Strona 17 z 23 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 22 23 >
Opcje tematu
#4398785 - 24/01/2011 22:23 Re: Unibet [34] [Re: serek]
BigMaster Offline
a.k.a. jpmaster

Meldunek: 03/03/2005
Postów: 385
Skąd: Warszawa
jest mozliwosc,ze ta minuta bedzie kosztowac tyle ile masz u nich na koncie, proponuje dac sobie na wstrzymanie

Do góry
Bonus: Unibet
#4398829 - 24/01/2011 22:40 Re: Unibet [34] [Re: BigMaster]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
a mi nic nie zamkneli, dzisiaj normalnie kase wyplacilem bez zadnych problemow smile

Do góry
#4398942 - 24/01/2011 23:45 Re: Unibet [34] [Re: huge]
serek Offline
old hand

Meldunek: 22/10/2009
Postów: 855
Skąd: kraina hazardu
zadzwoniłem i kase dodali po 15 minutach.
Uwaga live chat dostepny laugh

Do góry
#4400475 - 25/01/2011 19:28 Re: Unibet [34] [Re: serek]
serek Offline
old hand

Meldunek: 22/10/2009
Postów: 855
Skąd: kraina hazardu
o zaskoczyli mnie wczoraj zlecona kasa dzisiaj na koncie w ING smile

Do góry
#4402861 - 26/01/2011 19:03 Re: Unibet [34] [Re: serek]
Radmanovic Offline
old hand

Meldunek: 30/10/2004
Postów: 912
Skąd: łańcut
12 dzien konto zablokowane;]
po 6 dniach napisalem meila z pytaniem ile to jeszcze potrwa,w odpowiedzi udzielonej przed Unibet na 2 dzien na tak zadanie pytanie poproszono mnie jeszcze o kolejne skany(sami nie napisali tylko czlowiek sie musi dopytywac wtedy racza cokolwiek napisac)
Skany wyslalem wszystkie no moze oprocz zdjec z wakacji i nr buta( kto wie czy o takie cos niebeda niedlugo prosili).
Czekam wiec od soboty kiedy wyslalem ostanie skany do dzis na odblokowanie konta:)
Musze dodac(przypomniec)iz konto mam dobrych 6 lat,wplaty wyplaty kontem bankowym,karta kredytowa mimo to takie przebije i podejscie do klienta...

buk zdecydowanei odradzam sam sie musze zastanowic powaznie czy po odblokowaniu konta niewyplace calej gotowki i niepodziekuje im za przygode

Do góry
#4403845 - 27/01/2011 02:10 Re: Unibet [34] [Re: Radmanovic]
Radmanovic Offline
old hand

Meldunek: 30/10/2004
Postów: 912
Skąd: łańcut
napisalem dzis na czacie do uniebetu,pytajac jak tam moja weryfikacja.Pani grzecznie napisala ze chca jeszcze skan konta mb z danymi + adresem.Wyslalem wiec. Po paru minutach znwona czacie pisze,oto zapis tej rozmowy:


Welcome to Unibet (Poland), Aneta will be right with you.
Aneta
Dobry wieczór Witam w Unibet. W czym mogę pomóc?
Damian
wyslalem pani skan konta mb z adresem
Damian
przekazala pani do dzialu weryfikacji?
Aneta
z jakiego adresu mailowego wysłał Pan dokument?
Damian
u was trzeba sie wszytko dopytywac wiec czynie to
Damian
... @vp.pl
Aneta
juz sprawdzam, proszę poczekać
Damian
dobrze
Damian
jest tam pani?
Aneta
Tak Panie Damianie
Aneta
przekazałam dokument do wydziału i trzeba poczekać na ich decyzję
Damian
jaka decyzje?
Aneta
niestety, nie mogę dokładnie powiedzieć kiedy to nastąpi
Damian
no 12 dni blokada konta
Damian
klienta ktory gra i was 6 lat
Damian
i pewnie za pare dni jak spytam to znow jakis skan bedzie wam potzrebny pytanei jaki tym razem
Damian
a pani mi pisze o jakiejs decyzji
Damian
jaka decyzja?
Aneta
Panie Damianie, taka jest procedura naszego wydziału
Damian
czekam na weryfikacje i odblokowanie konta na ktorym gram 6 lat
Damian
jaka?
Aneta
decyzja zapadnie dopiero w ciągi kilku dni, odnośnie wypłaty środków

Damian
blokowac po 6 latach konto klienta i weryfikowac 12 dni i jeszce pare dni dluzej?
Damian
skany prosic wszystkie jakie sa mozliwe a klient wplaca karta kredytowa bankiem
Damian
jakiej wyplaty?
Damian
prosze pani ja mam pieniadze na koncie zaklady na rok w grze
Damian
a pani mi pisze o jakiejs wyplacie?
Damian
ja zadnej wyplaty niezlecalem
Aneta
gdyż niestety zgodnie z decyzją Wydziału konto pozostanie zablokowane i nie ma możliwości odblokowania konta

