Strona 28 z 45 < 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 44 45 >
Opcje tematu
#507385 - 06/08/2006 10:27 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Kupon 21 Gb

06.08.2006


Zenit Petersburg v Shinnik 1
CFR Cluj v Unirea Urzicen 1

Kurs: 1.76
Stawka: 102,50 zł

Do góry
Bonus: Unibet
#507386 - 06/08/2006 15:28 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Kupon 11 Betsson

06.08.2006

Roeselare - Club Brügge 2

Kurs: 1.57
Stawka: 177

Do góry
#507387 - 06/08/2006 17:09 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Quote:

Kupon 21 Gb

06.08.2006


Zenit Petersburg v Shinnik 1
CFR Cluj v Unirea Urzicen 1

Kurs: 1.76
Stawka: 102,50 zł




WYGRANA

180.40 zł

Do góry
#507388 - 06/08/2006 23:39 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Quote:

Kupon 11 Betsson

06.08.2006

Roeselare - Club Brügge 2

Kurs: 1.57
Stawka: 177





-177 zł

Mowilem sobie ze po tym dubelku powyzej dzis wiecej nie gram, no i zagralem, efekt widać. Błąd wielki błąd, masowy typ. Taka mała konkluzja

- ILE OSÓB JEST NA PLUSIE WCIAGU CAŁEJ SWOJEJ KARIERY TYPERSKIEJ, NAPEWNO NIEWIELE, JAK ZOSTAĆ JEDNYM Z "LEPSZYCH" ?

- NIE GRAĆ MASOWYCH TYPÓW BO GRA JE WIĘKSZOŚĆ, A WIEKSZOSC TO PRZEGRANI !!

Do góry
#507389 - 06/08/2006 23:45 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
I EDYCJA BETSSONA

Wpłata: 123 zł

STAN KONTA: 0 zł


Ciekawie przygoda z Betssonem sie zaczeła, głupio się skończyła, obwinić moge siebie za kilka nonszelankich typów. Ale życie to droga wyboru, błędów i nauki. Nic sie nie stało, ostatni bankrut był 2 miechy temu, na jednym z kont na gb, wiec jest bardzo dobrze, kazdy miesiąc na plusie, teraz pozostało mi jeszcze jedno konto " w grze" w gb, ale jutro wpłacam na kolejne.

pozdrawiam



Do góry
#507390 - 07/08/2006 11:21 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Dzis mialem grac Hrbatego, Blacka, na jutro X mellise, ale jednak odpuszczam, wyjezdzam na wieś troszke sie porelaksować na łonie natury



Takie pytanie do was:

Jeśli ktos jest zainteresowany założeniem konta w gamebookersie w najbliższym czasie zapraszam na priva, bądz gg,

dajmy sobie szanse na pare złotych, jeśli ktos sie zarejestruje w gb z mojego linka partnerskiego, zdradze sposób jak dostać dodatkowe 80 zł poza promocjami w gb, wtedy ten ktos dostanie:

przy wplacie 150 zł
+ 80 za wpłace
+ 80 od pierwszego zakładu
+ 80 za pewnien wnik,

wiec jest to niezla kaska do obrócenia i wypłacennia, a ja dostane 80 zł od gb

zapraszam wiec do współpracy

Pozdrawiam
szczypop

Do góry
#507391 - 08/08/2006 10:18 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Kupon 22 Gb

08.08.2006


Bracciali D. v Tursunov D. 2
Myskina A. v Molik A. 1
Bester/Dancevic v Aspelin/Perry 2
Ruano Pascual V. v Petrova N. 2
Malisse X. v Davydenko N. 1

Kurs: 3.33
Stawka: 130.40

Do góry
#507392 - 08/08/2006 13:05 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Quote:

Malisse X. v Davydenko N.

