Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#609168 - 30/06/2006 11:48 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Stoin no coz niektorzy twardogłowi patrza na ekran i widze tylko 24 skaczacych i biegajacych za pilka ludkow....a niektorzy widza w tym wszystkim cos wiecej Zdaja sobie sprawe ze pilka to - BIZNES bo w dzisiejszych czasach pilka jest przed wszystkim BIZNESEM . Ktos mjacy troche chodz pjecia i w miare inteligentny wie ze pilka to szereg zaleznosci a czasami i sprzecznych interesow. no ale Ty si pewnie ze mna nie zgodzisz...Sport jest brudny: patrz ostatnie afery we Włoszech Polsce Niemczech...ustawiane były i sa mecze w najwiekszych ligach swiatowych przy udziale najwiekszych druzyn z kontynentu...patrz: JUVE, MILAN, LAZIO... to argument pozasportowy. Wczesniej podałem tez argumenty sportowe.... Ty nie masz nic do powiedzenia oprocz podwazania tego co ja mowie....i to zdanie o MODACH...zal az sciska pewna czesc ciała jak to czytam...

Do góry
Bonus: Unibet
#609169 - 30/06/2006 11:58 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Quote:

Stoin no coz niektorzy twardogłowi patrza na ekran i widze tylko 24 skaczacych i biegajacych za pilka ludkow....a niektorzy widza w tym wszystkim cos wiecej Zdaja sobie sprawe ze pilka to - BIZNES bo w dzisiejszych czasach pilka jest przed wszystkim BIZNESEM . Ktos mjacy troche chodz pjecia i w miare inteligentny wie ze pilka to szereg zaleznosci a czasami i sprzecznych interesow. no ale Ty si pewnie ze mna nie zgodzisz...Sport jest brudny: patrz ostatnie afery we Włoszech Polsce Niemczech...ustawiane były i sa mecze w najwiekszych ligach swiatowych przy udziale najwiekszych druzyn z kontynentu...patrz: JUVE, MILAN, LAZIO... to argument pozasportowy. Wczesniej podałem tez argumenty sportowe.... Ty nie masz nic do powiedzenia oprocz podwazania tego co ja mowie....i to zdanie o MODACH...zal az sciska pewna czesc ciała jak to czytam...




ok ostatni mój post

Po pierwsze: 24 skaczących ?
Po drugie: wiem że sport nie jest czysty bo co roku czekam na wałki i lidze tureckiej a z twoimi argumenatmi sie nie zgadzam ( nikt mi tego nie zabroni )
Po trzecie: podałeś argumenty sportowe ? pokaż palcem w którym miejscu

Do góry
#609170 - 30/06/2006 12:02 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Nie wiem ile Ty masz lat ale rozmowa z Tpba jest dziecinna....Ty zaczołes ze mna polemike a nie ja z Toba.
Jak chcesz graj sobie Argentyne i daj mi spokoj...

Do góry
#609171 - 30/06/2006 12:05 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
kurs na Szwabów spada, bo Szkopy grają na potęgę na siebie, euforia tam osiąga górne półapy, sam Klose, człowiek, który sprawił, że Niemcy są z siebie dumni i nie wstydzą się już manifestować swojego pariotyzmu, powiedział, że postawiłby na wygraną Niemiec wszystkie pieniądze, naród spija jego słowa z ust, jak tu mieć wątpliwości po rozjechaniu takich potęg jak Ekawador, czy Szwecja, tylko ładować kasę...

______________________________________
"Na trybunach cesarz Beckenbauer, jeden z dwóch ludzi na Ziemi, którzy zdobyli mistrzostwo świata jako piłkarz i jako zawodnik" - Dariusz Szpakowski, TVP

Do góry
#609172 - 30/06/2006 12:21 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
ajdam Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2005
Postów: 2504
Ok, poczytalem Wasze wypowiedzi i okazalo sie ze nie musze prawie nic dodawac od siebie
prawie...

Przede wszsytkim zwracam uwage na to ze Niemcom 3 na 4 meczy na mundialu sie po prostu ulozylo. Tzn. Juz po pierwszych 10 minutach meczu niemcy prowadzili. A pozniej bylo juz niejako z gorki. A poza tym ich rywale co by tu duzo nie mowic potegami pilkarskimi nie byli (kostaryka z najgorsza po serbii obrona mundialu, Polska nieprzygotowana na turniej, Ekwador ktory wyraznie odpuscil, no i Szwedzi ktorzy sie przestraszyli(?)) Jedyny mecz w ktorym nie udalo sie im zdobyc szybko bramki byl z Polska (a Argentyna nie przestraszy sie Niemcow) i wszyscy widzielismy jakie meki Niemcy prechodzili.
Po meczu Argentyny zaczalem troche watpic w ich sukces ale nastepne dni pokazaly ze nie tylko Argentyna gra przede wszytkim w defensywie. Defensywny futbol widzielismy ze strony zarowno Anglikow, Wlochow, no i Brazylii. Czyli co by nie powiedziec faworytow.
W 1/8 fianlu przecenilem obrone Szwedow, uwazalem ze sa na tyle poukladanym zespolem aby zagrac na zero. Argentyna na pewno jest na tyle poukladanym zespolem aby nie stracic bramki, co wiecej Argentyna w przeciwienstwie do szwedow jest rowniez doskonala w ataku.

