Strona 16 z 21 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 20 21 >
Opcje tematu
#805677 - 23/12/2006 08:59 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: kiziorro]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
witam kiziorro & ALL!

Gratki za Hughesa \:\)

Davisa też będę dziś grał.Widziałem jego i Clemonsa w akcji.
Clemons bardzo chaotyczny.Myślę,że Miah spokojnie rzuci więcej.

Z drugiej pary też raczej Hudson do grania.


pzdr

Do góry
Bonus: Unibet
#805701 - 23/12/2006 09:48 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: Big Ben]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Tak zastanawiam sie nad tymi dzisiejszymi meczami i oprocz Polpaku o ktorym juz pisalem na poprzedniej stronie, do glowy przychodza mi takie zestawienia:

Polpak + Stal AKO = 2.14 (Expekt)
Polpak -6 + Stal -3 AKO = 3.24 na czysto w Toto - Mix


Meczu Czarnych nie ruszam, bo kurs 1.2 moze nam wyjsc bokiem tak jak wczorajszych Anwil. Polpaku jestem niejako pewien (chociaz czy w naszej lidze mozna byc czegokolwiek pewnym?) i dlatego decyduje sie na Polpak, a na drguim kuponie dam ich z handi. Stal przy swoich swietnych meczach wyjazdowych powinna ten mecz wygrac. Dysponuja lpeszym skladem i maja o wiele lepszych zmiennikow. Nie wierze ze Kowalczyk nie wyciagnal wnioskow z poprzedniej porazki z Kagerem u siebie. Na pewno jakos to dobrze pouklada. Zagadka jest tylko forma nowego nabytku Erdmanna. Nie wiem na co stac tego grajka i w jakiej jest dyspozycji. Dzwonilem do kumpli z Ostrowa jak i Koszalina i obie ekipy najprawdopodobniej wystapia w pelnym zestawieniu, nikt takze nie narzeka na zadne urazy.

To takie moje propozycje ;\)


Do góry
#805707 - 23/12/2006 09:54 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: shane]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
Originally Posted By: shane
Tak zastanawiam sie nad tymi dzisiejszymi meczami i oprocz Polpaku o ktorym juz pisalem na poprzedniej stronie, do glowy przychodza mi takie zestawienia:

Polpak + Stal AKO = 2.14 (Expekt)
Polpak -6 + Stal -3 AKO = 3.24 na czysto w Toto - Mix


Meczu Czarnych nie ruszam, bo kurs 1.2 moze nam wyjsc bokiem tak jak wczorajszych Anwil. Polpaku jestem niejako pewien (chociaz czy w naszej lidze mozna byc czegokolwiek pewnym?) i dlatego decyduje sie na Polpak, a na drguim kuponie dam ich z handi. Stal przy swoich swietnych meczach wyjazdowych powinna ten mecz wygrac. Dysponuja lpeszym skladem i maja o wiele lepszych zmiennikow. Nie wierze ze Kowalczyk nie wyciagnal wnioskow z poprzedniej porazki z Kagerem u siebie. Na pewno jakos to dobrze pouklada. Zagadka jest tylko forma nowego nabytku Erdmanna. Nie wiem na co stac tego grajka i w jakiej jest dyspozycji. Dzwonilem do kumpli z Ostrowa jak i Koszalina i obie ekipy najprawdopodobniej wystapia w pelnym zestawieniu, nikt takze nie narzeka na zadne urazy.

To takie moje propozycje ;\)



ja takze dzis zagram Polpak ale w opcji z handi w toto oraz overa 138 linia zdecydowanie za mala tak sadze Polpak u siebie z nowym trenerem mysle ze rzuci ok 75-80pkt a i Polonia- vide Amerykanie rzuca cos ok 65-70pkt \:\) a co do meczu w koszalinie poczekam na opinie jednego z koleszkow z Koszalina - zawodnika tylko na gg musi wejsc bo ma narazie z/w ;\) ale nepwno zagram overa w tym meczu 151:)

Do góry
#805714 - 23/12/2006 10:01 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: fart?]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Osobiscie na linie Polpaku nie mam pomyslu bo nie wiem jaka koncepcje gry narzuci im nowy trener, czy beda siekac pkt czy skupiac sie beda na solidnej obronie. Naprawde nie wiem, dzis jade na ten mecz i zobacze te wszystkie nowe wynalazki.

