Strona 32 z 36 < 1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 >
Opcje tematu
#6388134 - 09/01/2015 16:53 Re: Kibole [17] [Re: kazow]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37307
Originally Posted By: kazow



wniosek: ultrasi powinni dbac o piknikow:)

czekam na obalenie tezy




W jakim sensie " powinni dbać " ?

Podgrzewać im siedzenia gdy jest zimno ?
Rozdawać popcorn ?
Przepuszczać pierwszych przy wchodzeniu i wychodzeniu ze stadionu ?

Doprecyzuj.


A jak już wspomniałeś, że pozostaną im, tzn. tzw. ultrasom, tylko wspomnienia...

Nie wiem czy wiesz, ale po latach, dobrze mieć jakieś wspomnienia.

A dla takiego tzw. piknika,
mecz, kolejny odcinek jakiejś szansy na sukces, żony dla
rolnika czy 3846 odcinek serialu, będzie zawsze tylko jednym z wielu elementów wypełnienia czasu o którym szybko zapomni.

Teraz Ty obalaj.

Do góry
Bonus: Unibet
#6388291 - 09/01/2015 21:47 Re: Kibole [17] [Re: akagi]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
@akagi -> ale co mam obalac? Twoja teze ze lepiej miec wspomnienia niz papke typu rolnik szuka zony? alez to oczywista oczywistosc i calkowicie sie z tym zgadzam


i precyzuje, nie chodzilo mi o podgrzewanie siedzen, bardziej o to ze ultrasi powinni akceptowac istenienie piknikow, nie ponizac, nie wysmiewac a raczej swoja oprawa spotkan powodowac ze wiecej piknikow sie pojawi i nie tylko z powodu meczu ale calej atmosfery tworzonej na meczu

na razie pikniki uwazaja ze od ultrasow co najwyzej moga dostac po mordzie, wiec calkowicie w druga strone
a ultrasi sie tym pusza ze oni sa najwazniejsi a pikniki to gowno (to nawet widac na tym forum w wpisach tych co chodza na mecze)

to mialem na mysli


ps. juz nie odwoluje sie ze akcepacja innych ludzi powinna wynikac z czlowieczenstwa i zasad moralnych

Do góry
#6388321 - 09/01/2015 22:25 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37307
To Twoje " w życiu na meczu nie byłem " od razu podważa moją ocenę Twojej wiedzy na ten temat.

Jest takie ostatnio wylansowane powiedzenie - w dupie byłeś, gówno widziałeś.

I nie mam na celu, tym powyższym zdaniem, w jakikolwiek sposób Ciebie obrażać.

Po prostu z samego czytania stron sportowych gazet przez Ciebie,
dla mnie nie jesteś merytorycznym partnerem do dyskusji na ten temat.

I zaznaczam jednocześnie, że ja, tak jak zresztą prawie każdą sprawę, nie rozważam tylko w kategoriach : białe - czarne.

Ale wybacz...

Do góry
#6388335 - 09/01/2015 22:44 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
hunters Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2007
Postów: 4665
Skąd: SJZ
Bo co z nikim sie nie napierdalał i krzesełek nie wyrywał?

kazow wybacz, nie będzie rozmawiał z Tobą jeśli nie rozjebałeś kilku gimbusów, czy nie podaliłeś jakiegoś toi toi'a itp.

Wybijcie sobie z tych pustych łbów, że w sporcie i kibicowaniu nie jesteście najważniejsi. Darcie ryja, oprawa i kibicowanie to jedno pozytywne - reszta to wstyd i generowanie kosztów poprzez rozpierdol oraz zbieranie kar jak znaczki do albumu.

