Strona 7 z 13 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 >
Opcje tematu
#338384 - 19/05/2005 17:22 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
ociep Offline
journeyman

Meldunek: 10/05/2005
Postów: 98
Skąd: Czestochowa
Krzyzaniak tez nie specjalnie wjechal ulamkowi a i tak sluchej nitki nie zostawilismy po nim.Przyznam ze wygralismy i to nie fair tak meczow nie powinno sie wygrywac hanbi to sport choc uklon dla trzech panow ale tak w trojke do play offow sie nie dostaniemy.o do typow to mileismy przent w toto +8pkt Unia teraz elite i wrescie moze cos sie wyciagnie

Do góry
Bonus: Unibet
#338385 - 19/05/2005 19:27 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Quote:

Rickardsson 4 starty a więc odliczony jest z Sullim całe szczęscie
Pierwszy bieg tez powinien być odliczony bo przed meczem było wiadomo że możliwa jest tylko jedna opcja -> 1 .
To tak jakby wystawić na tablicy możliwość grania na zawodnika np. z tenisa lub ze snookera , wiedząc że jego przeciwnik sie wyfocał i może być tylko jeden wynik.



wydaje mi sie ze Riki z Sullim bedzie zaliczony,bo tylko przy under over zawodnik musi odjechac 5 biegow

Do góry
#338386 - 19/05/2005 20:04 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
Quote:

Quote:

Rickardsson 4 starty a więc odliczony jest z Sullim całe szczęscie
Pierwszy bieg tez powinien być odliczony bo przed meczem było wiadomo że możliwa jest tylko jedna opcja -> 1 .
To tak jakby wystawić na tablicy możliwość grania na zawodnika np. z tenisa lub ze snookera , wiedząc że jego przeciwnik sie wyfocał i może być tylko jeden wynik.



wydaje mi sie ze Riki z Sullim bedzie zaliczony,bo tylko przy under over zawodnik musi odjechac 5 biegow



zgadza sie w tym przypadku wystarczy ze wystartuje choc w jednym wyscigu
, przynajmniej taki ma regulamin TOTO-MIX

Do góry
#338387 - 19/05/2005 20:06 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
SR Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 8313
Skąd: Częstochowa
aha , no tak
rzeczywiscie
no to niezła lipa

Do góry
#338388 - 19/05/2005 20:07 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
A co do 1-szego biegu to raczej trudno cos powiedziec sytuacja conajmniej kuriozalna i chyba regulamin czegos takiego nie uwzglednia tak ze mysle ze wszystko zalezy od tego jak byly obstawiane poszczegolne opcje wybiora buki dla siebie najlepsza!!!

Do góry
#338389 - 19/05/2005 20:50 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
no i wpadka Havelocka z Davidsonnem,obaj po 6 pkt:(((((((((((((

Do góry
#338390 - 19/05/2005 20:56 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
mlodyGKS Offline
member

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 132
Skąd: słupsk
przypuszczam,ze zalicza 1 bieg w Czewie. Wyglada to nastepujaco: wcale 1 bieg nie musial sie zakonczyc remisem lub tylko wygrana gospodarza, poniewaz zawsze moglo dwoch zawodnikow czewy nie dojechac....niby niemozliwe ale szansa jakas byla.Z kolei gdyby zaden z zawodnikow Tarnowa nie pojechal to co innego.Wtedy zwrot.

Wiele osob pogralo Sulliego i Walasa under, a tu niespodzianka i obaj over.

pzdr.

Do góry
#338391 - 19/05/2005 21:22 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Quote:

Liga Polska pojawila sie w B&W
Kolodziej over 6.5 Jasi Kolodziej najwiekszy w Polsce czarodziej
Sullivan over 10.5



Do góry
#338392 - 20/05/2005 10:51 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
jednak toto 1 bieg uznal za niewazny ( moze ktos przed meczem przywalil wielka kase i dlatego )

Do góry
#338393 - 20/05/2005 11:49 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
tz Lublin-Stal Gorzow.Mecz o 15.30.Pecyna over 9,5 w betandwin wyglada caliem calkiem,handi 11.5 troche wysokie jak na wygrana na wyjezdzie

Do góry
#338394 - 20/05/2005 12:10 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
gacektyper Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/08/2003
Postów: 2154
Skąd: Rzeszów
handi 11.5 to zalezy z jakiego punktu widzenia patrzyc.Lublin ma dzisiaj 4 zawodnikow(Pietraszko,Jeleniewski,Frankow,Kylmakorpi).Tomek Piszcz kontuzja i ZZ za niego.Juniorzy praktycznie nie istnieja przy juniorach gorzowskich.Poza tym wczoraj w MMPPK niedawno pozyskany Łyko mial upadek i nie pojedzie.Kacper Kępa tez mial krakse.Dominiczak cos ze sprzetem.Nawet i bez tych problemow inny wynik niz 5:1 dla gosci w biegu juniorow uznalbym za niespodzianke.Dla mnie zagadka jest Kylmakorpi.W Angli udane wystepy ale... Mial juz mozliwosc starowac w polskiej e-lidze i nie zachwycil.

