Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >
Opcje tematu
#2788953 - 21/12/2008 08:00 Re: Środowe propozycje... [Re: Grruber]
Fresh'n'Funky Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 12059
Skąd: Lambeau Field, Green Bay, WI
Originally Posted By: Grruber
Co myslicie o typie
Phinix 113,5 under
1,9 kurs


Po pierwsze - Phoenix;
Po drugie - może napisałbyś co myślisz o tym typie, dał chociażby krótką analizę, i tak dalej, bo jeśli masz tego typu pytania, to radzę analizować to, co piszą inni i jeśli któryś z typów Ci się spodoba, grać go.

Osobiście raczej grałbym ujemne handi na Słońca ( -5.5). Drużyna Nuggets, jak widzieliśmy wczoraj, dała ciała na całej linii. Jeśli dziś pozwolą przeciwnikowi na to samo, na co pozwolili Kawalerzystom (rzucili im wczoraj 105 punktów), to Słońca na pewno są w stanie podany team total przekroczyć.

Do góry
Bonus: Unibet
#2788963 - 21/12/2008 08:04 Re: Środowe propozycje... [Re: Fresh'n'Funky]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
Nie zgadzma sie tutaj z Fresh'n'Funkiem.
W ogóle jeśli nie ma zadnych poważniejszych osłabień w druzynie z Denver to te kursy jakie nam wystawiły buki są dla mnie totatlnym nieporozumieniem.
Zgadza sie , że wczoraj Nuggets zagrali fatalnie , ale powiedzmy sobie szczerze , z Cleveland w takim gazie mało ekip potrafiłoby nawiazać równą walke.
Denver na pewno są podrażnieni , a w tym sezonie z teoretycznie słabszymi rywalami radzili sobie bardzo dobrze - a co by nie mówić Phoenix stawiam zdecydowanie nizej niż Bryłki w hierarchii NBA.
Kursy już ponad 3.00 można znaleźć i ja to biore - kurs jak najbardziej wart ryzyka jak dla mnie.

Do góry
#2789588 - 21/12/2008 20:39 Re: Środowe propozycje... [Re: kosmo]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Originally Posted By: kosmo
Milwaukee (-5,5) - Clippers 1
@ 1,91 Bwin

miałem te NIEPRZYJEMNOŚĆ oglądać wczoraj poczynania zespołu z Los Angeles i to co grała ta drewniana drużyna woła o pomstę do nieba, to cud, ze wczoraj jakoś to wygrali, ale z taka gra to dzisiaj jak napisał mój poprzednik zostaną zjedzeni przez popularne kozły


Wiem że pisanie po fakcie niewiele daje bo wynik 119-85 na korzyść gospodarzy niewiele daje, ale dodam od siebie tylko że pierwsza piatką Clippersów gra tam ostatnio szalone ilości minut shocked W tym 2OT z Indianą grali odpowiednio 49,50,49,50,48 minut shocked co się oczywiście przełożyło na zdobycz graczy z ławki którzy łącznie mieli 5p laugh inna sprawa że bez Kamana ławkę mają teraz chyba najsłabszą w lidze. Wcześniej mecz z Chicago i ta sama historia: OT i 48,44,42,44,47 i ławka razem 7p. Jeszcze wcześniej grali z Oklahomą i minuty już tak nie powalały (choć i tak poza Thorntonem było to ok.40 minut dla każdego) ale ławka grała jak zawsze solidnie - 10p.
Tak więc mam nadzieje że ktoś już to zauważył, bo jak wiadomo: zmęczone nogi = brak obrony = over (z MIL over przekroczony o 13p).
Poza tym warto chyba dodać że Milwaukee nie jest w tym roku takie najgorze - bilans 13-16 przy takim układzie gier że mieli dotychczas najwięcej w lidze meczy wyjazdowych (18, dom 11), obrona nie taka jak w zeszłym roku (środek tabeli ligi jeśli chodzi o % FG rywali) i jak są zdrowi to mogą jeszcze nie jednego zaskoczyć.
Na koniec kilka pomeczowych cytatów:

Originally Posted By: Scott Skiles
"We certainly don't want to feel sorry for anybody else's schedule after what we've been through," Milwaukee coach Scott Skiles said after his team's 11th home game.