Do góry
#6388343 - 09/01/2015 22:51 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37307
Bardzo rzadko używam tej emotki, bo jest przebarwiona emocjami,
ale muszę to tylko tak skomentować.

laugh

Do góry
#6388359 - 09/01/2015 23:14 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
vamos rafa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2011
Postów: 5921
Skąd: Himalaje
trzeba niemieć sumienia żeby tak gadać nie będąc w życiu na meczu.
Gdyby nie zorganizowane grupy ultrasów czy chuliganów większość polskich klubów by istniała pod dyktando biznesmenów,którzy wskazywaliby wam miejsce siedzące na stadionie. Dajcie żyć ludzie ,komentarze rodem z onetu

Do góry
#6388376 - 10/01/2015 00:27 Re: Kibole [17] [Re: vamos rafa]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
@akagi liczylem na merytoryczna dyskusje a ty wyciagnales czolowy argument tego dzialu, straszny zawoddla mnie bo powiem szczerze ze uwazalem cie za osobe godna rozmowy, jako jednego z nielicznych na tym forum

Ja nie mam zamiaru przekonywac nikogo, po prostu taka jest moja opinia i kilka klubow ktore tez mialy ultrasow juz zniknely lub znikaja z pilkarskiej mapy

Cuyba na tym kojec tematu bo przeciez sam ze siba rozmawial nie bede

Do góry
#6388395 - 10/01/2015 01:31 Re: Kibole [17] [Re: vamos rafa]
ultra1978 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2007
Postów: 3046
Originally Posted By: vamos rafa
trzeba niemieć sumienia żeby tak gadać nie będąc w życiu na meczu.
Gdyby nie zorganizowane grupy ultrasów czy chuliganów większość polskich klubów by istniała pod dyktando biznesmenów,którzy wskazywaliby wam miejsce siedzące na stadionie. Dajcie żyć ludzie ,komentarze rodem z onetu

Nie no we młynie w pierwszoligowych klubach to nie ma biznesmenów wszystko za free jak u Owsiaka serduszka hehe

Do góry
#6388557 - 10/01/2015 11:20 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
@kazow, o czym chcesz merytorycznie dyskutować, jak nie jesteś merytorycznie przygotowany do dyskusji? Sam przyznajesz, że nigdy nie byłeś na stadionie. Więc skąd masz wiedzieć, że ultras nie szanuje janusza?
Jak nie masz pojęcia o danej dziedzinie to słuchasz mądrzejszego, a nie merytorycznie dyskutujesz.
Piszesz, że kilka klubów upadło. A zobacz, ile przetrwało dzięki ultrasom chodzącym na okręgówkę, czy IV ligę. Pogoń, Lechia, Cracovia, Zawisza, Stomil, ŁKS. Każdy w jakimś stopniu działa dzięki kibicom.

Ale mam kilka uwag, które mogłyby być na poparcie Twojej tezy, że ultrasi nie zważają na pikników wink

Do góry
#6388598 - 10/01/2015 11:59 Re: Kibole [17] [Re: kazow]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Originally Posted By: kazow
Originally Posted By: ELDORADO
Originally Posted By: Inzaghi78
Bez wzgledu na rozne okolicznosci organizacyjne itd... to jest MEGA ZENADA ze na 5 stadionach Ekstraklasy do tej pory zobaczylismy niecale 14 tys widzow shocked kopara


no zero zdziwień , np Bydgoszcz gdzie wygania się kibiców , a pikniki jak to pikniki nie przychodzą, bo nie lubią marznąć

a robiles kiedys piknik na mrozie? to co sie dziwisz
a tak na serio, ja bym jednak ultrasom radzil nie wyzywac tak piknikow, tyle razy bylo juz to pisane a nadal ciezko zakumac?
malo piknikow -> sponsor niezadowolony bo inwestycja sie nie zwraca-> malo kasy dla klubu -> grajki nie graja -> bankrut -> spadek -> kolejny spadek i kolejny spadek

i na koniec jest klub w okregowce no ale z ultrasami:) ... ale tylko z 10 lat bo czesc ultrasow sie pozeni, zrobi dzieci i ultrasami przestana byc, a nowi sie nie rekrutuja bo nie ma z kogo bo pikniki nie chodza na mecze ..wiec na koniec i nawet ultrasow braknie
i za kilkanasie/dziesiat lat spotka sie na winie kilku 50 letnich i powspomina jak to przedtem fajnie bylo byc ultrasem i klub byl w extraklasie, a teraz nic nie ma
wniosek: ultrasi powinni dbac o piknikow:)
czekam na obalenie tezy


