Opcje tematu
#3358022 - 25/08/2009 19:26 Premiership 29/30.08
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
29.08
---------------
13:45 Chelsea - Burnley 1.15 6.75 19.00
16:00 Bolton - Liverpool 6.00 3.60 1.60
16:00 Blackburn - West Ham 2.15 3.25 3.35
16:00 Wolverhampton - Hull 2.10 3.25 3.50
16:00 Stoke - Sunderland 2.35 3.15 3.05
16:00 Tottenham - Birmingham 1.40 4.00 9.50
18:15 Manchester United - Arsenal 2.15 3.15 3.45

30.08
-----------
14:30 Portsmouth - Manchester City 5.75 3.65 1.60
16:00 Everton - Wigan 1.75 3.55 4.60
17:00 Aston Villa - Fulham 1.75 3.55 4.60

powodzenia

Do góry
Bonus: Unibet
#3365193 - 29/08/2009 07:42 Re: Premiership 29/30.08 [Re: hpc]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Cisza w temacie, więc wtrącę swoje trzy grosze.


Blackburn – West Ham

Gospodarze na inauguracje rozgrywek przegrali z wzmocnionym nowymi zakupami Manchesterem City, w drugiej kolejce pauzowali, zaś w ostatniej ponownie przegrali, tym razem z Sunderlandem. Taka kolej rzeczy spowodowała, że Blackburn na swoim koncie ma zero punktów i dziś jest wyśmienita okazja by zmienić tą sytuacje.

Młoty w pierwszym meczu sezonu wygrały z Wolverhampton, choć piłkarze Zoli nie zaprezentowali jakichś szczególnie wysokich umiejętności, a następnie ponieśli porażkę na własnym obiekcie.

Moim zdaniem czas, aby do głosu doszedł zespół Blackburn, który nie miał w sumie szansy, aby przed własną publicznością pokazać się z dobrej strony. West Ham w poprzednim sezonie nie zachwycali w wyjazdowych spotkaniach, teraz powinno być podobnie. Stawiam więc na gospodarzy.

Typ: 1
@2.26 2/10

Stoke – Sunderland

Ubiegłoroczny beniaminek gra tak, jak oczekują tego kibice i ludzie związani bliżej z zespołem. Stoke pokazuje upór i zdeterminowane jest, aby pozostać na dłużej w angielskiej elicie. Jeśli tylko jest możliwość, jak chociażby w rywalizacji z Burlney inkasują komplet oczek, gdy przeciwnik prezentuje zbliżony poziom sportowy i grają na wyjeździe starają się zdobyć choć jeden punkt.

Taka taktyka wydaje się niesłychanie prosta, ale konsekwentnie realizowana, pozwoliła Stoke utrzymać się w lidze. Już teraz z jedynie czterema punktami na koncie znajdują się w górnej części tabeli.

Sunderland również realizuje zamierzone cele i na początku sezonu prezentuje się co najmniej przyzwoicie. Używając bardziej dosadnych słów, można śmiało stwierdzić, że sześć punktów, zdobytych w trzech meczach jest wynikiem wybitnie dobrym i przewidywania z początku sezonu mogą się spełnić.

Uważam, że mecz miał będzie zacięty przebieg i zobaczymy co najmniej kilka bramek. Stoke przed własną publicznością w poprzednim sezonie zdobył większość punktów, natomiast piłkarze ze Stadionu Światła od początku zaczęli bardzo ambitnie i sądzę, że pokarzą pazury również w tym meczu.

Typ: Over 2,5
@2.46 3/10


Wolverhampton – Hull

Wilki w inauguracyjnym meczu z West Ham zagrały bardzo dobre spotkanie, ale zapłacić musiały frycowe i mecz zakończył się zwycięstwem gości.

W kolejnym meczu z Wigan piłkarze beniaminka pokazali, że wynik potyczki z Młotami nie był sprawiedliwy i zainkasowali komplet punktów. W trzecim meczu rozgrywanym na boisku City, uznać musieli wyższość faworyzowanego rywala, przegrali jednak minimalnie.

Dlatego też teraz w konfrontacji z Tygrysami stawiani są w roli faworyta. Warto postawić na ich zwycięstwo, ponieważ w poprzednich spotkaniach pomimo dwóch porażek pokazali się z dobrej strony i na pewno będą chcieli zrehabilitować się swoim fanom za porażkę z piłkarzami Zoli.