Originally Posted By: Al Thornton
"Everybody is tired," Thornton said. "Everybody in the league has back-to-back games. We need to find it deep down and be able to compete better than that."


Originally Posted By: Zach Randolph
"It definitely took a toll on us," Randolph said. "We have the most minutes in the league as starters so it has been tough."


Originally Posted By: Luke Ridnour
"We knew their starters played a lot of minutes [against Indiana]," Ridnour said. "We knew it would be an energy game and we came out with more energy than them, and jumped on them from the start."


smile

Do góry
#2791756 - 23/12/2008 03:22 Re: Środowe propozycje... [Re: Skiper]
Fresh'n'Funky Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 12059
Skąd: Lambeau Field, Green Bay, WI
Nad tym spotkaniem nie trzeba się zbytnio rozpisywać. Rakiety są po prostu winne ekipie z miasta Tony'ego Soprano złojenie przysłowiowej dupy. Drużyna z Texasu wygrała ostatnie pięć spotkań, ze średnią różnicą zwycięstwa 12.5 punktu. Rano linia na Rakiety była nieco niższa (-3.5), ale mimo tego, że powędrowała w górę, nie obawiam się grać tego typu.

Houston -5.5 @ 1.90


Clippers zostali wręcz wysadzeni w powietrze w ostatnim meczu przeciwko Milwaukee. Stało się tak, bo byli zmęczeni meczami back-to-back oraz dogrywkami, które miały podczas nich miejsce. Raptors spisują się ostatnio poniżej krytyki i gdyby nie fakt, iż Clippers włącznie z podróżą mieli TYLKO jeden dzień na odpoczynek, bez mrugnięcia okiem zagrałbym właśnie ich. Nie chce mi się liczyć ile meczów pod rząd przegrała już drużyna z Toronto, ale dzisiejszy mecz jest dla nich jak najbardziej do wygrania. Z ostatnich dwóch pojedynków tych drużyn w LA, z tarczą wychodzili właśnie Kanadyjczycy. A Clippersom skończyło się właśnie paliwo i nie zdążyli jeszcze zatankować...

Toronto Raptors +2.5 @ 1.90


Denver ma bilans 4-1 w meczach z Portland, wygrywając różnicą średnio ośmiu punktów. Co prawda Blazers są ostatnio na fali, ale to właśnie Denver potrzebuje teraz zwycięstwa jak nikt inny. Są po trzech porażkach z rzędu. I to jest złota zasada - zawsze grać drużynę z grupy "powyżej .500", która przegrała trzy kolejne mecze. Jeśli Denver dziś wygra i pokryje handi, we wtorek będziemy mogli zagrać drużynę z Portland w ich meczu z dzisiejszymi przeciwnikami, jako że Bryłki będą lekko wycieńczone (4 mecze w 4 dni). Jeśli dziś wygra Portland, we wtorek gramy Bryłki. Dziś zatem:

Denver -4.0 @ 1.90


Już bez dłuższych komentarzy, podoba mi się również typ na total Ostróg, który powinien oscylować gdzieś w granicy 104-105 punktów.

Inne typy na dziś:
NFL - Bears -3.0 @ HT. Będą chcieli się odkuć drużynie z Green Bay za porażkę 37-3 wcześniej w tym sezonie.

Do góry
#2791809 - 23/12/2008 03:56 Re: Środowe propozycje... [Re: Fresh'n'Funky]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Miałem się rozpisywać o typie na Nuggets...jednak ta informacja zbiła mnie z tropu:"Carmelo Anthony will miss the next three Nuggets games with a lingering elbow injury. He's hoping to return Sunday against the Knicks."

smirk

Do góry
#2791816 - 23/12/2008 03:57 Re: Środowe propozycje... [Re: Fresh'n'Funky]
wwwujek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/10/2001
Postów: 4382
Skąd: Gorny Slask
Denver wlasnie skoczylo na +1, nie zagra Melo podobno.. Dla mnie to ...dobry znak smile Portland dwa ostatnie mecze wygrane, Denver ostatnio trzy porażki. Dobry mecz na przełamanie.

To samo Toronto, powinno dziś już wygrać z przemęczonymi LAC.

