Strona 25 z 26 < 1 2 ... 23 24 25 26 >
Opcje tematu
#3895792 - 27/05/2010 06:27 Re: I liga 09/10 [Re: Amir_Khan]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29912
przeciez nie spadli...

puke FRAJERSTWO Górnik

ale rozczarowanie ogromne, przed wyjscie na mecz mialem ogromna ochote przylozenia na Górnik - ale sam bylem zdziwiony ze sie opanowalem i nie dalem.

OVER izii, ale co z tego skoro glowny typ poszedl sie rypac.

Wszystkie wpisy o grajkach z Zabrza i krytyce pod moim adresem biore na mojej skromnej rozmiarow wielkosci klacie boks

Do góry
Bonus: Unibet
#3895811 - 27/05/2010 06:37 Re: I liga 09/10 [Re: Ojro]
ice18 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2006
Postów: 19577
Skąd: Marki
Ojro powiedz czy chociaż ich wygwizdali ? grajki zarabiający dużą kasę jak na 1 ligę a nie wygrywają ze słabą Wartą... coś plan Ekstraklasa potrwa tylko 1 rok dalej z taką grą... (Urban w Górniku? :d)
wchodzę na oficjalną a tam żeby na murawę nie wbiegać hah
tu powinno być 5-0 i wielka feta a tak lipa
niby "mają" awans ale niedosyt pozostał.

Do góry
#3895940 - 27/05/2010 15:18 Re: I liga 09/10 [Re: ice18]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
@ice18

ta słaba Warta wygrała jesienią 2:1 z Górnikiem ... także nie są tacy słabi jak ich malujecie...


nie wiem skąd było takie przekonanie wśród mas , że Górnik ten mecz pewnie wygra , ja już miałem większe przekonanie do Wisły Płock x2 po 1,9 i Floty która podejmowała GKS Katowice , to tylko 1 liga granie kursami 1,3 na tym szczeblu jest chyba mało poważne

Do góry
#3896156 - 27/05/2010 18:20 Re: I liga 09/10 [Re: Legia]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29912
z drugij strony ciekawa sprawa z tym apelem... moze juz wczesniej wiedzieli ze przegraja i caly czas piszczeli o tym zeby nie wbiegac, wiedzieli jakie moze byc rozczarowanie, patrz ŚP. mecz Górnik - Polonia...

tak czy siak FRAJERSTWO Górnika ogromne

Do góry
#3896330 - 27/05/2010 19:49 Re: I liga 09/10 [Re: Ojro]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź


Ojro wybierasz sie do Łodzi wink

Do góry
#3896626 - 27/05/2010 22:53 Re: I liga 09/10 [Re: Inzaghi78]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Originally Posted By: Inzaghi78


Ojro wybierasz sie do Łodzi wink
Tylko bez wbiegania na murawe, prosze laugh .

Do góry
#3904187 - 31/05/2010 19:47 Re: I liga 09/10 [Re: Cendruś]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29912


'ZAWSZE NASZA E-KLASA !!!'

Jutro dzien dziecka, GKS, Dolcan i Sandecja gramy dla Górnika boks

Do góry
#3905556 - 01/06/2010 04:08 Re: I liga 09/10 [Re: Ojro]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29912
Dolcan - Górnik Zabrze... pierwsza mysl - liczyc tylko na siebie - Górnik " 2,05 niezly kurs, wiec mysle ze warto. Dodac trzeba ze Dolcan walczy o utrzymanie. Ja jednak postawie na moich.

GKS - Sandecja... 1X, mysle ze goscie tego nie wygraja i tyle. Glebszej analki nie robie bo i tak nie ma sensu.

Znicz - Widzew... Znicz 4,0 - godnie pozegna sie z I liga i kibicami.

Wisla - MKS... jesli cokolwiek tu obstawiac to dalbym na MKS, ale to granie na sile.

