Strona 14 z 17 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 17 >
Opcje tematu
#6160856 - 16/02/2014 05:02 Re: Żałosne [2] [Re: Conrad]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Jeżeli waktycznie od takich akcji rosną słupki to również to jest żenada.
Już jest tak że liczy się marketing, przedstawienie w mediach itp a nie rzeczywista wartość.
Chciałbym słyszeć że np PKO bp nieźle płaci szegowym pracownikom kasjerom, pracownikom obsługi klienta itp a nie ile kasy ładuje w żenującego majewskiego.

Chciałbym aby gdy nadejdzie jakaś klęska żywiołowa to premier powiedział koordynujemy akcje, odpowiedni ludzie są na swoich stanowiskach i wykonują swoje obowiązki najlepiej jak potrafiaa a moja obecność jest tam zupełnie nieporządana a nawet szkodliwa mogaca wprowadzić niepotrzebne zamieszanie.

A nie prezydent Kaczyński ze swoją świtą w kasku strażackimn łazi po zawalonej hali w Katowicach a Pan Tusk z przydupasami biega po wałach.

Jeżeli takie coś pozytynie działa na społeczeństwo ( rosnące słupi) to tym gorzej dla tego społeczeństwa.

Do góry
Bonus: Unibet
#6160858 - 16/02/2014 05:05 Re: Żałosne [2] [Re: Conrad]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
nie robię sobie jaj, napisałem tylko że nie znamy szczegółów, a to chyba róznica ;-)

Do góry
#6160863 - 16/02/2014 05:14 Re: Żałosne [2] [Re: bolo_lacznik]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Jak to nie znamy szczegółów confused
Cała ta sprawa od samego początku niestety wygląda bardzo dziwnie.
Pokaż chociaż jeden przypadek śmierci dziecka przy lub po porodzie, gdzie Szpital sam donosi do Prokuratury na lekarzy i wyrzuca Ich z roboty, chociaż jedną taką sprawę gdzie Sąd Cywilny, w którym sprawy o renty czy odszkodowania ciągną się minimum kilka lat już na początku zasądza dla poszkodowanej rente i to ponad 8 tysi, teraz ten śmieszny Premier na pogrzebie........nie dość, że tragiczny lans to jeszcze śmierdzący.

Do góry
#6160868 - 16/02/2014 05:19 Re: Żałosne [2] [Re: AGASSI]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174


Cytat:
Kamil Stoch uzyskał 139 m i jest liderem po pierwszej serii konkursu olimpijskiego w Soczi na normalnej skoczni. W finale wystąpią także Maciej Kot i Jan Ziobro. Odpadł Piotr Żyła. W TVP w przerwie jako komentator wystąpił... Donald Tusk.

Na drugiej pozycji jest - ze startą 2,8 pkt do Stocha - Japończyk Noriaki Kasai, a na trzeciej Niemiec Severin Freund - strata 3,2 pkt. Maciej Kot jest 12., a Jan Ziobro - 16.

Drugie złoto jest więc bardzo blisko.

W przerwie między seriami TVP połączyła się z rodzinną miejscowością Kamila Stocha, gdzie "przypadkiem" przebywał Donald Tusk. Rozradowany i uśmiechnięty od ucha do ucha premier - choć nieco dziwnym i zachrypniętym głosem - opowiadał, jak bardzo cieszą go sukcesy polskich sportowców. Przytakiwał dziennikarzowi TVP, że mamy "fajne igrzyska". Pomylił też imię polskiego mistrza olimpijskiego Zbigniewa Bródki, którego nazwał... "Pawłem".

Mimo tego błędu "pijarowska" wstawka premiera byłaby może i całkiem udana, gdyby nie fakt, że kilka godzin wcześniej zasmucony Donald Tusk... szedł w kondukcie żałobnym na pogrzebie Julii Bonk, córki olimpijczyka Bartłomieja Bonka. Tam także znalazł się "przypadkiem", a fotoreporterzy PAP równie "przypadkowo" uchwycili moment składania kondolencji pogrążonej w smutku rodzinie.

