w stanie nawet strzelić swojemu przeciwnikowi bramki. Do tego pod dużym znakiem zapytania stoi występ w tym meczu najlepszego strzelca "Szabli" - Rob Hulse, który strzelił dla Sheffield United trzy z czterech bramek w tegorocznych rozgrywkach. Choć w wypowiedziach przed meczowych Neil Warnock liczy na kolejne punkty na wyjeździe. Bardzo był zadowolony z ostatniej konfrontacji z Manchesterem City (0:0). Jednak mecz z Evertonem będzie bardzo ciężką przeprawą dla "Szabli" moim zdaniem nie zdobędą żadnego punktu o czym już wspomniałem plus do tego nie strzelą nawet bramki.

Pozdrawiam

Do góry
#688674 - 22/10/2006 10:23 Re: Premiership - 8 kolejka - 14-16 X
$Neverland$ Offline
member

Meldunek: 08/08/2005
Postów: 167
Tak?Pierwsza strone Tylko Piłki Poradnik DJ SOSNY opisy meczy ktore warto zagrac normalnie slowo w slowo:)

Do góry
#688675 - 22/10/2006 13:47 Re: Premiership - 8 kolejka - 14-16 X
jinx Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 1051
Skąd: Szombierki
Ja akurat czytam "Tylko Piłkę" i nie zauważyłem, by tekst Ignoratora był zerżnięty z tej gazety.

Ignorator jako jeden z niewielu potrafi pisać rzeczowe analizy i podawać ciekawe typy, a skąd je bierze ??? Z "Tylko Piłki" nie, bo czytam tę gazetę i śledzę ten temat na bieżąco i podobieństwo raczej bym zauważył.

Do góry
#688676 - 22/10/2006 14:28 Re: Premiership - 8 kolejka - 14-16 X
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Quote:

Tak?Pierwsza strone Tylko Piłki Poradnik DJ SOSNY opisy meczy ktore warto zagrac normalnie slowo w slowo:)




Mam nadzieję, że DJ się w tej sprawie wypowie. Widze wielką różnicę między tym co on napisał a ja.

Tekst słowo w słowo z "Tylko Piłki" napisany przez DJ Sosnę:

"Problemy ze zdobyciem chociaż jednego puntku będzie miał inny beniaminek, Sheffield United. Zespół nie zdobył jeszcze nawet "oczka" w 4 dotychczasowych meczach na wyjeździe i wątpiliwe, aby udało się na stadionie Evertonu. Ta drużyna u siebie zwykle prezentuje się solidnie, a trener David Moyes zdaje się umiejętnie wykorzystywać potencjał swojego zespołu. Napastnicy Andy Johnson, Davies, Beattie oraz doskonały duet pomocników Cahill-Arteta to piłkarze, którzy z powodzeniem mogą rywalizować z najlepszymi ekipami Premiership. Trudno mi sobie wyobrazić, aby zawiedli swoich kibiców ze słabiutkim Sheffield."
Źródło: Tylko Piłka

Ja widze olbrzymią różnice między moim tekstem a tym co napisał Filip. Z resztą bardzo szanuje robotę, którą wykonuje DJ i myślę, że tak samo jest w drugą stronę. To, że tak samo zatypowałem w ten weekend nie może być zarzutem. Nie rozumiem dlaczego kolega cały czas mi wmawia plagiat. Porównajcie sami obie analizy a zobaczycie jaka wielka jest w nich różnica. Podkreśle na sam koniec jeszcze raz wszystko co pisze jest moją właśnością mam sój styl pisania a w "Tylko Piłce" nie pisze choć praca w redakcji jest moim największymn nie spełnionym marzeniem.

Pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3592 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583787 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07