Strona 13 z 24 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 23 24 >
Opcje tematu
#2522030 - 06/08/2008 00:20 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: kfjatek]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Policja powinna mieć większą swobodę działań. Za okrzyki typu: Zawsze i wszędzie..." powinni ich pałować do nieprzytomności. Powinni zostać wyłapani, aresztowani, a nie jeszcze eskortowani i wpuszczani na stadion. Im po ludzku się nie przemówi do rozsądku, jak się ich nie aresztuje na dłużej, nie każe płacić surowych kar i nie użyje wobec nich siły to samowolka i burdy będą w dalsyzm ciągu wszechobecne

Do góry
Bonus: Unibet
#2522042 - 06/08/2008 00:36 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Hakan]
Wino Offline
enthusiast

Meldunek: 13/09/2005
Postów: 398
Hakanie z Krakowskiego Bronxu, po takiej wypowiedzi, bez cienia wątpliwości stwierdzam , iż jesteś z 5 razy głupszy od tych co bili sie na stadionie w Lublinie...

Do góry
#2522646 - 06/08/2008 05:06 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Wino]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Użytkownicy obrażają się nawzajem, padają nie cenzuralne słowa i gdzie jest moderator tego działu??. Pomijam już fakt, że prosiłem o odklejenie starego tematu konkursowego "Ekstraklasa Typerów - Wiosna 2008", ale czy ktoś się tym w ogóle przejął??. Z góry, bo pewnie ktoś zareaguje w końcu proszę o przyklejenie nowego "Ekstraklasa Typerów - Jesień 2008".

Do góry
#2522689 - 06/08/2008 05:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Ignorator]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
to ciekawe...o tej bijatyce...gdzie honorowi kibice bija w 10 jednego (z obu stron), gdzie ludzie obsuwaja sie po trybunach sa 3 wypowiedi, a w temacie o pociagu z Katowic 2 czesci.

No coz...nic sie nie stalo, policja nie mogla zainterweniowac, bo jakby zainterweniowala, to zaraz by powstalo 75 fundacji, ktore by walczyly o prawa spalowanego kibica...czyz nie?

Dla mnie kibice to jest najwieksza zakala polskiej pilki...od tych, co nie chca startu Slaska w UEFIE, do tych, co rozwalaja stadiony, bija do nieprzytomnosci w 10-ciu...

Do góry
#2522768 - 06/08/2008 06:02 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Wino]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Wino
Hakanie z Krakowskiego Bronxu, po takiej wypowiedzi, bez cienia wątpliwości stwierdzam , iż jesteś z 5 razy głupszy od tych co bili sie na stadionie w Lublinie...



Bo chce zaostrzenia prawa? \:D fakt może to co napisałem o biciu do nieprzytomności było na ich poziomie czyli barabrzyńskie.

Do góry
#2522822 - 06/08/2008 06:52 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Hakan]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
dobra, dobra przekumaci janusze - pare spraw, które trzeba wbić sobie do główki

Originally Posted By: Hakan
Policja powinna mieć większą swobodę działań. Za okrzyki typu: Zawsze i wszędzie..." powinni ich pałować do nieprzytomności. Powinni zostać wyłapani, aresztowani, a nie jeszcze eskortowani i wpuszczani na stadion. Im po ludzku się nie przemówi do rozsądku, jak się ich nie aresztuje na dłużej, nie każe płacić surowych kar i nie użyje wobec nich siły to samowolka i burdy będą w dalsyzm ciągu wszechobecne


no cóż przywiązanie do tradycji pewnego krakowskiego klubu jest mocno widoczne, podsumował Cię kolega Wino, innych krakowskich klubów nie jesteś po prostu godny

Originally Posted By: polskignom
to ciekawe...o tej bijatyce...gdzie honorowi kibice bija w 10 jednego (z obu stron), gdzie ludzie obsuwaja sie po trybunach sa 3 wypowiedi, a w temacie o pociagu z Katowic 2 czesci.

No coz...nic sie nie stalo, policja nie mogla zainterweniowac, bo jakby zainterweniowala, to zaraz by powstalo 75 fundacji, ktore by walczyly o prawa spalowanego kibica...czyz nie?

