Opcje tematu
#3462477 - 17/10/2009 19:46 Ekstraklasa - 10 kolejka - 16-18.10
koleszka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/04/2009
Postów: 7556




futbol kasa boks

Do góry
Bonus: Unibet
#3462508 - 17/10/2009 20:17 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 16-18.10 [Re: koleszka]
koleszka Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/04/2009
Postów: 7556
Jutro mecz kolejki, Lech-Wisła. Okazja dla Legionistów, aby doścignąć Wisłę w walce o mistrza ... i Ruch też. Legia na wyjazdach gra padakę, jeden strzelony gol na 4 mecze wyjazdowe. To musi się w końcu zmienić! Jak się przełamać na wyjazdach to najlepiej z takim przeciwnikiem jakim jest Piast, z którym mamy dobry bilans;

Legia Piast 3-1 27.09.2008
Piast-Legia 0-1 17.04.2009

Nie wierzyłem, że nastaną takie czasy, że będą obawy przed takim przeciwnikiem jakim jest Piast, ale są! Będzie na prawdę duży kryzys jeżeli tego meczu Legia nie wygra, dalej pewnie walczyć o mistrza, ale na to będą małe szanse. Ja zagram konsekwentnie na Legie, bo jednak ma lepszy skład od Piasta, a wygranej potrzebuje jak powietrza i na pewno pomoże myśl, że będzie brak premii od ITI grin a idą święta, trzeba zarobić na prezenty dla rodziny i na ekskluzywne imprezki ...

Legia
Bramkarze: Jan Mucha, Kostiantyn Machnowskij
Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Inaki Astiz, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Marcin Komorowski
Pomocnicy: Miroslav Radović, Piotr Giza, Maciej Iwański, Tomasz Jarzębowski, Ariel Borysiuk, Maciej Rybus, Sebastian Szałachowski
Napastnicy: Takesure Chinyama, Marcin Mięciel, Bartłomiej Grzelak
nie zagra: Adrian Paluchowski i Marcin Smoliński

Piast
Bramkarze: Rafał Kwapisz, Jakub Szmatuła
Obrońcy: Maciej Michniewicz, Mateusz Kowalski, Kamil Glik, Sławomir Szary, Łukasz Krzycki, Paweł Gamla, Jarosław Kaszowski
Pomocnicy: Lumir Sedlacek, Szymon Matuszek, Kamil Wilczek, Mariusz Muszalik, Jakub Biskup
Napastnicy: Sebastian Olszar, Jakub Smektała, Roman Maciejak, Przemysław Łudziński
nie zagra: Bojarski (kontuzja) Iwan, Seweryn, Mucha, Podgórski, Lenartowski (brak w osiemnastce meczowej)

Legia 1.80 betsson boks

Do góry
#3462533 - 17/10/2009 20:35 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 16-18.10 [Re: koleszka]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Korona - Arka.

Gdynianie to ekipa, która lezy kielczanom jak mało kto ostatnie 5 meczy to wygrane do zera i to nie ważne czy mecz w Gdyni czy w Kielcach. Arka wygrała z Koroną za czasów 2 ligi 4-2 i ten mecz był jak się później okazało ustawiony. W ostatnim meczu w Kielcach tradycji stało się zadość a w ostatniej minucie gola na wagę 3 punktów strzelił Bednarek - teraz gracz Arki. Korona kolejne mecze gra z Legią i Wisłą więc o punkty będzie cięzko - warto wygrać. Dla Korony to 100 mecz w ekstraklasie, do skłądu wraca Hernani. Korona u siebie gra bardzo ofensywnie i oddaje wiele strzałów, ale skuteczność (szczegołnie napastników) słabiutka. Jest kilka kontuzji, ale to glównie gracze na dzisiaj rezerwowi. Liczby, statystyki itp wskazują na wygraną kielczan, ale ja uważam że dzisiaj bedzie bardzo trudny mecz dla obu drużyn.
Osobiście zagram za 0,5/10 dokładny wynik 1:0 i 2:0

Bardziej skupiłem się na meczu Zagłebie - Jaga. Znów posługująć się statystykami to piłkarze z Białegostoku co pojadą do Lubina to bęcki, do tego wyraźnie widać, że piłkarze Jagielloni maja jakieś niewygodne autokary i na każdym wyjezie grają nie tak jak na swoim obiekcie. W ekipie goście nie zagra Skerla, który jest ważną postacią na środku defensywy Jagielloni. Miedziowi niby odmienieni przez Smude, ale poza wygraną z beznadziejną ostatnio Polonią Warszawa, wyniki mają słabe. Ważny mecz dla obu ekip które zajmują ostatnie miejsca w tabeli. Smuda niby mówi, że nie ma szans na kadre, ale jeśli ma być rozważany jako potencjalny selekcjoner to musi wyciągnąć Zagłebie z dna tabeli. 2.35 na Lubinian to smaczny kurs. Jaga to bardzo fajna drużyna - ale u siebie - na wyjazdach - bryndza.