Do góry
#6160871 - 16/02/2014 05:22 Re: Żałosne [2] [Re: connor]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Świat się kończy blush
Experto to już nie Experto i w dodatku nie jest modem confused

Do góry
#6160872 - 16/02/2014 05:24 Re: Żałosne [2] [Re: devlin]
dragon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 7563
Originally Posted By: devlin
Jeżeli waktycznie od takich akcji rosną słupki to również to jest żenada.
Już jest tak że liczy się marketing, przedstawienie w mediach itp a nie rzeczywista wartość.
Chciałbym słyszeć że np PKO bp nieźle płaci szegowym pracownikom kasjerom, pracownikom obsługi klienta itp a nie ile kasy ładuje w żenującego majewskiego.

Chciałbym aby gdy nadejdzie jakaś klęska żywiołowa to premier powiedział koordynujemy akcje, odpowiedni ludzie są na swoich stanowiskach i wykonują swoje obowiązki najlepiej jak potrafiaa a moja obecność jest tam zupełnie nieporządana a nawet szkodliwa mogaca wprowadzić niepotrzebne zamieszanie.

A nie prezydent Kaczyński ze swoją świtą w kasku strażackimn łazi po zawalonej hali w Katowicach a Pan Tusk z przydupasami biega po wałach.

Jeżeli takie coś pozytynie działa na społeczeństwo ( rosnące słupi) to tym gorzej dla tego społeczeństwa.


no oczywiście że to by było super, oczywiście że kązdy z nas chciałby żeby tak wyglądała władza a raczej ludzie, którzy są u władzy, oczywiście że bym też chciał żeby wszyscy ludzie mówili prawde, że jeśli coś obiecają to tak zrobią oj chcialbym bardzo. Chciałbym mnóstwa rzeczy ale z drugiej strony mnie zastanawia dlaczego właściwie nie startowaliśie w wyborach ?? dlaczego nie jesteśmy sportowcami?? dlaczego nie organizujemy wypraw na antarktyke ?? dlaczego ?? dlaczego prawie każdy kto dojdzie do władzy to zachowuje się tak samo jak poprzednicy ?? dlaczego mnóstwo sportowców sprzedaje mecze mimo że gdybyś ich spytał jak byli nastolatkami to by się zapierali że nigdy tego nie zrobią ?? Wg mnie zasada jest prosta: osiągnij coś, zrób coś i nie chodzi mi o to żeby zostawać odrazu premierem, drugim Billem Gatesem itd możesz być równie dobrze zajebistym ojcem, nauczycielem, lekarzem, muzykiem ale jak kiedyś się spotkamy nie żądaj łapówki, nie wywyższaj się itd. Proste ?? no chyba nie bardzo

Do góry
#6160873 - 16/02/2014 05:25 Re: Żałosne [2] [Re: AGASSI]
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Originally Posted By: AGASSI
Jak to nie znamy szczegółów confused
Cała ta sprawa od samego początku niestety wygląda bardzo dziwnie.
Pokaż chociaż jeden przypadek śmierci dziecka przy lub po porodzie, gdzie Szpital sam donosi do Prokuratury na lekarzy i wyrzuca Ich z roboty, chociaż jedną taką sprawę gdzie Sąd Cywilny, w którym sprawy o renty czy odszkodowania ciągną się minimum kilka lat już na początku zasądza dla poszkodowanej rente i to ponad 8 tysi, teraz ten śmieszny Premier na pogrzebie........nie dość, że tragiczny lans to jeszcze śmierdzący.
Ja niec nie sugeruję, ale po chuj nam oceniać takie akcje o których nie mamy bladego pojęcia ? a jesli dostał zaproszenie ?
ps. zeby nie było to mam wyjebane na polityków ;d