Damian
co pani pisze?
Aneta
dokumenty będą sprawdzone i środki trafią na Pana konto
Damian
dopiero pani pisala ze decyzja zapadne za pare dni teraz ze konto zostanei zablokowane?
Damian
ale ja mam zaklady w trakcie na caly sezon do wrzesnia
Aneta
Zgodnie z naszym regulaminem punktu 2.3 Unibet zastrzega sobie, w każdym czasie i według własnego uznania, prawo do:
- Odmówienia otwarcia i/lub zamknięcia istniejącego Konta, bez jakichkolwiek wyjaśnień.
Damian
na duza sume i co z tym?
Aneta
Decyzja w tej sprawie jest ostateczna i jakiekolwiek odwołania od tej decyzji nie będą uwzględniane. Z przykrością informuję, że Biuro Obsługi Klienta nie będzie w stanie udzielić jakiejkolwiek dalszej pomocy w tej sprawie.
Damian
ale pani mi przed chwila pisala ze decyzja ma jakas zapasc a teraz co pani podjela decyzje ze pieniadze mi chcecie wyplacac?
Damian
prosze mnie w takim razie polaczyc z dyrektorem
Damian
i powiedziec co z moimi zakladami dlugoterminowymi
Damian
oraz dlaczego konto zostaje zablokowane?
Damian
mam prawo wiedziec po 6 latach gry
Aneta
Panie Damianie nie ma mozliwości połączenie z dryektorem, zgodnie z tym, co napisałam, to ostateczna decyzja wydziału
Damian
przed 5min pani pisala ze wydzial zadecyduje
Damian
teraz pani sama podjela decyzje o blokadzi ejakiejs?
Aneta
i nasze Biuro nie ma na to wpływu, zaakceptował Pan regulamin i zgodnie z nim nasza firma może zamknąć Pana konto bez jakichkolwiek wyjaśnień
Aneta
Taką decyzję otrzymałam od Wydziału
Aneta
Jest to ich decyzja
Damian
w ciagu 3minut?
Damian
juz zdarzyli zweryfikowac moje konto mb?
Damian
jak zamierzacie wyplacic mi te pieniadze?
Damian
ile ich mam na koncie?
Aneta
to decyzja Wydziału i dopiero po otrzymaniu decyzji, jak i jaką kwotę - bede mogła dopiero wysłać Panu tą informację
Damian
cala kwote
Damian
skany wyslalem niemacie sie do czego doczepic
Damian
konto moje 6 lat gralem
Damian
i do tego mam zaklady na 2300zl w trakcie
Damian
niwiem jak wy to zamierzacie rozliczyc
Damian
wogole zaskoczyla mnei pani pisaniem o jakims zamykaniu konta
Damian
jaki powod prosze mi podac dokladnie?
Damian
nierentownosc konta?
Damian
bo zadnego innego niemacie
Damian
zadnego pt regulaminu niezlamalem
Damian
a jesli tak to jaki prosze podac?
Aneta
Napiszę Panu maila w tej sprawie
Aneta
proszę na niego czekać




i dostalem takiego meila:

Witam serdecznie Panie Damianie!

Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie konta.

Uprzejmie informuję , że wszystkie potrzebne dokumenty zostały przekazane do Wydziału i zgodnie z naszym regulaminem punktu 2.3 Unibet zastrzega sobie, w każdym czasie i według własnego uznania, prawo do:

- Odmówienia otwarcia i/lub zamknięcia istniejącego Konta, bez jakichkolwiek wyjaśnień.

Decyzja w tej sprawie jest ostateczna i jakiekolwiek odwołania od tej decyzji nie będą uwzględniane. Z przykrością informuję, że Biuro Obsługi Klienta nie będzie w stanie udzielić jakiejkolwiek dalszej pomocy w tej sprawie. Proszę również pamiętać, że:

2.3.

Unibet zastrzega sobie, w każdym czasie i według własnego uznania, prawo do:



Zatrzymania i/lub skonfiskowania środków dostępnych na Koncie w Unibet i/lub odrzucenia żądania wypłaty w przypadku bezpośredniego albo pośredniego naruszenia Regulaminu Unibetu i/lub innego nieuprawnionego działania dokonanego w związku z typowanym wydarzeniem i/lub transakcjami na Koncie w Unibet. Powyższe znajduje zastosowanie w przypadku, gdy dane wydarzenie pozostaje w związku z Kontem w Unibet i/lub kwestionowanym żądaniem wypłaty.

W związku z decyzją naszego Wydziału kwota .....(kwote wykropkowalem)00 PLN

zstanie zlecona na pana konto.