Zagłebie 2.35 - Expekt

Do góry
#3462578 - 17/10/2009 20:49 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 16-18.10 [Re: koleszka]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Tak na szybko. Ta kolejka, to dla mnie 3*goście w opcji DNB.

Lech Poznań - Wisła Kraków (we Wronkach)

Lech został z 1 zdrowym napastnikiem - R.Lewandowskim. Chrapek zerwał więzadła, Mikołajczak wrócił z kadry z urazem i jego występ jutro jest niewiadomą. Podobnie Bandrowski. Zabraknie oczywiście Arboledy. Wraca za to Wojtkowiak, który zacznie jednak prawdopodobnie na ławce. Na bramce niedoświadczony Buric.

Lech wydaje się być drużyna zupełnie rozbitą i to w każdej formacji.

Bramkarz - Buric, niedoświadczony.
Obrona - Personalnie niby OK, Lech stracił jednak b.dużo goli + pauzujący Arboleda.
Pomoc - dziura po Murasiu. Stilic bez formy, Injac i Bandro też w słabszej formie. Zapotoka - szkoda słów.. (trener Zieliński zapewnia że na wiosne, zobaczymy prawdziwego Zapotoke). Jedynie skrzydła - Peszko, Wilk na "+".
Atak - jak pisałem wyżej, tylko Lewandowski (strasznie nieskuteczny w tym sezonie). Renifer w ME, Chrapek OUT na pół roku. Szanse gry coraz częściej dostaje Mikołajczak, który wydaje się mieć spory talent - ale to nie jest gracz do podstawowej 11tki ekipa która ma walczyć o.. majstra (sic!). Do kadry 1ego zespołu wrócił też Cueto, na upartego może zagrać w przedniej formacji.

Wisła,oczywiście bez Sobolewskiego. Jirsak i Diaz mnie nie przekonują. Mimo tego faworytem wg mnie jest Wisła (DNB - 1,8). Przewidywana frekwencja we Wronkach - ok. 3 000.
------
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok.

Miedziowi w eksperymentalnym zestawieniu w obronie. Jaga kontynuuje chyba jakas rekordową passę bez zwycięstwa na wyjeździe. Może w końcu dzisiaj? Forma teoretycznie jest, Grosik z Frankowskim rozklepali Legię - niech w końcu na obcym terenie coś pokażą. Obaj zdrowi. Jaga DNB - 2,03.
-----
Cracovia Kraków - Polonia Bytom

Polonia jest naprawdę solidna. Groźna co prawda głównie na własnym terenie, ale potrafi fajnie zagrać równie na wyjeździe. Z Wisłą przecież 1:1 (w Sosnowcu), we Wrocławiu ze Śląskiem też fajnie grali (dość pechowa przegrana).

Craxa mnie nie przekonuje. Strzela mało bramek (z przodu tylko Matusiak). Dużo co prawda też nie traci, typowo underowa drużyna na razie, dużo remisów. Dziś śmierdzi tu też podziałem punktów, ale tak jak pisałem na początku próbuję Polonię Bytom w opcji DNB (1,99). Wraca Podstawek, brak większych osłabień.
-----

PS. Serie u/o 2,5 gola :
- Legia - 8 underów z rzędu
- Cracovia - 7 underów z rzędu

- Lechia (wczoraj) zanotowała 8 under z rzędu.

Do góry
#3465396 - 19/10/2009 04:25 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 16-18.10 [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: kfjatek
Tak na szybko. Ta kolejka, to dla mnie 3*goście w opcji DNB.


+ - = , czyli na zero. Lech dzisiaj mnie bardzo pozytywnie zaskoczył.

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, VVega, 11kera11, Akhu, alfa, poozon, Irek, Sensei), 3375 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584583 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07