Strona 3 z 26 < 1 2 3 4 5 ... 25 26 >
Opcje tematu
#3332099 - 14/08/2009 01:52 Re: I liga 09/10 [Re: 19marcin08]
palaczekzaba Offline
stranger

Meldunek: 07/08/2009
Postów: 15
No niestety obecnie drużyny grające w derbach w gościach wyglądają jak jakieś marniutkie zespoły, przy gospodarzach. Nie wierze, że cokolwiek może spowodować dopisanie kolejnych trzech punktów w Zabrzu i Widzewowi. ŁKS zanim się ogarnie kto w końcu ma tam ochote grać, czy kogoś nowego zakontraktują ile kasy mają minie jeszcze troche czasu,a w drugim meczu no co by nie powiedzieć gra faworyt do awansu z drużyną co raczej się bedzie do samego końca szwędać po dolnych rejonach tabeli.
Wygrana Górnika moim zdaniem jest pewna na 100%, Widzewa tak na 95%, Nie zachęcające są niestety kursy. Ale Górnik myśle, że zagram (-1), bo kto niby w tym klubie z Katowic może jakieś zagrożenie stworzyć, a Szczot, Pitry , Jarka nawet jak się bedą meczyć tak jak z Kszo to w pewnym momencie wejdzie i raczej rozwiąże się worek z bramkami. Widzewa nie gram bo na kurs na 1 jest dla mnie za niski, a nie wiem czy będą w stanie wysoko wygrać. Jak już to skłaniałbym się do undera.

Do góry
Bonus: Unibet
#3332132 - 14/08/2009 02:01 Re: I liga 09/10 [Re: palaczekzaba]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29888
ja rowniez gram Gornik [-1 EH]... jak dla mnie Katowice wyjada z bagazem 3-4 bramek.
Dodam, ze w meczu prawdopodobnie zobaczymy 2 nominalnych napastnikow... Pitry + Besta [nowozakontraktowany napadzior ze Slavii Praga]. W ekipie z Zabrza robi sie konkurencja w skladzie. Jarka, jesli wejdzie to jako joker, tak samo Afromovic.
Wg mnie nawet nie ma co porownywac skladow obu druzyn... bo na wszystkoch pozycjach to Gornik ma lepszych, wartosciowszych pilkarzy.

Wg mnie Gornik 3-0.

Do góry
#3332875 - 14/08/2009 05:40 Re: I liga 09/10 [Re: palaczekzaba]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: palaczekzaba

Wygrana Górnika moim zdaniem jest pewna na 100%, Widzewa tak na 95%...Widzewa nie gram bo na kurs na 1 jest dla mnie za niski, a nie wiem czy będą w stanie wysoko wygrać.
Skoro "wygra na 95%" to jaki chcesz miec kurs? smirk

Do góry
#3332922 - 14/08/2009 05:56 Re: I liga 09/10 [Re: 19marcin08]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
@marcin - możesz napisać jak prezentuje się Dolcan?

Bo w Warcie wbrew opiniom jest coraz lepiej, zarówno piłkarsko, jak i organizacyjnie oraz finansowo.

Do góry
#3333074 - 14/08/2009 07:12 Re: I liga 09/10 [Re: s_LP]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Warta Poznań VS Dolcan Ząbki