Co do meczu Ostrowa wlasnie kontaktowalem sie kolega i w Stali wszyscy zdrowi, tylko Ansley byl w tygodnbiu troche chory i zagra po lekkiej chorobie. Z kolei w AZSie zawodnicy na treningu obiecali kibicom zwyciestwo, ale ze bedzie o to bardzo trudno to chyba wszyscy wiemy.

To tylko takie informacje ode mnie ;\)

Do góry
#805900 - 23/12/2006 12:30 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: shane]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Polpak masówka, że hej!

U mnie na kuponach też goszczą(i to mnie zaczyna martwić)

Do góry
#807779 - 23/12/2006 18:43 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: Big Ben]
mazinho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3298
Clemons zaghral ledwie 8 min i mial tyle samo pkt co Davis (4) co gral grubo ponad 30 hehe smieszne to troche \:\)

Do góry
#810941 - 26/12/2006 12:20 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: mazinho]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Witam

Terminarz 13 kolejki DBE oraz aktualna tabelka



Moje przemyslenia na ta wlasnie kolejke:

vs

Stal Ostrów - Polpak Świecie
TYPY:
1) Stal Ostrów - Polpak Świecie --- 2 --- 2.93 (Profesjonal)
Data i godzina rozpoczecia spotkania: 30.12.2006 (sobota), godz. 17:30


Dzien przed zabawa Sylwestrem dojdzie do pojedunku Stali Ostrow i Polpaku Swiecie - druzyn ktorym w ostatnim czasie niestety nie wiodlo sie najlepiej w rozgrywkach DBE. Stal byla na fali wznoszacej i po wygranych z takimi zespolami jak Slask czy Anwil, mial przyjsc moment odpoczynku i latwych punktow w meczach z Kagerem (dom) i koszalinskim AZSem (wyjazd). Plan ten niestety doszczetnie nie wypalil. Gracze Stali sa najwyrazniej w malym dolku. Z Koszalinem nie zagrali zle ale zabraklo w koncowce zimnej krwi... ten samej krwi ktorej zabraklo w meczu z Kagerem z tym ze na poczatku spotkania gdy to Stal wygrywala juz roznica 12 pkt lecz z powodu swojej bezsensownej gry nie potrafila dowiezc dobrego wyniku do konca. Prawda jest taka ze gry Akins gra slabe zawody to i Stal przegrywa. Ansley pomimo swojego wieku (prawie 40 lat na karku) nadal potrafi grac w basket... ale widac ze im blizej konca spotkania to Ansley opada z sil i ma problemy z oderwaniem sie od parkietu. Do zespolu Stali dobrze wkomponowal sie Erdmann natomiast na stale wysokim poziomie gra Wojtek Żurawski jak takze kolejny z Wojtkow - Szawarski. Do wartosciowych zmiennikow w ekipie z Ostrówa nalezy zaliczyc Obazuaye i Brunins'a... ale na tym chyba koniec... Jacek Krzykała ktorego bardzo cenie najlepsze lata gry ma juz za soba. Co do gry Polpaku to naprawde widac duzy postep w porownaniu z tym czyms co pokazywali w ostatnich meczach. Bylem osobiscie na meczu Polpaku z Polonia WWA i musze przyznacz ze to wszystko wyglada naprawde dobrze. Najwazniejsze jest to ze zespol jest juz w pelni zdrowy i nikt nie narzeka na kontuzje. Przypuszczam ze do meczu z Polonia zespol Polpaku przygotowal drugi trener - Dariusz Litwin, dlatego gra jego podopiecznych nie wygladala za dobrze. Nowy trener Konstantinos Flevarakis siedzial na lawce i obserwowal graczy. Nie moglem doszukac sie w grze zespolu ze Swiecia/Grudziadza zadnej przemyslalnej taktyki a gracze Polonii wcale nie kryli tak dobrze - to po prostu gra Polpaku nie byla do koca poukladana. Wszystko zmienilo sie z poczatkiem drugiej polowy meczu. Wspomniany przeze mnie Grek Konstantinos Flevarakis zaczl zyc tym meczem, to on rysowal zagrywki, to on kierowal graczami ciagle pokrzykujac do nich zza linii bocznej boiska. Moss doskonale asystowal, Nana jak najwiekszy walczak przepychal sie pod koszem nie dajac szans masywnemu przeciez Walkerowi. Hamilton trafial za 3 jak w transie, Thomas przedzieral sie pod koszem łapiac na sobie faule rywali. Polacy zagrali poprawnie - Kowalczuk, Sroka i Skibniewski mieli swoj duzy udzial w wygranej. Nawet Wiesniewski ktory pod koniec meczu doskonale bronil. Ponadto do zespolu dolaczy juz w sobote Hall, ktory teraz nie mogl zagrac ze wzgledu na brak listu czystosci. Do soboty powinno juz byc wszystko zalatwione. W Profesjonalu oferuja nam kurs 2.93 na Polpak ktory po tym jak graja obydwie ekipy jest chyba troszke zawyzony. Potraktuje ten mecz jako UD, puszcze Polpak za pare złotoweczek, a moze sie uda - bo po tym co widzialem na meczu z Polonia, wcale nie stoje na z gory straconej pozycji.

