Strona 11 z 11 < 1 2 ... 9 10 11
Opcje tematu
#3103727 - 02/05/2009 17:54 Re: Premiership [Re: medivall]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Witam!

Gdzie mogę znaleźć statystyki dotyczące rzutów rożnych w poszczególnych meczach Premiership?

Bo tutaj -> http://www.premierleague.com/page/Home/0,,12306,00.html jakoś nie mogę się dokopać

Do góry
Bonus: Unibet
#3103747 - 02/05/2009 18:02 Re: Premiership [Re: Big Ben]
mizeria Offline
addict

Meldunek: 17/12/2006
Postów: 689
Originally Posted By: Big Ben
Gdzie mogę znaleźć statystyki dotyczące rzutów rożnych w poszczególnych meczach Premiership?


http://soccernet.espn.go.com/grid?league=eng.1&cc=5739

i kliknij sobie na wybrany wynik

Do góry
#3121104 - 09/05/2009 19:03 Re: Premiership [Re: mizeria]
mihal Offline
addict

Meldunek: 26/03/2005
Postów: 519
Mizeria a jak znaleźć grid poszczególnych lig jak jestem na stronie soccernet espn? Szukam i szukam na przykładzie Anglii i nie mogę znaleźć.
BTW świetna strona, znasz podobne dotyczące całej piłkarskiej Europy?
Przepraszam za OT.

Do góry
#3123396 - 10/05/2009 17:25 Re: Premiership [Re: mihal]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
dziś w GB przewiduję podwójne zwycięstwa gospodarzy. dlaczego?

w derbach Manchesteru sprawa wydaje się prostsza, junajted młócą u siebie aż miło, Fergie ma w pamięci zeszłosezonową wtopą podczas obchodów jubileuszu, na pewno nie odpuści. Citi obudziło się i wygrało 3 mecze z rzędu, jednak do rywala zza miedzy wciąż sporo im brakuje, zbyt dziurawa obrona by można było myśleć o punktach

Arsenal, bo Chelsea może być rozbita po środowym meczu, nie wiem czy mają potężną motywacją, Hiddink i tak odchodzi, Arsenalowi wyprzedzić się już nie pozwolą (łatwiejsze mecze), w zespolu potrzebna jest rewolta, brakuje świeżej krwi i the blues raczej czekają zmiany, tutaj widzę większy głód zwycięstwa po stronie Kanonierów, zechcą zemścić się za puchar

Do góry
#3150202 - 22/05/2009 16:26 Re: Premiership [Re: mura]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Manchester United @ Hull City

W niedzielę, trzy dni przed finałem Ligi Mistrzów, pewny mistrzostwa Anglii Manchester United zagra na wyjeździe z Hull. Jeśli gospodarze wygrają, oprócz WBA, do II ligi spadnie Middlesbrough (niezależnie od wyniku spotkania z West Ham). Trzecim spadkowiczem mogą być Newcastle i Sunderland.

Trener MU Alex Ferguson chce oszczędzić gwiazdy i wystawić jedenastkę, jakiej kibice Premier League nie widzieli. Jeszcze kilka dni temu dziennikarze &#8222;Daily Mail&#8221; spekulowali, że skład na Hull mogą wyglądać tak: Amos - Neville, Chester, Cathcart, Eckersley - Nani, Gibson, Fletcher, Tosic - Macheda, Welbeck. Dziś wydaje się, że od pierwszej minuty zagra Rio Ferdinand, nie wiadomo, czy szansę dostanie Tomasz Kuszczak.

W najlepsze trwa jednak debata, czy Ferguson powinien odpuszczać ostatni mecz ligowy. Arsenał dyskutujących jest dość mocny, w ruch poszły nawet argumenty o &#8222;moralnym obowiązku&#8221; trenera mistrzów Anglii. Z drugiej strony Tony Cascarino twierdzi, że jedenastka dzieciaków może się spisać w niedzielę lepiej, niż zespół gwiazd.