Przed nami już trzecia seria spotkań na pierwszoligowym froncie. Mnie osobiście zainteresowało spotkanie pomiędzy poznańska Wartą a Dolcanem Ząbki. Obie drużyny mogą cieszyć się z udanego startu w nowym sezon ligowym. Warta Poznań, która w tym sezonie jest dość silną drużyną i może nawet stać się "czarnym koniem" rozgrywek pokonała dość gładko Motor Lublin (4:1). Po spotkaniu dość duże pretensje do swojego zespołu miał Bogusław Baniak, który był zły ze straconej bramki a także tego, że jego zespół zadowolił się tylko cztero bramkowym prowadzeniem. Tak naprawdę Warta mogła wygrać zdecydowanie wyżej od Motoru. Z kolei goście z Mazowsza, także początek sezonu mogą zaliczyć na plus. Podopieczni trenera Marcina Sasala dość zaskakująco w pierwszej kolejce ligowej wygrali na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola (4:1) i dołożyli bezbramkowym remis z ŁKS-em Łódź. Co ciekawe Dolcan w tym meczu miał zdecydowanie lepsze i bardziej klarowne sytuacje. Niestety przeszkodzą w osiągnięciu kompletu oczek stanął słupek i Bogusław Wyparło. Choć po tym co napisałem powyżej wszystkim się wydaje, że raczej słuszniejszą opcją do grania w tym spotkaniu jest remis. Jednak ja uważam zupełnie inaczej. Powód jest niestety tylko jeden, ale dość mocny. W zeszłym sezonie ligowym obie drużyny spotkały się w 32 kolejce. Wówczas sytuacja wyglądała następująco: Warta Poznań miała zapewnione utrzymanie się w lidze, natomiast Dolcan Ząbki musiał wygrać aby utrzymać się. Mecz odbył się w Ząbkach i dość niespodziewanie Dolcan Ząbki wygrał to spotkanie w 90 minucie meczu. Podobną sytuację mieliśmy nie dawno temu. Chodzi mi oczywiście o Jagiellonię Białystok i Odrą Wodzisław Śląski. W zeszłym sezonie Odra Wodzisław, która walczyła o utrzymanie się w lidze wygrała w Białymstoku (2:1) i dzięki temu zapewniła sobie utrzymanie się w ekstraklasie. W tym sezonie to już Jagiellonia Białystom triumfowała wygrywając (2:1). Czy podobny scenariusz sprawdzi się w Poznaniu?. Ja w niego wierzę dlatego zagrałem tą propozycję i proponuje ją wam. Życzę powodzenia.

Typ: Warta Poznań
Kurs: 1,9
Stawka: 7j
Bukmacher: Unibet.com


.::Think Twice::. Igi.

Do góry
#3333312 - 14/08/2009 16:46 Re: I liga 09/10 [Re: Ignorator]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: s_LP
@marcin - możesz napisać jak prezentuje się Dolcan?


Przed tygodniem utwierdziłem się w przekonaniu, że wygrana Dolcanu ze Stalą na wyjeździe 4:1 nie była przypadkowa. Odniosłem wrażenie, że solidnie prezentuje się przede wszystkim środek pola, dwóch graczy z pomocy robiło na prawdę dobre wrażenie do tego czarnoskóry napastnik (nazwisk niestety nie znam). Mało brakło a przed 3 kolejką spotkań, Dolcan miałby na swoim koncie 6 oczek. Niekiedy zamykali ŁKS we własnym polu karnym, dodatkowo poprzeczka z rzutu wolnego która uratowała ŁKS.
Dolcan dobrze grał do czasu kiedy ŁKS grał w ... 11, po czerwonej kartce dla łodzianina zamiast grac na całego i zrobić psikusa spadkowiczowi, Dolcan niemrawo atakował a groźniej próbował z kontrą wychodzić ŁKS. Jednak Dolcan pozostawił po sobie dobre wrażenie i na pewno będą mogli nie jednym w tym sezonie zagrać na nerwach.

Wracając do dzisiejszych Grand Derby grin
Z obozu ŁKSu mam dużo lepsze wieści niż te wczorajsze.
Wiemy już, że dzisiaj będą mogli zagrać Adamski, Kascelan, Biskup, Sierant.

Te wieści napawają mnie optymizmem i wlewają trochę otuchy w moje serce.
Mam nadzieje,że Widzewiacy już wygrali te derby.. w głowach, a 19:15 czas na nas grin

Pozdrawiam piwo

Do góry
#3333316 - 14/08/2009 16:47 Re: I liga 09/10 [Re: 19marcin08]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Zapomniałem dopisać Piotrka Klepczarka smile

Do góry
#3333373 - 14/08/2009 17:44 Re: I liga 09/10 [Re: Ojro]
ligowiec09 Offline
stranger

Meldunek: 12/08/2009
Postów: 1
Hej, a mnie interesuje co sądzicie o tych wszystkich meczach nadchodzącej kolejki, bo fachowcy typują tak: www.sportandmore.pl