Tym spodkaniem jestem zainteresowany od kiedy pojawiły się wystawione kursy, czyli od poniedziałku. Bardzo ciekawi mnie pojedynek tych dwóch tenisistów i napewno pokuszę sie o obstawienie tego zakładu. Dlaczego ? Powodów jest kilka, najistotniejszy z nich jest taki, iz rosjanin grał niedawno w finale Prokomopen w Sopocie gdzie doszedł do finału i po ciężkiej walce i 3 setowym pojedynku pokonał niemca Mayera. Ten istotny fakt napewno w najwiekszym stopniu wpłynie na postawe Davydenki który napewno nie wpełni zregeneruje się po sopockim turnieju. Do tego należy dodać zmiane nawierzchni i wątpie aby Davidenko od razu przyzwyczaił się do hardu, na którym Melisse czuje się wyśmienicie. Innym mającym znaczenie czynnikiem bedzie napewno zmiana strefy czasowej i napewno zaden czlowiek nie moze sie w tak szybki sposób przyzwyczaic do takiego trybu zycia. Reasumując moim zdaniem Mellise dziś zwyciężym. Wczoraj jeszcze kurs był zachęcający bo w gb wynosił 2.05, postanowilem poczekać na rozwój sytuacji. Dzis juz spadł o 20 groszy i napewno jeszcze spadnie, wiec należy się śpieszyć

Mój typ: 1
Kurs: 1.85
Buk: GameBookers




Pytacie się wciaż o Davidenkę, wiec prosze, kilka słów moich wklejonych z topicku o tenisie. Takie jest moje zdanie. Puscilem kupon kolo 12 i zlapalem tylko 1.77 ( wczoraj nie było mnie w domu, a niechcialem grac 2 dni wczesniej bo wszystko sie moglo zdarzyc).

Do góry
#507393 - 09/08/2006 07:56 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Quote:

Kupon 22 Gb

08.08.2006


Bracciali D. v Tursunov D. 2
Myskina A. v Molik A. 1
Bester/Dancevic v Aspelin/Perry 2
Ruano Pascual V. v Petrova N. 2
Malisse X. v Davydenko N. 1

Kurs: 3.33
Stawka: 130.40




-130.40 zł

No nie, no nie, jak tu nie powiedzieć wiązanki pięknej, pod adresej tego babska tempego, tej grubej pipy, jak tu nie zwyzywać i nie kląć, ale nie zrobie tego, bo szkoda na niej słów, zabrała mi ładnych pare złotych i sprawila ze budzac sie, przypomniala mi sie ta niemyta istota i od razu humor moj legł w gruzach....

Do góry
#507394 - 09/08/2006 10:52 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Kupon 23 Gb

09.08.2006


Benneteau J. v Hrbaty D. 2
Federer R. v Grosjean S. 1
Bryan B/Bryan M v Gonzalez/Ljubicic 1
Yan/Zheng v Jans/Rosolska 1
Raymond/Stosur v Morariu/Petrova 1

Kurs: 2.56
Stawka: 52.61

Do góry
#507395 - 09/08/2006 10:56 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
II EDYCJA BETSSONA

Wpłata: 222 zł
Bonus: 123 zł

STAN KONTA: 345zł


Chorobcia, nie zdąrzyłem z promocją na 222 zł i troszke lipa, ale naszczescie przyznali mi 123, nie chcą sie ze mną przyjaźnić to nie, obracam podwajam i mówie pa pa, pozniej zamieszcze staty I zbankrutowanej przez moją głupote edycji

Do góry
#507396 - 09/08/2006 11:01 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Kupon 1 betsson

09.08.2006


Srichaphan, P - Malisse, X 2
Blake, J - Gasquet, R 1
SV Salzburg - Valencia x2

Kurs: 3.05
Stawka: 100

Ahh Melisse, co to był za typ wczoraj, moj typ tygodnia, w poniedzialek czekalem, az spadly kursy, zamiast grac grubo singlem, a wczoraj dobieralem spotkania i trafil sie ruski kotlet, dzis znow go polecam, kursy juz lecą

Do góry
#507397 - 09/08/2006 11:12 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Kupon 2 betsson

09.08.2006


Lille - FK Rabotnicki 1
AC Milan - Crvena Zvezda 1
Hearts - AEK Athen : Podwójna szansa 1x
Liverpool - Maccabi Haifa 1

