Strona 14 z 26 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 25 26 >
Opcje tematu
#3474366 - 24/10/2009 00:16 Re: Expekt [46] [Re: analityk]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: kaka1981
Juz konto ZAMKNIETE , USUNIETE ....szybko to zrobili, w niecala godzine od napisania meila.

Oto co im napisalem:

Witam, chcialem zamknac czy jak wolicie usunac moje konto gracza z
waszego systemu definitywnie i raz na zawsze, poniewaz wasz support jest
niekompetentny a po drugie nieuczciwy (lagodne okreslenie).zarowno
support jak i wasz caly bukmacher jest taki.Mnie nic przykrego z waszej
strony nie spotkalo przez kilka lat gry u was
,cale szczescie dla was,ale
zeby mnie nie kusilo do was wplacac pieniedzy i byc narazonym na jakis
przekret z waszej strony dotyczacy moich pieniedzy, wole zamknac moje
konto gracza.Moje dane:Krzysztof Stradomski ,
kris_nh (937241) .

OTO SYTUACJA "DZIEKI" ktorej JA i WIELE innych osob bedzie zamykac u was
konta graczy.(sytuacja ta jest opisana na wielu forach bukmacherskich
internetowych, wlaczaj scany (screeny) ktore was stawiaja w zlym swietle
i kompromituja was.

SYTUACJA dostepna pod linkiem:
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3473773&page=1


NA KONCU WKLEILEM IM JESZCZE CALY TEKST KTORY ZAMIESCIL OSZUKANY GRACZ !!!



Smieszne sa takie posty mnie nie ale anonima z forum co ma jeden post smile Puknij sie...

Do góry
Bonus: Unibet
#3474375 - 24/10/2009 00:25 Re: Expekt [46] [Re: KUERTEN.]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: kaka1981



Smieszne sa takie posty mnie nie ale anonima z forum co ma jeden post smile Puknij sie...


madralinski anonim poparty screenami,takich czepiaczy jak ty tu kilku jest,zajmij sie lepiej pisaniem ksiazek to ci na dobre wyjdzie.puknac to sie mozesz sam w ten pusty leb !!!

Do góry
#3474379 - 24/10/2009 00:27 Re: Expekt [46] [Re: KUERTEN.]
Czarek Offline
newbie

Meldunek: 21/10/2009
Postów: 40
Śmieszne to są posty w których jeden gracz wyśmiewa wypowiedź drugiego, samemu nie wnosząc nic konstruktywnego do wypowiedzi.

Prosiłbym Cie o trzymanie się sedna wątku;)

Do góry
#3474384 - 24/10/2009 00:32 Re: Expekt [46] [Re: Czarek]
Czarek Offline
newbie

Meldunek: 21/10/2009
Postów: 40
Po kilku dniach głuchych w korespondencji z expe.ktem wreszcie otrzymałem od nich jakiegokolwiek maila, następującej treści:

"Witam serdecznie,

Oficjalne stanowisko w tej sprawie zostanie wkrotce opublikowane przez nasza firme. Prosze o cierpliwosc. "

No czekam na to stanowisko od tygodnia, gdy zamiesciłem pierwszy post na pierwszym z forów. Pewnie tych stanowisk mieli już kilkanaście, proporcjonalnie do zmieniania swoich argumentów i ich obalania przeze mnie.

Do góry
#3474385 - 24/10/2009 00:32 Re: Expekt [46] [Re: Czarek]
analityk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/07/2009
Postów: 3789
Skąd: Nowa Huta
Originally Posted By: Czarek
Śmieszne to są posty w których jeden gracz wyśmiewa wypowiedź drugiego, samemu nie wnosząc nic konstruktywnego do wypowiedzi.

Prosiłbym Cie o trzymanie się sedna wątku;)


no panie kuerten to do ciebie wiadomosc.

Do góry
#3474408 - 24/10/2009 00:47 Re: Expekt [46] [Re: analityk]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Generalnie to wiekszość tych najbardziej popularnych buczków typu exp,unib,be365,gb,party.bets,b.win,bet.sson ruchał i dalej rucha swoich klientów o czym wszyscy wiemy.
po ch.uj bojkotowac expa ,zbojkotujmy cały hazard on-line a dodatkowo też sts bo ruchał,prof bo ruchał i toto bo to zawsze był syf.

ps. co do autora tematu to życzę Ci oczywiście odzyskania kasy..powodzenia.