Do góry
#6160875 - 16/02/2014 05:27 Re: Żałosne [2] [Re: bolo_lacznik]
wojbest1987 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2009
Postów: 45437
Skąd: Kraków
Originally Posted By: bolo_lacznik
Originally Posted By: AGASSI
Jak to nie znamy szczegółów confused
Cała ta sprawa od samego początku niestety wygląda bardzo dziwnie.
Pokaż chociaż jeden przypadek śmierci dziecka przy lub po porodzie, gdzie Szpital sam donosi do Prokuratury na lekarzy i wyrzuca Ich z roboty, chociaż jedną taką sprawę gdzie Sąd Cywilny, w którym sprawy o renty czy odszkodowania ciągną się minimum kilka lat już na początku zasądza dla poszkodowanej rente i to ponad 8 tysi, teraz ten śmieszny Premier na pogrzebie........nie dość, że tragiczny lans to jeszcze śmierdzący.
Ja niec nie sugeruję, ale po chuj nam oceniać takie akcje o których nie mamy bladego pojęcia ? a jesli dostał zaproszenie ?
ps. zeby nie było to mam wyjebane na polityków ;d
laugh

co Ty wypisujesz blush

Do góry
#6160884 - 16/02/2014 05:41 Re: Żałosne [2] [Re: Conrad]
kumichal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/02/2008
Postów: 6934
Przecież tusek to aktor. Wszystko co robi, gdzie ma się pokazać, jak reagować, co powiedzieć, jakie gesty ma wykonać, mimika twarzy - jest zaplanowane. Wszyscy politycy mają za sobą sztab psychologów i innych specjalistów, którzy o to dbają. Wszędzie jest manipulacja, na każdym kroku.

Do góry
#6160896 - 16/02/2014 05:47 Re: Żałosne [2] [Re: kumichal]
dragon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 7563
Originally Posted By: kumichal
Przecież tusek to aktor. Wszystko co robi, gdzie ma się pokazać, jak reagować, co powiedzieć, jakie gesty ma wykonać, mimika twarzy - jest zaplanowane. Wszyscy politycy mają za sobą sztab psychologów i innych specjalistów, którzy o to dbają. Wszędzie jest manipulacja, na każdym kroku.



To prawie tak samo jak zapytałem mojego kupmpla, który jest świadkiem jehowym, a wiadomo oni nie głosują, nie biora udziału w wyborach itd zapytałem a co by było jakby wszyscy na świecie zostali świadkami jehowymi to mam rozumieć że byłaby anarchia ?? bo co żaden z nich by się nie podjął bycia w rządzie itd obłuda, obłuda i jeszcze raz obłuda. Oczywiście że jest manipulacja na każdym kroku nawet odważe się powiedzieć że prawdopodbnie wszysycy Twoi bliscy stosują manipulacje. No ale Ty nie jesteś lemingiem i się nie dajesz laugh

Do góry
#6160902 - 16/02/2014 05:52 Re: Żałosne [2] [Re: dragon]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Originally Posted By: dragon
Originally Posted By: devlin
Jeżeli waktycznie od takich akcji rosną słupki to również to jest żenada.
Już jest tak że liczy się marketing, przedstawienie w mediach itp a nie rzeczywista wartość.
Chciałbym słyszeć że np PKO bp nieźle płaci szegowym pracownikom kasjerom, pracownikom obsługi klienta itp a nie ile kasy ładuje w żenującego majewskiego.

Chciałbym aby gdy nadejdzie jakaś klęska żywiołowa to premier powiedział koordynujemy akcje, odpowiedni ludzie są na swoich stanowiskach i wykonują swoje obowiązki najlepiej jak potrafiaa a moja obecność jest tam zupełnie nieporządana a nawet szkodliwa mogaca wprowadzić niepotrzebne zamieszanie.

A nie prezydent Kaczyński ze swoją świtą w kasku strażackimn łazi po zawalonej hali w Katowicach a Pan Tusk z przydupasami biega po wałach.

