Strona 15 z 31 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 30 31 >
Opcje tematu
#4315926 - 24/12/2010 04:43 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: marzano]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Na początku myślałem, że to żart ze Ślusarskim laugh

Po co Lechowi taki zawodnik? Rozwinąć to on się już nie rozwinie. W Anglii mu nie wyszło, w Cracovii też niczym się nie wyróżniał i nagle ma grać w drużynie walczącej o mistrza? On nawet presji na Rudnevsie nie wywrze. Klub z takimi aspiracjami jak Lech nie powinien brać ludzi, jako uzupełnienie składu. Powinni sprowadzić gościa, który będzie naciskać na Rudnevsa i w razie tego kontuzji, aby mógł go godnie zastąpić. Ślusarski na pewno taki nie jest. Musi być jakaś rywalizacja o miejsce w składzie, bo inaczej pewniak do 11 będzie mieć wszystko w dupie, bo i tak zagra w następnym meczu.
Nawet taki Niedzielan. Gość może sobie kopać w polskich średniakach i tyle. Był zagranicą, był też w czołowym polskim klubie i jeśli wcześniej mu się nie udało to dlaczego teraz ma się udać.
To są piłkarze, którzy pewnego poziomu nie przeskoczą, a co za tym idzie, nie podniosą poziomu czołowego polskiego klubu

Do góry
Bonus: Unibet
#4315976 - 24/12/2010 05:03 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: marzano]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: marzano

I żeby było jasne, nie mam nic do tego gościa, gra w piłkę niech sobie gra, na życie zarabia, bramki strzela i karierę rozwija, śmieszy mnie postawa władz Lecha, którzy traktują go jak wzmocnienie przed wiosenną edycją Ligi Europejskiej, maszynkę do strzelania goli, a jego przygoda z Lechem skończy się tak szybko jak w przypadku Wichniarka.


nie bądź IGNORANTEM stop

nie oceniaj ten transfer przez pryzmat tego czy Ślusarski pomoże Lechowi wygrać Ligę Europejską a oceń jako sprowadzenie wartościowego rezerwowego na ławkę !

Nikt w Lechu go nie traktuje jako wzmocnienie a uzupełnienie ! a to subtelna różnica której nie dostrzegasz ! Wyraźnie podkreślili że ma przyjść jeszcze lepszy zawodnik do tej formacji !

Jako zmiennik Rudnevsa myślę że się sprawi nie gorzej niż Chrapek Mikołajczak czy 3bamba który póki co okazał się wielką pomyłką , a chciała go też niezmiernie Legia...

statystyka to nie wszystko , wrócili z zagranicznych wojaży do polskiej ligi Mięciel Wichniarek czy nawet Ebi i co ?

jakoś nie zauważyłem żeby nawet średnią strzelanych bramek za granicą utrzymali...

Mi tam gra Ślusarskiego odpowiada. W mojej ocenie jest nawet lepszy niż Kucharczyk czy wolny Mezenga który jest mniej dynamiczny od Tadeusza Mazowieckiego.

Do góry
#4316073 - 24/12/2010 06:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
Pluton38 Offline
enthusiast

Meldunek: 23/11/2010
Postów: 238
Panowie Napastnik to nie tylko człowiek który ma strzelać gole:)
jak jest dobry w odbiorze i w środku to już jest gościu którego na polską chcą trenerzy wszystkich klubów
Jacy trenerzy tacy napastnicy oprócz Franka może Brożka brak sępów w tej Lidze
więc nie rozumiem waszych awantur smile
Ślusarski na pewno się sprawdzi w końcu nie musi strzelać bramek........

Do góry
#4316222 - 24/12/2010 07:57 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Pluton38]
Jaruzelski Offline
veteran

Meldunek: 19/10/2007
Postów: 1472
Ja myślę że głupotą było wyrzucać Wichniarka z Lecha i zatrudniać teraz Ślusarskiego toż to strzał w stopę. Po pierwsze jeżeli Wichniarka w trakcie wakacji na plaży się kontraktuję jak to mówili w Lidze+ to nie można od niego wymagać cudów tylko poczekać na wiosnę i wtedy go rozliczać a nie go wyrzucać i brać Ślusarskiego jako wolny transfer według mnie to jest głupota Lecha.
A teraz jakoś próbują się ratować kontraktują kolejnego wg mnie słabego napadziora ale zobaczymy co klub to motywacja chęci piłkarza do gry.