Kwota ktora mi wypalcaja jest mniejsza niz stan mojego konta do tegomam zakaldy w trakcie na 2300zl.
Napisze ze jest to moje konto,ktore posiadam 6lat,niezlamalem zadnego pt regulaminu,niezakladalem zadnych lewych kont!
Wplaty karta kredytowa,przelewami bankowym wyplaty rowniez.
Wyslalem im tez na zadanie skany dowodu,skan konta mb z adresem,skan karty kredytowej,skan z potwierdzeniem adresu,skan konta bankowego.na pytanie jaki pt regulaminu zlamalem nieuzyskalem odpoweidzi.
Od siebie dodam ze moze tylko taki iz konto niebylo przez te lata deficytowe

Czy ktos mi doradzi co ja moge zrobic by chociaz wyplacili mi cala kwote jaka posiadam?

Kiedys Unibet to byla ok firma,pamietam ich poczatki...
Teraz zdecydwanie odradzam zakladanie tam konta
Moj post ku przestrodze

Do góry
#4403936 - 27/01/2011 02:36 Re: Unibet [34] [Re: Radmanovic]
bufik Offline
stranger

Meldunek: 10/10/2009
Postów: 9
Masakra!
Ciekawe co teraz powie DJ Sosna i Conrad! Łatwo się czepie kasiorę z referali i cały czas zachwala buka - teraz macie okazję pomóc koledze!!

Do góry
#4403976 - 27/01/2011 02:49 Re: Unibet [34] [Re: bufik]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Również mam u nich długo,ale takich numerów to się nie spodziewałem po nich.........szok,zawsze byli u mnie jak pewniak, chociaż zawsze twierdzę ,że pieniądze są nasze jak znajdą się u nas na koncie ,nie wystarczy wygrać zakład......

Do góry
#4404345 - 27/01/2011 04:13 Re: Unibet [34] [Re: crossmen]
11kera11 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43528
czyli tak jak mówiłem cash wypłacą konta nie odblokują tongue

Do góry
#4404367 - 27/01/2011 04:18 Re: Unibet [34] [Re: 11kera11]
huge Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2007
Postów: 6719
Skąd: Malbork
mozna stwierdzic, ze ukradli pieniadze. powinni wyplacic calosc co jest na koncie i anulowac postawione zaklady w trakcie. tylko wtedy moznaby bylo powiedziec, ze sa chociaz troche uczciwi. mysle, ze bywalcy forum wezma pod uwage te problemy innych z unibetem przy wplacaniu tam pieniedzy jakiejkolwiek

Do góry
#4404370 - 27/01/2011 04:18 Re: Unibet [34] [Re: 11kera11]
Radmanovic Offline
old hand

Meldunek: 30/10/2004
Postów: 912
Skąd: łańcut
Originally Posted By: 11kera11
czyli tak jak mówiłem cash wypłacą konta nie odblokują tongue



niewyplaca bo mialem 2700-3000 jak pamietam a wyplacic chca 1700zl do tego w trakcie na zaklad sezonowy siatki mam zaklady na 2300zl i tych pieniedzy nie zobacze skoro konto blokuja.Na pytanie co z tym pani nieodpowiedziala podobnie jak na powod zamkniecia badz zlamania regulaminu...

Do góry
#4404439 - 27/01/2011 04:34 Re: Unibet [34] [Re: Radmanovic]
kerot Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 250
Radmanovic witam w klubie...

Ja miałem to szczęście, że nie miałem środków. Rozmowa telefoniczna przypominała tą Twoją z chatu. Pani coś miała sprawdzić i nagle powiedziała, że nie odblokują i już. A najlepszy jest punkt regulaminu, że puke Unibt może wg własnego uznania konfiskować środki. Nawet kurwa nie muszą uzasadnić...

Zastanawiam się czy to szaleństwo polskiego supportu czy firma schodzi na psy?

Do góry
#4404452 - 27/01/2011 04:39 Re: Unibet [34] [Re: Radmanovic]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
dzwon do nich, przez czata kazda babka madra...

Konta nie odblokuja, ale pieniadze wyplacic musza, maja wiele do stracenia, postrasz ich roznymi stronami zajmujacymi sie ocena bukmacherow, troche tego jest - nie moze tak byc aby nasze pieniadze kradli bo tak to nazwac mozna.