J.KYLMAEKORPI 14+1 (3,2*,3,3,3)
J.KYLMAEKORPI 2 (1,1,0)
J.KYLMAEKORPI 0 (0,0,0,-,0)


Ten mecz gdzie zdobyl komplet z bonusem to pojedynek u siebie ze slabym w owczesnym sezonie Gdanskiem(66-24).Pozniej juz gorzej bylo.Dlatego wystep tego zawodnika jest niewiadoma.I raczej nie spodziewalbym jakiegos niesamowitego wystepu.Czy Lublin w 4 zawodnikow nawiaze walke? I mysle ze handi jest dla Gorzowa do przeskoczenia.

Do góry
#338395 - 20/05/2005 12:22 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
ma pytanie jezeli ktos wie niech odpowie kto nie moze jechac dzis w lublinie jako ZZ zawodnika

Do góry
#338396 - 20/05/2005 12:24 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
gacektyper Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/08/2003
Postów: 2154
Skąd: Rzeszów
W polskiej lidze nie ma zasady ze ktos nie moze.Jest 4 biegi na ZZ i kazdy moze pojechac.

Do góry
#338397 - 20/05/2005 12:29 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
Lopez Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/09/2003
Postów: 11244
Czyli Fin pewnie pojedzie 5 albo 6 razy,zalezy tylko z jakim skutkiem

Do góry
#338398 - 20/05/2005 12:29 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Quote:

W polskiej lidze nie ma zasady ze ktos nie moze.Jest 4 biegi na ZZ i kazdy moze pojechac.



dzieki za odpowiedz
w takim razie ladnie wyglada zaklad na adama pietraszko
Adam Pietraszko (Luz) - Over/Under Points
Over 10,5 1.70

jest on jednym z liderow "koziolkow " i w 6 startach ( moze nawet 7 startow - rezerwa taktyczna ) powinien uzbierac 11 pkt
pozdrawiam

Do góry
#338399 - 20/05/2005 12:43 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
gacektyper Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/08/2003
Postów: 2154
Skąd: Rzeszów
Quote:

Czyli Fin pewnie pojedzie 5 albo 6 razy,zalezy tylko z jakim skutkiem





Gdyby byl Jensen to moglbym sie bawic w jakies analizy dokladniejsze co do wyniku .Bo na co stac w obecnym sezonie Dunczyka wiem.Ale z Finem to zagadka.Tor w Lublinie widzial chyba tylko przy okazji meczu ktory w pierwszym terminie zostal odwolany .Zobaczymy juz za pare godzin.Co do Pietraszki sie zgadzam.Jest liderem i byc moze nawet 7 startow mozna overa probowac.pozdro

Do góry
#338400 - 20/05/2005 13:05 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
italodisco70 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 1642
nIC NIE PISZECIE O OVERZE pECYNY,A ON NAWET Z CZOLOWKA ZDOBYWAL 11,12 PKT I TO NA WYJEZDZIE,A TU PRAWIE Z OUTSIDERAMI KTORZY JAK OPISAL GACEK MAJA PROBLEMY I ZE SPRZETEM I Z ZAWODNIKAMI TYMABRDZIEJ POWINIEN POKONAC BARIERE TYLKO 9,5 PKT!!!.cO SADZICIE?

Do góry
#338401 - 20/05/2005 13:13 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Quote:

nIC NIE PISZECIE O OVERZE pECYNY,A ON NAWET Z CZOLOWKA ZDOBYWAL 11,12 PKT I TO NA WYJEZDZIE,A TU PRAWIE Z OUTSIDERAMI KTORZY JAK OPISAL GACEK MAJA PROBLEMY I ZE SPRZETEM I Z ZAWODNIKAMI TYMABRDZIEJ POWINIEN POKONAC BARIERE TYLKO 9,5 PKT!!!.cO SADZICIE?



pecyna jedzie dopiero 2 raz w barwach gorzowskich przeszedl on na maly kontrakt z gdanska i narazie ciezko cos powiedziec o jego formie bo takim kryterium nie jest mecz w gorzowie z opolem gdzie zdobyl 9 pkt w 4 startach
a na wyspach spisuje on sie w kratke niezle starty przeplata slabymi
jest on w stanie zrobic te 10 pkt ale ja odpuszczam ten zaklad