Reasumujac
Niemcy - Argentyna aw. 2
dokladny wynik: 0:2

Vamos Argentina

Do góry
#609173 - 30/06/2006 12:26 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
chcialem jeszcze przypomniec,ze Argentyna na MS w kazdym spotkaniu byla zdycydowanie gora w spalonych.
z WKS 6-0,
Serbia 3-0,
Holandia 4-1,
Meksykiem 8-2

podobnie bylo na Confed Cup,dopiero w finale byli mniej na spalonych jak Brazylia.

Moj typ:

Przeciwko jakiej drużynie będzie najwięcej decyzji offsid'owych (spalone)? - Argentyna @ 1.85 baw

jedynie Podolski moze ten zaklad zagrozic.

Do góry
#609174 - 30/06/2006 13:06 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Argentyna wygra lub Niemcy kurs 1,66 co Wy na to?

Do góry
#609175 - 30/06/2006 13:13 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
Quote:

Argentyna wygra lub Niemcy kurs 1,66 co Wy na to?


gdzie to mozna zagrać ?

Do góry
#609176 - 30/06/2006 13:17 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Emrod Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 5125
Quote:

Ok, poczytalem Wasze wypowiedzi i okazalo sie ze nie musze prawie nic dodawac od siebie
prawie...

Przede wszsytkim zwracam uwage na to ze Niemcom 3 na 4 meczy na mundialu sie po prostu ulozylo. Tzn. Juz po pierwszych 10 minutach meczu niemcy prowadzili. A pozniej bylo juz niejako z gorki. A poza tym ich rywale co by tu duzo nie mowic potegami pilkarskimi nie byli (kostaryka z najgorsza po serbii obrona mundialu, Polska nieprzygotowana na turniej, Ekwador ktory wyraznie odpuscil, no i Szwedzi ktorzy sie przestraszyli(?)) Jedyny mecz w ktorym nie udalo sie im zdobyc szybko bramki byl z Polska (a Argentyna nie przestraszy sie Niemcow) i wszyscy widzielismy jakie meki Niemcy prechodzili.
Po meczu Argentyny zaczalem troche watpic w ich sukces ale nastepne dni pokazaly ze nie tylko Argentyna gra przede wszytkim w defensywie. Defensywny futbol widzielismy ze strony zarowno Anglikow, Wlochow, no i Brazylii. Czyli co by nie powiedziec faworytow.
W 1/8 fianlu przecenilem obrone Szwedow, uwazalem ze sa na tyle poukladanym zespolem aby zagrac na zero. Argentyna na pewno jest na tyle poukladanym zespolem aby nie stracic bramki, co wiecej Argentyna w przeciwienstwie do szwedow jest rowniez doskonala w ataku.

Reasumujac
Niemcy - Argentyna aw. 2
dokladny wynik: 0:2

Vamos Argentina




Ciekawe podejście - zróbmy taką samą negatywną analizę Argentyny - oczywiście pół żartem!

- wymęczone zwyciestwo nad W.K.S które ograło na mundialu tylko słabiutką Serbię

- 6 bramek w jednym meczu, ale strzelone właśnie tej marnej Serbii

- remis z Holandią która nie dała rady grającej w dziewiątkę Portugalii

- w końcu wygrana po dogrywce z Meksykiem, który nie potrafił wcześniej pokonać Angoli


Jak widać na upartego można umniejszać klasę każdej drużyny tylko po co

Niemcy, Argentyna i Brazylia to zespoły które na tym mundialu zdecydowanie odstają poziomem, a także stylem gry od reszty i wszystkie trzy należy doceniać!

W dzisiejszym meczu gram over 2 z kursem 1.78 - 2 gole na zwrot to minimum jakie dziś przewiduję.

A wyniku nie ruszam, bo to mocno ryzykowny zakład!

Dopinguję jednak oczywiście Niemców

Wir fahren nach Berlin

Do góry
#609177 - 30/06/2006 13:18 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Co tu dużo kombinować!
Sportingbet wystawił taki zakład
- Argentyna nie będzie prowadzić w ogóle ( po kursie 1.80 )

"Argentyna nie będzie prowadzić w ogóle" to znaczy, że wygrają Niemcy albo będzie remis

Ten zakład + 2 na Argentynę i kasa pewna!
Trzeba tylko znaleźć najlepszy kurs na Albicelestes i ustawić stawki

Do góry
#609178 - 30/06/2006 13:24 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
bolo_lacznik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/12/2004
Postów: 6382
rene : a jak bedzie prowadzić np. 1-0 i zremisuje to co ?
wtopa Panie Kolego !