W tej kolejce moim zdaniem Slask powinien sobie poradzic z zespolem z Jarosławia, Turów wygrac z Czarnymi, a takze sklanialbym sie ku zagraniu Kageru w meczu z Kotwica - kurs ponad 2.00...

To tyle ode mnie ;\)

Pozdrawiam

Do góry
#811085 - 26/12/2006 13:14 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Przegladam tak sobie oferty i Bwin.com zaoferowalo nam kursy na najblizsza kolejke.

1.35 na win Turówa i taki sam kurs na win Slaska daje nam AKO ponad 1.82 co w skali trudnosci tych meczy jest na pewno zachecajace.

vs

Unia Tarnów - AZS Koszalin
TYPY:
1) Unia Tarnów - AZS Koszalin --- 2 --- 1.75 (Bwin.com)
Data i godzina rozpoczecia meczu: 28.12.2006 (czwartek), godz. 18:25 (mecz na zywo w Polsacie Sport)


Zaczne od tego ze kurs na AZS jaki jest na Bwin.com jest o wiele wyzszy niz u innych bukow.

Bardzo mnie kusi zagranie tego meczu juz teraz, bo buki chyba zapomnialy jaka jest aktualna forma w/w zespolow. Mecz bedzie lecial na Polsacie Sport, a ja strasznie lubie grac mecze pokazywane w TV ;\) Szansa na podtrzymanie zwycieskiej serii AZSu jest bo Unia to totalny outsider ligi, a AZS musi uciekac ze strefy spadkowej. Bedacy przed nimi Znicz Jaroslaw przy zalozeniu porazki z WKSem moze zamienic sie z Koszalinem miejscami w tabeli. To Unia musi ten mecz wygrac, lecz granie z obciazeniem psychicznym przeciwko radosnej koszykowce akademikow nie wyglada dobrze. Nie bede tu sie rozpisywal, bo po prostu ten typ traktuje rekreacyjnie, zeby mi sie lepiej mecz przed TV ogladalo. Ale tez podkreslam, ze w obecnej formie obu druzyn szansa na powodzenie jest duza.

pzdr

Do góry
#811219 - 26/12/2006 13:55 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: shane]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Dawid Witos najprawdopodobniej nie pojedzie jutro do Tarnowa na mecz z Unia...na treningu skrecił kostkę

Do góry
#811221 - 26/12/2006 13:57 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: shane]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Originally Posted By: shane
Przegladam tak sobie oferty i Bwin.com zaoferowalo nam kursy na najblizsza kolejke.

1.35 na win Turówa i taki sam kurs na win Slaska daje nam AKO ponad 1.82 co w skali trudnosci tych meczy jest na pewno zachecajace.

vs

Unia Tarnów - AZS Koszalin
TYPY:
1) Unia Tarnów - AZS Koszalin --- 2 --- 1.75 (Bwin.com)
Data i godzina rozpoczecia meczu: 28.12.2006 (czwartek), godz. 18:25 (mecz na zywo w Polsacie Sport)


Zaczne od tego ze kurs na AZS jaki jest na Bwin.com jest o wiele wyzszy niz u innych bukow.