Do góry
#338402 - 20/05/2005 13:37 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
kempes83 Offline
stranger

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 7
moje tpy na dziś:
Pietraszko over 10,5
Kylmakorp-Paluch(+2,5) typ 2

Do góry
#338403 - 21/05/2005 07:38 Re: LIGA POLSKA - Ekstraliga 2005 [3]
ermolek Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 914
Skąd: Gorzów Wlkp.
Dzisiaj mecz 2 druzyn majacych zgola odmienne cele . Oto sklady :

Falubaz Zielona Góra
1. Nicki Pedersen
2. Krzysztof Stojanowski
3. Mariusz Staszewski
4. Robert Kessler
5. Piotr Świst
6. Alan Marcinkowski
7. Zbigniew Suchecki

Polonia Bydgoszcz
9. Andreas Jonsson
10. Jacek Krzyżaniak
11. Robert Sawina
12. Michał Robacki
13. Piotr Protasiewicz
14. Krzysztof Buczkowski
15. Krystian Klecha


Wszystko wskazuje na latwe zwyciestwo Bydgoszczan.W druzynie z Grodu Bachusa zadebiutuje Robert Kessler ale jego dyspozycja jest wielka zagadka.

Oto informacje z wczorajszego treningu bydgoszczan :


"" Nie ma "rewolucji" w składzie bydgoszczan: w niedzielę jadą zawodzący w ostatnich meczach Jacek Krzyżaniak i Michał Robacki. Junior Marcin Jędrzejewski musi poczekać na swoją szansę

Prezesi BTŻ z trenerem Zdzisławem Ruteckim przed niedzielnym meczem z najsłabszym zespołem ekstraligi nie zdecydowali się na odważne posunięcie i odstawienie od składu kogoś z duetu Krzyżaniak-Robacki. Przypomnijmy, że obaj żużlowcy tylko w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli razem dla drużyny 3 pkt. Na ewentualną roszadę mogła wpłynąć postawa zainteresowanych na piątkowym popołudniowym treningu. Nic z tego. - Jędrzejewski chyba się z nimi dziś dogadał, że będzie przegrywał - żartował po treningu Rutecki. - Tak poważnie, to Jędrzejewski ma w tym sezonie mnóstwo swoich imprez młodzieżowych. A w lidze jadą ci, co mają robić punkty - dodaje. Kolejną szansę odzyskania zaufania kibiców i powrotu do formy z zeszłego sezonu lub z choćby kwietniowego meczu u siebie z Atlasem dostaną "Krzyżak" i Robak". - Spokojnie. U siebie na twardym torze i z Zieloną Górą, i za tydzień z Lesznem, obaj pojadą. Żeby jeszcze tylko pokazali coś za dwa tygodnie w rewanżu z ZKŻ - mówi trener Budleksu/Polonii.

Krzyżaniak i Robacki przez 1,5 godziny - w palącym słońcu, na suchym torze i wzbudzając tumany kurzu - trenowali wyjście spod taśmy i jazdę "na dwa okrążenia" wspólnie z Piotrem Protasiewiczem i Robertem Sawiną lub zamiennie z Krzysztofem Buczkowskim i Jędrzejewskim (z pierwszego składu zabrakło tylko Krystiana Klechy, który był w drodze do Austrii na turniej IMŚJ i Andreasa Jonssona, który w piątek miał mecz w Pucharze Anglii). Krzyżaniakowi po razie udało się nawet pokonać "Pepe" i Sawinę. Jędrzejewski ani razu nie wyprzedził starszych kolegów. Krzyżaniak próbował dwa silniki od duńskich tunerów - od Briana Kargera i Briana Andersena (który rasuje motory m.in. Antonio Lindbaecka - sensacyjnego finalistę wrocławskiej GP i od którego silnik ma też Protasiewicz). Na tym nowszym od Andersena świetnie jechał już tydzień temu w sparingu w Ostrowie, ale też "zrobił" dwa zera w Lesznie. Wczoraj był jednak dużo szybszy od GM-a od Kargera. Robacki ma wyremontowane dwa silniki - od Ryszarda Kowalskiego i Flemminga Graversena (tuner m.in. Jarosława Hampela), z których pracy nie był w piątek do końca zadowolony.