Dla mnie kibice to jest najwieksza zakala polskiej pilki...od tych, co nie chca startu Slaska w UEFIE, do tych, co rozwalaja stadiony, bija do nieprzytomnosci w 10-ciu...


polskignomie - z ciekawością śledze Twoje wypowiedzi w innych tematach, szanuje Ciebie za obszerną wiedzę, którą posiadasz, ale proszę Cię nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz pojęcia, odwoływanie się do sytuacji z Mydlników zupełnie bezsensowne i bezzasadne. Zapewne ani razu nie miałeś do czynienia z prewncją, sądzę że gdybyś był gazowany albo pałowany za nic, Twoje zdanie byłoby nieco inne. No, ale cóź lepiej być widzem i wpierdalać się w sprawy, które zna się tylko z telewizji, tak wygodniej, tak łatwiej, tak bezpieczniej.
Oczywiście, kopanie leżącego - należy nazwać frajerstwem, z tym bezwzględnie należy się zgodzić, jednak z resztą już niekoniecznie.

@ Ignorator - 997 zadzwoń, tam Cię przygarną

Do góry
#2522892 - 06/08/2008 08:09 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: s_LP]
szymon1989 Offline
veteran

Meldunek: 14/10/2006
Postów: 1395
Popieram kolegę powyżej. Odnosicie się do Mydlinek a nie macie bladego powtarzam bladego pojęcia co tam się stało!!! Są dowody, są świadkowie, trwa postępowanie prokuratorskie i biada tym pałarzom, którzy będą mieć zarzuty bo nie są one takie małe.
Znam ludzi którzy tam byli, wrócili do domu rano rodzice nie mogli się do nich dodzwonić bo Ci sobie chcieli zrobić odwet a przypomnę, że ten dzień to był dzień przed Wielkanocą. WIelu chłopaków zostało bezsasadnie zatrzymanych. Niektórzy byli 1 raz na wyjazdach i powiedzieli, że już nigdy nie pojadą bo to co cih spotkało to koszmar. Ludzie co nie mieli nic wspłnego z żadnymi bujkami poszli siedzieć i dostali zarzuty.
Tak więc proszę o niewypowiadanie się w tematach o których nie macie zielonego pojęcia.

Pozdrawiam 8)

Do góry
#2523089 - 06/08/2008 17:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: szymon1989]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Rozumiem, że zdarzają się wypadki, że przyadkowe osoby stają się ofiarami. Ale czy pseudokibice, których widać na filmiku zaliczają się do nich? Nie ! I wobec takich ludzi powinno stosować się surowe kary. Nie wyobrażam sobie, żeby za granicą dochodziło do takich dantejskich scen. Później płacz i zdziwienie, że polskie stadiony są w takim opłakanym stanie. Ale kto przy zdrowych zmysłach przy takiej hołocie jak u nas będzie wykładał pięniądze na modernizację...

Originally Posted By: s_LP
dobra, dobra przekumaci janusze - pare spraw, które trzeba wbić sobie do główki

Originally Posted By: Hakan
Policja powinna mieć większą swobodę działań. Za okrzyki typu: Zawsze i wszędzie..." powinni ich pałować do nieprzytomności. Powinni zostać wyłapani, aresztowani, a nie jeszcze eskortowani i wpuszczani na stadion. Im po ludzku się nie przemówi do rozsądku, jak się ich nie aresztuje na dłużej, nie każe płacić surowych kar i nie użyje wobec nich siły to samowolka i burdy będą w dalsyzm ciągu wszechobecne


no cóż przywiązanie do tradycji pewnego krakowskiego klubu jest mocno widoczne, podsumował Cię kolega Wino, innych krakowskich klubów nie jesteś po prostu godny



możesz napisać do jakiego? nie bardzo rozumiem co moja wypowiedź ma wspólnego z godnością klubową?

Do góry
#2523099 - 06/08/2008 17:55 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
"Właściciel „Białej gwiazdy” Bogusław Cupiał nie wytrzymał nerwowo i zwolnił dyrektora sportowego mistrza Polski, Jacka Bednarza. Powodem decyzji szefa Wisły miały być fatalne transfery dokonane przez Bednarza w letniej przerwie między rozgrywkami

Bednarza ma zastąpić Grzegorz Mielcarski, który w przeszłości był pracownikiem Wisły."