To raczej stwierdzenie faktu, a nie wyzywanie kogokolwiek.
Na stadionie powinno być miejsce zarówno dla ultrasów jak i pikników. Oczywiście wypowiadam się tu tylko w swoim imieniu, ale wydaje mi się, każdy logicznie myślący kibic dla którego istotny jest sportowy rozwój klubu nie może myśleć inaczej. Zresztą przy Łazienkowskiej bywały takie mecze, cały stadion na stojąco dopingował przez 90 minut i była miazga. Oczywiscie, że idealną sytuacją byłoby, żeby stadiony w komplecie wypełniali fanatycy i taki stan rzeczy był regułą, ale przy kilkunasto/kilkudziesięciotysięcznych obiektach jest to utopia.



To, że nie chodzisz na mecze niestety bije z Twoich wypowiedzi.
"na razie pikniki uwazaja ze od ultrasow co najwyzej moga dostac po mordzie, wiec calkowicie w druga strone" - ten wniosek to z czytania tego tematu? To się nawet nie nadaje do komentowania.

Brniesz w skrajności, co jest powszechne dla osób które wiedzę w tej materii czerpią z mediów, a nie własnych doświadczeń.
Nie chodzi mi o to, żeby tu się wywyższać, ale to, że fanatyczni kibice są bardziej potrzebni (w polskich realiach) na stadionie od tych którzy przychodzą obejrzeć mecz i zjeść kiełbase jest akurat dość prosto udowodnić i sam to, chyb nie do końca świadomie, potwierdzasz. Co nie znaczy, że uważam wszystkich mniej fanatycznych kibiców za jak to określiłeś 'gówno'. Ba, często zdarza się, że piknik złapie bakcyla i z czasem się sfanatyzuje, albo zabierze na mecz kolegę czy syna któremu bliżej będzie do młyna. Jakiś czas temu DJ z siatkówki, Magiera (brat Jacka zresztą) wspominał, że on woli januszadę, ale jego syn nie może doczekać się kiedy skończy lata i bdzie mógł pójść na Żyletę.


swoja oprawa spotkan powodowac ze wiecej piknikow sie pojawi i nie tylko z powodu meczu ale calej atmosfery tworzonej na meczu


Może Cię zaskoczę, ale tak właśnie jest. Nie sądzisz chyba, że większośc ludzi przychodzi na ekstraklase podziwiać zagrania piłkarzy. Widać to po frekwencji w trakcie protestu na Zawiszy, jeszcze nie dawno na Wiśle czy kilka lat temu na Legii. Nie ma zogranizowanego dopingu opraw, atmosfery, to i pikniki nie przychodzą. Wystarczy zobaczyć co robią ludzie zajmujący najdroższe miejsca, gdy na Żylecie pojawiają się race, oprawa itp.


Mam nadzieję, że trochę rozjaśniłem. Prościej będzie trudno.

Do góry
#6388627 - 10/01/2015 12:12 Re: Kibole [17] [Re: mat2000]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Nie zdarza sie to czesto ale musze sie zgodzic z moimi przedmowcami z Legii wink ooo

@kazow

Mysle ze jedynym rozwiazaniem jest pojscie na 5-10 meczy i wtedy wroc i napisz co zobaczyles. Inaczej sie nie da. Mialem kiedys znajomka ktory twierdzil cale zycie ze tam chodza tylko "lyse pojeby " i nie ma mozliwosci zeby taki normalny kibic nie dostal w ryja na meczu. Nie mowiac o kwestii przyjezdnych bo oczywiscie w razie awantury on pierwszy dostanie i rannego go wyniosa ze stadionu .
Moglem tlumaczyc latami i NIC - zero efektu
Az do czasu jak poszedl z Nami raz , drugi i jedyne co pamietam z pierwszych reakcji to " kurwa... fajnie"

