Strona 21 z 31 < 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 30 31 >
Opcje tematu
#3460220 - 16/10/2009 05:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Inzaghi78]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: Inzaghi78
Originally Posted By: onda

ONI nie będą sobie strzelać w stopy - ich na to najnormalniej w świecie na to nie stać!!!


Sponsorzy ktorzy odchodza strezlaja sobie w stopy - to dzisiejsze slowa Piechniczka mad


Inzaghi78 - nie podchodź do idiotyzmów wymawianych przez tego matuzalema tak emocjonalnie - jest niesamowicie groteskowy.
Stracił zupełnie poczucie rzeczywistości.
Ale nie dziwie mu się. Dni policzone i synekura zniknie - można się wqrwić i stracić zmysły...

Do góry
Bonus: Unibet
#3460221 - 16/10/2009 05:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: onda]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29915
PZPN juz ma cieplo pod nogami

http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/pzpn-gotowy-na-spotkanie-z-bojkotujacymi-kibicami,1383152

oby tylko kibice nie dali sie sprzedac !

Do góry
#3460234 - 16/10/2009 05:21 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ojro]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: Ojro
PZPN juz ma cieplo pod nogami

http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/pzpn-gotowy-na-spotkanie-z-bojkotujacymi-kibicami,1383152

oby tylko kibice nie dali sie sprzedac !


Nie ma mowy,żeby z tym bydłem usiedli do rozmów-no way.

Do góry
#3460237 - 16/10/2009 05:22 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ojro]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: Ojro
PZPN juz ma cieplo pod nogami

http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/pzpn-gotowy-na-spotkanie-z-bojkotujacymi-kibicami,1383152

oby tylko kibice nie dali sie sprzedac !


Ale jakimi kibicami? Tymi terrorystami i bandytami co protest robią? laugh Czy może tymi pokroju tego bałwana nie pamiętam jak mu tam co się "mianował" na króla polskich kibiców i z bębnem popierd... Jeśli z tymi pierwszymi to raczej nie znajdą nici porozumienia laugh Mimo faktu, że Listek zrobił trochę błędów i się pogubił choćby w temacie korupcji był mistrzem świata przy Lacie.

Do góry
#3460330 - 16/10/2009 06:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ojro]
11kera11 Online   content
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/01/2009
Postów: 43529
Originally Posted By: Ojro
PZPN juz ma cieplo pod nogami

http://sport.interia.pl/raport/elms2010/news/pzpn-gotowy-na-spotkanie-z-bojkotujacymi-kibicami,1383152

oby tylko kibice nie dali sie sprzedac !

spotkanie .. chyba z tymi co byli na ostatnim meczu laugh laugh

Do góry
#3460406 - 16/10/2009 15:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: 11kera11]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
wszystko fajnie ale... smile

coś za dobrze cała akcja jest zorganizowana, szybkie założenie stowarzyszenia (co sprawą tak prostą nie jest), brak koncepcji na rozwiązanie całej sytuacji - póki co tylko hasło "koniec PZPN" - konkretnych rozwiązań kompleksowych brak, niejasne źródła finansowania (choćby akcja plakatowa), dodatkowo szefem akcji jest specjalista od PR i kontaktu z mediami

delikatnie sugeruje tylko, że być może ktoś za tym stoi, jakaś konkretna osoba, chcąca dokonać przewrotu, aby czerpać z tego wymierne korzyści

proponowane na tym forum rozwiązania, aby w skład PZPN zaangażować byłych piłkarzy traktuje z przymrużeniem oka
nie są to z pewnością ludzie odpowiednio przygotowani do pełnienia podobnych funkcji, chcąc coś zmienić niech to będzie profesjonalne działanie, prowadzone właśnie w taki sposób

jeszcze co do zbieżności celów koniecPZPN z OZSK - niekoniecznie są one takie same, ale dzięki całej tej otoczce medialnej można także ugrać coś dla siebie
do tego na forum koniecPZPN pojawia się propozycja działań na stadionach ligowych - chłopaki realiów chyba za bardzo nie znają i mogą się troszkę rozczarować

