Opcje tematu
#34744 - 28/08/2001 20:44 bezbłędne typowanie:
Anonymous
Unregistered


Witam zapraszam na niedawno powstały serwis: www.bukmacherstwo.prv.pl

Zamieszczane na forum typy... od powstania są bezbłędne. Każdy kolejny dzień to wygrana. A ponadto znajduje się opis jak grać i wygrywać, każdy może tak jak w mecz.pl podzielić się typami na forum dyskusyjnym i chat (najbliższe spotkanie w czwartek o 19:00 na temat strony i typowania na najbliższy weekend)...zapraszam gorąco. Napiszcie co byście chcieli widzieć jeszcze w serwisie bukmacherstwo: podawajcie ciekawe linki. Serwis cały czas jest rozbudowywany... tak aby łatwiej się typowało..., zależy nam także na stworzeniu grupy typujących, która będzie się spierała i uzupełniała. Znajdziecie w serwisie, wiele ciekawych i przydatnych linków, a także zawsze aktualne tabele i ostatnie wyniki meczy... Serwis bukmacherstwo chce stworzyc grupe typujacych bezblednie (grajac najmniej ryzykownie, ale tez w taki sposob aby szybko pomnazac pieniadze) Chcielibysmy stworzyc także grupe, która typowala by razem "Zakład kombinacyjny" proponowany przez STS. Można sciągnąc także ciekawe programy. Zapraszam jeszcze raz. Czekam na wasze uwagi i popozycje i mysle, ze gdy sie zgramy i bedziemy jedna wielka paczka (majaca wielu ekspertow do roznych dyscyplin sportu) gra bedzie ciekawa, przyjemna, latwa i malo ryzykowna. www.bukmacherstwo.prv.pl

Ps.Pozdrawiam typujacych i zycze wysokich wygranych... - mi idzie wspaniale. Ostatnio caly czas trafiam.

Do góry
Bonus: Unibet
#34745 - 28/08/2001 21:53 Re: bezbłędne typowanie:
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Karaś:
[qb]Witam zapraszam na niedawno powstały serwis: www.bukmacherstwo.prv.pl

Zamieszczane na forum typy... od powstania są bezbłędne. Każdy kolejny dzień to wygrana. A ponadto znajduje się opis jak grać i wygrywać, każdy może tak jak w mecz.pl podzielić się typami na forum dyskusyjnym i chat (najbliższe spotkanie w czwartek o 19:00 na temat strony i typowania na najbliższy weekend)...zapraszam gorąco. Napiszcie co byście chcieli widzieć jeszcze w serwisie bukmacherstwo: podawajcie ciekawe linki. Serwis cały czas jest rozbudowywany... tak aby łatwiej się typowało..., zależy nam także na stworzeniu grupy typujących, która będzie się spierała i uzupełniała. Znajdziecie w serwisie, wiele ciekawych i przydatnych linków, a także zawsze aktualne tabele i ostatnie wyniki meczy... Serwis bukmacherstwo chce stworzyc grupe typujacych bezblednie (grajac najmniej ryzykownie, ale tez w taki sposob aby szybko pomnazac pieniadze) Chcielibysmy stworzyc także grupe, która typowala by razem "Zakład kombinacyjny" proponowany przez STS. Można sciągnąc także ciekawe programy. Zapraszam jeszcze raz. Czekam na wasze uwagi i popozycje i mysle, ze gdy sie zgramy i bedziemy jedna wielka paczka (majaca wielu ekspertow do roznych dyscyplin sportu) gra bedzie ciekawa, przyjemna, latwa i malo ryzykowna. www.bukmacherstwo.prv.pl

Ps.Pozdrawiam typujacych i zycze wysokich wygranych... - mi idzie wspaniale. Ostatnio caly czas trafiam.[/qb][/QUOTE]

Szczerze mowiac strona raczej srednia, a ciekawy sposob typowania i rady tam zawarte nie maja zadnych podstaw logiczno-matematycznych.

Do góry
#34746 - 28/08/2001 22:32 Re: bezbłędne typowanie:
Kura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2001
Postów: 24030
Skąd: Białystok
Podpisuję się pod tym co napisał Ufo. I moja jedna uwaga : będzię tam niezły bałagan kiedy uzbiera się więcej tematów - (bo zakładacie tematy - typy na poniedziałek, wtorek , niedzielę). Swoje uwagi dotyczących trafionych typów mógłbyś umieszczać w jednym temacie a nie codziennie w nowym. I jeszcze do tego co napisał Ufo o braku logiki - wybierasz mecz na swoim forum i piszesz że wygra zespół X bo wyczytałeś gdzieś tam.... no comments.

Do góry
#34747 - 28/08/2001 22:41 Re: bezbłędne typowanie:
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
A mi się podoba dział Ksiega Gosci - wszystkie wpisy z jednego miasta Serwis dla swojaków ???