Jeżeli takie coś pozytynie działa na społeczeństwo ( rosnące słupi) to tym gorzej dla tego społeczeństwa.


no oczywiście że to by było super, oczywiście że kązdy z nas chciałby żeby tak wyglądała władza a raczej ludzie, którzy są u władzy, oczywiście że bym też chciał żeby wszyscy ludzie mówili prawde, że jeśli coś obiecają to tak zrobią oj chcialbym bardzo. Chciałbym mnóstwa rzeczy ale z drugiej strony mnie zastanawia dlaczego właściwie nie startowaliśie w wyborach ?? dlaczego nie jesteśmy sportowcami?? dlaczego nie organizujemy wypraw na antarktyke ?? dlaczego ?? dlaczego prawie każdy kto dojdzie do władzy to zachowuje się tak samo jak poprzednicy ?? dlaczego mnóstwo sportowców sprzedaje mecze mimo że gdybyś ich spytał jak byli nastolatkami to by się zapierali że nigdy tego nie zrobią ?? Wg mnie zasada jest prosta: osiągnij coś, zrób coś i nie chodzi mi o to żeby zostawać odrazu premierem, drugim Billem Gatesem itd możesz być równie dobrze zajebistym ojcem, nauczycielem, lekarzem, muzykiem ale jak kiedyś się spotkamy nie żądaj łapówki, nie wywyższaj się itd. Proste ?? no chyba nie bardzo


Ależ oczywiście że proste. Panowie Kaczyński i Tusk powinni zacząć od tego aby w mediach nie zwrać się do siebie w telewizji per ty. Tusk zrobił to, Kaczyński nie wie o czym mówi itp.
Powiedz mi czy tak trudno powiedzieć pan Tusk, premier Tusk, pan Kaczyński?



Prosty przykład z Panem Pszczkiem nikt nie wymaga aby Piszczek biegał na policję zgłaszał sprawę o sprzedanym meczu. Wystarczyło powiedzić że nie chce mieć z tym nic wspólnego itp. Ale oczywiście to nie jest łatwe bo presja straszliwa co mu groziło? Późniejszy wyjad za granicę, że na ławie go posadzą może i to że do końcas życia będzie grał w Polsce za 30 tys zł miesiącznie a nie 50 tys euro tygodniowa za granicą. Faktycznie spawa życia i smierci.


Faktycznie wymagać od lekarza aby nie brał łapówki to zbyt wiele ( mozliwe że przez takie myślenie nie żyje córka Pana Bonka). Ludzie potrafią za grosze lub w ramach wolantariatu pomagać zwierzętom, prowadzić schroniska, jechać w srodku nocy do rannej sarny a lekarz bez łapówki nie może pochylić się nad tym co podobno najcenniejsze czyli ludzkiem życiem? Doprawdy rażąca niesprawiedliwość.

Wymagać od polityka, jednego czy drugiego, od lewa do prawa, od wiejskiej po tego z urzędu gminy, aby wykonywał swoją robotę a nie brylował w tv to za dużo? Ręce opadają.

Do góry
#6160936 - 16/02/2014 06:38 Re: Żałosne [2] [Re: devlin]
dragon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2005
Postów: 7563
Originally Posted By: devlin
Originally Posted By: dragon
Originally Posted By: devlin
Jeżeli waktycznie od takich akcji rosną słupki to również to jest żenada.
Już jest tak że liczy się marketing, przedstawienie w mediach itp a nie rzeczywista wartość.
Chciałbym słyszeć że np PKO bp nieźle płaci szegowym pracownikom kasjerom, pracownikom obsługi klienta itp a nie ile kasy ładuje w żenującego majewskiego.

Chciałbym aby gdy nadejdzie jakaś klęska żywiołowa to premier powiedział koordynujemy akcje, odpowiedni ludzie są na swoich stanowiskach i wykonują swoje obowiązki najlepiej jak potrafiaa a moja obecność jest tam zupełnie nieporządana a nawet szkodliwa mogaca wprowadzić niepotrzebne zamieszanie.

A nie prezydent Kaczyński ze swoją świtą w kasku strażackimn łazi po zawalonej hali w Katowicach a Pan Tusk z przydupasami biega po wałach.