Poza tym gram dodatnie hc GS i Sacramento.

Do góry
#2792008 - 23/12/2008 05:41 Re: Środowe propozycje... [Re: wwwujek]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Denver jutro będzie miało 4 mecze w 5 dni a nie 4 w 4 smile Defensywa Bryłek śmierdzi w ostatnich kilku meczach jak dworcowa knajpa, niemniej nie przeceniał bym nieobecności Carmelo Anthonego - widziałem ostatnio kilka ich meczy (choćby gdy z Wilkami rzucił 33p w III Q, z Rockets i z Dallas) i 'Melo poza zdobywaniem punktów to szczerze mówiąc niewiele tam robi - owszem kilka piłek zazwyczaj zbierze ale to jest generalnie wszystko. Może jest to ocena trochę na wyrost, ale akcje z jego udziałem zazwyczaj wyglądają tak że dostaje piłkę albo na post-up niedaleko kosza z obrońcą na plecach albo na obwodzie i ma coś z tego wymyślić - gry to on tam nie kreuje. A że Denver ma na ławce JR Smitha, wyborowego strzelca (nie przesadzam tutaj) który jest wykorzystywany może w 50-60% tak więc jak teraz w 2-3 meczach będzie miał więcej rzutów może być ciekawie.
Generalnie tak jak pisał Fresh'n'Funky, idealnie by było jakby dziś wygrało DEN, i wtedy jutro można spokojnie cisnąć Portland z handi.

No i popieram typ na Houston (-5) - jak tam wszyscy są zdrowi to to jest ekipa top 4 w lidze - Yao w centrum rozegrania, T-Mac kreuje, Artest wykonuje, Battier broni, Brooks wprowadza pozytywny chaos, dobry coach - czego chcieć więcej.

Do góry
#2792175 - 23/12/2008 07:13 Re: Środowe propozycje... [Re: Skiper]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
To pewne na 100 % że Anthony nawet minuty dzisiaj nie zagra ? :> Bo w betssonie nadal jest w parze z Royem i można by przyatakować na Roya jakby sie choc na chwile Carmelo pojawił...

Do góry
#2792179 - 23/12/2008 07:15 Re: Środowe propozycje... [Re: Skiper]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Fajne pary na dzisiaj wink I tak po kolei to:
Orlando -12,5
Handi nieco wysokie, ale w obecnym sezonie GSW to dno i trzy metry mułu. Nie ma tam nikogo, kto potrafiłby pokierawać drużyną, jak B. Davis, zaś pozostali strzelcy albo kontuzjowani, albo rozjchali się już wcześniej po Stanach. Dlatego też Magicy co najmniej double digit zaaplikują niejako z urzędu.
Houston -5
Tutaj idę niejako z falą, aczkolwiek nie lubię w tym sezonie grać przeciwko Nets i w zwiazku z tym w niniejszym meczu wątpliwości również rodzą się aż nader czesto. Po pierwsze mnóstwo niespodziewanych wyników ze strony New Jersey w obecnych rozgrywkach, a poza tym mocno awizowany pojedynek dwóch żółtych braci, który może sam mecz odsunąc na drugi plan. Na logikę Houston powinno wygrać spokojnie, tylko że mając w pamięci dotychczasowe boje Nets to mogą oni równie dobrze wygrać, jak i przegrać różnicą 15 pkt.
LA Lakers -12.5
Po kilku kiepskich występach czas podreperować nadszarpnięty autorytet. Grizzlies ze słabszymi ekipami jakoś jeszcze sobie radzą, ale w starciu z takimi tuzami jak "Jeziorowcy" mogą im co najwyżej ręczniki i zimne napoje donosić. Uprzejmości na linii Pau - Marc się nie spodziewam.
Toronto ML
Przed sezonem spodziewałem się po Raptors o wiele wiele więcej. Skład wyglądał na solidnie wzmocniony z ambicjami walki o top 4 w konferencji. Przyszło jednak kilka słabszych wyników, nerwowa zmiana coacha i.... dalej nic. Dlaczego więc gram na Kanadyjczyków? Ano dlatego, że Clippers wciąż mnie nie przekonują i przypominają silnik na dotarciu, który dopiero po przejechaniu określonej ilości kilometrów/meczy zacznie pracować na 100% możliwości. Inna sprawa, jak wyżej wspomniano piątkowi gracze dostali ostatnio solidnie w kość i taka porcja minut prędzej czy później będzie rzutować na słabszej formie w kilku kolejnych meczach.

