Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#4088044 - 27/08/2010 21:48 Re: Ekstraklasa 4 kolejka 27-29.08.20 [Re: piko1981]
rayo76 Offline
newbie

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 42
Skąd: Warszawa-Legia
Moim skromnym zdaniem,jednym z większych błędów przy podejmowaniu decyzji co zagrac jest sugerowanie się przeszłością typu a Jaga to Lechowi nie leży.Tak samo jak typy na czuja lub na przełamanie:)
W tej kolejce bezsprzecznie spotkaniem w które warto zainwestować jest mecz RTS-KSP.Mimo własnego stadionu,kibiców etc to goście są zdecydowanymi faworytami tego spotkania.Akurat tutaj nie trzeba się za bardzo rozpisywać,poprostu na tą chwile zespół ze stolicy jest duzo lepszy.Ciekawy typ to również Górnik i Zagłębie Lubin.W poprzedniej kolejce mimo że zabrzanie przegrali z Arką to w mojej opinii byli zespołem lepszym ,natomiast Ruch wyglądął w Bełchatowie jak dzieci we mgle!Co do spotkań Korony,Jagi i Lechii wszystkie one wygladają 50/50 więc remisowo.O Wiśle i Legii napisano juz dużo ale mecz na Łazienkowskiej bedzie dużo trudniejszy dla gospodarzy niz ten na Suchych Stawach!Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#4088153 - 27/08/2010 23:30 Re: Ekstraklasa 4 kolejka 27-29.08.20 [Re: rayo76]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: rayo76
Mimo własnego stadionu,kibiców etc to goście są zdecydowanymi faworytami tego spotkania.


bez przesady Polonia nie będzie wszystkiego wygrywać w tej lidze , Widzew to nie są pierwsi lepsi chłopcy do bicia.


ja tu widzę kurs na Polonię 2,5 więc gadki o zdecydowanym faworycie należy włożyć między bajki

Do góry
#4088280 - 28/08/2010 01:00 Re: Ekstraklasa 4 kolejka 27-29.08.20 [Re: Legia]
thesamethis Offline
addict

Meldunek: 13/07/2010
Postów: 497
Skąd: Lublin
Myślę, że może dojść do niespodzianki w Łodzi. Heh niespodzianki, a jeszcze w tamtym sezonie spotkanie obu drużyn wskazywałoby jednego faworyta - RTS. Polonia przeraża siłą ofensywy, ale Łodzianie nie sprzedadzą tanio skóry jeśli poprawi się praca w obronie. Nie spodziewam się tu strzelaniny, przewiduję remis lub wynik poniżej 3 bramek, tj np 1-2. Będzie to zapewne dobry sprawdzian Polonii czy na prawdę stać ich na walkę o mistrza.

Do góry
#4089265 - 28/08/2010 06:06 Re: Ekstraklasa 4 kolejka 27-29.08.20 [Re: thesamethis]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
28.08.2010, godzina 14:45