Do góry
#3905681 - 01/06/2010 05:12 Re: I liga 09/10 [Re: Ojro]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
Znicz to godnie pozegnal sie z 1 liga tydzien temu przegrywajac z najslabsza druzyna wiosny-Dolcanem.Momentami i to sporymi nie gral na poziomie zaplecza extraklasy a po prostu piach i to suchy jakby to powiedziala Beata Kozidrak.
Nie wiem jakim skladem przyjedzie Widzew do Pruszkowa ale jesli łodzianie beda mieli potrzebe wygrania to napewno to uczynia.

Mecze jutrzejsze to trudne mecze,jedyne pewne wydaje sie byc Podbeskidzie z Motorem ktory ostatnio gdzie zagra wszystko przegrywa,wyjatek wyjazd do Gorzowa ale kurs nie porywa.

Do góry
#3905804 - 01/06/2010 14:39 Re: I liga 09/10 [Re: phantom]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
a ja tak patrze na naszza tabele i jedyne co mi sie nasuwa oprocz podbeskidzia (ktorego jednak nie ruszam po tym gigant kursie) to remis w Zabkach ktory zdecydowanie zadowala obydwie strony gdyz Plock wybije sie z Kluczborkiem o to kto spadnie i tutaj drugi typ Wisla wygra i MKS zegna sie z liga ... ot taka moja wizja wink

Do góry
#3905806 - 01/06/2010 15:15 Re: I liga 09/10 [Re: AMATORnowicjusz]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Po raz pierwszy w tym sezonie zawodnicy Widzewa dzień przed meczem nie wyjechali na tradycyjne zgrupowanie. W poniedziałek mieli zajęcia w porze meczu, ćwiczyli na głównej płycie. Były to zajęcia techniczno-taktyczne (część czasu zajęła też gra szkoleniowa). Trwały tylko około godziny, ale tego dnia oprócz treningu, widzewiacy mieli również odprawę.

Choć nasi piłkarze po treningu nie wyjechali do Pruszkowa, to trener poinformował ich, kogo we wtorek tam zabierze. W kadrze jest tylko szesnastu zawodników. W Łodzi zostają m.in. Velibor Durić, Dejan Miloseski, Sebastian Madera czy Fernando Arriero. Ci piłkarze zapewne wystąpią w środowym meczu drugiego zespołu.

Kadra na mecz ze Zniczem: Maciej Mielcarz, Bartosz Fabiniak, Jarosław Bieniuk, Ugo Ukah, Wojciech Szymanek, Łukasz Broź, Souheil Ben Radhia, Dudu, Tomasz Lisowski, Piotr Kuklis, Adrian Budka, Krzysztof Ostrowski, Piotr Grzelczak, Przemysław Oziębała, Darvydas Sernas, Marcin Robak.

Nie wiem dlaczego ale chlopaki mnie zadziwiaja w kazdym meczu coraz bardziej, z Pogonia ostatnie 10-15 minut to tak zapier....... jakby im tego zwyciestwa brakowalo do awansu shocked
Moznaby powiedziec ze grali najbardziej ambitnie z calej czolowki grin Oczywiscie Pogon tez ladnie walczyla i nie mozna powiedziec o nich zlego slowa !!
To wszystko zalezy co zrobi Znicz, jesli sie zamuruje na wlasnym stadionie to remis wyciagnie bo zagranie otwartej pilki moze sie skonczyc podobnie jak w Nowym Saczu !!!

Do góry
#3905827 - 01/06/2010 16:40 Re: I liga 09/10 [Re: Inzaghi78]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37285
Powiem tak:
Typy wyłącznie " na logikę ", bo buki nie przejawiają ( na chwilę obecną ), szczególnego zainteresowania 1 ligą.
Zapewne to się zmieni w miarę upływu czasu, ale na razie - tylko logika.
Z drugiej strony, jakby wszystkie "logiczne" typy miały wchodzić, to by buki już dawno splajtowały, a jednak tak nie jest.
Do rzeczy ( przy założeniu, że Płock nie przegra ).
Podbeskidzie peffa.
Warta-Łęczna X ( obydwie drużyny mają wtedy pewne utrzymanie )
Katowice-Sandecja 1X ( Sandecja już chyba nie wierzy w awans, a Katowice w ostatnim meczu jadą do Kluczborka )
Dolcan-Górnik ( w zasadzie ) X - gdyż obydwie drużyny taki wynik w dużym stopniu zadowala.
Reszta meczów o tzw. pietruszkę i lepiej ich nie ruszać.