Do góry
#3460462 - 16/10/2009 16:18 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
s LP - nie przesadzaj,tak szybko aż nie było - można to było zrobić o wiele szybciej.Jasne,że jest spory żywioł,ale jak dołącza się 120000 ludzi w ciągu 48 godzin i sporo z nich pisze swoje pierwsze posty to wrażenie chaosu i burdelu organizacyjnego musi być.Natomiast już można zobaczyć wymierne korzyści i przede wszystkim powiązania środowiska gnoju z 95% tzw. braci dziennikarskiej,która żyje z pisania debilizmów o naszej piłce.Plus wypowiedzi kolejnej kaleki na stanowisku ministra sportu - tutaj ostatnią rzeczą o której się myśli to jakiekolwiek zadrażnienia na linii rząd-pzpn ( takie ciacho do schrupania przez najbliższe 3 lata,że aż strach...). Niejaki Giersz ( minister ) praktycznie powiedział w bełkotliwym monologu,że w pzpn jest wszystko cacy...
Jak pisałem wcześniej od tego rządu żadnych działań nie można oczekiwać ( i nawet bez ujawniania lepkich rączek kolesiów od automatów ) i trzeba liczyć na siebie.
Krytykować można zawsze ale pokaż mi jakąkolwiek inicjatywę,która by tak szybko przyniosła efekty i nabierała rozpędu. Co będzie dalej?
Pożyjemy,zobaczymy.

Do góry
#3460516 - 16/10/2009 16:44 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: onda]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
nie przesadzam
200 000 wpisów poparcia - fajnie, tylko ciekawi mnie ile tych osób aktywnie działa w świecie kibicowskim smile (jeden z postulatów to chęć kreowania wizerunku kibica)
o zarządzie NIKT kumaty w światku kibicowskim nie słyszał, nikt rozgarnięty na trybunach ligowych tego nie poprze, a lepiej dla nich, żeby nie wchodzili tutaj w konflikt, bo będzie dla nich zgubny
jest wiele osób, którym zależy na zmianach w PZPN, niekoniecznie aby naprawiać cokolwiek w piłce, a zarobić sporo pieniędzy

żeby nie było - oczywiście chciałbym, żeby zmienić obecne struktury związku, tylko obawiam się jednego - żeby ktoś kosztem manipulowania społeczeństwem nie przejął tam władzy prowadząc własne interest

no właśnie - nie ma takich inicjatyw
mogę to zinterpretować na swoją korzyść - akcja jest starannie przygotowana smile
Pożyjemy, zobaczymy.

Do góry
#3460531 - 16/10/2009 16:54 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Ten światek kibicowski o którym piszesz to potrafił do tej pory tylko śpiewać je..ć pzpn.... oglądając beznadziejną kopaninę w naszych ligach (no do tego z różnym natężeniem mogliśmy oglądać popalone i rozpier...e krzesełka na stadionach , autka przed stadionami).
Cholera s LP gadasz,jakbyś się starał o stanowisko asystenta j.atlasa tongue .

Nie osądzaj ludzi od czci i wiary - qrwa to takie polskie...
Zaczęli i mają coraz większe wsparcie!
W jakim kierunku dalej to pójdzie i z jakimi wynikami jestem bardzo ciekawy - ale życzę im (nam) wszystkiego najlepszego i wspierał to będę - zamiast PIERDO..Ć CHORE TEORIE SPISKOWE O USTAWKACH-SRAWKACH I MANIPULACJI PRZED PODSTAWIONYCH LUDZI.

ps.Swoją drogą to niejaki antoni piechniczek 2 dni temu powiedział,że to zorganizowana akcji 7-u osób...

Do góry
#3460536 - 16/10/2009 16:58 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: onda]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
dokladnie onda piwo

a ze ktos moze czerpac z tego korzysci czy sie ustawic , kurcze zawsze ktos zyskuje zeby ktos inny stracil...

nie wymagajmy zeby nagle pojawily sie bibilijne postacie niczym Sw. Franciszek z Asyzu czy Sw. Tomasz z Akwinu

Do góry
#3460539 - 16/10/2009 17:07 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Inzaghi78]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Quiz konkursowy - nagroda dobra flaszeczka włoskiego czerwonego wina wręczona na zlocie w Libercu.