Fergusonowi podstawiono pod nos regulamin Premier League i paragraf E20

In every league match each participating club should field a full-strength team.

Zainteresowane kluby kilka dni temu zaprzeczyły jakoby miały procesować się z MU, a władze Premier League zapewniły, że klubowi nie grozi żadna kara za złamanie regulaminu.

Ale Ferguson traci panowanie nad sobą, kilka dni temu ofuknął dziennikarkę telewizji Sky, która spytała go o jedenastkę na spotkanie z Hull.

A wszystko na kilka dni przed końcem sezonu, w którym jego piłkarze musieli podołać nieludzkiej liczbie meczów. W Rzymie wyjdą na boisko 66. raz od sierpnia. Szkot przeprowadził ich przez przedsezonowe tournee w RPA, klubowe mistrzostwa świata w Japonii, Puchar Ligi i prawie cały Puchar Anglii. Wytrzymali napór Liverpoolu w lidze, niepokonani, drugi raz z rzędu dotarli do finału Ligi Mistrzów. Tego, że przyjdzie mu bronić gwiazdy przed meczem o nic z Hull przewidzieć nie mógł.

michalszadkowski.blox.pl

gospodarze 1X peffka ? wink

Do góry
#3150323 - 22/05/2009 17:57 Re: Premiership [Re: Baqu]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
zmiennicy będą chcieli się pokazać, więc pefką bym tego nie nazwał wink

Do góry
#3150803 - 22/05/2009 21:05 Re: Premiership [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
dopiero teraz sprawdziłem, jakie kursy wystawili na w/w spotkanie i pobieram wygraną MU. Kurs ponad 2 na Czerwone Diabły w, czy jak kto woli rezerwowe Czerwone Diabły to atrakcyjny kąsek wink Zmiennicy MU przewyższają umiejętnościami graczy Hull i mimo iż gospodarze walczą o utrzymanie, to za mało by na nich postawić. Gdyby sir Alex awizował optymalny skład, to może wtedy byłaby rezerwa, oszczędzanie się i tym samym rodząca się szansa na ugranie czegokolwiek. Natomiast gdy wybiegną głodni gry dublerzy, to zaanagażowania nie będzie można im odmówić i tu pojawią się schody dla ekipy Hull.

Do góry
#3150900 - 22/05/2009 21:38 Re: Premiership [Re: Hakan]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Uważasz, że taka jedenastka
Amos - Neville, Chester, Cathcart, Eckersley - Nani, Gibson, Fletcher, Tosic - Macheda, Welbeck
jest lepsza od pierwszego składu Hull tylko dlatego, że występuję pod szyldem Manchester United? Nie sądzę. Piszesz jeszcze, że zmiennicy ManUtd będą mocno umotywowani, by się pokazać. A co z Hullem? Oni walczą o utrzymanie i wielkie pieniądze jakie gwarantuje gra w Premiership, poza tym grają na własnym stadionie. Osobiście nie postawiłbym grosza na Czerwone Diabły, oni mogą wygrać, ale nie muszą. Dla Hull to najważniejszy mecz w sezonie.

Do góry
#3151208 - 22/05/2009 23:38 Re: Premiership [Re: Master Flamaster]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
dokładnie Master Flamaster - dla mnie indentiko sytuacja co ostatnio na Mallorce...

peace

Do góry
#3151280 - 23/05/2009 00:12 Re: Premiership [Re: Baqu]
buldog Offline
Sparta Wrocław

Meldunek: 01/05/2005
Postów: 17991
Skąd: Wrocław To Ja Stary Karabin !
gdzieś słyszałem że Ronaldo ma grać ? ale czy wogóle można w to wierzyć przed tak trudnym meczem jakim jest Finał LM. Ronaldo chce króla strzeców zaklepać.