jad



Dla Gazety

Bogdan Sawarski

prezes BTŻ

Moim zadaniem jako szefa klubu jest wyciśnięcie wszystkiego co się da z Krzyżaniaka i Robackiego. Obaj są w dołku. Ich sprzęt nie chodzi, jak trzeba. Dyskutujemy z trenerem na temat ich postawy, ale w najważniejszym temacie mamy wspólne zdanie: nie możemy kogoś z nich nagle odstawić od składu na jeden-dwa mecze. To by ich jeszcze bardziej pogrążyło i byliby nieprzydatni na kolejne jeden-dwa mecze. Mamy teraz w miarę korzystny układ spotkań: u siebie ZKŻ i Unię Leszno, potem wyjazd do Zielonej Góry. Obaj powinni się w tych meczach odbudować i poczuć pewniej. Osobiście uważam, że tak właśnie będzie i obaj powinni pomóc wygrać wszystkie te trzy spotkania.

not. jad



MÓWIĄ CI, NA KTÓRYCH PATRZĄ BYDGOSCY KIBICE

Michał Robacki

Do końca nie jestem zadowolony z silników, ale to, jak "chodzą" - okaże się w niedzielę. Zacznę mecz na GM-ie od Graversena. Nie chcę jednak dziś mówić, że jestem dobrze przygotowany sprzętowo, żeby nie zapeszać. Wiadomo przecież, jaka jest moja sytuacja: nic mi ostatnio w lidze nie idzie. Jestem zdołowany tymi słabymi wynikami, ale się nie poddaję. Nie mogę jednak być nastawiony, że nadal będzie źle. Jakbym tak myślał, w niedzielę w ogóle nie przyszedłbym do parkingu - jazda w takim na nastroju nie miałaby sensu. Jestem zawodowcem i wiem, co muszę poprawić, by przywozić punkty - po prostu odpowiednio dopasować silniki. Rozmowy z działaczami i trenerem nic nie dadzą, jak sam się nie uporam ze swymi kłopotami.



Jacek Krzyżaniak

Nie podchodzę z optymizmem do meczu, bo skończył się po ostatnim meczu w Lesznie. Teraz wszystko przyjmuję na zimno: jadę, to jadę; a jak nie ma mnie w składzie, to trudno. To oczywiście nie znaczy, że nie zależy mi, by jeździć i to dobrze. Po prostu koniec tych nadziei, że dostałem kolejny nowy silnik, na którym wreszcie zdobędę wiele punktów. Z tymi silnikami nadal jednak nie jest dobrze. Jeden, już nie będę wymieniał nazwisk, by nie robić tunerowi antyreklamy, trzy razy wiozłem albo odsyłałem do poprawki. Teraz np. przerywa już na starcie, więc chyba będę musiał wymienić w nim sprężyn. Drugi jest za to naprawdę dobry: po wygranym biegu z Piotrkiem i Robertem odstawiłem go. Wszystko jednak zweryfikuje mecz z ZKŻ. Zadowolony będę, jak drużyna wygra, a ja będę szybszy albo w kontakcie z dwoma najlepszymi w ZKŻ - Pedersenem i Świstem. Bo jak będę wygrywał tylko z resztą drużyn, która przywiezie po 3-4 punkty, to będzie oznaczać, ze nadal stoję w miejscu.

not. jad



"OKOŃ" CIĄGLE SIĘ LECZY

Niedzielny rywal Budleksu/Polonii zajmuje ostatnie miejsce w ekstralidze (jedno zwycięstwo w sześciu meczach) m.in. dlatego, że od 1. kolejki musi radzić sobie bez krajowego lidera Rafała Okoniewskiego. Na bydgoskim torze - w marcowym Kryterium Asów - padł ofiarą błędu torunianina Adriana Miedzińskiego, któremu przy wyjeździe z łuku podniosło koło i który upadł jadąc tuż przed "Okoniem". Zielonogórzanin uderzył w motocykl Miedzińskiego i wpadł na bandę. - Dokładnie pamiętam kraksę. Szykowałem się do ataku, napędziłem się i nie byłem już w stanie ominąć Adriana. Nie mam jednak do niego pretensji jako winnego mej kontuzji - opowiadał. Nazajutrz po upadku w bydgoskim szpitalu im. Biziela przeszedł operację zespolenia implantami złamanych kości strzałkowej i piszczelowej lewego podudzia. Lekarze twierdzą, że rehabilitacja może potrwać trzy miesiące. - Może w czerwcu uda mi się wznowić treningi - mówił miesiąc temu zawodnik, który mieszka pod Lesznem i codziennie dojeżdża na zabiegi rehabilitacyjne do "Zielonki". Tam usunięto mu już implanty z podudzia. Okoniewski bardzo chciałby jak najszybciej wsiąść na motor. - Nie zrobię tego jednak, póki nie uznam, że jestem w pełni zdrowy - zapewnia.""

Do góry
Strona 7 z 13 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, forty, Kura, akagi, wHiTe_StAr, Akhu, Górnik_Wałbrzych, kemp, igea23, rymoholik, VVega), 3696 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583842 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07