P.S. Zyje do dzis, nikt go nie zabil , nie wyzwal od piknika , nie zmusza do rozpierd.... toi toi, nawet spiewac nie musi jak nie chce - nikt go nie pilnuje

W mediach stworzyla sie porownywarka Kibol=Bandyta - pisza to ludzie ktorzy z reka w majtach sledza wydarzenia na tvn24 podczas gdy zupelnie przykladowo bo to nawet nasz wrog - kibole Gornika ratuja zycie przypadkowym ofiarom wypadku kolejowego zamiast udac sie na ligowy klasyk ...

Do góry
#6388633 - 10/01/2015 12:16 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
wow, Panowie zaczynacie mowic ludzkim glosem ..czy pieklo zamarza?

pomine ciagle traktowanie mnie z gory i wyciaganie argumentu o niechodzeniu na mecze bo to dzecinada i nie ma co strzepic jezyka, od poczatku pisalem ze podchodze do tematu od strony pozyskania finasowania klubu a nie sportowego


w kazdym badz razie, jezeli ultrasi pojda czy ida w strone ktora opisuje @mat2000, to wlasnie o to mi chodzilo, powinno byc tak zeby pomoc klubowi

no ale sam @mat2000 napisal ze tak mysli kazdy madrzejszy, logicznie myslacy czlowiek, no a reszta raczej nie, pytanie czy wiecej bedzie myslacych czy wiecej nie myslacych

a co dopytania skad czerpie wiedze ... pogardliwe traktowanie januszy mozna znalezc na wielu poprzednich stronach tego tematu, wiec nie siegam do onetu tylko wpisow takich osob jak mat, simons, royal ...chyba nie bedziecie twierdzic ze zawsze z szacunkiem sie odnosiliscie?

nawet sugestia powyzej ze mam was sluchac jako madrzejszych ma zabarwienie "traktowania z gory",

anyway, ciesze sie ze jednak kilku ultrasow dostrzega ze klub nie da rady przezyc bez januszy (na odpowiednim poziomie finansowania)

Do góry
#6388642 - 10/01/2015 12:25 Re: Kibole [17] [Re: Inzaghi78]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
@Inzaghi

ale troche nie zrozumiales tego o co mi chodzi, ja nie twierdze ze na mecze chodza tylko lyse paly i ze tylko po mordzie mozna dostac, jestem daleki od takiego rozumienia

ja tylko napisalem ze takie jest pojecie w narodzie piknikow i ze ultrasi powinni pomoc to zmienic jezeli zalezy im na wiekszej frekwencji i na lepszych finansach klubu

niestety TV jest przeciwko ultrasom i jeszcze wiele lat zle zachowanie bedzie naglasnianie a dobre pomijane, tym bardziej ultrasi powinni pomoc

btw ... moja siostra i brat wiele razy na Wisle byli i po twarzy nie dostali

zastanawia sie dlaczego tak bardzo lapiecie sie faktu chodzenia na mecze mimo ze ja pise o zupelnie czyms innym i nawet slowa nie pisze o tym jak jest na meczach, a jedynie o tym jak zwykli ludzie mysla jak jest na meczach
powoli zaczyna to wygladac jak jakas blokada/trauma

Do góry
#6388645 - 10/01/2015 12:30 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37307
Sam widzisz - kazow - jak to jest.

Bardzo dobre wypowiedzi przedmówców.