Jeżeli takie coś pozytynie działa na społeczeństwo ( rosnące słupi) to tym gorzej dla tego społeczeństwa.


no oczywiście że to by było super, oczywiście że kązdy z nas chciałby żeby tak wyglądała władza a raczej ludzie, którzy są u władzy, oczywiście że bym też chciał żeby wszyscy ludzie mówili prawde, że jeśli coś obiecają to tak zrobią oj chcialbym bardzo. Chciałbym mnóstwa rzeczy ale z drugiej strony mnie zastanawia dlaczego właściwie nie startowaliśie w wyborach ?? dlaczego nie jesteśmy sportowcami?? dlaczego nie organizujemy wypraw na antarktyke ?? dlaczego ?? dlaczego prawie każdy kto dojdzie do władzy to zachowuje się tak samo jak poprzednicy ?? dlaczego mnóstwo sportowców sprzedaje mecze mimo że gdybyś ich spytał jak byli nastolatkami to by się zapierali że nigdy tego nie zrobią ?? Wg mnie zasada jest prosta: osiągnij coś, zrób coś i nie chodzi mi o to żeby zostawać odrazu premierem, drugim Billem Gatesem itd możesz być równie dobrze zajebistym ojcem, nauczycielem, lekarzem, muzykiem ale jak kiedyś się spotkamy nie żądaj łapówki, nie wywyższaj się itd. Proste ?? no chyba nie bardzo


Ależ oczywiście że proste. Panowie Kaczyński i Tusk powinni zacząć od tego aby w mediach nie zwrać się do siebie w telewizji per ty. Tusk zrobił to, Kaczyński nie wie o czym mówi itp.
Powiedz mi czy tak trudno powiedzieć pan Tusk, premier Tusk, pan Kaczyński?



Prosty przykład z Panem Pszczkiem nikt nie wymaga aby Piszczek biegał na policję zgłaszał sprawę o sprzedanym meczu. Wystarczyło powiedzić że nie chce mieć z tym nic wspólnego itp. Ale oczywiście to nie jest łatwe bo presja straszliwa co mu groziło? Późniejszy wyjad za granicę, że na ławie go posadzą może i to że do końcas życia będzie grał w Polsce za 30 tys zł miesiącznie a nie 50 tys euro tygodniowa za granicą. Faktycznie spawa życia i smierci.


Faktycznie wymagać od lekarza aby nie brał łapówki to zbyt wiele ( mozliwe że przez takie myślenie nie żyje córka Pana Bonka). Ludzie potrafią za grosze lub w ramach wolantariatu pomagać zwierzętom, prowadzić schroniska, jechać w srodku nocy do rannej sarny a lekarz bez łapówki nie może pochylić się nad tym co podobno najcenniejsze czyli ludzkiem życiem? Doprawdy rażąca niesprawiedliwość.

Wymagać od polityka, jednego czy drugiego, od lewa do prawa, od wiejskiej po tego z urzędu gminy, aby wykonywał swoją robotę a nie brylował w tv to za dużo? Ręce opadają.


zgadzam się z Tobą, chodzi mi o to że, ja też potępieam takie działanie a teraz zapytaj swoich znajomycj, zapytaj rodziców, zapytaj wujka ciotke kolegów czy nigdy nie dali łapówki ?? ja też gadam zawsze że ja bym nie dał łapówki na co zazwyczaj dostaje odpowiedż ale przecież każdy zrobi wszystko żeby jego najbliżsi żyli, nomto rzeczywiście ręce opadają bo Ci ludzie nie zdają sobie właśnie sprawy że wyrządzją krzywde każdemu następnemu pokoleniu, bo mnie uczono że obojętnie czy jestem sprzątaczem czy kur..wa lekarzem, nauczycoelem, politykiem to mam wykonnywać swoją prace skoro podjąłem się takiej pracy ale niestety niewielu ludzi tak uważa

Do góry
#6160951 - 16/02/2014 13:31 Re: Żałosne [2] [Re: Conrad]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Na łapówce świat stoi wink


Do góry
#6161180 - 16/02/2014 19:24 Re: Żałosne [2] [Re: Conrad]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
"Cztery medale i pogrzeb" - wczorajszy dzień w wykonaniu Pana Premiera

Do góry
#6161221 - 16/02/2014 20:07 Re: Żałosne [2] [Re: Gaske]
pawlik Offline
journeyman

Meldunek: 10/08/2013
Postów: 70
... żałosne i wkurwiające !
Współczuje rodzinie pogrążonej w żałobie, która została na pogrzebie doświadczona przez tego fałszywego ryja frown

Co innego wystąpić przed kamerą i mówić jako szef rządu, a co innego nachodzić ludzi na pogrzebie, tragicznej i prywatnej ceremonii. Wielki wstyd, że taki ktoś nas reprezentuje frown

Pewnie teraz "opiniotwórczy" Wojewódzki i Figurski nie nagrają "po trupach do celu".