Bardzo mnie kusi zagranie tego meczu juz teraz, bo buki chyba zapomnialy jaka jest aktualna forma w/w zespolow. Mecz bedzie lecial na Polsacie Sport, a ja strasznie lubie grac mecze pokazywane w TV ;\) Szansa na podtrzymanie zwycieskiej serii AZSu jest bo Unia to totalny outsider ligi, a AZS musi uciekac ze strefy spadkowej. Bedacy przed nimi Znicz Jaroslaw przy zalozeniu porazki z WKSem moze zamienic sie z Koszalinem miejscami w tabeli. To Unia musi ten mecz wygrac, lecz granie z obciazeniem psychicznym przeciwko radosnej koszykowce akademikow nie wyglada dobrze. Nie bede tu sie rozpisywal, bo po prostu ten typ traktuje rekreacyjnie, zeby mi sie lepiej mecz przed TV ogladalo. Ale tez podkreslam, ze w obecnej formie obu druzyn szansa na powodzenie jest duza.

pzdr
oprocz BAWU i profa nikt nie wystawił kursow na to spotkanie do tej pory

Do góry
#811227 - 26/12/2006 14:02 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: zw1]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Hmm... Brak Witosa to spore oslabienie, o tym nie wiedzialem. Co do tych innych bukow to licze ze jednak wystapia swoja oferte na DBE, w Bet-at-home tylko 3 mecze do grania, STS i Toto - Mix narazie nie wystawily nic... Tak samo GB... Moze sie obudza.

Do góry
#811680 - 26/12/2006 16:06 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: zw1]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Witam!
Praktycznie po świętach, DBE już jutro więc wypada coś napisać \:p

Kotwica - Kager 1 1.5(około)

Typ niejako na przełamanie bardzo kiepskiego domowego bilansu Kotwicy.Bilans ten wynosi...1-5
Jednak trzeba zauważyć, że przyszło im się mierzyc z WIELKIMI z DBE(Polpak,Stal,Prokom,Turów,Czarni,Śląsk).Jedyne zwycięstwo odnieśli z...Prokomem ;\)
Mecz z Kagerem jest świetną okazją do poprawienia tego niechlubnego bilansu.Szczególnie wobec kłopotów zdrowotnych Kadziulisa(choć przyznaję się od razu, że nie wiem na ile poważne sa to kłopoty:-)jednego z filarów gości.
Mam nadzieję, że:
- Bigus potwierdzi równą, wysoką formę i nie da szaleć Pettway'owi,
- Hughes rzuci coś więcej niż tylko 10pkt(jak to było w ostatnich dwóch kolejkach)
- kibice w Kołobrzegu wspomogą swych zawodników i doczekają się oczekiwanego zwycięstwa

Narazie to tyle .
Czekam na wasze typy i opinie.
PZDR

Do góry
#811959 - 26/12/2006 18:24 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: Big Ben]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Quote:
Zarząd klubu i pierwszy trener zespołu David Dedek uznali, że wyczerpały się możliwości dalszej współpracy na stanowisku pierwszego trenera. Zarząd klubu podziękował serdecznie trenerowi Dedkowi za okres czteroletniej pracy w Anwilu Włocławek i zaproponował pozostanie w klubie i dalszą współpracę w roli drugiego trenera.


Decyzja należy do Davida Dedka.

Jednocześnie zarząd klubu informuje, że w najbliższych dniach przedstawiony zostanie nowy trener zespołu.

» Źródło wiadomości: http://www.wtkanwil.com.pl


Teraz pewnie pierwszym trenerem zostanie dotychczasowy asystent DEJWIDA \:D

Do góry
#812689 - 27/12/2006 10:03 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: Cholo]
przyborro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/01/2006
Postów: 3265
Skąd: CIN
Macie juz jakies dokladniejesze wiadomosci co z Witosem?? Bo jesli nie zagra to bedzie wielkie oslabienie, no i na boisku bedzie musial przebywac Seweryn lub Balcerzaka,a to nie to samo raczej. Kursik na TArnow kuszacy a wygrac wreszcie trzeba!

Do góry
#812691 - 27/12/2006 10:06 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: przyborro]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
witos niezagra jutro
Bez kontuzjowanego Dawida Witosa przystąpią do spotkania z Unią Tarnów koszykarze AZS-u Koszalin.