Oczywiście w tym momencie sprawą kluczową są derby, bo to już dzisiaj. Tylko interesują mnie obiektywne opinie, a nie mało konstruktywna napinka. Jaki wynik obstawiacie?
Widzę, że ŁKS w aż tak słabym składzie nie wystąpi:)
pozdrawiam

Do góry
#3333727 - 14/08/2009 20:35 Re: I liga 09/10 [Re: ligowiec09]
mazinho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 3298
http://www.gorzow24.pl/sport/21-pilka-nozna/news/7139/podtrzymac-dobra-passe.html

Tutaj za gorzow24.pl macie zapowiedz + wypowiedzi trenera i kapitana przed meczem ze Zniczem. Rowniez bedzie tutaj najszybsze live w niedziele na tej stronie.

Wracajac do meczu myślę, że rozpedzony Gorzów z chyba najlepszym napastnikiem ligi - Mouhamadiu Traore (interesuje sie nim Lech i Zagłebie) nie powinien przegrac w Pruszkowie ze Zniczem, który w tym sezonie obnizył noty.

Znicz Pruszkow - Stilon Gorzów x2 1.50 8/10

Pozdrawiam

Do góry
#3333747 - 14/08/2009 20:45 Re: I liga 09/10 [Re: mazinho]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Kurs na zwyciestow LKS LODZ DNB(remis nie ma zakladu) po kursie 6.0 na bet365 mysle ze warto pobrac,derby rzadza sie swoimi prawami,tak aby sie lepiej tez dzis ogladalo na tvp sport z piwkiem.Mimo zawirowan w klubie mysle ze LKS i tak bedzie skoncentrowany na meczu a nie na licencji,moze ta sprawa wlasnie ich bardziej zmobilizuje,Widzew faworyt,ale kto wie moze LKS skontruje 1 czy 2 razy.

Do góry
#3334044 - 15/08/2009 00:16 Re: I liga 09/10 [Re: analityk]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Oglądałem ostatni mecz Widzewa w Stalowej Woli i na tej podstawie chciałem coś napisać. Widzew jest dobrze przygotowany kondycyjnie to fakt, ale ze słaba Stala nie potrafili kreować gry, mało tego przez cały mecz oddali raptem jeden strzał w światło bramki, co moim zdaniem dobrze o nich nie świadczy. ŁKS tak jak wspomniał 19marcin08 jednak się wzmacnia, dodatkowo są to derby. Reasumując jak dla mnie kurs na Widzew w okolicy 21,50 to stanowczo za mało, żeby przekonać mnie do tego zakładu. Najchętniej bym zagrał tu zakład na over 3,5 (ewentualnie 4,5) żółtych kartek, ale chyba nikt mnie tym nie uraczy.

Co do typu Ignoratora zgadzam się z nim w pełni a co Stali to jedyny typ jaki zagrałem to correct score 1-0 @8.0 Bet-at-home

Do góry
#3335953 - 15/08/2009 17:07 Re: I liga 09/10 [Re: retoox]
Szymanski Offline
member

Meldunek: 14/08/2009
Postów: 179
Skąd: Szczecin
Witam
A ja wam powiem, ze dzisiaj gram na zwyciestwo Pogoni w meczu z Podbeskidziem. Kurs kuszacy, a i mobilizacja w ekipie Pogoni duza. Pogon nie jest faworytem do awansu i nikt w Szczecinie nie mow tego glosno, ale wszyscy chcieliby awansowac, jak nie w tym roku to w nastepnym. Poza tym z informacji wiem, ze trener Mandrysz nie odpusci swoim pilkarzom, jakby przeszli obok tego meczu. Ostatnio Pogon na wlasnym stadionie przy 12 tysiecznej publicznosci pokonala GKS Katowice, pozniej mecz w Gorzowie przegrany 1-0, ale to Pogon byla druzyna dominujaca (szczegolnie w I polowie) i tylko bramkarzowi Gorzowianie moga zawdzieczac, ze tego meczu nie przegrali juz w I polowie! W Kolobrzegu Pogon zagrala calkiem innym skladem i dopiero po dogrywce (5-5 w reg.!) zwyciezyla w Pucharze Polski. Ale i tak ze stanu 1-4, oraz 3-5 do 90 minuty, Pogon pokazala, ze ma charakter i umiejetnosci i doprowadzila do dogrywki!
Poza tym dzisiaj znalazlem ciekawa informacje na forum: "apropo jutrzejszego przeciwnika, pol godzinki temu w centrum Stargardu kilku grajkow Podbeskidzia poszlo na browarka wiec pewnie jutro beda mieli forme."
A Podbeskidzie poczatek sezonu nie ma zbyt udanego. Jakos nazwiska Rockiego, Kolodzieja nie przemawiaja do mnie.
Podsumowujac: dobra forma Pogoni, kilkunastotysieczna publika, dluga podroz Podbeskidzia - to atuty Pogoni i mysle, ze wejdzie jedyneczka smile