Kurs: 2.10
Stawka: 245

Dzis ostro, trzy kupony za łączne 400 zł, omijam niespodzianki i zgarniam kase, straszne valuty w milanie i liverpoolu, radze uwazac na milan któremu od zawsze fatalnie sobie poczynała z czeroną gwiazdką, hearts powinno wygrac, niby grecka liga jest mocniejsza, zgadzam sie, szkocka odstaje od greckiej znacznie, ale główna trójka szkocka, śmiało mogła by rywalizować z głównymi klubami greckimi. Już krok od LM wiec nikt tu nie bedzie kalkulował, licze na gospodarzy, atut gry w domu napewno bedzie mial znaczenie, nalezy nadmienic ze gospodarze nie graja na swoim rodzimym boisku tylko na innym, wiekszym obiekcie. Serca powinny wygrac 1:0, 2:1, gram grubo wiec podpieram, lille powinno nie dac szans i zapewnic sobie przewage bramkową przed wyjazdowym meczem, to samo liverpool, ktory bardzo obawia sie wyjazdu do Izraela, niewiadomo na jednak jeszcze gdzie zostanie rozegrany nastepny mecz Live, ale raczej zapewnią sobie przewagę i zostawią kilka bojących się gwiazdeczek w domciu w ciepłych papciach i numerem hustlera na kolankach, jak pisalem obaiwam sie milanu, linia defensywna strasznie zmieniona, nigdy nie grala w takim zestawieniu, brakuje Maldiniego, Nesty, Kaladze, Bonery, a w obronie wystąpią Brochi, Favali, Costacurta, Jankulovski wiec over wchodz w gre

pozdrawiam
SzczyPop


Edited by Rivaldinho (09/08/2006 14:49)

Do góry
#507398 - 09/08/2006 15:12 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Eliminacje do LM weszły w główną faze, zespoły biorące w niej udział nie mogą sobie już pozwolić na jakiekolwiek kalkulacje, ponieważ takowe mogą się zakończyć odpadnięciem z 3 rundy, co oznacza nie dostanie się do elitarnych rozgrywek w europie jakim nie wątpliwie jest Liga Mistrzów, czyli przede wszystkim ogromne pieniądze, gloria i chwała oraz dostrzezenie w europie. Niektóre pary są bardziej wyrównane, inne to pojedynki kopciuszków z europejskimi potentami.

Milan - Cvena zvezdra

Moim zdaniem bardzo ciekawe spotkanie. Dziś włoski zespół jest papierowym kandydatem do zwyciestwa, kurs wystawiony przez bukmacherów oscyluje w granicy 1.15 - 1.20 groszy, wiec bardzo niewiele. Dziś bardzo słabo kadrowo Milan prezentuje się w obronie, w meczu nie wystąpiłą Maldini, Nesta, Kaladze, Bonera. Napewno najbardziej zabraknie pierwszej dwójki, dlatego uważam iż goście będą mieli okazje do strzelenia bramki. W formacji obronnej zobaczymy dziś: Brochiego, Favaliego, Costacurte i Jankulovskiego, a gracze Ci jeszcze nie grali razem w takim zestawieniu, wiec jest to swoistym novum i oczywiscie szansą dla rywali. Gwiazda nie jest w dzisiejszym meczu na straconej pozycji, ale uwazam ze po ambitnym meczu jednak przegrają 2:1, 3:1

Typ: 1
Kurs:1.17
Buk: Gamebookers

Typ: Over 2,5
Kurs. 1.65
Buk: Gamebookers

Liverpool - Maccabi Haifa 1

Chcialem tylko nadmienić o tym spotkaniu. Wydaje mi się że drużyna z miast beatlesów będzie chciala juz w pierwszym meczu pewnie wygrać kilkoma bramkami, poniewaz rewanż grają na "gorącym" terenie, choć nie jest przesądzone gdzie odbędzie się wyjazdowe spotkanie. Jesli odbyło by sie w Izraelu, na rewanż napewno nie poleciało by kilku czolowych zawodników, wiec najlepiej bedzie dziś pewnie zwycieżyć. Chociaż mecze towarzyskie nie zachęcają, duzo porażek ( nawet 5:0 ), ale to tylko sparingi. Zresztą sam Benitez twierdził że nie maja żadnego znaczenia, w jednym ze spotkań w polu wystąpił nawet Reina. Handi azjatycki 0:1 1/2 bardzo ciekawy w tym meczu, jeśli ktos znajedzie z was w ofercie - polecam, ja obstawiam zwyciestwo dwoma bramkami.

