Opcje tematu
#5499171 - 16/08/2012 02:59 Mecze, które wejdą, bo inaczej nie będzie chleba w domu.
giocarte Offline
stranger

Meldunek: 16/08/2012
Postów: 2
Witam,
krótka autoprezentacja konieczna jest, aby właściwie podejść do tego patetycznego - tak, wiem jak brzmi ten tytuł - wstępu. Niemniej jednak patos właśnie jest tutaj potrzebny - chcę z niego wyzyskać siłę, która pozwoli typować mecze bez błędów.
Nie, nie chodzi mnie o zarzucanie się typami, które być-może-wejdą, ewentualnie potem o drugiej w nocy z pifkiem w rączce stawianie sobie typów live, których niepowodzenie nie zasmuci, a których powodzenie cholernie ucieszy. chodzi o typy, których powodzenie przyjmujemy tak samo, jak nadjeżdżający codziennie rano trawmwaj do pracy.
Jednym słowem, chodzi o stawianie takie, jakby była to walka o życie. I tylko takie, panowie. Innych typów w tym temacie być nie powinno.
Czemu śmiejecie się pod nosem; czemu szeptacie " o, kolejny idiota, co myśli, że znalazł złoty środek" ? Nie, nie tym razem.
Wystawcie sobie, że zacząłem od dzisiaj, tj. od dnia 14. sierpnia żyć z zakładów bukmacherskich. Tak, dokładnie tak:
kupować za wygrane ręczniki, szampony, kapcie itd. Oczywiście, cierpnie wam skóra w tym momencie i wcale się nie można dziwić, brzmi to w istocie zatrważająco.
Czego jednak od was - od siebie nie muszę, bo wymaga ode mnie tego sytuacja - chcę wymagać, to nie tyle postawienia się w mojej sytuacji (choć odrobinę też tego wymagam) - to za trudne dla kogoś, kto ma pewny pieniądz z pewnej pracy i ubezpieczniew ZUSie - ile zrozumienia, że lwia część waszych przegranych bierze się z tego, że od każdego kuponu NIE zależy wasze życie. ot, najwyżej nie będzie. przecież to zabawa, przecież jak przegram, to i tak mam pewną kasę z roboty.
Interesują mnie takie kupony, takie typy - tylko takie niech się tutaj pojawiają. Takie, od których powodzenia zależałoby wasze życie.
Chciałbym jasno zaznaczyć, że tak jak papier zniesie wszystko, tak i ten temat zniesie posty ludzi, którzy nie przeczytali uważnie bądź nie zrozumieli wskutek innej rzeczy, o co tutaj chodzi.
Zaraz odezwą się typowe prawdy, wielkie prawdy, że " to jest sport", że "tutaj nie da się nic przewidzieć ze 100 proc. pewnością", że "dopóki piłka w grze".
OTÓŻ, PANOWIE, TAKICH SCEPTYKÓW TO JA WYSYŁAM DO SZPAKOWSKIEGO, SZARANOWICZA I RESZTY. JA JESTEM BUKMACHEREM, ŻYJĘ Z TEGO, I - TO SOBIE ZAPAMIĘTAJCIE I SAMI SIĘ O TO ZAPYTAJCIE ( CZY WIERZYCIE ? ) - SKORO STAWIAM, TO WIERZĘ, ŻE JEDNAK DA SIĘ PRZEWIDZIEĆ Z CHOLERNIE WYSOKIM PRAWDOPODOBIEŃSTWEM WYNIKI SPOTKAŃ.
nie interesuje mnie tutaj stawianie ad hoc, rzucanie typami i kontrami. tutaj, panowie, występować mają typy trafne.
i tylko takie, i biada tym, którzy zamieszczą tu felerne.

gio

Do góry
Bonus: Unibet
#5499213 - 16/08/2012 03:21 Re: Mecze, które wejdą, bo inaczej nie będzie chleba w domu. [Re: giocarte]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
1) nie ma takich typów, bo tenis nie jest czysty
2) nie ma takich typów, bo nawet jeśli je wyczaisz i jeśli je upublicznisz jako pewne i podeprzesz solidnymi argumentami albo swoją renomą, ludzie pograją, pójdzie kupa kasy, buki przeszmuglują i tym bardziej nie wejdą
3) nie ma takich typów, bo zawodnicy są pazerni na każdą kasę nie tylko tą z legalnych źródeł
4) nie ma takich typów, bo nawet jeśli jakiś mecz jest czysty, to to każdy zawodnik ma swoje ulubione: korty, miasta, dni, kontrakty reklamowe, interesy, plany sezonowe, kontuzje, kaprysy

gio

Do góry
#5499214 - 16/08/2012 03:21 Re: Mecze, które wejdą, bo inaczej nie będzie chleba w domu. [Re: giocarte]
giocarte Offline
stranger

Meldunek: 16/08/2012
Postów: 2
I pozwólcie, że zacznę. Nie interesują mnie kursy - bukmacherzy najczęściej się nie mylą, a jednak mogą się pomylić. ( by daleko nie szukać - nieminen z bogomolovem cincinnati ponoć był faworytem. ale to bzdura, bo on nie zagrał dobrego meczu od co najmniej 3 miesięcy ! ). Stąd nie stawiamy tutaj na kursy, choć często faktycznie będzie to zbieżne - prawdopodobieństwo i wysokość kursu będą odwrotnie proporcjonalne. Stawiamy bardziej na żywych ludzi, o określonej formie, bilansie ostatniego tygodnia, miesiąca, półrocza. przeciwko określonym zawodnikom, o określonej formie itd. tak więc kursy niech sobie będą w ramach 1,01 do 5.
kto widział mecz wawrinki z mathieu, ten wie, że z nim słabo. tożsamo z nieminenem. a bracia bryan są już legendą, i to taką żywą, bo ostatnio w fomie... wiele mówić nie trzeba, powtarzam - ostatnio są w świetnej formie.

Bryan/Bryan-Nieminen J./Wawrinka
1.22 3.43 16.8. 18:20

typ 1

Temat póki co przenoszę do PP.


Edited by Piecia (16/08/2012 22:02)

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, VVega), 3499 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584360 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07