Do góry
#6162002 - 17/02/2014 18:13 Re: Żałosne [2] [Re: pawlik]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/450847,szpital-we-wloclawku-nie-rozpoznal-raka-i-skrocil-noge-18-letniemu-kacprowi.html

Panie Tusk jest więcej rodzin do odwiedzenia, choćby Pani, której bliźniaczki zmarły przez lekarzy albo chłopak z tego artykułu......a może to hoojowe przypadki i słupki nie skoczą.

Do góry
#6162103 - 17/02/2014 20:14 Re: Żałosne [2] [Re: AGASSI]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Żałosny to jest ten świat w którym przyszło nam żyć,
media, któe są wszędzie, pokazują co im najbardziej odpowiada i co będzie miało najwiekszą ogladalność, wszyscy ci "dziennikarze" od siedmiu boleści, którzy wygladaja tak samo, mowią w ten sam sposób i dokładnie o tym samym, żałosne i tyle.

W ogóle żyjemy w obrazkowym świecie, gdzie słowa zastąpiliśmy obrazkami, przykładów pełno, nawet tu na tym forum są tacy którzy myśla, że wkleją fotkę i już, a jak ma poprawne zdanie sklecić to wychodzi taki koszmaron, że szkoda gadać.
Fejsbuk - ściaganie gaci przed innymi, wrzucanie zdjęć czegokolwiek byle mieć czym sie pochwalić przed "znajomymi", niechby to była świeża kupa przed chwila strzelona w toalecie.

w ogóle dostęp do internetu powinien być reglamentowany, na każdym portalu, pod każdym artyklułem dziesiątki komentarzy, tylko jakich?, nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale nagle się okazało, że komentujacy są znawcami od wszystkiego, na wszystkim się znają, począwszy od poprawnej polszczyzny, na budowie zderzacza hardonów kończąc, z rzadka można przeczytać sensowny i dotyczacy meritum komentarz, zazwyczaj to albo jebanie autora, albo inne mądrości napisane tylko po to żeby dowalić albo zabłysnąć wytykając błędy innym.

to jest żenujace, a to że jakis marny polityk pojechał gdzieś, czy nie pojechał to już kwestia słupków które ludzie sami budują, olejesz wiadomości to sie realnie przełozy na sposób ich podania i co ważniejsze na ich rodzaj, bo to czy Tusk czy inny zjeb pojechał na pogrzeb, czy kibicować olimpijczykom to szczerze mówiąc mnie wali.
Trynkiewicz? kolejna medialna zabawa w "widzu jesteś głupi, a my Ci to udowdnimy".
W zeszłym roku w polskich więzieniach siedziało prawie półtora tysiąca skazanych za czyny pedofolskie, i co? teraz do każdego więziania podjedzie wóz transmisyjny każdej większej stacji? rozumiem, że jego przy wieloma względami "wyjątkowy", ale skazanych za takie czyny, co miesiąc wychodzi przynajmniej kilku, i co? gdzie telewizja?
to jest żałosne.

współczesne technologie, internet i telewizja, dają duze mozliwości, tylko ludzie wykorzystują je bazując na naszych pierwotnych instynktach, czyli gołe dupy, cycki, krew i przemoc, i to się najlepiej sprzedaje, i teraz trzeba sobie odpowiedzieć na jedno zajebiście ważne pytanie, kto to oglada i kto jest żałosny? :]

Do góry
#6162277 - 17/02/2014 23:47 Re: Żałosne [2] [Re: Conrad]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Media są żałosne i dlatego trzeba o tym mówić bo panuje jakieś przekonanie że taki system informacji, taki sposób przedstawiania świata jest własciwy.