Najpierw Bednarz ma związane ręce, a teraz nagle obwinia się go o całe zło...

Do góry
#2523105 - 06/08/2008 18:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: szymon1989]
Wino Offline
enthusiast

Meldunek: 13/09/2005
Postów: 398
Hakan, zrozum Ty i reszta osób głąszących swoje cudowne pomysły na rozwiązanie chuligaństwa na stadionie , że nie każda osoba idąca na mecz czy to u siebie w mieście czy to na wyjeździe ma na celu robienie zadymy. Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora i za wyskok 100 ludzi żądać pałowania pozostałych 1000 kibiców do nieprzytomnośći. Zrozum też rzecz jeszcze jedną, że w policyjnych oddziałach prewencji pracuje gro ludzi o niespełna rozumu. Dostaje taki jeden z drugim pałe do ręki, władza odbija mu do jego głupiego łba i wtedy to oni stają się właśnie "barabarzyńcami". Prowokują, leją kogo popadnie a nie wybierają tych co krzyczą "zawsze i wszędzie..". Po co to robią? A no po to ,że za prace w niebezpiecznych warunkach dostają premie pieniężne. Jeżeli ty chcesz im dać jeszce więcej przywilejów i sprawić by to właśnie oni zostawali bezkarni to naprawde musisz być niespełna rozumu. Dla Ciebie pewnie to bez różnicy, bo na mecze najpewniej nie chodzisz, ale wiedz ze ja i inni, tysiace ludzi którzy najwyklej w świecie chcą iśc w spokoju obejrzeć mecz, nie chcemy dostawac pałą od niewyżytych bezkarnych idiotow którzy ukrywają się za mundurem.
Ja sam nie wiem jak rozwiązać problem bójek na stadionach, ale wiem jedno, że zaostrzenie prawa doprowadzi tylko do tego, że to własnie wtedy naprawdę będzie strach iść na mecz...

Do góry
#2523123 - 06/08/2008 18:24 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Wino]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Wino
Hakan, zrozum Ty i reszta osób głąszących swoje cudowne pomysły na rozwiązanie chuligaństwa na stadionie , że nie każda osoba idąca na mecz czy to u siebie w mieście czy to na wyjeździe ma na celu robienie zadymy. Nie można wrzucać wszystkich do jednego wora i za wyskok 100 ludzi żądać pałowania pozostałych 1000 kibiców do nieprzytomnośći. Zrozum też rzecz jeszcze jedną, że w policyjnych oddziałach prewencji pracuje gro ludzi o niespełna rozumu. Dostaje taki jeden z drugim pałe do ręki, władza odbija mu do jego głupiego łba i wtedy to oni stają się właśnie "barabarzyńcami". Prowokują, leją kogo popadnie a nie wybierają tych co krzyczą "zawsze i wszędzie..". Po co to robią? A no po to ,że za prace w niebezpiecznych warunkach dostają premie pieniężne. Jeżeli ty chcesz im dać jeszce więcej przywilejów i sprawić by to właśnie oni zostawali bezkarni to naprawde musisz być niespełna rozumu. Dla Ciebie pewnie to bez różnicy, bo na mecze najpewniej nie chodzisz, ale wiedz ze ja i inni, tysiace ludzi którzy najwyklej w świecie chcą iśc w spokoju obejrzeć mecz, nie chcemy dostawac pałą od niewyżytych bezkarnych idiotow którzy ukrywają się za mundurem.
Ja sam nie wiem jak rozwiązać problem bójek na stadionach, ale wiem jedno, że zaostrzenie prawa doprowadzi tylko do tego, że to własnie wtedy naprawdę będzie strach iść na mecz...