Do góry
#4404500 - 27/01/2011 05:04 Re: Unibet [34] [Re: HAGIi]
jazdagz Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 1045
Ja moze od siebie dodam, ze kilkakrotnie rozmawialem z Menager Unibet z Pokera; Dominiką... i radzila mi na przyszlosc, ze jesli kiedys bede mial problem z czym kolwiek w Unibecie, to ostatnia osoba z ktora mam sie kontaktowac jest wlasnie ta Anetka walnieta.
Radma ..miej to na uwadze i moze sprobuj poprosic Monike (one chyba aktualnie we dwie tylko zajmuja sie "pierwszym kontaktem" z klientem z zakladow)

Do góry
#4405009 - 27/01/2011 16:40 Re: Unibet [34] [Re: jazdagz]
kerot Offline
enthusiast

Meldunek: 22/01/2003
Postów: 250
Hmm... pogrzebałem trochę w necie i można się natknąć na ciekawe rzeczy na temat tej firmy. Do tej pory traktowałem ich jako jednego z najlepszych buków w sieci. W dodatku akceptowali całkiem przyzwoite stawki. Zagranie za kilkaset euro nie było żadnym problemem.
Teraz znalazłem opinie wg których okazuje się, że w ostatnich miesiącach blokady kont i niewypłacanie wygranych to bardzo częste przypadki. I to zarówno dla ludzi grających w zakładach jak i w kasynie. Niezależnie od tego czy grali u nich od kilku dni czy od kilku lat.

Jednym słowem ludziom, którzy chcą coś wygrać stanowczo odradzam przygodę z tym bukiem. stop Tym bardziej że z ŻADNYM z przypadków, o których czytałem nie podano nawet pół powodu blokady i konfiskaty pieniędzy a jedynie powołano się na punkt regulaminu mówiący o tym, że mogą wg własnego uznania itd.

Dziwne, że prawie zawsze w przypadku gdy cytowane są maile przewija się ta Aneta. Czy ona może jednoosobowo zadecydować o blokadzie tylu kont i niewypłaceniu ludziom czasami tysięcy złotych? A może to jakaś wirtualna osoba, pod którą występują różne panny?

Do góry
#4405813 - 27/01/2011 21:35 Re: Unibet [34] [Re: kerot]
Tomasz Frankowski Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/07/2004
Postów: 5378
Skąd: Wielkopolska
To teraz wszystko wiem mad , ostatni piatek rekllamowalem zaklad no rozne z Belgi , mecz Eupen -C Brugge , chodzi o pierwsza polowe i tez pojawila sie ta aneta , kilka razy reklamowalem ich pomylki i zawsze aneta , najlepsze tez w tym ze mialem podstawy ku temu aby niektore bety rozliczyli mi poprawnie...ale zawsze stanie mi na drodze ta opisywana aneta frown laugh .
Czy ta osoba ma moze jakies urojenia, moze pomoga Ci od "referali " w tych sprawach -kont, blokad roznych etc

Do góry
#4406064 - 27/01/2011 23:58 Re: Unibet [34] [Re: Tomasz Frankowski]
Speedway_Matador Offline
a.k.a. "_Elbisi_"

Meldunek: 12/01/2008
Postów: 740
Potwierdzam slowa Kerota. Konto zablokowane. Pozniej weryfikacja i mail ze blokada konta nie bedzie cofnieta, bez zadnego wyraznego powodu. Zdecydowanie nie polecam tego buka !!!

Do góry
#4406181 - 28/01/2011 00:51 Re: Unibet [34] [Re: Speedway_Matador]
Moonchild Offline
enthusiast

Meldunek: 06/10/2007
Postów: 251
Dzisiaj na sbr jakiś Duńczyk założył ciekawy wątek. Cała jego kasa z konta Unibet zniknęła. Support tłumaczy, że konto zostało zhakowane a potem cała kasa wysłana... na jakieś konto w Szwecji. Ciekawe skoro wypłacać można tylko na osobiste konto bankowe...
Może jakaś grupa pracowników chce się wzbogacić co nieco i wyprowadza forsę niektórych użytkowników? Może Anetka działa z nimi laugh

Do góry
#4406246 - 28/01/2011 01:02 Re: Unibet [34] [Re: Moonchild]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Masakra jakaś puke

A miałem o nich takie dobre zdanie.

Do góry
#4406344 - 28/01/2011 01:19 Re: Unibet [34] [Re: _Korver_]
pigmej87 Offline
a.k.a. "raflo87"

Meldunek: 09/03/2010
Postów: 18
ja wypłaciłem kase i nieche ryzykować kolega radmanovic już wcześniej mnie uprzedził , choć ja gram tylko rok na unibecie i akurat zyskow nie miałem tam u nich ogromnych,może biorą sie tylko za gości co duzo nawygrywali tam,w każdym bądz razie moim zdaniem Unibet łamie regulamin poniewąż jeżeli chodzi o kase nie mogą jej skonfiskować ponieważ żaden punkt regulaminu nie został naruszony wiec kase muszą oddać całą,ale niewiem jak z zakładami w trakcie,konto zawieszac i zamykac moge niby bez powodu ale jezeli chodzi o kase to goscie łamia regulami i sa złodziejami

Do góry
Strona 17 z 23 < 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 22 23 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, poozon, alfa, burbon), 2709 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584640 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07