Expekt 2.30 placi na zwyciestwo Pogoni

Do góry
#3336309 - 15/08/2009 19:22 Re: I liga 09/10 [Re: Szymanski]
ślimak Offline
enthusiast

Meldunek: 15/01/2006
Postów: 330
Skąd: Gorzów Wlkp.
Również polecam zagrać mecz Pogoni, ja pobieram w opcji DNB 1,72 w Tobet
To prawda, że zeszłotygodniowa porażka była dość pechowa (choć mnie kibica Stilonu to cieszy) to należy uczciwie oddać, że zwłaszcza w pierwszej połowie Pogoń była zdecydowanie lepsza.

Myślę, że jutro warto też zagrać na Znicz (piszę to z ciężkim sercem ale w bukmacherce nie ma sentymentów) Zaczynając z czysto statystycznego punktu widzenia nie wierzę w kolejną, trzecią z rzędu wygraną gorzowian. Może Znicz nie wygląda tak mocno jak w poprzednim sezonie, ale dla Stilonu to był zawsze niewygodny przeciwnik. Nie sądzę aby powtórzył się rezultat z zeszłego sezonu 4-0, ale o jakiekolwiek punkty będzie gościom ciężko. W meczu sparingowym przed tym sezonem padł remis 1-1
Trener Topolski zapowiada co prawda rotacje w składzie i odważną grę do przodu, ale naprawdę nie chce mi się wierzyć aby to miało wymierny wpływ na wynik, bo jednocześnie na konferencji prasowej mówi, że remis w tym spotkaniu go satysfakcjonuje.
W meczu z Pogoniom gra opierała się głównie na przerzucaniu piłki z obrony do biegającego z przodu Traore. Jeżeli pruszkowianom uda się opanować środek pola i przypilnować wspomnianego Senegalczyka to powinni być spokojni o wynik.

Do góry
#3336317 - 15/08/2009 19:25 Re: I liga 09/10 [Re: Szymanski]
mirasPL Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 10/03/2007
Postów: 2153
ja tu gram 2 DNB,nie wiem jaki miałaby mieć na ich wpływ długa podróż skoro sam napisałeś ,że od wczoraj siedzą w pobliskim Stargardzie..Podbeskidzie ostatnio cieniuje i napewno jadą tam po punkty...Pogoń po morderczym meczu w środku tygodnia w Pucharze Polski napewno będzie podmęczona..bo wyciągnięcie takiego wyniku zabrał im pewnie sporo sił ..skład napewno goście mają solidniejszy i liczę ,że przynajmniej w Szczecinie nie przegrają..

Do góry
#3336334 - 15/08/2009 19:32 Re: I liga 09/10 [Re: ślimak]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: ślimak
Również polecam zagrać mecz Pogoni, ja pobieram w opcji DNB 1,72 w Tobet
To prawda, że zeszłotygodniowa porażka była dość pechowa (choć mnie kibica Stilonu to cieszy) to należy uczciwie oddać, że zwłaszcza w pierwszej połowie Pogoń była zdecydowanie lepsza.