Do góry
#609179 - 30/06/2006 13:35 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Masz rację bolo
Tak to jest, jak ktoś siedzi 3 godziny i składa kupony
Potem pada na mózg
Na szczęście skończyłem, a tego "pomysła" nie wziąłem, bo za mała przebitka mi wychodziła

Teraz walnę browara i czekam na mecze

P.S.
Jeśli można, to proszę usunąć powyższy post

Do góry
#609180 - 30/06/2006 13:37 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
rene chyba źle ten zakład zrozumiałes. Co bedzie jesli argentyna strzeli pierwsza bramke a mimo to pozniej np. mecz zremisuje??? Wówczas twoje zakłady przegrywaja.

Mnie zaciekawyły zakłady jakie wystawił Unibet.

Suma fauli popełnionych przez tego zawodnika? (łącznie z dogrywką)
Torsten Frings

Typ: over 2.5
Kurs 1.65 3/10
Odrobina statystyki:
Frings zagrał do tej pory w 4 spotkaniach łacznie 329 minut. W tym czasie wykanał 178 krótkie podanai i 62 długie oraz co najwazniejsze 6 razy faulowany raz został upomniany zółtkeim.

Ile razy on zostanie sfaulowany? (Włącznie z dogrywką)
Juan Riquleme

Typ: over 1.5
Kurs 1.65 4/10

Odrobina statystyki:
Riguelme zagrał do tej pory w 4 spotkaniach łacznie 378 minut. W tym czasie wykanał 264 krótkie podanai i 54 długie oraz co najwazniejsze był 8 razy faulowany.

Spodziewam sie spotkania zacietego byc moze nawet zakonczonego dogrywka co jest dodatkowym plusem dla tych zakładów. Moj scenariusz odnosnie meczu to przedewszystkim mnóstwo walki w srodku pola a wiec tam gdzie mozna spotkac w/w zawodników. Argentyna do tej pory bardzo mało grała skrzydłami, nic w tym dziwnego. Majac w ataku niewielkich napastnikow czesto szukaja szczescia w akcjach srodkiem, co jest dodatkowym argumentem dla tego spotkania. Wiecej racjonalnych wniosków przemawiajacych za tymi typami niemam. Zakady te moga byc całkowicie nietrafne jesli gra bedzie odbywac sie głownie w bocznych sekcjach boiska moim zdaniem jest to jednak dosc mało prawdopodobne.

Do góry
#609181 - 30/06/2006 13:57 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
W sumie bardzo ciezko cos przewidziec w tym meczu.Osobiscie wole zdecydowanie Argentyne,ale szanse oceniam mniej wiecej jak 50/50 albo 55/45 dla Niemcow.Naziemne nie maja jakiejs szerokiej oferty na te mistrzostwa ale postanowilem obstawic ze bramka padnie do 30 minuty.Przede wszystkim obydwie druzyny maja olbrzymi potencjal ofensywny,o ile Argentyna jeszcze potrafi dobrze grac w obronie o tyle Niemcy za kadencji Klinsmana moga o dobrej defensywie tylko pomarzyc.Fakt ze to juz 1/4 finalu ,ale mysle ze obydwie druzyny zagraja otwarta pilke,Niemcy w zasadzie nie maja innego wyjscia,bo tylko tak graja od 2 lat,a Argentyna mysle ze nie bedzie miala nic przeciwko.

Do góry
#609182 - 30/06/2006 14:04 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:

... Niemcy za kadencji Klinsmana moga o dobrej defensywie tylko pomarzyc.




nie musza juz marzyc,defensywa zdecydowanie sie poprawila,co mowia ostatnie 3 mecze w ktorej Niemcy nie stracili gola!

Do góry
#609183 - 30/06/2006 14:05 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Pamiątka po ostatnim test meczu przed MS w K i J.

Tamten meczyk wygrali Argentyńczycy po pieknej główce Sorina. Dzis spodziewam się podobnego wyniku a w najgorszym wypadku remisu . Niemcy graja nawet niezle na tych M ale nie zmienia to faktu ze sa to w dalszym ciagu tylko przeciętni pilkarze . Wymeczone zwycięstwo z Polakami , nieuzasadnione zachwyty po pokonaniu słabiutkich od dłuższego czasu Szwedow .
W dzisiejszym spotkaniu zmierza się z rywalem o kilka klas lepszym i jestem przekonany ze będzie to ich ostatni mecz na tych M.