Typ: 1
Kurs: 1.13
Buk:Gamebookrers

Typ: handi 0:1 1
Kurs: 1.50
Buk: Gamebookers


Hearts - Aek Atheny

Obok pojedynków Hamburga i Ossasuny oraz Dynama Kijów z Fenerbahce to spotkanie zapowiada sie równie ciekawe. Naprzeciw siebie stają dwie podobne poziomem ekipy, obie z równymi szansami na awans, co zapowiada ciekawe spotkanie. Niektórzy do awansu typują dzisiejszych gości z grecji, ze względu na to iż liga grecka jest silniejsza od szkockiej. Z tą opinią się po cześci zgadzam, faktycznie liga szkocka ustepuje nieco greckiej poziomem, ale nie ma to w tym spotkaniu najmniejszego znaczenia. W obu ligach jest przecież czołówka dominujących zepsołów, reszta to "wypełniacze" przygladające sie z boku, ale one natomiat są w stanie nawiązać ze sobą równożędną walkę. W dzisiejszym meczu serca napewno będą w lepszej sytuacji ze wzgledu na kilka faktów. Dobrej postawia w lidze - ostatni mecz 2:1 z Celtikiem robi wrażenie, oraz wczesniejszy początek rozgrywek napewno będzie kluczowym faktem. Grecy jeszcze nie zaczeli rozgrywek, wiec są w stanie przygotowan. Wielkim atutem serc będzie, to iz grają u siebie, a na własnym boisku prezentują sie bardzo solidnie. Ważną informacją jest wiadomość iż Hearts nie zagraja na własnym nominalnym boisku, tylko na dużo większym stadionie. Zespół Aeka napewno zadowoli remis, wiec napewno zagrają "bezpiecznie" z tyłu i będą grali kontratakami, zbytnio się nie odsłaniając

Typ: 1x
Kurs: 1.25
Buk: Gamebookers

Szachtar - Legia

Spotkanie któro najbardziej mnie interesuje z wiadomych wzgledów. Nie jestem wielkim fanem zespołu z warszawy, ale zawsze kibicuję polskim zespołom. Porównując ostatnie spotkania obu drużyn, moze nasunąć się moze tylko jedna myśl - pewne zwycięstwo gości. Szachtar w lidze nie stracił jeszcze bramki, a swoje spotkania zwycięża barszo pewnie i wysoko. Jednak poziom samej ligi ukraińskiej jest bardzo niski ( wielka przepaść między elitą a resztą). Nie ma sensu abym wspominal o ostatnich spotkaniach wojskowych bo kazdy wie jakie wyniki osiagali w lidze i jak "walczyli" z hafnarfjordur. Oba zespoły dzieli również przepaść finansowa. Cała drużyna ukraińców jest około 4-5 razy wiecej warta od legionistów. Matuzalem kosztował ich okolo 14,5 mln euro czyli tyle co kosztuje cała drużyna legi, mają tez najlepszego piłkarza afryki w 2002 roku czyli Juliusa Aghahowe, który moim zdaniem juz za kilka lat będzie wielkim piłkarzem. Kibice zespołu z Doniecka oraz prasa spodziewa sie pewnego jedno, dwu bramkowego zwyciestwa, natomiast eksperci spodziewają sie wysokiej 3, a nawet 4 - bramkowej przewagi. Wiadomo liczby nie grają, ale może być naprawdę ciezko, ale oba kluby są mniejwiecej wyrównane piłkarsko. W tym spotkaniu Legie napewno zadowoli remis. Nie postawie na pewno przeciwko Legi, ale over - chociaz ze kursy znacznie lecą w góre ( w 2h jakies 20 gr ) zaryzykował bym.

Typ: Over 2,5
Kurs: 2.05
Buk: Gamebookers

Dynamo kijów - Fenerbahce

Spotkanie ukraińców z turkami będzie napewno bardzo ciekawym dla potencjalnego widza spotkaniem. W obu klubach mamy kilku naprawdę swietnych piłkarzy, oba kluby mają wielkie ambicje w lidze, oraz oba kluby chcą grać w LM. Komu się to uda, przekonamy się za jakiś czas. Natomiast dziś sądze iż gospodaze jesli wygrają to jedną bramką, dlatego moim typem jest handi 0:1 dla turków

Typ: (handi 0:1) X
Kurs: 3.65
Buk:Gamebookers



X.Malisse - P.Srichaphan

Wczoraj Melisse był moim typem tygodnia, nie zawiódł wygrywajac w dwóch setach, pokazując ze jest czlowiekiem z charakterem. Dzisiejszego dnia jego przeciwnikie jest Srichaphan, który nie jest zawodnikiem mogącym walczyć w tenisie o wyższe cele, dlatego dziś zdeterminowany X-man jeśli oczywiście okaże wole walki i zaangażowanie podobne jak we wczorejszym spotkaniu, zwycięży, może nawet również 2:0. Nalezy zwrócić uwagę że od rana kursy na jego zwycięstwo poleciały, mi udało się jeszcze złapać 1.60 w betssonie

Typ: 1
Kurs: 1.60
Buk: Betsson

Do góry
#507399 - 09/08/2006 21:52 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Quote:

Kupon 23 Gb

09.08.2006


Benneteau J. v Hrbaty D. 2
Federer R. v Grosjean S. 1
Bryan B/Bryan M v Gonzalez/Ljubicic 1
Yan/Zheng v Jans/Rosolska 1
Raymond/Stosur v Morariu/Petrova 1 ??