Typ: 1
@2.20 3/10

źródło: bet space.pl

Do góry
#3365593 - 29/08/2009 19:54 Re: Premiership 29/30.08 [Re: Szczypior]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
Bolton - Liverpool
Drużyna gości wygra i zachowa czyste konto.
2,40
betsson

Obie drużyny nieudanie rozpoczęły sezon, notując po dwie porażki (w przypadku The Reds rozdzielone zwycięstwem nad Stoke). Te dwie porażki Poolu to dokładnie tyle samo ile w całym poprzednim sezonie ligowym. W pierwszym meczu z Tottenhamem należy oddać honor Londyńczykom - zagrali bardzo dobry mecz i byli po prostu lepsi. Ale ostatnia porażka z Aston Villą jest zdecydowanie bardziej bolesna. Dla meczu kluczowe były trafienia numer 1 i 3 dla Villi. Pierwszy gol bardzo pechowy - rykoszet od Lucasa, trzeci - z 11stu metrów po bezsensownym faulu Gerrarda w polu karnym. Czuję,że limit pecha i głupoty na miesiąc wrzesień Liverpool już wykorzystał.

Tym bardziej, że dzisiaj zagrają z teoretycznie łatwiejszym rywalem - Boltonem. Boltonem, który ma duże problemy z grą ofensywną, a w dwóch dotychczasowych meczach uległ po 1-0 drużynom Hull i Sunderland. We wtorek wygrał co prawda z Tranmere 1-0 w rozgrywkach CC, ale gdzie Tranmere, a gdzie Liverpool smile

W poprzednim sezonie:

Liverpool - Bolton 3:0
Bolton - Liverpool 0:2.

Składy:

Bolton: Jaaskelainen - Robinson, Cahill, Knight, Ricketts, Davis, M. Davies, Muamba, Taylor, Elmander, K. DaviesLiverpool: Reina - Johnson, Carragher, Skrtel, Insua, Mascherano, Lucas, Kuyt, Gerrard, Benayoun, Torres

Do góry
#3365598 - 29/08/2009 19:57 Re: Premiership 29/30.08 [Re: El D1ablo]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
Originally Posted By: El D1ablo
Bolton - Liverpool
Czuję,że limit pecha i głupoty na miesiąc wrzesień Liverpool już wykorzystał.



aha, teraz mamy sierpien grin

Do góry
#3367210 - 30/08/2009 15:13 Re: Premiership 29/30.08 [Re: Szczypior]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
Originally Posted By: Szczypior
Cisza w temacie, więc wtrącę swoje trzy grosze.


Blackburn – West Ham

Gospodarze na inauguracje rozgrywek przegrali z wzmocnionym nowymi zakupami Manchesterem City, w drugiej kolejce pauzowali, zaś w ostatniej ponownie przegrali, tym razem z Sunderlandem. Taka kolej rzeczy spowodowała, że Blackburn na swoim koncie ma zero punktów i dziś jest wyśmienita okazja by zmienić tą sytuacje.

Młoty w pierwszym meczu sezonu wygrały z Wolverhampton, choć piłkarze Zoli nie zaprezentowali jakichś szczególnie wysokich umiejętności, a następnie ponieśli porażkę na własnym obiekcie.

Moim zdaniem czas, aby do głosu doszedł zespół Blackburn, który nie miał w sumie szansy, aby przed własną publicznością pokazać się z dobrej strony. West Ham w poprzednim sezonie nie zachwycali w wyjazdowych spotkaniach, teraz powinno być podobnie. Stawiam więc na gospodarzy.

Typ: 1
@2.26 2/10

Stoke – Sunderland

Ubiegłoroczny beniaminek gra tak, jak oczekują tego kibice i ludzie związani bliżej z zespołem. Stoke pokazuje upór i zdeterminowane jest, aby pozostać na dłużej w angielskiej elicie. Jeśli tylko jest możliwość, jak chociażby w rywalizacji z Burlney inkasują komplet oczek, gdy przeciwnik prezentuje zbliżony poziom sportowy i grają na wyjeździe starają się zdobyć choć jeden punkt.

Taka taktyka wydaje się niesłychanie prosta, ale konsekwentnie realizowana, pozwoliła Stoke utrzymać się w lidze. Już teraz z jedynie czterema punktami na koncie znajdują się w górnej części tabeli.

Sunderland również realizuje zamierzone cele i na początku sezonu prezentuje się co najmniej przyzwoicie. Używając bardziej dosadnych słów, można śmiało stwierdzić, że sześć punktów, zdobytych w trzech meczach jest wynikiem wybitnie dobrym i przewidywania z początku sezonu mogą się spełnić.

Uważam, że mecz miał będzie zacięty przebieg i zobaczymy co najmniej kilka bramek. Stoke przed własną publicznością w poprzednim sezonie zdobył większość punktów, natomiast piłkarze ze Stadionu Światła od początku zaczęli bardzo ambitnie i sądzę, że pokarzą pazury również w tym meczu.