Do góry
#3151306 - 23/05/2009 00:21 Re: Premiership [Re: Baqu]
SPORT Offline
stranger

Meldunek: 10/03/2009
Postów: 8
Panowie drazycie temat Man Utd a zapominacie o innych meczach.Man Utd wcale nie musi wygrac tego meczu moze go potraktowac ulgowo tak jak Barcelona ostatnio.A tak w ogole Man juz pokazal ze jak nie gra w pelnym skladzie to daje ciala.
Dla mnie osobiscie sa dwa pewne mecze do gry Arsenal 1.3 i Chelsea 1.9.I tego sie bede trzymal.Zastanawialem sie jeszcze nad Man City.
Powodzenia!

Do góry
#3152193 - 23/05/2009 17:56 Re: Premiership [Re: SPORT]
Skull Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/04/2004
Postów: 1804
Skąd: DiaBłystOK
To chyba było na ostatnich mistrzostwach, trenerzy dają odetchnąc podstawowym graczom w jednym ze spotkań, wychodza na następne i dostaja baty, myśle że błędem Fergusona jest wystawianie drugiej jedenastki, zmiana powinna nastapić paru zawodników, ale nie praktycznie całej, każdy zawodnik jest nastawiony na granie, granie i granie, odpoczynek może być pewną forma dekoncentracji i wybicia z rytmu. Myśle, że coś się zatnie w meczu finałowym LM i jeżeli moje przewidywania się sprawdzą Man Utd nie zdobędzie trofeum LM, a wercz przegraja z handi-1 Nie odbiegając od spotkania, tak czy siak faworytem jest drużyna Alexa, i teraz czy coś zatrybi w psychice zawodnikom z Hull i pójda dosłownie na całość, odkryją się i zdominuja spotkanie, czy też młodzi z Old Trafford będą chcieli godnie zastąpić swoich kolegów, stawiął czoła.
Jeżeli mialbym obstawiać to 1X... zresztą po co się głowkować nad takim spotkaniem, jak jest wiele innych i łatwiejszych do pzreanalizowania duch

Do góry
#3152341 - 23/05/2009 19:56 Re: Premiership [Re: Master Flamaster]
pszek Offline
veteran

Meldunek: 05/04/2005
Postów: 1364
Skąd: Warszawa/Poznań/Wilno
Originally Posted By: Master Flamaster
Uważasz, że taka jedenastka
Amos - Neville, Chester, Cathcart, Eckersley - Nani, Gibson, Fletcher, Tosic - Macheda, Welbeck
jest lepsza od pierwszego składu Hull tylko dlatego, że występuję pod szyldem Manchester United? Nie sądzę. Piszesz jeszcze, że zmiennicy ManUtd będą mocno umotywowani, by się pokazać. A co z Hullem? Oni walczą o utrzymanie i wielkie pieniądze jakie gwarantuje gra w Premiership, poza tym grają na własnym stadionie. Osobiście nie postawiłbym grosza na Czerwone Diabły, oni mogą wygrać, ale nie muszą. Dla Hull to najważniejszy mecz w sezonie.


Hull już kilkakrotnie pokazało, że właśnie w meczach od których wiele zależy sobie nie radzą. Kilka kolejek temu grali u siebie z zespołem Stoke, który wtedy również o nic nie walczył. Skończyło się wynikiem 1-2 (bramka dla Hull w doliczonym czasie). Jak dla mnie właśnie tamten mecz był dla Hull meczem sezonu, meczem o utrzymanie i niestety zawodnicy tego klubu nie poradzili sobie z presją. Według mnie Hull jest po prostu słabe i nie zasługuje na utrzymanie w PL. Temu zespołowi brakuje po prostu jaj.
Ja nie mam zamiaru stawiać w dzisiejszym meczu. Tak jak pisałem, jaka dla mnie Hull przegrało walkę o utrzymanie już kilka kolejek temu, będę bardzo zdziwiony jeśli się utrzymają.

Do góry
Strona 11 z 11 < 1 2 ... 9 10 11

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Fantômas 44, Sensei, alfa), 2795 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5584052 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07