Strona 2 z 19 < 1 2 3 4 ... 18 19 >
Opcje tematu
#2626722 - 30/09/2008 04:27 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: jinx]
Blackman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/06/2004
Postów: 5552
tzn tak - jeśli chodzi o tematyke kibicowską bo to miałem na myśli, otóż 'dobre, przykładne zachowania kibiców(typu pomoc dla dzieci z domów dziecka, organizowanie zbiórek, pomoc niepełnosprawnym) to się nie sprzedaje.

Walka z chuliganami ? O czym my mówimy
Po meczu w Wilnie kilkanascie osob dostało zakazy - a ile było na murawie ? Miklas wolał bezpodstawnie ukarać ultrasów leggii czy słynnego starucha - osobe która jest odpowiedzialna za doping na Legii (zakaz za odpalenie racy, w czasie kiedy środki pirotechniczne były 'dozwolone')


czytam onet, ale nie narzucają mi własnej opini.
to samo oglądnie telewizji - na którą zazwyczaj i tak nie mam czasu, ale przyznam że jest to okno na to co dzieje się na swiecie ale w innych kwestiach nie są tak zakłamani bo byc nie muszą,

Do góry
Bonus: Unibet
#2626728 - 30/09/2008 04:28 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Ludwiczek]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Originally Posted By: Ludwiczek
Jakoś w USA nie słysze by sie zabijali , nawet jak gra Boston z NYY.

Na futbol amerykański czy baseball chodza całe rodziny etc. , ludzie sobie kibicują , zakładają koszulki. Piknikowa atmosfera

Ale nie u nas na piłke idzie dresik z kapturem po usta z szalikiem na 165151541 km , żeby zakryć jape i jazda ''j***ć policje''.


W naszym kraju póki piłka bedzie rzadzic [gazeta sportowa - pierwsze 50-70% stron - piłka , internet też] to nie zmądrzeje społeczeństwo.

Dziwne ze na siatkówce jest/była wspaniała atmosfera.
Skoki też - jakoś sie tam nie mordują \:p



\:D \:D \:D

+30 w cieniu ale kaptur "obowionzkowo".

Do góry
#2626730 - 30/09/2008 04:29 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Blackman]
Blackman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/06/2004
Postów: 5552
Quote:
Dziwne ze na siatkówce jest/była wspaniała atmosfera.
Skoki też - jakoś sie tam nie mordują


oby nigdy na meczach piłkarskich nie było tak jak na siatkowce czy skokach narciarskich
sam dołoże swoją małą cegiełke by do tego nie doszło

Do góry
#2626736 - 30/09/2008 04:31 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Blackman]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
;\)

Do góry
#2626737 - 30/09/2008 04:31 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Blackman]
Misza_SB Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/12/2006
Postów: 1735
Skąd: UE
Originally Posted By: Blackman

to że są chuligani - nikt tego nie kwestionuje, potępiacie to - okej


O i tak właśnie zrodziła się główna konkluzja tego tematu: "My" potępiamy chuliganów i ich naganne zachowanie zaś "Wy" nie. Ot i wszystko. Co do przygłupich policjantów - jakże to płytkie.

Pozdrawiam i proszę o oznaczanie się kto po jakiej stronie bo się zgubiłem i już nie wiem czy wolę popcorn czy chipsy.

Do góry
#2626738 - 30/09/2008 04:32 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Blackman]
Blackman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/06/2004
Postów: 5552
Quote:
Ale nie u nas na piłke idzie dresik z kapturem po usta z szalikiem na 165151541 km , żeby zakryć jape i jazda ''j***ć policje''.


nie chodzisz na mecze ? to ch*j ci do tego,

Do góry
#2626740 - 30/09/2008 04:33 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Blackman]
Blackman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/06/2004
Postów: 5552
ok to róbcie swoje, a my swoje


miłego użalania się w internecie

Do góry
#2626744 - 30/09/2008 04:35 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Blackman]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Nie chodzi o to, aby na stadionie było jak na skokach czy siatce. Inna dyscyplina i inne zwyczaje. Ja nie mam nic przeciwko wrzutom na inny klub, PZPN, albo milicje, bo jest to nie odłączny element kibicowania. Dzięki temu można doskonale wyżyć się \:p Dzięki temu chodzą na mecze kopanej, a nie piknikowej siatki. Byłem raz i dziękuję za tą "wspaniałą atmosferę"
Jedynym złem są pseudokibice, którzy stadion pomylili z lasem albo łąką. Nie byłoby burd na stadionach to i nie byłoby prowokacji ze strony psów

Do góry
#2626752 - 30/09/2008 04:40 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: podstawek]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
chodzę \:p

Do góry
#2626764 - 30/09/2008 04:46 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Ludwiczek]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: Ludwiczek
Jakoś w USA nie słysze by sie zabijali , nawet jak gra Boston z NYY.