Typ: Over 2,5
@2.46 3/10


Wolverhampton – Hull

Wilki w inauguracyjnym meczu z West Ham zagrały bardzo dobre spotkanie, ale zapłacić musiały frycowe i mecz zakończył się zwycięstwem gości.

W kolejnym meczu z Wigan piłkarze beniaminka pokazali, że wynik potyczki z Młotami nie był sprawiedliwy i zainkasowali komplet punktów. W trzecim meczu rozgrywanym na boisku City, uznać musieli wyższość faworyzowanego rywala, przegrali jednak minimalnie.

Dlatego też teraz w konfrontacji z Tygrysami stawiani są w roli faworyta. Warto postawić na ich zwycięstwo, ponieważ w poprzednich spotkaniach pomimo dwóch porażek pokazali się z dobrej strony i na pewno będą chcieli zrehabilitować się swoim fanom za porażkę z piłkarzami Zoli.

Typ: 1
@2.20 3/10

źródło: bet space.pl


sorry że się niepotrzebnie wtrące, ale gratuluje typów, naprawde skuteczna wysokość laugh laugh laugh

Do góry
#3367219 - 30/08/2009 16:03 Re: Premiership 29/30.08 [Re: MazurXP]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
właśnie przez takich debili-napinaczy jak Ty to forum zeszło na psy i wiele konkretnych osób przestało się udzielać

jeden z dwóch postów w temacie (sic!) i wyszydzony,a tobie problem sprawia skręcenie dwóch zdań na temat jakiegokolwiek typu

ale na szczęście wakacje się kończą i czas wrócić do gimnazjum

bez odbioru i rozmywania tematu

Do góry
#3367277 - 30/08/2009 17:28 Re: Premiership 29/30.08 [Re: s_LP]
deker84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 4528
Skąd: Białystok
Originally Posted By: s_LP
właśnie przez takich debili-napinaczy jak Ty to forum zeszło na psy i wiele konkretnych osób przestało się udzielać

jeden z dwóch postów w temacie (sic!) i wyszydzony,a tobie problem sprawia skręcenie dwóch zdań na temat jakiegokolwiek typu

ale na szczęście wakacje się kończą i czas wrócić do gimnazjum

bez odbioru i rozmywania tematu

piwo święta racja. Dobrze,że 1 września już niedługo i takich kmiotów zabraknie,a że typy nie weszły inny problem. Cały szacunek dla Szczypiora że wogole cos jeszcze pisze na tym forum. Bez odbioru

Do góry
#3367537 - 30/08/2009 20:49 Re: Premiership 29/30.08 [Re: s_LP]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
Originally Posted By: s_LP
właśnie przez takich debili-napinaczy jak Ty to forum zeszło na psy i wiele konkretnych osób przestało się udzielać

jeden z dwóch postów w temacie (sic!) i wyszydzony,a tobie problem sprawia skręcenie dwóch zdań na temat jakiegokolwiek typu

ale na szczęście wakacje się kończą i czas wrócić do gimnazjum

bez odbioru i rozmywania tematu


Debil to masz w dowodzie kmiocie, mam gdzieś jego typy, gram swoje, i publicznie nie pisze na temat typów, ale jak dzisiaj zobaczyłem to co sklecił Szczypior, i jak to wszystko wyszło w praktyce, to nie mogłem się powstrzymać.

A do Gimnazjum już dawno nie chodzę, to może bardziej do ciebie pasuje to gimnazjum.

Czy ja się z kogoś śmieje, poprostu pogratulowałem użytkownikowi Szczypior skuteczności.

Do góry
#3367561 - 30/08/2009 21:09 Re: Premiership 29/30.08 [Re: MazurXP]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: MazurXP

Debil to masz w dowodzie kmiocie, mam gdzieś jego typy, gram swoje, i publicznie nie pisze na temat typów, ale jak dzisiaj zobaczyłem to co sklecił Szczypior, i jak to wszystko wyszło w praktyce, to nie mogłem się powstrzymać.

A do Gimnazjum już dawno nie chodzę, to może bardziej do ciebie pasuje to gimnazjum.

Czy ja się z kogoś śmieje, poprostu pogratulowałem użytkownikowi Szczypior skuteczności.


to jak widać mimo swego wieku niczego się w życiu nie nauczyłeś i dalej jesteś taki tępy jak gimnazjaliści, do których Cie porównano. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ( jak widać nie jeżeli masz czelność wypisywać tak bzdurne posty ) ale moralne prawo do oceniania innych typów mają tylko Ci którzy sami je podają, a Ty jak sam wspomniałeś w swoim poście publicznie o nich nie piszesz, więc po co się odzywasz ? Odpowiedź może być tylko jedna i każdy szanujący typer ją dobrze zna.

pozdrawiam i pomyśl czasem człowieku następnym razem jak coś bedziesz pisał, to nie quasichat gdzie nabiłeś większość postów.

peace

Do góry
#3367700 - 30/08/2009 22:28 Re: Premiership 29/30.08 [Re: Baqu]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: MazurXP

Debil to masz w dowodzie kmiocie, mam gdzieś jego typy, gram swoje, i publicznie nie pisze na temat typów, ale jak dzisiaj zobaczyłem to co sklecił Szczypior, i jak to wszystko wyszło w praktyce, to nie mogłem się powstrzymać.