Do góry
#3474417 - 24/10/2009 00:54 Re: Expekt [46] [Re: s_LP]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: s_LP
Originally Posted By: KUERTEN.
Originally Posted By: s_LP
[...]


A czego ty sie czepiasz, smietnik chcesz zrobic z forum?



śmietnik na tym forum jest cały czas
reszta została opisana - skoro u ciebie szwankuje czytanie ze zrozumieniem - czas nadrobić braki, póki co przestań szczekać i morda krótko


mylisz sie akurat tu smietnika nie ma, zobacz na innym forum po piec tematow o MB/NT etc

Do góry
#3474423 - 24/10/2009 00:58 Re: Expekt [46] [Re: Czarek]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Originally Posted By: Czarek
Śmieszne to są posty w których jeden gracz wyśmiewa wypowiedź drugiego, samemu nie wnosząc nic konstruktywnego do wypowiedzi.

Prosiłbym Cie o trzymanie się sedna wątku;)


To co znalazles forum dopiero teraz czy nie chcesz pisac ze swojego nicka?

Do góry
#3474435 - 24/10/2009 01:11 Re: Expekt [46] [Re: KUERTEN.]
Czarek Offline
newbie

Meldunek: 21/10/2009
Postów: 40
[/quote]

To co znalazles forum dopiero teraz czy nie chcesz pisac ze swojego nicka?
[/quote]

Dobra, przestań juz zaśmiecać ten wątek, chyba że kolejny wysłannik expekt.u się zjawił...

Do góry
#3474439 - 24/10/2009 01:13 Re: Expekt [46] [Re: Czarek]
KUERTEN. Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/11/2004
Postów: 3530
Ty zasmiecasz, mogles odpowiedziec na proste pytanie

Do góry
#3474449 - 24/10/2009 01:20 Re: Expekt [46] [Re: KUERTEN.]
kosmo Offline
enthusiast

Meldunek: 30/06/2006
Postów: 384
ale jaka to roznica, czy znalazl forum dopiero teraz, czy pisze z nowego nicka? jak dla mnie licza sie fakty, a tutaj dowodow na oszustwo jest az nadto wink

Do góry
#3474466 - 24/10/2009 01:30 Re: Expekt [46] [Re: Czarek]
Rosół Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/02/2006
Postów: 5010
O zesz qr.. ja pierd... ze sie tak wyraze.Fachowo Cie wydmuchali nie ma co shocked


Potwierdza sie tylko regula ze czym popularniejszy buk tym wieksze z jego strony przekrety.Ale takie cos?

Do góry
#3474473 - 24/10/2009 01:32 Re: Expekt [46] [Re: KUERTEN.]
wtoper Offline
stranger

Meldunek: 14/09/2009
Postów: 16
Originally Posted By: KUERTEN.
Ty zasmiecasz, mogles odpowiedziec na proste pytanie


Kuerten. jak płacą ci mniej niż 0.5gr od wpisu, który potęguje rozgarbiasz w tym temacie to też się kompromitujesz smile

Do góry
#3474548 - 24/10/2009 02:02 Re: Expekt [46] [Re: Mr Joke]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Originally Posted By: Mr Joke
Po pierwsze, looknij na baner nad topickiem smile to odnosnie zamkniecia itd.


W tym dziale przecież trzymamy się zasady 1 aktywny temat dla 1 buka. Sugerowanie czegokolwiek innego jest nie na miejscu gdyż tak samo traktujemy inne firmy jeśli pojawi się kolejny temat podczas gdy istnieje już jakiś...