Zagralem Argrentyne z remisem @1,5 stawka ...tylko jedno zdarzenie gralem w tym roku grubiej

Do góry
#609184 - 30/06/2006 14:15 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Quote:



W dzisiejszym spotkaniu zmierza się z rywalem o kilka klas lepszym i jestem przekonany ze będzie to ich ostatni mecz na tych M.

Zagralem Argrentyne z remisem @1,5 stawka ...tylko jedno zdarzenie gralem w tym roku grubiej




chyba troche przesadziles z tymi kilkoma klasami;)ale kazdy to oczywiscie inaczej widzi, mnie dziwia tylko te ostatnie 2 mecze Argentyny z Niemcami (2x 2-2)w ktorych nie widzialem zadnej roznicy klas miedzy tymi zespolami.

a grac wlasnie to spotkanie grubiej to chyba zart dnia.

Do góry
#609185 - 30/06/2006 14:25 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Tom Krus Offline
veteran

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 1353
Plumek nie żartuje i lubi być kontrowesyjny, z tego pamiętam, to często jesgo jest na wieżchu, zobaczymy pomeczu, naprzód Argentyno!

_________________________________________
"Janas chyba zmienił zdanie, choć Brożek był już rozebrany" - Dariusz Szpakowski, TVP

Do góry
#609186 - 30/06/2006 14:27 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
PLUMEK. Offline
addict

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 649
Quote:



a grac wlasnie to spotkanie grubiej to chyba zart dnia.




Kazdy n.t tego meczyku ma prawo miec swoje zdanie i nie zamierzam z nikim polemizowac
Dla Ciebie full stake w tym spotkaniu bedzie "zartem dnia" dla mnie rzadka okazją do zarobienia kilku srednich krajowych w niecałe 2 godz.

Pozdrawiam

Do góry
#609187 - 30/06/2006 14:38 Re: [1/4] NIEMCY - ARGENTYNA
Jose Offline
Io sono Interista

Meldunek: 11/07/2005
Postów: 28278
Mecz za ok. pół godzinki a na forum gorąco jak nigdy!
Każdy ma swoich faworytów jedni stawiają na gospodarzy drudzy na Argentyne i i sie tak możemy przegadywać całydniami a i tak nie damy się przekonać do zmiany zdania

Mecz napewno budzący wiele emocji bo przecież gra Argentyna to zespół, który zawsze wzbudza wielke emocje, z drugiej strony Niemcy chyba nikt tak naprawde sie nie spodziewał że tak dobrze przygotują sie na MŚ zapewnie większość z nas pamięta porażke z Włochami 5-1 i wielki konflikt wśród zespołu działaczy całkowicie nie poważna mowa o zmianie trenera itd.jednym słowem bajzel!
A jednak przyszedł czas mistrzostw wszystko sie ułożyło po myśli szkoleniowca Niemiec grają piłke bardzo miłą dla oka kibica i co?są faworytami w meczu z Argentyną!

Dla mnie to szok, jeśli mam byc szczery przecież to młody zespół jestem zdania że dla nich już wystarczy! grają mecz za meczem na wyskoim poziomie, szybkie tempo, którego nie zwalniają a to obróci sie przeciwko nim prędzej czy pózniej!A według mnie to stanie się teraz w meczu z Argentyną.

Nawet najlepsi muszą mieć gorszy dzień słabszy Brazylia, Argentyna itd. zawsze w mistrzostwach grały choc jeden mecz spokojniej troche przetasowanym składem (z reguły był to mecz ostatni w grupie kiedy to już wszystko było jasne)a w Niemczech tego nie widać może to i jest jakiś sposób ale nie sądze

Tyle pisze o Niemcach już w drugim poście poświęcam czas własciwie tylko im a nie napisałem ani słowa jeszcze o genialnych Argentynczykach o "Romanie", Savioli, Tevezie, Messim(chyba jestem w nim zakochany, w jego grze oczywiście )i oczywiście całosci jako zespół naprawde prezentują jak dla mnie naprawde piękny futbol mimo iż tego nie pokazują wyniki to jest to coś cudownego !
Przyszedł ich czas i tego juz nikt nie zmieni

Przyszedł ich czas i tego juz nikt nie zmieni .

Ostatnie zdanie troche pół żartem ale jak dla mnie faworyt jest tylko jeden!ARGENTINA ARGENTINA ARGENTINA.

Pozdrawiam wszystkich

Jeszcze jedno zdanie na koniec: wiem że to jest prawie nie możliwe ale fajnie by było gdyby zawsze było tak zainteresowanie na forum jak teraz!tyle wypowiedzi do jednego meczu oby było tak zawsze!!!

Do góry
Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >




Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, pacyfista, 11kera11, igea23, VVega), 3422 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584223 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07