Do góry
#2792452 - 23/12/2008 18:58 Re: Środowe propozycje... [Re: Valverde]
Fresh'n'Funky Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/02/2006
Postów: 12059
Skąd: Lambeau Field, Green Bay, WI
Pani i Panowie, dziś czas na Portland, nad którym nie trzeba się zbytnio rozpisywać. Wczoraj było już pisane na temat tego meczu. Obecnie linia na Portland wynosi -7.5, ale powinna pójść nieco w dół.

Portland -6.0 (przewidywana linia)


Nets wybierają się dzisiaj do Indiany po nieco wstydliwej porażce z Houston u siebie. Indiana ma trzech graczy wracających do składu po wyleczeniu wirusa grypy i chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nieco zaburzy to kwestie związane z czasem na parkiecie. Dodatkowo drużyna z New Jersey pała chęcią zemsty, jako że w ostatnich wyjazdowych meczach na parkiecie Pacers, mają bilans 0-3, z ostatnią porażką 18 listopada 98-80. Nets zazwyczaj pokrywają handi wtedy, kiedy wcale nie powinni tego robić. I to jest właśnie ten mecz.

New Jersey +6.5 (przewidywana linia)


O kolejnych spotkaniach napiszę później, jadę odebrać mamę z lotniska laugh

Do góry
#2792526 - 23/12/2008 21:36 Re: Środowe propozycje... [Re: Fresh'n'Funky]
deker84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 4528
Skąd: Białystok
Cleveland-Houston jak dla mnie dzisiejszy match of the day. Maly dylemacik odnosnie tego spotkania. Ogladajac wczorajsze spotkanie Rakiet doszlem do wniosku ze ten zespol to w tej chwili kandydat na final konferencji zachodniej. Wzorowe zawody wszystkich zawodnikow(Yao Ming, krola strefy podksozowej), moze nie tyle co w ofensywie,bo gdyby troszke lepsza koncentracja rzutowa Artesta czy Battiera, wynik napewno bylby bardziej okazalszy. Ale nie o to sie rozchodzi wink Majstersztyk w defensywie! Jak patrzylem na ta bezradnosc Cartera, jak przystalo na lidera zespolu, bral na swoje barki odpowiedzialnosc za gre Netsow, sporo rzucal,ale byly to sytuacje po ktorych nie mial prawa trafiac. Bezradnosc Harrisa, zawodnika nr2 w zespole, glownego kreatora gry Netsow, przycmionego przez Aarona Brooksa. A jak tych dwoch zawodnikow nie gra na swoim poziomie , to wynik nie moze byc inny. Bo nawet swietna gra, najlepszego po stronie Netsow, wchodzacego z lawki Keyona Doolinga, tylko przycmila obraz wczorajszej gry Netsow. Kara adekwatna, moim zdaniem troszke za niska.
Wracajac do dzisiejszgeo spotkania Rakiety chcac zwyciezyc, musza zagrac na poziomie wczorajszego spotkania, a nawet odrobine troszke lepiej. New Jersey to nie Cleveland, Carter to nie James. Jezeli przelamia, moim zdaniem nalepsza defensywe w NBA, zastopuja Jamesa(wydaje sie to s-fi laugh ) to maja duze szanse na pozytywny koncowy wynik meczu.Zwlaszcza przy obecnej dyzpozycji.
Jednak typowania wyniku meczu nie zamierzam sie podejmowac, Cavs oczywiscie faworytem, atut wlasnego boiska to tylko jeden z czynnikow. Ja sprobuje sobie zagrac Houston(+7), ostatnie pojedynki miedzy nimi to albo mimimalne zwyciestwa jednej z ekip, albo wysokie graczy z Houston. Napewno jakis patent maja na graczy z Cleveland zawodnicy Rakiet. Pozatym sprobuje Houston over 89,5(jak maja wygrac to 90 pkt powinni rzucic) i under 186,5 w meczu. Linia niska, ale adekwatna w stosunku do pojedynkow miedzy nimi. Na ostatnie 14 spotkan miedzy nimi 4 konczylo sie overkami. Reszta w granicy 170-180pkt