1) jakiej komisji pzpn przewodniczącym jest niezrównany ex rzecznik prasowy Koźmiński senior ?

2) ile osób odbiera wynagrodzenie w pzpn ?

Do góry
#3460543 - 16/10/2009 17:11 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: onda]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: onda
Ten światek kibicowski o którym piszesz to potrafił do tej pory tylko śpiewać je..ć pzpn.... oglądając beznadziejną kopaninę w naszych ligach (no do tego z różnym natężeniem mogliśmy oglądać popalone i rozpier...e krzesełka na stadionach , autka przed stadionami).


no to popłynąłeś grubo
zatem mam nadzieje, że skoro ochoczo wygłaszasz podobne opinie nie będzie dla Ciebie problemem wymienić kilka przykładów z ostatnich tygodni owych "rozpierdolonych krzesełek" czy aut
poprosze o konkrety powiedzmy 5 meczów w tym roku, które zakończyły się w ten sposób

a ten światek kibicowski to ludzie, którzy nie pojawili się znikąd, tylko swoją pozycję budowali latami na trybunach i dzięki nim nasza scena kibicowska uznawana jest za jedną z najlepszych w Europie

ale cóż - widzę, że różnimy się w założeniach, a tego nie da się przeskoczyć, żeby przekonywać się wzajemnie do swoich racji

Do góry
#3460559 - 16/10/2009 17:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
http://www.curio.pl/curio/page/3330

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6710872,Burdy_kibicow_w_Nowym_Saczu__Przez_szalik_Legii_.html

http://miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34975,6444710,Pierwsze_wyroki_za_burdy_kibicow_w_Przemyslu.html

Znalazłem na szybko tylko(???) trzy - zatrważa mnie u Ciebie to,że zadałeś mi znalezienie "powiedzmy 5 meczów" ... trzeba się cieszyć ,że jest ich mnie niż w 2008 ale do ideału to cholernie daleko...
Możesz mi powiedzieć przez KOGO "nasza scena kibicowska" uznawana jest za jedną z najlepszych w Europie????????????????

Do góry
#3460562 - 16/10/2009 17:37 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: onda]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
przez wszystkie liczące i szanujące się ekipy w Europie
od Moskwy po Porto
od Oslo po Neapol
oraz zwykłych niedzielnych kibiców

teraz do rzeczy - wkleiłeś spoko - przyznaje Ci rację - podobne incydenty zdarzają się wszędzie z dużo większym natężeniem
jednak sam dobrze wiesz jak wyglądało to przed 6-7 laty, gdzie polskie stadiony wygladały nieco inaczej (do tego chciałem się docelowo odwołać) - bowiem, te zmiany to zasługa pracy właśnie tych ze światka, czy Ci się podoba czy nie

a czemu 5? zobacz jak głęboko szukałeś - Nowy Sącz czy Rzeszów - w skali ogólnopolskiej na wszystkich poziomach rozgrywek stanowi to nikły promil - niestety nad wszystkim nie da się zapanować

dawno już wyrosłem z próby uświadamiania ludzi, bo pewne rzeczy są po prostu dla nich zbyt abstrakcyjne - mnie najeb%ny Janek z pomalowanym ryjem i trąbką w łapie zupełnie nie przekonuje jako wzór kibica, a taki jest właśnie proponowany wizerunek przez koniecPZPN

Do góry
#3460574 - 16/10/2009 17:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
mnie najeb%ny Janek z pomalowanym ryjem i trąbką w łapie zupełnie nie przekonuje jako wzór kibica, a taki jest właśnie proponowany wizerunek przez koniecPZPN