Na futbol amerykański czy baseball chodza całe rodziny etc. , ludzie sobie kibicują , zakładają koszulki. Piknikowa atmosfera



Kręci Cię to? Bo mnie nie! Nie kręci mnie też rzucanie racami czy avanti na stadionie, ale kręci mnie odpalanie rac, pokazy ultras, wydzieranie gardeł itp. Nie kręci mnie też kompletnie piknikowa atmosfera coraz częściej widywana niestety w Anglii np. bo taką mam w domu. Na mecz idę dla adrenaliny, klimatu no i oczywiście zwycięstwa mojej drużyny. I nie chodzi mi tu o adrenaline związaną z bijatyką czy kolejną bezmyślną interwencją policji. Jak widzisz jesteśmy zupełnie innymi typami kibiców.

I proszę Cię nie pisz mi tu o niektórych "Małyszowcach" z ich trąbkami bo to dopiero jest nieporozumienie.

Do góry
#2626778 - 30/09/2008 04:52 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: podstawek]
Kefir70 Offline
old hand

Meldunek: 28/11/2005
Postów: 778
Skąd: Poznań
Kibiców można sobie "wychować"..Ot przykład z Poznania..

Przede wszystkim trzeba skłonić do chodzenia na mecze nie tylko "ultrasów" i im pokrewnych...
Mnie strasznie wkurza określenie "piknik"- cóż jest złego , że chodzę na mecz popatrzeć sobie na dobrą piłkę.... niekoniecznie wrzeszcząc 90 minut ... niekoniecznie bluzgając na wszystkich i wszystko..( choć oczywiście czasami sobie bluzgnąć i podśpiewać można \:\) )

Stadion Lecha to stadion gdzie właśnie 90% to wg. pewnych standartów "pikniki".. i co.. i tyle , że przez ostatnie parę lat nie pamiętam rozróby...Ot z moją najmłodszą pociechą byłem jak miał 1 i 3 miesiące .. w wózku \:\)

Do góry
#2626809 - 30/09/2008 05:06 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Blackman]
Sturmwind Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 11822
Skąd: Talvisota
Originally Posted By: Blackman
Po chuj te kpiny
zapomnieliście chyba o co tutaj się rozchodzi

nie wiem po co ta walka z faktami
to że są chuligani - nikt tego nie kwestionuje, potępiacie to - okej,

kto miał do czynienia z policją wie że to banda niewykształconych buraków - w większości, podkreślam w większości.

Z czym więc walczycie dimesy i Tobie podobni?

Policja atakuje normalnych kibiców - to jest słuszne?
Mam za damski chuj (czyt założenie kaptura) dostać zakaz stadinowy? A może na widok mojego tatuażu jakiś piknik zacznie demolować stadion a ja pójde za kratki ?

ale nie! nie będzie tutaj drugiej anglii

kibice Tottenhamu dostali sraczki bo przecież jak to możliwe żeby POLACY przechodzili między sektorami w czasie meczu, i w dodatku cały mecz stali!!

Rafał Stec, Michnika Gazeta Wyborcza, TVN, Onet, ITI - robią skuteczne pranie mózgu.

Jeśli ktoś ma o czymś zielone pojęcie (tutaj o sytuacji na linii kibice - polcija) to niech zwyczajnie kłapnie.



poogladaj jakie zawszone zasmarkane obslinione poklejone obrzygane włosy ma stec - nie dziw sie niczemu

Do góry
#2626833 - 30/09/2008 05:22 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Sturmwind]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Mam pytanie do kiboli, czy wy jesteście naprawdę takie głupki że myślicie o tym że opinia publiczna zmieni o was zdanie i będzie przeciw policji?

Większość ludzi w Polsce zawsze przyzna racje Policji czy będą działać zgodnie z prawem czy też nie. Zaufanie społeczne po stronie niebieskich \:\)

Gdzieś widziałem tutaj temat o tym aby strzelać do kibiców z ostrej amunicji, taką sobie markę wyrobiliście

Do góry
#2626835 - 30/09/2008 05:22 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Bullet]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Bullet

Kręci Cię to? Bo mnie nie! Nie kręci mnie też rzucanie racami czy avanti na stadionie, ale kręci mnie odpalanie rac, pokazy ultras, wydzieranie gardeł itp. Nie kręci mnie też kompletnie piknikowa atmosfera coraz częściej widywana niestety w Anglii np. bo taką mam w domu. Na mecz idę dla adrenaliny, klimatu no i oczywiście zwycięstwa mojej drużyny.


Mam pytanie.
Zakładam ,ze opisujesz swoje przezycia z meczów polskiej ligi.

A jak sie czujesz potem ,gdy dowiadujesz się ,ze te mecze były albo ustawione albo wydrukowane ?
Co z Twoją adrenaliną ,podnosi Ci sie wtedy jej poziom ?

Nie obraź sie ,ale wg mnie to jest tak ,ze facet mniema ,ze posuwa fantastyczna panienke ,a gdy zapali sie swiatło/wytrzeźwieje/opadną emocje to okazuje sie ,ze dymał obleśną staruchę.