Do góry
#2792690 - 24/12/2008 01:50 NBA Sezon 200/2009 cz.3 [Re: deker84]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Cóż mogę powiedzieć jak tylko zgodzić się z przedmówcą. Houston (+7.5) @1.96 wygląda bardzo ciekawie. Co mogę odnośnie tego spotkania od siebie dodać:
- aż dwóch wybitnych specjalistów do krycia LeBrona w osobie Battiera i Artesta - wiadomo że go do <10p nie zatrzymają, ale przynajmniej mamy tu kogoś kto może go solidnie zmęczyć i hoć trochę spowolnić
- Tracy McGrady kontra D.West czyli b.korzystny match-up dla gości
- to samo można powiedzieć o centrze, gdyż Yao to taka inna wersja Big Z, tylko że o 2 klasy lepsza
- no i Scola/Landry czyli odpowiedniki Varejao i Wallace, tylko że mające jakieś umiejętności techniczne
Tak więc jak można zauważyć, i co też potwierdzają fani Cavs, Houston to dla nich nightmare matchup. W zeszłym roku oba mecze między tymi zespołami wygrali Rockets, jak ktoś pamięta to ten mecz w Houston był tutaj na forum (prawidłowo) omawiany. Do tego spodziewany jest powrót na plac gry Rafera Alstona.

___________

Z innych spotkań - Portland aż 8p ?? WTF ?? Szczerze mówiać oczekiwałem max 5-6p, zwłaszcze że Denver wczoraj dość gładko wygrało, potrafiąc bardzo skutecznie spowolnić Brandoona Roya.

Do tego podoba mi się typ na Milwaukee (ML), choć tu dobrze by było wiedzieć co tam słychać ze zdrowiem Derona Williamsa, któy wczoraj nie trenował. Na minus na pewno to że Utah w tej parze wygrało 8 ostatnich spotkań, tak więc może być tak że ich fizyczny styl gry Bucksom po prostu nie odpowiada.

Do góry
#2792772 - 24/12/2008 02:48 Re: NBA Sezon 200/2009 cz.3 [Re: Skiper]
Misiaski Offline
veteran

Meldunek: 01/05/2007
Postów: 1461
Skąd: Kraków
A co powiecie na Utah Jazz dzisiaj tongue ?
Jak dla mnie wyglądają nieźle , ostatnio dwa zwyciestwa - z New Jersey i z Detoit , po czym niespodziewanie przegrali z Chicago...
Dzisiaj zagrają z Milwuakee , które co prawda wygralo ostatnie dwa mecze i to zdecydowanie : z Clippers i z Knicks ale jakos mnie te zwyciestwa nie przekonują , pewnie dzieki nim kursy dzisiaj sie prezentują tak a nie inaczej i bardzo mnie to cieszy.
Co o tym meczu panowie myślicie? :> ~ 2.00 na Utah mnie osobiście pasuje...

Do góry
#2792868 - 24/12/2008 03:35 Re: NBA Sezon 200/2009 cz.3 [Re: Misiaski]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
"I don't think there's a single player in the league that can guard LeBron James, but if there was one, he'd wear Battier or Artest on the back of his jersey."

O taki cytacik na początek, który spodobał mi się, a na dodatek się z nim zgadzam smile

(z komentarzy wśród zapowiedzi meczu na espn)

Nie będę powtarzał po poprzednikach...tak więc:

Rockets boks

UNDER 186
boks

Do góry
#2792892 - 24/12/2008 03:45 Re: NBA Sezon 200/2009 cz.3 [Re: Misiaski]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Houston +7.5 - jeszcze wczoraj liczylem, ze zagram sobie Cavs po 1.5. Calkowita dominacja w spotkaniu z Nets i kurs w granicach 1.3 skutecznie mnie zniechecil do gry na kawalerzystow. Cavs u siebie 13-0, z czego 11 razy pokryli handicap. Szczerze mowiac nie licze na zwyciestwo Houston, ale na równy, zacięty mecz do samego końca. Mój Typ: Cavs +4. Stawka średnia.