Parę żałosnych spraw na szybko :
Pytanie dziennikarz co czuje Stoch po zdobyciu medalu w tym szczególnym dni jakim jest niedziela ( brawo dla Stocha za refleks i odpowiedź że w kościele był w sobotę).

Najeżdzanie na Holendra jaki to buc i nie cieszy się ze srebra. Ludzie mają róne charaktery jeden się cieszy ze wszystkiego innego interesują tylko najwyższe cele. Jak Kołecki po Sydney o srebrnym medalu wypowiadał się jakby mu ktoś matke zabił to była ambicja, hart ducha i mierzenie wysoko.

Promowanie Żyły wesołka i sam Żyła i jego "zycie" na twarzoksiążce. Może ktoś nauczy go trochę ogłady i uzmysłowi że niewiele trzeba aby talent rozmienić na drobne.

Zachwyty "nad luzem w dupie". Tak głębokie i ważne słowa że należy piąta zwrotkę hymnu dopisać aby wiekopomne słowa pozostały z nami na zawsze.

Dobranocka w TVP to przeżytek ale pusty i o niczym program Młynarskiej to powiew świeżości?

Biadolenie władz TVP jak to z abonamentu nic nie można zrobić. Misja w TVP kiedys zaczynała się po 22, teraz to coś ciekawego to przed pólnoca czasami się zdarzy. A dlaczego koleś z "polimatów" może? Czy ma za soba nieograniczony budżet, czy ma kontrakt gwiazdorski?

Jak ja był chciał obejrzeć prognozę pogody z jakąś fajną animacją i głosem w tle. Niech ktoś mi powie po kiego jakiś podjarany koleś ma mi machać łapami po mapie albo Panienka która nie wiadomo czy prezentuje pogodę czy siebie.

Dużo bym dał też za oglądanie "pind z paprotką" które powiedziały co miały powiedzieć, co było ważne i był spokój. Teraz nowoczesna Szulim w nieskonczonośc moze rozwodzić się nad tym kto komu wskoczył do łóżka .

Do góry
#6162385 - 18/02/2014 00:55 Re: Żałosne [2] [Re: devlin]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: devlin
Teraz nowoczesna Szulim w nieskonczonośc moze rozwodzić się nad tym kto komu wskoczył do łóżka .


Teraz Szulim będzie pół roku się rozwodzić o tym jak liścia w kiblu dostała.

Gdyby nie to, że są igrzyska, to na bank byłby temat nr 1 w mediach na równi z tym pedofilem.

Media są skurwione - to wiemy. Nastawione tylko na głupotę widzów, której nie brakuje - to wiemy. Z mainstremowych mediów już nikt się nie dowie, że rząd znów ukradł jego pieniądze na emeryturę. Że za miesiąc zapłaci więcej za coś bo podpisano jakiś wybitnie niekorzystny kontrakt. Że ktoś znów uchwalił nowy podatek...
Media same sobie kreują pseudogwiazdy właśnie po to, żeby o nich w kółko mówić. A władza z tego korzysta i cichaczem łupi swoich obywateli.

Do góry
#6162599 - 18/02/2014 02:23 Re: Żałosne [2] [Re: devlin]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Originally Posted By: Biszop
Żałosny to jest ten świat w którym przyszło nam żyć,
media, któe są wszędzie, pokazują co im najbardziej odpowiada i co będzie miało najwiekszą ogladalność, wszyscy ci "dziennikarze" od siedmiu boleści, którzy wygladaja tak samo, mowią w ten sam sposób i dokładnie o tym samym, żałosne i tyle.

piwo

Originally Posted By: devlin
Media są żałosne i dlatego trzeba o tym mówić bo panuje jakieś przekonanie że taki system informacji, taki sposób przedstawiania świata jest własciwy.

piwo

produkt jaki oferują nam media jest nie do przyjęcia. nie ma już jak cedzić tego ścierwa.

przy okazji: w naszej chujowizji publicznej nie oglądam już igrzysk tylko jebany pakiet kto jest sponsorem tych pseudotransmisji, w których czasem pokażą jakąś rywalizację.

Do góry
Strona 14 z 17 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 17 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (end, burbon, VVega), 3469 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583314 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07