Kurs: 2.56
Stawka: 52.61




- 52,61 zł

Bylem srednio przekonany ze Hrbaty dzis wygra, wiele osob na niego gralo, owczy pęd, masowe granie, wiadomo, dlatego umiescilem go na kuponie za najmniejsza stawke, ale bylem przekonany ze mimo to zwyciezy chociaz w tej rundzie, nie udało sie

Do góry
#507400 - 09/08/2006 21:55 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Quote:

Kupon 1 betsson

09.08.2006


Srichaphan, P - Malisse, X 2
Blake, J - Gasquet, R 1
SV Salzburg - Valencia x2

Kurs: 3.05
Stawka: 100

Ahh Melisse, co to był za typ wczoraj, moj typ tygodnia, w poniedzialek czekalem, az spadly kursy, zamiast grac grubo singlem, a wczoraj dobieralem spotkania i trafil sie ruski kotlet, dzis znow go polecam, kursy juz lecą




- 100 zł

Do góry
#507401 - 09/08/2006 22:00 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Quote:

Kupon 2 betsson

09.08.2006


Lille - FK Rabotnicki 1
AC Milan - Crvena Zvezda 1
Hearts - AEK Athen : Podwójna szansa 1x
Liverpool - Maccabi Haifa 1

Kurs: 2.10
Stawka: 245

Dzis ostro, trzy kupony za łączne 400 zł, omijam niespodzianki i zgarniam kase, straszne valuty w milanie i liverpoolu, radze uwazac na milan któremu od zawsze fatalnie sobie poczynała z czeroną gwiazdką, hearts powinno wygrac, niby grecka liga jest mocniejsza, zgadzam sie, szkocka odstaje od greckiej znacznie, ale główna trójka szkocka, śmiało mogła by rywalizować z głównymi klubami greckimi. Już krok od LM wiec nikt tu nie bedzie kalkulował, licze na gospodarzy, atut gry w domu napewno bedzie mial znaczenie, nalezy nadmienic ze gospodarze nie graja na swoim rodzimym boisku tylko na innym, wiekszym obiekcie. Serca powinny wygrac 1:0, 2:1, gram grubo wiec podpieram, lille powinno nie dac szans i zapewnic sobie przewage bramkową przed wyjazdowym meczem, to samo liverpool, ktory bardzo obawia sie wyjazdu do Izraela, niewiadomo na jednak jeszcze gdzie zostanie rozegrany nastepny mecz Live, ale raczej zapewnią sobie przewagę i zostawią kilka bojących się gwiazdeczek w domciu w ciepłych papciach i numerem hustlera na kolankach, jak pisalem obaiwam sie milanu, linia defensywna strasznie zmieniona, nigdy nie grala w takim zestawieniu, brakuje Maldiniego, Nesty, Kaladze, Bonery, a w obronie wystąpią Brochi, Favali, Costacurta, Jankulovski wiec over wchodz w gre

pozdrawiam
SzczyPop




- 245

Nie mam do serc urazy, mieli pecha a ja rezem z nimi, ich pogrążył samobój, mnie tez

Do góry
#507402 - 09/08/2006 22:42 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Nadszedł ten dzień

Kończe z podawanie typów na forum, pewnie tez z czynnym udzielaniem sie oraz z samą bukmacherką, swoje zarobilem o czym swiadczy ten topick, jestem na plusie, a naprawde niewiele osób moze sie tym pochwalic, zachowywalem średnią trafionych typów po 80 % co mnie bardzo cieszy. Zrobie jeszcze podsumowanie ostatnich edycji zeby pokazac co niektórym ze miesiąc i tak koncze na pusie, wprawdzie niewielkim bo od soboty sporo przegralem, ale zawsze to cos. Dzisiejsze porażki nie mają nic wspolnego z moją decyzją, tylko poprostu mnie zażenowały i zniechęciły.