Wisła Kraków VS Polonia Bytom

Typ: Polonia Bytom nie strzeli gola
Kurs: 1,60
Bukmacher: Unibet
Stawka: 6/6



Początek sezonu ligowego dla obydwu klubów była zły, a można nawet powiedzieć, że fatalny. Wisła Kraków w kompromitujący sposób odpadła z azerskim klubem Karabach Agdam a do tego potrafiła stracić trzy punkty po przegranej (2:3) w Chorzowie z miejscowym Ruchem. Z kolei goście z Bytomia prezentują się dramatycznie słabo. W ekstraklasie tylko raz udało im się zremisować (1:1) na własnym stadionie przy ulicy Olimpijskiej z Lechią Gdańsk. Co ciekawe w samej końcówce Paweł Buzała strzelił gola wyrównującego. Obie drużyny już na stracie rozgrywek mają po jednej dość mocnej bolączce. W przypadku Wisły Kraków jest to oczywiście gra obronna. To właśnie przez brak zgrania tej formacji "Biała Gwiazda" przegrała dość gładko z azerskim Karabachem Agdam. Na szczęście nowym trener Robert Maaskant będzie miał do dyspozycji optymalne zestawienie obronne Wisły. W tej formacji wicemistrzowie Polski powinni wybiec w następującym zestawieniu: Cikos, Cleber, Bunoza, Junior Diaz. Z kolei największym mankamentem w grze Polonii Bytom jest skuteczność. Podopieczni trenera Jurija Szatałowa jak dotąd zdobywali tylko bramki po strzałach nie zawodnego Szymona Sawali. Jednak sam Szymek to trochę mało, w ogóle w tym sezonie w Bytomiu nie pokazują się napastnicy. Na szpicy trener Szatałow w ostatnich kolejkach ligowych stawiał na Grzegorza Podstawka, jednak niczym szczególnym Grzegorz się nie popisał. Dlatego trener zdecydował się odsunąć Podstawka od zespołu. W związku z tym w Polonii Bytom zdecydowano o zatrudnieniu Mariusz Ujka, ale jest jeden problem. Mariusz dołączył do zespołu w piątek i trudno sobie wyobrazić aby wybiegł w pierwszym składzie na Suchy Stawach. Być może trener Szatałow w meczu przeciwko Wiśle zdecyduje się na postawienie na szpicy Macieja Bykowskiego. Na sam koniec warto jeszcze wspomnieć, że od czasu kontuzji Marka Bazika nikt w składzie Polonii Bytom nie jest w stanie wziąć się za rozgrywanie piłki w drugiej linii. Wobec tego tylko jeden wysunięty napastnik nie dostaje podań od swoich współpartnerów. Wszystkie sytuacje jakie miał w ostatnich meczach Szymon Sawala wypracował je sobie sam. Trudno oczekiwać od Polonii Bytom strzelania bramek skoro napastnicy nie otrzymują piłek.
Faworytem tego spotkania jest Wisła Kraków. Myślę, że oprócz wygranej "Biała Gwiazda" w końcu utrzyma czyste konto. Goście mają tylko problemów w środku pola i w ataku, że tylko cud może im pozwolić na strzelenie bramki na Suchych Stawach.

Pozdrav Ignorator.

Do góry
#4089268 - 28/08/2010 06:09 Re: Ekstraklasa 4 kolejka 27-29.08.20 [Re: Ignorator]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Wisła Kraków w kompromitujący sposób odpadła z azerskim klubem Karabach Agdam a do tego potrafiła stracić trzy punkty po przegranej (2:3) w Chorzowie z miejscowym Ruchem.

Mój błąd było oczywiście (0:2) za bardzo myślałem o meczu z Karabachem smile

Do góry
#4090612 - 29/08/2010 04:08 Re: Ekstraklasa 4 kolejka 27-29.08.20 [Re: Legia]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29883
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów

Wielkie Derby Slaska... jednak nie jest to to samo co na Slaskim. Tam w chuj kibicow i to z obu druzyn, a tak kibice Ruchu i tak nie przyjechaliby.
Ciezko cos wytypowac, najblizej mi do rezultatu 0-0. Jednak obie strony zapowiadaja, jak to zwyczaj maja, walke na boisku. W Zabrzu bez absencji. w Plocku nie grali Bonin i Banas, czyli wazne ogniwa, ale na jutro beda na pewno gotowi.
W Ruchu rowniez bez wiekszych ubytkow. Ciekawe jak zagra Sadlok, ktory w zimie przeniesie sie do Warszawy. Wg mnie zagra na 100% aby pokazac ze zalezy mu.

NO BET

sportowo to oczywiscie: Górnik na pelnej kurrr... boks

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (kemp, burbon, rymoholik, szuwi1, Lukasz111, forty, VVega, alfa, poozon, 11kera11, Górnik_Wałbrzych, wHiTe_StAr), 1823 gości oraz 18 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583959 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07