Istnieje jeszcze możliwość, że " siły wyższe " mają swój sposób na rozprowadzenie końcówki wyścigu, dlatego każdy musi sam rozważyć, czy podziela " logiczne " rozwiązania.

Do góry
#3905922 - 01/06/2010 18:11 Re: I liga 09/10 [Re: akagi]
Podroznik Offline
veteran

Meldunek: 16/06/2003
Postów: 1534
Skąd: Laskarzew
Originally Posted By: akagi
Powiem tak:
Typy wyłącznie " na logikę ", bo buki nie przejawiają ( na chwilę obecną ), szczególnego zainteresowania 1 ligą.

Do rzeczy ( przy założeniu, że Płock nie przegra ).
Podbeskidzie peffa.
Warta-Łęczna X ( obydwie drużyny mają wtedy pewne utrzymanie )
Katowice-Sandecja 1X ( Sandecja już chyba nie wierzy w awans, a Katowice w ostatnim meczu jadą do Kluczborka )
Dolcan-Górnik ( w zasadzie ) X - gdyż obydwie drużyny taki wynik w dużym stopniu zadowala.


Ja, co prawda zagrałem we wszystkich trzech meczach, o których piszesz remisy tzw. 4 tylko mam pewne wątpliwości, Jeżeli Wisła dzisiaj nie przegra to do utrzymania może komuś zabraknąć 43 pkt. Warta jest raczej bezpieczna, bo jeden punkt powinna zdobyć Moim zdaniem wiele sie będzie wyjaśniać podczas spotkań, Jeśli GKS będzie wygrywał to Górnik może wtedy puścić mecz Dolcanowi gdyż to oni będą wtedy w najgorszej chyba sytuacji i z 43 punktami mogą spaść
Również Łęczna, jeśli dzisiaj nie wygra to będzie musiała zremisować w ostatnim meczu z Dolcanem, bo w przypadku porażki to oni mogą spaść, więc też nie wiem czy tak bez walki pojada dzisiaj do Poznania zremisować
Podsumowując jest jeszcze wiele możliwości i tak jak już wspomniałem najlepiej dzisiejszą kolejkę grać na żywo

Do góry
#3905977 - 01/06/2010 18:40 Re: I liga 09/10 [Re: Podroznik]
akagi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2009
Postów: 37285
Łęczna - Podróżnik - ma lepsze H2H od Kluczborka,
jeżeli on nie wygra w Płocku ( a Płock walczy o życie ),
to tak jak pisałem, remis w Poznaniu jest " rozsądnym " rozwiązaniem.
Pewnie, że lepiej obserwować wszystko na livie i podejmować decyzje na żywo, ale to też nie zawsze jest skuteczne.

Do góry
#3906598 - 01/06/2010 23:01 Re: I liga 09/10 [Re: akagi]
john Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2006
Postów: 3778
Skąd: Long Way Home/Opole
Originally Posted By: akagi

Istnieje jeszcze możliwość, że " siły wyższe " mają swój sposób na rozprowadzenie końcówki wyścigu, dlatego każdy musi sam rozważyć, czy podziela " logiczne " rozwiązania.


dokładnie tak jak mówisz, i ostatnie spadkowe miejsce jest szykowane na MKS Kluczbork

po ostatnim meczy z KSZO dostali zakaz stadionowy na ostatnia kolejkę za "konfetti"(paragony, i z tego co wiem poleciał jakiś papier toaletowy)

tak więc mecz z Gieksa gra przy pustych trybunach...No bo przecież nie spadnie "pod warszawski" Dolcan...