Myślę, że jutro warto też zagrać na Znicz (piszę to z ciężkim sercem ale w bukmacherce nie ma sentymentów) Zaczynając z czysto statystycznego punktu widzenia nie wierzę w kolejną, trzecią z rzędu wygraną gorzowian. Może Znicz nie wygląda tak mocno jak w poprzednim sezonie, ale dla Stilonu to był zawsze niewygodny przeciwnik. Nie sądzę aby powtórzył się rezultat z zeszłego sezonu 4-0, ale o jakiekolwiek punkty będzie gościom ciężko. W meczu sparingowym przed tym sezonem padł remis 1-1
Trener Topolski zapowiada co prawda rotacje w składzie i odważną grę do przodu, ale naprawdę nie chce mi się wierzyć aby to miało wymierny wpływ na wynik, bo jednocześnie na konferencji prasowej mówi, że remis w tym spotkaniu go satysfakcjonuje.
W meczu z Pogoniom gra opierała się głównie na przerzucaniu piłki z obrony do biegającego z przodu Traore. Jeżeli pruszkowianom uda się opanować środek pola i przypilnować wspomnianego Senegalczyka to powinni być spokojni o wynik.


Z tej strony kibic Znicza.

Pograłem dzisiaj rano zwycięstwo Gorzowa po @3.25 (z opcją zwrotu na remis też po @3.25) bo widzę, co się z tym zespołem dzieje i w tym ustawieniu, a szczególnie z tym trenerem, to oni mogą tylko stoczyć się jeszcze bardziej...


Niech żyje lokalny patriotyzm! wink

Do góry
#3336633 - 15/08/2009 21:57 Re: I liga 09/10 [Re: mirasPL]
Szymanski Offline
member

Meldunek: 14/08/2009
Postów: 179
Skąd: Szczecin
[quote=]ja tu gram 2 DNB,nie wiem jaki miałaby mieć na ich wpływ długa podróż skoro sam napisałeś ,że od wczoraj siedzą w pobliskim Stargardzie..Podbeskidzie ostatnio cieniuje i napewno jadą tam po punkty...Pogoń po morderczym meczu w środku tygodnia w Pucharze Polski napewno będzie podmęczona..bo wyciągnięcie takiego wyniku zabrał im pewnie sporo sił ..skład napewno goście mają solidniejszy i liczę ,że przynajmniej w Szczecinie nie przegrają.. [/quote]

No nie mow, ze podroz autokarem na nastepny dzien nie meczy... Co innego jakby lecieli samolotem, albo chociaz kuszetka...

Co do zmeczenia Pogoni, oto sklad z Gorzowem, a nizej z Kotwica:

Pogoń: Pyskaty, Nowak, Dymek, Mysiak, Woźniak , Pietruszka, Koman ( 78-Dziuba), Parzy ( 68-Rogalski), Petasz , Prędota ( 62-Lebedyński), Moskalewicz

Skład Pogoni: Janukiewicz, Kazadi, Mysiak, Wróbel, Petrik, Rogalski, Przytuła, Moskalewicz, Pietruszka ( 66-Rydzak), Lebedyński ( 46-Prędota), Dziuba

Takze jak widzisz, tylko Mysiak i Moskalewicz zagrali pelne 90, 2 zawodnikow po polowce...

Pzdr!

Do góry
#3341295 - 18/08/2009 00:47 Re: I liga 09/10 [Re: palaczekzaba]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29888
3 kolejka przed nami... tym razem typy z naziemnego:


Do góry
#3341344 - 18/08/2009 01:00 Re: I liga 09/10 [Re: Ojro]
takizwykły Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2003
Postów: 2849
Skąd: Szczecin / Warszawa
W Świnoujściu mecz z Pogonią jest traktowany jako najważniejsze spotkanie sezonu. Flota u siebie od wielu lat gra znakomicie i bardzo rzadko przegrywa. 1200 biletów przeznaczono dla kibiców ze Szczecina i cały stadion wyprzedany będzie już w sobotę rano, gdyż sprzedaż biletów przed meczem nie jest planowana.

Flota po 3 spotkaniach ma 9 punktów i nie straciła jeszcze bramki. Byłem sceptykiem przed meczem w Kluczborku, ale teraz nadchodzi chwila prawdy i pierwszy w historii mecz z Pogonią Szczecin na tak wysokim szczeblu rozgrywek.
Flota na własnym boisku jest niesamowicie groźna, o czym przekonało się już wiele zespołów w tamtym sezonie.