A do Gimnazjum już dawno nie chodzę, to może bardziej do ciebie pasuje to gimnazjum.

Czy ja się z kogoś śmieje, poprostu pogratulowałem użytkownikowi Szczypior skuteczności.


to jak widać mimo swego wieku niczego się w życiu nie nauczyłeś i dalej jesteś taki tępy jak gimnazjaliści, do których Cie porównano. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ( jak widać nie jeżeli masz czelność wypisywać tak bzdurne posty ) ale moralne prawo do oceniania innych typów mają tylko Ci którzy sami je podają, a Ty jak sam wspomniałeś w swoim poście publicznie o nich nie piszesz, więc po co się odzywasz ? Odpowiedź może być tylko jedna i każdy szanujący typer ją dobrze zna.

pozdrawiam i pomyśl czasem człowieku następnym razem jak coś bedziesz pisał, to nie quasichat gdzie nabiłeś większość postów.

peace


Ty chyba masz tam 90% postów, wiec niewiem po co piszesz o quasichacie.
A druga sprawa, jeśli miałbym podawać takie typy, jakie są podawane w większości na TYM forum, i je grać już dawno nie miałbym za co, a jak narazie narzekać nie mogę, nie uważam się za dobrego typera, i dlatego nie podaje swoich typów, tu czy w innym dziale.

Do góry
#3367740 - 30/08/2009 22:45 Re: Premiership 29/30.08 [Re: MazurXP]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
skoncz chlopie bo sie osmieszasz

Do góry
#3368460 - 31/08/2009 02:30 Re: Premiership 29/30.08 [Re: HAGIi]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
nie będę komentował. ponadto nie muszę nic nikomu udowadniać, no ale ... grin do tego gość mnie pewnie zna bo jest ode mnie z miasta i to może dlatego. sklecił tripla go swędzi laugh

3 kolejka Premiership

Arsenal – Portsmouth 4:1
Typ: 1 -1.5
@1.60 7/10
11.2j

West Ham – Tottenham 1:2
Typ: Over 2,5
@2.02 5/10
10.1j

Birmingham – Stoke 0:0
Typ: Under 2,5
@1.67 4/10
6.68j

Hull – Bolton 1:0
Typ: 1(0)
@1.90 3/10
5.7j

Wigan – Manchester 0:5
Typ: 2
@1.65 5/10
8.25j

Sunderland – Blackburn 2:1
Typ: 1
@2.20 2/10
4.4j


Burnley – Everton 1:0
Typ: 2
@2.30 3/10
-3j

Fulham – Chelsea 0:2
Typ: Over 2,5
@2.08 4/10
-4j

Liverpool – Aston Villa 1:3
Typ: 1
@1.47 6/10
-6j

Manchester City – Wolverhampton 1:0
Typ: Over 2,5
@1.75 4/10
-4j


PODSUMOWANIE 3 KOLEJKI

Podane: 10
Trafione:6
Procentowo: 60%
Zainwestowane: 43j
Zarobione: 46.33j

Konto: +3.33j
Yield: 7.74 %

PODSUMOWANIE SEZONU

Podane: 26
Trafione:17
Procentowo: 65.38%
Zainwestowane: 107j
Zarobione: 124.36j

Konto: +17.36j
Yield: 16.24 %

1 kolejka Konto: +9.24j Yield: 26.4 %
2 kolejka Konto: +4.79j Yield: 16.51 %
3 kolejka Konto: +3.33j Yield: 7.74 %

Do góry
#3368539 - 31/08/2009 02:56 Re: Premiership 29/30.08 [Re: Szczypior]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
MazurXP został permanentnie zbanowany. stop

Miałem wczoraj postawić na Arsenal, wszelkie analizy wskazywały mi gości jako lepszy zakład, ale na szczęście tego nie zagrałem gdyż trochę pechowo przegrali.

Oglądałem zaś dziś Man City i ze względu na skład, formę, budżet Szejka i brak wzmocnień pozostałych kandydatów na mistrza (oprócz Chelsea) ciekawią mnie zakłady na sezon z handicapem na punkty. Jeśli jutro te buki, które wystawiają handi punktowe na sezon dadzą coś ciekawego to trzeba będzie rozpocząć "skup" zakładów. smile

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, Igor, akagi), 3614 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584493 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07