Do góry
#34748 - 28/08/2001 22:46 Re: bezbłędne typowanie:
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]I jeszcze do tego co napisał Ufo o braku logiki - wybierasz mecz na swoim forum i piszesz że wygra zespół X bo wyczytałeś gdzieś tam.... no comments.[/qb][/QUOTE]

Mnie chodzilo glownie o stwierdzenie, ze nie oplaca sie grac typow o kursach powyzej 1,5.
Niezly tekst

Do góry
#34749 - 28/08/2001 23:11 Re: bezbłędne typowanie:
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Karaś
Moim zdaniem nie ma sensu rozbijać środowiska graczy na kolejne forum lepiej jeśli będziemy się trzymali razem w jednym miejscu na mecz.pl

Ale zauważ co zrobil Szakal z Polish Betting portal jest tam wiele rzeczy ktorych nie ma na mecz.pl[to jest swietne uzupelnienie]

Myślę że Twoja strona moze wiele wnieść sensownego jak nie będziesz tworzył konkurencii ale zrobisz coś co uzupelni braki meczu.pl i Polish Portalu
Wnieś coś nowego...
Powodzenia.

Do góry
#34750 - 28/08/2001 23:35 Re: bezbłędne typowanie:
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
Wniesc cos nowego napisal "Jahu" i z tym sie zgodze, na razie trudno zauwazyc tam cos co by przyciagnelo na dluzej uwage gracza.
W przeciwienstwie do strony Szakala ktory jak sam napisal robi ja m.in. po to aby ulatwic sobie i innym szukanie stron ktore prowadza do analizy interesujacych nas meczy czy tez wynikow live widac ze nie prezentuje ona wiekszych nowinek, delikatnie mowiac.
Ofc pochwala za dobre checi ci sie nalezy ale z tym zapraszaniem do stwarzania grupy typerow u ciebie na forum to chyba troche zle trafiles gdyz do tego forum ludziska sa
juz przywiazani( przynajmniej w wiekszosci)
i przechodzenie z ekstraklasy do nizszej ligi zapewne niezbyt wielu uczestnikom sie usmiecha.
Piszesz Serwis bukmacherstwo chce stworzyc grupe typujacych bezblednie

Powiem ci ze takich nie ma w dlugim okresie wiec na darmo szukasz.

Chcielibysmy stworzyc także grupe, która typowala by razem "Zakład kombinacyjny" proponowany przez STS

U nas juz to jest wiec nie powielaj kolego

Pierwsza strona i juz reklama "domu" hmmm
wyglada to przynajmniej smiesznie.
PS.
Skoro proponujesz konkurencje wiec musialem napiac co o tym mysle.
Owocnych pomyslow i udoskonalania stronki a
napewno wtedy zyskasz wieksze grono typerow.
Pozdrawiam.......Ahonen

Do góry
#34751 - 29/08/2001 01:50 Re: bezbłędne typowanie:
Anonymous
Unregistered


Witam ponownie,

Chciałbym podziękować wszystkim za opinię i słowa krytyki, które są potrzebne do dlaszego rozwinięcia, mobilizacji i pracy nad stroną. Piszecie, że strona powinna być uzupełnieniem mecz.pl oraz strony Szakala. Ja uważam, że w dużym stopniu jest już uzupełnieniem. Zauważcie, że strona jest dobrym (bardzo dobrym według mnie) wprowadzeniem w tematykę bukmacherstwa dla osób, które nie miały z tym wcześniej kontaktu (w dziale BUKMACHERSTWO: znajdują się zasady gry - dla poczatkującego coś wspaniałego, a na dodatek opisy systemów proponowanych zarówno przez STS jak i Profesjonał - a wiem, że nie wszyscy obstawiający znają zasady tych systemów - a my mamy wszystko opisane, dalej w dziale JAK GRAĆ są informacje na co powinno zwracać się uwagę - tego też nie widziałem na innych stronach- znajduje się tam także ciekawy sposób gry, który według mnie jest bezpieczny i łatwiej w ten sposób się wygrywa (ja staram się tak grać i w sumie więcej odnoszę zwycięstw niz porażek), chcociaż niektórzy preferują inne sposoby gry (olbrzymie stawki, duże ryzyko, ogromne wygrane i takie same szanse na przegraną - prawda zdarzają się niespodzianki, ale trudno taką przewidzieć). Są także przydatne linki do wyników na żywo i wspomagające obstawianie - oczywiście nie do wszystkich tego typu stron, ale według mnie najciekawszych i będą jeszcze inne. W dziale inne(firmy bukmacherskie) można znalźć strony firm bukmacherskich na świecie w zależności od kontynentu. Dział tabele jest szybko dostępny i ciekawy. Nie uważacie, że jest to w swego rodzaju już uzupełnienie? Zwracacie na mojej stronie szczególną uwagę na forum, które traktujecie jako konkurencje, ale czy słusznie? Pamiętajcie o osobach, które zaczynają, a na dodatek wiadome jest to, że nie przeniosę całego forum mecz.pl na swoją stronę - i nie chcę tego robić. Chociaż są i takie osoby, ktore będą także chciały korzystać z mojego forum, z nimi właśnie może w mniejszym gronie niż na mecz.pl chciałbym dyskutować na temat typów i sportu. Najlepiej byłoby gdyby osoby te podzielały sposób gry na małe stawki (ok. 2-3). Na tym forum będziemy typować spotkania do tej właśnie stawki na kuponie (chodzi mi jednocześnie o wybieranie jak najmniejszej ilości spotkań 2-5 na kuponie i aby były one pewne) - myślę, że takie typowanie i taka gra może byc kluczem do sukcesu i wtedy właśnie się zwycięży. Wiem, że forum nie jest jeszcze najlepsze do prowadzenia dyskuscji, ale to początek. Serwis nie jest długo bo ukazał się 3 dni temu, a ma stałe grono bywalców. Głównym celem powiadomienia o mojej stronie na forum mecz.pl było zapoznanie się z waszymi opiniami - i dzięki za sugestie.
Pozdrawiam
Karaś