No i na cholerę wtedy te wszystkie uniesienia ?

Do góry
#2626847 - 30/09/2008 05:27 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Amkwish]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
\:D

Do góry
#2626849 - 30/09/2008 05:27 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Amkwish]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
amkwish nie ważne czy potwór ważne by był otwór...

daj pewki z UEFY.lol9

Do góry
#2626863 - 30/09/2008 05:32 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: wafe(L)nica]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Niektórzy się tu trochę zagrzali \:\)

Ale ja rozumiem, rozumiem, młode gorące głowy ;\)

Do góry
#2626954 - 30/09/2008 06:03 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Amkwish]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Bullet

Kręci Cię to? Bo mnie nie! Nie kręci mnie też rzucanie racami czy avanti na stadionie, ale kręci mnie odpalanie rac, pokazy ultras, wydzieranie gardeł itp. Nie kręci mnie też kompletnie piknikowa atmosfera coraz częściej widywana niestety w Anglii np. bo taką mam w domu. Na mecz idę dla adrenaliny, klimatu no i oczywiście zwycięstwa mojej drużyny.


Mam pytanie.
Zakładam ,ze opisujesz swoje przezycia z meczów polskiej ligi.

A jak sie czujesz potem ,gdy dowiadujesz się ,ze te mecze były albo ustawione albo wydrukowane ?
Co z Twoją adrenaliną ,podnosi Ci sie wtedy jej poziom ?

Nie obraź sie ,ale wg mnie to jest tak ,ze facet mniema ,ze posuwa fantastyczna panienke ,a gdy zapali sie swiatło/wytrzeźwieje/opadną emocje to okazuje sie ,ze dymał obleśną staruchę.

No i na cholerę wtedy te wszystkie uniesienia ?


Widzisz ja posuwam tylko swoją żonę więc nie wiem o czym mówisz i inne sznatrapy koło dupy mi latają to raz \:\) I druga sprawa to mnie właśnie różni od niektórych kibiców "sukcesu". Ja biegałem na trzecią ligę, na drugą, teraz na Ekstraklasę. Jestem z klubem na dobre i na złe. Była kara za korupcję smuciłem się, przyjąłem z pokorą i odpokutowałem na trybunach klasę niżej. Chodziłem, chodzę i będę chodził bez względu na ligę, pogodę, stadion.
Aha nie jestem chuliganem, siedzię na innym sektorze, jestem odmianą piknika nieco inną jednak niż w USA jak sądzę.
A jak uważasz, że w Primiera nie ustawiało się meczy to winszuję \:o (poczytaj Kowala np. jak to derby Sevilli cipali albo zobacz co robią zespoły z Kraju Basków pod koniec sezonu itp). Wszędzie się je ustawiało i co z tego? Były kary i jedziemy dalej, mam nadzieję czysto. No ale Twoja Barcelona na pewno nigdy się nie podłożyła więc Ty nie odczuwałeś tego co ja \:D

Do góry
#2626962 - 30/09/2008 06:06 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: Bullet]
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
Jutro w ogóle będzie padało?

Do góry
#2626963 - 30/09/2008 06:08 Re: Kibole vs Policja [3] [Re: podstawek]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: podstawek87
Nie chodzi o to, aby na stadionie było jak na skokach czy siatce. Inna dyscyplina i inne zwyczaje. Ja nie mam nic przeciwko wrzutom na inny klub, PZPN, albo milicje, bo jest to nie odłączny element kibicowania. Dzięki temu można doskonale wyżyć się \:p Dzięki temu chodzą na mecze kopanej, a nie piknikowej siatki. Byłem raz i dziękuję za tą "wspaniałą atmosferę"
Jedynym złem są pseudokibice, którzy stadion pomylili z lasem albo łąką. Nie byłoby burd na stadionach to i nie byłoby prowokacji ze strony psów


yoł, ziomuś byczy tekst, poważnie jest bliski ustrzelenia sedna sprawy:)
Ale, żeby nie było za słodko, takich którzy to rozumieją jest część, reszta dla samego negowania (przepraszam za być może za trudne słowo) będzie i tak podbijać do wszystkich i wszystkiego bo im najzwyczajniej w świecie taki układ pasuje, zła Policja dobrzy kibice, a rozsądny wie że to nie jest tak proste...

Reasumując, już kiedyś o tym było, to kibice powinni wyplenić z pomiędzy siebie kretynów prowodyrów i przygłupów, teraz pytanie dlaczego tak się nie dzieje??
WNN kiedyś już to podsumował jednym zdaniem, on nie jest kapusiem...

nic dodać nic ujać, never ending story:)

Do góry
Strona 2 z 19 < 1 2 3 4 ... 18 19 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (kemp, Sensei, latajaca_holenderka, akagi, Zaixi, wHiTe_StAr, Lukasz111, igea23, Sony, DePito, VVega), 3163 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584748 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07