Opcje tematu
#5339606 - 06/05/2012 01:55 Ekstraklasa: 30 kolejka ( 6maja 2012) - ostatnia -
Piecia Offline
podwórkowy attaché

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 17060
Przed nami ostatnia kolejka dzięki którj poznamy ostateczne rozstrzygnięcia. Wiemy kogo zabraknie nam w Ekstraklasie w przyszłym sezonie, nie wiemy jednak jeszcze do końca kto zostanie Mistrzem Polski sezonu 2011/2012



Kto zostanie Mistrzem Polski sezonu 2011/2012
Only one choice allowed (29 total votes)
Śląsk Wrocław - 10 (34%)
Ruch Chorzów - 8 (28%)
Lech Poznań - 8 (28%)
Legia Warszawa - 3 (10%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
Bonus: Unibet
#5339732 - 06/05/2012 03:23 Re: Ekstraklasa: 30 kolejka ( 6maja 2012) - ostatnia - [Re: Piecia]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Nowy temat? Przecież to już nie jest forum bukmacherskie. smile

Do góry
#5340032 - 06/05/2012 15:08 Re: Ekstraklasa: 30 kolejka ( 6maja 2012) - ostatnia - [Re: kfjatek]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29915
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Jeszcze wczoraj myślałem nad X2, ale po przeczytaniu kilku artykułów i racjonalnego podejścia do sprawy, muszę uznać, że nie miałem racji. Na chwilę obecną jestem za Lubinem (tylko bukmachersko, bo barw się nigdy nie zmienia, chyba, że masz na nazwisko... Szpilka).
Górnik bez dwóch obrońców: Pazdana i Dancha - podstawowi gracze. W 18ce możemy zobaczyć kilku mniej znanych piłkarzy, np. Sobczak, Barbus, Thomik. I wg mnie to oni będą mieli okazję pokazać się w ostatnim meczu.
Banaś, to kapitan Górnika z poprzedniego sezonu i jesieni, teraz rządzi i dzieli na Dolnym Śląsku. Musi mu tam powietrze służyć ponieważ Lubin (biorąc tylko wiosnę) zdobył 24 punkty i notuje świetna passę z trenerem. Drugi, tuż za Lubinem jest... Górnik z 22 punktami. Ale wydaje mi się, że rycerzami wiosny będą gospodarze, a dziś to przypieczętują.
Poza tym, zabrzanie nie radzą sobie tak dobrze na wyjazdach, jak u siebie.

Lubin 2,0 boks

Do góry
#5340523 - 06/05/2012 20:23 Re: Ekstraklasa: 30 kolejka ( 6maja 2012) - ostatnia - [Re: Piecia]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Bukmacherzy wariują z kursami na ten mecz.. jedni zjeźdzają z nimi nawet do 1,40 na Śląsk jeszcze inni wycofują mecz z oferty. Przyczyna jest prosta, każdy się spodziewa, że Wisła odpuści mecz zaprzyjaźnionemu Śląskowi który wygrywając w Krakowie zdobędzie Mistrzostwo Polski.
Również jestem z grona osób które twierdzą, że dzisiaj w Krakowie Śląsk zgarnie całą pulę i zakończy sezon na najwyższym stopniu podium.
Jakoś nie chce mi się wierzyć by Wisła odebrała Śląskowi majstra tym bardziej, że sama gra już tylko o honor. Na Reymonta ma dzisiaj być wielka feta z tej okazji, do byłej stolicy wybiera się bardzo dużo osób z Wrocławia, szacuje się, że będzie ich grubo ponad 5k.
Kibice Wisły dzisiaj wyjątkowo będą chyba trzymać kciuki za przeciwną drużynę wink

Ruchy kadrowe w Wiśle przed tym meczem również są, cytując oficjalną stronę Wisły:

''Michael Lamey, Kew Jaliens, Dragan Paljić oraz David Biton zostali odsunięci od zespołu za brak profesjonalizmu w wykonywaniu swojego zawodu, w szczególności za brak zaangażowania w dzisiejszym meczu z Górnikiem Zabrze.

Oznacza to, że ci piłkarze nie będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu na ostatni mecz ligowy ze Śląskiem Wrocław.''


Kontuzjowani są Gordan Bunoza, Osman Chavez, Junior Diaz, Marko Jovanović, Alan Uryga.

Nie zamierzam grać Śląska po kursie 1,40-1,50, zdecydowanie wolę inną opcję po lepszym kursie..

Margines zwycięstwa: Śląsk Wrocław wygra jedną bramką @3,65 !!

Jeśli Śląsk ma dzisiaj wygrać to wydaje mi się, że nie ogra Wisły więcej niż jedną bramką. Skromne zwycięstwo Śląska myślę, że wszystkich zadowoli. Kurs wart ryzyka przy kursach na AW. smile

Do góry
#5340682 - 06/05/2012 21:28 Re: Ekstraklasa: 30 kolejka ( 6maja 2012) - ostatnia - [Re: Ojro]
kiki1981 Offline
enthusiast

Meldunek: 12/11/2005
Postów: 200
Originally Posted By: Ojro

Musi mu tam powietrze służyć ponieważ Lubin (biorąc tylko wiosnę) zdobył 24 punkty i notuje świetna passę z trenerem. Drugi, tuż za Lubinem jest... Górnik z 22 punktami.


Kolego biorąc pod uwagę tylko wiosne (13 kolejek) to zgadza się Zagłebie prowadzi z 24 pkt. Ale przed Górnikiem z dorobkiem 23 pkt są Korona, Ruch i Lech.

Jeśli chodzi o dzisiejszą kolejkę to ja próbuje Cracovia po 6,50.
Liczę na godne pożegnanie Cracovii z Ekstraklasy.

Do góry
#5340703 - 06/05/2012 21:37 Re: Ekstraklasa: 30 kolejka ( 6maja 2012) - ostatnia - [Re: Piecia]
Napo Offline
I Love This Game

Meldunek: 13/07/2007
Postów: 8201
Podbeskidzie Bielsko - Polonia Warszawa

Gospodarze przed sezonem byli uznawani za ekipe która bedzie dostarczycielem punktowym dla innych ekip. A co do czego przyszło potrafili stworzyć nie jedna niespodziankę. Miedzy innymi w spotkaniach wyjazdowych ogrywając ekipy, ktore byly uznawane za faworytów ligi Legie,Wisłe. Kibice naprawdę moga byc dumni ze swoich pupili w obecnych rozrywkach ligowych. Na ukoronowanie sezonu, przed własną publicznością, na pewno dzisiaj wielka mobilizacja, zeby odnieść zwycięstwo na pożegnanie sezonu. Przyjedzie ekipa Polonistów, którzy widac juz myslami, bujają ale podejrzewam nie nad spotkaniem, tylko co tu z Polonia bedzie w następnym sezonie, czy w ogóle klub bedzie istniał, bowiem wszystko w tym klubie jest możliwe. Juz w ostatnim spotkaniu, pokazali swój profesjonalizm, gdzie na swoim terenie, zostali rozbici przez Miedziowych 0-4. Podejrzewam ekipa gospodarzy, zagra tak jakby, dla nich dzisiejsze spotkanie decydowało o mistrzostwie, i trudno sie nie dziwić, licze na dobre zakończenie sezonu przed własną publicznością.

Podbeskidzie Bielsko 2.10
Podbeskidzie Bielsko -1 4.20

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (igea23), 3307 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584583 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07