Na jednym z treningów Dawid Witos doznał kontuzji stawu skokowego. Kontuzja nie jest zbyt poważna, jednak sztab szkoleniowy zadecydował o nieobciążaniu tego zawodnika przed kolejnymi ważnymi meczami.

Do góry
#812764 - 27/12/2006 11:52 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: jarko 33]
lodzianin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/05/2006
Postów: 6187
a ja sadze ze dzis slaska i turow bezproblemowa wygraja zdecydowanie lepsze keipy maja od zcarych i znicza z tym ze kursy nie sa zbytnio zachecajace
a co do 3 dzis meczu kotwica-kager wedlug mnie duze znaczenie moze miec wlasna hala oraz pojedynek bigus-pettwey jesl;i ktorys zlapie na poczaku sporo fauli to wzrosnie pzrewaga jednej ekipy na deskach ja narazie oceniam szanse na 60-4- na korzysc kotwicy

Do góry
#812780 - 27/12/2006 12:02 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: lodzianin]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Uwaga na blad w Expekt.com
podaja ze mecz Ostrowa dzis o 18
a mecz dopiero 30.12.2006 o 17.30 bodajże

Do góry
#812810 - 27/12/2006 12:21 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: Cholo]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
dzisiaj nie gram zadnej pary koszykarzy ani ilosci pkt koszykarzy ale napisze kilka slow.

5508 R.HYŻY PKT 10,5 1.80 2 - jak juz to over, Hyzy stracil miejsce w 5 na rzecz Tomczyka, w meczu z Kotwica gral z kontuzja, w meczu z Prokomem rzucil 12 pkt w 16 minut. Po dobrym poczatku sezonu stracil zaufanie Urlepa odnotowujac kilka slabszych wystepow. Mysle, ze bedzie chcial jak najlepiej wykorzystac kazda minute spedzona na parkiecie aby powrocic do 1 piatki.

5504 R.WITKA-P.FRASUNKIEWICZ KL - Griszczuk powiedzial, ze ma sposob na Turow ? ja tam nie wiem... w kazdym razie para nie dogrania, pierwszy duzo rzuca, drugi duzo gra, moze remis ? \:\)

5512 R.BIGUS-A.PETTWAY KL 2.30 2 - Biali nie potrafia skakac \:\) mysle, ze P. jest szybszy i jest w stanie wymusic kilka fauli na sobie, co za tym idzie B. sobie nie pogra tak jak z Anwilem.

Niestety toto wystawil trudne pary i nie ma co grac.

Do góry
#812841 - 27/12/2006 12:55 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: kiziorro]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Unia Tarnów SSA (+3) - AZS Gaz Ziemny Koszalin (-3) 2

Trener Unii- Żmuda, załamany po ostatnim meczu oddał się do dyspozycji zarządu, który podziękował mu za współpracę. Unia gra fatalnie. Przegrała bodajże 7 ostatnich meczu, przeważnie wysoko. Żmuda moim zdaniem to nie jest zły trener, problem tkwi w zawodnikach. Po przeciwnej stronie AZS, który jest na fali i wygrał ostatnie 4 mecze po fatalnym początku sezonu. Dziś zagra osłabiony brakiem Dawida Witosa, który ostatnio prezentuje dobrą formę. W ostatnim meczu ze Stalą rzucił 24 punkty. To spore osłabienie, ale mimo tego spróbuję zagrać na AZS, który powinien poradzić sobie z rozbitą Unią. Nie gram jednak grubo, bo zawodnicy są po świętach, niewiadomo ile zjedli \:D

To taka króciuteńka analiza. Zagram też Śląsk, który jest znacznie lepszym teamem niż Jarosław. Cruz jakoś znacznie oblicza Znicza nie odmienił. Niespodzianki upatruję w zwycięstwie Kageru... Ta ekipa naprawdę ma potencjal i spokojnie może powalczyć w Kołobrzegu.

Do góry
#812853 - 27/12/2006 13:04 Re: Dominet Basket Liga 2006/2007 [Re: codi]
grajek1987 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 5681
bedzie jakis meczyk w Tv

Do góry
Strona 16 z 21 < 1 2 ... 14 15 16 17 18 20 21 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Irek), 3241 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584563 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07