Do góry
#3906756 - 02/06/2010 00:01 Re: I liga 09/10 [Re: john]
zalayeta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 11219
WD PZPN zamknął część stadionu Widzewa

Wtorek, 1 czerwca 2010, godz. 16:07; źródło: Informacja prasowa
Wydział Dyscypliny PZPN postanowił ukarać Widzew i zamknąć część stadionu podczas najbliższego spotkania z Górnikiem Zabrze. Wydział powołuje się na brak porządku w czasie meczu pomiędzy Widzewem Łódź a MKS Kluczbork. Klub złożył od tego odwołanie w tej sprawie.

"Decyzja Wydziału Dyscypliny o zamknięciu trybun B i D, pod którą podpisał się przewodniczący Artur Jędrych i sekretarz generalny Agnieszka Olesińska, nie ma nic wspólnego z rzetelną oceną sytuacji. Mecz Widzewa z Kluczborkiem był jednym z najspokojniejszych spotkań sezonu. Przyczyn tej kary możemy się tylko domyślać, bo PZPN nie przysłał uzasadnienia. 10 minut przed meczem w ustnym uzgodnieniu z delegatem PZPN kibice stworzyli krzyż z 10 rac, żeby uczcić pamięć zmarłego kibica. Pan delegat Dariusz Kępa sam zgodził się na to, co - jak zakładamy - potem uznał za zakłócenie porządku. W trakcie samego meczu doszło do zapalenia jednej racy i rzucenia serpentyn na płytę boiska. Biorąc pod uwagę, że osoba, która odpaliła racę została natychmiast zatrzymana, trafiła w ręce policji i ma zakaz stadionowy, klub powinien być wręcz promowany w tym kontekście, a nie karany" - komentuje Marcin Animucki, prezes zarządu Widzewa Łódź.

"Wydział Dyscypliny tak pośpiesznie wydał decyzję, że nie dochował procedur przewidzianych w regulacjach PZPN, więc orzeczenie i tak będzie przez nas podważane. Chcemy wierzyć, że nie jest to wyraz niechęci WD PZPN wobec naszego klubu, tylko nieprzemyślana decyzja. Może ją skorygować ZTP podczas środowego posiedzenia. Gdyby chciał ją podtrzymać, okazałoby się, że choć PZPN nie odebrał nam awansu, chce nam odebrać radość świętowania. Jest to tym bardziej krzywdzące, że przed meczem ma się odbyć międzynarodowy turniej kibiców organizowany z okazji stulecia Widzewa, w którym wezmą udział drużyny z 12 krajów. Wydział Dyscypliny robi więc przy okazji świetny PR polskiej piłce 0 niech się dowiedzą w Madrycie i w Rzymie, że w Polsce za serpentyny zamykane są stadiony" - mówi Marcin Animucki.

Przed meczem Widzewa z Górnikiem Zabrze rozegrany zostanie międzynarodowy turniej kibiców rozgrywany z okazji 100-lecia Widzewa Łódź. Weźmie w nim udział ok. 400 osób z 12 krajów, w tym drużyny: Atletico Madryt (Hiszpania), AS Roma (Włochy), CSKA Moskwa (Rosja), Dynamo Brześć (Białoruś), Dniepr Dniepropietrowsk (Ukraina), Hansa Rostock (Niemcy), FC Maribor (Słowenia), Partizan Belgrad (Serbia), PAOK Saloniki (Grecja), Sparta Praha (Czechy), Willem Tilburg (Holandia) oraz przyjaciele Ruch Chorzów i Widzew Łódź. Turniej rozpocznie się o godz. 9:00 na bocznym boisku przy al. Piłsudskiego. Finałowy mecz turnieju rozegrany zostanie jako przedmecz spotkania Widzewa z Górnikiem Zabrze na płycie głównej boiska o godz. 15:45.