Do góry
#4316548 - 24/12/2010 17:14 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Jaruzelski]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
Slusarski to dobry ruch Lecha laugh laugh laugh laugh ej bo padne ze smiechu i nie przestane sie smiac nawet przy stole wigilijnym, kopci gosc jak lokomotywa, imprezuje i popija bardzo smialo i czesto - na boisku nie robi totalnie nic oprocz wymachiwania rekami, klotni z sedziami i darciem mordy, fajnie ze mu sie chce ale czas zrobil swoje i nawet ciut szybkosci Bartek juz nie ma,pilka potrafi przyjac TYLKO i WYLACZNIE jedna noga bo jak juz cos trudniejszego to pila odlatuje na 4-5m a tu juz Bartek jest prawie nigdy nie jest przy niej pierwszy

lubie goscia, ale to nie jest zawodnik dla Lecha ? Kolejorz szuka "zapchaj dziur", Slusar na pewno za male pieniadze tam gral ( lub siedzial na lawie ) nie bedzie, u nas wzial grube tysiace i w sumie nic z tego nie wyszlo - wyobrazcie sobie, Slusarski chcial tu grac, mial ambicje a ja wolalem zeby zostal Matusiak, ktory tu juz nie chce zostac ale do zawodu podchodzi powaznie i ma 3 razy wieksze umiejetnosci, hmm a moze nawet z 5 razy wink


nie moj Lech, nie moj Slusarski, na szczescie juz kasy od nas nie bedzie bral - ale szkoda bo nasze polskie puchary na wiosne frown

a Ty McDziarz ile razy miales okazje Bartka widziec w przeciagu tego lub ostatniego roku ? zapewne bardzo rzadko bo transmisje z meczy Cracovii sa rzadkoscia a nie sadze byz na Orange Sport wlaczal spotkania outsidera ligowego - bronisz Bartka ale nie masz racji i nawet za racjonalnych argumentow do tego oprocz tradycyjnych historii zwiazanych z tym, ze "komus tam nie wyszlo a tu wyjdzie, ktos tam nie pasuje a tu pasuje, tu bedzie od tego a nie od tamtego ( skad Ty mozesz to wiedziec tongue )" - PO PROSTO CZAS BARTKA MINAL ALE CZAS DZIALACZY LECHA JESZCZE NIE, najlepiej sprzedac Rudnevsa i z Braga wystawic Czibambe i Slusara w ataku laugh

Do góry
#4316552 - 24/12/2010 17:19 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Originally Posted By: McDziarz


nie bądź IGNORANTEM stop

nie oceniaj ten transfer przez pryzmat tego czy Ślusarski pomoże Lechowi wygrać Ligę Europejską a oceń jako sprowadzenie wartościowego rezerwowego na ławkę !

Nikt w Lechu go nie traktuje jako wzmocnienie a uzupełnienie ! a to subtelna różnica której nie dostrzegasz ! Wyraźnie podkreślili że ma przyjść jeszcze lepszy zawodnik do tej formacji !

Jako zmiennik Rudnevsa myślę że się sprawi nie gorzej niż Chrapek Mikołajczak czy 3bamba który póki co okazał się wielką pomyłką , a chciała go też niezmiernie Legia...

statystyka to nie wszystko , wrócili z zagranicznych wojaży do polskiej ligi Mięciel Wichniarek czy nawet Ebi i co ?

jakoś nie zauważyłem żeby nawet średnią strzelanych bramek za granicą utrzymali...

Mi tam gra Ślusarskiego odpowiada. W mojej ocenie jest nawet lepszy niż Kucharczyk czy wolny Mezenga który jest mniej dynamiczny od Tadeusza Mazowieckiego.



Po pierwsze, widzę że muszę się powtórzyć: nie używaj słów których nie rozumiesz!

Po drugie, wartościowy zawodnik na ławkę to nie taki, który bierze pensję i zajmuje miejsce młodym, rozpoczynającym karierę zawodnikom, a nie wnosi niczego pozytywnego do gry drużyny...

Po trzecie, uzupełnienie składu nie polega na zapchaniu dziury w nim byle jakim zawodnikiem, tym bardziej jeśli chodzi o drużynę, która ma aspiracje by powalczyć na wiosnę w LE i włączyć się do walki o zwycięstwo w Ekstraklasie... powinien być to zawodnik, który będzie swoją postawą potrafił stworzyć konkurencję w drużynie na tyle dużą, że żaden z obecnych napastników nie będzie pewny swojego miejsca w składzie...

Po czwarte, już samo porównywanie go przez ciebie do Chrapka, Mikołajczaka czy Tchibamby pokazuje jakiego formatu jest to zawodnik - po co sprowadzać kolejnego darmozjada?