Ps. czekam jeszcze na uwagi...

Do góry
#34752 - 29/08/2001 19:57 Re: bezbłędne typowanie:
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Karaś:
[qb]Witam ponownie,

Serwis nie jest długo bo ukazał się 3 dni temu, a ma stałe grono bywalców. Głównym celem powiadomienia o mojej stronie na forum mecz.pl było zapoznanie się z waszymi opiniami - i dzięki za sugestie.
Pozdrawiam
Karaś

Ps. czekam jeszcze na uwagi...[/qb][/QUOTE]

Karas ja nie mam nic przeciwko Twojemu serwisowi, ale wiem na jakich serwisach sie opierales tworzac swoja strone Strony KWIESIA nikt nie znal oprocz... jarzo, ktor mi ja polecil i ja sie doadalem z autorem. Ale mniejsza o to. Chcialem zwrocic uwage tylko na jedno - to co napisales nie jest uzupelnieniem. Wszystko to juz istnieje. Jesli szukasz natchnienia polecam Ci stronke prywatna pewnego niemieckiego osobnika - www.elfmeter.2zap.de - tez o bukmacherstwie. Ciesze sie rowniez z Twoich bywalcow. Napisalem to tylo po to, bo widze za zaczyna sie robić "rzeźnia" jaka stały się już strony o zarabianiu w necie.

Pozdrawiam
Szakal

Do góry
#34753 - 29/08/2001 23:37 Re: bezbłędne typowanie:
Anonymous
Unregistered


Witam wszystkich,
Dziwi mnie trochę podejście użytkowników mecz.pl do strony Karasia i zarówno mojej. Nie wiem co Wam tak bardzo te forum i ta strona przeszkadza. Nikt Wam przecież nie nakazuje nigdzie przechodzić, nie zabiera Wam przecież także wygranych pieniężnych - to nie jest duży lotek. A forum na stronie by Karaś, nie jest wcale złe. Forum mecz.pl nie jest do końca także idealne. Pozdrawiam. Alex

Ps. Zapewniam Cię, że strona kwiesia, była już wcześniej znana. Początkowo było tam więcej programów niż obecnie: system18, system26 i inne. Stronę kwiesia znalazłem w wyszukiwarce. Szakal nie obrażaając cię, jak do końca nie znasz prawdy to nie osądzaj kogoś.Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich typujących na stronie mecz.pl - nie toczmy wojny między stronami. Ja tego nie chcę i nie popieram. Niech każdy robi swoje i zajmie się typowaniem i wygrywaniem, a nie tym.

Do góry
#34754 - 30/08/2001 00:33 Re: bezbłędne typowanie:
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Alex:
[qb]Ps. Zapewniam Cię, że strona kwiesia, była już wcześniej znana. Początkowo było tam więcej programów niż obecnie: system18, system26 i inne. Nie toczmy wojny między stronami. Ja tego nie chcę i nie popieram. Niech każdy robi swoje i zajmie się typowaniem i wygrywaniem, a nie tym.[/qb][/QUOTE]

Wiem ile tam było programów - dokladnie jeden na kazdy z systemow - teraz wszystko polaczylo sie w kupe w Przyspieszaczu tylko nie zmiescil sie tam System 4 wiec jest dostepny rowniez na stonie autora. Ja wojny nie tocze - tylko prosiliscie i spostrzezenia, wiec je zamiescilem.

Do góry
#34755 - 03/09/2001 22:29 Re: bezbłędne typowanie:
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał Karaś:
[qb]...ja staram się tak grać i w sumie więcej odnoszę zwycięstw niz porażek... [/qb][/QUOTE]
Chcialem tylko zaznaczyc, ze mimo to mozna tracic. Co dla niektorych moze byc dziwne, ale mozna tez zarabiac majac wiecej porazek niz zwyciestw.

pozd.
kurak

Do góry
#34756 - 10/01/2002 04:33 Re: bezbłędne typowanie:
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Wyciągnięcie.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (Emilio), 2983 gości oraz 28 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584506 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07