Typ: 1

Do góry
#3342384 - 18/08/2009 05:16 Re: I liga 09/10 [Re: takizwykły]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29888
Pierwsze info z Zabrza:

Gornik wystapi bez Szczota, ale to chyba nie bedzie wiekszy problem, poniewaz za niego wszedl Besta i ladnie sie pokazal. Myslalem ze kursy nizsze na gosci beda tak ok. 1,6. A tu 1,9 w Tobet i 2,0 w Fortunie.
Spodziewalem sie ze w koncu GKP straci punkty i nastapilo to juz w Pruszkowie. Nie sadze aby Gornik pierwsza porazke odnotowal w sobote. Ale do postawienie czego kolwiek poczekam. Mysle tez nad underem, ale bardziej sklanialbym sie ku Gornikowi lub GKP nie strzeli. Obrona z Karwanem i Pazdanem coraz lepiej sie rozumie, jak dojdzie jeszcze Banas to ho ho ho.
Trzeba poczytac relacje z Pruszkowa i potem.


Flota - Pogon

Derby zachodniego Pomorza. Nie wiem czy kiedy kolwiek takizwykly mial okazje stawiac cos w derbach swojego klubu, ale wydaje mi sie ze jego typ to pod wplywem emocji bardziej. Ja postawilbym na REMIS lub UNDER 2,5. Fakt faktem ze kazdemu sie ciezko gra w Swinoujsciu, ale Portowcy az tak daleko nie maja...

Sandecja - Kluczbork
Tutaj widze 'jedynke'... goscie to raczej beda zbierac tylko doswiadczenie i tyle. W ich skladzie nie widze nikogo konkretnego. Pewnie przyjada po remis, ale mysle ze Sandecja po ostatnim zwyciestwie bedzie chciala ponownie komplet pktow. Poza tym MKS to kontrkandydat do spadku.

Wisla P. - Stal Stalowa Wola
Osobiscie uwazam ze goscie i Motor to najslabsze ekipy w I lidze. A gospodarze w cale slabi nie sa co potwierdzili z Zabrzem i LEczna. Stal przyjedzie oslabiona za czerwona kartek jakis tam kolo nie wystapi. Wg mnie peffka kolejki.

typy zapodam pewnie w piatek


p.s. daleki jestem od 'pyszalka' ale zastanawiam sie z jaka ekipa Gornik przegra i ile porazek bedzie mial na koniec. Na 99% mysle o porazce z Widzewem w Lodzi. Co do meczu z LKSem to wydaje mi sie ze dla Gornika bedzie to podwojna motywacja. Pilkarze pamietaja ze po tym meczu kibice przyszli na trening i wiedza ze inny wynik w tym meczu [przyp. porazka Gornika 2-0 i to po bardzzzzooo slabej grze] a mogliby grac w Ekstraklasie.
Poza tym przegrywac zacznie gdy tylko awans bedzi pewny bo to na chwile obecna dla pilkarzy swieta rzecz.

Do góry
#3344762 - 19/08/2009 06:10 Re: I liga 09/10 [Re: Ojro]
ślimak Offline
enthusiast

Meldunek: 15/01/2006
Postów: 330
Skąd: Gorzów Wlkp.
Osobiście przestrzegam przed graniem "na hura" na zabrzan.
Co prawda zapowiada się na to, że gorzowianie wystąpią bez swego najlepszego strzelca Traore, który nabawił się urazu w ostatnim meczu, ale za to do dyspozycji trenera będzie już Brazylijczyk Frederico Moojen, który uzyskał certyfikat umożliwiający pobyt w Polsce. Jest to zawodnik który w sparingach prezentował się dobrze i z powodzeniem może zastąpić Traore w ofensywie.
Co do ostatniego meczu to mimo porażki Stilon nie zaprezentował się jakoś źle, zwłaszcza w drugiej połowie mieli kilka sytuacji, które mogły dać im wyrównanie jednak zabrakło precyzji a i bramkarz Znicz był w b. dobrej dyspozycji.

Z bukmacherskiego punktu widzenia mecz z Górnikiem to dla mnie raczej no bet, choć postawiony "pod murem" skłaniałbym się ku 2DNB

Do góry
Strona 3 z 26 < 1 2 3 4 5 ... 25 26 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, akagi, VVega, wHiTe_StAr, Sony, Sensei, pacyfista, ANZELMO, rymoholik, igea23, forty, Lukasz111, 11kera11), 3197 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584014 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07