Po piąte, porównywanie Ślusarskiego do Mięciela, Wichniarka czy Ebiego jest zupełnie nie na miejscu bo każdy z wymienionej trójki grając na zachodzie pokazał się z dobrej strony, a Wichniarek był wielbiony wręcz przez kibiców.
Co do Ebiego... on nie wrócił do Ekstraklasy, to jego pierwszy sezon w tej lidze...

Po szóste i ostatnie, gra Ślusarskiego ci odpowiada i niech tak zostanie, ale to nie znaczy, że jest to trafiony transfer Lecha i wszyscy musimy podzielać twoje zdanie.
Wbij sobie wreszcie do głowy, że nie jesteś nieomylny i wszechwiedzący i jest na tym forum wielu, którzy mają zdanie zdecydowanie odmienne niż ty...

Do góry
#4316815 - 24/12/2010 23:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: marzano]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: marzano
to nie znaczy, że jest to trafiony transfer Lecha


nie uważasz że to jest zbyt wczesna pora na ocenę czy jest to transfer trafiony czy chybiony ? balwan2


właśnie dlatego jesteś dla mnie ignorantem i amatorem kwaśnych jabłek ! balwan1

Ja piszę że ma szansę stać się solidnym zmiennikiem a ty już ferujesz wyroki i z góry oceniasz transfer jako niewypał zanim człowiek jeszcze kopnął piłkę.

balwan1

Do góry
#4316843 - 24/12/2010 23:30 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
szansę to on miał już wielokrotnie, nie stanie się nagle wielkim piłkarzem tylko dlatego, że przeszedł do Lecha...

i po raz ostatni bo widzę, że moje apele nie skutkują, wklejam definicje ze słownika języka polskiego:

ignorancja - nieznajomość czegoś lub brak wiedzy z jakiejś dziedziny; ignorancki; ignorant; ignorantka.

a kwaśne jabłka lubię...

Do góry
#4337031 - 05/01/2011 04:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: marzano]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie

Do góry
#4341712 - 06/01/2011 19:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
ice18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2006
Postów: 19577
Skąd: Marki
Wszystko wskazuje na to, że Theo Bos zostanie szkoleniowcem Polonii Warszawa. Holender uzgodnił już warunki kontraktu z Józefem Wojciechowskim. Umowa ma obowiązywać przez półtora roku. Osobą, która poleciła Bosa Polonii, jest Leo Beenhakker.

Theo Bos, Theo Bos... Mówi to coś komuś?

Nazwisko nie rzuca na kolana, osiągnięcia tym bardziej. Pisząc wprost - osiągnięć Bos nie ma ŻADNYCH. Nie to, że ma takie sobie. On nie ma żadnych. Prowadził tylko jeden klub w Eredivisie - Vitesse Arnhem, od stycznia 2009 do października 2010. Z 63 oficalnych meczów, wygrał 19. W pierwszym sezonie zajął dziesiąte miejsce, w drugim czternaste, w trzecim został zwolniony, gdy po dziewięciu kolejkach Vitesse miało tylko osiem punktów i zajmowało szesnastą lokatę.

Nie chcemy faceta zbyt ostro oceniać, ale taki bilans - obsuwa rok w rok - sugeruje, by na razie nazwać go człowiekiem-porażką. Leo Beenhakker ma słabość do swoich byłych zawodników, bo do Feyenoordu też jednego polecił i jak to się kończy, widzimy teraz. W ogóle z jego rad lepiej chyba nie korzystać, bo Heerenveen raz skorzystało i dało się podpuścić, by wsadzić do niszczarki jakieś trzy miliony euro (transfer Matusiaka). To nie było mądre.

Józku, nie daj się robić w konia!

A w zasadzie... W zasadzie - to czemu nie? Właściciel Polonii tak uroczo się wścieka, że tak naprawdę przedstawienia pod tytułem "niech ten łysy Holender spieprza kręcić wiatrakami w ojczyźnie" już się nie możemy doczekać. Jeśli w porę nie zorientuje się, że Bos to - mówiąc jak JW - loser, czeka nas fajna medialna szopka na wiosnę.

[w]

Do góry
#4349549 - 09/01/2011 03:23 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: ice18]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Tak jak juz Ci kiedys pisalem craax u nas robi sie coraz ciekawiej i od jakiegos pol roku zauwazam zdecydowany przyrost debilizmu ... mad

Łódź. Ustawka pseudokibiców pod Poddębicami. Jedna osoba nie żyje

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/lodz-us...yje_166723.html

jak widac coraz grubiej jest ...

Do góry
#4349574 - 09/01/2011 03:29 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Inzaghi78]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37256
Niedobrze.

