Opcje tematu
#5323096 - 22/04/2012 21:25 Barcelona, Bukareszt - 23-29.04
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

Barcelona Open Banc Sabadell

Miejsce : Barcelona, Hiszpania
Ranga turnieju : ATP "500"
Termin : 23.04-29.04 2012 r.
Aktualny czas :
Nawierzchnia : ceglana
Pula Nagród : 1'627'500 €
Uczestnicy : 56 zawodników w singlu / 24 pary w deblu
Oficjalna strona : www.barcelonaopenbancsabadell.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

BRD Nastase Tiriac Trophy

Miejsce : Bukareszt, Rumunia
Ranga turnieju : ATP "250"
Termin : 23.04-29.04 2012 r.
Aktualny czas :
Nawierzchnia : ceglana
Pula Nagród : 398'250 €
Uczestnicy : 28 zawodników w singlu / 16 par w deblu
Oficjalna strona : www.brd-nastase-tiriac-trophy.ro
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tenisbet.pl - livescore, rankingi, plany startowe
www.lshunter.tv - live video
www.tennis.matchstat.com - statystyki zawodników
www.tennisbetsite.com - wyniki meczów z przebiegiem punktów
www.atpworldtour.com - strona ATP
www.itftennis.com/mens - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#5324204 - 23/04/2012 16:22 Re: Barcelona, Bukareszt - 23-29.04 [Re: Goget]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Cipolla F - Lorenzi P [ 1 ] 1.59 pinn

Kursy do meczu pewnie będą spadać. Lorenzi ma za sobą 3 tygodnie grania, 2 finały czelków i 2r w Houston. Ostatni finał skończył wczoraj przed północą z Querreyem, a jutro będzie musiał grać już w Barcelonie z Cipollą. Dużo gry w ostatnim czasie, długa podróż z USA do Barcelony, brak czasu na aklimatyzację czy jakiś trening w Barcelonie. Cipolla w niezłej formie był w Casablance, powinien spokojnie ograć rodaka.

Andreev - Junqueira [ 1 ] 1.22 pinn

Andreev w obecnej chwili duuuużo wyżej od Junqueiry. Warto dorzucić.

Do góry
#5324995 - 24/04/2012 14:01 Re: Barcelona, Bukareszt - 23-29.04 [Re: Goget]
mln Offline
Arka Gdynia!

Meldunek: 09/07/2009
Postów: 9251
Skąd: miasto z morza i marzeń
dziś pierwszym typem Mertens - Mannarino 1 1.80

typ z racji na ostatnie wyniki Francuza, który prezentuje się od dłuższego czasu fatalnie, w zeszłym tygodniu ugrał ledwie gema z Krajinovicem, ogólnie na ziemi jest słaby. Mertens bez szału ale na dobrym poziomie, powinno wystarczyć.

Do góry
#5325430 - 24/04/2012 23:12 Re: Barcelona, Bukareszt - 23-29.04 [Re: Goget]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Cipolla F 6-0 6-3 Lorenzi P gora
Andreev I 6-2 6-3 Junqueira D
gora

Nishikori K - Kukushkin M [ 1 ] 1.60

W Fortunie ktoś chyba przeliczył się lekko z kursami, bo 1.60 to wg mnie na Japończyka o wiele za dużo, ale Fortuna jako pierwsza chyba wystawiła kurs na to spotkanie. Wydaje mi się, że u reszty będzie w okolicach 1.30-1.35 to i Fortuna zejdzie niżej wtedy.

Chyba, że o czymś nie wiem, ale Kei w zeszłym tygodniu nieźle wyglądał w MC, 3 sety z Berdychem, od soboty jest w Barcelonie. Kukushkin dzisiaj bez rewelacji z DGT. Jak ktoś gra u naziemnych to można spróbować. smile

Do góry
#5326528 - 25/04/2012 15:03 Re: Barcelona, Bukareszt - 23-29.04 [Re: Goget]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Jurgen Zopp - Daniel Brands
Typ: 2
Kurs: 1.65

Brands po słabym początku sezonu ostatnio prezentuje się coraz lepiej. Ćwierćfinały w rozgrywanych na ziemi challengerach w Barlettcie i Mersin (grał tam bardzo solidnie ulegając dopiero Volandriemu i będącemu w dużym gazie Portugalczykowi Joao Sousie) oraz eliminacje do turnieju w Bukareszcie (gdzie nie stracił nawet seta) są jasnym sygnałem, iż Niemiec wraca do dyspozycji z końcówki ubiegłego sezonu, kiedy to wygrał dwa challengery oraz odnotował półfinał w nieźle obsadzonym turnieju w Wiedniu. Z kolei o Zoppie poza tym, że przebrnął przez kwalifikację pokonując rywali z trzeciej i czwartej setki rankingu oraz wyeliminował będącego bez formy i grającego z dziką kartą Rumuna Crivoi, nic więcej dobrego nie można powiedzieć. Estończyk w obecnym sezonie sporo kreczował i wyraźnie szuka formy. Dlatego też po niezłym kursie z pełnym przekonaniem stawiam na Daniela Brandsa.