Starałem się pomagać jak mogłem, mam nadzieje, że kilku osobom pomoglem czy to radami, privem, czy poprostu w typami w topiku. Czasem niektórzy utwierdzali mnie w przekonaniu ze tak naprawde nie warto sie produkowac i starac sie cos wnieść, ale teraz to juz jest kwestia niewarta poruszania. Dziękuje za wszystkie miłe słowa oraz wszelkie uwagi. Miło było być z wami być i poznać parę bliżej pare naprawde ciekawych osób z którymi napewno utrzymywał bede jeszcze kontakt.

Kończe dlatego iż nie czuje już ani polotu, ani świerzości i fantazji w podawaniu i typowaniu. Nie sprawiało już mi to takiej frajdy i przyjemnosci jak jeszcze 2-3 miesiace temu. Ostatnio chodziło tylko o to aby wyciagac jak najwiecej kasy i być na ciągłym plusie, co mi wychodziło. Ale nie tylko to jest najważniejsze. Chodzi o przyjemność o sam fakt, typowania, śledzenia spotkań, przebiegu wydarzeń, zwycięstw i porażek. To jest jedno z moich hobby i pasji w życiu, bukmacherstwo i przede wszystkim sport. A najważniesze jest połączenie tego co się lubi z tym co się kocha i wyciąganiu z tego profitów. Do tego forum zawsze będę czuł sentyment i zawsze bedzie w moim sercu, spedzilem tu naprawde wiele wspanialych chwil i jak pisalem wczesniej poznalem wielu wartosciowych ludzi. Dzis jest wlasnie wlasciwy moment, ten moment aby powiedziec stop. Za dużo czasu w moim życiu poswiecone było wynikom, typowaniu i wlasnie forum. Co dziennie dzien w dzien zarówno teraz na wakacjach i na studiach, na forum jak i nad typami ktore gralem siedzialem minimalnie po 2/3 godziny co bylo niewielkim minimum dziennym. Bo jeśli ktoś chce zarobić, nie oszukujmy sie, musi swoje wysiedziec, sledzic newsy, czytac wieści, sprawdzac sklady, przegladac inne fora, sledzic co mysla inni i konsultowac sie z nimi. Bez tego na dłuższym okresie czasu nie da się zarobić, trzeba być cały czas na bierząco.

Dlatego mam nadzieje całkiem w niebyt nie odchodzę. Zrobie sobie przerwę, najdłuższą w życiu, zarówno od bukmacherki jak i od forum, przerwę mam nadzieje jak najdłuższą, a przez ostatnie 4 lat w których zaczolem grać na kwoty wyzsze niż sto złotych, mialem tych przerw naprawde niewiele. W przeciągu półtora roku cały czas byłem w centrum tego wszystkiego, a przerwy jesli byly to sprowadzala sie do oczekiwania na wpyplate/wplate lub na jakis wyjazd czy egzaminy. Nie którzy mowią że przerwa pomaga w złapaniu formy w obstawianiu, to nie prawda, poniewaz to normalne ze raz sie przegrywa a raz wygrywa.Ważne aby grać tym co się wygrało i wygrywac wiecej niż sie przegralo, czyli w koncowym rozrachunku być nad kreską. Chcę nabrać przez ten czas dystansu, świerzości i najważniejsze radości z grania.

Mam nadzieje że - Do zobaczenia...




- można sie wpisywać..........................

Do góry
#507403 - 09/08/2006 22:58 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Mam nadzieję, że to jednak nie koniec, gdyż temat był jednym z najlepszych o czym świadczy choćby lizba odwiedzin.
Przychodzą w życiu chwile, że nalezy powiedziec sobie stop i zrobic pauzę choć przez chwilę, ale z typerem zwłaszcza dobrym jest jak z feniksem, ktry odradza się z popiołów zawsze z nową nadzieją z nowymi możliwościami z nowym spojrzeniem na całą sytuację. Podejrzewam że to jeszcze nie twoje ostatnie słowo.

Do góry
#507404 - 09/08/2006 22:59 Re: TYPY BY SZCZYPOP - LUTY
march88 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/04/2006
Postów: 2365
Szczypior dojc do 2000 postow, jeszce 9 kuponów i jestes wolny

Do góry
Strona 28 z 45 < 1 2 ... 26 27 28 29 30 ... 44 45 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista), 3440 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45060 Tematów
5585256 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07