Kolejny raz została przekroczona granica,
której w żadnym przypadku przekraczać nie wolno.

Zapewne niedługo usłyszymy o rewanżach.

Dokąd My dojdziemy ?

Do góry
#4350236 - 09/01/2011 07:25 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Inzaghi78]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: Inzaghi78
Tak jak juz Ci kiedys pisalem craax u nas robi sie coraz ciekawiej i od jakiegos pol roku zauwazam zdecydowany przyrost debilizmu ... mad

Łódź. Ustawka pseudokibiców pod Poddębicami. Jedna osoba nie żyje

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/lodz-us...yje_166723.html

jak widac coraz grubiej jest ...


Jest gdzieś filmik z bójki ?

Kto użyźnił glebę Widzewiak cz eŁKaeSiak ?

Do góry
#4350279 - 09/01/2011 07:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
APOLLYON Offline
Celtic Glasgow FC

Meldunek: 19/12/2003
Postów: 8371
Skąd: Wrexham; GLIWICE w moim sercu
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: Inzaghi78
Tak jak juz Ci kiedys pisalem craax u nas robi sie coraz ciekawiej i od jakiegos pol roku zauwazam zdecydowany przyrost debilizmu ... mad

Łódź. Ustawka pseudokibiców pod Poddębicami. Jedna osoba nie żyje

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/lodz-us...yje_166723.html

jak widac coraz grubiej jest ...


Jest gdzieś filmik z bójki ?

Kto użyźnił glebę Widzewiak cz eŁKaeSiak ?

Nieważne... Ktoś zginął i tyle. Ten ktoś wiedział jednak, gdzie sie wybiera i co tam będzie robił. Nic wbrew własnej woli. To jest wpisane w życie każdego, kto walczy.

Do góry
#4350401 - 09/01/2011 08:40 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: APOLLYON]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: APOLLYON
To jest wpisane w życie każdego, kto walczy.


Ująłbym to inaczej:
to jest wpisane w życie każdego, kto zabija.

Do góry
#4350524 - 09/01/2011 10:51 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Bombej22]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
To jest wpisane w zycie kazdego kto nie ma mozgu.

Do góry
#4350531 - 09/01/2011 10:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Amir_Khan]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: Amir_Khan
To jest wpisane w zycie kazdego kto nie ma mozgu.


:)))

Do góry
#4350536 - 09/01/2011 11:05 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Amir_Khan]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Originally Posted By: Amir_Khan
To jest wpisane w zycie kazdego kto nie ma mozgu.


teraz juz mozg i tak mu sie nie przeda wiec nie wiem po co ta uwaga..

Do góry
#4350665 - 09/01/2011 18:13 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: mat2000]
craax Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/04/2006
Postów: 26275
Skąd: miasto królewskie
ale co Was obchodzi to ? czy komus z postronnych dzieje sie krzywda ? czy czujecie sie na meczach niebezpiecznie ? to jest wylacznie sprawa osob, ktore czynnie w tym stylu zycia uczestnicza, jak to mowia "ryzyko zawodowe" - ale bylem w duzym szoku jak dowiedzialem sie, ze ekipy z jednego miasta ustawily sie ze soba - cisnienie musialo byc ogromne i chec pokazania kto jest silniejszy - szkoda, ze mlody chlopak zginal ale mysle, ze walka byla w miare honorowa i bez sprzetu, a to po prostu przy takiej ilosci osob niefortunny przypadek - szkoda chlopaka, szkoda rodziny

wiesz co mysle Inzaghi, z czasem zrobi sie u Was podobna sytuacja jak w Krakowie - zbyt wyrownane sily obu ekip i walka o przodownictwo bedzie bardzo ostra


ale to takie OT bo to raczej nie jest temat o polskiej pilce noznej wink

Do góry
#4352843 - 10/01/2011 03:04 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej /12/ [Re: Legia]
Zulus Offline
Łódzki Klub Sportowy

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 25342
Skąd: ŁKS Łódź
Originally Posted By: McDziarz
Originally Posted By: Inzaghi78
Tak jak juz Ci kiedys pisalem craax u nas robi sie coraz ciekawiej i od jakiegos pol roku zauwazam zdecydowany przyrost debilizmu ... mad

Łódź. Ustawka pseudokibiców pod Poddębicami. Jedna osoba nie żyje

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/lodz-us...yje_166723.html

jak widac coraz grubiej jest ...


Jest gdzieś filmik z bójki ?

Kto użyźnił glebę Widzewiak cz eŁKaeSiak ?


Tym razem ucierpiał Widzewiak

Do góry
Strona 15 z 31 < 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 30 31 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO), 3281 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584158 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07