GSW @4.95 - Miami to dobry zespol, ktory chetnie grywam jezeli sa dobrym dogiem. Ze swoja akademicka koszykowką, wiele zespolow sa w stanie zaskoczyc na poczatku, a potem dowieźć wynik. Wojownicy słabi, osłabieni. 6 porazek w 7 ostatnich spotkaniach. Faworytem nie sa, ale jak na moj gust kurs przeszacowany.

Lakers @2.23 - widzialem pierwsze spotkanie, w ktorym Lakersi kapitalnie ograniczyli Paula. Nawet nie Paula jako Paula, ale jego realny wpływ na gre calego zespolu. 30 punktow i 13 asyst, ale wiekszosc z tego, kiedy wynik byl juz rozstrzygnięty. Widzialem kilka razy Szerszeni w tym roku i brakuje im takiej świeżości, pazerności i rozmachu, którym imponowali w poprzednim sezonie. Może to zabieg celowy, żeby sie stać zespolem bardziej wyrachowanym pod na PO, a moze sie coś zacielo w tej maszynce ? Próbuje Lakersów i liczę na ich małe odrodzenie po kilku średnio-słabych występach. Jak nie dziś to... to z zielonymi.

Portland(-6.5) - nie mam nic ciekawego do napisania, gram i liczę na pogrom.

Do góry
#2792904 - 24/12/2008 03:51 Re: NBA Sezon 200/2009 cz.3 [Re: Skiper]
Big Ben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 9985
Skąd: denn Du bist, was Du isst
Originally Posted By: Skiper

Z innych spotkań - Portland aż 8p ?? WTF ?? Szczerze mówiać oczekiwałem max 5-6p, zwłaszcze że Denver wczoraj dość gładko wygrało, potrafiąc bardzo skutecznie spowolnić Brandoona Roya.



w dużej mierze to Roy sam się "spowolnił" łapiąc szybkie faule.

Co nie zmienia faktu, że chyba wszyscy spodziewali nieco niższego handicapu

Do góry
#2793097 - 24/12/2008 05:25 Re: NBA Sezon 200/2009 cz.3 [Re: Big Ben]
mucioos Offline
newbie

Meldunek: 22/12/2008
Postów: 44
Panowie a co myslicie o Atlancie -13 z Oklahomą ?

Do góry
#2793162 - 24/12/2008 06:14 Re: NBA Sezon 200/2009 cz.3 [Re: mucioos]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Atlanta swietna u siebie, Oklahoma kiepska na wyjazdach, ale cholernie nieobliczalna, szczegolnie ATS. Durant rzutami w koncowkach juz mi kilka kuponow polozyl, wiec uwazalbym na nich. Osobiscie zagram Atlante, ale tylko z podkupionych handi (-6). Na (-13) na pewno bym sie nie odwazyl i nawet jesli Atlanta wygra dzisiaj 30-toma to i tak zdania nie zmienie.

Do góry
#2793169 - 24/12/2008 06:23 Re: NBA Sezon 200/2009 cz.3 [Re: Master Flamaster]
mucioos Offline
newbie

Meldunek: 22/12/2008
Postów: 44
Mam handi -11,5 chyba zagram, powinno gładko wejsc


Tyle to możesz zanotować sobie w zeszycie. W tym temacie prosze o wiecej informacji. Ostatni taki po
st


Edited by Platini (24/12/2008 06:30)

Do góry
#2793312 - 24/12/2008 08:11 Re: NBA Sezon 200/2009 cz.3 [Re: mucioos]
mazik Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/04/2008
Postów: 1769
Czy mógłby mi ktoś obeznany w temacie wytłumaczyć zasadę zakładów tzw. "teasers" w Pinnacle? Nie rozumiem tych kursów i handicapów, bo np jak wybiore 2 mecze z tej listy to nie pokazuje mi jaki to jest kurs, jedynie sam sobie sprawdziłem ile jest do wygrania to wychodzi ze zawsze (z dubla) jest kurs 1.50, o co chodzi w tych zakladach? czy te handicapy sa prawdziwe? bo zglupiec mozna patrzac na to


Do góry
Strona 10 z 14 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, burbon, 11kera11, forty), 2978 gości oraz 19 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45061 Tematów
5585931 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07