A czy ja takie coś napisałem?Odwołałem się do tych pseudokibiców, którzy zostali zarejestrowani na kamerę. Wątpię, żeby w czasie interwencji policji znalazł się tam któs przypadkowy, przynajmniej ja nie dostrzegłem. Wspomniana surowość powinna się tyczyć tylko i wyłącznie takich bandytów. Jeśli chodzi o większe prawa dla policji, to mój apel miał na celu, aby mieli szansę wyłapać takich chuliganów jak na filmie a nie że podejdą i będą się patrzeć i obrywać bo sami nie będą mogli podjąc interwencji. Bo jak widzę co sie wyprawia na meczach, a później słyszę, że zatrzymano (tylko) 4 najgroźniej zachowoujących się pseudokibiców to mi się rzygać chce. Łapanka i pożądne wyroki, wtedy nie trzeba będzie wprowadzać zakazów stadionowych, bo będą za kratami długie lata, a po obciążeniu ich kosztami finansowymi nawet nie będzie ich stać na bilet. Za granicą jakoś sobie dali radę, tak trudno poprosić innych o pomoc i współpracę?


Co do policji to zgodzę się że bywają tam różni ludzie, ale nie można też generalizować. Powinni być poddawani dokładniejszym testom psychologicznym.

Do góry
#2523127 - 06/08/2008 18:26 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Wino]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
Panowie widze że niektórzy są strasznie zbulwersowani ta całą sytuacja na meczu Motor-Widzew:-)
Całe Avanti wybuchło bo Policji nie było na sektorze buforowym!
Gdyby byli od razu prawdopodobnie nie doszło by do takich ekscesów.
Poza tym to motor pierwszy zaczął rzucać butelkami i kopać w 10 jednego ale to i tak im nie pomogło bo akcja zdecydowanie dla Widzewa.
A teraz coś o piknikach!
Gdy rozpętała się awantura siedziałem nie daleko klatki przyjezdnych na sektorze dla pikników i wyobraźcie sobie że od tych ludzi dało się usłyszeć: Szkoda że tak krótko, jak bym był młodszy... , zaj...b mu! , pomóżmy naszym , nie liczę już sporej ilości kamieni i butelek jakimi rzucali starsi ludzie!
Człowiek to jest przekorny i dwulicowy!
P.S. a jak słyszę tutaj co niektórych "Papieży moralności" to żal po prostu żal!

Do góry
#2523142 - 06/08/2008 18:39 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Wino]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Gwarantuje Ci Wino, ze jesli policja by miala wieksze prawa, to wtedy wiecej ludzi by chcialo przychodzic na stadion.

Da rade byc z szalikiem i nie dostac pala za darmo od policji, natomiast wsrod "kibicow" nie da rady...co widac wyraznie na filmikach z Zygmuntowskich z weekendu. Jaka kara spotka tych kolesi? Czy tych z Motoru co okladali w 10-ciu Widzewiaka...na szczescie tak niezdarnie (albo nie chcieli mu zrobic takiej krzywdy), ze tamten o wlasnych silach wrocil na sektor czy tych baranow z Widzewa, co bili kijami, co bili do nieprzytomnosci, co stawali na reke, lamiac mu ja, gdy on juz byl nieprzytomny? Pewnie nic. Swoja droga wielki "honor" "kibica".

Czy spotkala jakas kara ludzi, ktorzy przynosza wstyd calemu krajowi na zagranicznych wojazach w barwach Legii?

Czy spotkala jakas kara ludzi, ktorzy wszem i wobec glosili, ze beda przerywac mecze Slaska, jesli ten zagra w Pucharach?

I jeszcze takie pytanko do kazdego z Was...jakbym przechodzil kolo Was ulica i zaczal Was wyzywac i krzyczec dla przykladu ch.u.j. Ci w d.u.p.e, to co byscie zrobili?

Do góry
#2523153 - 06/08/2008 18:42 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Bartez_Gambler]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: Bartez_Gambler

Całe Avanti wybuchło bo Policji nie było na sektorze buforowym!
Gdyby byli od razu prawdopodobnie nie doszło by do takich ekscesów.


\:D \:D \:D \:D \:D

Do góry
#2523155 - 06/08/2008 18:46 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: polskignom]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: polskignom

I jeszcze takie pytanko do kazdego z Was...jakbym przechodzil kolo Was ulica i zaczal Was wyzywac i krzyczec dla przykladu ch.u.j. Ci w d.u.p.e, to co byscie zrobili?