Będziesz dowodził swojego dalej ?
Masz jakieś nowe argumenty ?

wink

Do góry
#6388647 - 10/01/2015 12:30 Re: Kibole [17] [Re: ultra1978]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: ultra1978
Originally Posted By: vamos rafa
trzeba niemieć sumienia żeby tak gadać nie będąc w życiu na meczu.
Gdyby nie zorganizowane grupy ultrasów czy chuliganów większość polskich klubów by istniała pod dyktando biznesmenów,którzy wskazywaliby wam miejsce siedzące na stadionie. Dajcie żyć ludzie ,komentarze rodem z onetu

Nie no we młynie w pierwszoligowych klubach to nie ma biznesmenów wszystko za free jak u Owsiaka serduszka hehe


nie ma nic za free, ale w sumie lepiej jak na kilebasie zarabia jakas organizacja kibicow, zeby potem wlozyc ta kase np w organizacje oprawy niz zeby tlusty dzialacz bral na kolejne bmw

gorzej jak jakis szef kibicow postanawia sie na kumplach dorobic, no ale t zakladam ze sami ultrasi miedzy soba potrafia naprostowac

Do góry
#6388649 - 10/01/2015 12:31 Re: Kibole [17] [Re: akagi]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: akagi
Sam widzisz - kazow - jak to jest.

Bardzo dobre wypowiedzi przedmówców.

Będziesz dowodził swojego dalej ?
Masz jakieś nowe argumenty ?

wink






@akagi ale w sensie ze co mam dowodzic? bo sie pogubilem

Do góry
#6388652 - 10/01/2015 12:34 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37307
Sorry, nie widziałem Twoich wpisów podczas pisania swojego postu.

Do góry
#6388746 - 10/01/2015 14:35 Re: Kibole [17] [Re: akagi]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Dobra zaczynam rozumiec o co Ci chodzi...

Ale jak Ultrasi maja pomoc im chodzic na mecze ??? JAK ???
Nie wiem maja fundowac bilety, kupowac kielbaski , klaniac sie , no jak ???

Jezeli jest fajna oprawa, fajna atmosfera, dodatkowo przed meczem robi sie szum wokol tego jakie fajne spotkanie Nas czeka albo jakie to jest wazne dla Naszego klubu to rozumiem ze wszystko zostalo juz zrobione ?!

Do góry
#6388752 - 10/01/2015 14:41 Re: Kibole [17] [Re: Conrad]
kazow Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 7331
Skąd: Warszawa
A o to juz pytal akagi. W sumie opisales w drugiej czesci posta, atmosfera, oprawa, szum

A do tego rowne traktowanie pikników. Na koniec wykorzenic obawy o dostaniu po pyslu, ale jak to zrobic to juz mnie nie pytaj, rozruby na meczach czy zakupy na stacjach benzynowych na pewno nie pomagaja

I jak juz ustalilismy tv jest anty i kazda najmniejsza duperela bedzie naglasniania wiec macie pod gorke

Do góry
#6388816 - 10/01/2015 15:53 Re: Kibole [17] [Re: kazow]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Originally Posted By: kazow
A o to juz pytal akagi. W sumie opisales w drugiej czesci posta, atmosfera, oprawa, szum

A do tego rowne traktowanie pikników. Na koniec wykorzenic obawy o dostaniu po pyslu, ale jak to zrobic to juz mnie nie pytaj, rozruby na meczach czy zakupy na stacjach benzynowych na pewno nie pomagaja

I jak juz ustalilismy tv jest anty i kazda najmniejsza duperela bedzie naglasniania wiec macie pod gorke


tego Ci nawet kosciol nie zagwarantuje
to juz przesada- daje Ci slowo ze duzo wiecej osob dostalo po pysku lub nawet stracilo zdrowie czy zycie idac po prostu sie pobawic na miasto niz na meczu ?!
Dlaczego w takim razie kazdy nie siedzi w domu calymi dniami skoro na zewnatrz jest tak niebezpiecznie

Do góry
Strona 32 z 36 < 1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 528 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45051 Tematów
5584859 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07