Zawsze mnie tez ciekawi jak pojawia się tu osoba i jakimś magicznym trafem jej pierwszy post rozpoczyna się atakiem na buka. No ale od tego jest Exp-Expert aby dać tu oficjalne stanowisko firmy. smile

Do góry
#3474553 - 24/10/2009 02:03 Re: Expekt [46] [Re: antyhazardzista]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111155
Skąd: Las Vegas
Wklej Czarek oswiadczenie expekt bo sie cos nudno zrobilo w temacie

Do góry
#3474557 - 24/10/2009 02:09 Re: Expekt [46] [Re: rafal08]
Czarek Offline
newbie

Meldunek: 21/10/2009
Postów: 40
Proszę bardzo, expek.t zamieścił oficjalne oświadzczenie na jednym z forów , w którym tylko potwierdza że nie mają kompletnie żadnych argumentów:


Oświadczenie




W związku z protestem jednego z naszych klientów, w sprawie zakładu zawartego na Kuwait &#8211; Libya neutral ground Over/under Int. Friendlies Over 2.5 goals Under 2.5 goals (1-1) , stwierdzamy, iż zakład został zawarty oraz rozliczony zgodnie z regulaminem firmy Expekt.com należącej do Mangas Gaming Malta Limited .
Anulowanie zakładu przed meczem, i wznowienie go przed rozpoczęciem spotkania , nie jest podstawa do unieważnienia zakładu, zwrotu stawki, lub też przyznania bonusu.
Zakład na podany wyżej kupon został omyłkowo anulowany bez przyczyny. Pan Cezary D. zawarł zakład na 2,5 godziny przed rozpoczęciem spotkania Kuwejt - Libia, na 1,5 godziny przed rozpoczęciem spotkania otrzymał błędna informacje o anulowaniu zakładu. Po 30 minutach, operator zorientował się, o nieaktywnym zakładzie , po czym aktywował go manualnie. Automatyczna wiadomość została wysłana z serwera firmy, informując o anulowaniu zakładu. Pan Cezary miał 1,5 h na poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji, lub też na wyrażenie ewentualnych pretensji. Zakład został wznowiony przed meczem, a nie jak sugeruje Pan Cezary D. po zakończeniu spotkania. Fakt łamania regulaminu przez Pana Cezarego D. , który wyszedł na jaw po reklamowaniu przez niego zakładu, z dwóch różnych adresów email, zarejestrowanych na dwóch kontach graczy, jest odrębnym tematem.
Firma Expekt.com zawsze stara się spełniać oczekiwania klientów, niestety zaistniała sytuacja nie może być wyjątkiem, tylko dlatego, że podjął Pan dyskusje na forum.
Jest to nasze ostateczne stanowisko w tej sprawie, ewentualne materiały dowodowe, mogą zostać przekazane organowi regulującemu naszą firmę.


9.3
Pod żadnymi warunkami, Mangas Gaming Malta Limited nie bierze odpowiedzialności za niezamierzone straty w jakikolwiek sposób spowodowane.

1.3
EXPEKT.COM zastrzega sobie prawo do usunięcia całości lub części jakiegokolwiek zakładu, i uczynić dwuznaczny zakład nieważnym. Żadne zakłady nie będą uznane za nieważne, bez uzasadnionej przyczyny.

4.13
Wszystkie zakłady zawarte z EXPEKT.COM, są uznane za umieszczone i zatwierdzone na Malcie. Wszelkie umowy pomiędzy Mangas Gaming Malta Limited i klientem, są uznane za zawarte na Malcie.

(3) Gracz może zarejestrować wyłącznie jedno konto w naszym serwisie (jedno konto gracza na jedno domostwo) -wielokrotna rejestracja nie jest dozwolona. Jeżeli będziemy mieli jakiekolwiek podejrzenia wielokrotnej rejestracji przez tego samego użytkownika - konto jego zostanie automatycznie zablokowane. W takich przypadkach środki znajdujące się na koncie gracza moga zostać zamrożone bądź tez skonfiskowane. Pierwotny depozyt nie zostanie także zrefundowany. Gracz poniesie również odpowiedzialność za wszelkie koszty związane z dokonanym naruszeniem przepisów Mangas Gaming Malta Limited.