Do góry
#5326951 - 25/04/2012 22:07 Re: Barcelona, Bukareszt - 23-29.04 [Re: Goget]
szery Offline
old hand

Meldunek: 22/08/2007
Postów: 870
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Victor Hanescu - Janko Tipsarevic
typ: 0-2
kurs: 1,64

Janko jest w tym pojedynku zdecydowanym faworytem bez dwóch zdań. Rumun już po trzydziestce, a najlepsze swoje tenisowe czasy ma już dawno za sobą. Serb w tym meczu nie powinien dać swemu przeciwnikowi ugrać zbyt wiele. Tipsarevic w dobrej formie, przegrywa właściwe tylko z największymi lub bardzo dużymi-nie zdarzają mu się ostatnio wpadki z graczami zajmującymi tak odległe miejsce w rankingu ATP jak Hanescu, który plasuje się na miejscu #102. Janko jest walczakiem i o jego mobilizację pod względem psychicznym bym się nie martwił-na pewno nie przejdzie obok tej potyczki. Stawiam 2-0 dla Tipsarevica i każdy inny wynik , który tutaj padnie będzie dla mnie ogromną niespodzianką...Rumun przegrał ostatnio gładko z Seppi i Ramosem, a to że przy okazji ograł jakiś "ogórków", to nie robi to na mnie większego wrażenia.

Do góry
#5327170 - 26/04/2012 01:19 Re: Barcelona, Bukareszt - 23-29.04 [Re: szery]
Loonatic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/10/2009
Postów: 2638
Originally Posted By: szery
Victor Hanescu - Janko Tipsarevic
typ: 0-2
kurs: 1,64

Janko jest w tym pojedynku zdecydowanym faworytem bez dwóch zdań. Rumun już po trzydziestce, a najlepsze swoje tenisowe czasy ma już dawno za sobą. Serb w tym meczu nie powinien dać swemu przeciwnikowi ugrać zbyt wiele. Tipsarevic w dobrej formie, przegrywa właściwe tylko z największymi lub bardzo dużymi-nie zdarzają mu się ostatnio wpadki z graczami zajmującymi tak odległe miejsce w rankingu ATP jak Hanescu, który plasuje się na miejscu #102. Janko jest walczakiem i o jego mobilizację pod względem psychicznym bym się nie martwił-na pewno nie przejdzie obok tej potyczki. Stawiam 2-0 dla Tipsarevica i każdy inny wynik , który tutaj padnie będzie dla mnie ogromną niespodzianką...Rumun przegrał ostatnio gładko z Seppi i Ramosem, a to że przy okazji ograł jakiś "ogórków", to nie robi to na mnie większego wrażenia.

Dzięki za typ piwo

Do góry
#5329010 - 27/04/2012 18:47 Re: Barcelona, Bukareszt - 23-29.04 [Re: Goget]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Fernando Verdasco - Kei Nishikori
Typ: 1
Kurs: 1.63

W obu spotkaniach w Barcelonie Kei zaprezentował się jako zawodnik o sporym potencjale, dużym wachlarzu zagrań oraz o niezwykle cennej umiejętności przyspieszania poszczególnych piłek, a tym samym zaskakiwania swoich rywali. Sęk w tym, że swoje zagrania Japończyk bardzo często przeplatał słabymi zagraniami i błędami. Taka gra z Fernando Verdasco na pewno nie zagwarantuje Nishikoriemu wygranej. Hiszpanowi daleko oczywiście do oazy spokoju i często zdarza mu się popełniać seriami. Jednakże wydaje mi się, że reprezentant gospodarzy najgorsze na już za sobą. Ostatnio prezentuje się dosyć przyzwoicie (finał w Acapulco) i myślę, że przed własną publicznością jest w stanie awansować do półfinału. Fena w przeszłości (dwa lata temu) wygrywał ten turniej i choć szanse na powtórzenie tego rezultatu są znikome, to jednak liczę, iż w następnej rundzie stoczy ciekawy pojedynek z Nadalem.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, igea23, alfa, 11kera11, Igor), 3222 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584174 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07