"Nie wyobrażam sobie, by turniej kibiców i mecz zostały rozegrane przy pustych trybunach" - dodaje Animucki.

pzpn pznpn ....... ........ pzpn

Do góry
#3907313 - 02/06/2010 03:53 Re: I liga 09/10 [Re: zalayeta]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29912
Z forum Gornika:

Do naszego klubu wpłynęło pismo z Widzewa, że w zwiazku z przyjazdem chuliganów z Zabrza (cytat) klub ten wysłał do PZPN prośbę o wyrażenie zgody na nieprzyjmowanie kibiców gości!
Jak już wspomniałem argumenty są jakie są - niestety pzpn dopuszcza taką możliwość w swoim regulaminie, by gości nie wpuszczać jeżeli zachodzi obawa awantury....
Nasz klub zareagował stanowczo, nie mniej jednak trzeba liczyć się z tym, że Widzew nie podejmie gości z Zabrza.
Z naszych informacji wynika, że klub z Łodzi na nasze miejsca rozpoczął już nawet sprzedaż biletów! nie czekając na odpowiedź z pzpn...

Jeżeli więc ktoś wybiera pomiędzy wyjazdem do Ząbek, a tym na Widzew to ma dodatkowy argument co do podjęcia decyzji.
Sprawą rzecz jasna zajmie się dział prawny SKSGZ.

Do góry
#3907335 - 02/06/2010 04:18 Re: I liga 09/10 [Re: Ojro]
mini-cab_driver Offline
a.k.a. "croydoncabman"

Meldunek: 16/07/2002
Postów: 2325
Skąd: Londyn
Originally Posted By: Ojro
Dolcan - Górnik Zabrze... pierwsza mysl - liczyc tylko na siebie - Górnik " 2,05 niezly kurs, wiec mysle ze warto. Dodac trzeba ze Dolcan walczy o utrzymanie. Ja jednak postawie na moich.

GKS - Sandecja... 1X, mysle ze goscie tego nie wygraja i tyle. Glebszej analki nie robie bo i tak nie ma sensu.

Znicz - Widzew... Znicz 4,0 - godnie pozegna sie z I liga i kibicami.

Wisla - MKS... jesli cokolwiek tu obstawiac to dalbym na MKS, ale to granie na sile.



szacun za typy, tylko moja kochana GieKSa sie nie spisala...

Do góry
#3907348 - 02/06/2010 04:25 Re: I liga 09/10 [Re: Ojro]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
@Ojro
Nie wiem jaka jest prawda bo nie weryfikowalem tej informacji ale jesli to prawda to nie popieram takiego podejscia zreszta jak wielu innych rzeczy robionych w Widzewie zarowno przez dzialaczy jak i kibicow !!
To normalne ze zgadzamy sie z pewnymi rzeczami a z innymni nie!
Ja uwazam ze pilka nozna jest dla kibicow (ale faktycznie dla kibicow, nie dla debili biegajacych z nozami czy palami)

Na ta chwile jednak mamy troche inny problem z lesnymi dziadami ktorzy mszcza sie kur.... jak moga mad
Przez tyle lat bycia kibicem do zadnej ze zwasnionych ekip nie nauczylem sie takiej nienawisci jak do tego jeb....... pzpn puke

Do góry
#3907365 - 02/06/2010 04:42 Re: I liga 09/10 [Re: mini-cab_driver]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29912
Originally Posted By: tomex23
szacun za typy, tylko moja kochana GieKSa sie nie spisala...

piwo jakie tam typy...

GieKSa sie spisala, poprostu znajac wynik Górnika odpuscili w ostatnich minutach wink
Szkoda ze derbow z Wami nie bedzie, wspaniale wspominam derby w poprzednie wakacje... ponad 20 000 i przemarsz kibicow GKSu przez Zabrze.W nastepnym sezonie kibice Torcidy na pewno beda w wiekszej liczbie z Piastem - to obowiazkowo, i z Odra, pewnie bedzie wsparcie z ROWu. Mecz z Ruchem Radzionkow, bedzie nalezacl do tych z typu Derby G. Slaska.

Ostatnia kolejke sobie daruje i raczezj nie bede wklejal oferty. Moja 'misja' dobiegla konca. Górnik awansowal, a ja wklejalem oferty. Teraz czas zrobic SZOLLL w temacie Ekstraklasa grin

Do góry
Strona 25 z 26 < 1 2 ... 23 24 25 26 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, forty, alfa, Emilio, ANZELMO), 3133 gości oraz 16 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584573 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07