W dzisiejszych czasach to dosc odwazny okrzyk ;\)
Trafisz na geja i po chwili widzialbys obok wypieta dupe, trzeba uwazac z okrzykami

Do góry
#2523163 - 06/08/2008 18:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: polskignom]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
\:D \:D \:D \:D \:D [/quote]

Ty wiesz lepiej przecież pikniki zawsze wiedzą wszystko:-)

Do góry
#2523165 - 06/08/2008 19:00 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Biszop]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Napisze krotko bo gdybym chcial analizowac cala dyskusje to wyszedlby niezly esej

Nie wiem czy np. 19marcin08 czy tez chlopaki z Widzewa sie ze mna zgodzą ale policja w Lublinie zachowywala sie od samego poczatku tak jakby ochraniala " młodzieżową spartakiade w biegach przełajowych "

Moze ktos mial okazje zobaczyc policje w Łodzi...
Gdyby na derbach Łodzi było takie zabezpieczenie i podejscie Policji jak w Lublinie to kazde derby konczylyby sie przynajmniej kilkudziesiecioma ofiarami !!!!!!!!!!!!!

Do góry
#2523169 - 06/08/2008 19:03 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Inzaghi78]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
oprócz Lubelskiej prewencji była tez z Wawy , Puławy.

Do góry
#2523182 - 06/08/2008 19:10 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: Bartez_Gambler]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: Bartez_Gambler
:D \:D \:D \:D \:D


Ty wiesz lepiej przecież pikniki zawsze wiedzą wszystko:-) [/quote]

\:D ...nie zrozumiales...co mnie z reszta zbytnio nie dziwi...wiesz z czego sie smieje...z tego, ze wielu ma tak narabane, ze jak na.pie.rda.laja sie 2 strony, to zawsze winia trzecia.

Wiesz czego byly dymy na PP? Bo byl za niski plot, bo PZPN zle wybral, bo byla zla policja. \:D

Jak widzisz sa czasem ludzie, ktorzy maja az tak bujna wyobraznie, ze gdy 2 strony sie na.pier.da.laja, to jest to efekt 3 innych faktow zupelnie od tych 2 stron niezaleznych.

Nie pamietam burd na stadionie, ktore nie byly wina policji...wszedzie albo prowokuja, albo jej nie ma...jesli chodzi o prowokacje, to pewnie policja najbardziej prowokuje napisami CHWDP albo okrzykami "policja tu, policja tam, policja laske zrobi nam".

I fajnie jakby mi ktos w koncu wytlumaczyl co to znaczy piknik?

Czy piknikiem jestem wtedy, kiedy nie bywam na kazdym meczu druzyny, ktorej kibicuje, bo po prostu nie moge? Mam swoje zycie, ktore jest zwiazane z innym miastem, moge miec?

Czy piknikiem jestem wtedy, kiedy nie spiewam razem z tlumem 16-latkow, ktorzy potem sie chowaja "Widzew, Widzew, łodzki Widzew, ja tej k.ur.wy nienawidze"?

Czy piknikiem jestem wtedy, kiedy nie siedze na sektorze oszolomow, z ktorych 3/4 przychodzi z nozem na mecz, zeby sie popisac kumplom, jaka ta kose maja?

Czy moze jest cos jeszcze, o czym ja nie wiem...a banda psycholi ze stadionu wie...

Do góry
#2523273 - 06/08/2008 19:59 Re: Rozmowy o polskiej piłce [6] [Re: polskignom]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Zapadła pierwsza decyzja. Trybunał Arbitrażowy oddalił apelację KGHM Zagłębie Lubin, co oznacza, że klub pozostaje w pierwszej lidze. Przedstawiciele klubu nie chcieli komentować decyzji Trybunału. Wyszli z budynku ze spuszczonymi głowami.

Do góry
Strona 13 z 24 < 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 23 24 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, akagi, Lukasz111, Sensei, VVega, burbon, 11kera11, igea23, Zaixi, wHiTe_StAr), 3455 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584265 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07