Wszystko by było dobrze gdybyś w przypływie złości nie skleił tego ostatniego zdania...
Ta nasza przepychanka do niczego niestety nie prowadzi,ale rozczarowałeś mnie bardzo - NA JAKIEJ PODSTAWIE wysnuwasz wniosek o wzorze kibica proponowanego przez koniecpzpn ???
Tak szczerze,to widzę więcej niezrozumiałej (ALBO RACZEJ ZROZUMIAŁEJ NIESTETY) dla mnie zawiści kibica klubowego do akcji rozpoczętej przeciwko pzpn - nie przez jakiegoś "guru" kibiców jednego z klubu tzw."ekstraklasy" - ale przez ludzi,których najnormalniej w świecie szlag trafił przy kolejnych "popisach" chamstwa,kołtunerii,beztalencia,głupoty,buty kacyków z pzpn.
UWIERZ MI,ŻE DLA MNIE BYŁOBY WSZYSTKO JEDNO CZY TĄ INICJATYWĘ ZAPOCZĄTKOWAŁBY "KRÓL KIBICÓW" LECHA,LEGII CZY WISŁY - ALE NIESTETY NIKT Z NICH NA TO NIE WPADŁ !
Uważam Cię za osobę inteligentną to już dalej tego wątku kontynuować nie będę.

Do góry
#3460641 - 16/10/2009 18:45 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: onda]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
skoro uważasz mnie za osobę inteligentną zdajesz sobie sprawę, że nie wymyślam - nie mając odpowiedniego poparcia czy odniesienia. dwa cytaciki, które pozwalają mi wysuwać podobne wnioski:

'Chcemy zorganizować protest pod siedziba PZPN. Manifestacja powinna być spokojna bez wybryków chuligańskich i demolowania mienia po to aby nie odwrócić uwagi od problemu związku na zachowanie kibiców w trakcie demonstracji. Weźmy ze sobą race, trabki, barwy narodowe'

Jednym z celów statutowych jest:
c. budowanie pozytywnego wizerunku polskiego kibica sportowego.

to tak zwany model niemiecki jest bliski nie tylko organizatorom akcji, ale sponsorom, samemu PZPN i kierownictwu jednego klubu z W-wa

natomiast co do kibiców klubowych - na rękę jest cały szum medialny, który wytworzył się wokół tej inicjatywy - nie ma co tego faktu ukrywać, i powiem brzydko OZSK jak tylko nadaży się okazja wykorzysta całe to zamieszanie, żeby załatwić swoje sprawy

na zakończenie powtórzę jeszcze raz - popieram inicjatywę, ale uważam, że intencje osób organizujących całe to przedsięwzięcie niekoniecznie muszą być szlachetne

jak będzie zobaczymy - czas pokaże, nie mam monopolu na rację i przewidywanie przyszłości

pozdrawiam

Do góry
#3461162 - 16/10/2009 23:17 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: s_LP]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Sponsorzy zapłacą za trenera?!
Nie wątpliwie jest to jakieś wyjście nawet całkiem niezłe .tylko żeby był to trener z "dużym" i własnym zdaniem co by nie dał sobie dmuchać w kasze przez działaczy PZPN .

Do góry
#3461168 - 16/10/2009 23:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: raiders_]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Originally Posted By: raiders_
Sponsorzy zapłacą za trenera?!
Nie wątpliwie jest to jakieś wyjście nawet całkiem niezłe .tylko żeby był to trener z "dużym" i własnym zdaniem co by nie dał sobie dmuchać w kasze przez działaczy PZPN .

"duzym" nazwiskiem oczywiscie smile

Do góry
#3461199 - 16/10/2009 23:27 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: raiders_]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29915
A ja jestem 100% przeciwko temu.

PZPN bedzie na reke oplacanie trenera z zagranicy, poniewaz oni placic nie beda musieli. A i tak swoje dostana.

Wg mnie to nie jest rozwiazanie, a tylko zmiecenie brudow pod dywan. Beton jak stoi to bedzie stal i sie przygladal.

Kurator albo granaty w siedzibie PZPN rozwiaza sprawe. Teraz chca zwolwac konferencje i takie tam, ale wczesniej to potrafili sie arogancko zachowywac.

Do góry
#3461214 - 16/10/2009 23:31 Re: Rozmowy o polskiej piłce nożnej [Re: Ojro]
Venon Offline
addict

Meldunek: 21/08/2007
Postów: 604
Skąd: Zywiec/Krakow/.UK/Praga
Panowie, a nie było tak że to mimo wszystko sponsor opłacał trenera?

Do góry
Strona 21 z 31 < 1 2 ... 19 20 21 22 23 ... 30 31 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, pacyfista, Sensei, forty, Emilio, VVega, alfa, 11kera11, igea23, DePito, Zaixi), 3515 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584691 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07