Do góry
#3474558 - 24/10/2009 02:10 Re: Expekt [46] [Re: wtoper]
bingo Offline
journeyman

Meldunek: 20/12/2008
Postów: 93
Co wy tak wszyscy z tym expektem ,dla mnie oferta marna ,zdarzenia live można powiedzieć ubogie ,porównując z innymi firmami internetowymi plasuje się w ogonie ,co to za problem grać u innych ,konkurencja jest duża a z nimi nikt umowy wieczystej nie podpisywał

Do góry
#3474561 - 24/10/2009 02:12 Re: Expekt [46] [Re: Czarek]
Czarek Offline
newbie

Meldunek: 21/10/2009
Postów: 40
A teraz zamieszczam moją oficjalną odpowiedź na to oświadczenie obalające główny zarzut przeciwko mnie jako że kupony zostały przywrócone jeszcze 1.5 godziny przed meczem:

BZDURA BZDURA BZDURA!!!

Już udowodniłem że nie dostałem żadnego maila przywracającego anulowane kupony 1,5 godz. przed meczem!
Jeszcze raz wstawiam skan maila w którym jest to ewidentnie udowodnione!



Wyjaśniam jeszcze raz; syn po anulwaniu jego zakładów i zwrotu stawek na jego konto zażądał wypłaty środków, wypłata została anulowana z powodu anulowania jego kuponów!!! Jak zakłady mogły być cały czas PENDING skoro była próba wypłaty i sam Pan Jarosław Borland to potwierdził w mailu o 17.25!? czyli juz wtedy gdy trwał mecz Kuwej - Libia! Wyraźnie to widać na skanie który zamieściłem.

Kompromitujecie się, jesteście oszustami , teraz każdy to widzi!


DLACZEGO EXPEK.T NIE POKAŻE TYCH SŁYNNYCH MAILI-WIDMO W KTÓRYCH PRZYWRACAJĄ ANULOWANE KUPONY 1,5 GODZINY PRZED MECZEM W CELU WERYFIKACJI???????

Do góry
#3474564 - 24/10/2009 02:14 Re: Expekt [46] [Re: Czarek]
Rosół Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/02/2006
Postów: 5010
Cytat:
Anulowanie zakładu przed meczem, i wznowienie go przed rozpoczęciem spotkania , nie jest podstawa do unieważnienia zakładu, zwrotu stawki, lub też przyznania bonusu.

laugh laugh laugh

Do góry
#3474574 - 24/10/2009 02:26 Re: Expekt [46] [Re: bingo]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Dla mnie ta cała sprawa ma dwa podłoża. Z jednej strony jest faktem niezaprzeczalnym, że Expekt próbował oszukać Czarka. Zastanawiam się tylko, czy o przywróceniu zakładów został wysłany jakiś mail, na podstawie którego można by było stwierdzić, że wszystko działo się przed rozpoczęciem spotkania.

Z drugiej strony to wszystko przypomina mi historię "Narzeka złodziej, że go okradli". Czarek, sam nie grałeś fair. "Z synem postanowiliśmy sobie zagrać...". Śmiesznie to brzmi dla mnie. Akurat obydwaj wpadliście jednocześnie na pomysł, żeby z jednego ip zagrać sobie jakąś egzotyczną piłkę. Taki zbieg okoliczności zrozumiałbym, gdyby chodziło o Ligę Mistrzów, ale nie coś takiego. Chyba, że gracie tak solidarnie, to wtedy róbcie to z jednego konta. Poza tym ze screenów wynika, że choć Twój syn miałby niby grać na swoim koncie, ale w adresie mailowym ma już Twoje imię. Dla mnie sytuacja mocno podejrzana, która każe domniemać, że ten cały proceder miał jedynie na celu ominięcie limitów. Nie chcę Cię osądzać, ale pokazuję jedynie, że skoro ktoś wymaga od innych uczciwości, to sam powinien wykazywać się taką cechą. Co nie zmienia faktu, że działanie Expekta w Twojej sprawie mocno śmierdzi.

I na koniec, takie masowe deklarowanie o zamknięciu konta w Expekcie jest nieco śmieszne. I tak każdy zrobi, co chce i nie będzie potrzebował do tego publicznych oświadczeń.

Do góry
Strona 14 z 26 < 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 25 26 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, akagi, igea23, burbon, wHiTe_StAr, Sensei, Igor, VVega, Zaixi), 3520 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45048 Tematów
5583366 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07